Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
180 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 23:36:03
2018-05-16 22:59:08
Katarzyna Stypułkowska MILTON
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
179 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 23:35:10
2018-05-16 22:57:21
Michał Mordzelewski HESSEL-ST
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
178 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 23:34:43
2018-05-16 22:55:07
Michał Mordzelewski DENDY
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
177 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 23:33:43
2018-05-16 22:38:24
Hanna Choińska NESSINO
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
176 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 23:33:16
2018-05-16 22:13:32
Aleksandra Dąbkowska CARPE DIEM K
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 20:57:06
2018-05-16 20:19:50
Joanna Łabudzka MATADOR
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
174 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:51:08
2018-05-15 22:38:09
Krystyna Karcz SHERIDAN
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
173 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:50:07
2018-05-15 20:44:45
Marta Krzemińska DRUID
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
172 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:48:30
2018-05-15 19:59:07
Kornelia Łupińska HELIOS
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
171 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:43:31
2018-05-15 19:33:15
Katarzyna Nagrodzka IKRA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
170 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 19:27:36
2018-05-15 19:17:12
Maciej Kostrzewski KORSYKA HIPPICA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
169 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 19:26:33
2018-05-15 19:15:29
Maciej Kostrzewski KENTUCKY HIPPICA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
168 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 18:29:17
2018-05-15 17:54:49
Zuzanna Suska CELEBRA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
167 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 10:09:42
2018-05-15 15:04:21
Maja Smolarczyk DEJV
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
166 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 13:33:13
2018-05-15 13:18:00
Kacper Niewiadomski PREZYDENT II W
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 12:02:27
2018-05-15 11:45:26
Sławomir Paszkowski RAUL
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
163 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:40:40
2018-05-15 11:14:40
Barbara Saulewicz RASPADO
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
162 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 11:28:20
2018-05-15 11:10:19
Weronika Król LISMAKEEGAN CHESTER
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
161 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 11:27:13
2018-05-15 11:10:00
Weronika Król KEMARA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
160 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 11:15:44
2018-05-15 11:09:29
Sylwia Radecka-Nowacka ENYA
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
159 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 10:56:32
2018-05-15 09:41:54
Lena Kurzyńska LIVELLO
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
158 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 10:55:47
2018-05-15 08:41:42
Łukasz Sikorski MEKINTOSZ J
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
157 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 10:55:17
2018-05-15 08:41:11
Łukasz Sikorski ARAMIS
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
156 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 11:45:48
2018-05-15 07:47:38
Zofia Steczowicz KUBA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
155 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 10:52:33
2018-05-15 07:40:35
Zofia Gintowt-Juchniewicz KORWETTA II
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
154 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 10:52:07
2018-05-15 07:38:50
Katarzyna Steczowicz MERLE
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
153 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 10:50:44
2018-05-14 22:52:14
Maja Nadzieja MEDOR
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
152 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 22:53:36
2018-05-14 22:27:23
Agata Koroluk ZUCCHERO A VELO
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
151 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 22:08:28
2018-05-14 20:45:49
Adrianna Izmajłowicz GOOD MADDOX
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
149 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 20:12:19
2018-05-14 19:58:06
Małgorzata Kuptel GUIDAM
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
148 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 22:06:49
2018-05-14 19:09:09
Hubert Suchta MEKSYK
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 20:09:33
2018-05-14 18:28:27
Michał Mordzelewski CARANDO 3
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
146 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 20:08:52
2018-05-14 18:24:18
Michał Mordzelewski CARDIFF
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
145 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 20:07:46
2018-05-14 18:23:13
Jakub Kłęk CARDIFF
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
144 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 20:07:06
2018-05-14 15:01:31
Dorota Wakulińska MONTE CHRISTO AB
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
143 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 20:06:03
2018-05-14 12:55:00
Piotr Piasecki AWANGARDA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 20:03:58
2018-05-14 11:53:41
Weronika Minkiewicz CONCORD F
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 09:53:22
2018-05-14 10:23:20
Jakub Żuchowicki DESERT GENERAL
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
139 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 10:25:03
2018-05-14 10:18:01
Katarzyna Żuchowicka CHOPIN
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
138 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 10:24:06
2018-05-14 10:14:35
Piotr Piasecki CARDALCO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
136 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 10:02:12
2018-05-14 09:21:17
Karolina Musiał CICHA WODA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
135 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 10:01:46
2018-05-14 09:20:50
Małgorzata Krawczyk BARS
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
134 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 10:01:20
2018-05-14 09:17:54
Dominik Jaworski JASMIN
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
133 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 10:00:55
2018-05-14 09:17:13
Sebastian Grzeszczyk AVATAR
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
132 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 10:00:15
2018-05-14 07:06:28
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
131 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 09:59:24
2018-05-13 23:20:58
Ireneusz Pankiewicz FISTON VAN T&L
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:35:53
2018-05-13 22:27:56
Marta Kunka TANGO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
129 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:35:24
2018-05-13 22:03:29
Julia Chęcińska TANGENS
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
128 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:33:08
2018-05-13 22:02:43
Nikola Krajewska EPOS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
127 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:32:36
2018-05-13 22:02:40
Łukasz Kościesza CELANDER
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:31:57
2018-05-13 22:01:29
Ewa Kuczyńska PARYS
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
125 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:30:01
2018-05-13 22:00:55
Dominika Uchman HUZARKA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
124 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:27:32
2018-05-13 21:59:26
Elżbieta Borowska MISTER CANTERO
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
123 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:26:53
2018-05-13 21:49:06
Julia Kropielnicka HAJFA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
122 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:25:45
2018-05-13 21:46:51
Liliana Harasim WOKSANA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
121 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:24:36
2018-05-13 21:44:31
Nadia Cieplińska TENERIFE L
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
120 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:23:12
2018-05-13 20:02:27
Ewelina Falkowska KASZMIR
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:22:37
2018-05-13 19:22:38
Anna Dziuba QUABREL RJT DE L'ETAPE
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:22:04
2018-05-13 17:17:21
Weronika Buchcar JAZON
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
117 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:21:31
2018-05-13 16:39:08
Nina Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
116 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:20:53
2018-05-13 16:38:20
Kaja Januszkiewicz KALINKA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
115 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:20:21
2018-05-13 16:16:41
Weronika Buchcar JAXX
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
114 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:15:29
2018-05-13 14:03:26
Inga Kloze DRAGO DE QUEEN
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
113 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:12:55
2018-05-13 13:29:11
Julia Michalska ATLANTA I
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
112 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 23:30:43
2018-05-13 12:37:30
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
111 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:11:19
2018-05-13 12:37:05
Aleksandra Dąbkowska KOSOW CANNMOR
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
110 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:10:52
2018-05-13 12:36:39
Aleksandra Dąbkowska BORMAN
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
109 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:10:21
2018-05-13 11:41:33
Katarzyna Kuptel HISZPAN
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
108 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 20:03:24
2018-05-13 10:26:59
Alicja Ciarczyńska CHELBY
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
107 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:07:04
2018-05-13 08:28:37
Jagoda Niewiadomska NURMI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 21:58:51
2018-05-13 01:18:42
Julia Jeromin CARINA LP
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 21:54:52
2018-05-12 20:52:37
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
103 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 21:54:26
2018-05-12 20:51:35
Tomasz Mielcarek CHEPETTO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 17:08:38
2018-05-12 14:18:27
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 17:06:50
2018-05-12 05:44:41
Antoni Tomaszewski CHACCO-LAUREN
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
100 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 17:06:17
2018-05-12 05:43:26
Weronika Rydzewska SILVER BOY
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 16:55:46
2018-05-12 05:41:49
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
98 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 16:53:47
2018-05-12 05:40:59
Weronika Maciak GLITTER
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 16:53:06
2018-05-12 05:38:46
Krystyna Pilkiewicz CAMARO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 16:52:26
2018-05-12 05:37:23
Krystyna Pilkiewicz LAKRO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 16:51:43
2018-05-12 05:36:25
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
94 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 16:51:03
2018-05-12 05:35:36
Zuzanna Karczewska VARIUS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 16:50:26
2018-05-12 05:34:53
Zofia Stasiak LAMBORGINI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
92 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 16:49:57
2018-05-12 05:33:34
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
91 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 16:48:13
2018-05-12 05:32:05
Ola Kasprzyszak AVRIL
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
90 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 16:47:44
2018-05-12 05:31:16
Olga Cebula BAZYLIA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
89 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 20:03:01
2018-05-11 22:30:15
Jakub Kłęk CARANDO 3
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 23:15:28
2018-05-11 21:03:52
Rita Rogalska ONE LADY
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 23:14:45
2018-05-11 20:11:19
Agata Miazga WIKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 23:09:30
2018-05-11 19:54:45
Klara Kostrzewa RIBOY D'ALIMAT
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
85 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 23:09:07
2018-05-11 19:54:16
Klara Kostrzewa I-ROCK FLOWER
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 23:06:52
2018-05-11 17:18:21
Nela Wawryniuk AMBRA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 23:05:34
2018-05-11 15:41:12
Zuzanna Dębowska ROBINIA
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 23:04:21
2018-05-11 14:28:20
Gabriela Jóźwiak ETNA W
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
80 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 23:03:46
2018-05-11 13:26:31
Monika Balcer COLOURFUL W.Z.
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 23:02:33
2018-05-11 13:16:07
Wojciech Radwański MALIBU
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 22:57:43
2018-05-11 13:01:40
Patrycja Przyborowska CHIP
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 22:57:16
2018-05-11 12:19:00
Zofia Kacprzak SARASATI
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 22:56:35
2018-05-11 11:36:39
Róża Konieczna MAVANDER
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 22:55:41
2018-05-11 10:50:24
Karol Turowski BEATRICCI-G
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 22:54:09
2018-05-11 10:49:52
Karol Turowski CONTAFEE
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 22:51:28
2018-05-11 09:44:51
Kamila Leszczyńska DIDO
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 22:50:57
2018-05-11 09:33:41
Bartosz Rybczynski IRWIN GR
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 22:47:53
2018-05-11 09:16:21
Gloria Ciba ROTEX II
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 22:47:32
2018-05-11 09:03:03
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 22:47:02
2018-05-11 00:08:53
Łukasz Jończyk TREZOR
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 22:46:30
2018-05-11 00:08:25
Agata Lach THE NEIGHBOUR
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:55:46
2018-05-10 22:06:19
Mateusz Karczemny WINNETOU
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:51:45
2018-05-10 20:01:32
Norbert Góralczyk KAREL
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:50:48
2018-05-10 20:00:24
Patrycja Góra LATINA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:49:04
2018-05-10 18:38:20
Anna Lemańska HELLANIA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:48:32
2018-05-10 18:13:21
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:48:07
2018-05-10 18:12:09
Helena Hamera TULLAMORE DEW
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:46:32
2018-05-10 18:08:05
Karolina Rychter MALAGA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:45:49
2018-05-10 18:07:33
Barbara Kozińska THIMOTE
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:45:12
2018-05-10 18:06:57
Paulina Antczak-Jakubek EVITA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:42:43
2018-05-10 17:15:29
Konstancja Szymacha CALLIA L
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:41:07
2018-05-10 17:14:34
Leszek Nieużyła KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:39:28
2018-05-10 17:14:07
Leszek Nieużyła IRYDON L
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:39:04
2018-05-10 17:13:16
Leszek Nieużyła DA VINCI
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:38:36
2018-05-10 16:59:41
Julia Chudzik MIDNIGHT MAGIC
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:24:41
2018-05-10 16:39:32
Zofia Tutak CHILI PEPPER 9
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:22:57
2018-05-10 16:14:03
Joanna Kilczewska CARAMBA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:21:58
2018-05-10 16:00:35
Zuzanna Prymek ROLEX
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:21:34
2018-05-10 15:59:46
Zuzanna Prymek H' BACCARD
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:21:05
2018-05-10 15:34:57
Sara Patejko ZAVIRA A
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:20:37
2018-05-10 15:01:28
Karolina Kicinska NOTA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 20:02:38
2018-05-10 15:00:46
Karolina Kicinska ANARION D’OZ
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:19:27
2018-05-10 14:17:46
Weronika Brodowska ACER
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:17:36
2018-05-10 14:07:29
Anna Ludwikowska EUREKA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 13:36:18
2018-05-10 12:55:52
Maja Ślepska DONNERDAMME L
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 13:33:42
2018-05-10 12:13:36
Joanna Rohm GEWINER
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 12:13:41
2018-05-10 12:03:02
Katarzyna Wiśniewska CASTIEL
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:46:43
2018-05-10 11:38:10
Natalia Domagała ZARIM
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:12:29
2018-05-10 10:41:36
Julia Poschauko JEEFREY
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:11:05
2018-05-10 10:12:19
Karolina Leszko AXOR
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:09:22
2018-05-10 09:59:22
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 10:49:04
2018-05-10 09:55:30
Martyna Wosiek MAGNAT
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:08:13
2018-05-10 09:54:34
Zofia Banaszek SOFIA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 22:45:59
2018-05-10 09:51:34
Julia Bednarczyk TAMIZA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:06:33
2018-05-10 09:05:58
Mateusz Owczarz WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:04:16
2018-05-10 08:53:05
Alicja Markiewicz TOPAZ
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:03:22
2018-05-10 08:51:06
Alicja Markiewicz L-BRENDA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:02:12
2018-05-10 08:30:28
Nadia Sobiecka MARINELLO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 22:45:33
2018-05-10 08:29:20
Anna Nasiłowska NADZIEJA II
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 10:15:41
2018-05-10 08:16:15
Aleksandra Molędzka BANDERAS
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 10:15:12
2018-05-10 08:15:07
Jacek Gałkowski HERMAN
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 10:48:34
2018-05-10 08:13:04
Jacek Gałkowski CALMARO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 10:12:42
2018-05-10 07:35:01
Alicja Łącka LADY
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 10:11:37
2018-05-10 07:32:37
Alicja Łącka SZLACHCIC
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 10:08:45
2018-05-10 07:24:18
Jarosław Płatos KASTOR MK
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 10:07:29
2018-05-10 07:23:52
Jarosław Płatos TIP TOP Q
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 10:07:01
2018-05-10 07:23:22
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 10:06:38
2018-05-10 07:23:01
Malwina Zdrzalik KNIRPS JUNIOR
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 09:49:27
2018-05-10 04:58:45
Aleksnadra Małek TURIA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 10:02:06
2018-05-10 00:18:41
Iga Głośniak FIODOR
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 10:00:34
2018-05-09 23:47:30
Aleksandra Florczak FIRST
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:57:52
2018-05-09 23:43:13
Julia Małek TURIA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:55:48
2018-05-09 23:42:05
Mateusz Owczarz LAK
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:53:31
2018-05-09 23:33:34
Gabriela Jendrych MAESTRO
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:52:31
2018-05-09 23:33:17
Wiktoria Król DUMKA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:52:04
2018-05-09 23:32:21
Wiktoria Król CARLO ROSSI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:49:09
2018-05-09 23:01:56
Katarzyna Stążka STACHATO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:48:18
2018-05-09 23:01:07
Konrad Duk ESCATO
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:42:23
2018-05-09 22:45:59
Kaja Sosnowska TORINO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:41:58
2018-05-09 22:45:14
Kaja Sosnowska RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:35:57
2018-05-09 22:43:42
Julia Stryczyńska ALWARO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:35:25
2018-05-09 22:38:33
Ewa Mulik FORIA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:34:44
2018-05-09 22:36:15
Ewa Mulik QUIN DE REVEL
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak-Jakubek Paulina BPK
2004 (JM.)
brak
2. Balcer Hanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
3. Balcer Monika SKJ Bajardo Augustówek
1998 (MJ.)
O022861
10112948
4. Banaszek Zofia WKJ Lublin
2002 (J.)
O026467
5. Bednarczyk Julia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O029070
6. Borowska Elżbieta KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O031609
7. Brodowska Weronika BPK
2002 (J.)
Brak
8. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
9. Cebula Olga JKS Equita w Świętochowie
2006 (JM.)
O049784
10. Chęcińska Julia KJ Aldragho Piaseczno
2005 (JM.)
brak
11. Choińska Hanna KJ Dworek Okuniew
S
O031299
12. Chudzik Julia UKS Primo Grodzisk Maz.
2005 (JM.)
O039428
13. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
O020896
14. Ciba Gloria KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
O032308
10115300
15. Cieplińska Nadia BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O047989
16. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
17. Dębowska Zuzanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O013837
18. Domagała Natalia KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032898
19. Duk Konrad WKJ Lublin
2002 (J.)
O035314
20. Dziuba Anna SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
21. Falkowska Ewelina KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O041596
22. Florczak Aleksandra UKS Primo Grodzisk Maz.
2003 (JM.)
O041726
23. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
24. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
25. Głośniak Iga UKS Primo Grodzisk Maz.
2003 (JM.)
O039424
26. Góra Patrycja WKJ Lublin / SJ Piker
2000 (J.)
O047719
27. Góralczyk Norbert WKJ Lublin / SJ Piker
2007 (Mł.)
O049844
28. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
29. Grzymała Jakub SJ Szarża Popówek
S
O010163
30. Hamera Helena BPK
2004 (JM.)
O035566
31. Harasim Liliana BPK
2007 (Mł.)
brak
32. Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
2005 (JM.)
O039853
33. Izmajłowicz Adrianna KJ Victoria Bierzewice
2001 (J.)
O035568
34. Januszkiewicz Kaja Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2006 (JM.)
O049107
35. Januszkiewicz Nina Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
1998 (MJ.)
O021478
36. Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
S
brak
37. Jendrych Gabriela Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2000 (J.)
O027472
38. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O030997
39. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
40. Jóźwiak Gabriela KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
brak
41. Kacprzak Zofia KJ Aromer Józefin
S
O012237
42. Karcz Krystyna BPK
2003 (JM.)
brak
43. Karczemny Mateusz BPK
S
brak
44. Karczewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O026868
45. Kasprzyszak Ola JKS Equita w Świętochowie
2005 (JM.)
O039308
46. Kicinska Karolina Largo Sp. z o.o.
S
O043139
47. Kiwale Gloria KS AZS AWF Warszawa
2004 (JM.)
brak
48. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
49. Kłęk Jakub Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2001 (J.)
O031303
50. Konieczna Róża SKJ Bajardo Czosnów
2004 (JM.)
O039319
51. Koroluk Agata UKS Primo Grodzisk Maz.
2006 (JM.)
O043576
52. Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
S
O003774
53. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O026072
54. Kowalska Paulina BPK
55. Kozińska Barbara BPK
2001 (J.)
O030953
56. Krajewska Nikola KJ SO Łąck
2003 (JM.)
O039521
57. Krawczyk Małgorzata Bractwo Konne Św. Marcina
S
brak
58. Król Weronika Stowarzyszenie KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O033577
59. Król Wiktoria UKS Primo Grodzisk Maz.
2001 (J.)
O025141
60. Kropielnicka Julia BPK
2006 (JM.)
brak
61. Krzemińska Marta KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
O027474
62. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team
S
O002632
63. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
64. Kuczyńska Ewa TKKF Ognisko Hubert Warszawa
1999 (MJ.)
brak
65. Kunka Marta KJ Aldragho Piaseczno
S
O005240
66. Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses
S
O037724
67. Kuptel Małgorzata KJ Rock Horses
S
O019672
68. Kurzyńska Lena KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O043680
69. Lach Agata BPK (KPO)
S
O021879
70. Lemańska Anna KJ Equest Łąck
2000 (J.)
O034175
71. Leszczyńska Kamila BPK (MAZ)
1997 (MJ.)
O032050
72. Leszko Karolina KJ Strzała Krubiczew
S
O003038
73. Ludwikowska Anna WKJ Lublin / SJ Piker
1998 (MJ.)
O031670
74. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O049201
75. Łupińska Kornelia Stowarzyszenie J Szarża Popówek
2004 (JM.)
Brak
76. Małek Aleksnadra UKS Primo Grodzisk Maz.
2004 (JM.)
O043575
77. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
78. Markiewicz Alicja UKS Primo Grodzisk Maz.
2005 (JM.)
O031292
79. Miazga Agata WKJ Lublin / SJ Piker
2003 (JM.)
O041392
80. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
81. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
82. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1997 (MJ.)
O021314
10147770
83. Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
S
O018352
84. Molenda Zuzanna SJ Poster Piaseczno
2001 (J.)
O035040
85. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
86. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
87. Mulik Ewa Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
88. Nadzieja Maja KJ Aldragho Piaseczno
2002 (J.)
O038857
89. Nagrodzka Katarzyna KJ Na Górce Marklowice
S
O014314
90. Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032392
91. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
92. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin / SJ Piker
1999 (MJ.)
O022705
93. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin / SJ Piker
2002 (J.)
O029332
94. Ogonowska Ewa BPK
95. Orlikowski Antoni Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2003 (JM.)
O032321
96. Owczarz Mateusz UKS Primo Grodzisk Maz.
2004 (JM.)
O043514
97. Owczarz Mateusz UKS Primo Grodzisk Maz.
2004 (JM.)
O043514
98. Pankiewicz Ireneusz BPK (MAZ)
S
O028769
99. Paszkowski Sławomir SJ Szarża Popówek
S
O003290
100. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
101. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
102. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
2016 (Mł.)
O000491
103. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
104. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
105. Poschauko Julia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
1999 (MJ.)
O014122
10085827
106. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
107. Przyborowska Patrycja BPK
S
O022454
108. Radecka-Nowacka Sylwia BPK
S
brak
109. Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
S
O024888
110. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
111. Rogalska Rita Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2002 (J.)
O038349
112. Rybczynski Bartosz brak
S
O046277
113. Rychter Karolina BPK
2004 (JM.)
brak
114. Saulewicz Barbara KU AZS Uniwersytet Warszawski
S
O006515
115. Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin
S
O002708
10107608
116. Ślepska Maja BPK
2002 (J.)
brak
117. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (JM.)
O042345
118. Sobiecka Nadia KJ Akademia Kucania Dawidy
2003 (JM.)
O036897
119. Sosnowska Kaja KKJ Kielce
S
O013932
120. Stasiak Zofia JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O044820
121. Stążka Katarzyna KJ Alexander Elizówka
2002 (J.)
O039528
122. Steczowicz Katarzyna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
brak
123. Steczowicz Zofia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (J.)
O037425
124. Stryczyńska Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O012811
125. Suchta Hubert KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
brak
126. Suska Zuzanna TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2001 (J.)
brak
127. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
128. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
S
O013524
129. Uchman Dominika TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2004 (JM.)
brak
130. Wakulińska Dorota Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O035451
131. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
O042191
132. Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
S
O036386
133. Wosiek Martyna WKJ Lublin
2000 (J.)
O022738
134. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
135. Żuchowicka Katarzyna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2007 (Mł.)
O039387
136. Żuchowicki Jakub Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O039878
137. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2010 (Mł.)
O026990
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

57

ACER MŁP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Efekt
M: Awelana
O: Weronika Brodowska
B: Bogusław Dąbrowski
Brak
2.

37

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Almeria / Anapolis
O: Jarosław Płatos
B: Alicja Hadryś
K019846 616007610110409
3.

24

ALWARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Aldona
O: Julia Stryczyńska
B: Staniek Diter
K015874 12116
4.

94

AMBRA WLKP. POL 2006 Klacz siwa/162 F: Castillo
M: Ariadna
O: Izabella Rutkowska
B: Stanisław Przybylski
K022300 POL007600230806
5.

7

ANARION D’OZ SF FRA 2010 Ogier gniada F: Kannan
M: Tiwele D’Oz / Calvaro
O: Karolina Kicińska
B: Francja
K019753
6.

157

ARAMIS HUN HUN 2011 Wałach gniada F: Condor
M: Amanda
O: W Cuglach s.c.
B: Real-Szall Bt.
K021780
7.

120

ATLANTA I HOL GER 2008 Klacz gniada/170 F: Caretino / Caletto II
M: Shacira / Carolus I
O: Piotr Michalski
B: Leon Knickrehm
K016160 DE421000092408
8.

140

AVATAR SO RUS 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Paulina Staromłyńska
B: Brak
Brak
9.

100

AVRIL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
O: Piotr Kasprzyszak
B: Dariusz Poleszczuk
K017181 POL013640008007
10.

146

AWANGARDA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Cassilio
M: Alegoria
O: Joanna Perzyna
B: -
K024767
11.

51

AXOR SP POL 2013 Ogier siwa F: Con Calma
M: Arkadia
O: Karolina Leszko
B: Mirosław Tchórz
K024006 616009670060713
12.

43

BANDERAS SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Castilio / Cassini I
M: Bonita / Cabrol
O: Karolina Gałkowska
B: SK Żelichów
K008845 POL009640071603
13.

9

BARS WLKP. POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Saganek
M: Bella Dona
O: Paweł Moczkowski
B: -
brak
14.

112

BASHIRA-K SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Placido
M: Bychawa
O: Dorota Radzikowska
B: Klimecki Roman
K019531
15.

111

BAZYLIA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy / Renoir
M: Babet / Durello Top
O: Dominik Gronet
B: Dominik Gronet
K021565 616013640053209
16.

86

BEATRICCI-G LIT. POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Bedford
M: Gipola
O: Zbigniew Patejko
B: Ona Gutkauskiene
K012431
17.

118

BORMAN HAN GER 2010 Wałach gniada F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Sabine / Stakkato Gold
O: Jacek Kosow
B:
K016741 DE431310183510
18.

3

CALMARO DSP GER 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Odette / Pesus
O: Karolina Gałkowska
B:
K021498 DE455870266210
19.

106

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
O: Michał Pilkiewicz
B:
K016138 DE433311567303
20.

11

CARANDO 3 HOL. NLD 2004 Wałach gniada F: Carano
M: Gina
O: Andrzej Czyż
B: -
K009473
21.

14

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
O:
B: Heiko Kaeding
K021428 DE421000220511
22.

143

CARDALCO HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio
M: Hekla II / Carthago
O: Henryk Soboń
B: Eggers Ernst
K009028 DE421000007804
23.

148

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Carambole
M: Carrara
O: O. Laferi- Sapiej
B: Eko Abi E. Fabińska
K023534
24.

29

CARLO ROSSI OLD. POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Clinton I
M: Oh Wiskey
O: Wiktoria Krol
B: Paulina Hagel
K024905
25.

173

CARPE DIEM K HOL. GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Catalido / Catoki
M: Idylle I
O: Katja Sejer Nielsen
B: .
K019255
26.

53

CASTIEL OLD POL 2008 Wałach gniada/169 F: Contendro I / Contender
M: Zenia / Zeus
O: Katarzyna Wiśniewska
B: Jarosław Sekuła
K021162 DE418180165408
27.

166

CELEBRA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Ludger
M: Czeszka
O: Ognisko TKKF Hubert
B: Sylwester Kosiński
brak
28.

110

CHACCO-LAUREN Oldenburska POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Chacco-Blue
M: Laura
O: Andrzej Wojdalski
B: Andrzej Wojdalski
K020859 DE433331641010
29.

13

CHELBY HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Casparino
M: Irina VI / Alcatraz
O: Alicja Ciarczyńska
B: -
K024928
30.

113

CHEPETTO HOL GER 2013 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K025419
31.

89

CHIP HAN GER 2007 Wałach gniada F: Count Grannus / Contendro I
M: Ala / As di Villagana
O: Marek Przyborowski
B: Jutta Schlichting
K025406
32.

144

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: Spreckelmeyer Andr.
K024469 DE 335 350353898
33.

139

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
O: Agnieszka Orlikowska
B: Marteaux Danny
K022717
34.

182

CLINTESSA PRO OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Clinton I
M: Askania / Athlet Z
O: -
B: -
K024059
35.

48

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
O: Marta Kotlarska
B: Ryszard Kosicki
K023581 DE421000600613
36.

91

COLOURFUL W.Z. HOL GER 2007 Wałach gniada F: Caretino / Caletto II
M: O-Corrada J / Corrado I
O: Monika Balcer
B: Janssen Peter Reimer
K022967 DE421000218507 104DN44
37.

145

CONCORD F HOL POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Carmen / Calypso III
O: Ewa Ogonowska
B: Marek Fimmel
K024715 616009610117211
38.

85

CONTAFEE WESTF POL 2011 Klacz kasztanowata F: Contendro II
M: Falkennhofs Landfee
O: Anna Więcek
B: -
K020519
39.

114

CORNAT HAN GER 2010 Wałach gniada F: Edgar
M: Flora
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K023218
40.

65

DA VINCI KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Numero Uno / Libero H
M: Platina / Drossan
O: Jerzy Korona
B: D. Brunink
K024979 528003000812823
41.

104

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B:
K016425 528003000812206
42.

101

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Empire /
M: Diamantina /
O: Anna Hipsz
B: Remigiusz Makowski
K020906 616009661132009
43.

21

DEJV SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Kilian38
M: Dosia
O: Jacek Smolarczyk
B: Monika Pasik
K025635 616009600113014
44.

175

DENDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/169 F: Wallenberg / Stakkato
M: Zinca /
O: Michał Mordzelewski
B:
K022196
45.

16

DESERT GENERAL XX POL 2008 Wałach kasztanowata F: Bahamian Bounty
M: Desert Flower / Green Desert
O: -
B: GBR
K015725 8260GB45116184T
46.

124

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Turbut Quirinus
M: Dancing Queen
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: Beata Wandel
K024084
47.

84

DIDO SP POL 2012 Wałach gniada F: Vigor
M: Deizi
O: Anna Leszczyńska
B: Kowalewski Zbigniew
K021217
48.

55

DONNERDAMME L SP POL 2012 Klacz gniada F: Lescibard L
M: Dolores L
O: Michał Ślepski
B: Sławomir Jarmuszczak
K024199
49.

121

DRAGO DE QUEEN SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Solaris
M: Deborah
O: Kloze Inga
B: Muzyka Monika
K024479
50.

170

DRUID SP POL 2004 Wałach siwa F: Armani / Caletto's Son
M: Diana V / Czaromir
O: Agnieszka Kopka, Łukasz Sikorski
B: Bronisław Vogt
K013457 POL009611054904
51.

81

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
O: Dorota Radzikowska
B: J. Knaap
K011639
52.

160

ENYA HOL. NLD 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Colandro
M: Evita IX
O: Sylwia Radecka- Nowacka
B: Cents Manfred
brak DE421000636207
53.

134

EPOS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Eneida / Fanimo
O: SO Łąck
B: SK Moszna
K005344 POL009660075099
54.

27

ESCATO SP POL 2012 Wałach siwa F: Casilio
M: Epoka
O: Mariusz Duk
B: Henryk Mianowski
K020769
55.

92

ETNA W SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Che Guevara L
M: Enigma W
O: Tomasz Jóźwiak
B: Rinaldo Kiecoń
K018592
56.

56

EUREKA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Stakkato Top
M: Epona
O: Anna Ludwikowska
B: Henryk Mianowski
K025705 616 009 66 05736 13
57.

69

EVITA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Perettie-B
O: Agnieszka Antczak
B: Holandia
brak
58.

180

EVO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: Strayer's Samson
M: Euforia
O: Michał Mordzelewski
B: SK Jaroszówka
K022467
59.

35

FIODOR MŁP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Planet / Zoon
M: Furia / Łyk
O: Aleksandra Głośniak
B: Jarosław Pawlik
K017455 POL006550002107
60.

34

FIRST SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Maria Król
B:
K025178
61.

138

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Houston
M: Chanac van T&L / Jarnac
O: Pankiewicz Ireneusz
B: N.V. T&L KERKSTRAAT
K020838 056007000F50039
62.

23

FORIA OLD POL 2007 Klacz F: Faust Z
M: Hataria
O: Ewa Mulik
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K011408
63.

151

GOOD MADDOX SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Good Luck /
M: Madda / nn
O: Adrianna Izmajłowicz
B: Mirosław Glamowski
K015836 POL009520129406
64.

149

GUIDAM KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
O: Katarzyna Kuptel
B:
K023214 528003201101092
65.

60

H' BACCARD SP POL 2008 Wałach gniada F: Baldini II / Bachus
M: Hrabianka / Maram
O: Klaudia Prymek
B:
K013749 POL009600379308
66.

130

HAJFA SP POL 2002 Klacz gniada F: Romario /
M: Homilia /
O: Julia Kropielnicka
B:
brak
67.

163

HELIOS XO POL 2006 Wałach kasztanowata F: Lais
M: Hanza
O: Jakub Grzymała
B: SK Walewice
K019384
68.

185

HELIOS SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Lais sp
M: Hanza m/Elsing oo
O: brak
B: brak
brak
69.

74

HELLANIA WESTF GER 2006 Klacz siwa/172 F: Corde Star / Cor De La Bryere
M: Hellana / Cavalliero
O: Cezary Lemański
B: Marek Romanowski
K013064 DE441411901906
70.

42

HERMAN KWPN NED 2012 Ogier ciemnogniada/175 F: Think Twice D'ici / Burggraaf
M: Belle Miranda / Sarantos
O: Karolina Gałkowska
B: W.A.M. Oude Wesselink
K021644 528003201209826
71.

176

HESSEL-ST KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Ralina / Caretino
O: Michał Mordzelewski
B:
K024083 528003201203631
72.

179

HIMALAYA KWPN NLD 2012 Klacz gniada F: Cream On Top
M: Eskino / Darco
O: Mordzelewski Michał
B: Holandia
brak
73.

117

HISZPAN SP POL 2008 Wałach srokata F: Ulisses / Karandasj
M: Hiszpanka / Noel
O: Tatiana Konstańczuk
B: Jan Kłosek
K013790 POL009510342508
74.

181

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz inna F: Conquest Boy
M: Hrabina C
O: Witold Brodewicz
B: Witold Brodewicz
K018491 616 009 66 08412 11
75.

131

HUZARKA MŁP POL 2003 Klacz kara F: Top Gun
M: Huanita
O: Katarzyna Uchman
B: SK Walewice
brak
76.

96

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
O: WK Consult
B: WK Consult
K023627 528003201308543 105WQ93
77.

169

IKRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Alvarez17/ Alexis Z
M: Istna / Rambo
O: Katarzyna Nagrodzka
B: Huzar Roman
K024522 POL 009 67 00065 09
78.

83

IRWIN GR WLKP POL 2009 Wałach kara F: Wołyń
M: Ibiza
O: Bartosz Rybczynski
B: Wacław Szpatkowski
brak
79.

66

IRYDON L SP POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Lescibard L
M: Iranda L
O: Jerzy Korona
B: Sławomir Jarmuszczak
K023666
80.

141

JASMIN SP POL 2007 Wałach gniada F: Acorino
M: Jurata
O: Dominik Jaworski
B: Procajło Jan Tomasz
brak
81.

122

JAXX KWPN NED 2014 Wałach siwa/171 F: Indorado
M: Onesse
O: Marcel de Boer
B: G. J. Hoekman
brak 528003201406415
82.

125

JAZON TRK POL 2009 Wałach kara F: Ajbek
M: Jasmin
O: Krzysztof Kowalski
B: Marek Przeczewski
K014544
83.

184

JAZON SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Jakobin
M: Dama
O: Lidia Wojciechowska
B: Andrzej Krawczykowski
Brak
84.

50

JEEFREY SP POL 2006 Wałach gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Jennifer / Lord Sherry
O: Monika Popławska
B: Renata Marocka
K012535 POL009530260706 104FN35
85.

123

KALINKA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc: F: Karmel
M: Karmela
O: Zofia Mordzelewska
B: Andrzej Szeremeta
K015034
86.

183

KARDAMON HOL GER 2012 Ogier siwa F: Corrado I
M: Kati H/ Carthago
O: Dorota Zieniewicz
B: Hackenbeck Dieter
Brak
87.

76

KAREL Koń Mały POL 2000 Klacz tarantowata/mk:134 F: Dethmer
M: Karmalita Little lilly
O: Patrycja Góra
B: U i Z Bedlińscy
K005273 616013660016300
88.

39

KASTOR MK SP POL 2014 Ogier gniada F: Marino
M: Kampari
O: MK Stadnina Koni Filice
B: MK Stadnina Koni Filice
brak
89.

127

KASZMIR SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Bohun
M: Kasandra
O: .
B: Ewa Trąbczyńska
K017251 POL999670169606
90.

161

KEMARA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: Keti / Pigmalion
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Henryka Kapinos
K013761 POL009530070103
91.

36

KNIRPS JUNIOR Branden. GER 2014 Ogier siwa F: Knirps 10 / Kolibri
M: Fomena / Liostro
O: -
B: Jörg Böhnke
brak DE 456980009014
92.

156

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Veracruz /
M: Kordoba / Justin Damiro
O: Michał Mordzelewski
B: Justin Damiro
K018266 616009660034607
93.

119

KOSOW CANNMOR HOL GER 2005 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: E-Fan / Grundyman
O: Jacek Kosow
B: Udo Wagner
K018924 DE421000321805 104UO92
94.

19

KUBA WLKP. POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cedrus
M: Kenia
O: Ewa Piórkowska
B: SO Starogard Gdański Sp.zoo
brak
95.

45

L-BRENDA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Jasmont / Top Ewita
M: Leksora / nn
O: Piotr Zaborowski
B: Ireneusz Wojtkowiak
K017140 616013680078609
96.

41

LADY SP POL 2007 Klacz gniada/174 F: Niels
M: Legenda
O: Aldona Łącka
B: Katarzyna Niedzwiecka
K020194 616009600310207
97.

32

LAK KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: Heban
M: Limita
O: Ewa Owczarz
B: Wojciuk Teresz
K022923
98.

102

LAMBORGINI WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Quito MB
M: Lisa
O: Tomasz Stasiak
B: POL
K008794 10128
99.

75

LATINA MŁP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Emanor
M: Liberia
O: Patrycja Góra
B: Kosacki Adam
K024656 616006580409812
100.

162

LISMAKEEGAN CHESTER ISH IRL 2008 Wałach kasztanowata F: Mohill Treble C / Mohill Cavalier Clover
M: Lismakeegan Pressure / Legal Pressure
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Luke O'Connor
K023670 372414004955830
101.

159

LIVELLO Haflinger POL 2003 Wałach izabelowata/mk:150 F: Stony S.V. / Star
M: Lora / Narvis
O: Aleksandra Gierz
B: Jan Bittala
K019025 203001830257803
102.

31

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
O: Beata Jendrych
B: Maciej Pietras
K019413 POL732010056011
103.

6

MAGNAT SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Agrest
M: Mona Liza / Matador
O: Martyna Wosiek
B: Mariusz Wosiek
K021366
104.

71

MALAGA KUC POL 2003 Klacz bułana/kuc:146 F: Grafos
M: Grażka
O: Andrzej Kania
B: Polska
K012151
105.

90

MALIBU Traken POL 2008 Wałach gniada F: Viskis
M: Marka
O: Wojciech Radwański
B: Krzysztof Wojsiat
K014464 POL732010037708
106.

44

MARINELLO KUC GER 2001 Ogier bułana/kuc: F: Magic Main
M: Sanny
O: Maria Król
B: Maria Król
K007806
107.

87

MAVANDER SP POL 2011 Wałach gniada F: Vanndam
M: Makabi
O: Łukasz Jończyk
B: Łukasz Jończyk
K023275
108.

154

MEDOR KF POL 2000 Ogier siwa/kuc: F: Wartownik
M: Modika
O: Piotr Szaturski
B: Ryszard Klimaszewski
brak
109.

158

MEKINTOSZ J SP POL 2010 Wałach gniada F: Karbon
M: Miss Sally
O: W Cuglach s.c.
B: Big Consulting Bertrand le Guern
Brak
110.

152

MEKSYK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Falkon
M: Mekka Schagya / Lais
O: -
B: -
K019026
111.

155

MERLE Haflinger GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc: F: Abendsturm
M: Maiglockchen
O: Monika Steczowicz
B: Mueller Roland
brak DE 434 340246804
112.

64

MIDNIGHT MAGIC Kuc Connemara POL 2008 Ogier siwa F: Atlantic Magic
M: Muffin / Spinway Comet
O: -
B: -
K018584
113.

136

MISTER CANTERO HOL POL 2007 Wałach kasztanowata F: Cantero
M: Mirian
O: Józef Borowski
B: -
K011426
114.

147

MONTE CHRISTO AB MŁP POL 2010 Wałach siwa F: Huzar /
M: Motorola /
O: Dorota Wakuińska
B: Mirosław Janik
K023367
115.

4

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
O: Maciej Nasiłowski
B: MK Filice
K019506
116.

174

NESSINO XX POL 2006 Ogier gniada F: Dzielżan
M: Nieglinka
O: Stanisław Choiński
B: Ryszard Szpar
K016580 12197
117.

58

NOTA SP POL 2006 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
O: Karolina Kicińska
B: Tyszko Horses
K018105
118.

116

NURMI SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: Chacco Fly
M: Nutella
O: Marek Niewiadomski
B: Sk Nowielice
K022827
119.

99

ONE LADY SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Watson
M: Obstawa
O: Rita Rogalska
B: Polska
K023238 616009530286911
120.

132

PARYS SP POL 2008 Wałach gniada F: Ludger
M: Piwonia
O: Ognisko TKKF Hubert
B: Sylwester Kosiński
brak
121.

165

PREZYDENT II W SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Desant
M: Prunelka
O: Marek Niewiadomski
B: Wojtyczko
K008876
122.

126

QUABREL RJT DE L'ETAPE SF BEL 2004 Wałach siwa/kuc:149 F: Don Juan V / Abbeyleix Apollo
M: Nina De L'Etape / Rachide
O: Elżbieta Dziuba
B: M. Jeane Pierre Seiller
K023301 04315168Z
123.

22

QUIN DE REVEL OLD POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quidam de Revel
M: Prestige II
O: Ewa Mulik
B: Jarosław Reese-Mytkowski
K025506
124.

20

RASPADO SP POL 2012 Wałach gniada/169 F: Lascado hol.
M: Rewia
O: Barbara Saulewicz
B: Jacek Dzido
brak
125.

25

RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL NRPS GER 2002 Wałach kasztanowata/170 F: Rubiquil
M: Baccara
O: Kaja Sosnowska Karol Niemczuk
B: Comb. Schmitz & Heeren
K016252 60022232S
126.

164

RAUL SP POL 2006 Wałach gniada F: Quelester
M: Raketta / Rakett
O: Sławomir Paszkowski
B: Piotr Tokarczyk
K016410
127.

108

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
128.

97

RIBOY D'ALIMAT SF FRA 2005 Wałach gniada F: Dollar Dela Pierre / Quidam De Revel
M: Only You D'Alimat / Udanum
O: WK Consult Wojciech Kostrzewa
B: M. Mathieu Penel
K018475 05063105Z 103ME37
129.

93

ROBINIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral / Leuthen I
M: Ronia / Domestos
O: Michał Mordzelewski
B: Marcin Klinkiewicz
K023240 616007610093311
130.

61

ROLEX WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Himen / Oder
M: Rita / Arak
O: Klaudia Prymek
B:
K018756 616007520162906
131.

82

ROTEX II SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Roksana / Sofix
O: Gloria Ciba
B: Ewa Janiak
K017653 616009530316310
132.

88

SARASATI SP POL 2006 Wałach gniada F: Aravel II
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
O: Zofia Kacprzak
B: Piotr Wiese
K013384
133.

171

SHERIDAN Kuc Feliński POL 2008 Wałach gniada/kuc:145 F: Gracjan
M: Sanicula
O: Bogdan Chrzanowski
B: Bogdan Chrzanowski
brak
134.

2

SILVANA LIT. LTU 2004 Klacz kara F: Sedans
M: Galana
O: -
B: -
brak
135.

47

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris
M: Sonja
O: Leszek Banaszek
B: Ilona Lubińska
K014194 POL013640083408
136.

28

STACHATO BAYER DEU 2010 Ogier gniada F: Stalypso
M: Georgina
O: Janusz Stążka
B: Gestüt Sprehe
K016469
137.

40

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:134 F: Verdi Ponysport
M: Stokrotka
O: Aldona Łącka
B: Helena Rudnicka
K024954 616013640003112
138.

5

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:141 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa
O: Ewa Bednarczyk
B: Jan Szpunar
K014263 POL013630041605
139.

135

TANGENS KUC POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Monika Karpińska
B: -
K019244
140.

137

TANGO DRP POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Nando
M: Nando
O: Monika Karpińska
B: Teodor Gronet
K019242
141.

128

TENERIFE L SP POL 2009 Klacz gniada F: Gayall / Luron
M: Tola Z / Cartree Z
O: Nadia Cieplińska
B: Jan Ludwiczak
K016418 616009610036509
142.

79

THE NEIGHBOUR KWPN NED 2000 Wałach kasztanowata F: Madison / Guidam
M: Nelissa / Burggraaf
O: Barbara Dzikowska-Lach
B:
K005114 0010265
143.

70

THIMOTE HESKA GER 2005 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Aleksandra Janiec
B: Niemcy
K025507
144.

38

TIP TOP Q SP POL 2006 Wałach gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Tina / Tin Rocco
O: Adrianna Kaczmarek
B: Eco-A.B.I. Białystok
K010736 POL009510102206
145.

46

TOPAZ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Efekt
M: Tamaria
O: Agnieszka Markiewicz
B: Janów Podlaski
K010029
146.

26

TORINO SP POL 2006 Wałach gniada/mk:158 F: Acorino
M: Tercja-Toyota
O: Kaja Sosnowska
B: Janasz Jadwiga
K010424 11107
147.

80

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
O: Łukasz Jończyk
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017470 616009600108710
148.

72

TULLAMORE DEW OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Foria
O: Dorota Heidrich
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019496
149.

1

TURIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:140 F: Platon /
M: Tanzania /
O: Arkadiusz Krupinski
B: KJ Kapriola Choiny
K023137 616013580385409
150.

103

VARIUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Varia
O: Zuzanna Karczewska
B: Pol
K021463
151.

49

WEDOG PRIDE N JOY KUC GBR 2012 Klacz izabelowata/kuc: F: Tireinon Star Rocker 79258
M: 135157 Holly
O: Ewa Owczarz
B: R. McDonough
brak UELN826046020168210
152.

73

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 616009640052010
153.

98

WIKI TRK. POL 2009 Klacz gniada F: Emis
M: Wiroza
O: Mirosław Miazga
B: Mirosław Kulpiński
K019631
154.

78

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Goldstern / Ahorn
O: Marta Kotlarska
B: -
K009862 5280030305238 102XR45
155.

129

WOKSANA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Andos /
M: Wokanda /
O: Nikola Krajewska
B: Roman Siwek
brak
156.

52

ZARIM SP POL 2012 Wałach siwa/166 F: Imequyl/Luron
M: Zara/Bajou du Rouet
O: Elżbieta Domagała
B: -
K022770 616009590104412
157.

59

ZAVIRA A HAN GER 2003 Klacz kasztanowata F: Zacharias / Zeus
M: Diamond / Drosselklang
O: Zbigniew Patejko
B: Erwin Von Dehsen
K008915 DE431315422303 103EJ12
158.

178

ZIZI 2009 klacz F: Nobody
M: -
O: -
B: -
159.

153

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:141 F: Malborn
M: LH'S Zanadiqua
O: Arkadiusz Krupiński
B: Niemczewska Barbara
K023354 616013661439611 616098200041755
Rider Club
Competition
Prize
Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
50
SUM:
50.00
Januszkiewicz Nina Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
50
SUM:
50.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
500
850
500
500
SUM:
2350.00
Kacprzak Zofia KJ Aromer Józefin
50
SUM:
50.00
Konieczna Róża SKJ Bajardo Czosnów
100
200
SUM:
300.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team
300
500
850
SUM:
1650.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
50
SUM:
50.00
Lach Agata BPK (KPO)
100
SUM:
100.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
200
SUM:
200.00
Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
200
SUM:
200.00
Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
100
200
SUM:
300.00
Niewiadomski Kacper WKJ Lublin / SJ Piker
300
50
SUM:
350.00
Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
100
SUM:
100.00
Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
50
SUM:
50.00
Poschauko Julia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
300
SUM:
300.00
Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
300
SUM:
300.00
Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak-Jakubek Paulina
BPK
EVITA (69)
2018-05-19
4
2018-05-19
2018-05-20
2018-05-20
3
Balcer Hanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
EVO (180)
2018-05-20
2018-05-20
18
Balcer Monika
SKJ Bajardo Augustówek
2018-05-19
16
2018-05-19
8
2018-05-20
4
Banaszek Zofia
WKJ Lublin
SOFIA (47)
2018-05-19
3
2018-05-19
25
2018-05-20
3
2018-05-20
9
Bednarczyk Julia
WKJ Lublin
TAMIZA (5)
2018-05-19
1
2018-05-19
21
2018-05-20
1
2018-05-20
7
Borowska Elżbieta
KJ Aldragho Piaseczno
2018-05-19
13
2018-05-19
Brodowska Weronika
BPK
ACER (57)
2018-05-19
7
2018-05-19
29
2018-05-19
Buchcar Weronika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
JAXX (122)
2018-05-19
24
2018-05-19
34
2018-05-20
23
2018-05-20
25
JAZON (125)
2018-05-19
20
2018-05-19
28
Cebula Olga
JKS Equita w Świętochowie
BAZYLIA (111)
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-20
1
2018-05-20
1
Chęcińska Julia
KJ Aldragho Piaseczno
TANGENS (135)
2018-05-19
1
2018-05-19
Choińska Hanna
KJ Dworek Okuniew
NESSINO (174)
2018-05-19
1
2018-05-19
38
Chudzik Julia
UKS Primo Grodzisk Maz.
2018-05-19
1
2018-05-19
15
2018-05-19
2018-05-20
1
2018-05-20
22
2018-05-20
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
CHELBY (13)
2018-05-19
14
2018-05-19
22
2018-05-20
21
Ciba Gloria
KJ Aromer Józefin
2018-05-19
28
2018-05-19
24
2018-05-20
28
2018-05-20
21
Cieplińska Nadia
BPK (MAZ)
2018-05-19
24
2018-05-19
38
2018-05-19
2018-05-20
28
2018-05-20
2018-05-20
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
BORMAN (118)
2018-05-19
13
2018-05-19
6
2018-05-19
15
2018-05-19
4
2018-05-19
19
2018-05-19
32
Dębowska Zuzanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ROBINIA (93)
2018-05-20
2018-05-20
13
Domagała Natalia
KJ Aromer Józefin
ZARIM (52)
2018-05-19
12
2018-05-20
12
Duk Konrad
WKJ Lublin
ESCATO (27)
2018-05-19
2018-05-19
35
2018-05-20
31
2018-05-20
Dziuba Anna
SKJ Bobrowy Staw
2018-05-19
37
2018-05-19
2018-05-20
4
Falkowska Ewelina
KJ Aromer Józefin
KASZMIR (127)
2018-05-19
2018-05-19
28
2018-05-20
26
2018-05-20
Florczak Aleksandra
UKS Primo Grodzisk Maz.
FIRST (34)
2018-05-20
8
2018-05-20
7
2018-05-20
9
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
2018-05-19
14
2018-05-20
10
HERMAN (42)
2018-05-19
18
2018-05-19
2018-05-20
2018-05-20
29
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-05-19
27
2018-05-19
2018-05-20
2018-05-20
29
Głośniak Iga
UKS Primo Grodzisk Maz.
FIODOR (35)
2018-05-19
3
2018-05-19
7
2018-05-20
7
2018-05-20
4
2018-05-20
5
Góra Patrycja
WKJ Lublin / SJ Piker
LATINA (75)
2018-05-19
1
2018-05-19
33
2018-05-20
14
2018-05-20
17
2018-05-20
Góralczyk Norbert
WKJ Lublin / SJ Piker
KAREL (76)
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-20
1
2018-05-20
1
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
AVATAR (140)
2018-05-19
5
2018-05-19
2018-05-19
27
Grzymała Jakub
SJ Szarża Popówek
HELIOS (185)
2018-05-20
4
2018-05-20
5
Hamera Helena
BPK
2018-05-19
16
2018-05-19
10
2018-05-20
3
2018-05-20
2
Harasim Liliana
BPK
WOKSANA (129)
2018-05-19
1
2018-05-19
32
2018-05-19
2018-05-20
1
2018-05-20
21
2018-05-20
Hipsz Kaja
JKS Equita Świętochów
DANZA II (101)
2018-05-19
5
50
2018-05-19
30
2018-05-20
23
2018-05-19
32
2018-05-19
14
2018-05-20
7
Izmajłowicz Adrianna
KJ Victoria Bierzewice
2018-05-19
29
2018-05-19
2018-05-19
30
2018-05-20
17
2018-05-20
15
Januszkiewicz Kaja
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
KALINKA (123)
2018-05-19
2018-05-19
10
2018-05-20
2018-05-20
15
Januszkiewicz Nina
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-05-19
4
50
2018-05-19
27
2018-05-20
22
Jaworski Dominik
KJ Skarb Kozienice
JASMIN (141)
2018-05-19
27
2018-05-19
26
2018-05-19
Jendrych Gabriela
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
MAESTRO (31)
2018-05-20
12
Jendrzejczak Blanka
JKS Equita Świętochów
RAVECCO S (108)
2018-05-19
7
2018-05-19
12
2018-05-20
14
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
TREZOR (80)
2018-05-19
1
500
2018-05-19
1
850
2018-05-20
1
500
2018-05-20
2
500
Jóźwiak Gabriela
KJ Aromer Józefin
ETNA W (92)
2018-05-19
1
2018-05-20
2018-05-20
22
Kacprzak Zofia
KJ Aromer Józefin
2018-05-19
20
2018-05-19
17
2018-05-20
4
50
2018-05-20
18
Karcz Krystyna
BPK
SHERIDAN (171)
2018-05-20
13
2018-05-20
3
Karczemny Mateusz
BPK
2018-05-20
32
Karczewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
VARIUS (103)
2018-05-19
2
2018-05-19
24
2018-05-20
2
2018-05-20
25
Kasprzyszak Ola
JKS Equita w Świętochowie
AVRIL (100)
2018-05-19
4
2018-05-19
44
2018-05-19
2018-05-20
5
2018-05-20
2018-05-20
Kicinska Karolina
Largo Sp. z o.o.
2018-05-19
40
2018-05-19
2018-05-20
2018-05-20
11
NOTA (58)
2018-05-19
4
2018-05-20
2018-05-20
Kiwale Gloria
KS AZS AWF Warszawa
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-20
Kloze Inga
KJ Aromer Józefin
2018-05-19
20
2018-05-19
2018-05-20
13
2018-05-20
Kłęk Jakub
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-05-20
16
2018-05-20
CARDIFF (148)
2018-05-20
21
2018-05-20
26
Konieczna Róża
SKJ Bajardo Czosnów
2018-05-19
3
100
2018-05-20
2
200
Koroluk Agata
UKS Primo Grodzisk Maz.
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-20
1
2018-05-20
1
2018-05-20
20
Kostrzewa Klara
KJ Rock Horses
2018-05-19
18
2018-05-19
16
2018-05-20
15
2018-05-19
18
2018-05-20
6
Kotlarska Marta
KJ Aromer Józefin
2018-05-19
25
2018-05-19
2018-05-20
18
Kowalska Paulina
BPK
JAZON (184)
2018-05-20
1
2018-05-20
10
Kozińska Barbara
BPK
THIMOTE (70)
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-20
2018-05-20
Krajewska Nikola
KJ SO Łąck
EPOS (134)
2018-05-19
9
2018-05-19
33
2018-05-20
14
2018-05-20
11
Krawczyk Małgorzata
Bractwo Konne Św. Marcina
BARS (9)
2018-05-20
2018-05-20
Król Weronika
Stowarzyszenie KSK Stare Babice
KEMARA (161)
2018-05-19
23
2018-05-19
19
2018-05-19
37
Król Wiktoria
UKS Primo Grodzisk Maz.
2018-05-19
2018-05-19
25
2018-05-19
42
2018-05-20
9
2018-05-20
Kropielnicka Julia
BPK
HAJFA (130)
2018-05-19
31
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-20
16
2018-05-20
2018-05-20
24
Krzemińska Marta
KJ Aromer Józefin
DRUID (170)
2018-05-19
16
2018-05-19
12
2018-05-20
4
2018-05-20
9
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team
MAESTRO (31)
2018-05-19
2
300
2018-05-19
2
500
2018-05-20
1
850
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
DIDO (84)
2018-05-19
6
2018-05-19
ATLANTA I (120)
2018-05-20
5
50
2018-05-19
26
2018-05-19
10
2018-05-20
15
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team
2018-05-19
13
2018-05-20
18
KARDAMON (183)
2018-05-19
11
2018-05-20
11
Kuczyńska Ewa
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
PARYS (132)
2018-05-19
2018-05-19
26
Kunka Marta
KJ Aldragho Piaseczno
TANGO (137)
2018-05-19
36
2018-05-19
32
Kuptel Katarzyna
KJ Rock Horses
HISZPAN (117)
2018-05-19
8
2018-05-19
10
2018-05-20
2
2018-05-20
15
Kuptel Małgorzata
KJ Rock Horses
GUIDAM (149)
2018-05-19
33
2018-05-19
29
2018-05-20
24
2018-05-20
19
Kurzyńska Lena
KJ Aromer Józefin
LIVELLO (159)
2018-05-19
1
2018-05-19
41
2018-05-20
2018-05-20
Lach Agata
BPK (KPO)
2018-05-19
6
2018-05-20
4
100
Lemańska Anna
KJ Equest Łąck
2018-05-19
34
2018-05-19
29
2018-05-20
24
2018-05-20
13
Leszczyńska Kamila
BPK (MAZ)
DIDO (84)
2018-05-20
2018-05-20
31
Leszko Karolina
KJ Strzała Krubiczew
AXOR (51)
2018-05-19
33
2018-05-19
2018-05-20
2018-05-20
Ludwikowska Anna
WKJ Lublin / SJ Piker
EUREKA (56)
2018-05-19
2018-05-19
17
2018-05-19
34
2018-05-20
6
2018-05-20
30
Łącka Alicja
KJ Aromer Józefin
2018-05-19
25
2018-05-19
1
2018-05-20
1
2018-05-20
1
LADY (41)
2018-05-19
25
2018-05-19
25
2018-05-19
19
2018-05-20
7
2018-05-20
Łupińska Kornelia
Stowarzyszenie J Szarża Popówek
HELIOS (163)
2018-05-19
1
2018-05-19
13
Małek Aleksnadra
UKS Primo Grodzisk Maz.
TURIA (1)
2018-05-19
6
2018-05-19
25
2018-05-20
6
2018-05-20
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (73)
2018-05-19
9
2018-05-20
10
2018-05-20
12
Markiewicz Alicja
UKS Primo Grodzisk Maz.
2018-05-19
2
2018-05-19
8
2018-05-20
16
2018-05-20
TOPAZ (46)
2018-05-19
7
2018-05-19
8
2018-05-20
5
2018-05-20
1
Miazga Agata
WKJ Lublin / SJ Piker
WIKI (98)
2018-05-19
24
2018-05-19
20
2018-05-20
6
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
ATLANTA I (120)
2018-05-19
14
2018-05-19
2018-05-20
7
Mielcarek Tomasz
JKS Sokóle
CHEPETTO (113)
2018-05-19
11
2018-05-19
30
2018-05-20
12
2018-05-20
9
CORNAT (114)
2018-05-19
26
2018-05-19
2018-05-20
20
2018-05-20
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
CONCORD F (145)
2018-05-19
3
200
2018-05-19
9
2018-05-20
5
Molędzka Aleksandra
KS AZS AWF Warszawa
2018-05-19
31
2018-05-20
6
Molenda Zuzanna
SJ Poster Piaseczno
ZIZI (178)
2018-05-19
21
2018-05-19
9
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-05-19
2
200
2018-05-19
28
CARDIFF (148)
2018-05-19
16
2018-05-19
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
DENDY (175)
2018-05-19
27
2018-05-19
11
2018-05-20
3
100
2018-05-20
3
200
HESSEL-ST (176)
2018-05-20
16
2018-05-20
20
HIMALAYA (179)
2018-05-20
2018-05-20
14
Mulik Ewa
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2018-05-19
5
2018-05-20
21
FORIA (23)
2018-05-19
34
2018-05-20
10
Nadzieja Maja
KJ Aldragho Piaseczno
MEDOR (154)
2018-05-19
32
2018-05-19
1
Nagrodzka Katarzyna
KJ Na Górce Marklowice
IKRA (169)
2018-05-19
12
2018-05-19
19
Nasiłowska Anna
KJ Aromer Józefin
2018-05-19
2018-05-19
31
2018-05-20
22
2018-05-20
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
2018-05-19
7
2018-05-20
3
2018-05-19
15
2018-05-19
21
2018-05-20
29
2018-05-20
27
MEKSYK (152)
2018-05-19
33
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin / SJ Piker
NURMI (116)
2018-05-19
29
2018-05-19
18
2018-05-20
17
2018-05-20
13
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin / SJ Piker
2018-05-19
1
300
2018-05-19
20
2018-05-20
5
50
Ogonowska Ewa
BPK
CONCORD F (145)
2018-05-20
12
Orlikowski Antoni
Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2018-05-19
25
2018-05-19
21
Owczarz Mateusz
UKS Primo Grodzisk Maz.
LAK (32)
2018-05-19
37
2018-05-19
39
2018-05-20
18
2018-05-20
2018-05-20
Owczarz Mateusz
UKS Primo Grodzisk Maz.
2018-05-19
1
2018-05-19
25
2018-05-20
1
2018-05-20
14
Pankiewicz Ireneusz
BPK (MAZ)
2018-05-19
42
2018-05-19
2018-05-19
32
2018-05-20
23
Paszkowski Sławomir
SJ Szarża Popówek
RAUL (164)
2018-05-19
35
2018-05-19
31
2018-05-20
11
2018-05-20
20
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
2018-05-19
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
2018-05-19
23
2018-05-20
10
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
CARDALCO (143)
2018-05-19
15
2018-05-19
23
2018-05-20
26
2018-05-20
26
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
AWANGARDA (146)
2018-05-19
22
2018-05-19
2018-05-20
19
2018-05-20
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
CAMARO (106)
2018-05-19
4
100
2018-05-19
2018-05-20
8
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
2018-05-19
5
50
2018-05-19
10
2018-05-19
8
2018-05-19
39
2018-05-19
43
Poschauko Julia
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
JEEFREY (50)
2018-05-19
3
300
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
2018-05-19
30
2018-05-19
22
2018-05-20
32
2018-05-20
9
ROLEX (61)
2018-05-19
6
2018-05-19
23
2018-05-20
17
Przyborowska Patrycja
BPK
CHIP (89)
2018-05-19
17
2018-05-20
25
2018-05-20
Radecka-Nowacka Sylwia
BPK
ENYA (160)
2018-05-20
15
2018-05-20
16
Radwański Wojciech
SKJ Bajardo Czosnów
MALIBU (90)
2018-05-19
2018-05-19
19
2018-05-20
17
2018-05-20
2
300
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
2018-05-20
2018-05-20
8
BASHIRA-K (112)
2018-05-20
30
2018-05-20
Rogalska Rita
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-05-19
5
2018-05-19
17
2018-05-20
2018-05-20
Rybczynski Bartosz
brak
2018-05-19
15
2018-05-20
20
Rychter Karolina
BPK
MALAGA (71)
2018-05-19
1
2018-05-19
11
2018-05-20
2018-05-20
19
Saulewicz Barbara
KU AZS Uniwersytet Warszawski
RASPADO (20)
2018-05-19
17
2018-05-19
34
2018-05-20
19
2018-05-20
28
Sikorski Łukasz
KJ Aromer Józefin
ARAMIS (157)
2018-05-19
18
2018-05-19
13
2018-05-20
27
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-20
2018-05-20
13
Ślepska Maja
BPK
2018-05-19
25
2018-05-19
2018-05-19
23
Smolarczyk Maja
KJ Skarb Kozienice
DEJV (21)
2018-05-20
8
2018-05-20
11
Sobiecka Nadia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-05-19
3
2018-05-19
2
2018-05-20
24
2018-05-20
Sosnowska Kaja
KKJ Kielce
2018-05-19
2018-05-20
22
2018-05-20
25
TORINO (26)
2018-05-19
12
2018-05-19
31
2018-05-20
30
2018-05-20
Stasiak Zofia
JKS Equita Świętochów
2018-05-19
28
2018-05-19
40
2018-05-19
2018-05-20
1
2018-05-20
2
Stążka Katarzyna
KJ Alexander Elizówka
2018-05-19
11
2018-05-19
39
2018-05-20
14
2018-05-20
27
Steczowicz Katarzyna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MERLE (155)
2018-05-19
1
2018-05-19
14
Steczowicz Zofia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
KUBA (19)
2018-05-19
2018-05-19
9
2018-05-19
35
Stryczyńska Julia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ALWARO (24)
2018-05-19
36
2018-05-19
25
2018-05-20
31
2018-05-20
19
Suchta Hubert
KJ Aromer Józefin
MEKSYK (152)
2018-05-19
36
2018-05-20
27
2018-05-20
23
2018-05-20
Suska Zuzanna
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
CELEBRA (166)
2018-05-19
2018-05-19
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
DANDY (104)
2018-05-19
10
2018-05-19
26
2018-05-20
23
2018-05-20
16
Turowski Karol
KJ Aromer Józefin
2018-05-19
1
2018-05-19
21
2018-05-20
1
2018-05-20
8
2018-05-19
38
2018-05-19
7
2018-05-20
6
2018-05-20
24
Uchman Dominika
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
HUZARKA (131)
2018-05-19
1
2018-05-19
31
Wakulińska Dorota
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2018-05-19
41
2018-05-19
2018-05-19
36
Wawryniuk Nela
KJ Sielanka Warka
AMBRA (94)
2018-05-19
24
2018-05-19
2018-05-20
8
Wiśniewska Katarzyna
KJ Aromer Józefin
CASTIEL (53)
2018-05-19
35
2018-05-19
8
2018-05-20
1
300
Wosiek Martyna
WKJ Lublin
MAGNAT (6)
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-19
Zdrzalik Malwina
KJ Galop Kozienice
2018-05-19
30
2018-05-19
6
Żuchowicka Katarzyna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
CHOPIN (144)
2018-05-19
22
2018-05-19
22
Żuchowicki Jakub
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2018-05-19
2018-05-19
Żuk Zuzanna
KJ Bertyn Piastowo
CARANJA (14)
2018-05-19
9
2018-05-19
5

Number of Riders: 137

Number of Horses: 159

The sum of prizes: 6 700.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl