Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 20:04:15
2018-08-10 15:01:06
Karolina Musiał HESTIA
  • 1x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 11:18:47
2018-08-10 11:03:47
Marcelina Czech KALINA
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 10:30:31
2018-08-09 23:15:04
Karolina Musiał WANDAL I
  • 2x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 10:29:13
2018-08-09 22:48:00
Sebastian Grzeszczyk ZOJA
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 10:27:53
2018-08-09 22:45:38
Sebastian Grzeszczyk HORTENSJA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 10:22:06
2018-08-09 22:44:58
Daria Ciesielska SERAFITKA
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 18:12:11
2018-08-09 16:33:27
Bartosz Wójcik PIEROT
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 18:11:43
2018-08-09 16:32:31
Dominika Strąk FELLOW -TAR
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 18:11:20
2018-08-09 16:31:50
Natalia Szpilka CASIOPEA II
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 18:09:54
2018-08-09 16:31:05
Aleksandra Mazurek DEDAL
  • 2x 8/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 17:46:59
2018-08-09 16:29:55
Martyna Gajdek DEDAL
  • 2x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 17:46:21
2018-08-09 16:29:06
Aleksandra Kochańska MORENA
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 16:40:46
2018-08-09 16:28:14
Kalina Borys OLIMPIC QUEST
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 13:59:56
2018-08-09 12:50:18
Anna Nizielska HONEY
  • 1x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 09:59:28
2018-08-09 08:53:06
Julia Sopińska MACLAREN
  • 2x 8/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 09:55:29
2018-08-08 23:37:18
Oliwia Stępień M-APOLLO
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 22:30:32
2018-08-08 21:47:58
Nikola Chełmińska IZIS
  • 1x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 10:06:37
2018-08-08 09:12:58
Zuzanna Jabcoń PEGAZ
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 10:00:57
2018-08-08 06:45:51
Luiza Misztal GARDENIA
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 10:00:27
2018-08-08 06:45:05
Ewelina Fiuk SANTANA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 22:29:00
2018-08-07 22:54:13
Alicja Potocka MESCALERO
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:51:03
2018-08-07 21:24:33
Olga Szuran VABIO
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:50:37
2018-08-07 20:35:02
Martyna Siuda KORLEONE
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:48:31
2018-08-07 18:38:49
Wojciech Stasiuk CEDRIC
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:48:10
2018-08-07 17:42:09
Oliwia Matysiak ANDALUZJA
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 08:55:22
2018-08-06 22:25:32
Julia Matysiak SORAJA
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 13:16:03
2018-08-06 18:03:54
Klaudia Olchowska SONATA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 08:53:10
2018-08-06 18:03:02
Dawid Dubil COENTRAO A
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:00:51
2018-08-06 14:07:05
Aleksandra Wołąs EKWADOR
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:46:09
2018-08-06 14:06:02
Aleksandra Wołąs CASALLINA
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 14:48:07
2018-08-06 13:33:13
Wojciech Stasiuk KORINA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 12:45:43
2018-08-06 10:44:32
Emilia Romanek GOLD CHAMPION
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 14:41:01
2018-08-06 08:48:03
Dagmara Seredyn SAMARA
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 10:21:22
2018-08-06 07:20:08
Ilona Turowska LORDANZ
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 10:20:48
2018-08-06 07:19:31
Ilona Turowska CHILI PJ
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 08:37:13
2018-08-06 00:13:27
Robert Dubel DIABLO
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 19:29:59
2018-08-05 15:24:02
Aleksandra Piotrkowicz HEWELIANA
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 19:26:41
2018-08-05 15:23:30
Aleksandra Wiśniewska CORASON ESPINADO II
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 19:25:13
2018-08-05 15:23:00
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 19:03:44
2018-08-05 15:20:30
Aleksandra Potocka MESCALERO
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 18:14:14
2018-08-05 15:19:25
Maria Kozłowska GREK
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 13:15:27
2018-08-05 12:28:56
Aleksandra Ząbek WICHER
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 13:14:55
2018-08-05 12:28:10
Aleksandra Ząbek OZZI
  • 1x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 19:04:57
2018-08-04 22:29:18
Kinga Górniak LADY
  • 2x 8/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 00:36:31
2018-08-04 18:27:00
Jakub Olesiejuk MERCEDES
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 13:26:57
2018-08-04 00:19:58
Jacek Smolarczyk DEJV
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:12:25
2018-08-01 18:46:11
Zofia Hetman MATTERHORN
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 09:06:52
2018-07-30 21:49:52
Artur Kufel JASTINE
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 09:06:27
2018-07-30 21:48:43
Artur Kufel ARISTA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 09:06:04
2018-07-30 21:48:04
Artur Kufel ALABASTER
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 17:51:45
2018-07-30 16:43:25
Zuzanna Piasecka BRANDY
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 17:51:17
2018-07-30 11:58:27
Aleksandra Czerska OREGON
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 17:51:02
2018-07-30 11:58:04
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 17:50:43
2018-07-30 11:57:31
Aleksandra Czerska KARALIUS
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Borys Kalina WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O041389
2. Chełmińska Nikola Stajnia Chełmińscy
2002 (J.)
brak
3. Ciesielska Daria KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049276
4. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
5. Dubel Robert WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
S
O007767
6. Dubil Dawid WKJ Lublin
S
O003060
7. Fiuk Ewelina WKJ Lublin / SJ Poniatowa
2000 (J.)
O029072
8. Gajdek Martyna WKJ Lublin SJ Strong Riders
S
Brak
9. Górniak Kinga Sekcja Jeździecka Wylągi
S
brak
10. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
11. Hetman Zofia WKJ Lublin / SJ Silver Horn
2000 (J.)
O042765
12. Kochańska Aleksandra WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O046245
13. Kościesza Łukasz TKKF Ognisko Hubert Warszawa
S
O025595
14. Kozłowska Maria Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2001 (J.)
O043870
15. Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec
S
O000968
16. Matysiak Julia BPK
2001 (J.)
O042564
17. Matysiak Oliwia BPK
2006 (JM.)
brak
18. Mazurek Aleksandra SJ Strong Riders
2006 (JM.)
Brak
19. Misztal Luiza WKJ Lublin / SJ Poniatowa
2000 (J.)
O038164
20. Musiał Karolina KJ Skarb Kozienice
1997 (MJ.)
O024323
21. Nizielska Anna BPK
1997 (MJ.)
Brak
22. Olchowska Klaudia WKJ Lublin SJ Gershwin
S
O007838
23. Olesiejuk Jakub BPK
S
O001054
24. Piasecka Zuzanna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O045733
25. Piotrkowicz Aleksandra Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
O049775
26. Potocka Aleksandra Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
brak
27. Potocka Alicja Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
brak
28. Romanek Emilia WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O031281
29. Seredyn Dagmara KJ Skarb Kozienice
S
O001251
30. Siuda Martyna BPK
2001 (J.)
brak
31. Smolarczyk Jacek KJ Skarb Kozienice
S
O045430
32. Sopińska Julia Klub Jeździecki Dziecinów
1999 (MJ.)
O013680
33. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
34. Stępień Oliwia BPK (LUL)
2002 (J.)
O047718
35. Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O038177
36. Szpilka Natalia WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O023561
37. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (JM.)
O035710
38. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
39. Wach Inga WKJ Lublin
2001 (J.)
O038870
40. Wiśniewska Aleksandra Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
41. Wójcik Bartosz WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O031493
42. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
2017 (Mł.)
O007543
43. Ząbek Aleksandra BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O043937
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

59

AA F:
M:
O:
B:
2.

19

ALABASTER SP POL 2006 Ogier gniada F: Contender Son
M: Asteria
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K010617
3.

12

ANDALUZJA MŁP POL 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Wolant
M: Asturia
O: Robert Matysiak
B: Adam Ponikowski
brak POL 006 58 04059 07
4.

20

ARISTA SP POL 2006 Klacz F: Dalet
M: Arenda
O: Robert Stasiuk
B: Jacek Tokarski
K011428
5.

18

BRANDY Typ Szlachetny POL 2010 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Piasecki Mirosław
B: Marta Kaleta
K023984
6.

9

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
O: Tadeusz Boćkowski
B: Mariusz Janiszek
K025110
7.

49

CASIOPEA II PKSP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Palegro
M: Casaretta
O: Martyna Gajdek
B: EKO ABI
Brak
8.

28

CAVALLO HOL GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I / Capitol I
M: Golia / Lavall I
O: Aleksandra Wiśniewska
B: -
K020731 DE421000042703
9.

36

CEDRIC SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: Stakkato Gold /
M: Cherryl /
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K024868
10.

63

CELANDER KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Tangelo van de Zuutenhoeve
M: Lieke
O: Monika Kwasieborska-Kościesza
B: Prywatny
K023470
11.

5

CHILI PJ HAN. GER 2010 Klacz siwa F: Cassus / Cassini I
M: Silver Storm / Silvio I
O: Ilona Turowska
B: Pferdezucht Dr. Jacobs
K017737
12.

60

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Dżahil
M: Cyweta
O: Karolina Musiał
B: ANR Oddział Terenowy w Olsztynie Gosp. Skarbu Państwa w Elblągu
K025209
13.

10

COENTRAO A HOL DEU 2010 Wałach gniada F: Carentan
M: Walanda
O: Aleksandra Kaupke - Stankiewicz
B: Ketelsen Matthias
K019565 DE421000089710
14.

29

CORASON ESPINADO II SP POL 2010 Wałach gniada F: Carry Son
M: Lea
O: Marek Kucharski
B: -
K025380
15.

48

DEDAL Małopolska POL 2011 Wałach gniada F: Eufrat
M: Dominika
O: Beata Mazurek
B: Polska
Brak
16.

23

DEJV SP POL 2014 Wałach gniada F: Kilian38
M: Dosia / Marino
O: Jacek Smolarczyk
B: Monika Pasik
K025635 616009600113014
17.

31

DIABLO SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Talent/ Fortuin Z
M: Delicja
O: Robert Dubel
B: Agnieszka Jabłońska
K012760
18.

34

EKWADOR MŁP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Emetyt
M: Europa
O: Aleksandra Wołąs
B: Sęczek Grzegorz
K026056
19.

50

FELLOW -TAR KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: Chello III VDL
M: Margriet / Flemmingh
O: Krzysztof Strąk
B: Holandia
K024121
20.

40

GARDENIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Acorino
M: Gżegżółka
O: Luiza Misztal
B: Grzegorz Wosik
K024335
21.

62

GIACOMO 16 SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Garibaldi
M: Arabesque / Symfonie
O: Gruber-Plotkowiak Ywonne
B: Gruber-Plotkowiak Ywonne
K017321
22.

7

GOLD CHAMPION SP POL 2009 Wałach gniada F: Candiavolo
M: Gerida
O: Mariusz Romanek
B: Rudiger Wassibauer
K019867 616009690172109
23.

27

GREK SP POL 2001 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
24.

58

HESTIA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Liberatto p
M: Harfa
O: Bogdan Chmielewski
B: Bogdan Chmielewski
Brak
25.

30

HEWELIANA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Song / Elmero
M: Humoreska / Cezar
O: Aleksandra Piotrkowicz
B:
K023299 616009530251512
26.

45

HONEY MŁP POL 2007 Wałach gniada/mk: F: Lancetnik
M: Halabarda
O: Anna Nizielska
B: Ryszard Różański
brak
27.

54

HORTENSJA SP POL 2004 Klacz gniada F: Turbud Imbir
M: Hiacynta
O: Katarzyna Grzeszczyk
B: Ryszard Morzelewski
K013703
28.

42

IZIS WLKP. POL 2008 Klacz siwa F: Czumen K
M: Ilia
O: Aleksandra Chełmińska
B: Łukomski Wojciech
brak POL 007610116008
29.

21

JASTINE SP POL 2005 Klacz F: Ever for Pleasure
M: Jurta
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K012855
30.

15

KARALIUS TRAK LTU 2014 Wałach kasztanowata F: Gluosnis / Gerodot
M: Karuna / Elektronas
O: Aleksandra Czerska
B:
K024660 030620
31.

33

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K018566 616009580856407
32.

37

KORLEONE WLKP. POL 2006 Wałach gniada F: Neo
M: Kamea
O: Justyna Paśniczek-Siuda
B: Michał Białkowski
brak
33.

2

LADY Malopolka POL 2011 Klacz siwa F: Banknot
M: Larysa
O: Kinga Gorniak
B: Ryczek Henryk
brak
34.

6

LORDANZ HAN POL 2010 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Gundi / Goodman
O: Ilona Turowska
B: Ilona Turowska
K017810 DE431316959810
35.

43

M-APOLLO MŁP POL 2010 Wałach siwa/170cm F: Audytor
M: Maskara
O: Oliwia Stępień
B: Robert Smalira
K026160
36.

44

MACLAREN SP POL 2014 Wałach gniada F: Bijou Be
M: Matrica 34
O: Julia Sopińdska
B: Tomasz Jóźwicki
Brak
37.

16

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608 105LR04
38.

22

MATTERHORN MŁP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Top Gun
M: Maracuja
O: Zofia Hetman
B: Mirosław Janik
K021441
39.

24

MERCEDES SP POL 2013 Wałach gniada F: Corrado Boy
M: Mariotta
O: Monika Sitarska
B: Polska
Brak
40.

13

MESCALERO SP POL 2006 Ogier kara F: -
M: -
O: Aleksandra Komar
B: -
brak
41.

47

MORENA SP POL 2004 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Artur Kochański
B: Polska
K016648
42.

46

OLIMPIC QUEST SP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K
M: Oliquanta
O: Anita Borys
B: Polska
K025542
43.

25

OZZI Hucuł POL 2005 Wałach srokata/mk:133 F: Birat
M: Orka II
O: Anna Ząbek
B: Sadłos
brak
44.

51

PIEROT PKSP POL 2012 Wałach gniada F: Palermo
M: Kortina
O: Bartosz Wójcik
B: Polska
Brak
45.

32

SAMARA SP POL 2011 Klacz gniada/158 F: Chaltarre Z
M: Sybilla / Quamiro
O: Dagmara Seredyn
B: Damian Wechta
K023297
46.

39

SANTANA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Lando
M: Sanacja
O: Ewa Grudzień
B: Paweł Pochroń
K018291
47.

53

SERAFITKA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Boreas Rush /
M: Sestercja /
O: Kiljańczyk
B: brak
K023181
48.

11

SONATA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II
M: Symfonia Waro
O: Klaudia Olchowska
B: Justyna Wiese
K013394
49.

35

SORAJA MŁP POL 2007 Klacz gniada/166 F: Hebab
M: Sorbona
O: Robert Matysiak
B: Tomasz Nowak
K026184 POL 006 58 04059 07
50.

61

TAMONA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Candiavolo
M: Tuana-s
O: Wójcik Ryszard
B: Wasibauer Rudiger
K026031
51.

38

VABIO SP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Verna
O: Kamila Jarosz
B: Diter Staniek
K005067 07143
52.

56

WANDAL I SP POL 2013 Wałach siwa F: Arktos
M: Wisienka
O: Szczepański Zbigniew
B: Związek Hodowców Koni Wielkopolskich
Brak
53.

26

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/172 F: Guffi
M: Walentynka
O: Aleksandra Ząbek
B: Magdalena Żubka
K020641 616007520031511
54.

55

ZOJA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Fred
M: Zagadka
O: Sebastian Grzeszczyk
B: Gospodarstwo Rolne Mieczyslaw Czapka
Brak
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Borys Kalina
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2018-08-11
4
2018-08-11
10
2018-08-12
7
2018-08-12
9
Chełmińska Nikola
Stajnia Chełmińscy
IZIS (42)
2018-08-11
1
2018-08-11
8
2018-08-12
1
2018-08-12
1
2018-08-12
16
Ciesielska Daria
KJ Skarb Kozienice
2018-08-11
14
2018-08-11
5
2018-08-12
11
2018-08-12
13
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
2018-08-11
7
2018-08-11
2018-08-12
2018-08-12
17
MAGNUS (16)
2018-08-11
3
2018-08-12
4
2018-08-12
9
AA (59)
2018-08-11
1
2018-08-11
1
2018-08-12
11
2018-08-12
7
Dubel Robert
WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
DIABLO (31)
2018-08-12
2
300
2018-08-12
5
Dubil Dawid
WKJ Lublin
2018-08-11
6
2018-08-11
17
2018-08-12
2018-08-12
18
Fiuk Ewelina
WKJ Lublin / SJ Poniatowa
SANTANA (39)
2018-08-11
13
2018-08-11
8
2018-08-12
7
2018-08-12
3
100
Gajdek Martyna
WKJ Lublin SJ Strong Riders
DEDAL (48)
2018-08-11
1
2018-08-11
9
2018-08-11
7
Górniak Kinga
Sekcja Jeździecka Wylągi
LADY (2)
2018-08-12
2018-08-12
1
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
2018-08-11
3
2018-08-11
5
2018-08-12
6
2018-08-12
11
ZOJA (55)
2018-08-11
2
2018-08-11
2018-08-12
3
Hetman Zofia
WKJ Lublin / SJ Silver Horn
2018-08-11
15
2018-08-11
2018-08-12
14
2018-08-12
9
Kochańska Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
MORENA (47)
2018-08-11
9
2018-08-11
2018-08-11
4
2018-08-12
2018-08-12
2018-08-12
Kościesza Łukasz
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2018-08-12
8
2018-08-12
4
Kozłowska Maria
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
GREK (27)
2018-08-11
13
2018-08-11
2
2018-08-12
6
2018-08-12
10
2018-08-12
6
Kufel Artur
WKJ Lublin / SJ Krupiec
2018-08-11
2
300
2018-08-11
4
2018-08-12
8
ARISTA (20)
2018-08-11
1
300
2018-08-11
4
2018-08-12
1
300
2018-08-12
6
JASTINE (21)
2018-08-11
1
500
2018-08-11
1
400
2018-08-12
1
400
2018-08-12
1
500
Matysiak Julia
BPK
SORAJA (35)
2018-08-12
4
2018-08-12
1
Matysiak Oliwia
BPK
2018-08-12
4
2018-08-12
13
2018-08-12
Mazurek Aleksandra
SJ Strong Riders
DEDAL (48)
2018-08-12
11
2018-08-12
13
2018-08-12
8
Misztal Luiza
WKJ Lublin / SJ Poniatowa
2018-08-11
8
2018-08-11
6
2018-08-12
3
2018-08-12
4
Musiał Karolina
KJ Skarb Kozienice
2018-08-11
10
2018-08-11
8
2018-08-12
1
2018-08-12
1
HESTIA (58)
2018-08-11
1
2018-08-11
1
2018-08-12
6
2018-08-12
17
2018-08-12
2
200
Nizielska Anna
BPK
HONEY (45)
2018-08-11
1
2018-08-11
5
2018-08-11
3
2018-08-12
1
2018-08-12
2
2018-08-12
10
Olchowska Klaudia
WKJ Lublin SJ Gershwin
SONATA (11)
2018-08-11
2
200
2018-08-11
2018-08-12
5
Olesiejuk Jakub
BPK
2018-08-11
2018-08-11
9
2018-08-12
2018-08-12
8
Piasecka Zuzanna
BPK (MAZ)
BRANDY (18)
2018-08-11
12
2018-08-11
14
Piotrkowicz Aleksandra
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2018-08-11
18
2018-08-11
8
2018-08-12
12
2018-08-12
18
Potocka Aleksandra
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2018-08-11
3
2018-08-11
5
Potocka Alicja
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2018-08-12
2018-08-12
Romanek Emilia
WKJ Lublin
2018-08-12
10
2018-08-12
Seredyn Dagmara
KJ Skarb Kozienice
SAMARA (32)
2018-08-11
15
2018-08-11
2018-08-12
6
2018-08-12
2018-08-12
8
Siuda Martyna
BPK
2018-08-12
3
2018-08-12
4
Smolarczyk Jacek
KJ Skarb Kozienice
DEJV (23)
2018-08-11
16
2018-08-11
11
2018-08-12
15
2018-08-12
12
Sopińska Julia
Klub Jeździecki Dziecinów
2018-08-12
1
2018-08-12
10
Stasiuk Wojciech
WKJ Lublin
KORINA (33)
2018-08-11
3
2018-08-11
2018-08-12
4
2018-08-12
2
400
CEDRIC (36)
2018-08-11
3
2018-08-11
7
2018-08-12
15
2018-08-12
8
Stępień Oliwia
BPK (LUL)
2018-08-11
1
2018-08-11
10
2018-08-12
2
2018-08-12
3
2018-08-11
Strąk Dominika
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2018-08-11
1
2018-08-11
5
2018-08-12
1
2018-08-12
5
Szpilka Natalia
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2018-08-12
10
2018-08-12
5
2018-08-12
16
Szuran Olga
UKS Military Kąck
VABIO (38)
2018-08-12
14
2018-08-12
2
Turowska Ilona
Equiclub Zamłyniec
2018-08-11
7
2018-08-11
9
2018-08-12
7
2018-08-12
9
2018-08-11
2018-08-12
2018-08-11
6
2018-08-12
7
2018-08-12
7
Wach Inga
WKJ Lublin
TAMONA (61)
2018-08-12
5
2018-08-12
5
2018-08-12
2
2018-08-12
2018-08-12
2018-08-12
10
Wiśniewska Aleksandra
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
CAVALLO (28)
2018-08-11
6
2018-08-11
2
400
2018-08-12
3
200
2018-08-12
3
2018-08-11
4
2018-08-11
4
2018-08-12
11
2018-08-12
10
Wójcik Bartosz
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
PIEROT (51)
2018-08-12
7
2018-08-12
2018-08-12
19
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
2018-08-12
9
2018-08-12
10
2018-08-11
11
2018-08-11
EKWADOR (34)
2018-08-11
5
2018-08-11
2018-08-12
2018-08-12
Ząbek Aleksandra
BPK (MAZ)
OZZI (25)
2018-08-11
1
2018-08-11
2
2018-08-12
7
2018-08-12
5
2018-08-12
7
WICHER (26)
2018-08-11
2018-08-11
12
2018-08-12
1
2018-08-12
2018-08-11

Number of Riders: 43

Number of Horses: 54

The sum of prizes: 4 500.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl