Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
238 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 11:17:43
2018-04-20 11:17:13
Zuzanna Prymek ROLEX
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
237 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 11:13:47
2018-04-20 11:13:27
Zuzanna Prymek TREVOR
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
236 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 10:14:55
2018-04-20 10:14:31
Zuzanna Jóźwik MILTON
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
235 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 09:52:16
2018-04-20 09:51:54
Weronika Grabowska MEXIKANA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
234 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 09:43:14
2018-04-20 09:42:51
Oliwia Kula KENIA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
233 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 02:23:53
2018-04-20 02:23:16
Nela Wawryniuk AMBRA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
232 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 02:18:43
2018-04-20 02:18:15
Kamila Leszczyńska DIDO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
231 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 01:53:07
2018-04-20 01:52:45
Kacper Mróz Q DE REVEL
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
230 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 01:38:05
2018-04-20 01:27:44
Julia Kurosz LUNA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
229 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 00:56:30
2018-04-16 23:21:00
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
228 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 23:07:10
2018-04-16 23:06:39
Aleksandra Dąbkowska HANNA ROSE MFS
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
227 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 22:15:33
2018-04-16 22:11:54
Piotr Kalinowski JAMESON
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
226 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 22:09:33
2018-04-16 22:08:25
Piotr Kalinowski JOHNY REP
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
225 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 22:06:11
2018-04-16 22:04:52
Piotr Kalinowski JUVENTUS
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
224 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 12:10:11
2018-04-16 21:28:07
Lena Kurzyńska LIVELLO
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
223 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 12:09:29
2018-04-16 21:23:45
Zofia Tutak CHILI PEPER 9
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
222 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 22:45:20
2018-04-16 21:23:09
Melania Slopecka KORA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
221 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 22:48:19
2018-04-16 21:22:32
Oliwia Rapa EX LADY
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
220 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 22:53:26
2018-04-16 21:21:37
Klaudia Gawdzik NIKE
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
219 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 22:50:05
2018-04-16 21:19:05
Nikolina Czuchaj BENEFIS
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
217 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 22:51:36
2018-04-16 21:02:43
Ewelina Falkowska KASZMIR
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
216 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 22:47:09
2018-04-16 21:00:37
Zofia Mądra KURHAN
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
215 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 02:05:23
2018-04-16 19:59:45
Gabriel Głusek URIAS
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
213 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 00:22:54
2018-04-16 14:54:24
Maria Pietrusińska DIOMEDES
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
212 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 00:23:54
2018-04-16 14:52:40
Maria Pietrusińska MILIN
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
211 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 09:09:44
2018-04-16 12:45:26
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
210 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 12:27:48
2018-04-16 12:27:14
Agnieszka Piotrowska MONTANA
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
209 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 12:10:45
2018-04-14 00:15:13
Zuzanna Prymek H'BACCARD
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
208 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 17:23:00
2018-04-13 17:18:44
Anna Wąsowska FIDŻI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
207 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 17:22:41
2018-04-13 17:13:19
Aleksandra Ptaszyńska CZEKAN
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
206 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 17:22:22
2018-04-13 17:10:02
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
205 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 17:22:04
2018-04-13 17:08:42
Dawid Kubiak CLINTESSA PRO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
204 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 17:21:39
2018-04-13 17:07:38
Dawid Kubiak HRABIANKA C
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
203 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 17:21:11
2018-04-13 17:06:45
Dawid Kubiak COUNTESS OF HIGHFIELDS
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
202 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 17:20:50
2018-04-13 17:05:58
Dawid Kubiak BAGAZZA M
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
201 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 22:17:14
2018-04-13 17:04:05
Sara Patejko ZAVIRA A
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
200 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 20:20:14
2018-04-12 10:38:58
Karolina Kicińska NOTA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
197 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 09:16:17
2018-04-11 08:29:45
Klaudia Cipiur JUVENALIA
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
196 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 09:18:31
2018-04-11 08:28:53
Klaudia Cipiur CLEVER MK
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
195 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 11:42:52
2018-04-11 06:49:01
Jarosław Płatos KASTOR MK
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
194 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 11:41:26
2018-04-11 06:28:17
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
190 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 13:33:20
2018-04-10 21:53:26
Damian Zmorek PICCOLO
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
189 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 13:34:30
2018-04-10 21:52:23
Damian Zmorek DIEGO
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
188 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 13:35:50
2018-04-10 21:51:49
Damian Zmorek CARRERAS
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:18:23
2018-04-10 21:19:23
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
186 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:17:26
2018-04-10 21:18:46
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 11:40:13
2018-04-10 21:14:56
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
184 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:15:21
2018-04-10 20:46:21
Patrycja Przyborowska CHIP
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
183 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 11:38:28
2018-04-10 19:51:13
Joanna Czyż GENTLE KR
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
182 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 11:37:01
2018-04-10 18:56:25
Marek Wacławik A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
181 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 11:35:35
2018-04-10 18:56:06
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
180 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 11:34:28
2018-04-10 18:55:46
Oliwia Grabowska KATHMANDAU
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
179 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 11:32:53
2018-04-10 14:40:57
Izabela Janusz JASPIS
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
178 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 11:31:29
2018-04-10 14:29:51
Sonia Czerwińska DAUGUST
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
177 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 11:29:58
2018-04-10 14:26:51
Maja Piotrowska HANTERKA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 13:53:32
2018-04-10 13:50:18
Rita Rogalska ONE LADY
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 13:52:51
2018-04-10 13:37:04
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 13:52:25
2018-04-10 13:23:44
Julia Jeromin CARINA LP
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
172 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 13:52:06
2018-04-10 13:21:53
Michał Mordzelewski HIMALAYA
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 13:51:33
2018-04-10 13:21:23
Zofia Gintowt-Juchniewicz KORWETTA II
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
170 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 13:51:11
2018-04-10 13:18:23
Michał Mordzelewski HESSEL-ST
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
169 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 08:53:33
2018-04-10 13:16:12
Anna Ratajczak ROBINIA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
168 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 13:46:23
2018-04-10 13:14:01
Jakub Kłęk CARDIFF
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
167 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 13:47:49
2018-04-10 13:13:29
Michał Mordzelewski CARDIFF
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
166 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 13:42:43
2018-04-10 13:08:47
Hanna Balcer EVO
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
165 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 13:44:15
2018-04-10 13:07:32
Magdalena Łaptaszyńska EVO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
164 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 13:50:17
2018-04-10 13:05:37
Nina Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 13:49:55
2018-04-10 13:04:37
Kaja Januszkiewicz KALINKA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
162 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 13:49:34
2018-04-10 13:04:12
Michał Mordzelewski DENDY
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 13:39:37
2018-04-10 13:02:01
Wojciech Radwański MALIBU
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 11:36:31
2018-04-10 11:30:08
Ludwika Kruszewska WILMAR
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
159 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 10:17:52
2018-04-10 10:00:48
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 10:17:26
2018-04-10 09:57:42
Antoni Tomaszewski CHACCO-LAUREN
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
157 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 10:16:54
2018-04-10 09:56:48
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 10:15:30
2018-04-10 09:52:05
Weronika Rydzewska SILVER BOY
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
154 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 10:13:33
2018-04-10 09:33:06
Weronika Maciak GLITTER
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
153 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 10:13:05
2018-04-10 09:32:01
Krystyna Pilkiewicz LAKRO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 10:12:37
2018-04-10 09:29:02
Krystyna Pilkiewicz CAMARO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
151 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 10:11:58
2018-04-10 09:27:58
Zofia Stasiak MARS
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
150 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 10:11:28
2018-04-10 09:25:51
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 10:10:37
2018-04-10 09:24:11
Olga Cebula BAZYLIA
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
148 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 10:09:12
2018-04-10 09:23:25
Ola Kasprzyszak AVRIL
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
147 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 10:07:52
2018-04-10 09:01:32
Magdalena Wcisło CARLO R
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 10:05:29
2018-04-10 08:14:52
Marta Susło JEAM BEAM
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
144 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 10:03:10
2018-04-09 23:55:09
Karolina Majewska HEKTOR
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
143 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 23:00:50
2018-04-09 22:07:48
Wiktoria Latała BELLISSIMA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
142 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:58:46
2018-04-09 21:20:08
Julia Zawada GIBANTA
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
141 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:57:41
2018-04-09 20:46:17
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
140 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:57:15
2018-04-09 20:45:55
Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
139 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:56:35
2018-04-09 20:45:29
Weronika Minkiewicz CONCORD F
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
138 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:55:57
2018-04-09 20:34:08
Kamila Derlatka ZENDER
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:55:16
2018-04-09 20:30:04
Wiktoria Lisiecka GIORGIO W
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
136 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:54:12
2018-04-09 20:24:47
Klara Kiliańska BLACK MAGIC WOMAN
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
135 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:53:23
2018-04-09 20:24:12
Katarzyna Kiliańska BERA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
134 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:52:33
2018-04-09 20:23:52
Aleksandra Chotnicka DALLOUSINA M
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
133 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:50:52
2018-04-09 20:23:28
Monika Rudy BABILONIA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
131 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:49:00
2018-04-09 20:22:35
Wiktoria Roefler APOLLO S
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:47:34
2018-04-09 20:22:12
Maria Kilian CESAR
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:46:33
2018-04-09 20:21:51
Marie Janekovic DIANITA-H
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:44:57
2018-04-09 20:21:27
Maja Oryga-Siwiak FLORIS T
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
127 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:43:02
2018-04-09 20:21:02
Wojciech Landowski BOTOKS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
126 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:42:24
2018-04-09 20:20:34
Grzegorz Kubiak ALOUBETTE
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:41:57
2018-04-09 20:20:11
Grzegorz Kubiak FLOYD
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:41:27
2018-04-09 20:19:49
Grzegorz Kubiak ANTYLYA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
123 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:40:41
2018-04-09 19:59:35
Karolina Lasecka GALLANT
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 21:17:35
2018-04-09 19:39:24
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:37:42
2018-04-09 19:08:38
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
119 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:37:12
2018-04-09 19:08:02
Izabella Tomaszewska QUINTANA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:36:37
2018-04-09 19:07:32
Izabella Tomaszewska CASSILIANO
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:32:56
2018-04-09 19:06:20
Andrzej Brzuchalski CZARON
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
115 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:32:21
2018-04-09 18:06:37
Beata Szumińska CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
114 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:31:43
2018-04-09 18:04:31
Grzegorz Nowak TRYNIDAD
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
113 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:31:05
2018-04-09 18:03:52
Grzegorz Nowak DABECJA
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:28:00
2018-04-09 16:55:54
Anna Dziuba QUABREL RJT DE L'ETAPE
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:25:56
2018-04-09 16:23:50
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
103 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:19:24
2018-04-09 16:21:20
Łukasz Jończyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
102 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:17:22
2018-04-09 16:20:58
Zuzanna Pawela ALPENLERCHE
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:15:17
2018-04-09 14:48:51
Magdalena Niesłuchowska CHICCO D'ORO K
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
97 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 11:29:37
2018-04-09 11:24:56
Kalina Lipiec DAGLEZJA
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
96 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 10:59:24
2018-04-09 10:46:02
Maria Steczowicz WILHELM
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
95 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 11:40:18
2018-04-09 10:42:48
Zofia Steczowicz CHARLIE REGENT
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
94 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 10:56:26
2018-04-09 08:01:47
Jacek Rode HURICANE
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 10:54:42
2018-04-09 07:58:55
Jacek Rode GACEK
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
92 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 10:54:12
2018-04-09 07:58:25
Marek Pawluczuk TIMIAN
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 10:53:26
2018-04-09 07:57:58
Marek Pawluczuk ROSATO SPRITZZ FP
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 10:52:44
2018-04-09 07:56:53
Kamila Pleskacz HUNCWOT
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
88 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 10:49:18
2018-04-08 22:45:29
Monika Kuchta DAVANTI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
87 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 22:15:20
2018-04-08 21:13:57
Daria Barwińska LONDON
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 22:14:43
2018-04-08 21:13:30
Daria Barwińska KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 12:06:01
2018-04-08 20:30:30
Maria Piasecka BLIZZARD
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
84 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 22:13:34
2018-04-08 20:19:50
Maria Piasecka CONVERSACJA
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
83 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 22:12:27
2018-04-08 20:00:10
Natalia Domagała ZARIM
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 11:58:59
2018-04-08 18:03:02
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
81 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 22:11:14
2018-04-08 18:01:39
Marta Kotlarska WINNETOU
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
80 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 22:10:40
2018-04-08 17:19:06
Anna Seroka EXTRA DOLLARS
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
79 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 22:08:46
2018-04-08 16:50:29
Stanisław Przedpełski ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 22:08:15
2018-04-08 16:49:55
Stanisław Przedpełski DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 22:07:36
2018-04-08 16:49:23
Stanisław Przedpełski COCO LADY
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
75 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 22:05:18
2018-04-08 16:48:17
Stanisław Przedpełski CALVADOS
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 21:51:15
2018-04-08 15:56:13
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
67 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 21:50:44
2018-04-08 15:55:30
Tomasz Mielcarek CHEPETTO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 21:48:52
2018-04-08 15:54:36
Oliwia Madej NICPOŃ
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
65 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 12:05:17
2018-04-08 12:00:26
Natalia Kotyra MADRYT
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 21:46:23
2018-04-08 11:58:43
Natalia Kotyra REWERS
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
63 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 21:45:43
2018-04-08 10:28:32
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 20:08:30
2018-04-08 08:07:57
Michał Kubiak GALAKTYKA
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
59 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 21:41:14
2018-04-08 07:52:39
Jacek Gałkowski HERMAN
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 21:40:35
2018-04-08 07:51:33
Izabela Jędrzejczyk SZRONKA
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 21:39:04
2018-04-08 07:49:25
Aleksandra Molędzka BANDERAS
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 21:38:21
2018-04-08 07:48:23
Michał Kubiak CUBANITO
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 21:37:38
2018-04-08 07:47:10
Jacek Gałkowski CALMARO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 11:22:10
2018-04-08 07:17:53
Urszula Kalicińska DETROIT CL
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 21:36:12
2018-04-08 07:17:29
Paweł Kaliciński JANTAR
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 21:35:28
2018-04-08 07:12:40
Paweł Kaliciński GRACJANA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 20:30:53
2018-04-08 07:12:13
Urszula Kalicińska DISCOVER-S
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 21:31:08
2018-04-08 07:11:47
Paweł Kaliciński DAISY DREAM
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 21:48:04
2018-04-08 06:52:46
Gabriela Grzymała TASMANIA
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 21:46:41
2018-04-08 06:52:00
Wioletta Kania LITANOS-STAR
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 21:42:46
2018-04-08 06:51:09
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 21:35:04
2018-04-08 06:50:28
Agata Gałązkiewicz BIRBANT
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 21:19:07
2018-04-07 20:07:06
Leszek Nieużyła IRYDON L
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 21:17:22
2018-04-07 20:06:36
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 21:16:41
2018-04-07 20:06:02
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 21:15:58
2018-04-07 20:05:31
Leszek Nieużyła DA VINCI
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 21:12:22
2018-04-07 19:25:46
Julia Szypiło AMIRA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 21:11:17
2018-04-07 19:25:15
Piotr Piskorski CALIMERO A
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 21:10:10
2018-04-07 18:29:59
Mateusz Chojnowski MISISIPI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:58:35
2018-04-07 18:28:17
Natalia Michałowska MAESTRO ZK
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:57:20
2018-04-07 18:26:05
Aneta Chmielewska CARDAMON
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:56:01
2018-04-07 16:43:02
Adela Örnek CHANTALL VAN DE CALIDRIO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:47:11
2018-04-07 13:03:39
Martyna Makowska POLECZKA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:46:14
2018-04-07 10:17:16
Monika Pieniążek GRAND S
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 12:31:45
2018-04-06 23:10:24
Agata Stryjkowska QUAMAR
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 12:33:17
2018-04-06 23:09:45
Agata Stryjkowska COMTESS
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 00:01:40
2018-04-06 20:53:51
Karolina Kłos CANGELO V
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 23:57:52
2018-04-06 18:59:46
Malwina Zdrzalik KNIRPS JUNIOR
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 11:57:01
2018-04-06 17:54:08
Nina Oleszkiewicz CLYDAGH JUSTICE
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 23:54:16
2018-04-06 17:53:03
Iga Bors SHADOW
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 11:48:27
2018-04-06 17:51:51
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 23:50:13
2018-04-06 17:50:37
Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 23:49:10
2018-04-06 17:49:42
Franciszek Jurzak PANONIA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 23:45:26
2018-04-06 16:25:18
Ewa Mirosław LORD BIJOU
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 11:10:46
2018-04-06 14:25:23
Karolina Chimkowska VAL DE FRANCE
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 23:43:25
2018-04-06 13:01:22
Alicja Lipkowska RAMBO
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 23:41:35
2018-04-06 13:00:09
Adela Kośmicka KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 23:38:17
2018-04-06 12:58:25
Zuzanna Bogłowska RIVALDO KG
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 23:34:20
2018-04-06 09:56:12
Karolina Rychter MALAGA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 23:33:41
2018-04-06 09:55:38
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 23:31:37
2018-04-06 09:54:56
Barbara Kozińska THIMOTE
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 23:30:01
2018-04-06 09:54:28
Paulina Antczak-Jakubek EVITA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
8 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 23:26:51
2018-04-06 09:48:26
Elżbieta Borowska MISTER CANTERO
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 23:24:57
2018-04-06 09:47:01
Marta Kunka TANGO
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 23:19:03
2018-04-06 09:35:50
Szymon Weremczuk UNI-HAPPY DU PACHIS
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 23:17:28
2018-04-06 09:35:25
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 23:14:56
2018-04-06 08:39:15
Zbigniew Płatos ARIE D. D. H
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 23:13:32
2018-04-06 08:36:31
Kaja Sosnowska TORINO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 23:11:26
2018-04-06 08:35:55
Kaja Sosnowska RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak-Jakubek Paulina BPK
2004 (JM.)
brak
2. Balcer Hanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
3. Barwińska Daria WKJ Lublin
2000 (J.)
O033555
4. Binienda Wiktoria KJ J.J. Darboven Rumia
1998 (MJ.)
5. Bogłowska Zuzanna KJ Aldragho Piaseczno
2004 (JM.)
brak
6. Borowska Elżbieta KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O031609
7. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
8. Cebula Ola JKS Equita w Świętochowie
2006 (JM.)
brak
9. Chimkowska Karolina KS Chojnów
S
O018718
10. Chmielewska Aneta WKJ Lublin / SJ Oxer
S
O041501
11. Chojnowski Mateusz WKJ Lublin / SJ Oxer
S
O023447
12. Chotnicka Aleksandra Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O010093
13. Cipiur Klaudia BPK
S
O030629
14. Czerwińska Sonia KJ Skarb Kozienice
S
O042193
15. Czuchaj Nikolina KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
brak
16. Czyż Joanna Largo Sp. z o. o.
1997 (MJ.)
O020866
17. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
18. Daniłowska Karina KJ J.J. Darboven Rumia
2003 (JM.)
O043383
19. Derlatka Kamila SKS KJK Szary Michałowice
1997 (MJ.)
O023040
10134359
20. Domagała Natalia KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032898
21. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
1998 (MJ.)
O008864
22. Dziuba Anna SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
23. Falkowska Ewelina KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
brak
24. Gałązkiewicz Agata SKJ Potęga Piekary
2004 (JM.)
O031294
25. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
26. Gawdzik Klaudia KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
brak
27. Gintowt-Juchniewicz Zofia SJ Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
28. Głusek Gabriel Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O003919
29. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
1997 (MJ.)
O019602
30. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o.
S
O006099
31. Grabowska Weronika BPK
32. Grzymała Gabriela SKJ Potęga Piekary
2003 (JM.)
O035305
33. Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
2005 (JM.)
O039853
34. Janekovic Marie KJ J.J. Darboven Rumia
2000 (J.)
O020386
35. Janusz Izabela Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2002 (J.)
O043256
36. Janusz Rafał KS Garo
S
O004030
37. Januszkiewicz Kaja Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2006 (JM.)
O049107
38. Januszkiewicz Nina Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
1998 (MJ.)
O021478
39. Jędrzejczyk Izabela KS AZS AWF Warszawa
2004 (JM.)
brak
40. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O030997
41. Jeromin Julia SJ Poster
1999 (MJ.)
O033877
42. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
43. Jóźwik Zuzanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
44. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O028335
45. Kalicińska Urszula Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003724
46. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
47. Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002660
48. Kalinowski Piotr AZS Politechnika Warszawska
S
brak
49. Kania Wioletta SKJ Potęga Piekary
2002 (J.)
O039140
50. Kasprzyszak Ola JKS Equita w Świętochowie
2005 (JM.)
O039308
51. Kicińska Karolina Largo Sp. z o.o.
S
O043139
52. Kilian Maria Stowarzyszenie KS Chojnów
2003 (JM.)
O046468
53. Kiliańska Katarzyna Stowarzyszenie KS Chojnów
2001 (J.)
O033625
54. Kiliańska Klara Stowarzyszenie KS Chojnów
2007 (Mł.)
O040214
55. Kłęk Jakub SJ Poster Piaseczno
2001 (J.)
O031303
56. Kłos Karolina WKJ Lublin
2003 (JM.)
O041683
57. Komorowska Alicja SJ Poster Piaseczno
2000 (J.)
O025592
58. Kośmicka Adela KJ Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
Brak
59. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O026072
60. Kotyra Natalia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O027148
61. Kozińska Barbara BPK
2001 (J.)
O030953
62. Kruszewska Ludwika KJ SO Łąck
1998 (MJ.)
O031416
63. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
64. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
65. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
66. Kuchta Monika BPK
S
brak
67. Kula Oliwia BPK
68. Kunka Marta KJ Aldragho Piaseczno
S
brak
69. Kurosz Julia Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (JM.)
O037563
70. Kurzyńska Lena KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
brak
71. Lach Agata BPK (KPO)
S
O021879
72. Landowski Wojciech Pomorska Liga Jeździecka
S
O044418
73. Lasecka Karolina KJ Szwadron Jazdy RP
S
O018982
74. Laskowska Paulina KJ J.J. Darboven Rumia
1998 (MJ.)
O021487
75. Latała Wiktoria WKJ Lublin
S
Brak
76. Leszczyńska Kamila BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O032050
77. Lipiec Kalina SKJ Potęga Piekary
2006 (JM.)
O040983
78. Lipkowska Alicja KJ Aldragho Piaseczno
2004 (JM.)
O035966
79. Łaptaszyńska Magdalena Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
80. Maciak Weronika JKS Equita Świętochów
2000 (J.)
O031626
81. Madej Oliwia JKS Sokóle
2005 (JM.)
Brak
82. Mądra Zofia KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
brak
83. Majewska Karolina SJ Poster Piaseczno
S
O004821
84. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (J.)
O024451
85. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
86. Michałowska Natalia WKJ Lublin / SJ Oxer
2004 (JM.)
O042649
87. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
88. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1997 (MJ.)
O021314
10147770
89. Mirosław Ewa WKJ Lublin
S
O002836
90. Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
S
O018352
91. Mordzelewski Michał St. J Poster Piaseczno
S
O001972
92. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
93. Niesłuchowska Magdalena KJ Aldragho Piaseczno
S
O004211
94. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
95. Nowak Grzegorz KJ Szumawa Bobrowiec
S
brak
96. Oleszkiewicz Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O039679
97. Oleszkiewicz Nina SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O039837
98. Örnek Adela KJ Wieża Dominów
2001 (J.)
O029339
99. Oryga-Siwiak Maja BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O042186
100. Oryga-Siwiak Urszula
101. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
102. Pawela Zuzanna Klub Sportowy Garo
S
brak
103. Pawluczuk Marek JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
S
O000482
104. Piasecka Maria CKJ Jamka
2002 (J.)
brak
105. Pieniążek Monika WKJ Lublin / SJ Oxer
S
O025863
106. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
107. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
108. Piotrowska Agnieszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1997 (MJ.)
O022109
109. Piotrowska Maja KJ Equistro Wierzawice
1997 (MJ.)
O021348
110. Piskorski Piotr WKJ Lublin / SJ Oxer
2001 (J.)
O031785
111. Pleskacz Kamila JKS Equita Świętochów
S
O006319
112. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
113. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
114. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa
S
O001821
10025825
115. Przyborowska Patrycja BPK
S
O022454
116. Ptaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037851
117. Radwański Wojciech Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
S
O024888
118. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
119. Rapa Oliwia KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
brak
120. Ratajczak Anna SJ Poster Piaseczno
1997 (MJ.)
O014507
121. Rode Jacek JKS Equita Świętochów
S
O015218
122. Roefler Wiktoria BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O048238
123. Rogalska Rita SJ Poster Piaseczno
2002 (J.)
O038349
124. Rudy Monika WKJ Lublin
S
O022452
125. Rychter Karolina BPK
2004 (JM.)
brak
126. Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
1998 (MJ.)
O018720
127. Slopecka Melania KJ Aromer
2003 (JM.)
brak
128. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (J.)
O027454
129. Sosnowska Kaja KKJ Kielce
S
O013932
130. Stasiak Zofia JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O044820
131. Steczowicz Maria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (Mł.)
brak
132. Steczowicz Zofia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (J.)
O037425
133. Stryjkowska Agata KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O004152
10084777
134. Stypułkowska Katarzyna S.jPoster
2004 (JM.)
brak
135. Susło Marta BPK
S
brak
136. Susperregui Sara BPK
2003 (JM.)
brak
137. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
138. Szypiło Julia WKJ Lublin / SJ Oxer
2002 (J.)
brak
139. Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O003344
140. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
141. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
142. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
143. Tutak Zofia KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
brak
144. Urbaniak Marek BPK (MAZ)
S
O012763
145. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
146. Wąsowska Anna KJ Dworek Okuniew
2000 (J.)
O034674
147. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
2003 (JM.)
O042191
148. Wcisło Magdalena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O032881
149. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (J.)
O024273
150. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
151. Zawada Julia BPK (MAZ)
S
O001955
152. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
153. Zmorek Damian KJ Welt Opypy
S
O022673
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

23

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Quanta / Quidam's Rubin
O: Rafał Kowalski
B: Małgorzata Siergiej
K019679 DE421000595010
2.

141

ALOUBETTE OS GER 2006 Klacz kasztanowata F: Armitage / Argentinus
M: Leoni / Baloubet du Rouet
O: Polskie Łowy Sp. z o. o.
B:
K021087 DE418180147706 104AT24
3.

120

ALPENLERCHE OLD POL 2004 Klacz gniada F: Albatros / Acord II
M: Amelie / Landor S
O: Zuzanna Kobierska
B: Wulff Wiebke
K010704 DE418180083005 103NZ64
4.

234

AMBRA wlkp 2006 klacz siwa F: Castillo
M: Ariadna / Aspirant
O:
B:
5.

67

AMIRA WLKP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Grand Master
M: Agwa
O: Katarzyna Szypiło
B: brak
brak
6.

139

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
O: Adrian Boczkowski
B: Aleksander Łój
K024088 616006580220913
7.

145

APOLLO S KWPN NED 2005 Wałach gniada F: Indoctro / Capitol I
M: Ratharina / Libero H
O: Marek Roefler
B:
K011632 5280030505434
8.

30

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro
M: Aqa / Quaterback
O: Justyna Śmietanka
B: SK Dębno
K023917 616007610036813
9.

36

ARIE D. D. H KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Larenco / Lancer III
M: Pieni / Kojak
O: Robert Zagożdżon
B: Robert Zagożdżon
K012072 5280030512185
10.

163

AVRIL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
O: Piotr Kasprzyszak
B: Dariusz Poleszczuk
K017181 POL013640008007
11.

147

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Bischof L / Bachus
M: Brendy / Liverpool
O: Monika Rudy
B:
K019544 616009580503811
12.

200

BAGAZZA M KWPN POL 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel
M: Ragazza Di Olympia / Ramiro Z
O: -
B: -
K011098
13.

79

BANDERAS SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Castilio / Cassini I
M: Bonita / Cabrol
O: Karolina Gałkowska
B: SK Żelichów
K008845 POL009640071603
14.

164

BAZYLIA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy / Renoir
M: Babet / Durello Top
O: Dominik Gronet
B: Dominik Gronet
K021565 616013640053209
15.

158

BELLISSIMA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Stilios
M: Bakara
O: Marek Latała
B: Krzysztof Strąk
Brak
16.

221

BENEFIS SP POL 2002 Wałach gniada F: Czumak
M: Bengalia
O: Nikolina Czuchaj
B: RSP Kotlin
brak
17.

149

BERA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Caretino K / Caretino
M: Bezela / Eskudo
O: Alina Kiliańska
B: SK Pępowo
K021271 616007610129809
18.

9

BIRBANT KM POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:148 F: Denis
M: Balihara
O: Włodzimierz Gałązkiewicz
B: Izabela Grams
K022641 616013600119912
19.

150

BLACK MAGIC WOMAN KUC POL 2013 Klacz inna/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Alina Kiliańska
B:
K023961 616999660475513
20.

14

BLIZZARD MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Planet
M: Bora II
O: Jamka Zygmunt
B: Jamka Zygmunt
brak POL 006 66 00203 08
21.

142

BOTOKS OS GER 2006 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Docenta / Cento
O: Renault Adamowscy Sp. z o. o.
B:
K020309 DE418180152606
22.

66

CALIMERO A SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Almanzor L
M: Candy Girl III PG
O: Piotr Piskorski
B: Agata Adrjanowska
brak
23.

77

CALMARO DSP GER 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Odette / Pesus
O: Karolina Gałkowska
B:
K021498 DE455870266210
24.

96

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
O: Zbigniew Liszewski
B: Natalia Dworniczak
K020381
25.

167

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
O: Michał Pilkiewicz
B:
K016138 DE433311567303
26.

57

CANGELO V KWPN POL 2007 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van de Zuuthoeve
M: Forever
O: Mikiland sp.z.o.o
B: E. Van Veldhuldsein
Brak
27.

62

CARDAMON SP POL 2012 Wałach siwa F: Correro / Ciaudio
M: Inac / Lascadell
O: Aneta Chmielewska
B: Borzyn Jan
K022863 616009580200212
28.

188

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Carambole
M: Carrada
O: Michał Mordzelewski
B: Eco Abi Ewa Fabiańska
brak
29.

183

CARINA LP SP POL 2005 Klacz siwa F: Kwazar
M: Carmelita
O: Ewa Barwinek
B: Drobnik Paweł
K012549
30.

162

CARLO R HOL GER 2010 Wałach siwa/168 F: Carlos DZ / Cantus
M: Fidele Deern / Coriolan
O: Beata Wcisło
B: Anneliese Siebert
K018382 DE421000110610
31.

26

CARRERAS HAN GER 2010 Ogier kara F: Cloney / Contender
M: Fortissimo / For Pleasure
O: Remigiusz Makowski
B:
K016556 DE431312317110
32.

134

CASSILIANO HOL GER 2012 Wałach siwa F: Cassini I /Capitol I
M: Sahara II /Cambridge
O: Bartosz Brzuchalski
B: Dirk Georg Jessen
K022627 616009530034112
33.

144

CESAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Grand de la Cour / Graf Grannus
M: Cyranka / Mywill
O: Julia Motz
B: Wanda Pinowska
K012508
34.

173

CHACCO-LAUREN Oldenburska POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Chacco-Blue
M: Laura
O: Andrzej Wojdalski
B: Andrzej Wojdalski
K020859 DE433331641010
35.

61

CHANTALL VAN DE CALIDRIO MEKL. GER 2014 Wałach siwa F: Calidrio
M: Haptstutbuch Gitana
O: Adela Örnek
B: Jurgen Oggerman
K025006 DE427270209514
36.

131

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
O: Krzysztof Szumiński
B: Julia Becker
K023028 DE418180171910
37.

113

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dżahar
M: Czakra
O: Klaudia Fabicka
B: Anna Milewska
K021925 616POL11007152T
38.

88

CHEPETTO HOL GER 2013 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
brak
39.

119

CHICCO D'ORO K OLD. POL 2003 Wałach kasztanowata F: Cockpit
M: Ramona E
O: Magdalena Niesłuchowska
B: Niemcy
K007847
40.

225

CHILI PEPER 9 Czeska Gorącokrwista POL 2003 Wałach kasztanowata F: Cassilius
M: Fontana
O: Agnieszka Kopka
B: Czechy
brak
41.

190

CHIP HAN GER 2007 Wałach gniada F: Count Grannus / Contendro I
M: Ala / As di Villagana
O: Marek Przyborowski
B: Jutta Schlichting
brak
42.

155

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Carousa/Carinue
O: Weronika Minkiewicz
B: Gestut Lewitz
K020110
43.

192

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
O: Bogusław Święcki
B: SK Janów Podlaski
K013689
44.

196

CLEVER MK SP POL 2012 Ogier kara F: Rasch ( Rekrut )
M: Cher
O: Piotr Kmieciak
B: Kucharski Marek
brak 616009600223612
45.

203

CLINTESSA PRO OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Clinton I
M: Askania / Athlet Z
O: -
B: -
K024059
46.

208

CLYDAGH JUSTICE Kuc Connemara IRL 2011 Wałach siwa/kuc:147 F: Bawn Dusty / Shannon Prince
M: Fair Clydagh Blossom / Owens Blossom
O: Luiza Oleszkiewicz
B: Irlandia
K024191 372004000010695
47.

98

COCO LADY HOL GER 2010 Klacz siwa F: Cancara / Cassini I
M: Lassandra / Levantos II
O: Łukasz Pięta
B: Lueders ZG
K016394
48.

6

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
O: Jan Dzierzbicki
B: Mirosław Sekuła
K017757 DE433331821407
49.

246

COFERTINO hol. 2013 siwa F: CACHAS
M: NEFERTINA
O: KOSICKI RYSZARD
B:
50.

4

COMTESS OS GER 2013 Klacz gniada F: Conthargos
M: Sangria
O: Lachert Architekci od pokoleń
B: Ulrich Henschke
K024215 DE418180535413
51.

154

CONCORD F HOL POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Carmen / Calypso III
O: Ewa Ogonowska
B: Marek Fimmel
K024715 616009610117211
52.

104

CONVERSACJA MŁP POL 2012 Klacz gniada F: Kamp
M: Conversa
O: Jamka Zygmunt
B: Jamka Zygmunt
brak
53.

249

CORFU hol. 2008 wałach gniada F: Corland
M: Roxana
O:
B:
54.

89

CORNAT HAN GER 2010 Wałach gniada F: Edgar
M: Flora
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K023218
55.

201

COUNTESS OF HIGHFIELDS HAN. POL 2007 Klacz siwa F: Cockpit
M: Dinca / Dinard L
O: -
B: -
K018762
56.

78

CUBANITO Niem. Sport. GER 2011 Wałach siwa/175 F: Chap / Cellestial
M: Astra / Acadius
O: Karolina Gałkowska
B:
K021337 DE456370129911
57.

241

CZĄBER SP POL 2007 Wałach gniada F: Maram
M: Czaruta
O: Rafał Kowalski
B:
K012952 POL009610200007
58.

205

CZEKAN SP POL 2011 Wałach gniada F: Posejdon
M: Czantoria / Caretina K
O: -
B: -
K025138
59.

68

DA VINCI KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Numero Uno
M: Platina
O: Jerzy Korona
B: D. Brunink
K024979
60.

129

DABECJA SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: Corleolord L
M: Deportacja
O: Krzysztof Szumiński
B: SK Rzeczna
brak
61.

115

DAGLEZJA KUC POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:140 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Dafne / Kolczyk
O: Tomasz Lipiec
B: Przedpełski Mieczysław Rafał
K009185 POL013640106004
62.

73

DAISY DREAM OLD. POL 2013 Klacz siwa F: Number One
M: Delicija
O: Mariusz Janiszek
B: Mariusz Janiszek
K025111
63.

121

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Z BEL 2010 Wałach kasztanowata F: Diamant De Semilly / Le Tot de Semilly
M: Vahinee Des Merisiers / Nonstop
O: Jan Waga
B:
K019876 056015Z55663810
64.

148

DALLOUSINA M OS GER 2010 Klacz gniada F: Baloussini / Baloubet Du Rouet
M: Dollar Girl / Lanacar
O: Grzegorz Kubiak
B:
K024299
65.

165

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B:
K016425 528003000812206
66.

172

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Empire /
M: Diamantina /
O: Anna Hipsz
B: Remigiusz Makowski
K020906 616009661132009
67.

19

DAUGUST SP POL 2001 Ogier siwa/173 cm F: Carbano
M: Daglezja
O: Sonia Czerwińska
B: Michał Tomaszek
K023874
68.

107

DAVANTI M POL 2011 Wałach gniada F: Huzar
M: Delia
O: Monika Kuchta
B: Maria i Andrzej Bieńko
brak
69.

99

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Sam R /
M: Whitney V / Abke
O:
B:
K022875 528003200809086 105DY93
70.

176

DENDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/169 F: Wallenberg / Stakkato
M: Zinca /
O: Michał Mordzelewski
B:
brak
71.

76

DETROIT CL KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Douglas / Darco
M: Lantessa / Cantus
O: Piotr Kaliciński
B:
K018317 528003000811851 104OY04
72.

178

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Turbut Quirinus
M: Dancing Queen
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: Beata Wandel
K024084
73.

143

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
O: Borno Janekovic
B:
K021590 528003000809008 104LM68
74.

235

DIDO sp 2012 wałach c.kasztan F: Vigor
M: Deizi / Cooper
O:
B:
K021217
75.

27

DIEGO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Wieland / Werenfels
M: Dolores / Welt Gang
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K012119 POL009660449007
76.

212

DIOMEDES SP POL 2007 Wałach gniada F: Dionizos
M: Diuna / Rabiatos Z
O: -
B: -
K015929
77.

216

DISCOVER-S KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Zacharov / Clinton
M: Zally / Santo Amigo
O: Piotr Kaliciński
B:
K018315 528003000805374
78.

17

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
O: Dorota Radzikowska
B: J. Knaap
K011639
79.

45

ELMO EZ KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Toulon
M: Amy
O: Witold Stempkowski
B: Holandia
brak
80.

231

EMIRATES HAN. POL 2011 Wałach gniada F: El Bundy
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
O: -
B: -
K023472
81.

25

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549 104TJ00
82.

44

EVITA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: PERETTIE-B
O: Agnieszka Antczak
B: Holandia
brak
83.

186

EVO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: Strayer's Samson
M: Euforia
O: Michał Mordzelewski
B: SK Jaroszówka
brak
84.

223

EX LADY SP POL 2003 Klacz kara F: Cooper
M: Elita
O: Beata Rapa
B: Inez Lendo
brak
85.

101

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
O: Anna Seroka
B: H. Kwant
K014995 528003200912965 104MD74
86.

85

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
O: Aleksandra Zaręba
B: Hendrix Stal
K018380 528003201011252 105BA09
87.

206

FIDŻI MŁP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Ekspres
M: Florencja / Winds of Light
O: Karol Jerzak
B: Elżbieta Zagórska
K022769
88.

152

FLORIS T BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Cjussica T / Kashmir Van't Schuttershof
O: Anna Siwiak
B:
K023846 10368E
89.

140

FLOYD KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Casall / Caretino
M: Texas M / Indoctro
O: Łukasz Wasilewski & Bogna Sąsiadek
B:
K019765 528003201003444 104WB82
90.

69

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
91.

111

GACEK SP POL 2003 Wałach gniada F: Demetrios
M: Godilo
O: Jacek Rode
B: Lingo Mirosław
K013287
92.

215

GALAKTYKA SP POL 2009 Klacz kara F: Clinton / Corrado I
M: Gala / Palegro
O: Michał Kubiak
B: SK Nad Wigrami
K013984 616009510414309 104HO89
93.

138

GALLANT SP POL 2010 Ogier gniada F: Castiglione L/ Contender
M: Gazelle L/ Golden Cup
O: Ewelina Faber
B: -
K019980
94.

24

GENTLE KR KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Amourette / Heartbreaker
O: Joanna Czyż
B:
K019358 528003201100906
95.

157

GIBANTA KWPN NLD 2011 Klacz gniada F: Harley VDL
M: Zibanta
O: B.V.H. Sp. z o.o.
B: Holandia
K020276 528003201106593
96.

70

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
97.

151

GIORGIO W OLD DEU 2004 Wałach ciemnogniada F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Ola-Ola / Giorgio
O: Karolina Szereda
B: Niemcy
K008736
98.

207

GLENLO FIONNUALA Kuc Connermara IRL 2011 Wałach siwa/kuc:144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
O: Luiza Oleszkiewicz
B: Irlandia
K024190 372004000025626
99.

169

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
O: Paweł Maciak
B: Jan Greve
K019360
100.

74

GRACJANA SP POL 2010 Klacz siwa F: Caliro
M: Groteska
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Alina Zagrodzka-Kulczyk
K017246
101.

59

GRAND S WLKP. POL 2012 Wałach siwa F: Cefal
M: Grosetta
O: Monika Pieniążek
B: Robert Skibicki
K021238
102.

33

H'BACCARD SP POL 2008 Wałach gniada F: Baldini II
M: Hrabianka / Maram
O: -
B: -
K013749
103.

230

HANNA ROSE MFS KWPN NED 2012 Klacz inna F: Quality Time
M: Willisa-Rosa
O: -
B: Holandia
brak
104.

18

HANTERKA OLD POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Corvallo / Coriano
M: Highvellya / Highvalley
O: Paweł Piotrowski
B: M i T Siergiej
K012163 DE418181111005
105.

161

HEKTOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38
M: Hanka/ Nirkan
O: Karolina Majewska
B: Herman Natalia
K016144 12141
106.

82

HERMAN KWPN NED 2012 Ogier ciemnogniada/175 F: Think Twice D'ici / Burggraaf
M: Belle Miranda / Sarantos
O: Karolina Gałkowska
B: W.A.M. Oude Wesselink
K021644 528003201209826
107.

180

HESSEL-ST KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Ralina / Caretino
O: Michał Mordzelewski
B:
K024083 528003201203631
108.

202

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Conquest Boy
M: Hrabina C / Caletto's Son
O: -
B: -
K018491
109.

108

HUNCWOT SP POL 2011 Wałach gniada F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Halka / Loxley
O: Kamila Pleskacz
B: Janusz Kosek
K020079
110.

204

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger / Sandro Song Junior
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
111.

229

JAMESON KWPN POL 2014 Ogier inna F: Arezzo
M: Dutch Diva
O: Paweł Bodo
B: Holandia
brak
112.

75

JANTAR BWP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cicero Van De Maltahoeve
M: Turbud Ironia
O: Anastazja Broniatowska
B: .
K015428
113.

20

JASPIS MŁP POL 2003 Wałach gniada F: Noster
M: Jugusta
O: Monika Klama
B: Adam Stachurski
K021762
114.

160

JEAM BEAM Typ Szlachetny POL 2004 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Roman Sapritonow
B: NN
brak
115.

156

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508 105KP52
116.

228

JOHNY REP KWPN NED 2014 Ogier inna F: Harley VDL
M: Wies Avanta
O: Paweł Bodo
B: Holandia
brak
117.

197

JUVENALIA MŁP POL 2007 Klacz ciemnogniada/157 F: Drinck / Przedświt XIII-4
M: Jagoda / Wig
O: Piotr Kmieciak
B: Zbigniew Pedryc
K021776 POL006540073607
118.

227

JUVENTUS KWPN NLD 2014 Ogier inna F: Harley VDL
M: Fiechique
O: Paweł Bodo
B: Holandia
brak
119.

177

KALINKA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc: F: Karmel
M: Karmela
O: Zofia Mordzelewska
B: Andrzej Szeremeta
brak
120.

29

KASTOR MK SP POL 2014 Ogier gniada F: Marino
M: Kampari
O: MK Stadnina Koni Filice
B: MK Stadnina Koni Filice
brak
121.

218

KASZMIR SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: W Cuglach s.c.
B: Ewa Trąbczyńska
brak
122.

21

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada F: Zinedine/ Guidam
M: Kleopatra/ Samurai M
O: Oliwia Grabowska
B: Agnieszka Sztandar- Sztanderska
K021758
123.

236

KENIA 2009 F:
M:
O:
B:
124.

56

KNIRPS JUNIOR Branden. GER 2014 Ogier siwa F: Knirps 10 / Kolibri
M: Fomena / Liostro
O: -
B: Jörg Böhnke
brak DE 456980009014
125.

49

KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE KUC POL 2010 Wałach gniada F: Bolero
M: Kimberley
O: Monika Karpińska
B: -
Brak
126.

224

KORA SP POL 2002 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kopka
B: -
brak
127.

105

KORIANDER VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2010 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Romina.C / Darco
O: Piotr Barwiński
B: Stoeterij Dorperheide
K021573 056002W00297529
128.

181

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Veracruz /
M: Kordoba / Justin Damiro
O: Michał Mordzelewski
B: Justin Damiro
K018266 616009660034607
129.

54

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/157 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jakub Jurzak
B: KS Nad Wigrami
K012080 POL009510208108
130.

38

LADY PEZI OLD POL 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior
M: Luisa /Landor S
O: Andrzej Weremczuk
B: -
K023915
131.

168

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Lakrima / Rubin
O: Michał Pilkiewicz
B:
K019769 616009610226811
132.

7

LITANOS-STAR HAN. POL 2003 Wałach gniada/165 F: Litas-Star
M: Andoga MDM / Athletico
O: Jan Dzierzbicki
B: Niemcy
K009336 DE 316724304
133.

226

LIVELLO Haflinger POL 2003 Wałach kasztanowata F: Stony SV
M: Lora
O: Katarzyna Gierz
B: Jan Bittala
brak
134.

106

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Lider
M: Larissa
O: Piotr Barwiński
B: Jan Krzyżoszczak
K017212 POL009611094104
135.

51

LORD BIJOU SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Love Lady / Chestre
O: Ewa Mirosław
B: Leszek Kośnik
K023578 616009540054313
136.

232

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato
M: Lansada / Lancer III
O: Karolina Kurosz
B: Eco Abi Ewa Fabińska
K016430
137.

22

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
O: Marek Wacławik Usługi Jeździeckie
B: SK Walewice
K017722 616006590217010
138.

12

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada/163 F: Imequyl
M: Marsylia / First des Termes
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K019638 616009660558309
139.

63

MAESTRO ZK SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cancoon / Colman
M: Miss Neel / Sir Nee
O: Izabela Michałowska
B: Zbigniew Kruk
K019917 616009590205311
140.

46

MALAGA KUC POL 2003 Klacz bułana/kuc:146 F: Grafos
M: Grażka
O: Andrzej Kania
B: Polska
K012151
141.

185

MALIBU Traken POL 2008 Wałach gniada F: Viskis
M: Marka
O: Wojciech Radwański
B: Krzysztof Wojsiat
K014464
142.

166

MARS MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Mikstura
O: Tomasz Stasiak
B: Polska
K024364 616 006 660 5657 10
143.

247

MEKSYK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Falkon
M: Madera
O: Jerzy Korona
B: Jan Biskup
K019026 616006540108410
144.

237

MEXIKANA sp 2007 klacz F: Sopel
M: Mona
O: Weronika Grabowska
B: Zdzisław Madera
145.

187

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Mordzelewski Michał
B: nn
brak
146.

65

MISISIPI WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Bakalar
M: Montana / Eskudo
O: Izabela Michałowska
B: Izabela Michałowska
K017311 616007610218610
147.

43

MISTER CANTERO HOL POL 2007 Wałach kasztanowata F: Cantero
M: Mirian
O: Józef Borowski
B: -
K011426
148.

209

MONTANA SP POL 2008 Klacz gniada F: Giewont
M: Malwa / Elistor
O: -
B: -
K018323
149.

191

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
150.

87

NICPOŃ KUC POL 2009 Wałach /kuc: F: Halifax
M: Nasma PP
O: Madej
B: Polska
brak
151.

222

NIKE SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: Adam Gawdzik
B: BRAK
brak
152.

31

NOTA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Contender Son
M: Nitolma / Concorde
O: -
B: -
K018105
153.

189

ONE LADY SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Watson
M: Obstawa
O: Rita Rogalska
B: Polska
K023238 616009530286911
154.

53

PANONIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Jakub Jurzak
B: -
K019725 616999600344309
155.

28

PICCOLO SP POL 2008 Ogier gniada F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015893 POL009660212408
156.

60

POLECZKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
O: Artur Gołaś
B: Kai Gerken
K011649 DE421000042506
157.

126

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
O: Lach Agata
B:
K017297 056002W00296284 104SX91
158.

233

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa F: Quidam de Revel
M: O-Samona
O: Klaudia Wolszczak
B: ---
K018809
159.

128

QUABREL RJT DE L'ETAPE SF BEL 2004 Wałach siwa/kuc:149 F: Don Juan V / Abbeyleix Apollo
M: Nina De L'Etape / Rachide
O: Elżbieta Dziuba
B: M. Jeane Pierre Seiller
K023301 04315168Z
160.

5

QUAMAR HAN GER 2011 Klacz gniada F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Luzy / Landor S
O: Lachert Architekci od pokoleń
B: Herbert Merkel
K019698 DE431314313611
161.

135

QUINTANA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quintender / Quinar
M: Wonderwall / Wilawander
O: Izabella Tomaszewska
B: Szumacher
K016327 DE431316863709
162.

50

RAMBO DRP GER 2003 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Monika Karpińska
B: -
Brak
163.

34

RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL NRPS GER 2002 Wałach kasztanowata/170 F: Rubiquil
M: Baccara
O: Kaja Sosnowska Karol Niemczuk
B: Comb. Schmitz & Heeren
K016252 60022232S
164.

174

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
165.

86

REWERS MŁP POL 2011 Wałach gniada/154 F: Masini
M: Roksana
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K022861 616006660368311
166.

48

RIVALDO KG SP POL 2006 Wałach gniada F: Landjonker S
M: Rosocha
O: Marcin Bogłowski
B: nn
K012663
167.

179

ROBINIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral
M: Ronia
O: Michał Mordzelewski
B: Marcin Klinkiewicz
K023240
168.

239

ROLEX WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Himen / Oder
M: Rita / Arak
O: Klaudia Prymek
B:
K018756 616007520162906
169.

109

ROSATO HOL GER 2012 Wałach gniada F: -
M: -
O: Jacek Rode
B: -
brak
170.

245

SARACEN F:
M:
O:
B:
171.

55

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Klaudia Bors
B: -
K018247 616999670162409
172.

242

STAVROS HAN GER 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Zora / Zuenftiger
O: Rafał Janusz
B: Elisabeth Kapp
K014790 DE431314801008
173.

136

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Ochaby
K019371 616009540116409
174.

81

SZRONKA SP POL 2004 Klacz kara/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Karolina Gałkowska
B:
brak
175.

40

TANGO DRP POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Nando
M: Nando
O: Monika Karpińska
B: Teodor Gronet
brak
176.

8

TASMANIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Ustinov
M: Tesmiran / Creool
O: Joanna Majkowska
B: -
K023059 616009610139611
177.

184

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates / Corrado I
M: Tamiza / Landjonker S
O: Adam Komorowski
B: Sylwester Kosiński
K021009 616009680087810 105NA11
178.

47

THIMOTE HESKA GER 2005 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Aleksandra Janiec
B: Niemcy
brak
179.

110

TIMIAN Czes. Gorąc. CZE 2009 Ogier kasztanowata/175 F: Amarillo
M: Tajga
O: Jacek Rode
B: -
K018965
180.

35

TORINO SP POL 2006 Wałach gniada/mk:158 F: Acorino
M: Tercja-Toyota
O: Kaja Sosnowska
B: Janasz Jadwiga
K010424 11107
181.

240

TREVOR H DRP GER 2011 Wałach siwa/kuc: F: Timesquare / Tizian /Titus
M: Corrida / Corrado II / Cor De La Bryere
O: Zuzanna Prymek
B:
K023204 DE435350066511
182.

130

TRYNIDAD SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V /
M: nn / nn
O: Krzysztof Szuminski
B: SK Rzeczna
brak
183.

100

ULYSSE DE GRANDERIE SF FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Lunanime De Grandry / Quidam De Revel
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K011640 08110466A 104ZC67
184.

39

UNI-HAPPY DU PACHIS BWP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Organo Sitte
M: Operette Du Pachis
O: Andrzej Weremczuk
B: Monsieur Michel Simon
K023693
185.

214

URIAS KWPN POL 2001 Wałach gniada F: Indoctro
M: Ebilithya / Ramiro Z
O: Gabriel Głusek
B: Holandia
K008182
186.

1

VAL DE FRANCE SF FRA 2009 Ogier kasztanowata/177 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Princesse De France / Qredo De Paulstra
O: Karolina Chimkowska
B:
K020274 25000109223906P
187.

13

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 616009640052010
188.

114

WILHELM KUC POL 2000 Wałach siwa/kuc:129 F: nn
M: nn
O: Monika Steczowicz
B: nn
brak POL 999640075603
189.

175

WILMAR MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Rashim / Milczan
M: Wilma / Mag
O: Ludwika Kruszewska
B: SK Prudnik
K011113 POL006690025806
190.

103

ZARIM SP POL 2012 Wałach siwa/166 F: Imequyl/Luron
M: Zara/Bajou du Rouet
O: Elżbieta Domagała
B: -
K022770 616009590104412
191.

32

ZAVIRA A HAN. POL 2003 Klacz kasztanowata F: Zacharias
M: Diamond / Drosselklang
O: -
B: -
K008915
192.

153

ZENDER KWPN NED 2004 Wałach kasztanowata F: Calvados / Uriel
M: Lorien / Goodwill
O: Paweł Derlatka
B:
K009946 5280030408450
Rider Club
Competition
Prize
Jończyk Łukasz BPK (POM)
500
150
SUM:
650.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
150
SUM:
150.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
300
300
500
850
SUM:
1950.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
300
100
850
300
SUM:
1650.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
100
SUM:
100.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
500
500
SUM:
1000.00
Pawluczuk Marek JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
50
SUM:
50.00
Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
50
50
SUM:
100.00
Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa
100
SUM:
100.00
Radwański Wojciech Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
300
200
SUM:
500.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
200
50
SUM:
250.00
Weremczuk Szymon WKJ Lublin
200
SUM:
200.00
Zmorek Damian KJ Welt Opypy
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak-Jakubek Paulina
BPK
EVITA (44)
2018-04-21
6
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
9
Balcer Hanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
EVO (186)
2018-04-22
3
2018-04-22
Barwińska Daria
WKJ Lublin
2018-04-21
51
2018-04-21
43
2018-04-22
47
LONDON (106)
2018-04-21
34
2018-04-22
34
Binienda Wiktoria
KJ J.J. Darboven Rumia
MEKSYK (247)
2018-04-22
10
Bogłowska Zuzanna
KJ Aldragho Piaseczno
2018-04-21
1
2018-04-21
2018-04-21
2
2018-04-22
1
2018-04-22
4
Borowska Elżbieta
KJ Aldragho Piaseczno
2018-04-21
18
2018-04-21
3
2018-04-22
9
2018-04-22
13
Bors Iga
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SHADOW (55)
2018-04-21
7
2018-04-21
53
2018-04-22
7
2018-04-22
40
Cebula Ola
JKS Equita w Świętochowie
BAZYLIA (164)
2018-04-21
Chimkowska Karolina
KS Chojnów
2018-04-21
13
2018-04-21
14
2018-04-22
29
2018-04-22
11
Chmielewska Aneta
WKJ Lublin / SJ Oxer
2018-04-21
34
2018-04-21
29
2018-04-22
15
2018-04-22
19
Chojnowski Mateusz
WKJ Lublin / SJ Oxer
2018-04-21
2
2018-04-21
52
2018-04-22
18
2018-04-22
48
Chotnicka Aleksandra
Stowarzyszenie KS Chojnów
2018-04-21
22
2018-04-21
23
2018-04-22
22
2018-04-22
21
Cipiur Klaudia
BPK
CLEVER MK (196)
2018-04-21
22
2018-04-21
46
JUVENALIA (197)
2018-04-22
8
2018-04-22
Czerwińska Sonia
KJ Skarb Kozienice
DAUGUST (19)
2018-04-22
2018-04-22
19
Czuchaj Nikolina
KJ Aromer Józefin
BENEFIS (221)
2018-04-21
3
2018-04-21
Czyż Joanna
Largo Sp. z o. o.
2018-04-21
25
2018-04-21
2018-04-22
13
2018-04-22
14
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-04-21
2018-04-21
15
Daniłowska Karina
KJ J.J. Darboven Rumia
NAOMI (191)
2018-04-22
1
2018-04-22
24
Derlatka Kamila
SKS KJK Szary Michałowice
ZENDER (153)
2018-04-21
52
2018-04-21
22
2018-04-22
37
2018-04-22
Domagała Natalia
KJ Aromer Józefin
ZARIM (103)
2018-04-21
10
2018-04-21
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2018-04-22
18
2018-04-22
34
Dziuba Anna
SKJ Bobrowy Staw
2018-04-21
1
2018-04-21
2
2018-04-22
3
2018-04-22
19
Falkowska Ewelina
KJ Aromer Józefin
KASZMIR (218)
2018-04-21
20
2018-04-21
21
Gałązkiewicz Agata
SKJ Potęga Piekary
2018-04-22
2018-04-22
14
2018-04-22
31
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
CALMARO (77)
2018-04-21
33
2018-04-21
30
2018-04-22
34
2018-04-22
HERMAN (82)
2018-04-21
13
2018-04-21
20
2018-04-22
2018-04-22
17
Gawdzik Klaudia
KJ Aromer Józefin
NIKE (222)
2018-04-21
24
2018-04-21
Gintowt-Juchniewicz Zofia
SJ Poster Piaseczno
2018-04-21
5
2018-04-21
25
2018-04-22
9
2018-04-22
15
Głusek Gabriel
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
URIAS (214)
2018-04-21
32
2018-04-22
46
2018-04-22
21
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (204)
2018-04-21
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z o.o.
2018-04-21
19
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
31
ŁAWNIK (22)
2018-04-21
3
2018-04-21
21
2018-04-22
13
Grabowska Weronika
BPK
MEXIKANA (237)
2018-04-21
33
2018-04-21
45
2018-04-22
10
Grzymała Gabriela
SKJ Potęga Piekary
2018-04-22
2018-04-22
15
2018-04-22
22
Hipsz Kaja
JKS Equita Świętochów
DANZA II (172)
2018-04-21
47
2018-04-21
24
2018-04-22
21
2018-04-22
13
Janekovic Marie
KJ J.J. Darboven Rumia
DIANITA-H (143)
2018-04-21
25
2018-04-21
2018-04-22
30
Janusz Izabela
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
JASPIS (20)
2018-04-21
9
2018-04-21
9
2018-04-22
2018-04-22
12
Janusz Rafał
KS Garo
STAVROS (242)
2018-04-21
11
2018-04-21
9
2018-04-22
6
Januszkiewicz Kaja
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
KALINKA (177)
2018-04-21
1
2018-04-21
21
2018-04-21
2018-04-22
13
2018-04-22
Januszkiewicz Nina
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-04-21
33
2018-04-21
22
2018-04-22
16
2018-04-22
31
Jędrzejczyk Izabela
KS AZS AWF Warszawa
SZRONKA (81)
2018-04-21
1
2018-04-21
23
2018-04-22
2018-04-22
Jendrzejczak Blanka
JKS Equita Świętochów
RAVECCO S (174)
2018-04-21
26
2018-04-21
36
2018-04-22
29
2018-04-22
26
Jeromin Julia
SJ Poster
CARINA LP (183)
2018-04-21
2018-04-21
10
2018-04-22
16
2018-04-22
8
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
2018-04-21
2018-04-21
2
500
2018-04-22
4
150
Jóźwik Zuzanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
MILTON (187)
2018-04-22
8
2018-04-22
20
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
PANONIA (53)
2018-04-21
46
2018-04-21
53
2018-04-21
40
2018-04-22
42
Kalicińska Urszula
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2018-04-21
23
2018-04-21
30
2018-04-21
14
2018-04-21
18
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2018-04-21
15
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
18
2018-04-21
1
2018-04-21
39
2018-04-22
5
2018-04-22
31
JANTAR (75)
2018-04-21
32
2018-04-21
37
2018-04-22
16
2018-04-22
32
Kalinowski Piotr
KU AZS Politechniki Warszawskiej
JUVENTUS (227)
2018-04-21
18
2018-04-21
19
2018-04-22
22
2018-04-22
37
Kalinowski Piotr
AZS Politechnika Warszawska
JOHNY REP (228)
2018-04-21
13
2018-04-21
18
2018-04-22
21
2018-04-22
30
Kalinowski Piotr
KU AZS Politechniki Warszawskiej
JAMESON (229)
2018-04-21
17
2018-04-21
18
2018-04-22
24
Kania Wioletta
SKJ Potęga Piekary
2018-04-22
2018-04-22
16
2018-04-22
10
Kasprzyszak Ola
JKS Equita w Świętochowie
AVRIL (163)
2018-04-21
1
2018-04-21
28
2018-04-21
26
2018-04-22
4
2018-04-22
11
2018-04-22
25
Kicińska Karolina
Largo Sp. z o.o.
NOTA (31)
2018-04-21
31
2018-04-21
2018-04-22
17
2018-04-22
11
Kilian Maria
Stowarzyszenie KS Chojnów
CESAR (144)
2018-04-22
2018-04-22
6
Kiliańska Katarzyna
Stowarzyszenie KS Chojnów
BERA (149)
2018-04-21
10
2018-04-21
50
2018-04-22
15
GIORGIO W (151)
2018-04-21
Kiliańska Klara
Stowarzyszenie KS Chojnów
2018-04-21
27
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
Kłęk Jakub
SJ Poster Piaseczno
CARDIFF (188)
2018-04-22
16
2018-04-22
38
Kłos Karolina
WKJ Lublin
2018-04-21
10
2018-04-21
2018-04-22
7
2018-04-22
7
Komorowska Alicja
SJ Poster Piaseczno
TENOR (184)
2018-04-21
15
2018-04-21
33
2018-04-22
19
2018-04-22
16
Kośmicka Adela
KJ Aldragho Piaseczno
2018-04-21
1
2018-04-21
5
2018-04-21
2018-04-22
10
2018-04-22
26
Kotlarska Marta
KJ Aromer Józefin
COFERTINO (246)
2018-04-21
13
2018-04-21
21
2018-04-22
22
2018-04-22
Kotyra Natalia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MADRYT (12)
2018-04-21
19
2018-04-21
REWERS (86)
2018-04-21
2018-04-21
Kozińska Barbara
BPK
THIMOTE (47)
2018-04-21
8
2018-04-21
37
2018-04-22
2018-04-22
15
Kruszewska Ludwika
KJ SO Łąck
WILMAR (175)
2018-04-21
36
2018-04-21
42
2018-04-22
25
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
BAGAZZA M (200)
2018-04-22
8
2018-04-21
12
2018-04-21
4
150
2018-04-22
24
2018-04-22
6
2018-04-21
17
2018-04-21
31
2018-04-22
17
2018-04-21
5
2018-04-22
12
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
ANTYLYA (139)
2018-04-21
8
2018-04-22
6
2018-04-22
27
FLOYD (140)
2018-04-21
6
2018-04-21
6
2018-04-22
2
300
2018-04-22
ALOUBETTE (141)
2018-04-21
2
300
2018-04-21
2018-04-22
1
500
2018-04-22
1
850
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-04-21
4
100
2018-04-21
3
300
2018-04-22
5
100
GALAKTYKA (215)
2018-04-21
1
850
2018-04-22
3
300
Kuchta Monika
BPK
DAVANTI (107)
2018-04-22
2018-04-22
Kula Oliwia
BPK
KENIA (236)
2018-04-21
1
2018-04-21
2018-04-21
25
2018-04-22
26
2018-04-22
36
Kunka Marta
KJ Aldragho Piaseczno
TANGO (40)
2018-04-21
1
2018-04-21
8
2018-04-22
5
2018-04-22
33
Kurosz Julia
Stowarzyszenie KS Chojnów
LUNA (232)
2018-04-21
7
2018-04-21
45
2018-04-22
9
2018-04-22
10
Kurzyńska Lena
KJ Aromer Józefin
LIVELLO (226)
2018-04-21
2018-04-21
16
Lach Agata
BPK (KPO)
2018-04-21
40
2018-04-21
21
2018-04-22
36
2018-04-22
20
Landowski Wojciech
Pomorska Liga Jeździecka
BOTOKS (142)
2018-04-21
34
2018-04-21
2018-04-22
38
Lasecka Karolina
KJ Szwadron Jazdy RP
GALLANT (138)
2018-04-21
16
Laskowska Paulina
KJ J.J. Darboven Rumia
CHORĄŻY (192)
2018-04-22
33
2018-04-22
Latała Wiktoria
WKJ Lublin
2018-04-21
7
2018-04-21
27
2018-04-22
18
2018-04-22
28
Leszczyńska Kamila
BPK (MAZ)
DIDO (235)
2018-04-21
35
2018-04-21
2018-04-22
34
2018-04-22
Lipiec Kalina
SKJ Potęga Piekary
DAGLEZJA (115)
2018-04-22
18
2018-04-22
2018-04-22
23
Lipkowska Alicja
KJ Aldragho Piaseczno
RAMBO (50)
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
1
2018-04-22
11
Łaptaszyńska Magdalena
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
EVO (186)
2018-04-21
11
2018-04-21
Maciak Weronika
JKS Equita Świętochów
GLITTER (169)
2018-04-22
17
2018-04-22
14
2018-04-22
14
Madej Oliwia
JKS Sokóle
NICPOŃ (87)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
Mądra Zofia
KJ Aromer Józefin
SARACEN (245)
2018-04-21
2018-04-21
31
Majewska Karolina
SJ Poster Piaseczno
HEKTOR (161)
2018-04-21
27
2018-04-21
4
2018-04-22
17
2018-04-22
Makowska Martyna
Largo Sp. z o. o. Warszawa
2018-04-21
42
2018-04-21
31
2018-04-22
29
2018-04-22
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (13)
2018-04-21
50
2018-04-21
2018-04-22
11
Michałowska Natalia
WKJ Lublin / SJ Oxer
2018-04-21
5
2018-04-21
2018-04-22
8
2018-04-22
Mielcarek Tomasz
JKS Sokóle
2018-04-21
17
2018-04-21
23
2018-04-22
21
2018-04-22
35
CORNAT (89)
2018-04-21
44
2018-04-21
49
2018-04-22
4
2018-04-22
9
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
CONCORD F (154)
2018-04-21
6
2018-04-21
19
2018-04-22
16
2018-04-21
16
JOGA (156)
2018-04-21
5
100
Mirosław Ewa
WKJ Lublin
2018-04-21
12
2018-04-21
36
2018-04-22
27
Molędzka Aleksandra
KS AZS AWF Warszawa
2018-04-21
14
2018-04-22
20
Mordzelewski Michał
St. J Poster Piaseczno
DENDY (176)
2018-04-21
38
2018-04-21
44
2018-04-22
38
2018-04-22
35
HESSEL-ST (180)
2018-04-21
45
2018-04-21
48
CARDIFF (188)
2018-04-21
32
2018-04-21
24
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2018-04-21
12
2018-04-21
35
2018-04-22
12
2018-04-21
39
2018-04-22
18
Niesłuchowska Magdalena
KJ Aldragho Piaseczno
2018-04-21
2018-04-21
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
2018-04-21
8
2018-04-22
2
500
FREDORA (69)
2018-04-21
1
500
2018-04-21
15
2018-04-22
39
2018-04-22
19
2018-04-21
38
2018-04-21
7
2018-04-22
32
2018-04-22
10
MEKSYK (247)
2018-04-21
28
2018-04-22
38
Nowak Grzegorz
KJ Szumawa Bobrowiec
DABECJA (129)
2018-04-22
28
2018-04-22
TRYNIDAD (130)
2018-04-22
23
2018-04-22
39
Oleszkiewicz Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-04-21
2018-04-21
14
2018-04-22
2018-04-22
6
Oleszkiewicz Nina
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-04-21
2018-04-21
20
Örnek Adela
KJ Wieża Dominów
2018-04-21
23
2018-04-21
29
2018-04-22
27
2018-04-22
36
Oryga-Siwiak Maja
BPK (MAZ)
FLORIS T (152)
2018-04-21
17
2018-04-21
60
Oryga-Siwiak Urszula
FLORIS T (152)
2018-04-22
12
2018-04-22
2
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
2018-04-21
43
2018-04-21
56
2018-04-22
1
2018-04-22
28
Pawela Zuzanna
Klub Sportowy Garo
2018-04-21
20
2018-04-22
26
Pawluczuk Marek
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
ROSATO (109)
2018-04-21
28
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
15
TIMIAN (110)
2018-04-21
58
2018-04-21
21
2018-04-22
4
50
2018-04-22
40
Piasecka Maria
CKJ Jamka
2018-04-22
2
2018-04-22
5
2018-04-22
2018-04-22
5
2018-04-22
1
2018-04-22
8
Pieniążek Monika
WKJ Lublin / SJ Oxer
GRAND S (59)
2018-04-21
30
2018-04-21
18
2018-04-22
9
2018-04-22
14
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
DIOMEDES (212)
2018-04-21
35
2018-04-21
27
2018-04-22
7
2018-04-22
41
CZĄBER (241)
2018-04-21
24
2018-04-21
42
2018-04-22
8
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
CAMARO (167)
2018-04-21
1
2018-04-21
28
2018-04-22
LAKRO (168)
2018-04-21
2
2018-04-21
46
2018-04-22
45
Piotrowska Agnieszka
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MONTANA (209)
2018-04-22
32
2018-04-22
41
Piotrowska Maja
KJ Equistro Wierzawice
2018-04-21
61
2018-04-21
26
2018-04-22
20
2018-04-22
42
Piskorski Piotr
WKJ Lublin / SJ Oxer
2018-04-21
13
2018-04-21
24
2018-04-22
4
2018-04-22
19
Pleskacz Kamila
JKS Equita Świętochów
HUNCWOT (108)
2018-04-21
11
2018-04-21
32
2018-04-22
12
2018-04-22
30
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
2018-04-21
1
2018-04-21
12
2018-04-22
24
2018-04-22
35
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
2018-04-21
41
2018-04-22
2
2018-04-22
5
50
ROLEX (239)
2018-04-21
29
2018-04-21
5
50
2018-04-22
TREVOR H (240)
2018-04-21
13
2018-04-21
37
2018-04-22
27
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2018-04-21
8
2018-04-21
13
2018-04-21
19
2018-04-21
11
2018-04-22
19
2018-04-21
15
2018-04-21
12
2018-04-22
4
100
2018-04-22
15
2018-04-21
17
2018-04-22
17
Przyborowska Patrycja
BPK
CHIP (190)
2018-04-21
11
2018-04-21
40
2018-04-22
2018-04-22
7
Ptaszyńska Aleksandra
Stowarzyszenie SKJ Grobice
CZEKAN (205)
2018-04-21
12
2018-04-21
38
Radwański Wojciech
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
MALIBU (185)
2018-04-21
43
2018-04-21
10
2018-04-22
1
300
2018-04-22
3
200
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
2018-04-22
2018-04-22
30
Rapa Oliwia
KJ Aromer Józefin
EX LADY (223)
2018-04-21
5
2018-04-21
23
Ratajczak Anna
SJ Poster Piaseczno
ROBINIA (179)
2018-04-21
28
2018-04-21
57
Rode Jacek
JKS Equita Świętochów
GACEK (111)
2018-04-21
1
2018-04-22
2
2018-04-22
CORFU (249)
2018-04-21
41
2018-04-21
2018-04-22
25
2018-04-22
Roefler Wiktoria
BPK (MAZ)
APOLLO S (145)
2018-04-21
26
2018-04-22
26
2018-04-22
33
Rogalska Rita
SJ Poster Piaseczno
ONE LADY (189)
2018-04-21
14
2018-04-21
8
2018-04-22
17
2018-04-22
35
Rudy Monika
WKJ Lublin
BABILONIA (147)
2018-04-21
47
2018-04-21
2018-04-22
Rychter Karolina
BPK
MALAGA (46)
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
7
2018-04-22
1
Seroka Anna
SKJ Bajardo Czosnów
2018-04-21
19
2018-04-22
12
Slopecka Melania
KJ Aromer
KORA (224)
2018-04-21
30
2018-04-21
Śmietanka Aleksandra
KJ Galop Kozienice
2018-04-21
13
2018-04-21
34
2018-04-22
11
2018-04-22
24
Sosnowska Kaja
KKJ Kielce
2018-04-21
51
2018-04-22
TORINO (35)
2018-04-21
14
2018-04-22
43
Stasiak Zofia
JKS Equita Świętochów
MARS (166)
2018-04-21
4
2018-04-21
2018-04-21
20
2018-04-22
25
2018-04-22
2018-04-22
6
Steczowicz Maria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
WILHELM (114)
2018-04-21
22
2018-04-21
13
2018-04-21
29
Steczowicz Zofia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-04-21
25
2018-04-21
35
2018-04-21
2018-04-22
20
2018-04-22
3
Stryjkowska Agata
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-04-21
31
2018-04-21
22
2018-04-22
20
2018-04-22
37
QUAMAR (5)
2018-04-21
16
2018-04-22
9
Stypułkowska Katarzyna
S.jPoster
MILTON (187)
2018-04-21
13
2018-04-21
Susło Marta
BPK
JEAM BEAM (160)
2018-04-21
13
2018-04-21
20
2018-04-21
22
2018-04-22
12
2018-04-22
Susperregui Sara
BPK
ELMO EZ (45)
2018-04-21
7
2018-04-21
30
2018-04-22
1
2018-04-22
5
Szumińska Beata
KJ Szumawa Bobrowiec
2018-04-22
20
2018-04-22
14
Szypiło Julia
WKJ Lublin / SJ Oxer
AMIRA (67)
2018-04-21
25
2018-04-21
15
2018-04-22
5
2018-04-22
6
Tomaszewska Izabella
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-04-21
2018-04-21
39
2018-04-22
2018-04-22
QUINTANA (135)
2018-04-21
48
2018-04-21
18
2018-04-22
36
SZIMANO (136)
2018-04-21
17
2018-04-21
11
2018-04-22
14
2018-04-22
13
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
DANDY (165)
2018-04-21
16
2018-04-21
2018-04-22
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
DANDY (165)
2018-04-22
28
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
GLITTER (169)
2018-04-21
9
2018-04-21
49
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
2018-04-21
59
2018-04-21
3
200
2018-04-22
5
50
2018-04-22
9
Tutak Zofia
KJ Aromer Józefin
2018-04-21
2018-04-21
16
Urbaniak Marek
BPK (MAZ)
EMIRATES (231)
2018-04-21
55
2018-04-22
21
2018-04-22
25
Wacławik Marek
Largo Sp. z o. o.
2018-04-21
18
2018-04-21
41
2018-04-22
7
Wąsowska Anna
KJ Dworek Okuniew
FIDŻI (206)
2018-04-22
32
2018-04-22
2018-04-22
37
Wawryniuk Nela
KJ Sielanka Warka
AMBRA (234)
2018-04-21
4
2018-04-21
6
2018-04-22
4
2018-04-22
13
Wcisło Magdalena
BPK (MAZ)
CARLO R (162)
2018-04-21
54
2018-04-21
47
2018-04-22
23
2018-04-22
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
2018-04-21
4
2018-04-21
3
2018-04-22
3
2018-04-22
8
2018-04-21
7
2018-04-21
2018-04-22
2
200
2018-04-22
33
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
FARGITA (85)
2018-04-21
27
2018-04-21
54
2018-04-22
44
Zawada Julia
BPK (MAZ)
GIBANTA (157)
2018-04-21
10
2018-04-22
11
Zdrzalik Malwina
KJ Galop Kozienice
2018-04-21
24
2018-04-21
26
2018-04-22
23
2018-04-22
29
Zmorek Damian
KJ Welt Opypy
ENRICO (25)
2018-04-21
9
2018-04-21
44
2018-04-22
3
100
2018-04-21
20
2018-04-22
22
DIEGO (27)
2018-04-21
9
2018-04-22
7
PICCOLO (28)
2018-04-21
29
2018-04-21
20
2018-04-22
23
2018-04-22
18

Number of Riders: 153

Number of Horses: 192

The sum of prizes: 6 800.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl