Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
216 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 11:56:53
2017-08-24 11:56:30
Maja Wołkow IZIS KL
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
215 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 11:54:37
2017-08-24 11:54:17
Wiktoria Leszek-Karwańska IVY CANCAN
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
214 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 11:44:48
2017-08-24 11:44:27
Zuzanna Andruszkiewicz KASTORIA
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
213 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 13:21:53
2017-08-24 11:15:48
Hubert Suchta DEBRA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
212 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 11:09:04
2017-08-24 11:08:41
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
211 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:43:09
2017-08-24 10:42:44
Alicja Komorowska TENOR
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
210 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:22:24
2017-08-24 10:22:02
Jan Kamiński STEWARD
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
209 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 12:03:23
2017-08-23 12:02:55
Wiktoria Pawlik DANCER
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
208 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:10:38
2017-08-23 09:10:09
Wojciech Landowski BOTOKS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
207 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 19:05:19
2017-08-22 18:10:28
Zofia Kiser PECTUS
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
206 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 19:03:57
2017-08-22 17:29:23
Zuzanna Suska CELEBRA
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
205 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 19:00:15
2017-08-22 17:29:01
Łukasz Kościesza CELANDER
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
204 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 18:59:49
2017-08-22 16:12:29
Karolina Musiał LUCKY LUKE
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 18:59:21
2017-08-22 15:52:02
Kaja Sosnowska RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
202 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 18:58:22
2017-08-22 15:51:26
Kaja Sosnowska MY LORD
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
201 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 11:02:58
2017-08-22 14:29:25
Anna Seroka PHENIX
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
200 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 14:09:59
2017-08-22 14:01:02
Aleksandra Ptaszyńska SAKAR
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
199 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:57:25
2017-08-22 12:28:07
Aleksandra Wabik JASMIN
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:35:35
2017-08-21 22:40:36
Dawid Kubiak KARDAMON
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
197 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:35:13
2017-08-21 22:40:00
Dawid Kubiak I LOVE YOU DU BEAUMONT
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
196 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:34:39
2017-08-21 22:39:36
Dawid Kubiak FISTON VAN T&L
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
195 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:34:11
2017-08-21 22:39:05
Dawid Kubiak COUNTESS OF HIGHFIELDS
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
194 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 22:20:14
2017-08-21 21:57:16
Damian Zmorek DIEGO
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
193 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 22:19:12
2017-08-21 21:56:36
Tomasz Chentkowski PRESTON
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
191 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 11:07:16
2017-08-21 21:25:37
Michał Kubiak GALAKTYKA
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
190 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 11:06:18
2017-08-21 21:25:17
Michał Kubiak ANARION D'OZ
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
189 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 22:07:03
2017-08-21 19:01:08
Zofia Gintowt-Juchniewicz FAMA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 22:04:32
2017-08-21 17:47:45
Katarzyna Kamola WERMUT
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
186 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 22:16:44
2017-08-21 15:25:11
Krystyna Pilkiewicz CARINA LP
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
185 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 14:31:56
2017-08-21 14:30:42
Agnieszka Matejuk PEONIA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
184 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 14:31:29
2017-08-21 14:24:41
Arkadiusz Mordzelewski KAPITO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
183 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 22:02:54
2017-08-21 14:22:32
Zuzanna Molenda SKŁADNIA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
182 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 22:18:12
2017-08-21 14:04:40
Tatiana Chromińska ENZO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 17:45:12
2017-08-21 13:50:45
Anna Bylica FENIKS
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
180 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:45:01
2017-08-21 13:41:51
Martyna Maciąg CARAVELLA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
179 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 13:01:20
2017-08-21 12:56:29
Piotr Kalinowski HAWANA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
178 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:43:54
2017-08-21 11:46:31
Paula Kowalczyk OLIMPIA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
176 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 12:05:00
2017-08-21 10:31:47
Ewa Kasińska ELVIS
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 12:02:11
2017-08-21 09:55:03
Rita Rogalska ONE LADY
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
174 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 11:09:46
2017-08-21 08:19:05
Barbara Pełka PIRLO
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
173 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 21:29:58
2017-08-20 19:04:31
Natalia Kotyra MARSYLIA
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 12:06:06
2017-08-20 18:25:40
Natalia Domagała CHILI PEPER 9
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 21:26:37
2017-08-20 17:57:24
Marianna Klimczak MANCHESTER 0012
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
170 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 11:01:25
2017-08-20 17:40:58
Anna Seroka EMAR
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
169 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 21:24:42
2017-08-20 13:19:23
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 21:24:08
2017-08-20 13:17:44
Izabella Tomaszewska NADAL
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 13:14:13
2017-08-20 13:08:39
Daria Barwińska LONDON
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 12:10:27
2017-08-20 11:36:49
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 08:54:39
2017-08-20 08:47:04
Antoni Tomaszewski CHACCO-LAUREN
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
163 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 08:54:11
2017-08-20 08:35:05
Natasza Alicja Tomaszewicz NOVELLA PP
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 08:53:47
2017-08-20 08:34:05
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
161 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 08:53:20
2017-08-20 08:33:21
Zuzanna Tomaszewska GAUCHO S
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
160 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 08:52:45
2017-08-20 08:32:47
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 08:52:16
2017-08-20 08:32:00
Weronika Maciak GLITTER
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:30:04
2017-08-20 08:31:18
Antoni Tomaszewski LAKRO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
156 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 08:50:46
2017-08-20 06:41:20
Joanna Petrenko HRABIA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
155 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 22:48:35
2017-08-19 22:36:35
Zofia Kozioł IDRYS
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 21:27:13
2017-08-19 20:36:23
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
153 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 21:22:32
2017-08-19 18:46:17
Aleksandra Chotnicka DALLOUSINA M
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
152 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 21:21:37
2017-08-19 18:43:34
Monika Rudy JONIT
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
151 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 21:20:50
2017-08-19 18:41:23
Aleksandra Chotnicka ANTYLYA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
150 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 21:19:47
2017-08-19 18:41:00
Gabriela Drózd KASANDRA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
149 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 21:19:22
2017-08-19 18:40:31
Oliwia Korecka HRABINKA C
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
148 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 21:18:57
2017-08-19 18:40:12
Katarzyna Kiliańska BERA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
147 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 21:18:31
2017-08-19 18:39:50
Klara Kiliańska BLACK MAGIC WOMAN
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
146 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 21:18:04
2017-08-19 18:38:40
Jemma Jones BORNEO
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
145 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 21:17:37
2017-08-19 18:38:17
Grzegorz Kubiak MY QUEST
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
144 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 21:17:04
2017-08-19 18:37:55
Grzegorz Kubiak LUNA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
143 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 21:16:37
2017-08-19 18:37:27
Grzegorz Kubiak ALOUBETTE
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 21:15:10
2017-08-19 18:37:09
Grzegorz Kubiak BOTOKS
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 21:13:03
2017-08-19 18:36:43
Aleksandra Madej BALLADA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
140 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 21:12:27
2017-08-19 18:36:18
Aleksandra Madej DAMBIS-J
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 21:11:59
2017-08-19 17:22:25
Zofia Gintowt ROBINIA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 21:11:27
2017-08-19 17:21:36
Michał Mordzelewski HESSEL ST
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
137 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 21:10:56
2017-08-19 17:20:56
Michał Mordzelewski DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 21:09:14
2017-08-19 17:20:52
Natalia Pondo AVENUE
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
135 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 21:08:13
2017-08-19 17:20:12
Michał Mordzelewski SZANTI
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
134 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 21:07:44
2017-08-19 17:20:00
Wiktoria Krzysztoń MAESTRO
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
127 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 15:50:26
2017-08-19 07:34:17
Łucja Majka FRIAR M
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
126 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 15:50:00
2017-08-19 00:56:52
Karolina Papaj SAGA
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 15:49:14
2017-08-19 00:56:30
Karolina Papaj MONETA
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
124 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 15:45:44
2017-08-19 00:56:04
Nikola Chełmińska LORENCJA
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
123 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 23:05:59
2017-08-18 22:41:54
Kinga Daszczyk LA LOXLEY L
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 23:05:32
2017-08-18 22:41:22
Kinga Daszczyk RAVEL
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
121 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 23:03:56
2017-08-18 22:40:36
Kinga Daszczyk JARDE-LAND
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
120 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 23:02:20
2017-08-18 22:05:26
Gabriela Różycka A-CONI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
119 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 23:01:33
2017-08-18 20:16:40
Sylwia Początek MAKLER II
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
118 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 23:01:05
2017-08-18 19:07:53
Jakub Kłęk CAMPUS
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 22:59:38
2017-08-18 17:11:40
Aleksandra Wołąs MAISHA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
116 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 22:59:04
2017-08-18 17:11:06
Kinga Poruszek MAISHA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
115 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 11:46:10
2017-08-18 17:01:17
Aleksandra Wołąs EKWADOR
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 22:56:48
2017-08-18 16:05:49
Gabriel Głusek URIAS
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
113 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 22:53:18
2017-08-18 15:38:02
Zuzanna Roefler MAVANDER
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 22:51:39
2017-08-18 15:33:34
Agata Lach THE NEIGHBOUR
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 22:51:10
2017-08-18 15:33:00
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
110 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 22:50:37
2017-08-18 15:32:32
Łukasz Jończyk STACUDO
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
109 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 22:50:01
2017-08-18 15:31:59
Łukasz Jończyk LIONEL
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 22:49:23
2017-08-18 15:31:31
Łukasz Jończyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
107 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 22:48:40
2017-08-18 15:22:14
Dariusz Garstka SAINT LAURENT
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
106 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 13:43:29
2017-08-18 12:26:04
Zofia Kuliszewska ROSA GP Z
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
105 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 12:01:28
2017-08-18 10:06:24
Laura Trzaska POLONIA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
104 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 13:42:45
2017-08-18 10:05:43
Cezary Kalinowski HARLEM
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
103 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 13:41:47
2017-08-18 10:05:16
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
102 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 13:40:32
2017-08-17 23:42:26
Magdalena Niesłuchowska CHICCO D'ORO K
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
101 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 13:40:01
2017-08-17 22:49:52
Marek Wacławik CZIKITA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 13:39:40
2017-08-17 22:46:01
Marek Wacławik KATHMANDAU
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
99 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 13:39:17
2017-08-17 22:45:37
Marek Wacławik BOLIVAR
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
98 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 13:38:53
2017-08-17 22:45:10
Marek Wacławik RAF LIDER
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 13:38:31
2017-08-17 22:43:59
Marek Wacławik A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 13:37:10
2017-08-17 20:59:06
Małgorzata Korycka CANVALENCIA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
94 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 20:42:12
2017-08-17 20:20:23
Cezary Kalinowski ESCORIAL
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 20:41:45
2017-08-17 20:12:57
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
92 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 19:33:02
2017-08-17 19:16:15
Barbara Betlej ASUNA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
91 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 16:20:47
2017-08-17 15:22:12
Anna Kolano UNION
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
90 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 13:05:26
2017-08-17 13:02:19
Kacper Mróz LAURENCJA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
89 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 11:47:06
2017-08-17 11:37:16
Ludwika Hrabska GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
81 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 21:41:12
2017-08-16 21:29:57
Malwina Zdrzalik DEXTER
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
80 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 21:40:41
2017-08-16 21:29:16
Jarosław Płatos TIP TOP Q
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
79 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 19:50:10
2017-08-16 16:38:22
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
78 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 19:49:39
2017-08-16 16:37:44
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
77 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:48:17
2017-08-16 14:16:15
Laura Radziszewska A-CARMEN
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
76 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 15:02:50
2017-08-16 13:18:42
Piotr Piskorski RAHEL
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
75 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 15:02:23
2017-08-16 13:18:15
Natalia Michałowska MAESTRO ZK
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 14:52:40
2017-08-16 13:17:45
Mateusz Chojnowski MISISIPI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
73 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 14:40:37
2017-08-16 13:17:15
Aneta Chmielewska CARDAMON
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 10:55:55
2017-08-16 10:00:54
Karolina Majewska HEKTOR
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 10:00:52
2017-08-16 08:17:00
Kinga Głuchowska FALKONDA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 22:14:42
2017-08-15 21:50:08
Felix Domański-Kruppa CALIMERO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 22:14:12
2017-08-15 21:49:29
Felix Domański-Kruppa ARKANSAS
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
68 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 22:13:34
2017-08-15 21:39:58
Jacek Rode KALINA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
67 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 22:12:58
2017-08-15 21:39:19
Jacek Rode GACEK
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 22:11:38
2017-08-15 21:38:46
Marek Pawluczuk ROSATO
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
65 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 22:07:30
2017-08-15 21:35:47
Marek Pawluczuk TIMIAN
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 22:04:48
2017-08-15 21:35:13
Kamila Pleskacz HUNCWOT
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 22:04:15
2017-08-15 21:34:27
Kamila Pleskacz DAMAI
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 22:02:11
2017-08-15 19:43:59
Maja Synowicz ERATO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
60 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 16:17:07
2017-08-15 15:23:09
Rafał Janusz STAVROS
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 16:16:48
2017-08-15 15:22:09
Rafał Janusz CRAZY CLASSIC
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 16:16:25
2017-08-15 14:42:26
Karol Turowski NADZIEJA II
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
57 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 16:14:39
2017-08-15 14:42:25
Zbigniew Płatos CHAPEAU BAS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 21:52:18
2017-08-15 14:42:00
Zbigniew Płatos AIN'T MISBEHAVIN
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 16:13:51
2017-08-15 13:48:51
Ludwika Kruszewska WILMAR
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 09:45:32
2017-08-15 00:56:05
Anna Nasiłowska NADZIEJA II
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 22:18:21
2017-08-14 21:29:52
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 21:11:57
2017-08-14 20:34:14
Marta Pietrkiewicz COTE D'AZUR
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 21:11:16
2017-08-14 18:18:20
Ewa Mazurowska INDI
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 09:45:05
2017-08-14 18:16:12
Ewa Mazurowska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 21:10:22
2017-08-14 18:11:00
Ewa Mazurowska H-CARYLLO
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 14:43:23
2017-08-14 12:55:44
Maria Kozina CLAYTON
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 12:32:22
2017-08-14 12:03:20
Monika Kuchta DAVANTI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 10:35:39
2017-08-14 09:03:25
Maja Piotrowska HANTERKA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 18:23:49
2017-08-13 17:41:08
Magdalena Przybylska KIRGIZ
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 18:22:46
2017-08-13 17:35:45
Maurycy Wyżykowski JACK BLACK
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 18:22:24
2017-08-13 17:33:59
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 18:22:00
2017-08-13 17:32:07
Nela Niemirska VAN PONYSPORT
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 18:21:37
2017-08-13 17:29:59
Nina Dubowska KINDER PONYSPORT
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 18:20:48
2017-08-13 17:28:28
Patrycja Świetlik MARSYLIA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 18:20:21
2017-08-13 17:23:05
Kornelia Redek BIBA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 11:12:23
2017-08-10 15:36:33
Karolina Łaszkiewicz RODEZJA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 11:11:55
2017-08-10 15:36:09
Karolina Łaszkiewicz DON CORELLI P
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 13:53:26
2017-08-10 09:47:12
Aleksandra Wiśniewska ELECTRA MK
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 15:12:56
2017-08-10 09:46:12
Aleksandra Wiśniewska BOSTON MK
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 15:11:42
2017-08-10 09:45:34
Aleksandra Wiśniewska ASTURIA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 14:58:01
2017-08-09 13:00:50
Małgorzata Jaroszyńska RED WHITE
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 14:57:35
2017-08-09 13:00:15
Małgorzata Jaroszyńska BERRY N
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 08:59:28
2017-08-09 00:46:34
Gabriela Jóźwiak ETNA W
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 08:58:36
2017-08-09 00:26:12
Karol Turowski ETNA W
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 19:26:28
2017-08-08 15:08:29
Zuzanna Prymek ROLEX
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 19:26:05
2017-08-08 15:07:53
Zuzanna Prymek TREVOR H
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 19:25:45
2017-08-08 11:26:58
Ewa Wikalińska ZABOU
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 19:25:16
2017-08-08 11:26:05
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 23:04:10
2017-08-07 21:58:03
Zofia Marx AMAR
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 23:03:43
2017-08-07 21:07:24
Magdalena Szturmowicz TOLTECHI GP Z
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 23:03:04
2017-08-07 18:25:15
Zuzanna Dębowska KORWETTA II
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 23:02:07
2017-08-07 16:11:25
Leszek Nieużyła IRYDON L
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 22:58:40
2017-08-07 16:03:35
Leszek Nieużyła MEKSYK
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 22:58:15
2017-08-07 16:03:14
Leszek Nieużyła LEMA WM
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 22:57:46
2017-08-07 16:02:46
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 18:51:42
2017-08-07 14:45:48
Zofia Nietubyć SILVER BOY
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 13:52:03
2017-08-07 13:17:56
Karolina Chimkowska VAL DE FRANCE
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 11:30:20
2017-08-07 09:17:55
Anna Nerwińska ARAMIS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 00:24:25
2017-08-05 23:18:23
Michał Kubiak CUBANITO
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 00:23:53
2017-08-05 23:17:29
Jacek Gałkowski BANDERAS
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:23:36
2017-08-04 20:04:46
Monika Klama JASPIS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:23:11
2017-08-04 18:37:49
Sara Patejko ZAVIRA A
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:22:45
2017-08-04 18:37:25
Sara Patejko BEATRICCI-G
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:15:46
2017-08-04 18:31:33
Katarzyna Wiśniewska LENOX
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 13:48:12
2017-08-04 07:48:31
Zofia Wiktorzak ANNO LEPI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 18:49:50
2017-08-03 15:02:02
Marta Kotlarska WINNETOU
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Barwińska Daria WKJ Lublin
2000 (J.)
O033555
2. Betlej Barbara BPK
2002 (JM.)
brak
3. Bylica Anna KJ Szumawa Bobrowiec
1998 (MJ.)
O035832
4. Chełmińska Nikola BPK
2002 (JM.)
brak
5. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
6. Chimkowska Karolina Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O018718
7. Chmielewska Aneta WKJ Lublin
S
O041501
8. Chojnowski Mateusz WKJ Lublin
S
O023447
9. Chotnicka Aleksandra Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O010093
10. Chromińska Tatiana KJ Galop Kozienice
S
O020163
11. Daniłowska Karina BPK
2003 (JM.)
brak
12. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
1996 (MJ.)
O004796
13. Dębowska Zuzanna SJ Poster Piaseczno
S
O013837
14. Domagała Natalia KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
brak
15. Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck
S
O028911
16. Drózd Gabriela KJ Aldragho Piaseczno
S
O006793
17. Dubowska Nina Stowarzyszenie SKJ Grobice
2005 (JM.)
O045589
18. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
19. Gintowt Zofia SJ Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
20. Gintowt-Juchniewicz Zofia SJ Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
21. Głuchowska Kinga BPK (MAZ)
S
O039368
22. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
23. Grabowska Oliwia LUKS Nysa Gubin
S
O006099
24. Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
2005 (JM.)
O039853
25. Hrabska Ludwika JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O024446
26. Janusz Rafał KS Garo
S
O004030
27. Jaroszyńska Małgorzata WJK Lublin SJ Fidelius
S
O005102
28. Jendrych Gabriela SJ Poster Piaseczno
2000 (J.)
O027472
29. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O030997
30. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
31. Jones Jemma Stowarzyszenie KS Chojnów
2003 (JM.)
O031298
32. Jóźwiak Gabriela KJ Aromer Józefin
2002 (JM.)
brak
33. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
34. Kalinowski Cezary Kj Strzała Krubiczew
S
O003297
35. Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002660
36. Kamiński Jan Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O003136
37. Kamola Katarzyna KJ Equest Łąck
2000 (J.)
O031414
38. Kasińska Ewa Bractwo Konne Św. Marcina
2002 (JM.)
O039638
39. Kiliańska Katarzyna Stowarzyszenie KS Chojnów
2001 (J.)
O033625
40. Kiliańska Klara Stowarzyszenie KS Chojnów
2007 (Mł.)
O040214
41. Kłęk Jakub SJ Poster Piaseczno
2001 (J.)
O031303
42. Kolano Anna JKS Pogórze Glinik Zaborowski
1997 (MJ.)
brak
43. Komorowska Alicja SJ Poster Piaseczno
2000 (J.)
brak
44. Korycka Małgorzata Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O004456
45. Kościesza Łukasz TKKF Ognisko Hubert Warszawa
S
O025595
46. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O026072
47. Kotwa-Grudzińska Agnieszka BPK (MAZ)
S
O009741
48. Kotyra Natalia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O027148
49. Kowalczyk Paula SKJ Olimpia
2002 (JM.)
brak
50. Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
2000 (J.)
O028675
51. Kozioł Zofia WKJ Lublin
2001 (J.)
O023805
52. Kruszewska Ludwika KJ Łąck
1998 (MJ.)
O031416
53. Krzysztoń Wiktoria BPK
2004 (JM.)
brak
54. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
55. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team
S
O002632
56. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
57. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
58. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
59. Kuchta Monika BPK
S
brak
60. Kuliszewska Zofia BPK (MAZ)
1999 (J.)
O020911
61. Lach Agata BPK (KPO)
1996 (MJ.)
O021879
62. Laskowska Paulina BPK (MAZ)
1998 (MJ.)
O021487
63. Łaszkiewicz Karolina SKJ Salio Besiekierz Rudny
2003 (JM.)
O031774
64. Maciąg Martyna KJ Dworek Okuniew
1998 (MJ.)
O033108
65. Maciak Weronika JKS Equita Świętochów
2000 (J.)
O031626
66. Madej Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O008378
67. Majewska Karolina SJ Poster Piaseczno
S
O004821
68. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
69. Marx Zofia BPK (MAZ)
2001 (J.)
O037224
70. Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
S
O003222
71. Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
S
O003222
72. Michałowska Natalia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O042649
73. Molenda Zuzanna SJ Poster Piaseczno
2001 (J.)
O035040
74. Mordzelewski Arkadiusz SJ Poster Piaseczno
S
O001333
75. Mordzelewski Michał SJ Poster Piaseczno
S
O001972
76. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (J.)
O035724
77. Musiał Karolina KJ Skarb Kozienice
1997 (MJ.)
O024323
78. Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032392
79. Nerwińska Anna JKS Challenger Chrostowo
1997 (MJ.)
O021357
80. Niemirska Nela Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O026865
81. Niesłuchowska Magdalena KJ Aldragho Piaseczno
S
O004211
82. Nietubyć Zofia Stowarzyszenie Warszawski KJ
1997 (MJ.)
O010195
83. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
84. Ośka Wojciech KJ Skarb Kozienice
2003 (JM.)
brak
85. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
86. Pawlik Wiktoria KJ Szwadron Jazdy RP
2002 (JM.)
O031617
87. Pawluczuk Marek JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
S
O000482
88. Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
S
O006573
89. Petrenko Joanna BPK (MAZ)
S
O028681
90. Pietrkiewicz Marta BPK (MAZ)
S
O009887
91. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
92. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
93. Piotrowska Maja KJ Equistro Wierzawice
1997 (MJ.)
O021348
94. Piskorski Piotr WKJ Lublin
2001 (J.)
O031785
95. Pleskacz Kamila JKS Equita Świętochów
S
O006319
96. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
97. Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
S
O000513
98. Początek Sylwia WKJ Lublin
S
O018489
99. Pondo Natalia BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O034837
100. Poruszek Kinga BPK
2002 (JM.)
brak
101. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (Mł.)
O040489
102. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (Mł.)
O040489
103. Przybylska Magdalena Stowarzyszenie SKJ Grobice
1998 (MJ.)
brak
104. Ptaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037851
105. Radziszewska Laura Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2001 (J.)
O025646
106. Rode Jacek JKS Equita Świętochów
S
O015218
107. Roefler Wiktoria Stowarzyszenie KS Chojnów
2005 (JM.)
brak
108. Roefler Zuzanna SKJ Bajardo Augustówek
S
O002578
109. Rogalska Rita SJ Poster Piaseczno
2002 (JM.)
O038349
110. Różycka Gabriela BPK
1999 (J.)
brak
111. Seroka Anna Largo Sp. z o. o.
1998 (MJ.)
O018720
112. Siwiak Maja BPK
2003 (JM.)
brak
113. Sosnowska Kaja KKJ Kielce
S
O013932
114. Suchta Hubert KJ Aromer Józefin
2002 (JM.)
brak
115. Suska Zuzanna TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2001 (J.)
brak
116. Świetlik Patrycja Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O039864
117. Synowicz Maja KJ SO Łąck
2002 (JM.)
O030966
118. Szturmowicz Magdalena KJ Strzała Krubiczew
S
O003941
119. Tomaszewicz Natasza Alicja JKS Equita Świętochów
2003 (JM.)
O031778
120. Tomaszewska Izabella SJ Poster Piaseczno
S
O003344
121. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
122. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
123. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
124. Trzaska Laura KJ Strzała Krubiczew
2002 (JM.)
O037494
125. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
1996 (MJ.)
O013524
126. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
1996 (MJ.)
O013524
127. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
128. Urbaniak Marek BPK (MAZ)
S
O012763
129. Wacławik Marek SKJ Bobrowy Staw
S
O002899
10073039
130. Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
2002 (JM.)
O038610
131. Wiktorzak Zofia BPK
S
brak
132. Wiśniewska Aleksandra SKF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003693
133. Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
S
O036386
134. Wołąs Aleksandra BPK
Brak
135. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
136. ZDYBICKA Pola BPK
137. Zmorek Damian KJ Welt Opypy
S
O022673
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

108

A-CARMEN HOL. POL 2008 Klacz siwa F: Colman
M: Elisa III / Lancer II
O: Laura Radziszewska
B: Wojciech Kasperski
K014869
2.

64

A-CONI HOL. GER 2008 Klacz gniada F: Con Air
M: Daneta
O: Gabriela Różycka
B: -
brak
3.

86

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Quanta / Quidam's Rubin
O: Rafał Kowalski
B: Małgorzata Siergiej
K019679 DE421000595010
4.

124

AIN'T MISBEHAVIN SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Campari M
M: Damona
O: Waldemar Mróz
B: Waldemar Mróz
K010460 POL009540037205
5.

41

ALOUBETTE OS GER 2006 Klacz kasztanowata F: Armitage / Argentinus
M: Leoni / Baloubet du Rouet
O: Polskie Łowy Sp. z o. o.
B:
K021087 DE418180147706 104AT24
6.

159

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
7.

9

ANNO LEPI XX DEU 2011 Ogier gniada F: Electric Beat
M: Adorata
O: Zofia Wiktorzak
B: Gestut Trona
Brak
8.

34

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
O: Adrian Boczkowski
B: Aleksander Łój
K024088
9.

207

APOLLO S KWPN NED 2005 Wałach F: Indoctro
M: Ratharina
O: Karolina Sękalska
B: Stoeterij Schroder B.V.
K011632
10.

168

ARAMIS SP POL 2004 Wałach kara/168 F: Monsun
M: Aluzja
O: Waldemar Spychalski
B: Polska
K017753
11.

116

ARKANSAS SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Arcygraf / Graf Quidam
M: Aza / Montevideo
O: Janusz Domański
B: Marian Orłowski
K015667 POL009590173208
12.

210

ASCETA XX POL 2011 Wałach gniada F: Fast and Furious
M: Asceza
O: Kiljańczyk
B: SK Kozienice Spółka z o.o.
brak
13.

151

ASTURIA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Seigon/Nobody
M: Andromeda/Louis
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Ryszard Pieroń
K011974
14.

91

ASUNA SP POL 2006 Klacz kara F: Hamlet Go
M: Aria
O: Agnieszka Betlej
B: -
brak
15.

48

AVENUE Szlachetna Półkrew POL 2005 Klacz gniada F: Don Cavallo
M: Armina
O: Kucharski Marek
B: Marczak Mirosław
Brak
16.

2

BANDERAS SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Castilio / Cassini I
M: Bonita / Cabrol
O: Karolina Gałkowska
B: SK Żelichów
K008845 POL009640071603
17.

7

BEATRICCI-G LIT LTU 2005 Klacz gniada F: Bedford
M: Gipolla
O: Zbigniew Patejko
B: NN
K012431
18.

37

BERA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Caretino K / Caretino
M: Bezela / Eskudo
O: Alicja Kiliańska
B: SK Pępowo
K021271 616007610129809
19.

153

BERRY N HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Cassin
M: Katja XV / Cor De La Bryere
O: Jacek Jaroszyński
B: Jochen Neidhardt
K020206 DE421000549009
20.

31

BLACK MAGIC WOMAN KUC POL 2013 Klacz dereszowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Alina Kiliańska
B:
K023961 616999660475513
21.

84

BOLIVAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Iloczyn
M: Boliwia/ Jape
O: Karolina Kicińska
B: Jarosław Pacek
K020704
22.

38

BORNEO SP POL 2009 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Baronesse Picadilly / Prinz Pablo
O: Anna Jones
B: Witold Szydełko
K015280 616009670134909
23.

150

BOSTON MK SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Rash ex Rekrut
M: Bravia MK
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
brak
24.

42

BOTOKS OS GER 2006 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Docenta / Cento
O:
B:
K020309 DE418180152606
25.

204

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
O: Karolina Gałkowska
B: Waldemar John
K011876 POL009610072506 104PY81
26.

80

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma
M: Corleanda P
O: Jan Kalinowski
B: Witold Polowczyk
K024018
27.

66

CAMPUS WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Olivier
M: Cabota
O: Beata Kłęk
B: SK Liski
K020981 616007600223112
28.

88

CANVALENCIA OLD. GER 2011 Klacz gniada F: Verdi
M: Canberra
O: Beata Korycka
B: Antonius Schulte- Suedhoff
K022540 DE 433331637811
29.

186

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/174 F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: Arkadiusz Maciąg
B: Roman Barlik
K016223 POL009610190207
30.

112

CARDAMON SP POL 2012 Wałach siwa F: Correro
M: Ina
O: Aneta Chmielewska
B: Borzyn Jan
K022863
31.

194

CARINA LP SP POL 2005 Klacz siwa F: Kwazar
M: Carmelita LP
O: Hanna Barwinek
B: Drobnik Pawel
K012549 POL009610193805
32.

179

CELANDER KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Tangelo van de Zuutenhoeve
M: Lieke
O: Monika Kwasieborska-Kościesza
B: Prywatny
K023470
33.

178

CELEBRA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Ludger
M: Czeszka
O: Ognisko TKKF Hubert
B: Sylwester Kosiński
brak
34.

20

CHACCO-LAUREN Oldenburska POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Chacco-Blue
M: Laura
O: Andrzej Wojdalski
B: Andrzej Wojdalski
K020859 DE433331641010
35.

128

CHAPEAU BAS OLD POL 2011 Ogier siwa F: Cassini Gold / Cassini I
M: Exit Ten / Exit to Nowhere
O: Zbigniew Płatos
B: Zbigniew Płatos
K021676 DE418182524111
36.

81

CHICCO D'ORO K OLD. POL 2003 Wałach kasztanowata F: Cockpit
M: Ramona E
O: Magdalena Niesłuchowska
B: Niemcy
K007847
37.

12

CHILI PEPER 9 Czeska Gorącokrwista CZE 2003 Wałach kasztanowata F: Cassilius
M: Fontána
O: Agnieszka Kopka
B: -
K009164
38.

107

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
O: Bogusław Święcki
B: SK Janów Podlaski
K013689
39.

137

CLAYTON BWP BEL 2002 Wałach gniada F: Clinton
M: Orleen Van Het Vijverbos
O: Ewa Żak
B: .
K011765
40.

134

COTE D'AZUR HOL. GER 2003 Wałach gniada/174 F: Corofino II
M: Cosmana / Calvados 2
O: Marek Wajda
B: -
K007952 096121
41.

190

COUNTESS OF HIGHFIELDS HAN GBR 2007 Klacz siwa F: Cockpit / Cantus
M: Dinca / Dinard L
O: Sven Zagała
B: -
K018762
42.

126

CRAZY CLASSIC OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada/175 F: Con Air / Contender
M: Ristona / Balou Du Rouet
O: Rafał Janusz
B: Gestuet Lewitz
K017579 DE 418181419007
43.

1

CUBANITO DSH GER 2011 Wałach siwa/175 F: Chap / Cellestial
M: Astra / Acadius
O: Karolina Gałkowska
B:
K021337 DE456370129911
44.

82

CZIKITA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Le Voltaire
M: Czamara/ Kołczan
O: Karolina Kicińska
B: Gosp. Rolne Tomasz Burzyński
K020705
45.

75

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Z BEL 2010 Wałach kasztanowata F: Diamant De Semilly / Le Tot de Semilly
M: Vahinee Des Merisiers / Nonstop
O: Jan Waga
B:
K019876 056015Z55663810
46.

32

DALOUZINA OLD GER 2010 Klacz gniada F:
M:
O: Grzegorz Kubiak
B: Niemcy
brak
47.

122

DAMAI KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Indoctro
M: Naika / Concorde
O: Kamila Pleskacz
B: E. Reyrink
K016363
48.

44

DAMBIS-J SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Qumball / Kimbal
M: Dambarta / Miami Prince
O: Grażyna Madej
B: Grzegorz Jasiczek
K010992 616009670032504
49.

174

DANCER SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Le Duc / Lord Alexander
M: Dyna / Nirkan
O: Tomasz Pawlik
B:
K009015 POL009660913004
50.

22

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Empire
M: Diamantina
O: Hipsz Anna
B: Remigiusz Makowski
K020906 616 009 66 11320 09
51.

212

DARAVAL SP POL 2007 ogier gniada F: Aravel II
M: Durette Z
O: Natalia Drozd
B: Roman Barlik
52.

138

DAVANTI M POL 2011 Wałach gniada F: Huzar
M: Delia
O: Monika Kuchta
B: Maria i Andrzej Bieńko
brak
53.

205

DEBRA SP 2012 klacz gniada F: Marino
M: Debora
O:
B:
54.

104

DEXTER KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Warrant kwpn
M: Ulisina 8 kwpn/Rubert R kwpn
O: Robert Stasiuk
B: Holandia
K020126
55.

47

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Dancing Queen
O: Michał Mordzelewski
B: Beata Wandel
K024084
56.

191

DIEGO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Wieland
M: Dolores
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K012119
57.

96

DON CORELLI P SP POL 2007 Wałach siwa/173 F: Correro / Claudio
M: Dunka / Davidoff
O: Joanna Łaszkiewicz
B: Witold Polowczyk
K016700 POL009610207007
58.

68

EKWADOR MŁP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Emetyt
M: Europa
O: Aleksandra Wołąs
B: Sęczek Grzegorz
Brak
59.

149

ELECTRA MK SP POL 2010 Klacz gniada F: Avero
M: Emillia
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
brak
60.

170

ELVIS TRK POL 2009 Wałach gniada F: Viskis
M: Elegantka
O: Krzysztof Kulik
B: Krzysztof Kulik
K015965 POL732010040309
61.

14

EMAR SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Ethel / Luron
O: Krzysztof Seroka
B: Justyna Jończyk
K010301 616009530412004 105EX76
62.

19

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
O: Marek Urbaniak
B: Niemcy
K023472 DE431316105611
63.

193

ENZO BWP BEL 2004 Wałach ciemnogniada F: Quick Star
M: Sunshine
O: Tatiana Chrominska
B: -
K010015
64.

123

ERATO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Lando
M: Effi
O: Paweł Guzy
B: Rafał Kowalski
K012789 11860
65.

89

ESCORIAL SP POL 2009 Klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: Espoir / Espri
O: Agata Florkiewicz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K013985 616009510414809
66.

154

ETNA W SP POL 2010 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Enigma W
O: Tomasz Jóźwiak
B: Rinaldo Kiecoń
K018592
67.

114

FALKONDA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Dżamir
M: Falanga
O: Kinga Głuchowska
B: Święcicki Henryk
K023469 POL007610265806
68.

196

FAMA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Bonaparte
M: Frotka
O: Michał Mordzelewski
B: -
K008764 616013600144203
69.

201

FENIKS SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: La Voltaire
M: Foppa
O: Jerzy Bylica
B: Bogusław Tyszka
K020107 616009530084310
70.

189

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa F: Houston/ Heartbreaker
M: Chanac Van T&L/ Jarnac
O: Ryszard Minkiewicz
B: T&L
K020838
71.

208

FLORIS-T SP ITA 2008 Wałach gniada F:
M:
O:
B:
brak
72.

132

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
O: Magdalena Zamoyska
B:
K011507 POL009670100607
73.

165

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
74.

57

FRIAR M KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Amadeus
M: Nyminka/Voltaire
O: Katarzyna Roszkowska
B: Holandia
K020060
75.

118

GACEK SP POL 2003 Wałach gniada F: Demetrios
M: Godilo
O: Jacek Rode
B: Lingo Mirosław
K013287
76.

184

GALAKTYKA SP POL 2009 Klacz kara F: Clinton / Corrado I
M: Gala / Palegro
O: Michał Kubiak
B: SK Nad Wigrami
K013984
77.

23

GAUCHO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Galia S / Faust Z
O: Katarzyna Tomaszewska
B: Stanisław Szurik
K015468 POL009520050608
78.

25

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
O: Paweł Maciak
B: Jan Greve
K019360
79.

94

GRUPO PROM ANTRAX Z ZANG BEL 2009 Klacz gniada F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
O: Jacek Hrabski
B: R. Harley
K023183 056015Z55803509 104FH61
80.

136

H- CARYLLO SP POL 2010 Wałach siwa F: Carry Son
M: Herma
O: Agnieszka Kotwa-Grudzińska
B: Agnieszka Kotwa-Grudzińska
brak
81.

139

HANTERKA OLD POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Corvallo / Coriano
M: Highvellya / Highvalley
O: Paweł Piotrowski
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012163 DE418181111005
82.

79

HARLEM SP POL 2012 Wałach gniada F: Landino
M: Hipnoza
O: Agata Świerczyńska
B: Agata Świerczyńska
K021763
83.

169

HAWANA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Campari
M: Hipnoza
O: Agata Świerczyńska
B: Agata Świerczyńska
K017765
84.

113

HEKTOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38
M: Hanka/ Nirkan
O: Karolina Majewska
B: Herman Natalia
K016144 12141
85.

46

HESSEL ST KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Indorado
M: Ralina
O: Mordzelewski Michał
B: Holandia
K024083
86.

28

HRABIA SP POL 2007 Wałach gniada F: Rammstein
M: Hipiska/Bicz
O: Joanna Petrenko
B: Szeremeta Andrzej
K019520
87.

121

HUNCWOT SP POL 2011 Wałach gniada F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Halka / Loxley
O: Kamila Pleskacz
B: Janusz Kosek
K020079
88.

188

I LOVE YOU DU BEAUMONT BWP BEL 2008 Klacz kasztanowata F: Domino de Moyon/ Jalisco B
M: Ti Fany du Beaumont/ Skippy II
O: Dawid Kubiak
B: Francis Morrier
K015620
89.

29

IDRYS SP POL 2008 Ogier gniada/178 F: Cruzejro L / Carpaccio
M: Izadora / Castiglione L
O: Paweł Kozioł
B: Krzysztof Ciechoński
K012051 POL009580063508
90.

135

INDI SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet
M: Inez / Hajfong
O: Marek Rogulski
B: Polska
K016672
91.

63

JARDE-LAND WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Landjonker S
M: Jaxa
O: Agnieszka Leśniak
B: Krzysztof Zdun
K016521 POL007590188507
92.

117

KALINA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iloczyn
M: Kler / Hower
O: Jacek Rode
B: -
K020074
93.

199

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo
M: Kastylia
O: Ryszard Mordzelewski
B: Ryszard Mordzelewski
K019995
94.

35

KASANDRA SP POL 2005 Klacz siwa F: Cavallo / Corrado I
M: Kamena / Alagos
O: Gabriela Drózd
B: Adam Lachowicz
K011220 616009640000405 103PG31
95.

83

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada F: Zinedine/ Guidam
M: Kleopatra/ Samurai M
O: Oliwia Grabowska
B: Agnieszka Sztandar- Sztanderska
K021758
96.

141

KINDER PONYSPORT KUC POL 2005 Wałach inna/kuc:148 F: El Djazair
M: Kabała
O: Iwona Kotyra
B: Małgorzata Bednarska
brak
97.

142

KIRGIZ SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Dan
M: Kama
O: Iwona Kotyra
B: Anna Francuz
brak
98.

161

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Veracruz
M: Kordoba
O: Michał Mordzelewski
B: Ryszard Mordzelewski
K018266
99.

61

LA LOXLEY L SP POL 2010 Ogier gniada F: Bischof L
M: La PalomaL
O: Andrzej Lemański
B: KJ Alexander
K018352
100.

26

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Lakrima / Rubin
O: Michał Pilkiewicz
B:
K019769 616009610226811
101.

93

LAURENCJA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Stalon /
M: Lisa / Hades
O: Waldemar Mróz
B: Zbigniew Płatos
K016707 DE433331562007
102.

164

LEMA WM Niem.sport. POL 2007 Klacz ciemnogniada/174 F: Wanderfurst
M: Lemańska WM
O: Jerzy Korona
B: Wojciech Majewski
K017756 DE 455-8770023-07
103.

8

LENOX Niem.sport. GER 2005 Wałach kasztanowata F: Lapateado
M: Nordlicht
O: Tomasz Matysiak
B: -
K011440
104.

74

LIONEL WESTF POL 2010 Wałach gniada F: Lancer III / Landgraf I
M: Callas / Castillo
O:
B:
K021861 DE441411589310
105.

209

LIWIA kuc wal. 2010 F: Wolling's Dante
M: Wolling's Lucy
O:
B:
106.

17

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Lider /
M: Larissa /
O: Piotr Barwiński
B: Jan Krzyżoszczak
K017212 POL009611094104
107.

60

LORENCJA SP POL 2005 Klacz tarantowata F: Lampas
M: Lanca
O: Chełmińska Aleksandra
B: Krzyżoszczak Jan
brak
108.

180

LUCKY LUKE XX POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Roulette
M: Lorena
O: Kiljańczyk
B: SK Kozienice Spółka z o.o.
K023182
109.

40

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
O: Anna Jones
B: SK Nad Wigrami
K016430 616009510444710 105DC76
110.

30

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach kara F: Huzar
M: Łysica
O: Wacławik Usługi Jeździeckie
B: SK Walewice
K017722
111.

144

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada/163 F: Imequyl
M: Marsylia / First des Termes
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K019638 616009660558309
112.

90

MAESTRO TRK. POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz
M: Malaruna
O: Beata Jendrych
B: Maciej Pietras
K019413 POL732010056011
113.

50

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa F: Lambado
M: Mara
O: Izabella Tomaszewska
B: Lucjan Kosnowicz
Brak
114.

110

MAESTRO ZK SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cancoon
M: Miss Neel
O: Izabela Michałowska
B: Zbigniew Kruk
K019917 616009590205311
115.

67

MAISHA Kuc Feliński POL 2013 Klacz srokata/kuc: F: M King
M: Halka
O: Aleksandra Wołąs
B: Krzysztof Zawada
Brak
116.

65

MAKLER II MŁP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Emerson
M: Makala
O: Ewa Brzozowska
B: Lech Brzozowski
K022555
117.

11

MARSYLIA MŁP POL 1999 Klacz siwa/158 F: First des Termes
M: Batuta
O: Dariusz Kotyra
B: Krzysztof Kraszewski
K020034
118.

71

MAVANDER SP POL 2011 Wałach gniada F: Vanndam
M: Makabi
O: Łukasz Jończyk
B: Łukasz Jończyk
K023275
119.

163

MEKSYK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Falkon
M: Madera
O: Jerzy Korona
B: Jan Biskup
K019026 616006540108410
120.

211

MIDNIGHT MAGIC kuc 2008 ogier siwa F: Atlantic Magic
M: Muffin
O:
B:
121.

111

MISISIPI WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Bakalar
M: Montana
O: Izabela Michałowska
B: Izabela Michałowska
K017311
122.

176

MY LORD Westf. POL 2012 Ogier siwa F: Mylord Cardhago
M: Atlanta Z
O: Karol Niemczuk
B: Karol Niemczuk
K021638
123.

39

MY QUEST SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Conquest Boy / Contendro I
M: My Little Problem / Puissance
O: Marta Kwiatkowska
B: Marta Kwiatkowska
K023473 616009590177712
124.

127

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
O: Maciej Nasiłowski
B: MK Filice
K019506
125.

106

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
126.

21

NOVELLA PP KUC POL 2003 Klacz gniada/kuc:149 F: Cocky Dundee / Cocky Dundas BB
M: Nasma PP / Nantano
O: Kapella Sp. z o. o.
B: Procima Sp. z o. o.
K013822 POL013670029103
127.

171

OLIMPIA SP POL 2003 Klacz gniada F: Alfaro
M: Obiekcja
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Polska
brak
128.

172

ONE LADY SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Watson
M: Obstawa
O: Rita Rogalska
B: Polska
K023238 616009530286911
129.

181

PHENIX WESTF GER 2003 Wałach gniada F: Pilgrim / Polydor
M: Holsatia X / Landgraf I
O: Largo Sp. z o. o.
B: Peter Nagel-Torn
K007202 DE441412051603
130.

173

PIRLO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Air Dream / Aircraft
O: Barbara Pełka
B: Krzysztof Tyszko
K010300 DE431310034005
131.

78

POLONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Marino / Zeoliet
M: Prelekcja / Dziurawiec
O: Jan Kalinowski
B: Andrzej Pohl
K008447 POL009600056600
132.

192

PRESTON SP POL 2011 Ogier gniada F: Solaris
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K021712
133.

72

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve
M: Philadelphia 2
O: Lach Agata
B: -
K017297
134.

85

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider
M: Rafa/ Monte Christo
O: Krzysztof Suchożebrski
B: Mirosław Kozański
K011901
135.

109

RAHEL MŁP POL 2009 Klacz gniada F: Flaming
M: Rewia
O: Ewa Kazimierczuk
B: Ewa Kazimierczuk
K018673
136.

175

RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL NRPS GER 2002 Wałach kasztanowata/170 F: Rubiquil
M: Baccara
O: Kaja Sosnowska Karol Niemczuk
B: Comb. Schmitz & Heeren
K016252 60022232S
137.

24

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
138.

62

RAVEL SP POL 2008 wałach kasztanowata/165 F: Aravel II
M: Rosalia
O: Krzysztof Kulik
B: Krzysztof Kulik
K015114
139.

152

RED WHITE SP POL 2006 Wałach gniada/168 F: Cajero
M: Rakuza
O: Jacek Jaroszyński
B: Stanisław Grygier
K014248 616009610284606
140.

45

ROBINIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral
M: Ronia
O: Michał Mordzelewski
B: Marcin Klinkiewicz
K023240
141.

95

RODEZJA SP POL 2005 Klacz gniada F: Samurai M / Voltaire
M: Reja / Barbur
O: Joanna Łaszkiewicz
B: Agnieszka Knap
K010448 616009680034605 103HZ85
142.

155

ROLEX WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Himen / Oder
M: Rita / Arak
O: Klaudia Prymek
B:
K018756 616007520162906
143.

77

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
O: Joanna Kuliszewska
B: Hernandez Alfredo BEL
K023624 056015Z55775410 105BB45
144.

119

ROSATO HOL GER 2012 Wałach gniada F: -
M: -
O: Jacek Rode
B: -
brak
145.

133

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
146.

182

SAKAR Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/164 cm F: Acorino
M: Serenada
O: Jarosław Ptaszyński
B: Jonasz Boś
K012303
147.

166

SILVER BOY OLD. GER 2007 Wałach siwa F: Silverstone
M: Miss Amor
O: Andrzej Nietubyć
B: Roman Gmurowski
K011170
148.

200

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa F: Devin du Maury
M: Skaluna/Lump
O: Michał Mordzelewski
B: SK Ochaby
K015692
149.

73

STACUDO BAW GER 2010 Wałach gniada F: Stalypso / Stakkate
M: Medici / Florestine
O: Anna Bienias
B: Eden Alois
K019997 DE481810205810
150.

125

STAVROS HAN GER 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Zora / Zuenftiger
O: Rafał Janusz
B: Elisabeth Kapp
K014790 DE431314801008
151.

202

STEWARD SP POL 2007 Wałach siwa F: Contender Son hol.
M: Sława m/Manhattan m
O: brak
B: brak
brak
152.

49

SZANTI SP POL 2009 Klacz siwa F: HBC Lake Bit
M: Safari
O: Michał Mordzelewski
B: Cezary Szeibe
K016645
153.

15

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl
M: Szaki
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Ochaby
K019371 616009540116409
154.

203

TENOR SP 2010 wałach gniada F: Sokrates
M: Tamiza
O:
B:
155.

70

THE NEIGHBOUR KWPN NED 2000 Wałach kasztanowata F: Madison / Guidam
M: Nelissa / Burggraaf
O: Barbara Dzikowska-Lach
B: brak
K005114 0010265
156.

120

TIMIAN Czes. Gorąc. CZE 2009 Ogier kasztanowata/175 F: Amarillo
M: Tajga
O: Jacek Rode
B: -
K018965
157.

105

TIP TOP Q SP POL 2006 Wałach gniada F: Quidam De Revel
M: Tina
O: Kaczmarek
B: -
K010736
158.

160

TOLTECHI GP Z Z BEL 2011 Klacz gniada F: Takashi van Berkenbroek
M: Oxer
O: Magdalena Szturmowicz
B: Franco Juan Carlos
K023982
159.

156

TREVOR H DRP GER 2011 Wałach siwa/kuc: F: Timesquare / Tizian /Titus
M: Corrida / Corrado II / Cor De La Bryere
O: Zuzanna Prymek
B:
K023204 DE435350066511
160.

158

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z
M: Nais De La Pomme/ Darco
O: M. Jean-Christophe Lecorneur
B: M. Geert Baerstoen, Le Pin (FRA)
K023573
161.

92

UNION KWPN POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Freestyle
M: Fonda
O: Anna Kolano
B: J.Aarten
K005890
162.

69

URIAS KWPN NLD 2001 Wałach gniada F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
O: Gabriel Głusek
B: Albert Zoer
K008182 0105809 POL40639
163.

167

VAL DE FRANCE SF FRA 2009 Ogier kasztanowata/177 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Princesse De France / Qredo De Paulstra
O: Karolina Chimkowska
B:
K020274 25000109223906P
164.

145

VAN PONYSPORT KUC POL 2002 Wałach gniada/mk:156 F: Aksamit
M: Vega
O: HSB Servis Sp. z o.o.
B: Mariusz Stański
K022862
165.

197

WERMUT WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Lew/
M: Wygrana/
O: Marcin Wieczorkowski
B: Gospodarstwo Agroturystyczne Lidia Woźniczka
K020317
166.

206

WICEK kuc POL 2008 wałach kasztanowata F: Wiatr Ponysport
M: Veris Ponysport
O: Anna Zdybicka
B: Stanisław Baraniok
167.

129

WILMAR MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Rashim
M: Wilma
O: Ludwika Kruszewska
B: SK Prudnik
K011113
168.

10

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Goldstern / Ahorn
O: Marta Kotlarska
B:
K009862 5280030305238 102XR45
169.

157

ZABOU HOL. GER 2007 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Uletta I / Calvados II
O: Małgorzata Wikalińska
B:
K020027
170.

6

ZAVIRA A HAN GER 2003 Klacz kasztanowata F: Zacharias / Zeus
M: Diamond / Drosselklang
O: Zbigniew Patejko
B: Erwin Von Dehsen
K008915 DE431315422303 103EJ12
Rider Club
Competition
Prize
Drózd Gabriela KJ Aldragho Piaseczno
50
SUM:
50.00
Hrabska Ludwika JKS Salio Besiekierz Rudny
100
SUM:
100.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
200
300
250
250
50
SUM:
1050.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team
400
50
50
SUM:
500.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
50
400
100
SUM:
550.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
50
SUM:
50.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
600
600
SUM:
1200.00
Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
50
SUM:
50.00
Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
250
400
50
400
SUM:
1100.00
Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
100
150
50
SUM:
300.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
150
200
250
SUM:
600.00
Turowski Karol KJ Aromer Józefin
50
SUM:
50.00
Wacławik Marek SKJ Bobrowy Staw
300
SUM:
300.00
Zmorek Damian KJ Welt Opypy
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barwińska Daria
WKJ Lublin
LONDON (17)
2017-08-26
24
2017-08-26
54
2017-08-27
18
Betlej Barbara
BPK
ASUNA (91)
2017-08-26
2017-08-26
14
2017-08-27
3
2017-08-27
3
Bylica Anna
KJ Szumawa Bobrowiec
FENIKS (201)
2017-08-26
20
2017-08-26
36
2017-08-27
4
2017-08-27
1
Chełmińska Nikola
BPK
2017-08-27
13
2017-08-27
13
2017-08-27
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
PRESTON (192)
2017-08-26
49
2017-08-26
23
2017-08-27
12
Chimkowska Karolina
Stowarzyszenie KS Chojnów
2017-08-26
22
2017-08-26
17
Chmielewska Aneta
WKJ Lublin
CARDAMON (112)
2017-08-26
2017-08-26
25
2017-08-27
34
2017-08-27
59
Chojnowski Mateusz
WKJ Lublin
MISISIPI (111)
2017-08-26
8
2017-08-26
23
2017-08-27
14
2017-08-27
34
Chotnicka Aleksandra
Stowarzyszenie KS Chojnów
2017-08-26
43
2017-08-26
14
2017-08-27
32
2017-08-27
29
ANTYLYA (34)
2017-08-26
23
2017-08-26
Chromińska Tatiana
KJ Galop Kozienice
ENZO (193)
2017-08-26
25
2017-08-26
46
2017-08-27
11
2017-08-27
28
Daniłowska Karina
BPK
NAOMI (106)
2017-08-27
4
2017-08-27
2017-08-27
27
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Stryków
2017-08-26
20
2017-08-26
57
2017-08-27
35
2017-08-27
37
RAVEL (62)
2017-08-26
16
2017-08-27
39
2017-08-26
24
2017-08-26
11
2017-08-27
8
Dębowska Zuzanna
SJ Poster Piaseczno
2017-08-26
44
2017-08-26
2017-08-27
15
2017-08-27
Domagała Natalia
KJ Aromer Józefin
2017-08-26
18
2017-08-26
45
Domański-Kruppa Felix
KJ SO Łąck
ARKANSAS (116)
2017-08-26
15
2017-08-26
15
2017-08-27
14
2017-08-27
20
Drózd Gabriela
KJ Aldragho Piaseczno
2017-08-26
27
2017-08-26
18
2017-08-27
5
50
2017-08-27
16
Dubowska Nina
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2017-08-26
1
2017-08-26
12
2017-08-27
1
2017-08-27
15
2017-08-27
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
2017-08-27
41
BRANDO (204)
2017-08-26
26
2017-08-26
2017-08-27
46
Gintowt Zofia
SJ Poster Piaseczno
ROBINIA (45)
2017-08-26
57
2017-08-26
2017-08-27
17
2017-08-27
Gintowt-Juchniewicz Zofia
SJ Poster Piaseczno
FAMA (196)
2017-08-26
5
2017-08-26
Głuchowska Kinga
BPK (MAZ)
FALKONDA (114)
2017-08-26
16
2017-08-26
51
Głusek Gabriel
SJ Poster Piaseczno
URIAS (69)
2017-08-26
48
2017-08-26
12
Grabowska Oliwia
LUKS Nysa Gubin
ŁAWNIK (30)
2017-08-26
14
2017-08-26
54
2017-08-27
33
2017-08-27
Hipsz Kaja
JKS Equita Świętochów
2017-08-26
9
2017-08-26
48
2017-08-27
8
2017-08-27
48
Hrabska Ludwika
JKS Salio Besiekierz Rudny
2017-08-26
52
2017-08-27
3
100
2017-08-27
19
Janusz Rafał
KS Garo
STAVROS (125)
2017-08-26
7
2017-08-27
21
2017-08-26
38
2017-08-27
Jaroszyńska Małgorzata
WJK Lublin SJ Fidelius
RED WHITE (152)
2017-08-26
54
2017-08-26
19
2017-08-27
2017-08-27
BERRY N (153)
2017-08-26
41
2017-08-26
60
2017-08-27
52
2017-08-27
Jendrych Gabriela
SJ Poster Piaseczno
MAESTRO (90)
2017-08-27
Jendrzejczak Blanka
JKS Equita Świętochów
2017-08-26
63
2017-08-26
20
2017-08-27
20
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
STACUDO (73)
2017-08-26
6
2017-08-26
2017-08-27
3
200
LIONEL (74)
2017-08-26
2
300
2017-08-26
3
250
2017-08-27
16
2017-08-27
3
250
2017-08-26
5
50
2017-08-27
12
Jones Jemma
Stowarzyszenie KS Chojnów
BORNEO (38)
2017-08-26
28
2017-08-27
10
LUNA (40)
2017-08-27
15
Jóźwiak Gabriela
KJ Aromer Józefin
ETNA W (154)
2017-08-26
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
HARLEM (79)
2017-08-26
16
2017-08-26
19
2017-08-27
12
2017-08-27
2017-08-26
2017-08-26
8
2017-08-27
2017-08-27
20
Kalinowski Cezary
Kj Strzała Krubiczew
2017-08-26
34
2017-08-26
2017-08-27
44
2017-08-27
14
Kalinowski Piotr
KU AZS Politechniki Warszawskiej
HAWANA (169)
2017-08-26
44
2017-08-26
33
2017-08-27
10
2017-08-27
30
Kamiński Jan
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
STEWARD (202)
2017-08-26
11
Kamola Katarzyna
KJ Equest Łąck
WERMUT (197)
2017-08-26
7
2017-08-26
56
Kasińska Ewa
Bractwo Konne Św. Marcina
ELVIS (170)
2017-08-26
53
2017-08-26
2017-08-27
2017-08-27
38
Kiliańska Katarzyna
Stowarzyszenie KS Chojnów
BERA (37)
2017-08-26
29
2017-08-27
42
Kiliańska Klara
Stowarzyszenie KS Chojnów
2017-08-26
6
2017-08-26
15
2017-08-27
5
2017-08-27
24
Kłęk Jakub
SJ Poster Piaseczno
CAMPUS (66)
2017-08-26
23
2017-08-26
30
2017-08-27
27
2017-08-27
LIWIA (209)
2017-08-26
9
2017-08-26
9
2017-08-26
Kolano Anna
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
UNION (92)
2017-08-26
40
2017-08-26
55
2017-08-27
39
2017-08-27
47
Komorowska Alicja
SJ Poster Piaseczno
TENOR (203)
2017-08-26
38
2017-08-26
18
2017-08-27
37
2017-08-27
63
Korycka Małgorzata
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2017-08-26
50
2017-08-26
18
Kościesza Łukasz
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
CELANDER (179)
2017-08-27
2017-08-27
40
Kotlarska Marta
KJ Aromer Józefin
2017-08-26
39
2017-08-26
30
2017-08-27
20
2017-08-27
49
Kotwa-Grudzińska Agnieszka
BPK (MAZ)
2017-08-27
2017-08-27
14
Kotyra Natalia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2017-08-27
2
2017-08-26
1
MADRYT (144)
2017-08-26
4
2017-08-26
27
2017-08-27
44
Kowalczyk Paula
SKJ Olimpia
OLIMPIA (171)
2017-08-26
11
2017-08-26
3
2017-08-27
1
2017-08-27
26
2017-08-27
Kozina Maria
KJ Strzała Krubiczew
CLAYTON (137)
2017-08-26
10
2017-08-26
13
2017-08-27
9
Kozioł Zofia
WKJ Lublin
IDRYS (29)
2017-08-26
55
2017-08-27
28
Kruszewska Ludwika
KJ Łąck
WILMAR (129)
2017-08-26
40
2017-08-27
64
Krzysztoń Wiktoria
BPK
MAESTRO (50)
2017-08-26
5
2017-08-26
2017-08-26
6
2017-08-27
10
2017-08-27
2017-08-27
21
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
MAESTRO (90)
2017-08-26
14
2017-08-26
28
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team
2017-08-26
2
400
2017-08-27
9
2017-08-26
39
2017-08-27
27
2017-08-26
5
50
2017-08-26
14
2017-08-27
5
50
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
2017-08-26
31
2017-08-27
42
LUNA (40)
2017-08-26
41
2017-08-27
4
50
2017-08-26
2017-08-27
2
400
BOTOKS (42)
2017-08-26
4
100
2017-08-27
10
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2017-08-26
4
50
2017-08-27
38
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
GALAKTYKA (184)
2017-08-26
1
600
2017-08-27
1
600
Kuchta Monika
BPK
DAVANTI (138)
2017-08-27
11
2017-08-27
19
Kuliszewska Zofia
BPK (MAZ)
2017-08-26
17
2017-08-26
12
2017-08-27
26
Lach Agata
BPK (KPO)
2017-08-26
58
2017-08-26
46
2017-08-27
16
2017-08-27
40
2017-08-26
35
2017-08-26
16
2017-08-27
11
2017-08-27
18
Laskowska Paulina
BPK (MAZ)
CHORĄŻY (107)
2017-08-27
Łaszkiewicz Karolina
SKJ Salio Besiekierz Rudny
RODEZJA (95)
2017-08-26
29
2017-08-26
51
2017-08-27
23
2017-08-27
38
2017-08-26
52
2017-08-27
36
Maciąg Martyna
KJ Dworek Okuniew
CARAVELLA (186)
2017-08-26
19
2017-08-26
2017-08-27
41
2017-08-27
Maciak Weronika
JKS Equita Świętochów
GLITTER (25)
2017-08-26
47
Madej Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
2017-08-26
2017-08-27
2017-08-27
19
Majewska Karolina
SJ Poster Piaseczno
HEKTOR (113)
2017-08-26
26
2017-08-26
17
2017-08-27
50
2017-08-27
39
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
FRIAR M (57)
2017-08-26
37
2017-08-26
7
2017-08-27
7
Marx Zofia
BPK (MAZ)
AMAR (159)
2017-08-26
24
2017-08-26
56
2017-08-26
2017-08-27
2017-08-27
Mazurowska Ewa
KJ Strzała Krubiczew
2017-08-26
9
2017-08-27
13
INDI (135)
2017-08-26
5
50
2017-08-26
45
2017-08-27
21
2017-08-27
8
Mazurowska Ewa
KJ Strzała Krubiczew
2017-08-26
2017-08-26
26
2017-08-27
16
Michałowska Natalia
WKJ Lublin
2017-08-26
2017-08-26
2017-08-27
9
2017-08-27
Molenda Zuzanna
SJ Poster Piaseczno
SKŁADNIA (200)
2017-08-27
6
2017-08-27
12
Mordzelewski Arkadiusz
SJ Poster Piaseczno
KAPITO (199)
2017-08-26
6
2017-08-26
14
2017-08-27
6
2017-08-27
25
Mordzelewski Michał
SJ Poster Piaseczno
2017-08-26
21
2017-08-26
34
2017-08-27
30
2017-08-27
33
2017-08-26
35
2017-08-26
51
2017-08-27
30
2017-08-27
SZANTI (49)
2017-08-26
42
2017-08-26
30
2017-08-27
27
2017-08-27
29
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2017-08-26
11
2017-08-26
22
2017-08-27
22
2017-08-27
58
Musiał Karolina
KJ Skarb Kozienice
2017-08-27
18
2017-08-27
25
Nasiłowska Anna
KJ Aromer Józefin
2017-08-26
55
2017-08-27
1
Nerwińska Anna
JKS Challenger Chrostowo
ARAMIS (168)
2017-08-26
22
2017-08-26
43
2017-08-27
25
2017-08-27
32
Niemirska Nela
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2017-08-26
2017-08-26
2017-08-26
Niesłuchowska Magdalena
KJ Aldragho Piaseczno
2017-08-26
20
2017-08-26
2017-08-27
16
2017-08-27
60
Nietubyć Zofia
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2017-08-26
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
MEKSYK (163)
2017-08-26
47
2017-08-26
49
2017-08-27
18
2017-08-27
17
LEMA WM (164)
2017-08-26
5
2017-08-27
14
2017-08-27
7
FREDORA (165)
2017-08-26
1
250
2017-08-26
1
400
2017-08-27
4
50
2017-08-27
1
400
DARAVAL (212)
2017-08-26
15
2017-08-26
40
2017-08-27
11
2017-08-27
15
Ośka Wojciech
KJ Skarb Kozienice
ASCETA (210)
2017-08-27
7
2017-08-27
2017-08-27
17
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
2017-08-26
1
2017-08-26
39
2017-08-27
31
2017-08-27
9
2017-08-26
1
2017-08-26
52
2017-08-27
4
Pawlik Wiktoria
KJ Szwadron Jazdy RP
DANCER (174)
2017-08-26
2
2017-08-27
2017-08-27
43
Pawluczuk Marek
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
ROSATO (119)
2017-08-26
1
2017-08-26
1
2017-08-27
9
2017-08-27
TIMIAN (120)
2017-08-26
46
2017-08-26
42
2017-08-27
22
2017-08-27
35
DAMAI (122)
2017-08-26
16
Pełka Barbara
JKS Jantar Stryków
PIRLO (173)
2017-08-26
2017-08-27
13
2017-08-27
15
Petrenko Joanna
BPK (MAZ)
HRABIA (28)
2017-08-26
12
2017-08-26
59
2017-08-27
12
2017-08-27
57
Pietrkiewicz Marta
BPK (MAZ)
2017-08-27
8
2017-08-27
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
LAKRO (26)
2017-08-27
23
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
CARINA LP (194)
2017-08-26
13
2017-08-26
8
2017-08-27
10
2017-08-27
53
Piotrowska Maja
KJ Equistro Wierzawice
HANTERKA (139)
2017-08-26
53
2017-08-26
43
2017-08-27
13
2017-08-27
31
Piskorski Piotr
WKJ Lublin
RAHEL (109)
2017-08-26
48
2017-08-26
38
2017-08-27
44
2017-08-27
65
Pleskacz Kamila
JKS Equita Świętochów
HUNCWOT (121)
2017-08-26
2017-08-26
15
2017-08-27
2017-08-27
13
DAMAI (122)
2017-08-26
36
2017-08-27
19
2017-08-27
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
TIP TOP Q (105)
2017-08-26
16
2017-08-26
13
2017-08-27
24
2017-08-27
23
Płatos Zbigniew
KJ Galop Kozienice
2017-08-26
28
2017-08-26
19
2017-08-27
54
2017-08-26
17
2017-08-26
50
2017-08-27
33
Początek Sylwia
WKJ Lublin
2017-08-26
29
2017-08-26
53
Pondo Natalia
BPK (MAZ)
AVENUE (48)
2017-08-26
10
2017-08-26
2017-08-27
5
2017-08-27
Poruszek Kinga
BPK
MAISHA (67)
2017-08-26
2017-08-27
2017-08-27
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
ROLEX (155)
2017-08-26
3
2017-08-26
3
100
2017-08-27
3
2017-08-27
2
150
TREVOR H (156)
2017-08-26
58
2017-08-26
4
50
2017-08-27
42
2017-08-27
62
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
2017-08-26
4
2017-08-27
4
Przybylska Magdalena
Stowarzyszenie SKJ Grobice
KIRGIZ (142)
2017-08-26
1
2017-08-26
2017-08-27
8
Ptaszyńska Aleksandra
Stowarzyszenie SKJ Grobice
SAKAR (182)
2017-08-26
37
2017-08-26
62
2017-08-27
55
2017-08-27
43
Radziszewska Laura
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
A-CARMEN (108)
2017-08-26
47
Rode Jacek
JKS Equita Świętochów
KALINA (117)
2017-08-26
34
2017-08-26
57
2017-08-27
36
2017-08-27
61
GACEK (118)
2017-08-26
56
2017-08-27
37
2017-08-27
41
Roefler Wiktoria
Stowarzyszenie KS Chojnów
APOLLO S (207)
2017-08-26
2
2017-08-26
2
2017-08-27
22
2017-08-27
45
Roefler Zuzanna
SKJ Bajardo Augustówek
2017-08-26
6
2017-08-27
1
Rogalska Rita
SJ Poster Piaseczno
ONE LADY (172)
2017-08-26
2017-08-26
50
2017-08-27
35
2017-08-27
51
Różycka Gabriela
BPK
A-CONI (64)
2017-08-26
1
2017-08-26
9
2017-08-26
2017-08-27
2017-08-27
6
Seroka Anna
Largo Sp. z o. o.
EMAR (14)
2017-08-26
8
PHENIX (181)
2017-08-26
8
2017-08-27
11
Siwiak Maja
BPK
FLORIS-T (208)
2017-08-26
8
2017-08-26
24
2017-08-27
21
2017-08-27
2
2017-08-27
3
Sosnowska Kaja
KKJ Kielce
2017-08-26
25
2017-08-26
26
2017-08-27
6
MY LORD (176)
2017-08-26
35
2017-08-26
37
2017-08-27
43
Suchta Hubert
KJ Aromer Józefin
DEBRA (205)
2017-08-26
3
2017-08-26
17
2017-08-27
6
2017-08-27
23
2017-08-27
Suska Zuzanna
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
CELEBRA (178)
2017-08-27
2017-08-27
Świetlik Patrycja
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2017-08-26
2017-08-26
4
2017-08-27
2
2017-08-27
3
Synowicz Maja
KJ SO Łąck
ERATO (123)
2017-08-26
27
2017-08-26
11
2017-08-27
19
2017-08-27
17
Szturmowicz Magdalena
KJ Strzała Krubiczew
2017-08-26
33
2017-08-26
10
2017-08-27
28
Tomaszewicz Natasza Alicja
JKS Equita Świętochów
2017-08-26
11
2017-08-27
8
2017-08-27
2
Tomaszewska Izabella
SJ Poster Piaseczno
SZIMANO (15)
2017-08-26
7
2017-08-26
12
2017-08-27
34
2017-08-27
7
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
2017-08-26
10
2017-08-26
45
2017-08-27
11
2017-08-27
40
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
2017-08-26
2
150
2017-08-26
3
200
2017-08-27
1
250
2017-08-27
26
GLITTER (25)
2017-08-26
21
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
GLITTER (25)
2017-08-27
31
2017-08-27
20
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
LAKRO (26)
2017-08-26
9
2017-08-26
44
Trzaska Laura
KJ Strzała Krubiczew
POLONIA (78)
2017-08-26
7
2017-08-26
13
2017-08-27
10
2017-08-27
29
Turowski Karol
KJ Aromer Józefin
2017-08-26
2017-08-27
8
Turowski Karol
KJ Aromer Józefin
ETNA W (154)
2017-08-26
18
2017-08-27
5
2017-08-27
5
50
Uljanowska Agnieszka
KJ Strzała Krubiczew
2017-08-26
36
2017-08-27
36
Urbaniak Marek
BPK (MAZ)
2017-08-26
2017-08-26
42
2017-08-27
2017-08-27
18
Wacławik Marek
SKJ Bobrowy Staw
CZIKITA (82)
2017-08-26
7
2017-08-26
49
2017-08-27
26
2017-08-27
2017-08-26
31
2017-08-26
32
2017-08-27
32
BOLIVAR (84)
2017-08-26
32
2017-08-26
33
2017-08-27
24
2017-08-27
2017-08-26
31
2017-08-26
2017-08-27
2
300
2017-08-26
32
2017-08-26
10
2017-08-27
6
Wikalińska Ewa
BPK (MAZ)
ZABOU (157)
2017-08-26
61
2017-08-26
25
2017-08-27
24
2017-08-26
21
2017-08-27
45
2017-08-27
Wiktorzak Zofia
BPK
2017-08-27
12
2017-08-27
7
Wiśniewska Aleksandra
SKF KJ Hippica Polonia Słupno
2017-08-26
2017-08-26
15
2017-08-27
16
2017-08-27
BOSTON MK (150)
2017-08-26
10
2017-08-26
21
2017-08-27
2017-08-27
14
ASTURIA (151)
2017-08-26
13
2017-08-26
2017-08-27
22
2017-08-27
17
Wiśniewska Katarzyna
KJ Aromer Józefin
LENOX (8)
2017-08-26
41
2017-08-27
7
2017-08-27
56
Wołąs Aleksandra
BPK
MAISHA (67)
2017-08-26
8
EKWADOR (68)
2017-08-26
22
2017-08-26
2017-08-27
2017-08-27
25
Zdrzalik Malwina
KJ Galop Kozienice
DEXTER (104)
2017-08-26
13
2017-08-26
12
2017-08-27
15
2017-08-27
ZDYBICKA Pola
BPK
WICEK (206)
2017-08-26
1
2017-08-26
1
2017-08-27
2
2017-08-27
4
Zmorek Damian
KJ Welt Opypy
DIEGO (191)
2017-08-26
9
2017-08-26
6
2017-08-27
4
100

Number of Riders: 137

Number of Horses: 170

The sum of prizes: 6 000.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl