Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
193 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 13:10:41
2018-06-27 12:04:56
Ewelina Fiuk SANTANA
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
192 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 13:53:51
2018-06-27 09:23:54
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
191 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:13:37
2018-06-27 06:49:03
Julia Chojecka KOKAINA PONYSPORT
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
190 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:12:43
2018-06-27 06:23:57
Tomasz Patron SALTARELLO
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
189 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:12:22
2018-06-27 06:22:58
Tomasz Patron LARISSA
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
188 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:11:57
2018-06-27 00:57:04
Dario Sarti RAWIS
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
187 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 22:18:23
2018-06-26 22:15:42
Nina Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
186 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 21:59:01
2018-06-26 21:25:16
Ewa Ogonowska CONCORD F
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 21:58:37
2018-06-26 21:24:52
Weronika Minkiewicz CONCORD F
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 13:37:36
2018-06-26 17:19:18
Felix Domański-Kruppa CARMEN S
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
183 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 14:00:02
2018-06-26 15:51:47
Anna Małkowska DARLING JUNIOR
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 15:00:01
2018-06-26 14:14:45
Magdalena Niesłuchowska CHICCO D'ORO K
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 13:58:53
2018-06-26 11:12:53
Michał Tyszko CARENZA
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 14:59:04
2018-06-26 11:07:56
Dawid Kubiak COMMAND
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 14:58:33
2018-06-26 11:04:56
Dawid Kubiak JOLLY
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 14:58:06
2018-06-26 11:00:10
Dawid Kubiak KARDAMON
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
177 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 14:57:40
2018-06-26 10:59:58
Dawid Kubiak PUERTO RICO
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 14:57:11
2018-06-26 10:59:41
Dawid Kubiak CLINTESSA PRO
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 14:56:47
2018-06-26 10:59:23
Dawid Kubiak HRABIANKA C
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
174 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 13:57:41
2018-06-25 23:19:14
Julia Stryczyńska ALWARO
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 13:54:57
2018-06-25 22:12:08
Jakub Kubiak EL DŻAMARA
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
172 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 13:52:52
2018-06-25 19:28:43
Maja Marchwicka ROSA BELLA
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 10/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - I NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
  • 1x 10A/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
171 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 20:32:16
2018-06-25 19:28:09
Aleksandra Radomska DEBIUT
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
170 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 13:42:06
2018-06-25 12:51:22
Aleksandra Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
169 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 13:41:06
2018-06-25 12:49:38
Aleksandra Pliem-Perka ERINA
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
168 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 13:39:51
2018-06-25 11:56:58
Felix Domański-Kruppa QUINDARIA LAZAR
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 13:38:47
2018-06-25 11:56:18
Felix Domański-Kruppa JEFFREY JARDEN
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 13:34:38
2018-06-25 10:22:26
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 10:53:15
2018-06-25 09:37:13
Anna Ratajczak JACKSON
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 10:51:36
2018-06-25 07:11:41
Kamila Bystrzejewska HAWANA
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
162 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 10:51:10
2018-06-24 22:32:51
Gabriela Sompol FIDELIO
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 10:50:42
2018-06-24 20:16:29
Michał Tyszko CASCADEUCE
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
160 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 10:49:20
2018-06-24 20:15:46
Michał Tyszko E-COFERTINA
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 10:45:24
2018-06-24 20:15:05
Michał Tyszko BEAU DU SANCY
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
158 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 10:44:39
2018-06-24 20:14:32
Joanna Rosicka-Tyszko CARIBOU
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
157 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 10:42:57
2018-06-24 19:04:48
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
156 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 10:40:08
2018-06-24 14:56:59
Piotr Piasecki CARDALCO
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
155 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 10:38:30
2018-06-24 14:15:36
Rita Rogalska ONE LADY
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2018-06-24 11:13:38
2018-06-24 09:46:43
Maja Bella Friedman JAGIENKA
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
153 ENTRY ACCEPTED 2018-06-24 03:55:32
2018-06-24 00:33:36
Łukasz Kościesza CELANDER
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2018-06-24 03:55:08
2018-06-23 20:35:30
Martyna Ostapczuk CARPEDIEM
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 10/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - I NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
  • 1x 10A/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
150 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 20:08:06
2018-06-23 16:52:20
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
149 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 20:07:42
2018-06-23 15:25:33
Zuzanna Molenda SKŁADNIA
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 08:47:16
2018-06-22 06:49:59
Kamila Leszczyńska DIDO
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 23:17:42
2018-06-21 22:46:50
Julia Praga POLAŃCZYK
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 23:17:22
2018-06-21 22:45:18
Julia Praga BEN-HUR
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 22:22:25
2018-06-21 19:35:08
Olga Szuran VABIO
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 10/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - I NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
  • 1x 10A/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
144 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 14:53:04
2018-06-21 12:40:16
Maja Synowicz LISA BONA L
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
143 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 10:51:53
2018-06-21 07:32:03
Natalia Czarnak ELF
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
142 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 10:49:59
2018-06-21 02:06:37
Klara Kozioł SCYTIA
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 10/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - I NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
  • 1x 10A/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
141 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 14:00:35
2018-06-20 19:58:09
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
140 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 10:49:01
2018-06-20 19:57:28
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
139 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 18:17:53
2018-06-20 18:09:35
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 18:17:27
2018-06-20 14:22:25
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
137 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 18:17:09
2018-06-20 14:21:51
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
136 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 18:16:46
2018-06-20 11:50:28
Patrycja Markiewicz DANTE ALIGHIERI
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
135 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 13:36:19
2018-06-20 11:49:58
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
134 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 18:15:46
2018-06-20 11:39:33
Joanna Rosicka-Tyszko NIVARD VAN DE CELIEBURG
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 18:15:26
2018-06-20 11:30:31
Joanna Rosicka-Tyszko ZEGNO D'IVE Z
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:46:01
2018-06-20 00:13:09
Pola Wawrzyniak ARON
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
131 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:45:34
2018-06-20 00:12:36
Aniela Szlufik TISSOT
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:45:14
2018-06-20 00:11:55
Aniela Szlufik SHAKIRA 440
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
129 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:43:43
2018-06-20 00:10:52
Julia Kuszelewska DELI
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:43:24
2018-06-20 00:10:12
Amelia Krywult DANTOS
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
127 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:43:06
2018-06-20 00:09:10
Ludwika Hrabska GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
126 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:42:48
2018-06-20 00:08:00
Maja Gutorska RUBIN
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
125 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:42:18
2018-06-20 00:07:21
Paula Grzesiek TOYOTA
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
124 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:41:59
2018-06-20 00:06:45
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:41:39
2018-06-20 00:06:16
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
122 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:41:19
2018-06-20 00:05:40
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:40:57
2018-06-20 00:05:01
Maja Borzęcka ISSOS
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 20:31:46
2018-06-19 21:57:45
Grzegorz Kubiak STAKKIRA 5
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 20:30:40
2018-06-19 21:57:25
Grzegorz Kubiak ALOUBETTE
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
118 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:39:48
2018-06-19 21:55:49
Grzegorz Kubiak BANQUISE DE RIVERLAND
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:39:27
2018-06-19 21:55:19
Grzegorz Kubiak ESCORIAL
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
116 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:39:07
2018-06-19 21:54:56
Katarzyna Kiliańska BERA
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:38:45
2018-06-19 21:54:06
Jemma Jones BORNEO
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
114 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:38:25
2018-06-19 21:53:44
Julia Kurosz LUNA
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
113 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:37:58
2018-06-19 21:52:38
Maja Oryga -Siwiak FLORIS T
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
112 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:37:36
2018-06-19 21:52:04
Urszula Oryga - Siwiak HIDALGO
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
111 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:37:14
2018-06-19 21:51:39
Klara Kiliańska BLACK MAGIC WOMAN
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
110 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:36:52
2018-06-19 21:05:53
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 10/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - I NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
  • 1x 10A/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
109 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:36:22
2018-06-19 19:36:51
Nadia Sobiecka ZUCCHERO A VELO
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
108 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:35:50
2018-06-19 19:35:59
Nadia Sobiecka MARINELLO
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
107 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:35:25
2018-06-19 16:08:52
Julia Szopa HOPPER
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 10/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - I NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
  • 1x 10A/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
106 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:35:00
2018-06-19 14:18:14
Karolina Karczewska MILLCROFT VIVA
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
104 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:34:35
2018-06-19 11:18:25
Amelia Zubczyńska THREE-B-TWEET
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
100 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 20:38:08
2018-06-18 20:06:55
Nela Wawryniuk AMBRA
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 10/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - I NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
  • 1x 10A/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
99 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:04:13
2018-06-18 18:58:20
Zofia Gintowt-Juchniewicz KORWETTA II
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 15:38:51
2018-06-18 15:30:40
Nikola Krajewska EPOS
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 10/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - I NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
  • 1x 10A/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
97 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 14:26:16
2018-06-18 08:25:13
Weronika Maciak GLITTER
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 14:25:58
2018-06-18 08:23:54
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
95 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 14:25:38
2018-06-18 08:23:13
Zuzanna Karczewska VARIUS
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 14:25:19
2018-06-18 08:22:19
Krystyna Pilkiewicz CAMARO
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
93 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 14:24:32
2018-06-18 08:21:03
Krystyna Pilkiewicz LAKRO
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
92 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 14:24:11
2018-06-18 08:20:03
Weronika Rydzewska SILVER BOY
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 14:23:53
2018-06-18 08:18:46
Ola Kasprzyszak AVRIL
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
90 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 14:23:33
2018-06-18 08:17:30
Kaja Hipsz CHACCO-LAUREN
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 10/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - I NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
  • 1x 10A/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
89 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 14:23:11
2018-06-18 08:15:08
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 10/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - I NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
  • 1x 10A/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
88 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 14:22:46
2018-06-18 00:17:15
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 14:22:21
2018-06-18 00:15:33
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 10/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - I NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
  • 1x 10A/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
86 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 14:21:51
2018-06-17 21:27:06
Zofia Steczowicz KUBA
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 10:37:55
2018-06-17 21:26:02
Zofia Steczowicz CHARLIE REGENT
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 14:52:37
2018-06-17 21:08:51
Maurycy Wyżykowski JACK BLACK
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 12:51:15
2018-06-17 21:07:13
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 12:50:50
2018-06-17 18:21:05
Tomasz Matysiak LENOX
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 12:50:24
2018-06-17 17:57:23
Maciej Kostrzewski KORSYKA HIPPICA
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 12:49:58
2018-06-17 16:30:33
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
78 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 12:48:42
2018-06-17 12:45:56
Weronika Rogalska LIMBO
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 10/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - I NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
  • 1x 10A/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
77 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 12:48:14
2018-06-17 11:37:11
Julia Michalska ATLANTA I
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 10/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - I NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
  • 1x 10A/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
76 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 12:47:49
2018-06-17 10:24:55
Zofia Winiarska HAMLET F.S.
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 12:46:08
2018-06-17 06:51:33
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
70 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 12:45:16
2018-06-16 18:22:07
Julia Graczyk GELUKSROOS
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 12:42:28
2018-06-16 17:48:56
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
68 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 17:54:17
2018-06-16 10:21:53
Gabriela Ratajska SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
67 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:03:51
2018-06-16 09:07:36
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
66 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:03:23
2018-06-16 09:06:07
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
65 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 16:48:06
2018-06-15 15:56:33
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 10/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - I NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
  • 1x 10A/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
64 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 16:47:01
2018-06-15 15:55:49
Roksana Naumiuk P-DALILA
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
62 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 16:44:42
2018-06-15 14:52:07
Kalina Lipiec DAGLEZJA
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
60 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 16:42:09
2018-06-15 12:35:42
Eliza Zawadzka ESCALONA
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 10/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - I NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
  • 1x 10A/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
59 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 20:05:29
2018-06-15 12:34:30
Eliza Zawadzka CHONZ'O ROSE
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 10/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - I NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
  • 1x 10A/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
58 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 20:03:37
2018-06-15 11:43:45
Pola Skarżyńska CZANDRA
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
57 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 23:13:54
2018-06-14 22:47:16
Wiktoria Leszek-Karwańska IVY CANCAN KL
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 23:12:03
2018-06-14 22:45:45
Konstancja Przybylska IZIS KL
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 23:11:06
2018-06-14 22:44:09
Klaudia Zajkowska MISTER HANEK
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
54 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 23:10:09
2018-06-14 22:43:06
Nelly Żabowska-Żychowicz MISTER
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
53 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 23:08:04
2018-06-14 11:20:18
Tomasz Olszewski SZMULA
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 23:07:14
2018-06-14 11:18:43
Tomasz Olszewski HORSEHEATH DIAMOND LAD
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
51 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 00:24:31
2018-06-13 23:56:18
Martyna Borkowska KORNELIA
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
50 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 00:24:07
2018-06-13 22:56:32
Tamara Tybulczuk BONA
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 00:23:32
2018-06-13 20:41:57
Nina Oleszkiewicz CLYDAGH JUSTICE
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
48 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 00:23:09
2018-06-13 20:40:35
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 00:22:39
2018-06-13 15:13:09
Wiktoria Okupny LOGOS
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 10/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - I NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
  • 1x 10A/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 00:20:24
2018-06-13 12:53:36
Klaudia Przybysz DEKORACJA
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 10/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - I NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
  • 1x 10A/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
44 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 00:18:22
2018-06-13 12:51:24
Alicja Markiewicz L-BRENDA
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
43 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 00:17:57
2018-06-13 11:50:30
Zuzanna Różyc STELLA PACK JURASEK
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 23:06:44
2018-06-13 10:28:55
Laura Pertkiewicz DEMON DEL
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
41 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 23:06:15
2018-06-13 10:27:45
Gabriela Czarnomska CASTEHILL CASSIE
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 11:36:47
2018-06-13 10:19:35
Tamara Ferenc EQUUS
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
39 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 20:31:15
2018-06-13 09:50:05
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 18:53:55
2018-06-12 23:24:16
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 10/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - I NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
  • 1x 10A/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
37 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 22:57:02
2018-06-12 22:19:33
Piotr Piasecki PEREZ
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 22:56:46
2018-06-12 22:18:53
Piotr Piasecki AWANGARDA
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 22:56:24
2018-06-12 22:17:59
Anna Królikowska ROMINA
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 16:49:56
2018-06-12 16:29:21
Karolina Chimkowska VAL DE FRANCE
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:23:38
2018-06-12 09:56:05
Ewa Mulik FORIA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 21:44:56
2018-06-11 21:16:39
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 21:44:31
2018-06-11 21:10:34
Zofia Lewandowska TOFIX
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
26 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 19:44:05
2018-06-11 19:16:06
Anna Dziuba QUABREL RJT DE L'ETAPE
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 19:43:26
2018-06-11 18:59:23
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 19:17:34
2018-06-11 15:33:00
Iga Bors SHADOW
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 21:41:49
2018-06-11 15:32:18
Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 10/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - I NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
  • 1x 10A/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 19:16:59
2018-06-11 15:15:05
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
19 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 19:16:40
2018-06-11 15:12:01
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 10/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - I NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
  • 1x 10A/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
18 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 19:16:18
2018-06-11 13:55:14
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
17 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 19:15:58
2018-06-11 13:21:16
Martyna Makowska POLECZKA
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 19:15:37
2018-06-11 13:08:50
Patrycja Przyborowska CHIP
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 13:34:32
2018-06-11 12:45:07
Martyna Ostapczuk SILVER V
  • 1x 3/P/(110 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 4/P1/(115 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - DUŻE KONIE
  • 1x 10/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - I NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
  • 1x 10A/N/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - DUŻE KONIE
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 13:59:51
2018-06-11 12:15:10
Julia Kapel NEVIO 17
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 12:30:47
2018-06-11 12:14:06
Julia Kapel CYKOR
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
9 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 12:29:59
2018-06-11 12:08:20
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
8 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 12:29:38
2018-06-11 12:00:07
Anna Lemańska HELLANIA
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
7 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 22:42:42
2018-06-11 11:38:57
Maria Gonciarek KARMEN
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
6 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 12:28:42
2018-06-11 11:26:10
Małgorzata Kuptel GUIDAM
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
5 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 09:58:56
2018-06-11 09:33:54
Amelia Szczupakowska JOWISZ
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 08:55:20
2018-06-11 00:47:01
Alicja Lipkowska RAMBO
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
2 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 08:54:53
2018-06-11 00:45:48
Adela Kośmicka KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 08:54:12
2018-06-10 22:54:32
Amelia Mitman BERGS-AUG09-61 DM II
  • 1x 1/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - I PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 2/LL(90)/(90 cm) z oceną stylu jeźdźca - el.OOM - II PÓŁFINAŁ - KUCE
  • 1x 9/LL1(95)/WYNIKI KOŃCOWE - KUCE
  • 1x 9A/LL1(95)/(95 cm) dokładności Art. 238.1.1 - el.OOM - II NAWRÓT FINAŁU - KUCE
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
2. Balcer Monika SKJ Bajardo Augustówek
1998 (MJ.)
O022861
10112948
3. Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O033953
4. Borkowska Martyna BPK (LUL)
2005 (JM.)
O041910
5. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
6. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2015 (Mł.)
O042854
7. Bystrzejewska Kamila Tuszyński KJ Garbówek
S
O012507
8. Chimkowska Karolina Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O018718
9. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (JM.)
O045740
10. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2004 (JM.)
O047938
11. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
12. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
13. Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck
S
O028911
14. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
1998 (MJ.)
O008864
15. Dziuba Anna SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
16. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
17. Fiuk Ewelina WKJ Lublin / SJ Poniatowa
2000 (J.)
O029072
18. Friedman Maja Bella BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O031354
19. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
20. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
21. Gonciarek Maria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (J.)
O031807
10143460
22. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
1997 (MJ.)
O019602
23. Graczyk Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O039162
24. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (J.)
O034398
25. Gutorska Maja KJ Infernal Team
2001 (J.)
O036925
26. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O047941
27. Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
2005 (JM.)
O039853
28. Hrabska Ludwika KJ Infernal Team
2001 (J.)
O024446
29. Janekovic Marie KJ J.J. Darboven Rumia
2000 (J.)
O020386
30. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
31. Januszkiewicz Nina Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
1998 (MJ.)
O021478
32. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O030997
33. Jones Jemma Stowarzyszenie KS Chojnów
2003 (JM.)
O031298
34. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O028335
35. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
36. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
37. Kasprzyszak Ola JKS Equita w Świętochowie
2005 (JM.)
O039308
38. Kiliańska Katarzyna Stowarzyszenie KS Chojnów
2001 (J.)
O033625
39. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
40. Kośmicka Adela KJ Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
O038344
41. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
42. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O026072
43. Kotyra Natalia St. SKJ Grobice
2003 (JM.)
O027148
44. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
45. Krajewska Nikola KJ SO Łąck
2003 (JM.)
O039521
46. Kręgielska Nikola Łódzki KJ
2003 (JM.)
O042182
47. Królikowska Anna SKJ Beckersport Raszyn
S
O003192
48. KRUK Julia BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O035449
49. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O036779
50. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
51. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
52. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team
S
O002632
53. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
54. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (J.)
O026764
10165106
55. Kurosz Julia St. KS Chojnów
2004 (JM.)
O037563
56. Kuszelewska Julia KJ Infernal Team
2000 (J.)
O035585
57. Lemańska Anna KJ Equest Łąck
2000 (J.)
O034175
58. Leszczyńska Kamila BPK (MAZ)
1997 (MJ.)
O032050
59. Lewandowska Zofia SKJ Horseprofi Łódź
2006 (JM.)
O042827
60. Lipiec Kalina SKJ Potęga Piekary
2006 (JM.)
O040983
61. Lipkowska Alicja KJ Aldragho Piaseczno
2004 (JM.)
O035966
62. Maciak Weronika JKS Equita Świętochów
2000 (J.)
O031626
63. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (J.)
O024451
64. Małkowska Anna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2000 (J.)
O023713
65. Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2005 (JM.)
O032501
66. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
67. Markiewicz Alicja UKS Primo Grodzisk Maz.
2005 (JM.)
O031292
68. Markiewicz Patrycja Tuszyński KJ Garbówek
2003 (JM.)
O033077
69. Matysiak Tomasz KJ Aromer Józefin
S
O040585
70. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
71. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (J.)
O026267
72. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1997 (MJ.)
O021314
10147770
73. Molenda Zuzanna SJ Poster Piaseczno
2001 (J.)
O035040
74. Mulik Ewa Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
75. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
76. Niesłuchowska Magdalena KJ Aldragho Piaseczno
S
O004211
77. Ogonowska Ewa BPK
S
Brak
78. Okupny Wiktoria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037547
79. Oleszkiewicz Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O039679
80. Oleszkiewicz Nina SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O039837
81. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
82. Oryga Urszula bpk
2005 (JM.)
O042187
83. Oryga-Siwiak Maja BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O042186
84. Ostapczuk Martyna BPK (PDL)
2004 (JM.)
O039176
85. Paliszkiewicz Natalia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
O038967
86. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
87. Paszkowski Sławomir SJ Szarża Popówek
S
O003290
88. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
89. Pertkiewicz Laura JKS Olsza
2017 (Mł.)
O040145
90. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
91. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
2016 (Mł.)
O000491
92. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
93. Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2006 (JM.)
O035554
94. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O040940
95. Praga Julia JKS Equita Świętochów
2002 (J.)
O035142
96. Przyborowska Patrycja BPK (MAZ)
S
O022454
97. Przybylska Konstancja SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O039639
98. Przybysz Klaudia BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O038241
99. Radomska Aleksandra UKS Military Kąck
S
O021629
100. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
101. Ratajczak Anna SJ Poster Piaseczno
1997 (MJ.)
O014507
102. Ratajska Gabriela Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny
2005 (JM.)
O036019
103. Rogalska Rita Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2002 (J.)
O038349
104. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
O024452
105. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
106. Różyc Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
O045655
107. Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
S
O039719
108. Skarżyńska Pola BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032070
109. Sobiecka Nadia UKS Primo
2003 (JM.)
O036897
110. Steczowicz Zofia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (J.)
O037425
111. Stryczyńska Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O012811
112. Synowicz Maja KJ SO Łąck
2002 (J.)
O030966
113. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z.o.o
2006 (JM.)
O035615
114. Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O034333
115. Szopa Julia KJ Chrobry Warszawa
2003 (JM.)
O039547
116. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (JM.)
O035710
117. Tybulczuk Tamara Łódzki KJ
2004 (JM.)
O032672
118. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
119. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
120. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
O042191
121. Wawrzyniak Pola KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O039971
122. Wyżykowski Maurycy Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O028338
123. Żabowska-Żychowicz Nelly SKJ Hawajka Majdan
2006 (JM.)
O042910
124. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
125. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
126. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
2006 (JM.)
O032673
127. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

122

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
2.

177

ALOUBETTE OS GER 2006 Klacz kasztanowata F: Armitage / Argentinus
M: Leoni / Baloubet du Rouet
O: Polskie Łowy Sp. z o. o.
B:
K021087 DE418180147706 104AT24
3.

150

ALWARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Aldona
O: Julia Stryczyńska
B: Staniek Diter
K015874 12116
4.

99

AMBRA WLKP. POL 2006 Klacz siwa/162 F: Castillo
M: Ariadna
O: Izabella Rutkowska
B: Stanisław Przybylski
K022300 POL007600230806
5.

69

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja
O: Karolina Badowska
B: Aneta Ostrowska
K024969
6.

130

ARON SP POL 2009 Ogier kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Ambrozja / Gilette
O: Andrzej Głoskowski
B: Krzysztof Kluzowski
K014114 616009590088309
7.

78

ATLANTA I HOL GER 2008 Klacz gniada F: Caretino / Caletto ll
M: Shacira / Carolus l
O: Agnieszka Łeska-Badowska
B: Knickrehm Leon
K016160 DE421000092408
8.

90

AVRIL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
O: Piotr Kasprzyszak
B: Dariusz Poleszczuk
K017181 POL013640008007
9.

40

AWANGARDA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Cassilio
M: Alegoria
O: Joanna Perzyna
B: -
K024767
10.

116

BANQUISE DE RIVERLAND SF FRA 2011 Klacz gniada F: Quatro De Riverland / Diamant De Semilly
M: Nelly De Riverland / Emir Platiere
O: Grzegorz Kubiak & Anna Jones
B: SCEA Riverland
K018946 25000111460439A
11.

135

BASHIRA-K SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Placido
M: Bychawa
O: Dorota Radzikowska
B: Klimecki Roman
K019531
12.

170

BEAU DU SANCY OLD POL 2010 Wałach kasztanowata F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Newada / Dido
O: Gerard Grutza
B: Gerard Grutza
K018025 DE433331655510 105CD73
13.

157

BEN-HUR XX POL 1999 Wałach gniada F: Freedom`s Choice
M: Belisama
O: Paulina Tonczak
B: SK Rzeczna
K007195 POL999660005099
14.

114

BERA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Caretino K / Caretino
M: Bezela / Eskudo
O: Alina Kiliańska
B: SK Pępowo
K021271 616007610129809
15.

52

BONA KUC POL 2001 Klacz siwa/kuc: F: Walor / Corde
M: Balerina / Farah- Kajus
O: Łódzki KJ
B: Janusz Lawin
K011147 POL013670085401
16.

113

BORNEO SP POL 2009 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Baronesse Picadilly / Prinz Pablo
O: Anna Jones
B: Witold Szydełko
K015280 616009670134909
17.

199

CAŁKA SP 2011 wałach gniada F: Barros
M: Cyrkonia / Ulco
O: -
B: -
K025105
18.

93

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
O: Michał Pilkiewicz
B:
K016138 DE433311567303
19.

167

CARDALCO HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio
M: Hekla II / Carthago
O: Henryk Soboń
B: Eggers Ernst
K009028 DE421000007804
20.

151

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara F: Carenzo
M: Newada
O: Gerard Grutza
B: Gerard Grutza
K018026
21.

169

CARIBOU HOL GER 2012 Wałach siwa F: Cachas
M: Zofia I
O: Joanna Rosicka-Tyszko
B: Niemcy
K024574
22.

153

CARMEN S Niem. Sport. POL 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Luna Llena / Landprinz I
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K020255 DE456570217309
23.

163

CARPEDIEM HOL GER 2002 Ogier gniada F: Coriano / Corrado I
M: Divola / Caletto I
O: Martyna Ostapczuk
B: Franz Erdner
K006555 DE421000610702
24.

197

CARRY LADY SP 2011 - gniada F: Carry Son
M: Claudia / Campbell
O: -
B: -
K023003
25.

172

CASCADEUCE HOL POL 2014 Klacz gniada F: Cascadello I
M: Zora XII
O: Kajetan Wałecki
B: Reimer Detlef
K025961
26.

6

CASTEHILL CASSIE KUC IRL 2007 Klacz siwa/kuc:141 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Justyna Kopko
B:
brak
27.

89

CHACCO-LAUREN Oldenburska POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Chacco-Blue
M: Laura
O: Andrzej Wojdalski
B: Andrzej Wojdalski
K020859 DE433331641010
28.

84

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dżahar
M: Czakra
O: Monika Steczowicz
B: Anna Milewska
K021925
29.

198

CHERROKEE OS 2006 wałach gniada F: Cranach
M: La Centa / Cento
O: -
B: -
K011619
30.

185

CHICCO D'ORO K OLD. POL 2003 Wałach kasztanowata F: Cockpit
M: Ramona E
O: Magdalena Niesłuchowska
B: Niemcy
K007847
31.

24

CHIP HAN GER 2007 Wałach gniada F: Count Grannus / Contendro I
M: Ala / As di Villagana
O: Marek Przyborowski
B: Jutta Schlichting
K025406
32.

61

CHONZ'O ROSE HAN. GER 2008 Wałach siwa/164 F: Clinton II
M: Augustina Rose
O: Aneta Zawadzka
B: Heinrich Keller
K016606
33.

28

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
34.

180

CLINTESSA PRO OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Clinton I
M: Askania/ Athlet Z
O: Dawid Kubiak
B: -
K024059
35.

51

CLYDAGH JUSTICE Kuc Conemara IRL 2011 Wałach siwa/kuc:147 F: Bawn Dusty / Shannon Prince
M: Fair Clydagh Blossom / Owens Blossom
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024191 372004000010695
36.

73

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
O: Jan Dzierzbicki
B: Mirosław Sekuła
K017757 DE433331821407
37.

26

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
O: Marta Kotlarska
B: Ryszard Kosicki
K023581 DE421000600613
38.

196

COLOURFUL WZ HOL GER 2007 Wałach gniada F: Caretino
M: O-corrada j
O: Monika Balcer
B: -
K022967
39.

184

COMMAND HOL POL 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee I V / Calypso I I I
O: Agnieszka Dobkowska
B: -
K009596
40.

186

CONCORD F HOL POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Carmen / Calypso III
O: Ewa Ogonowska
B: Marek Fimmel
K024715 616009610117211
41.

20

CYKOR Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Da
M: Plamka / Borysław
O: Jacek Kapel
B: Robert Stypik
K020057 POL013600071409
42.

60

CZANDRA Typ Szlach. POL 2007 Klacz siwa/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Sylwia Szczęsna
B: Katarzyna Skarzynska
K018722 616999690192507
43.

64

DAGLEZJA KUC POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:140 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Dafne / Kolczyk
O: Tomasz Lipiec
B: Przedpełski Mieczysław Rafał
K009185 POL013640106004
44.

134

DANTE ALIGHIERI SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Cassilio
M: Demeter / Czarownik
O: Grutza Gerard
B: Grutza Gerard
K022194
45.

126

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
O: Rinaldo Kiecoń
B:
K014234 528003000806018 104OQ43
46.

152

DARLING JUNIOR Ukraińska UKR 2011 Wałach gniada/165 F: Peon
M: Daugave
O: -
B: -
brak 703368 000
47.

178

DEBIUT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Burgund / Juriste
M: Dializa / Germanic
O: Adam Malita
B: Tadeusz Piórkowski
K010672 11231
48.

48

DEKORACJA SP POL 2000 Klacz gniada F: Rubin / Rabino
M: Drama / Donani
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014215 616009660310200
49.

127

DELI SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Landos II
M: Dumka / Makam
O: Paweł Kuszelewski
B: -
K016300
50.

7

DEMON DEL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Nowicka
B:
K019469 616999661961007
51.

187

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Dancing Queen
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: Beata Wandel
K024084
52.

200

DIANITA H KWPN POL 2008 Klacz gniada F: Cantos
M: Unita-H / Indoctro
O: -
B: -
K021590
53.

202

DIDO sp 2012 wałach c.kasztan F: Vigor
M: Deizi / Cooper
O:
B:
K021217
54.

159

DIDO SP POL 2012 Wałach gniada F: Vigor
M: Deizi
O: Anna Leszczyńska
B: Kowalewski Zbigniew
K021217
55.

193

DRUMILLER TRUE BLUE - 2013 wałach - F: Plot Blue
M: Armagh/Cavalier Royale
O: -
B: -
56.

121

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Salih Barlas
B:
K017712 DE418180634810
57.

136

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
O: Dorota Radzikowska
B: J. Knaap
K011639
58.

171

E-COFERTINA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
O: Roma Kosicka
B: Hodowla Koni Holsztyńskich Kosiccy Róża
K025445 DE421000600613
59.

149

EL DŻAMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Jakub Kubiak
B: SK Prudnik
K016595 00969001110408
60.

201

EL-QUANDO - - F: -
M: -
O: -
B: -
61.

86

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Enigma / Le Voltaire
O: Maciej Chwaliński
B: Ewa Niestrawska
K014243 POL009610146308
62.

97

EPOS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Eneida / Fanimo
O: SO Łąck
B: SK Moszna
K005344 POL009660075099
63.

45

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
64.

146

ERINA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Van Gogh / Numero Uno
M: Sarina / Furore
O: Janusz Pliem-Perka
B: R.A. Wassenaar
K018060 528003200903752
65.

62

ESCALONA HAN. GER 2001 Klacz gniada F: Escudo
M: Cherrybomb
O: Anna Michalak
B: Niemcy
K006759
66.

115

ESCORIAL SP POL 2009 Wałach siwa F: Clinton / Corrado I
M: Espoir / Espri
O: Grzegorz Kubiak
B: SK Nad Wigrami
K013985
67.

87

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire / Embassy I
M: Elfa / Fokas
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
K024453 616009661360410
68.

108

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
O: Aleksandra Zaręba
B: Hendrix Stal
K018380 528003201011252 105BA09
69.

110

FLORIS T BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Cjussica T / Kashmir Van't Schuttershof
O: Anna Siwiak
B:
K023846 10368E
70.

34

FORIA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Hataria
O: Ewa Mulik
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K011408
71.

72

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: Con Polydor
M: Cedelroze / Sarantos
O: Justyna Kopko
B: Holandia
K025786
72.

50

GLENLO FIONNUALA Kuc Conemara IRL 2011 Klacz siwa/kuc:144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024190 372004000025626
73.

96

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
O: Paweł Maciak
B: Jan Greve
K019360
74.

125

GRUPO PROM ANTRAX Z Z POL 2009 Klacz gniada F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
O: Ludwika Hrabska
B:
K023183 056015Z55803509 104FH61
75.

33

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
76.

174

HAWANA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/171 cm F: Donnerlord L /
M: Hakne / Ajetr
O: Kamila Bystrzejewska
B: Bogdan Lęczner
K018000 616009590248003
77.

18

HAZELHORST'S DIAMO Kuc New Forest NED 2005 Wałach gniada/kuc:148 F: Kantje's Ronaldo/Watershof Pretendent
M: Die Langewiek Monique/Sulaatik's Fireball
O: Stanisław Poleszak
B:
K023254 528018020051289
78.

17

HELLANIA WESTF GER 2006 Klacz siwa/172 F: Corde Star / Cor De La Bryere
M: Hellana / Cavalliero
O: Cezary Lemański
B: Marek Romanowski
K013064 DE441411901906
79.

111

HIDALGO KUC ITA 2003 Wałach srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Siwiak
B:
K022201 380011013003735
80.

105

HOPPER KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Carrera / Larino
M: Assivona / Numero Uno
O: Milena Kowalczyk
B: Heemskerk
K021845 528003201206972
81.

54

HORSEHEATH DIAMOND LAD ISH IRL 2009 Wałach gniada F: Carric Diamond Lad
M: Ballacraine
O: Piotr Pertkiewicz
B: Irlandia
K025368 74383933737
82.

179

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Conquest Boy / Contendro
M: Hrabina C / Caletto's Son
O: Zofia Dudkiewicz
B: Witold Brodewicz
K018491 616009660841211
83.

71

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
84.

142

INSYGNIA WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Barbur
M: Intana
O: Radosław Paliszkiewicz
B: SK Pępowo
K025016
85.

30

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
86.

119

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
O: Andrzej Głoskowski
B: SK Liski
K009527 POL007600110603
87.

58

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baldini II
M: Ikaria
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K024306
88.

10

JACK BLACK XX POL 2010 Wałach kara F: Roulette
M: Jama / Royall Court
O: Anna Wyżykowska
B: Andrzej Walicki
K017681 616POL10006814T
89.

175

JACKSON SP POL 2010 Wałach gniada F: Candiavolo
M: Janis
O: Michał Mordzelewski
B: Jakubek Ewa
K018248
90.

165

JAGIENKA Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson
M: Koekoekshof Jannique
O: Andrzej Gos
B: Zdzisław Śniegucki
K023715 013670006908
91.

144

JEFFREY JARDEN KWPN NED 2014 Ogier ciemnogniada F: Bustique
M: E-Tanagra / Warrant
O: -
B: Holandia
K025192
92.

183

JOLLY OLD POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Luxius / Lux
M: Jessy / Cor De La Bryere
O: Agnieszka Dobkowska
B: Zbigniew Kostrzewski
K015126
93.

15

JOWISZ Kuc Wal POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: Strayers Samson / Wester Aikemas Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
O: Amelia Szczupakowska
B: Zdzisław Śniegucki
K011731 POL013670007906
94.

182

KARDAMON HOLST GER 2012 Ogier siwa F: Corrado I / Cor de la Bryere
M: Kati H / Carthago
O: Dorota Zieniewicz
B: Dieter Hackenbeck
K025810 DE421000191812 106CA48
95.

1

KARMEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Bolero de ravel
M: Kanasta
O: Maria Gonciarek
B: Krzysztof Walicki
K016777
96.

68

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara F: Elf / Fanimo
M: Kaliopea BH / Arlan
O: Bogna Hupa
B: Bogna Hupa
K024132 616009661444411
97.

11

KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Bolero
M: Kimberley
O: Monika Karpińska
B: -
K019199
98.

191

KOKAINA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:140 F: Nico - K
M: Klisza
O: Aneta Gondzik-Polimeni
B: Barbara Guniewicz
K12629 12629
99.

53

KORNELIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Jacenty Ziętek
B: Balcerek Zbigniew
K021973 616999580713709
100.

81

KORSYKA HIPPICA OS POL 2013 Klacz gniada F: Kannan
M: Stavolta Hippica
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K025863
101.

98

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Veracruz /
M: Kordoba / Justin Damiro
O: Michał Mordzelewski
B: Justin Damiro
K018266 616009660034607
102.

203

KOSOW CANNMOR HOL GER 2005 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: E-Fan / Grundyman
O: Jacek Kosow
B: Udo Wagner
K018924 DE421000321805 104UO92
103.

85

KUBA WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cedrus
M: Kenia
O: SO Starogard Gdański
B: SO Starogard Gdański
K026010
104.

47

L-BRENDA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Jasmont / Top Ewita
M: Leksora / nn
O: Piotr Zaborowski
B: Ireneusz Wojtkowiak
K017140 616013680078609
105.

3

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/157 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jakub Jurzak
B: KS Nad Wigrami
K012080 POL009510208108
106.

92

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Lakrima / Rubin
O: Michał Pilkiewicz
B:
K019769 616009610226811
107.

189

LARISSA WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Harpun / Askar
M: Lakota / Dżahil
O: Filip Znosko
B: Mariusz Groszkiewicz
K021607 616007660719011
108.

82

LENOX Niem. Sport. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Lapateado / Landor S
M: Nordlicht / Nitendo
O: Tomasz Matysiak
B:
K011440 DE457000247505
109.

79

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
O: Małgorzata Rogalska
B:
K017646 DE418184070109
110.

155

LISA BONA L WESTF GER 2005 Klacz gniada F: Lissabon/Lordanos
M: Anneliese/Avocado
O: Maja Synowicz
B: Karl-Heinz Funke
K010073 DE441410947605
111.

49

LOGOS SP POL 2002 Wałach inna/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
O: Małgorzata Okupny
B: Agata Jasińska
K007817 616009661015202
112.

112

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
O: Karolina Kurosz
B: SK Nad Wigrami
K016430 616009510444710 105DC76
113.

83

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K019638 616009660558309
114.

204

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
O: Beata Jendrych
B: Maciej Pietras
K019413 POL732010056011
115.

168

MICHAEL KNIGHT KWPN GER 2009 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Łukasz Wyszkowski
B:
K022871 528003000031116
116.

104

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
117.

80

MISSISSIPI Kuc Connemara POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Katarzyna Bohdanowicz
K021250 616013661246212
118.

56

MISTER KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Żabowski-Żychowicz
B: Władysław Leonowicz
K023513 616999640069913
119.

57

MISTER HANEK DRP POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Durello Top / Durello
M: Maskotka / Domingo
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Tomasz Kowala
K014016 POL013680046207
120.

147

NANCY PONYSPORT Kuc Feliński POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
O: Janusz Pliem - Perka
B: Barbara Guniewicz
K019967 POL013570009205
121.

21

NEVIO 17 DRP DEU 2006 Wałach gniada/154 F: Nibelungenheld
M: Mhadina / Mentos
O: Jacek Kapel
B: Hedwig Buil
K026027 DE 443430007906
122.

132

NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP POL 2013 Wałach gniada F: EMERALD VAN'T RUYTERSHOF
M: GIRONDELLE DE QUIBERON
O: EUROHORSE
B: FREDERICK ENGELS
K024575
123.

138

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:154 F: Olivier
M: Dona
O: Katarzyna Kręgielska
B: Wiesław Borecki
K022214 009690002808
124.

166

ONE LADY SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Watson
M: Obstawa
O: Rita Rogalska
B: Polska
K023238 616009530286911
125.

66

P-DALILA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:136 F: Di Caprio PP / Da Capo
M: Pabi / nn
O: Emilia Naumiuk
B: Agnieszka Pawłowska
K020920 POL013661155006
126.

41

PEREZ M. POL 2012 Wałach kasztanowata F: Berlin Bej / Elsing
M: Palestra / Modern
O: Joanna Perzyna
B: Roman Miedziak
K022045 616006580084112
127.

195

PHENIX WESTF GER 2003 Wałach gniada F: Pilgrim / Polydor
M: Holsatia X / Landgraf I
O: Largo Sp. z o. o.
B: Peter Nagel-Torn
K007202 DE441412051603
128.

137

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
O: Nina Milczarek
B:
K020801 616009590104512
129.

133

PODIAVOLA SP POL 2010 Wałach siwa F: Condiavolo
M: Pot Marigola / Corland
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K021639
130.

158

POLAŃCZYK SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Praga / Dolus
O: Barbara Praga
B: Barbara Praga
K022368 616009661639209
131.

25

POLECZKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
O: Artur Gołaś
B: Kai Gerken
K011649 DE421000042506
132.

27

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
133.

181

PUERTO RICO SP POL 2013 Wałach siwa F: Czumen K / Ariados
M: Perła / Dinar
O: -
B: -
K024110
134.

31

QUABREL RJT DE L'ETAPE SF BEL 2004 Wałach siwa/kuc:149 F: Don Juan V / Abbeyleix Apollo
M: Nina De L'Etape / Rachide
O: Elżbieta Dziuba
B: M. Jeane Pierre Seiller
K023301 04315168Z
135.

154

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
O: Jakub Kubiak
B: Jessen Frank
K014795 DE421000369903
136.

12

RAMBO DRP GER 2003 Wałach gniada/kuc:136 F: nn
M: nn
O: Monika Karpińska
B: -
K016230
137.

194

RAUL SP POL 2006 Wałach gniada F: Quelester
M: Raketta / Rakett
O: Sławomir Paszkowski
B: Piotr Tokarczyk
K016410
138.

95

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
139.

42

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara F: Landino / Landgraf I
M: Rewelacja / Emetyt
O: Anna Królikowska
B: Ireneusz Skowroński
K023397 616009590190809
140.

148

ROSA BELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet
M: Rosa Fama
O: Mirosław Bach
B: ,
K012388
141.

124

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Roman Jagieliński
B:
K013348 POL009590099408
142.

190

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada F: Boreas Rush /
M: Sekretyna / Special Power
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
K024556 616POL12007582T
143.

192

SANTANA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Lando
M: Sanacja
O: Ewa Grudzień
B: Paweł Pochroń
K018291
144.

140

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/163 F: Caliro / Calato
M: Sukcesja / Drawid
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Mieczysław Chomiak
K022427 616009530299009 105TR10
145.

29

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Klaudia Bors
B: -
K018247 616999670162409
146.

128

SHAKIRA 440 OS GER 2009 Klacz kasztanowata F: Conthargos / Converter
M: Stakkira / Stakkato
O: Aniela Szlufik
B: Gestuet Lewitz
K023707 DE418184096109 104QN91
147.

91

SILVER BOY OLD. POL 2007 Wałach siwa F: Silverstone
M: Miss Amor
O: Andrzej Nietubyć
B: Roman Gmurowski
K011170
148.

22

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Arenda / Elpar
O: Martyna Ostapczuk
B: Zbigniew Koperski
K007396 POL009660474402
149.

160

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa F: Devin du Maury
M: Skaluna/Lump
O: Michał Mordzelewski
B: SK Ochaby
K015692
150.

176

STAKKIRA 5 HAN GER 2009 Klacz gniada F: Stenograph / Stakkato
M: Rochelle / Raphael
O: Grzegorz Kubiak
B: Niemcy
K025603
151.

46

STELLA PACK JURASEK KUC CZE 2003 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Schönbrunn Landgraf / Ernford Grenadier
M: Ruzenka / Serif S. V.
O: Jakub Zuchowicki
B:
K007887 203001924653103
152.

70

SULAATIK'S PITTSBURGH New Forest Pony POL 2012 Wałach siwa/kuc:145 F: Sulaatik's Peter Pan
M: Sulaatik's Moody Blue
O: Bartłomiej Ratajski
B: Stal Sulaatik / G.de Haan
K025129 528018020121352
153.

43

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata/156 F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B: Krzysztof Stelmaszyk
K016290 616009530086909
154.

55

SZMULA SP POL 2013 Klacz tarantowata/168 F: Telco
M: Samira
O: Tomasz Olszewski
B: Józef Wiśniewski
K024178 616009640050413
155.

103

THREE-B-TWEET MK POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:135 F: Camillo / Dante
M: Three Star Orchid / Three-B-Ocean
O: Dariusz Zubczyński
B: Ludwik Sander
K022625 POL013530053106
156.

129

TISSOT SP POL 2004 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Głoskowski
B:
K010646 POL999611517904
157.

32

TOFIX KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc: F: Martell /
M: Tosca /
O: Anna Lewandowska
B: Ignacy Trela
K015289 12054
158.

67

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa F: Ludger
M: Tajga
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
K015553 616013680110509
159.

123

TOYOTA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Talwara / Loxley
O: Magdalena Polczyk
B:
K025142 61600951039511
160.

156

VABIO SP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Verna
O: Kamila Jarosz
B: Diter Staniek
K005067 07143
161.

38

VAL DE FRANCE SF FRA 2009 Ogier kasztanowata/177 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Princesse De France / Qredo De Paulstra
O: Karolina Chimkowska
B:
K020274 25000109223906P
162.

139

VALKIRIA SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Aroland PG
M: Valeria
O: Nikola Kręgielska
B: Jan Jurkiewicz
K023453 616 009 53 00021 12
163.

44

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 616009640052010
164.

120

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
O: Jarosław Dołhun
B: Sławomi Łagun
K020299 616009640020010 104XZ77
165.

131

ZEGNO D'IVE Z Zangersheide POL 2014 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Quilana D'ive Z
O: Agnieszka Nowak
B: holandia
brak
166.

107

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc: F: Malbron
M: LHS’S ZANADIQUA
O: Arkadiusz Krupinski
B: Barbara Niemczewska
616013661439611
Rider Club
Competition
Prize
Balcer Monika SKJ Bajardo Augustówek
300
SUM:
300.00
Dołhun Jakub KJ Infernal Team
200
SUM:
200.00
Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck
100
SUM:
100.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
500
SUM:
500.00
Gonciarek Maria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
50
SUM:
50.00
Grzesiek Paula KJ Infernal Team
50
50
SUM:
100.00
Hrabska Ludwika KJ Infernal Team
500
100
SUM:
600.00
Krywult Amelia KJ Infernal Team
200
300
SUM:
500.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
300
SUM:
300.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team
300
SUM:
300.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
500
100
500
850
SUM:
1950.00
Lemańska Anna KJ Equest Łąck
200
SUM:
200.00
Olszewski Tomasz JKS Olsza
100
SUM:
100.00
Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
200
SUM:
200.00
Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
100
50
50
SUM:
200.00
Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
300
300
SUM:
600.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
50
850
SUM:
900.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2018-07-01
24
2018-07-01
15
2018-07-01
12
2018-07-01
24
2018-07-01
Balcer Monika
SKJ Bajardo Augustówek
2018-06-30
3
300
Bohdanowicz Konstancja
BPK (MAZ)
2018-07-01
12
2018-07-01
12
2018-06-30
12
2018-06-30
11
Borkowska Martyna
BPK (LUL)
2018-07-01
2018-07-01
28
2018-06-30
23
2018-06-30
Bors Iga
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SHADOW (29)
2018-07-01
3
2018-07-01
1
2018-06-30
1
2018-06-30
2
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
ISSOS (119)
2018-06-30
2018-06-30
2018-07-01
4
Bystrzejewska Kamila
Tuszyński KJ Garbówek
HAWANA (174)
2018-06-30
15
2018-06-30
24
Chimkowska Karolina
Stowarzyszenie KS Chojnów
2018-07-01
31
2018-07-01
10
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
ENDO (86)
2018-06-30
23
2018-07-01
18
2018-07-01
2018-06-30
3
2018-06-30
2
2018-06-30
32
2018-07-01
26
2018-07-01
32
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2018-07-01
2018-06-30
2018-06-30
2018-07-01
2018-07-01
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-06-30
2018-06-30
16
2018-07-01
20
Dołhun Jakub
KJ Infernal Team
WESFALIA (120)
2018-06-30
6
2018-06-30
19
2018-07-01
11
2018-07-01
3
200
Domański-Kruppa Felix
KJ SO Łąck
2018-06-30
19
2018-07-01
39
CARMEN S (153)
2018-06-30
4
100
2018-07-01
33
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2018-06-30
5
2018-06-30
21
2018-07-01
14
2018-07-01
17
Dziuba Anna
SKJ Bobrowy Staw
2018-07-01
7
2018-07-01
6
2018-06-30
11
2018-06-30
3
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (45)
2018-07-01
20
2018-07-01
22
2018-06-30
24
2018-06-30
20
Fiuk Ewelina
WKJ Lublin / SJ Poniatowa
SANTANA (192)
2018-07-01
41
2018-07-01
Friedman Maja Bella
BPK (MAZ)
2018-06-30
3
2018-07-01
5
2018-07-01
2018-06-30
11
JAGIENKA (165)
2018-07-01
22
2018-07-01
19
2018-06-30
21
2018-06-30
3
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-06-30
19
2018-07-01
11
2018-07-01
9
2018-06-30
24
2018-07-01
24
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
ISSOS (119)
2018-07-01
25
DUCATI (121)
2018-06-30
2018-07-01
2
500
Gonciarek Maria
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
KARMEN (1)
2018-06-30
5
50
2018-06-30
6
2018-07-01
39
2018-07-01
28
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (71)
2018-06-30
7
2018-07-01
36
Graczyk Julia
JKS Olsza
2018-06-30
37
2018-06-30
2018-07-01
2018-07-01
46
Grzesiek Paula
KJ Infernal Team
AKORD (122)
2018-06-30
33
2018-06-30
21
2018-07-01
5
50
2018-07-01
5
50
TOYOTA (123)
2018-06-30
25
2018-06-30
2018-07-01
45
2018-07-01
Gutorska Maja
KJ Infernal Team
RUBIN (124)
2018-06-30
27
2018-07-01
7
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-06-30
18
2018-06-30
2018-07-01
29
2018-07-01
22
Hipsz Kaja
JKS Equita Świętochów
2018-06-30
12
2018-07-01
7
2018-07-01
2018-06-30
9
Hrabska Ludwika
KJ Infernal Team
2018-06-30
7
2018-06-30
2
500
2018-07-01
4
100
Janekovic Marie
KJ J.J. Darboven Rumia
DIANITA H (200)
2018-06-30
7
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
PORTOS (27)
2018-06-30
9
2018-07-01
8
2018-07-01
2018-06-30
11
2018-06-30
26
2018-06-30
8
2018-07-01
9
2018-07-01
14
2018-07-01
13
Januszkiewicz Nina
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-07-01
12
2018-07-01
29
Jendrzejczak Blanka
JKS Equita Świętochów
2018-06-30
23
2018-06-30
22
Jones Jemma
Stowarzyszenie KS Chojnów
BORNEO (113)
2018-06-30
3
2018-07-01
20
2018-07-01
2018-06-30
19
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-06-30
16
2018-07-01
10
2018-07-01
2018-06-30
5
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
CYKOR (20)
2018-07-01
16
2018-07-01
20
2018-06-30
22
2018-06-30
10
2018-06-30
7
2018-06-30
20
2018-07-01
30
2018-07-01
36
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-07-01
Kasprzyszak Ola
JKS Equita w Świętochowie
AVRIL (90)
2018-07-01
2018-07-01
29
2018-06-30
2018-06-30
23
Kiliańska Katarzyna
Stowarzyszenie KS Chojnów
BERA (114)
2018-06-30
27
2018-07-01
30
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
ISKRA (30)
2018-07-01
6
2018-07-01
4
2018-06-30
2
2018-06-30
14
Kośmicka Adela
KJ Aldragho Piaseczno
2018-07-01
5
2018-07-01
10
2018-06-30
12
2018-06-30
8
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2018-07-01
2018-07-01
27
2018-06-30
2018-06-30
36
Kotlarska Marta
KJ Aromer Józefin
2018-06-30
2018-06-30
Kotyra Natalia
St. SKJ Grobice
MADRYT (83)
2018-07-01
6
2018-07-01
21
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
SCYTIA (140)
2018-06-30
24
2018-07-01
22
2018-07-01
2018-06-30
3
Krajewska Nikola
KJ SO Łąck
EPOS (97)
2018-06-30
21
2018-07-01
17
2018-07-01
2018-06-30
20
Kręgielska Nikola
Łódzki KJ
OLIVIA (138)
2018-06-30
17
2018-06-30
2018-07-01
19
2018-07-01
VALKIRIA (139)
2018-06-30
2018-06-30
14
2018-07-01
38
2018-07-01
33
Królikowska Anna
SKJ Beckersport Raszyn
ROMINA (42)
2018-06-30
15
2018-06-30
2018-07-01
23
2018-07-01
34
KRUK Julia
BPK (MAZ)
2018-07-01
19
2018-07-01
21
2018-06-30
20
2018-06-30
25
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
DANTOS (126)
2018-06-30
14
2018-06-30
1
2018-07-01
14
2018-07-01
CHERROKEE (198)
2018-06-30
1
2018-06-30
2
200
2018-07-01
1
300
2018-07-01
22
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-07-01
16
2018-07-01
6
2018-07-01
9
2018-07-01
KARDAMON (182)
2018-07-01
7
JOLLY (183)
2018-07-01
2
300
2018-07-01
8
COMMAND (184)
2018-07-01
11
2018-07-01
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
DIDO (202)
2018-07-01
31
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team
MAESTRO (204)
2018-07-01
18
2018-07-01
3
300
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
ESCORIAL (115)
2018-06-30
1
500
2018-06-30
5
100
2018-07-01
1
500
2018-06-30
26
2018-07-01
37
ALOUBETTE (177)
2018-06-30
EL-QUANDO (201)
2018-07-01
1
850
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
2018-07-01
8
2018-07-01
19
QUILIBET (154)
2018-07-01
35
Kurosz Julia
St. KS Chojnów
LUNA (112)
2018-06-30
15
2018-06-30
17
2018-07-01
11
2018-07-01
Kuszelewska Julia
KJ Infernal Team
DELI (127)
2018-06-30
11
2018-06-30
2018-07-01
32
2018-07-01
Lemańska Anna
KJ Equest Łąck
2018-06-30
22
2018-06-30
3
200
2018-07-01
25
2018-07-01
17
Leszczyńska Kamila
BPK (MAZ)
DIDO (159)
2018-06-30
2018-06-30
32
2018-07-01
34
Lewandowska Zofia
SKJ Horseprofi Łódź
TOFIX (32)
2018-07-01
23
2018-07-01
25
2018-06-30
26
2018-06-30
22
Lipiec Kalina
SKJ Potęga Piekary
2018-07-01
18
2018-07-01
24
2018-06-30
24
2018-06-30
24
Lipkowska Alicja
KJ Aldragho Piaseczno
RAMBO (12)
2018-07-01
26
2018-06-30
2018-06-30
2018-07-01
Maciak Weronika
JKS Equita Świętochów
GLITTER (96)
2018-06-30
9
2018-06-30
12
2018-07-01
42
2018-07-01
Makowska Martyna
Largo Sp. z o. o. Warszawa
2018-06-30
23
2018-06-30
34
2018-07-01
5
2018-07-01
27
Małkowska Anna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2018-06-30
6
2018-06-30
16
2018-07-01
2018-07-01
Marchwicka Maja
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-06-30
1
2018-07-01
2
2018-07-01
2018-06-30
1
CAŁKA (199)
2018-06-30
2018-06-30
31
2018-07-01
33
2018-07-01
30
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (44)
2018-06-30
3
2018-06-30
19
Markiewicz Alicja
UKS Primo Grodzisk Maz.
2018-07-01
14
2018-07-01
16
2018-06-30
16
2018-06-30
15
Markiewicz Patrycja
Tuszyński KJ Garbówek
PODIAVOLA (133)
2018-06-30
7
2018-06-30
5
2018-07-01
4
2018-07-01
2018-06-30
10
2018-06-30
2018-07-01
36
2018-07-01
Matysiak Tomasz
KJ Aromer Józefin
LENOX (82)
2018-06-30
2018-06-30
28
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
2018-06-30
19
2018-07-01
15
2018-07-01
2018-06-30
5
Milczarek Nina
KJ Infernal Team
PICASSO (137)
2018-06-30
25
2018-06-30
18
2018-07-01
23
2018-07-01
6
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
CONCORD F (186)
2018-06-30
13
2018-06-30
6
2018-07-01
4
Molenda Zuzanna
SJ Poster Piaseczno
SKŁADNIA (160)
2018-06-30
4
2018-06-30
18
2018-07-01
1
2018-07-01
44
Mulik Ewa
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
FORIA (34)
2018-06-30
16
2018-07-01
10
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
2018-07-01
2018-07-01
30
2018-06-30
2018-06-30
26
TOPAZ (67)
2018-06-30
18
2018-06-30
16
2018-07-01
28
2018-07-01
15
2018-07-01
21
Niesłuchowska Magdalena
KJ Aldragho Piaseczno
2018-07-01
16
2018-07-01
40
Ogonowska Ewa
BPK
CONCORD F (186)
2018-07-01
19
Okupny Wiktoria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
LOGOS (49)
2018-06-30
13
2018-07-01
13
2018-07-01
2018-06-30
21
Oleszkiewicz Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-07-01
8
2018-07-01
13
2018-06-30
18
2018-06-30
1
Oleszkiewicz Nina
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-07-01
4
2018-07-01
9
2018-06-30
12
2018-06-30
3
Olszewski Tomasz
JKS Olsza
2018-06-30
24
2018-06-30
12
2018-07-01
3
100
SZMULA (55)
2018-06-30
33
2018-07-01
2
2018-07-01
43
2018-06-30
28
Oryga Urszula
bpk
HIDALGO (111)
2018-06-30
2018-06-30
2018-07-01
2018-07-01
Oryga-Siwiak Maja
BPK (MAZ)
FLORIS T (110)
2018-06-30
10
2018-06-30
8
2018-07-01
1
2018-07-01
Ostapczuk Martyna
BPK (PDL)
2018-06-30
2
2018-07-01
12
2018-07-01
2018-06-30
11
CARPEDIEM (163)
2018-06-30
10
2018-06-30
2018-07-01
18
Paliszkiewicz Natalia
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
INSYGNIA (142)
2018-06-30
2018-06-30
21
2018-07-01
2018-07-01
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (33)
2018-06-30
24
2018-06-30
17
2018-07-01
2
200
2018-07-01
34
Paszkowski Sławomir
SJ Szarża Popówek
RAUL (194)
2018-06-30
29
2018-07-01
20
Patron Tomasz
KJ Skarb Kozienice
LARISSA (189)
2018-06-30
30
2018-07-01
35
2018-06-30
2018-07-01
2018-06-30
22
2018-07-01
7
2018-06-30
2018-07-01
Pertkiewicz Laura
JKS Olsza
2018-07-01
11
2018-07-01
15
2018-06-30
17
2018-06-30
12
2018-07-01
17
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
2018-06-30
2018-06-30
35
2018-07-01
2018-07-01
PEREZ (41)
2018-06-30
8
2018-06-30
11
2018-07-01
31
2018-07-01
19
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
CARDALCO (167)
2018-06-30
14
2018-06-30
15
2018-07-01
38
2018-07-01
26
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
LAKRO (92)
2018-06-30
3
100
2018-06-30
5
50
2018-07-01
20
2018-07-01
26
CAMARO (93)
2018-06-30
4
50
2018-07-01
6
Pliem-Perka Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
ERINA (146)
2018-06-30
2018-06-30
19
2018-07-01
15
2018-07-01
18
2018-06-30
17
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
2018-07-01
13
2018-07-01
17
2018-06-30
15
2018-06-30
18
Praga Julia
JKS Equita Świętochów
BEN-HUR (157)
2018-06-30
26
2018-06-30
13
2018-07-01
18
2018-06-30
34
2018-06-30
2018-07-01
2018-07-01
41
Przyborowska Patrycja
BPK (MAZ)
CHIP (24)
2018-06-30
13
2018-07-01
2018-07-01
12
Przybylska Konstancja
SKJ Hawajka Majdan
IZIS KL (58)
2018-06-30
31
2018-06-30
2018-07-01
37
2018-07-01
Przybysz Klaudia
BPK (MAZ)
2018-07-01
Radomska Aleksandra
UKS Military Kąck
DEBIUT (178)
2018-07-01
2018-07-01
15
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
BASHIRA-K (135)
2018-06-30
2018-06-30
2018-06-30
2018-06-30
Ratajczak Anna
SJ Poster Piaseczno
JACKSON (175)
2018-07-01
13
2018-07-01
42
Ratajska Gabriela
Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny
2018-07-01
17
2018-07-01
14
2018-06-30
9
2018-06-30
21
Rogalska Rita
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ONE LADY (166)
2018-06-30
2018-07-01
43
2018-07-01
45
Rogalska Weronika
KJ Aldragho Piaseczno
LIMBO (79)
2018-06-30
2018-06-30
9
2018-07-01
21
2018-07-01
Rosicka-Tyszko Joanna
Tuszyński KJ Garbówek
2018-06-30
2018-06-30
17
2018-07-01
24
2018-07-01
2018-06-30
29
2018-06-30
10
2018-07-01
13
2018-07-01
35
CARIBOU (169)
2018-06-30
9
2018-06-30
8
2018-07-01
8
2018-07-01
7
Różyc Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2018-07-01
2018-07-01
23
2018-06-30
6
2018-06-30
Rydzewska Weronika
JKS Equita Świętochów
2018-06-30
20
2018-06-30
2018-07-01
3
2018-07-01
Skarżyńska Pola
BPK (MAZ)
CZANDRA (60)
2018-06-30
6
2018-07-01
21
2018-07-01
11
2018-06-30
19
Sobiecka Nadia
UKS Primo
2018-07-01
2
2018-07-01
4
2018-06-30
3
2018-06-30
13
Steczowicz Zofia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-07-01
2018-07-01
KUBA (85)
2018-07-01
44
2018-07-01
Stryczyńska Julia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ALWARO (150)
2018-06-30
9
2018-06-30
14
2018-07-01
16
Synowicz Maja
KJ SO Łąck
2018-06-30
11
2018-07-01
25
Szczupakowska Amelia
KS Nad Wigrami Sp. z.o.o
JOWISZ (15)
2018-07-01
24
2018-07-01
2
2018-06-30
4
2018-06-30
3
Szlufik Aniela
Tuszyński KJ Garbówek
2018-06-30
2
300
2018-06-30
2018-07-01
29
2018-07-01
5
TISSOT (129)
2018-06-30
1
300
2018-06-30
25
2018-07-01
23
2018-07-01
21
Szopa Julia
KJ Chrobry Warszawa
HOPPER (105)
2018-06-30
10
2018-07-01
16
2018-07-01
2018-06-30
22
Szuran Olga
UKS Military Kąck
VABIO (156)
2018-07-01
Tybulczuk Tamara
Łódzki KJ
BONA (52)
2018-07-01
10
2018-07-01
8
2018-06-30
5
2018-06-30
16
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
CARENZA (151)
2018-06-30
8
2018-06-30
17
2018-07-01
4
50
2018-07-01
14
2018-06-30
23
2018-06-30
1
850
2018-07-01
27
2018-07-01
9
2018-06-30
30
2018-06-30
20
2018-07-01
10
2018-07-01
32
2018-06-30
27
2018-06-30
2018-07-01
40
2018-07-01
Wacławik Marek
Largo Sp. z o. o.
PHENIX (195)
2018-06-30
4
150
Wawryniuk Nela
KJ Sielanka Warka
AMBRA (99)
2018-06-30
22
2018-06-30
23
2018-07-01
8
2018-07-01
28
2018-07-01
23
Wawrzyniak Pola
KJ Infernal Team
ARON (130)
2018-06-30
7
2018-07-01
9
2018-07-01
2018-06-30
15
Wyżykowski Maurycy
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-07-01
10
2018-07-01
Żabowska-Żychowicz Nelly
SKJ Hawajka Majdan
MISTER (56)
2018-07-01
1
2018-07-01
3
2018-06-30
6
2018-06-30
3
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
2018-07-01
9
2018-07-01
7
2018-06-30
10
2018-06-30
9
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
FARGITA (108)
2018-06-30
3
2018-07-01
6
2018-07-01
2018-06-30
14
Zawadzka Eliza
KJ Golden Dream Łódź
2018-06-30
12
2018-07-01
22
2018-06-30
3
2018-07-01
3
2018-07-01
2018-06-30
17
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
2018-07-01
26
2018-06-30
2018-06-30
2018-07-01

Number of Riders: 127

Number of Horses: 166

The sum of prizes: 7 250.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl