Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
222 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 02:08:45
2017-07-18 02:08:06
Inez Lendo CHIBA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
221 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 13:12:32
2017-07-13 13:04:09
Kostancja Przybylska BAJPAS-BAJAN
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
220 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 13:09:50
2017-07-13 13:01:40
Wiktoria Leszek-Karwańska MILAGROS ZAGORKA
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
219 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 13:07:19
2017-07-13 12:59:21
Maja Wołkow IZIS KL
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
218 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 13:05:41
2017-07-13 12:57:23
Wiktoria Leszek-Karwańska BAD BOY
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
217 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 12:51:41
2017-07-13 12:50:58
Antoni Tomaszewski CHACCO-LAUREN
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
216 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 14:46:46
2017-07-13 10:38:03
Julia Praga BEN-HUR
  • 2x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
215 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 20:47:32
2017-07-12 20:46:31
Natalia Pawlicka LA CORRADA 5
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
214 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 20:47:06
2017-07-12 20:44:42
Natalia Pawlicka PROMETHEUS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
213 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 14:53:49
2017-07-12 14:50:41
Maja Gromadowska TOP EVITA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
212 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 14:10:08
2017-07-12 14:09:31
Natalia Dzierżanowska MANUELA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
211 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 14:07:26
2017-07-12 14:07:05
Przemysław Bylicki POLONEZ
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
210 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 12:24:14
2017-07-12 12:19:07
Marta Hetman BASKILA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
209 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 12:11:21
2017-07-12 12:08:48
Zofia Hetman MATTERHORN
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 12:05:14
2017-07-12 12:04:08
Andrzej Brzuchalski CZARON
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
207 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 12:01:54
2017-07-12 11:58:45
Katarzyna Szczyglak CASSILIANO
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
206 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 16:40:14
2017-07-11 16:39:25
Kacper Mróz LAURENCJA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
205 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 14:21:52
2017-07-11 14:21:27
Marta Bekasiewicz HUZAR
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
204 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 13:24:11
2017-07-11 13:02:29
Aleksandra Radomska DEBIUT
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
203 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 12:36:37
2017-07-11 11:59:19
Zuzanna Molenda SKŁADNIA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
202 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 23:39:23
2017-07-10 23:28:41
Julia Dawidowska ROBINIA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
201 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:54:02
2017-07-10 22:43:10
Maria Piasecka BLIZZARD
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
200 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:26:00
2017-07-10 21:40:42
Nina Kwiecińska SIMPLY BALOU
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
199 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:00:44
2017-07-10 20:43:10
Klaudia Fedorowska DRAGON
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
193 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 20:17:03
2017-07-10 19:28:18
Emilia Lewandowska EKWADOR
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
192 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 20:14:44
2017-07-10 19:15:12
Malwina Zdrzalik INSE M
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
191 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 20:12:17
2017-07-10 19:09:51
Tatiana Chromińska ENZO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
190 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 20:11:41
2017-07-10 18:27:38
Kaja Sosnowska MY LORD
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
189 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 20:09:21
2017-07-10 18:20:14
Zbigniew Płatos CHAPEAU BAS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
188 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:11:47
2017-07-10 18:19:27
Zbigniew Płatos MOULIN ROUGE
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 18:06:40
2017-07-10 17:12:38
Luiza Misztal GARDENIA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
186 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 18:05:26
2017-07-10 17:05:43
Gabriela Jurak GAMA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
185 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 15:02:23
2017-07-10 13:52:04
Paulina Kowalska KOLORADO W
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
184 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 15:01:09
2017-07-10 13:49:27
Paulina Kowalska JAZON
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
183 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 14:58:53
2017-07-10 10:51:02
Oliwia Stankiewicz DOMINIKA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
182 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 14:56:19
2017-07-10 10:49:51
Andżelika Romanowicz DISNEY
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
181 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 10:42:40
2017-07-10 10:33:38
Natalia Pondo AVENUE
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
180 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 10:14:58
2017-07-10 10:03:23
Paweł Kaliciński H-ENIGMA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
179 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 10:14:29
2017-07-10 10:02:44
Bartosz Janiszek LUNATIC
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
178 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 10:14:03
2017-07-10 10:01:04
Bartosz Janiszek LANDGRAF II
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
175 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 09:53:54
2017-07-10 09:15:16
Magdalena Ziajkowska CENTO
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 09:02:40
2017-07-10 08:22:41
Katarzyna Wiśniewska LENOX
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
173 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 09:01:47
2017-07-10 07:39:00
Zofia Gintowt FAMA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
172 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 09:01:03
2017-07-10 07:04:37
Paweł Kaliciński WILLIE
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
171 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 09:00:36
2017-07-10 07:04:11
Paweł Kaliciński GRANDA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
170 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 09:00:06
2017-07-10 07:03:36
Iga Słotwińska MOLO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
169 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:59:38
2017-07-09 22:23:01
Marta Polkowska CYKLAMEN
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
168 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 20:42:18
2017-07-09 20:12:01
Antoni Tomaszewski TRYNIDAD
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
167 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 21:37:21
2017-07-09 20:11:17
Antoni Tomaszewski LETYCJA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
166 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 21:34:33
2017-07-09 20:05:02
Magdalena Przybylska PORTOS
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
165 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 19:59:13
2017-07-09 19:54:31
Agnieszka Rusiecka COLOSSEO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
164 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 19:57:38
2017-07-09 18:42:21
Aleksandra Wołąs JAWA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
163 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 16:47:14
2017-07-09 15:39:51
Agnieszka Pietrak LIKIA WORLD
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
162 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 16:45:52
2017-07-09 15:35:20
Julia Niedzielska BANGA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
161 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 16:44:55
2017-07-09 15:33:55
Karolina Duda MARICA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
160 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 16:43:36
2017-07-09 15:13:54
Magdalena Dobkowska OPTIMUS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
159 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 16:43:10
2017-07-09 14:00:48
Oliwia Wiśniewska BERGAMO
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
157 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 16:42:42
2017-07-09 13:20:56
Patrycja Zielińska NEXUS
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
156 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 12:21:52
2017-07-09 11:49:54
Julia Ptaszyńska MESKAL
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
155 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 11:23:46
2017-07-09 11:04:46
Sylwia Początek MAKLER II
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
153 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 11:20:22
2017-07-09 09:48:33
Wiktoria Starzak NEMO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
152 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 11:20:04
2017-07-09 09:47:24
Krystyna Pilkiewicz LAKRO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 11:19:44
2017-07-09 09:46:32
Weronika Maciak GLITTER
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
150 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 11:15:54
2017-07-09 09:45:00
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
149 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 11:15:35
2017-07-09 09:44:06
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2017-07-08 23:24:53
2017-07-08 23:03:50
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
146 ENTRY ACCEPTED 2017-07-08 23:24:25
2017-07-08 23:03:12
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
145 ENTRY ACCEPTED 2017-07-08 21:50:25
2017-07-08 20:34:46
Olga Szuran VABIO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
144 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 19:56:05
2017-07-08 12:21:56
Izabela Sadoch LAREDO
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
143 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 19:54:23
2017-07-08 12:21:21
Natalia Dragan JASPIS
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
142 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 23:54:54
2017-07-07 22:03:42
Anna Nizielska CASABLANCA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
141 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 20:38:07
2017-07-07 20:33:09
Michalina Polak WIRGINIA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 18:45:19
2017-07-07 13:14:34
Antoni Orlikowski KAMI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
139 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 12:55:59
2017-07-07 11:12:30
Sonia Czerwińska LAPIS
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
138 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 12:55:21
2017-07-07 11:09:16
Sonia Czerwińska DAUGUST
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
137 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 09:13:41
2017-07-07 09:13:15
Karol Turowski ETNA W
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 09:17:14
2017-07-07 08:16:47
Aleksandra Kilian KARINA
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
133 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 17:13:29
2017-07-06 11:46:24
Wiktoria Pawlik DANCER
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
131 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 14:54:19
2017-07-05 22:25:42
Monika Rudy BABILONIA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
130 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 23:00:35
2017-07-05 22:24:48
Jarosław Krzemiński C FOEGANDRA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
129 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 23:00:02
2017-07-05 22:21:07
Oliwia Korecka HRABINKA C
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
128 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:59:33
2017-07-05 22:20:48
Gabriela Drózd KASANDRA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
127 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:59:06
2017-07-05 22:20:30
Klara Kiliańska BLACK MAGIC WOMAN
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
126 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:57:10
2017-07-05 22:20:08
Katarzyna Kiliańska BERA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
125 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:56:41
2017-07-05 22:19:48
Maria Kilian CESAR
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:55:24
2017-07-05 22:19:26
Wojciech Landowski EINSTAIN
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:54:21
2017-07-05 22:18:39
Jemma Jones BORNEO
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
121 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:52:28
2017-07-05 22:18:20
Jemma Jones LUNA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
120 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:52:04
2017-07-05 22:18:00
Juliana Suska TOKAJER 8
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:51:35
2017-07-05 22:17:41
Juliana Suska PIEROT
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:49:38
2017-07-05 22:17:23
Grzegorz Kubiak ILOVE YOU DU BEAUMONT
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:46:03
2017-07-05 22:16:57
Grzegorz Kubiak ALOUBETTE
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:41:27
2017-07-05 22:16:19
Aleksandra Madej DAMBIS-J
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:29:23
2017-07-05 21:33:15
Tomasz Mielcarek NIRVARO
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:28:51
2017-07-05 21:32:14
Tomasz Mielcarek ABERDEEN M
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
112 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:22:19
2017-07-05 20:56:56
Joanna Petrenko HRABIA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
111 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:21:47
2017-07-05 19:40:38
Joanna Czyż GENTLE KR
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2017-07-08 18:35:53
2017-07-05 14:57:57
Aleksandra Poznańska PERFECTO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
109 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 17:31:51
2017-07-05 13:06:07
Magdalena Niesłuchowska CHICCO D'ORO K
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
108 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 11:14:01
2017-07-05 10:50:22
Laura Rasmussen TSIRA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
107 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 11:13:04
2017-07-05 10:49:06
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
106 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 11:12:32
2017-07-05 10:48:34
Izabella Tomaszewska NADAL
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
105 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 10:17:23
2017-07-05 09:42:45
Leszek Nieużyła FIRST
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
104 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 10:17:02
2017-07-05 09:42:15
Leszek Nieużyła MEKSYK
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
103 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 10:16:29
2017-07-05 09:41:47
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 10:16:05
2017-07-05 09:41:22
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
101 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 08:49:23
2017-07-05 00:00:49
Michał Mordzelewski HESSEL ST
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 08:52:30
2017-07-04 23:33:08
Michał Mordzelewski SZANTI
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 08:51:29
2017-07-04 23:32:10
Michał Mordzelewski DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:46:51
2017-07-04 22:25:01
Joanna Durka DAMASZEK
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
97 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:45:21
2017-07-04 22:23:07
Kornelia Redek FIRLEJ
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
96 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:44:59
2017-07-04 22:21:53
Wiktoria Redek BIBA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
95 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:44:36
2017-07-04 22:20:22
Maurycy Wyżykowski JACK BLACK
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
94 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:44:12
2017-07-04 22:18:58
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
93 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:43:42
2017-07-04 22:17:31
Natalia Kotyra KINDER PONYSPORT
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
92 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:43:12
2017-07-04 22:15:28
Nina Dubowska KINDER PONYSPORT
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
91 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:42:12
2017-07-04 22:07:11
Anna Jagielak NUGAT
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
90 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:41:41
2017-07-04 22:06:50
Anna Jagielak LEGION
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:39:07
2017-07-04 22:02:35
Patrycja Świetlik MARSYLIA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
87 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:38:40
2017-07-04 22:00:54
Nela Niemirska VAN PONYSPORT
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
86 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:38:12
2017-07-04 21:59:31
Zofia Steczowicz MERLE
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
85 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:37:41
2017-07-04 21:58:31
Maria Steczowicz WILHELM
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
84 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 12:54:48
2017-07-04 21:56:55
Marta Zając EXITO
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
83 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:33:13
2017-07-04 21:56:30
Marta Zając CON DAO
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
82 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 21:52:30
2017-07-04 21:35:16
Roksana Naumiuk DOMINO
  • 1x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
81 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 21:53:56
2017-07-04 21:34:39
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
80 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 21:49:04
2017-07-04 21:33:02
Roksana Naumiuk P-DALILA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
79 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 09:15:01
2017-07-04 18:56:50
Gabriela Jóźwiak ETNA W
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
78 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 19:44:23
2017-07-04 18:17:59
Wiktoria Konopka HARLEJ W
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
77 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 19:43:19
2017-07-04 15:21:14
Aleksandra Piątkowska BRAVOUR PP
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
76 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 19:42:55
2017-07-04 13:34:01
Rafał Janusz STAVROS
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 19:42:32
2017-07-04 13:32:33
Rafał Janusz CRAZY CLASSIC
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 09:07:19
2017-07-04 08:41:03
Sara Patejko ZAVIRA A
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
72 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 09:06:42
2017-07-04 08:38:22
Sara Patejko BEATRICCI-G
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 18:56:00
2017-07-03 18:08:51
Weronika Minkiewicz WEIDA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
70 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 13:37:44
2017-07-03 18:08:24
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
69 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 18:55:23
2017-07-03 18:07:44
Weronika Minkiewicz FISTON VAN T&L
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
68 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 18:55:00
2017-07-03 17:57:27
Aleksandra Wołąs EKWADOR
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
67 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 18:54:28
2017-07-03 16:54:08
Anna Więcek PROTEUS
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
66 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 18:54:11
2017-07-03 16:52:51
Anna Więcek CONTAFEE
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
65 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 23:40:35
2017-07-02 20:20:10
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-07-08 18:35:02
2017-07-02 17:18:39
Maciej Smolarczyk ANNO LEPI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 15:05:21
2017-07-02 10:39:08
Weronika Solarz MAFIA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
60 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 15:04:57
2017-07-02 08:59:02
Antonina Kopacz DOMINO
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
59 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 15:04:07
2017-07-02 08:34:22
Arkadiusz Mordzelewski KAPITO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 15:03:43
2017-07-02 08:33:41
Karolina Majewska HEKTOR
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
57 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 15:03:19
2017-07-01 22:53:05
Paulina Szpańska A'CORRADINA
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 15:02:21
2017-07-01 18:28:42
Zuzanna Piasecka BRANDY
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
55 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 14:09:13
2017-07-01 13:04:15
Paulina Borowiec RADETZKY
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
54 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 21:55:41
2017-07-01 08:54:15
Oliwia Matysiak SORAJA
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
53 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 21:53:22
2017-07-01 08:39:29
Julia Matysiak ANDALUZJA
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
52 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:58:39
2017-06-30 23:39:17
Alicja Sadłos EPILOG
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:57:41
2017-06-30 23:38:00
Alicja Sadłos WICHER
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
50 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 13:33:12
2017-06-30 23:32:05
Alicja Sadłos GRACJA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
49 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 08:48:10
2017-06-30 21:40:02
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 14:14:20
2017-06-30 11:54:45
Zuzanna Prymek TREVOR H
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 14:13:54
2017-06-30 11:43:03
Zuzanna Prymek ROLEX
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 14:13:29
2017-06-30 11:32:02
Ludwika Kruszewska WILMAR
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 11:26:06
2017-06-30 11:13:45
Michał Kubiak GALAKTYKA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 11:25:42
2017-06-30 10:46:28
Olga Sempioł LOGGIA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 11:25:19
2017-06-30 10:23:39
Michał Kubiak CUBANITO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 11:24:23
2017-06-30 10:21:56
Jacek Gałkowski BANDERAS
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 11:23:58
2017-06-30 10:20:44
Aleksandra Molędzka ATAMAN
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 11:23:33
2017-06-30 10:19:34
Ingrid Szrajer SZRONKA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 11:22:00
2017-06-30 10:11:17
Zofia Banaszek SOFIA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 11:17:21
2017-06-30 10:10:13
Martyna Wosiek MAGNAT
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 11:16:54
2017-06-30 10:09:22
Julia Bednarczyk TAMIZA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 11:16:25
2017-06-30 09:55:36
Ada Wołąs LOCO
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:37:16
2017-06-29 20:48:35
Gabriel Głusek URIAS
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 19:00:00
2017-06-29 18:34:12
Michał Kubiak TADI QUINN
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 18:59:33
2017-06-29 18:33:49
Michał Kubiak ANARION D'OZ
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 18:58:41
2017-06-29 17:54:25
Karolina Lasecka KORSARZ
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 18:58:15
2017-06-29 16:10:37
Zofia Marx AMAR
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 11:06:35
2017-06-29 10:17:14
Ewa Mazurowska INDI
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 11:06:07
2017-06-29 10:16:09
Ewa Mazurowska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 09:37:56
2017-06-29 09:11:32
Olga Ruta-Kurek DONATA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 09:37:05
2017-06-29 09:10:43
Olga Ruta-Kurek PORTA-NEGRA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 09:32:43
2017-06-29 08:24:23
Rita Rogalska ONE LADY
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 01:29:47
2017-06-29 01:08:57
Ireneusz Pankiewicz GAJ
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 01:27:39
2017-06-29 00:09:03
Piotr Piskorski RAHEL
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 01:27:17
2017-06-29 00:08:01
Aneta Chmielewska CARDAMON
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 01:26:53
2017-06-28 23:10:45
Piotr Szmytkowski CHIBA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 01:25:38
2017-06-28 23:05:03
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 01:24:46
2017-06-28 23:03:58
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 01:23:49
2017-06-28 22:45:04
Natalia Michałowska EPSILON
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 01:23:18
2017-06-28 22:43:52
Mateusz Chojnowski MISISIPI
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 13:16:07
2017-06-28 21:59:01
Tomasz Matysiak LENOX
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 21:52:24
2017-06-28 21:51:48
Monika Klama JASPIS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 21:44:27
2017-06-28 20:11:06
Katarzyna Reszel NABAB
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 21:43:39
2017-06-28 17:49:29
Alicja Karczmarczuk CALIFORNIA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 21:43:02
2017-06-28 14:25:30
Jakub Kłęk CAMPUS
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 21:25:45
2017-06-28 14:12:26
Zuzanna Molenda BALOU BOY
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banaszek Zofia WKJ Lublin
2002 (JM.)
O026467
2. Bednarczyk Julia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O029070
3. Borowiec Paulina LKJ Gałkowo
2001 (J.)
O035726
4. Brzuchalski Andrzej BPK
brak
5. Bylicki Przemysław BPK
S
brak
6. Chmielewska Aneta WKJ Lublin
S
O041501
7. Chojnowski Mateusz WKJ Lublin
S
O023447
8. Chromińska Tatiana KJ Galop Kozienice
S
O020163
9. Czerwińska Sonia KJ Skarb Kozienice
S
O042193
10. Daniłowska Karina BPK
2003 (JM.)
brak
11. Dawidowska Julia SJ Poster Piaseczno
2000 (J.)
O024385
12. Dobkowska Magdalena Polski Polo Klub
S
O004959
13. Dragan Natalia BPK
2003 (JM.)
brak
14. Drózd Gabriela KJ Aldragho Piaseczno
S
O006793
15. Dubowska Nina Stowarzyszenie SKJ Grobice
2005 (JM.)
O045589
16. Duda Karolina Stajnia Piaseczno
2005 (JM.)
brak
17. Durka Joanna Stowarzyszenie SKJ Grobice
1997 (MJ.)
O027147
18. Dzierżanowska Natalia KJ Dworek Okuniew
1999 (J.)
O020274
19. Gintowt Zofia SJ Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
20. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
21. Gromadowska Maja Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
O035878
22. Hetman Marta WKJ Lublin
1997 (MJ.)
O042768
23. Hetman Zofia WKJ Lublin
2000 (J.)
O042765
24. Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
2005 (JM.)
O039853
25. Jagielak Anna BPK (MAZ)
S
O019271
26. Janiszek Bartosz SJ Mar-Rom Wałsnów
1999 (J.)
O021853
27. Janusz Rafał KS Garo
S
O004030
28. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O030997
29. Jones Jemma Stowarzyszenie KS Chojnów
2003 (JM.)
O031298
30. Jóźwiak Gabriela KJ Aromer Józefin
2002 (JM.)
brak
31. Jurak Gabriela WKJ Lublin
2001 (J.)
brak
32. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
33. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
34. Karczmarczuk Alicja Largo Sp. z o.o.
1998 (MJ.)
O014505
35. Kilian Maria Stowarzyszenie KS Chojnów
2003 (JM.)
brak
36. Kiliańska Katarzyna Stowarzyszenie KS Chojnów
2001 (J.)
O033625
37. Kiliańska Klara Stowarzyszenie KS Chojnów
2007 (Mł.)
O040214
38. Klama Monika SJ Poster Piaseczno
S
O006377
39. Kłęk Jakub SJ Poster Piaseczno
2001 (J.)
O031303
40. Konopka Wiktoria WKJ Lublin
2000 (J.)
O029071
41. Kopacz Antonina KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
brak
42. Korecka Oliwia Stowarzyszenie KS Chojnów
2001 (J.)
O025713
43. Kotyra Natalia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O027148
44. Kowalska Paulina BPK
2003 (JM.)
brak
45. Kruszewska Ludwika KJ Łąck
1998 (MJ.)
O031416
46. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
47. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
48. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
49. Kwiecińska Nina WKJ Lublin
S
O007825
50. Landowski Wojciech Pomorska Liga Jeździecka
S
O044418
51. Lendo Inez SK Liski
52. Leszek-Karwańska Wiktoria BPK (MAZ)
2001 (J.)
O018344
53. Lewandowska Emilia WKJ Lublin
1999 (J.)
O035324
54. Maciak Weronika JKS Equita Świętochów
2000 (J.)
O031626
55. Madej Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O008378
56. Majewska Karolina SJ Poster Piaseczno
S
O004821
57. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
58. Marx Zofia BPK (MAZ)
2001 (J.)
O037224
59. Matysiak Julia KJ Polesie
2001 (J.)
brak
60. Matysiak Oliwia KJ Polesie
2006 (Mł.)
brak
61. Matysiak Tomasz KJ Aromer Józefin
S
O040585
62. Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
S
O003222
63. Michałowska Natalia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O042649
64. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
65. Minkiewicz Weronika JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
1997 (MJ.)
O021314
66. Misztal Luiza SJ Poniatowa
2000 (J.)
brak
67. Molenda Zuzanna SJ Poster Piaseczno
2000 (J.)
O035040
68. Mordzelewski Arkadiusz SJ Poster Piaseczno
S
O001333
69. Mordzelewski Michał SJ Poster Piaseczno
S
O001972
70. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (J.)
O035724
71. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (Mł.)
O032062
72. Niedzielska Julia Stajnia Piaseczno
2004 (JM.)
brak
73. Niemirska Nela Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O026865
74. Niesłuchowska Magdalena KJ Aldragho Piaseczno
S
O004211
75. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
76. Nizielska Anna BPK
1997 (MJ.)
Brak
77. Orlikowski Antoni Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2003 (JM.)
O032321
78. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
79. Pawlicka Natalia JKS Wyręba Świętochów
1997 (MJ.)
O022065
80. Petrenko Joanna BPK (MAZ)
S
O028681
81. Piasecka Maria CKJ Jamka
brak
82. Piasecka Zuzanna BPK (MAZ)
2002 (JM.)
O045733
83. Piątkowska Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O002381
84. Pietrak Agnieszka ZS RCKU Piaseczno
brak
85. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
86. Piskorski Piotr WKJ Lublin
2001 (J.)
O031785
87. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
88. Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
S
O000513
89. Początek Sylwia WKJ Lublin
S
O018489
90. Polak Michalina BPK (LUL)
2004 (JM.)
O039531
91. Polkowska Marta BPK (MAZ)
S
O033633
92. Pondo Natalia BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O034837
93. Poznańska Aleksandra JKS Karolina
2002 (JM.)
O036636
94. Praga Julia JKS Equita Świętochów
2002 (JM.)
O035142
95. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (Mł.)
O040489
96. Przybylska Kostancja BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O039639
97. Przybylska Magdalena Stowarzyszenie SKJ Grobice
1998 (MJ.)
brak
98. Ptaszyńska Julia BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O037854
99. Radomska Aleksandra UKS Military Kąck
S
O021629
100. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
101. Redek Kornelia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (JM.)
O031763
102. Redek Wiktoria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O031764
103. Reszel Katarzyna WKJ Lublin
2000 (J.)
O025277
104. Rogalska Rita SJ Poster Piaseczno
2002 (JM.)
O038349
105. Rudy Monika WKJ Lublin
S
O022452
106. Ruta-Kurek Olga KJ Dobrzyniec
S
O004222
107. Sadłos Alicja KJ Huzar Józefów
1999 (J.)
O029327
108. Sadoch Izabela KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2002 (JM.)
O041595
109. Sempioł Olga Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
S
O045731
110. Słotwińska Iga Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
1996 (MJ.)
O045979
111. Solarz Weronika BPK
2003 (JM.)
brak
112. Sosnowska Kaja KKJ Kielce
S
O013932
113. Stankiewicz Oliwia WKJ Lublin
2005 (JM.)
O043841
114. Starzak Wiktoria JKS Equita Świętochów
2004 (JM.)
O039854
115. Steczowicz Maria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (Mł.)
brak
116. Steczowicz Zofia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (JM.)
O037425
117. Suska Juliana Stowarzyszenie KS Chojnów
2003 (JM.)
O036369
118. Świetlik Patrycja Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O039864
119. Szczyglak Katarzyna BPK
S
brak
120. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
121. Szrajer Ingrid KS AZS AWF Warszawa
S
Brak
122. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (JM.)
O035710
123. Tomaszewska Izabella SJ Poster Piaseczno
S
O003344
124. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
125. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
126. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
1996 (MJ.)
O013524
127. Więcek Anna KJ Aromer Józefin
S
O003694
128. Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
S
O036386
129. Wołąs Ada BPK
S
Brak
130. Wołąs Aleksandra BPK
Brak
131. Wołkow Maja BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O033575
132. Wosiek Martyna WKJ Lublin
2000 (J.)
O022738
133. Wyżykowski Maurycy Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O028338
134. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
135. Ziajkowska Magdalena Stowarzyszenie KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003437
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

23

CLEVER MK - POL 2012 Ogier kara F: Rasch ex. Rekrut
M: Cher
O: MK Stadnina Koni Filice
B: MK Stadnina Koni Filice
brak
2.

101

ABERDEEN M SP POL 2002 Wałach gniada F: Elvis
M: Afryka
O: Waldemar Zientek
B: moszna
K006646
3.

198

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet/
M: Almeria / Anapolis
O: Jarosław Płatos
B: Alicja Hadryś
K019846
4.

97

ALOUBETTE OS GER 2006 Klacz kasztanowata F: Armitage / Argentinus
M: Leoni / Baloubet du Rouet
O: Polskie Łowy Sp. z o. o.
B:
K021087 DE418180147706 104AT24
5.

170

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
6.

199

ANARION D'OZ SF FRA 2010 Ogier gniada F: Kannan/Voltair
M: Tiwele D'Oz/Calvaro
O: Grzegorz Kubiak
B:
K019753 25000110424492E
7.

168

ANARION D'OZ SF FRA 2010 Ogier gniada F: Kannan / Voltaire
M: Tiwele d'Oz / Calvaro
O: Grzegorz Kubiak
B: Francja
K019753
8.

12

ANDALUZJA MŁP POL 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Wolant
M: Asturia
O: Robert Matysiak
B: Adam Ponikowski
brak POL 006 58 04059 07
9.

34

AVENUE Szlachetna Półkrew POL 2005 Klacz gniada F: Don Cavallo
M: Armina
O: Kucharski Marek
B: Marczak Mirosław
Brak
10.

31

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Bischof L / Bachus
M: Brendy / Liverpool
O: Monika Rudy
B:
K019544 616009580503811
11.

194

BAD BOY SP POL 2007 Ogier siwa F: Maram / Aram
M: Bornea / Tioman Island
O: Wiktoria Leszek-Karwańska
B: Sławomir Grzelczyk
K012150 POL009590088207
12.

191

BAJPAS-BAJAN DRP POL 2002 Wałach gniada/kuc:148 F: Alibaba
M: Bajkowa Gwiazdka / Alibaba
O: Karolina Kolanowska
B: Hubert Kierznowski
K009784
13.

55

BANGA MŁP POL 1997 Klacz kasztanowata/mk:155 F: Garland
M: Barcelona
O: Mirosław Styczeń
B: SK Ochaby
brak 09564
14.

7

BASKILA MŁP POL 2005 Klacz siwa F: Wifon
M: Batuta / Oregon
O: Marta Hetman
B: Janusz Stempel
K018871
15.

136

BEATRICCI-G LIT LTU 2005 Klacz gniada F: Bedford
M: Gipolla
O: Zbigniew Patejko
B: NN
Brak
16.

190

BEN-HUR XX POL 1999 Wałach gniada F: Freedom`s Choice
M: Belisama
O: Paulina Tonczak
B: SK Rzeczna
K007195 09154
17.

88

BERA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Caretino K / Caretino
M: Bezela / Eskudo
O: Alicja Kiliańska
B: SK Pępowo
K021271 616007610129809
18.

117

BIBA KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:138 F: Jurysta
M: Bela
O: Reko-Klima Agnieszka Redek
B: Karolina Napiórkowska
K019853
19.

87

BLACK MAGIC WOMAN KUC POL 2013 Klacz dereszowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Alina Kiliańska
B:
K023961 616999660475513
20.

18

BLIZZARD MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Planet
M: Bora II
O: Jamka Zygmunt
B: Jamka Zygmunt
brak POL 006 66 00203 08
21.

92

BORNEO SP POL 2009 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Baronesse Picadilly / Prinz Pablo
O: Anna Jones
B: Witold Szydełko
K015280 616009670134909
22.

150

BRANDY Typ Szlachetny POL 2010 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Gabriel Bierzgalski
B: Marta Kaleta
K023984
23.

132

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:144 F: Baccarat
M: Niina PP
O: Procima sp. Z o.o.
B: Procima sp. Z o.o.
K022593
24.

84

C FOEGANDRA KWPN NLD 2010 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Voegandra / Cavalier
O: KS Nad Wigrami
B: Holandia
K022589
25.

187

CALIFORNIA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Faust Z
M: Citta / Kerman
O: Maria Milewska
B: Janusz Majkowski
K012363 POL007660993006
26.

188

CAMPUS WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Olivier
M: Cabota
O: Beata Kłęk
B: SK Liski
brak 616007600223112
27.

178

CARDAMON SP POL 2012 Wałach siwa F: Correro
M: Ina
O: Aneta Chmielewska
B: Borzyn Jan
K022863
28.

74

CASABLANCA HOL. DEU 1997 Ogier gniada F: Camiros
M: Holunder
O: Ryszard Różański
B: -
brak
29.

10

CASSILIANO SP GER 2012 Wałach siwa F: Cassilio
M: Catrien D / Lisco
O: Bartosz Brzuchalski
B: .
K022627 .
30.

38

CENTO OLD. GER 2012 Wałach siwa F: Coupe d'Or
M: Hauptstutbuch Rosenstolz
O: Magdalena Ziajkowska
B: Gestut Sprehe GmbH
K021001
31.

89

CESAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Grand de la Cour / Graf Grannus
M: Cyranka / Mywill
O: Julia Motz
B: Wanda Pinowska
K012508
32.

195

CHACCO-LAUREN OLD POL 2010 Ogier gniada F: Chacco-Blue
M: Laura / Cortez
O: Andrzej Wojdalski
B: Andrzej Wojdalski
K020859
33.

26

CHAPEAU BAS OLD. POL 2011 Ogier siwa F: Cassini Gold
M: Exit Ten
O: Zbigniew Płatos
B: Zbigniew Płatos
K021676
34.

179

CHIBA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Heleris
M: Chałwa
O: Inez Lendo
B: SK Liski
brak
35.

104

CHICCO D'ORO K OLD. POL 2003 Wałach kasztanowata F: Cockpit
M: Ramona E
O: Magdalena Niesłuchowska
B: Niemcy
K007847
36.

142

CONTAFEE WESTF POL 2011 Klacz kasztanowata F: Contendro II
M: Falkennhofs Landfee
O: Anna Więcek
B: brak
K020519
37.

134

CRAZY CLASSIC OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada/175 F: Con Air / Contender
M: Ristona / Balou Du Rouet
O: Rafał Janusz
B: Gestuet Lewitz
K017579 DE 418181419007
38.

158

CUBANITO DSH GER 2011 Wałach siwa/175 F: Chap / Cellestial
M: Astra / Acadius
O: Karolina Gałkowska
B:
K021337 DE456370129911
39.

47

CYKLAMEN WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Trawers
M: Cyklada
O: Magdalena Walewska-Królikiewicz
B: Magdalena Walewska-Królikiewicz
K008079
40.

9

CZARON WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Rulon/
M: Czara/
O: Bartosz Brzuchalski
B:
brak
41.

115

DAMASZEK SP POL 2010 Wałach gniada F: Imequyl
M: Dekada
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K021698
42.

99

DAMBIS-J SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Qumball / Kimbal
M: Dambarta / Miami Prince
O: Grażyna Madej
B: Grzegorz Jasiczek
K010992 616009670032504
43.

67

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Empire
M: Diamantina
O: Hipsz Anna
B: Remigiusz Makowski
K020906 616 009 66 11320 09
44.

79

DAUGUST SP POL 2001 Ogier siwa/173 cm F: Carbano
M: Daglezja
O: Sonia Czerwińska
B: Michał Tomaszek
K023874
45.

15

DEBIUT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Burgund
M: Dializa
O: Adam Malita
B: Polska
K010672 11231
46.

114

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Quirinus
M: Dancing Queen
O: Michał Mordzelewski
B: Beata Wandel
brak
47.

32

DOMINIKA SP POL 1999 Klacz kasztanowata F: Le Voltaire
M: Delfina
O: Tomasz Stankiewicz
B: Stadnina Koni Moszna
K005416
48.

128

DOMINO MK POL 2004 Wałach srokata/kuc: F: Arkan
M: Dora
O: Agnieszka Kopacz
B: Jerzy Wysoczański
K018242 POL013530410304
49.

146

DOMINO Koń Mały POL 2004 Wałach srokata/kuc:136 F: Arkan
M: Dora
O: Marcin Kopacz
B: Wysoczański Jerzy
K018242 12378
50.

173

DONATA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Elvis sf
M: Dolomira xx
O: Olga Ruta-Kurek
B: SK Prudnik
K011218 POL009681002002
51.

82

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
O: Dorota Radzikowska
B: J. Knaap
K011639
52.

90

EINSTAIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Palermo / Paradiesfalter
M: Escada / Escudo I
O: Janusz Majkowski
B:
K018452 POL009661261408 105DW35
53.

140

EKWADOR MŁP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Emetyt
M: Europa
O: Aleksandra Wołąs
B: Sęczek Grzegorz
Brak
54.

22

EKWADOR SP POL 2011 Wałach gniada F: Corleolord L
M: Europa
O: Iwona Lewandowska
B: Krzysztof Starościc
K022413
55.

24

ENZO BWP GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Quick Star
M: Sunshine / Quidam De Revel
O: Chromińska Tatiana
B: -
K010015
56.

45

EPILOG WLKP POL 2013 Ogier tarantowata/170 F: Tabasko / Cotton Club
M: Egeria / Czad
O: Magdalena Sadłos
B: .
K023356 616007610131113
57.

182

EPSILON KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:149 F: Elektron
M: Mgiełka
O: Izabela Michałowska
B: Józef Koczułap
K022272 616999580317810
58.

80

ETNA W SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Che Guevara L
M: Enigma W
O: Tomasz Jóźwiak
B: Rinaldo Kiecoń
K018592
59.

41

FAMA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Bonaparte
M: Frotka
O: Mordzelewski Michał
B: SK Plękity
brak
60.

181

FELINE WM HAN DEU 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros
M: Larissa po Landjunge
O: Piotr Szmytkowski
B: Bernd Werner-Mohr
K023128 DE 431310391711
61.

116

FIRLEJ MŁP POL 2008 Wałach gniada/162 F: Nabucho du Serein
M: Fortuna
O: Reko-Klima Agnieszka Redek
B: Iwona Kotyra
K019855 POL 006660086308
62.

139

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa F: Houston / Heartbreaker
M: Chanac Van T&L / Jarnac
O: Ryszard Minkiewicz
B: T&L
K020838 056007000F50039
63.

172

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
O: Magdalena Zamoyska
B:
K011507 POL009670100607
64.

111

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
65.

156

GALAKTYKA SP POL 2009 Klacz kara F: Clinton / Corrado I
M: Gala / Palegro
O: Michał Kubiak
B: SK Nad Wigrami
K013984
66.

28

GAMA SP POL 2004 Klacz gniada F: Celt
M: Gżegżółka
O: Grzegorz Wosik
B: Grzegorz Wosik
Brak
67.

27

GARDENIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Acorino
M: Gżegżółka
O: Magda Misztal
B: Grzegorz Wosik
Brak
68.

110

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
69.

65

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
O: Paweł Maciak
B: Jan Greve
K019360
70.

152

GRACJA WLKP POL 2007 Klacz tarantowata/170 F: Euroboss / Bok
M: Garta / Tarantello
O: Magdalena Sadłos
B:
K017755 POL007590264907
71.

43

GRANDA KWPN POL 2011 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Beau Molga / Quidam De Revel
O: Piotr Kaliciński
B: Piotr Kaliciński
K019571 528003201109638
72.

35

H-ENIGMA OLD. POL 2010 Klacz ciemnogniada F: H-Ekwador
M: Delicja
O: Mariusz Janiszek
B: Mariusz Janiszek
K016536
73.

131

HARLEJ W MŁP POL 2010 Wałach siwa F: Banknot
M: Hetia
O: Weronika Koszołko
B: Ryszard Szpatuśko
brak
74.

148

HEKTOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38
M: Hanka/ Nirkan
O: Karolina Majewska
B: Herman Natalia
K016144 12141
75.

112

HESSEL ST KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Indorado
M: Ralina
O: Mordzelewski Michał
B: Holandia
brak
76.

102

HRABIA SP POL 2007 Wałach gniada F: Rammstein
M: Hipiska/Bicz
O: Joanna Petrenko
B: Szeremeta Andrzej
K019520
77.

85

HRABINKA C SP POL 2008 Klacz gniada F: Stalon / Sandro
M: Hrabina C / Cannizzaro (ex Caletto's Son)
O: Dariusz Korecki
B: Witold Brodewicz
K016776 DE433332664808
78.

96

ILOVE YOU DU BEAUMONT BWP BEL 2008 Klacz kasztanowata F: Domino De Moyon / Jalisco B
M: Ti Fany Du Beaumont / Skippy II
O: Dawid Kubiak
B:
K015620 056002W00270308 104QN36
79.

171

INDI SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet
M: Inez / Hajfong
O: Marek Rogulski
B: Polska
K016672
80.

197

IRYDON L SP 2012 ogier ciemnogniada F: Lescibard L
M: Iranda L
O: Jerzy Korona
B: Sławomir Jarmuszczak
81.

193

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baldini II
M: Ikaria
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
Brak
82.

118

JACK BLACK XX POL 2010 Wałach kara F: Roulette
M: Jama
O: Anna Wyżykowska
B: Andrzej Walicki
K017681
83.

51

JASPIS MŁP POL 2006 Wałach siwa F: Palmer
M: Jurna
O: Stowarzyszenie Szwadron Jazdy RP
B: Jankowska Anna
brak
84.

184

JASPIS M POL 2003 Wałach gniada/161 F: Noster
M: Jugusta
O: Monika Klama
B: Adam Stachurski
K021762 066660228703
85.

30

JAZON TRK POL 2009 Wałach kara F: Ajbek
M: Jasmin
O: Krzysztof Kowalski
B: Marek Przeczewski
brak
86.

138

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508
87.

76

KAMI SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstein
M: Karmen
O: Ewelina Oleksiewicz
B: Monika Wołoszyn
K022183
88.

147

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo
M: Kastylia
O: Ryszard Mordzelewski
B: Ryszard Mordzelewski
K019995
89.

86

KASANDRA SP POL 2005 Klacz siwa F: Cavallo / Corrado I
M: Kamena / Alagos
O: Gabriela Drózd
B: Adam Lachowicz
K011220 616009640000405 103PG31
90.

120

KINDER PONYSPORT KUC POL 2005 Wałach inna/kuc:148 F: El Djazair
M: Kabała
O: Iwona Kotyra
B: Małgorzata Bednarska
brak
91.

29

KOLORADO W SP POL 2003 Wałach gniada/167 F: Landino
M: Kanea
O: Rafał Buchcar
B: Stanisław Weresiński
brak
92.

1

LA CORRADA 5 OLD GER 2007 Klacz gniada F: Lucordo / Lucky Ghost
M: Phoenix Airline / Phonix
O: Jarosław Skarzyński
B:
K016339 DE433330427407
93.

64

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Lakrima / Rubin
O: Michał Pilkiewicz
B:
K019769 616009610226811
94.

37

LANDGRAF II HOL. POL 2011 Wałach gniada F: Lasino
M: Obira
O: Mariusz Janiszek
B: Mariusz Janiszek
K018688
95.

78

LAPIS SAKS. GER 2000 Ogier ciemnogniada F: Lagaro
M: Ramira
O: Sonia Czerwińska
B: Mike Bindernagel
K005426 07491 102NK09
96.

52

LAREDO MŁP POL 2003 Wałach gniada F: Harnaś
M: Lerka / Arcus
O: -
B: -
K014124
97.

13

LAURENCJA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Stalon /
M: Lisa / Hades
O: Waldemar Mróz
B: Zbigniew Płatos
K016707 DE433331562007
98.

122

LEGION WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Lipnica / Cedrus
O: Anna Jagielak
B: SK Liski
K013705 POL007600334907
99.

39

LENOX Niem. Sport. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Lapateado / Landor S
M: Nordlicht / Nitendo
O: Tomasz Matysiak
B:
K011440 DE457000247505
100.

40

LENOX Niem.sport. GER 2005 Wałach kasztanowata F: Lapateado
M: Nordlicht
O: Tomasz Matysiak
B: -
K011440
101.

48

LETYCJA SP POL 2013 Klacz gniada F: Markies V
M: -
O: Krzysztof Szumiński
B: SK Rzeczna
Brak
102.

54

LIKIA WORLD SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: D'Cin Cin PG
M: Latina
O: ZS RCKU w Piasecznie
B: Patrycja Kaczorowska
brak
103.

165

LOCO Lusitano ESP 2009 Wałach izabelowata/mk:155 F: NN
M: NN
O: Ada Wołąs
B: Maria Del Pilar
Brak
104.

157

LOGGIA WLKP POL 2008 Klacz inna F: Tandem
M: Logika
O: Olga Sempioł
B: Stępkowski Bogusław
K023817 POL 007 66 11238 08
105.

196

LORENSO WLKP POL 2008 Wałach siwa F: Landor
M: Lakonia
O: Michał Mordzelewski
B: Bronisław Karas
brak
106.

93

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
O: Anna Jones
B: SK Nad Wigrami
K016430 616009510444710 105DC76
107.

36

LUNATIC HOL. POL 2009 Ogier ciemnogniada F: Lightning
M: Norga
O: Mariusz Janiszek
B: Martensen Hark
K014144
108.

119

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada/163 F: Imequyl
M: Marsylia / First des Termes
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K019638
109.

145

MAFIA MŁP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Oregon
M: Maska
O: Wiesław Solarz
B: Ryszard Szpatuśko
brak
110.

163

MAGNAT SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Agrest
M: Mona Liza / Matador
O: Martyna Wosiek
B: Mariusz Wosiek
K021366
111.

61

MAKLER II MŁP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Emerson
M: Makala
O: Ewa Brzozowska
B: Lech Brzozowski
K022555
112.

5

MANUELA SP POL 2004 Klacz gniada F: Lębork
M: Mimoza / Alarm
O: Robert Dzierżanowski
B: Robert Dzierżanowski
K012953
113.

56

MARICA HAFL. POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Boguslaw Szemioth
B: nn
brak
114.

123

MARSYLIA MŁP POL 1999 Klacz siwa/158 F: First des Termes
M: Batuta
O: Dariusz Kotyra
B: Krzysztof Kraszewski
K020034
115.

8

MATTERHORN MŁP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Top Gun
M: Maracuja / Toledo
O: Marta Hetman
B: Mirosław Janik
K021441
116.

109

MEKSYK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Falkon
M: Madera
O: Jerzy Korona
B: Jan Biskup
K019026 616006540108410
117.

125

MERLE HAFL GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Abendsturm
M: Maiglockchem
O: Monika Steczowicz
B: De
K022777 DE434340246804
118.

60

MESKAL SP POL 2004 Wałach gniada/164 F: Lord Pit/
M: Montana/
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Marcin Gerke
K017546 POL009520015404
119.

192

MILAGROS ZAGORKA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 cm F: nn
M: nn
O: Monika Święcicka
B: -
K023004
120.

183

MISISIPI WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Bakalar
M: Montana
O: Izabela Michałowska
B: Izabela Michałowska
K017311
121.

44

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada F: Nice Boy
M: Molinezja
O: Mariusz Słotwiński
B: SK Widzów
K015555
122.

20

MOULIN ROUGE OLD GER 2011 Wałach siwa F: Mylord Carthago / Carthago
M: Inspiration / Incolor
O: Zbigniew Płatos
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K021119 DE418180200711
123.

25

MY LORD Westf. POL 2012 Ogier siwa F: Mylord Carthagho
M: Atlanta Z
O: Karol Niemczuk
B: Karol Niemczuk
K021638
124.

186

NABAB M POL 2008 Wałach gniada F: Barnaba / Emir
M: Nastka / Askar
O: Jacek Reszel
B: SO Białka
K016719 616006580852008
125.

70

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
126.

63

NEMO DR DEU 2008 Wałach kara/kuc:149 F: Nastral-R
M: Hanny
O: Marek Starzak
B: Frank Bachem
K016937 DE456370007208
127.

100

NIRVARO OLD POL 2008 Wałach gniada F: Nintender
M: Chella Girl
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K017222
128.

121

NUGAT Typ Szlachetny POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czarczaf
M: Newada
O: Anna Jagielak
B: Anna Jagielak
K019058
129.

175

ONE LADY SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Watson
M: Obstawa
O: Rita Rogalska
B: Polska
K023238 616009530286911
130.

57

OPTIMUS SP POL 2003 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Osta
O: Anetta Kolasińska
B: SK Nowielice
K009938
131.

130

P-DALILA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:136 F: Di Caprio PP / Da Capo
M: Pabi /
O: Emilia Naumiuk
B: Agnieszka Pawłowska
K020920 POL013661155006
132.

72

PERFECTO SP POL 2010 Wałach kara F: Domel / Lagrain
M: Progis / Grand Amour
O: Aleksandra Poznańska
B: Zenon Brzozowski
K016501 616009520004510
133.

95

PIEROT WESTF GER 2007 Wałach kasztanowata F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
O: Krzysztof Suski
B:
K011983 DE441411573907 104CI80
134.

6

POLONEZ SP POL 2012 Ogier gniada F: Ulco
M: Poliksena
O: Przemysław Bylicki
B: Paweł Frąckowiak
brak
135.

174

PORTA-NEGRA SP POL 2005 Klacz gniada/170 F: Palegro/westf.
M: Norquina/sp
O: Olga Ruta-Kurek
B: Dariusz Kurek
K013678 POL009660545805
136.

49

PORTOS TRAK POL 2004 Wałach kasztanowata/166 F: Ajbek
M: Pola
O: Adam Jędrzejczyk
B: Marek Przeczewska
K011463
137.

2

PROMETHEUS TS POL 2005 Ogier ciemnogniada F: nn/nn
M: nn/nn
O: Monika Skarzyńska
B:
K015104 12032 616999660900405
138.

141

PROTEUS SP POL 2013 Wałach gniada/mk: F: Brentino
M: Perfecta
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
brak
139.

151

RADETZKY Trakeńska POL 2002 Wałach gniada F: Ignam
M: Rawka
O: Paulina Borowiec
B: Grad Andrzej
K008208
140.

177

RAHEL MŁP POL 2009 Klacz gniada F: Flaming
M: Rewia
O: Ewa Kazimierczuk
B: Ewa Kazimierczuk
K018673
141.

66

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
142.

17

ROBINIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral
M: Ronia
O: Michał Mordzelewski
B: Marcin Klinkiewicz
K023240
143.

154

ROLEX WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Himen / Oder
M: Rita / Arak
O: Klaudia Prymek
B:
K018756 616007520162906
144.

19

SIMPLY BALOU SP POL 2007 Klacz gniada/166 F: Balou du Rouet
M: Seraphina
O: Nina Kwiecińska
B: Nina Kwiecińska
K016164
145.

16

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa F: Devin du Maury /
M: Skaluna / Lump I
O: Michał Mordzelewski
B: SK Ochaby
K015692 POL009540093107
146.

162

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris /
M: Sonja / nn
O: Leszek Banaszek
B: Ilona Lubińska
K014194 POL013640083408
147.

11

SORAJA MŁP POL 2007 Klacz gniada/166 F: Hebab
M: Sorbona
O: Robert Matysiak
B: Tomasz Nowak
brak POL 006 58 04059 07
148.

133

STAVROS HAN GER 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Zora / Zuenftiger
O: Rafał Janusz
B: Elisabeth Kapp
K014790 DE431314801008
149.

113

SZANTI SP POL 2009 Klacz siwa F: HBC Lake Bit
M: Safari
O: Michał Mordzelewski
B: Cezary Szeibe
K016645
150.

106

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl
M: Szaki
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Ochaby
K019371 616009540116409
151.

161

SZRONKA SP POL 2004 Klacz kara/kuc:145 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Karolina Gałkowska
B:
brak
152.

167

TADI QUINN HOL GER 2010 Ogier gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Tiffany XIII / Lancer II
O: Sławomir Pietrzak
B:
K022468 DE421000535510
153.

164

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Top Evita
M: Farsa
O: Ewa Bednarczyk
B: brak
K014263
154.

180

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello (Cassal Ask)
M: Tinta / Calido
O: Emily Kasprowicz
B: Marek Romanowski
Nr: 4048/17
155.

94

TOKAJER 8 OS POL 2008 Klacz gniada F: Tinka's Bot / Zuidpol
M: Axina / Acord II
O: KS Euroholding
B: Niemcy
K016742
156.

4

TOP EVITA KUC POL 1999 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Natsy Boy
M: Graefin- W / Ghandy
O: Jakub Żuchowicki
B: Niemcy
K005422
157.

129

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa F: Ludger
M: Tajga
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
K015553 616013680110509
158.

153

TREVOR H DRP GER 2011 Wałach siwa/kuc: F: Timesquare/Tizian /Titus
M: Corrida/ Corrado II / Cor De La Bryere
O: Zuzanna Prymek
B: -
K023204
159.

3

TRYNIDAD SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V
M: -
O: Krzysztof Szuminski
B: SK Rzeczna
Brak
160.

105

TSIRA KWPN POL 2000 Klacz kasztanowata F: Voltaire
M: Isra
O: Arkadiusz Mordzelewski
B: Venema H. Velthuis
brak
161.

166

URIAS KWPN NLD 2001 Wałach gniada F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
O: Gabriel Głusek
B: Albert Zoer
K008182 0105809 POL40639
162.

71

VABIO SP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Verna
O: Kamila Jarosz
B: Stanisław Diter
K005067 07143
163.

124

VAN PONYSPORT KUC POL 2002 Wałach gniada/mk:156 F: Aksamit
M: Vega
O: HSB Servis Sp. z o.o.
B: Mariusz Stański
K022862
164.

137

WEIDA WLKP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Libretto/Milione
M: Weimutka/Ogar
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Liski
K010939 11351
165.

143

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada F: Coriano's Ass
M: Wygoda / Danko
O: Anna Dymek
B: Mariusz Grabowski
K023738
166.

46

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/170 F: Guffi
M: Walentynka / Grand Amour
O: Magdalena Sadłos
B: -
K020641 616007520031511
167.

126

WILHELM KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:128 F: NN
M: NN
O: Monika Steczowicz
B: NN
brak
168.

42

WILLIE SP POL 2012 Ogier gniada F: Cola
M: Wortuna
O: Paweł Kaliciński
B: Adam Sosnowski
K022982
169.

155

WILMAR MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Rashim
M: Wilma
O: Ludwika Kruszewska
B: SK Prudnik
K011113
170.

75

WIRGINIA TRK POL 2005 Klacz gniada/173 F: Impuls
M: Wiva
O: Mariusz Polak
B: Romanowski Marek
K010897
171.

135

ZAVIRA A HAN GER 2003 Klacz kasztanowata F: Zacharias / Zeus
M: Diamond / Drosselklang
O: Zbigniew Patejko
B: Erwin Von Dehsen
K008915 DE431315422303 103EJ12
Rider Club
Competition
Prize
Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
200
SUM:
200.00
Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
150
SUM:
150.00
Janiszek Bartosz SJ Mar-Rom Wałsnów
50
SUM:
50.00
Karczmarczuk Alicja Largo Sp. z o.o.
50
SUM:
50.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
100
600
600
SUM:
1300.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
250
400
SUM:
650.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
300
SUM:
300.00
Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
400
250
SUM:
650.00
Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
400
50
SUM:
450.00
Mordzelewski Arkadiusz SJ Poster Piaseczno
50
SUM:
50.00
Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
50
50
200
300
400
SUM:
1000.00
Patejko Sara KJ Aromer Józefin
250
250
SUM:
500.00
Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
50
SUM:
50.00
Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
150
SUM:
150.00
Suska Juliana Stowarzyszenie KS Chojnów
50
100
SUM:
150.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
100
SUM:
100.00
Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszek Zofia
WKJ Lublin
SOFIA (162)
2017-07-15
33
2017-07-15
31
2017-07-16
9
2017-07-16
24
Bednarczyk Julia
WKJ Lublin
TAMIZA (164)
2017-07-15
24
2017-07-15
55
2017-07-16
5
2017-07-16
38
Borowiec Paulina
LKJ Gałkowo
RADETZKY (151)
2017-07-15
5
2017-07-15
40
2017-07-16
22
2017-07-16
3
Brzuchalski Andrzej
BPK
CZARON (9)
2017-07-15
28
2017-07-15
Bylicki Przemysław
BPK
2017-07-15
18
2017-07-15
Chmielewska Aneta
WKJ Lublin
CARDAMON (178)
2017-07-15
2017-07-15
16
2017-07-16
2017-07-16
26
Chojnowski Mateusz
WKJ Lublin
MISISIPI (183)
2017-07-15
39
2017-07-15
33
2017-07-16
14
2017-07-16
30
Chromińska Tatiana
KJ Galop Kozienice
ENZO (24)
2017-07-15
22
2017-07-15
31
2017-07-16
19
2017-07-16
21
Czerwińska Sonia
KJ Skarb Kozienice
LAPIS (78)
2017-07-15
21
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-16
21
DAUGUST (79)
2017-07-15
2017-07-15
22
2017-07-16
10
2017-07-16
23
2017-07-16
Daniłowska Karina
BPK
NAOMI (70)
2017-07-15
3
2017-07-15
30
Dawidowska Julia
SJ Poster Piaseczno
ROBINIA (17)
2017-07-15
2017-07-15
10
2017-07-16
24
2017-07-16
42
Dobkowska Magdalena
Polski Polo Klub
OPTIMUS (57)
2017-07-15
23
2017-07-15
18
2017-07-16
18
2017-07-16
21
Dragan Natalia
BPK
JASPIS (51)
2017-07-16
2017-07-16
Drózd Gabriela
KJ Aldragho Piaseczno
2017-07-15
2017-07-16
35
2017-07-16
6
Dubowska Nina
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2017-07-15
1
2017-07-15
26
Duda Karolina
Stajnia Piaseczno
MARICA (56)
2017-07-15
13
2017-07-15
30
Durka Joanna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
DAMASZEK (115)
2017-07-16
42
2017-07-16
4
2017-07-16
9
Dzierżanowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-15
Gintowt Zofia
SJ Poster Piaseczno
FAMA (41)
2017-07-15
7
2017-07-15
29
2017-07-15
2017-07-16
8
2017-07-16
Głusek Gabriel
SJ Poster Piaseczno
URIAS (166)
2017-07-15
3
200
2017-07-15
2017-07-16
12
Gromadowska Maja
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2017-07-15
1
2017-07-15
13
2017-07-15
9
Hetman Marta
WKJ Lublin
2017-07-15
13
2017-07-15
26
2017-07-16
6
2017-07-16
19
Hetman Zofia
WKJ Lublin
2017-07-15
20
2017-07-15
49
2017-07-16
11
2017-07-16
17
Hipsz Kaja
JKS Equita Świętochów
2017-07-15
13
2017-07-15
14
2017-07-16
2
150
2017-07-16
23
Jagielak Anna
BPK (MAZ)
NUGAT (121)
2017-07-15
32
2017-07-15
41
2017-07-16
20
LEGION (122)
2017-07-15
10
2017-07-15
29
2017-07-16
25
Janiszek Bartosz
SJ Mar-Rom Wałsnów
LUNATIC (36)
2017-07-15
4
50
2017-07-15
10
2017-07-16
40
2017-07-16
24
2017-07-15
20
2017-07-15
19
2017-07-16
12
Janusz Rafał
KS Garo
STAVROS (133)
2017-07-15
2017-07-16
18
2017-07-15
2017-07-16
12
Jendrzejczak Blanka
JKS Equita Świętochów
2017-07-15
24
2017-07-15
11
2017-07-16
36
2017-07-16
23
Jones Jemma
Stowarzyszenie KS Chojnów
BORNEO (92)
2017-07-15
7
LUNA (93)
2017-07-15
15
2017-07-15
9
Jóźwiak Gabriela
KJ Aromer Józefin
ETNA W (80)
2017-07-15
2017-07-15
11
2017-07-16
15
2017-07-16
Jurak Gabriela
WKJ Lublin
GAMA (28)
2017-07-15
13
2017-07-15
26
2017-07-15
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2017-07-15
35
2017-07-15
24
2017-07-16
14
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
WILLIE (42)
2017-07-15
11
2017-07-15
26
2017-07-16
20
2017-07-16
26
GRANDA (43)
2017-07-15
7
2017-07-15
19
2017-07-16
28
2017-07-16
37
Karczmarczuk Alicja
Largo Sp. z o.o.
2017-07-15
21
2017-07-16
8
2017-07-16
4
50
Kilian Maria
Stowarzyszenie KS Chojnów
CESAR (89)
2017-07-15
27
2017-07-15
2017-07-16
40
2017-07-16
Kiliańska Katarzyna
Stowarzyszenie KS Chojnów
BERA (88)
2017-07-15
30
2017-07-15
25
2017-07-16
33
2017-07-16
9
Kiliańska Klara
Stowarzyszenie KS Chojnów
2017-07-15
8
2017-07-15
2017-07-16
12
2017-07-16
Klama Monika
SJ Poster Piaseczno
JASPIS (184)
2017-07-15
28
2017-07-15
24
2017-07-16
11
2017-07-16
13
Kłęk Jakub
SJ Poster Piaseczno
CAMPUS (188)
2017-07-15
19
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-16
13
Konopka Wiktoria
WKJ Lublin
HARLEJ W (131)
2017-07-15
1
2017-07-15
13
2017-07-15
24
2017-07-16
1
2017-07-16
1
2017-07-16
7
Kopacz Antonina
KJ Aromer Józefin
DOMINO (146)
2017-07-15
1
2017-07-15
1
2017-07-16
1
2017-07-16
1
Korecka Oliwia
Stowarzyszenie KS Chojnów
2017-07-15
28
2017-07-16
10
2017-07-16
13
Kotyra Natalia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MADRYT (119)
2017-07-15
17
2017-07-15
13
2017-07-16
6
2017-07-16
10
2017-07-15
5
2017-07-16
14
2017-07-16
2
Kowalska Paulina
BPK
2017-07-15
1
2017-07-15
20
JAZON (30)
2017-07-15
17
2017-07-15
17
Kruszewska Ludwika
KJ Łąck
WILMAR (155)
2017-07-15
2017-07-16
16
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
2017-07-15
26
2017-07-16
14
2017-07-16
10
2017-07-15
5
2017-07-16
4
100
2017-07-15
1
600
2017-07-16
1
600
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
GALAKTYKA (156)
2017-07-15
3
250
2017-07-16
2
400
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
CUBANITO (158)
2017-07-15
8
2017-07-16
2
300
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2017-07-15
8
2017-07-16
5
2017-07-15
16
2017-07-15
11
Kwiecińska Nina
WKJ Lublin
2017-07-16
27
2017-07-16
Landowski Wojciech
Pomorska Liga Jeździecka
2017-07-15
51
2017-07-15
2017-07-16
41
Lendo Inez
SK Liski
CHIBA (179)
2017-07-15
21
Leszek-Karwańska Wiktoria
BPK (MAZ)
2017-07-16
8
2017-07-16
8
BAD BOY (194)
2017-07-16
17
2017-07-16
6
Lewandowska Emilia
WKJ Lublin
EKWADOR (22)
2017-07-16
2017-07-16
2017-07-16
25
Maciak Weronika
JKS Equita Świętochów
GLITTER (65)
2017-07-15
4
2017-07-15
29
2017-07-16
5
2017-07-16
15
Madej Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
2017-07-15
27
2017-07-16
39
2017-07-15
9
2017-07-16
11
Majewska Karolina
SJ Poster Piaseczno
TSIRA (105)
2017-07-15
2017-07-15
1
2017-07-16
2017-07-16
1
HEKTOR (148)
2017-07-15
42
2017-07-15
7
2017-07-16
7
2017-07-16
21
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (143)
2017-07-15
3
2017-07-15
41
2017-07-16
3
2017-07-16
34
Marx Zofia
BPK (MAZ)
AMAR (170)
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-16
6
2017-07-16
7
Matysiak Julia
KJ Polesie
2017-07-16
7
2017-07-16
8
Matysiak Oliwia
KJ Polesie
SORAJA (11)
2017-07-16
3
2017-07-16
Matysiak Tomasz
KJ Aromer Józefin
LENOX (39)
2017-07-16
20
2017-07-16
7
Mazurowska Ewa
KJ Strzała Krubiczew
INDI (171)
2017-07-15
38
2017-07-15
12
2017-07-16
22
2017-07-16
20
2017-07-15
2
400
2017-07-16
3
250
Michałowska Natalia
WKJ Lublin
EPSILON (182)
2017-07-15
11
2017-07-15
2017-07-16
25
2017-07-16
IRYDON L (197)
2017-07-16
11
Mielcarek Tomasz
JKS Sokóle
NIRVARO (100)
2017-07-15
1
400
2017-07-15
11
2017-07-16
16
2017-07-16
10
2017-07-15
45
2017-07-16
1
2017-07-16
4
50
Minkiewicz Weronika
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
WEIDA (137)
2017-07-15
6
2017-07-15
6
JOGA (138)
2017-07-16
8
2017-07-15
20
2017-07-16
13
Misztal Luiza
SJ Poniatowa
2017-07-15
24
2017-07-15
29
2017-07-15
Molenda Zuzanna
SJ Poster Piaseczno
2017-07-15
6
2017-07-15
2017-07-16
12
2017-07-16
38
Mordzelewski Arkadiusz
SJ Poster Piaseczno
KAPITO (147)
2017-07-15
5
50
2017-07-15
13
2017-07-16
32
2017-07-16
19
Mordzelewski Michał
SJ Poster Piaseczno
HESSEL ST (112)
2017-07-15
30
2017-07-15
2017-07-16
30
2017-07-16
19
SZANTI (113)
2017-07-15
8
2017-07-15
18
2017-07-16
7
2017-07-16
2017-07-15
32
2017-07-15
16
2017-07-16
45
2017-07-16
26
LORENSO (196)
2017-07-15
20
2017-07-15
47
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2017-07-15
47
2017-07-15
39
2017-07-16
32
2017-07-16
9
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
DOMINO (128)
2017-07-16
10
TOPAZ (129)
2017-07-15
6
2017-07-15
21
2017-07-16
23
2017-07-16
5
P-DALILA (130)
2017-07-15
1
2017-07-15
2
Niedzielska Julia
Stajnia Piaseczno
BANGA (55)
2017-07-15
1
2017-07-15
4
Niemirska Nela
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-15
34
Niesłuchowska Magdalena
KJ Aldragho Piaseczno
2017-07-16
31
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
MEKSYK (109)
2017-07-15
8
2017-07-15
9
2017-07-16
17
2017-07-16
22
2017-07-15
43
2017-07-15
5
50
2017-07-16
5
50
2017-07-16
3
200
FREDORA (111)
2017-07-15
2
300
2017-07-15
10
2017-07-16
1
400
2017-07-16
7
EPSILON (182)
2017-07-15
53
2017-07-16
37
IRYDON L (197)
2017-07-15
25
2017-07-15
42
2017-07-16
45
Nizielska Anna
BPK
2017-07-16
2
2017-07-16
9
Orlikowski Antoni
Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
KAMI (76)
2017-07-15
2017-07-15
44
2017-07-16
6
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
ZAVIRA A (135)
2017-07-15
1
2017-07-15
1
250
2017-07-16
2
2017-07-16
1
250
2017-07-15
1
2017-07-16
1
Pawlicka Natalia
JKS Wyręba Świętochów
2017-07-15
23
2017-07-15
28
2017-07-15
Petrenko Joanna
BPK (MAZ)
HRABIA (102)
2017-07-15
18
2017-07-15
46
2017-07-16
46
2017-07-16
34
Piasecka Maria
CKJ Jamka
2017-07-15
1
2017-07-15
2
2017-07-15
7
Piasecka Zuzanna
BPK (MAZ)
BRANDY (150)
2017-07-15
22
2017-07-15
23
2017-07-15
35
Piątkowska Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
2017-07-15
10
2017-07-15
14
Pietrak Agnieszka
ZS RCKU Piaseczno
2017-07-15
1
2017-07-15
18
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
LAKRO (64)
2017-07-15
6
2017-07-15
27
2017-07-16
Piskorski Piotr
WKJ Lublin
RAHEL (177)
2017-07-15
52
2017-07-15
37
2017-07-16
15
2017-07-16
43
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
2017-07-16
5
50
2017-07-16
9
Płatos Zbigniew
KJ Galop Kozienice
2017-07-15
25
2017-07-15
23
2017-07-16
27
2017-07-16
11
2017-07-15
34
2017-07-15
21
2017-07-16
41
Początek Sylwia
WKJ Lublin
2017-07-15
12
2017-07-15
22
Polak Michalina
BPK (LUL)
2017-07-15
4
2017-07-15
43
2017-07-16
4
2017-07-16
2017-07-16
33
Polkowska Marta
BPK (MAZ)
2017-07-15
19
2017-07-15
36
Pondo Natalia
BPK (MAZ)
AVENUE (34)
2017-07-15
16
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-16
17
Poznańska Aleksandra
JKS Karolina
2017-07-15
29
2017-07-15
35
2017-07-16
Praga Julia
JKS Equita Świętochów
BEN-HUR (190)
2017-07-16
2
2017-07-16
7
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
TREVOR H (153)
2017-07-15
3
2017-07-15
2017-07-16
ROLEX (154)
2017-07-15
2
2017-07-15
2
150
2017-07-16
6
2017-07-16
8
Przybylska Kostancja
BPK (MAZ)
2017-07-16
4
2017-07-16
16
Przybylska Magdalena
Stowarzyszenie SKJ Grobice
PORTOS (49)
2017-07-16
5
2017-07-16
12
Ptaszyńska Julia
BPK (MAZ)
MESKAL (60)
2017-07-15
50
2017-07-15
48
2017-07-16
39
2017-07-16
18
Radomska Aleksandra
UKS Military Kąck
DEBIUT (15)
2017-07-15
15
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
2017-07-16
Redek Kornelia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
FIRLEJ (116)
2017-07-15
45
2017-07-15
Redek Wiktoria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
BIBA (117)
2017-07-15
13
2017-07-15
2017-07-15
9
Reszel Katarzyna
WKJ Lublin
NABAB (186)
2017-07-15
44
2017-07-15
2017-07-16
46
2017-07-16
Rogalska Rita
SJ Poster Piaseczno
ONE LADY (175)
2017-07-15
2017-07-15
46
2017-07-16
2017-07-16
29
Rudy Monika
WKJ Lublin
2017-07-16
48
Ruta-Kurek Olga
KJ Dobrzyniec
DONATA (173)
2017-07-15
10
2017-07-15
5
2017-07-16
2017-07-16
11
2017-07-15
12
2017-07-15
48
2017-07-16
13
2017-07-16
Sadłos Alicja
KJ Huzar Józefów
EPILOG (45)
2017-07-15
37
2017-07-15
2017-07-16
35
2017-07-16
WICHER (46)
2017-07-15
12
2017-07-16
3
2017-07-16
29
GRACJA (152)
2017-07-15
54
2017-07-15
2017-07-16
4
2017-07-16
36
Sadoch Izabela
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
LAREDO (52)
2017-07-16
2017-07-16
1
Sempioł Olga
Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
LOGGIA (157)
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-16
Słotwińska Iga
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
MOLO (44)
2017-07-15
15
2017-07-15
14
2017-07-16
2017-07-16
47
Solarz Weronika
BPK
MAFIA (145)
2017-07-15
25
2017-07-15
2017-07-15
31
2017-07-16
2017-07-16
19
2017-07-16
Sosnowska Kaja
KKJ Kielce
MY LORD (25)
2017-07-15
2017-07-15
36
2017-07-16
31
2017-07-16
28
Stankiewicz Oliwia
WKJ Lublin
2017-07-15
16
2017-07-15
2017-07-15
8
Starzak Wiktoria
JKS Equita Świętochów
NEMO (63)
2017-07-15
19
2017-07-15
25
2017-07-15
Steczowicz Maria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
WILHELM (126)
2017-07-15
1
2017-07-15
13
2017-07-15
18
Steczowicz Zofia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MERLE (125)
2017-07-15
6
2017-07-15
32
2017-07-15
Suska Juliana
Stowarzyszenie KS Chojnów
2017-07-15
4
50
2017-07-15
7
PIEROT (95)
2017-07-15
4
100
Świetlik Patrycja
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MARSYLIA (123)
2017-07-15
12
2017-07-15
Szczyglak Katarzyna
BPK
2017-07-15
33
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-16
15
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
TIGRINA (180)
2017-07-15
18
2017-07-15
34
2017-07-16
43
2017-07-16
FELINE WM (181)
2017-07-15
2017-07-15
15
2017-07-16
25
2017-07-16
Szrajer Ingrid
KS AZS AWF Warszawa
SZRONKA (161)
2017-07-15
1
2017-07-15
18
2017-07-16
13
2017-07-16
6
2017-07-16
1
Szuran Olga
UKS Military Kąck
VABIO (71)
2017-07-15
Tomaszewska Izabella
SJ Poster Piaseczno
SZIMANO (106)
2017-07-15
14
2017-07-15
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
2017-07-15
27
2017-07-15
26
LETYCJA (48)
2017-07-15
27
2017-07-15
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
2017-07-15
21
2017-07-15
17
2017-07-16
3
100
2017-07-16
15
Turowski Karol
KJ Aromer Józefin
ETNA W (80)
2017-07-15
38
2017-07-16
16
Więcek Anna
KJ Aromer Józefin
PROTEUS (141)
2017-07-15
2017-07-15
14
2017-07-16
18
2017-07-16
CONTAFEE (142)
2017-07-15
22
2017-07-15
40
2017-07-16
44
2017-07-16
Wiśniewska Katarzyna
KJ Aromer Józefin
LENOX (40)
2017-07-15
3
100
2017-07-15
Wołąs Ada
BPK
LOCO (165)
2017-07-15
15
2017-07-15
2017-07-16
9
2017-07-16
Wołąs Aleksandra
BPK
EKWADOR (140)
2017-07-15
25
2017-07-15
2017-07-15
31
2017-07-16
16
2017-07-16
22
2017-07-16
Wołkow Maja
BPK (MAZ)
IZIS KL (193)
2017-07-16
11
2017-07-16
10
Wosiek Martyna
WKJ Lublin
MAGNAT (163)
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-16
17
2017-07-16
14
2017-07-16
Wyżykowski Maurycy
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2017-07-15
9
2017-07-15
17
Zdrzalik Malwina
KJ Galop Kozienice
2017-07-15
23
2017-07-15
18
2017-07-15
28
2017-07-16
18
2017-07-16
2017-07-16
24
Ziajkowska Magdalena
Stowarzyszenie KF KJ Hippica Polonia Słupno
CENTO (38)
2017-07-15
23
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-16
2017-07-16
44

Number of Riders: 135

Number of Horses: 171

The sum of prizes: 5 900.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl