Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
135 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 18:47:30
2017-07-04 18:46:46
Kaja Sosnowska RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 11:47:18
2017-06-29 11:29:45
Tatiana Chromińska ENZO
  • 1x 9/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
133 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 11:04:20
2017-06-29 10:41:05
Sylwia Pietrzyk CHOICE
  • 1x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
132 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 11:02:04
2017-06-29 10:40:19
Piotr Pietrzyk AWIATOR II
  • 1x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
131 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 21:54:49
2017-06-28 21:44:08
Wiktoria Pawlik DARFUR
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
130 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 21:23:35
2017-06-28 20:46:21
Paulina Dmowska HILDA
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
129 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 11:00:18
2017-06-28 20:37:20
Maria Góralska PROMOCJA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
128 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 20:14:45
2017-06-28 20:13:39
Paweł Jachymek DIANA
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
127 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 20:13:28
2017-06-28 20:06:54
Paweł Jachymek SZAMAN
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 21:22:22
2017-06-28 17:35:41
Natalia Pawlicka LA CORRADA 5
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
125 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 20:06:32
2017-06-28 16:39:26
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 1x 8/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
124 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 13:24:09
2017-06-28 13:11:50
Jakub Kubiak EL DŻAMARA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 12:33:17
2017-06-28 12:20:17
Natalia Wójcicka NEBUDA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 10:20:29
2017-06-28 08:49:41
Paweł Kaliciński H-ENIGMA
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
121 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 10:17:47
2017-06-28 08:43:13
Weronika Bykowska CINIJA
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
120 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 22:36:49
2017-06-27 22:03:15
Nina Kwiecińska SIMPLY BALOU
  • 1x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
119 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 22:34:44
2017-06-27 21:38:49
Karolina Papaj SAGA
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
118 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 22:34:24
2017-06-27 21:36:12
Karolina Papaj LORENCJA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
117 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 21:33:40
2017-06-27 21:11:04
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
116 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 21:31:56
2017-06-27 21:09:39
Roksana Naumiuk P-DALILA
  • 1x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
114 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 20:37:01
2017-06-27 18:57:25
Marcin Maluga PŁATEK
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
113 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 16:24:01
2017-06-27 14:57:06
Michalina Pachuta KAMEA
  • 2x 8/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
112 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 16:22:35
2017-06-27 14:39:06
Malwina Zdrzalik QUIDAMOS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 16:22:04
2017-06-27 13:44:10
Anna Podolecka KORAN
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
110 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 16:21:38
2017-06-27 13:41:55
Marcelina Wrona GREAT PLEASURE III
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 12:58:13
2017-06-27 11:06:37
Aleksandra Pacek HAGIRIA
  • 2x 8/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
108 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 08:34:13
2017-06-27 08:24:08
Artur Gierlicz SOFISTA
  • 1x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
107 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 08:31:35
2017-06-27 08:19:21
Marta Dziak-Gierlicz EMILIUSZ
  • 1x 8/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
106 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:36:00
2017-06-26 23:40:06
Gabriela Wawerek SANTA WELT
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
105 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 21:22:05
2017-06-26 20:00:20
Dominika Kwaśniewska L-JANTAR
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
104 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 20:14:34
2017-06-26 19:52:43
Ewelina Tkaczyk TERESKA
  • 2x 9/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
103 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 19:14:33
2017-06-26 18:45:50
Magdalena Szturmowicz TOLTECHI GP Z
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 17:51:12
2017-06-26 17:07:21
Barbara Skorupa RED ALLEGRA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 16:08:41
2017-06-26 15:30:37
Barbara Śliwowska HARVARD
  • 2x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
99 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 16:07:36
2017-06-26 15:29:31
Przemysław Wójcik HIMENA
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
98 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 15:07:28
2017-06-26 14:59:04
Jakub Fox KOEKOSHOF MISCHEL-W
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
97 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 14:03:47
2017-06-26 13:37:21
Karolina Musiał ARSEN
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
94 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 07:59:17
2017-06-26 07:13:20
Karina Daniłowska NAOMI
  • 2x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
93 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 19:26:53
2017-06-25 23:43:35
Agata Wrona DOMINACJA
  • 1x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
92 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 22:58:45
2017-06-25 22:40:58
Julia Górnik BERNIE'S BOY
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
91 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 22:57:51
2017-06-25 22:38:02
Małgorzata Zabrzycka BERNIE'S BOY
  • 2x 8/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
90 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 22:57:06
2017-06-25 22:26:41
Zuzanna Stępień LOTTA
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
89 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 22:56:12
2017-06-25 22:24:10
Gabriela Różycka A-CONI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
88 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 22:54:54
2017-06-25 21:23:56
Aleksandra Majewska HIMENA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
86 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 20:25:57
2017-06-25 20:22:32
Łucja Majka HEWELIANA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 20:25:28
2017-06-25 20:19:23
Łucja Majka FRIAR M
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
84 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 20:00:31
2017-06-25 19:29:41
Kinga Rębisz BERGAMO
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
82 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 13:34:47
2017-06-25 13:21:40
Angelika Chudkiewicz SERAFITKA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
81 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 13:34:15
2017-06-25 13:14:04
Karolina Musiał CHIANTOS
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
80 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 13:33:24
2017-06-25 13:12:11
Karolina Musiał SASSAUNA
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
79 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 12:15:19
2017-06-25 12:12:36
Karolina Musiał LUCKY LUKE
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
78 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 12:14:43
2017-06-25 12:11:51
Piotr Skoneczny SABAT
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
77 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 12:13:45
2017-06-25 12:09:09
Wojciech Ośka ASCETA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
76 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 12:13:01
2017-06-25 12:08:35
Daria Ciesielska SAGE
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
75 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 11:56:09
2017-06-25 11:47:15
Kinga Rabijewska SPES
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
74 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 11:58:18
2017-06-25 09:50:50
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
73 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 12:00:03
2017-06-25 09:50:17
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
71 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 12:01:33
2017-06-25 09:48:54
Tomasz Wójtowicz SHATTI
  • 1x 9/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
69 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 21:08:12
2017-06-24 20:58:09
Konstancja Szymacha FAJNA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 21:07:47
2017-06-24 20:57:43
Leszek Nieużyła MEKSYK
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 21:07:13
2017-06-24 20:57:22
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 21:06:46
2017-06-24 20:56:56
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 19:53:34
2017-06-24 19:10:03
Karol Niemczuk ZANZIBAR
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 19:53:08
2017-06-24 19:09:03
Karol Niemczuk MY LORD
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 19:46:38
2017-06-24 18:51:54
Olga Szuran VABIO
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 10:09:06
2017-06-24 18:37:54
Natalia Dragan JASPIS
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 19:26:23
2017-06-24 17:09:04
Agata Wrona SANDRA
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 14:57:33
2017-06-24 14:49:02
Daria Barwińska LONDON
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 11:04:14
2017-06-24 10:32:41
Piotr Piskorski RAHEL
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 11:03:40
2017-06-24 10:31:45
Mateusz Chojnowski MISISIPI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 11:02:09
2017-06-24 09:46:06
Izabela Sadoch LAREDO
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 23:29:04
2017-06-23 22:52:08
Klaudia Wolska RAWA
  • 1x 8/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 23:27:32
2017-06-23 22:46:50
Maja Ślepska DOLAR
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 12:33:58
2017-06-23 12:28:06
Zuzanna Piasecka BRANDY
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 12:13:31
2017-06-23 12:09:18
Bartosz Janiszek CAPRI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 12:08:04
2017-06-23 09:53:26
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 12:07:37
2017-06-22 21:45:01
Zuzanna Wejner NORTON
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 12:06:41
2017-06-22 21:28:07
Aleksander Kiljańczyk CALVI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 12:06:13
2017-06-22 21:27:28
Ewa Sekuła BANGKOK
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 12:05:44
2017-06-22 21:26:54
Ewa Sekuła ARMADA
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 12:57:52
2017-06-22 21:17:02
Marta Zając EXITO
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 12:57:30
2017-06-22 21:16:21
Marta Zając CON DAO
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 12:03:19
2017-06-22 19:39:42
Aleksandra Janiszek LANCELOT
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 12:01:53
2017-06-22 19:36:28
Mariusz Janiszek LANDGRAF II
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 11:50:27
2017-06-22 17:36:43
Antoni Orlikowski KAMI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 16:30:47
2017-06-22 11:45:16
Aleksandra Wabik JASMIN
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 16:30:14
2017-06-22 11:28:29
Aleksandra Gajewska PASSO
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 10:43:57
2017-06-22 10:26:47
Wojciech Stasiuk ELANO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 10:42:28
2017-06-22 10:21:39
Aleksandra Kurdej CELT
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 10:41:30
2017-06-22 09:06:10
Ewelina Polska-Fijałek KEEN ON PLEASURE
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 10:40:52
2017-06-21 22:49:58
Oliwia Matysiak ANDALUZJA
  • 2x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 10:40:04
2017-06-21 22:37:29
Julia Matysiak SORAJA
  • 1x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 10:38:27
2017-06-21 22:19:57
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 11:49:31
2017-06-21 22:12:48
Anna Bylica FENIKS
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 10:35:59
2017-06-21 22:00:29
Natalia Doraczyńska LARISSA
  • 2x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 10:35:32
2017-06-21 21:58:57
Natalia Doraczyńska SALTARELLO
  • 2x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 09:43:33
2017-06-21 21:47:52
Weronika Brodowska ACER
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 20:00:23
2017-06-21 19:41:38
Sylwia Początek MAKLER II
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 19:07:41
2017-06-21 17:20:57
Aleksandra Wiśniewska ELECTRA MK
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 22:54:15
2017-06-21 17:20:10
Aleksandra Wiśniewska ASTURIA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 19:06:11
2017-06-21 17:18:59
Adrian Potocki OLIMPIA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 19:03:53
2017-06-21 17:17:25
Martyna Maciąg CARAVELLA
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 16:20:33
2017-06-21 11:45:33
Martyna Wosiek MAGNAT
  • 2x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 15:17:50
2017-06-21 11:44:52
Julia Bednarczyk TAMIZA
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 15:17:24
2017-06-21 11:42:33
Zofia Banaszek SOFIA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 15:16:54
2017-06-20 13:47:07
Kinga Ziętek TABASKO
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 15:16:15
2017-06-20 13:45:58
Martyna Borkowska KORNELIA
  • 1x 1/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 15:14:16
2017-06-20 13:21:34
Zuzanna Andruszkiewicz KASTORIA
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 15:13:16
2017-06-20 10:21:48
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 2x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 15:12:45
2017-06-19 23:28:46
Nikola Korsak DOMINIKA
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 14:33:41
2017-06-19 22:53:14
Bartosz Janiszek LUNATIC
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 14:33:12
2017-06-19 22:30:15
Paweł Kaliciński MOLO
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 14:28:31
2017-06-19 22:29:43
Paweł Kaliciński WILLIE
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 14:27:20
2017-06-19 22:28:58
Paweł Kaliciński MAKADI
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 14:26:47
2017-06-19 22:28:31
Paweł Kaliciński GUUS VAN'T KATTENBOS
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 14:26:19
2017-06-19 22:28:02
Paweł Kaliciński GRANDA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 14:25:23
2017-06-19 22:27:21
Paweł Kaliciński FAMATA B
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 17:50:22
2017-06-19 13:19:00
Klara Kozioł SCYTIA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 17:49:33
2017-06-19 13:17:16
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 20:26:30
2017-06-17 13:39:41
Michalina Polak WIRGINIA
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L/(100 cm), LICENCYJNY
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 17:42:26
2017-06-16 12:12:08
Łukasz Wysocki BAJARD
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 17:42:55
2017-06-16 12:08:59
Łukasz Wysocki SYRIA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 17:44:51
2017-06-16 12:07:54
Dominika Czyż CANTER
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:06:37
2017-06-14 12:46:59
Maciej Smolarczyk ANNO LEPI
  • 1x 2/LL(80)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andruszkiewicz Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2001 (J.)
O032320
2. Banaszek Zofia WKJ Lublin
2002 (JM.)
O026467
3. Barwińska Daria WKJ Lublin
2000 (J.)
O033555
4. Bednarczyk Julia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O029070
5. Borkowska Martyna WKJ Lublin
2005 (JM.)
brak
6. Brodowska Weronika Stajnia Carino
2002 (JM.)
Brak
7. Bykowska Weronika SJ Mar-Rom Wałsnów
S
O018522
8. Bylica Anna KJ Szumawa
1998 (MJ.)
O035832
9. Chojnowski Mateusz WKJ Lublin
S
O023447
10. Chrominska Tatiana KJ Galop Kozienice
S
brak
11. Chudkiewicz Angelika KJ Skarb Kozienice
2003 (JM.)
Brak
12. Ciesielska Daria KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
brak
13. Czyz Dominika WKJ Lublin
2002 (JM.)
Brak
14. Daniłowska Karina BPK
2003 (JM.)
brak
15. Dmowska Paulina BPK
S
O033103
16. Doraczyńska Natalia SJ Poster Piaseczno
S
brak
17. Dragan Natalia BPK
2003 (JM.)
brak
18. Dziak-Gierlicz Marta KJ Janów Podlaski
S
O002140
19. Fox Jakub WKJ Lublin
brak
20. Gajewska Aleksandra BPK (LUL)
S
O024318
21. Gierlicz Artur Kj Janow Podlaski
S
O002615
22. Góralska Maria BPK (MAZ)
2002 (JM.)
O026856
23. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
1997 (MJ.)
O019602
24. Jachymek Paweł WKJ Lublin
S
O002463
25. Janiszek Aleksandra Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
1998 (MJ.)
O020721
26. Janiszek Bartosz SJ Mar-Rom Wałsnów
1999 (J.)
O021853
27. Janiszek Mariusz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
S
O019189
28. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
29. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
30. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
31. Korsak Nikola KKJ Kielce
2005 (JM.)
brak
32. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
33. Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O026764
34. Kurdej Aleksandra WKJ Lublin
S
O019150
35. Kwaśniewska Dominika BPK
S
brak
36. Kwiecińska Nina WKJ Lublin
S
O007825
37. Ludwiniak Katarzyna BPK
2005 (JM.)
O038345
38. Maciąg Martyna KJ Dworek Okuniew
1998 (MJ.)
O033108
39. Majewska Aleksandra Stajnia Wilanów
2003 (JM.)
brak
40. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
41. Maluga Marcin WKJ Lublin
S
O023022
42. Matysiak Julia KJ Polesie
2001 (J.)
brak
43. Matysiak Oliwka KJ Polesie
2006 (Mł.)
brak
44. Michalak Rafał KJ Galop Kozienice
S
O021482
45. Musiał Karolina BPK(MAZ)
1997 (MJ.)
O024323
46. Musiał Karolina KJ Skarb Kozienice
1997 (MJ.)
O024323
47. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (Mł.)
O032062
48. Niemczuk Karol KKJ Kielce
S
O004650
49. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
50. Orlikowski Antoni Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2003 (JM.)
O032321
51. Ośka Wojciech KJ Skarb Kozienice
2003 (JM.)
brak
52. Pacek Aleksandra Klub Jeździecki Dziecinów
2002 (JM.)
Brak
53. Pachuta Michalina SJ Bonanza
2002 (JM.)
brak
54. Papaj Karolina BPK
1996 (MJ.)
Brak
55. Pawlicka Natalia JKS Wyręba Świętochów
1997 (MJ.)
O022065
56. Pawlik Wiktoria KJ Szwadron Jazdy RP
2002 (JM.)
O031617
57. Piasecka Zuzanna BPK
2002 (JM.)
O045733
58. Pietrzyk Piotr LKS Wolta Żółwin
S
O009275
59. Pietrzyk Sylwia LKS Wolta Żółwin
S
O009355
60. Piskorski Piotr WKJ Lublin
2001 (J.)
O031785
61. Początek Sylwia WKJ Lublin
S
O018489
62. Podolecka Anna KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
S
O040702
63. Polak Michalina BPK (LUL)
2004 (JM.)
O039531
64. Polska Ewelina Soymax Horse Team Lublin
S
O023459
65. Potocki Adrian SKJ Olimpia
S
brak
66. Rabijewska Kinga KJ Skarb Kozienice
1997 (MJ.)
brak
67. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
68. Rębisz Kinga BPK
1999 (J.)
brak
69. Różycka Gabriela BPK
1999 (J.)
brak
70. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
71. Skoneczny Piotr SK Skarb Kozienice
1996 (MJ.)
O032324
72. Skoneczny Piotr KJ Skarb Kozienice
1996 (MJ.)
brak
73. Skorupa Barbara WKJ Lublin
S
O005826
74. Ślepska Maja Stajnia Carino
2002 (JM.)
brak
75. Śliwowska Barbara KU AZS Warszawa
S
O006515
76. Słotwińska Iga KU AZS Politechniki Warszawskiej
1996 (MJ.)
77. Smolarczyk Maciej Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
S
O013585
78. Sosnowska Kaja KKJ Kielce
S
O013932
79. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
80. Stępień Zuzanna Stajnia Carino
2001 (J.)
brak
81. Szturmowicz Magdalena Strzała Krubiczew
S
brak
82. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
83. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (JM.)
O035710
84. Szymacha Konstancja KJ Szwadron Jazdy RP
S
O011448
85. Tkaczyk Ewelina WKJ Lublin
S
O023023
86. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
87. Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012113
88. Urbańska Malwina Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003252
89. Wabik Aleksandra KJ Skarb Kozienice
1999 (J.)
O032543
90. Wawerek Gabriela WKJ Lublin
2004 (JM.)
brak
91. Wejner Zuzanna Stajnia Krzewień
2001 (J.)
brak
92. Wiśniewska Aleksandra SKF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003693
93. Wójcicka Natalia Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
1998 (MJ.)
O022087
94. Wójcik Przemysław Soymax Horse Team Lublin
S
O003717
95. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
96. Wolska Klaudia Stajnia Carino
2001 (J.)
brak
97. Wosiek Martyna WKJ Lublin
2000 (J.)
O022738
98. Wrona Agata WKJ Lublin
2000 (J.)
O025480
99. Wrona Marcelina KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
S
O020217
100. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
101. ZABRZYCKA Małgorzata Stajnia Carino
102. Zając Marta Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
1997 (MJ.)
O022093
103. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
104. Ziętek Kinga WKJ Lublin
S
O012615
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

49

A-CONI HOL. GER 2008 Klacz gniada F: Con Air
M: Daneta
O: Gabriela Różycka
B: -
brak
2.

97

ACER MŁP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Efekt
M: Awelana
O: Weronika Brodowska
B: Bogusław Dąbrowski
Brak
3.

92

ANDALUZJA MŁP POL 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Wolant
M: Asturia
O: Robert Matysiak
B: Adam Ponikowski
brak POL 006 58 04059 07
4.

122

ANNO LEPI XX DEU 2011 Ogier gniada F: Electric Beat
M: Adorata
O: Zofia Wiktorzak
B: Gestut Trona
Brak
5.

82

ARMADA SP POL 2011 Klacz siwa F: Alvaro
M: Aloubetta
O: Dagmara Seredyn
B: Wechta Sp. z o.o.
K021137
6.

45

ARSEN SP POL 2012 Wałach gniada F: Pentagram
M: Arena
O: Zygmunt Jacek Nita
B: Bronisław Bobek
Brak
7.

60

ASCETA XX POL 2011 Wałach gniada F: Fast and Furious
M: Asceza
O: Kiljańczyk
B: SK Kozienice Spółka z o.o.
brak
8.

50

ASTURIA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Seigon/Nobody
M: Andromeda/Louis
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Ryszard Pieroń
K011974
9.

3

AWIATOR II SP POL 2006 Ogier gniada F: Lord Star
M: Anavel P
O: Piotr Pietrzyk
B: -
K010236
10.

119

BAJARD MAŁ. POL 2011 Wałach gniada F: St Luis
M: Bajaderka
O: Maria Pyzel
B: Sk Janów Podlaski
Brak
11.

81

BANGKOK HOL. GER 2001 Wałach gniada F: Lancer II
M: Butterfly
O: Ewa Sekuła
B: brak
K005965 08014
12.

54

BERGAMO XX POL 2006 Wałach kasztanowata F: Alywar (USA)
M: Barbie
O: Agnieszka Urbaniak
B: Damis BT
brak POL060000004249
13.

47

BERNIE'S BOY Tinker POL 2008 Wałach srokata/mk: F: nn
M: nn
O: Małgorzata Zabrzycka
B: Andy Whelan
brak
14.

76

BRANDY Typ Szlachetny POL 2010 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Gabriel Bierzgalski
B: Marta Kaleta
K023984
15.

80

CALVI XX POL 2009 Wałach gniada F: Zarewitz
M: Converse/Special Power
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
K015309
16.

121

CANTER SP POL 2011 Wałach gniada F: Contendro
M: Fhh
O: Dominika Czyz
B: Sławomir Szlachta
Brak
17.

77

CAPRI HOL. POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Cristo
M: Kantate III
O: Mariusz Janiszek
B: Schacht Ernst
K014766
18.

101

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II
M: Callie Z
O: Martyna Maciąg
B: Polska
K016223
19.

90

CELT SP POL 2006 Ogier gniada/168 F: Love Affair
M: Casablanca
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K011429 11575
20.

126

CHARDONNAY L OLD GER 1999 Ogier ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: Grandess / Grannus
O: Tomasz Komsta
B:
K005259 DE330310999
21.

56

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco blue
M: Chianta
O: Brzozowski
B: Kornice
Brak
22.

2

CHOICE KWPN NLD 2007 Wałach kara F: Voice
M: Parera
O: M. Pietrzyk
B: -
K016941
23.

19

CINIJA HOL. POL 2007 Klacz kara F: Canto
M: Eileen
O: Mariusz Janiszek
B: Gosch Christa
K023843
24.

33

CON DAO OLD POL 2010 Wałach gniada F: Contendro I
M: Drafna
O: Janusz Zając
B: Janusz Zając
K017612
25.

5

DARFUR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Banita
M: Dalarna
O: Batalion Reprezentacyjny WP
B: SK Liski
K013283
26.

7

DIANA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Stilios
M: Dobry Anioł
O: Wojciech Jachymek
B: Piotr Tracz
brak
27.

12

DODA Małopolska POL 2013 Klacz siwa F: Barnaba
M: Dąbrówka
O: Edyta Ludwiniak
B: Gabriel Górski
brak
28.

75

DOLAR MŁP POL 2012 Wałach siwa F: Aksamit
M: Domena
O: Michał Wolski
B: Jan Koper
brak
29.

11

DOMINACJA SP POL 1999 Klacz gniada F: Louis
M: Dracena
O: Aleksandra Nucia
B: Sk Nowa Wioska
brak
30.

108

DOMINIKA SVK POL 1997 Klacz siwa F: Rozental
M: Doris
O: Joanna
B: Zdankiewicz
K008710
31.

107

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
O: Dorota Radzikowska
B: J. Knaap
K011639
32.

13

EL DŻAMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Jakub Kubiak
B: SK Prudnik
K016595 00969001110408
33.

89

ELANO KWPN NLD 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Zavall VDL
M: Violet
O: Robert Stasiuk
B: NED
K016424 528003200907210
34.

99

ELECTRA MK SP POL 2010 Klacz gniada F: Avero
M: Emillia
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
brak
35.

36

EMILIUSZ XO POL 2012 Wałach kasztanowata/168 F: Chesnut Park Allthat Jazz
M: Emina
O: Marta Dziak-Gierlicz
B: Sk Janow Podlaski
K023696 616006580249712
36.

1

ENZO BWP BEL 2004 Wałach ciemnogniada F: Quick Star
M: Sunshine
O: Tatiana Chrominska
B: -
brak
37.

34

EXITO OLD POL 2008 Wałach gniada F: Epsom Gesmeray
M: Galmba
O: Janusz Zając
B: Elisabeth Kapp
K015894
38.

63

FAJNA KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata F: Zippo
M: Ines
O: Jerzy Korona
B: -
K019691
39.

115

FAMATA B KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Lucky Boy / Lavall II
M: Tamata / Nijinski
O: Piotr Kaliciński
B:
K018950 528003201011753
40.

83

FENIKS SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: La Voltaire
M: Foppa
O: Jerzy Bylica
B: Bogusław Tyszka
K020107 616009530084310
41.

66

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
42.

53

FRIAR M KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Amadeus
M: Nyminka/Voltaire
O: Katarzyna Roszkowska
B: Holandia
K020060
43.

94

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z
M: Gamma
O: B. Tuwalski
B: Ewa Fabińska
K016932
44.

65

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
45.

114

GRANDA KWPN POL 2011 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Beau Molga / Quidam De Revel
O: Piotr Kaliciński
B: Piotr Kaliciński
K019571 528003201109638
46.

31

GREAT PLEASURE III SP POL 2007 Klacz kara/173 F: Ever For Pleasure
M: Grace
O: Manor House
B: Remigiusz Makowski
K015783 POL009660451207
47.

113

GUUS VAN'T KATTENBOS KWPN NED 2011 Ogier siwa F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Civanta K-P / Odermus R
O: Piotr Kaliciński
B:
K018949 528003201103255
48.

18

H-ENIGMA OLD. POL 2010 Klacz ciemnogniada F: H-Ekwador
M: Delicja
O: Mariusz Janiszek
B: Mariusz Janiszek
K016536
49.

32

HAGIRIA SP POL 2007 Klacz gniada/164 F: Grikos
M: Hajfa
O: Weronika Czarnecka
B: Artur Kiempa
KO13814 11913
50.

42

HARVARD SP POL 2004 Wałach F: Landjonker S old.
M: Havana sp.
O: Barbara Śliwowska
B: -
brak
51.

52

HEWELIANA SP POL 2012 Klacz gniada F: Song
M: Humoreska
O: Łucja Majka
B: Polska
K023299
52.

6

HILDA MŁP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Dzingis
M: Henna
O: Bogusław Święćki
B: -
K022849
53.

43

HIMENA SP POL 2010 Klacz siwa F: Castilio / Cassini I
M: Hita / Talent
O: Soymax Horse Team
B: Józef Parzonka
K018375 616009610048510
54.

51

HIMENA SP POL 2012 Klacz gniada/mk: F: Comandor
M: Hawana
O: Sławomir Lutek
B: nn
brak
55.

78

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
56.

16

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
K018903 616009580593111
57.

87

JASMIN. SP POL 2007 Ogier gniada F: Acorino
M: Jurata
O: Wiesława Wabik
B: Wabik
K018608
58.

20

JASPIS MŁP POL 2006 Wałach siwa F: Palmer
M: Jurna
O: Stowarzyszenie Szwadron Jazdy RP
B: Jankowska Anna
brak
59.

27

KAMEA SP POL 2012 Klacz gniada F: Agrest
M: Kadarka
O: Starościc Krzysztof
B: Starościc Krzysztof
brak
60.

86

KAMI SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstein
M: Karmen
O: Ewelina Oleksiewicz
B: Monika Wołoszyn
K022183
61.

106

KASTORIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Palermo
M: Karmen
O: Kamila Andruszkiewicz
B: Przybylski Krzysztof
K012029
62.

91

KEEN ON PLEASURE SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Kamasutra / Lubań
O: Ewelina Polska
B: Ewelina Polska
K013937 616009580441609
63.

44

KOEKOSHOF MISCHEL-W Kuc Walijski POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:135 F: Apasjonata Aureus
M: Koekoshof Mariska
O: Wójcik Ryszard
B: Wójcik Ryszard
brak 616013580489510
64.

30

KORAN SP POL 2008 Wałach gniada/168 F: Jagielończyk
M: Kama
O: Anna Podolecka
B: Jan Czerniawski
K021251 POL009570098008
65.

104

KORNELIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Jacenty Ziętek
B: Balcerek Zbigniew
K021973 616999580713709
66.

38

L-JANTAR SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: Ever for Pleasure
M: Lawina
O: Leszek Kwaśniewski
B: Cicherska Izabela
brak POL 009 59 02570 08
67.

9

LA CORRADA 5 OLD GER 2007 Klacz gniada F: Lucordo / Lucky Ghost
M: Phoenix Airline / Phonix
O: Jarosław Skarzyński
B:
K016339 DE433330427407
68.

84

LANCELOT SP POL 2009 Wałach siwa F: Contender Son
M: Laika 224
O: Mariusz Janiszek
B: Mariusz Janiszek
K016538
69.

85

LANDGRAF II HOL. POL 2011 Wałach gniada F: Lasino
M: Obira
O: Mariusz Janiszek
B: Mariusz Janiszek
K018688
70.

95

LARISSA WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Harpun
M: Lakota
O: Filip Znosko
B: Mariusz Groszkiewicz
Brak
71.

125

LETYCJA F:
M:
O:
B:
72.

123

LOKARLO F:
M:
O:
B:
73.

70

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Lider /
M: Larissa /
O: Piotr Barwiński
B: Jan Krzyżoszczak
K017212 POL009611094104
74.

21

LORENCJA SP POL 2005 Klacz tarantowata F: Lampas
M: Lanca
O: Chełmińska Aleksandra
B: Krzyżoszczak Jan
brak
75.

48

LOTTA MŁP POL 2005 Klacz siwa F: Top Gun
M: Lotka
O: Michał Wolski
B: SK Walewice
brak
76.

58

LUCKY LUKE XX POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Roulette
M: Lorena
O: Kiljańczyk
B: SK Kozienice Spółka z o.o.
K023182
77.

109

LUNATIC HOL. POL 2009 Ogier ciemnogniada F: Lightning
M: Norga
O: Mariusz Janiszek
B: Martensen Hark
K014144
78.

28

MAGNAT SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Agrest
M: Mona Liza / Matador
O: Martyna Wosiek
B: Mariusz Wosiek
K021366
79.

112

MAKADI SP POL 2004 Ogier gniada F: Mywill
M: Milena
O: Urszula Kapcia
B: Krzysztof Namysłowski
K009770
80.

98

MAKLER II MŁP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Emerson
M: Makala
O: Ewa Brzozowska
B: Lech Brzozowski
K022555
81.

64

MEKSYK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Falkon
M: Madera
O: Jerzy Korona
B: Jan Biskup
K019026 616006540108410
82.

72

MISISIPI WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Bakalar
M: Montana
O: Izabela Michałowska
B: Izabela Michałowska
K017311
83.

110

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada F: Nice Boy
M: Molinezja
O: Mariusz Słotwiński
B: SK Widzów
K015555
84.

68

MY LORD Westf. POL 2012 Ogier siwa F: Mylord Cardhago
M: Atlanta Z
O: Karol Niemczuk
B: Karol Niemczuk
K021638
85.

46

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
86.

14

NEBUDA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Turbud Imbir
M: Nesca
O: Ewelina Wójcicka
B: Ryszard Mordzelewski
K014607
87.

79

NORTON MŁP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Barnaba
M: Netia
O: Wojciech Piasecki Equestrian
B: Więckowska Martyna Katarzyna
brak 6160065302328 09
88.

100

OLIMPIA SP POL 2003 Klacz gniada F: Alfaro
M: Obiekcja
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Pl
brak
89.

25

P-DALILA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:136 F: Di Caprio PP / Da Capo
M: Pabi /
O: Emilia Naumiuk
B: Agnieszka Pawłowska
K020920 POL013661155006
90.

88

PASSO SP POL 2011 Ogier kasztanowata/167 F: Palermo
M: Miranda
O: Aleksandra Gajewska
B: Marta Cząstka
K019480
91.

26

PŁATEK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Sadam /Askar
M: Płataria /Ordynek
O: Maluga Zygmunt
B: Palkowski Bogdan
K023827
92.

4

PROMOCJA SP POL 2008 Klacz kara F: Polonus
M: Pogoń / Golden Boy
O: Ewa Góralska
B:
K020596
93.

29

QUIDAMOS OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Quidam's Rubin /
M: nn / nn
O: Jarosław Płatos
B:
K011652 616999660779107
94.

71

RAHEL MŁP POL 2009 Klacz gniada F: Flaming
M: Rewia
O: Ewa Kazimierczuk
B: Ewa Kazimierczuk
K018673
95.

124

RASTS ROCKETT TM NL NRPS 2002 wałach kasztanowata F: Rubiquil
M: Baccara / Bright Speed
O:
B:
96.

74

RAWA WLKP POL 2002 Klacz gniada F: Contender Son
M: Rawenna
O: Michał Wolski
B: Święcicki Henryk
brak
97.

41

RED ALLEGRA Sella Italiano ITA 1998 Klacz kasztanowata/160 F: Rommel
M: Karenina
O: Wiesław Rzepkowski
B: Włochy
K005630
98.

117

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Agata Zawada
K020494 616009660709309 105FT01
99.

59

SABAT SP POL 2005 Wałach siwa F: Balisko II
M: Salwa
O: Sebastian Grzeszczyk
B: SK Ochaby
K009909
100.

22

SAGA WLKP POL 2009 Klacz srokata F: Antek
M: Samara
O: Aleksandra Chelmińska
B: Piotr Ciumek
brak
101.

61

SAGE XX POL 2008 Wałach gniada F: Zarewitsch
M: Segasta
O: Kiljańczyk
B: SK Kozienice Spółka z o.o.
brak
102.

96

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada F: Boreas Rush
M: Salomea
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
brak
103.

10

SANDRA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Palermo
M: Solina
O: Anna Wrona
B: Krzysztof Przybylski
K016647
104.

37

SANTA WELT PKSP POL 2006 Klacz gniada F: WELTSTEIN
M: Sirga
O: Gabriela Wawerek
B: Zbigniew Rzepecki
brak
105.

57

SASSAUNA XX POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Fast and furious
M: Sentinella
O: Alicja Szczęk
B: Stadnina koni Kozienice
Brak
106.

116

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/163 F: Caliro /
M: Sukcesja / Drawid
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Mieczysław Chomiak
K022427 616009530299009
107.

55

SERAFITKA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Boreas Rush
M: Sestercja
O: Kiljańczyk
B: brak
brak
108.

15

SHATTI HAN POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Shutterfly
M: Walburga
O: Tomasz Wójtowicz
B: Marta Roszkiewicz
K023051
109.

23

SIMPLY BALOU SP POL 2007 Klacz gniada/166 F: Balou du Rouet
M: Seraphina
O: Nina Kwiecińska
B: Nina Kwiecińska
K016164
110.

103

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris /
M: Sonja / nn
O: Leszek Banaszek
B: Ilona Lubińska
K014194 POL013640083408
111.

35

SOFISTA SP POL 2011 Wałach gniada/165 F: Turbud Qurinius
M: Sofia
O: Artur Gierlicz
B: SK Racot
K023694 616009610114911
112.

93

SORAJA MŁP POL 2007 Klacz gniada/166 F: Hebab
M: Sorbona
O: Robert Matysiak
B: Tomasz Nowak
brak POL 006 58 04059 07
113.

62

SPES XX POL 2009 Wałach gniada F: Zarewitsch
M: Sespecja
O: Strzelczyk Ilona
B: SK Kozienice
brak POL090000006291
114.

120

SYRIA SP POL 2008 Klacz gniada F: Cautanis / Cantus
M: Sanacja / Szuan
O: Emilia Wysocka
B: Arkadiusz Mazurek
K018872 POL009580326408
115.

8

SZAMAN SP POL 2005 Wałach gniada F: Caprioland
M: Sorbona
O: Wojciech Jachymek
B: Przybylski Krzysztof
K014132
116.

105

TABASKO ŚL. POL 2012 Wałach ciemnogniada/167 F: Milord
M: Tekla
O: Jacenty Ziętek
B: Jankowski Sławomir
K021975 616008660243812
117.

102

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Top Evita
M: Farsa
O: Ewa Bednarczyk
B: brak
K014263
118.

39

TERESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc: F: Nowator
M: Trema
O: Ewelina Tkaczyk
B: GD Felin
K012301 POL013580078504
119.

40

TOLTECHI GP Z Z BEL 2011 Klacz gniada F: Takashi van Berkenbroek
M: Oxer
O: Magdalena Szturmowicz
B: Franco Juan Carlos
brak
120.

24

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa F: Ludger
M: Tajga
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
brak 616013680110509
121.

17

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechoński
K012028 POL009580333708 104QP07
122.

69

VABIO SP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Verna
O: Kamila Jarosz
B: Stanisław Diter
K005067 07143
123.

111

WILLIE SP POL 2012 Ogier gniada F: Cola
M: Wortuna
O: Paweł Kaliciński
B: Adam Sosnowski
K022982
124.

118

WIRGINIA TRK POL 2005 Klacz gniada/173 F: Impuls
M: Wiva
O: Mariusz Polak
B: Romanowski Marek
K010897
Rider Club
Competition
Prize
Barwińska Daria WKJ Lublin
300
SUM:
300.00
Jachymek Paweł WKJ Lublin
400
500
SUM:
900.00
Janiszek Bartosz SJ Mar-Rom Wałsnów
50
200
300
SUM:
550.00
Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
300
400
200
100
200
SUM:
1200.00
Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
300
400
SUM:
700.00
Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
300
200
50
500
SUM:
1050.00
Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
50
SUM:
50.00
Wiśniewska Aleksandra SKF KJ Hippica Polonia Słupno
300
SUM:
300.00
Wrona Marcelina KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
100
50
SUM:
150.00
Wysocki Łukasz WKJ Lublin
400
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruszkiewicz Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
KASTORIA (106)
2017-07-01
7
2017-07-01
14
2017-07-01
2017-07-02
2017-07-02
7
Banaszek Zofia
WKJ Lublin
SOFIA (103)
2017-07-01
28
2017-07-01
21
2017-07-02
1
2017-07-02
9
Barwińska Daria
WKJ Lublin
LONDON (70)
2017-07-01
13
2017-07-01
9
2017-07-02
1
300
2017-07-02
7
Bednarczyk Julia
WKJ Lublin
TAMIZA (102)
2017-07-01
1
2017-07-01
1
2017-07-02
11
2017-07-02
20
Borkowska Martyna
WKJ Lublin
KORNELIA (104)
2017-07-01
17
2017-07-01
1
2017-07-01
2017-07-01
1
2017-07-02
18
2017-07-02
1
2017-07-02
Brodowska Weronika
Stajnia Carino
ACER (97)
2017-07-01
1
2017-07-01
1
2017-07-01
2017-07-02
1
2017-07-02
15
Bykowska Weronika
SJ Mar-Rom Wałsnów
CINIJA (19)
2017-07-01
2017-07-01
Bylica Anna
KJ Szumawa
FENIKS (83)
2017-07-01
2017-07-01
2017-07-02
2017-07-02
Chojnowski Mateusz
WKJ Lublin
2017-07-01
14
2017-07-01
18
2017-07-02
16
2017-07-02
17
Chrominska Tatiana
KJ Galop Kozienice
ENZO (1)
2017-07-02
2017-07-02
Chudkiewicz Angelika
KJ Skarb Kozienice
2017-07-01
18
2017-07-01
1
Ciesielska Daria
KJ Skarb Kozienice
SAGE (61)
2017-07-01
13
2017-07-01
11
2017-07-01
28
2017-07-02
1
2017-07-02
1
2017-07-02
Czyz Dominika
WKJ Lublin
CANTER (121)
2017-07-02
18
2017-07-02
33
Daniłowska Karina
BPK
NAOMI (46)
2017-07-01
1
2017-07-01
1
2017-07-01
Dmowska Paulina
BPK
HILDA (6)
2017-07-01
6
2017-07-01
33
Doraczyńska Natalia
SJ Poster Piaseczno
LARISSA (95)
2017-07-01
1
2017-07-01
1
2017-07-01
2017-07-02
1
2017-07-02
1
2017-07-01
1
2017-07-01
1
2017-07-01
2017-07-02
1
2017-07-02
Dragan Natalia
BPK
JASPIS (20)
2017-07-01
Dziak-Gierlicz Marta
KJ Janów Podlaski
2017-07-02
14
2017-07-02
12
2017-07-02
Fox Jakub
WKJ Lublin
2017-07-01
1
2017-07-01
11
2017-07-01
1
2017-07-02
1
2017-07-02
1
2017-07-02
1
Gajewska Aleksandra
BPK (LUL)
PASSO (88)
2017-07-01
2017-07-01
Gierlicz Artur
Kj Janow Podlaski
SOFISTA (35)
2017-07-02
16
2017-07-02
35
Góralska Maria
BPK (MAZ)
2017-07-01
17
2017-07-01
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (78)
2017-07-01
20
2017-07-02
16
Jachymek Paweł
WKJ Lublin
DIANA (7)
2017-07-01
16
2017-07-01
25
2017-07-02
18
2017-07-02
1
SZAMAN (8)
2017-07-01
13
2017-07-01
5
2017-07-02
1
400
2017-07-02
1
500
Janiszek Aleksandra
Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
2017-07-01
19
2017-07-01
10
2017-07-02
23
2017-07-02
15
Janiszek Bartosz
SJ Mar-Rom Wałsnów
CAPRI (77)
2017-07-01
19
2017-07-01
16
2017-07-02
2017-07-02
22
2017-07-01
10
2017-07-01
9
2017-07-02
6
2017-07-02
8
LUNATIC (109)
2017-07-01
4
50
2017-07-01
3
200
2017-07-02
18
2017-07-02
2
300
Janiszek Mariusz
Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
2017-07-01
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2017-07-01
15
2017-07-01
11
2017-07-02
2017-07-02
8
2017-07-02
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
WILLIE (111)
2017-07-01
13
2017-07-01
8
2017-07-02
16
MAKADI (112)
2017-07-01
2
300
2017-07-01
2
400
2017-07-02
4
2017-07-01
2
200
2017-07-01
6
2017-07-02
3
100
2017-07-02
3
200
GRANDA (114)
2017-07-01
12
2017-07-01
12
2017-07-02
16
2017-07-02
6
FAMATA B (115)
2017-07-01
15
2017-07-01
8
2017-07-02
6
2017-07-02
5
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
CALVI (80)
2017-07-01
18
2017-07-01
19
2017-07-02
2017-07-02
2017-07-02
Korsak Nikola
KKJ Kielce
DOMINIKA (108)
2017-07-01
10
2017-07-01
30
2017-07-02
9
2017-07-02
1
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
SCYTIA (116)
2017-07-01
2
2017-07-01
18
ROCKY (117)
2017-07-01
6
2017-07-01
19
Kubiak Jakub
Bogusławicki KJ
2017-07-01
2017-07-01
Kurdej Aleksandra
WKJ Lublin
CELT (90)
2017-07-01
2017-07-01
7
2017-07-02
13
2017-07-02
10
Kwaśniewska Dominika
BPK
2017-07-01
19
2017-07-01
2017-07-01
21
Kwiecińska Nina
WKJ Lublin
2017-07-02
12
2017-07-02
26
Ludwiniak Katarzyna
BPK
DODA (12)
2017-07-02
8
2017-07-02
Maciąg Martyna
KJ Dworek Okuniew
CARAVELLA (101)
2017-07-01
13
2017-07-01
9
2017-07-02
12
2017-07-02
17
Majewska Aleksandra
Stajnia Wilanów
HIMENA (51)
2017-07-01
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
2017-07-01
32
2017-07-01
2017-07-01
2017-07-02
2017-07-02
34
FRIAR M (53)
2017-07-01
5
2017-07-01
3
300
2017-07-02
2
400
Maluga Marcin
WKJ Lublin
PŁATEK (26)
2017-07-01
9
2017-07-01
29
2017-07-02
17
2017-07-02
29
Matysiak Julia
KJ Polesie
SORAJA (93)
2017-07-02
14
2017-07-02
19
Matysiak Oliwka
KJ Polesie
2017-07-02
2017-07-02
Michalak Rafał
KJ Galop Kozienice
2017-07-02
5
2017-07-02
31
Musiał Karolina
BPK(MAZ)
2017-07-02
Musiał Karolina
KJ Skarb Kozienice
ARSEN (45)
2017-07-01
1
2017-07-01
2017-07-01
21
2017-07-02
15
2017-07-02
21
2017-07-01
12
2017-07-01
24
2017-07-01
2017-07-02
20
2017-07-02
23
2017-07-01
2017-07-01
2017-07-01
2017-07-02
1
2017-07-02
8
2017-07-01
4
2017-07-01
34
2017-07-02
13
2017-07-02
30
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
TOPAZ (24)
2017-07-02
9
2017-07-02
5
2017-07-02
8
2017-07-02
5
Niemczuk Karol
KKJ Kielce
MY LORD (68)
2017-07-01
26
2017-07-01
25
2017-07-02
18
2017-07-02
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
MEKSYK (64)
2017-07-01
1
300
2017-07-01
11
2017-07-02
2
200
2017-07-02
13
2017-07-01
5
2017-07-01
17
2017-07-02
4
50
2017-07-02
12
FREDORA (66)
2017-07-01
2017-07-01
1
500
2017-07-02
6
Orlikowski Antoni
Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
KAMI (86)
2017-07-01
25
2017-07-01
2017-07-02
24
2017-07-02
6
2017-07-02
7
Ośka Wojciech
KJ Skarb Kozienice
ASCETA (60)
2017-07-01
1
2017-07-01
16
2017-07-01
11
2017-07-02
1
2017-07-02
7
2017-07-02
Pacek Aleksandra
Klub Jeździecki Dziecinów
HAGIRIA (32)
2017-07-02
8
2017-07-02
8
Pachuta Michalina
SJ Bonanza
KAMEA (27)
2017-07-02
1
2017-07-02
1
2017-07-02
1
Papaj Karolina
BPK
2017-07-01
1
2017-07-01
2017-07-01
1
SAGA (22)
2017-07-01
20
2017-07-01
14
2017-07-01
20
Pawlicka Natalia
JKS Wyręba Świętochów
2017-07-01
2017-07-01
2017-07-02
2017-07-02
Pawlik Wiktoria
KJ Szwadron Jazdy RP
DARFUR (5)
2017-07-02
2017-07-02
21
Piasecka Zuzanna
BPK
BRANDY (76)
2017-07-01
2017-07-01
13
2017-07-01
16
Pietrzyk Piotr
LKS Wolta Żółwin
2017-07-02
10
2017-07-02
15
Pietrzyk Sylwia
LKS Wolta Żółwin
CHOICE (2)
2017-07-02
3
2017-07-02
15
Piskorski Piotr
WKJ Lublin
RAHEL (71)
2017-07-01
23
2017-07-01
22
2017-07-02
27
2017-07-02
24
Początek Sylwia
WKJ Lublin
2017-07-01
24
2017-07-01
12
2017-07-02
5
2017-07-02
14
Podolecka Anna
KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
KORAN (30)
2017-07-01
20
2017-07-02
13
Polak Michalina
BPK (LUL)
WIRGINIA (118)
2017-07-01
3
2017-07-01
15
2017-07-02
25
2017-07-02
4
2017-07-02
2
Polska Ewelina
Soymax Horse Team Lublin
2017-07-01
16
2017-07-01
7
2017-07-02
2017-07-02
Potocki Adrian
SKJ Olimpia
OLIMPIA (100)
2017-07-01
12
2017-07-01
11
2017-07-02
1
2017-07-02
1
Rabijewska Kinga
KJ Skarb Kozienice
SPES (62)
2017-07-01
20
2017-07-01
16
2017-07-02
27
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
2017-07-02
2017-07-02
21
Rębisz Kinga
BPK
BERGAMO (54)
2017-07-01
2017-07-01
Różycka Gabriela
BPK
A-CONI (49)
2017-07-01
8
2017-07-01
27
2017-07-02
2017-07-02
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
BANGKOK (81)
2017-07-01
7
2017-07-01
14
2017-07-02
10
ARMADA (82)
2017-07-01
2017-07-01
2017-07-01
2017-07-02
2017-07-02
Skoneczny Piotr
SK Skarb Kozienice
2017-07-02
10
2017-07-02
9
Skoneczny Piotr
KJ Skarb Kozienice
SABAT (59)
2017-07-01
2
2017-07-01
2017-07-01
4
2017-07-02
2017-07-02
3
2017-07-02
11
Skorupa Barbara
WKJ Lublin
2017-07-01
16
2017-07-01
8
2017-07-02
11
Ślepska Maja
Stajnia Carino
DOLAR (75)
2017-07-01
16
2017-07-01
21
2017-07-02
13
2017-07-02
21
Śliwowska Barbara
KU AZS Warszawa
HARVARD (42)
2017-07-02
2017-07-02
2017-07-02
Słotwińska Iga
KU AZS Politechniki Warszawskiej
MOLO (110)
2017-07-01
22
2017-07-01
22
2017-07-02
2017-07-02
14
Smolarczyk Maciej
Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
ANNO LEPI (122)
2017-07-01
1
2017-07-01
27
2017-07-02
21
2017-07-02
1
2017-07-02
Sosnowska Kaja
KKJ Kielce
2017-07-01
2017-07-01
Stasiuk Wojciech
WKJ Lublin
ELANO (89)
2017-07-01
8
2017-07-01
11
2017-07-02
11
2017-07-02
7
Stępień Zuzanna
Stajnia Carino
LOTTA (48)
2017-07-02
2017-07-02
2017-07-02
Szturmowicz Magdalena
Strzała Krubiczew
2017-07-01
2017-07-01
2017-07-01
2017-07-02
2017-07-02
Szumińska Beata
KJ Szumawa Bobrowiec
2017-07-02
8
Szuran Olga
UKS Military Kąck
VABIO (69)
2017-07-01
2017-07-01
5
2017-07-01
2017-07-02
2017-07-02
2017-07-02
Szymacha Konstancja
KJ Szwadron Jazdy RP
FAJNA (63)
2017-07-01
15
2017-07-01
21
2017-07-02
14
2017-07-02
Tkaczyk Ewelina
WKJ Lublin
TERESKA (39)
2017-07-02
2017-07-02
1
2017-07-02
8
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
LETYCJA (125)
2017-07-02
22
2017-07-02
Tuwalska Edyta
KJ Szumawa Bobrowiec
GALEON (94)
2017-07-01
10
2017-07-01
4
50
2017-07-02
9
2017-07-02
7
Urbańska Malwina
Stowarzyszenie Warszawski KJ
LOKARLO (123)
2017-07-01
25
2017-07-01
29
Wabik Aleksandra
KJ Skarb Kozienice
JASMIN. (87)
2017-07-01
21
2017-07-01
23
2017-07-02
28
2017-07-02
19
Wawerek Gabriela
WKJ Lublin
2017-07-01
2017-07-01
2017-07-01
2017-07-02
1
2017-07-02
1
2017-07-02
1
Wejner Zuzanna
Stajnia Krzewień
NORTON (79)
2017-07-01
1
2017-07-01
1
Wiśniewska Aleksandra
SKF KJ Hippica Polonia Słupno
ASTURIA (50)
2017-07-01
7
2017-07-01
4
2017-07-02
5
2017-07-02
3
300
2017-07-01
1
2017-07-01
21
2017-07-02
26
2017-07-02
17
Wójcicka Natalia
Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
NEBUDA (14)
2017-07-01
3
2017-07-01
17
2017-07-02
2017-07-02
Wójcik Przemysław
Soymax Horse Team Lublin
HIMENA (43)
2017-07-01
5
2017-07-01
2017-07-01
6
2017-07-02
2
2017-07-02
2017-07-02
3
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
SHATTI (15)
2017-07-02
18
2017-07-02
24
IRTYSZ (16)
2017-07-02
2017-07-02
ULISSES (17)
2017-07-02
2017-07-02
Wolska Klaudia
Stajnia Carino
RAWA (74)
2017-07-02
1
2017-07-02
21
Wosiek Martyna
WKJ Lublin
MAGNAT (28)
2017-07-02
4
2017-07-02
2017-07-02
32
Wrona Agata
WKJ Lublin
SANDRA (10)
2017-07-02
20
2017-07-02
2017-07-02
6
2017-07-02
4
Wrona Marcelina
KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
2017-07-01
3
100
2017-07-02
11
2017-07-02
4
50
Wysocki Łukasz
WKJ Lublin
BAJARD (119)
2017-07-01
2017-07-01
26
2017-07-02
19
2017-07-02
SYRIA (120)
2017-07-01
1
400
2017-07-01
6
2017-07-02
2017-07-02
CANTER (121)
2017-07-01
24
2017-07-01
31
ZABRZYCKA Małgorzata
Stajnia Carino
2017-07-01
15
2017-07-01
11
Zając Marta
Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
CON DAO (33)
2017-07-01
17
2017-07-01
18
2017-07-01
2017-07-02
2
2017-07-02
12
EXITO (34)
2017-07-01
23
2017-07-01
2017-07-01
2017-07-02
10
2017-07-02
22
Zdrzalik Malwina
KJ Galop Kozienice
2017-07-01
2017-07-01
2017-07-02
2017-07-02
Ziętek Kinga
WKJ Lublin
TABASKO (105)
2017-07-01
11
2017-07-01
21
2017-07-01
2017-07-02
25
2017-07-02
21
2017-07-02
23

Number of Riders: 104

Number of Horses: 124

The sum of prizes: 5 600.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl