Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
202 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 09:31:21
2017-09-21 09:30:35
Aleksandra Wojak ESPERADO
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
201 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 09:23:27
2017-09-20 09:22:28
Karolina Mikrut WALIDA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
200 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 20:08:59
2017-09-19 20:08:06
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
199 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 20:08:33
2017-09-19 20:06:05
Roksana Naumiuk P-DALILA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
198 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 14:50:25
2017-09-19 14:50:08
Jan Kamiński NANCY
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
197 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 14:44:22
2017-09-19 14:44:00
Weronika Wójcik UVINE
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
196 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 14:36:02
2017-09-19 14:35:45
Łukasz Kościesza CELANDER
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
195 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 14:33:47
2017-09-19 14:33:14
Zuzanna Suska CELEBRA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
194 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 12:50:24
2017-09-18 12:49:35
Kaja Sosnowska MY LORD
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
193 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 12:50:06
2017-09-18 12:47:42
Kaja Sosnowska RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 10/C1/(135 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
192 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 12:42:58
2017-09-18 12:42:16
Piotr Król CONCHACCO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
191 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 12:42:32
2017-09-18 12:32:08
Felix Domański-Kruppa ARKANSAS
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 10/C1/(135 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
190 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 12:25:48
2017-09-18 12:25:25
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
189 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 12:19:01
2017-09-18 12:18:38
Gabriel Głusek URIAS
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 10/C1/(135 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
188 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 13:00:22
2017-09-18 11:23:28
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
187 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 14:26:39
2017-09-18 11:13:41
Zofia Gintowt-Juchniewicz ROBINIA
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 2x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
186 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 11:08:37
2017-09-18 11:08:16
Piotr Piasecki PEREZ
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
185 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 11:06:02
2017-09-18 11:05:44
Piotr Piasecki AWANGARDA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
184 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 11:03:21
2017-09-18 11:02:59
Sylwia Zarzycka-Cybulska RAMZES
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
183 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 18:59:03
2017-09-16 19:04:07
Grzegorz Kubiak LUNA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
182 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 22:30:24
2017-09-16 19:00:39
Aniela Kuczeriszka RUTA
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
181 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 22:28:47
2017-09-16 18:55:45
Ula Siwiak BERKS-OKT-09-14
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
180 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 22:27:53
2017-09-16 18:47:45
Maja Siwiak FLORIS T
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
178 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 22:25:44
2017-09-16 18:46:17
Wojciech Landowski BOTOKS
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
177 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 22:25:15
2017-09-16 18:45:54
Aleksandra Chotnicka DALLOUSINA M
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
175 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 22:24:00
2017-09-16 18:45:01
Wiktoria Roefler APOLLO S
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
174 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 22:23:11
2017-09-16 18:44:39
Maria Kilian CESAR
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
172 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 22:22:17
2017-09-16 18:43:29
Klara Kiliańska BLACK MAGIC WOMAN
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
171 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 22:21:51
2017-09-16 18:43:10
Katarzyna Kiliańska BERA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
170 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 22:21:26
2017-09-16 18:42:38
Aleksandra Madej DAMBIS-J
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
169 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 22:20:58
2017-09-16 18:42:01
Grzegorz Kubiak HERR VITO
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
168 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 22:19:58
2017-09-16 18:36:10
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
167 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 22:19:31
2017-09-16 18:35:44
Grzegorz Kubiak ALOUBETTE
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
165 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 20:54:27
2017-09-16 17:13:27
Aleksandra Denkiewicz JEDLANKA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
164 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 08:43:21
2017-09-16 15:25:35
Aleksandra Mariańska ZARYS
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
163 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 20:47:06
2017-09-16 10:34:42
Ewelina Kluska LUPUS
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
162 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 11:16:30
2017-09-16 10:32:23
Ewelina Kluska AMADEUSZ
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
161 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 11:16:01
2017-09-16 09:24:35
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
160 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 11:15:36
2017-09-16 04:55:01
Malwina Urbańska LOCARLO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
159 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 11:14:04
2017-09-16 04:52:58
Malwina Urbańska FINNA W
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
158 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 11:13:32
2017-09-16 04:51:58
Malwina Urbańska HAMILTON
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
157 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 15:24:30
2017-09-16 04:51:31
Malwina Urbańska L'COLANTOS
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
156 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 00:47:14
2017-09-15 23:59:13
Hanna Swiderska KALINKA
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
155 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 00:46:00
2017-09-15 23:57:15
Magdalena Łaptaszyńska FAMA
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
154 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 00:43:54
2017-09-15 23:44:59
Michał Mordzelewski DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
153 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 00:43:31
2017-09-15 23:44:08
Michał Mordzelewski HESSEL ST
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
152 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 23:10:10
2017-09-15 22:59:03
Arkadiusz Mordzelewski KAPITO
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
151 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 23:09:43
2017-09-15 22:56:23
Anna Królikowska PANTONINA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
150 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 23:06:26
2017-09-15 22:29:45
Michał Kubiak GALAKTYKA
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
149 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 23:06:03
2017-09-15 22:29:11
Michał Kubiak ANARION D'OZ
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
148 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 23:05:37
2017-09-15 20:14:06
Maja Synowicz ERATO
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
145 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 13:55:13
2017-09-15 19:43:41
Andrzej Brzuchalski CZARON
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
144 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 13:58:28
2017-09-15 19:40:35
Katarzyna Szczyglak CASSILIANO
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 2x 12/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
143 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 23:01:27
2017-09-15 19:30:15
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
142 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 13:57:00
2017-09-15 19:29:01
Wiktoria Krzysztoń MAESTRO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
140 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 13:01:55
2017-09-15 12:31:04
Zofia Stasiak MARS
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
139 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 12:59:06
2017-09-15 12:29:48
Zofia Stasiak LAMBORGINI
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
138 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 15:32:39
2017-09-15 12:28:14
Antoni Tomaszewski MARS
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
137 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 15:31:50
2017-09-15 12:27:41
Antoni Tomaszewski LAMBORGINI
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
136 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 15:31:23
2017-09-15 12:27:06
Kaja Hipsz FENOMEN W
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
135 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 11:48:11
2017-09-15 11:47:53
Krystyna Pilkiewicz AVRIL
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
134 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 11:43:13
2017-09-15 10:59:28
Maria Badowska LA CUMPARSITA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
133 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 11:40:45
2017-09-15 10:30:22
Antoni Tomaszewski CHACCO-LAUREN
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 10/C1/(135 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
132 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 11:49:26
2017-09-15 10:25:50
Ola Kasprzyszak AVRIL
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
131 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 12:17:50
2017-09-15 10:22:58
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
130 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 11:39:26
2017-09-15 10:22:06
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
129 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 11:38:44
2017-09-15 10:20:01
Zuzanna Tomaszewska GAUCHO S
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
128 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 11:38:12
2017-09-15 10:19:16
Weronika Maciak GLITTER
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 2x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
127 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 11:36:57
2017-09-15 10:12:13
Krystyna Pilkiewicz CAMARO
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
126 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 11:36:28
2017-09-15 10:10:58
Krystyna Pilkiewicz LAKRO
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
125 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 11:35:56
2017-09-15 10:10:14
Krystyna Pilkiewicz NEMO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 2x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
124 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 11:34:56
2017-09-15 09:08:49
Kamil Rusinek CARINA LP
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 2x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
123 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 08:30:39
2017-09-15 05:45:31
Elżbieta Żuławska-Sobczyk HAKER
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
122 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 08:30:17
2017-09-15 00:01:40
Julia Malinowska TEKSAS
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
121 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 08:29:42
2017-09-15 00:01:14
Adela Kośmicka KOCCO BOLERO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
120 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 08:29:12
2017-09-15 00:00:52
Alicja Lipkowska RAMBO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
119 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 08:27:20
2017-09-14 23:09:42
Martyna Makowska POLECZKA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
118 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 08:26:54
2017-09-14 22:19:53
Agnieszka Kułakowska NEW GOLD
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
117 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 08:26:23
2017-09-14 21:32:05
Aleksandra Dąbkowska CELENA CK Z
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
115 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 08:24:47
2017-09-14 20:44:33
Michał Kubiak CUBANITO
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
114 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 08:24:09
2017-09-14 20:44:00
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
110 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 15:46:45
2017-09-14 15:43:33
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
109 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 15:44:54
2017-09-14 15:11:20
Piotr Kalinowski DRAKA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
108 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 15:44:31
2017-09-14 15:10:51
Laura Trzaska POLONIA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
106 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 15:43:43
2017-09-14 14:34:42
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
104 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 15:41:15
2017-09-14 12:14:01
Anna Ratajczak NAKON
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
103 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 15:38:47
2017-09-14 11:45:51
Jagna Grabowska WINEGRA
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
102 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 15:38:20
2017-09-14 11:45:19
Jagna Grabowska SONIA
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
101 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 15:36:53
2017-09-14 11:44:35
Olga Grabowska FUSTIQUE-TETTI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
100 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 15:36:21
2017-09-14 11:43:41
Olga Grabowska DANCING QUEEN
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
99 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 10:51:09
2017-09-14 10:45:35
Agata Romanowska WALUTA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
98 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 10:44:35
2017-09-14 09:14:24
Melania Orłoś KANTUS
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
95 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 10:42:41
2017-09-14 08:38:55
Tomasz Mielcarek ABERDEEN M
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
94 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 10:42:02
2017-09-14 08:38:16
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
93 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 10:41:30
2017-09-14 08:37:03
Oliwia Madej NICPOŃ
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
92 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 10:39:09
2017-09-13 23:08:40
Zbigniew Płatos MOULIN ROUGE
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
89 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 21:24:38
2017-09-13 21:20:31
Anna Nasiłowska NADZIEJA II
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
88 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 21:24:12
2017-09-13 21:09:43
Kinga Daszczyk FABIAN
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
87 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 21:06:13
2017-09-13 21:05:00
Katarzyna Stążka STACHATO
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 2x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
85 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 21:22:33
2017-09-13 21:02:17
Kinga Daszczyk LA LOXLEY L
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
84 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 21:04:51
2017-09-13 21:01:46
Kinga Daszczyk JARDE-LAND
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 10/C1/(135 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
81 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 21:03:12
2017-09-13 20:26:07
Malwina Zdrzalik DEXTER
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
78 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 21:01:23
2017-09-13 19:02:47
Jarosław Płatos TIP TOP Q
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
77 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 21:01:01
2017-09-13 19:02:12
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
76 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 21:00:40
2017-09-13 18:23:44
Zuzanna Roefler MAVANDER
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
75 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 21:00:15
2017-09-13 18:23:14
Łukasz Jończyk TREZOR
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 10/C1/(135 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
74 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:59:07
2017-09-13 18:06:31
Aleksandra Kaute GALLANT
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
73 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:52:57
2017-09-13 17:59:42
Aleksandra Kaute KORSARZ
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
72 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:57:20
2017-09-13 17:57:02
Helena Hamera OAK GROVE'S LEILAKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
71 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:55:00
2017-09-13 17:52:08
Sara Susperregui RODRIGO CASSIN
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
70 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:54:28
2017-09-13 17:50:13
Karolina Kłos CANGELO V
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
69 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:53:49
2017-09-13 17:49:39
Paulina Antczak-Jakubek MALAGA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
68 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:23:00
2017-09-13 15:52:45
Sara Patejko ZAVIRA A
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
67 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:22:37
2017-09-13 14:57:13
Leszek Nieużyła DARAVELL
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
66 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:21:11
2017-09-13 14:54:01
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 10/C1/(135 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
65 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:20:46
2017-09-13 14:53:15
Leszek Nieużyła MEKSYK
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
64 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:20:15
2017-09-13 14:52:43
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
63 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:19:48
2017-09-13 13:54:54
Oliwia Szustkowska WIOLA 19
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
62 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 13:44:11
2017-09-13 13:20:46
Piotr Piskorski FAJNA
  • 2x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
61 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 13:43:46
2017-09-13 13:12:40
Piotr Piskorski RAHEL
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
60 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 15:26:22
2017-09-13 13:11:58
Mateusz Chojnowski MISISIPI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
59 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 13:42:40
2017-09-13 13:11:22
Natalia Michałowska MAESTRO ZK
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
58 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 13:41:41
2017-09-13 13:10:48
Mateusz Chojnowski CARDAMON
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
57 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 13:40:15
2017-09-13 12:58:58
Maciej Smolarczyk WALIDA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
56 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 13:37:51
2017-09-13 12:50:13
Daria Barwińska LONDON
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
55 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 13:37:27
2017-09-13 11:49:56
Małgorzata Kuptel HISZPAN
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
54 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 13:37:04
2017-09-13 11:49:04
Małgorzata Kuptel GUIDAM
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
53 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 13:35:37
2017-09-13 10:54:06
Natalia Gierszewska CLANDOR
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 10/C1/(135 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
51 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 10:04:59
2017-09-13 09:55:26
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 10/C1/(135 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
50 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 10:04:35
2017-09-13 09:39:21
Dawid Dubil SONATA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
49 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 10:04:07
2017-09-13 09:07:14
Rita Rogalska ONE LADY
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
46 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 10:02:36
2017-09-13 07:47:40
Zuzanna Molenda SKŁADNIA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
45 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 00:27:26
2017-09-13 00:10:06
Ada Wołąs LOCO
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
44 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 00:26:32
2017-09-12 23:47:28
Beata Smolinska BRUKSELA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
43 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 00:25:20
2017-09-12 23:07:00
Agnieszka Kotwa-Grudzińska H-CARYLLO
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
42 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 00:23:01
2017-09-12 22:39:23
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
41 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 00:22:37
2017-09-12 22:38:28
Ewa Mazurowska INDI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 00:22:10
2017-09-12 22:37:13
Ewa Mazurowska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 00:21:37
2017-09-12 21:45:14
Damian Zmorek DIEGO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 10/C1/(135 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 00:21:14
2017-09-12 21:44:32
Damian Zmorek RAMBO
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 00:20:05
2017-09-12 21:43:51
Damian Zmorek AVALON
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 21:40:15
2017-09-12 21:04:46
Zuzanna Dębowska KORWETTA II
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 2x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
29 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 21:36:40
2017-09-12 20:42:08
Julia Praga POLAŃCZYK
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 21:36:09
2017-09-12 20:40:12
Julia Praga BEN-HUR
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 2x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 15:29:41
2017-09-12 19:50:49
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 21:34:50
2017-09-12 19:00:50
Zuzanna Prymek ROLEX
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 21:34:20
2017-09-12 19:00:16
Zuzanna Prymek TREVOR H
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 21:33:50
2017-09-12 18:58:32
Barbara Pełka PIRLO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 10/C1/(135 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 21:33:21
2017-09-12 18:25:19
Łukasz Jończyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 10/C1/(135 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 21:32:53
2017-09-12 18:24:49
Agata Lach THE NEIGHBOUR
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 21:32:20
2017-09-12 18:24:19
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 10/C1/(135 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 21:31:39
2017-09-12 17:26:46
Zofia Marx AMAR
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 2x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 17:09:48
2017-09-12 15:15:20
Monika Marczyk WERONA
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 00:29:34
2017-09-12 15:00:39
Melania Słopecka KURHAN
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 17:07:25
2017-09-12 14:32:13
Dominika Dymińska BANDITA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 11:01:38
2017-09-12 07:01:11
Maciej Smolarczyk ANNO LEPI
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 10:55:26
2017-09-11 23:11:25
Patrycja Przyborowska CHIP
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 10:53:49
2017-09-11 22:58:08
Jakub Kłęk CAMPUS
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 13:20:42
2017-09-11 22:03:38
Dagmara Rajchel BAJKA
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 13:18:31
2017-09-11 22:03:01
Waleria Branicka MONTE CHRISTO
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 10:50:05
2017-09-11 21:26:21
Marta Kotlarska WINNETOU
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 2x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 10:49:35
2017-09-11 17:24:33
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 10:48:31
2017-09-11 17:20:49
Paulina Borowiec RADETZKY
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 10:46:40
2017-09-11 15:48:21
Gabriela Jendrych MAESTRO
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 10:45:46
2017-09-11 14:32:29
Natalia Domagała CHILI PEPER 9
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 13:16:49
2017-09-11 12:55:05
Maja Kowalska ARIADNA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 10:41:21
2017-09-11 12:52:28
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 08:40:34
2017-09-11 12:25:25
Katarzyna Wiśniewska LENOX
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I PÓŁFINAŁ MEC
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY I FINAŁ MEC
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak-Jakubek Paulina BPK
2004 (JM.)
brak
2. Barwińska Daria WKJ Lublin
2000 (J.)
O033555
3. Borowiec Paulina LKJ Gałkowo
2001 (J.)
O035726
4. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (JM.)
brak
5. Chojnowski Mateusz WKJ Lublin / SJ Oxer Lublin
S
O023447
6. Chotnicka Aleksandra Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O010093
7. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (JM.)
brak
8. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
9. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
1996 (MJ.)
O004796
10. Dębowska Zuzanna SJ Poster Piaseczno
S
O013837
11. Denkiewicz Aleksandra Stajnia Siekierki
2000 (J.)
brak
12. Domagała Natalia KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032898
13. Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck
S
O028911
14. Dubil Dawid WKJ Lublin
S
O003060
15. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
16. Gierszewska Natalia SKJ Bajardo Augustówek
1998 (MJ.)
O020384
17. Gintowt-Juchniewicz Zofia SJ Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
18. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
19. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
20. Grabowska Olga KJ Dworek Okuniew
S
O002091
21. Hamera Helena BPK
2004 (JM.)
O035566
22. Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
2005 (JM.)
O039853
23. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O030997
24. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
25. Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002660
26. Kamiński Jan Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O003136
27. Kaute Aleksandra KJ Szwadron Jazdy RP
S
O011213
28. Kilian Maria Stowarzyszenie KS Chojnów
2003 (JM.)
O046468
29. Kiliańska Katarzyna Stowarzyszenie KS Chojnów
2001 (J.)
O033625
30. Kiliańska Klara Stowarzyszenie KS Chojnów
2007 (Mł.)
O040214
31. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty
S
O044917
32. Kłęk Jakub SJ Poster Piaseczno
2001 (J.)
O031303
33. Kłos Karolina BPK
2003 (JM.)
brak
34. Komorowska Alicja SJ Poster Piaseczno
2000 (J.)
O025592
35. Kościesza Łukasz TKKF Ognisko Hubert Warszawa
S
O025595
36. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O026072
37. Kotwa-Grudzińska Agnieszka BPK (MAZ)
S
O009741
38. Kowalska Maja Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (JM.)
brak
39. Królikowska Anna SKJ Beckersport Raszyn
S
O003192
40. Krzysztoń Wiktoria BPK
2004 (JM.)
brak
41. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
42. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
43. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
44. Kuczeriszka Aniela Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (JM.)
brak
45. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
46. Kuptel Małgorzata Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
S
O019672
47. Lach Agata BPK (KPO)
1996 (MJ.)
O021879
48. Landowski Wojciech Pomorska Liga Jeździecka
S
O044418
49. Łaptaszyńska Magdalena SJ Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
50. Maciak Weronika JKS Equita Świętochów
2000 (J.)
O031626
51. Madej Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O008378
52. Madej Oliwia JKS Sokóle
2006 (Mł.)
brak
53. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
54. Mariańska Aleksandra Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża Popówek
S
O012425
55. Marx Zofia BPK (MAZ)
2001 (J.)
O037224
56. Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
S
O003222
57. Michałowska Natalia WKJ Lublin / SJ Oxer Lublin
2004 (JM.)
O042649
58. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
59. Mikrut Karolina BPK
brak
60. Minkiewicz Weronika JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
1997 (MJ.)
O021314
61. Mordzelewski Michał SJ Poster Piaseczno
S
O001972
62. Mordzelewski Michał SJ Poster Piaseczno
S
O001972
63. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (J.)
O035724
64. Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032392
65. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (Mł.)
O032062
66. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
67. Orłoś Melania Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2002 (JM.)
Brak
68. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
69. Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
S
O006573
70. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
71. Piskorski Piotr WKJ Lublin
2001 (J.)
O031785
72. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
73. Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
S
O000513
74. Praga Julia JKS Equita Świętochów
2002 (JM.)
O035142
75. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (Mł.)
O040489
76. Przyborowska Patrycja BPK
1996 (MJ.)
O022454
77. Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O006240
78. Ratajczak Anna SJ Poster Piaseczno
1997 (MJ.)
O014507
79. Roefler Wiktoria Stowarzyszenie KS Chojnów
2005 (JM.)
brak
80. Roefler Zuzanna SKJ Bajardo Augustówek
S
O002578
81. Rusinek Kamil Stajnia Podolszyn
S
brak
82. Siwiak Maja BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O042186
83. Siwiak Ula BPK
2005 (JM.)
brak
84. Słopecka Melania KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O042500
85. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (J.)
O027454
86. Smolarczyk Maciej Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
S
O013585
87. Sosnowska Kaja KKJ Kielce
S
O013932
88. Stasiak Zofia JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O044820
89. Stążka Katarzyna KJ Alexander Elizówka
2002 (JM.)
O039528
90. Suska Zuzanna TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2001 (J.)
brak
91. Susperregui Sara BPK
2003 (JM.)
brak
92. Swiderska Hanna SJ Poster Piaseczno
2003 (JM.)
brak
93. Synowicz Maja KJ SO Łąck
2002 (JM.)
O030966
94. Szczyglak Katarzyna BPK
S
Brak
95. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
96. Szustkowska Oliwia BPK (MAZ)
1999 (J.)
O027447
97. Tomaszewska Izabella SJ Poster Piaseczno
S
O003344
98. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
99. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
100. Trzaska Laura KJ Strzała Krubiczew
2002 (JM.)
O037494
101. Urbańska Malwina Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003252
102. Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
S
O036386
103. Wojak Aleksandra SJ Poster Piaseczno
104. Wojak Aleksandra SJ Poster Piaseczno
2000 (J.)
brak
105. Wójcik Weronika BPK
2004 (JM.)
brak
106. Wołąs Ada BPK
S
Brak
107. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
108. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
109. Zmorek Damian KJ Welt Opypy
S
O022673
110. Żuławska-Sobczyk Elżbieta KJ Aromer Józefin
S
O002950
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

105

ABERDEEN M SP POL 2002 Wałach gniada F: Elvis
M: Afryka
O: Waldemar Zientek
B: moszna
K006646
2.

123

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Almeria / Anapolis
O: Jarosław Płatos
B: Alicja Hadryś
K019846 616007610110409
3.

185

AIN'T MISBEHAVIN SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Campari M
M: Damona
O: Waldemar Mróz
B: Waldemar Mróz
K010460 POL009540037205
4.

49

ALOUBETTE OS GER 2006 Klacz kasztanowata F: Armitage / Argentinus
M: Leoni / Baloubet du Rouet
O: Polskie Łowy Sp. z o. o.
B:
K021087 DE418180147706 104AT24
5.

51

AMADEUSZ SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Burgund
M: Arella
O: Ewelina Kluska
B: Bogumiła Metz
K008002 POL 009 60 00046 01
6.

167

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
7.

186

AMIGO MŁP 2010 ogier gniada F: Jubilat
M: Animozja
O:
B: Jarosław Gruszczyński
8.

63

ANARION D'OZ SF FRA 2010 Ogier gniada F: Kannan / Voltaire
M: Tiwele d'Oz / Calvaro
O: Grzegorz Kubiak
B: Francja
K019753
9.

170

ANNO LEPI XX DEU 2011 Ogier gniada F: Electric Beat
M: Adorata
O: Zofia Wiktorzak
B: Gestut Trona
K024081
10.

42

APOLLO S KWPN NLD 2005 Wałach gniada F: Indoctro / Capitol I
M: Ratharina / Libero H
O: Marek Roefler
B:
K011632 5280030505434
11.

52

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry
M: Aqa
O: Justyna Śmietanka
B: SK Dębno
K023917
12.

31

ARIADNA SP POL 2010 Klacz siwa/mk: F: Contender Son
M: Ariana
O: Max Kowalski
B: Ewa Hauer
brak
13.

23

ARKANSAS SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Arcygraf / Graf Quidam
M: Aza / Montevideo
O: Janusz Domański
B: Marian Orłowski
K015667 POL009590173208
14.

157

AVALON SP POL 2011 Ogier gniada F: Solaris
M: American Beauty
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K024272
15.

72

AVRIL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
O: Kazimierz Karczewski
B:
K017181 POL013640008007
16.

29

BAJKA WLKP POL 2010 Klacz siwa/180 F: Santiego / Saint Cloud
M: Bretania N / Celebes
O: Dagmara Rajchel
B: Zygmunt Jędrzejczyk
K022492 6160075200040
17.

160

BEN-HUR XX POL 1999 Wałach gniada F: Freedom`s Choice
M: Belisama
O: Paulina Tonczak
B: SK Rzeczna
K007195 POL99966000509909154
18.

45

BERA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Caretino K / Caretino
M: Bezela / Eskudo
O: Alina Kiliańska
B: SK Pępowo
K021271 616007610129809
19.

36

BERKS-OKT-09-14 KUC NLD 2012 Klacz kasztanowata/kuc: F:
M:
O: Anna Siwiak
B: Holandia
brak
20.

32

BLACK MAGIC WOMAN KUC POL 2013 Klacz dereszowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Alina Kiliańska
B:
K023961 616999660475513
21.

39

BOTOKS OS GER 2006 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Docenta / Cento
O:
B:
K020309 DE418180152606
22.

90

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
O: Karolina Gałkowska
B: Waldemar John
K011876 POL009610072506 104PY81
23.

78

CAMARO OLD. DEU 2003 Ogier gniada F: Colander
M: Piersianda
O: Michał Pilkiewicz
B: Niemcy
K016138 DE4333115667303
24.

174

CAMPUS WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Olivier
M: Cabota
O: Beata Kłęk
B: SK Liski
K020981 616007600223112
25.

118

CANGELO V KWPN NLD 2007 Klacz kasztanowata F: Tangelo van de Zuuthoeve
M: Forever
O: Mikiland sp. z o.o.
B: E. van Veldhuizen
brak
26.

137

CARDAMON SP POL 2012 Wałach siwa F: Correro
M: Ina
O: Aneta Chmielewska
B: Borzyn Jan
K022863
27.

81

CARINA LP SP POL 2005 Klacz siwa F: Kwazar
M: Carmelita LP
O: Michał Mordzelewski
B: Drobnik Paweł
K012549 POL009610193805
28.

1

CASSILIANO HOL GER 2012 Wałach siwa F: Cassini I / Capitol I
M: Sahara II /Cambridge
O: Bartosz Brzuchalski
B: Jessen Dirk Georg
Brak
29.

11

CELANDER KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Tangelo van de Zuutenhoeve
M: Lieke
O: Monika Kwasieborska-Kościesza
B: Prywatny
K023470
30.

12

CELEBRA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Ludger
M: Czeszka
O: Ognisko TKKF Hubert
B: Sylwester Kosiński
brak
31.

88

CELENA CK Z Zangersheide POL 2013 Klacz siwa F: Cigaret JVH Z
M: Caretina C
O: Katja Sejer Nielsen
B: Kelly Dejongh
brak
32.

43

CESAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Grand de la Cour / Graf Grannus
M: Cyranka / Mywill
O: Julia Motz
B: Wanda Pinowska
K012508
33.

74

CHACCO-LAUREN Oldenburska POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Chacco-Blue
M: Laura
O: Andrzej Wojdalski
B: Andrzej Wojdalski
K020859 DE433331641010
34.

179

CHILI PEPER 9 Czes. Gorąc. CZE 2003 Wałach kasztanowata F: Cassilius
M: Fontána
O: Agnieszka Kopka
B: -
K009164
35.

173

CHIP HAN GER 2007 Wałach gniada F: Count Grannus / Contendro I
M: Ala / As di Villagana
O: Marek Przyborowski
B: -
brak
36.

141

CLANDOR OLD POL 2009 Wałach siwa/172 F: Clearway / Capitol I
M: Alpenlerche / Albatros
O: Agnieszka Gierszewska
B: Małgorzata Siergiej
K015704 DE418180684809 104WI84
37.

183

CLAYTON BWP BEL 2002 Wałach gniada F: Clinton / Corrado
M: Orleen Van Het Vijverbos / Feinschnitt I V D Richter
O: Ewa Żak
B:
K011765 W210642BWP 102QQ05
38.

106

CORNAT HAN GER 2010 Wałach gniada F: Edgar
M: Flora
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K023218
39.

89

CUBANITO DSH GER 2011 Wałach siwa/175 F: Chap / Cellestial
M: Astra / Acadius
O: Karolina Gałkowska
B:
K021337 DE456370129911
40.

164

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Z BEL 2010 Wałach kasztanowata F: Diamant De Semilly / Le Tot de Semilly
M: Vahinee Des Merisiers / Nonstop
O: Jan Waga
B:
K019876 056015Z55663810
41.

40

DALLOUSINA M OS GER 2010 Klacz gniada F: Baloussini / Baloubet du Rouet
M: Dollar Girl / Lanacar
O: Grzegorz Kubiak
B: Niemcy
K024299
42.

46

DAMBIS-J SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Qumball / Kimbal
M: Dambarta / Miami Prince
O: Grażyna Madej
B: Grzegorz Jasiczek
K010992 616009670032504
43.

100

DANCING QUEEN SP POL 2010 Klacz gniada F: Championship F .P.
M: Dalida
O: -
B: -
K023575
44.

71

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Empire
M: Diamantina
O: Hipsz Anna
B: Remigiusz Makowski
K020906 616 009 66 11320 09
45.

129

DARAVELL SP POL 2007 Wałach gniada F: Aravel II
M: Durette Z
O: Jerzy Korona
B: Roman Barlik
K019601
46.

121

DEXTER KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Warrant kwpn
M: Ulisina 8 kwpn/Rubert R kwpn
O: Robert Stasiuk
B: Holandia
K020126
47.

58

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Dancing Queen
O: Michał Mordzelewski
B: Beata Wandel
K024084
48.

155

DIEGO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Wieland
M: Dolores
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K012119
49.

92

DRAKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Marino
M: Drafne / Szaser
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K008448
50.

94

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549 104TJ00
51.

64

ERATO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Lando
M: Effi
O: Paweł Guzy
B: Rafał Kowalski
K012789 11860
52.

182

ESPERADO MŁP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Pluton
M: Elita
O: Krzysztof Strąk
B: Krzysztof Strąk
K012885
53.

180

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
brak
54.

187

F.TERMIE R 14 KWPN 2010 gniada F: Calvaro Z
M: W.Termie 10
O: Marzena Szustkowska
B: Holandia
55.

113

FABIAN KWPN NED 2010 Wałach gniada/168 F: Opan
M: Karinka
O: Magdalena Daszczyk
B: FD.Lichtlee
K022501
56.

134

FAJNA KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata F: Zippo
M: Ines
O: Jerzy Korona
B: -
K019691
57.

57

FAMA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Bonaparte
M: Frotka
O: Mordzelewski Michał
B: SK Plękity
K008764
58.

176

FELINE WM HAN DEU 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros
M: Larissa / Landjunge
O: Piotr Szmytkowski
B: Bernd Werner-Mohr
K023128 DE 431310391711
59.

70

FENOMEN W KF POL 2008 Wałach srokata/kuc: F: Elvis
M: Fifi
O: Grzegorz Szestowicki
B: Ryszard Wójcik
brak 013 580 3749 08
60.

54

FINNA W KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Cally Z / Caretano Z
O: Włodzimierz Urbański
B:
K024231 528003201011191 104QX59
61.

37

FLORIS T BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Cjussica T / Kashmir Van't Schuttershof
O: Anna Siwiak
B:
K023846
62.

130

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
63.

62

GALAKTYKA SP POL 2009 Klacz kara F: Clinton / Corrado I
M: Gala / Palegro
O: Michał Kubiak
B: SK Nad Wigrami
K013984
64.

126

GALLANT SP POL 2010 Ogier gniada F: Castiglione L/ Contender
M: Gazelle L/ Golden Cup
O: Ewelina Faber
B: Hodowca
K019980
65.

76

GAUCHO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Galia S / Faust Z
O: Katarzyna Tomaszewska
B: Stanisław Szurik
K015468 POL009520050608
66.

132

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
67.

77

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
O: Paweł Maciak
B: Jan Greve
K019360
68.

140

GUIDAM KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
O: Katarzyna Kuptel
B:
K023214 528003201101092
69.

151

H-CARYLLO SP POL 2010 Wałach siwa F: Carry Son
M: Herma
O: Agnieszka Kotwa-Grudzińska
B: Agnieszka Kotwa-Grudzińska
K024228
70.

82

HAKER SP POL 2005 Wałach gniada F: Makker / Furore
M: Hari / Rytm
O: Elżbieta Żuławska-Sobczyk
B: Iwona i Bartosz Michałek
K009353 POL009520123605
71.

55

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Whitaker / Clinton
M: Wolinda / Ahorn
O: Jantex Sp. z o. o.
B: 717803 W. Luttikhuis
K022414 528003201202486
72.

47

HERR VITO SP POL 2013 Ogier gniada F: Turbud Cicero / Orlando
M: Hrabinka C / Stalon
O: Witold Brodewicz
B: Witold Brodewicz
brak
73.

59

HESSEL ST KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Indorado
M: Ralina
O: Mordzelewski Michał
B: Holandia
K024083
74.

139

HISZPAN SP POL 2008 Wałach srokata/164 F: Ulisses / Karandasj
M: Hiszpanka / Noel
O: Tatiana Konstańczuk
B: Jan Kłosek
K013790 POL009510342508
75.

153

INDI SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet
M: Inez / Hajfong
O: Marek Rogulski
B: Polska
K016672
76.

115

JARDE-LAND WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Landjonker S
M: Jaxa
O: Agnieszka Leśniak
B: Krzysztof Zdun
K016521 POL007590188507
77.

50

JEDLANKA XX POL 2010 Klacz ciemnogniada/162 F: Enjoy Plan
M: Jerania
O: Aleksandra Denkiewicz
B: SK Kozienice
brak 616POL10006910T
78.

143

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508
79.

56

KALINKA KUC POL 2010 Klacz /139 F: Karmel
M: Karmela
O: Mordzelewski Michał
B: Szeremeta Andrzej
brak
80.

102

KANTUS SP POL 2006 Wałach siwa F: Bolero De Ravel / Bachus
M: Kanasta / Czandor
O: Marta Witos
B:
K010747 POL009640036406
81.

158

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Veracruz
M: Kordoba
O: Michał Mordzelewski
B: Ryszard Mordzelewski
K018266
82.

4

KURHAN SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: brak
M: brak
O: KJ Aromer
B: KJ Aromer
brak
83.

16

L'COLANTOS SP POL 2011 Ogier gniada F: Cola / Contender
M: Lotte / Levantos I
O: Włodzimierz Urbański
B: Adam Sosnowski
K019781 616009661580811 105HD33
84.

112

LA LOXLEY L SP POL 2010 Ogier gniada F: Bischof L
M: La PalomaL
O: Andrzej Lemański
B: KJ Alexander
K018352
85.

79

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Lakrima / Rubin
O: Michał Pilkiewicz
B:
K019769 616009610226811
86.

69

LAMBORGINI WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Quito MB
M: Lisa
O: Tomasz Stasiak
B: POL
K008794 10128
87.

19

LAMBORGINI WLKP POL 2003 Wałach kara F: Quito MB
M: Lisa
O: Tomasz Stasiak
B: Polska
K008794 POL 0076 00 1197 03
88.

181

LENOX Niem.sport. GER 2005 Wałach kasztanowata F: Lapateado
M: Nordlicht
O: Tomasz Matysiak
B: -
K011440
89.

53

LOCARLO SP POL 2013 Ogier siwa F: Carlos DZ
M: -
O: -
B: Adam Sosnowski
brak
90.

149

LOCO Lusitano ESP 2009 Wałach izabelowata/mk:155 F: NN
M: NN
O: Ada Wołąs
B: Maria Del Pilar
Brak
91.

138

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Lider /
M: Larissa /
O: Piotr Barwiński
B: Jan Krzyżoszczak
K017212 POL009611094104
92.

188

LUNA HOL. POL 2001 Klacz gniada F: Lorentin I
M: Movie-Star
O: Wabik Wiesława
B: Wabik Wiesława
K018164
93.

184

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
O: Anna Jones
B: SK Nad Wigrami
K016430 616009510444710 105DC76
94.

35

LUPUS SP POL 2007 Wałach siwa F: Plaster
M: Libella
O: Karolina Gołębiewska
B: -
brak
95.

2

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa F: Lambado
M: Mara
O: Izabella Tomaszewska
B: Lucjan Kosnowicz
Brak
96.

136

MAESTRO ZK SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cancoon
M: Miss Neel
O: Izabela Michałowska
B: Zbigniew Kruk
K019917 616009590205311
97.

117

MALAGA KUC POL 2003 Klacz bułana/kuc:146 F: Grafos
M: Grażka
O: Andrzej Kania
B: Polska
K012151
98.

17

MARS MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Mikstura
O: Tomasz Stasiak
B: Polska
K024364 616 006 660 5657 10
99.

124

MAVANDER SP POL 2011 Wałach gniada F: Vanndam
M: Makabi
O: Łukasz Jończyk
B: Łukasz Jończyk
K023275
100.

131

MEKSYK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Falkon
M: Madera
O: Jerzy Korona
B: Jan Biskup
K019026 616006540108410
101.

15

MISISIPI WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Bakalar
M: Montana
O: Izabela Michałowska
B: Izabela Michałowska
K017311
102.

30

MONTE CHRISTO SP POL 2003 Wałach kara F: Saganek
M: Malwa
O: Anita Branicka
B: -
brak
103.

108

MOULIN ROUGE OLD GER 2011 Wałach siwa F: Mylord Carthago / Carthago
M: Inspiration / Incolor
O: Zbigniew Płatos
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K021119 DE418180200711
104.

20

MY LORD Westf. POL 2012 Ogier siwa F: Mylord Carthagho
M: Atlanta Z
O: Karol Niemczuk
B: Karol Niemczuk
K021638
105.

111

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
O: Maciej Nasiłowski
B: MK Filice
K019506
106.

9

NANCY SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Czamal / Fetysz
M: Nagietka
O: Adam Borowski
B: Adam Borowski
K024401
107.

87

NEW GOLD SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: Neo / Luron
M: Natura / Jakobin
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K010977 POL009661132206
108.

107

NICPOŃ KUC POL 2009 Wałach /kuc: F: Halifax
M: Nasma PP
O: Madej
B: Polska
brak
109.

120

OAK GROVE'S LEILAKI KWPN NLD 2009 Klacz kasztanowata F: Lexicon
M: Soterma
O: Karol Heidrich
B: Holandia
Brak
110.

8

P-DALILA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:136 F: Di Caprio PP / Da Capo
M: Pabi /
O: Emilia Naumiuk
B: Agnieszka Pawłowska
K020920 POL013661155006
111.

61

PANTONINA SP POL 2009 Klacz gniada F: Vandamme
M: Partita
O: Anna Królikowska
B: Andrzej Szewczykowski
K016417
112.

163

PIRLO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Air Dream / Aircraft
O: Barbara Pełka
B: Krzysztof Tyszko
K010300 DE431310034005
113.

159

POLAŃCZYK SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl
M: Praga
O: Barbara Praga
B: Barbara Praga
K022368
114.

93

POLONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Marino / Zeoliet
M: Prelekcja / Dziurawiec
O: Jan Kalinowski
B: Andrzej Pohl
K008447 POL009600056600
115.

166

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve
M: Philadelphia 2
O: Lach Agata
B: -
K017297
116.

177

RADETZKY TRK POL 2002 Wałach gniada/178 F: Ignam
M: Rawka
O: Paulina Borowiec
B: Grad Andrzej
K008208 09777
117.

135

RAHEL MŁP POL 2009 Klacz gniada F: Flaming
M: Rewia
O: Ewa Kazimierczuk
B: Ewa Kazimierczuk
K018673
118.

156

RAMBO SP POL 2012 Ogier gniada F: Quaid
M: Rocky
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K022920
119.

21

RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL NRPS POL 2002 Wałach kasztanowata/170 F: Rubiquil / Rubinstein I
M: Baccara / Bright Speed
O: Karol Niemczuk i Kaja Sosnowska
B: Karol Niemczuk
K016252 NRA02051202 FRA46130
120.

75

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
121.

152

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740
122.

13

ROBINIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral
M: Ronia
O: Michał Mordzelewski
B: Marcin Klinkiewicz
K023240
123.

119

RODRIGO CASSIN WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Quaide Cassin
M: Rewia
O: Adrianna Stempkowska
B: Janusz Skorupa
brak 616007640081610
124.

161

ROLEX WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Himen / Oder
M: Rita / Arak
O: Klaudia Prymek
B:
K018756 616007520162906
125.

34

RUTA SP POL 2008 Klacz gniada F: Harwest / Indoctro
M: Różana / Adiutant
O: Grzegorz Kuczeriszka
B: Polska
brak
126.

148

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa F: Devin du Maury
M: Skaluna/Lump
O: Michał Mordzelewski
B: SK Ochaby
K015692
127.

144

SONATA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II
M: Symfonia Waro
O: Klaudia Olchowska
B: Justyna Wiese
K013394
128.

114

STACHATO BAYER DEU 2010 Ogier gniada F: Stalypso
M: Georgina
O: Janusz Stążka
B: Gestüt Sprehe
K016469
129.

67

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl
M: Szaki
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Ochaby
K019371 616009540116409
130.

48

SZULER SP POL 2010 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
O: Grzegorz Kubiak
B: SK Ochaby
K019540 616009540018610 105DW46
131.

14

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates
M: Tamiza
O: SK nad Wigrami
B: Sylwester Kosiński
K021009
132.

165

THE NEIGHBOUR KWPN NED 2000 Wałach kasztanowata F: Madison / Guidam
M: Nelissa / Burggraaf
O: Barbara Dzikowska-Lach
B: brak
K005114 0010265
133.

122

TIP TOP Q SP POL 2006 Wałach gniada F: Quidam De Revel
M: Tina
O: Kaczmarek
B: -
K010736
134.

7

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa F: Ludger
M: Tajga
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
K015553 616013680110509
135.

125

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
O: Łukasz Jończyk
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017470 616009600108710
136.

25

URIAS KWPN NLD 2001 Wałach gniada F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
O: Gabriel Głusek
B: Albert Zoer
K008182 0105809 POL40639
137.

10

UVINE - POL 2001 Klacz inna F: Monaco
M: Nova
O: -
B: -
brak
138.

5

WALIDA MŁP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Davinci
M: Walijka
O: Marek Mikrut
B: SK Ochaby
brak
139.

168

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass
M: Wygoda
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738
140.

97

WINEGRA SP POL 2001 Klacz kasztanowata F: Roland / Ramiros Son II
M: Wineta / Skaleń
O: Beata Grabowska
B: Tadeusz Ziajkowski
K007987 616009590144501
141.

175

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Goldstern / Ahorn
O: Marta Kotlarska
B:
K009862 5280030305238 102XR45
142.

6

ZARYS SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/172 F: Talent
M: Zdrada
O: Aleksandra Mariańska
B: Adam Maras
K010396 POL009690047005
143.

128

ZAVIRA A HAN GER 2003 Klacz kasztanowata F: Zacharias / Zeus
M: Diamond / Drosselklang
O: Zbigniew Patejko
B: Erwin Von Dehsen
K008915 DE431315422303 103EJ12
Rider Club
Competition
Prize
Gierszewska Natalia SKJ Bajardo Augustówek
100
SUM:
100.00
Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
50
SUM:
50.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
400
200
400
SUM:
1000.00
Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
50
150
SUM:
200.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
250
600
600
200
400
SUM:
2050.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
400
250
50
SUM:
700.00
Lach Agata BPK (KPO)
50
SUM:
50.00
Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
100
300
100
100
SUM:
600.00
Mordzelewski Michał SJ Poster Piaseczno
250
SUM:
250.00
Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
50
50
SUM:
100.00
Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
300
SUM:
300.00
Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
150
250
SUM:
400.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
50
50
SUM:
100.00
Urbańska Malwina Stowarzyszenie Warszawski KJ
50
SUM:
50.00
Zmorek Damian KJ Welt Opypy
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak-Jakubek Paulina
BPK
MALAGA (117)
2017-09-23
2017-09-23
22
2017-09-23
31
Barwińska Daria
WKJ Lublin
LONDON (138)
2017-09-23
33
2017-09-23
2017-09-24
6
Borowiec Paulina
LKJ Gałkowo
RADETZKY (177)
2017-09-23
4
2017-09-23
10
2017-09-24
16
2017-09-24
22
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2017-09-23
12
2017-09-23
2017-09-23
27
2017-09-24
5
2017-09-24
Chojnowski Mateusz
WKJ Lublin / SJ Oxer Lublin
2017-09-23
34
2017-09-23
28
2017-09-24
16
CARDAMON (137)
2017-09-23
32
2017-09-23
2017-09-24
Chotnicka Aleksandra
Stowarzyszenie KS Chojnów
2017-09-23
20
2017-09-23
32
2017-09-24
11
2017-09-24
21
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2017-09-23
6
2017-09-23
25
2017-09-23
2017-09-24
2
2017-09-24
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2017-09-23
2017-09-23
19
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Stryków
2017-09-23
13
2017-09-23
11
2017-09-24
10
FABIAN (113)
2017-09-23
42
2017-09-23
31
2017-09-24
32
2017-09-23
12
2017-09-24
9
Dębowska Zuzanna
SJ Poster Piaseczno
2017-09-23
38
2017-09-23
2017-09-24
2017-09-24
22
Denkiewicz Aleksandra
Stajnia Siekierki
2017-09-23
16
2017-09-23
2017-09-23
9
Domagała Natalia
KJ Aromer Józefin
2017-09-23
32
2017-09-23
2017-09-23
Domański-Kruppa Felix
KJ SO Łąck
2017-09-23
30
2017-09-23
16
2017-09-24
Dubil Dawid
WKJ Lublin
SONATA (144)
2017-09-23
26
2017-09-23
17
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
BRANDO (90)
2017-09-23
22
2017-09-23
23
2017-09-24
28
Gierszewska Natalia
SKJ Bajardo Augustówek
CLANDOR (141)
2017-09-23
13
2017-09-23
2017-09-24
4
100
Gintowt-Juchniewicz Zofia
SJ Poster Piaseczno
ROBINIA (13)
2017-09-23
25
2017-09-23
2017-09-24
19
2017-09-24
Głusek Gabriel
SJ Poster Piaseczno
URIAS (25)
2017-09-23
15
2017-09-24
10
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
WINEGRA (97)
2017-09-24
4
2017-09-24
Grabowska Olga
KJ Dworek Okuniew
2017-09-24
9
2017-09-24
26
Hamera Helena
BPK
2017-09-23
10
2017-09-23
15
2017-09-23
Hipsz Kaja
JKS Equita Świętochów
2017-09-23
16
2017-09-23
13
2017-09-23
24
2017-09-23
8
2017-09-23
5
50
2017-09-24
3
2017-09-24
7
Jendrzejczak Blanka
JKS Equita Świętochów
2017-09-23
28
2017-09-23
40
2017-09-24
23
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
TREZOR (125)
2017-09-23
1
400
2017-09-24
3
200
2017-09-23
8
2017-09-24
2
400
Kalinowski Piotr
KU AZS Politechniki Warszawskiej
DRAKA (92)
2017-09-23
4
50
2017-09-23
27
2017-09-24
2
150
Kamiński Jan
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
NANCY (9)
2017-09-23
17
2017-09-23
17
Kaute Aleksandra
KJ Szwadron Jazdy RP
GALLANT (126)
2017-09-24
12
2017-09-24
Kilian Maria
Stowarzyszenie KS Chojnów
CESAR (43)
2017-09-23
12
2017-09-23
12
2017-09-24
6
Kiliańska Katarzyna
Stowarzyszenie KS Chojnów
BERA (45)
2017-09-23
20
2017-09-23
16
2017-09-24
11
Kiliańska Klara
Stowarzyszenie KS Chojnów
2017-09-23
4
2017-09-23
13
2017-09-24
11
2017-09-24
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty
LUPUS (35)
2017-09-23
10
2017-09-23
28
2017-09-23
2017-09-23
14
Kłęk Jakub
SJ Poster Piaseczno
CAMPUS (174)
2017-09-23
36
2017-09-23
2017-09-24
2017-09-24
Kłos Karolina
BPK
CANGELO V (118)
2017-09-23
16
2017-09-23
Komorowska Alicja
SJ Poster Piaseczno
TENOR (14)
2017-09-23
26
2017-09-23
29
2017-09-24
25
2017-09-24
20
Kościesza Łukasz
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2017-09-23
21
2017-09-23
Kotlarska Marta
KJ Aromer Józefin
WINNETOU (175)
2017-09-23
29
2017-09-23
9
2017-09-24
17
Kotwa-Grudzińska Agnieszka
BPK (MAZ)
H-CARYLLO (151)
2017-09-23
2017-09-24
2017-09-24
8
Kowalska Maja
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
ARIADNA (31)
2017-09-23
15
2017-09-23
2017-09-23
8
2017-09-24
1
2017-09-24
Królikowska Anna
SKJ Beckersport Raszyn
2017-09-24
10
2017-09-24
19
Krzysztoń Wiktoria
BPK
2017-09-23
2
2017-09-23
6
2017-09-23
2017-09-24
2017-09-24
3
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
BOTOKS (39)
2017-09-23
2017-09-23
16
2017-09-23
16
2017-09-24
SZULER (48)
2017-09-23
3
250
2017-09-24
1
600
2017-09-23
1
600
2017-09-24
7
LUNA (184)
2017-09-23
3
200
2017-09-24
1
400
LUNA (188)
2017-09-23
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2017-09-23
2
400
2017-09-24
3
250
2017-09-23
38
2017-09-23
25
2017-09-24
5
50
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2017-09-23
24
2017-09-23
6
2017-09-24
Kuczeriszka Aniela
Stowarzyszenie KS Chojnów
RUTA (34)
2017-09-23
1
2017-09-23
23
2017-09-24
9
2017-09-24
Kułakowska Agnieszka
JKS Equita Świętochów
2017-09-23
23
2017-09-23
28
2017-09-24
35
2017-09-24
Kuptel Małgorzata
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
HISZPAN (139)
2017-09-23
2017-09-23
GUIDAM (140)
2017-09-23
16
2017-09-23
Lach Agata
BPK (KPO)
2017-09-23
41
2017-09-24
5
50
2017-09-23
14
2017-09-24
6
Landowski Wojciech
Pomorska Liga Jeździecka
BOTOKS (39)
2017-09-23
16
2017-09-24
2017-09-24
10
Łaptaszyńska Magdalena
SJ Poster Piaseczno
FAMA (57)
2017-09-23
1
2017-09-23
1
2017-09-23
5
Maciak Weronika
JKS Equita Świętochów
GLITTER (77)
2017-09-23
43
2017-09-23
2017-09-24
18
2017-09-24
Madej Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
2017-09-23
2017-09-24
13
Madej Oliwia
JKS Sokóle
NICPOŃ (107)
2017-09-23
1
2017-09-23
2017-09-23
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (168)
2017-09-23
2017-09-23
5
2017-09-24
2
Mariańska Aleksandra
Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża Popówek
ZARYS (6)
2017-09-23
11
2017-09-23
2017-09-23
18
Marx Zofia
BPK (MAZ)
AMAR (167)
2017-09-23
2017-09-23
42
2017-09-24
2017-09-24
Mazurowska Ewa
KJ Strzała Krubiczew
H-CARYLLO (151)
2017-09-23
20
RIANA P (152)
2017-09-23
2017-09-23
22
2017-09-24
2017-09-24
6
INDI (153)
2017-09-23
3
100
2017-09-23
2
300
2017-09-24
3
100
CLAYTON (183)
2017-09-23
4
100
2017-09-24
8
Michałowska Natalia
WKJ Lublin / SJ Oxer Lublin
2017-09-23
3
2017-09-23
19
2017-09-24
2017-09-24
Mielcarek Tomasz
JKS Sokóle
2017-09-23
2
2017-09-23
36
2017-09-24
15
CORNAT (106)
2017-09-23
16
2017-09-23
33
2017-09-24
23
Mikrut Karolina
BPK
WALIDA (5)
2017-09-23
1
2017-09-23
Minkiewicz Weronika
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
JOGA (143)
2017-09-23
9
2017-09-24
11
Mordzelewski Michał
SJ Poster Piaseczno
2017-09-23
15
2017-09-23
20
Mordzelewski Michał
SJ Poster Piaseczno
2017-09-24
18
2017-09-24
24
2017-09-24
13
SKŁADNIA (148)
2017-09-23
1
2017-09-23
1
250
2017-09-24
1
2017-09-24
14
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2017-09-23
40
2017-09-23
11
2017-09-24
26
2017-09-24
34
Nasiłowska Anna
KJ Aromer Józefin
2017-09-23
1
2017-09-23
6
2017-09-24
5
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
TOPAZ (7)
2017-09-23
11
2017-09-23
35
2017-09-23
1
2017-09-23
23
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
DARAVELL (129)
2017-09-23
8
2017-09-24
8
2017-09-24
FREDORA (130)
2017-09-23
10
2017-09-24
8
MEKSYK (131)
2017-09-23
21
2017-09-24
27
2017-09-23
7
2017-09-24
28
Orłoś Melania
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
KANTUS (102)
2017-09-23
2017-09-23
19
2017-09-23
30
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
ZAVIRA A (128)
2017-09-23
3
2017-09-23
22
2017-09-24
14
Pełka Barbara
JKS Jantar Stryków
PIRLO (163)
2017-09-23
10
2017-09-23
17
2017-09-24
12
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
AVRIL (72)
2017-09-23
2
2017-09-23
13
2017-09-24
33
CAMARO (78)
2017-09-23
7
2017-09-23
4
50
2017-09-24
9
LAKRO (79)
2017-09-23
25
2017-09-23
26
2017-09-24
4
50
Piskorski Piotr
WKJ Lublin
FAJNA (134)
2017-09-23
35
2017-09-23
29
2017-09-24
30
2017-09-24
RAHEL (135)
2017-09-23
10
2017-09-24
15
2017-09-24
31
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
TIP TOP Q (122)
2017-09-23
31
2017-09-24
12
2017-09-23
12
2017-09-23
7
2017-09-24
2
300
Płatos Zbigniew
KJ Galop Kozienice
2017-09-23
17
2017-09-23
18
2017-09-24
25
Praga Julia
JKS Equita Świętochów
2017-09-23
5
2017-09-23
2017-09-24
2017-09-24
30
BEN-HUR (160)
2017-09-23
14
2017-09-23
2017-09-24
2017-09-24
31
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
ROLEX (161)
2017-09-23
2
150
2017-09-24
1
250
Przyborowska Patrycja
BPK
CHIP (173)
2017-09-23
18
2017-09-23
21
Rajchel Dagmara
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
BAJKA (29)
2017-09-23
37
2017-09-23
2017-09-24
34
2017-09-24
Ratajczak Anna
SJ Poster Piaseczno
AMIGO (186)
2017-09-23
3
2017-09-23
2017-09-23
26
Roefler Wiktoria
Stowarzyszenie KS Chojnów
2017-09-23
9
Roefler Zuzanna
SKJ Bajardo Augustówek
MAVANDER (124)
2017-09-23
9
2017-09-23
37
2017-09-24
7
Rusinek Kamil
Stajnia Podolszyn
2017-09-23
8
2017-09-23
2017-09-23
4
Siwiak Maja
BPK (MAZ)
2017-09-23
2017-09-23
17
2017-09-24
21
2017-09-24
Siwiak Ula
BPK
2017-09-23
1
2017-09-23
1
2017-09-24
2017-09-24
Słopecka Melania
KJ Aromer Józefin
KURHAN (4)
2017-09-23
2017-09-23
1
2017-09-23
2017-09-23
2017-09-23
2017-09-23
Śmietanka Aleksandra
KJ Galop Kozienice
2017-09-23
14
2017-09-23
34
2017-09-24
36
2017-09-24
Smolarczyk Maciej
Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
WALIDA (5)
2017-09-23
21
ANNO LEPI (170)
2017-09-23
41
2017-09-23
Sosnowska Kaja
KKJ Kielce
MY LORD (20)
2017-09-23
39
2017-09-23
24
2017-09-24
13
2017-09-24
35
2017-09-23
23
2017-09-23
14
2017-09-24
24
Stasiak Zofia
JKS Equita Świętochów
MARS (17)
2017-09-23
16
2017-09-23
2017-09-23
1
2017-09-23
21
Stążka Katarzyna
KJ Alexander Elizówka
STACHATO (114)
2017-09-23
2017-09-23
24
2017-09-24
2017-09-24
32
Suska Zuzanna
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
CELEBRA (12)
2017-09-23
2017-09-23
Susperregui Sara
BPK
2017-09-23
7
2017-09-23
Swiderska Hanna
SJ Poster Piaseczno
KALINKA (56)
2017-09-23
1
2017-09-23
1
Synowicz Maja
KJ SO Łąck
ERATO (64)
2017-09-23
27
2017-09-23
9
2017-09-24
17
2017-09-24
13
Szczyglak Katarzyna
BPK
2017-09-23
33
2017-09-23
2017-09-24
7
2017-09-24
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
FELINE WM (176)
2017-09-23
8
2017-09-23
22
2017-09-24
33
2017-09-24
12
Szustkowska Oliwia
BPK (MAZ)
2017-09-23
15
2017-09-23
13
Tomaszewska Izabella
SJ Poster Piaseczno
SZIMANO (67)
2017-09-23
6
2017-09-23
21
2017-09-24
7
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
2017-09-23
11
2017-09-23
2017-09-24
29
2017-09-24
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
MARS (17)
2017-09-23
1
2017-09-23
1
2017-09-23
5
50
2017-09-23
11
2017-09-24
4
50
Trzaska Laura
KJ Strzała Krubiczew
POLONIA (93)
2017-09-23
7
2017-09-23
39
2017-09-24
8
2017-09-24
Urbańska Malwina
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2017-09-23
18
2017-09-23
19
2017-09-24
10
LOCARLO (53)
2017-09-23
14
2017-09-23
29
2017-09-24
4
2017-09-24
FINNA W (54)
2017-09-23
6
2017-09-24
5
50
2017-09-23
19
2017-09-24
11
Wiśniewska Katarzyna
KJ Aromer Józefin
LENOX (181)
2017-09-23
31
2017-09-23
12
2017-09-24
29
Wojak Aleksandra
SJ Poster Piaseczno
ESPERADO (182)
2017-09-23
20
2017-09-23
Wojak Aleksandra
SJ Poster Piaseczno
ESPERADO (182)
2017-09-23
2017-09-23
Wójcik Weronika
BPK
UVINE (10)
2017-09-23
1
2017-09-23
1
Wołąs Ada
BPK
LOCO (149)
2017-09-23
2017-09-23
15
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
ENRICO (94)
2017-09-23
30
2017-09-24
9
Zdrzalik Malwina
KJ Galop Kozienice
DEXTER (121)
2017-09-23
30
2017-09-23
2017-09-24
20
2017-09-24
Zmorek Damian
KJ Welt Opypy
DIEGO (155)
2017-09-23
7
2017-09-23
5
50
2017-09-24
6
RAMBO (156)
2017-09-23
18
2017-09-23
2017-09-24
37
2017-09-24
AVALON (157)
2017-09-23
27
2017-09-23
2017-09-24
27
Żuławska-Sobczyk Elżbieta
KJ Aromer Józefin
HAKER (82)
2017-09-23
2017-09-23

Number of Riders: 110

Number of Horses: 143

The sum of prizes: 6 000.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl