Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
85 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 12:48:52
2017-08-18 11:37:24
Karolina Musiał ODESSA
  • 1x 3/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
84 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 09:50:15
2017-08-18 07:03:52
Klaudia Rorbach QUIDAM'S CAPITOL R
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
83 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 09:49:47
2017-08-18 07:02:28
Adam Ciechański CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 09:49:18
2017-08-17 22:30:18
Zuzanna Strzelczyk SAGE
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
81 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 18:37:59
2017-08-17 18:07:10
Anna Snoch DRACHMA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 13:04:51
2017-08-17 13:01:57
Klaudia Wolska RAWA
  • 1x 9/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
79 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 13:04:17
2017-08-17 12:57:51
Małgorzata Zabrzycka JENOT
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
78 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 11:46:25
2017-08-17 11:32:43
Aleksandra Wiśniewska RIHANNA
  • 2x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
77 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 11:45:05
2017-08-17 11:29:27
Adrian Potocki KARMENTA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
76 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 11:44:07
2017-08-17 11:27:50
Maria Kozłowska GREK
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
75 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 08:39:08
2017-08-17 07:31:35
Ewa Sekuła BANGKOK
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 08:38:24
2017-08-17 07:31:08
Aleksander Kiljańczyk CALVI
  • 2x 3/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
73 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 23:33:03
2017-08-16 22:59:59
Izabela Wojtaszewska PAOLO
  • 2x 3/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
72 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 22:24:38
2017-08-16 22:14:28
Kinga Ziętek TINA
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
71 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 10:49:39
2017-08-16 22:07:11
Dagmara Seredyn ARMADA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
70 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 21:50:23
2017-08-16 21:43:46
Sylwia Makowska ACER
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
69 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:49:16
2017-08-16 20:30:06
Aleksandra Zawiska FIRST LADY
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
68 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:43:37
2017-08-16 20:28:21
Klaudia Skłodowska TWEEGY EWITA
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
67 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:42:30
2017-08-16 20:27:28
Klaudia Skłodowska OLIMPIA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
66 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:01:32
2017-08-16 19:58:53
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
65 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:01:10
2017-08-16 19:58:14
Leszek Nieużyła MEKSYK
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
64 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:00:43
2017-08-16 19:57:22
Leszek Nieużyła LEMA WM
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:00:09
2017-08-16 19:56:44
Leszek Nieużyła FAJNA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:17:28
2017-08-16 18:04:48
Paulina Sułowska - Calak EPIZOD M
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
61 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 19:44:29
2017-08-16 16:09:44
Łukasz Częścik FRIVOOL
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
60 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 19:43:01
2017-08-16 14:58:43
Joanna Pomiankowska NIKON
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 10:52:38
2017-08-16 09:20:01
Izabela Sadoch LAREDO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
57 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 10:43:13
2017-08-16 09:02:51
Anna Podolecka MAHOMET
  • 1x 3/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 10:36:38
2017-08-16 09:01:37
Marcelina Wrona GREAT PLEASURE III
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 21:49:03
2017-08-15 21:18:12
Nadia Kuc SHAKIRA L
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
54 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 18:06:04
2017-08-15 16:45:22
Joanna Pomiankowska HOKEY-POKEY
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 12:32:19
2017-08-15 11:02:29
Zuzanna Andruszkiewicz KASTORIA
  • 1x 3/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 22:16:57
2017-08-14 21:55:14
Anna Urbańczyk PRIMROSE
  • 1x 9/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 22:11:30
2017-08-14 21:52:51
Gabriela Rozalska BOGUN
  • 1x 9/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 20:52:26
2017-08-14 20:32:20
Aleksandra Pękal ESTERA W
  • 1x 3/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 20:51:10
2017-08-14 20:27:37
Herbert Szrajer STANFORD
  • 1x 3/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 20:50:19
2017-08-14 20:24:01
Małgorzata Sajda UCCELLA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 14:43:53
2017-08-14 14:04:19
Karolina Lasecka KORSARZ
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 11:25:12
2017-08-14 08:38:22
Magdalena Bukała DŻARNA
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 11:05:47
2017-08-13 10:30:31
Anna Bylica FENIKS
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 16:45:24
2017-08-12 16:33:57
Gracja Kruk BAMBER LOXLEY
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 15:48:09
2017-08-12 15:31:32
Natalia Gumuła BALOUCCA
  • 1x 3/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 10:36:17
2017-08-12 13:26:14
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 10:35:53
2017-08-12 13:25:52
Dorota Radzikowska DARFUR
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 09:55:21
2017-08-12 08:50:49
Karolina Musiał SASSAUNA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 20:00:51
2017-08-11 17:53:47
Paula Kowalczyk NUMERNABIS
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 19:59:15
2017-08-11 17:03:07
Daria Kruk BERGIL
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 16:35:17
2017-08-11 14:25:22
Jakub Olesiejuk MONTE CHRISTO AB
  • 1x 3/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 22:46:45
2017-08-10 21:53:53
Emilia Pękal AMANDA
  • 1x 3/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 21:52:38
2017-08-10 21:28:25
Julia Smolich WATERKANT'S ODIN
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 19:41:31
2017-08-10 15:33:15
Wojciech Stasiuk KORINA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 15:59:15
2017-08-10 15:30:08
Wojciech Stasiuk CHAKATTO
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 15:58:30
2017-08-10 15:20:42
Aleksandra Kurdej CELT
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 15:14:12
2017-08-10 09:40:03
Zuzanna Piasecka BRANDY
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 20:00:48
2017-08-09 19:51:02
Nikola Bielnik QUITE
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 19:59:38
2017-08-09 18:40:36
Julia Wójcik LEXUS
  • 1x 3/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 20:40:59
2017-08-08 16:53:24
Piotr Pietrzyk AWIATOR II
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 20:40:32
2017-08-08 16:52:15
Sylwia Pietrzyk CHOICE
  • 1x 3/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 20:40:04
2017-08-08 13:37:16
Piotr Skoneczny SUNBIRD
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 19:42:31
2017-08-08 13:30:36
Daria Ciesielska SEGASTA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 19:41:25
2017-08-08 13:22:40
Karolina Musiał ARSEN
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 19:40:31
2017-08-08 13:21:44
Karolina Musiał LUCKY LUKE
  • 1x 3/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 19:39:03
2017-08-08 13:17:24
Wojciech Ośka ASCETA
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 19:38:01
2017-08-08 13:15:36
Angelika Chudkiewicz SERAFITKA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 19:35:45
2017-08-08 13:00:45
Julia Ptaszyńska MESKAL
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 22:15:07
2017-08-08 11:30:25
Karolina Papaj MONETA
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 22:48:10
2017-08-07 21:02:39
Daria Barwińska LONDON
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 21:55:40
2017-08-06 21:06:09
Inez Lendo CHIBA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 14:58:09
2017-08-06 12:58:26
Sonia Czerwińska DAUGUST
  • 2x 3/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 14:57:40
2017-08-06 12:57:00
Sonia Czerwińska LAPIS
  • 2x 3/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 11:23:35
2017-08-06 10:46:32
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 00:19:23
2017-08-05 22:54:25
Nikola Chełmińska LORENCJA
  • 2x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 00:17:59
2017-08-05 22:41:38
Dominika Dymińska BANDITA
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 22:17:41
2017-08-04 11:38:13
Kinga Ziętek TABASKO
  • 1x 9/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 11:51:44
2017-08-04 11:37:37
Martyna Borkowska KORNELIA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 10:38:13
2017-08-04 08:15:38
Aleksandra Wabik JASMIN.
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 20:49:09
2017-08-03 20:39:53
Olga Ruta-Kurek PORTA-NEGRA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 20:48:44
2017-08-03 20:38:38
Olga Ruta-Kurek DONATA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andruszkiewicz Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2001 (J.)
O032320
2. Bielnik Nikola KS Stangret Kielce
2002 (JM.)
O035629
3. Borkowska Martyna BPK (LUL)
2005 (JM.)
O041910
4. Bukała Magdalena BPK (POM)
2001 (J.)
O035746
5. Bylica Anna KJ Szumawa Bobrowiec
1998 (MJ.)
O035832
6. Chełmińska Nikola BPK
2002 (JM.)
brak
7. Chudkiewicz Angelika KJ Skarb Kozienice
2003 (JM.)
Brak
8. Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
1996 (MJ.)
O044282
9. Ciesielska Daria KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
brak
10. Czerwińska Sonia KJ Skarb Kozienice
S
O042193
11. Częścik Łukasz SJ Poster Piaseczno
S
brak
12. Dymińska Dominika LKJ Gabon Walewice
S
O003531
13. Gumuła Natalia KS Stangret Kielce
2001 (J.)
O037100
14. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
15. Kowalczyk Paula BPK
S
Brak
16. Kozłowska Maria BPK
2001 (J.)
brak
17. Kruk Daria KS Stangret Kielce
1997 (MJ.)
O025733
18. Kruk Gracja KS Stangret Kielce
1997 (MJ.)
O025731
19. Kuc Nadia Świętokrzyski KJK BrzezinkI
2001 (J.)
O037096
20. Kurdej Aleksandra WKJ Lublin
S
O019150
21. Lendo Inez LKJ Liski
S
O002468
22. Makowska Sylwia BPK (MAZ)
S
O038298
23. Musiał Karolina KJ Skarb Kozienice
1997 (MJ.)
O024323
24. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
25. Olesiejuk Jakub BPK
S
O001054
26. Ośka Wojciech KJ Skarb Kozienice
2003 (JM.)
brak
27. Papaj Karolina BPK (MAZ)
1996 (MJ.)
O020850
28. Pękal Aleksandra KKJ Kielce
2002 (JM.)
O041690
29. Pękal Emilia KKJ Kielce
2003 (JM.)
O041691
30. Piasecka Zuzanna BPK (MAZ)
2002 (JM.)
O045733
31. Pietrzyk Piotr LKS Wolta Żółwin
S
O009275
32. Pietrzyk Sylwia LKS Wolta Żółwin
S
O009355
33. Podolecka Anna KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
S
O040702
34. Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce
S
O003873
35. Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce
S
O003873
10046832
36. Potocki Adrian SKJ Olimpia
S
brak
37. Ptaszyńska Julia BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O037854
38. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
39. Rorbach Klaudia CSJ Equestro Łódź
S
O015185
40. Rozalska Gabriela BPK (MAZ)
2001 (J.)
O040064
41. Ruta-Kurek Olga KJ Dobrzyniec
S
O004222
42. Sadoch Izabela KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2002 (JM.)
O041595
43. Sajda Małgorzata KKJ Kielce
S
O004661
44. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
45. Seredyn Dagmara KJ Skarb Kozienice
S
O001251
46. Skłodowska Klaudia BPK
2005 (JM.)
brak
47. Skoneczny Piotr KJ Skarb Kozienice
1996 (MJ.)
O032324
48. Skoneczny Piotr SK Skarb Kozienice
1996 (MJ.)
O032324
49. Smolich Julia KKJ Kielce SJ Bilcza
2006 (Mł.)
O041975
50. Snoch Anna KKJ Maag Kielce
S
O004666
51. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
52. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
Brak
53. Sułowska - Calak Paulina BPK
S
O005588
54. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
55. Szrajer Herbert KKJ Kielce
S
O000827
56. Szymacha Konstancja KJ Szwadron Jazdy RP
S
O011448
57. Urbańczyk Anna BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O043228
58. Wabik Aleksandra KJ Skarb Kozienice
1999 (J.)
O032543
59. Wakulińska Dorota Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O035451
60. Wiśniewska Aleksandra SKF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003693
61. Wójcik Julia KS Stangret Kielce
2002 (JM.)
O041700
62. Wojtaszewska Izabela BPK
S
brak
63. Wrona Marcelina KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
S
O020217
64. Zabrzycka Małgorzata Stajnia Carino
S
brak
65. Zawiska Aleksandra BPK
2005 (JM.)
brak
66. Ziętek Kinga WKJ Lublin
S
O012615
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

15

ACER MŁP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Efekt
M: Awelana
O: Piotr Brodowski
B: Bogusław Dąbrowski
K024211
2.

11

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver
M: Arleta
O: Wojciech Ciepliński
B: Miejski Ogród Zoologiczny Wrocław
K023720 POL013670073507
3.

7

ARMADA SP POL 2011 Klacz siwa/168 F: Alvaro
M: Aloubetta / Bajou Du Rouet
O: Dagmara Seredyn
B: Wechta Sp z o.o.
K021137
4.

61

ARSEN SP POL 2012 Wałach gniada F: Pentagram
M: Arena
O: Zygmunt Jacek Nita
B: Bronisław Bobek
Brak
5.

63

ASCETA XX POL 2011 Wałach gniada F: Fast and Furious
M: Asceza
O: Kiljańczyk
B: SK Kozienice Spółka z o.o.
brak
6.

57

AWIATOR II SP POL 2006 Ogier gniada F: Lord Star
M: Anavel P
O: Piotr Pietrzyk
B: -
K010236
7.

46

BALOUCCA SP POL 2008 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet
M: Alberina
O: Joanna Pomiankowska
B: Janusz Cebulak
K014331
8.

45

BAMBER LOXLEY WLKP POL 2002 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
9.

72

BANDITA M POL 2008 Wałach kara F: Awans
M: Błyskawica
O: Dominika Dymińska
B: Tomasz Drażba
K012306
10.

8

BANGKOK HOL. GER 2001 Wałach gniada F: Lancer II
M: Butterfly
O: Ewa Sekuła
B: -
K005965 08014
11.

49

BERGIL WLKP POL 2006 Wałach gniada F: El Bundy
M: Brenda
O: Aleksandra Cebulak
B: SK Racot
K010153
12.

36

BOGUN Budionowska UKR 2002 Wałach gniada/162 F: Beleck
M: Birja
O: Bogdan Staszak
B: Leonid Lochakov
brak
13.

54

BRANDY Typ Szlachetny POL 2010 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Gabriel Bierzgalski
B: Marta Kaleta
K023984
14.

9

CALVI XX POL 2009 Wałach gniada F: Zarewitz
M: Converse/Special Power
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
K015309
15.

53

CELT SP POL 2006 Ogier gniada/168 F: Love Affair
M: Casablanca
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K011429 11575
16.

52

CHAKATTO SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: Stakatto Gold
M: Cherryl
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
Brak
17.

67

CHIBA TRK POL 2009 Klacz kara/170 F: Heleris trak. / Elektronas trak.
M: Chałwa wlkp./Cedrus wlkp.
O: Inez Lendo
B: SK Liski
K018515 POL 007 60 02731 09
18.

58

CHOICE KWPN NLD 2007 Wałach kara F: Voice
M: Parera
O: M. Pietrzyk
B: -
K016941
19.

78

CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z ZANG BEL 2002 Ogier gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Volage De Choisy / Jalisco B
O: Adam Ciechański
B: Maria Ghysens-Vanlangenaeker
K009530 Z528002 103FH55
20.

82

DARAVAL SP POL 2007 ogier gniada F: Aravel II
M: Durette Z
O: Natalia Drozd
B: Roman Barlik
21.

33

DARFUR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Banita
M: Dalarna / Arak
O: Batalion Reprezentacyjny WP
B: SK Liski
K013283
22.

68

DAUGUST SP POL 2001 Ogier siwa/173 cm F: Carbano
M: Daglezja
O: Sonia Czerwińska
B: Michał Tomaszek
K023874
23.

40

DONATA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Elvis sf
M: Dolomira xx
O: Olga Ruta-Kurek
B: SK Prudnik
K011218 POL009681002002
24.

81

DONNERDAMME L SP POL klacz gniada F: Lescibard L
M: Dolores L
O: Sławomir Jarmuszczak
B: Sławomir Jarmuszczak
25.

76

DRACHMA MŁP POL 2008 Klacz gniada F: Chester
M: Dżungla
O: Robert Snoch
B: Dariusz Barucha
K013343
26.

34

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
O: Dorota Radzikowska
B: J. Knaap
K011639
27.

43

DŻARNA SP POL 2002 Klacz gniada/mk:155 F: Pasquinel
M: Dżetynga
O: Magdalena Bukała
B: -
K018849
28.

6

EPIZOD M SP POL 2003 Klacz siwa F: Paradys
M: Epopeja
O: Paulina Sułowska - Calak
B: SK Moszna
K013345
29.

37

ESTERA W SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Harper
M: Elektra
O: Wojciech Ciepliński
B: Rinaldo Kiecoń
K011189 POL009680082704
30.

22

FAJNA KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata F: Zippo
M: Ines
O: Jerzy Korona
B: -
K019691
31.

70

FELINE WM HAN DEU 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros
M: Larissa po Landjunge
O: Piotr Szmytkowski
B: Bernd Werner-Mohr
K023128 DE 431310391711
32.

44

FENIKS SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: La Voltaire
M: Foppa
O: Jerzy Bylica
B: Bogusław Tyszka
K020107 616009530084310
33.

16

FIRST LADY SP POL 2001 Klacz gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
34.

24

FRIVOOL KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Sandreo
M: Idivera
O: Agata Uzarska
B: Agata Uzarska
brak
35.

29

GREAT PLEASURE III SP POL 2007 Klacz kara/173 F: Ever For Pleasure
M: Grace
O: Manor House
B: Remigiusz Makowski
K015783 POL009660451207
36.

5

GREK SP POL 2001 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
37.

31

HOKEY-POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa F: Namelus R
M: Bijoux
O: Joanna pomiankowska
B: Holandia
K023569
38.

75

JASMIN. SP POL 2007 Ogier gniada F: Acorino
M: Jurata
O: Wiesława Wabik
B: Wabik
K018608
39.

2

JENOT MŁP POL 2011 Wałach gniada F: Juniperus
M: Jedlanka
O: Michał Wolski
B: Bogusław Dąbrowski
brak
40.

4

KARMENTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
O: Adrian Potocki
B: -
brak
41.

32

KASTORIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Palermo
M: Karmen
O: Kamila Andruszkiewicz
B: Przybylski Krzysztof
K012029
42.

23

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjunker S
M: Kostaryka
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K018566
43.

74

KORNELIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Jacenty Ziętek
B: Balcerek Zbigniew
K021973 616999580713709
44.

69

LAPIS SAKS. GER 2000 Ogier ciemnogniada F: Lagaro
M: Ramira
O: Sonia Czerwińska
B: Mike Bindernagel
K005426 07491 102NK09
45.

27

LAREDO MŁP POL 2003 Wałach gniada F: Harnaś
M: Lerka / Arcus
O: Jacek Jagieliński
B: Jacek Jagieliński
K014124
46.

21

LEMA WM Niem.sport. POL 2007 Klacz ciemnogniada/174 F: Wanderfurst
M: Lemańska WM
O: Jerzy Korona
B: Wojciech Majewski
K017756 DE 455-8770023-07
47.

56

LEXUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Alvarez 17
M: Legenda
O: Aleksandra Wójcik, Andrzej Wójcik
B: -
K015357
48.

71

LORENCJA SP POL 2005 Klacz tarantowata F: Lampas
M: Lanca
O: Chełmińska Aleksandra
B: Krzyżoszczak Jan
brak
49.

62

LUCKY LUKE XX POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Roulette
M: Lorena
O: Kiljańczyk
B: SK Kozienice Spółka z o.o.
K023182
50.

83

Łokietek K F:
M:
O:
B:
51.

28

MAHOMET M POL 2009 Wałach gniada/164 F: Talon
M: Mozaika
O: Manor House
B: Czerniej Lech
K023943 POL006580177409
52.

65

MESKAL SP POL 2004 Wałach gniada/164 F: Lord Pit/
M: Montana/
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Marcin Gerke
K017546 POL009520015404
53.

14

MONETA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Chełmińska Aleksandra
B: Budziak Jarosław
brak
54.

50

MONTE CHRISTO AB M POL 2010 Wałach siwa F: Huzar
M: Motorola
O: Dorota Wakuińska
B: Mirosław Janik
K023367
55.

25

NIKON SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: In Camera / Sadler's Wells
M: Nitoloma / Concorde
O: Karolina Burczyn
B: Anna Tyszko
K021077
56.

48

NUMERNABIS NN POL 21.04.2012 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: Paula Kowalczyk
B: Paula Kowalczyk
Brak
57.

80

ODESSA SP POL ,2009 Klacz gniada F: San
M: Dolmet Odyseja
O: Marek Wiechec
B: Borkowska Martyna
Brak
58.

18

OLIMPIA SP POL 2003 Klacz gniada F: Alfaro
M: Obiekcja
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Polska
brak
59.

10

PAOLO WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Avero
M: Parada
O: Izabela Wojtaszewska
B: Sk Racot Sp. z o.o
brak
60.

41

PORTA-NEGRA SP POL 2005 Klacz gniada/170 F: Palegro/westf.
M: Norquina/sp
O: Olga Ruta-Kurek
B: Dariusz Kurek
K013678 POL009660545805
61.

35

PRIMROSE WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata/148 F: Festiwal
M: Palca
O: Tomasz Pawlik
B: Jagodzińska Anna
K014967 POL 007 68 00385 08
62.

77

QUIDAM'S CAPITOL R HOL POL 2011 Wałach siwa F: Quidam De Revel /
M: Zanetta I / Calato
O: Klaudia Rorbach
B: Ireneusz Sekula
K022746 DE421000000511
63.

55

QUITE HOL. POL 2010 Wałach siwa F: Quite Capitol
M: Lady Jump II
O: Grzegorz Bielnik
B: -
K018032 DE 441411201910
64.

3

RIHANNA SP POL 2010 Klacz siwa F: Love Affer
M: Riposta
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
brak
65.

79

SAGE XX POL 2008 Wałach gniada F: Zarewitsch
M: Segasta
O: Kiljańczyk
B: SK Kozienice Spółka z o.o.
brak
66.

47

SASSAUNA XX POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Fast and furious
M: Sentinella
O: Alicja Szczęk
B: Stadnina koni Kozienice
Brak
67.

60

SEGASTA XX POL 4.04.2002 Klacz kasztanowata F: Special Power
M: Secada
O: Stadnina koni Kozienice
B: Stadnina koni Kozienice
Brak
68.

64

SERAFITKA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Boreas Rush
M: Sestercja
O: Kiljańczyk
B: brak
K023181
69.

30

SHAKIRA L SP POL 2003 Klacz gniada/165 F: Lansjer L
M: Sumka
O: Maciej Kuc
B: KJ Alexander Elizówka
K007334 105FI03
70.

38

STANFORD HAN GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Sirshutlerfly
M: Starlight
O: Jacek Kosow
B: Silko Kading
K016739 DE431310602510
71.

59

SUNBIRD XX POL ,2013 Ogier kasztanowata F: Roulette
M: Segasta
O: Stadnina koni Kozienice
B: Stadnina koni Kozienice
Brak
72.

13

TINA ŚL. POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Milord
M: Tercja
O: Jacenty Ziętek
B: Jankowski Slawomir
brak 616008660243612
73.

17

TWEEGY EWITA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: -
M: -
O: Klaudia Skłodowska
B: Polska
brak
74.

39

UCCELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello
M: Suerte
O: Małgorzata Sajda
B: Hannelore Weygand
K022365 DE431314611812
75.

51

WATERKANT'S ODIN Kuc Wal. GER 2003 Wałach kara/kuc:129 F: Padock Orion
M: Nordish Girl
O: Julia Smolich
B: -
K022957
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruszkiewicz Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2017-08-19
8
2017-08-19
8
2017-08-20
2
2017-08-20
2017-08-20
Bielnik Nikola
KS Stangret Kielce
QUITE (55)
2017-08-19
6
2017-08-19
2017-08-20
2017-08-20
Borkowska Martyna
BPK (LUL)
2017-08-19
1
2017-08-19
20
2017-08-19
1
Bukała Magdalena
BPK (POM)
DŻARNA (43)
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-20
7
2017-08-20
9
Bylica Anna
KJ Szumawa Bobrowiec
FENIKS (44)
2017-08-20
2017-08-20
Chełmińska Nikola
BPK
2017-08-19
1
2017-08-19
1
2017-08-19
12
2017-08-20
1
2017-08-20
2017-08-20
Chudkiewicz Angelika
KJ Skarb Kozienice
2017-08-19
1
2017-08-19
1
Ciechański Adam
CSJ Equestro Łódź
2017-08-19
7
2017-08-19
5
2017-08-20
Ciesielska Daria
KJ Skarb Kozienice
SEGASTA (60)
2017-08-19
17
2017-08-19
27
2017-08-20
1
2017-08-20
15
2017-08-20
15
Czerwińska Sonia
KJ Skarb Kozienice
DAUGUST (68)
2017-08-19
2
2017-08-19
LAPIS (69)
2017-08-19
2017-08-19
5
Częścik Łukasz
SJ Poster Piaseczno
FRIVOOL (24)
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-20
Dymińska Dominika
LKJ Gabon Walewice
BANDITA (72)
2017-08-20
2017-08-20
Gumuła Natalia
KS Stangret Kielce
2017-08-19
2017-08-19
2017-08-20
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
CALVI (9)
2017-08-19
2017-08-19
Kowalczyk Paula
BPK
2017-08-19
20
2017-08-19
11
2017-08-20
9
2017-08-20
8
Kozłowska Maria
BPK
GREK (5)
2017-08-19
25
2017-08-19
10
2017-08-19
2017-08-20
12
2017-08-20
Kruk Daria
KS Stangret Kielce
BERGIL (49)
2017-08-19
13
2017-08-19
2017-08-20
Kruk Gracja
KS Stangret Kielce
2017-08-19
17
2017-08-19
12
2017-08-20
2017-08-20
Kuc Nadia
Świętokrzyski KJK BrzezinkI
2017-08-20
2017-08-20
Kurdej Aleksandra
WKJ Lublin
CELT (53)
2017-08-19
4
2017-08-19
11
2017-08-20
2017-08-20
Lendo Inez
LKJ Liski
CHIBA (67)
2017-08-19
15
2017-08-19
10
2017-08-20
2017-08-20
Makowska Sylwia
BPK (MAZ)
ACER (15)
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-20
Musiał Karolina
KJ Skarb Kozienice
2017-08-19
2017-08-19
2017-08-19
26
2017-08-20
2017-08-20
ARSEN (61)
2017-08-19
15
2017-08-19
20
2017-08-19
19
2017-08-20
5
2017-08-20
15
2017-08-19
6
2017-08-19
9
2017-08-20
4
2017-08-20
ODESSA (80)
2017-08-19
15
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
LEMA WM (21)
2017-08-19
2
2017-08-20
FAJNA (22)
2017-08-19
2
400
2017-08-20
2017-08-19
18
2017-08-19
2017-08-20
2017-08-20
DARAVAL (82)
2017-08-19
3
100
2017-08-19
1
400
2017-08-20
2017-08-20
Olesiejuk Jakub
BPK
2017-08-19
3
2017-08-19
12
Ośka Wojciech
KJ Skarb Kozienice
ASCETA (63)
2017-08-19
1
2017-08-19
14
2017-08-20
5
2017-08-20
Papaj Karolina
BPK (MAZ)
MONETA (14)
2017-08-19
1
2017-08-19
17
2017-08-19
1
2017-08-20
2017-08-20
Pękal Aleksandra
KKJ Kielce
2017-08-19
16
2017-08-19
2017-08-20
2017-08-20
Pękal Emilia
KKJ Kielce
AMANDA (11)
2017-08-19
1
2017-08-19
7
2017-08-20
Piasecka Zuzanna
BPK (MAZ)
BRANDY (54)
2017-08-19
1
2017-08-19
15
2017-08-19
Pietrzyk Piotr
LKS Wolta Żółwin
2017-08-19
13
2017-08-19
6
2017-08-20
2017-08-20
Pietrzyk Sylwia
LKS Wolta Żółwin
CHOICE (58)
2017-08-19
7
2017-08-19
2017-08-19
2017-08-20
6
2017-08-20
Podolecka Anna
KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
MAHOMET (28)
2017-08-19
9
2017-08-19
2017-08-20
11
2017-08-20
Pomiankowska Joanna
KS Stangret Kielce
NIKON (25)
2017-08-19
19
2017-08-19
2017-08-20
Pomiankowska Joanna
KS Stangret Kielce
2017-08-19
5
2017-08-19
2017-08-20
Potocki Adrian
SKJ Olimpia
2017-08-19
1
2017-08-19
1
2017-08-20
9
2017-08-20
8
Ptaszyńska Julia
BPK (MAZ)
MESKAL (65)
2017-08-19
2017-08-19
2017-08-20
2017-08-20
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
DARFUR (33)
2017-08-19
2017-08-19
2017-08-19
2017-08-19
Rorbach Klaudia
CSJ Equestro Łódź
2017-08-19
3
2017-08-19
2017-08-20
2017-08-20
Rozalska Gabriela
BPK (MAZ)
BOGUN (36)
2017-08-20
2017-08-20
7
Ruta-Kurek Olga
KJ Dobrzyniec
DONATA (40)
2017-08-19
1
2017-08-19
1
300
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-19
10
2017-08-19
5
2017-08-20
2017-08-20
Sadoch Izabela
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
LAREDO (27)
2017-08-20
2017-08-20
Sajda Małgorzata
KKJ Kielce
UCCELLA (39)
2017-08-19
14
2017-08-19
8
2017-08-20
2017-08-20
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
2017-08-19
2
200
2017-08-19
4
50
2017-08-20
Seredyn Dagmara
KJ Skarb Kozienice
ARMADA (7)
2017-08-19
13
2017-08-19
1
2017-08-20
1
2017-08-20
9
2017-08-20
15
Skłodowska Klaudia
BPK
2017-08-19
1
2017-08-19
13
2017-08-19
2017-08-20
1
2017-08-20
1
OLIMPIA (18)
2017-08-19
1
2017-08-19
15
2017-08-19
1
2017-08-20
9
2017-08-20
10
Skoneczny Piotr
KJ Skarb Kozienice
SUNBIRD (59)
2017-08-19
1
2017-08-19
1
2017-08-20
8
2017-08-20
9
Skoneczny Piotr
SK Skarb Kozienice
2017-08-20
2017-08-20
Smolich Julia
KKJ Kielce SJ Bilcza
2017-08-19
2017-08-19
1
2017-08-19
1
2017-08-20
1
2017-08-20
1
Snoch Anna
KKJ Maag Kielce
DRACHMA (76)
2017-08-19
2017-08-20
2017-08-20
Stasiuk Wojciech
WKJ Lublin
KORINA (23)
2017-08-19
2
300
2017-08-19
1
500
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-19
15
2017-08-19
15
2017-08-20
6
2017-08-20
1
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
SAGE (79)
2017-08-19
1
2017-08-19
1
2017-08-20
1
2017-08-20
1
2017-08-20
15
Sułowska - Calak Paulina
BPK
2017-08-20
2017-08-20
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
2017-08-19
11
2017-08-19
4
50
2017-08-20
2017-08-20
Szrajer Herbert
KKJ Kielce
2017-08-19
4
2017-08-19
16
2017-08-19
2017-08-20
2017-08-20
Szymacha Konstancja
KJ Szwadron Jazdy RP
FAJNA (22)
2017-08-19
9
2017-08-20
Urbańczyk Anna
BPK (MAZ)
2017-08-20
1
2017-08-20
3
Wabik Aleksandra
KJ Skarb Kozienice
JASMIN. (75)
2017-08-20
2017-08-20
Wakulińska Dorota
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2017-08-20
9
2017-08-20
Wiśniewska Aleksandra
SKF KJ Hippica Polonia Słupno
2017-08-19
1
2017-08-19
24
2017-08-20
2017-08-20
13
Wójcik Julia
KS Stangret Kielce
LEXUS (56)
2017-08-19
17
2017-08-19
2017-08-19
2017-08-20
Wojtaszewska Izabela
BPK
PAOLO (10)
2017-08-19
2017-08-19
Wrona Marcelina
KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
2017-08-19
6
2017-08-19
3
200
2017-08-20
2017-08-20
Zabrzycka Małgorzata
Stajnia Carino
JENOT (2)
2017-08-20
Zawiska Aleksandra
BPK
2017-08-19
1
2017-08-19
1
2017-08-19
20
2017-08-20
1
2017-08-20
9
Ziętek Kinga
WKJ Lublin
TINA (13)
2017-08-19
13
2017-08-19
1
2017-08-19
15

Number of Riders: 66

Number of Horses: 75

The sum of prizes: 2 500.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl