Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
137 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 15:04:25
2018-09-12 16:17:24
Bianka Kwiatkowska ROBINIA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
136 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 16:30:47
2018-09-12 16:16:39
Katarzyna Stypułkowska OLFRAM
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
135 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 16:30:13
2018-09-12 15:14:07
Sara Patejko ZAVIRA A
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 16:29:46
2018-09-12 14:12:02
Maja Banasik PIWONIA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
133 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 16:29:18
2018-09-12 14:11:30
Anna Nizielska HONEY
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
132 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 16:28:49
2018-09-12 13:57:56
Nina Reisch CZIKITA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
131 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 16:27:25
2018-09-12 13:57:17
Aleksandra Lubaszka MR MAGIC INVESTMENT
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
130 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 16:25:53
2018-09-12 13:55:21
Helena Kraś ALEX
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
129 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 12:03:33
2018-09-12 10:21:24
Ewa Strzeszewska CONQUESTINA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 16:25:17
2018-09-12 09:09:36
Zuzanna Kachniarz OLFRAM
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
127 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 12:01:58
2018-09-12 09:07:58
Matylda Dębska EVO
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
126 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 12:00:01
2018-09-12 08:36:04
Paulina Sobolewska DESTINO
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
125 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 11:59:10
2018-09-12 06:46:54
Paulina Staromłyńska AVATAR
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
123 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 16:55:05
2018-09-11 21:12:30
Kornelia Łopacka HONDA
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
122 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 16:53:54
2018-09-11 21:11:57
Klaudia Olchowska HONDA
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
121 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 21:43:39
2018-09-11 21:11:25
Klaudia Olchowska SONATA
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
120 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 21:43:09
2018-09-11 21:05:44
Robert Dubel DIABLO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 21:42:37
2018-09-11 19:41:16
Anna Siwicka NESTOR
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
118 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 21:41:26
2018-09-11 19:33:22
Aleksandra Pękal KARWALLO
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
117 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 21:40:03
2018-09-11 15:18:18
Maria Kolankowska LADY CANTA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 21:38:46
2018-09-11 15:15:56
Maja Oryga -Siwiak FLORIS T
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
115 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 21:38:20
2018-09-11 15:15:29
Urszula Oryga - Siwiak HIDALGO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
114 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 21:37:53
2018-09-11 15:14:59
Marie Janekovic BANQUISE DE RIVERLAND
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
113 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 21:37:22
2018-09-11 15:14:37
Marie Janekovic DIANITA-H
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
112 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 21:36:44
2018-09-11 15:14:11
Michał Kubiak GALAKTYKA
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
111 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 21:36:15
2018-09-11 15:13:41
Michał Kubiak CARO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
110 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 21:35:43
2018-09-11 15:13:03
Michał Kubiak PANJAA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
109 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 21:35:03
2018-09-11 15:12:27
Grzegorz Kubiak ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
108 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 21:34:27
2018-09-11 15:08:33
Grzegorz Kubiak CATHERINA F
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 21:33:47
2018-09-11 15:04:34
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
106 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 21:33:08
2018-09-11 14:48:46
Dominik Jaworski JASMIN
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
105 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 16:24:08
2018-09-11 12:30:54
Weronika Minkiewicz JASNY JAR
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 13:57:28
2018-09-11 12:22:28
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 13:56:44
2018-09-11 11:42:34
Aleksandra Wołąs EKWADOR
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 13:55:52
2018-09-11 11:41:25
Aleksandra Wołąs CASALLINA
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 13:55:09
2018-09-11 11:25:17
Olivia Boćkowska PARYS
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
100 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 13:53:23
2018-09-11 09:52:46
Matylda Kasner ARES
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 11:58:32
2018-09-11 07:44:29
Maja Osęka HILUX
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
98 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 11:57:39
2018-09-11 00:09:59
Hanna Balcer EVO
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
97 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 13:48:49
2018-09-11 00:09:09
Julia Niedzielska KORWETTA II
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
96 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 11:57:19
2018-09-11 00:08:04
Michał Mordzelewski DENDY
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 11:56:58
2018-09-11 00:06:54
Kaja Januszkiewicz MILTON
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
94 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 22:05:28
2018-09-10 21:57:09
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 22:04:38
2018-09-10 20:35:41
Dawid Kubiak OTAMENDI
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
92 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 22:02:44
2018-09-10 20:32:58
Dawid Kubiak SZIMANO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 22:02:23
2018-09-10 20:25:11
Dawid Kubiak PUERTO RICO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
90 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 22:01:57
2018-09-10 20:24:24
Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 22:01:35
2018-09-10 20:24:09
Dawid Kubiak DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
88 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 22:01:12
2018-09-10 20:23:51
Dawid Kubiak CLINTESSA PRO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
87 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 22:00:47
2018-09-10 20:23:34
Dawid Kubiak CERTO SUCCESSO
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 22:00:23
2018-09-10 20:23:08
Dawid Kubiak ANASTACIA III
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 21:59:57
2018-09-10 12:40:54
Anna Czarnecka JIM BEAM
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
84 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 15:12:38
2018-09-10 11:34:43
Aleksandra Wiśniewska CLASSE DU ROUET
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 15:11:01
2018-09-10 11:30:09
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 11:58:57
2018-09-10 11:28:36
Klaudia Skłodowska FEIVEL 0143
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
81 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 11:57:35
2018-09-10 11:26:44
Agnieszka Potocka KARMENTA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 11:56:00
2018-09-10 11:25:48
Aleksandra Piotrkowicz HEWELIANA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 11:54:49
2018-09-10 11:24:48
Maria Kozłowska GREK
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 15:10:17
2018-09-10 11:23:48
Konstancja Kołakowska CORASON ESPINADO II
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
77 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 11:50:13
2018-09-10 10:20:26
Klaudia Zajkowska DONALD
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
76 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 11:47:37
2018-09-10 09:39:41
Ewa Wojtaś CASIOPEA II
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
75 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 11:44:43
2018-09-10 09:21:19
Klaudia Cipiur JUVENALIA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 11:44:03
2018-09-10 09:20:51
Klaudia Cipiur CLEVER MK
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 22:43:34
2018-09-09 21:49:15
Wojciech Ciepliński LEGROS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 22:43:09
2018-09-09 21:48:14
Tomasz Zelek INIEK
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
71 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 22:42:44
2018-09-09 21:46:38
Wojciech Ciepliński ATTILA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 22:42:15
2018-09-09 21:17:08
Sylwia Radecka-Nowacka ENYA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 22:41:46
2018-09-09 21:14:16
Beata Nowicka CALGARY L
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 22:40:15
2018-09-09 20:33:41
Julia Ostrowska EYE CATCHER
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 22:37:52
2018-09-09 19:40:31
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 22:35:14
2018-09-09 19:39:41
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 22:34:51
2018-09-09 19:25:36
Nikola Bielnik QUITE
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 22:34:25
2018-09-09 19:14:23
Wojciech Radwański MALIBU
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 22:33:58
2018-09-09 15:53:18
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:56:19
2018-09-09 09:39:55
Marianna Cebula MAESTRO
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 21:32:37
2018-09-09 09:28:13
Zofia Stasiak LAMBORGINI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:53:23
2018-09-09 09:27:21
Ola Kasprzyszak NEMO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 22:18:56
2018-09-09 09:24:45
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:51:52
2018-09-09 09:23:35
Krystyna Pilkiewicz LAKRO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:51:28
2018-09-09 09:18:30
Gabriela Różycka A-CONI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 21:32:06
2018-09-09 09:18:05
Krystyna Pilkiewicz CAMARO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:50:19
2018-09-09 05:08:25
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:49:43
2018-09-08 22:29:35
Agnieszka Duszyńska KARAFINN
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:48:01
2018-09-08 20:52:32
Wiktoria Bytner PANONIA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:46:08
2018-09-08 15:58:40
Maja Smolarczyk DEJV
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 11:06:45
2018-09-08 11:04:48
Sylwia Początek MORWA
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 11:06:24
2018-09-08 10:52:14
Barbara Saulewicz RASPADO
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 11:05:58
2018-09-08 10:35:54
Aleksandra Dąbkowska HOLLIDAY
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 11:05:31
2018-09-07 18:47:32
Malwina Zdrzalik DEXTER
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 11:05:07
2018-09-07 18:47:03
Malwina Zdrzalik KNIRPS JUNIOR
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 11:04:40
2018-09-07 18:46:17
Jarosław Płatos KASTOR MK
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 11:04:17
2018-09-07 18:45:38
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 21:31:33
2018-09-07 16:54:09
Zuzanna Grzegorczyk JULIANA
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 10:13:24
2018-09-06 22:16:36
Maja Piotrowska HANTERKA
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 10:12:56
2018-09-06 21:58:46
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 10:12:30
2018-09-06 21:58:17
Natasza Kryszeń BEZA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 10:11:53
2018-09-06 21:57:48
Barbara Kozińska THIMOTE
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 10:11:27
2018-09-06 21:57:20
Paulina Antczak-Jakubek EVITA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 10:10:54
2018-09-06 20:17:52
Patrycja Przyborowska CHIP
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:35:59
2018-09-06 18:07:14
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:35:33
2018-09-06 17:43:06
Wiktoria Leszek-Karwańska BAD BOY
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:33:52
2018-09-06 17:15:30
Nelly Żabowska-Żychowicz MISTER
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:33:20
2018-09-06 16:35:57
Anna Wąsowska FIDŻI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:32:47
2018-09-06 16:35:05
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:32:23
2018-09-06 14:33:48
Sławomir Paszkowski RAUL
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:32:00
2018-09-06 14:33:18
Jakub Grzymała HELIOS
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:31:36
2018-09-06 13:37:20
Ewa Biernacka CHORWACJA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:31:08
2018-09-06 10:35:43
Daria Barwińska KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:30:35
2018-09-06 09:43:21
Zuzanna Prymek FLASH BLUE B
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:28:43
2018-09-06 09:40:09
Zuzanna Żuk HANNA ROSA MFS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:27:27
2018-09-06 09:39:40
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:11:34
2018-09-06 09:39:17
Aleksandra Dąbkowska DRUMILLER TRUE BLUE
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 21:30:43
2018-09-06 01:30:09
Małgorzata Gawryluk BALOUSSINI II
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 21:36:32
2018-09-05 18:34:36
Zbigniew Płatos CHAPEAU BAS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 21:36:55
2018-09-05 18:34:18
Kacper Mróz LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:11:06
2018-09-05 16:55:05
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 17:37:28
2018-09-05 11:37:05
Julia Wójcik LEXUS
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 17:37:05
2018-09-05 11:20:09
Jacek Gałkowski JAREMA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 17:36:41
2018-09-05 11:19:23
Klaudia Kobojek DNIEPR
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 17:35:23
2018-09-05 11:18:09
Gloria Kiwale SILVANA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 17:34:32
2018-09-05 11:17:13
Jacek Gałkowski HERMAN
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 17:34:08
2018-09-05 11:16:44
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 17:33:45
2018-09-05 10:08:28
Zuzanna Gowin ENRICO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 08:51:53
2018-09-05 07:45:59
Iga Bors SHADOW
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 08:51:29
2018-09-05 07:45:15
Lena Gorczyca ORCHID’S RILEY RJT
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 08:50:57
2018-09-05 07:44:15
Maria Kiełczewska CHARLIE'S BOOMERANG
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 08:49:56
2018-09-04 23:29:02
Anna Jagielak LANCERO C
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 11:49:36
2018-09-04 23:25:17
Anna Jagielak BORA BORA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak-Jakubek Paulina BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O050385
2. Balcer Hanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
3. Banasik Maja BPK
2004 (JM.)
brak
4. Barwińska Daria WKJ Lublin
2000 (J.)
O033555
5. Bielnik Nikola KS Stangret Kielce
2002 (J.)
O035629
6. Biernacka Ewa Stowarzyszenie SKJ Grobice
S
O003636
7. Boćkowska Olivia BPK
2006 (JM.)
Brak
8. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
9. Bylicki Przemysław BPK
S
brak
10. Bytner Wiktoria SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (Mł.)
Brak
11. Cebula Marianna JKS Equita Świętochów
2004 (JM.)
brak
12. Ciba Gloria KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
O032308
10115300
13. Ciepliński Wojciech Kielecki Klub Jeździecki
S
O025368
14. Cipiur Klaudia KJ Galop Kozienice
S
O030629
15. Czarnecka Anna BPK
2001 (J.)
brak
16. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
17. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
18. Dębska Matylda Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (JM.)
brak
19. Dobkowska Milena Stowarzyszenie Warszawski KlJ
2003 (JM.)
20. Dubel Robert WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
S
O007767
21. Duszyńska Agnieszka WKJ Lublin SJ Fidelius
S
O013555
22. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
23. Gawryluk Małgorzata KJ Largo
1997 (MJ.)
O013249
24. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
25. Gorczyca Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2006 (JM.)
O048802
26. Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec
S
O004048
27. Grzegorczyk Zuzanna WKJ Lublin / SJ Fidelius
1998 (MJ.)
O023808
28. Grzymała Jakub Stowarzyszenie J Szarża Popówek
S
O010163
29. Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
2005 (JM.)
O039853
30. Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
S
O019271
31. Janekovic Marie KJ J.J. Darboven Rumia
2000 (J.)
O020386
32. Januszkiewicz Kaja Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2006 (JM.)
O049107
33. Januszkiewicz Kaja Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2006 (JM.)
O049107
34. Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
S
O050835
35. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O030997
36. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
37. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
38. Kachniarz Zuzanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
39. Kasner Matylda BPK (SLA)
2001 (J.)
O023415
10147432
40. Kasprzyszak Ola JKS Equita w Świętochowie
2005 (JM.)
O039308
41. Kiełczewska Maria SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (Mł.)
O049949
42. Kiwale Gloria KS AZS AWF Warszawa
2004 (JM.)
brak
43. Kobojek Klaudia KS AZS AWF Warszawa
2003 (JM.)
O041588
44. Kołakowska Konstancja Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
1999 (MJ.)
brak
45. Kozłowska Maria Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2001 (J.)
O043870
46. Kraś Helena BPK
2006 (JM.)
brak
47. Kryszeń Natasza BPK
2004 (JM.)
Brak
48. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
49. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
50. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
51. Kwiatkowska Bianka Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
52. Lach Agata BPK (KPO)
S
O021879
53. Lubaszka Aleksandra BPK
2005 (JM.)
brak
54. Łopacka Kornelia WKJ Lublin SJ Gershwin
2008 (Mł.)
O050932
55. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1997 (MJ.)
O021314
10147770
56. Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
S
O018352
57. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
58. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
59. Niedzielska Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
60. Niemirska Nela Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O026865
61. Nizielska Anna BPK
1997 (MJ.)
Brak
62. Nowicka Beata WKJ Lublin
S
O024321
63. Olchowska Klaudia WKJ Lublin SJ Gershwin
S
O007838
64. Oryga - Siwiak Urszula BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O042187
65. Osęka Maja Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2001 (J.)
brak
66. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
67. Paszkowski Sławomir Stowarzyszenie J Szarża Popówek
S
O003290
68. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
69. Pękal Aleksandra Kielecki Klub Jeździecki
2002 (J.)
brak
70. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
71. Piotrkowicz Aleksandra Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
O049775
72. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
73. Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
S
O000513
74. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
75. Potocka Agnieszka Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
S
brak
76. Potocki Adrian SKJ Olimpia
S
brak
77. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
78. Przyborowska Patrycja BPK (MAZ)
S
O022454
79. Radecka-Nowacka Sylwia BPK
S
brak
80. Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
S
O024888
81. Reisch Nina BPK
2002 (J.)
brak
82. Różycka Gabriela Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
1999 (MJ.)
O031802
83. Saulewicz Barbara KU AZS Uniwersytet Warszawski
S
O006515
84. Siwicka Anna BPK
2006 (JM.)
brak
85. Skłodowska Klaudia Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2005 (JM.)
O043871
86. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (J.)
O027454
87. Sobolewska Paulina Bogusławicki KJ
S
O006758
88. Staromłyńska Paulina KJ Skarb Kozienice
1997 (MJ.)
Brak
89. Stasiak Zofia JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O044820
90. Strzeszewska Ewa BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O032055
91. Stypułkowska Katarzyna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (JM.)
brak
92. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O034160
93. Wąsowska Anna Klub Jeździecki Dworek
2000 (J.)
O034674
94. Wcisło Magdalena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O032881
95. Wiśniewska Aleksandra Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
96. Wójcik Julia KS Stangret Kielce
2002 (J.)
O041700
97. Wojtaś Ewa WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2001 (J.)
O043827
98. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
2017 (Mł.)
O007543
99. Żabowska-Żychowicz Nelly SKJ Hawajka
2006 (JM.)
O042910
100. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
101. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
102. Zelek Tomasz JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O004072
103. Zelek Tomasz JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O004072
104. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
105. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (J.)
O026990
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

69

A-CONI HOL. GER 2008 Klacz gniada F: Con Air
M: Daneta
O: Gabriela Różycka
B: -
K015334
2.

58

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Almeria / Anapolis
O: Jarosław Płatos
B: Alicja Hadryś
K019846 616007610110409
3.

128

ALEX MŁP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Irak
M: Aisza
O: Fundacja Klub Jeździecki Okrzeszyn
B: Jarosław Pawlik
brak 006550048203
4.

98

ANASTACIA III HOL. GER 2008 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel
M: Heide II / Lavall II
O: Dorota Zieniewicz
B: ZG Krohan/Van Hamond, Kaiser-Wilhelm-Koog (GER)
K012526
5.

68

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro
M: Aqa / Quaterback
O: Justyna Śmietanka
B: SK Dębno
K023917 616007610036813
6.

103

ARES WLKP POL 2005 Ogier gniada F: Cantanis / Cantus
M: Armila / Arak
O: Karolina Wieckowska-Kasner
B: Henryk Eron
K011182 POL007530239205 103HQ71
7.

81

ATTILA OLD DEU 2004 Wałach kasztanowata F: Charity
M: Carthella
O: Wojciech Cieplinski
B: Lewitz Stud
K025923
8.

125

AVATAR NN RUS 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Paulina Staromłyńska
B: NN
K025766
9.

5

BALOUSSINI II OLD. GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Baloussini
M: Sawannah
O: Paweł Gawryluk
B: -
K023604 DE 418182502811
10.

138

BANDERAS SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Castilio / Cassini I
M: Bonita / Cabrol
O: Karolina Gałkowska
B: SK Żelichów
K008845 POL009640071603
11.

116

BANQUISE DE RIVERLAND SF FRA 2011 Klacz gniada F: Quatro De Riverland / Diamant De Semilly
M: Nelly De Riverland / Emir Platiere
O: Grzegorz Kubiak & Anna Jones
B: SCEA Riverland
K018946 25000111460439A
12.

1

BORA BORA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: Anna Jagielak
B: -
K021107
13.

29

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
O: Karolina Gałkowska
B: Waldemar John
K011876 POL009610072506 104PY81
14.

149

BUDRYS F:
M:
O:
B:
15.

79

CALGARY L SP POL 2006 Ogier gniada F: Castiglione L/
M: Corinna L/
O: Mariusz Wawron
B: KJ Alexander
K017759
16.

8

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
O: Michał Pilkiewicz
B:
K016138 DE433311567303
17.

140

CANGELO V KWPN NLD 2007 Klacz kasztanowata F: Tangelo van de Zuuthoeve
M: Forever
O: Mikiland sp. z o.o.
B: E. van Veldhuizen
brak
18.

39

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
O:
B: Heiko Kaeding
K021428 DE421000220511
19.

77

CARETANE ROSE Z ZANG NED 2012 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Caretana Z / Caretano Z
O: Natalia Zimnowodzka
B: De Beemdhoeve
K023811 056015Z55824412
20.

145

CARLO R HOL GER 2010 Wałach siwa/168 F: Carlos DZ / Cantus
M: Fidele Deern / Coriolan
O: Beata Wcisło
B: Anneliese Siebert
K018382 DE421000110610
21.

113

CARO WESTF GER 2009 Wałach kasztanowata F: Cassico / Cassini I
M: Feiner Lady / Feiner Stern
O: Anna Pietrzak
B:
K017152 DE441410913409
22.

106

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
O: Tadeusz Boćkowski
B: Mariusz Janiszek
K025110
23.

86

CASIOPEA II PKSP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Palegro
M: Casaretta
O: Martyna Gajdek
B: Eko Abi
K013573
24.

110

CATHERINA F Niem. Sport. GER 2005 Klacz gniada F: Con Capitol / Contender
M: Chandra / Carpaccio
O: R. B. Stables
B: Niemcy
K026278
25.

37

CHAPEAU BAS OLD POL 2011 Ogier siwa F: Cassini Gold / Cassini I
M: Exit Ten / Exit to Nowhere
O: Zbigniew Płatos
B: Zbigniew Płatos
K021676 DE418182524111
26.

25

CHARLIE'S BOOMERANG Kuc Wal GER 2008 Wałach inna/kuc:148 F: Thers Billy Budd / Talon Toreth
M: Lamona / Stemel Ceidrych
O: Marzena Jurzak
B:
K017378 DE422220079008 105FE01
27.

52

CHIP HAN GER 2007 Wałach gniada F: Count Grannus / Contendro I
M: Ala / As di Villagana
O: Marek Przyborowski
B: Jutta Schlichting
K025406
28.

43

CHORWACJA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/170 F: Colox cup
M: Celinka
O: Ewa Biernacka
B: Burzyński
K025913
29.

14

CLASSE DU ROUET HOL. NED 2011 Klacz gniada F: Classe
M: S-Vanity / Bolubet du rouet
O: Konstancja Kołakowska
B: Jan Verhagen
K021146
30.

84

CLEVER MK SP POL 2012 Ogier kara F: Rasch ( Rekrut )
M: Cher
O: Piotr Kmieciak
B: Kucharski Marek
K025458 616009600223612
31.

94

CLINTESSA PRO OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Clinton I
M: Askania/ Athlet Z
O: Dawid Kubiak
B: -
K024059
32.

127

CONQUESTINA WLKP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Conquest boy
M: Impresja
O: Maciej Strzeszewski
B: Józef Rzepka
K019377 616007661217209
33.

12

CORASON ESPINADO II SP POL 2010 Wałach gniada F: Carry Son
M: Lea
O: Marek Kucharski
B: -
K025380
34.

143

COROFINO F:
M:
O:
B:
35.

130

CZIKITA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Le Voltaire
M: Czamara
O: Fundacja Klub Jeździecki Okrzeszyn
B: Gosp. Rolne Tomasz Burzyński
brak POL 007600224408
36.

73

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Empire /
M: Diamantina /
O: Anna Hipsz
B: Remigiusz Makowski
K020906 616009661132009
37.

95

DARCO VAN OVERIS Z ZANG BEL 2010 Ogier kara F: Darco
M: Ferline/Romino
O: -
B: -
K019460
38.

16

DENDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/169 F: Wallenberg / Stakkato
M: Zinca /
O: Michał Mordzelewski
B:
K022196 528003000802888
39.

126

DESTINO Małopolska POL 2013 Ogier siwa F: Dionizos
M: Druzja
O: Eugeniusz Sobolewski
B: Bieńko Maria
brak
40.

61

DEXTER KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Warrant kwpn
M: Ulisina 8 kwpn/Rubert R kwpn
O: Robert Stasiuk
B: Holandia
K020126
41.

122

DIABLO SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Talent/ Fortuin Z
M: Delicja
O: Robert Dubel
B: Agnieszka Jabłońska
K012760
42.

115

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
O: Borno Janekovic
B:
K021590 528003000809008 104LM68
43.

33

DNIEPR Typ Szlachetny POL 2009 Wałach kasztanowata/160 F: Irak / Hippies
M: Dafne / Fiskor
O: Monika Kobojek
B: Jerzy Korona
K019023 616 999 59 03212 09
44.

87

DONALD Kuc Felli. POL 2003 Wałach bułana/kuc:136 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Nadia Sobiecka
B:
K012792 POL999660497003
45.

38

DRUMILLER TRUE BLUE ISH IRL 2013 Wałach gniada F: Plot Blue
M: Armagh
O: -
B: -
K026111
46.

146

EL QUANDO KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Carthino Z / Carthago Z
M: Bella Viona / Quantum
O: Łukasz Wasilewski & Bogna Sąsiadek
B:
K021049 528003200910734 105EG48
47.

56

ELMO EZ KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Toulon
M: Amy
O: Witold Stempkowski
B: Holandia
K025512
48.

28

ENRICO KWPN NED 2009 Wałach kasztanowata/168 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet
M: Wiana M / Chin Chin
O: Zuzanna Gowin
B: Musterd
K021724 528003200912952 104QE81
49.

80

ENYA HOL. NLD 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Colandro
M: Evita IX
O: Sylwia Radecka- Nowacka
B: Cents Manfred
brak DE421000636207
50.

136

ESPERANTO II SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Pluspunkt
M: Espoir
O: Paweł Kozakiewicz
B: Polska
Brak
51.

96

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada F: Harley VDL
M: Varea Fortuna / Indoctro
O: Dorota Zieniewicz
B: J. Oude Elbernik, Uden (NED)
K013792 104GY66
52.

53

EVITA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Perettie-B
O: Agnieszka Antczak
B: Holandia
K025855
53.

17

EVO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: Strayer's Samson
M: Euforia
O: Michał Mordzelewski
B: SK Jaroszówka
K022467
54.

78

EYE CATCHER KWPN POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Nabab de Reve
M: Tolia / Indoctro
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: Holandia
K024780 104ZS80
55.

91

FEIVEL 0143 WEST GER 2001 Wałach F: Fleurop
M: Schalimar
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Niemcy
K008335
56.

47

FIDŻI MŁP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Ekspres
M: Florencja
O: Anna Wąsowska
B: Elżbieta Zagórska
K022769
57.

41

FLASH BLUE B KWPN AFG 2010 Wałach gniada/168 cm F: Mr. Blue
M: Perla /Bruin
O: Klaudia Prymek
B: -
K024541
58.

114

GALAKTYKA SP POL 2009 Klacz kara F: Clinton / Corrado I
M: Gala / Palegro
O: Michał Kubiak
B: SK Nad Wigrami
K013984 616009510414309 104HO89
59.

88

GREK SP POL 2001 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
60.

40

HANNA ROSA MFS KWPN POL 2012 Klacz siwa F: Quality Time
M: WILLISA-ROSA
O: .
B: .
brak
61.

57

HANTERKA OLD POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Corvallo / Coriano
M: Highvellya / Highvalley
O: Paweł Piotrowski
B: M i T Siergiej
K012163 DE418181111005
62.

44

HELIOS XO POL 2006 Wałach kasztanowata F: Lais
M: Hanza
O: Jakub Grzymała
B: SK Walewice
K019384
63.

30

HERMAN KWPN NED 2012 Ogier ciemnogniada/175 F: Think Twice D'ici / Burggraaf
M: Belle Miranda / Sarantos
O: Karolina Gałkowska
B: W.A.M. Oude Wesselink
K021644 528003201209826
64.

89

HEWELIANA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Song / Elmero
M: Humoreska / Cezar
O: Aleksandra Piotrkowicz
B:
K023299 616009530251512
65.

117

HIDALGO KUC ITA 2003 Wałach srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Siwiak
B:
K022201 380011013003735
66.

18

HILUX SP POL 2012 Wałach gniada/mk: F: Strayer's Samson
M: Hesperyda
O: Mordzelewski Michał
B: SK Jaroszówka
brak
67.

62

HOLLIDAY KWPN NLD 2012 Klacz gniada F: Chello III VDL
M: Zelene
O: Katja Sejer Nielsen
B: -
K024901
68.

20

HONDA MŁP POL 2012 Klacz gniada F: Huzar
M: Heroina
O: Bożena Litwińska
B: Łój Aleksander
K026096
69.

131

HONEY MŁP POL 2007 Wałach gniada/mk: F: Lancetnik
M: Halabarda
O: Anna Nizielska
B: Ryszard Różański
brak
70.

82

INIEK KWPN NLD 2013 Wałach siwa F: Cardento
M: Vaniki
O: Tomasz Zelek
B: VDL Stud
K024631
71.

3

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
O: Zbigniew Patejko
B: KJ Alexander Elizówka
K007335 09248 102YT08
72.

144

ISLAND Kuc Wal. POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Spiky / Casperhof's Freddy
M: Ice-Road's Emily / Llanweneth Don
O: Marzena Jurzak
B: Marzena Jurzak
K022340 616013661370212
73.

76

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa F: B-H Voltaire
M: Carthaga Z / Carthago
O: Zimnowodzka
B: Stal Everse
K025818
74.

34

JAREMA SP POL 2002 Wałach siwa F: Power Prince / Pilot
M: Janis / Louis
O:
B: Roman Piwko
K007973 POL009690002502
75.

108

JASMIN SP POL 2007 Wałach gniada/180 F: Acorino
M: Jurata
O: Dominik Jaworski
B: Procajło Jan Tomasz
K018608
76.

19

JASNY JAR SP POL 2014 Wałach gniada F: Jarema/Maram
M: Jasna Gwiazda/Quatar de Plape
O: .
B: Jan Zuber
K026391 616009630028214
77.

92

JIM BEAM Typ Szlachetny POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Anna Czarnecka
B: -
brak
78.

107

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508 105KP52
79.

7

JULIANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Lord Z
M: Julia Mariner
O: Zuzanna Grzegorczyk
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K014004
80.

85

JUVENALIA MŁP POL 2007 Klacz ciemnogniada/157 F: Drinck / Przedświt XIII-4
M: Jagoda / Wig
O: Piotr Kmieciak
B: Zbigniew Pedryc
K021776 POL006540073607
81.

67

KARAFINN PKSP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Riviera L
M: Karioka
O: Małgorzata Duszyńska
B: Małgorzata Duszyńska
K020948
82.

90

KARMENTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
O: Adrian Potocki
B: -
brak
83.

120

KARWALLO MŁP POL 2010 Wałach skarogniada F: Huzar
M: Kabała
O: Agata Pękal
B: Wojciech Ciepliński
-
84.

59

KASTOR MK SP POL 2014 Ogier gniada F: Marino
M: Kampari
O: MK Stadnina Koni Filice
B: MK Stadnina Koni Filice
K025953
85.

60

KNIRPS JUNIOR Brdbg GER 2014 Ogier siwa F: Knirps 10 / Kolibri
M: Fomena / Liostro
O: Malwina Zdrzalik
B: Jörg Böhnke
K025954 DE 456980009014
86.

42

KORIANDER VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2010 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Romina.C / Darco
O: Piotr Barwiński
B: Stoeterij Dorperheide
K021573 056002W00297529
87.

102

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Veracruz
M: Kordoba / Justin Damiro
O: Michał Mordzelewski
B: Ryszard Mordzelewski
K018266
88.

70

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Lakrima / Rubin
O: Michał Pilkiewicz
B:
K019769 616009610226811
89.

11

LAMBORGINI WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Quito MB
M: Lisa
O: Tomasz Stasiak
B: POL
K008794 10128
90.

24

LANCERO C CDE ESP 2010 Wałach siwa F: Lucky Boy
M: Indra 05
O: Anna Jagielak
B: Yeguada Cuesta
K026442
91.

36

LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN Belgijski Gorącokrwisty BEL 2011 Klacz gniada F: Harley-VDL (Ex Ursel)
M: Turbine Z
O: Waldemar Mróz
B: Dirk En Thomas Mertens
K026062 056-002-W00298586
92.

83

LEGROS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Van Gogh
M: Lizystrata L
O: Wojciech Cieplinski
B: Wojciech Cieplinski
K026032
93.

35

LEXUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Alvarez 17
M: Legenda
O: Aleksandra Wójcik, Andrzej Wójcik
B: -
K015357
94.

72

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa F: Lambado
M: Mara
O: Joanna Ludwicka-Cebula
B: Lucjan Kosnowicz
brak
95.

74

MALIBU TRK POL 2008 Wałach gniada F: Viskis
M: Marka / Hamlet Go
O: Radwański Wojciech
B: Krzysztof Wojsiat
K014464
96.

15

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Mordzelewski Michał
B: -
brak
97.

48

MISTER Typ Szlach. POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Piotr Żabowski-Żychowicz
B: Władysław Leonowicz
K023513 616999640069913
98.

64

MORWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Karino
M: Malta
O: -
B: -
K025034
99.

129

MR MAGIC INVESTMENT American Paint Horse SVK 2011 Wałach srokata F: Quick Wind Investment
M: Magic Poco Lena Beau
O: Fundacja Klub Jeździecki Okrzeszyn
B: Słowacja
616014661581811
100.

71

NEMO DR DEU 2008 Wałach kara/kuc:149 F: Nastral-R
M: Hanny
O: Marek Starzak
B: Frank Bachem
K016937 DE456370007208
101.

121

NESTOR Arabokonik POL 2000 Wałach gniada/kuc: F: Nestor
M: Basia
O: Kamila Górecka
B: Piotr Skwira
brak
102.

134

OLFRAM SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Maram
M: Olivia
O: Mordzelewski Michał
B: SK Prudnik
brak
103.

26

ORCHID’S RILEY RJT NFP NLD 2011 Wałach bułana/kuc:149 F: Nn
M: Nn
O: Paweł Gorczyca
B: Holandia
K024424
104.

100

OTAMENDI SP POL 2011 Klacz gniada F: Corrado Son / Corrado I
M: Oberża / Barbur
O: Dawid Kubiak
B: -
K018733
105.

112

PANJAA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Panja / Poet
O: Grzegorz Kubiak & Anna Siwiak
B: Adam Sosnowski
K024787 A0014891S
106.

66

PANONIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Jakub Jurzak
B: -
K019725 616999600344309
107.

104

PARYS SP POL 2001 Wałach gniada F: Loxley
M: Plomba
O: Ewa Sadal
B: -
brak
108.

132

PIWONIA SP POL 2000 Klacz srokata F: Nej
M: Parada
O: Marcin Banasik
B: Jasiński Dariusz
brak
109.

139

POLONEZ SP POL 2012 Ogier gniada F: Ulco
M: Poliksena
O: Przemysław Bylicki
B: Paweł Frąckowiak
brak
110.

50

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
O: Lach Agata
B:
K017297 056002W00296284 104SX91
111.

97

PUERTO RICO SP POL 2013 Wałach siwa F: Czumen K / Ariados
M: Perła / Dinar
O: -
B: -
K024110
112.

75

QUITE HOL POL 2010 Wałach siwa F: Quite Capitol / Quidam De Revel
M: Lady Jump II / Lancer III
O: Grzegorz Bielnik
B:
K018032 DE441411201910 104TX13
113.

63

RASPADO SP POL 2012 Wałach gniada/169 F: Lascado hol.
M: Rewia / Hektor
O: Barbara Saulewicz
B: Jacek Dzido
K025811
114.

45

RAUL SP POL 2006 Wałach gniada F: Quelester
M: Raketta / Rakett
O: Sławomir Paszkowski
B: Piotr Tokarczyk
K016410
115.

9

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
116.

135

ROBINIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral
M: Ronia
O: Michał Mordzelewski
B: Marcin Klinkiewicz
K023240
117.

27

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Klaudia Bors
B: -
K018247 616999670162409
118.

31

SILVANA LIT. LTU 2004 Klacz kara F: Sedans
M: Galana
O: -
B: -
brak
119.

101

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa F: Devin du Maury
M: Skaluna
O: Michał Mordzelewski
B: Lump
K015692 616009540093107
120.

109

SZULER SP POL 2010 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
O: Grzegorz Kubiak
B: SK Ochaby
K019540 616009540018610 105DW46
121.

147

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox Cup old.
M: Temke kwpn/Elmshorn hol.
O: Łukasz Jończyk
B: SK Rzeczna Sp. z o.o.
K017470
122.

111

ULYSSE DE GRANDERIE SF FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton de Kreisker / Diamant de Semilly
M: Lunaninme de Grandry / Quidam de Revel
O: Agnieszka Dobkowska
B: Haras de Granderie
K011640
123.

137

WIQUIM SP POL 2014 wałach gniada F: Imequyl
M: Wikquesta / Luron
O:
B: SK Prudnik
124.

142

ZALVO KWPN NED 2004 ogier kasztanowata F: Phin Phin
M: Sarina / Calvados
O: -
B: -
125.

133

ZAVIRA A HAN GER 2003 Klacz kasztanowata F: Zacharias / Zeus
M: Diamond / Drosselklang
O: Zbigniew Patejko
B: Erwin Von Dehsen
K008915 DE431315422303 103EJ12
Rider Club
Competition
Prize
Ciepliński Wojciech Kielecki Klub Jeździecki
50
50
SUM:
100.00
Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
100
SUM:
100.00
Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
300
SUM:
300.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
500
SUM:
500.00
Kasner Matylda BPK (SLA)
100
SUM:
100.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
850
300
200
50
50
500
850
SUM:
2900.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
100
100
500
SUM:
700.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
200
150
300
500
SUM:
1150.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
150
SUM:
150.00
Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
50
SUM:
50.00
Patejko Sara KJ Aromer Józefin
300
200
SUM:
500.00
Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
300
SUM:
300.00
Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
300
200
SUM:
500.00
Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
100
SUM:
100.00
Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak-Jakubek Paulina
BPK (MAZ)
EVITA (53)
2018-09-15
23
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-16
4
Balcer Hanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
EVO (17)
2018-09-15
2018-09-15
11
2018-09-15
Banasik Maja
BPK
PIWONIA (132)
2018-09-15
14
2018-09-15
1
BUDRYS (149)
2018-09-16
12
2018-09-16
11
2018-09-16
11
Barwińska Daria
WKJ Lublin
2018-09-15
21
2018-09-16
2018-09-15
29
2018-09-16
8
Bielnik Nikola
KS Stangret Kielce
QUITE (75)
2018-09-15
26
2018-09-15
2018-09-15
17
2018-09-16
2018-09-16
6
2018-09-16
17
Biernacka Ewa
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-09-15
22
2018-09-15
32
Boćkowska Olivia
BPK
PARYS (104)
2018-09-15
1
2018-09-15
13
2018-09-15
30
2018-09-16
14
2018-09-16
7
2018-09-16
1
Bors Iga
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SHADOW (27)
2018-09-15
24
2018-09-16
13
Bylicki Przemysław
BPK
POLONEZ (139)
2018-09-15
19
2018-09-15
Bytner Wiktoria
SKJ Ponylandia Wojciechowice
PANONIA (66)
2018-09-15
2018-09-15
ISLAND (144)
2018-09-16
9
2018-09-16
1
Cebula Marianna
JKS Equita Świętochów
MAESTRO (72)
2018-09-15
1
2018-09-15
2018-09-15
29
2018-09-16
2018-09-16
10
2018-09-16
Ciba Gloria
KJ Aromer Józefin
2018-09-15
20
2018-09-15
2018-09-16
20
2018-09-16
10
WIQUIM (137)
2018-09-15
27
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-16
21
Ciepliński Wojciech
Kielecki Klub Jeździecki
ATTILA (81)
2018-09-15
9
2018-09-15
4
50
2018-09-16
13
2018-09-16
4
50
Cipiur Klaudia
KJ Galop Kozienice
2018-09-15
28
2018-09-15
27
2018-09-16
26
2018-09-15
22
2018-09-16
16
Czarnecka Anna
BPK
2018-09-15
1
2018-09-15
23
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-09-15
16
2018-09-15
17
2018-09-16
16
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-09-15
33
2018-09-16
19
2018-09-16
14
2018-09-16
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-09-15
20
2018-09-15
12
2018-09-16
14
2018-09-16
15
Dębska Matylda
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
EVO (17)
2018-09-16
18
2018-09-16
1
2018-09-16
Dobkowska Milena
Stowarzyszenie Warszawski KlJ
ZALVO (142)
2018-09-15
14
Dubel Robert
WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
DIABLO (122)
2018-09-15
15
2018-09-15
15
Duszyńska Agnieszka
WKJ Lublin SJ Fidelius
2018-09-16
22
2018-09-16
24
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
BRANDO (29)
2018-09-15
12
2018-09-15
24
2018-09-16
1
2018-09-16
14
HERMAN (30)
2018-09-15
8
2018-09-15
22
2018-09-16
6
JAREMA (34)
2018-09-15
8
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-16
11
Gawryluk Małgorzata
KJ Largo
2018-09-15
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-16
18
2018-09-15
2018-09-16
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
SKŁADNIA (101)
2018-09-15
6
2018-09-15
3
100
2018-09-16
3
2018-09-16
11
Gorczyca Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-09-15
15
2018-09-15
2018-09-15
2018-09-16
1
2018-09-16
8
2018-09-16
Gowin Zuzanna
KJ Metpol Grodziec
ENRICO (28)
2018-09-15
14
2018-09-16
22
2018-09-15
13
Grzegorczyk Zuzanna
WKJ Lublin / SJ Fidelius
2018-09-16
17
2018-09-16
Grzymała Jakub
Stowarzyszenie J Szarża Popówek
HELIOS (44)
2018-09-15
2
2018-09-15
17
Hipsz Kaja
JKS Equita Świętochów
2018-09-15
7
2018-09-15
6
2018-09-16
14
2018-09-16
12
Jagielak Anna
KJ Aldragho Piaseczno
2018-09-15
8
2018-09-15
15
2018-09-15
8
2018-09-15
9
Janekovic Marie
KJ J.J. Darboven Rumia
DIANITA-H (115)
2018-09-15
11
2018-09-16
6
2018-09-15
21
2018-09-16
19
2018-09-16
15
Januszkiewicz Kaja
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
MILTON (15)
2018-09-15
14
2018-09-15
16
2018-09-16
3
2018-09-16
9
Januszkiewicz Kaja
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
COROFINO (143)
2018-09-15
1
2018-09-15
18
Jaworski Dominik
KJ Skarb Kozienice
JASMIN (108)
2018-09-15
21
2018-09-15
21
2018-09-16
15
2018-09-16
16
Jendrzejczak Blanka
JKS Equita Świętochów
2018-09-15
14
2018-09-15
2018-09-16
2
300
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
2018-09-16
1
500
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
2018-09-16
12
TREZOR (147)
2018-09-16
13
Kachniarz Zuzanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
OLFRAM (134)
2018-09-15
15
2018-09-15
19
Kasner Matylda
BPK (SLA)
ARES (103)
2018-09-15
12
2018-09-15
5
100
Kasprzyszak Ola
JKS Equita w Świętochowie
NEMO (71)
2018-09-15
2
2018-09-15
3
2018-09-15
2018-09-16
28
2018-09-16
10
Kiełczewska Maria
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-09-15
17
2018-09-16
2
2018-09-16
2
2018-09-15
Kiwale Gloria
KS AZS AWF Warszawa
SILVANA (31)
2018-09-15
25
2018-09-15
2018-09-16
20
2018-09-16
Kobojek Klaudia
KS AZS AWF Warszawa
DNIEPR (33)
2018-09-15
16
2018-09-15
2018-09-16
12
2018-09-16
Kołakowska Konstancja
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2018-09-15
2018-09-15
6
2018-09-16
5
2018-09-16
Kozłowska Maria
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
GREK (88)
2018-09-15
4
2018-09-15
16
2018-09-16
26
2018-09-16
1
2018-09-16
4
Kraś Helena
BPK
ALEX (128)
2018-09-15
31
2018-09-15
2018-09-15
24
Kryszeń Natasza
BPK
CANGELO V (140)
2018-09-15
12
2018-09-15
2018-09-15
2018-09-16
5
2018-09-16
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-09-15
28
2018-09-16
3
100
2018-09-15
1
850
2018-09-16
3
300
2018-09-15
2
200
2018-09-15
5
50
2018-09-16
6
2018-09-15
15
2018-09-15
5
50
2018-09-15
1
500
2018-09-16
1
850
OTAMENDI (100)
2018-09-15
11
2018-09-16
12
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
SZULER (109)
2018-09-16
2018-09-15
4
100
2018-09-16
2018-09-15
9
2018-09-16
5
100
EL QUANDO (146)
2018-09-15
2
500
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
PANJAA (112)
2018-09-15
9
2018-09-16
7
CARO (113)
2018-09-15
3
200
2018-09-16
4
150
GALAKTYKA (114)
2018-09-15
3
300
2018-09-16
2
500
Kwiatkowska Bianka
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ROBINIA (135)
2018-09-15
11
2018-09-15
15
Lach Agata
BPK (KPO)
2018-09-15
8
2018-09-16
14
Lubaszka Aleksandra
BPK
2018-09-15
5
2018-09-15
13
2018-09-15
Łopacka Kornelia
WKJ Lublin SJ Gershwin
HONDA (20)
2018-09-16
13
2018-09-16
9
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-09-15
2018-09-15
10
2018-09-16
11
2018-09-16
JOGA (107)
2018-09-15
4
150
2018-09-16
10
Molędzka Aleksandra
KS AZS AWF Warszawa
BANDERAS (138)
2018-09-15
9
2018-09-16
4
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
DENDY (16)
2018-09-16
5
50
2018-09-16
8
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2018-09-15
12
2018-09-15
18
2018-09-16
21
2018-09-16
9
Niedzielska Julia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-09-15
13
2018-09-15
10
2018-09-16
4
Niemirska Nela
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-09-16
2018-09-16
Nizielska Anna
BPK
HONEY (131)
2018-09-15
1
2018-09-15
4
2018-09-15
6
2018-09-16
1
2018-09-16
14
2018-09-16
3
Nowicka Beata
WKJ Lublin
2018-09-16
7
2018-09-16
2018-09-16
Olchowska Klaudia
WKJ Lublin SJ Gershwin
HONDA (20)
2018-09-16
1
Oryga - Siwiak Urszula
BPK (MAZ)
2018-09-16
9
HIDALGO (117)
2018-09-15
7
2018-09-16
19
2018-09-16
Osęka Maja
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
HILUX (18)
2018-09-16
9
2018-09-16
2018-09-16
6
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
2018-09-15
11
2018-09-15
13
2018-09-16
7
Paszkowski Sławomir
Stowarzyszenie J Szarża Popówek
RAUL (45)
2018-09-15
29
2018-09-15
26
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
2018-09-15
1
300
2018-09-16
3
200
ZAVIRA A (133)
2018-09-15
2
2018-09-16
1
Pękal Aleksandra
Kielecki Klub Jeździecki
KARWALLO (120)
2018-09-15
24
2018-09-15
2018-09-16
8
2018-09-16
15
2018-09-16
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
CAMARO (8)
2018-09-15
10
2018-09-16
1
300
2018-09-16
11
LAKRO (70)
2018-09-15
6
2018-09-15
19
2018-09-16
20
2018-09-16
13
Piotrkowicz Aleksandra
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2018-09-15
5
2018-09-15
7
2018-09-16
12
2018-09-16
27
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
2018-09-15
6
2018-09-15
8
2018-09-16
11
2018-09-15
2018-09-15
13
2018-09-16
25
2018-09-16
Płatos Zbigniew
KJ Galop Kozienice
2018-09-15
16
2018-09-16
8
2018-09-15
16
Początek Sylwia
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
MORWA (64)
2018-09-16
6
2018-09-16
17
Potocka Agnieszka
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2018-09-15
12
2018-09-15
1
2018-09-15
28
Potocki Adrian
SKJ Olimpia
2018-09-16
16
2018-09-16
17
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
2018-09-15
25
2018-09-15
2018-09-16
25
Przyborowska Patrycja
BPK (MAZ)
CHIP (52)
2018-09-15
3
2018-09-16
2018-09-16
21
Radecka-Nowacka Sylwia
BPK
ENYA (80)
2018-09-15
22
2018-09-15
18
Radwański Wojciech
SKJ Bajardo Czosnów
MALIBU (74)
2018-09-15
19
2018-09-15
2
300
2018-09-16
2
200
Reisch Nina
BPK
CZIKITA (130)
2018-09-15
1
2018-09-15
2018-09-15
3
Różycka Gabriela
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
A-CONI (69)
2018-09-15
26
2018-09-15
2018-09-16
7
2018-09-16
7
Saulewicz Barbara
KU AZS Uniwersytet Warszawski
RASPADO (63)
2018-09-15
2018-09-15
25
2018-09-16
15
2018-09-16
Siwicka Anna
BPK
NESTOR (121)
2018-09-15
1
2018-09-15
1
2018-09-16
1
2018-09-16
1
Skłodowska Klaudia
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2018-09-15
10
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-16
Śmietanka Aleksandra
KJ Galop Kozienice
2018-09-15
10
2018-09-16
4
100
Sobolewska Paulina
Bogusławicki KJ
DESTINO (126)
2018-09-16
17
2018-09-16
Staromłyńska Paulina
KJ Skarb Kozienice
AVATAR (125)
2018-09-15
1
2018-09-15
20
Stasiak Zofia
JKS Equita Świętochów
2018-09-15
23
2018-09-15
21
2018-09-16
2018-09-16
Strzeszewska Ewa
BPK (MAZ)
2018-09-15
19
2018-09-15
17
Stypułkowska Katarzyna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
OLFRAM (134)
2018-09-16
1
2018-09-16
2018-09-16
13
Susperregui-Stempkowska Sara
BPK (MAZ)
ELMO EZ (56)
2018-09-15
1
2018-09-15
23
2018-09-16
2
2018-09-16
5
50
Wąsowska Anna
Klub Jeździecki Dworek
FIDŻI (47)
2018-09-15
20
2018-09-15
31
Wcisło Magdalena
BPK (MAZ)
CARLO R (145)
2018-09-15
10
2018-09-16
18
2018-09-16
18
Wiśniewska Aleksandra
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2018-09-15
14
2018-09-15
11
2018-09-16
16
2018-09-16
Wójcik Julia
KS Stangret Kielce
LEXUS (35)
2018-09-15
32
2018-09-15
2018-09-15
9
2018-09-16
13
2018-09-16
2018-09-16
24
Wojtaś Ewa
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2018-09-16
2018-09-16
2
2018-09-16
3
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
CASALLINA (106)
2018-09-16
2018-09-16
10
Żabowska-Żychowicz Nelly
SKJ Hawajka
MISTER (48)
2018-09-15
7
2018-09-15
4
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
DONALD (87)
2018-09-15
1
2018-09-15
1
Zdrzalik Malwina
KJ Galop Kozienice
2018-09-15
2018-09-15
18
2018-09-16
5
DEXTER (61)
2018-09-15
12
2018-09-15
13
2018-09-16
15
Zelek Tomasz
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
INIEK (82)
2018-09-15
30
2018-09-15
20
2018-09-16
23
2018-09-16
23
Zelek Tomasz
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
LEGROS (83)
2018-09-15
5
2018-09-16
9
2018-09-16
10
Zelek Tomasz
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
LEGROS (83)
2018-09-15
18
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo Czosnów
IVY (76)
2018-09-15
2018-09-15
27
2018-09-16
12
2018-09-15
14
2018-09-15
2018-09-16
8
Żuk Zuzanna
KJ Bertyn Piastowo
CARANJA (39)
2018-09-15
7
2018-09-15
7
2018-09-16
9
2018-09-15

Number of Riders: 105

Number of Horses: 125

The sum of prizes: 7 500.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl