Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
160 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 11:09:25
2018-08-15 23:59:52
Magdalena Niesłuchowska CHICCO D'ORO K
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 11:05:42
2018-08-15 23:04:08
Patrycja Korczak CRAZY CHECK
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
158 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 11:03:52
2018-08-15 22:20:43
Marie Janekovic DIANITA-H
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
157 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 11:03:22
2018-08-15 22:20:22
Maria Kilian LADY CANTA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
156 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 11:02:56
2018-08-15 22:19:54
Urszula Oryga - Siwiak HIDALGO
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
155 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 11:01:45
2018-08-15 22:19:29
Maja Oryga -Siwiak FLORIS T
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
154 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 11:01:18
2018-08-15 22:19:03
Klara Kiliańska BLACK MAGIC WOMAN
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
153 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 11:00:52
2018-08-15 22:18:36
Michał Kubiak GALAKTYKA
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
152 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 11:00:28
2018-08-15 22:18:13
Grzegorz Kubiak MY QUEST
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 11:00:00
2018-08-15 22:17:52
Grzegorz Kubiak ANTYLYA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
150 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 10:59:28
2018-08-15 22:17:31
Grzegorz Kubiak ESCORIAL
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 10:59:01
2018-08-15 22:17:07
Grzegorz Kubiak EL QUANDO
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
148 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 19:01:26
2018-08-15 16:41:48
Julia Michalska DIRTY HARRY
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 19:00:06
2018-08-15 16:25:17
Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 14:21:11
2018-08-15 14:13:01
Nina Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
145 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 13:16:18
2018-08-15 13:05:40
Monika Płatek SZACHRAJ
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
144 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:48:08
2018-08-15 10:26:50
Joanna Łabudzka MATADOR
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
143 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:47:11
2018-08-14 21:44:58
Helena Kraś ALEX
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
142 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 19:58:23
2018-08-14 19:00:35
Karolina Korba-Białkowska DIKELEDI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
141 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 19:50:23
2018-08-14 18:54:45
Maja Roszczyk S-TAJFUN
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
140 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 19:47:47
2018-08-14 18:15:43
Kamila Górecka NESTOR
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
139 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 19:46:19
2018-08-14 17:52:40
Aleksandra Figarska LAKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
138 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 10:54:14
2018-08-14 17:51:39
Bianka Kwiatkowska ROBINIA
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
137 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 19:42:14
2018-08-14 17:48:04
Agnieszka Karcz ZAGOŃCZYK
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
136 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 19:40:31
2018-08-14 17:45:10
Magdalena Kozakiewicz AMANITO
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
135 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 19:37:17
2018-08-14 17:35:33
Zuzanna Żuk HANNA ROSA MFS
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
134 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 19:35:26
2018-08-14 16:37:30
Konstancja Przybylska IZIS KL
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 19:33:59
2018-08-14 16:36:47
Wiktoria Leszek-Karwańska MISTER
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 19:31:37
2018-08-14 16:36:11
Wiktoria Leszek-Karwańska BON PARIS KL
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
131 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 15:18:55
2018-08-14 13:09:45
Tomasz Chentkowski JAGER
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 15:17:40
2018-08-14 12:48:07
Ewa Ogonowska CONCORD F
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 15:16:13
2018-08-14 12:47:42
Weronika Minkiewicz CONCORD F
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
128 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 15:15:42
2018-08-14 12:47:20
Klara Kozioł CONCORD F
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 15:15:14
2018-08-14 11:22:18
Marcelina Czech KALINA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
126 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 11:09:04
2018-08-14 10:44:26
Wiktoria Pawlik DARFUR
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
125 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 11:08:23
2018-08-14 10:32:31
Aleksandra Komar QUO VADIS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 11:07:56
2018-08-14 10:31:09
Aleksandra Komar LUKAS
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
123 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 11:06:27
2018-08-14 10:06:51
Izabella Tomaszewska NADAL
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
122 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 11:05:59
2018-08-14 10:06:23
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
121 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 11:05:29
2018-08-14 10:04:48
Natalia Pondo HALLOUMI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 11:04:19
2018-08-14 10:04:23
Wiktoria Krzysztoń HUGO
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
119 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 10:55:57
2018-08-14 09:05:55
Julian Rejman DANDY
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
118 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 10:53:52
2018-08-14 09:02:43
Oliwia Murzyńska MILANO
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
117 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 10:50:02
2018-08-14 08:56:09
Justyna Nagórka GIZELA
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
116 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 22:14:35
2018-08-13 20:46:14
Tomasz Patron URANOS K
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 22:12:04
2018-08-13 20:20:49
Michał Bazyl ABISSYNIA I
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
114 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 22:09:51
2018-08-13 19:29:05
Nikola Chełmińska IZIS
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
113 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 22:08:55
2018-08-13 18:35:44
Zofia Stasiak MARS
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
112 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 22:08:23
2018-08-13 16:15:44
Aleksandra Wołąs CASALLINA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 22:07:28
2018-08-13 16:15:14
Patrycja Przyborowska CHIP
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 22:07:01
2018-08-13 16:01:37
Natalia Dragan NESKO
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
109 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 22:06:00
2018-08-13 15:59:55
Natalia Dragan JASPIS
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 12:33:17
2018-08-13 12:24:37
Julia Michalska ATLANTA 1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 12:32:51
2018-08-13 12:20:00
Julia Michalska TASMAN 8
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 22:23:15
2018-08-12 20:14:17
Maja Smolarczyk DEJV
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 22:22:50
2018-08-12 17:12:08
Mateusz Chojnowski MAESTRO ZK
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 22:22:27
2018-08-12 17:11:49
Dagmara Seredyn SAMARA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 22:22:04
2018-08-12 16:46:12
Aneta Chmielewska CARDAMON
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 22:17:19
2018-08-12 13:53:58
Zofia Steczowicz CHARLIE REGENT
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
100 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 22:16:48
2018-08-12 13:52:55
Maria Steczowicz WILHELM
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
99 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:15
2018-08-12 13:52:14
Katarzyna Steczowicz MERLE
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
98 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 22:13:11
2018-08-12 12:11:42
Zuzanna Borowiec KINDER PONYSPORT
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
97 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 22:12:36
2018-08-12 11:13:47
Łukasz Kościesza MILUZA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
96 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 22:11:14
2018-08-11 21:52:45
Aleksandra Dąbkowska CARPE DIEM K
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 22:10:48
2018-08-11 21:52:29
Aleksandra Dąbkowska MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
94 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 22:09:29
2018-08-11 21:44:00
Karina Daniłowska NAOMI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
93 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 11:47:52
2018-08-11 21:43:32
Paulina Laskowska DARG
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
92 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 11:46:37
2018-08-11 21:04:20
Łukasz Kościesza CELANDER
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
91 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:15:48
2018-08-11 19:07:09
Magdalena Zalewska DIVANA GRAND S
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
90 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:13:34
2018-08-11 17:07:13
Dawid Kubiak DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
89 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:12:07
2018-08-11 17:01:56
Dawid Kubiak CERTO SUCCESSO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:10:28
2018-08-11 16:51:31
Dawid Kubiak HRABIANKA C
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:10:05
2018-08-11 16:51:03
Dawid Kubiak KARDAMON
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:09:30
2018-08-11 16:50:43
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
85 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:09:06
2018-08-11 16:50:17
Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:08:32
2018-08-11 16:49:49
Dawid Kubiak ANASTACIA III
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:05:52
2018-08-11 16:20:57
Zofia Kozioł IDRYS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
82 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:04:59
2018-08-11 15:12:20
Rita Rogalska ONE LADY
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:04:07
2018-08-11 14:25:09
Ewelina Rocka LANCELOT
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:03:44
2018-08-11 12:22:36
Nela Niemirska PUERTO RICO
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 11:38:17
2018-08-11 11:22:18
Dariusz Garstka SAINT LAURENT
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 11:36:44
2018-08-11 09:15:01
Ewelina Kluska WIASTON
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
77 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 11:34:44
2018-08-11 09:14:29
Magdalena Głaz AMADEUSZ
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
76 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 21:40:33
2018-08-10 20:46:16
Weronika Solarz PORTA NEGRA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
75 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 21:35:15
2018-08-10 16:36:51
Nela Wawryniuk AMBRA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 21:33:56
2018-08-10 09:45:22
Aleksandra Ptaszyńska CZEKAN
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 21:29:17
2018-08-10 04:39:46
Malwina Zdrzalik KNIRPS JUNIOR
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 21:28:59
2018-08-10 04:39:10
Jarosław Płatos TIP TOP Q
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
71 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 21:28:39
2018-08-10 04:38:34
Jarosław Płatos KASTOR MK
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 21:28:13
2018-08-09 22:47:11
Sonia Czerwińska LAPIS
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 21:27:46
2018-08-09 21:56:53
Natalia Michałowska LONDON
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 21:27:28
2018-08-09 21:53:06
Mateusz Chojnowski MISISIPI
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 21:27:03
2018-08-09 20:43:15
Aniela Konieczna ESPERADO
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 19:00:18
2018-08-09 15:49:02
Piotr Ciesielski KANTO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 21:25:07
2018-08-09 15:48:17
Anna Zimińska MAESTRO
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 18:14:09
2018-08-09 15:07:39
Antoni Tomaszewski GLITTER
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 18:13:36
2018-08-09 14:55:35
Zuzanna Wójcicka NANDO
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 10:34:26
2018-08-09 10:03:43
Ola Kasprzyszak AVRIL
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 10:33:58
2018-08-09 09:55:06
Antoni Tomaszewski CHACCO-LAUREN
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 10:22:35
2018-08-09 09:53:22
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 10:22:13
2018-08-09 09:52:10
Zofia Stasiak LAMBORGINI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 10:21:50
2018-08-09 09:51:08
Zuzanna Karczewska VARIUS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 10:21:21
2018-08-09 08:31:56
Aleksandra Chołuj VADROUILLE
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 10:18:51
2018-08-09 08:28:46
Lidia Rębkowska MARSYLIA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 10:17:57
2018-08-09 08:26:16
Patrycja Świetlik MAŁA MI PONYSPORT
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
54 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 10:17:09
2018-08-09 08:23:53
Joanna Durka DAMASZEK
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 10:15:51
2018-08-09 08:22:26
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 10:14:53
2018-08-09 08:20:08
Maurycy Wyżykowski JACK BLACK
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 14:20:42
2018-08-08 22:46:19
Emilia Romanek GOLD CHAMPION
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 10:13:48
2018-08-08 20:10:32
Robert Dubel DIABLO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 10:13:19
2018-08-08 10:50:55
Joanna Kilczewska CARAMBA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 10:11:45
2018-08-08 01:08:00
Oliwia Żuchewicz MA SURCE (SUKRE)
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 10:12:42
2018-08-08 01:05:40
Martyna Rosiak CEDRA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 23:24:02
2018-08-07 20:11:28
Klaudia Cipiur JUVENALIA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 23:23:39
2018-08-07 20:10:54
Klaudia Cipiur CLEVER MK
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 23:23:13
2018-08-07 19:50:24
Julia Nowińska HORUS
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 23:22:37
2018-08-07 19:29:49
Anna Więcek PROTEUS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 23:20:29
2018-08-07 19:28:18
Karol Turowski CZANDRA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 23:20:05
2018-08-07 19:27:40
Karol Turowski CONTAFEE
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 23:19:40
2018-08-07 18:31:37
Małgorzata Pawłowska NORDIKA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:44:18
2018-08-07 16:07:48
Larysa Krulik ZONENBOLD
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:42:31
2018-08-07 16:07:25
Larysa Krulik G’ZEUS
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 23:15:42
2018-08-07 15:39:49
Laura Trzaska POLONIA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 23:15:07
2018-08-07 14:15:22
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 23:14:30
2018-08-07 10:44:05
Sandra Leśkiewicz FANTA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 23:11:24
2018-08-07 09:26:31
Anna Nasiłowska NADZIEJA II
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 09:06:19
2018-08-06 21:52:23
Gloria Kiwale SILVANA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 09:05:54
2018-08-06 21:51:00
Michał Kubiak CUBANITO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 09:04:50
2018-08-06 21:49:52
Jacek Gałkowski HERMAN
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 09:04:23
2018-08-06 21:49:20
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 09:03:14
2018-08-06 19:55:49
Cezary Kalinowski ROSATO SPRITZZ FP
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 09:02:36
2018-08-06 19:53:43
Cezary Kalinowski CASSIS Z
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 16:17:27
2018-08-06 15:45:28
Zuzanna Gowin ENRICO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 09:06:56
2018-08-06 06:30:36
Kamila Leszczyńska DIDO
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 09:06:32
2018-08-05 23:15:17
Katarzyna Ceranka LIDER-P
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 09:05:31
2018-08-05 21:47:24
Sylwia Radecka-Nowacka ENYA
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 09:00:13
2018-08-05 21:43:49
Martyna Zięba FILEJKA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 19:37:12
2018-08-05 19:16:47
Ewa Biernacka CHORWACJA
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 19:36:48
2018-08-05 18:20:09
Karolina Leszko AXOR
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 23:10:58
2018-08-05 09:01:59
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 11:22:25
2018-08-04 18:30:06
Natasza Kryszeń CANGELO V
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 11:21:24
2018-08-04 18:28:35
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 00:43:46
2018-08-04 18:28:00
Karolina Rychter BEZA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 00:42:43
2018-08-04 18:27:39
Barbara Kozińska THIMOTE
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 00:41:06
2018-08-04 18:27:09
Helena Hamera TULLAMORE DEW
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 00:40:49
2018-08-04 18:26:39
Paulina Antczak-Jakubek EVITA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 00:40:32
2018-08-04 18:25:43
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 22:34:51
2018-08-03 22:15:19
Agata Fludra BASTION
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 22:34:01
2018-08-03 22:14:31
Katarzyna Białecka GAZELLA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 22:33:37
2018-08-03 17:28:51
Tomasz Matysiak LENOX
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 22:33:13
2018-08-03 15:43:23
Klara Kostrzewa I-ROCK FLOWER
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 16:16:59
2018-08-03 15:42:53
Klara Kostrzewa CASCALIDO-PRO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak-Jakubek Paulina BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O050385
2. Bazyl Michał JKS Karolina
S
O003631
3. Biernacka Ewa Stowarzyszenie SKJ Grobice
S
O003636
4. Borowiec Zuzanna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
brak
5. Ceranka Katarzyna BPK
S
brak
6. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
7. Chmielewska Aneta WKJ Lublin / SJ Oxer
S
O041501
8. Chojnowski Mateusz WKJ Lublin
S
O023447
9. Chołuj Aleksandra Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O050681
10. Ciesielski Piotr Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O000081
11. Cipiur Klaudia KJ Galop Kozienice
S
O030629
12. Ciurzyńska Ewa Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
13. Czech Marcelina BPK (LUL)
2002 (J.)
O042784
14. Czerwińska Sonia KJ Skarb Kozienice
S
O042193
15. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
16. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
17. Daniłowska Karina KJ J.J. Darboven Rumia
2003 (JM.)
O043383
18. Dragan Natalia BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O048865
19. Dubel Robert WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
S
O007767
20. Durka Joanna Stowarzyszenie SKJ Grobice
1997 (MJ.)
O027147
21. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
22. Garstka Dariusz BPK (MAZ)
S
O000140
23. Głaz Magdalena KJ Milord Falenty Nowe
2000 (J.)
brak
24. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
25. Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec
S
O004048
26. Hamera Helena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O035566
27. Janekovic Marie KJ J.J. Darboven Rumia
2000 (J.)
O020386
28. Januszkiewicz Nina Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
1998 (MJ.)
O021478
29. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
30. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (MJ.)
O019434
31. Karczewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O026868
32. Kasprzyszak Ola JKS Equita w Świętochowie
2005 (JM.)
O039308
33. Kilczewska Joanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2000 (J.)
O039405
34. Kiwale Gloria KS AZS AWF Warszawa
2004 (JM.)
brak
35. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
36. KOLANKOWSKA Maria BPK
2005 (JM.)
37. Komar Aleksandra BPK (MAZ)
S
O028779
38. Konieczna Aniela Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (JM.)
brak
39. Korba-Białkowski Karolina KJ Szwadron RP
S
brak
40. Korczak Patrycja BPK
2000 (J.)
brak
41. Kościesza Łukasz TKKF Ognisko Hubert Warszawa
S
O025595
42. Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
S
O003774
43. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O026072
44. Kotyra Natalia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O027148
45. Kozakiewicz Magdalena KJ Janów Podlaski
S
brak
46. Kozińska Barbara BPK (MAZ)
2001 (J.)
O030953
47. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
48. Kozioł Zofia WKJ Lublin
2001 (J.)
O023805
49. Kraś Helena BPK
2006 (JM.)
brak
50. Krulik Larysa BPK (MAZ)
1998 (MJ.)
O013841
51. Kryszeń Natasza BPK
2004 (JM.)
Brak
52. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team
S
O002632
53. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
54. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
55. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
56. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
57. Kwiatkowska Bianka Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
brak
58. Laskowska Paulina KJ J.J. Darboven Rumia
1998 (MJ.)
O021487
59. Leśkiewicz Sandra BPK (MAZ)
2000 (J.)
O034673
60. Leszczyńska Kamila BPK (MAZ)
1997 (MJ.)
O032050
61. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
62. Leszko Karolina KJ Strzała Krubiczew
S
O003038
63. Matysiak Tomasz KJ Aromer Józefin
S
O040585
64. Michalska Julia BPK (MAZ)
1998 (MJ.)
O023810
10104599
65. Michałowska Natalia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O042649
66. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1997 (MJ.)
O021314
10147770
67. Murzyńska Oliwia Stowarzyszenie UKS Kucyk Serock
2004 (JM.)
O051650
68. Nagórka Justyna Stowarzyszenie UKS Kucyk Serock
2006 (JM.)
O048642
69. Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032392
70. Niemirska Nela Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O026865
71. Oryga - Siwiak Urszula BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O042187
72. Oryga -Siwiak Maja BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O042186
73. Pawlik Wiktoria KJ Szwadron Jazdy RP
2002 (J.)
O031617
74. Płatek Monika KS Equiright Warszawa
2000 (J.)
O026756
75. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
76. Pondo Natalia BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O034837
77. Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2002 (J.)
O036636
78. Przyborowska Patrycja BPK (MAZ)
S
O022454
79. Ptaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037851
80. Radecka-Nowacka Sylwia BPK
S
brak
81. Rębkowska Lidia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2005 (JM.)
brak
82. Rejman Julian Stowarzyszenie UKS Kucyk Serock
2005 (JM.)
O044960
83. Rocka Ewelina WKJ Lublin
2000 (J.)
O022740
84. Rogalska Rita Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2002 (J.)
O038349
85. ROGUSKI Jakub BPK
86. Romanek Emilia WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O031281
87. Rosiak Martyna KJ Różaland
2003 (JM.)
brak
88. Roszczyk Maja KJ Rakowiec Kwidzyn
2007 (Mł.)
O047408
89. Rzeplińska Julia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O043919
90. Seredyn Dagmara KJ Skarb Kozienice
S
O001251
91. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (JM.)
O042345
92. Solarz Weronika Klub Jeździecki Plejada
2003 (JM.)
O050235
93. Stasiak Zofia JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O044820
94. Steczowicz Katarzyna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O050679
95. Steczowicz Maria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (Mł.)
O045595
96. Steczowicz Zofia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (J.)
O037425
97. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O034160
98. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
99. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
100. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
101. Trzaska Laura KJ Strzała Krubiczew
2002 (J.)
O037494
102. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
O042191
103. Wójcicka Zuzanna Agroturystyka Safari
2001 (J.)
brak
104. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
2017 (Mł.)
O007543
105. Wyżykowski Maurycy Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O028338
106. Zalewska Magdalena Stajnia Budziska
S
brak
107. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
108. Zimińska Anna BPK
S
brak
109. Żuchewicz Oliwia Różaland
2001 (J.)
Brak
110. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (J.)
O026990
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

116

ABISSYNIA I O.S. DEU 2014 Klacz gniada F: Armitage x Argentinus
M: Antonia x Landstreicher
O: Andrzej Bazyl
B: Mathias Bode
Brak
2.

141

ALEX MŁP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Irak
M: Aisza
O: Fundacja Klub Jeździecki Okrzeszyn
B: Jarosław Pawlik
brak 006550048203
3.

164

ALOUBETTE OS GER 2006 Klacz kasztanowata F: Armitage / Argentinus
M: Leoni / Baloubet du Rouet
O: Polskie Łowy Sp. z o. o.
B:
K021087 DE418180147706 104AT24
4.

79

AMADEUSZ SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Burgund
M: Arella
O: Ewelina Kluska
B: Bogumiła Metz
K008002 POL 009 60 00046 01
5.

135

AMANITO OO POL 2009 Ogier siwa/mk: F: Eden C
M: Altamira
O: Stadnina Koni Janów Podlaski
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
brak
6.

77

AMBRA WLKP. POL 2006 Klacz siwa/162 F: Castillo
M: Ariadna
O: Izabella Rutkowska
B: Stanisław Przybylski
K022300 POL007600230806
7.

86

ANASTACIA III HOL. GER 2008 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel
M: Heide II / Lavall II
O: Dorota Zieniewicz
B: ZG Krohan/Van Hamond, Kaiser-Wilhelm-Koog (GER)
K012526
8.

149

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
O: Adrian Boczkowski
B: Aleksander Łój
K024088 616006580220913
9.

65

AVRIL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
O: Piotr Kasprzyszak
B: Dariusz Poleszczuk
K017181 POL013640008007
10.

28

AXOR SP POL 2013 Ogier siwa F: Con Calma
M: Arkadia
O: Karolina Leszko
B: Mirosław Tchórz
K024006 616009670060713
11.

131

BON PARIS KL Typ Szlach. POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Bambino Van't Zorgvliet / Chin Chin
M: Budur / Bielick 14
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K017638 616999660119007 616999660119007
12.

37

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
O: Karolina Gałkowska
B: Waldemar John
K011876 POL009610072506 104PY81
13.

27

CANGELO V KWPN NLD 2007 Klacz kasztanowata F: Tangelo van de Zuuthoeve
M: Forever
O: Mikiland sp. z o.o.
B: E. van Veldhuizen
brak
14.

53

CARAMBA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Centra / Nurjev
O: Marta Kilczewska
B: Piotr Kaliciński
K021871 616009600270811
15.

103

CARDAMON SP POL 2012 Wałach siwa F: Correro / Ciaudio
M: Inac / Lascadell
O: Aneta Chmielewska
B: Borzyn Jan
K022863 616009580200212
16.

98

CARPE DIEM K HOL. GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Catalido / Catoki
M: Idylle I
O: Katja Sejer Nielsen
B: .
K019255
17.

113

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
O: Tadeusz Boćkowski
B: Mariusz Janiszek
K025110
18.

2

CASCALIDO-PRO OLD POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Cascadello I / Casall
M: Prestige II / Calido
O: Adam Kazmierczak
B:
K024911 DE418180234613
19.

35

CASSIS Z SP POL 2013 Wałach siwa F: Cassaro Z / Coronado
M: Pawica / Leuchtpfeil
O: Dominika Masiarczyk - Figarska
B: Dominika Masiarczyk - Figarska
K024797 056015Z55719313
20.

163

CATHERINA F NIEM.SPORT. 2005 klacz gniada F: Con Capitol
M: Chandra / Carpaccio
O: -
B: -
21.

11

CEDRA SP POL 28.04.2004 Klacz gniada F: Good Luck /
M: Cezarea /
O: Martyna Rosiak
B: Leon Gawroński
brak 616007520044704
22.

102

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dżahar
M: Czakra / Five Star Camp
O: Klaudia Fabicka
B: Anna Milewska
K021925 616POL11007152T
23.

112

CHIP HAN GER 2007 Wałach gniada F: Count Grannus / Contendro I
M: Ala / As di Villagana
O: Marek Przyborowski
B: Jutta Schlichting
K025406
24.

145

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Carousa/Carinue
O: Weronika Minkiewicz
B: Gestut Lewitz
K020110
25.

29

CHORWACJA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/170 F: Colox cup
M: Celinka
O: Ewa Biernacka
B: Burzyński
K025913
26.

50

CLEVER MK SP POL 2012 Ogier kara F: Rasch ( Rekrut )
M: Cher
O: Piotr Kmieciak
B: Kucharski Marek
K025458 616009600223612
27.

4

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
O: Marta Kotlarska
B: Ryszard Kosicki
K023581 DE421000600613
28.

129

CONCORD F HOL POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Carmen / Calypso III
O: Ewa Ogonowska
B: Marek Fimmel
K024715 616009610117211
29.

157

CRAZY CHECK SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Palermo
M: Crazy Coco
O: Patrycja Korczak
B: Tomasz Wójtowicz
brak
30.

39

CUBANITO Niem. Sport. GER 2011 Wałach siwa/175 F: Chap / Cellestial
M: Astra / Acadius
O: Karolina Gałkowska
B:
K021337 DE456370129911
31.

76

CZEKAN SP POL 2011 Wałach gniada/174 cm F: Posejdon (sp.)
M: Czantoria (sp.)
O: Jarosław Ptaszyński
B: Mirosław Cichy
K025138
32.

57

DAMASZEK SP POL 2010 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Dekada / Grey
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K021698 616009660588710
33.

120

DANDY KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/130 F: Szaman
M: Dazy
O: Gabriela Rejman
B: Anna Kowalska
Brak 616013610091913
34.

63

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B:
K016425 528003000812206
35.

92

DARCO VAN OVERIS Z ZANG BEL 2010 Ogier kara F: Darco
M: Ferline/Romino
O: -
B: -
K019460
36.

127

DARFUR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Banita
M: Dalarna
O: Batalion Reprezentacyjny WP
B: SK Liski
K013283
37.

95

DARG M POL 2013 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Bogusław Święcki
B: Bogusław Święcki
brak
38.

106

DEJV SP POL 2014 Wałach gniada F: Kilian38
M: Dosia / Marino
O: Jacek Smolarczyk
B: Monika Pasik
K025635 616009600113014
39.

54

DIABLO SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Talent/ Fortuin Z
M: Delicja
O: Robert Dubel
B: Agnieszka Jabłońska
K012760
40.

144

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Dancing Queen
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: Beata Wandel
K024084
41.

156

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
O: Borno Janekovic
B:
K021590 528003000809008 104LM68
42.

33

DIDO SP POL 2012 Wałach gniada F: Vigor
M: Deizi
O: Anna Leszczyńska
B: Kowalewski Zbigniew
K021217
43.

140

DIKELEDI SP POL 2009 Klacz siwa F: Lampart
M: Delaware
O: Monika Bartoszewska
B: Jan Bochiński
K024271
44.

146

DIRTY HARRY KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Wilanda / Emilion
O: Tomasz Michalski
B:
K019165 528003000806369 104KI90
45.

93

DIVANA GRAND S SP POL 2010 Klacz gniada F: Cityboy R
M: Delicja
O: Magdalena Zalewska
B: Soćko Mateusz
brak
46.

147

EL QUANDO KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Carthino Z / Carthago Z
M: Bella Viona / Quantum
O: Łukasz Wasilewski & Bogna Sąsiadek
B:
K021049 528003200910734 105EG48
47.

26

ELMO EZ KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Toulon
M: Amy
O: Witold Stempkowski
B: Holandia
K025512
48.

34

ENRICO KWPN NED 2009 Wałach kasztanowata/168 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet
M: Wiana M / Chin Chin
O: Zuzanna Gowin
B: Musterd
K021724 528003200912952 104QE81
49.

31

ENYA HOL. NLD 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Colandro
M: Evita IX
O: Sylwia Radecka- Nowacka
B: Cents Manfred
brak DE421000636207
50.

148

ESCORIAL SP POL 2009 Wałach siwa F: Clinton / Corrado I
M: Espoir / Espri
O: Grzegorz Kubiak
B: SK Nad Wigrami
K013985 616009510414809
51.

69

ESPERADO Małopolska POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Pluton
M: Elia
O: Strąk Krzysztof
B: Trochym Danuta
brak
52.

87

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada F: Harley VDL
M: Varea Fortuna / Indoctro
O: Dorota Zieniewicz
B: J. Oude Elbernik, Uden (NED)
K013792 104GY66
53.

22

EVITA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Perettie-B
O: Agnieszka Antczak
B: Holandia
K025855
54.

42

FANTA SP POL 2013 Klacz siwa/173 F: Karnalit /
M: Fantazja /
O: Karolina Osiewicz
B: Pawłowski Tomasz
K026316
55.

153

FLORIS T BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Cjussica T / Kashmir Van't Schuttershof
O: Anna Siwiak
B:
K023846 10368E
56.

7

G’ZEUS SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Bajou Du Rouet
M: Gaja
O: Leonid Loshakov
B: Zwierz Krzysztof
K015486
57.

151

GALAKTYKA SP POL 2009 Klacz kara F: Clinton / Corrado I
M: Gala / Palegro
O: Michał Kubiak
B: SK Nad Wigrami
K013984 616009510414309 104HO89
58.

118

GIZELA KUC POL 2010 Klacz srokata/kuc:134 F: nn
M: Gabi AS / Rokset
O: Anna Nagórka
B: Dziechciarz Marian
K023968 616999580284510
59.

67

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
O: Paweł Maciak
B: Jan Greve
K019360
60.

13

GOLD CHAMPION SP POL 2009 Wałach gniada F: Candiavolo
M: Gerida
O: Mariusz Romanek
B: Rudiger Wassibauer
K019867 616009690172109
61.

122

HALLOUMI SP POL 2013 Klacz kara F: Kilian 38
M: Hellenika
O: Jacek Dobrowolski
B: -
K026385
62.

134

HANNA ROSA MFS KWPN POL 2012 Klacz siwa F: Quality Time
M: Willisa-Rosa
O: Zuzanna Żuk
B: Holandia
Brak
63.

38

HERMAN KWPN NED 2012 Ogier ciemnogniada/175 F: Think Twice D'ici / Burggraaf
M: Belle Miranda / Sarantos
O: Karolina Gałkowska
B: W.A.M. Oude Wesselink
K021644 528003201209826
64.

154

HIDALGO KUC ITA 2003 Wałach srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Siwiak
B:
K022201 380011013003735
65.

90

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Conquest Boy / Contendro
M: Hrabina C / Caletto's Son
O: Zofia Dudkiewicz
B: Witold Brodewicz
K018491 616009660841211
66.

17

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
O: WK Consult
B: WK Consult
K023627 528003201308543 105WQ93
67.

85

IDRYS SP POL 2008 Ogier gniada/178 F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Izadora / Castiglione L
O: Paweł Kozioł
B: Krzysztof Ciechoński
K012051 POL009580063508
68.

165

IVY CANCAN KL SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Honey CanCan
M: Izis KL
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K024305
69.

55

JACK BLACK XX POL 2010 Wałach kara F: Roulette
M: Jama / Royall Court
O: Anna Wyżykowska
B: Andrzej Walicki
K017681 616POL10006814T
70.

130

JAGER SP POL 2013 Ogier siwa F: Stakkato Top
M: Jasmin
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K025638
71.

110

JASPIS M. POL 2006 Wałach siwa F: Palmer / Batyskaf
M: Jurna / Special Power
O: Anna Dragan
B: Jankowska Anna
K025402 POL006660449406
72.

162

JAWA - F: -
M: -
O: -
B: -
73.

51

JUVENALIA MŁP POL 2007 Klacz ciemnogniada/157 F: Drinck / Przedświt XIII-4
M: Jagoda / Wig
O: Piotr Kmieciak
B: Zbigniew Pedryc
K021776 POL006540073607
74.

128

KALINA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/174 F: Iloczyn
M: Kler
O: Czech Ewa
B: Augustynowicz Grzegorz
K020074 616009510264010
75.

68

KANTO WLKP. POL 2008 Wałach kara/170 F: Herkules
M: Kantra
O: Włodzimierz Kupczyk
B: Hadryś Paweł
K025979 007610116308
76.

89

KARDAMON HOLST GER 2012 Ogier siwa F: Corrado I / Cor de la Bryere
M: Kati H / Carthago
O: Dorota Zieniewicz
B: Dieter Hackenbeck
K025810 DE421000191812 106CA48
77.

73

KASTOR MK SP POL 2014 Ogier gniada F: Marino
M: Kampari
O: MK Stadnina Koni Filice
B: MK Stadnina Koni Filice
K025953
78.

100

KINDER PONYSPORT KUC POL 2005 Wałach inna/kuc:148 F: El Djazair
M: Kabała
O: Iwona Kotyra
B: Małgorzata Bednarska
brak
79.

161

KIRGIZ SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Dan
M: Kama
O: Iwona Kotyra
B: Anna Francuz
brak
80.

75

KNIRPS JUNIOR Brdbg GER 2014 Ogier siwa F: Knirps 10 / Kolibri
M: Fomena / Liostro
O: Malwina Zdrzalik
B: Jörg Böhnke
K025954 DE 456980009014
81.

155

LADY CANTA SP POL 2009 Klacz gniada F: Cantanis / Cantus
M: Lady / Lad
O: Grzegorz Kubiak, Aleksandra Pachnik
B: Robert Stasiuk
K017379 616009580348709
82.

62

LAMBORGINI WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Quito MB
M: Lisa
O: Tomasz Stasiak
B: POL
K008794 10128
83.

83

LANCELOT OS POL 2008 Wałach kasztanowata F: Lordanos / Landos
M: Quattro's Queen / Quattro B
O: Marek Rocki
B: Jacek Janiszewski
K016163 DE418181041908 105AV13
84.

72

LAPIS SAKS. GER 2000 Ogier ciemnogniada F: Lagaro
M: Ramira
O: Sonia Czerwińska
B: Mike Bindernagel
K005426 07491 102NK09
85.

18

LENOX Niem. Sport. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Lapateado / Landor S
M: Nordlicht / Nitendo
O: Tomasz Matysiak
B:
K011440 DE457000247505
86.

32

LIDER-P Małopolski POL 2012 Wałach gniada F: Agrest
M: Lara
O: Katarzyna Ceranka
B: Piwowarski Andrzej
brak
87.

71

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada F: Lider
M: Larissa
O: Natalia Michałowska
B: Jan Krzyżoszczak
K017212
88.

43

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510 105EW09
89.

125

LUKAS SP POL 2014 Wałach siwa F: Corrado Son
M: Lafmi-J
O: Aleksandra Komar
B: Stanisław Olszyna
brak
90.

52

MA SURCE (SUKRE) Czysta Krew Arabska ESP 13.04.2007 Wałach siwa/mk: F: Sellui
M: Magala
O: Marcin Różalski
B: Magnolia Arabians
Brak 190201004601132
91.

56

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K019638 616009660558309
92.

14

MAESTRO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Cyprys
M: Miranda
O: Anna Zimińska
B: Sadowski Mirosław
brak
93.

105

MAESTRO ZK SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cancoon / Colman
M: Miss Neel / Sir Nee
O: Izabela Michałowska
B: Zbigniew Kruk
K019917 616009590205311
94.

114

MARS MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Mikstura
O: Tomasz Stasiak
B: Polska
K024364 616 006 660 5657 10
95.

59

MARSYLIA MŁP POL 1999 Klacz siwa/158 F: First des Termes
M: Batuta
O: Dariusz Kotyra
B: Krzysztof Kraszewski
K020034
96.

15

MERLE HAFL. GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc: F: Abendsturm
M: Maiglockchen
O: Monika Steczowicz
B: Mueller Roland
K022777 DE 434 340246804
97.

119

MILANO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada/mk:153 F: Ekier
M: Mazuria
O: Anna Nagórka
B: Kowalik Janusz
K023969 616999580603510
98.

99

MILUZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Mazepa
O: Ognisko TKKF Hubert
B: SK Rzeczna
brak
99.

70

MISISIPI WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Bakalar
M: Montana / Eskudo
O: Izabela Michałowska
B: Izabela Michałowska
K017311 616007610218610
100.

97

MITHRAS VAN DE TOMBEELE BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Toulon
M: Raina x Lys de Darmen
O: .
B: .
brak
101.

150

MY QUEST SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Conquest Boy / Contendro I
M: My Little Problem / Puissance
O: Małgorzata Kwiatkowska
B: Małgorzata Kwiatkowska
K023473 616009590177712
102.

41

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
O: Maciej Nasiłowski
B: MK Filice
K019506
103.

66

NANDO TS POL 2010 Wałach gniada F: Emmen /
M: Nastazja /
O: Edyta Kowalska
B: Zenon Czech
brak 616999590165810
104.

96

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
105.

111

NESKO SP POL 2014 Wałach kara F: Salamon
M: Neska
O: Anna Dragan
B: SK Nowielice
K025403
106.

138

NESTOR Arabokonik POL 2000 Wałach gniada/kuc:152 F: Nestor
M: Basia
O: Kamila Górecka
B: Piotr Skwira
brak
107.

158

OLFRAM SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Maram
M: Olivia
O: Mordzelewski Michał
B: SK Prudnik
brak
108.

84

ONE LADY SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Watson
M: Obstawa
O: Rita Rogalska
B: Polska
K023238 616009530286911
109.

44

POLONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Marino / Zeoliet
M: Prelekcja / Dziurawiec
O: Jan Kalinowski
B: Andrzej Pohl
K008447 POL009600056600
110.

78

PORTA NEGRA SP POL 2005 Klacz gniada F: Palegro/ Power
M: Norquina/ Turbud Quirinus
O: Marzena Żebracka-Solarz
B: Dariusz Kurek
K013678 POL009660545805
111.

82

PUERTO RICO WLKP POL 2013 Wałach siwa F: Czumen K / Ariados
M: Perła / Dinar
O: Sebastian Niemirski
B: Sławomir Pietras
K024110 616007610123113
112.

126

QUO VADIS HAN POL 2011 Klacz gniada F: Quintender
M: Grace
O: Monika Łojek
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
K019614
113.

160

ROBINIA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral
M: Ronia / Domestos
O: Michał Mordzelewski
B: -
K023240
114.

36

ROSATO SPRITZZ FP HOL GER 2012 Wałach gniada F: Riscal
M: Baroness XIII
O: Jacek Rode
B: Niemcy
K025325
115.

139

S-TAJFUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Galant
M: Siren
O: Monika Bartoszewicz
B: -
K019562
116.

81

SAINT LAURENT SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Luron
M: Salwa
O: Marta Dominiak
B: SK Ochaby
K019805
117.

104

SAMARA SP POL 2011 Klacz gniada/158 F: Chaltarre Z
M: Sybilla / Quamiro
O: Dagmara Seredyn
B: Damian Wechta
K023297
118.

40

SILVANA LIT. LTU 2004 Klacz kara F: Sedans
M: Galana
O: -
B: -
brak
119.

143

SZACHRAJ WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Viskis
M: Szajka
O: Płatek Jarosław
B: Filipska Maria
K011593 616 007 68 00858 06
120.

123

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Ochaby
K019371 616009540116409
121.

24

THIMOTE HESKA GER 2005 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Aleksandra Janiec
B: Niemcy
K025507
122.

23

TULLAMORE DEW OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Foria
O: Dorota Heidrich
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019496
123.

60

VADROUILLE XX BEL 2002 Klacz ciemnogniada/165 F: Sarhoob
M: Vareuse Bleue
O: Iwona Kotyra
B: Belgia
brak
124.

61

VARIUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Varia
O: Zuzanna Karczewska
B: Pol
K021463
125.

80

WIASTON SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston / Nobody KWPN
M: Wiara / Aravel Waro sp
O: SL
B: Marek Głowala
brak
126.

101

WILHELM KUC POL 2000 Wałach siwa/kuc:129 F: nn
M: nn
O: Monika Steczowicz
B: nn
K024361 POL 999640075603
127.

136

ZAGOŃCZYK SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Zawiejka
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
K026082 616 009 58 02809 13
128.

8

ZONENBOLD TRK POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Pavaroti /
M: Burka /
O: Leonid Loshakov
B: Leonid Loshakov
K015194 103MI43
Rider Club
Competition
Prize
Dubel Robert WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
300
SUM:
300.00
Garstka Dariusz BPK (MAZ)
50
200
SUM:
250.00
Januszkiewicz Nina Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
100
SUM:
100.00
Kilczewska Joanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
100
SUM:
100.00
Komar Aleksandra BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Kotyra Natalia Stowarzyszenie SKJ Grobice
50
SUM:
50.00
Krulik Larysa BPK (MAZ)
200
SUM:
200.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team
200
SUM:
200.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
300
300
300
SUM:
900.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
850
500
500
50
850
SUM:
2750.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
SUM:
100.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
500
SUM:
500.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
50
500
SUM:
550.00
Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
200
SUM:
200.00
Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
100
SUM:
100.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak-Jakubek Paulina
BPK (MAZ)
EVITA (22)
2018-08-18
2018-08-18
17
2018-08-19
1
2018-08-19
10
Bazyl Michał
JKS Karolina
2018-08-18
12
2018-08-18
2018-08-19
12
2018-08-19
Biernacka Ewa
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-08-19
2018-08-19
13
Borowiec Zuzanna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-08-18
2018-08-19
18
2018-08-19
2018-08-18
2018-08-19
1
Ceranka Katarzyna
BPK
LIDER-P (32)
2018-08-19
15
2018-08-19
17
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
JAGER (130)
2018-08-18
26
2018-08-18
Chmielewska Aneta
WKJ Lublin / SJ Oxer
CARDAMON (103)
2018-08-19
20
2018-08-19
22
Chojnowski Mateusz
WKJ Lublin
2018-08-19
15
2018-08-19
2018-08-19
2018-08-19
11
Chołuj Aleksandra
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-08-18
1
2018-08-18
2018-08-18
10
2018-08-19
1
2018-08-19
2018-08-19
8
Ciesielski Piotr
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
KANTO (68)
2018-08-18
32
2018-08-19
23
Cipiur Klaudia
KJ Galop Kozienice
2018-08-18
31
2018-08-19
28
2018-08-19
2018-08-18
25
2018-08-19
22
Ciurzyńska Ewa
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
OLFRAM (158)
2018-08-18
1
2018-08-18
8
2018-08-19
1
2018-08-19
5
Czech Marcelina
BPK (LUL)
KALINA (128)
2018-08-18
1
2018-08-18
2018-08-18
5
2018-08-19
3
2018-08-19
7
2018-08-19
6
Czerwińska Sonia
KJ Skarb Kozienice
LAPIS (72)
2018-08-19
15
2018-08-19
1
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-08-18
19
2018-08-18
2018-08-18
11
2018-08-18
17
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-08-18
15
Daniłowska Karina
KJ J.J. Darboven Rumia
NAOMI (96)
2018-08-19
21
2018-08-19
2018-08-19
Dragan Natalia
BPK (MAZ)
JASPIS (110)
2018-08-18
1
2018-08-18
7
2018-08-18
29
NESKO (111)
2018-08-18
20
2018-08-18
1
Dubel Robert
WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
DIABLO (54)
2018-08-18
8
2018-08-18
5
2018-08-19
2
300
2018-08-19
3
Durka Joanna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-08-18
25
2018-08-18
17
2018-08-19
19
2018-08-19
15
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
BRANDO (37)
2018-08-18
13
2018-08-18
2018-08-19
10
HERMAN (38)
2018-08-18
3
2018-08-19
2018-08-19
12
Garstka Dariusz
BPK (MAZ)
2018-08-18
5
50
2018-08-18
3
2018-08-19
3
200
2018-08-19
6
Głaz Magdalena
KJ Milord Falenty Nowe
2018-08-19
1
2018-08-19
1
Górecka Kamila
JKS Karolina
NESTOR (138)
2018-08-18
1
2018-08-18
2018-08-19
1
Gowin Zuzanna
KJ Metpol Grodziec
ENRICO (34)
2018-08-18
24
2018-08-18
14
Hamera Helena
BPK (MAZ)
2018-08-18
2018-08-18
6
2018-08-19
16
2018-08-19
9
Janekovic Marie
KJ J.J. Darboven Rumia
DIANITA-H (156)
2018-08-18
7
2018-08-18
6
Januszkiewicz Nina
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-08-18
3
100
2018-08-18
11
2018-08-19
13
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2018-08-18
2018-08-18
16
2018-08-19
19
2018-08-19
24
2018-08-18
15
2018-08-18
2018-08-18
18
2018-08-19
18
2018-08-19
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
2018-08-18
2018-08-18
8
2018-08-19
9
Karczewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
VARIUS (61)
2018-08-18
12
2018-08-18
9
2018-08-19
7
2018-08-19
7
Kasprzyszak Ola
JKS Equita w Świętochowie
AVRIL (65)
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
Kilczewska Joanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
CARAMBA (53)
2018-08-18
13
2018-08-18
10
2018-08-19
3
2018-08-19
3
100
Kiwale Gloria
KS AZS AWF Warszawa
SILVANA (40)
2018-08-18
1
2018-08-18
15
2018-08-19
2018-08-19
4
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
WIASTON (80)
2018-08-19
16
2018-08-19
19
2018-08-19
KOLANKOWSKA Maria
BPK
2018-08-18
4
2018-08-18
2018-08-19
8
2018-08-19
Komar Aleksandra
BPK (MAZ)
LUKAS (125)
2018-08-18
1
2018-08-18
21
2018-08-19
1
2018-08-19
11
QUO VADIS (126)
2018-08-18
2
2018-08-18
6
2018-08-19
4
2018-08-19
4
50
Konieczna Aniela
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-08-19
Korba-Białkowski Karolina
KJ Szwadron RP
DIKELEDI (140)
2018-08-18
1
2018-08-18
1
2018-08-19
16
2018-08-19
Korczak Patrycja
BPK
2018-08-18
2018-08-18
11
2018-08-19
2018-08-19
18
2018-08-18
15
2018-08-19
1
Kościesza Łukasz
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
MILUZA (99)
2018-08-18
9
2018-08-18
17
Kostrzewa Klara
KJ Rock Horses
2018-08-18
23
2018-08-18
13
2018-08-19
14
2018-08-19
8
2018-08-18
24
2018-08-18
12
2018-08-19
14
Kotlarska Marta
KJ Aromer Józefin
2018-08-18
7
2018-08-18
7
2018-08-19
10
Kotyra Natalia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MADRYT (56)
2018-08-18
4
2018-08-18
4
50
2018-08-19
2
2018-08-19
11
2018-08-18
21
Kozakiewicz Magdalena
KJ Janów Podlaski
AMANITO (135)
2018-08-18
13
2018-08-18
4
2018-08-19
2018-08-19
14
Kozińska Barbara
BPK (MAZ)
THIMOTE (24)
2018-08-18
2018-08-18
8
2018-08-19
13
2018-08-19
16
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
CONCORD F (129)
2018-08-18
12
2018-08-18
13
Kozioł Zofia
WKJ Lublin
IDRYS (85)
2018-08-18
23
2018-08-18
2018-08-19
6
2018-08-19
16
Kraś Helena
BPK
ALEX (141)
2018-08-18
1
2018-08-18
6
2018-08-18
Krulik Larysa
BPK (MAZ)
2018-08-18
8
2018-08-18
3
200
Kryszeń Natasza
BPK
2018-08-18
18
2018-08-18
2018-08-19
2018-08-19
15
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team
DIDO (33)
2018-08-18
20
2018-08-19
19
2018-08-19
2
200
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-08-18
6
2018-08-19
10
2018-08-18
15
2018-08-19
11
2018-08-18
10
2018-08-19
7
2018-08-18
1
300
2018-08-18
2
300
2018-08-19
1
300
2018-08-18
4
2018-08-19
8
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team
SZIMANO (123)
2018-08-18
21
2018-08-18
18
2018-08-19
8
2018-08-19
10
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
EL QUANDO (147)
2018-08-18
1
850
ESCORIAL (148)
2018-08-18
1
500
2018-08-19
1
500
ANTYLYA (149)
2018-08-18
5
50
2018-08-19
12
MY QUEST (150)
2018-08-18
8
2018-08-18
16
2018-08-19
9
2018-08-19
7
ALOUBETTE (164)
2018-08-19
1
850
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-08-18
4
100
2018-08-18
7
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
GALAKTYKA (151)
2018-08-18
2
500
2018-08-19
5
Kwiatkowska Bianka
Stajnia Podolszyn
ROBINIA (160)
2018-08-19
2018-08-19
3
2018-08-19
2
2018-08-19
Laskowska Paulina
KJ J.J. Darboven Rumia
DARG (95)
2018-08-19
20
2018-08-19
7
Leśkiewicz Sandra
BPK (MAZ)
FANTA (42)
2018-08-18
14
2018-08-18
2018-08-19
5
2018-08-19
17
Leszczyńska Kamila
BPK (MAZ)
DIDO (33)
2018-08-18
34
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2018-08-19
23
2018-08-19
18
2018-08-19
26
2018-08-19
Leszko Karolina
KJ Strzała Krubiczew
AXOR (28)
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-19
2018-08-19
Matysiak Tomasz
KJ Aromer Józefin
LENOX (18)
2018-08-19
2018-08-19
Michalska Julia
BPK (MAZ)
2018-08-19
12
2018-08-19
4
Michałowska Natalia
WKJ Lublin
LONDON (71)
2018-08-19
5
2018-08-19
21
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
CONCORD F (129)
2018-08-19
5
50
2018-08-19
8
2018-08-19
2
500
Murzyńska Oliwia
Stowarzyszenie UKS Kucyk Serock
MILANO (119)
2018-08-19
1
2018-08-19
19
2018-08-19
Nagórka Justyna
Stowarzyszenie UKS Kucyk Serock
GIZELA (118)
2018-08-19
1
2018-08-19
1
2018-08-19
7
Nasiłowska Anna
KJ Aromer Józefin
2018-08-18
2018-08-19
2018-08-18
2018-08-19
Niemirska Nela
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-08-18
2018-08-18
10
2018-08-19
4
Oryga - Siwiak Urszula
BPK (MAZ)
HIDALGO (154)
2018-08-18
19
2018-08-18
16
2018-08-19
6
2018-08-19
Oryga -Siwiak Maja
BPK (MAZ)
FLORIS T (153)
2018-08-18
22
2018-08-19
17
2018-08-19
17
Pawlik Wiktoria
KJ Szwadron Jazdy RP
DARFUR (127)
2018-08-18
20
2018-08-18
11
Płatek Monika
KS Equiright Warszawa
SZACHRAJ (143)
2018-08-19
3
2018-08-19
9
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
2018-08-18
33
2018-08-18
2018-08-19
2018-08-19
25
Pondo Natalia
BPK (MAZ)
HALLOUMI (122)
2018-08-18
2018-08-18
11
2018-08-19
14
2018-08-19
Poznańska Aleksandra
JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2018-08-18
2018-08-18
Przyborowska Patrycja
BPK (MAZ)
CHIP (112)
2018-08-18
16
2018-08-19
18
Ptaszyńska Aleksandra
Stowarzyszenie SKJ Grobice
CZEKAN (76)
2018-08-18
2018-08-18
22
2018-08-19
6
2018-08-19
20
Radecka-Nowacka Sylwia
BPK
ENYA (31)
2018-08-19
10
2018-08-19
16
Rębkowska Lidia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-08-18
1
2018-08-18
2018-08-18
5
2018-08-19
2018-08-19
9
2018-08-19
6
Rejman Julian
Stowarzyszenie UKS Kucyk Serock
DANDY (120)
2018-08-19
2018-08-19
1
Rocka Ewelina
WKJ Lublin
2018-08-19
2018-08-19
Rogalska Rita
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-08-18
14
2018-08-18
19
2018-08-19
2
2018-08-19
18
ROGUSKI Jakub
BPK
JAWA (162)
2018-08-19
14
2018-08-19
Romanek Emilia
WKJ Lublin
2018-08-18
15
2018-08-18
2018-08-19
2018-08-19
12
Rosiak Martyna
KJ Różaland
CEDRA (11)
2018-08-18
2018-08-18
9
2018-08-19
9
2018-08-19
Roszczyk Maja
KJ Rakowiec Kwidzyn
S-TAJFUN (139)
2018-08-18
22
2018-08-18
2018-08-19
1
2018-08-19
1
Rzeplińska Julia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
KIRGIZ (161)
2018-08-18
17
2018-08-18
2018-08-19
13
2018-08-19
21
Seredyn Dagmara
KJ Skarb Kozienice
SAMARA (104)
2018-08-18
2
2018-08-18
28
Smolarczyk Maja
KJ Skarb Kozienice
DEJV (106)
2018-08-19
2018-08-19
15
Solarz Weronika
Klub Jeździecki Plejada
2018-08-18
5
2018-08-18
2018-08-18
15
2018-08-19
2018-08-19
2018-08-19
Stasiak Zofia
JKS Equita Świętochów
2018-08-18
3
2018-08-18
2018-08-18
10
2018-08-19
4
2018-08-19
27
MARS (114)
2018-08-18
1
2018-08-18
2018-08-18
Steczowicz Katarzyna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MERLE (15)
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
19
2018-08-19
2
2018-08-19
22
Steczowicz Maria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
WILHELM (101)
2018-08-18
15
2018-08-18
1
2018-08-18
7
Steczowicz Zofia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-08-18
1
2018-08-18
26
Susperregui-Stempkowska Sara
BPK (MAZ)
ELMO EZ (26)
2018-08-18
3
2018-08-18
2
200
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
DANDY (63)
2018-08-18
9
2018-08-19
4
100
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
GLITTER (67)
2018-08-18
16
2018-08-18
14
2018-08-19
5
50
2018-08-19
6
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
MARS (114)
2018-08-19
23
2018-08-19
20
2018-08-19
Trzaska Laura
KJ Strzała Krubiczew
POLONIA (44)
2018-08-18
13
2018-08-18
30
2018-08-19
17
2018-08-19
5
Wawryniuk Nela
KJ Sielanka Warka
AMBRA (77)
2018-08-18
2018-08-18
9
2018-08-19
1
Wójcicka Zuzanna
Agroturystyka Safari
NANDO (66)
2018-08-18
2018-08-18
2
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
CASALLINA (113)
2018-08-18
6
2018-08-18
18
2018-08-19
21
2018-08-19
Wyżykowski Maurycy
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-08-18
19
2018-08-18
21
2018-08-19
8
2018-08-19
13
Zalewska Magdalena
Stajnia Budziska
2018-08-18
14
2018-08-18
20
Zdrzalik Malwina
KJ Galop Kozienice
2018-08-18
2018-08-18
27
2018-08-19
11
2018-08-19
Zimińska Anna
BPK
MAESTRO (14)
2018-08-18
12
2018-08-19
11
Żuchewicz Oliwia
Różaland
2018-08-18
15
2018-08-18
13
2018-08-19
16
2018-08-19
1
Żuk Zuzanna
KJ Bertyn Piastowo
2018-08-18
20

Number of Riders: 110

Number of Horses: 128

The sum of prizes: 6 400.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl