Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
195 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 13:27:25
2018-05-02 13:22:29
Maria Piasecka BLANK BEJ
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
194 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 12:32:45
2018-05-02 12:31:22
Patrycja Przyborowska CHIP
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
193 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 11:01:01
2018-05-02 10:34:53
Robert Dubel DIABLO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
192 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 12:35:42
2018-05-01 21:27:14
Marta Grudzień CONTRA MELLONI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
191 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 11:02:13
2018-05-01 21:13:44
Julia Praga POLAŃCZYK
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
190 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 11:01:41
2018-05-01 21:13:17
Julia Praga BEN-HUR
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
188 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 10:35:15
2018-05-01 16:17:04
Agata Florkiewicz DALLOUSINA M
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
187 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 10:19:09
2018-05-01 15:34:54
Natalia Pondo HALLOUMI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
186 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 11:36:06
2018-05-01 07:02:19
Aleksandra Wołąs EKWADOR
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
185 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 11:35:07
2018-05-01 01:50:08
Agnieszka Terlecka - Ludwiniak DAFER
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
184 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 11:33:47
2018-05-01 00:25:40
Mateusz Karczemny WINNETOU
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
183 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 10:20:53
2018-04-30 22:59:56
Natalia Stevnert BASTYLIA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 10:21:18
2018-04-30 22:05:32
Maryia Mikhailava FLAMENCO SONG
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
181 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 10:22:16
2018-04-30 22:04:05
Maryia Mikhailava VERNISAGE
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 10:23:50
2018-04-30 22:03:11
Siarhei Kazlou STREISAND
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 10:24:54
2018-04-30 22:01:29
Siarhei Kazlou BEAU DANCER
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 11:31:39
2018-04-30 20:46:50
Wiktoria Huber SIR CONUS ZW
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 10:19:19
2018-04-30 16:18:41
Alicja Karczmarczuk CALIFORNIA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
176 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 10:43:28
2018-04-30 07:40:01
Tomasz Chentkowski PRESTON
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 10:42:24
2018-04-30 07:39:04
Tomasz Chentkowski CORONER
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
174 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 12:16:42
2018-04-29 21:18:08
Gabriela Wawerek SANTA WELT
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
173 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 10:12:47
2018-04-29 19:56:22
Zuzanna Gowin CAPTAIN
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 10:41:16
2018-04-29 17:21:17
Mateusz Kroc ATRAKCJA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 10:01:51
2018-04-29 13:03:53
Dawid Kubiak PUERTO RICO
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 10:01:21
2018-04-29 12:55:57
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
169 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 10:00:50
2018-04-29 12:55:36
Dawid Kubiak HRABIANKA C
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
168 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 10:00:11
2018-04-29 12:55:11
Dawid Kubiak COUNTESS OF HIGHFIELDS
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
167 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 09:59:36
2018-04-29 12:54:37
Dawid Kubiak CLINTESSA PRO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
166 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 09:58:19
2018-04-29 01:24:44
Gabriela Jendrych MAESTRO
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
165 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 10:39:01
2018-04-28 22:59:10
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 10:37:52
2018-04-28 22:17:32
Magdalena Ziajkowska LORD OF THE RING KG
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 12:15:47
2018-04-28 21:21:49
Maja Smolarczyk DEJV
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
162 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 12:10:49
2018-04-28 20:49:10
Jan Buller CO TY NA TO
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
161 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 08:32:43
2018-04-28 16:37:23
Natalia Domagała ZARIM
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
160 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 08:31:09
2018-04-28 13:43:07
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
159 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 16:20:03
2018-04-28 11:09:54
Gabriela Owczarek MINDEN
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
158 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 12:09:25
2018-04-28 09:46:32
Rafał Drezno CHELLO A
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 12:08:25
2018-04-28 09:45:32
Magdalena Drezno CLEMENS WS
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 12:05:59
2018-04-28 07:14:14
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
155 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 12:05:29
2018-04-27 23:54:59
Weronika Wiszorowska OLIWIA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
154 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 12:04:48
2018-04-27 19:05:06
Dorota Wakulińska MONTE CHRISTO AB
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 12:03:02
2018-04-27 18:41:20
Maria Piasecka CONVERSACJA
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
151 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 08:29:17
2018-04-27 18:30:52
Agata Stryjkowska COMTESS
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
150 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 21:24:05
2018-04-27 18:06:20
Zuzanna Jóźwik JACOB
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
148 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 02:52:36
2018-04-27 16:39:11
Klaudia Skłodowska FEIVEL 0143
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
147 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 02:50:48
2018-04-27 16:38:01
Aleksandra Piotrkowicz HEWELIANA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
146 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 02:47:59
2018-04-27 16:37:17
Wiktoria Skłodowska TWEEGY EWITA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
145 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 10:25:01
2018-04-27 16:33:57
Maria Kozłowska GREK
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
144 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 10:23:56
2018-04-27 16:33:07
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 02:43:35
2018-04-27 16:32:03
Aleksandra Wiśniewska BOSTON MK
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
142 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 02:42:35
2018-04-27 14:56:43
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 02:41:19
2018-04-27 14:55:34
Izabella Tomaszewska QUINTANA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 02:39:41
2018-04-27 14:54:57
Izabella Tomaszewska CASSILIANO
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 02:38:24
2018-04-27 12:31:14
Katarzyna Kuptel HISZPAN
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
137 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 02:37:10
2018-04-27 12:29:55
Małgorzata Kuptel GUIDAM
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
136 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 11:27:43
2018-04-27 11:25:22
Jakub Kłęk CARDIFF
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
135 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 11:26:45
2018-04-27 10:32:41
Rita Rogalska ONE LADY
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
134 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 09:51:14
2018-04-27 09:53:04
Marek Wacławik DYLLANO
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 11:25:21
2018-04-27 09:06:17
Olaf Pasternak FAMA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
132 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 11:23:47
2018-04-27 09:06:13
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
131 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 11:23:09
2018-04-27 09:04:55
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
130 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 11:21:30
2018-04-27 07:53:40
Julia Dawidowska SKŁADNIA
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
129 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 11:19:31
2018-04-27 07:52:47
Julia Jeromin CARINA LP
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
128 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 11:04:58
2018-04-27 07:52:03
Katarzyna Stypułkowska MILTON
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
127 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 10:51:22
2018-04-27 07:46:45
Zuzanna Dębowska ROBINIA
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
126 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 10:50:10
2018-04-27 07:46:00
Zuzanna Babicz EVO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
124 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 05:00:01
2018-04-26 22:30:59
Damian Zmorek ENRICO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
123 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 04:59:25
2018-04-26 22:29:59
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
122 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 04:58:54
2018-04-26 21:15:09
Kamila Leszczyńska DIDO
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
121 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 04:56:17
2018-04-26 19:43:36
Przemysław Wójcik HIMENA
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 04:55:49
2018-04-26 19:42:55
Inga Wach KARLA
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
119 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 22:03:38
2018-04-26 19:23:22
Karolina Brauła PRIMERA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
117 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 04:49:29
2018-04-26 18:47:15
Zuzanna Strzelczyk CASSIO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 18:40:58
2018-04-26 15:04:46
Zofia Gintowt-Juchniewicz KORWETTA II
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
112 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 18:39:57
2018-04-26 14:58:22
Daria Ciesielska SERAFITKA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
111 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 18:38:42
2018-04-26 14:57:14
Dominik Jaworski JASMIN
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
110 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 04:47:55
2018-04-26 14:00:15
Daria Barwińska LONDON
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 14:05:21
2018-04-26 13:59:53
Daria Barwińska KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 14:04:51
2018-04-26 13:31:27
Gloria Ciba ROTEX II
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
106 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 14:04:22
2018-04-26 13:17:35
Sara Susperregui- Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
105 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 14:00:35
2018-04-26 13:15:35
Weronika Minkiewicz CONCORD F
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 13:01:16
2018-04-26 12:47:16
Aleksandra Kurdej CEDRIC
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 12:59:46
2018-04-26 12:46:54
Aleksandra Kurdej CELT
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
102 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 12:03:28
2018-04-26 11:59:20
Marek Wacławik EMIRATES
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
101 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 12:03:01
2018-04-26 11:58:52
Marek Wacławik CABO
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 12:02:05
2018-04-26 11:58:15
Marek Wacławik A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
99 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 12:01:40
2018-04-26 11:57:44
Oliwia Grabowska KATHMANDAU
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 12:01:15
2018-04-26 11:57:10
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
97 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 11:36:58
2018-04-26 10:23:30
Malwina Urbańska LOCARLO
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
96 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 11:36:33
2018-04-26 10:22:22
Malwina Urbańska L'COLANTOS
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 11:36:04
2018-04-26 10:21:28
Malwina Urbańska HAMILTON
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
94 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 11:35:27
2018-04-26 10:19:55
Malwina Urbańska CALYDOR
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 10:48:20
2018-04-26 09:57:47
Gloria Kiwale SILVANA
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
92 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 10:46:46
2018-04-26 09:57:02
Izabela Jędrzejczyk SZRONKA
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
90 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 10:42:36
2018-04-26 09:55:10
Michał Kubiak CUBANITO
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 10:42:08
2018-04-26 09:54:25
Michał Kubiak CALMARO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
87 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 10:34:13
2018-04-26 09:53:10
Jacek Gałkowski CALMARO
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 10:33:45
2018-04-26 09:37:28
Łukasz Jończyk EL VITO
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
84 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 10:09:24
2018-04-26 09:35:15
Łukasz Jończyk TREZOR
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 09:19:16
2018-04-26 09:18:09
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
82 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 09:17:40
2018-04-26 09:13:11
Roksana Naumiuk P-DALILA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
81 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:47:34
2018-04-25 23:46:29
Wojciech Radwański MALIBU
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:46:30
2018-04-25 22:35:27
Ewelina Polska-Fijałek KEEN ON PLEASURE
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:45:58
2018-04-25 22:06:54
Marek Pawluczuk TIMIAN
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:45:32
2018-04-25 22:01:39
Jacek Rode CORFU
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:45:05
2018-04-25 21:56:48
Jacek Rode GACEK
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
76 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:44:35
2018-04-25 21:56:21
Marek Pawluczuk ROSATO SPRITZZ FP
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
75 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 22:00:30
2018-04-25 21:55:51
Marek Pawluczuk CYJANID
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:40:54
2018-04-25 21:50:32
Kamila Pleskacz HUNCWOT
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
73 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:40:28
2018-04-25 21:46:54
Joanna Czyż GENTLE KR
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
72 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:39:36
2018-04-25 21:44:27
Karolina Lasecka GALLANT
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:36:27
2018-04-25 21:14:18
Natalia Michałowska MAESTRO ZK
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
68 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:35:55
2018-04-25 21:13:44
Piotr Kalinowski JOHNNY REP
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
67 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:18:50
2018-04-25 21:13:31
Julia Szypiło AMIRA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
66 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:18:23
2018-04-25 21:12:57
Piotr Piskorski CALIMERO A
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
65 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:17:53
2018-04-25 21:12:41
Piotr Kalinowski JAMESON
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
64 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:09:27
2018-04-25 21:12:18
Mateusz Chojnowski ANONIEM
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
63 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:08:26
2018-04-25 21:11:39
Mateusz Chojnowski MISISIPI
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
62 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:07:58
2018-04-25 21:10:36
Aneta Chmielewska CARDAMON
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:07:26
2018-04-25 20:26:12
Ewa Mulik QUIN DE REVEL
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:05:41
2018-04-25 20:24:35
Ewa Mulik FORIA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:02:29
2018-04-25 18:00:04
Julia Zawada GIBANTA
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:02:02
2018-04-25 17:15:07
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:01:29
2018-04-25 17:14:36
Weronika Rydzewska SILVER BOY
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 22:58:20
2018-04-25 17:13:40
Krystyna Pilkiewicz CAMARO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 22:57:43
2018-04-25 17:12:35
Krystyna Pilkiewicz LAKRO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 22:57:10
2018-04-25 17:12:29
Karol Turowski CONTAFEE
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 22:51:28
2018-04-25 17:12:03
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 22:50:50
2018-04-25 17:11:42
Karol Turowski CZANDRA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 22:50:20
2018-04-25 17:11:27
Antoni Tomaszewski CHACCO-LAUREN
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 22:48:52
2018-04-25 17:11:04
Karol Turowski BEATRICCI-G
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 22:48:17
2018-04-25 17:10:56
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 22:47:38
2018-04-25 17:10:10
Weronika Maciak GLITTER
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 22:46:57
2018-04-25 17:10:04
Klara Białasik LOVE STORY
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 22:46:05
2018-04-25 17:09:27
Zuzanna Karczewska VARIUS
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 22:45:30
2018-04-25 17:08:48
Zofia Stasiak LAMBORGINI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 22:44:44
2018-04-25 17:07:55
Ola Kasprzyszak AVRIL
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 16:59:39
2018-04-25 16:32:01
Bartosz Janiszek CASALINA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 21:59:03
2018-04-25 16:26:08
Karolina Chimkowska VAL DE FRANCE
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 16:57:53
2018-04-25 16:20:55
Bartosz Janiszek LANDGRAF II
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 16:57:30
2018-04-25 16:20:25
Bartosz Janiszek CAPRI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 16:53:56
2018-04-25 16:01:45
Marcelina Czech KALINA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 16:51:42
2018-04-25 15:40:54
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 15:48:17
2018-04-25 15:39:18
Nina Oleszkiewicz CLYDAGH JUSTICE
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 15:08:15
2018-04-25 14:47:16
Ewa Mazurowska RAF LIDER
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 15:07:48
2018-04-25 14:45:11
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 04:47:20
2018-04-25 14:41:53
Monika Pieniążek GRAND S
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 08:34:06
2018-04-25 14:41:48
Antonina Kopacz DOMINO
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 15:04:25
2018-04-25 14:19:48
Róża Konieczna MAVANDER
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 14:57:32
2018-04-25 14:01:04
Katarzyna Wiśniewska CASTIEL
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 20:09:29
2018-04-25 13:44:15
Julia Stryczyńska ALWARO
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 14:55:45
2018-04-25 13:09:21
Sara Patejko ZAVIRA A
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 14:55:11
2018-04-25 12:48:31
Anna Wąsowska FIDŻI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 14:54:19
2018-04-25 12:17:22
Cezary Kalinowski KATNIS
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 14:53:55
2018-04-25 12:16:47
Cezary Kalinowski CASSIS Z
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 14:53:17
2018-04-25 12:16:16
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:34:19
2018-04-25 10:25:40
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:33:48
2018-04-25 10:14:14
Anna Nasiłowska NADZIEJA II
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:30:18
2018-04-25 10:03:46
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:29:34
2018-04-25 08:31:04
Klaudia Cipiur JUVENALIA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:29:13
2018-04-25 08:29:24
Klaudia Cipiur CLEVER MK
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:28:50
2018-04-25 08:24:09
Laura Tralewicz Pielak CONAN MC MURPHY
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:28:29
2018-04-25 08:23:18
Iga Bors SHADOW
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:28:06
2018-04-25 08:22:33
Lena Gorczyca ISLAND
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 16:56:24
2018-04-25 08:21:45
Maria Kiełczewska CHARLIE'S BOOMERANG
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:27:09
2018-04-25 08:20:56
Franciszek Jurzak PANONIA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:26:40
2018-04-25 08:19:43
Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:26:06
2018-04-25 07:17:28
Paweł Kaliciński ESKOBAR
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:25:39
2018-04-25 07:16:55
Paweł Kaliciński JANTAR
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
8 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:25:12
2018-04-25 07:16:19
Paweł Kaliciński GRACJANA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:24:44
2018-04-25 07:15:49
Paweł Kaliciński DAISY DREAM
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:24:11
2018-04-25 07:15:24
Urszula Kalicińska GRANDA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:23:45
2018-04-25 07:15:01
Urszula Kalicińska DETROIT CL
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:23:14
2018-04-25 05:27:19
Malwina Zdrzalik KNIRPS JUNIOR
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:22:44
2018-04-25 05:26:51
Jarosław Płatos KASTOR MK
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:22:01
2018-04-25 05:26:18
Jarosław Płatos TIP TOP Q
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:21:31
2018-04-25 05:25:47
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Balcer Hanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
2. Barwińska Daria WKJ Lublin
2000 (J.)
O033555
3. Białasik Klara Largo sp. z o.o.
1999 (MJ.)
O020863
4. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
5. Brauła Karolina KS AZS AWF Warszawa
S
O003906
6. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (J.)
O035772
7. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
8. Chojnowski Mateusz WKJ Lublin / SJ Oxer
S
O023447
9. Ciba Gloria KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
O032308
10115300
10. Ciesielska Daria KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049276
11. Cipiur Klaudia KJ Galop Kozienice
S
O030629
12. Czech Marcelina BPK (LUL)
2002 (J.)
O042784
13. Czyż Joanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
1997 (MJ.)
O020866
14. Daniłowska Karina KJ J.J. Darboven Rumia
2003 (JM.)
O043383
15. Dubel Robert WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
S
Brak
16. Florkiewicz Agata Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O020377
17. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
18. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
19. Gorczyca Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2006 (JM.)
O048802
20. Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec
S
O004048
21. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o.
S
O006099
22. Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
2005 (JM.)
O039853
23. Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
2000 (J.)
O018498
24. Janiszek Bartosz SJ Mar-Rom Wałsnów
1999 (MJ.)
O021853
25. Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
S
brak
26. Jędrzejczyk Izabela KS AZS AWF Warszawa
2004 (JM.)
brak
27. Jendrych Gabriela Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2000 (J.)
O027472
28. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O030997
29. Jeromin Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
1999 (MJ.)
O033877
30. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
31. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O028335
32. Kachniarz Zuzanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2009 (Mł.)
33. Kalicińska Urszula Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003724
34. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
35. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
36. Kalinowski Piotr AZS Politechnika Warszawska
S
O002660
37. Karczewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O026868
38. Karczmarczuk Alicja Largo Sp. z o.o.
1998 (MJ.)
O014505
39. Kasprzyszak Ola JKS Equita w Świętochowie
2005 (JM.)
O039308
40. Kazlou Siarhei Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O041330
10141245
41. Kiełczewska Maria SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (Mł.)
0049949
42. Kiwale Gloria KS AZS AWF Warszawa
2004 (JM.)
brak
43. Kłęk Jakub Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2001 (J.)
O031303
44. Konieczna Róża SKJ Bajardo Czosnów
2004 (JM.)
O039319
45. Kopacz Antonina KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
O045416
46. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O026072
47. Kozłowska Maria Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2001 (J.)
O043870
48. Kroc Mateusz CSJ Equestro Łódź
S
O005223
49. Kruk Gracja WKJ Lublin
1997 (MJ.)
O025731
50. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
51. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
52. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
53. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
54. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
55. Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses
S
O037724
56. Kuptel Małgorzata KJ Rock Horses
S
O019672
57. Kurdej Aleksandra WKJ Lublin
S
O019150
58. Lasecka Karolina KJ Szwadron Jazdy RP
S
O018982
59. Leszczyńska Kamila BPK (MAZ)
1997 (MJ.)
O032050
60. Leszek-Karwańska Wiktoria BPK (MAZ)
2001 (J.)
O018344
61. Maciak Weronika JKS Equita Świętochów
2000 (J.)
O031626
62. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
63. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
64. Michałowska Natalia WKJ Lublin / SJ Oxer
2004 (JM.)
O042649
65. Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O044192
10034677
66. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1997 (MJ.)
O021314
10147770
67. Mulik Ewa Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
68. Nagórka Justyna Stowarzyszenie UKS Kucyk Serock
2006 (JM.)
O048642
69. Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032392
70. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
71. Oleszkiewicz Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O039679
72. Oleszkiewicz Nina SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O039837
73. Owczarek Gabriela KJ Ulmag
2003 (JM.)
brak
74. Pastorica Olaf Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
75. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
76. Pawluczuk Marek JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
S
O000482
77. Pieniążek Monika WKJ Lublin / SJ Oxer
S
O025863
78. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
79. Piotrkowicz Aleksandra Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
O049775
80. Piskorski Piotr WKJ Lublin / SJ Oxer
2001 (J.)
O031785
81. Pleskacz Kamila JKS Equita Świętochów
S
O006319
82. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
83. Polska-Fijałek Ewelina Soymax Horse Team Lublin
S
O023459
84. Praga Julia JKS Equita Świętochów
2002 (J.)
O035142
85. Przyborowska Patrycja BPK
S
O022454
86. Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
S
O024888
87. Rode Jacek JKS Equita Świętochów
S
O015218
88. Rogalska Rita Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2002 (J.)
O038349
89. Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
S
O039719
90. Skłodowska Klaudia Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2005 (JM.)
brak
91. Skłodowska Wiktoria Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2009 (Mł.)
brak
92. Smolarczyk Jacek KJ Skarb Kozienice
93. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (JM.)
O042345
94. Stasiak Zofia JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O044820
95. Stevnert Natalia KJ Aromer Józefin
S
O003937
96. Stryczyńska Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O012811
97. Stryjkowska Agata KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O004152
10084777
98. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049277
99. Stypułkowska Katarzyna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (JM.)
brak
100. Susperregui- Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O034160
101. Szypiło Julia WKJ Lublin / SJ Oxer
2002 (J.)
O049555
102. Terlecka - Ludwiniak Agnieszka BPK
S
brak
103. Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O003344
104. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
105. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
106. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
107. Tralewicz Pielak Laura SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O037910
108. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
S
O013524
109. Urbańska Malwina Stowarzyszenie WKJ Warszawa
S
O003252
110. Wach Inga WKJ Lublin
2001 (J.)
brak
111. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
112. Wakulińska Dorota Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O035451
113. Wąsowska Anna Klub Jeździecki Dworek
2000 (J.)
O034674
114. Wawerek Gabriela WKJ Lublin
2004 (JM.)
O047198
115. Wiśniewska Aleksandra Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
116. Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
S
O036386
117. Wiszorowska Weronika KJ Szumawa Bobrowiec
2002 (J.)
O043444
118. Wołąs Aleksandra BPK
2017 (Mł.)
Brak
119. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
120. Zawada Julia BPK (MAZ)
S
O001955
121. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
122. Żewłakow Maja Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
123. Ziajkowska Magdalena Stowarzyszenie KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003437
124. Zmorek Damian KJ Welt Opypy
S
O022673
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

113

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Quanta / Quidam's Rubin
O: Rafał Kowalski
B: Małgorzata Siergiej
K019679 DE421000595010
2.

27

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Almeria / Anapolis
O: Jarosław Płatos
B: Alicja Hadryś
K019846 616007610110409
3.

3

ALWARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Aldona
O: Julia Stryczyńska
B: Staniek Diter
K015874 12116
4.

85

AMIRA WLKP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Grand Master
M: Agwa
O: Katarzyna Szypiło
B: brak
K025221
5.

82

ANONIEM KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Kojak
M: Madonna
O: Jarosław Płatos
B: Niemcy
brak
6.

171

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
O: Michał Żewłakow
B: Henrike Feldhaus
K018936 DE421000111411
7.

172

ATRAKCJA SP POL 2006 Klacz gniada F: Alcatraz /
M: Altaya /
O: Mateusz Kroc
B:
K023455 616009640071606
8.

62

AVRIL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
O: Piotr Kasprzyszak
B: Dariusz Poleszczuk
K017181 POL013640008007
9.

201

BAGAZZA M KWPN POL 2006 Klacz gniada/168 F: Quidam De Revel
M: Ragazza Di Olympia / Ramiro Z
O: Dawid Kubiak
B: Holandia
K011098
10.

183

BASTYLIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Oder
M: nn
O: Piotr Pająk
B: Piotr Pająk
K023151
11.

67

BEATRICCI-G LIT. POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Bedford
M: Gipola
O: Zbigniew Patejko
B: Ona Gutkauskiene
K012431
12.

23

BEAU DANCER SP POL 2007 Wałach gniada F: Lambado / Levantos I I
M: Ballada / Lais
O: Michał Szadkowski
B:
K010782 POL009600068207
13.

187

BEN-HUR XX POL 1999 Wałach gniada F: Freedom`s Choice
M: Belisama
O: Paulina Tonczak
B: SK Rzeczna
K007195 POL999660005099
14.

154

BOSTON MK SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Rash ex Rekrut
M: Bravia MK
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
K024358
15.

114

CABO MAKL GER 2008 Ogier gniada F: Concerto II
M: Coletta/ Cheenook
O: Largo sp. z o.o.
B: Niemcy
K016006 DE427271663208 104QY29
16.

182

CALIFORNIA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Faust Z
M: Citta / Kerman
O: Maria Milewska
B: Janusz Majkowski
K012363 POL007660993006
17.

84

CALIMERO A SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Almanzor L
M: Candy Girl III PG
O: Piotr Piskorski
B: Agata Adrjanowska
K025473
18.

102

CALMARO DSP GER 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Odette / Pesus
O: Karolina Gałkowska
B:
K021498 DE455870266210
19.

48

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
O: Jan Kalinowski
B: Witold Polowczyk
K024018 616009610036513
20.

107

CALYDOR WESTF POL 2010 Wałach gniada F: Carlo Grande / Carlos DZ
M: Panja / Poet
O: Włodzimierz Urbański
B: Adam Sosnowski
K017592 DE441411623810 105GY39
21.

73

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
O: Michał Pilkiewicz
B:
K016138 DE433311567303
22.

59

CAPRI HOL. POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Cristo
M: Kantate III
O: Mariusz Janiszek
B: Schacht Ernst
K014766
23.

181

CAPTAIN KWPN NED 2007 Wałach gniada/176 F: Unaniem / Numero Uno
M: Symphonie / Mermus R
O: Zuzanna Gowin
B: H. De Roover
K020293 528003000701074 103NS07
24.

142

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Carambole
M: Carrara
O: O. Laferi- Sapiej
B: Eko Abi E. Fabińska
K023534
25.

140

CARINA LP SP POL 2005 Klacz siwa F: Kwazar
M: Carmelita
O: Ewa Barwinek
B: Drobnik Paweł
K012549
26.

61

CASALINA Holsztyn POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna
O: Janiszek mariusz
B: Janiszek mariusz
K025110
27.

126

CASSIO HOL GER 2005 Wałach gniada F: Cassiano / Cassini I
M: Panka / Calando I
O: Ilona Strzelczyk
B:
K010067 DE421000403205 103GF81
28.

49

CASSIS Z SP POL 2013 Wałach siwa F: Cassaro Z / Coronado
M: Pawica / Leuchtpfeil
O: Dominika Masiarczyk - Figarska
B: Dominika Masiarczyk - Figarska
K024797 056015Z55719313
29.

53

CASTIEL OLD POL 2008 Wałach gniada/169 F: Contendro I / Contender
M: Zenia / Zeus
O: Katarzyna Wiśniewska
B: Jarosław Sekuła
K021162 DE418180165408
30.

20

CAVALLO HOL GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I / Capitol I
M: Golia / Lavall I
O: Aleksandra Wiśniewska
B: -
K020731 DE421000042703
31.

117

CEDRIC SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: Stakkato Gold /
M: Cherryl /
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K024868
32.

116

CELT SP POL 2006 Wałach gniada/168 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Casablanca / Roland
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K011429 POL009580009606
33.

68

CHACCO-LAUREN Oldenburska POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Chacco-Blue
M: Laura
O: Andrzej Wojdalski
B: Andrzej Wojdalski
K020859 DE433331641010
34.

1

CHARLIE'S BOOMERANG Kuc Wal GER 2008 Wałach inna/kuc:148 F: Thers Billy Budd / Talon Toreth
M: Lamona / Stemel Ceidrych
O: Marzena Jurzak
B:
K017378 DE422220079008 105FE01
35.

193

CHIP HAN GER 2007 Wałach gniada F: Count Grannus / Contendro I
M: Ala / As di Villagana
O: Marek Przyborowski
B: Jutta Schlichting
K025406
36.

42

CLEVER MK SP POL 2012 Ogier kara F: Rasch ( Rekrut )
M: Cher
O: Piotr Kmieciak
B: Kucharski Marek
K025458 616009600223612
37.

164

CLINTESSA PRO OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Clinton I
M: Askania/ Athlet Z
O: Dawid Kubiak
B: -
K024059
38.

57

CLYDAGH JUSTICE Kuc Conemara IRL 2011 Wałach siwa/kuc:147 F: Bawn Dusty / Shannon Prince
M: Fair Clydagh Blossom / Owens Blossom
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024191 372004000010695
39.

177

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Aravel Waro / Luron
M: Cama / Componist
O: Joanna Zielke
B: Bogdan Bryniak
K011555
40.

44

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
O: Marta Kotlarska
B: Ryszard Kosicki
K023581 DE421000600613
41.

161

COMTESS OS GER 2013 Klacz gniada F: Conthargos
M: Sangria
O: Lachert Architekci od pokoleń
B: Ulrich Henschke
K024215 DE418180535413
42.

41

CONAN MC MURPHY DRP GER 2012 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Creston Dundee / Cocky Duundee
M: Lonetta / Hagelkruis Monarch
O: Jarosław Pielak
B: Hans Peter Saile
K024336 DE473730240712
43.

118

CONCORD F HOL POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Carmen / Calypso III
O: Ewa Ogonowska
B: Marek Fimmel
K024715 616009610117211
44.

71

CONTAFEE WESTF POL 2011 Klacz kasztanowata F: Contendro II
M: Falkennhofs Landfee
O: Anna Więcek
B: -
K020519
45.

93

CORFU HOL POL 2008 Wałach gniada F: Corland / Cor de la Bryere
M: Roxana / Capo
O: Jacek Rode
B: -
K017144
46.

173

CORONER SP POL 2013 Ogier gniada F: Solaris
M: Coco Chanel
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
Brak
47.

165

COUNTESS OF HIGHFIELDS HAN GBR 2007 Klacz siwa F: Cockpit / Cantus
M: Dinca / Dinard L
O: Sven Zagała
B:
K018762 826006003108407
48.

104

CUBANITO Niem. Sport. GER 2011 Wałach siwa/175 F: Chap / Cellestial
M: Astra / Acadius
O: Karolina Gałkowska
B:
K021337 DE456370129911
49.

10

CYJANID WEST. POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Cherry / Helanis
O: Kamila Pleskacz
B: -
K018459
50.

69

CZANDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Sir Robin
M: Czarka
O: Anna Więcek
B: Tomasz Kmiec
K011647
51.

179

DAFER KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:146 cm F: V.I.P.
M: Dafra
O: Jacek Rutkowski
B: Jacek Rutkowski
brak POL013661811207
52.

33

DAISY DREAM OLD. POL 2013 Klacz siwa F: Number One
M: Delicija
O: Mariusz Janiszek
B: Mariusz Janiszek
K025111
53.

192

DALLOUSINA M OS POL 2010 Klacz gniada F: Balloussini
M: Dollar Girl
O: Grzegorz Kubiak
B: Niemcy
K024299
54.

66

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B:
K016425 528003000812206
55.

70

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Empire /
M: Diamantina /
O: Anna Hipsz
B: Remigiusz Makowski
K020906 616009661132009
56.

159

DEJV SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Kilian38
M: Dosia
O: Jacek Smolarczyk
B: Monika Pasik
brak 616009600113014
57.

31

DETROIT CL KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Douglas / Darco
M: Lantessa / Cantus
O: Piotr Kaliciński
B:
K018317 528003000811851 104OY04
58.

191

DIABLO PKSP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Talent/ Fortuin Z
M: Delicja
O: Robert Dubel
B: Agnieszka Jabłońska
Brak
59.

129

DIDO SP POL 2012 Wałach gniada F: Vigor
M: Deizi
O: Anna Leszczyńska
B: Kowalewski Zbigniew
K021217
60.

4

DOMINO KM POL 2004 Wałach srokata/kuc:136 F: Arkan / Pers
M: Dora / nn
O: Marcin Kopacz
B: Jarzy Wysoczański
K018242 POL013530410304
61.

189

DYLLANO KWPN NED 2008 Wałach kara F: Whitaker / Clinton
M: Syllana / Kroongraff
O: DIM S. A.
B: C. J. Van Aggelen
K018485 528003000802193 104KW60
62.

180

EKWADOR MŁP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Emetyt
M: Europa
O: Aleksandra Wołąs
B: Sęczek Grzegorz
Brak
63.

119

ELMO EZ KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Toulon
M: Amy
O: Witold Stempkowski
B: Holandia
K025512
64.

115

EMIRATES HAN. GER 2011 Wałach gniada F: El Bundy
M: Lady Lou KHR/ Langer Jan
O: Marek Urbaniak
B: Niemcy
K023472
65.

131

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549 104TJ00
66.

36

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach gniada F: Carlos DZ
M: Europa
O: Alan Kinas
B: Stefan Dziewięcki
K025190
67.

133

EVO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: Strayer's Samson
M: Euforia
O: Michał Mordzelewski
B: SK Jaroszówka
K022467
68.

197

FAMA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Bonaparte
M: Frotka
O: Michał Mordzelewski
B: -
K008764 616013600144203
69.

138

FAMA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Bonaparte
M: Frotka
O: Mordzelewski Michał
B: SK Plękity
K008764
70.

130

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
O: Aleksandra Zaręba
B: Hendrix Stal
K018380 528003201011252 105BA09
71.

157

FEIVEL 0143 WEST GER 2001 Wałach F: Fleurop
M: Schalimar
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Niemcy
K008335
72.

51

FIDŻI MŁP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Ekspres
M: Florencja
O: Anna Wąsowska
B: Elżbieta Zagórska
K022769
73.

26

FLAMENCO SONG HOL POL 2013 Klacz siwa F: Hicksted /
M: U-Cascada /
O: Michał Szadkowski
B: Michał Szadkowski
brak
74.

78

FORIA OLD POL 2007 Klacz F: Faust Z
M: Hataria
O: Ewa Mulik
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K011408
75.

92

GACEK SP POL 2003 Wałach gniada F: Demetrios
M: Godilo
O: Jacek Rode
B: Lingo Mirosław
K013287
76.

202

GALAKTYKA SP POL 2009 Klacz kara F: Clinton / Corrado I
M: Gala / Palegro
O: Michał Kubiak
B: SK Nad Wigrami
K013984 616009510414309 104HO89
77.

88

GALLANT SP POL 2010 Ogier gniada F: Castiglione L/ Contender
M: Gazelle L/ Golden Cup
O: Ewelina Faber
B: -
K019980
78.

89

GENTLE KR KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Amourette / Heartbreaker
O: Joanna Czyż
B:
K019358 528003201100906
79.

198

GIACOMO 16 aust.gorac. 2002 wałach kasztanowata F: Garibaldi
M: Arabesque / Symfonie
O:
B:
80.

77

GIBANTA KWPN NLD 2011 Klacz gniada F: Harley VDL
M: Zibanta
O: B.V.H. Sp. z o.o.
B: Holandia
K020276 528003201106593
81.

196

GIZELA kuc 2010 bułano srokata F: nn
M: Gabi AS / Rokset
O:
B:
82.

6

GLENLO FIONNUALA Kuc Conemara IRL 2011 Klacz siwa/kuc:144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024190 372004000025626
83.

65

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
O: Paweł Maciak
B: Jan Greve
K019360
84.

34

GRACJANA SP POL 2010 Klacz siwa F: Caliro
M: Groteska
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Alina Zagrodzka-Kulczyk
K017246
85.

5

GRAND S WLKP. POL 2012 Wałach siwa F: Cefal
M: Grosetta
O: Monika Pieniążek
B: Robert Skibicki
K021238
86.

32

GRANDA KWPN POL 2011 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Beau Molga / Quidam De Revel
O: Piotr Kaliciński
B: Piotr Kaliciński
K019571 528003201109638
87.

184

GREK SP POL 2001 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
88.

149

GUIDAM KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
O: Katarzyna Kuptel
B:
K023214 528003201101092
89.

108

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Whitaker / Clinton
M: Wolinda / Ahorn
O: Jantex Sp. z o. o.
B: 717803 W. Luttikhuis
K022414 528003201202486
90.

156

HEWELIANA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Song / Elmero
M: Humoreska / Cezar
O: Aleksandra Piotrkowicz
B:
K023299 616009530251512
91.

150

HISZPAN SP POL 2008 Wałach srokata F: Ulisses / Karandasj
M: Hiszpanka / Noel
O: Tatiana Konstańczuk
B: Jan Kłosek
K013790 POL009510342508
92.

166

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Conquest Boy / Contendro
M: Hrabina C / Caletto's Son
O: Zofia Dudkiewicz
B: Witold Brodewicz
K018491 616009660841211
93.

90

HUNCWOT SP POL 2011 Wałach gniada F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Halka / Loxley
O: Kamila Pleskacz
B: Janusz Kosek
K020079
94.

39

ISLAND Kuc Wal. POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Spiky / Casperhof's Freddy
M: Ice-Road's Emily / Llanweneth Don
O: Marzena Jurzak
B: Marzena Jurzak
K022340 616013661370212
95.

203

IVY CANKAN 2012 klacz F: Honey Cancan
M: Izis KL
O:
B:
96.

83

JAMESON KWPN POL 2014 Ogier kasztanowata F: Arezzo
M: Dutch Diva
O: Paweł Bado
B: Holandia
brak
97.

35

JANTAR BWP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cicero Van De Maltahoeve
M: Turbud Ironia
O: Anastazja Broniatowska
B: .
K015428
98.

123

JASMIN SP POL 2007 Wałach gniada F: Acorino
M: Jurata
O: Dominik Jaworski
B: Procajło Jan Tomasz
brak
99.

86

JOHNNY REP KWPN POL 2014 Ogier gniada F: Harley VDL
M: Wies Avanta
O: Paweł Bado
B: Holandia
brak
100.

43

JUVENALIA MŁP POL 2007 Klacz ciemnogniada/157 F: Drinck / Przedświt XIII-4
M: Jagoda / Wig
O: Piotr Kmieciak
B: Zbigniew Pedryc
K021776 POL006540073607
101.

58

KALINA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/174 F: Iloczyn
M: Kler
O: Czech Ewa
B: Augustynowicz Grzegorz
K020074 616009510264010
102.

127

KARLA MŁP POL 2004 Klacz gniada/ 163 cm F: Plaster
M: Kastylia
O: Wójcik Ryszard
B: -
brak
103.

29

KASTOR MK SP POL 2014 Ogier gniada F: Marino
M: Kampari
O: MK Stadnina Koni Filice
B: MK Stadnina Koni Filice
brak
104.

112

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada F: Zinedine/ Guidam
M: Kleopatra/ Samurai M
O: Oliwia Grabowska
B: Agnieszka Sztandar- Sztanderska
K021758
105.

50

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K021936 616009661572211
106.

95

KEEN ON PLEASURE SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Kamasutra / Lubań
O: Ewelina Polska
B: Ewelina Polska
K013937 616009580441609
107.

30

KNIRPS JUNIOR Branden. GER 2014 Ogier siwa F: Knirps 10 / Kolibri
M: Fomena / Liostro
O: -
B: Jörg Böhnke
brak DE 456980009014
108.

122

KORIANDER VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2010 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Romina.C / Darco
O: Piotr Barwiński
B: Stoeterij Dorperheide
K021573 056002W00297529
109.

125

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Veracruz /
M: Kordoba / Justin Damiro
O: Michał Mordzelewski
B: Justin Damiro
K018266 616009660034607
110.

110

L'COLANTOS SP POL 2011 Ogier gniada F: Cola / Contender
M: Lotte / Levantos I
O: Włodzimierz Urbański
B: Adam Sosnowski
K019781 616009661580811 105HD33
111.

37

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/157 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jakub Jurzak
B: KS Nad Wigrami
K012080 POL009510208108
112.

72

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Lakrima / Rubin
O: Michał Pilkiewicz
B:
K019769 616009610226811
113.

60

LANDGRAF II HOL. POL 2011 Wałach gniada F: Lasino
M: Obira
O: Mariusz Janiszek
B: Mariusz Janiszek
K018688
114.

109

LOCARLO SP POL 2013 Ogier siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Lotta / Lordship
O:
B: Adam Sosnowski
K024672 A0022231S
115.

12

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Lider
M: Larissa
O: Piotr Barwiński
B: Jan Krzyżoszczak
K017212 POL009611094104
116.

170

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510 105EW09
117.

76

LOVE STORY SP POL 2007 Klacz gniada/~164cm F: Rammstein
M: Luna
O: Beata Pankau
B: Damian Prudziński
K020390
118.

111

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
O: Marek Wacławik Usługi Jeździeckie
B: SK Walewice
K017722 616006590217010
119.

167

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
O: Beata Jendrych
B: Maciej Pietras
K019413 POL732010056011
120.

160

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
O: Beata Jendrych
B: Maciej Pietras
K019413 POL732010056011
121.

9

MAESTRO ZK SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cancoon / Colman
M: Miss Neel / Sir Nee
O: Izabela Michałowska
B: Zbigniew Kruk
K019917 616009590205311
122.

96

MALIBU Traken POL 2008 Wałach gniada F: Viskis
M: Marka
O: Wojciech Radwański
B: Krzysztof Wojsiat
K014464 POL732010037708
123.

200

MARS MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Mikstura
O: Tomasz Stasiak
B: Polska
K024364 616 006 660 5657 10
124.

54

MAVANDER SP POL 2011 Wałach gniada F: Vanndam
M: Makabi
O: Łukasz Jończyk
B: Łukasz Jończyk
K023275
125.

135

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Mordzelewski Michał
B: -
brak
126.

22

MINDEN OO POL 2007 Wałach siwa/mk: F: Perlik
M: Minoa
O: Edyta Ciara
B: Damis bt
brak POLO70000005757
127.

81

MISISIPI WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Bakalar
M: Montana / Eskudo
O: Izabela Michałowska
B: Izabela Michałowska
K017311 616007610218610
128.

147

MONTE CHRISTO AB MŁP POL 2010 Wałach siwa F: Huzar /
M: Motorola /
O: Dorota Wakuińska
B: Mirosław Janik
K023367
129.

46

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
O: Maciej Nasiłowski
B: MK Filice
K019506
130.

158

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
131.

148

OLIWIA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2010 Klacz siwa/kuc:148 F: Aragano
M: Ordrina
O: Agnieszka Wiszorowska
B: Krzysztof Szumiński
K023223
132.

139

ONE LADY SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Watson
M: Obstawa
O: Rita Rogalska
B: Polska
K023238 616009530286911
133.

97

P-DALILA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:136 F: Di Caprio PP / Da Capo
M: Pabi / nn
O: Emilia Naumiuk
B: Agnieszka Pawłowska
K020920 POL013661155006
134.

38

PANONIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Jakub Jurzak
B: -
K019725 616999600344309
135.

188

POLAŃCZYK SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Praga / Dolus
O: Barbara Praga
B: Barbara Praga
K022368 616009661639209
136.

174

PRESTON SP POL 2011 Ogier gniada F: Solaris / Stalypso
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K021712 616009660474211
137.

17

PRIMERA TRK. POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emis
M: Planeta
O: Mirosław Kulpiński
B: Mirosław Kulpiński
brak
138.

79

QUIN DE REVEL OLD POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quidam de Revel
M: Prestige II
O: Ewa Mulik
B: Jarosław Reese-Mytkowski
K025506
139.

152

QUINTANA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quintender / Quinar
M: Wonderwall / Wilawander
O: Izabella Tomaszewska
B: Szumacher
K016327 DE431316863709
140.

56

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
O: Krzysztof Suchożebrski
B: Mirosław Kozański
K011901 POL007610061908
141.

75

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
142.

55

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740 616009610012912
143.

91

ROSATO SPRITZZ FP HOL GER 2012 Wałach gniada F: Riscal
M: Baroness XIII
O: Jacek Rode
B: Niemcy
K025325
144.

121

ROTEX II SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Roksana / Sofix
O: Gloria Ciba
B: Ewa Janiak
K017653 616009530316310
145.

169

SANTA WELT SP POL 2006 Klacz gniada F: Welstein
M: Sirga
O: Gabriela Wawerek
B: Zbigniew Rzepecki
K012561
146.

124

SERAFITKA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Boreas Rush /
M: Sestercja /
O: Kiljańczyk
B: brak
K023181
147.

40

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Klaudia Bors
B: -
K018247 616999670162409
148.

106

SILVANA LIT. LTU 2004 Klacz kara F: Sedans
M: Galana
O: -
B: -
brak
149.

74

SILVER BOY OLD. POL 2007 Wałach siwa F: Silverstone
M: Miss Amor
O: Andrzej Nietubyć
B: Roman Gmurowski
K011170
150.

185

SIR CONUS ZW SP POL 2011 Wałach gniada/165 F: Conus B / Cosinus
M: Safi / Gere
O: Prodatecc Anton Huber
B: Wojciech Zdebel
K020615 616009540005411
151.

98

STARLIGHT OLD DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
O: Emilia Naumiuk
B: Jarosław Sekuła
K021904 DE418180155209
152.

24

STREISAND OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Stakkato / Spartan
M: Silhouette / Silvio I
O: Michał Szadkowski
B: John Gillen
K018760 DE433331766110
153.

153

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Ochaby
K019371 616009540116409
154.

105

SZRONKA SP POL 2004 Klacz kara/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Karolina Gałkowska
B:
brak
155.

94

TIMIAN Czes. Gorąc. CZE 2009 Ogier kasztanowata/175 F: Amarillo
M: Tajga
O: Jacek Rode
B: -
K018965
156.

99

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
O: Łukasz Jończyk
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017470 616009600108710
157.

155

TWEEGY EWITA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: -
M: -
O: Klaudia Skłodowska
B: Polska
brak
158.

64

VARIUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Varia
O: Zuzanna Karczewska
B: Pol
K021463
159.

25

VERNISAGE HOL GER 2005 Klacz siwa F: Catoki / Cambridge
M: Marty / Cordelabryere
O: Michał Szadkowski
B: Peter Boege
K024748 DE421000149705
160.

47

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 616009640052010
161.

52

ZAVIRA A HAN GER 2003 Klacz kasztanowata F: Zacharias / Zeus
M: Diamond / Drosselklang
O: Zbigniew Patejko
B: Erwin Von Dehsen
K008915 DE431315422303 103EJ12
Rider Club
Competition
Prize
Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
50
SUM:
50.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
500
100
500
100
SUM:
1200.00
Kazlou Siarhei Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
50
100
SUM:
150.00
Konieczna Róża SKJ Bajardo Czosnów
300
100
SUM:
400.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
50
300
500
SUM:
850.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
150
SUM:
150.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
200
SUM:
300.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
500
SUM:
500.00
Pawluczuk Marek JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
300
SUM:
300.00
Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
50
50
SUM:
100.00
Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
100
200
SUM:
300.00
Stevnert Natalia KJ Aromer Józefin
300
SUM:
300.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
300
SUM:
300.00
Turowski Karol KJ Aromer Józefin
50
SUM:
50.00
Urbańska Malwina Stowarzyszenie WKJ Warszawa
300
150
SUM:
450.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
850
850
SUM:
1700.00
Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
200
200
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Balcer Hanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
EVO (133)
2018-05-05
16
2018-05-05
2018-05-06
14
2018-05-06
Barwińska Daria
WKJ Lublin
LONDON (12)
2018-05-05
36
2018-05-06
2018-05-05
17
2018-05-06
25
Białasik Klara
Largo sp. z o.o.
2018-05-05
2018-05-05
3
2018-05-05
38
2018-05-06
2018-05-06
39
Bors Iga
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SHADOW (40)
2018-05-05
9
2018-05-05
28
2018-05-06
17
Brauła Karolina
KS AZS AWF Warszawa
PRIMERA (17)
2018-05-05
19
2018-05-05
2018-05-05
8
Buller Jan
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-05-05
29
2018-05-05
2018-05-06
37
2018-05-06
45
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
CORONER (173)
2018-05-05
10
2018-05-05
18
2018-05-06
10
PRESTON (174)
2018-05-05
27
2018-05-05
15
2018-05-06
34
Chojnowski Mateusz
WKJ Lublin / SJ Oxer
2018-05-05
2018-05-05
40
2018-05-06
24
2018-05-06
36
ANONIEM (82)
2018-05-05
50
2018-05-05
2018-05-06
45
2018-05-06
44
Ciba Gloria
KJ Aromer Józefin
ROTEX II (121)
2018-05-05
50
2018-05-05
23
2018-05-06
39
2018-05-06
38
Ciesielska Daria
KJ Skarb Kozienice
SERAFITKA (124)
2018-05-05
13
2018-05-05
16
2018-05-05
Cipiur Klaudia
KJ Galop Kozienice
2018-05-05
18
2018-05-05
39
2018-05-06
18
2018-05-06
41
2018-05-05
6
2018-05-05
45
2018-05-06
34
2018-05-06
7
Czech Marcelina
BPK (LUL)
KALINA (58)
2018-05-05
15
2018-05-05
44
2018-05-06
2018-05-06
26
Czyż Joanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-05-05
10
2018-05-05
40
2018-05-06
19
Daniłowska Karina
KJ J.J. Darboven Rumia
NAOMI (158)
2018-05-06
2018-05-06
Dubel Robert
WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
DIABLO (191)
2018-05-05
37
2018-05-05
32
Florkiewicz Agata
Stowarzyszenie KS Chojnów
2018-05-05
36
2018-05-05
36
2018-05-06
21
2018-05-06
37
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
CALMARO (102)
2018-05-05
30
2018-05-06
23
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-05-05
41
2018-05-05
30
2018-05-06
11
2018-05-06
41
Gorczyca Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-05-06
1
2018-05-06
12
ISLAND (39)
2018-05-05
1
2018-05-05
1
2018-05-06
14
2018-05-06
14
Gowin Zuzanna
KJ Metpol Grodziec
CAPTAIN (181)
2018-05-05
8
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z o.o.
ŁAWNIK (111)
2018-05-05
48
2018-05-06
30
2018-05-06
2018-05-05
2018-05-05
47
2018-05-06
2018-05-06
Hipsz Kaja
JKS Equita Świętochów
2018-05-05
26
2018-05-05
10
2018-05-06
8
2018-05-06
28
Huber Wiktoria
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-05-05
8
2018-05-05
12
Janiszek Bartosz
SJ Mar-Rom Wałsnów
CAPRI (59)
2018-05-05
37
2018-05-05
52
2018-05-06
33
2018-05-06
23
2018-05-05
16
2018-05-05
25
2018-05-06
16
2018-05-06
13
2018-05-05
2018-05-05
11
2018-05-06
2018-05-06
6
Jaworski Dominik
KJ Skarb Kozienice
JASMIN (123)
2018-05-05
9
2018-05-05
2018-05-05
17
Jędrzejczyk Izabela
KS AZS AWF Warszawa
SZRONKA (105)
2018-05-05
18
2018-05-05
20
2018-05-06
1
2018-05-06
16
Jendrych Gabriela
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
MAESTRO (160)
2018-05-06
31
Jendrzejczak Blanka
JKS Equita Świętochów
2018-05-05
5
50
2018-05-05
25
2018-05-06
22
Jeromin Julia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
CARINA LP (140)
2018-05-05
2018-05-05
19
2018-05-06
5
2018-05-06
1
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
TREZOR (99)
2018-05-05
1
500
2018-05-05
5
100
2018-05-06
1
500
2018-05-06
5
100
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-05-05
42
2018-05-05
2018-05-06
35
2018-05-06
40
PANONIA (38)
2018-05-05
43
2018-05-05
38
2018-05-06
42
2018-05-06
39
Kachniarz Zuzanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
FAMA (197)
2018-05-05
1
2018-05-05
1
Kalicińska Urszula
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2018-05-05
13
2018-05-05
20
2018-05-06
11
2018-05-06
9
GRANDA (32)
2018-05-05
17
2018-05-05
18
2018-05-06
25
2018-05-06
14
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2018-05-05
21
2018-05-05
31
2018-05-06
29
2018-05-06
36
2018-05-05
2
2018-05-05
9
JANTAR (35)
2018-05-05
42
2018-05-05
2018-05-06
18
2018-05-06
17
ESKOBAR (36)
2018-05-05
2018-05-05
34
2018-05-06
31
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2018-05-05
24
2018-05-05
32
2018-05-06
14
2018-05-06
20
2018-05-05
14
2018-05-05
48
2018-05-06
10
2018-05-06
32
KATNIS (50)
2018-05-05
17
2018-05-06
10
Kalinowski Piotr
AZS Politechnika Warszawska
JAMESON (83)
2018-05-05
23
2018-05-05
2018-05-06
11
2018-05-06
23
2018-05-05
18
2018-05-05
28
2018-05-06
2018-05-06
9
Karczewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
VARIUS (64)
2018-05-05
27
2018-05-05
2018-05-06
15
2018-05-06
35
Karczmarczuk Alicja
Largo Sp. z o.o.
2018-05-05
33
2018-05-05
14
2018-05-06
16
2018-05-06
33
Kasprzyszak Ola
JKS Equita w Świętochowie
AVRIL (62)
2018-05-05
6
2018-05-05
2018-05-05
26
2018-05-06
3
2018-05-06
2
2018-05-06
Kazlou Siarhei
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
2018-05-05
5
50
2018-05-05
11
2018-05-06
20
2018-05-06
18
2018-05-05
14
2018-05-05
18
2018-05-06
4
100
2018-05-06
9
Kiełczewska Maria
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-05-05
1
2018-05-05
1
2018-05-06
1
2018-05-06
1
Kiwale Gloria
KS AZS AWF Warszawa
SILVANA (106)
2018-05-05
16
2018-05-05
1
2018-05-06
1
2018-05-06
1
Kłęk Jakub
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
CARDIFF (142)
2018-05-05
12
2018-05-05
13
2018-05-06
2018-05-06
8
Konieczna Róża
SKJ Bajardo Czosnów
2018-05-05
1
300
2018-05-06
3
100
Kopacz Antonina
KJ Aromer Józefin
DOMINO (4)
2018-05-05
1
2018-05-05
1
2018-05-05
2
2018-05-06
1
2018-05-06
1
2018-05-06
4
Kotlarska Marta
KJ Aromer Józefin
2018-05-05
26
2018-05-05
17
2018-05-06
5
Kozłowska Maria
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
GREK (184)
2018-05-05
22
2018-05-05
2018-05-05
2018-05-06
13
2018-05-06
9
2018-05-06
8
Kroc Mateusz
CSJ Equestro Łódź
ATRAKCJA (172)
2018-05-05
35
2018-05-05
2018-05-06
26
Kruk Gracja
WKJ Lublin
2018-05-06
14
2018-05-06
36
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-05-05
24
2018-05-05
35
2018-05-06
5
50
2018-05-06
23
2018-05-06
11
2018-05-05
29
2018-05-05
39
2018-05-06
11
MAESTRO (167)
2018-05-05
2
300
2018-05-05
7
2018-05-06
2
500
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
BAGAZZA M (201)
2018-05-05
4
150
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
CALMARO (102)
2018-05-05
3
100
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
CALMARO (102)
2018-05-06
24
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
CUBANITO (104)
2018-05-05
3
200
2018-05-05
16
2018-05-06
15
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
GALAKTYKA (202)
2018-05-05
2
500
2018-05-06
7
Kuptel Katarzyna
KJ Rock Horses
HISZPAN (150)
2018-05-05
21
2018-05-05
18
2018-05-06
13
2018-05-06
6
Kuptel Małgorzata
KJ Rock Horses
GUIDAM (149)
2018-05-05
43
2018-05-05
23
2018-05-06
22
2018-05-06
38
Kurdej Aleksandra
WKJ Lublin
CELT (116)
2018-05-05
2018-05-05
44
2018-05-06
2018-05-06
30
CEDRIC (117)
2018-05-05
24
2018-05-05
45
2018-05-05
2018-05-06
19
2018-05-06
43
2018-05-06
Lasecka Karolina
KJ Szwadron Jazdy RP
GALLANT (88)
2018-05-05
Leszczyńska Kamila
BPK (MAZ)
DIDO (129)
2018-05-05
30
2018-05-05
2018-05-06
42
2018-05-06
Leszek-Karwańska Wiktoria
BPK (MAZ)
2018-05-06
2018-05-06
22
2018-05-06
38
Maciak Weronika
JKS Equita Świętochów
GLITTER (65)
2018-05-05
7
2018-05-05
2018-05-05
12
2018-05-06
4
2018-05-06
6
2018-05-06
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (47)
2018-05-05
11
2018-05-05
2018-05-06
10
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
RIANA P (55)
2018-05-05
34
2018-05-05
19
2018-05-06
22
2018-05-06
13
2018-05-05
8
2018-05-05
26
2018-05-06
12
2018-05-06
8
Michałowska Natalia
WKJ Lublin / SJ Oxer
2018-05-05
2018-05-05
2018-05-06
2018-05-06
25
Mikhailava Maryia
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
2018-05-05
33
2018-05-05
2018-05-06
6
2018-05-06
17
2018-05-05
46
2018-05-05
2018-05-06
2018-05-06
28
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
CONCORD F (118)
2018-05-05
22
2018-05-05
19
2018-05-06
10
Mulik Ewa
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
FORIA (78)
2018-05-05
8
2018-05-06
18
2018-05-05
5
2018-05-05
4
2018-05-06
16
Nagórka Justyna
Stowarzyszenie UKS Kucyk Serock
GIZELA (196)
2018-05-06
1
2018-05-06
1
Nasiłowska Anna
KJ Aromer Józefin
2018-05-05
20
2018-05-05
3
2018-05-06
12
2018-05-06
2
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
2018-05-05
1
2018-05-05
2018-05-05
2018-05-06
1
2018-05-06
2018-05-06
1
2018-05-05
23
2018-05-05
2018-05-06
27
2018-05-06
3
Oleszkiewicz Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-05-05
31
2018-05-05
2018-05-06
12
2018-05-06
Oleszkiewicz Nina
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-05-05
4
2018-05-05
2018-05-06
8
2018-05-06
Owczarek Gabriela
KJ Ulmag
MINDEN (22)
2018-05-05
11
2018-05-05
2018-05-05
29
Pastorica Olaf
Poster Piaseczno
FAMA (138)
2018-05-05
17
2018-05-06
2018-05-06
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
2018-05-05
6
2018-05-05
41
Pawluczuk Marek
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
CYJANID (10)
2018-05-05
2018-05-05
8
2018-05-06
2018-05-06
7
2018-05-05
2018-05-05
27
2018-05-06
2018-05-06
15
TIMIAN (94)
2018-05-05
12
2018-05-05
11
2018-05-06
2
300
Pieniążek Monika
WKJ Lublin / SJ Oxer
2018-05-05
2
2018-05-05
35
2018-05-06
2018-05-06
7
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
LAKRO (72)
2018-05-05
47
2018-05-05
7
2018-05-06
5
50
2018-05-06
13
CAMARO (73)
2018-05-05
42
2018-05-06
4
50
2018-05-06
27
Piotrkowicz Aleksandra
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
HEWELIANA (156)
2018-05-05
5
2018-05-05
5
2018-05-06
3
2018-05-06
40
Piskorski Piotr
WKJ Lublin / SJ Oxer
2018-05-05
1
2018-05-05
10
2018-05-06
17
2018-05-06
20
Pleskacz Kamila
JKS Equita Świętochów
HUNCWOT (90)
2018-05-05
25
2018-05-05
41
2018-05-06
4
2018-05-06
33
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
2018-05-05
21
2018-05-05
15
2018-05-06
19
2018-05-06
16
2018-05-05
14
2018-05-05
21
2018-05-06
15
2018-05-06
21
Polska-Fijałek Ewelina
Soymax Horse Team Lublin
2018-05-06
2018-05-06
35
Praga Julia
JKS Equita Świętochów
BEN-HUR (187)
2018-05-05
2018-05-05
2018-05-05
6
2018-05-05
Przyborowska Patrycja
BPK
CHIP (193)
2018-05-05
32
2018-05-05
2018-05-06
20
Radwański Wojciech
SKJ Bajardo Czosnów
MALIBU (96)
2018-05-05
22
2018-05-05
4
100
2018-05-06
2
200
2018-05-06
15
Rode Jacek
JKS Equita Świętochów
GACEK (92)
2018-05-05
11
2018-05-05
39
2018-05-06
29
CORFU (93)
2018-05-05
49
2018-05-05
2018-05-06
27
Rogalska Rita
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ONE LADY (139)
2018-05-05
28
2018-05-05
38
Rydzewska Weronika
JKS Equita Świętochów
2018-05-05
15
2018-05-05
2018-05-06
2
2018-05-06
4
Skłodowska Klaudia
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2018-05-05
1
2018-05-05
2018-05-05
2018-05-06
1
2018-05-06
2018-05-06
13
Skłodowska Wiktoria
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2018-05-05
1
2018-05-05
7
2018-05-06
1
2018-05-06
2
Smolarczyk Jacek
KJ Skarb Kozienice
DEJV (159)
2018-05-05
20
2018-05-05
Smolarczyk Maja
KJ Skarb Kozienice
DEJV (159)
2018-05-06
16
2018-05-06
Stasiak Zofia
JKS Equita Świętochów
MARS (200)
2018-05-05
2018-05-05
2018-05-06
10
2018-05-06
17
Stevnert Natalia
KJ Aromer Józefin
BASTYLIA (183)
2018-05-05
7
2018-05-05
27
2018-05-06
1
300
2018-05-06
21
Stryczyńska Julia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ALWARO (3)
2018-05-06
18
2018-05-06
32
Stryjkowska Agata
KU AZS Politechniki Warszawskiej
COMTESS (161)
2018-05-05
22
2018-05-05
33
2018-05-06
19
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
CASSIO (126)
2018-05-05
2018-05-05
Stypułkowska Katarzyna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
MILTON (135)
2018-05-05
1
2018-05-05
21
2018-05-06
2018-05-06
8
Susperregui- Stempkowska Sara
BPK (MAZ)
ELMO EZ (119)
2018-05-05
2018-05-05
21
2018-05-06
25
2018-05-06
21
Szypiło Julia
WKJ Lublin / SJ Oxer
AMIRA (85)
2018-05-05
1
2018-05-05
4
2018-05-06
18
2018-05-06
2018-05-06
Terlecka - Ludwiniak Agnieszka
BPK
DAFER (179)
2018-05-05
1
2018-05-05
16
2018-05-05
3
Tomaszewska Izabella
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
QUINTANA (152)
2018-05-05
46
2018-05-05
12
SZIMANO (153)
2018-05-05
13
2018-05-05
9
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
DANDY (66)
2018-05-05
20
2018-05-05
30
2018-05-06
28
2018-05-06
26
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
2018-05-05
37
2018-05-05
3
300
2018-05-06
8
MARS (200)
2018-05-05
25
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
MARS (200)
2018-05-06
11
Tralewicz Pielak Laura
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-05-05
12
2018-05-05
Turowski Karol
KJ Aromer Józefin
2018-05-05
49
2018-05-05
43
2018-05-06
8
2018-05-06
30
CZANDRA (69)
2018-05-05
4
50
2018-05-05
24
2018-05-06
32
2018-05-06
17
2018-05-05
14
2018-05-05
2018-05-06
3
2018-05-06
14
Urbańska Malwina
Stowarzyszenie WKJ Warszawa
CALYDOR (107)
2018-05-05
13
2018-05-06
3
300
HAMILTON (108)
2018-05-05
18
2018-05-06
12
LOCARLO (109)
2018-05-05
20
2018-05-05
2018-05-06
44
2018-05-06
2018-05-05
14
2018-05-06
4
150
Wach Inga
WKJ Lublin
KARLA (127)
2018-05-06
9
Wacławik Marek
Largo Sp. z o. o.
2018-05-05
6
2018-05-06
16
CABO (114)
2018-05-05
1
850
2018-05-06
1
850
EMIRATES (115)
2018-05-05
7
2018-05-05
16
2018-05-06
15
DYLLANO (189)
2018-05-05
12
2018-05-06
6
Wakulińska Dorota
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2018-05-05
31
2018-05-05
2018-05-05
51
Wąsowska Anna
Klub Jeździecki Dworek
FIDŻI (51)
2018-05-06
24
2018-05-06
2018-05-06
9
Wawerek Gabriela
WKJ Lublin
2018-05-06
7
2018-05-06
2018-05-06
7
Wiśniewska Aleksandra
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
CAVALLO (20)
2018-05-05
19
2018-05-05
29
2018-05-06
29
2018-05-06
14
BOSTON MK (154)
2018-05-05
40
2018-05-05
51
2018-05-06
43
Wiśniewska Katarzyna
KJ Aromer Józefin
CASTIEL (53)
2018-05-05
2
200
2018-05-05
28
2018-05-06
34
2018-05-06
3
200
Wiszorowska Weronika
KJ Szumawa Bobrowiec
OLIWIA (148)
2018-05-05
1
2018-05-05
1
2018-05-06
1
2018-05-06
6
Wołąs Aleksandra
BPK
EKWADOR (180)
2018-05-05
2018-05-05
9
2018-05-06
2018-05-06
13
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
FARGITA (130)
2018-05-05
31
2018-05-06
37
Zawada Julia
BPK (MAZ)
GIBANTA (77)
2018-05-05
6
2018-05-06
12
Zdrzalik Malwina
KJ Galop Kozienice
2018-05-05
15
2018-05-05
19
2018-05-06
5
2018-05-06
5
Żewłakow Maja
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
ATOMIUM L (171)
2018-05-05
15
2018-05-05
34
2018-05-06
6
2018-05-06
7
Ziajkowska Magdalena
Stowarzyszenie KF KJ Hippica Polonia Słupno
2018-05-05
9
2018-05-05
10
2018-05-06
24
Zmorek Damian
KJ Welt Opypy
ENRICO (131)
2018-05-05
10
2018-05-05
16
2018-05-06
31

Number of Riders: 124

Number of Horses: 161

The sum of prizes: 7 500.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl