Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
172 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 14:26:57
2017-07-18 09:17:21
Natalia Pakosz VALENZIA
  • 1x 3/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
170 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 14:28:39
2017-07-18 07:47:37
Michał Mordzelewski HESSEL ST
  • 1x 3/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 16/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
169 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 14:29:09
2017-07-17 15:17:05
Marek Wacławik NOTA
  • 1x 1/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 3/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
168 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 14:25:15
2017-07-17 15:17:00
Julia Szopa CASH FLOW 21
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
167 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 14:29:38
2017-07-17 13:17:54
Agata Florkiewicz ESCORIAL
  • 1x 1/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 3/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 8/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 10/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 16/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
166 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 14:30:04
2017-07-17 13:05:39
Jarosław Płatos TIP TOP Q
  • 1x 3/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
165 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 14:30:29
2017-07-17 13:05:07
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
162 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 14:26:24
2017-07-16 23:34:41
Fabian Plapis CASSINA ROYALE
  • 1x 3/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 4/N-reg./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 11/N-reg./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 18/N-SPEC./(120 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - KONKURS SPECJALNY
161 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 14:12:28
2017-07-16 23:33:53
Fabian Plapis BERETTA
  • 1x 3/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 4/N-reg./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 11/N-reg./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 16/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 18/N-SPEC./(120 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - KONKURS SPECJALNY
160 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 14:11:25
2017-07-14 23:15:42
Wiktoria Leszek-Karwańska BAD BOY
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 12/N-MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 13/C-ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 19/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
159 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 14:08:13
2017-07-14 19:29:27
Łukasz Jończyk MAVANDER
  • 1x 1/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 8/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
153 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 14:35:47
2017-07-13 13:50:58
Lisa Chrzanowski NEWTON JP Z
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 13/C-ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
152 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 14:35:17
2017-07-13 13:50:13
Lisa Chrzanowski F. ARMANI Z
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 13/C-ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
151 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 15:55:30
2017-07-12 17:19:15
Grzegorz Nowak VALENTINE
  • 1x 3/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 4/N-reg./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
150 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 15:55:57
2017-07-12 17:18:42
Grzegorz Nowak LARINA
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
149 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 15:56:21
2017-07-12 17:18:06
Grzegorz Nowak CONCRETOSS
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 7/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
148 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 15:56:48
2017-07-12 17:17:18
Grzegorz Nowak ALWAYS FOREVER
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
147 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 10:24:49
2017-07-12 13:01:32
Weronika Rogalska LIMBO
  • 1x 1/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 8/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 15/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
146 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 10:25:20
2017-07-12 13:00:58
Weronika Rogalska ANCONA
  • 1x 1/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 3/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 8/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 10/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 16/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 18/N-SPEC./(120 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - KONKURS SPECJALNY
145 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 13:49:23
2017-07-12 12:31:45
Małgorzata Gawryluk RIVALDO KG
  • 1x 4/N-reg./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 11/N-reg./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 12/N-MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 18/N-SPEC./(120 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - KONKURS SPECJALNY
  • 1x 19/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
144 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 13:47:59
2017-07-12 12:04:14
Kamil Pszowski SONNY BOY M
  • 2x 1/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
143 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 20:02:21
2017-07-12 12:03:42
Maria Adamietz CHELSEA-BLUE
  • 1x 4/N-reg./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
142 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 20:01:52
2017-07-12 12:03:15
Maria Adamietz BAGIER III
  • 1x 1/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 3/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
141 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 20:01:18
2017-07-12 12:02:44
Barbara Adamietz FLY AWAY VAN HET HAVERHOF
  • 1x 4/N-reg./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
138 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 18:31:58
2017-07-12 10:18:32
Damian Zmorek DIEGO
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 13/C-ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 19/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
137 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 15:52:24
2017-07-12 10:17:00
Damian Zmorek ROBESPIERE
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 12/N-MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 19/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
136 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 15:53:01
2017-07-12 10:16:18
Tomasz Chentkowski RICCO
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 13/C-ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 19/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
135 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 15:53:32
2017-07-12 10:15:39
Tomasz Chentkowski CANDOR
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 14/CC-DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 21/CC1 - GP/(145 cm), zwykły Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
134 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 13:46:01
2017-07-11 18:15:40
Anna Jagielak NUGAT
  • 1x 8/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 10/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 15/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 16/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
133 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 13:45:18
2017-07-11 18:15:06
Anna Jagielak LEGION
  • 1x 10/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 11/N-reg./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 16/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 18/N-SPEC./(120 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - KONKURS SPECJALNY
131 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 13:40:40
2017-07-11 14:42:12
Martyna Makowska POLECZKA
  • 1x 3/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
126 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 12:31:51
2017-07-11 11:22:45
Sławomir Szlachta CONNERY
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 7/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
125 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 12:31:23
2017-07-11 11:22:09
Sławomir Szlachta ANKA LAZAR
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
124 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 13:36:31
2017-07-11 10:57:27
Anna Bąk CARO
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
123 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 16:01:16
2017-07-10 23:20:27
Julia Filipowicz GIBANTA
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 13/C-ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 19/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
122 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 13:34:59
2017-07-10 21:49:39
Paweł Kaliciński MAKADI
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
121 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 13:34:30
2017-07-10 21:49:11
Paweł Kaliciński FAMATA B
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
120 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 14:36:42
2017-07-10 19:48:05
Anna Seroka ACAPULCO
  • 1x 1/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
119 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 13:33:11
2017-07-10 18:26:25
Stanisław Piątkowski AARON 340
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
118 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 13:31:59
2017-07-10 09:34:33
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 4/N-reg./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 11/N-reg./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 12/N-MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 19/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
117 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 13:31:24
2017-07-10 09:33:29
Marta Hejger CIROBANTA
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 12/N-MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 13/C-ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
116 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 13:30:30
2017-07-10 08:37:36
Stanisław Przedpełski ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
115 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 13:29:56
2017-07-10 08:36:45
Stanisław Przedpełski PRESTIGE
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
114 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 13:29:23
2017-07-10 08:36:18
Stanisław Przedpełski MARPHY M
  • 1x 1/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
113 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 13:27:38
2017-07-10 08:35:39
Stanisław Przedpełski L-SERENA T
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
112 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 13:26:47
2017-07-10 08:35:02
Stanisław Przedpełski DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 7/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
111 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 13:25:30
2017-07-10 08:34:04
Stanisław Przedpełski CANJER HST
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
110 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 15:54:45
2017-07-10 07:07:26
Ewelina Kluska AMADEUSZ
  • 1x 1/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 10/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 15/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 16/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
108 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 20:04:01
2017-07-09 22:55:48
Martyna Ostapczuk SILVER V
  • 1x 4/N-reg./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
107 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 12:33:34
2017-07-09 21:47:10
Natalia Kościelniak VIVALDI
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
106 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 12:34:03
2017-07-09 21:42:30
Natalia Kościelniak CANTORA
  • 1x 3/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
105 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 10:38:17
2017-07-09 20:32:40
Anna Bylica FENIKS
  • 2x 1/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 2x 8/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 15/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
104 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 14:37:42
2017-07-09 13:45:06
Anna Seroka EMAR
  • 1x 1/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
103 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 11:25:28
2017-07-09 10:01:16
Felix Domański-Kruppa CALIMERO
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 12/N-MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 19/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
102 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 14:38:52
2017-07-09 10:00:06
Felix Domański-Kruppa ARKANSAS
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 13/C-ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
99 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:57:41
2017-07-06 18:20:00
Pranas Milkintas RIVJERA
  • 1x 3/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 8/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 11/N-reg./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 18/N-SPEC./(120 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - KONKURS SPECJALNY
98 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:57:09
2017-07-06 18:18:49
Pranas Milkintas ZORRO
  • 1x 3/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 11/N-reg./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 18/N-SPEC./(120 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - KONKURS SPECJALNY
97 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:56:42
2017-07-06 18:17:31
Pranas Milkintas GIETE DE BLOOMERD
  • 1x 3/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 16/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
96 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:56:05
2017-07-06 18:16:45
Pranas Milkintas COMPLIMENT
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 13/C-ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
95 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:55:36
2017-07-06 18:15:39
Pranas Milkintas ANDORS
  • 1x 3/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 4/N-reg./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 11/N-reg./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 18/N-SPEC./(120 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - KONKURS SPECJALNY
92 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:53:59
2017-07-05 22:44:28
Aleksandra Madej BALLADA
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
91 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:53:20
2017-07-05 22:43:59
Aleksandra Madej DAMBIS-J
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
90 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:52:40
2017-07-05 22:43:33
Aleksandra Chotnicka ANTYLYA
  • 1x 2/L-4 latki/(100 cm), z oceną stylu konia - eliminacje do MPMK - konie 4 letnie
  • 1x 9/L-4 latki/(100 cm), z oceną stylu konia - eliminacje do MPMK - konie 4 letnie
89 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:51:48
2017-07-05 18:50:38
Marek Wacławik DEBATA II
  • 1x 3/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 4/N-reg./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
87 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:50:02
2017-07-05 13:21:53
Ewa Strzeszewska CONQUESTINA
  • 2x 1/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 2x 8/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 2x 15/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
82 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 10:16:55
2017-07-05 09:36:53
Janina Strzałkowska LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 3/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
81 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 10:16:15
2017-07-05 09:36:25
Janina Strzałkowska INMORTAL
  • 2x 1/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
80 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 10:15:37
2017-07-05 09:35:56
Janina Strzałkowska GJALT D
  • 1x 3/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 4/N-reg./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
78 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 10:14:11
2017-07-05 09:34:56
Janina Strzałkowska BLANT
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
75 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 17:02:41
2017-07-05 09:26:25
Agata Fludra BASTION
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 12/N-MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 13/C-ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 19/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
73 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 10:32:49
2017-07-04 21:50:10
Michał Mordzelewski SZANTI
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 12/N-MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 19/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
72 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:35:59
2017-07-04 16:43:49
Rafał Janusz STAVROS
  • 1x 11/N-reg./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 18/N-SPEC./(120 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - KONKURS SPECJALNY
71 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:35:26
2017-07-04 16:42:36
Rafał Janusz CRAZY CLASSIC
  • 1x 11/N-reg./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 18/N-SPEC./(120 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269 - KONKURS SPECJALNY
70 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 19:30:16
2017-07-04 15:33:20
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 12/N-MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 13/C-ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
69 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:34:06
2017-07-04 14:52:13
Natalia Gierszewska CLANDOR
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 13/C-ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
68 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:33:17
2017-07-04 14:51:46
Monika Balcer COLOURFUL W.Z.
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 13/C-ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
67 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:32:05
2017-07-04 11:07:16
Paulina Zeliszewska URANOS K
  • 1x 2/L-4 latki/(100 cm), z oceną stylu konia - eliminacje do MPMK - konie 4 letnie
  • 1x 9/L-4 latki/(100 cm), z oceną stylu konia - eliminacje do MPMK - konie 4 letnie
66 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:31:28
2017-07-04 11:06:26
Paulina Zeliszewska SANT CLINTON K
  • 1x 2/L-4 latki/(100 cm), z oceną stylu konia - eliminacje do MPMK - konie 4 letnie
  • 1x 9/L-4 latki/(100 cm), z oceną stylu konia - eliminacje do MPMK - konie 4 letnie
65 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 20:45:27
2017-07-04 09:26:12
Maria Gonciarek KARMEN
  • 1x 4/N-reg./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 11/N-reg./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 12/N-MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 19/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
64 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 16:41:00
2017-07-03 09:42:57
Anna Reglińska PANCHO
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 13/C-ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
63 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 16:41:29
2017-07-03 09:41:53
Anna Reglińska CASINO ROYAL
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 13/C-ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
60 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:26:24
2017-07-02 12:38:51
Krzysztof Leśniak STAKKATOL 7
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
59 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:25:43
2017-07-02 12:37:59
Natalia Koziarowska LAUSSANNE 65
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
58 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:25:11
2017-07-02 12:37:12
Natalia Koziarowska CARLO 7
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
55 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:18:41
2017-07-01 13:06:26
Paulina Borowiec RADETZKY
  • 2x 1/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 2x 8/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 2x 15/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
52 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:17:10
2017-07-01 08:46:20
Julia Dawidowska ROBINIA
  • 2x 1/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
49 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:12:13
2017-06-29 22:02:42
Maria Pietrusińska DIOMEDES
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 12/N-MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 19/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
48 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:11:43
2017-06-29 22:01:49
Maria Pietrusińska CHARLOTTA Z MASTER FILM
  • 1x 1/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 3/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 16/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
46 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:10:06
2017-06-29 20:45:59
Gabriel Głusek URIAS
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 13/C-ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
45 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:09:12
2017-06-29 13:03:34
Magdalena Dobkowska OPTIMUS
  • 1x 4/N-reg./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 12/N-MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 17:47:34
2017-06-28 22:24:17
Monika Jendro MALAQUIDA
  • 1x 3/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 4/N-reg./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
43 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 17:44:12
2017-06-28 22:23:39
Magda Kamińska SUNRISE M
  • 1x 1/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 2/L-4 latki/(100 cm), z oceną stylu konia - eliminacje do MPMK - konie 4 letnie
  • 1x 8/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 2x 9/L-4 latki/(100 cm), z oceną stylu konia - eliminacje do MPMK - konie 4 letnie
  • 1x 15/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
42 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 17:41:20
2017-06-28 22:23:00
Magda Kamińska INTURIDO
  • 1x 1/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 2/L-4 latki/(100 cm), z oceną stylu konia - eliminacje do MPMK - konie 4 letnie
  • 1x 8/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 9/L-4 latki/(100 cm), z oceną stylu konia - eliminacje do MPMK - konie 4 letnie
  • 1x 15/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
41 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 18:55:41
2017-06-28 22:22:12
Magda Kamińska WODKA-POLKA
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
40 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 18:56:11
2017-06-28 22:21:40
Magda Kamińska QUE SERANDO
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 7/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
39 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 17:39:17
2017-06-28 22:21:06
Magda Kamińska DREAMY M
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
38 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:05:13
2017-06-28 20:29:28
Anna Seroka PHENIX
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 7/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
37 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:58:48
2017-06-28 20:28:58
Anna Seroka EXTRA DOLLARS
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 7/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:56:23
2017-06-27 21:26:34
Marek Wacławik RAF LIDER
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
34 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:55:09
2017-06-27 21:26:14
Marek Wacławik A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:54:06
2017-06-27 21:25:02
Marek Wacławik KATHMANDAU
  • 2x 1/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:42:05
2017-06-27 21:22:10
Marek Wacławik EMIRATES
  • 2x 1/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:28:57
2017-06-27 20:34:24
Ludwika Hrabska GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 4/N-reg./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 20:00:25
2017-06-27 19:58:11
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 4/N-reg./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
27 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 14:48:03
2017-06-27 19:57:36
Aleksandra Dąbkowska VEDETT Z
  • 1x 1/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 3/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
26 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 19:58:48
2017-06-27 19:57:17
Aleksandra Dąbkowska BORMAN
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 13/C-ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
25 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 12:35:04
2017-06-27 19:16:44
Agnieszka Piotrowska MONTANA
  • 1x 4/N-reg./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 11/N-reg./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 12/N-MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:20:24
2017-06-27 15:47:12
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 2/L-4 latki/(100 cm), z oceną stylu konia - eliminacje do MPMK - konie 4 letnie
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:19:28
2017-06-27 15:22:37
Ewa Mazurowska INDI
  • 1x 3/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 4/N-reg./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:18:32
2017-06-27 15:20:27
Ewa Mazurowska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 19:59:37
2017-06-27 12:01:24
Karolina Chimkowska VAL DE FRANCE
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
20 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 20:03:14
2017-06-26 22:38:19
Ewa Mirosław LORD BIJOU
  • 1x 1/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 2/L-4 latki/(100 cm), z oceną stylu konia - eliminacje do MPMK - konie 4 letnie
  • 1x 8/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 9/L-4 latki/(100 cm), z oceną stylu konia - eliminacje do MPMK - konie 4 letnie
19 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 10:45:24
2017-06-26 21:53:09
Joanna Sukiennik CARENZO
  • 1x 1/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 3/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 8/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 10/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 15/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 16/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
17 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 10:43:19
2017-06-26 20:56:34
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 1/L-reg./(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 2x 2/L-4 latki/(100 cm), z oceną stylu konia - eliminacje do MPMK - konie 4 letnie
  • 2x 9/L-4 latki/(100 cm), z oceną stylu konia - eliminacje do MPMK - konie 4 letnie
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 10:42:53
2017-06-26 20:51:28
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 3/P-reg./(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 12/N-MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 19/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
15 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 10:31:14
2017-06-26 19:41:16
Weronika Minkiewicz WEIDA
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 14/CC-DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 20/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
14 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 10:30:44
2017-06-26 19:39:52
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 7/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 14/CC-DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 21/CC1 - GP/(145 cm), zwykły Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
13 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 10:30:15
2017-06-26 19:38:44
Weronika Minkiewicz FISTON VAN T&L
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 13/C-ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 19/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
12 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 10:07:14
2017-06-26 19:32:34
Łukasz Jończyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 13/C-ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
11 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 10:07:45
2017-06-26 19:32:00
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 12/N-MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 13/C-ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
10 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 10:50:49
2017-06-26 19:30:07
Karolina Leszko AXOR
  • 2x 2/L-4 latki/(100 cm), z oceną stylu konia - eliminacje do MPMK - konie 4 letnie
  • 2x 9/L-4 latki/(100 cm), z oceną stylu konia - eliminacje do MPMK - konie 4 letnie
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 11:58:16
2017-06-26 13:15:35
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 4/N-reg./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 12/N-MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 19/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
6 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:48:18
2017-06-26 12:00:36
Cezary Kalinowski KATNIS
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
5 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:47:46
2017-06-26 12:00:05
Cezary Kalinowski KEMBALL
  • 1x 7/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
3 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 19:03:08
2017-06-26 10:04:12
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 12/N-MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 19/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
2 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 19:02:45
2017-06-26 10:03:24
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 13/C-ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
1 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:44:23
2017-06-25 19:17:20
Maria Kozina CLAYTON
  • 1x 5/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O036880
2. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (JM.)
O036795
3. Bąk Anna Stowarzyszenie KS Chojnów
2000 (J.)
O024046
4. Balcer Monika SKJ Bajardo Augustówek
1998 (MJ.)
O022861
10112948
5. Borowiec Paulina LKJ Gałkowo
2001 (J.)
O035726
6. Bylica Anna KJ Szumawa Bobrowiec
1998 (MJ.)
O035832
7. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
8. Chimkowska Karolina Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O018718
9. Chotnicka Aleksandra St. KS Chojnów
S
O010093
10. Chrzanowski Lisa JKS DIM Sp. z o. o.
1996 (MJ.)
O020597
10068778
11. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
12. Dobkowska Magdalena Polski Polo Klub
S
O004959
13. Dobkowska Milena Stowarzyszenie Warszawski KlJ
2003 (JM.)
14. Fludra Agata Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O003338
15. Gawryluk Małgorzata KJ Aldragho Piaseczno
1997 (MJ.)
O013249
16. Gierszewska Natalia SKJ Bajardo Augustówek
1998 (MJ.)
O020384
17. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
18. Gonciarek Maria SKJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (JM.)
O031807
10143460
19. Hejger Marta LKJ Gałkowo
S
O006053
20. Hrabska Ludwika JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O024446
21. Jagielak Anna BPK (MAZ)
S
O019271
22. Janusz Rafał KS Garo
S
O004030
23. Jendro Monika Bez przynależność klubowej
1999 (J.)
O030700
24. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
25. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
26. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
27. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
28. Kamińska Magda Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
S
O002662
29. Kluska Ewelina Klub Jeździecki Milord Falenty
S
O044917
30. Kościelniak Natalia WLKS Krakus
1996 (MJ.)
O022514
10120766
31. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
32. Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
2000 (J.)
O028675
33. Lach Agata BPK (KPO)
1996 (MJ.)
O021879
34. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
35. Leszek-Karwańska Wiktoria BPK (MAZ)
2001 (J.)
O018344
36. Leszko Karolina KJ Strzała Krubiczew
S
O003038
37. MACHNIUP Junis UAB Pajurio Zirgynas (LTU)
38. MACHNIUP Lena UAB Pajurio Zirgynas (LTU)
39. Madej Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O008378
40. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (JM.)
O024451
41. Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
S
O003222
42. Milkintas Pranas UAB Pajurio Zirgynas (LTU)
S
none
43. Minkiewicz Weronika JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
1997 (MJ.)
O021314
44. Mirosław Ewa WKJ Lublin
S
O002836
45. Mordzelewski Michał SJ Poster Piaseczno
S
O001972
46. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
47. Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
S
O020547
48. Ostapczuk Martyna KJ Ostoja Chraboły
2004 (JM.)
O039176
49. Pakosz Natalia JKS Pogórze Glinik Zaborowski
1998 (MJ.)
O022168
50. Piątkowski Stanisław KJ Strzała Krubiczew
1999 (J.)
O019791
51. Pietrusińska Maria KJ Aldragho Piaseczno
S
O003164
52. Piotrowska Agnieszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1997 (MJ.)
O022109
53. Plapis Fabian WKJ Lublin
S
O021793
54. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
55. Przedpełski Stanisław BPK (MAZ)
S
O001821
10025825
56. Pszowski Kamil KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O045612
57. Pupaite Kamile UAB Pajurio Zirgynas (LTU)
58. Reglińska Anna Pomorska LJ w Dziemianach
2000 (J.)
O034383
59. ROEFLER Zuzanna KJ Bajardo
60. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
O024452
61. RULEEVICUTE Migle UAB Pajurio Zirgynas (LTU)
62. Seroka Anna Largo Sp. z o. o.
1998 (MJ.)
O018720
63. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (J.)
O027454
64. Strzałkowska Janina KJ Strzała Krubiczew
1998 (MJ.)
O004624
65. Strzeszewska Ewa BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O032055
66. Sukiennik Joanna SKJ Beckersport Raszyn
2000 (J.)
O037246
67. Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
S
O001889
68. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
69. Szopa Julia KJ Chrobry Warszawa
2003 (JM.)
O039547
70. Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012113
71. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
72. Wacławik Marek SKJ Bobrowy Staw
S
O002899
10073039
73. Zeliszewska Paulina WKJ Lublin
S
O003033
74. Zmorek Damian KJ Welt Opypy
S
O022673
75. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2010 (Mł.)
O026990
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

75

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Quanta / Quidam's Rubin
O: Rafał Kowalski
B: Małgorzata Siergiej
K019679 DE421000595010
2.

52

AARON 340 Niem.wierzch GER 2004 Ogier gniada F: Askari / Acord II
M: Fenja / Furinos
O: Procima Sp. z o. o.
B: a
K016248
3.

51

ACAPULCO SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Chery Cordial
M: Asfera
O: Jacek Masłosz
B: Łukasz Jończyk
brak
4.

16

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet/
M: Almeria / Anapolis
O: Jarosław Płatos
B: Alicja Hadryś
K019846
5.

30

ALWAYS FOREVER KWPN NED 2005 Ogier gniada F: Ephebe For Ever
M: For Funetty Z
O: Lesław Sarachman
B: Gebr Bosch
K010350
6.

62

AMADEUSZ SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Burgund
M: Arella
O: Ewelina Kluska
B: Bogumiła Metz
K008002 POL 009 60 00046 01
7.

32

ANCONA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Santos / Guidam
M: Anja / Abanos
O: właściciel
B: hodowca
K014041
8.

74

ANDORS Latvijas LTU 2010 Wałach F: avelinus
M: Anhella
O: Pranas Milkintas
B: A/s Kurzemes CMAS
none
9.

44

ANKA LAZAR HOL GER 2011 Ogier gniada F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
O: Hans Karsten
B: Hans Karsten
K020205 DE421000227711
10.

79

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
O: Adrian Boczkowski
B: Aleksander Łój
brak
11.

112

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry
M: Aqa
O: Justyna Śmietanka
B: SK Dębno
K023917
12.

123

AXOR SP POL 2013 Ogier siwa F: Con Calma
M: Arkadia
O: Karolina Leszko
B: Mirosław Tchórz
K024006 616009670060713
13.

21

BAD BOY SP POL 2007 Ogier siwa F: Maram / Aram
M: Bornea / Tioman Island
O: Wiktoria Leszek-Karwańska
B: Sławomir Grzelczyk
K012150 POL009590088207
14.

36

BAGIER III SP POL 2002 Wałach siwa F: Graf Quidam / Quidam De Revel
M: Baja / Jarabub
O: Rajmund Adamietz
B:
K008568 POL009540039802
15.

77

BALLADA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lancer III / Landgraf I
M: Bachantka / Bachus
O: Jarosław Krzemiński
B: SK Nad Wigrami
K012102 POL009510207908 104GJ38
16.

86

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
O: Agata Fludra
B:
K011739 POL007590027407
17.

18

BERETTA HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada/178 F: Cheetano
M: Hagitta
O: Fabian Plapis
B: Timm Peters
K020111 DE421000170409
18.

85

BLANT OS POL 2009 Wałach gniada F: Balou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Part de Reve / Burggraaf
O: Piotr Strzałkowski
B:
K018726 DE418185420109
19.

111

BORMAN HAN GER 2010 Wałach gniada F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Sabine / Stakkato Gold
O: Jacek Kosow
B:
K016741 DE431310183510
20.

40

CANDOR HAN GER 2006 Ogier siwa F: Calido / Cantus
M: Lagune 44465 / Lear
O: Remigiusz Makowski
B:
K010434 DE431310730106 104RI78
21.

61

CANJER HST HOL DEU 2010 Wałach gniada F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
O: Anna Kiełb
B:
K022704
22.

65

CANTORA HOL GER 2010 Klacz siwa F: Canto / Canturo
M: Soraja II / Coronado
O: Dariusz Kościelniak
B: Pries Karl-Heinrich
K019886 DE421000083810 105HH18
23.

110

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
O:
B: Heiko Kaeding
K021428 DE421000220511
24.

116

CARENZO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/178 F: Maram / Aram
M: Celesta / Gorset
O: Piotr Sukiennik
B: Andrzej Chmielewski
K011666 POL009660962007 103MK83
25.

96

CARLO 7 HAN GER 2010 Wałach gniada F: Carlucci / Contendro I
M: Colette / Contender
O: Krzysztof Koziarowski
B:
K019136 DE431316853110 104WO18
26.

45

CARO WESTF GER 2009 Wałach kasztanowata F: Cassico / Cassini I
M: Feiner Lady / Feiner Stern
O: Anna Pietrzak
B:
K017152 DE441410913409
27.

2

CASH FLOW 21 HOL GER 2002 Klacz ciemnogniada F: Cashandcarry / Cash
M: Eibe III / Capitol I
O: Milena Kowalczyk
B:
K007303 DE421000327502
28.

93

CASINO ROYAL SP POL 2009 Wałach gniada F: Caliro / Calato
M: Casandra / Coriolan
O: Andrzej Regliński
B: Leszek Szymański
K015540 616009530066609
29.

17

CASSINA ROYALE HOL GER 2010 Klacz kasztanowata/175 F: Claudio
M: Toskana IV
O: Fabian Plapis
B: Timm Peters
K021157 DE421000138510
30.

99

CHARLOTTA Z MASTER FILM Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Chiricco Z / Chin Chin
M: Cacharel Z / Catango Z
O: Rafał Kowalski
B: /
K022560 056015Z55615311
31.

35

CHELSEA-BLUE OLD. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue
M: Cobette / Baloubet Du Rouet
O: Rajmund Adamietz
B: -
K010510
32.

55

CIROBANTA KWPN NLD 2007 Klacz gniada F: Casantos / Cantos
M: Wirobanta / Indoctro
O: Marta Hejger
B: E. Kuijer
K018653 528003000706259
33.

88

CLANDOR OLD POL 2009 Wałach siwa F: Clearway / Capitol I
M: Alpenlerche / Albatros
O: Natalia Gierszewska
B: Małgorzata Siergiej
K015704 DE418180684809 104WI84
34.

128

CLAYTON BWP BEL 2002 Wałach gniada F: Clinton / Corrado
M: Orleen Van Het Vijverbos / Feinschnitt I V D Richter
O: Ewa Żak
B:
K011765 W210642BWP 102QQ05
35.

89

COLOURFUL W.Z. HOL GER 2007 Wałach gniada F: Caretino / Caletto II
M: O-Corrada J / Corrado I
O: Monika Balcer
B: Janssen Peter Reimer
K022967 DE421000218507 104DN44
36.

73

COMPLIMENT Hosteiner NED 2009 Ogier F: Clinsmann
M: Vesana
O: Pranas Milkintas
B: Leenen Peter
104ML72
37.

29

CONCRETOSS HOL POL 2008 Wałach siwa F: Concreto / Contender
M: Tinta / Calido II
O: Lesław Sarachman
B: Peter Nagel-Tornau
K014822 DE421000606608
38.

43

CONNERY HOL GER 2009 Wałach gniada F: Clearway / Capitol I
M: Verona XII / Contender
O: Beata Szlachta
B: Andreas Kosicki
K022225 DE421000404309
39.

81

CONQUESTINA WLKP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Conquest boy
M: Impresja
O: Maciej Strzeszewski
B: Józef Rzepka
K019377 616007661217209
40.

19

CRAZY CLASSIC OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada/175 F: Con Air / Contender
M: Ristona / Balou Du Rouet
O: Rafał Janusz
B: Gestuet Lewitz
K017579 DE 418181419007
41.

121

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Z BEL 2010 Wałach kasztanowata F: Diamant De Semilly / Le Tot de Semilly
M: Vahinee Des Merisiers / Nonstop
O: Jan Waga
B:
K019876 056015Z55663810
42.

78

DAMBIS-J SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Qumball / Kimbal
M: Dambarta / Miami Prince
O: Grażyna Madej
B: Grzegorz Jasiczek
K010992 616009670032504
43.

129

DAVID F:
M:
O:
B:
44.

60

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Sam R
M: Whitney V / Abke
O: -
B: -
K022875
45.

80

DEBATA II SP POL 2008 Klacz gniada F: Campari M / Carprilli
M: Demeter / Czarownik
O: Andrzej Kania
B: Waldemar Duda
K016115 POL007540009908
46.

3

DIEGO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Wieland
M: Dolores
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K012119
47.

98

DIOMEDES SP POL 2007 Wałach gniada F: Dionizos/ Elvis
M: Diuna/ Rabiatos Z
O:
B:
K015929
48.

4

DREAMY M SP POL 2000 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Magda Kamińska
B: Magda Kamińska
K019349
49.

54

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K021535 616007520031711
50.

66

EMAR SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Ethel / Luron
O: Krzysztof Seroka
B: Justyna Jończyk
K010301 616009530412004 105EX76
51.

107

EMIRATES HAN. POL 2011 Wałach gniada F: El Bundy
M: Lady Lou KHR/ Langer Jan
O: Marek Urbaniak
B: Niemcy
K023472
52.

14

ESCORIAL SP POL 2009 Klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: Espoir / Espri
O: Agata Florkiewicz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K013985 616009510414809
53.

105

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
O: Anna Seroka
B: H. Kwant
K014995 528003200912965 104MD74
54.

25

F. ARMANI Z ZANG. BEL 2011 Ogier ciemnogniada/172 F: Fierro Hof Ter Zeedijke / NonStop
M: Unda V/H Goolder / Quidam De Revel
O: Monika Chrzanowski
B: Freddy Coninx
K020995 056015Z55829511 105DZ43
55.

48

FAMATA B KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Lucky Boy / Lavall II
M: Tamata / Nijinski
O: Piotr Kaliciński
B:
K018950 528003201011753
56.

118

FELINE WM HAN DEU 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros
M: Larissa po Landjunge
O: Piotr Szmytkowski
B: Bernd Werner-Mohr
K023128 DE 431310391711
57.

49

FENIKS SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: La Voltaire
M: Foppa
O: Jerzy Bylica
B: Bogusław Tyszka
K020107 616009530084310
58.

120

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa F: Houston / Heartbreaker
M: Chanac Van T&L / Jarnac
O: Ryszard Minkiewicz
B: T&L
K020838 056007000F50039
59.

114

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
O: Magdalena Zamoyska
B:
K011507 POL009670100607
60.

37

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Wałach gniada F: Cardento
M: Anouk Van Het Pangaardenhof
O: Adamietz Sp. z o.o.
B: Gysbrechts Philip
K016311
61.

127

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
62.

87

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
O: B. Tuwalski
B: Ewa Fabińska
K016932 616009510416009
63.

72

GIETE DE BLOOMERD KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Tolan R
M: Winkyly
O: Pranas Milkintas
B: P. J. H. Brouwers
none
64.

126

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
65.

84

GJALT D KWPN NED 2011 Wałach kara F: Zapatero VLD
M: Olivia / Indoctro
O: Piotr Strzałkowski
B: .
K022542
66.

109

GRUPO PROM ANTRAX Z ZANG BEL 2009 Klacz gniada F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
O: Jacek Hrabski
B: R. Harley
K023183 056015Z55803509 104FH61
67.

12

HESSEL ST KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Indorado
M: Ralina
O: Mordzelewski Michał
B: Holandia
K024083
68.

113

INDI SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet
M: Inez / Hajfong
O: Marek Rogulski
B: Polska
K016672
69.

83

INMORTAL REŃ. POL 2012 Klacz siwa F: Cornet's
M: Contana / Contender
O: Piotr Strzałkowski
B: .
K022541
70.

5

INTURIDO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Zambesi
M: Bailey
O: Spendel Piotr
B: A.J. MULDERIJE
brak
71.

26

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508
72.

69

KARMEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Bolero de ravel
M: Kanasta
O: Maria Gonciarek
B: Krzysztof Walicki
K016777
73.

108

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada F: Zinedine/ Guidam
M: Kleopatra/ Samurai M
O: Oliwia Grabowska
B: Agnieszka Sztandar- Sztanderska
K021758
74.

124

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K021936 616009661572211
75.

125

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
O: Krzysztof Kalinowski
B: Krzysztof Kalinowski
K010603 POL009660709205 104QE40
76.

59

L-SERENA T Deut. Sport. DEU 2011 Klacz gniada F: Skyflight/Skyman
M: Landliebe/Landstreicher
O: -
B: Franz Temmen
K024038
77.

28

LARINA NRPS NED 2009 Klacz siwa F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito V. D. Paardenwinning
O: Lesław Sarachman
B: D. Schaper
K016920 528008090178909
78.

95

LAUSSANNE 65 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: S-Cantana / Caretino
O: Natalia Koziarowska
B:
K021560 DE421000108011
79.

42

LEGION WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Banita
M: Lipnica
O: Anna Jagielak
B: SK Liski
K013705 POL007600334907
80.

31

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
O: Małgorzata Rogalska
B:
K017646 DE418184070109
81.

82

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP POL 2011 Wałach gniada F: Toulon
M: Quina Z / Quidam de Revel
O: Piotr Strzałkowski
B: -
K022002
82.

115

LORD BIJOU SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Love Lady / Chestre
O: Ewa Mirosław
B: Leszek Kośnik
K023578 616009540054313
83.

47

MAKADI SP POL 2004 Ogier gniada F: Mywill
M: Milena
O: Urszula Kapcia
B: Krzysztof Namysłowski
K009770
84.

6

MALAQUIDA SP POL 2003 Klacz gniada F: Lando
M: Mantyla
O: Jendro Elżbieta
B: Polska
K012806
85.

58

MARPHY M SP POL 2007 Wałach gniada F: Landcordek / Lavall I
M: Milka / Mindanao
O: Anna Kiełb
B: Magda Kamińska
K012215
86.

22

MAVANDER SP POL 2011 Wałach gniada F: Vanndam
M: Makabi
O: Łukasz Jończyk
B: Łukasz Jończyk
K023275
87.

50

MONTANA SP POL 2008 Klacz gniada/164 F: Giewont
M: Malwa / Elistor
O: Anna Piotrowska
B: Martyna Derpińska
K018323 POL009610184608
88.

24

NEWTON JP Z ZANG BEL 2011 Ogier siwa/170 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Piminisou / Popcorn
O: Monika Chrzanowski
B: Johnny Poelmans
K018580 056015Z55612011
89.

13

NOTA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
O: Karolina Kicińska
B: Tyszko Horses
K018105
90.

41

NUGAT SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/173 F: Czarczaf / Ogar
M: Newada / Zanni
O: Anna Jagielak
B: Anna Jagielak
K019058 616999590277109
91.

101

OPTIMUS SP POL 2003 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Osta
O: Anetta Kolasińska
B: SK Nowielice
K009938
92.

92

PANCHO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Penni / Avero
O: Andrzej Regliński
B: SK Racot
K015121 616007610218809
93.

104

PHENIX WESTF GER 2003 Wałach gniada F: Pilgrim / Polydor
M: Holsatia X / Landgraf I
O: Largo Sp. z o. o.
B: Peter Nagel-Torn
K007202 DE441412051603
94.

8

POLECZKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
O: Artur Gołaś
B: Kai Gerken
K011649 DE421000042506
95.

57

PRESTIGE SP POL 2009 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Pretty Woman / Gracieux
O: Grzegorz Mieleńczuk/Roman Siwek
B:
K015239 616009640101009
96.

122

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve
M: Philadelphia 2
O: Lach Agata
B: -
K017297
97.

103

QUE SERANDO OLD. GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidams Rubin
M: Arilena
O: Kamińska Magda
B: Niemcy
K015876
98.

97

RADETZKY Trakeńska POL 2002 Wałach gniada F: Ignam
M: Rawka
O: Paulina Borowiec
B: Grad Andrzej
K008208
99.

76

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider
M: Rafa
O: Krzysztof Suchożebrski
B: Mirosław Kozański
K011901
100.

39

RICCO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015892 POL009660212808
101.

33

RIVALDO KG SP POL 2006 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Rosocha / Dularus
O: Paweł Gawryluk
B: Grzegorz Komin
K012663 616009610254406
102.

70

RIVJERA Hanovier LTU 2008 Klacz F: Grafas
M: Rafina
O: Pranas Milkintas
B: Viktoras Urbonas
none
103.

38

ROBESPIERE SP POL 2009 Wałach gniada F: Ever For Pleasure
M: Rock And Roll
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015472
104.

106

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
105.

91

SANT CLINTON K SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Clinton
M: Santa Cruz
O: Krzysztof Ciechoński
B: Krzysztof Ciechoński
K023537
106.

63

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus
M: Arenda
O: Martyna Ostapczuk
B: Koperski Zbigniew
K007396
107.

34

SONNY BOY M OLD. POL 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior
M: SH Latina / Westminster
O: Joanna Pszowska
B: Iris Hierse
K018678
108.

94

STAKKATOL 7 OLD GER 2010 Wałach siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Celtic / Continue
O: Krzysztof Koziarowski
B: Martin Simonsmeier
K019652 DE433334015110
109.

20

STAVROS HAN GER 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Zora / Zuenftiger
O: Rafał Janusz
B: Elisabeth Kapp
K014790 DE431314801008
110.

7

SUNRISE M SP POL 2006 Ogier siwa F: Cassilio
M: Soleil M
O: Henryk Polednia
B: SK Moszna
K023381 616009690055013
111.

9

SZANTI SP POL 2009 Klacz siwa F: HBC Lake Bit
M: Safari
O: Michał Mordzelewski
B: Cezary Szeibe
K016645
112.

117

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello (Cassal Ask)
M: Tinta / Calido
O: Emily Kasprowicz
B: Marek Romanowski
Nr: 4048/17
113.

15

TIP TOP Q SP POL 2006 Wałach gniada F: Quidam De Revel
M: Tina
O: Kaczmarek
B: -
K010736
114.

56

ULYSSE DE GRANDERIE S.F. FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Lunanime De Grandry / Quidam De Revel
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K011640
115.

90

URANOS K SP POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Corleolord L
M: Urabelle
O: Krzysztof Ciechoński
B: Krzysztof Ciechoński
K023536
116.

100

URIAS KWPN NLD 2001 Wałach gniada F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
O: Gabriel Głusek
B: Albert Zoer
K008182 0105809 POL40639
117.

53

VAL DE FRANCE SF FRA 2009 Ogier kasztanowata/177 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Princesse De France / Qredo De Paulstra
O: Karolina Chimkowska
B:
K020274 25000109223906P
118.

27

VALENTINE WESTF GER 2010 Klacz siwa F: Valentino / Now Or Never M
M: Cocco / Cornet Obolensky
O: Lesław Sarachman
B:
K019709 DE441410969710
119.

10

VALENZIA HAN POL 2011 Klacz kara/167 F: Now Or Never / Voltaire
M: Cha Cha / Calido
O: Natalia Pakosz
B: Roman Roszkiewicz
K019617 DE431318310611
120.

1

VEDETT Z Zangersheide BEL 2012 Wałach ciemnogniada F: Versace van de Ruitershoeve
M: Postoria Brown
O: Katja Sejer Nielsen
B: Sabine Nijkamp
K024103
121.

64

VIVALDI SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Leandro/
M: Vientiana/
O: Dariusz Kościelniak
B: Krzysztof Koziarowski
K009832 10789 102TG16
122.

119

WEIDA WLKP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Libretto/Milione
M: Weimutka/Ogar
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Liski
K010939 11351
123.

102

WODKA-POLKA HOL. POL 2006 Klacz gniada F: Candillo
M: Perhabs
O: Kamiński Józef
B: Niemcy
K011252
124.

71

ZORRO KWPN NLD 2010 Ogier gniada F: Zorro
M: Contact V/D
O: Junes Makhmud
B: Leenen P.
none
Rider Club
Competition
Prize
Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
200
SUM:
200.00
Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
50
50
250
250
300
250
SUM:
1150.00
Borowiec Paulina LKJ Gałkowo
50
SUM:
50.00
Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
20
50
700
1100
SUM:
1870.00
Chotnicka Aleksandra St. KS Chojnów
300
50
SUM:
350.00
Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
200
650
SUM:
850.00
Dobkowska Magdalena Polski Polo Klub
650
300
SUM:
950.00
Fludra Agata Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
450
SUM:
450.00
Gierszewska Natalia SKJ Bajardo Augustówek
200
100
SUM:
300.00
Hejger Marta LKJ Gałkowo
400
600
600
200
SUM:
1800.00
Hrabska Ludwika JKS Salio Besiekierz Rudny
100
SUM:
100.00
Jendro Monika Bez przynależność klubowej
50
SUM:
50.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
300
SUM:
300.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
100
200
600
SUM:
900.00
Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
50
150
350
20
SUM:
570.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
20
700
450
5700
SUM:
6870.00
Kamińska Magda Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
50
50
300
150
50
50
450
300
300
1700
SUM:
3400.00
Kluska Ewelina Klub Jeździecki Milord Falenty
250
SUM:
250.00
Kościelniak Natalia WLKS Krakus
250
400
SUM:
650.00
Koziarowska Natalia WLKS Krakus
20
SUM:
20.00
Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
100
SUM:
100.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
350
200
SUM:
550.00
Leszek-Karwańska Wiktoria BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
MACHNIUP Junis UAB Pajurio Zirgynas (LTU)
150
SUM:
150.00
MACHNIUP Lena UAB Pajurio Zirgynas (LTU)
150
50
150
SUM:
350.00
Madej Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
100
30
SUM:
130.00
Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
50
50
200
250
SUM:
550.00
Milkintas Pranas UAB Pajurio Zirgynas (LTU)
300
150
250
300
20
100
1200
SUM:
2320.00
Minkiewicz Weronika JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
1200
1200
2800
SUM:
5200.00
Mirosław Ewa WKJ Lublin
50
50
SUM:
100.00
Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
300
300
300
350
100
50
250
250
3900
SUM:
5800.00
Ostapczuk Martyna KJ Ostoja Chraboły
200
SUM:
200.00
Pakosz Natalia JKS Pogórze Glinik Zaborowski
50
SUM:
50.00
Piątkowski Stanisław KJ Strzała Krubiczew
30
650
SUM:
680.00
Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
50
20
SUM:
70.00
Przedpełski Stanisław BPK (MAZ)
450
150
1950
50
50
50
200
SUM:
2900.00
Pszowski Kamil KJ Metpol Grodziec
100
50
150
SUM:
300.00
Pupaite Kamile UAB Pajurio Zirgynas (LTU)
50
SUM:
50.00
Reglińska Anna Pomorska LJ w Dziemianach
100
SUM:
100.00
Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
50
SUM:
50.00
Seroka Anna Largo Sp. z o. o.
200
450
SUM:
650.00
Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
100
100
SUM:
200.00
Strzałkowska Janina KJ Strzała Krubiczew
100
300
250
SUM:
650.00
Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
100
100
200
900
SUM:
1300.00
Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
50
200
50
SUM:
300.00
Wacławik Marek SKJ Bobrowy Staw
250
100
50
20
50
100
400
200
400
150
400
100
SUM:
2220.00
Zeliszewska Paulina WKJ Lublin
50
150
200
50
SUM:
450.00
Zmorek Damian KJ Welt Opypy
50
SUM:
50.00
Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
KJ Metpol Grodziec
2017-07-21
18
2017-07-22
15
2017-07-23
19
2017-07-21
3
200
2017-07-22
15
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
2017-07-21
31
2017-07-22
11
2017-07-23
12
2017-07-21
4
50
2017-07-22
5
50
2017-07-21
15
2017-07-21
2
250
2017-07-22
1
250
2017-07-22
1
300
2017-07-23
2
250
Bąk Anna
Stowarzyszenie KS Chojnów
CARO (45)
2017-07-21
20
2017-07-22
17
2017-07-23
24
2017-07-21
Balcer Monika
SKJ Bajardo Augustówek
2017-07-21
37
2017-07-22
25
2017-07-23
23
Borowiec Paulina
LKJ Gałkowo
2017-07-21
21
2017-07-21
2017-07-22
4
50
2017-07-22
Bylica Anna
KJ Szumawa Bobrowiec
FENIKS (49)
2017-07-21
22
2017-07-21
2017-07-22
15
2017-07-22
2017-07-23
15
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
RICCO (39)
2017-07-21
11
20
2017-07-22
8
50
2017-07-23
9
CANDOR (40)
2017-07-21
28
2017-07-22
2
700
2017-07-23
5
1100
Chimkowska Karolina
Stowarzyszenie KS Chojnów
2017-07-21
46
2017-07-21
23
2017-07-22
19
2017-07-22
20
2017-07-23
16
Chotnicka Aleksandra
St. KS Chojnów
ANTYLYA (79)
2017-07-21
1
300
2017-07-22
5
50
Chrzanowski Lisa
JKS DIM Sp. z o. o.
2017-07-21
21
2017-07-23
19
2017-07-21
15
2017-07-22
14
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2017-07-21
12
2017-07-21
15
2017-07-22
10
2017-07-22
16
2017-07-23
3
200
BORMAN (111)
2017-07-21
23
2017-07-21
12
2017-07-22
27
2017-07-23
3
650
Dobkowska Magdalena
Polski Polo Klub
OPTIMUS (101)
2017-07-22
2017-07-23
1
650
2017-07-21
2
300
Dobkowska Milena
Stowarzyszenie Warszawski KlJ
2017-07-22
20
2017-07-23
21
Fludra Agata
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
BASTION (86)
2017-07-21
16
2017-07-21
2017-07-22
9
2017-07-22
11
2017-07-23
3
450
Gawryluk Małgorzata
KJ Aldragho Piaseczno
2017-07-21
40
2017-07-22
25
2017-07-23
35
2017-07-22
12
Gierszewska Natalia
SKJ Bajardo Augustówek
CLANDOR (88)
2017-07-21
3
200
2017-07-21
38
2017-07-22
7
100
2017-07-23
Głusek Gabriel
SJ Poster Piaseczno
URIAS (100)
2017-07-21
25
2017-07-22
2017-07-23
31
Gonciarek Maria
SKJ Legia Kozielska Warszawa
KARMEN (69)
2017-07-21
22
2017-07-22
13
2017-07-23
23
2017-07-21
2017-07-22
13
Hejger Marta
LKJ Gałkowo
2017-07-21
47
2017-07-22
21
2017-07-23
2017-07-21
11
2017-07-21
1
400
2017-07-21
1
600
2017-07-22
1
600
2017-07-23
6
200
Hrabska Ludwika
JKS Salio Besiekierz Rudny
2017-07-21
21
2017-07-22
29
2017-07-23
7
100
2017-07-21
14
Jagielak Anna
BPK (MAZ)
NUGAT (41)
2017-07-22
14
2017-07-22
21
2017-07-23
9
LEGION (42)
2017-07-22
19
2017-07-22
17
2017-07-23
7
Janusz Rafał
KS Garo
2017-07-22
14
2017-07-23
9
STAVROS (20)
2017-07-21
26
2017-07-22
Jendro Monika
Bez przynależność klubowej
2017-07-21
8
2017-07-21
17
2017-07-22
7
2017-07-23
4
50
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
STAVROS (20)
2017-07-23
4
300
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
2017-07-21
7
100
2017-07-22
6
200
2017-07-23
6
600
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
MAKADI (47)
2017-07-21
7
50
2017-07-21
6
150
2017-07-22
19
2017-07-23
4
350
2017-07-21
41
2017-07-21
9
20
2017-07-22
2017-07-23
17
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2017-07-21
25
2017-07-21
18
2017-07-22
22
2017-07-22
8
2017-07-23
5
KATNIS (124)
2017-07-21
12
20
2017-07-22
24
2017-07-23
28
KEMBALL (125)
2017-07-21
2
700
2017-07-22
3
450
2017-07-23
1
5700
Kamińska Magda
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
2017-07-21
39
2017-07-22
6
50
2017-07-23
20
2017-07-21
5
50
2017-07-22
1
300
2017-07-21
26
2017-07-22
11
2017-07-23
14
2017-07-21
3
150
2017-07-22
7
50
2017-07-21
19
2017-07-23
5
50
2017-07-21
18
2017-07-22
2
450
2017-07-23
13
2017-07-21
16
2017-07-21
4
300
2017-07-22
4
300
2017-07-23
4
1700
Kluska Ewelina
Klub Jeździecki Milord Falenty
2017-07-21
17
2017-07-21
20
2017-07-22
13
2017-07-23
1
250
Kościelniak Natalia
WLKS Krakus
VIVALDI (64)
2017-07-21
4
250
2017-07-22
16
2017-07-23
25
CANTORA (65)
2017-07-21
9
2017-07-22
6
2017-07-22
10
2017-07-23
1
400
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
2017-07-21
10
20
2017-07-22
22
2017-07-23
30
CARLO 7 (96)
2017-07-21
37
2017-07-21
13
2017-07-22
17
2017-07-23
12
Kozina Maria
KJ Strzała Krubiczew
CLAYTON (128)
2017-07-21
15
2017-07-21
19
2017-07-22
14
2017-07-23
8
100
Lach Agata
BPK (KPO)
2017-07-21
31
2017-07-22
31
2017-07-23
33
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
2017-07-21
3
350
2017-07-22
5
200
2017-07-23
17
Leszek-Karwańska Wiktoria
BPK (MAZ)
BAD BOY (21)
2017-07-21
8
50
2017-07-21
35
2017-07-22
21
2017-07-23
22
Leszko Karolina
KJ Strzała Krubiczew
AXOR (123)
2017-07-21
2017-07-22
18
2017-07-22
MACHNIUP Junis
UAB Pajurio Zirgynas (LTU)
DAVID (129)
2017-07-21
2
150
2017-07-22
13
2017-07-23
12
MACHNIUP Lena
UAB Pajurio Zirgynas (LTU)
RIVJERA (70)
2017-07-21
20
2017-07-22
2
150
2017-07-22
4
50
2017-07-23
3
150
Madej Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
BALLADA (77)
2017-07-21
48
2017-07-22
27
2017-07-23
2017-07-21
7
100
2017-07-22
9
30
2017-07-23
21
Makowska Martyna
Largo Sp. z o. o. Warszawa
2017-07-21
44
2017-07-22
30
2017-07-23
2017-07-21
14
Mazurowska Ewa
KJ Strzała Krubiczew
INDI (113)
2017-07-21
22
2017-07-21
7
2017-07-22
5
50
2017-07-22
4
50
2017-07-23
4
2017-07-21
5
200
2017-07-22
4
250
2017-07-23
16
Milkintas Pranas
UAB Pajurio Zirgynas (LTU)
RIVJERA (70)
2017-07-21
1
300
ZORRO (71)
2017-07-21
3
150
2017-07-22
2
250
2017-07-23
1
300
2017-07-21
6
2017-07-23
8
2017-07-21
9
20
2017-07-21
41
2017-07-22
5
100
2017-07-22
30
2017-07-23
2
1200
ANDORS (74)
2017-07-21
Minkiewicz Weronika
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
JOGA (26)
2017-07-21
1
1200
2017-07-22
1
1200
2017-07-23
3
2800
WEIDA (119)
2017-07-21
17
2017-07-22
22
2017-07-23
10
2017-07-21
25
2017-07-22
Mirosław Ewa
WKJ Lublin
2017-07-21
7
50
2017-07-22
6
50
2017-07-21
25
Mordzelewski Michał
SJ Poster Piaseczno
SZANTI (9)
2017-07-21
36
2017-07-22
23
2017-07-23
32
2017-07-21
24
2017-07-22
17
2017-07-23
6
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
2017-07-21
45
2017-07-22
12
2017-07-23
29
FREDORA (127)
2017-07-21
30
2017-07-22
26
2017-07-23
18
Nowak Grzegorz
FKJK Zatoka
2017-07-22
2
300
2017-07-23
14
2017-07-21
18
2017-07-21
15
2017-07-22
2
300
LARINA (28)
2017-07-21
2
300
2017-07-21
27
2017-07-22
3
350
2017-07-23
7
100
2017-07-21
8
50
2017-07-21
5
250
2017-07-22
5
250
2017-07-23
2
3900
2017-07-21
35
2017-07-21
14
2017-07-22
24
2017-07-22
13
2017-07-23
14
Ostapczuk Martyna
KJ Ostoja Chraboły
2017-07-21
14
2017-07-23
2017-07-21
9
2017-07-22
3
200
Pakosz Natalia
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2017-07-22
28
2017-07-23
10
50
2017-07-21
11
2017-07-21
16
2017-07-22
9
Piątkowski Stanisław
KJ Strzała Krubiczew
2017-07-21
17
2017-07-21
36
2017-07-22
10
30
2017-07-23
2
650
Pietrusińska Maria
KJ Aldragho Piaseczno
2017-07-21
42
2017-07-22
26
2017-07-23
2017-07-21
6
2017-07-21
26
2017-07-22
16
2017-07-23
11
Piotrowska Agnieszka
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MONTANA (50)
2017-07-21
38
2017-07-22
2017-07-21
6
2017-07-22
2017-07-23
13
Plapis Fabian
WKJ Lublin
2017-07-21
17
2017-07-21
10
2017-07-22
14
2017-07-22
6
2017-07-23
10
BERETTA (18)
2017-07-21
16
2017-07-21
13
2017-07-22
7
2017-07-22
11
2017-07-23
8
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
2017-07-21
10
2017-07-21
2017-07-22
15
2017-07-23
5
50
2017-07-21
19
2017-07-21
11
20
2017-07-22
2017-07-23
22
Przedpełski Stanisław
BPK (MAZ)
2017-07-21
34
2017-07-21
22
2017-07-21
2
450
2017-07-22
6
150
2017-07-23
1
1950
2017-07-21
4
50
2017-07-22
16
2017-07-23
4
50
2017-07-21
29
2017-07-22
8
50
2017-07-23
11
2017-07-21
33
2017-07-21
9
2017-07-22
2017-07-23
20
2017-07-21
32
2017-07-21
34
2017-07-22
15
2017-07-23
6
200
Pszowski Kamil
KJ Metpol Grodziec
2017-07-21
3
100
2017-07-21
2017-07-22
2017-07-22
5
50
2017-07-23
2
150
Pupaite Kamile
UAB Pajurio Zirgynas (LTU)
2017-07-21
5
50
2017-07-22
12
2017-07-22
11
Reglińska Anna
Pomorska LJ w Dziemianach
PANCHO (92)
2017-07-22
23
2017-07-23
13
2017-07-22
18
2017-07-23
8
100
ROEFLER Zuzanna
KJ Bajardo
2017-07-21
23
2017-07-21
2017-07-22
7
2017-07-23
6
Rogalska Weronika
KJ Aldragho Piaseczno
LIMBO (31)
2017-07-21
7
2017-07-22
9
2017-07-23
10
ANCONA (32)
2017-07-21
14
2017-07-21
4
50
2017-07-22
18
2017-07-23
10
RULEEVICUTE Migle
UAB Pajurio Zirgynas (LTU)
DAVID (129)
2017-07-21
13
2017-07-22
12
Seroka Anna
Largo Sp. z o. o.
2017-07-21
24
2017-07-22
2017-07-22
2017-07-23
11
EMAR (66)
2017-07-21
9
2017-07-22
6
2017-07-23
12
PHENIX (104)
2017-07-21
6
200
2017-07-22
2017-07-21
3
450
Śmietanka Aleksandra
KJ Galop Kozienice
2017-07-21
4
100
2017-07-22
4
100
2017-07-23
7
Strzałkowska Janina
KJ Strzała Krubiczew
2017-07-21
39
2017-07-22
4
100
2017-07-23
15
2017-07-21
12
2017-07-21
2017-07-21
18
2017-07-22
17
2017-07-22
2017-07-23
13
GJALT D (84)
2017-07-21
19
2017-07-21
8
2017-07-22
9
2017-07-23
2
300
BLANT (85)
2017-07-21
30
2017-07-21
32
2017-07-22
29
2017-07-23
5
250
Strzeszewska Ewa
BPK (MAZ)
2017-07-21
2017-07-21
8
2017-07-22
2017-07-22
2017-07-23
8
Sukiennik Joanna
SKJ Beckersport Raszyn
CARENZO (116)
2017-07-21
16
2017-07-21
7
2017-07-22
20
Szlachta Sławomir
KJ Just Riding Kielce
CONNERY (43)
2017-07-21
20
2017-07-21
8
100
2017-07-22
2017-07-21
4
100
2017-07-22
3
200
2017-07-22
28
2017-07-23
1
900
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
TIGRINA (117)
2017-07-21
6
50
2017-07-22
2
200
2017-07-21
11
FELINE WM (118)
2017-07-21
27
2017-07-22
18
2017-07-23
34
2017-07-21
5
50
Szopa Julia
KJ Chrobry Warszawa
2017-07-21
24
Tuwalska Edyta
KJ Szumawa Bobrowiec
GALEON (87)
2017-07-21
13
2017-07-21
40
2017-07-22
2017-07-23
26
Uljanowska Agnieszka
KJ Strzała Krubiczew
2017-07-21
28
2017-07-22
10
2017-07-23
18
2017-07-21
12
Wacławik Marek
SKJ Bobrowy Staw
NOTA (13)
2017-07-21
1
250
2017-07-21
21
2017-07-22
3
100
2017-07-22
8
2017-07-23
7
2017-07-21
6
50
2017-07-21
10
20
2017-07-22
7
50
2017-07-22
12
2017-07-23
11
2017-07-21
5
100
2017-07-21
29
2017-07-22
1
400
2017-07-23
5
200
2017-07-21
23
2017-07-21
1
400
2017-07-22
3
150
2017-07-22
1
400
2017-07-23
6
EMIRATES (107)
2017-07-21
10
2017-07-21
2017-07-22
2017-07-22
8
2017-07-23
3
100
2017-07-21
13
2017-07-21
2017-07-22
10
2017-07-22
2017-07-23
9
Zeliszewska Paulina
WKJ Lublin
2017-07-21
8
50
2017-07-22
3
150
2017-07-21
2
200
2017-07-22
8
50
Zmorek Damian
KJ Welt Opypy
DIEGO (3)
2017-07-21
43
2017-07-21
24
2017-07-23
15
2017-07-21
33
2017-07-23
9
50
Żuk Zuzanna
KJ Bertyn Piastowo
CARANJA (110)
2017-07-21
26
2017-07-22
16
2017-07-23
27
2017-07-21
5
50

Number of Riders: 75

Number of Horses: 124

The sum of prizes: 46 650.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl