Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
234 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 02:21:47
2018-06-14 02:18:35
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
233 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 02:21:26
2018-06-14 02:17:45
Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
232 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 02:21:07
2018-06-14 02:08:06
Zuzanna Dębowska ROBINIA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
231 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 02:20:48
2018-06-14 02:07:15
Zuzanna Molenda SKŁADNIA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
230 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 02:20:28
2018-06-14 02:06:30
Michał Mordzelewski DENDY
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
229 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 02:20:07
2018-06-14 02:05:40
Michał Mordzelewski CARDIFF
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
228 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 02:19:46
2018-06-14 02:04:32
Zuzanna Babicz ROBINIA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
227 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 02:19:16
2018-06-14 02:03:40
Matylda Dębska JACOB
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
226 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 02:02:46
2018-06-14 02:02:19
Hanna Balcer EVO
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
225 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 13:32:14
2018-06-10 22:48:40
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
224 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 13:31:57
2018-06-10 22:47:53
Dawid Kubiak JOLLY
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
223 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 13:31:38
2018-06-10 22:46:59
Dawid Kubiak CLINTESSA PRO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
222 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 13:31:20
2018-06-10 22:45:53
Dawid Kubiak KARDAMON
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
221 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 13:30:59
2018-06-10 21:18:29
Dawid Kubiak HRABIANKA C
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
220 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 13:30:34
2018-06-10 21:17:35
Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
219 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 13:30:17
2018-06-10 21:16:22
Dawid Kubiak ANASTACIA III
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
218 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 13:29:58
2018-06-10 21:15:26
Dawid Kubiak CERTO SUCCESSO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
217 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 20:47:33
2018-06-09 17:10:22
Oliwia Korecka HRABINKA C
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
216 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 20:50:43
2018-06-09 17:09:54
Grzegorz Kubiak STAKKIRA 5
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
215 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 20:46:30
2018-06-09 17:09:13
Aniela Kuczeriszka GUCCI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
214 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 19:14:57
2018-06-09 17:06:20
Jemma Jones BORNEO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
213 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 19:12:31
2018-06-09 17:05:45
Maria Kilian CESAR
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
212 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 19:10:53
2018-06-09 17:05:28
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
211 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 19:07:50
2018-06-09 17:05:07
Wiktoria Roefler APOLLO S
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
210 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 19:06:52
2018-06-09 17:04:43
Aleksandra Pachnik LADY CANTA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
209 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 19:05:50
2018-06-09 17:04:19
Anna Bąk CARO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 19:04:46
2018-06-09 17:04:04
Marie Janekovic DIANITA-H
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
207 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 18:53:14
2018-06-09 17:03:46
Gabriela Drózd KASANDRA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
206 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 18:47:24
2018-06-09 17:03:22
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
205 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 18:23:40
2018-06-09 17:01:26
Grzegorz Kubiak ESCORIAL
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
204 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 18:19:45
2018-06-09 17:00:58
Grzegorz Kubiak MY QUEST
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 18:18:16
2018-06-09 16:59:57
Grzegorz Kubiak ALOUBETTE
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
202 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:17:40
2018-06-09 16:06:58
Inga Kloze DRAGO DE QUEEN
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
201 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 13:21:19
2018-06-09 14:09:28
Agnieszka Kułakowska NEW GOLD
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
200 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 13:20:46
2018-06-09 13:53:30
Daria Barwińska KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 13:10:27
2018-06-09 10:17:11
Łukasz Częścik PEP TALK
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
197 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 13:09:46
2018-06-09 09:57:44
Laura Radziszewska A-CARMEN
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
196 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 21:08:43
2018-06-09 07:11:31
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
195 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 21:07:13
2018-06-09 07:11:05
Izabella Tomaszewska CASSILIANO
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
194 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 13:09:13
2018-06-09 05:56:19
Aleksander Kadłubowski DOMEYKO
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
193 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 20:59:22
2018-06-08 22:38:43
Dagmara Poleszak MIGRENA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
192 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 21:15:52
2018-06-08 22:06:45
Karolina Leszko AXOR
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
191 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 23:38:15
2018-06-08 18:04:25
Kamila Leszczyńska DIDO
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
190 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 20:58:05
2018-06-08 17:18:49
Julia Kapel CYKOR
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
189 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 20:56:49
2018-06-08 17:18:12
Julia Kapel NEVIO 17
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
188 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 20:55:34
2018-06-08 16:30:38
Zofia Gintowt-Juchniewicz KORWETTA II
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 23:37:20
2018-06-08 16:23:53
Nadia Sochocka RUSHMOOR RUMBLE
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
186 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 20:54:19
2018-06-08 14:44:32
Maria Pietrusińska CZĄBER
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:12:01
2018-06-08 13:43:03
Sylwia Początek MORWA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
184 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 23:36:34
2018-06-08 13:29:47
Ewa Wikalińska UPPSALA DU THEIL
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
183 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 23:34:24
2018-06-08 13:09:30
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
182 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 23:33:52
2018-06-08 13:08:03
Łukasz Kruk LIBRETTO
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
181 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 23:30:03
2018-06-08 13:06:30
Zbigniew Płatos MOULIN ROUGE
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
180 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 23:29:27
2018-06-08 13:05:53
Kacper Mróz ARIE D. D. H
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 23:28:48
2018-06-08 12:47:02
Karolina Musiał CICHA WODA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
178 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 23:28:19
2018-06-08 12:46:25
Sebastian Grzeszczyk HORTENSJA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
177 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 10:58:37
2018-06-08 12:44:12
Zbigniew Płatos CHAPEAU BAS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
176 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 23:27:23
2018-06-08 11:35:51
Aneta Kitlitz JUBEA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
175 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 13:04:13
2018-06-08 10:22:44
Julia Zapała FAMA
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
174 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 13:06:02
2018-06-08 10:22:10
Izabela Janusz JASPIS
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 17:50:28
2018-06-08 10:01:40
Weronika Rogalska LIMBO
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 17:49:41
2018-06-08 07:47:29
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
168 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 08:31:19
2018-06-07 22:55:06
Weronika Maciak GLITTER
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 17:18:40
2018-06-07 18:57:54
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
166 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 18:47:44
2018-06-07 18:45:35
Patrycja Bińkowska DAKOTA
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 18:37:02
2018-06-07 18:30:23
Waleria Branicka MONTE CHRISTO
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
164 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 18:36:36
2018-06-07 18:23:53
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 18:36:12
2018-06-07 18:22:46
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
162 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 18:35:48
2018-06-07 17:59:14
Martyna Makowska POLECZKA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 18:34:59
2018-06-07 16:12:08
Joanna Kilczewska CARAMBA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 23:24:06
2018-06-07 16:01:03
Julia Poschauko JEEFREY
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 18:33:43
2018-06-07 13:42:49
Olga Ruta-Kurek PORTA-NEGRA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 13:25:06
2018-06-07 13:22:15
Marcelina Słaby BAMBER - LOXLEY
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 13:08:01
2018-06-07 12:47:42
Kinga Daszczyk NADZIEJA I
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
156 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 13:07:37
2018-06-07 12:46:21
Kinga Daszczyk JARDE-LAND
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 13:07:15
2018-06-07 12:43:09
Kinga Daszczyk INVICTA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 13:06:19
2018-06-07 11:45:04
Łucja Majka SAN REMO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
153 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 13:05:58
2018-06-07 11:44:08
Łucja Majka JACKPOT
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 13:05:07
2018-06-07 09:19:27
Kalina Lipiec DAGLEZJA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
150 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 13:04:33
2018-06-07 09:18:06
Gabriela Grzymała MAKS
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
149 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:02:13
2018-06-07 09:17:00
Agata Gałązkiewicz BIRBANT
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
148 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 13:03:42
2018-06-07 00:40:15
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
147 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 13:03:08
2018-06-07 00:39:23
Zofia Stasiak LAMBORGINI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
145 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 13:02:15
2018-06-07 00:37:19
Ola Kasprzyszak AVRIL
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
144 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 13:01:50
2018-06-07 00:36:33
Kaja Hipsz CHACCO-LAUREN
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
143 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 13:01:28
2018-06-07 00:35:40
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
142 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 13:01:05
2018-06-07 00:35:01
Zuzanna Karczewska VARIUS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 13:00:42
2018-06-07 00:33:10
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
140 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 13:00:17
2018-06-07 00:32:25
Olga Cebula BAZYLIA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
139 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 11:25:52
2018-06-06 22:38:47
Karolina Bar IGUANA DANNY'S GIRL
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
137 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 11:22:55
2018-06-06 22:37:42
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
134 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 11:30:35
2018-06-06 22:36:12
Tamara Ferenc EQUUS
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
133 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 14:07:25
2018-06-06 22:35:49
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
132 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 14:09:53
2018-06-06 22:35:13
Jagna Grabowska WINEGRA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 22:02:50
2018-06-06 21:46:36
Karolina Węglińska WERSAL
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
130 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 22:02:17
2018-06-06 21:45:41
Maja Smolarczyk DEJV
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
129 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 21:08:11
2018-06-06 20:23:58
Lena Gorczyca ORCHID’S RILEY RJT
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
128 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 21:07:39
2018-06-06 17:57:31
Piotr Piasecki AWANGARDA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 21:07:14
2018-06-06 17:41:55
Monika Kuchta DAVANTI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
125 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 21:06:11
2018-06-06 12:35:51
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
124 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:17:39
2018-06-06 11:06:56
Zuzanna Prymek FAJNA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:16:46
2018-06-06 10:50:03
Marta Hejger KANTANO-MAX
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:16:20
2018-06-06 10:49:27
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:15:47
2018-06-06 10:36:11
Dorota Wakulińska MONTE CHRISTO AB
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:15:16
2018-06-06 10:21:54
Zuzanna Prymek TREVOR H
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:14:51
2018-06-06 10:20:48
Zuzanna Prymek ROLEX
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
117 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:10:11
2018-06-06 10:20:24
Zuzanna Prymek H' BACCARD
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
115 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 09:33:03
2018-06-06 08:59:17
Julia Bednarczyk TAMIZA
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
114 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 22:34:56
2018-06-05 21:45:47
Wiktoria Salata ANION
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 21:30:53
2018-06-05 21:41:33
Julia Ptaszyńska CINDERELLA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
112 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 22:33:41
2018-06-05 21:12:24
Ireneusz Pankiewicz FISTON VAN T&L
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 22:32:26
2018-06-05 21:07:59
Weronika Minkiewicz CONCORD F
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 22:31:59
2018-06-05 21:07:01
Ewa Ogonowska CONCORD F
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
109 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 22:31:04
2018-06-05 20:12:47
Olga Sempioł LOGGIA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
108 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 18:37:26
2018-06-05 17:44:47
Antoni Strzałkowski CLEARSENSE
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
107 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 18:36:59
2018-06-05 17:36:02
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
106 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 18:36:21
2018-06-05 17:35:34
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 18:35:49
2018-06-05 17:34:53
Martyna Borkowska KORNELIA
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
104 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 18:35:22
2018-06-05 17:34:39
Antoni Strzałkowski GJALT-D
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
103 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 18:34:48
2018-06-05 17:33:35
Julia Kozerska GALANT
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
102 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 18:34:14
2018-06-05 16:45:45
Kinga Wójcicka WENUS
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
101 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 18:33:39
2018-06-05 16:42:34
Julia Biedrzycka ASTRA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
99 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:09:06
2018-06-05 16:30:39
Marta Kunka PANDORA PQ
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
98 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 18:31:27
2018-06-05 16:28:59
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
94 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:10:24
2018-06-05 14:01:05
Beata Szumińska COCA SZUMAWA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:10:02
2018-06-05 14:00:28
Beata Szumińska CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 09:33:34
2018-06-05 09:23:42
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
91 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 09:33:13
2018-06-05 09:23:18
Martyna Klimczak MOLO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
90 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 09:32:48
2018-06-05 09:21:44
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
89 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 09:32:14
2018-06-05 09:17:30
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
88 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 09:31:27
2018-06-05 09:15:21
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
87 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 22:15:04
2018-06-04 22:07:39
Aleksandra Komar QUO VADIS
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
86 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 22:14:37
2018-06-04 22:07:00
Aleksandra Komar LUKAS
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
85 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 21:29:52
2018-06-04 21:13:53
Agnieszka Matejuk CORDIANA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
84 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 21:27:57
2018-06-04 19:26:06
Gabriela Różycka A-CONI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
83 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 21:25:51
2018-06-04 18:37:12
Wojciech Stasiuk ROTAN
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
82 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 21:25:20
2018-06-04 18:31:26
Wojciech Stasiuk CEDRIC
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 21:24:55
2018-06-04 18:30:42
Wojciech Stasiuk KORINA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 21:24:32
2018-06-04 17:26:08
Maria Pietrusińska DIOMEDES
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
79 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 21:24:08
2018-06-04 17:25:44
Maria Pietrusińska CHARLOTTA Z MASTER FILM
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
78 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 16:12:11
2018-06-04 15:44:43
Barbara Saulewicz RASPADO
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 12:24:07
2018-06-04 12:13:49
Ludwika Kruszewska WILMAR
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
75 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 10:16:18
2018-06-04 06:30:49
Inga Wach TAMONA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
74 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 17:37:40
2018-06-04 06:28:34
Przemysław Wójcik HIMENA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
72 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 10:10:20
2018-06-04 06:26:45
Jakub Foks CASABLANKA R
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
71 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 10:08:15
2018-06-04 06:25:56
Katarzyna Dobrowolska GRANIT - W
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
70 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 00:10:55
2018-06-03 22:19:39
Jagoda Niewiadomska NURMI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
68 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 00:08:49
2018-06-03 22:03:58
Agata Miazga WIKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 00:08:19
2018-06-03 21:32:55
Ewa Biernacka AVIGNON PG
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
66 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 00:07:49
2018-06-03 21:29:01
Ewa Biernacka CHORWACJA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
65 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 00:06:37
2018-06-03 21:10:01
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
64 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 00:06:12
2018-06-03 21:08:48
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 00:05:45
2018-06-03 20:11:33
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 00:05:16
2018-06-03 20:03:01
Martyna Wójcik ALGIDA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
60 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 00:03:57
2018-06-03 19:03:11
Aleksandra Dąbkowska HANNA ROSA MFS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
59 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 00:02:07
2018-06-03 19:01:01
Aleksandra Dąbkowska CARPE DIEM K
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
56 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 23:30:50
2018-06-03 16:16:23
Zuzanna Werelich NOMINACJA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 15:58:45
2018-06-03 14:14:25
Mateusz Karczemny WINNETOU
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
54 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 13:22:29
2018-06-03 12:28:19
Weronika Buchcar JAZON
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 13:20:54
2018-06-02 21:20:01
Dariusz Garstka SAINT LAURENT
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
51 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 17:03:56
2018-06-02 16:52:38
Malwina Zdrzalik DEXTER
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
50 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 17:03:00
2018-06-02 16:52:08
Jarosław Płatos TIP TOP Q
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 16:37:04
2018-06-02 16:24:40
Róża Konieczna MAVANDER
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 10:20:54
2018-06-02 10:05:45
Gabriela Sompol FIDELIO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 10:19:59
2018-06-02 10:05:39
Alicja Ciarczyńska CHELBY
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
45 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 10:19:33
2018-06-02 09:18:24
Patrycja Przyborowska CHIP
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 10:18:00
2018-06-02 09:09:53
Daria Kozieł CONVERSACJA
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
43 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 10:12:23
2018-06-02 09:09:21
Maria Piasecka BLANK BEJ
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 10:11:39
2018-06-01 23:43:55
Weronika Buchcar JAXX
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
41 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 22:11:37
2018-06-01 20:44:24
Anna Ludwikowska EUREKA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 22:11:14
2018-06-01 19:52:51
Julia Stryczyńska ALWARO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 22:10:51
2018-06-01 19:09:20
Wojciech Radwański MALIBU
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
38 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 22:10:30
2018-06-01 17:37:09
Katarzyna Abramowska CRUSADER
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 22:10:03
2018-06-01 17:33:19
Maria Kiełczewska CHARLIE'S BOOMERANG
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
36 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 22:08:25
2018-06-01 17:31:50
Iga Bors SHADOW
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 22:08:02
2018-06-01 17:31:00
Franciszek Jurzak PANONIA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
34 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 22:06:43
2018-06-01 17:29:26
Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 22:06:18
2018-06-01 17:03:37
Gloria Kiwale SILVANA
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
32 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 22:05:53
2018-06-01 17:03:08
Michał Kubiak SILVANA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 22:04:50
2018-06-01 17:02:06
Izabela Jędrzejczyk SZRONKA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
30 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 15:27:59
2018-06-01 17:01:09
Michał Kubiak CUBANITO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 22:03:49
2018-06-01 17:00:28
Jacek Gałkowski HERMAN
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 22:03:27
2018-06-01 16:59:50
Jacek Gałkowski CALMARO
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 22:02:27
2018-06-01 16:16:33
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
26 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 22:02:01
2018-06-01 16:16:08
Karolina Rychter MALAGA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 22:01:10
2018-06-01 16:15:38
Barbara Kozińska THIMOTE
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 21:59:56
2018-06-01 16:15:06
Helena Hamera TULLAMORE DEW
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 21:59:28
2018-06-01 16:13:02
Paulina Antczak-Jakubek EVITA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 21:56:15
2018-06-01 09:08:45
Weronika Solarz MAFIA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 21:34:56
2018-06-01 08:45:38
Paulina Borowiec RADETZKY
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 23:33:16
2018-05-31 22:27:58
Maja Wałach PLASTYK
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 23:30:34
2018-05-31 11:26:40
Bartosz Rybczyński IRWIN GR
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 22:56:37
2018-05-30 19:15:47
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 22:56:20
2018-05-30 19:10:28
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 14:59:00
2018-05-30 14:56:06
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 12:35:59
2018-05-30 12:25:49
Alicja Łącka LADY
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 12:35:37
2018-05-30 12:25:10
Alicja Łącka SZLACHCIC
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 14:58:33
2018-05-30 11:40:13
Anna Nasiłowska NADZIEJA II
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 12:12:46
2018-05-30 11:27:27
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 12:11:53
2018-05-30 06:49:26
Nina Oleszkiewicz CLYDAGH JUSTICE
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 12:11:29
2018-05-30 06:48:17
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 21:08:20
2018-05-29 21:05:59
Alicja Lipkowska RAMBO
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 21:07:55
2018-05-29 21:03:54
Zuzanna Bogłowska RIVALDO KG
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 22:24:06
2018-05-29 21:03:04
Adela Kośmicka KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 20:56:44
2018-05-29 20:40:02
Martyna Mitrowska BORYS
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Abramowska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O024229
2. Antczak-Jakubek Paulina BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O050385
3. Babicz Zuzanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
brak
4. Badowska Karolina Polski Klub Polo Brochów
S
O011458
5. Bąk Anna Stowarzyszenie KS Chojnów
2000 (J.)
O024046
6. Balcer Hanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
7. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
8. Bednarczyk Julia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O029070
9. Biedrzycka Julia BPK
2005 (JM.)
Brak
10. Biernacka Ewa Stowarzyszenie SKJ Grobice
S
O003636
11. Bińkowska Patrycja Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
1999 (MJ.)
O037752
12. Bogłowska Zuzanna KJ Aldragho Piaseczno
2004 (JM.)
O037773
13. Borkowska Martyna BPK (LUL)
2005 (JM.)
O041910
14. Borowiec Paulina KJ Dobrzyniec
2001 (J.)
O035726
10163780
15. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
16. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (JM.)
O046278
17. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
18. Cebula Olga JKS Equita w Świętochowie
2006 (JM.)
O049784
19. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (JM.)
O045740
20. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
O020896
21. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
22. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
23. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
S
O004796
24. Dębowska Zuzanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O013837
25. Dębska Matylda Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
brak
26. Dobrowolska Katarzyna WKJ LUBLIN
2004 (JM.)
brak
27. Drózd Gabriela KJ Aldragho Piaseczno
S
O006793
28. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
29. Fox Jakub WKJ Lublin
brak
30. Gałązkiewicz Agata SKJ Potęga Piekary
2004 (JM.)
O031294
31. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
32. Garstka Dariusz BPK (MAZ)
S
O000140
33. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
34. Gorczyca Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2006 (JM.)
O048802
35. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
36. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
37. Grzymała Gabriela SKJ Potęga Piekary
2003 (JM.)
O035305
38. Hamera Helena BPK
2004 (JM.)
O035566
39. Hejger Marta LKJ Gałkowo
S
O006053
40. Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
2005 (JM.)
O039853
41. Janekovic Marie KJ J.J. Darboven Rumia
2000 (J.)
O020386
42. Janusz Izabela Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2002 (J.)
O043256
43. Jędrzejczyk Izabela KS AZS AWF Warszawa
2004 (JM.)
brak
44. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O030997
45. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O028335
46. Kadłubowski Aleksander KJ Strzała Krubiczew
S
O003700
47. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
48. Karczemny Mateusz BPK
S
brak
49. Karczewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O026868
50. Kasprzyszak Ola JKS Equita w Świętochowie
2005 (JM.)
O039308
51. KHRANOVSKYI Lukian Ukraina
52. Kiełczewska Maria SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (Mł.)
0049949
53. Kilczewska Joanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2000 (J.)
O039405
54. Kilian Maria Stowarzyszenie KS Chojnów
2003 (JM.)
O046468
55. Kitlitz Aneta BPK
S
brak
56. Kiwale Gloria KS AZS AWF Warszawa
2004 (JM.)
brak
57. Klimczak Martyna KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039324
58. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
59. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
60. KOLANKOWSKA Maria BPK
2005 (JM.)
61. Komar Aleksandra BPK (MAZ)
S
O028779
62. Komorowska Alicja Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2000 (J.)
O025592
63. Konieczna Róża SKJ Bajardo Czosnów
2004 (JM.)
O039319
64. Korecka Oliwia St. KS Chojnów
2001 (J.)
O025713
65. Kośmicka Adela KJ Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
O038344
66. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O026072
67. Kowalska Paulina BPK
68. Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
2001 (J.)
O033177
69. Kozieł Daria CKJ Jamka Ciepielów
2001 (J.)
brak
70. Kozińska Barbara BPK (MAZ)
2001 (J.)
O030953
71. Kozon Martyna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O036555
72. Kruk Łukasz Kielecki Klub Jeździecki
S
O001030
73. Kruszewska Ludwika KJ SO Łąck
1998 (MJ.)
O031416
74. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
75. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
76. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
77. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
78. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
79. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
80. Kuchta Monika BPK
S
brak
81. Kuczeriszka Aniela Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (JM.)
brak
82. Kunka Marta KJ Aldragho Piaseczno
S
O005240
83. Lasecka Karolina KJ Szwadron Jazdy RP
S
O018982
84. Leszko Karolina KJ Strzała Krubiczew
S
O003038
85. Lipiec Kalina SKJ Potęga Piekary
2006 (JM.)
O040983
86. Lipkowska Alicja KJ Aldragho Piaseczno
2004 (JM.)
O035966
87. Ludwikowska Anna WKJ Lublin / SJ Piker
1998 (MJ.)
O031670
88. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O049201
89. Maciak Weronika JKS Equita Świętochów
2000 (J.)
O031626
90. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (Mł.)
O048443
91. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
92. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (J.)
O024451
93. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
94. Matejuk Agnieszka BPK
brak
95. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O001512
96. Miazga Agata WKJ Lublin / SJ Piker
2003 (JM.)
O041392
97. Michalska Julia BPK (MAZ)
1998 (MJ.)
O023810
10104599
98. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1997 (MJ.)
O021314
10147770
99. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
100. Mitrowska Martyna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
101. Molenda Zuzanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2001 (J.)
O035040
102. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
103. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
104. Musiał Karolina KJ Skarb Kozienice
1997 (MJ.)
O024323
105. Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032392
106. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin / SJ Piker
1999 (MJ.)
O022705
107. Ogonowska Ewa BPK
S
Brak
108. Oleszkiewicz Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O039679
109. Oleszkiewicz Nina SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O039837
110. Orlikowski Antoni Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2003 (JM.)
O032321
111. Pankiewicz Ireneusz BPK (MAZ)
S
O028769
112. Pawłowska Kornelia BPK (MAZ)
2007 (Mł.)
O048610
113. Piasecka Maria CKJ Jamka Ciepielów
2002 (J.)
brak
114. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
115. Pietrusińska Maria KS Master Film
S
O003164
116. Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
S
O000513
117. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
118. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O040940
119. Poschauko Julia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
1999 (MJ.)
O014122
10085827
120. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
121. Przyborowska Patrycja BPK (MAZ)
S
O022454
122. Ptaszyńska Julia BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O037854
123. Radwański Wojciech KJ Huzar Józefów
S
O024888
124. Roefler Wiktoria BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O048238
125. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
O024452
126. Ruta-Kurek Olga KJ Dobrzyniec
S
O004222
127. Rychter Karolina BPK
2004 (JM.)
brak
128. Salata Wiktoria Stadnina Hubertus Sp. z o.o Skaryszew
2002 (J.)
brak
129. Saulewicz Barbara KU AZS Uniwersytet Warszawski
S
O006515
130. Sempioł Olga Stadnina Hubertus Sp. z o. o. Skaryszew
S
O045731
131. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
132. Słaby Marcelina Kielecki KJ
2005 (JM.)
O035628
133. Smolarczyk Jacek KJ Skarb Kozienice
S
O045430
134. Sochocka Nadia KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O040141
135. Solarz Weronika BPK
2003 (JM.)
brak
136. Stasiak Zofia JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O044820
137. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
138. Stryczyńska Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O012811
139. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
140. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O034160
141. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
142. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
143. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
144. Wach Inga WKJ Lublin
2001 (J.)
brak
145. Wakulińska Dorota Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O035451
146. Wałach Maja KJ Dobrzyniec
2007 (Mł.)
O046357
147. Węglińska Karolina BPK
2003 (JM.)
brak
148. Werelich Zuzanna BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O046544
149. Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
2002 (J.)
O038610
150. Wójcicka Kinga Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2004 (JM.)
brak
151. Wójcik Martyna WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (JM.)
O048067
Brak
152. Wójcik Przemysław Soymax Horse Team Lublin
S
O003717
153. Zapała Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2003 (JM.)
brak
154. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

98

ALGIDA WLKP. POL 2009 Klacz kara F: Samba Hit I
M: Alaska
O: Dariusz Wójcik
B: Stadnina Koni Dębno Spółka Jawna
K015303
2.

26

ALOUBETTE OS GER 2006 Klacz kasztanowata F: Armitage / Argentinus
M: Leoni / Baloubet du Rouet
O: Polskie Łowy Sp. z o. o.
B:
K021087 DE418180147706 104AT24
3.

79

ALWARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Aldona
O: Julia Stryczyńska
B: Staniek Diter
K015874 12116
4.

228

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja / Love Affair
O: -
B: -
K024969
5.

220

ANASTACIA III HOLST GER 2008 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel
M: Heide II / Lavall II
O: Dorota Zieniewicz
B: ZG KROHN/VAN HAMOND, KAISER-WILHELM-KOOG (GER)
brak
6.

146

ANION ŚL. POL 2006 Wałach kara F: Kanion
M: Alfa
O: Tadeusz Salata
B: Jacek Urbańczyk
brak
7.

133

APASJONATA AUREUS Kuc Walijski POL 2006 Ogier jelena/kuc: F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
O: Aleksandra Ossowska
B: Alina Kujawa-Kroll
K012069
8.

34

APOLLO S KWPN NED 2005 Wałach gniada F: Indoctro / Capitol I
M: Ratharina / Libero H
O: Marek Roefler
B:
K011632 5280030505434
9.

200

ARIE D. D. H KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Larenco / Lancer III
M: Pieni / Kojak
O: Robert Zagożdżon
B: Robert Zagożdżon
K012072 5280030512185
10.

135

ASTRA MŁP POL 2005 Klacz siwa F: Statut
M: Alkowa
O: Farma Sielanka
B: Brak
Brak
11.

236

AT LAST RAVISHING RUBY KUC POL 2009 Klacz dereszowata/kuc: F: Wildzang's Socrates
M: Wildzang's Rosewood / Wildzang's Showman
O: -
B: -
K022314
12.

247

ATLANTA I HOL GER 2008 Klacz gniada/170 F: Caretino / Caletto II
M: Shacira / Carolus I
O: Piotr Michalski
B: Leon Knickrehm
K016160 DE421000092408
13.

103

AVIGNON PG SP POL 2003 Klacz kasztanowata/165 F: Weltstein
M: Agora
O: Agnieszka Piotrowska
B: Makowski Remigiusz
K025914
14.

169

AVRIL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
O: Piotr Kasprzyszak
B: Dariusz Poleszczuk
K017181 POL013640008007
15.

158

AWANGARDA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Cassilio
M: Alegoria
O: Joanna Perzyna
B: -
K024767
16.

23

AXOR SP POL 2013 Ogier siwa F: Con Calma
M: Arkadia
O: Karolina Leszko
B: Mirosław Tchórz
K024006 616009670060713
17.

182

BAMBER - LOXLEY WLKP. POL 2002 Wałach gniada/170 F: Loxley
M: Blanka
O: Natalia Słaby
B: Malwina Miklas
K013477 12394, POL007600010802
18.

173

BAZYLIA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy / Renoir
M: Babet / Durello Top
O: Dominik Gronet
B: Dominik Gronet
K021565 616013640053209
19.

43

BIRBANT Koń Mały POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:148 F: Denis
M: Balihara
O: Włodzimierz Gałązkiewicz
B: Grams Izabela
K022641 616013600119912
20.

83

BLANK BEJ MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Blanka
O: Zygmunt Jamka
B: Zygmunt Jamka
brak
21.

243

BLANT OS POL 2009 Wałach gniada F: Balou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Part de Reve / Burggraaf
O: Piotr Strzałkowski
B:
K018726 DE418185420109
22.

44

BORYS XX POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
O: Agata Mitrowska
B: Kazimierz Rogowski
K020947 POL030000002032
23.

69

CALMARO DSP GER 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Odette / Pesus
O: Karolina Gałkowska
B:
K021498 DE455870266210
24.

184

CARAMBA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Centra / Nurjev
O: Marta Kilczewska
B: Piotr Kaliciński
K021871 616009600270811
25.

233

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Carambole
M: Carrara / Carrico
O: -
B: -
K023534
26.

57

CARETANE ROSE Z ZANG NED 2012 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Caretana Z / Caretano Z
O: Natalia Zimnowodzka
B: De Beemdhoeve
K023811 056015Z55824412
27.

32

CARO WESTF GER 2009 Wałach kasztanowata F: Cassico / Cassini I
M: Feiner Lady / Feiner Stern
O: Anna Pietrzak
B:
K017152 DE441410913409
28.

95

CARPE DIEM K HOL. GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Catalido / Catoki
M: Idylle I
O: Katja Sejer Nielsen
B: .
K019255
29.

107

CASABLANKA R MŁP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Arioso
M: Keysi
O: Małgorzata Foks
B: Ewa Józefowska
brak
30.

117

CEDRIC SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: Stakkato Gold /
M: Cherryl /
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K024868
31.

219

CERTO SUCCESSO - POL 2012 Klacz inna F: -
M: -
O: -
B: -
brak
32.

36

CESAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Grand de la Cour / Graf Grannus
M: Cyranka / Mywill
O: Julia Motz
B: Wanda Pinowska
K012508
33.

168

CHACCO-LAUREN Oldenburska POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Chacco-Blue
M: Laura
O: Andrzej Wojdalski
B: Andrzej Wojdalski
K020859 DE433331641010
34.

240

CHAPEAU BAS OLD POL 2011 Ogier siwa F: Cassini Gold / Cassini I
M: Exit Ten / Exit to Nowhere
O: Zbigniew Płatos
B: Zbigniew Płatos
K021676 DE418182524111
35.

239

CHAPEAU BAS HOL POL 2011 Ogier siwa F: Cassini Gold
M: Exit Ten
O: Zbigniew Płatos
B: -
brak
36.

128

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
O: Krzysztof Szumiński
B: Julia Becker
K023028 DE418180171910
37.

81

CHARLIE'S BOOMERANG Kuc Wal GER 2008 Wałach inna/kuc:148 F: Thers Billy Budd / Talon Toreth
M: Lamona / Stemel Ceidrych
O: Marzena Jurzak
B:
K017378 DE422220079008 105FE01
38.

114

CHARLOTTA Z MASTER FILM Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Chiricco Z / Chin Chin
M: Cacharel Z / Catango Z
O: Rafał Kowalski
B:
K022560 056015Z55615311
39.

86

CHELBY HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Casparino
M: Irina VI / Alcatraz
O: Alicja Ciarczyńska
B: -
K024928
40.

85

CHIP HAN GER 2007 Wałach gniada F: Count Grannus / Contendro I
M: Ala / As di Villagana
O: Marek Przyborowski
B: Jutta Schlichting
K025406
41.

102

CHORWACJA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/170 F: Colox cup
M: Celinka
O: Ewa Biernacka
B: Burzyński
K025913
42.

199

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Dżahil
M: Cyweta
O: Karolina Musiał
B: ANR Oddział Terenowy w Olsztynie Gosp. Skarbu Państwa w Elblągu
K025209
43.

238

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Empire
M: Bandy Girl II PG / Roland
O: -
B: -
K018783 DE461610030604
44.

99

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
O: Agnieszka Orlikowska
B: Marteaux Danny
K022717
45.

224

CLINTESSA PRO OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Clinton I
M: Askania / Athlet Z
O: -
B: -
K024059
46.

49

CLYDAGH JUSTICE Kuc Conemara IRL 2011 Wałach siwa/kuc:147 F: Bawn Dusty / Shannon Prince
M: Fair Clydagh Blossom / Owens Blossom
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024191 372004000010695
47.

129

COCA SZUMAWA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Cola / Contender
M: Lotte / Levantos I
O: Krzysztof Szumiński
B: Adam Sosnowski
K019784 616009670142910 104WM73
48.

56

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
O: Marta Kotlarska
B: Ryszard Kosicki
K023581 DE421000600613
49.

144

CONCORD F HOL POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Carmen / Calypso III
O: Ewa Ogonowska
B: Marek Fimmel
K024715 616009610117211
50.

84

CONVERSACJA MŁP POL 2012 Klacz gniada F: Kamp
M: Conversa
O: Jamka Zygmunt
B: Jamka Zygmunt
brak
51.

120

CORDIANA SP POL 2010 Klacz siwa F: Connor
M: Ultra IV / Cassini I
O: Agnieszka Matejuk
B: Hennnings Detlef
Brak
52.

77

CRUSADER HOL. GER 2002 Wałach siwa F: Colman
M: Nienora / Linaro
O: Katarzyna Abramowska
B: brak
K017174 DE421000068902
53.

242

CUBANITO DSP GER 2011 Wałach siwa F: Chap
M: Astra / Acadius
O: -
B: -
K021337
54.

251

CUBANITO Niem. Sport. GER 2011 Wałach siwa/175 F: Chap / Cellestial
M: Astra / Acadius
O: Karolina Gałkowska
B:
K021337 DE456370129911
55.

216

CYKOR Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Da
M: Plamka / Borysław
O: Jacek Kapel
B: Robert Stypik
K020057 POL013600071409
56.

213

CZĄBER SP POL 2007 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
O: Rafał Kowalski
B:
K012952 POL009610200007
57.

175

DAGLEZJA KUC POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:140 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Dafne / Kolczyk
O: Tomasz Lipiec
B: Przedpełski Mieczysław Rafał
K009185 POL013640106004
58.

189

DAKOTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/160 F: Salazar
M: Debra
O: Patrycja Bińkowska
B: Jerzy Bąk
K015388 009 59 00326 07
59.

172

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B:
K016425 528003000812206
60.

167

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Empire /
M: Diamantina /
O: Anna Hipsz
B: Remigiusz Makowski
K020906 616009661132009
61.

157

DAVANTI M POL 2011 Wałach gniada F: Huzar
M: Delia
O: Monika Kuchta
B: Maria i Andrzej Bieńko
brak
62.

160

DEJV SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Kilian38
M: Dosia
O: Jacek Smolarczyk
B: Monika Pasik
K025635 616009600113014
63.

234

DENDY KWPN POL 2008 Wałach kasztanowata F: Wallenberg
M: Zinca / Silverstar
O: -
B: -
K022196
64.

31

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
O: Borno Janekovic
B:
K021590 528003000809008 104LM68
65.

206

DIDO SP POL 2012 Wałach gniada F: Vigor
M: Deizi
O: Anna Leszczyńska
B: Kowalewski Zbigniew
K021217
66.

115

DIOMEDES SP POL 2007 Wałach gniada F: Dionizos/ Elvis
M: Diuna/ Rabiatos Z
O:
B:
K015929
67.

207

DOMEYKO WLKP POL 2006 Ogier gniada F: Eskudo / Dido
M: Dalia / Dionizos
O: Izabela Nyugen
B: Izabela Nyugen
K010136 POL007610048406
68.

25

DRAGO DE QUEEN SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Solaris
M: Deborah
O: Kloze Inga
B: Muzyka Monika
K024479
69.

152

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K021535 616007520031711
70.

249

EL-QUANDO - - F: -
M: -
O: -
B: -
71.

68

ELMO EZ KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Toulon
M: Amy
O: Witold Stempkowski
B: Holandia
K025512
72.

186

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Enigma / Le Voltaire
O: Maciej Chwaliński
B: Ewa Niestrawska
K014243 POL009610146308
73.

14

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
74.

28

ESCORIAL SP POL 2009 Wałach siwa F: Clinton / Corrado I
M: Espoir / Espri
O: Grzegorz Kubiak
B: SK Nad Wigrami
K013985
75.

221

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada F: HARLEY VDL
M: VAREA FORTUNA/Indoctro
O: Dorota Zieniewicz
B: J. OUDE ELBERINK, UDEN (NED)
brak 104GY66
76.

187

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire / Embassy I
M: Elfa / Fokas
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
K024453 616009661360410
77.

80

EUREKA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Stakkato Top
M: Epona
O: Anna Ludwikowska
B: Henryk Mianowski
K025705 616 009 66 05736 13
78.

64

EVITA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Perettie-B
O: Agnieszka Antczak
B: Holandia
K025855
79.

230

EVO KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson
M: Euforia
O: Michał Mordzelewski
B: SK Jaroszówka
K022467
80.

155

FAJNA KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata F: brak
M: brak
O: Jerzy Korona
B: Nieuwenhuis Bemiddeling
K019691 528003201012133 106BQ96
81.

21

FAMA KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Bonaparte
M: Frotka
O: Michał Mordzelewski
B: -
K008764
82.

100

FELINE WM HAN GER 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
O: Piotr Szmytkowski
B: Bernd Werner-Mohr
K023128 DE431310391711
83.

145

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Houston
M: Chanac van T&L / Jarnac
O: Pankiewicz Ireneusz
B: N.V. T&L Kerkstraat
K020838 056007000F50039
84.

142

GALANT KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Querly-Elvis
M: Rosette C
O: Strzałkowski Dinks
B: Derikx
K024822
85.

130

GALLANT SP POL 2010 Ogier gniada F: Castiglione L/ Contender
M: Gazelle L/ Golden Cup
O: Ewelina Faber
B: -
K019980
86.

137

GJALT-D KWPN NED 2011 Wałach kara F: Zapatero VLD / Chin Chin
M: Olivia / Indoctro
O: Piotr Strzałkowski
B: J. Dijkstra
K022542 528003201105500
87.

48

GLENLO FIONNUALA Kuc Conemara IRL 2011 Klacz siwa/kuc:144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024190 372004000025626
88.

190

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
O: Paweł Maciak
B: Jan Greve
K019360
89.

106

GRANIT - W KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Karmel
M: Garnier / Top Ewita
O: Ryszard Wójcik
B: Ryszard Wójcik
K013936
90.

38

GUCCI KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada F: Flamenco de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Boderna B / Colandro
O: Grzegorz Kuczeriszka
B: Holandia
K018947
91.

148

H' BACCARD SP POL 2008 Wałach gniada F: Baldini II / Bachus
M: Hrabianka / Maram
O: Klaudia Prymek
B:
K013749 POL009600379308
92.

127

HAMILTON KWPN NLD 2012 Wałach siwa F: Cartano / Carthago
M: C'est sym Bien / Contact V
O: Lindsey Davies Miller
B: J. Smeets
K021796 528003201208360
93.

19

HAZELHORST'S DIAMO Kuc New Forest NED 2005 Wałach gniada/kuc:148 F: Kantje's Ronaldo/Watershof Pretendent
M: Die Langewiek Monique/Sulaatik's Fireball
O: Stanisław Poleszak
B:
K023254 528018020051289
94.

70

HERMAN KWPN NED 2012 Ogier ciemnogniada/175 F: Think Twice D'ici / Burggraaf
M: Belle Miranda / Sarantos
O: Karolina Gałkowska
B: W.A.M. Oude Wesselink
K021644 528003201209826
95.

109

HIMENA SP POL 2010 Klacz siwa F: Castilio / Cassini I
M: Hita / Talent
O: Soymax Horse Team
B: Józef Parzonka
K018375 616009610048510
96.

198

HORTENSJA SP POL 2004 Klacz gniada F: Turbud Imbir
M: Hiacynta
O: Katarzyna Grzeszczyk
B: Ryszard Morzelewski
K013703
97.

222

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Conquest Boy
M: Hrabina C / Caletto's Son
O: -
B: -
K018491
98.

40

HRABINKA C SP POL 2008 Klacz gniada F: Stalon / Sandro
M: Hrabina C / Canizzaro
O: Magdalena Winogradow - Korecka
B: Witold Brodewicz
K016776
99.

248

ICARUS VAN HET DRONGENGOED BWP wałach gniada F: V Clinton
M: Talar Wonder Land
O:
B:
100.

16

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
101.

179

INVICTA KWPN POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Calvin Z
M: Orania
O: Egbert Schep
B: Egbert Schep
Brak
102.

124

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
103.

58

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Kannan
M: Carthaga z
O: Zimnowodzka
B: Stal Everse
Brak
104.

177

JACKPOT SP POL 2012 Wałach siwa F: Golden Aviator
M: Jasmina
O: Łucja Majka
B: Andrzej Żejmo
K024677 616009610140612
105.

180

JARDE-LAND WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Landjonker S
M: Jaxa
O: Agnieszka Leśniak
B: Krzysztof Zdun
K016521 POL007590188507
106.

20

JASPIS MŁP POL 2003 Wałach gniada F: Noster
M: Jugusta
O: Monika Klama
B: Adam Stachurski
K021762
107.

82

JAXX KWPN NED 2014 Wałach siwa/171 F: Indorado
M: Onesse
O: Marcel de Boer
B: G. J. Hoekman
brak 528003201406415
108.

93

JAZON TRK POL 2009 Wałach kara F: Ajbek
M: Jasmin
O: Krzysztof Kowalski
B: Marek Przeczewski
K014544
109.

18

JEEFREY SP POL 2006 Wałach gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Jennifer / Lord Sherry
O: Monika Popławska
B: Renata Marocka
K012535 POL009530260706 104FN35
110.

225

JOLLY - POL 2012 Klacz inna F: -
M: -
O: -
B: -
brak
111.

196

JUBEA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Markies V
M: Jeżyca
O: Aneta Kitlitz
B: Stadnina Koni Rzeczna
brak
112.

125

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iluzjon
M: Jejmościanka
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
113.

153

KANTANO-MAX SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Hokus Pokus
M: Korys-Markiza
O: Anna Zawadzka
B: Lipiński Ireneusz
K019257 12560
114.

223

KARDAMON HOL. POL 2012 Ogier siwa F: Corrado I
M: Kati H / Carthago
O: -
B: -
K025810
115.

229

KASANDRA SP POL 2005 Klacz gniada F: Cavallo
M: Kamena
O: -
B: -
K011220
116.

1

KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Bolero
M: Kimberley
O: Monika Karpińska
B: -
K019199
117.

116

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K018566 616009580856407
118.

138

KORNELIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Jacenty Ziętek
B: Balcerek Zbigniew
K021973 616999580713709
119.

214

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Veracruz /
M: Kordoba / Justin Damiro
O: Michał Mordzelewski
B: Justin Damiro
K018266 616009660034607
120.

74

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/157 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jakub Jurzak
B: KS Nad Wigrami
K012080 POL009510208108
121.

54

LADY SP POL 2007 Klacz gniada/174 F: Niels
M: Legenda
O: Aldona Łącka
B: Katarzyna Niedzwiecka
K020194 616009600310207
122.

33

LADY CANTA SP POL 2009 Klacz gniada F: Cantanis / Cantus
M: Lady / Lad
O: Grzegorz Kubiak, Aleksandra Pachnik
B: Robert Stasiuk
K017379 616009580348709
123.

171

LAMBORGINI WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Quito MB
M: Lisa
O: Tomasz Stasiak
B: POL
K008794 10128
124.

202

LIBRETTO MŁP POL 2009 Wałach gniada/166 F: Drop
M: La Scala
O: Ewa Majkowska
B: SK Walewice
K020713
125.

192

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
O: Małgorzata Rogalska
B:
K017646 DE418184070109
126.

139

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
O: Maurycy Kuhn
B: T&L
K022002 056002W00297758
127.

143

LOGGIA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Tandem / Niferak
M: Logika / Denver
O: Olga Sempioł
B: Bogusław Stępkowski
K023817 POL007661123808
128.

121

LUKAS SP POL 2014 Wałach siwa F: Corrado Son
M: Lafmi-J
O: Aleksandra Komar
B: Stanisław Olszyna
brak
129.

62

MAFIA MŁP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Oregon
M: Maska
O: Wiesław Solarz
B: Ryszard Szpatuśko
brak
130.

174

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138 F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
O: Joanna Majkowska
B: Ryszard Grams
K018799 POL013610202007
131.

67

MALAGA KUC POL 2003 Klacz bułana/kuc:146 F: Grafos
M: Grażka
O: Andrzej Kania
B: Polska
K012151
132.

78

MALIBU TRK POL 2008 Wałach gniada F: Viskis
M: Marka / Hamlet Go
O: Radwański Wojciech
B: Krzysztof Wojsiat
K014464
133.

15

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
134.

88

MAVANDER SP POL 2011 Wałach gniada F: Vanndam
M: Makabi
O: Łukasz Jończyk
B: Łukasz Jończyk
K023275
135.

24

MIGRENA MŁP POL 2008 Klacz gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Mikstura / Emetyt
O: Stanisław Poleszak
B: Maciej Krawczyk
K024870
136.

244

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Mordzelewski Michał
B: -
brak
137.

141

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
O: Piotr Strzałkowski
B: Erik De Wispelaere
K022027 056002W00301556
138.

126

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada F: Nice Boy / Lancer II
M: Molinezja / Dixieland
O: Martyna Klimczak
B: Krzysztof Tyszko
K015555 616009540163809
139.

188

MONTE CHRISTO SP POL 2004 Wałach kara F: Saganek / Sajan
M: Malwa / Lansjer
O: Anita Skulska
B:
K022044 616999590528004
140.

151

MONTE CHRISTO AB MŁP POL 2010 Wałach siwa F: Huzar /
M: Motorola /
O: Dorota Wakuińska
B: Mirosław Janik
K023367
141.

22

MORWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Karino
M: Malta
O: -
B: -
K025034
142.

201

MOULIN ROUGE OLD GER 2011 Wałach siwa F: Mylord Carthago / Carthago
M: Inspiration / Incolor
O: Zbigniew Płatos
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K021119 DE418180200711
143.

27

MY QUEST SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Conquest Boy / Contendro I
M: My Little Problem / Puissance
O: Małgorzata Kwiatkowska
B: Małgorzata Kwiatkowska
K023473 616009590177712
144.

181

NADZIEJA I SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/165 F: Vandamme / Guidam
M: Neska / Sir Neel
O: Jowita Gut
B: Dariusz Mantaj
K020504 616009610044810
145.

2

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
O: Maciej Nasiłowski
B: MK Filice
K019506
146.

215

NEVIO 17 DRP DEU 2006 Wałach gniada/154 F: Nibelungenheld
M: Mhadina
O: Jacek Kapel
B: Hedwig Buil
brak DE 443430007906
147.

4

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland / Czad
M: Naomi / Eremita
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014127 616009661641004
148.

105

NURMI SP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco Fly
M: Nutella
O: Marek Niewiadomski
B: SK Nowielice
K022827
149.

8

PANDORA PQ Mały Koń POL 2009 Klacz siwa/mk: F: Ludger
M: Poezja
O: Anna Misior
B: Włodzimierz Kowalski
brak
150.

75

PANONIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Jakub Jurzak
B: -
K019725 616999600344309
151.

41

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: -
B:
K023409 POL009570052004
152.

60

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Planet
M: Kropka
O: Joanna Łąka-Wałach
B: Joanna Łąka-Walach
K021860 616 006550152311
153.

185

POLECZKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
O: Artur Gołaś
B: Kai Gerken
K011649 DE421000042506
154.

183

PORTA-NEGRA SP POL 2005 Klacz gniada/170 F: Palegro/westf.
M: Norquina/sp
O: Olga Ruta-Kurek
B: Dariusz Kurek
K013678 POL009660545805
155.

245

QUATERINA G 2011 klacz kasztanowata F: Quater Back
M: Argentina
O: -
B: -
156.

122

QUO VADIS HAN POL 2011 Klacz gniada F: Quintender
M: Grace
O: Monika Łojek
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
K019614
157.

61

RADETZKY TRK POL 2002 Wałach gniada/178 F: Ignam / Akropol
M: Rawka / Sir Shostakovich
O: Paulina Borowiec
B: Andrzej Grad
K008208 POL732010011202 104VD19
158.

47

RAMBO DRP GER 2003 Wałach gniada/kuc:136 F: nn
M: nn
O: Monika Karpińska
B: -
K016230
159.

113

RASPADO SP POL 2012 Wałach gniada/169 F: Lascado hol.
M: Rewia / Hektor
O: Barbara Saulewicz
B: Jacek Dzido
brak
160.

165

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
161.

159

RILEY KUC NLD 2011 Wałach bułana/kuc:148 F: Nn
M: Nn
O: Paweł Gorczyca
B: Holandia
Brak
162.

46

RIVALDO KG SP POL 2006 Wałach gniada F: Landjonker S
M: Rosocha
O: Marcin Bogłowski
B: nn
K012663
163.

232

ROBINIA WLKP. POL 2011 Klacz gniada F: Le Mistral
M: Ronia / Domestos
O: -
B: -
K023240
164.

150

ROLEX WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Himen / Oder
M: Rita / Arak
O: Klaudia Prymek
B:
K018756 616007520162906
165.

118

ROTAN Szlachetnej Półkrwi POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano’s Ass
M: Rota
O: Aleksandra Kurdej
B: Racot
K024867
166.

203

RUSHMOOR RUMBLE New Forest POL 2010 Wałach gniada/kuc:146 F: Brookshill Brumby
M: Rushmoor Ramble
O: Dariusz Sochocki
B: GBR
K024747
167.

91

SAINT LAURENT SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Salwa / Lando
O: Marta Dominiak
B: SK Ochaby
K019805 616009540018510
168.

178

SAN REMO SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Socrates
M: Smirana
O: Łucja Majka
B: Weronika Sołtysiak
K024448 Brak Brak
169.

76

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Klaudia Bors
B: -
K018247 616999670162409
170.

73

SILVANA LIT. LTU 2004 Klacz kara F: Sedans
M: Galana
O: -
B: -
brak
171.

235

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa F: Devin du Maury
M: Skaluna / Lump I
O: -
B: -
K015692
172.

39

STAKKIRA 5 HAN GER 2009 Klacz gniada F: Stenograph / Stakkato
M: Rochelle / Raphael
O: Grzegorz Kubiak
B: Niemcy
K025603
173.

53

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:134 F: Verdi Ponysport
M: Stokrotka
O: Aldona Łącka
B: Helena Rudnicka
K024954 616013640003112
174.

72

SZRONKA SP POL 2004 Klacz kara/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Karolina Gałkowska
B:
brak
175.

147

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:141 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa
O: Ewa Bednarczyk
B: Jan Szpunar
K014263 POL013630041605
176.

110

TAMONA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Candiavolo
M: Tuana-s
O: Wójcik Ryszard
B: Wasibauer Rudiger
brak
177.

191

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates / Corrado I
M: Tamiza / Landjonker S
O: Adam Komorowski
B: Sylwester Kosiński
K021009 616009680087810 105NA11
178.

66

THIMOTE HESKA GER 2005 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Aleksandra Janiec
B: Niemcy
K025507
179.

101

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
O: Emily Kasprowicz
B: Marek Romanowski
K024063 616009600155113
180.

237

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
O: -
B: -
K019369
181.

149

TREVOR H DRP GER 2011 Wałach siwa/kuc:148 F: Timesquare / Tizian /Titus
M: Corrida / Corrado II / Cor De La Bryere
O: Zuzanna Prymek
B:
K023204 DE435350066511
182.

65

TULLAMORE DEW OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Foria
O: Dorota Heidrich
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019496
183.

205

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z
M: Nais De La Pomme/ Darco
O: M. Jean-Christophe Lecorneur
B: M. Geert Baerstoen, Le Pin (FRA)
K023573
184.

204

UPPSALA DU THEIL SF FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Jaguar Mail
M: Orostar du Theil
O: -
B: -
brak
185.

123

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
186.

166

VARIUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Varia
O: Zuzanna Karczewska
B: Pol
K021463
187.

246

VEDETT Z Zangersheide BEL 2012 Wałach ciemnogniada F: Versace van de Ruitershoeve
M: Postoria Brown
O: Katja Sejer Nielsen
B: Sabine Nijkamp
K024103
188.

156

WALKIRIA SP POL 2013 Wałach siwa F: Quality Time
M: W Darla / Warrant
O: Krzysztof Mazur
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023681 616 009 51 02532 13
189.

136

WENUS SP. POL 2007 Klacz gniada F: Birkut
M: Wiktoria
O: Ewelina Wójcicka
B: Piotr Dąbrowski
brak
190.

51

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 616009640052010
191.

161

WERSAL Trakeńska POL 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Emis
M: Wamba
O: Tomasz Węgliński
B: Mirosław
Brak - -
192.

104

WIKI TRK. POL 2009 Klacz gniada F: Emis
M: Wiroza
O: Mirosław Miazga
B: Mirosław Kulpiński
K019631
193.

112

WILMAR MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Rashim / Milczan
M: Wilma / Mag
O: Ludwika Kruszewska
B: SK Prudnik
K011113 POL006690025806
194.

227

WINEGRA SP POL 2001 Klacz kasztanowata F: Roland / Ramiros Son II
M: Wineta / Skaleń
O: Beata Grabowska
B: Tadeusz Ziajkowski
K007987 616009590144501
195.

94

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Goldstern / Ahorn
O: Marta Kotlarska
B: -
K009862 5280030305238 102XR45
Rider Club
Competition
Prize
Garstka Dariusz BPK (MAZ)
100
500
SUM:
600.00
Hejger Marta LKJ Gałkowo
200
200
500
SUM:
900.00
Janekovic Marie KJ J.J. Darboven Rumia
100
SUM:
100.00
Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
50
SUM:
50.00
Kadłubowski Aleksander KJ Strzała Krubiczew
100
SUM:
100.00
Konieczna Róża SKJ Bajardo Czosnów
200
SUM:
200.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
200
100
150
SUM:
450.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
850
150
500
50
850
SUM:
2400.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
SUM:
100.00
Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
300
SUM:
300.00
Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
50
SUM:
50.00
Molenda Zuzanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
50
SUM:
50.00
Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
100
300
SUM:
400.00
Pietrusińska Maria KS Master Film
500
300
SUM:
800.00
Radwański Wojciech KJ Huzar Józefów
300
300
SUM:
600.00
Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
50
SUM:
50.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
300
SUM:
300.00
Wójcik Przemysław Soymax Horse Team Lublin
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramowska Katarzyna
BPK (MAZ)
2018-06-16
2018-06-16
17
2018-06-17
2018-06-17
16
Antczak-Jakubek Paulina
BPK (MAZ)
EVITA (64)
2018-06-16
12
2018-06-16
30
2018-06-17
2018-06-17
Babicz Zuzanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ROBINIA (232)
2018-06-17
1
2018-06-17
11
2018-06-17
Badowska Karolina
Polski Klub Polo Brochów
AMBROZJA (228)
2018-06-16
15
2018-06-16
13
2018-06-17
12
2018-06-17
10
Bąk Anna
Stowarzyszenie KS Chojnów
CARO (32)
2018-06-17
22
2018-06-17
34
Balcer Hanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
EVO (230)
2018-06-16
2018-06-16
25
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MARKIZA (15)
2018-06-16
2018-06-16
2
2018-06-16
6
2018-06-16
Bednarczyk Julia
WKJ Lublin
TAMIZA (147)
2018-06-17
5
2018-06-17
3
Biedrzycka Julia
BPK
ASTRA (135)
2018-06-16
9
2018-06-16
13
Biernacka Ewa
Stowarzyszenie SKJ Grobice
CHORWACJA (102)
2018-06-16
18
2018-06-16
1
2018-06-16
1
Bińkowska Patrycja
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
DAKOTA (189)
2018-06-17
22
2018-06-17
23
Bogłowska Zuzanna
KJ Aldragho Piaseczno
2018-06-16
15
2018-06-16
10
2018-06-16
2018-06-17
14
2018-06-17
33
Borkowska Martyna
BPK (LUL)
KORNELIA (138)
2018-06-17
26
2018-06-17
33
Borowiec Paulina
KJ Dobrzyniec
2018-06-16
58
2018-06-16
36
2018-06-17
39
2018-06-17
21
Bors Iga
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SHADOW (76)
2018-06-16
46
2018-06-16
57
2018-06-17
30
2018-06-17
2
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2018-06-17
2018-06-17
Buchcar Weronika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
JAXX (82)
2018-06-16
31
2018-06-16
38
2018-06-17
23
2018-06-17
35
JAZON (93)
2018-06-16
49
2018-06-16
Cebula Olga
JKS Equita w Świętochowie
BAZYLIA (173)
2018-06-16
2018-06-16
1
2018-06-17
1
2018-06-17
1
2018-06-17
9
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
ENDO (186)
2018-06-16
49
2018-06-16
12
2018-06-17
26
2018-06-17
13
2018-06-16
36
2018-06-16
44
2018-06-17
29
2018-06-17
36
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
CHELBY (86)
2018-06-16
54
2018-06-17
41
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-06-16
53
2018-06-16
42
2018-06-17
30
2018-06-17
32
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
VEDETT Z (246)
2018-06-16
52
2018-06-16
30
2018-06-17
15
2018-06-17
9
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Stryków
INVICTA (179)
2018-06-16
30
2018-06-16
50
2018-06-17
43
2018-06-17
2018-06-16
2018-06-17
6
2018-06-16
15
2018-06-17
8
2018-06-17
7
Dębowska Zuzanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ROBINIA (232)
2018-06-16
38
2018-06-16
Dębska Matylda
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
MILTON (244)
2018-06-16
9
2018-06-16
16
Dobrowolska Katarzyna
WKJ LUBLIN
2018-06-16
1
2018-06-16
2018-06-16
2018-06-17
18
2018-06-17
20
2018-06-17
28
Drózd Gabriela
KJ Aldragho Piaseczno
KASANDRA (229)
2018-06-16
26
2018-06-16
11
2018-06-17
18
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (14)
2018-06-16
2018-06-16
7
Fox Jakub
WKJ Lublin
2018-06-16
13
2018-06-16
9
2018-06-16
2018-06-17
1
2018-06-17
2018-06-17
5
Gałązkiewicz Agata
SKJ Potęga Piekary
BIRBANT (43)
2018-06-16
14
2018-06-16
2018-06-16
2018-06-17
12
2018-06-17
13
2018-06-17
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
CALMARO (69)
2018-06-16
2018-06-16
26
2018-06-17
2018-06-17
22
HERMAN (70)
2018-06-16
36
2018-06-16
2018-06-17
2018-06-17
26
Garstka Dariusz
BPK (MAZ)
2018-06-16
7
2018-06-17
4
100
2018-06-17
2
500
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-06-16
31
2018-06-16
34
2018-06-17
32
2018-06-17
Gorczyca Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
RILEY (159)
2018-06-16
9
2018-06-16
12
2018-06-16
2018-06-17
1
2018-06-17
19
2018-06-17
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PASJA (41)
2018-06-16
2
2018-06-16
8
2018-06-16
2018-06-17
39
2018-06-17
2018-06-17
WINEGRA (227)
2018-06-16
2018-06-16
44
2018-06-17
10
2018-06-17
8
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
HORTENSJA (198)
2018-06-16
25
2018-06-16
17
Grzymała Gabriela
SKJ Potęga Piekary
MAKS (174)
2018-06-16
2018-06-16
5
2018-06-16
7
2018-06-17
34
2018-06-17
14
Hamera Helena
BPK
2018-06-16
25
2018-06-16
33
2018-06-17
2018-06-17
17
Hejger Marta
LKJ Gałkowo
ECONTERO (152)
2018-06-16
16
2018-06-16
9
2018-06-17
3
200
2018-06-17
8
2018-06-16
35
2018-06-16
14
2018-06-17
2
200
2018-06-17
1
500
Hipsz Kaja
JKS Equita Świętochów
DANZA II (167)
2018-06-16
41
2018-06-16
2018-06-16
22
2018-06-16
24
2018-06-17
8
Janekovic Marie
KJ J.J. Darboven Rumia
2018-06-16
18
2018-06-16
12
2018-06-17
5
100
Janusz Izabela
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
JASPIS (20)
2018-06-17
2
2018-06-17
23
Jędrzejczyk Izabela
KS AZS AWF Warszawa
SZRONKA (72)
2018-06-16
1
2018-06-16
13
2018-06-17
1
2018-06-17
18
Jendrzejczak Blanka
JKS Equita Świętochów
RAVECCO S (165)
2018-06-16
5
50
2018-06-16
17
2018-06-17
11
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-06-16
14
2018-06-16
12
2018-06-17
9
2018-06-17
12
PANONIA (75)
2018-06-16
42
2018-06-16
40
2018-06-17
33
2018-06-17
37
Kadłubowski Aleksander
KJ Strzała Krubiczew
DOMEYKO (207)
2018-06-17
3
100
2018-06-17
12
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
NEVIO 17 (215)
2018-06-16
14
2018-06-16
2018-06-17
7
2018-06-17
CYKOR (216)
2018-06-16
3
2018-06-16
4
2018-06-17
2018-06-17
6
Karczemny Mateusz
BPK
2018-06-16
2018-06-16
43
2018-06-17
40
2018-06-17
Karczewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
VARIUS (166)
2018-06-16
24
2018-06-16
56
2018-06-17
6
2018-06-17
34
Kasprzyszak Ola
JKS Equita w Świętochowie
AVRIL (169)
2018-06-16
10
2018-06-16
17
2018-06-16
2018-06-17
10
2018-06-17
15
2018-06-17
KHRANOVSKYI Lukian
Ukraina
2018-06-16
10
Kiełczewska Maria
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-06-16
1
2018-06-16
2018-06-16
22
2018-06-17
1
2018-06-17
27
2018-06-17
Kilczewska Joanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
CARAMBA (184)
2018-06-16
54
2018-06-16
28
2018-06-17
2018-06-17
Kilian Maria
Stowarzyszenie KS Chojnów
CESAR (36)
2018-06-16
40
2018-06-16
38
2018-06-17
4
2018-06-17
42
Kitlitz Aneta
BPK
JUBEA (196)
2018-06-16
29
2018-06-16
35
2018-06-17
20
2018-06-17
17
Kiwale Gloria
KS AZS AWF Warszawa
SILVANA (73)
2018-06-17
1
2018-06-17
16
Klimczak Martyna
KJ Akademia Kucania
MOLO (126)
2018-06-16
11
2018-06-16
38
2018-06-17
25
2018-06-17
27
Kloze Inga
KJ Aromer Józefin
2018-06-16
2018-06-16
47
2018-06-17
36
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-06-16
8
2018-06-16
3
2018-06-16
2
2018-06-17
12
2018-06-17
1
2018-06-17
7
ISKRA (124)
2018-06-16
1
2018-06-16
44
2018-06-17
8
2018-06-17
4
KOLANKOWSKA Maria
BPK
2018-06-16
11
2018-06-16
39
2018-06-17
6
2018-06-17
9
Komar Aleksandra
BPK (MAZ)
LUKAS (121)
2018-06-16
2018-06-16
17
2018-06-17
2018-06-17
QUO VADIS (122)
2018-06-16
2018-06-16
22
2018-06-17
18
2018-06-17
5
2018-06-17
6
Komorowska Alicja
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
TENOR (191)
2018-06-17
20
Konieczna Róża
SKJ Bajardo Czosnów
2018-06-16
2
200
2018-06-17
21
Korecka Oliwia
St. KS Chojnów
2018-06-16
33
2018-06-17
2018-06-17
Kośmicka Adela
KJ Aldragho Piaseczno
2018-06-16
9
2018-06-16
41
2018-06-17
11
2018-06-17
12
Kotlarska Marta
KJ Aromer Józefin
2018-06-16
34
2018-06-16
32
2018-06-17
28
Kowalska Paulina
BPK
JAZON (93)
2018-06-17
2018-06-17
Kozerska Julia
KJ Strzała Krubiczew
GALANT (142)
2018-06-16
2018-06-16
31
Kozieł Daria
CKJ Jamka Ciepielów
2018-06-17
1
2018-06-17
25
2018-06-17
38
Kozińska Barbara
BPK (MAZ)
THIMOTE (66)
2018-06-16
21
2018-06-16
56
2018-06-17
2018-06-17
24
Kozon Martyna
BPK (MAZ)
TOLEDO (237)
2018-06-16
13
2018-06-16
55
Kruk Łukasz
Kielecki Klub Jeździecki
LIBRETTO (202)
2018-06-16
2018-06-16
51
2018-06-17
2018-06-17
41
Kruszewska Ludwika
KJ SO Łąck
WILMAR (112)
2018-06-16
35
2018-06-16
2018-06-17
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
DIDO (206)
2018-06-16
9
2018-06-17
18
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-06-16
18
2018-06-17
21
2018-06-16
8
2018-06-17
7
2018-06-16
16
2018-06-17
16
2018-06-16
2018-06-17
15
KARDAMON (223)
2018-06-16
3
200
2018-06-17
30
2018-06-16
8
2018-06-17
33
JOLLY (225)
2018-06-16
4
100
2018-06-16
4
150
2018-06-17
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
2018-06-16
1
850
2018-06-17
4
150
2018-06-16
30
2018-06-16
9
2018-06-17
6
2018-06-17
28
2018-06-16
1
500
2018-06-16
11
CARO (32)
2018-06-16
5
50
2018-06-16
39
2018-06-17
19
EL-QUANDO (249)
2018-06-17
1
850
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
SILVANA (73)
2018-06-16
20
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
CUBANITO (242)
2018-06-16
31
2018-06-16
5
100
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-06-16
29
2018-06-16
48
2018-06-17
38
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
CUBANITO (251)
2018-06-16
2018-06-17
7
Kuchta Monika
BPK
DAVANTI (157)
2018-06-17
29
2018-06-17
Kuczeriszka Aniela
Stowarzyszenie KS Chojnów
GUCCI (38)
2018-06-16
18
2018-06-16
2018-06-17
25
2018-06-17
8
2018-06-17
10
Kunka Marta
KJ Aldragho Piaseczno
2018-06-16
16
2018-06-16
18
2018-06-17
11
2018-06-17
Lasecka Karolina
KJ Szwadron Jazdy RP
GALLANT (130)
2018-06-17
27
2018-06-17
Leszko Karolina
KJ Strzała Krubiczew
AXOR (23)
2018-06-16
2018-06-16
2018-06-17
Lipiec Kalina
SKJ Potęga Piekary
DAGLEZJA (175)
2018-06-16
19
2018-06-16
2018-06-16
41
2018-06-17
4
2018-06-17
2018-06-17
43
Lipkowska Alicja
KJ Aldragho Piaseczno
RAMBO (47)
2018-06-16
5
2018-06-16
2018-06-17
18
2018-06-17
2018-06-17
Ludwikowska Anna
WKJ Lublin / SJ Piker
EUREKA (80)
2018-06-16
2018-06-16
21
2018-06-16
15
2018-06-17
1
2018-06-17
19
Łącka Alicja
KJ Aromer Józefin
2018-06-16
1
2018-06-16
2018-06-17
16
2018-06-17
1
LADY (54)
2018-06-16
7
2018-06-16
20
2018-06-17
8
2018-06-17
41
Maciak Weronika
JKS Equita Świętochów
GLITTER (190)
2018-06-16
19
2018-06-16
26
2018-06-17
15
2018-06-17
32
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2018-06-16
1
2018-06-16
12
2018-06-17
1
2018-06-17
22
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
JACKPOT (177)
2018-06-16
50
2018-06-16
29
2018-06-17
16
SAN REMO (178)
2018-06-16
25
2018-06-16
8
2018-06-17
3
300
Makowska Martyna
Largo Sp. z o. o. Warszawa
POLECZKA (185)
2018-06-16
6
2018-06-16
29
2018-06-17
21
2018-06-17
11
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (51)
2018-06-16
23
2018-06-16
2018-06-17
44
Matejuk Agnieszka
BPK
CORDIANA (120)
2018-06-16
17
2018-06-16
22
2018-06-17
16
2018-06-17
16
Mazur Krzysztof
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
WALKIRIA (156)
2018-06-16
23
2018-06-16
42
Miazga Agata
WKJ Lublin / SJ Piker
WIKI (104)
2018-06-16
11
2018-06-16
28
2018-06-17
2018-06-17
10
Michalska Julia
BPK (MAZ)
ATLANTA I (247)
2018-06-16
10
2018-06-16
34
2018-06-17
27
2018-06-17
25
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
CONCORD F (144)
2018-06-16
2018-06-17
10
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-06-16
21
2018-06-16
6
2018-06-17
5
50
2018-06-17
9
Mitrowska Martyna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
BORYS (44)
2018-06-16
2018-06-16
33
2018-06-17
30
Molenda Zuzanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
SKŁADNIA (235)
2018-06-16
10
2018-06-16
43
2018-06-17
2
2018-06-17
4
50
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
CARDIFF (233)
2018-06-16
32
2018-06-16
DENDY (234)
2018-06-16
3
100
2018-06-16
2
300
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2018-06-16
39
2018-06-17
17
2018-06-17
14
Musiał Karolina
KJ Skarb Kozienice
2018-06-16
12
2018-06-16
9
Nasiłowska Anna
KJ Aromer Józefin
2018-06-16
4
2018-06-16
2018-06-17
2018-06-17
38
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin / SJ Piker
NURMI (105)
2018-06-16
21
2018-06-16
46
2018-06-17
34
2018-06-17
40
Ogonowska Ewa
BPK
CONCORD F (144)
2018-06-17
27
Oleszkiewicz Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-06-16
20
2018-06-16
36
2018-06-17
9
2018-06-17
1
Oleszkiewicz Nina
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-06-16
8
2018-06-16
2018-06-17
5
2018-06-17
11
Orlikowski Antoni
Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2018-06-16
2018-06-16
28
2018-06-17
25
Pankiewicz Ireneusz
BPK (MAZ)
2018-06-16
34
2018-06-16
49
2018-06-16
2018-06-17
40
2018-06-17
2018-06-17
31
Pawłowska Kornelia
BPK (MAZ)
2018-06-17
1
2018-06-17
3
Piasecka Maria
CKJ Jamka Ciepielów
2018-06-17
1
2018-06-17
2
2018-06-17
31
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
AWANGARDA (158)
2018-06-16
2018-06-16
42
Pietrusińska Maria
KS Master Film
2018-06-16
14
2018-06-16
14
2018-06-17
17
DIOMEDES (115)
2018-06-16
2018-06-17
24
CZĄBER (213)
2018-06-16
2
500
2018-06-17
2
300
Płatos Zbigniew
KJ Galop Kozienice
2018-06-16
19
2018-06-16
28
2018-06-17
20
2018-06-16
41
2018-06-17
31
2018-06-16
24
Początek Sylwia
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
MORWA (22)
2018-06-16
5
2018-06-16
45
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
2018-06-16
1
2018-06-16
3
2018-06-16
2018-06-17
32
2018-06-17
7
2018-06-17
MIGRENA (24)
2018-06-16
4
2018-06-16
45
2018-06-16
2018-06-17
21
2018-06-17
20
2018-06-17
Poschauko Julia
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
JEEFREY (18)
2018-06-16
10
2018-06-17
6
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
2018-06-16
40
2018-06-17
TREVOR H (149)
2018-06-16
37
2018-06-16
2018-06-17
ROLEX (150)
2018-06-16
7
2018-06-17
FAJNA (155)
2018-06-16
32
2018-06-16
6
Przyborowska Patrycja
BPK (MAZ)
CHIP (85)
2018-06-16
43
2018-06-16
2018-06-17
2018-06-17
42
Ptaszyńska Julia
BPK (MAZ)
2018-06-16
52
2018-06-16
37
2018-06-17
37
2018-06-17
Radwański Wojciech
KJ Huzar Józefów
MALIBU (78)
2018-06-16
1
300
2018-06-16
33
2018-06-17
1
300
2018-06-17
35
Roefler Wiktoria
BPK (MAZ)
2018-06-16
27
2018-06-16
31
2018-06-17
13
2018-06-17
43
Rogalska Weronika
KJ Aldragho Piaseczno
LIMBO (192)
2018-06-16
11
2018-06-16
2018-06-17
37
Ruta-Kurek Olga
KJ Dobrzyniec
2018-06-16
23
2018-06-16
25
2018-06-17
44
2018-06-17
Rychter Karolina
BPK
MALAGA (67)
2018-06-16
2018-06-16
28
2018-06-17
2018-06-17
30
Salata Wiktoria
Stadnina Hubertus Sp. z o.o Skaryszew
ANION (146)
2018-06-16
2018-06-16
2018-06-17
2018-06-17
Saulewicz Barbara
KU AZS Uniwersytet Warszawski
RASPADO (113)
2018-06-16
35
2018-06-16
2018-06-17
2018-06-17
39
Sempioł Olga
Stadnina Hubertus Sp. z o. o. Skaryszew
LOGGIA (143)
2018-06-16
26
2018-06-16
47
2018-06-16
2018-06-17
24
2018-06-17
28
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
HAMILTON (127)
2018-06-16
20
2018-06-16
37
2018-06-17
9
2018-06-17
23
Słaby Marcelina
Kielecki KJ
2018-06-16
19
2018-06-16
2018-06-17
26
2018-06-17
45
Smolarczyk Jacek
KJ Skarb Kozienice
DEJV (160)
2018-06-17
2018-06-17
29
Sochocka Nadia
KJ Wiktorowo
2018-06-16
16
Solarz Weronika
BPK
MAFIA (62)
2018-06-16
27
2018-06-16
32
2018-06-16
2018-06-17
2018-06-17
2018-06-17
42
Stasiak Zofia
JKS Equita Świętochów
2018-06-16
13
2018-06-16
2018-06-16
48
2018-06-17
4
2018-06-17
Stasiuk Wojciech
WKJ Lublin
KORINA (116)
2018-06-16
7
2018-06-16
23
2018-06-17
5
50
CEDRIC (117)
2018-06-16
2018-06-16
55
2018-06-17
20
2018-06-17
35
ROTAN (118)
2018-06-16
30
2018-06-16
37
2018-06-17
17
2018-06-17
36
Stryczyńska Julia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ALWARO (79)
2018-06-16
27
2018-06-16
20
2018-06-17
22
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
GJALT-D (137)
2018-06-16
2018-06-16
22
2018-06-16
16
2018-06-16
6
BLANT (243)
2018-06-16
3
300
Susperregui-Stempkowska Sara
BPK (MAZ)
ELMO EZ (68)
2018-06-16
39
2018-06-16
47
2018-06-17
3
2018-06-17
13
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
FELINE WM (100)
2018-06-16
2018-06-16
13
2018-06-17
36
TIGRINA (101)
2018-06-16
18
2018-06-16
13
2018-06-17
29
Szumińska Beata
KJ Szumawa Bobrowiec
2018-06-16
27
2018-06-16
2018-06-17
19
2018-06-16
15
2018-06-17
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
DANDY (172)
2018-06-16
48
2018-06-16
19
2018-06-17
24
Wach Inga
WKJ Lublin
TAMONA (110)
2018-06-16
2018-06-16
40
2018-06-17
13
2018-06-17
2018-06-17
24
Wakulińska Dorota
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2018-06-16
2018-06-16
24
2018-06-16
53
2018-06-17
2018-06-17
35
Wałach Maja
KJ Dobrzyniec
PLASTYK (60)
2018-06-16
32
2018-06-16
2018-06-16
23
2018-06-17
15
2018-06-17
2018-06-17
23
Węglińska Karolina
BPK
WERSAL (161)
2018-06-17
14
2018-06-17
18
Werelich Zuzanna
BPK (MAZ)
2018-06-16
1
2018-06-16
51
2018-06-17
28
2018-06-17
29
Wikalińska Ewa
BPK (MAZ)
2018-06-16
29
2018-06-16
2018-06-17
14
2018-06-16
21
2018-06-16
2018-06-17
Wójcicka Kinga
Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
WENUS (136)
2018-06-16
24
2018-06-16
2018-06-16
46
2018-06-17
37
2018-06-17
Wójcik Martyna
WKJ Lublin / SJ Piker
ALGIDA (98)
2018-06-16
6
2018-06-16
2018-06-16
13
2018-06-17
1
2018-06-17
3
Wójcik Przemysław
Soymax Horse Team Lublin
HIMENA (109)
2018-06-16
4
50
2018-06-16
26
2018-06-17
31
2018-06-17
26
Zapała Julia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
FAMA (21)
2018-06-17
1
2018-06-17
1
2018-06-17
7
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo Czosnów
2018-06-16
45
2018-06-16
2018-06-17
IVY (58)
2018-06-16
2018-06-16
27
2018-06-17
19

Number of Riders: 154

Number of Horses: 195

The sum of prizes: 7 500.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl