Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 22:33:41
2018-05-11 21:08:08
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 1x 9/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 10:57:49
2018-05-11 09:45:24
Karolina Musiał CICHA WODA
  • 1x 3/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 10:57:15
2018-05-11 09:45:04
Karolina Musiał ASTRA
  • 2x 1/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 10:56:31
2018-05-11 09:44:42
Sebastian Grzeszczyk AVATAR
  • 2x 1/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:04:11
2018-05-10 16:38:17
Karolina Łącka CARLA 113
  • 2x 9/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:37:04
2018-05-10 11:18:41
Zuzanna Andruszkiewicz KASTORIA
  • 1x 1/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:24:15
2018-05-10 07:25:43
Luiza Misztal GARDENIA
  • 2x 10/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:23:49
2018-05-10 07:25:02
Ewelina Fiuk SANTANA
  • 1x 11/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:22:14
2018-05-09 23:12:56
Tomasz Patron BANGKOK
  • 2x 3/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 9/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:21:21
2018-05-09 23:02:10
Tomasz Patron SALTARELLO
  • 1x 3/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:20:47
2018-05-09 23:00:52
Tomasz Patron LARISSA
  • 1x 3/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:20:17
2018-05-09 22:59:27
Tomasz Patron EINSTEIN
  • 1x 4/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/(125cm), zwykły Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:21:31
2018-05-09 22:01:57
Natalia Stefańska LIGHT MY FIRE 7
  • 1x 11/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 21:38:27
2018-05-09 21:31:40
Ewelina Rocka LANCELOT
  • 1x 9/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 21:36:16
2018-05-09 18:34:33
Sylwia Początek MORWA
  • 1x 8/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 21:33:46
2018-05-09 15:00:27
Jacek Smolarczyk DEJV
  • 1x 2/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 21:33:25
2018-05-09 14:53:32
Maja Smolarczyk DEJV
  • 1x 1/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 7/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:02:10
2018-05-09 13:57:31
Katarzyna Kuptel HISZPAN
  • 2x 7/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 21:32:33
2018-05-09 11:34:15
Lidia Wojciechowska JAZON
  • 1x 1/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 21:31:36
2018-05-09 11:30:55
Wiktoria Bunkowska KANON
  • 1x 1/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 21:29:58
2018-05-09 11:12:45
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO
  • 1x 5/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 21:29:37
2018-05-09 11:12:12
Aleksandra Wiśniewska BOSTON MK
  • 1x 3/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 18:52:52
2018-05-08 16:02:51
Karolina Papaj LASCAR
  • 2x 1/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 18:51:24
2018-05-08 16:01:48
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 4/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 22:27:19
2018-05-08 12:24:06
Maria Pietrusińska DIOMEDES
  • 1x 4/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 18:49:44
2018-05-08 12:22:00
Maria Pietrusińska CZĄBER
  • 1x 5/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 18:48:59
2018-05-08 12:21:10
Maria Pietrusińska CHARLOTTA Z MASTER FILM
  • 1x 4/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 18:48:28
2018-05-08 09:27:03
Aleksandra Kurdej CELT
  • 1x 9/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 18:47:53
2018-05-08 09:26:19
Aleksandra Kurdej CEDRIC
  • 2x 9/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:36:08
2018-05-07 23:31:08
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 11/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 18:55:53
2018-05-07 17:53:41
Łukasz Wysocki TOLEDO
  • 1x 2/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 18:35:38
2018-05-07 17:52:55
Maria Pyzel MAGNOLIA
  • 1x 2/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 18:30:38
2018-05-07 17:52:19
Aleksandra Dudek RASCINA
  • 1x 4/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 18:30:09
2018-05-07 17:51:39
Dominika Czyż CANTER BS
  • 1x 4/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 18:29:43
2018-05-07 17:45:51
Karolina Kicinska ANARION D’OZ
  • 1x 7/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 18:29:11
2018-05-07 13:56:38
Karolina Kicinska NOTA
  • 2x 10/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 18:28:43
2018-05-07 10:24:27
Aleksandra Czerska OREGON
  • 1x 1/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 08:08:29
2018-05-07 07:36:05
Aleksander Kiljańczyk CALVI
  • 1x 2/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 00:38:54
2018-05-06 22:34:45
Daria Barwińska LONDON
  • 1x 5/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 00:38:18
2018-05-06 22:34:23
Daria Barwińska KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 5/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 00:37:51
2018-05-06 10:07:50
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 11/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 00:37:28
2018-05-06 10:05:33
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 9/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 00:36:04
2018-05-06 07:59:27
Maria Piasecka CONVERSACJA
  • 1x 2/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 00:35:43
2018-05-06 07:59:01
Daria Kozieł CONVERSACJA
  • 2x 1/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 00:35:01
2018-05-06 07:56:34
Maria Piasecka BLANK BEJ
  • 2x 1/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 08:52:07
2018-05-05 13:09:29
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x 4/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/(125cm), zwykły Art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 13:03:52
2018-05-02 07:51:03
Dominik Jaworski JASMIN
  • 1x 1/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 08:59:54
2018-05-02 07:50:06
Sebastian Grzeszczyk HORTENSJA
  • 1x 4/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 08:58:07
2018-05-02 07:49:41
Daria Ciesielska SERAFITKA
  • 1x 1/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:13:05
2018-05-01 13:35:58
Zuzanna Piasecka BRANDY
  • 1x 1/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andruszkiewicz Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2001 (J.)
O032320
2. Bartylak Wiktoria BPK
3. Barwińska Daria WKJ Lublin
2000 (J.)
O033555
4. Bunkowska Wiktoria KJ Golden Horse
2004 (JM.)
Brak
5. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (JM.)
O045740
6. Ciesielska Daria KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049276
7. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
8. Czyż Dominika WKJ Lublin
2002 (J.)
O036160
9. Fiuk Ewelina SJ Poniatowa
2000 (J.)
Brak
10. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o.
S
O006099
11. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
12. Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
S
brak
13. Kajak Dawid BPK (MAZ)
S
O028288
14. Kicinska Karolina Largo Sp. z o.o.
S
O043139
15. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
16. Kozieł Daria CKJ Jamka Ciepielów
2001 (J.)
brak
17. Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses
S
O037724
18. Kurdej Aleksandra WKJ Lublin
S
O019150
19. Łącka Karolina BPK (MAZ)
S
O021929
20. Misztal Luiza SJ Poniatowa
2000 (J.)
brak
21. Musiał Karolina KJ Skarb Kozienice
1997 (MJ.)
O024323
22. Papaj Karolina BPK (MAZ)
S
O020850
23. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
24. Piasecka Maria CKJ Jamka Ciepielów
2002 (J.)
brak
25. Piasecka Zuzanna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O045733
26. Pietrusińska Maria KS Master Film
S
O003164
27. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
28. Pyzel Maria WKJ Lublin / SJ Oxer
2003 (JM.)
O043691
29. Smolarczyk Jacek KJ Skarb Kozienice
S
O045430
30. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (JM.)
O042345
31. Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
2004 (JM.)
O032890
32. Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012113
33. Urbaniak Marek BPK (MAZ)
S
O012763
34. Wiśniewska Aleksandra Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
35. Wojciechowska Lidia KJ Golden Horse
brak
36. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

23

ANARION D’OZ SF FRA 2010 Ogier gniada F: Kannan
M: Tiwele D’Oz / Calvaro
O: Karolina Kicińska
B: Francja
K019753
2.

52

ASTRA MŁP 2011 klacz kasztanowata F: Wars
M: Aradika
O: Gęborys Paweł Jan
B: Gęborys Paweł Jan
3.

14

BLANK BEJ MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Blanka
O: Zygmunt Jamka
B: Zygmunt Jamka
brak
4.

35

BOSTON MK SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Rash ex Rekrut
M: Bravia MK
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
K024358
5.

1

BRANDY Typ Szlachetny POL 2010 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Gabriel Bierzgalski
B: Marta Kaleta
K023984
6.

20

CALVI XX POL 2009 Wałach gniada F: Zarewitsch / Night Shift
M: Conversa / Special Power
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
K015309 POL090000006272
7.

24

CANTER BS OLD POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendor I
M: H-Lord Like / Lord
O: Dominika Czyż
B: Sławomir Szlachta
K022518 DE418185824611
8.

50

CARLA 113 SP POL 2002 Klacz siwa F: Elvis
M: Candy
O: Klaudia Siarkiewicz
B: Drei W Stud Farms
K007756
9.

36

CAVALLO HOL GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I / Capitol I
M: Golia / Lavall I
O: Aleksandra Wiśniewska
B: -
K020731 DE421000042703
10.

28

CEDRIC SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: Stakkato Gold /
M: Cherryl /
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K024868
11.

29

CELT SP POL 2006 Wałach gniada/168 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Casablanca / Roland
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K011429 POL009580009606
12.

30

CHARLOTTA Z MASTER FILM Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Chiricco Z / Chin Chin
M: Cacharel Z / Catango Z
O: Rafał Kowalski
B:
K022560 056015Z55615311
13.

53

CICHA WODA SP 2009 klacz kasztanowata F: Dżahil
M: Cyweta
O: Karolina Musiał ,
B: ANR Oddział Terenowy w Olsztynie, gosp. w Elblągu
14.

15

CONVERSACJA MŁP POL 2012 Klacz gniada F: Kamp
M: Conversa
O: Jamka Zygmunt
B: Jamka Zygmunt
brak
15.

31

CZĄBER SP POL 2007 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
O: Rafał Kowalski
B:
K012952 POL009610200007
16.

39

DEJV SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Kilian38
M: Dosia
O: Jacek Smolarczyk
B: Monika Pasik
K025635 616009600113014
17.

32

DIOMEDES SP POL 2007 Wałach gniada F: Dionizos/ Elvis
M: Diuna/ Rabiatos Z
O:
B:
K015929
18.

42

EINSTEIN SP POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Palermo /
M: Enigma / Le Voltaire
O: Janusz Majkowski
B: Janusz Majkowski
K018452
19.

54

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
O: Marek Urbaniak
B: Niemcy
K023472 DE431316105611
20.

17

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Enigma / Le Voltaire
O: Maciej Chwaliński
B: Ewa Niestrawska
K014243 POL009610146308
21.

16

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire / Embassy I
M: Elfa / Fokas
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
K024453 616009661360410
22.

55

FANABERIA - - - - F: -
M: -
O: -
B:
23.

13

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
O: B. Tuwalski
B: Ewa Fabińska
K016932 616009510416009
24.

48

GARDENIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Acorino
M: Gżegżółka
O: Magda Misztal
B: Grzegorz Wosik
Brak
25.

33

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
26.

8

HISZPAN SP POL 2008 Wałach srokata F: Ulisses / Karandasj
M: Hiszpanka / Noel
O: Tatiana Konstańczuk
B: Jan Kłosek
K013790 POL009510342508
27.

51

HOPSTER TRK 2010 wałach gniada F: Rorrans
M: Charibda
O: Paulina Staromłyńska
B: Julia Tarasova
28.

11

HORTENSJA SP POL 2004 Klacz gniada F: Turbud Imbir
M: Hiacynta
O: Katarzyna Grzeszczyk
B: Ryszard Morzelewski
K013703
29.

12

JASMIN SP POL 2007 Wałach gniada F: Acorino
M: Jurata
O: Dominik Jaworski
B: Procajło Jan Tomasz
brak
30.

38

JAZON SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Jakobin
M: Dama
O: Lidia Wojciechowska
B: Andrzej Krawczykowski
Brak
31.

37

KANON MŁP POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Pas
M: Karina
O: Ilona Bunkowska
B: Kazimierz Kamiński
Brak 006640077406
32.

49

KASTORIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Palermo
M: Karmen
O: Kamila Andruszkiewicz
B: Przybylski Krzysztof
K012029
33.

18

KORIANDER VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2010 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Romina.C / Darco
O: Piotr Barwiński
B: Stoeterij Dorperheide
K021573 056002W00297529
34.

43

LARISSA WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Harpun / Askar
M: Lakota / Dżahil
O: Filip Znosko
B: Mariusz Groszkiewicz
K021607 616007660719011
35.

34

LASCAR MŁP POL 2014 Ogier siwa F: Huzar
M: Lotta
O: Michał Wolski
B: Michał Wolski
Brak
36.

9

LIGHT MY FIRE 7 Westf. DEU 2005 Klacz gniada/165 F: Leonardo
M: Loreen
O: DIM SA
B: Reinhold Schulze-Westerhoff
K013861 DE 441411366505 DE 441411366505
37.

19

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Lider
M: Larissa
O: Piotr Barwiński
B: Jan Krzyżoszczak
K017212 POL009611094104
38.

7

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
O: Marek Wacławik Usługi Jeździeckie
B: SK Walewice
K017722 616006590217010
39.

26

MAGNOLIA MŁP POL 2009 Klacz srokata F: Pamir
M: Morwa
O: Maria Pyzel
B: dcd
K024764
40.

40

MORWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Karino
M: Malta
O: -
B: -
K025034
41.

22

NOTA SP POL 2006 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
O: Karolina Kicińska
B: Tyszko Horses
K018105
42.

21

OREGON SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Flinston Van Den Bisschop / Arizona / Utrillo Van De Heffinck
M: Ornelia / Royal Court
O: Aleksandra Czerska
B: SK Nad Wigrami
K024661 616009510343212
43.

44

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada F: Boreas Rush /
M: Sekretyna / Special Power
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
K024556 616POL12007582T
44.

47

SANTANA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Lando
M: Sanacja
O: Ewa Grudzień
B: Paweł Pochroń
Brak
45.

10

SERAFITKA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Boreas Rush /
M: Sestercja /
O: Kiljańczyk
B: brak
K023181
46.

27

TOLEDO SP POL 2013 Wałach gniada F: Casilio
M: Tessa
O: Łukasz Wysocki
B: Andrzej Szeremeta
K025557
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruszkiewicz Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2018-05-12
7
2018-05-12
5
2018-05-13
2018-05-13
2018-05-13
3
Bartylak Wiktoria
BPK
2018-05-12
9
2018-05-12
2018-05-13
2018-05-13
3
Barwińska Daria
WKJ Lublin
2018-05-12
6
2018-05-13
5
2018-05-12
3
300
2018-05-13
2
400
LONDON (19)
2018-05-12
5
2018-05-13
10
2018-05-12
2
400
2018-05-13
5
Bunkowska Wiktoria
KJ Golden Horse
KANON (37)
2018-05-12
10
2018-05-12
6
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2018-05-13
1
2018-05-13
9
ENDO (17)
2018-05-13
1
300
2018-05-13
7
Ciesielska Daria
KJ Skarb Kozienice
2018-05-12
1
2018-05-12
4
2018-05-13
2
2018-05-13
2018-05-13
5
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
OREGON (21)
2018-05-12
8
2018-05-12
12
2018-05-13
2018-05-13
5
Czyż Dominika
WKJ Lublin
2018-05-12
3
2018-05-12
9
2018-05-13
9
Fiuk Ewelina
SJ Poniatowa
SANTANA (47)
2018-05-13
11
2018-05-13
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z o.o.
2018-05-13
10
2018-05-13
8
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
2018-05-12
4
2018-05-12
2018-05-13
5
HOPSTER (51)
2018-05-12
3
2018-05-12
3
2018-05-13
2
2018-05-13
6
Jaworski Dominik
KJ Skarb Kozienice
JASMIN (12)
2018-05-12
5
2018-05-12
14
2018-05-12
2018-05-13
5
2018-05-13
2018-05-13
7
Kajak Dawid
BPK (MAZ)
GRYKA (33)
2018-05-12
7
2018-05-12
3
Kicinska Karolina
Largo Sp. z o.o.
NOTA (22)
2018-05-13
1
2018-05-13
2018-05-13
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
CALVI (20)
2018-05-12
2
2018-05-12
4
2018-05-12
2018-05-13
1
2018-05-13
13
Kozieł Daria
CKJ Jamka Ciepielów
2018-05-12
2018-05-12
4
Kuptel Katarzyna
KJ Rock Horses
2018-05-13
6
2018-05-13
2018-05-13
9
Kurdej Aleksandra
WKJ Lublin
CEDRIC (28)
2018-05-13
8
2018-05-13
CELT (29)
2018-05-13
10
2018-05-13
12
Łącka Karolina
BPK (MAZ)
2018-05-13
2018-05-13
2
Misztal Luiza
SJ Poniatowa
2018-05-13
2018-05-13
3
Musiał Karolina
KJ Skarb Kozienice
ASTRA (52)
2018-05-12
2
2018-05-12
9
2018-05-13
4
2018-05-13
10
2018-05-13
2018-05-12
3
2018-05-12
1
2018-05-13
3
2018-05-13
3
100
Papaj Karolina
BPK (MAZ)
LASCAR (34)
2018-05-12
2018-05-12
13
Patron Tomasz
KJ Skarb Kozienice
2018-05-12
8
2018-05-13
6
2018-05-13
6
2018-05-12
1
500
LARISSA (43)
2018-05-12
2
2018-05-12
6
2018-05-13
6
2018-05-13
6
2018-05-12
1
2018-05-12
9
2018-05-13
4
2018-05-13
7
Piasecka Maria
CKJ Jamka Ciepielów
2018-05-12
2018-05-12
6
2018-05-12
13
2018-05-12
8
Piasecka Zuzanna
BPK (MAZ)
BRANDY (1)
2018-05-12
2018-05-12
2018-05-12
11
Pietrusińska Maria
KS Master Film
2018-05-12
8
2018-05-12
1
2018-05-13
3
200
CZĄBER (31)
2018-05-12
4
2018-05-13
1
500
2018-05-12
5
2018-05-12
7
2018-05-13
Początek Sylwia
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
MORWA (40)
2018-05-13
4
2018-05-13
11
Pyzel Maria
WKJ Lublin / SJ Oxer
2018-05-12
1
2018-05-12
7
2018-05-13
2
2018-05-13
4
Smolarczyk Jacek
KJ Skarb Kozienice
DEJV (39)
2018-05-12
10
Smolarczyk Maja
KJ Skarb Kozienice
DEJV (39)
2018-05-12
11
2018-05-13
1
2018-05-13
8
Stefańska Natalia
JKS DIM Warszawa
2018-05-13
2
200
2018-05-13
2
300
Tuwalska Edyta
KJ Szumawa Bobrowiec
GALEON (13)
2018-05-12
2
2018-05-12
2
2018-05-13
1
400
2018-05-13
4
100
Urbaniak Marek
BPK (MAZ)
2018-05-13
12
2018-05-13
4
50
Wiśniewska Aleksandra
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2018-05-12
5
2018-05-12
2018-05-13
7
2018-05-13
8
CAVALLO (36)
2018-05-12
10
2018-05-12
4
100
2018-05-13
4
50
2018-05-13
3
300
Wojciechowska Lidia
KJ Golden Horse
JAZON (38)
2018-05-12
12
2018-05-12
15
Wysocki Łukasz
WKJ Lublin
TOLEDO (27)
2018-05-12
7
2018-05-12
6
2018-05-13
9

Number of Riders: 36

Number of Horses: 46

The sum of prizes: 4 200.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl