Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
232 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:22:28
2018-07-24 14:38:25
Dawid Kubiak CERTO SUCCESSO
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 15/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
231 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:22:03
2018-07-24 13:56:37
Dawid Kubiak HRABIANKA C
  • 1x 2/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - REGIONALNY
  • 1x 3/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 9/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 14/P - REG./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 19/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 24/P- REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
230 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:21:40
2018-07-24 13:51:34
Dawid Kubiak DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x 3/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 9/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 19/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
229 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:21:15
2018-07-24 13:41:06
Marta Szrajer EMAELA
  • 2x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 15/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
228 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:20:51
2018-07-23 22:14:44
Łukasz Appel JANNEMAN
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 15/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
227 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:20:27
2018-07-23 22:12:33
Łukasz Appel QUIZ 12
  • 1x 6/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 16/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 25/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
226 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:19:59
2018-07-23 22:10:54
Łukasz Appel JACKSON F
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 15/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
225 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:19:30
2018-07-19 22:40:07
Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
224 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:19:04
2018-07-19 22:33:32
Nela Wawryniuk AMBRA
  • 1x 2/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - REGIONALNY
  • 1x 14/P - REG./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 24/P- REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
221 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 14:25:57
2018-07-18 10:00:06
Bartosz Janiszek LANDGRAF II
  • 1x 9/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 14/P - REG./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
220 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 14:25:28
2018-07-18 09:59:36
Bartosz Janiszek CAPRI
  • 1x 13/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 14/P - REG./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
219 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 14:24:55
2018-07-18 09:57:03
Bartosz Janiszek LUNATIC
  • 1x 9/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 14/P - REG./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
217 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 22:17:13
2018-07-17 20:51:10
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
216 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 22:08:06
2018-07-17 20:50:33
Damian Zmorek ENRICO
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
215 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 11:53:02
2018-07-17 20:46:32
Maksymilian Wechta LA CALIDAD
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
214 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 11:50:27
2018-07-17 20:46:05
Maksymilian Wechta FIBONACCI S
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
213 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 11:49:58
2018-07-17 20:45:34
Maksymilian Wechta MYSTIQUE
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
212 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 11:49:30
2018-07-17 20:45:09
Maksymilian Wechta COUNTDOWN
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
211 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 11:49:00
2018-07-17 20:44:27
Maksymilian Wechta CHEPETTANO
  • 1x 6/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
210 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 11:48:19
2018-07-17 20:43:57
Maksymilian Wechta CALLIHALL
  • 1x 7/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
209 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 09:12:49
2018-07-17 17:47:56
Zuzanna Gowin ENRICO
  • 1x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
208 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 09:08:58
2018-07-17 17:45:46
Zuzanna Gowin CAPTAIN
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 22/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - DUŻA RUNDA
  • 1x 29/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
206 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:18:17
2018-07-17 16:19:50
Nela Niemirska PUERTO RICO
  • 1x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 13/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 23/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
205 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:16:39
2018-07-17 14:05:37
Tomasz Wójtowicz SHATTI
  • 1x 2/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - REGIONALNY
  • 1x 6/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 16/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 25/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
204 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:16:09
2018-07-17 14:04:30
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 22/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - DUŻA RUNDA
  • 1x 29/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
203 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:15:38
2018-07-17 14:03:23
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 30/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
190 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:14:54
2018-07-17 11:03:28
Aleksandra Wołąs EKWADOR
  • 2x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
189 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:14:19
2018-07-16 20:49:21
Bartosz Goszczyński FLORENCJA
  • 1x 3/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 4/C - REG./(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - REGIONALNY
188 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:13:40
2018-07-16 20:47:08
Bartosz Goszczyński L-SERENA T
  • 1x 2/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - REGIONALNY
  • 1x 3/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
187 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:13:07
2018-07-16 20:46:07
Bartosz Goszczyński CHELSEA 163
  • 1x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 2/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - REGIONALNY
186 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:12:38
2018-07-16 20:45:24
Bartosz Goszczyński CATCH ME
  • 1x 3/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 4/C - REG./(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - REGIONALNY
181 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 13:30:36
2018-07-16 16:12:35
Małgorzata Gawryluk BALOUSSINI II
  • 1x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 13/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 23/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
180 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:11:59
2018-07-16 15:04:33
Julia Zawada GIBANTA
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 30/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
179 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:11:27
2018-07-16 11:33:10
Paweł Kaliciński LITTLE PRINCES
  • 1x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 2/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - REGIONALNY
178 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:10:58
2018-07-16 11:32:30
Paweł Kaliciński GRACJANA
  • 1x 2/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - REGIONALNY
  • 1x 3/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
177 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:10:26
2018-07-16 11:31:56
Paweł Kaliciński BEAURIVAGE N
  • 1x 2/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - REGIONALNY
  • 1x 3/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
176 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:09:56
2018-07-16 11:31:25
Paweł Kaliciński DAISY DREAM
  • 1x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 2/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - REGIONALNY
175 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:09:25
2018-07-16 11:30:42
Paweł Kaliciński GRANDA
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
174 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:08:52
2018-07-16 11:30:04
Paweł Kaliciński DISCOVER-S
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
173 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 09:27:09
2018-07-16 11:13:50
Gabriela Bado TOULOUSE SAINT AMOUR
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
171 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 09:26:25
2018-07-16 11:12:37
Gabriela Bado ELWICA DN
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
170 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:07:23
2018-07-16 10:32:11
Natalia Pondo NADAL
  • 1x 13/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 14/P - REG./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 23/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 24/P- REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
169 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:05:52
2018-07-16 10:30:52
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 30/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
168 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 22:06:28
2018-07-16 09:47:53
Damian Zmorek PICCOLO
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
167 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 22:05:58
2018-07-16 09:47:14
Damian Zmorek DIEGO
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
166 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 22:05:18
2018-07-16 09:46:36
Damian Zmorek CARRERAS
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
165 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 13:22:19
2018-07-16 09:46:01
Tomasz Chentkowski PRESTON
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 18/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 26/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
164 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 22:03:11
2018-07-16 09:45:22
Tomasz Chentkowski RICCO
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
162 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 12:17:10
2018-07-16 09:36:59
Jarosław Obórka LOTOS
  • 1x 6/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 16/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 25/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
161 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 14:09:43
2018-07-15 17:05:58
Aleksandra Czerska OREGON
  • 2x 13/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 2x 23/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
160 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 14:09:00
2018-07-15 17:04:41
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
159 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 14:08:20
2018-07-15 17:04:06
Aleksandra Czerska KARALIUS
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 13/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
152 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:33:26
2018-07-14 09:43:52
Magdalena Drezno CLEMENS WS
  • 2x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
151 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:04:57
2018-07-13 23:03:31
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 4/C - REG./(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - REGIONALNY
150 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:04:25
2018-07-13 23:01:39
Dawid Kubiak KARDAMON
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
149 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:03:55
2018-07-13 23:00:58
Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
  • 1x 3/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
148 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:03:21
2018-07-13 23:00:34
Dawid Kubiak CLINTESSA PRO
  • 1x 6/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 16/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 25/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
147 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:02:45
2018-07-13 23:00:01
Dawid Kubiak ANASTACIA III
  • 1x 3/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
145 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:01:54
2018-07-13 14:04:50
Weronika Minkiewicz CONCORD F
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 26/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
144 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:01:14
2018-07-13 14:03:33
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 29/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
143 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:00:25
2018-07-12 23:38:10
Milena Dobkowska ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
142 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:59:52
2018-07-12 23:37:20
Juliana Suska PIEROT
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 22/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - DUŻA RUNDA
141 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:59:15
2018-07-12 23:36:55
Juliana Suska GILEA
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
140 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:58:27
2018-07-12 23:35:56
Aleksandra Madej GIORGIO W
  • 1x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
139 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:57:53
2018-07-12 23:35:10
Michał Kubiak GALAKTYKA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
138 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:57:19
2018-07-12 23:34:42
Aleksandra Madej DAMBIS-J
  • 1x 3/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
137 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:56:43
2018-07-12 23:34:02
Grzegorz Kubiak ESCORIAL
  • 1x 3/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
136 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:56:15
2018-07-12 23:33:38
Grzegorz Kubiak EL QUANDO
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
135 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:55:32
2018-07-12 23:32:45
Grzegorz Kubiak ALOUBETTE
  • 1x 4/C - REG./(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - REGIONALNY
134 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:49:51
2018-07-12 08:02:53
Jan Buller CO TY NA TO
  • 2x 13/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 2x 23/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
133 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:49:17
2018-07-12 08:00:13
Ewa Mazurowska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
132 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:48:36
2018-07-12 07:58:48
Ewa Mazurowska RAF LIDER
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
131 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:47:58
2018-07-12 07:55:20
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 7/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
130 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:26:03
2018-07-12 00:14:47
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 18/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 26/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
129 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:22:32
2018-07-11 17:44:47
Oliwia Szustkowska F TERMIE R 14
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
128 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:23:04
2018-07-11 17:44:21
Oliwia Szustkowska CLEARVILLE
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
127 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:23:41
2018-07-11 17:43:48
Oliwia Szustkowska CARONETTE
  • 1x 2/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - REGIONALNY
125 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:47:16
2018-07-11 16:49:14
Krzysztof Okła WARRIOR Z (EX W HEMBLA Z)
  • 1x 3/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
124 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:46:43
2018-07-11 16:48:31
Krzysztof Okła NEYMAR DE REVE
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
123 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:46:10
2018-07-11 16:46:43
Krzysztof Okła LUCAS MOURA
  • 1x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 2/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - REGIONALNY
122 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:45:41
2018-07-11 16:45:39
Krzysztof Okła CLEMENS
  • 1x 2/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - REGIONALNY
121 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:45:12
2018-07-11 16:45:10
Krzysztof Okła CHICHARITO BLUE
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
119 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:44:40
2018-07-10 21:47:52
Cezary Kalinowski KATNIS
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
118 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:44:05
2018-07-10 21:46:52
Cezary Kalinowski KEMBALL
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 29/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
117 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:43:34
2018-07-10 18:06:44
Łucja Majka SAN REMO
  • 1x 7/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
116 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 11:17:35
2018-07-10 14:55:41
Agata Ciaciura CHATEAU MOUTON
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 18/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
115 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 17:34:11
2018-07-10 13:08:47
Katarzyna Abramowska CRUSADER
  • 2x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 2x 13/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 2x 23/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
114 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:42:59
2018-07-10 08:33:12
Antoni Tomaszewski CHACCO-LAUREN
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 18/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 20/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 26/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
  • 1x 30/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
113 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 21:22:18
2018-07-10 08:31:26
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 9/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 18/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 19/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 26/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
112 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 22:57:09
2018-07-10 08:30:36
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 9/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 18/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 19/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 26/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
111 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:52:31
2018-07-10 08:28:57
Krystyna Pilkiewicz CAMARO
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 18/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 26/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
110 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:51:52
2018-07-10 08:28:18
Krystyna Pilkiewicz LAKRO
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 18/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 26/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
109 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 13:45:38
2018-07-10 08:26:42
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 18/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 26/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
107 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 14:11:03
2018-07-09 22:22:19
Maciej Kostrzewski CHICO HIPPICA
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
106 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 14:10:29
2018-07-09 22:21:07
Maciej Kostrzewski QUATTRO HIPPICA
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
104 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 22:48:47
2018-07-09 20:01:53
Julia Błaszczak KAPITO
  • 1x 14/P - REG./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
103 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 23:00:05
2018-07-09 20:00:22
Robert Wilczewski LAVISTO STAR
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
102 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 22:58:54
2018-07-09 19:59:16
Robert Wilczewski BERG
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
101 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 22:49:23
2018-07-09 19:56:30
Julia Błaszczak LIGHTNING 100
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
99 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:59:42
2018-07-09 18:04:34
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 2/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - REGIONALNY
  • 1x 3/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 9/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 19/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 27/N - SPECJALNY/(120 cm), KONKURS SPECJALNY
97 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:41:16
2018-07-09 14:53:01
Olga Sorokina BOLGHERI ZK
  • 1x 2/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - REGIONALNY
  • 1x 6/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
96 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:40:37
2018-07-09 14:52:20
Olga Sorokina REWIZJON
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
95 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:40:02
2018-07-09 14:51:54
Andrei Shalohin CHOCO LADY
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
94 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:39:30
2018-07-09 14:51:29
Andrei Shalohin CORINA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
93 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:38:56
2018-07-09 14:51:06
Andrei Shalohin FARLEY
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
92 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:38:18
2018-07-09 14:50:34
Andrei Shalohin ASKARIA
  • 1x 3/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 7/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
91 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:37:30
2018-07-09 14:00:45
Kamil Sabitov QUINTENDRO
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
90 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:34:00
2018-07-09 14:00:15
Kamil Sabitov CARMEN
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
89 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:36:50
2018-07-09 13:59:28
Rinat Galimov LADY-SUNSHINE
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
88 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:36:17
2018-07-09 13:58:51
Rinat Galimov DUKATO M
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
87 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 11:24:53
2018-07-09 07:04:38
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 2/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - REGIONALNY
  • 1x 3/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
86 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 14:30:46
2018-07-08 21:53:49
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 18/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 26/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
85 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 14:30:07
2018-07-08 21:52:39
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 30/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
83 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:22:18
2018-07-08 20:29:38
Stanisław Przedpełski CANJER HST
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
82 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:21:49
2018-07-08 20:29:10
Stanisław Przedpełski COCO LADY
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
80 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:21:09
2018-07-08 20:27:38
Stanisław Przedpełski DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
79 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:20:29
2018-07-08 20:27:07
Stanisław Przedpełski SUN PAULA
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
78 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:20:01
2018-07-08 20:26:15
Stanisław Przedpełski NOTA
  • 1x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 09:02:42
2018-07-08 12:18:25
Piotr Kalinowski JOHNNY REP
  • 2x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 09:03:23
2018-07-08 12:17:54
Piotr Kalinowski JAMESON
  • 2x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
68 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:19:17
2018-07-08 08:45:27
Gabriel Głusek URIAS
  • 1x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 9/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:18:37
2018-07-07 13:12:07
Zbigniew Płatos MOULIN ROUGE
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 18/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 26/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 23:03:25
2018-07-07 12:38:54
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 1x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 2/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - REGIONALNY
  • 1x 13/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 24/P- REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 09:46:29
2018-07-06 23:05:48
Natalia Michałowska LONDON
  • 1x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 13/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 23/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 19:44:46
2018-07-06 23:04:36
Mateusz Chojnowski MISISIPI
  • 1x 3/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 18/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 26/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 12:35:04
2018-07-06 21:26:14
Anna Seroka EXTRA DOLLARS
  • 1x 11/C - REG./(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:17:49
2018-07-06 12:06:55
Patrycja Przyborowska CHIP
  • 2x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 2x 13/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 2x 23/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 13:14:05
2018-07-06 09:44:10
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 18/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 19/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 26/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:17:11
2018-07-06 08:45:14
Malwina Zdrzalik KNIRPS JUNIOR
  • 2x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:16:16
2018-07-06 08:44:34
Malwina Zdrzalik DEXTER
  • 1x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 2/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - REGIONALNY
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:15:14
2018-07-06 08:43:57
Jarosław Płatos KASTOR MK
  • 2x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 23:04:06
2018-07-06 08:42:52
Zofia Kozioł IDRYS
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 14/P - REG./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:14:31
2018-07-06 08:42:33
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 09:53:21
2018-07-06 07:51:51
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 18/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 26/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 23:04:52
2018-07-06 00:09:01
Róża Konieczna MAVANDER
  • 1x 2/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - REGIONALNY
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 14/P - REG./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 18/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 24/P- REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 27/N - SPECJALNY/(120 cm), KONKURS SPECJALNY
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:13:35
2018-07-05 08:23:33
Michał Mordzelewski DENDY
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 18/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 26/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:12:58
2018-07-05 08:19:58
Michał Mordzelewski CARDIFF
  • 1x 6/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 16/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 25/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 16:50:54
2018-07-05 00:02:50
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 2/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - REGIONALNY
  • 1x 3/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:24:59
2018-07-04 23:39:51
Karolina Chimkowska VAL DE FRANCE
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 14:07:31
2018-07-04 22:26:06
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 30/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:19:53
2018-07-04 22:25:32
Aleksandra Dąbkowska DRUMILLER TRUE BLUE
  • 1x 6/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 16/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 25/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:20:47
2018-07-04 22:23:14
Aleksandra Dąbkowska HOLLIDAY
  • 1x 7/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 17/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 28/C - FRMK - 6 letnie/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 6 LETNIE
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:11:48
2018-07-04 18:56:41
Łukasz Jończyk TREZOR
  • 1x 3/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 19/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 20/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 30/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:10:25
2018-07-04 18:51:25
Łukasz Jończyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 20/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 22/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - DUŻA RUNDA
  • 1x 29/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 11:27:34
2018-07-04 18:15:05
Daria Barwińska KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 18/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 26/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 23:06:56
2018-07-04 17:49:17
Agata Lach THE NEIGHBOUR
  • 1x 3/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 9/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 19/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 27/N - SPECJALNY/(120 cm), KONKURS SPECJALNY
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 23:07:30
2018-07-04 17:47:49
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 20/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 22/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - DUŻA RUNDA
  • 1x 30/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 10:17:54
2018-07-04 16:55:13
Radosław Zalewski NIXON JS
  • 1x 16/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 26/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:01:11
2018-07-04 16:54:34
Radosław Zalewski KONTADOR VD MOLENDREEF
  • 1x 21/C - REG./(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 22/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - DUŻA RUNDA
  • 1x 29/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
  • 1x 30/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:00:30
2018-07-04 16:53:21
Radosław Zalewski HERE I AM
  • 1x 17/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 28/C - FRMK - 6 letnie/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 6 LETNIE
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:59:52
2018-07-04 16:52:46
Radosław Zalewski ERQUY PEGUIGNON
  • 1x 15/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:59:09
2018-07-04 16:52:08
Radosław Zalewski CHALLENGE PICOBELLO Z
  • 1x 16/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 25/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 10:43:17
2018-07-04 16:48:35
Nadia Kuźma NOBLE LADY
  • 1x 13/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 23/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:31:29
2018-07-04 15:40:57
Julia Stryczyńska ALWARO
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 9/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 18/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 19/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:58:01
2018-07-04 14:17:00
Paulina Borowiec RADETZKY
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 9/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 18/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 19/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 26/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 13:59:02
2018-07-04 12:09:31
Martyna Makowska POLECZKA
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 14/P - REG./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 11:15:06
2018-07-04 12:09:02
Monika Balcer AL AWAR
  • 1x 3/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 4/C - REG./(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - REGIONALNY
  • 1x 9/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 11/C - REG./(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 19/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 21/C - REG./(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 11:15:36
2018-07-04 12:07:57
Monika Balcer COLOURFUL W.Z.
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 30/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 19:52:46
2018-07-04 12:06:31
Ewa Mulik FORIA
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 9/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 18/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 19/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 26/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
  • 1x 27/N - SPECJALNY/(120 cm), KONKURS SPECJALNY
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:57:17
2018-07-04 10:35:49
Joanna Sukiennik CARENZO
  • 1x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 2/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - REGIONALNY
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:56:41
2018-07-04 10:17:28
Julia Michalska TASMAN 8
  • 2x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 2x 13/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 2x 23/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:56:01
2018-07-04 10:16:42
Wojciech Radwański MALIBU
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 9/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 18/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 19/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 26/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
  • 1x 27/N - SPECJALNY/(120 cm), KONKURS SPECJALNY
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:55:29
2018-07-04 10:03:49
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 18/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 26/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 11:16:33
2018-07-04 10:02:13
Alicja Ciarczyńska CHELBY
  • 1x 2/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - REGIONALNY
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:53:19
2018-07-04 09:53:13
Kacper Mróz ARIE D. D. H
  • 1x 10/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 30/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:52:42
2018-07-04 09:52:27
Kacper Mróz LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN
  • 1x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 2/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - REGIONALNY
  • 1x 13/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 14/P - REG./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 24/P- REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 18:21:22
2018-07-04 09:51:28
Marek Wacławik EMIRATES
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 23:10:33
2018-07-04 09:50:45
Maria Gonciarek KARMEN
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 18/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 26/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 14:05:01
2018-07-04 09:19:13
Katarzyna Wiśniewska CASTIEL
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 22:55:30
2018-07-04 09:13:10
Tomasz Matysiak LENOX
  • 1x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 2/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - REGIONALNY
  • 1x 13/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 14/P - REG./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 24/P- REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 18:20:39
2018-07-04 09:09:20
Oliwia Grabowska KATHMANDAU
  • 1x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 2/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - REGIONALNY
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 18:20:06
2018-07-04 09:08:53
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 1/L - REG./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 2/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - REGIONALNY
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 18:19:30
2018-07-04 09:06:06
Marek Wacławik PHENIX
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 18:19:02
2018-07-04 09:05:36
Marek Wacławik CABO
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 19:56:36
2018-07-04 05:50:20
Maria Pietrusińska DIOMEDES
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 19:56:05
2018-07-04 05:49:45
Maria Pietrusińska MILIN
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 19:55:30
2018-07-04 05:49:03
Maria Pietrusińska CHARLOTTA Z MASTER FILM
  • 1x 8/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Abramowska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O024229
2. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
3. Azad Susan USA
4. Bado Gabriela Kielecki KJ
2001 (J.)
O032526
5. Balcer Monika SKJ Bajardo Augustówek
1998 (MJ.)
O022861
10112948
6. Barwińska Daria WKJ Lublin
2000 (J.)
O033555
7. Błaszczak Julia JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2001 (J.)
O038588
8. Borowiec Paulina KJ Dobrzyniec
2001 (J.)
O035726
10163780
9. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (J.)
O035772
10. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
11. Chimkowska Karolina Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O018718
12. Chojnowski Mateusz WKJ Lublin
S
O023447
13. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
1997 (MJ.)
O013774
14. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
O020896
15. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
16. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
17. Dobkowska Milena Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2003 (JM.)
O040047
18. Drezno Magdalena Kielecki KJ
S
O019325
19. Galimov Rinat Horse Sport School
S
brak
20. Gawryluk Małgorzata KJ Largo
1997 (MJ.)
O013249
21. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
22. Gonciarek Maria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2002 (J.)
O031807
10143460
23. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
1997 (MJ.)
O019602
24. Goszczyński Bartosz BPK (WIE)
S
O000157
25. Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec
S
O004048
26. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o.
S
O006099
27. Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
2005 (JM.)
O039853
28. Janiszek Bartosz SJ Mar-Rom Wałsnów
1999 (MJ.)
O021853
29. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O030997
30. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
31. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
32. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
33. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
34. Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002660
35. Komorowska Alicja Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2000 (J.)
O025592
36. Konieczna Róża SKJ Bajardo Czosnów
2004 (JM.)
O039319
37. Konieczna Róża SKJ Bajardo Czosnów
2004 (JM.)
O039319
38. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
39. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O026072
40. Kozioł Zofia WKJ Lublin
2001 (J.)
O023805
41. Kozioł Zofia WKJ Lublin
2001 (J.)
O023805
42. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
43. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
44. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
45. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
46. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
47. Lach Agata BPK (KPO)
S
O021879
48. Madej Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O008378
49. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
50. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (J.)
O024451
51. Matysiak Tomasz KJ Aromer Józefin
S
O040585
52. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
53. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
54. Michałowska Natalia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O042649
55. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1997 (MJ.)
O021314
10147770
56. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1997 (MJ.)
O021314
57. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
58. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
59. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
60. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
61. Mulik Ewa Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
62. Niemirska Nela SKJ Grobice
2003 (JM.)
O026865
63. Obórka Jarosław LKJ Gabon Walewice
S
O001114
64. Okła Krzysztof Kielecki KJ
S
O003548
65. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
66. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
67. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
68. Pondo Natalia BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O034837
69. Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2002 (J.)
O036636
70. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa
S
O001821
10025825
71. Przyborowska Patrycja BPK (MAZ)
S
O022454
72. Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
S
O024888
73. Sabitov Kamil Horse Sport School
1999 (MJ.)
brak
74. Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
1998 (MJ.)
O018720
75. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
76. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (J.)
O027454
77. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
78. Stryczyńska Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O012811
79. Sukiennik Joanna SKJ Beckersport Raszyn
2000 (J.)
O037246
80. Suska Juliana KS Euro Holding Warszawa
2003 (JM.)
O036369
81. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O034160
82. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
83. Szrajer Marta Kielecki Klub Jeździecki
S
O001883
84. Szustkowska Oliwia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O027447
85. Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O003344
86. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
87. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
88. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
89. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
90. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
2003 (JM.)
O042191
91. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
O004761
92. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
93. Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
S
O036386
94. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
95. Wołąs Aleksandra BPK
2017 (Mł.)
O007543
96. Zalewski Radosław Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
97. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
98. Zawada Julia BPK (MAZ)
S
O001955
99. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
100. Żewłakow Maja Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
101. Zmorek Damian KJ Welt Opypy
S
O022673
102. Zmorek Damian KJ Welt Opypy
S
O022673
103. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2010 (Mł.)
O026990
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

77

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Almeria / Anapolis
O: Jarosław Płatos
B: Alicja Hadryś
K019846 616007610110409
2.

74

AL AWAR HAN GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Fair Lady / For Pleasure
O: Edyta Balcer
B:
K012340 DE431310052007 104OJ51
3.

154

ALOUBETTE OS GER 2006 Klacz kasztanowata F: Armitage / Argentinus
M: Leoni / Baloubet du Rouet
O: Polskie Łowy Sp. z o. o.
B:
K021087 DE418180147706 104AT24
4.

57

ALWARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Aldona
O: Julia Stryczyńska
B: Staniek Diter
K015874 12116
5.

227

AMBRA WLKP. POL 2006 Klacz siwa F: Castillo
M: Ariadna / Aspirant
O: -
B: -
K022300
6.

162

ANASTACIA III HOL. GER 2008 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel
M: Heide II / Lavall II
O: Dorota Zieniewicz
B: ZG Krohan/Van Hamond, Kaiser-Wilhelm-Koog (GER)
K012526
7.

108

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro
M: Aqa / Quaterback
O: Justyna Śmietanka
B: SK Dębno
K023917 616007610036813
8.

5

ARIE D. D. H KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Larenco / Lancer III
M: Pieni / Kojak
O: Robert Zagożdżon
B: Robert Zagożdżon
K012072 5280030512185
9.

113

ASKARIA Niem. Sportowa GER 2012 Klacz siwa F: Askari / Acord II
M: Kandice / Kolibri
O: Zbigniew Kruk
B: Kai Uwe Fricke
K024533 DE456370055112
10.

19

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
O: Michał Żewłakow
B: Henrike Feldhaus
K018936 DE421000111411
11.

185

BALOUSSINI II OLD. GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Baloussini
M: Sawannah
O: Paweł Gawryluk
B: -
Brak DE 418182502811
12.

181

BEAURIVAGE N KWPN NED 2006 Ogier gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Minula N / Ramiro Z
O: Paweł Kaliciński
B:
K010846 5280030600130
13.

123

BERG WLKP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Cottonclub
M: Bogota
O: Joanna Brzezińska-Błaszczak
B: Zenon Farysej
K010588
14.

118

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa F: Nice Boy /
M: Bryza / Palant
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K023105 616009590014513
15.

42

CABO MAKL GER 2008 Ogier gniada F: Concerto II
M: Coletta/ Cheenook
O: Largo sp. z o.o.
B: Niemcy
K016006 DE427271663208 104QY29
16.

213

CALLIHALL HOL GER 2012 Ogier ciemnogniada F: Casall / Caretino
M: Malve I / Heraldik
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020608 DE421000130512
17.

132

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
O: Michał Pilkiewicz
B:
K016138 DE433311567303
18.

104

CANJER HST HOL DEU 2010 Wałach gniada F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
O: Anna Kiełb
B:
K022704 DE421000297810 105RI36
19.

222

CAPRI HOL. POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Cristo
M: Kantate III
O: Mariusz Janiszek
B: Schacht Ernst
K014766
20.

212

CAPTAIN KWPN NED 2007 Wałach gniada/176 F: Unaniem / Numero Uno
M: Symphonie / Mermus R
O: Zuzanna Gowin
B: H. De Roover
K020293 528003000701074 103NS07
21.

67

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
O:
B: Heiko Kaeding
K021428 DE421000220511
22.

70

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Carambole
M: Carrada
O: Michał Mordzelewski
B: Eco Abi Ewa Fabiańska
K023534
23.

52

CARENZO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/178 F: Maram / Aram
M: Celesta / Gorset
O: Piotr Sukiennik
B: Andrzej Chmielewski
K011666 POL009660962007 103MK83
24.

111

CARMEN HOL. GER 2010 Klacz gniada F: Carrico
M: Prinzess v
O: Horse Sport School
B: -
brak
25.

174

CARRERAS HAN GER 2010 Ogier kara F: Cloney / Contender
M: Fortissimo / For Pleasure
O: Remigiusz Makowski
B:
K016556 DE431312317110
26.

46

CASTIEL OLD POL 2008 Wałach gniada/169 F: Contendro I / Contender
M: Zenia / Zeus
O: Katarzyna Wiśniewska
B: Jarosław Sekuła
K021162 DE418180165408
27.

192

CATCH ME KWPN NED 2007 Klacz gniada F: Upgrade
M: Vera-Lynn/ Numero Uno
O: Ger Poels Horses
B: Holandia
brak
28.

238

CERTO SUCCESSO SP POL 2014 Klacz gniada F: Turbo Cicero
M: Chansonette De Revel / Quidam De Revel
O: -
B: -
brak
29.

135

CHACCO-LAUREN OLD. POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Chacco-Blue
M: Laura
O: Andrzej Wojdalski
B: Andrzej Wojdalski
K020859 DE433331641010
30.

11

CHALLENGE PICOBELLO Z Z POL 2013 Ogier gniada F: Contact vd Heffinck / Concept
M: Only Picobello Z / Orlando
O: Jacek Kuźma
B: Zangershide
K024582 056015Z55805613
31.

39

CHARLOTTA Z MASTER FILM Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Chiricco Z / Chin Chin
M: Cacharel Z / Catango Z
O: Rafał Kowalski
B:
K022560 056015Z55615311
32.

137

CHATEAU MOUTON HAN. GER 2011 Wałach gniada/175 F: Contendros
M: Salinde
O: Agata Ciaciura
B: Paul Schockemöhle
K019681 DE431316832411
33.

48

CHELBY HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Casparino / Carpaccio
M: Irina VI / Alcatraz
O: Alicja Ciarczyńska
B:
K024928 DE421000190212
34.

243

CHELLO A WURT. 2005 wałach gniada F: Chello I
M: Arlena / Caretello
O: -
B: -
35.

190

CHELSEA 163 OLD GER 2012 Klacz kasztanowata F: Check In / Cordalme
M: Kyera De Lune / Kolibri
O: Goszczyński Bartosz
B:
K020378 DE433331652312
36.

214

CHEPETTANO HOL GER 2012 Ogier siwa F: Chepetto / Cento
M: Merry Sue / Calido I
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020603 DE421000206012
37.

142

CHICHARITO BLUE MEKL. GER 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue
M: Chiara / Landgold
O: Andzrej Okła
B: P. Schockemoehle
K018147
38.

128

CHICO HIPPICA OLD POL 2007 Wałach siwa F: Centadel / Cento
M: Carnute Girl / Carnute
O: Zbigniew Kostrzewski
B:
K012281 DE418180171507 104NW71
39.

83

CHIP HAN GER 2007 Wałach gniada F: Count Grannus / Contendro I
M: Ala / As di Villagana
O: Marek Przyborowski
B: Jutta Schlichting
K025406
40.

116

CHOCO LADY Niem. Sport. POL 2010 Klacz kasztanowata F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Zbigniew Kruk
B: SK Bielin
K017386 DE456570343810 105BA05
41.

228

CHOCOLATE BLUE OS POL 2010 Klacz gniada F: Chacco-Blue
M: Carousa / Carinue
O: -
B: -
K020110
42.

149

CLEARVILLE HOL GER 2007 Wałach gniada F: Clearway / Capitol I
M: Telma / Lancer II
O: Marzenna Szustkowska
B:
K020581 DE421000118307 104IU16
43.

143

CLEMENS - POL 2006 Wałach ciemnogniada F: -
M: -
O: Rafał Drezno
B: -
Brak
44.

166

CLEMENS WS Niem. Sport. GER 2005 Wałach gniada F: Chello II / Contender
M: Raphsodie / Rancher I
O: Magdalena Drezno
B: Wolfgang Schniebel
K018836 DE437000231505
45.

25

CLINTESSA PRO OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Clinton I
M: Askania/ Athlet Z
O: Dawid Kubiak
B: -
K024059
46.

230

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Aravel Waro / Luron
M: Cama / Componist
O: Joanna Zielke
B: Bogdan Bryniak
K011555
47.

103

COCO LADY HOL GER 2010 Klacz siwa F: Cancara / Cassini I
M: Lassandra / Levantos II
O: Łukasz Pięta
B: Lueders ZG
K016394
48.

87

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
O: Marta Kotlarska
B: Ryszard Kosicki
K023581 DE421000600613
49.

73

COLOURFUL W.Z. HOL GER 2007 Wałach gniada F: Caretino / Caletto II
M: O-Corrada J / Corrado I
O: Monika Balcer
B: Janssen Peter Reimer
K022967 DE421000218507 104DN44
50.

160

CONCORD F HOL POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Carmen / Calypso III
O: Ewa Ogonowska
B: Marek Fimmel
K024715 616009610117211
51.

115

CORINA WESTF GER 2008 Klacz gniada F: Cosmo-Pilot / Co-Pilot
M: La Donna / Lancer III
O: Zbigniew Kruk
B: Franz Jozef Gilsbah
K018379 DE441410650408 104QY47
52.

215

COUNTDOWN HOL GER 2012 Ogier gniada F: Canstakko / Canturo
M: Lea III / Acobat II
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020602 DE421000212412
53.

136

CRUSADER HOL. GER 2002 Wałach siwa F: Colman
M: Nienora / Linaro
O: Katarzyna Abramowska
B: brak
K017174 DE421000068902
54.

63

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Z BEL 2010 Wałach kasztanowata F: Diamant De Semilly / Le Tot de Semilly
M: Vahinee Des Merisiers / Nonstop
O: Jan Waga
B:
K019876 056015Z55663810
55.

240

DAMBIS-J SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Qumball / Kimball
M: Dambarta / Miami Prince
O: Grażyna Madej
B: Grzegorz Jasiczek
K010992 616009670032504
56.

133

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B:
K016425 528003000812206
57.

130

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Empire /
M: Diamantina /
O: Anna Hipsz
B: Remigiusz Makowski
K020906 616009661132009
58.

236

DARCO VAN OVERIS Z ZANG. POL 2010 Ogier gniada F: Darco
M: Ferline / Romino
O: -
B: -
K019460
59.

101

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Sam R /
M: Whitney V / Abke
O: Rüdiger Wassibauer
B:
K022875 528003200809086 105DY93
60.

71

DENDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/169 F: Wallenberg / Stakkato
M: Zinca /
O: Michał Mordzelewski
B:
K022196 528003000802888
61.

80

DEXTER KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Warrant kwpn
M: Ulisina 8 kwpn/Rubert R kwpn
O: Robert Stasiuk
B: Holandia
K020126
62.

175

DIEGO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Wieland / Werenfels
M: Dolores / Welt Gang
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K012119 POL009660449007
63.

40

DIOMEDES SP POL 2007 Wałach gniada F: Dionizos/ Elvis
M: Diuna/ Rabiatos Z
O:
B:
K015929
64.

34

DISCOVER-S KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Zacharov / Clinton
M: Zally / Santo Amigo
O: Piotr Kaliciński
B:
K018315 528003000805374
65.

66

DRUMILLER TRUE BLUE ISH IRL 2013 Wałach gniada F: Plot Blue
M: Armagh
O: -
B: -
K026111
66.

109

DUKATO M KWPN NED 2008 Ogier siwa F: Stakatto
M: Zarissa
O: Horse Sport School
B: Hooge
brak
67.

194

EKWADOR MŁP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Emetyt
M: Europa
O: Aleksandra Wołąs
B: Sęczek Grzegorz
K026056
68.

239

EL QUANDO KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Carthino Z / Carthago Z
M: Bella Viona / Quantum
O: Łukasz Wasilewski & Bogna Sąsiadek
B:
K021049 528003200910734 105EG48
69.

69

ELMO EZ KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Toulon
M: Amy
O: Witold Stempkowski
B: Holandia
K025512
70.

177

ELWICA DN KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Wica Van De Hermitage / Ahorn
O: Paweł Bado
B: D. Noordhuis, Wijster
K018442 528003200906544 104WJ69
71.

235

EMAELA SP POL 2014 Klacz gniada F: Messenger / Montender
M: Emarilla / Decoration
O: Marta Szrajer
B: SK Janów Podlaski
K025986 616009580271514
72.

47

EMIRATES HAN. GER 2011 Wałach gniada F: El Bundy
M: Lady Lou KHR/ Langer Jan
O: Marek Urbaniak
B: Niemcy
K023472
73.

218

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549 104TJ00
74.

36

ENRICO KWPN NED 2009 Wałach kasztanowata/168 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet
M: Wiana M / Chin Chin
O: Zuzanna Gowin
B: Musterd
K021724 528003200912952 104QE81
75.

7

ERQUY PEGUIGNON SF FRA 2014 Ogier gniada F: Lux Z
M: Version D'Iscala x Diamant De Semilly
O: Jacek Kuźma
B: Francja
K026095 14551079J
76.

242

ESCORIAL SP POL 2009 Wałach siwa F: Clinton
M: Espoir / Espri
O: -
B: -
K013985
77.

163

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada F: Harley VDL
M: Varea Fortuna / Indoctro
O: Dorota Zieniewicz
B: J. Oude Elbernik, Uden (NED)
K013792 104GY66
78.

84

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
O: Anna Seroka
B: H. Kwant
K014995 528003200912965 104MD74
79.

150

F TERMIE R 14 KWPN NED 2010 Klacz ciemnogniada F: Calvaro Z / Caletto I
M: W. Termie 10 / Contender
O: Marzenna Szustkowska
B: Roelof Stal
K023532 528003201008321 105QO49
80.

219

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
O: Aleksandra Zaręba
B: Hendrix Stal
K018380 528003201011252 105BA09
81.

114

FARLEY KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Tilena / Nassau
O: Zbigniew Kruk
B: W. S. Oosterveld
K024532 528003201007590 105ZV50
82.

106

FELINE WM HAN GER 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
O: Piotr Szmytkowski
B: Bernd Werner-Mohr
K023128 DE431310391711
83.

193

FLORENCJA SP POL 2011 Klacz siwa F: Carry Son / Carry
M: Fantazja / Linaro
O: Michał Mordzelewski
B:
K020022 616009640008311 105XV81
84.

153

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
O: Magdalena Zamoyska
B:
K011507 POL009670100607
85.

53

FORIA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Hataria
O: Ewa Mulik
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K011408
86.

155

GALAKTYKA SP POL 2009 Klacz kara F: Clinton / Corrado I
M: Gala / Palegro
O: Michał Kubiak
B: SK Nad Wigrami
K013984 616009510414309 104HO89
87.

184

GIBANTA KWPN NLD 2011 Klacz gniada F: Harley VDL
M: Zibanta
O: B.V.H. Sp. z o.o.
B: Holandia
K020276 528003201106593
88.

157

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Ludger / Laptop
M: Gaisma L / Gints L
O: Polskie Łowy Sp. z o.o.
B:
K016884 POL009680006806 105DJ37
89.

245

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Ludger
M: Gaisma / Gints L
O: Polskie Łowy Sp. z o.o
B: Sylwester Kosiński
K016884
90.

156

GIORGIO W OLD DEU 2004 Wałach ciemnogniada F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Ola-Ola / Giorgio
O: Karolina Szereda
B: Niemcy
K008736
91.

182

GRACJANA SP POL 2010 Klacz siwa F: Caliro
M: Groteska
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Alina Zagrodzka-Kulczyk
K017246
92.

35

GRANDA KWPN POL 2011 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Beau Molga / Quidam De Revel
O: Piotr Kaliciński
B: Piotr Kaliciński
K019571 528003201109638
93.

8

HERE I AM KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Untouchable / Hors la Loi II
M: Deliah / Mr. Blue
O: Jacek Kuźma
B:
K024583 528003201207163 105RY85
94.

72

HESSEL-ST KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Ralina / Caretino
O: Michał Mordzelewski
B:
K024083 528003201203631
95.

65

HOLLIDAY KWPN NLD 2012 Klacz gniada F: Chello III VDL
M: Zelene
O: Katja Sejer Nielsen
B: -
K024901
96.

237

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Conquest Boy
M: Hrabina C / Caletto's Son
O: -
B: -
K018491
97.

78

IDRYS SP POL 2008 Ogier gniada/178 F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Izadora / Castiglione L
O: Paweł Kozioł
B: Krzysztof Ciechoński
K012051 POL009580063508
98.

13

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
99.

205

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
K018903 616009580593111
100.

231

JACKSON F KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Kannan
M: Cornville F
O: Łukasz Appel
B: G.J.B. Fikken
K025759
101.

93

JAMESON KWPN NED 2014 Ogier kasztanowata F: Arezzo
M: Dutch Diva / Cardento
O: Paweł Bado
B: Holandia
K025454
102.

233

JANNEMAN KWPN NLD 2014 Ogier ciemnogniada F: Indoctro
M: Ravenna II / Carvallo BB
O: Gabriel Głusek
B: G.E.M. Roeink
brak
103.

159

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508 105KP52
104.

94

JOHNNY REP KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Harley VDL
M: Wies Avanta / Nassau
O: Paweł Bado
B: Holandia
K025455
105.

249

JOLLY OLD POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Luxius / Lux
M: Jessy / Cor De La Bryere
O: Agnieszka Dobkowska
B: Zbigniew Kostrzewski
K015126
106.

125

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo
M: Kastylia
O: Janusz Błaszczak
B: Mordzelewski Ryszard
K019995
107.

170

KARALIUS TRAK LTU 2014 Wałach kasztanowata F: Gluosnis / Gerodot
M: Karuna / Elektronas
O: Aleksandra Czerska
B:
K024660 030620
108.

164

KARDAMON HOLST GER 2012 Ogier siwa F: Corrado I / Cor de la Bryere
M: Kati H / Carthago
O: Dorota Zieniewicz
B: Dieter Hackenbeck
K025810 DE421000191812 106CA48
109.

3

KARMEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Bolero de ravel
M: Kanasta
O: Maria Gonciarek
B: Krzysztof Walicki
K016777
110.

79

KASTOR MK SP POL 2014 Ogier gniada F: Marino
M: Kampari
O: MK Stadnina Koni Filice
B: MK Stadnina Koni Filice
K025953
111.

45

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada F: Zinedine/ Guidam
M: Kleopatra/ Samurai M
O: Oliwia Grabowska
B: Agnieszka Sztandar- Sztanderska
K021758
112.

140

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K021936 616009661572211
113.

139

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
O: Krzysztof Kalinowski
B: Krzysztof Kalinowski
K010603 POL009660709205 104QE40
114.

81

KNIRPS JUNIOR Brdbg GER 2014 Ogier siwa F: Knirps 10 / Kolibri
M: Fomena / Liostro
O: Malwina Zdrzalik
B: Jörg Böhnke
K025954 DE 456980009014
115.

9

KONTADOR VD MOLENDREEF BWP BEL 2010 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Urga / Heartbreaker
O: Radosław Zalewski
B: Stal van de Molendreef
K020516 056002W00295461 105GA52
116.

62

KORIANDER VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2010 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Romina.C / Darco
O: Piotr Barwiński
B: Stoeterij Dorperheide
K021573 056002W00297529
117.

191

L-SERENA T Niem. Sport. GER 2011 Klacz gniada F: Skyflight / Skyman
M: Landliebe / Landstreicher
O:
B:
K024038 DE455870332811
118.

110

LADY-SUNSHINE Rheinlander GER 2011 Klacz gniada F: Cassini Boy Junior
M: Lilly Marlene
O: Horse Sport School
B: -
brak
119.

131

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Lakrima / Rubin
O: Michał Pilkiewicz
B:
K019769 616009610226811
120.

223

LANDGRAF II HOL. POL 2011 Wałach gniada F: Lasino
M: Obira
O: Mariusz Janiszek
B: Mariusz Janiszek
K018688
121.

88

LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN Belgijski Gorącokrwisty BEL 2011 Klacz gniada F: Harley-VDL (Ex Ursel)
M: Turbine Z
O: Waldemar Mróz
B: NN
K026062 056-002-W00298586
122.

244

LATIFA HAN 2012 klacz siwa F: Diamant De Semilly
M: Choya / Calido
O: -
B: -
123.

124

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Game-Boy D'10
M: Natasja
O: Joanna Błaszczak
B: Familie Custers
K022386
124.

2

LENOX Niem. Sport. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Lapateado / Landor S
M: Nordlicht / Nitendo
O: Tomasz Matysiak
B:
K011440 DE457000247505
125.

122

LIGHTNING 100 HOL POL 2008 Wałach gniada F: Landos
M: Popstar
O: Joanna Brzeźińska- Błaszczak
B: ---
K017088
126.

183

LITTLE PRINCES OLD POL 2012 Klacz gniada F: La Calidad
M: Laika 224
O: Mariusz Janiszek
B: Mariusz Janiszek
K021813
127.

85

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada F: Lider
M: Larissa
O: Piotr Barwiński
B: Jan Krzyżoszczak
K017212
128.

120

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510 105EW09
129.

171

LOTOS MŁP POL 2013 Ogier gniada F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
O: Jacek Maciak
B: SK Walewice
K023828 616006591044713
130.

144

LUCAS MOURA SP POL 2013 Ogier gniada F: Contender Son
M: Landmina
O: -
B: -
K022954
131.

221

LUNATIC HOL. POL 2009 Ogier ciemnogniada F: Lightning
M: Norga
O: Mariusz Janiszek
B: Martensen Hark
K014144
132.

44

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
O: Marek Wacławik Usługi Jeździeckie
B: SK Walewice
K017722 616006590217010
133.

165

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
O: Beata Jendrych
B: Maciej Pietras
K019413 POL732010056011
134.

169

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608 105LR04
135.

51

MALIBU TRK POL 2008 Wałach gniada F: Viskis
M: Marka / Hamlet Go
O: Radwański Wojciech
B: Krzysztof Wojsiat
K014464
136.

75

MAVANDER SP POL 2011 Wałach gniada F: Vanndam
M: Makabi
O: Łukasz Jończyk
B: Łukasz Jończyk
K023275
137.

229

MILIN WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z / Furioso II
M: Maquita K / Amor Quintus
O: Rafał Kowalski
B: Małgorzata Staszczak
K017183 616007610235609
138.

14

MISISIPI WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Bakalar
M: Montana / Eskudo
O: Izabela Michałowska
B: Izabela Michałowska
K017311 616007610218610
139.

216

MYSTIQUE HOL POL 2012 Wałach gniada F: Mylord Cartha / Carthago
M: Mona IX / Concerto II
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020604 DE421000079312
140.

33

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho
M: Niezapominajka
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Nowielice
K012424 POL009640033207 103ZR24
141.

145

NEYMAR DE REVE KWPN NLD 2012 Ogier ciemnogniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Urte / Levisto
O: Andrzej Okła
B:
K021083 DE421000581812 105MU29
142.

12

NOBLE LADY HOLST DNK 1998 Klacz siwa/165 F: Corrado I
M: Lincoln
O: Jacek Kuźma
B: Dania
K010975 21 02645 98 BEL10978
143.

99

NOTA SP POL 2006 Klacz gniada F: Contender son/Contender
M: Nitolma/Concorde
O: Karolina Kicińska
B: Tyszko Horses
K018105
144.

168

OREGON SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Flinston Van Den Bisschop / Arizona / Utrillo Van De Heffinck
M: Ornelia / Royal Court
O: Aleksandra Czerska
B: SK Nad Wigrami
K024661 616009510343212
145.

43

PHENIX WESTF GER 2003 Wałach gniada F: Pilgrim / Polydor
M: Holsatia X / Landgraf I
O: Largo Sp. z o. o.
B: Peter Nagel-Torn
K007202 DE441412051603
146.

176

PICCOLO SP POL 2008 Ogier gniada F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015893 POL009660212408
147.

158

PIEROT WESTF GER 2007 Wałach kasztanowata F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
O: Euro Holding Sp. z o. o.
B:
K011983 DE441411573907 104CI80
148.

54

POLECZKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
O: Artur Gołaś
B: Kai Gerken
K011649 DE421000042506
149.

234

PRESTON SP POL 2011 Ogier gniada F: Solaris
M: Poussette Z / Pucci
O: -
B: -
K021712
150.

60

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
O: Lach Agata
B:
K017297 056002W00296284 104SX91
151.

210

PUERTO RICO WLKP POL 2013 Wałach siwa F: Czumen K / Ariados
M: Perła / Dinar
O: Sebastian Niemirski
B: Sławomir Pietras
K024110 616007610123113
152.

4

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: O-Samona / Carthago
O: Kacper Mróz
B: Łukasz Appel
K018809 DE421000524310
153.

127

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 Wałach gniada F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Hippica / Heartbreaker
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K020970 DE418182536311
154.

246

QUELLE DAME Z ZANG. 2011 klacz kasztanowata F: Quidam de Revel
M: Call Picobello Z / Carthago Z
O: -
B: -
155.

112

QUINTENDRO MEKL. GER 2007 Wałach siwa F: Quintender
M: Koerly
O: Horse Sport School
B: -
brak
156.

248

QUINTUS HOL. 2006 ogier siwa F: Quinar
M: Grande Nation / Capitol I
O: Wechta Sp z o.o.
B: Niemcy
157.

232

QUIZ 12 HOL. GER 2013 Ogier gniada F: Quidamderevel
M: Arizona III / Con Air
O: Wanda Szmyt
B: Petersen Monika Agnes
brak
158.

247

QUVEE PRESTIGE HOL. 2010 ogier gniada F: Quidam de Revel
M: U2 II / Cento
O: -
B: -
159.

55

RADETZKY TRK POL 2002 Wałach gniada/178 F: Ignam / Akropol
M: Rawka / Sir Shostakovich
O: Paulina Borowiec
B: Andrzej Grad
K008208 POL732010011202 104VD19
160.

152

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
O: Krzysztof Suchożebrski
B: Mirosław Kozański
K011901 POL007610061908
161.

134

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
162.

117

REWIZJON SP POL 2007 Ogier srokata F: Wizjoner / Rytm
M: Rozeta / Limaryn
O: Zbigniew Kruk
B: Jan Krzyżoszczak
K011200 POL009610099507 104AH98
163.

151

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740 616009610012912
164.

173

RICCO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015892 POL009660212808
165.

76

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
166.

138

SAN REMO SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Sokrates / Corrado I
M: Smirana / Creool
O: Łucja Majka
B: Weronika Sołtysiak
K024448 616009610158912
167.

207

SHATTI HAN POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Walburga / Werther
O: Tomasz Wójtowicz
B: Marta Roszkiewicz
K023051 DE431319616713
168.

100

SUN PAULA SP POL 2010 Klacz gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Skrobia / Banita
O: Małgorzata Korycka
B: Adam Plata
K019021 616009540079410
169.

32

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Ochaby
K019371 616009540116409
170.

38

TASMAN 8 SP POL 2001 Klacz inna/173 F: Rubin han.
M: Tanta wlkp./Ogar wlkp.
O: Piotr Michalski
B: Diter Staniek
K014962 POL 009 54 00047 01 103BV07
171.

50

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates / Corrado I
M: Tamiza / Landjonker S
O: Adam Komorowski
B: Sylwester Kosiński
K021009 616009680087810 105NA11
172.

61

THE NEIGHBOUR KWPN NED 2000 Wałach kasztanowata F: Madison / Guidam
M: Nelissa / Burggraaf
O: Barbara Dzikowska-Lach
B:
K005114 0010265
173.

107

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
O: Emily Kasprowicz
B: Marek Romanowski
K024063 616009600155113
174.

179

TOULOUSE SAINT AMOUR SF FRA 2007 Ogier gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Iretha / Damiro B
O: Paweł Bado
B: Sylvie Mourier
K020585 25000107395345F 105AY69
175.

64

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
O: Łukasz Jończyk
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017470 616009600108710
176.

206

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechoński
K012028 POL009580333708 104QP07
177.

241

ULYSSE DE GRANDERIE SF FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Lunanime De Grandry / Quidam De Revel
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K011640 08110466A 104ZC67
178.

15

URIAS KWPN NLD 2001 Wałach gniada F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
O: Gabriel Głusek
B: Albert Zoer
K008182 0105809 POL40639
179.

68

VAL DE FRANCE SF FRA 2009 Ogier kasztanowata/177 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Princesse De France / Qredo De Paulstra
O: Karolina Chimkowska
B:
K020274 25000109223906P
180.

146

WARRIOR Z (EX W HEMBLA Z) ZANG NED 2012 Wałach kasztanowata F: Warrior / Tangelo vd Zuuthoeve
M: Zembla / Mermus R
O: Andrzej Okła
B:
K021084 056015Z55754112 105MU34
Rider Club
Competition
Prize
Abramowska Katarzyna BPK (MAZ)
100
SUM:
100.00
Appel Łukasz Dom Koni Lazar
300
100
200
SUM:
600.00
Azad Susan USA
100
100
250
SUM:
450.00
Bado Gabriela Kielecki KJ
100
SUM:
100.00
Balcer Monika SKJ Bajardo Augustówek
300
500
SUM:
800.00
Błaszczak Julia JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
200
SUM:
200.00
Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
22
600
50
SUM:
672.00
Chimkowska Karolina Stowarzyszenie KS Chojnów
13
22
SUM:
35.00
Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
50
SUM:
50.00
Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
50
SUM:
50.00
Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
300
250
SUM:
550.00
Galimov Rinat Horse Sport School
250
150
200
300
SUM:
900.00
Gonciarek Maria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
100
SUM:
100.00
Goszczyński Bartosz BPK (WIE)
13
SUM:
13.00
Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o.
300
SUM:
300.00
Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
50
SUM:
50.00
Janiszek Bartosz SJ Mar-Rom Wałsnów
50
650
SUM:
700.00
Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
100
SUM:
100.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
850
SUM:
850.00
Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
200
1200
50
100
SUM:
1550.00
Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
100
50
200
200
300
50
50
SUM:
950.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
2800
75
450
SUM:
3325.00
Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
150
50
SUM:
200.00
Konieczna Róża SKJ Bajardo Czosnów
200
500
SUM:
700.00
Konieczna Róża SKJ Bajardo Czosnów
400
SUM:
400.00
Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
150
SUM:
150.00
Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
100
50
SUM:
150.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
350
100
500
13
50
450
850
450
SUM:
2763.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
SUM:
100.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
200
300
SUM:
500.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
200
200
400
500
300
SUM:
1600.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
850
SUM:
850.00
Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
900
SUM:
900.00
Matysiak Tomasz KJ Aromer Józefin
150
SUM:
150.00
Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
350
300
50
35
450
SUM:
1185.00
Michalska Julia KJ Aromer Józefin
250
SUM:
250.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
450
SUM:
450.00
Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
650
250
SUM:
900.00
Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
150
200
SUM:
350.00
Obórka Jarosław LKJ Gabon Walewice
450
SUM:
450.00
Okła Krzysztof Kielecki KJ
50
200
SUM:
250.00
Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
50
200
SUM:
250.00
Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
50
SUM:
50.00
Pondo Natalia BPK (MAZ)
100
SUM:
100.00
Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
50
50
SUM:
100.00
Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa
250
200
300
100
35
22
50
350
SUM:
1307.00
Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
400
300
SUM:
700.00
Sabitov Kamil Horse Sport School
600
250
1200
600
SUM:
2650.00
Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
100
SUM:
100.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
1100
650
35
500
100
SUM:
2385.00
Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1200
500
200
SUM:
1900.00
Sukiennik Joanna SKJ Beckersport Raszyn
50
SUM:
50.00
Suska Juliana KS Euro Holding Warszawa
100
700
SUM:
800.00
Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
150
SUM:
150.00
Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
350
SUM:
350.00
Szrajer Marta Kielecki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Szustkowska Oliwia BPK (MAZ)
100
SUM:
100.00
Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
13
SUM:
13.00
Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
100
SUM:
100.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
200
SUM:
200.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
300
300
3900
450
1700
50
SUM:
6700.00
Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
450
25
200
650
900
650
700
SUM:
3575.00
Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
350
1950
SUM:
2300.00
Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
100
SUM:
100.00
Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
100
SUM:
100.00
Zalewski Radosław Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
50
100
250
200
25
SUM:
625.00
Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
13
SUM:
13.00
Zawada Julia BPK (MAZ)
250
SUM:
250.00
Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
50
SUM:
50.00
Żewłakow Maja Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
200
SUM:
200.00
Zmorek Damian KJ Welt Opypy
5700
100
SUM:
5800.00
Zmorek Damian KJ Welt Opypy
75
SUM:
75.00
Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
13
250
SUM:
263.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramowska Katarzyna
BPK (MAZ)
CRUSADER (136)
2018-07-26
2018-07-26
23
2018-07-27
11
2018-07-27
2018-07-28
3
100
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
JACKSON F (231)
2018-07-27
1
2018-07-28
2
2018-07-29
300
QUIZ 12 (232)
2018-07-27
1
2018-07-28
4
2018-07-29
100
JANNEMAN (233)
2018-07-27
3
2018-07-28
1
2018-07-29
200
Azad Susan
USA
2018-07-26
8
2018-07-26
2018-07-27
3
100
2018-07-27
2018-07-28
9
GILEA (245)
2018-07-27
3
100
JOLLY (249)
2018-07-28
1
250
Bado Gabriela
Kielecki KJ
2018-07-27
17
2018-07-28
ELWICA DN (177)
2018-07-27
34
2018-07-28
24
2018-07-29
9
2018-07-27
15
2018-07-28
8
100
Balcer Monika
SKJ Bajardo Augustówek
2018-07-27
30
2018-07-28
2018-07-29
10
AL AWAR (74)
2018-07-26
2
300
2018-07-26
4
2018-07-27
2
500
2018-07-28
5
Barwińska Daria
WKJ Lublin
2018-07-27
23
2018-07-28
28
2018-07-29
Błaszczak Julia
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2018-07-27
16
2018-07-27
22
KAPITO (125)
2018-07-27
9
2018-07-28
6
2018-07-29
5
200
Borowiec Paulina
KJ Dobrzyniec
2018-07-27
50
2018-07-27
19
2018-07-28
27
2018-07-29
18
Buller Jan
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-07-27
8
2018-07-27
2018-07-28
10
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
RICCO (173)
2018-07-27
9
22
2018-07-28
1
600
PRESTON (234)
2018-07-27
8
50
2018-07-28
24
2018-07-29
25
Chimkowska Karolina
Stowarzyszenie KS Chojnów
2018-07-27
13
13
2018-07-27
10
22
2018-07-28
2018-07-29
Chojnowski Mateusz
WKJ Lublin
2018-07-26
13
2018-07-27
47
2018-07-28
25
2018-07-29
29
Ciaciura Agata
LZJ Drama Zbrosławice
2018-07-27
49
2018-07-28
2018-07-29
35
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
CHELBY (48)
2018-07-26
16
2018-07-27
4
50
2018-07-27
8
2018-07-28
7
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
OREGON (168)
2018-07-27
17
2018-07-27
2018-07-26
18
MAGNUS (169)
2018-07-27
25
KARALIUS (170)
2018-07-27
6
2018-07-26
2018-07-26
26
2018-07-29
50
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-07-27
1
2018-07-28
5
2018-07-29
4
300
2018-07-27
7
2018-07-28
6
2018-07-29
4
2018-07-27
12
2018-07-29
250
Dobkowska Milena
Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2018-07-27
24
2018-07-27
28
2018-07-28
19
2018-07-28
Drezno Magdalena
Kielecki KJ
2018-07-26
2018-07-26
2018-07-27
9
2018-07-28
Galimov Rinat
Horse Sport School
DUKATO M (109)
2018-07-27
4
250
2018-07-27
16
2018-07-28
6
150
2018-07-28
11
2018-07-29
2018-07-27
20
2018-07-27
3
200
2018-07-28
2
300
2018-07-28
20
2018-07-29
15
Gawryluk Małgorzata
KJ Largo
2018-07-26
13
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
Głusek Gabriel
SJ Poster Piaseczno
URIAS (15)
2018-07-27
52
2018-07-28
2018-07-29
Gonciarek Maria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
KARMEN (3)
2018-07-27
5
100
2018-07-28
18
2018-07-29
36
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (13)
2018-07-28
30
2018-07-29
33
Goszczyński Bartosz
BPK (WIE)
2018-07-26
10
2018-07-26
14
2018-07-27
14
2018-07-27
11
2018-07-28
5
CATCH ME (192)
2018-07-27
15
2018-07-27
2018-07-28
FLORENCJA (193)
2018-07-27
14
13
2018-07-27
35
2018-07-28
11
Gowin Zuzanna
KJ Metpol Grodziec
ENRICO (36)
2018-07-26
14
CAPTAIN (212)
2018-07-27
10
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z o.o.
ŁAWNIK (44)
2018-07-26
24
2018-07-26
1
300
2018-07-27
2018-07-28
4
2018-07-26
6
2018-07-26
18
2018-07-27
16
2018-07-28
10
Hipsz Kaja
JKS Equita Świętochów
DANZA II (130)
2018-07-27
22
2018-07-28
7
50
2018-07-29
19
Janiszek Bartosz
SJ Mar-Rom Wałsnów
LUNATIC (221)
2018-07-27
36
2018-07-28
27
2018-07-29
34
CAPRI (222)
2018-07-27
4
50
2018-07-28
14
2018-07-29
1
650
2018-07-27
38
2018-07-28
15
2018-07-29
21
Jendrzejczak Blanka
JKS Equita Świętochów
RAVECCO S (134)
2018-07-27
2018-07-27
17
2018-07-28
5
100
2018-07-29
32
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
2018-07-27
18
2018-07-28
19
2018-07-29
9
2018-07-27
1
850
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2018-07-27
5
200
2018-07-27
21
2018-07-28
17
2018-07-29
2
1200
GRANDA (35)
2018-07-27
7
50
2018-07-28
21
2018-07-29
8
100
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2018-07-26
3
100
2018-07-26
11
2018-07-27
5
50
2018-07-28
3
200
GRACJANA (182)
2018-07-26
2
200
2018-07-26
17
2018-07-27
14
2018-07-28
2
300
2018-07-26
4
50
2018-07-26
4
50
2018-07-27
7
2018-07-28
13
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
KEMBALL (139)
2018-07-27
11
2018-07-29
3
2800
KATNIS (140)
2018-07-27
7
75
2018-07-28
2
450
Kalinowski Piotr
KU AZS Politechniki Warszawskiej
JAMESON (93)
2018-07-26
19
2018-07-27
2
2018-07-28
3
2018-07-29
150
2018-07-26
12
2018-07-27
4
2018-07-28
4
2018-07-29
50
Komorowska Alicja
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
TENOR (50)
2018-07-27
2018-07-28
34
2018-07-27
20
Konieczna Róża
SKJ Bajardo Czosnów
TREZOR (64)
2018-07-26
3
200
2018-07-26
13
2018-07-27
28
2018-07-27
1
500
2018-07-28
23
Konieczna Róża
SKJ Bajardo Czosnów
2018-07-27
29
2018-07-28
1
400
2018-07-26
16
2018-07-27
12
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2018-07-27
30
2018-07-27
39
2018-07-28
2018-07-29
28
2018-07-27
6
150
2018-07-28
2018-07-29
15
Kotlarska Marta
KJ Aromer Józefin
2018-07-26
7
2018-07-28
3
100
2018-07-27
5
50
Kozioł Zofia
WKJ Lublin
IDRYS (78)
2018-07-27
51
2018-07-28
33
2018-07-29
Kozioł Zofia
WKJ Lublin
IDRYS (78)
2018-07-27
2018-07-27
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-07-27
2
2018-07-28
2
2018-07-29
5
2018-07-29
350
2018-07-26
4
100
2018-07-28
1
500
2018-07-26
7
2018-07-28
11
KARDAMON (164)
2018-07-27
10
13
2018-07-28
6
50
2018-07-29
3
450
MAESTRO (165)
2018-07-26
2
2018-07-27
5
2018-07-28
1
850
2018-07-29
2
450
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-07-26
3
100
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-07-26
12
2018-07-27
3
200
2018-07-26
6
2018-07-26
9
2018-07-27
18
2018-07-28
2018-07-27
1
300
2018-07-27
9
2018-07-28
8
2018-07-29
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
ALOUBETTE (154)
2018-07-26
3
2018-07-27
4
2018-07-28
4
EL QUANDO (239)
2018-07-27
6
200
2018-07-28
6
200
2018-07-29
8
400
ESCORIAL (242)
2018-07-26
1
500
2018-07-27
2
300
2018-07-28
9
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
GALAKTYKA (155)
2018-07-27
2018-07-26
1
850
2018-07-27
3
2018-07-29
11
Lach Agata
BPK (KPO)
2018-07-27
22
2018-07-28
2018-07-29
18
2018-07-27
6
2018-07-26
10
2018-07-27
6
2018-07-28
15
Madej Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
GIORGIO W (156)
2018-07-26
27
2018-07-26
19
2018-07-27
15
2018-07-27
10
2018-07-28
DAMBIS-J (240)
2018-07-26
15
2018-07-27
16
2018-07-27
2018-07-28
10
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
SAN REMO (138)
2018-07-27
3
2018-07-27
26
2018-07-28
1
2018-07-29
1
900
Makowska Martyna
Largo Sp. z o. o. Warszawa
2018-07-27
42
2018-07-28
2018-07-29
Matysiak Tomasz
KJ Aromer Józefin
LENOX (2)
2018-07-26
2
150
2018-07-26
21
2018-07-27
12
2018-07-27
2018-07-28
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
RIANA P (151)
2018-07-27
4
2018-07-28
4
2018-07-29
3
350
RAF LIDER (152)
2018-07-27
2
300
2018-07-27
23
2018-07-28
8
50
2018-07-29
11
35
2018-07-27
2
450
2018-07-28
16
2018-07-29
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
2018-07-26
2018-07-26
20
2018-07-27
1
250
2018-07-28
12
Michałowska Natalia
WKJ Lublin
LONDON (85)
2018-07-26
9
2018-07-26
2018-07-27
10
2018-07-27
2018-07-28
8
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
JOGA (159)
2018-07-27
13
2018-07-29
CONCORD F (160)
2018-07-27
39
2018-07-27
2018-07-29
27
2018-07-28
31
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-07-27
3
450
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
TENOR (50)
2018-07-29
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
CARDIFF (70)
2018-07-27
4
2018-07-28
1
2018-07-29
1
2018-07-29
650
DENDY (71)
2018-07-27
24
2018-07-27
32
2018-07-28
25
2018-07-29
16
2018-07-27
44
2018-07-28
32
2018-07-29
4
250
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2018-07-27
2
150
2018-07-27
7
2018-07-28
7
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2018-07-28
17
2018-07-29
17
2018-07-27
18
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2018-07-26
15
2018-07-26
11
2018-07-27
6
2018-07-28
2
200
Mulik Ewa
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
FORIA (53)
2018-07-28
2018-07-29
12
Niemirska Nela
SKJ Grobice
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
7
Obórka Jarosław
LKJ Gabon Walewice
LOTOS (171)
2018-07-27
5
2018-07-28
3
2018-07-29
2
2018-07-29
450
Okła Krzysztof
Kielecki KJ
CLEMENS (143)
2018-07-27
5
50
2018-07-26
16
2018-07-26
12
2018-07-27
17
2018-07-28
5
2018-07-27
25
2018-07-28
5
200
2018-07-29
11
2018-07-26
14
2018-07-27
7
2018-07-28
3
CHELLO A (243)
2018-07-26
10
2018-07-27
14
2018-07-28
12
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2018-07-27
2018-07-27
18
2018-07-28
2018-07-27
45
2018-07-28
21
2018-07-29
31
MILIN (229)
2018-07-27
2018-07-27
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
LAKRO (131)
2018-07-27
46
2018-07-28
20
2018-07-29
CAMARO (132)
2018-07-27
6
50
2018-07-28
3
200
2018-07-29
17
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
2018-07-27
17
2018-07-28
18
2018-07-29
13
2018-07-26
2018-07-26
17
2018-07-27
8
2018-07-28
7
2018-07-29
50
Pondo Natalia
BPK (MAZ)
NADAL (33)
2018-07-27
4
100
2018-07-28
5
Poznańska Aleksandra
JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2018-07-26
5
50
2018-07-26
5
50
2018-07-27
10
2018-07-28
6
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie WKJ Warszawa
NOTA (99)
2018-07-26
1
250
2018-07-27
2
200
2018-07-28
1
300
SUN PAULA (100)
2018-07-27
4
100
2018-07-26
9
2018-07-29
9
35
2018-07-27
11
22
2018-07-28
18
2018-07-29
COCO LADY (103)
2018-07-27
29
2018-07-28
16
2018-07-29
2018-07-27
27
2018-07-28
9
50
2018-07-29
4
350
Przyborowska Patrycja
BPK (MAZ)
CHIP (83)
2018-07-26
25
2018-07-26
2018-07-27
2018-07-27
13
Radwański Wojciech
SKJ Bajardo Czosnów
MALIBU (51)
2018-07-27
1
400
2018-07-27
13
2018-07-28
17
2018-07-29
4
300
Sabitov Kamil
Horse Sport School
2018-07-27
1
600
2018-07-27
5
250
2018-07-28
13
2018-07-28
1
1200
2018-07-29
6
600
Seroka Anna
SKJ Bajardo Czosnów
2018-07-27
7
100
2018-07-28
13
2018-07-29
12
Shalohin Andrei
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
CARMEN (111)
2018-07-27
31
2018-07-27
12
2018-07-28
12
2018-07-29
5
1100
ASKARIA (113)
2018-07-26
8
2018-07-27
5
2018-07-28
2
2018-07-29
2
650
FARLEY (114)
2018-07-27
35
2018-07-28
14
2018-07-29
10
35
2018-07-27
36
2018-07-28
2
500
2018-07-29
8
100
Śmietanka Aleksandra
KJ Galop Kozienice
2018-07-26
7
2018-07-27
11
2018-07-28
8
Sorokina Olga
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
CORINA (115)
2018-07-27
40
2018-07-27
1
1200
2018-07-28
15
2018-07-28
10
2018-07-29
7
500
REWIZJON (117)
2018-07-27
33
2018-07-27
20
2018-07-28
2018-07-29
14
2018-07-26
15
2018-07-27
8
2018-07-28
5
2018-07-29
200
2018-07-29
3
Stryczyńska Julia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ALWARO (57)
2018-07-27
20
2018-07-27
8
2018-07-28
19
2018-07-29
22
Sukiennik Joanna
SKJ Beckersport Raszyn
CARENZO (52)
2018-07-26
5
50
2018-07-27
15
2018-07-28
9
Suska Juliana
KS Euro Holding Warszawa
GILEA (157)
2018-07-27
21
2018-07-28
7
100
PIEROT (158)
2018-07-27
8
2018-07-28
2
700
Susperregui-Stempkowska Sara
BPK (MAZ)
ELMO EZ (69)
2018-07-26
8
2018-07-26
6
2018-07-27
6
2018-07-27
13
2018-07-28
2
150
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
FELINE WM (106)
2018-07-27
19
2018-07-27
13
2018-07-28
3
350
2018-07-29
TIGRINA (107)
2018-07-27
48
2018-07-29
23
Szrajer Marta
Kielecki Klub Jeździecki
EMAELA (235)
2018-07-26
2018-07-26
11
2018-07-27
7
2018-07-28
6
2018-07-29
50
Szustkowska Oliwia
BPK (MAZ)
2018-07-27
17
2018-07-28
2018-07-27
41
2018-07-28
LATIFA (244)
2018-07-26
20
2018-07-27
9
2018-07-28
4
100
Tomaszewska Izabella
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
SZIMANO (32)
2018-07-27
12
13
2018-07-27
14
2018-07-28
22
2018-07-29
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
DANDY (133)
2018-07-27
37
2018-07-27
15
2018-07-28
26
2018-07-29
7
100
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
2018-07-27
32
2018-07-28
12
2018-07-29
6
200
Uljanowska Agnieszka
KJ Strzała Krubiczew
2018-07-27
15
2018-07-28
2018-07-29
13
Wacławik Marek
Largo Sp. z o. o.
2018-07-27
5
2018-07-27
3
CABO (42)
2018-07-27
4
300
2018-07-28
4
300
2018-07-29
2
3900
PHENIX (43)
2018-07-27
2018-07-28
3
450
2018-07-29
4
1700
2018-07-27
43
2018-07-28
8
50
2018-07-29
26
Wawryniuk Nela
KJ Sielanka Warka
AMBRA (227)
2018-07-26
17
2018-07-27
2018-07-27
16
2018-07-28
6
Wechta Maksymilian
KJ Wechta Rosnówko
CALLIHALL (213)
2018-07-27
1
2018-07-28
3
2018-07-29
3
450
2018-07-27
26
2018-07-28
9
25
2018-07-29
6
200
COUNTDOWN (215)
2018-07-27
40
2018-07-28
22
2018-07-29
2
650
MYSTIQUE (216)
2018-07-27
41
2018-07-28
12
2018-07-29
1
900
2018-07-27
18
2018-07-28
14
2018-07-29
3
650
QUINTUS (248)
2018-07-27
2
700
Wilczewski Robert
SKJ Beckersport Raszyn
BERG (123)
2018-07-27
12
2018-07-27
14
2018-07-28
23
2018-07-29
14
2018-07-27
3
350
2018-07-28
14
2018-07-29
1
1950
Wiśniewska Katarzyna
KJ Aromer Józefin
CASTIEL (46)
2018-07-27
33
2018-07-28
4
100
2018-07-29
20
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
IRTYSZ (205)
2018-07-27
19
2018-07-28
26
2018-07-29
12
ULISSES (206)
2018-07-27
34
2018-07-28
9
2018-07-29
13
SHATTI (207)
2018-07-27
6
2018-07-28
8
2018-07-29
6
2018-07-29
100
Wołąs Aleksandra
BPK
EKWADOR (194)
2018-07-26
2018-07-26
22
2018-07-27
18
2018-07-27
2018-07-28
Zalewski Radosław
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2018-07-28
5
2018-07-29
50
2018-07-28
7
100
2018-07-29
2018-07-28
5
250
2018-07-29
10
2018-07-28
7
2018-07-29
7
2018-07-29
200
2018-07-28
10
25
2018-07-28
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
FARGITA (219)
2018-07-27
9
13
2018-07-28
16
2018-07-29
30
Zawada Julia
BPK (MAZ)
GIBANTA (184)
2018-07-27
16
2018-07-28
4
250
2018-07-29
Zdrzalik Malwina
KJ Galop Kozienice
DEXTER (80)
2018-07-26
2018-07-26
2018-07-27
7
2018-07-28
4
50
2018-07-26
2018-07-26
21
2018-07-27
2018-07-28
11
2018-07-29
Żewłakow Maja
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2018-07-27
31
2018-07-28
11
2018-07-29
5
200
Zmorek Damian
KJ Welt Opypy
CARRERAS (174)
2018-07-27
27
2018-07-28
13
2018-07-29
24
DIEGO (175)
2018-07-27
9
2018-07-29
1
5700
PICCOLO (176)
2018-07-27
37
2018-07-27
19
2018-07-28
15
2018-07-29
7
100
Zmorek Damian
KJ Welt Opypy
ENRICO (218)
2018-07-27
21
2018-07-27
7
75
2018-07-28
29
2018-07-29
16
Żuk Zuzanna
KJ Bertyn Piastowo
CARANJA (67)
2018-07-27
11
13
2018-07-27
38
2018-07-28
10
2018-07-29
5
250

Number of Riders: 103

Number of Horses: 180

The sum of prizes: 56 149.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl