Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
83 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 17:36:29
2018-07-13 13:15:51
Zuzanna Andruszkiewicz KASTORIA
  • 1x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
82 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 17:36:10
2018-07-13 10:11:32
Daria Barwińska KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
81 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 22:11:37
2018-07-12 22:00:08
Tomasz Patron SALTARELLO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
80 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 22:11:18
2018-07-12 21:58:44
Tomasz Patron LARISSA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
79 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 17:20:49
2018-07-12 17:13:11
Robert Dubel DIABLO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 17:12:25
2018-07-12 16:45:59
Emilia Romanek GOLD CHAMPION
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 17:11:33
2018-07-12 16:40:40
Inga Ozimkiewicz CAPRISE
  • 2x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
76 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 17:09:38
2018-07-12 14:27:03
Zuzanna Strzelczyk SENIORITA L
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 17:08:20
2018-07-12 14:26:28
Paulina Staromłyńska AVATAR
  • 1x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
74 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 17:07:37
2018-07-12 14:24:45
Dominik Jaworski JASMIN
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 17:05:57
2018-07-12 14:23:54
Daria Ciesielska SERAFITKA
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 12:41:53
2018-07-12 10:10:15
Luiza Misztal GARDENIA
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 22:18:50
2018-07-11 22:12:14
Klaudia Wolska RAWA
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 22:05:30
2018-07-11 21:46:53
Oliwia Grabowska KATHMANDAU
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:21:54
2018-07-11 20:04:51
Julia Nowińska HORUS
  • 1x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
67 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 15:52:10
2018-07-11 14:52:01
Malwina Zdrzalik KNIRPS JUNIOR
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 15:51:39
2018-07-11 14:46:51
Oliwia Stankiewicz COENTRAO A
  • 2x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 12:27:46
2018-07-11 10:33:04
Nikola Krajewska EPOS
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 12:27:08
2018-07-11 10:32:06
Gabriela Ratajska SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 12:25:37
2018-07-11 10:31:29
Nadia Cieplińska TENERIFE L
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 12:24:21
2018-07-11 09:24:00
Jacek Smolarczyk DEJV
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 12:23:15
2018-07-11 09:23:33
Maja Smolarczyk DEJV
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 22:05:32
2018-07-10 21:56:25
Małgorzata Zabrzycka LOTTA
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 12:22:49
2018-07-09 23:45:02
Mikołaj Glasser JEGOCIN
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 17:15:31
2018-07-09 14:36:48
Tatiana Chromińska ENZO
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 00:06:00
2018-07-09 00:00:39
Julia Kowalczyk EŻEKTOR
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 00:07:51
2018-07-08 23:25:59
Anna Nizielska HONEY
  • 1x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 00:06:55
2018-07-08 23:23:50
Maja Banasik PIWONIA
  • 2x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 22:29:44
2018-07-08 21:05:30
Agnieszka Kołomańska RUPIA R
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:20:25
2018-07-07 16:45:52
Maria Piasecka BLANK BEJ
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 21:37:11
2018-07-07 16:45:26
Daria Kozieł BLANK BEJ
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 21:36:41
2018-07-07 15:43:23
Tomasz Patron URANOS K
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 21:35:50
2018-07-07 15:42:54
Ewa Sekuła BANGKOK
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 21:35:27
2018-07-07 15:42:22
Aleksander Kiljańczyk CALVI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 13:12:11
2018-07-06 11:21:29
Agata Balcerzak MALINA
  • 2x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 23:11:58
2018-07-05 20:51:49
Zofia Kozioł IDRYS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 20:29:00
2018-07-05 15:35:38
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 12:24:30
2018-07-05 10:27:50
Zuzanna Piasecka BRANDY
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 09:57:32
2018-07-04 23:33:13
Karolina Chimkowska VAL DE FRANCE
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 09:56:58
2018-07-04 21:55:13
Łukasz Kruk LIBRETTO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 21:42:54
2018-07-04 18:00:52
Katarzyna Kuptel HISZPAN
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 21:42:10
2018-07-04 14:39:22
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 21:40:57
2018-07-04 12:01:47
Przemysław Wójcik HIMENA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 21:40:35
2018-07-04 12:01:16
Inga Wach TAMONA
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 21:34:18
2018-07-04 12:00:03
Jakub Foks CASABLANKA R
  • 1x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 21:27:14
2018-07-04 11:58:07
Martyna Makowska POLECZKA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 00:15:56
2018-07-03 23:30:15
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 12:02:07
2018-07-03 23:29:53
Aleksandra Więckowska CARETANE ROSE Z
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 00:11:26
2018-07-03 16:23:55
Martyna Jarczyńska EPILOG
  • 2x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 00:10:04
2018-07-03 14:35:02
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 00:09:41
2018-07-03 14:18:04
Anna Detka MONELLO
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 00:05:52
2018-07-03 12:39:15
Leszek Nieużyła DARAVELL
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 00:05:21
2018-07-03 12:37:26
Leszek Nieużyła KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 00:04:51
2018-07-03 12:35:16
Leszek Nieużyła LEMA WM
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 00:04:24
2018-07-03 12:34:22
Leszek Nieużyła ORCHIDEA-G
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 00:04:00
2018-07-03 11:45:15
Anita Orzeł DON CARLOS
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 00:00:27
2018-07-03 11:44:51
Hanna Kalita PRINCESSA II W
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 11:41:04
2018-07-03 11:35:27
Maria Pietrusińska DIOMEDES
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 11:39:49
2018-07-03 11:34:31
Maria Pietrusińska CHARLOTTA Z MASTER FILM
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 00:47:44
2018-07-02 23:18:35
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 22:28:24
2018-07-02 21:57:01
Weronika Brodowska ACER
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 22:27:54
2018-07-02 21:53:25
Dagmara Seredyn SAMARA
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 22:17:44
2018-07-02 21:24:56
Oliwia Matysiak ANDALUZJA
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 22:15:11
2018-07-02 21:22:08
Julia Matysiak SORAJA
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andruszkiewicz Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2001 (J.)
O032320
2. Balcerzak Agata Świętokrzyska Stadnina Koni
2002 (J.)
brak
3. Banasik Maja BPK
2004 (JM.)
brak
4. Barwińska Daria WKJ Lublin
2000 (J.)
O033555
5. Chimkowska Karolina Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O018718
6. Chromińska Tatiana KJ Galop Kozienice
S
O020163
7. Cieplińska Nadia BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O047989
8. Ciesielska Daria KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049276
9. Detka Anna KS Dialog Brudzów
S
brak
10. Glasser Mikołaj SCIM Stajnia Agmaja Warszawa
1998 (MJ.)
O024169
11. Jarczyńska Martyna BPK
S
brak
12. Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
S
brak
13. Kalita Hanna WKJ Lublin / SJ Karino
2003 (JM.)
O043927
14. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
15. Kołomańska Agnieszka Kielecki KJ Maag
S
O009673
16. Kowalczyk Julia Kielecki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O029208
17. Kozieł Daria CKJ Jamka Ciepielów
2001 (J.)
brak
18. Kozioł Zofia WKJ Lublin
2001 (J.)
O023805
19. Krajewska Nikola KJ SO Łąck
2003 (JM.)
O039521
20. Kruk Łukasz Kielecki Klub Jeździecki
S
O001030
21. Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses
S
O037724
22. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (J.)
O024451
23. Matysiak Julia BPK
2001 (J.)
brak
24. Matysiak Oliwia bpk
2006 (JM.)
brak
25. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
26. Nizielska Anna BPK
1997 (MJ.)
Brak
27. Nowińska Julia Largo Sp. z o.o.
1997 (MJ.)
Brak
28. Orzeł Anita WKJ Lublin / SJ Karino
2001 (J.)
O032032
29. Ozimkiewicz Inga WKJ Lublin / SJ Koniec Burzy
S
Brak
30. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
31. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
32. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
33. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
34. Piasecka Maria BPK (LUL)
2002 (J.)
O039527
35. Piasecka Zuzanna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O045733
36. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
37. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
38. Ratajska Gabriela Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny
2005 (JM.)
O036019
39. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
40. Seredyn Dagmara KJ Skarb Kozienice
S
O001251
41. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (J.)
O027454
42. Smolarczyk Jacek KJ Skarb Kozienice
S
O045430
43. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (JM.)
O042345
44. Stankiewicz Oliwia WKJ Lublin SJ Gershwin
2005 (JM.)
O043841
45. Staromłyńska Paulina KJ Skarb Kozienice
1997 (MJ.)
Brak
46. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049277
47. Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012113
48. Wach Inga WKJ Lublin
2001 (J.)
O038870
49. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
50. Wójcik Przemysław Soymax Horse Team Lublin
S
O003717
51. Wolska Klaudia Stajnia Carino
2001 (J.)
brak
52. Zabrzycka Małgorzata Stajnia Carino
S
brak
53. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

23

ANDALUZJA MŁP POL 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Wolant
M: Asturia
O: Robert Matysiak
B: Adam Ponikowski
brak POL 006 58 04059 07
2.

35

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro
M: Aqa / Quaterback
O: Justyna Śmietanka
B: SK Dębno
K023917 616007610036813
3.

73

AVATAR SO RUS 2010 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Paulina Staromłyńska
B: Brak
K025766
4.

53

BANGKOK HOL GER 2001 Wałach gniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Butterfly / Fernando
O: Ewa Sekuła
B:
K005965 DE421000030301
5.

49

BASHIRA-K SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Placido
M: Bychawa
O: Dorota Radzikowska
B: Klimecki Roman
K019531
6.

9

BLANK BEJ MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Blanka
O: Zygmunt Jamka
B: Zygmunt Jamka
brak
7.

48

BRANDY Typ Szlachetny POL 2010 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Piasecki Mirosław
B: Marta Kaleta
K023984
8.

52

CALVI XX POL 2009 Wałach gniada F: Zarewitsch / Night Shift
M: Conversa / Special Power
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
K015309 POL090000006272
9.

75

CAPRISE SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Love Affair
M: Cher
O: Inga Ozimkiewicz
B: Mariusz Stojański
Brak
10.

5

CARETANE ROSE Z Z NED 2012 Klacz gniada F: Crown Z
M: Caretana Z
O: -
B: -
K023811
11.

27

CHARLOTTA Z MASTER FILM Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Chiricco Z / Chin Chin
M: Cacharel Z / Catango Z
O: Rafał Kowalski
B:
K022560 056015Z55615311
12.

65

COENTRAO A HOL DEU 2010 Wałach gniada F: Carentan
M: Walanda
O: Aleksandra Kaupke - Stankiewicz
B: Ketelsen Matthias
K019565 DE421000089710
13.

34

DARAVELL SP POL 2007 Wałach gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
O: Jerzy Korona
B: Roman Barlik
K019601 POL009610190107
14.

61

DEJV SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Kilian38
M: Dosia
O: Jacek Smolarczyk
B: Monika Pasik
K025635 616009600113014
15.

28

DIOMEDES SP POL 2007 Wałach gniada F: Dionizos/ Elvis
M: Diuna/ Rabiatos Z
O:
B:
K015929
16.

30

DON CARLOS WLKP. POL 2007 Wałach kasztanowata F: Powój
M: Damulka / Miami Springs
O: Tomasz Orzeł
B: Natalia Dworniczak
K015283
17.

59

ENZO BWP BEL 2004 Wałach ciemnogniada F: Quick Star
M: Sunshine
O: Tatiana Chrominska
B: -
K010015
18.

36

EPILOG WLKP. POL 2013 Ogier tarantowata/172 F: Tabasko
M: Egeria
O: Martyna Jarczynska
B: Danko Hodowla Roślin
brak 616007610131113
19.

64

EPOS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Eneida / Fanimo
O: SO Łąck
B: SK Moszna
K005344 POL009660075099
20.

58

EŻEKTOR MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Salix
M: Ekologia
O: Grażyna Kowalczyk
B: Bogusław Dąbrowski
K020131
21.

44

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
O: B. Tuwalski
B: Ewa Fabińska
K016932 616009510416009
22.

43

HIMENA SP POL 2010 Klacz siwa F: Castilio / Cassini I
M: Hita / Talent
O: Soymax Horse Team
B: Józef Parzonka
K018375 616009610048510
23.

38

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
O: Agencja Reklamowa Punkt s. c.
B: G. L. Dirksen-Hoksbergen
K023810 528003201209132
24.

45

HISZPAN SP POL 2008 Wałach srokata F: Ulisses / Karandasj
M: Hiszpanka / Noel
O: Tatiana Konstańczuk
B: Jan Kłosek
K013790 POL009510342508
25.

57

HONEY MŁP POL 2007 Wałach gniada/mk: F: Lancetnik
M: Halabarda
O: Anna Nizielska
B: Ryszard Różański
brak
26.

67

HORUS SBS POL 2013 Wałach siwa F: Fodel
M: Fontbrune Caroline
O: Adam Nowiński
B: Polska
Brak
27.

50

IDRYS SP POL 2008 Ogier gniada/178 F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Izadora / Castiglione L
O: Paweł Kozioł
B: Krzysztof Ciechoński
K012051 POL009580063508
28.

82

IRYDON L SP POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Lescibard L
M: Iranda L
O: Jerzy Korona
B: Sławomir Jarmuszczak
K023666
29.

72

JASMIN SP POL 2007 Wałach gniada F: Acorino
M: Jurata
O: Dominik Jaworski
B: Procajło Jan Tomasz
K018608
30.

14

JEGOCIN SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Carlo Grande
M: Jemioła
O: Barbara Glasser
B: Stadnina koni Ferenstein
K019110
31.

33

KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE BWP POL 2010 Wałach siwa F: Heartbreaker
M: Hip Hop Van De Plataanhoeve
O: Jerzy Korona
B: Lut Tilleman
K024978
32.

80

KASTORIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Palermo
M: Karmen
O: Kamila Andruszkiewicz
B: Przybylski Krzysztof
K012029
33.

66

KNIRPS JUNIOR Brdbg GER 2014 Ogier siwa F: Knirps 10 / Kolibri
M: Fomena / Liostro
O: Malwina Zdrzalik
B: Jörg Böhnke
K025954 DE 456980009014
34.

79

KORIANDER VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2010 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Romina.C / Darco
O: Piotr Barwiński
B: Stoeterij Dorperheide
K021573 056002W00297529
35.

77

LARISSA WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Harpun / Askar
M: Lakota / Dżahil
O: Filip Znosko
B: Mariusz Groszkiewicz
K021607 616007660719011
36.

32

LEMA WM Niem.sport. POL 2007 Klacz ciemnogniada/174 F: Wanderfurst
M: Lemańska WM
O: Jerzy Korona
B: Wojciech Majewski
K017756 DE 455-8770023-07
37.

46

LIBRETTO MŁP POL 2009 Wałach gniada/166 F: Drop
M: La Scala
O: Ewa Majkowska
B: SK Walewice
K020713
38.

60

LOTTA MŁP POL 2005 Klacz siwa F: Top Gun
M: Lotka
O: Michał Wolski
B: SK Walewice
brak
39.

51

MALINA SP POL 2011 Klacz siwa F: Armin
M: Melisa
O: Leszek Balcerzak
B: Leszek Balcerzak
brak
40.

37

MONELLO SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tuhaj-Bej
M: Mexikana
O: Karolina Detka
B: Anna Detka
brak
41.

56

PIWONIA SP POL 2000 Klacz srokata F: Nej
M: Parada
O: Marcin Banasik
B: Jasiński Dariusz
brak
42.

39

POLECZKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
O: Artur Gołaś
B: Kai Gerken
K011649 DE421000042506
43.

29

PRINCESSA II W SP POL 2011 Klacz gniada F: Desant
M: Prunelka
O: Joanna Kalita
B: -
K020939
44.

69

RAWA WLKP. POL 2002 Klacz gniada F: Contender Son
M: Rawenna
O: Michał Wolski
B: Baborówko
brak
45.

55

RUPIA R SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/170 F: City boy
M: Romana
O: Kołomańska Agnieszka
B: Źywiec
Brak
46.

78

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada F: Boreas Rush /
M: Sekretyna / Special Power
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
K024556 616POL12007582T
47.

24

SAMARA SP POL 2011 Klacz gniada/158 F: Chaltarre Z
M: Sybilla / Quamiro
O: Dagmara Seredyn
B: Damian Wechta
K023297
48.

74

SENIORITA L WLKP. POL 2008 Klacz kasztanowata F: Gayall
M: Szanel
O: Ludwiczak Jan
B: Ludwiczak Jan
K018322
49.

71

SERAFITKA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Boreas Rush /
M: Sestercja /
O: Kiljańczyk
B: brak
K023181
50.

22

SORAJA MŁP POL 2007 Klacz gniada/166 F: Hebab
M: Sorbona
O: Robert Matysiak
B: Tomasz Nowak
brak POL 006 58 04059 07
51.

63

SULAATIK'S PITTSBURGH New Forest Pony POL 2012 Wałach siwa/kuc: F: Sulaatik's Peter Pan He.Stb.261 /
M: ulaatik's Moody Blue / Burley Moon River
O: Bartłomiej Ratajski
B: Stal Sulaatik / G.de Haan
K025129 528018020121352
52.

42

TAMONA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Candiavolo
M: Tuana-s
O: Wójcik Ryszard
B: Wasibauer Rudiger
K026031
53.

62

TENERIFE L SP POL 2009 Klacz gniada F: Gayall / Luron
M: Tola Z / Cartree Z
O: Nadia Cieplińska
B: Jan Ludwiczak
K016418 616009610036509
54.

54

URANOS K PKSP POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Corleolord L
M: Urabelle
O: Ewa Sekuła
B: Krzysztof Ciechoński
Brak
55.

47

VAL DE FRANCE SF FRA 2009 Ogier kasztanowata/177 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Princesse De France / Qredo De Paulstra
O: Karolina Chimkowska
B:
K020274 25000109223906P
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruszkiewicz Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2018-07-14
1
2018-07-14
8
2018-07-14
2018-07-15
3
2018-07-15
17
Balcerzak Agata
Świętokrzyska Stadnina Koni
MALINA (51)
2018-07-14
1
2018-07-14
1
2018-07-14
17
Banasik Maja
BPK
PIWONIA (56)
2018-07-14
1
2018-07-14
8
2018-07-15
1
2018-07-15
1
Barwińska Daria
WKJ Lublin
2018-07-14
7
2018-07-14
3
2018-07-15
2
300
2018-07-15
Chimkowska Karolina
Stowarzyszenie KS Chojnów
2018-07-14
2
300
2018-07-14
2
400
Chromińska Tatiana
KJ Galop Kozienice
ENZO (59)
2018-07-14
14
2018-07-14
16
2018-07-15
4
2018-07-15
9
Cieplińska Nadia
BPK (MAZ)
2018-07-14
20
2018-07-14
2018-07-14
2018-07-15
2018-07-15
19
2018-07-15
Ciesielska Daria
KJ Skarb Kozienice
2018-07-14
15
2018-07-14
5
2018-07-15
6
2018-07-15
2
Detka Anna
KS Dialog Brudzów
MONELLO (37)
2018-07-14
12
2018-07-14
15
2018-07-15
15
2018-07-15
2018-07-15
15
Glasser Mikołaj
SCIM Stajnia Agmaja Warszawa
JEGOCIN (14)
2018-07-14
13
2018-07-14
2018-07-15
6
2018-07-15
2018-07-14
11
2018-07-14
2018-07-15
Jarczyńska Martyna
BPK
EPILOG (36)
2018-07-14
2018-07-14
18
2018-07-15
8
Jaworski Dominik
KJ Skarb Kozienice
JASMIN (72)
2018-07-14
7
2018-07-14
5
2018-07-14
8
2018-07-15
5
2018-07-15
8
Kalita Hanna
WKJ Lublin / SJ Karino
2018-07-14
9
2018-07-14
6
2018-07-14
2018-07-15
1
2018-07-15
2
2018-07-15
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
CALVI (52)
2018-07-14
2018-07-14
11
2018-07-15
13
2018-07-15
14
2018-07-15
Kołomańska Agnieszka
Kielecki KJ Maag
RUPIA R (55)
2018-07-14
5
2018-07-14
7
2018-07-15
10
Kowalczyk Julia
Kielecki Klub Jeździecki
2018-07-14
3
2018-07-14
5
2018-07-15
1
2018-07-15
3
100
Kozieł Daria
CKJ Jamka Ciepielów
2018-07-15
6
Kozioł Zofia
WKJ Lublin
IDRYS (50)
2018-07-14
2
2018-07-14
6
2018-07-15
2018-07-15
10
Krajewska Nikola
KJ SO Łąck
EPOS (64)
2018-07-14
13
2018-07-14
8
2018-07-15
2
200
2018-07-15
4
Kruk Łukasz
Kielecki Klub Jeździecki
2018-07-14
17
2018-07-14
2018-07-15
2018-07-15
Kuptel Katarzyna
KJ Rock Horses
HISZPAN (45)
2018-07-14
6
2018-07-14
1
2018-07-15
12
2018-07-15
5
Makowska Martyna
Largo Sp. z o. o. Warszawa
2018-07-14
4
2018-07-14
7
2018-07-15
7
2018-07-15
4
Matysiak Julia
BPK
SORAJA (22)
2018-07-14
2
2018-07-14
10
Matysiak Oliwia
bpk
2018-07-14
3
2018-07-14
17
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
LEMA WM (32)
2018-07-14
4
50
2018-07-15
1
300
2018-07-14
10
2018-07-14
9
2018-07-15
8
2018-07-14
4
2018-07-14
5
2018-07-15
7
2018-07-15
3
Nizielska Anna
BPK
HONEY (57)
2018-07-14
1
2018-07-14
16
2018-07-14
21
2018-07-15
1
2018-07-15
2
2018-07-15
3
Nowińska Julia
Largo Sp. z o.o.
HORUS (67)
2018-07-14
1
2018-07-14
2018-07-14
13
2018-07-15
2018-07-15
Orzeł Anita
WKJ Lublin / SJ Karino
2018-07-14
3
2018-07-14
2018-07-14
12
2018-07-15
11
2018-07-15
2018-07-15
10
Ozimkiewicz Inga
WKJ Lublin / SJ Koniec Burzy
CAPRISE (75)
2018-07-15
2018-07-15
Patron Tomasz
KJ Skarb Kozienice
BANGKOK (53)
2018-07-14
Patron Tomasz
KJ Skarb Kozienice
2018-07-14
10
2018-07-14
11
2018-07-15
16
2018-07-15
Patron Tomasz
KJ Skarb Kozienice
LARISSA (77)
2018-07-14
7
2018-07-14
14
2018-07-15
Patron Tomasz
KJ Skarb Kozienice
2018-07-14
1
2018-07-14
2
200
2018-07-15
3
Piasecka Maria
BPK (LUL)
2018-07-15
1
2018-07-15
13
Piasecka Zuzanna
BPK (MAZ)
BRANDY (48)
2018-07-14
1
2018-07-14
4
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2018-07-14
8
2018-07-14
6
2018-07-15
9
2018-07-14
3
100
2018-07-14
5
2018-07-15
1
400
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
2018-07-15
2018-07-15
Ratajska Gabriela
Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny
2018-07-14
11
2018-07-14
13
2018-07-15
4
2018-07-15
2018-07-15
18
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
BANGKOK (53)
2018-07-14
2018-07-15
6
2018-07-15
Seredyn Dagmara
KJ Skarb Kozienice
SAMARA (24)
2018-07-14
14
2018-07-14
10
2018-07-14
2018-07-15
14
2018-07-15
Śmietanka Aleksandra
KJ Galop Kozienice
2018-07-14
12
2018-07-15
5
2018-07-15
Smolarczyk Jacek
KJ Skarb Kozienice
DEJV (61)
2018-07-14
9
2018-07-15
4
Smolarczyk Maja
KJ Skarb Kozienice
DEJV (61)
2018-07-14
9
2018-07-15
9
Stankiewicz Oliwia
WKJ Lublin SJ Gershwin
2018-07-14
2018-07-14
2018-07-14
Staromłyńska Paulina
KJ Skarb Kozienice
AVATAR (73)
2018-07-14
1
2018-07-14
15
2018-07-15
1
2018-07-15
5
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2018-07-14
2
2018-07-14
18
Tuwalska Edyta
KJ Szumawa Bobrowiec
GALEON (44)
2018-07-14
1
400
2018-07-14
4
2018-07-15
3
200
2018-07-15
2
400
Wach Inga
WKJ Lublin
TAMONA (42)
2018-07-14
19
2018-07-14
2018-07-14
18
2018-07-15
7
2018-07-15
11
2018-07-15
1
Więckowska Aleksandra
KJ Rock Horses
2018-07-14
6
2018-07-14
9
2018-07-15
6
2018-07-15
5
HIRO (38)
2018-07-14
3
200
2018-07-14
1
500
2018-07-15
1
500
Wójcik Przemysław
Soymax Horse Team Lublin
HIMENA (43)
2018-07-14
1
300
2018-07-15
Wolska Klaudia
Stajnia Carino
RAWA (69)
2018-07-14
4
2018-07-14
2018-07-14
8
Zabrzycka Małgorzata
Stajnia Carino
LOTTA (60)
2018-07-14
12
2018-07-14
2018-07-14
16
Zdrzalik Malwina
KJ Galop Kozienice
2018-07-14
2018-07-14
14
2018-07-15
2018-07-15
12

Number of Riders: 53

Number of Horses: 55

The sum of prizes: 4 850.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl