Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
66 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 19:44:54
2017-09-29 19:05:43
Malwina Zdrzalik HILTON MK
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100) dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
65 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 20:09:05
2017-09-28 19:51:33
Zuzanna Andruszkiewicz KASTORIA
  • 2x 4/L/(100) dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
64 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 23:46:06
2017-09-27 22:57:57
Marcelina Wrona GREAT PLEASURE III
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 23:45:50
2017-09-27 22:57:25
Marcelina Wrona PARYS
  • 1x 2/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100) dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
62 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 22:52:26
2017-09-27 22:35:41
Agnieszka Duszyńska TIGER
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
61 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 22:52:09
2017-09-27 22:35:07
Agnieszka Duszyńska KARAFINN
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
60 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 21:36:47
2017-09-27 21:08:50
Tomasz Patron GALEON
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 21:36:18
2017-09-27 21:07:37
Tomasz Patron LAGUNA
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100) dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
58 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 21:35:43
2017-09-27 21:01:10
Tomasz Patron FENIKS
  • 2x 4/L/(100) dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
57 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 21:35:20
2017-09-27 21:00:06
Tomasz Patron LARISSA
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100) dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
56 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 21:34:53
2017-09-27 20:58:44
Tomasz Patron SALTARELLO
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100) dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
55 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 21:34:19
2017-09-27 20:54:40
Gracja Kruk BAMBER LOXLEY
  • 1x 4/L/(100) dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 14:10:04
2017-09-27 14:06:46
Joanna Pomiankowska NIKON
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
53 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 13:53:51
2017-09-27 13:26:47
Karolina Musiał LUCKY LUKE
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100) dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
52 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 13:53:32
2017-09-27 13:26:18
Karolina Musiał LIGA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
51 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 13:53:12
2017-09-27 13:18:31
Sonia Czerwińska DAUGUST
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
50 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 13:52:49
2017-09-27 13:17:58
Sonia Czerwińska LAPIS
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
49 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 22:57:06
2017-09-26 22:55:26
Nina Kwiecińska SIMPLY BALOU
  • 1x 4/L/(100) dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
48 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:58:22
2017-09-26 21:27:33
Izabela Wojtaszewska PAOLO
  • 1x 8/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
47 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:57:47
2017-09-26 17:47:55
Oliwia Matysiak SORAJA
  • 1x 2/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
46 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:57:09
2017-09-26 17:44:53
Julia Matysiak SORAJA
  • 2x 4/L/(100) dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
44 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 22:47:34
2017-09-25 20:48:06
Nikola Chełmińska LORENCJA
  • 1x 2/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
43 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 22:47:15
2017-09-25 17:46:43
Jadwiga Śniadek PRINCESSA PG
  • 1x 2/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
42 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 22:45:54
2017-09-25 16:47:00
Weronika Brodowska ACER
  • 1x 2/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
41 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 11:42:45
2017-09-25 11:36:36
Katarzyna Reszel NABAB
  • 1x 4/L/(100) dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 09:03:30
2017-09-25 08:29:52
Sylwia Początek MAKLER II
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 09:03:06
2017-09-24 18:32:58
Marta Zając CON DAO
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100) dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 09:02:37
2017-09-24 16:47:31
Daria Barwińska LONDON
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 14:32:13
2017-09-24 11:12:30
Dawid Dubil SONATA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 14:31:54
2017-09-23 20:13:14
Artur Kufel ELANO
  • 1x 4/L/(100) dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
35 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 14:31:33
2017-09-23 20:02:59
Artur Kufel JASTINE
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 14:31:14
2017-09-23 20:02:24
Artur Kufel ARISTA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 14:30:05
2017-09-23 16:02:23
Małgorzata Kuptel GUIDAM
  • 2x 4/L/(100) dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 21:54:03
2017-09-21 21:19:03
Dagmara Seredyn ARMADA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 20:29:04
2017-09-21 20:23:35
Sebastian Grzeszczyk HORTENSJA
  • 2x 4/L/(100) dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 09:01:56
2017-09-21 10:02:28
Ewa Sekuła BANGKOK
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 10:39:40
2017-09-21 10:01:40
Aleksander Kiljańczyk CALVI
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100) dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 23:05:18
2017-09-20 22:39:06
Weronika Wójcik UVINE
  • 2x 8/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 23:04:25
2017-09-20 22:36:18
Łukasz Kościesza CELANDER
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:56:42
2017-09-20 22:35:52
Zuzanna Suska CELEBRA
  • 2x 9/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 23:03:12
2017-09-20 19:56:07
Piotr Pietrzyk AWIATOR II
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 23:02:49
2017-09-20 19:54:50
Sylwia Pietrzyk CHOICE
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100) dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 23:02:18
2017-09-20 19:29:58
Daria Kruk BERGIL
  • 2x 4/L/(100) dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 17:56:31
2017-09-20 17:14:21
Małgorzata Wisowska RIO GRANDE
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 11:08:44
2017-09-20 11:04:00
Weronika Mendyk E-FIFKA
  • 2x 8/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 08:35:53
2017-09-20 08:25:19
Zuzanna Wiecheć BENFIKA
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100) dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 19:53:15
2017-09-19 18:05:22
Nikola Bielnik QUITE
  • 2x 4/L/(100) dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 14:55:28
2017-09-19 13:47:12
Jan Nieścior-Kreische TIAGO DU LOC'H
  • 1x 4/L/(100) dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 14:55:13
2017-09-19 13:46:39
Jan Nieścior-Kreische LANTON Z
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 14:54:54
2017-09-19 13:45:56
Jan Nieścior-Kreische CHELLISA M
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 13:56:52
2017-09-18 13:54:55
Tatiana Chromińska ENZO
  • 1x 4/L/(100) dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 20:03:50
2017-09-18 10:31:00
Barbara Skorupa RED ALLEGRA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 18:41:23
2017-09-17 19:46:35
Zuzanna Piasecka BRANDY
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 11:44:41
2017-09-15 10:13:32
Zuzanna Strzelczyk SAGE
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 16:55:33
2017-09-15 10:13:03
Wojciech Ośka ASCETA
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100) dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 11:44:00
2017-09-15 10:12:22
Daria Ciesielska SEGASTA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 11:14:45
2017-09-13 07:55:38
Aleksandra Wołąs EKWADOR
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100) dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 22:53:18
2017-09-11 14:16:45
Aleksandra Wabik JASMIN
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 12:02:03
2017-09-09 21:09:02
Natalia Trojak FETA
  • 1x 2/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andruszkiewicz Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2001 (J.)
O032320
2. Bielnik Nikola KS Stangret Kielce
2002 (JM.)
O035629
3. Brodowska Weronika Stajnia Carino
2002 (JM.)
Brak
4. Chełmińska Nikola BPK
2002 (JM.)
brak
5. Chromińska Tatiana KJ Galop Kozienice
S
O020163
6. Ciesielska Daria KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
brak
7. CZERSKA Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
8. Czerwińska Sonia KJ Skarb Kozienice
S
O042193
9. Dubil Dawid WKJ Lublin
S
O003060
10. Duszyńska Agnieszka WKJ Lublin SJ Fidelius
S
O013555
11. JAGIELSKA Zofia KJ Szumawa Bobrowiec
12. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
13. Kościesza Łukasz TKKF Ognisko Hubert Warszawa
S
O025595
14. Kruk Daria KS Stangret Kielce
1997 (MJ.)
O025733
15. Kruk Gracja KS Stangret Kielce
1997 (MJ.)
O025731
16. Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec
S
O000968
17. Kuptel Małgorzata Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
S
O019672
18. Kwiecińska Nina WKJ Lublin
S
O007825
19. Matysiak Julia KJ Polesie
2001 (J.)
brak
20. Matysiak Oliwia KJ Polesie
2006 (Mł.)
brak
21. Mendyk Weronika Stajnia Krzewień
2000 (J.)
brak
22. Musiał Karolina KJ Skarb Kozienice
1997 (MJ.)
O024323
23. Ośka Wojciech KJ Skarb Kozienice
2003 (JM.)
brak
24. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
25. Piasecka Zuzanna BPK (MAZ)
2002 (JM.)
O045733
26. Pietrzyk Piotr LKS Wolta Żółwin
S
O009275
27. Pietrzyk Sylwia LKS Wolta Żółwin
S
O009355
28. Początek Sylwia WKJ Lublin
S
O018489
29. Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce
S
O003873
10046832
30. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
31. Seredyn Dagmara KJ Skarb Kozienice
S
O001251
32. Skoneczny Piotr KJ Skarb Kozienice
1996 (MJ.)
O032324
33. Skoneczny Piotr SK Skarb Kozienice
1996 (MJ.)
O032324
34. Skorupa Barbara WKJ Lublin
S
O005826
35. Śniadek Jadwiga BPK
S
brak
36. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
Brak
37. Trojak Natalia BPK
2001 (J.)
brak
38. Wiecheć Zuzanna KKJ Kielce
2000 (J.)
brak
39. Wisowska Małgorzata Kraina Koni Bałtów
2006 (Mł.)
Brak
40. Wójcik Weronika TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2004 (JM.)
brak
41. Wołąs Aleksandra BPK
Brak
42. Wrona Marcelina KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
S
O020217
43. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

25

ACER MŁP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Efekt
M: Awelana
O: Weronika Brodowska
B: Bogusław Dąbrowski
Brak
2.

34

ARISTA SP POL 2006 Klacz F: Dalet
M: Arenda
O: Robert Stasiuk
B: Jacek Tokarski
K011428
3.

37

ARMADA SP POL 2011 Klacz siwa/168 F: Alvaro
M: Aloubetta / Bajou Du Rouet
O: Dagmara Seredyn
B: Wechta Sp z o.o.
K021137
4.

36

ASCETA XX POL 2011 Wałach gniada F: Fast and Furious
M: Asceza
O: Kiljańczyk
B: SK Kozienice Spółka z o.o.
brak
5.

43

AWIATOR II SP POL 2006 Ogier gniada F: Lord Star
M: Anavel P
O: Piotr Pietrzyk
B: -
K010236
6.

12

BAMBER LOXLEY WLKP POL 2002 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
7.

27

BANGKOK HOL. GER 2001 Wałach gniada F: Lancer II
M: Butterfly
O: Ewa Sekuła
B: -
K005965 08014
8.

48

BENFIKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baryshnikov
M: Banicja
O: Marek Wiecheć
B: Magdalena Strąk
K019054
9.

45

BERGIL WLKP POL 2006 Wałach gniada F: El Bundy
M: Brenda
O: Aleksandra Cebulak
B: SK Racot
K010153
10.

53

BRANDY Typ Szlachetny POL 2010 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Gabriel Bierzgalski
B: Marta Kaleta
K023984
11.

40

CALVI XX POL 2009 Wałach gniada F: Zarewitz
M: Converse/Special Power
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
K015309
12.

42

CELANDER KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Tangelo van de Zuutenhoeve
M: Lieke
O: Monika Kwasieborska-Kościesza
B: Prywatny
K023470
13.

44

CHOICE KWPN NLD 2007 Wałach kara F: Voice
M: Parera
O: M. Pietrzyk
B: -
K016941
14.

16

DAUGUST SP POL 2001 Ogier siwa/173 cm F: Carbano
M: Daglezja
O: Sonia Czerwińska
B: Michał Tomaszek
K023874
15.

47

E-FIFKA KUC POL 2011 Klacz srokata/kuc: F: Elektron
M: Fantazja
O: Sylwia Trojecka Hipoterapia
B: Jarosław Smiech
brak
16.

1

EKWADOR MŁP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Emetyt
M: Europa
O: Aleksandra Wołąs
B: Sęczek Grzegorz
Brak
17.

32

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Za allegro VDL
M: Violet
O: Robert Stasiuk
B: ...
K016424 528003200907210
18.

54

ENZO BWP BEL 2004 Wałach ciemnogniada F: Quick Star
M: Sunshine
O: Tatiana Chrominska
B: -
K010015
19.

9

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Le Voltaire
M: Foppa/ Polonus
O: J. Bylica
B: brak
K020107
20.

59

FETA SP POL 2004 Klacz gniada/173cm F: Asesor
M: Fosa
O: Dorota Trojak
B: Frontczak Bronisław
brak
21.

7

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
O: Bernard Tuwalski
B: SK Nad Wigrami
K016932 616009510416009
22.

3

GREAT PLEASURE III SP POL 2007 Klacz kara/173 F: Ever For Pleasure
M: Grace
O: Manor House
B: Remigiusz Makowski
K015783 POL009660451207
23.

35

GUIDAM KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
O: Katarzyna Kuptel
B:
K023214 528003201101092
24.

60

HILTON MK SP POL 2012 Ogier siwa F: Landos II /
M: Huanita / Good Luck
O:
B: MK Stadnina Koni Filice
K021723
25.

38

HORTENSJA SP POL 2004 Klacz gniada F: Turbud Imbir
M: Hiacynta
O: Katarzyna Grzeszczyk
B: Ryszard Morzelewski
Brak
26.

33

JASTINE SP POL 2005 Klacz F: Ever for Pleasure
M: Jurta
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K012855
27.

6

KARAFINN PKSP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Riviera L
M: Karioka
O: Małgorzata Duszyńska
B: Małgorzata Duszyńska
brak
28.

2

KASTORIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Palermo
M: Karmen
O: Kamila Andruszkiewicz
B: Przybylski Krzysztof
K012029
29.

8

LAGUNA SP POL 2009 Klacz kara F: Ulisses
M: Laponia
O: ZoSka Jagielska
B: SK Nad Wigrami
brak
30.

17

LAPIS SAKS. GER 2000 Ogier ciemnogniada F: Lagaro
M: Ramira
O: Sonia Czerwińska
B: Mike Bindernagel
K005426 07491 102NK09
31.

10

LARISSA WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Harpun
M: Lakota
O: Filip Znosko
B: Mariusz Groszkiewicz
Brak
32.

62

LEGENDA SP 2009 klacz kasztanowata F: Le Voltaire
M: Legumina / Golden Boy
O:
B:
33.

15

LIGA Małopolska POL 2012 Klacz kasztanowata F: Wars
M: Lea
O: Gęborys Paweł
B: Gęborys Paweł
Brak
34.

23

LORENCJA SP POL 2005 Klacz tarantowata F: Lampas
M: Lanca
O: Chełmińska Aleksandra
B: Krzyżoszczak Jan
brak
35.

14

LUCKY LUKE XX POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Roulette
M: Lorena
O: Kiljańczyk
B: SK Kozienice Spółka z o.o.
K023182
36.

28

MAKLER II MŁP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Emerson
M: Makala
O: Ewa Brzozowska
B: Lech Brzozowski
K022555
37.

13

NIKON SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: In camera
M: Nitaloma
O: Karolina burczyn
B: Sk widzow
A
38.

19

PAOLO WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Avero
M: Parada
O: Izabela Wojtaszewska
B: Sk Racot Sp. z o.o
brak
39.

4

PARYS M POL 2010 Wałach kara/168 F: Tabex
M: Proporcja
O: Manor House
B: Wacław Ignaciuk
brak POL61600658035410
40.

24

PRINCESSA PG PKSP POL 2002 Klacz siwa F: Spartakus
M: Panama
O: Jadwiga Śniadek
B: Remigiusz Makowski
brak
41.

49

QUITE HOL. POL 2010 Wałach siwa F: Quite Capitol
M: Lady Jump II
O: Grzegorz Bielnik
B: -
K018032 DE 441411201910
42.

39

RED ALLEGRA Sella Italiano ITA 1998 Klacz kasztanowata/160 F: Rommel
M: Karenina
O: Wiesław Rzepkowski
B: Włochy
K005630
43.

46

RIO GRANDE WLKP POL 1996 Wałach gniada F: Orkisz
M: Romania
O: Blanka Lichota
B: SK Nowa Wioska
Brak
44.

56

SAGE XX POL 2008 Wałach gniada F: Zarewitsch
M: Segasta
O: Kiljańczyk
B: SK Kozienice Spółka z o.o.
brak
45.

11

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada F: Boreas Rush
M: Salomea
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
brak
46.

57

SEGASTA XX POL 4.04.2002 Klacz kasztanowata F: Special Power
M: Secada
O: Stadnina koni Kozienice
B: Stadnina koni Kozienice
Brak
47.

18

SIMPLY BALOU SP POL 2007 Klacz gniada/166 F: Balou du Rouet
M: Seraphina
O: Nina Kwiecińska
B: Nina Kwiecińska
K016164
48.

31

SONATA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II
M: Symfonia Waro
O: Klaudia Olchowska
B: Justyna Wiese
K013394
49.

22

SORAJA MŁP POL 2007 Klacz gniada/166 F: Hebab
M: Sorbona
O: Robert Matysiak
B: Tomasz Nowak
brak POL 006 58 04059 07
50.

21

SORAJA Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Hebab
M: Sorbona
O: Robert Matysiak
B: Tomasz Nowak
Brak
51.

61

TEKILA SP 2009 klacz gniada F: Player
M: Tifany / Dakar
O:
B:
52.

5

TIGER PKSP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Dakar
M: Tawerna
O: Marek Duszyński
B: Zbigniew Rzepecki
K012879
53.

41

UVINE KWPN NED 2001 Klacz kara F: Marino
M: Nova
O: Ognisko TKKF Hubert
B: brak
brak
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruszkiewicz Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2017-09-30
9
2017-09-30
2017-10-01
6
2017-10-01
3
Bielnik Nikola
KS Stangret Kielce
QUITE (49)
2017-09-30
2017-09-30
11
2017-10-01
4
2017-10-01
2
Brodowska Weronika
Stajnia Carino
ACER (25)
2017-09-30
3
2017-09-30
16
2017-09-30
13
Chełmińska Nikola
BPK
2017-09-30
7
2017-09-30
2017-09-30
2
2017-10-01
3
2017-10-01
4
Chromińska Tatiana
KJ Galop Kozienice
ENZO (54)
2017-09-30
18
2017-09-30
2017-10-01
15
2017-10-01
Ciesielska Daria
KJ Skarb Kozienice
SEGASTA (57)
2017-09-30
1
2017-09-30
2017-09-30
10
2017-10-01
1
2017-10-01
8
CZERSKA Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
TEKILA (61)
2017-10-01
16
2017-10-01
LEGENDA (62)
2017-10-01
2
200
Czerwińska Sonia
KJ Skarb Kozienice
DAUGUST (16)
2017-09-30
15
2017-09-30
2017-10-01
12
2017-10-01
LAPIS (17)
2017-09-30
2017-09-30
9
2017-10-01
9
Dubil Dawid
WKJ Lublin
SONATA (31)
2017-09-30
4
2017-09-30
5
Duszyńska Agnieszka
WKJ Lublin SJ Fidelius
TIGER (5)
2017-10-01
5
2017-10-01
5
2017-10-01
13
2017-10-01
JAGIELSKA Zofia
KJ Szumawa Bobrowiec
LAGUNA (8)
2017-10-01
2017-10-01
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
CALVI (40)
2017-09-30
5
2017-09-30
2017-09-30
3
2017-10-01
3
2017-10-01
Kościesza Łukasz
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2017-10-01
2017-10-01
Kruk Daria
KS Stangret Kielce
PAOLO (19)
2017-10-01
4
2017-10-01
2
2017-10-01
11
BERGIL (45)
2017-09-30
2
2017-09-30
2017-10-01
11
2017-10-01
Kruk Gracja
KS Stangret Kielce
2017-09-30
12
2017-09-30
3
100
2017-10-01
3
100
2017-10-01
6
Kufel Artur
WKJ Lublin SJ Krupiec
ELANO (32)
2017-09-30
3
2017-10-01
1
300
JASTINE (33)
2017-09-30
1
300
2017-09-30
2
300
2017-10-01
4
2017-10-01
3
300
ARISTA (34)
2017-09-30
5
2017-10-01
1
Kuptel Małgorzata
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
GUIDAM (35)
2017-09-30
2017-09-30
10
Kwiecińska Nina
WKJ Lublin
2017-09-30
7
2017-09-30
6
2017-10-01
5
2017-10-01
6
Matysiak Julia
KJ Polesie
SORAJA (22)
2017-09-30
2017-09-30
16
2017-10-01
10
Matysiak Oliwia
KJ Polesie
SORAJA (21)
2017-09-30
1
2017-10-01
2
Mendyk Weronika
Stajnia Krzewień
E-FIFKA (47)
2017-10-01
2017-10-01
7
2017-10-01
Musiał Karolina
KJ Skarb Kozienice
2017-09-30
13
2017-09-30
14
2017-10-01
1
2017-10-01
4
LIGA (15)
2017-09-30
2017-09-30
1
2017-10-01
6
2017-10-01
7
Ośka Wojciech
KJ Skarb Kozienice
ASCETA (36)
2017-09-30
12
2017-09-30
20
2017-10-01
14
2017-10-01
17
Patron Tomasz
KJ Skarb Kozienice
GALEON (7)
2017-09-30
1
400
2017-09-30
1
500
2017-10-01
1
400
2017-10-01
1
500
LAGUNA (8)
2017-09-30
7
2017-09-30
2017-09-30
6
FENIKS (9)
2017-09-30
1
2017-09-30
2017-10-01
9
2017-10-01
5
LARISSA (10)
2017-09-30
8
2017-09-30
4
2017-10-01
12
2017-10-01
2017-09-30
6
2017-09-30
2017-10-01
13
2017-10-01
7
Piasecka Zuzanna
BPK (MAZ)
BRANDY (53)
2017-09-30
1
2017-09-30
2017-09-30
9
Pietrzyk Piotr
LKS Wolta Żółwin
2017-09-30
7
2017-09-30
8
2017-10-01
4
2017-10-01
7
Pietrzyk Sylwia
LKS Wolta Żółwin
CHOICE (44)
2017-09-30
14
2017-09-30
5
2017-10-01
14
2017-10-01
1
Początek Sylwia
WKJ Lublin
2017-09-30
7
2017-09-30
3
300
Pomiankowska Joanna
KS Stangret Kielce
NIKON (13)
2017-10-01
8
2017-10-01
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
BANGKOK (27)
2017-09-30
4
2017-09-30
2
400
2017-10-01
3
200
2017-10-01
2
400
Seredyn Dagmara
KJ Skarb Kozienice
ARMADA (37)
2017-09-30
1
2017-09-30
6
2017-09-30
2017-10-01
5
2017-10-01
7
2017-10-01
Skoneczny Piotr
KJ Skarb Kozienice
2017-09-30
11
Skoneczny Piotr
SK Skarb Kozienice
2017-09-30
2017-09-30
19
2017-10-01
3
Skorupa Barbara
WKJ Lublin
2017-09-30
2
200
2017-09-30
6
2017-10-01
Śniadek Jadwiga
BPK
2017-09-30
2
2017-09-30
4
2017-10-01
1
2017-10-01
10
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
SAGE (56)
2017-09-30
1
2017-09-30
2017-09-30
8
2017-10-01
7
2017-10-01
4
Trojak Natalia
BPK
FETA (59)
2017-09-30
Wiecheć Zuzanna
KKJ Kielce
BENFIKA (48)
2017-09-30
1
2017-09-30
8
2017-09-30
2017-10-01
5
2017-10-01
2
Wisowska Małgorzata
Kraina Koni Bałtów
2017-09-30
1
2017-09-30
4
2017-10-01
1
2017-10-01
5
2017-10-01
8
Wójcik Weronika
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
UVINE (41)
2017-10-01
5
2017-10-01
1
Wołąs Aleksandra
BPK
2017-09-30
10
2017-09-30
15
2017-10-01
2017-10-01
6
Wrona Marcelina
KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
2017-09-30
3
200
2017-09-30
4
2017-10-01
2
300
2017-10-01
4
PARYS (4)
2017-09-30
2017-09-30
21
2017-10-01
18
2017-10-01
Zdrzalik Malwina
KJ Galop Kozienice
2017-09-30
5
2017-09-30
17
2017-10-01
2017-10-01

Number of Riders: 43

Number of Horses: 53

The sum of prizes: 5 400.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl