Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
227 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 22:50:32
2017-06-12 22:49:46
Zofia Gintowt-Juchniewicz FAMA
  • 1x 1/LL(60)/(60/70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
226 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 22:30:57
2017-06-08 22:29:58
Anna Mostrąg IZYDA K
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
225 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 21:48:40
2017-06-08 21:46:47
Agnieszka Rusiecka BALOU BOY
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
224 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 21:40:11
2017-06-08 21:39:34
Jakub Kłęk CAMPUS
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
223 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 21:29:42
2017-06-08 21:29:05
Julia Dawidowska ZELINDUS H
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
222 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 12:07:42
2017-06-08 12:05:54
Izabella Tomaszewska NADAL
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
221 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 12:07:12
2017-06-08 12:03:43
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
220 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 11:56:13
2017-06-08 11:55:36
Małgorzata Kuptel GUIDAM
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
219 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 11:47:30
2017-06-08 11:47:11
Adela Kośmicka KOCCO BOLERO SI NATO PER VINCERE
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
218 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 16:42:15
2017-06-07 16:39:53
Anna Nizielska CASABLANCA
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
217 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:51:34
2017-06-07 14:51:03
Anna Beyger KAMELIA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
216 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:28:19
2017-06-07 14:27:52
Zofia Pojmańska RODRIGO CASSIN
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
215 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 10:59:48
2017-06-07 10:59:27
Aleksandra Ptaszyńska SAKAR
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
214 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 14:45:03
2017-06-06 14:44:20
Karolina Węglińska PENELOPA
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
213 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 14:32:46
2017-06-06 14:32:20
Grzegorz Kubiak BABILONIA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
212 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 00:05:31
2017-06-06 00:05:11
Beata Szumińska CHARDONNAY 98
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
211 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 00:02:56
2017-06-06 00:02:30
Weronika Wiszorowska OLIWIA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
210 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 23:40:40
2017-06-05 23:39:42
Bianka Kwiatkowska BANGA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
209 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 23:37:06
2017-06-05 23:36:39
Bianka Jasińska MARICA
  • 2x 1/LL(60)/(60/70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
208 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 23:23:18
2017-06-05 23:22:33
Aleksandra Wołąs EKWADOR
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
207 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 23:19:37
2017-06-05 23:16:34
Zofia Kuliszewska ROSA GP Z
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
206 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 23:10:42
2017-06-05 22:55:27
Zuzanna Andruszkiewicz KASTORIA
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
205 ENTRY CANCELED 2017-06-09 09:42:28
2017-06-04 09:25:45
Żaneta Zwierzyńska WRÓŻBITA II
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
204 ENTRY CANCELED 2017-06-09 09:42:54
2017-06-04 09:22:46
Żaneta Zwierzyńska FAZA AS
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11 seria B/L/(100 cm), LICENCYJNY
203 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 10:30:55
2017-06-04 07:12:58
Karolina Majewska HEKTOR
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
202 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 10:30:20
2017-06-04 07:12:29
Arkadiusz Mordzelewski KAPITO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
201 ENTRY CANCELED 2017-06-09 09:43:35
2017-06-03 23:36:52
Michał Mordzelewski BOLSON
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
200 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 10:28:23
2017-06-03 23:36:07
Kamil Rusinek ZELINDUS H
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
199 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 10:26:27
2017-06-03 23:34:04
Zofia Gintowt FAMA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
198 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 10:24:54
2017-06-03 23:30:08
Michał Mordzelewski LORENSO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
197 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 10:14:12
2017-06-03 23:26:58
Michał Mordzelewski SZANTI
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
196 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 21:59:48
2017-06-03 21:42:40
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
195 ENTRY CANCELED 2017-06-03 22:12:34
2017-06-03 21:32:36
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
194 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 21:58:30
2017-06-03 20:31:43
Aleksandra Wabik JASMIN.
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
193 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 21:57:58
2017-06-03 18:03:01
Marie Janekovic FLORIS T
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
192 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 16:11:05
2017-06-03 14:06:57
Rita Rogalska ONE LADY
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
191 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 16:09:00
2017-06-03 11:43:20
Joanna Sukiennik CARENZO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
190 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 16:08:29
2017-06-03 11:29:08
Zuzanna Rudziejewska EMINOR
  • 2x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
189 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 11:00:35
2017-06-03 08:57:18
Ewa Mazurowska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
188 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 11:00:13
2017-06-03 08:55:37
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
187 ENTRY CANCELED 2017-06-06 14:47:59
2017-06-03 00:24:27
Katarzyna Reszel NABAB
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 00:23:30
2017-06-02 23:53:25
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
185 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:48:17
2017-06-02 23:26:19
Lisa Chrzanowski F. ARMANI Z
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
184 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:48:53
2017-06-02 23:25:57
Lisa Chrzanowski NEWTON JP Z
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 00:17:41
2017-06-02 23:25:31
Klara Kiliańska BLACK MAGIC WOMAN
  • 1x 1/LL(60)/(60/70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
182 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 00:15:11
2017-06-02 23:23:50
Katarzyna Kiliańska BERA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
181 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 00:14:42
2017-06-02 23:23:20
Marie Janekovic BOTOKS
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 00:14:09
2017-06-02 23:22:57
Marie Janekovic ANTYLYA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
179 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 00:12:22
2017-06-02 23:17:29
Juliana Suska TOKAJER 8
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 00:11:08
2017-06-02 23:12:38
Jemma Jones LUNA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
177 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 00:10:38
2017-06-02 23:12:07
Jemma Jones BORNEO
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
176 ENTRY CANCELED 2017-06-09 12:42:02
2017-06-02 23:11:40
Anna Pstrokońska CARLO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
175 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 00:08:45
2017-06-02 23:11:15
Wojciech Landowski EINSTAIN
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
174 ENTRY CANCELED 2017-06-09 13:16:56
2017-06-02 23:10:50
Oliwia Korecka HRABINKA C
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
173 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 00:06:43
2017-06-02 23:10:21
Wiktoria Roefler APOLLO S
  • 2x 1/LL(60)/(60/70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
172 ENTRY CANCELED 2017-06-06 11:47:49
2017-06-02 23:07:30
Maria Kilian CESAR
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
171 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 00:03:55
2017-06-02 23:06:58
Monika Rudy BABILONIA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
170 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 22:18:15
2017-06-02 23:06:36
Gabriela Drózd KASANDRA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 00:02:57
2017-06-02 23:06:00
Jarosław Krzemiński BALLADA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
168 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 00:02:22
2017-06-02 23:05:38
Aleksandra Madej DAMBIS-J
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 00:01:46
2017-06-02 23:00:35
Grzegorz Kubiak MY QUEST
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
166 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 00:01:16
2017-06-02 23:00:10
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 00:00:44
2017-06-02 22:59:48
Grzegorz Kubiak LUNA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
164 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 00:00:12
2017-06-02 22:59:14
Grzegorz Kubiak LADY CANTA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
163 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 10:59:50
2017-06-02 22:58:51
Grzegorz Kubiak ALOUBETTE
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 22:26:04
2017-06-02 22:17:30
Agata Wrona SANDRA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 22:24:04
2017-06-02 22:16:32
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
160 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 22:23:24
2017-06-02 22:15:43
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
159 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 21:53:06
2017-06-02 21:17:10
Aleksandra Fiwek COCODRILLO
  • 1x 1/LL(60)/(60/70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(60)/(60/70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
158 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 21:52:15
2017-06-02 21:09:53
Sylwia Jędrych NIKITA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
157 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 21:50:11
2017-06-02 21:09:06
Paweł Jachymek COCODRILLO
  • 1x 1/LL(60)/(60/70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
156 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:02:13
2017-06-02 19:52:51
Weronika Znosko MY LITTLE PONY
  • 2x 1/LL(60)/(60/70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
155 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 15:30:21
2017-06-02 19:43:53
Natalia Bujalska BETOVEN
  • 2x 1/LL(60)/(60/70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
154 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 19:56:08
2017-06-02 19:38:23
Katarzyna Szczyglak CASSILIANO
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
153 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 19:55:04
2017-06-02 19:37:29
Andrzej Brzuchalski CZARON
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
152 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 19:34:36
2017-06-02 17:54:05
Paulina Szpańska SINFONIE
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
151 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 19:32:20
2017-06-02 15:06:06
Zofia Marx AMAR
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11 seria B/L/(100 cm), LICENCYJNY
150 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 19:30:43
2017-06-02 14:45:08
Marcelina Wrona JANTAR
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
149 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 19:29:09
2017-06-02 14:39:42
Anna Podolecka MAHOMET
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
148 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 19:28:14
2017-06-02 14:38:32
Anna Podolecka KORAN
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
147 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 19:27:38
2017-06-02 14:36:21
Marcelina Wrona GREAT PLEASURE III
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
146 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 19:26:26
2017-06-02 14:27:08
Natalia Pakosz VALENZIA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
145 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 19:25:50
2017-06-02 00:14:18
Julia Michalska DIRTY HARRY
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
144 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 18:32:24
2017-06-01 17:42:56
Michał Bazyl HEMIS
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 18:31:59
2017-06-01 15:11:17
Ewa Wikalińska ZABOU
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
142 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 18:31:14
2017-06-01 15:09:20
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
141 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 18:33:03
2017-06-01 11:41:41
Katarzyna Mikulska-Sękalska PLATYNA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
140 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 18:32:44
2017-06-01 11:37:55
Katarzyna Mikulska-Sękalska CEDRINO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11 seria B/L/(100 cm), LICENCYJNY
139 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 18:26:01
2017-06-01 10:24:50
Dorota Radzikowska DARFUR
  • 2x 11 seria B/L/(100 cm), LICENCYJNY
138 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 18:25:33
2017-06-01 10:00:42
Paweł Jachymek SZAMAN
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
137 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 08:36:21
2017-06-01 08:29:55
Antoni Tomaszewski POLAN
  • 1x 1/LL(60)/(60/70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
136 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 08:36:01
2017-06-01 08:27:42
Anna Hipsz POLAN
  • 2x 1/LL(60)/(60/70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(60)/(60/70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
135 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 08:35:38
2017-06-01 08:26:43
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
134 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 08:35:14
2017-06-01 08:11:19
Weronika Maciak GLITTER
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 08:34:46
2017-06-01 08:10:05
Krystyna Pilkiewicz LAKRO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 16:32:45
2017-05-31 23:22:00
Sylwia Zysk ATENA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
131 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 22:30:10
2017-05-31 19:53:48
Tomasz Mielcarek NIRVARO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
130 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 22:29:45
2017-05-31 19:52:34
Tomasz Mielcarek ABERDEEN M
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
129 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 22:29:00
2017-05-31 19:34:26
Aleksandra Poznańska PERFECTO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
128 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 22:28:15
2017-05-31 18:15:51
Zuzanna Prymek TREVOR H
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11 seria B/L/(100 cm), LICENCYJNY
127 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 22:27:50
2017-05-31 18:15:17
Zuzanna Prymek ROLEX
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11 seria B/L/(100 cm), LICENCYJNY
126 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 09:04:06
2017-05-31 14:40:05
Julia Ptaszyńska MESKAL
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 22:23:58
2017-05-31 14:25:06
Alicja Moczulska SAMIRA 367
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 10:03:34
2017-05-31 08:35:04
Paulina Dmowska HILDA
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 10:00:27
2017-05-31 08:34:24
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 09:59:42
2017-05-30 22:38:07
Aleksandra Dąbkowska GUCCI
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
121 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 09:59:16
2017-05-30 22:37:51
Aleksandra Dąbkowska BORMAN
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
120 ENTRY CANCELED 2017-06-08 11:37:05
2017-05-30 22:37:30
Małgorzata Jaroszyńska RED WHITE
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
119 ENTRY CANCELED 2017-06-08 11:36:25
2017-05-30 22:36:51
Małgorzata Jaroszyńska BERRY N
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 09:43:09
2017-05-30 22:22:00
Olga Sempioł LOGGIA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
117 ENTRY CANCELED 2017-06-08 11:39:35
2017-05-30 22:04:08
Elżbieta Borowska MISTER CANTERO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 09:38:56
2017-05-30 22:03:41
Alicja Lipkowska RESZKA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
115 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 09:33:41
2017-05-30 22:02:59
Julia Malinowska TEKSAS
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
114 ENTRY CANCELED 2017-06-08 14:53:38
2017-05-30 21:26:48
Agata Stryjkowska QUAMAR
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
113 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:44:45
2017-05-30 19:18:57
Anna Olszewska PARIS
  • 2x 1/LL(60)/(60/70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(60)/(60/70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
112 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 21:25:35
2017-05-30 18:46:20
Antoni Orlikowski KAMI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11 seria B/L/(100 cm), LICENCYJNY
111 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 21:24:01
2017-05-30 18:16:53
Michał Kubiak TADI QUINN
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 21:23:35
2017-05-30 18:16:21
Michał Kubiak FELLOW 137
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 21:23:09
2017-05-30 17:13:05
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 21:21:28
2017-05-30 16:15:37
Malwina Zdrzalik HILTON MK
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 21:20:59
2017-05-30 16:15:06
Jarosław Płatos TIP TOP Q
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
106 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 21:19:58
2017-05-30 16:14:36
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 21:19:25
2017-05-30 16:07:55
Robert Bernagiewicz SZARAMAN
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
104 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 13:16:24
2017-05-30 12:08:48
Ewa Mirosław LORD BIJOU
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 22:26:37
2017-05-29 21:49:05
Anna Nasiłowska NADZIEJA II
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 22:26:10
2017-05-29 20:58:28
Dorota Wakulińska MONTE CHRISTO AB
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 22:25:29
2017-05-29 20:57:24
Julia Fedyna HERMES
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
100 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 22:24:54
2017-05-29 20:08:53
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 22:24:27
2017-05-29 19:30:57
Anna Więcek CONTAFEE
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
98 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 22:24:01
2017-05-29 19:28:23
Anna Więcek PROTEUS
  • 2x 1/LL(60)/(60/70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
97 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 22:22:41
2017-05-29 17:56:01
Zuzanna Nowakowska ARONN DU TALUS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
96 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 22:22:03
2017-05-29 12:59:51
Weronika Minkiewicz WEIDA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
95 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 22:21:37
2017-05-29 12:59:32
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
94 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 22:21:09
2017-05-29 12:59:12
Weronika Minkiewicz FISTON VAN T&L
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
93 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 10:40:56
2017-05-29 09:57:10
Aleksandra Wojak KORWETTA II
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
92 ENTRY CANCELED 2017-06-08 11:49:49
2017-05-29 09:50:54
Izabela Janusz BOLSON
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
91 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 10:36:58
2017-05-29 09:47:06
Aleksandra Janusz ROBINIA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 10:35:23
2017-05-29 07:30:15
Łukasz Jończyk LIONEL
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 10:33:33
2017-05-29 07:27:39
Łukasz Jończyk STACUDO
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
88 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 23:05:13
2017-05-28 21:04:56
Antonina Kopacz DOMINO
  • 2x 1/LL(60)/(60/70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
87 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 23:03:51
2017-05-28 20:31:33
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
86 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 23:03:22
2017-05-28 20:26:57
Roksana Naumiuk P-DALILA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
85 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 23:02:52
2017-05-28 19:00:39
Katarzyna Wiśniewska CASTIEL
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 09:35:26
2017-05-28 09:21:41
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
83 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 09:35:06
2017-05-28 09:19:04
Monika Marczyk MONTE CHRISTO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 00:37:57
2017-05-27 22:02:25
Weronika Solarz MAFIA
  • 1x 1/LL(60)/(60/70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
81 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 00:37:05
2017-05-27 21:08:32
Karolina Pęczyńska ESTAMP
  • 2x 8/LL(60)/(60/70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
80 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 00:35:09
2017-05-27 20:23:26
Alicja Karczmarczuk CALIFORNIA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
79 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 00:34:41
2017-05-27 17:06:42
Gabriela Jendrych MAESTRO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
78 ENTRY CANCELED 2017-06-01 17:58:11
2017-05-27 14:36:04
Michał Kubiak HERMAN
77 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 14:59:42
2017-05-27 14:35:34
Michał Kubiak CUBANITO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 14:59:18
2017-05-27 14:34:56
Michał Kubiak CALMARO
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 14:58:51
2017-05-27 14:34:24
Jacek Gałkowski BANDERAS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 14:58:28
2017-05-27 14:33:55
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 14:57:58
2017-05-27 14:33:13
Aleksandra Molędzka ATAMAN
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 14:57:32
2017-05-27 14:32:23
Ingrid Szrajer SZRONKA
  • 2x 1/LL(60)/(60/70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(60)/(60/70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
71 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 14:56:39
2017-05-27 14:31:34
Daria Podsiadło KLARA GB
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
70 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 14:56:02
2017-05-27 14:30:49
Liwia Pilawa AGENTKA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
69 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 14:55:09
2017-05-27 14:29:58
Klaudia Kobojek DNIEPR
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
68 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 14:54:38
2017-05-27 14:27:46
Izabela Sadoch LAREDO
  • 1x 1/LL(60)/(60/70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
67 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 14:54:03
2017-05-27 14:26:57
Natalia Dragan JASPIS
  • 1x 1/LL(60)/(60/70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
66 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 14:53:15
2017-05-27 13:23:31
Kinga Głuchowska FALKONDA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
65 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 14:51:10
2017-05-27 12:07:42
Wojciech Radwański MALIBU
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 23:34:32
2017-05-26 23:18:16
Łukasz Jończyk MAVANDER
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 23:34:08
2017-05-26 23:15:54
Łukasz Jończyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
62 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 23:33:42
2017-05-26 23:15:27
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 23:33:09
2017-05-26 23:14:38
Agata Lach THE NEIGHBOUR
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 23:32:42
2017-05-26 23:14:02
Natalia Gierszewska CLANDOR
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
59 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 23:32:14
2017-05-26 23:12:35
Monika Balcer COLOURFUL WZ
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
58 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 23:31:41
2017-05-26 23:12:12
Łukasz Jończyk AL AWAR
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
57 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 21:40:07
2017-05-26 21:32:30
Jagna Grabowska WINEGRA
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 21:39:39
2017-05-26 21:31:45
Olga Grabowska FUSTIQUE-TETTI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 21:38:55
2017-05-26 21:27:28
Dagmara Seredyn ARMADA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 21:38:30
2017-05-26 21:26:50
Ewa Sekuła BANGKOK
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 21:37:59
2017-05-26 21:24:46
Aleksander Kiljańczyk CALVI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
52 ENTRY CANCELED 2017-06-09 11:28:40
2017-05-26 21:13:18
Gabriela Jóźwiak ETNA W
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
51 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 19:38:57
2017-05-26 19:15:14
Rafał Janusz STAVROS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
50 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 19:38:32
2017-05-26 19:14:37
Rafał Janusz CRAZY CLASSIC
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
49 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 18:57:47
2017-05-26 18:34:44
Karolina Musiał LUCKY LUKE
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 18:54:56
2017-05-26 18:33:57
Sebastian Grzeszczyk SABAT
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 18:00:26
2017-05-26 17:37:07
Paulina Zeliszewska CENTRO- CHEM URIA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
46 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 13:13:08
2017-05-26 10:36:32
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11 seria B/L/(100 cm), LICENCYJNY
45 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 10:17:40
2017-05-26 08:11:13
Daria Pleśnierowicz GERWAZY
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 05:53:51
2017-05-26 00:07:18
Ewelina Rocka LANCELOT
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
43 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 05:53:24
2017-05-25 23:55:53
Tomasz Matysiak LENOX
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 05:52:58
2017-05-25 23:37:02
Joanna Czyż GENTLE KR
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 05:52:32
2017-05-25 23:36:27
Joanna Czyż CARANDO 3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
40 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 05:51:58
2017-05-25 23:26:09
Ludwika Kruszewska WILMAR
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 05:49:45
2017-05-25 23:12:02
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 2x 11 seria B/L/(100 cm), LICENCYJNY
38 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 05:49:14
2017-05-25 23:11:18
Karol Turowski WINNETOU
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
37 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 05:45:28
2017-05-25 23:09:19
Marta Kotlarska WINNETOU
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 22:03:23
2017-05-25 22:00:04
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 1/LL(60)/(60/70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
35 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 22:01:53
2017-05-25 21:58:24
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 22:00:52
2017-05-25 21:53:12
Paulina Zeliszewska URANOS K
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:59:08
2017-05-25 21:52:44
Paulina Zeliszewska SANT CLINTON K
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
32 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:57:25
2017-05-25 21:52:14
Paulina Zeliszewska BARCELONA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
31 ENTRY CANCELED 2017-06-08 22:23:15
2017-05-25 21:50:41
Katarzyna Stążka STACHATO
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:53:45
2017-05-25 21:50:10
Daria Barwińska LONDON
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 22:09:41
2017-05-25 21:48:21
Karolina Chimkowska VAL DE FRANCE
28 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:48:00
2017-05-25 21:37:31
Agnieszka Batorska GARDENIA
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:47:30
2017-05-25 21:10:14
Paulina Borowiec OASIS DE JOIE
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11 seria B/L/(100 cm), LICENCYJNY
26 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:46:51
2017-05-25 20:37:06
Sara Patejko ZAVIRA A
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:46:28
2017-05-25 20:36:38
Sara Patejko BEATRICCI-G
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:45:00
2017-05-25 20:22:46
Karolina Pęczyńska INTERIA
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:44:27
2017-05-25 20:13:51
Piotr Piskorski STAKKATA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
22 ENTRY CANCELED 2017-06-08 20:14:58
2017-05-25 20:11:45
Maciej Smolarczyk ANNO LEPI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:42:03
2017-05-25 19:29:45
Karolina Leszko AXOR
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
20 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:41:02
2017-05-25 18:53:15
Leszek Nieużyła FIRST
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
19 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:39:30
2017-05-25 18:52:57
Leszek Nieużyła MEKSYK
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
18 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:37:57
2017-05-25 18:52:36
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
17 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:37:32
2017-05-25 18:52:13
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:36:55
2017-05-25 18:26:54
Larysa Sadłos WICHER
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11 seria B/L/(100 cm), LICENCYJNY
15 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:36:12
2017-05-25 18:25:42
Alicja Sadłos EPILOG
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:35:39
2017-05-25 18:25:02
Alicja Sadłos GRACJA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:35:03
2017-05-25 18:16:23
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
12 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:33:49
2017-05-25 18:10:03
Zofia Pudło VENUS Ł
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:33:16
2017-05-25 17:36:15
Kamila Górecka WIARUS M
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:32:21
2017-05-25 17:26:28
Aneta Chmielewska CARDAMON
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
9 ENTRY CANCELED 2017-06-08 21:56:37
2017-05-25 17:23:38
Mateusz Chojnowski RAHEL
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
8 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:21:32
2017-05-25 17:23:12
Mateusz Chojnowski MISISIPI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
7 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:20:26
2017-05-25 17:22:10
Natalia Michałowska EPSILON
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11 seria A/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
6 ENTRY CANCELED 2017-06-07 14:25:46
2017-05-25 13:16:47
Sara Susperregui RODRIGO CASSIN
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
5 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:15:17
2017-05-25 13:16:17
Barbara Kozińska BEZA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:11:51
2017-05-25 13:15:51
Karolina Kłos CANGELO V
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
3 ENTRY CANCELED 2017-06-05 21:19:56
2017-05-25 13:15:27
Zuzanna Celej OLFRAM
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
2 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:07:17
2017-05-25 13:14:56
Helena Hamera MISTER HANEK
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
1 ENTRY CANCELED 2017-06-07 12:15:43
2017-05-25 13:14:19
Paulina Antczak-Jakubek MALAGA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andruszkiewicz Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2001 (J.)
O032320
2. Balcer Monika SKJ Bajardo
1998 (MJ.)
O022861
3. Barwińska Daria WKJ Lublin
2000 (J.)
O033555
4. Bazyl Michał JKS Karolina
S
O003631
5. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
6. Beyger Anna KJ Młyńska Struga Lubicz
S
O018476
7. Borowiec Paulina LKJ Gałkowo
2001 (J.)
O035726
8. Brzuchalski Andrzej BPK
brak
9. Bujalska Natalia KJ Aldragho Piaseczno
2004 (JM.)
O041040
10. Chmielewska Aneta WKJ Lublin
S
O041501
11. Chojnowski Mateusz WKJ Lublin
S
O023447
12. Chrzanowski Lisa Stadnina Koni Ciekocinko
1996 (MJ.)
O020597
13. Czyż Joanna Largo Sp. z o. o.
1997 (MJ.)
O020866
14. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
15. Dawidowska Julia SJ Poster Piaseczno
2000 (J.)
O024385
16. Dmowska Paulina BPK
S
O033103
17. Fedyna Julia BPK
2002 (JM.)
brak
18. Fiwek Aleksandra WKJ Lublin
S
O012194
19. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
20. Gierszewska Natalia SKJ Bajardo Augustówek
1998 (MJ.)
O020384
21. Gintowt Zofia SJ Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
22. Głuchowska Kinga BPK (MAZ)
S
O039368
23. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
24. Grabowska Jagna Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
25. Grabowska Olga KJ Dworek Okuniew
S
O002091
26. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
27. Hamera Helena BPK
2004 (JM.)
O035566
28. Hipsz Anna JKS Equita w Świętochowie
S
O037304
29. Jachymek Paweł WKJ Lublin
S
O002463
30. Janekovic Marie Stowarzyszenie KS Chojnów
2000 (J.)
O020386
31. Janusz Aleksandra SJ Poster Piaseczno
1999 (J.)
O038600
32. Janusz Rafał KS Garo
S
O004030
33. Jasińska Bianka BPK
brak
34. Jendrych Gabriela SJ Poster Piaseczno
2000 (J.)
O027472
35. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O030997
36. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
37. Jones Jemma Stowarzyszenie KS Chojnów
2003 (JM.)
O031298
38. Karczmarczuk Alicja Largo S.A. Warszawa
1998 (MJ.)
O014505
39. Kiliańska Katarzyna Stowarzyszenie KS Chojnów
2001 (J.)
O033625
40. Kiliańska Klara Stowarzyszenie KS Chojnów
2007 (Mł.)
brak
41. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
42. Kłęk Jakub SJ Poster Piaseczno
2001 (J.)
O031303
43. Kłos Karolina BPK
2003 (JM.)
brak
44. Kobojek Klaudia KS AZS AWF Warszawa
2003 (JM.)
O041588
45. Kopacz Antonina KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
brak
46. Kośmicka Adela KJ Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
O038344
47. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O026072
48. Kozińska Barbara BPK
2001 (J.)
O030953
49. Kruszewska Ludwika KJ Łąck
1998 (MJ.)
O031416
50. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
51. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
52. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
53. Kuliszewska Zofia BPK (MAZ)
1999 (J.)
O020911
54. Kuptel Małgorzata St. SKJ Bobrowy Staw
S
O019672
55. Lach Agata BPK (KPO)
1996 (MJ.)
O021879
56. Landowski Wojciech Pomorska Liga Jeździecka
S
O044418
57. Laskowska Paulina BPK (MAZ)
1998 (MJ.)
O021487
58. Leszko Karolina KJ Strzała Krubiczew
S
O003038
59. Lipkowska Alicja KJ Aldragho Piaseczno
2004 (JM.)
O035966
60. Maciak Weronika JKS Equita Świętochów
2000 (J.)
O031626
61. Madej Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O008378
62. Majewska Karolina SJ Poster Piaseczno
S
O004821
63. Malinowska Julia KJ Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
O039229
64. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
65. Marx Zofia BPK (MAZ)
2001 (J.)
O037224
66. Matysiak Tomasz KJ Aromer Józefin
S
O040585
67. Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
S
O003222
68. Michalska Julia BPK (MAZ)
1998 (MJ.)
O023810
10104599
69. Michałowska Natalia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O042649
70. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
71. Mikulska-Sękalska Katarzyna KJ Huzar Józefów
S
O037461
72. Minkiewicz Weronika JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
1997 (MJ.)
O021314
73. Mirosław Ewa WKJ Lublin
S
O002836
74. Moczulska Alicja Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
1999 (J.)
O024327
75. Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
1996 (MJ.)
O018352
76. Mordzelewski Arkadiusz SJ Poster Piaseczno
S
O001333
77. Mordzelewski Michał SJ Poster Piaseczno
S
O001972
78. Mostrąg Anna WKJ Lublin
brak
79. Musiał Karolina KJ Skarb Kozienice
1997 (MJ.)
O024323
80. Naruszewicz - Stroińska Julia BPK (MAZ)
1999 (J.)
O030887
81. Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032392
82. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (Mł.)
O032062
83. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
84. Nizielska Anna BPK
1997 (MJ.)
Brak
85. Nowakowska Zuzanna KJ Golden Dream Łódź
1998 (MJ.)
O014506
86. Olszewska Anna BPK
1998 (MJ.)
Brak
87. Orlikowski Antoni Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2003 (JM.)
brak
88. Pakosz Natalia JKS Pogórze Glinik Zaborowski
1998 (MJ.)
O022168
89. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
90. Pilawa Liwia KS AZS AWF Warszawa
2004 (JM.)
Brak
91. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
92. Piskorski Piotr WKJ Lublin
2001 (J.)
O031785
93. Pleśnierowicz Daria KJ Huzar Józefów
1997 (MJ.)
O029204
94. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
95. Podolecka Anna KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
S
O040702
96. Podsiadło Daria KS AZS AWF Warszawa
2003 (JM.)
brak
97. Pojmańska Zofia BPK
brak
98. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (Mł.)
O040489
99. Ptaszyńska Julia BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O037854
100. Pudło Zofia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1999 (J.)
O028731
101. Radwański Wojciech KJ Huzar Józefów
S
O024888
102. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
103. Rocka Ewelina WKJ Lublin
2000 (J.)
O022740
104. Roefler Wiktoria Stowarzyszenie KS Chojnów
2005 (JM.)
brak
105. Rogalska Rita SJ Poster Piaseczno
2002 (JM.)
O038349
106. Rudy Monika WKJ Lublin
S
O022452
107. Rudziejewska Zuzanna Polski Polo Klub
1998 (MJ.)
O025134
108. Rusiecka Agnieszka SJ Poster Piaseczno
1997 (MJ.)
brak
109. Rusinek Kamil SJ Poster Piaseczno
S
brak
110. Sadłos Alicja KJ Huzar Józefów
1999 (J.)
O029327
111. Sadłos Larysa KJ Huzar Józefów
2001 (J.)
O035201
112. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
113. Sempioł Olga Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
S
brak
114. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (J.)
O027454
115. Solarz Weronika BPK
2003 (JM.)
brak
116. Sukiennik Joanna SKJ Beckersport Raszyn
2000 (J.)
O037246
117. Suska Juliana Stowarzyszenie KS Chojnów
2003 (JM.)
O036369
118. Szczyglak Katarzyna BPK
S
brak
119. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
120. Szrajer Ingrid KS AZS AWF Warszawa
S
Brak
121. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
122. Tomaszewska Izabella St. J Poster Piaseczno
S
O003344
123. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
124. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
1996 (MJ.)
brak
125. Wakulińska Dorota Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O035451
126. Węglińska Karolina BPK
2003 (JM.)
brak
127. Więcek Anna KJ Aromer Józefin
S
O003694
128. Więckowska Aleksandra KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O003713
129. Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
2002 (JM.)
O038610
130. Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
S
O036386
131. Wojak Aleksandra SJ Poster Piaseczno
2000 (J.)
brak
132. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
133. Wołąs Aleksandra BPK
Brak
134. Wrona Agata WKJ Lublin
2000 (J.)
O025480
135. Wrona Marcelina KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
S
O020217
136. Zeliszewska Paulina WKJ Lublin
S
O003033
137. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo
2016 (Mł.)
brak
138. Znosko Weronika BPK
2001 (J.)
brak
139. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2010 (Mł.)
O026990
140. Zysk Sylwia BPK
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

207

ABERDEEN M SP POL 2002 Wałach gniada F: Elvis kwpn
M: Afryka sp/Fanimo kwpn
O: brak
B: brak
brak
2.

106

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet/
M: Almeria / Anapolis
O: Jarosław Płatos
B: Alicja Hadryś
K019846
3.

140

AGENTKA WLKP POL 2004 Klacz kasztanowata/175 F: Radiator
M: Alaska III
O: Karolina Gałkowska
B: Polska
brak POL007600054304
4.

152

AL AWAR HAN POL 2007 Ogier ciemnogniada F: Contendro I
M: Fair Lady
O: Edyta Balcer
B: bark
K012340
5.

39

ALOUBETTE OS GER 2006 Klacz kasztanowata F: Armitage / Argentinus
M: Leoni / Baloubet du Rouet
O: Polskie Łowy Sp. z o.o.
B: Niemcy
K021087
6.

69

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
7.

46

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
O: Karolina
B: Aleksander Łój
brak
8.

53

APOLLO S KWPN NLD 2005 Wałach gniada F: Indoctro / Capitol I
M: Ratharina / Libero H
O: Karolina Sękalska
B:
K011632 5280030505434
9.

193

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry
M: Aqa
O: Justyna Śmietanka
B: SK Dębno
brak
10.

115

ARONN DU TALUS SF FRA 2010 Wałach gniada F: Orlando / Heartbreaker
M: Sonora Du Talus / Mr Blue
O: SAE Sp. z o. o. Sp. kom.
B:
K018679 10385275G 105AT72
11.

137

ATAMAN MŁP POL 2004 Wałach gniada/160 F: Giewont / Arcus
M: Arkadia / Emetyt
O: Karolina Gałkowska
B: Jan Szuster
K013699 POL006590071604
12.

80

ATENA SP POL 2006 Klacz F: Rubin Beym
M: Edgara
O: Sylwia Zysk
B: Helena Beym
Brak
13.

185

AXOR SP POL 2013 Ogier siwa F: Con Calma
M: Arkadia
O: Karolina Leszko
B: Mirosław Tchórz
Brak 616009670060713
14.

20

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Bischof L / Bachus
M: Brendy / Liverpool
O: Monika Rudy
B:
K019544 616009580503811
15.

55

BALLADA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lancer III / Landgraf I
M: Bachantka / Bachus
O: Jarosław Krzemiński
B: SK Nad Wigrami
K012102 POL009510207908 104GJ38
16.

206

BALOU BOY OLD. POL 2006 Wałach kasztanowata F: Balou Du Rouet
M: Zandora
O: Mordzelewski Michał
B: Niemcy
brak
17.

135

BANDERAS SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Castilio / Cassini I
M: Bonita / Cabrol
O: Karolina Gałkowska
B: SK Żelichów
K008845 POL009640071603
18.

156

BANGKOK HOL. GER 2001 Wałach gniada F: Lancer II
M: Butterfly
O: Ewa Sekuła
B: brak
K005965 08014
19.

176

BARCELONA MŁP POL 2009 Klacz gniada F: Awans
M: Bara
O: Ireneusz Kołodziejak
B: Bogdan Palkowski
K023485
20.

182

BEATRICCI-G LIT LTU 2005 Klacz gniada F: Bedford
M: Gipolla
O: Zbigniew Patejko
B: NN
Brak
21.

44

BERA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Caretino K / Caretino
M: Bezela / Eskudo
O: Alicja Kiliańska
B: SK Pępowo
K021271 616007610129809
22.

9

BETOVEN KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: Rób Roy
M: Belle Lady
O: Radosław Bujalski
B: Pietrusiński
K023045
23.

201

BEZA Mały Koń POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Spinawy Memento
M: Bella
O: Paweł Fąfara, Tadeusz Głoskowski
B: Elżbieta Grabowska-Piasecka
K022719
24.

43

BLACK MAGIC WOMAN KUC POL 2013 Klacz dereszowata/kuc: F: -
M: -
O: Alina Kiliańska
B: -
brak
25.

49

BORNEO SP POL 2009 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Baronesse Picadilly / Prinz Pablo
O: Anna Jones
B: Witold Szydełko
K015280 616009670134909
26.

45

BOTOKS OS GER 2006 Wałach gniada F: Balou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Docenta / Cento
O:
B:
K020309
27.

136

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
O: Karolina Gałkowska
B: Waldemar John
K011876 POL009610072506 104PY81
28.

131

CALIFORNIA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Faust Z
M: Citta / Kerman
O: Maria Milewska
B: Janusz Majkowski
K012363 POL007660993006
29.

134

CALMARO DSP GER 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Odette / Pesus
O: Karolina Gałkowska
B:
K021498 DE455870266210
30.

157

CALVI XX POL 2009 Wałach gniada F: Zarewitz
M: Converse/Special Power
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
K015309
31.

205

CAMPUS F:
M:
O:
B:
32.

200

CANGELO V KWPN NLD 2007 Klacz kasztanowata F: Tangelo van de Zuuthoeve
M: Forever
O: Mikiland sp. z o.o.
B: E. van Veldhuizen
brak
33.

168

CARANDO 3 HOL GER 2004 Wałach gniada F: Carano / Capitol I
M: Gina / Calando I
O: Andrzej Czyż
B:
K009473 DE421000241704
34.

33

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
O:
B: Heiko Kaeding
K021428 DE421000220511
35.

196

CARDAMON SP POL 2012 Wałach siwa F: Correro
M: Ina
O: Aneta Chmielewska
B: Borzyn Jan
K022863
36.

37

CARENZO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/178 F: Maram / Aram
M: Celesta / Gorset
O: Piotr Sukiennik
B: Andrzej Chmielewski
K011666 POL009660962007 103MK83
37.

42

CARETANE ROSE Z Z NLD 2012 Klacz gniada F: Crown Z
M: Carstane z
O: Zimnowodzka
B: Bedoheven
brak
38.

8

CASABLANCA HOL. DEU 1997 Ogier gniada F: Camiros
M: Holunder
O: Ryszard Różański
B: -
brak
39.

66

CASSILIANO . GER 2012 Wałach siwa F: Cassini I
M: .
O: Bartosz Brzuchalski
B: .
brak .
40.

126

CASTIEL OLD POL 2008 Wałach gniada/169 F: Contendro I / Contender
M: Zenia / Zeus
O: Katarzyna Wiśniewska
B: Jarosław Sekuła
K021162 DE418180165408
41.

77

CEDRINO WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata/170 cm F: Karbon
M: Cesarka
O: Katarzyna Mikulska-Sękalska, SK Rzeczna
B: SK Rzeczna
K023344 007 60 00586 07
42.

163

CENTRO- CHEM URIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Palermo
M: Urabelle
O: Krzysztof Ciechoński
B: Krzysztof Ciechoński
K015011
43.

24

CHARDONNAY 98 Oldenburg GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Chacco-Blue
M: Granoxa
O: Krzysztof Szumiński
B: Julia Becker
Brak
44.

93

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
O: Bogusław Święcki
B: SK Janów Podlaski
K013689
45.

150

CLANDOR OLD POL 2009 Wałach siwa F: Clearway / Capitol I
M: Alpenlerche / Albatros
O: Natalia Gierszewska
B: Małgorzata Siergiej
K015704 DE418180684809 104WI84
46.

7

COCO BOLERO SI NATO PER VINCERE KUC POL 0000 Klacz inna/kuc: F: -
M: -
O: -
B: -
brak
47.

62

COCODRILLO SP POL 2013 Wałach gniada F: Rannstein
M: Crazy Coco
O: Aleksandra Fiwek
B: Tomasz Wójtowicz
brak
48.

151

COLOURFUL WZ HOL GER 2007 Wałach gniada F: Caretino
M: O-corrada j
O: Monika Balcer
B: -
K022967
49.

113

CONTAFEE WESTF POL 2011 Klacz kasztanowata F: Contendro II
M: Falkennhofs Landfee
O: Anna Więcek
B: brak
K020519
50.

160

CRAZY CLASSIC OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada/175 F: Con Air / Contender
M: Ristona / Balou Du Rouet
O: Rafał Janusz
B: Gestuet Lewitz
K017579 DE 418181419007
51.

133

CUBANITO DSH GER 2011 Wałach siwa/175 F: Chap / Cellestial
M: Astra / Acadius
O: Karolina Gałkowska
B:
K021337 DE456370129911
52.

67

CZARON WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Rulon/
M: Czara/
O: Bartosz Brzuchalski
B:
brak
53.

147

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Z POL 2010 Wałach kasztanowata F: Diamant de Semilly
M: Vahinee des Merisiers / Nonstop
O: Jan Waga
B: Belgia
K019876
54.

56

DAMBIS-J SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Qumball / Kimbal
M: Dambarta / Miami Prince
O: Grażyna Madej
B: Grzegorz Jasiczek
K010992 616009670032504
55.

108

DAME KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Nabab de Reve
M: Jennifer/Capitol
O: Beata Naruszewicz - Stroińska
B:
K021889 528003000809047 105AY42
56.

81

DARFUR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Banita
M: Dalarna / Arak
O: Batalion Reprezentacyjny WP
B: SK Liski
K013283
57.

75

DIRTY HARRY KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Wilanda / Emilion
O: Tomasz Michalski
B:
K019165 528003000806369 104KI90
58.

141

DNIEPR Typ Szlachetny POL 2009 Wałach kasztanowata/160 F: Irak / Hippies
M: Dafne / Fiskor
O: Monika Kobojek
B: Jerzy Korona
K019023 616 999 59 03212 09
59.

123

DOMINO Koń Mały POL 2004 Wałach srokata/kuc:136 F: Arkan
M: Dora
O: Marcin Kopacz
B: Wysoczański Jerzy
K018242 12378
60.

170

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
O: Dorota Radzikowska
B: J. Knaap
K011639
61.

51

EINSTAIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Palermo / Paradiesfalter
M: Escada / Escudo I
O: xx
B: Polska
K018452
62.

28

EKWADOR MŁP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Emetyt
M: Europa
O: Aleksandra Wołąs
B: Sęczek Grzegorz
Brak
63.

38

EMINOR MŁP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Devin du Maury
M: Emina
O: Agnieszka Rudziejewska
B: Janów Podlaski
K015631
64.

191

EPILOG WLKP POL 2013 Ogier tarantowata/170 F: Tabasko / Cotton Club
M: Egeria / Czad
O: Magdalena Sadłos
B: .
K023356 616007610131113
65.

199

EPSILON KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:149 F: Elektron
M: Mgiełka
O: Izabela Michałowska
B: Józef Koczułap
K022272 616999580317810
66.

210

F. ARMANII Z Z BEL 2011 Ogier gniada F: Fierro Hof Ter Zeedijke BWP / Nonstop BWP
M: Unda v/h Goolder BWP / Quidam de Revel sf
O: Monika Chrzanowski
B: Freddy Coninx
K020995
67.

144

FALKONDA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Dżamir
M: Falanga
O: Kinga Głuchowska
B: Święcicki Henryk
K023469 POL007610265806
68.

21

FAMA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Bonaparte
M: Frotka
O: Mordzelewski Michał
B: SK Plękity
brak
69.

173

FELINE WM HAN DEU 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros
M: Larissa po Landjunge
O: Piotr Szmytkowski
B: Bernd Werner-Mohr
K023128 DE 431310391711
70.

102

FELLOW 137 OLD GER 2003 Wałach gniada F: For Keeps / For Pleasure
M: Gaya / Voltaire
O: Sławomir Pietrzak
B:
K016364 DE418180160203
71.

118

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa F: Houston / Heartbreaker
M: Chanac Van T&L / Jarnac
O: Ryszard Minkiewicz
B: T&L
K020838 056007000F50039
72.

35

FLORIS-T SP ITA 2008 Wałach gniada F:
M:
O:
B:
brak
73.

40

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
O: Magdalena Zamoyska
B:
K011507 POL009670100607
74.

189

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
75.

154

FUSTIQUE-TETTI KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Bustique / Indoctro
M: Klara-Tetti / Godwill
O: Olga Grabowska / K. Jerzak
B:
K020191 528003201005870
76.

167

GENTLE KR KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Amourette / Heartbreaker
O: Joanna Czyż
B:
K019358 528003201100906
77.

164

GERWAZY WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Revel
M: Greta / Gryf
O: Ksenia Samsel
B: SK Rzeczna Sp. z o.o.
K017179
78.

188

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
79.

84

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
O: Paweł Maciak
B: Jan Greve
K019360
80.

192

GRACJA WLKP POL 2007 Klacz tarantowata/170 F: Euroboss / Bok
M: Garta / Tarantello
O: Magdalena Sadłos
B:
K017755 POL007590264907
81.

73

GREAT PLEASURE III SP POL 2007 Klacz kara/173 F: Ever For Pleasure
M: Grace
O: Manor House
B: Makowski
K015783 POL009660451207
82.

5

GUIDAM KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
O: Katarzyna Kuptel
B:
K023214 528003201101092
83.

211

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Cartano
M: C'est Sym Bien
O: Katja Nielsen
B: Holandia
K021796
84.

13

HEKTOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38
M: Hanka/ Nirkan
O: Karolina Majewska
B: Herman Natalia
K016144 12141
85.

79

HEMIS MŁP POL 1999 Wałach siwa F: Minneapolis
M: Hetera
O: Andrzej Bazyl
B: Władysław Szczur
K006140
86.

111

HERMES MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Hedar
M: Farcja
O: Julia Fedyna
B: Jaworski Janusz
brak
87.

92

HILDA MŁP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Dzingis
M: Henna
O: Bogusław Święćki
B: -
K022849
88.

104

HILTON MK SP POL 2012 Ogier siwa F: Landos II /
M: Huanita / Good Luck
O:
B: MK Stadnina Koni Filice
K021723
89.

103

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister de la Pomme
M: Whoopy
O: Agencja Reklamowa Punkt s.c.
B: G.L. Dirksen-Hoksbergen
K023810 528003201209132
90.

61

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
K018903 616009580593111
91.

212

IRYDION L SP 2012 ogier ciemnogniada F: Lescibard L
M: Iranda L
O: Jerzy Korona
B: Sławomir Jarmuszczak
92.

208

IZYDA K SP POL 2013 klacz gniada F: Clinton I
M: Izadora
O: Krzysztof Ciechoński
B: Krzysztof Ciechoński
93.

70

JANTAR MŁP POL 2012 Wałach tarantowata F: Ganges
M: Jamajka
O: Manor House Sp. z o. o.
B: Borkowski
brak
94.

117

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508
95.

10

KAMELIA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/171 F: Landor
M: Kreta
O: Marzena Beyger
B: Ireneusz Ćwik
K011116 616009520091105
96.

100

KAMI S.P. POL 2007 Klacz gniada F: Rammstein
M: Karmen
O: Ewelina Oleksiewicz
B: Monika Wołoszyn
brak
97.

14

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo
M: Kastylia
O: Ryszard Mordzelewski
B: Ryszard Mordzelewski
K019995
98.

30

KASTORIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Palermo
M: Karmen
O: Kamila Andruszkiewicz
B: Przybylski Krzysztof
K012029
99.

139

KLARA GB SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: NN
B: NN
brak
100.

72

KORAN SP POL 2008 Wałach gniada/168 F: Jagielończyk
M: Kama
O: Anna Podolecka
B: Jan Czerniawski
K021251 POL009570098008
101.

202

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Veracruz
M: Kordoba/ Justin Damiro
O: Ryszard Mordzelewski
B: Ryszard Mordzelewski
K018266
102.

95

KOSOW BORMAN HAN GER 2010 Wałach gniada F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Sabine / Stakkato Gold
O: Jacek Kosow
B:
K016741 DE431310183510
103.

59

LADY CANTA SP POL 2009 Klacz gniada F: Cantanis / Cantus
M: Lady / Lad
O: Grzegorz Kubiak, Aleksandra Pachnik
B: Robert Stasiuk
K017379 616009580348709
104.

85

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Lakrima / Rubin
O: Michał Pilkiewicz
B:
K019769 616009610226811
105.

165

LANCELOT OS POL 2008 Wałach kasztanowata F: Lordanos / Landos
M: Quattro's Queen / Quattro B
O: Marek Rocki
B: Jacek Janiszewski
K016163 DE418181041908 105AV13
106.

166

LENOX Niem. Sport. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Lapateado / Landor S
M: Nordlicht / Nitendo
O: Tomasz Matysiak
B:
K011440 DE457000247505
107.

121

LIONEL Westf. POL 2010 Wałach gniada F: Lancer III
M: Callas
O: -
B: -
K021861
108.

96

LOGGIA WLKP POL 2008 Klacz inna F: Tandem
M: Logika
O: Olga Sempioł
B: Stępkowski Bogusław
brak POL 007 66 11238 08
109.

178

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Lider /
M: Larissa /
O: Piotr Barwiński
B: Jan Krzyżoszczak
K017212 POL009611094104
110.

107

LORD BIJOU SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Bijou Be
M: Love Lady
O: Ewa Mirosław
B: Kośnik Leszek
K023578
111.

22

LORENSO WLKP POL 2008 Wałach siwa F: Landor
M: Lakonia
O: Michał Mordzelewski
B: Bronisław Karas
brak
112.

161

LUCKY LUKE XX POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Roulette
M: Lorena
O: Kiljańczyk
B: SK Kozienice Spółka z o.o.
K023182
113.

48

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
O: Anna Jones
B: SK Nad Wigrami
K016430 616009510444710 105DC76
114.

132

MAESTRO TRK. POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz
M: Malaruna
O: Beata Jendrych
B: Maciej Pietras
K019413 POL732010056011
115.

129

MAFIA MŁP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Oregon
M: Maska
O: Wiesław Solarz
B: Ryszard Szpatuśko
brak
116.

71

MAHOMET M POL 2009 Wałach gniada/164 F: Talon
M: Mozaika
O: Manor House
B: Czerniej Lech
brak POL006580177409
117.

145

MALIBU TRK POL 2008 Wałach gniada F: Viskis
M: Marka / Hamlet Go
O: Radwański Wojciech
B: Krzysztof Wojsiat
K014464
118.

27

MARICA KUC POL 0000 Klacz inna/kuc: F: -
M: -
O: -
B: -
brak
119.

146

MAVANDER SP POL 2011 Wałach gniada F: Vanndam
M: Makabi
O: Łukasz Jończyk
B: Łukasz Jończyk
K023275
120.

187

MEKSYK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Falkon
M: Madera
O: Jerzy Korona
B: Jan Biskup
K019026 616006540108410
121.

83

MESKAL SP POL 2004 Wałach gniada/164 F: Lord Pit/
M: Montana/
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Marcin Gerke
K017546 POL009520015404
122.

198

MISISIPI WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Bakalar
M: Montana
O: Izabela Michałowska
B: Izabela Michałowska
K017311
123.

12

MISTER HANEK KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Durello Top / Durello
M: Maskotka / Domingo
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Tomasz Kowala
K014016 POL013680046207
124.

128

MONTE CHRISTO SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Saganek / Sajan
M: Malwa / Lansjer
O: Piotr Marczyk
B: Joanna Winiarz
K022044 616999590528004
125.

110

MONTE CHRISTO AB M POL 2010 Wałach siwa F: Huzar
M: Motorola
O: Dorota Wakuińska
B: Mirosław Janik
K023367
126.

65

MY LITTLE PONY KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
O: Kamila Głuszko
B: -
brak
127.

57

MY QUEST SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Conquest Boy / Contendro I
M: My Little Problem / Puissance
O: Marta Kwiatkowska
B: Marta Kwiatkowska
K023473
128.

4

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho / Landgraf I
M: Niezapominajka / Davidoff
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Nowielice
K012424 POL009640033207 103ZR24
129.

109

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
O: Maciej Nasiłowski
B: MK Filice
K019506
130.

86

NIRVARO OLD POL 2008 Wałach gniada F: Nintender
M: Chella Girl
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K017222
131.

180

OASIS DE JOIE SP POL 2011 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet
M: Osama
O: Jacek Borowiec
B: Pasik Monika
K019476 616 009 60 01955 11
132.

36

ONE LADY SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Watson
M: Obstawa
O: Rita Rogalska
B: Polska
K023238 616009530286911
133.

125

P-DALILA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:136 F: Di Caprio PP / Da Capo
M: Pabi /
O: Emilia Naumiuk
B: Agnieszka Pawłowska
K020920 POL013661155006
134.

64

PARIS Małopolska POL 2011 Klacz kasztanowata F: Devin de Maury
M: Polonia
O: Agata Szukalska
B: Brak
Brak
135.

18

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:137 F: Harbin
M: Pacynka
O: Tomasz Węgliński
B: brak
brak
136.

78

PLATYNA NN POL 2004 Klacz gniada/mk:165 F: nn
M: nn
O: Karolina Bielinska
B: Marek Samsel
brak pol 999 66 32352 04
137.

15

POLAN Małopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Berlin Bej
M: Polana
O: Anna Hipsz
B: Marek Kołcon
K022870 616006580240212
138.

148

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve
M: Philadelphia 2
O: Lach Agata
B: -
K017297
139.

114

PROTEUS SP POL 2013 Wałach gniada/mk: F: Brentino
M: Perfecta
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
brak
140.

197

RAHEL MŁP POL 2009 Klacz gniada F: Flaming
M: Rewia
O: Ewa Kazimierczuk
B: Ewa Kazimierczuk
K018673
141.

1

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
142.

2

RESZKA KUC POL 2002 Klacz kasztanowata/kuc: F: Berberys
M: Rosa
O: Stowarzyszenie RSiR Aldragho
B: Pasturski Piotr
K012238
143.

41

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740
144.

120

ROBINIA WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Le Mistral
M: Ronia
O: Michał Mordzelewski
B: Marcin Klinkiewicz
K023240
145.

11

RODRIGO CASSIN WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Quaide Cassin
M: Rewia
O: Adrianna Stempkowska
B: Janusz Skorupa
brak 616007640081610
146.

90

ROLEX WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Himen / Oder
M: Rita / Arak
O: Klaudia Prymek
B:
K018756 616007520162906
147.

29

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
O: Joanna Kuliszewska
B: Hernandez Alfredo BEL
K023624 056015Z55775410 105BB45
148.

162

SABAT SP POL 2005 Wałach siwa F: Balisko II
M: Salwa
O: Sebastian Grzeszczyk
B: SK Ochaby
brak
149.

91

SAMIRA 367 HAN GER 2006 Klacz gniada F: Stand Up
M: Lady / Landfuerst
O: Zbigniew Moczulski
B: Guenter Grove
K015342
150.

19

SANDRA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Palermo / Paradiesfalte
O: Anna Wrona
B: Krzysztof Przybylski
K016647 POL009580743604
151.

175

SANT CLINTON K SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Clinton
M: Santa Cruz
O: Krzysztof Ciechoński
B: Krzysztof Ciechoński
K023537
152.

122

STACUDO BAW GER 2010 Wałach gniada F: Stalypso / Stakkate
M: Medici / Florestine
O: Anna Bienias
B: Eden Alois
K019997 DE481810205810
153.

159

STAVROS HAN GER 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Zora / Zuenftiger
O: Rafał Janusz
B: Elisabeth Kapp
K014790 DE431314801008
154.

82

SZAMAN SP POL 2005 Wałach gniada F: Caprioland
M: Sorbona
O: Wojciech Jachymek
B: Przybylski Krzysztof
K014132
155.

23

SZANTI SP POL 2009 Klacz siwa F: HBC Lake Bit
M: Safari
O: Michał Mordzelewski
B: Szeibe Cezary
K016645
156.

76

SZARAMAN TRK POL 2011 Wałach kasztanowata F: Ajbek / Agar
M: Sanna / Pumpers
O: Ksenia Samsel
B: Krzysztof Wojsiat
K020878 POL732010025707
157.

3

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Ochaby
K019371 616009540116409
158.

138

SZRONKA SP POL 2004 Klacz kara/kuc:145 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Karolina Gałkowska
B:
brak
159.

58

SZULER SP POL 2010 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
O: Grzegorz Kubiak
B: SK Ochaby
K019540 616009540018610 105DW46
160.

101

TADI QUINN HOL GER 2010 Ogier gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Tiffany XIII / Lancer II
O: Sławomir Pietrzak
B:
K022468 DE421000535510
161.

97

TEKSAS KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:148 F: Wersal
M: Tasmania
O: Anna Malinowska
B: -
K016041
162.

149

THE NEIGHBOUR KWPN NED 2000 Wałach kasztanowata F: Madison / Guidam
M: Nelissa / Burggraaf
O: Barbara Dzikowska-Lach
B: brak
K005114 0010265
163.

172

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello (Cassal Ask)
M: Tinta / Calido
O: Emily Kasprowicz
B: Marek Romanowski
brak
164.

47

TOKAJER 8 OS POL 2008 Klacz gniada F: Tinka's Bot / Zuidpol
M: Axina / Acord II
O: KS Euroholding
B: Niemcy
K016742
165.

124

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:149 F: Ludger
M: Tajga
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
616013680110509
166.

89

TREVOR H DRP GER 2011 Wałach siwa F: Timesquare/Tizian /Titus
M: Corrida/ Corrado II / Cor De La Bryere
O: Zuzanna Prymek
B: brak
K023204
167.

60

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechoński
K012028 POL009580333708 104QP07
168.

31

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z
M: Nais De La Pomme/ Darco
O: M. Jean-Christophe Lecorneur
B: M. Geert Baerstoen, Le Pin (FRA)
brak
169.

174

URANOS K SP POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Corleolord L
M: Urabelle
O: Krzysztof Ciechoński
B: Krzysztof Ciechoński
K023536
170.

74

VALENZIA HAN POL 2011 Klacz kara/167 F: Now Or Never / Voltaire
M: Cha Cha / Calido
O: Natalia Pakosz
B: Roman Roszkiewicz
K019617 DE431318310611
171.

194

VENUS Ł SP POL 2009 Klacz siwa F: Caretino K
M: Victoria / Arcus
O: Jacek Pudło
B: Włodzimierz Łągiewka
K016978
172.

116

WEIDA WLKP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Libretto/Milione
M: Weimutka/Ogar
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Liski
K010939 11351
173.

127

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada F: CORIANO'S ASS
M: WYGODA
O: Anna Dymek
B: Mariusz Grabowski
brak
174.

195

WIARUS M SP POL 2007 Wałach gniada F: Montbard
M: Wendetta
O: Muscle Clinic
B: SK Moszna
K012192 12450
175.

190

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/170 F: Guffi
M: Walentynka / Grand Amour
O: Magdalena Sadłos
B: -
K020641 616007520031511
176.

169

WILMAR Małopolska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Rashim
M: Wilma
O: Ludwika Kruszewska
B: SK Prudnik
K011113
177.

153

WINEGRA SP POL 2001 Klacz kasztanowata F: Roland / Ramiros Son II
M: Wineta / Skaleń
O: Beata Grabowska
B: Tadeusz Ziajkowski
K007987 616009590144501
178.

171

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Goldstern / Ahorn
O: Marta Kotlarska
B:
K009862 5280030305238 102XR45
179.

32

ZABOU HOL. GER 2007 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Uletta I / Calvados II
O: Małgorzata Wikalińska
B:
K020027
180.

181

ZAVIRA A HAN GER 2003 Klacz kasztanowata F: Zacharias / Zeus
M: Diamond / Drosselklang
O: Zbigniew Patejko
B: Erwin Von Dehsen
K008915 DE431315422303 103EJ12
181.

204

ZELINDUS H KWPN NLD 2004 Wałach ciemnogniada F: Sheraton
M: Reliende
O: Michał Mordzelewski
B: Holandia
K010051
Rider Club
Competition
Prize
Jachymek Paweł WKJ Lublin
400
250
SUM:
650.00
Janusz Rafał KS Garo
200
SUM:
200.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
100
250
SUM:
350.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
400
300
600
SUM:
1300.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
SUM:
100.00
Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
50
SUM:
50.00
Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
50
400
600
SUM:
1050.00
Michalska Julia BPK (MAZ)
400
SUM:
400.00
Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
150
50
SUM:
200.00
Minkiewicz Weronika JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
50
SUM:
50.00
Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
50
200
50
SUM:
300.00
Patejko Sara KJ Aromer Józefin
250
SUM:
250.00
Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
50
SUM:
50.00
Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
150
SUM:
150.00
Radwański Wojciech KJ Huzar Józefów
250
SUM:
250.00
Suska Juliana Stowarzyszenie KS Chojnów
50
SUM:
50.00
Tomaszewska Izabella St. J Poster Piaseczno
50
SUM:
50.00
Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
100
300
100
SUM:
500.00
Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruszkiewicz Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2017-06-11
2017-06-11
2017-06-11
42
Balcer Monika
SKJ Bajardo
2017-06-10
16
2017-06-10
17
2017-06-11
12
2017-06-11
7
Barwińska Daria
WKJ Lublin
LONDON (178)
2017-06-10
34
2017-06-10
44
2017-06-11
8
2017-06-11
20
Bazyl Michał
JKS Karolina
HEMIS (79)
2017-06-10
6
2017-06-11
26
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
2017-06-10
35
2017-06-10
Beyger Anna
KJ Młyńska Struga Lubicz
KAMELIA (10)
2017-06-10
49
2017-06-10
55
2017-06-11
40
2017-06-11
Borowiec Paulina
LKJ Gałkowo
2017-06-10
10
2017-06-10
12
2017-06-11
27
2017-06-11
9
2017-06-11
Brzuchalski Andrzej
BPK
CZARON (67)
2017-06-10
2017-06-10
16
2017-06-11
27
2017-06-11
Bujalska Natalia
KJ Aldragho Piaseczno
2017-06-10
1
2017-06-10
1
2017-06-10
6
Chmielewska Aneta
WKJ Lublin
CARDAMON (196)
2017-06-10
13
2017-06-10
16
2017-06-11
30
2017-06-11
Chojnowski Mateusz
WKJ Lublin
MISISIPI (198)
2017-06-10
9
2017-06-10
2017-06-11
26
2017-06-11
22
Chrzanowski Lisa
Stadnina Koni Ciekocinko
2017-06-10
40
2017-06-11
20
Czyż Joanna
Largo Sp. z o. o.
GENTLE KR (167)
2017-06-10
22
2017-06-10
22
2017-06-11
17
2017-06-11
CARANDO 3 (168)
2017-06-10
13
2017-06-11
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2017-06-10
46
2017-06-10
42
2017-06-11
14
HAMILTON (211)
2017-06-10
11
2017-06-10
23
2017-06-11
35
2017-06-11
34
Dawidowska Julia
SJ Poster Piaseczno
2017-06-11
30
2017-06-11
41
Dmowska Paulina
BPK
HILDA (92)
2017-06-11
20
2017-06-11
14
Fedyna Julia
BPK
HERMES (111)
2017-06-11
6
2017-06-11
Fiwek Aleksandra
WKJ Lublin
2017-06-10
19
2017-06-11
5
2017-06-11
4
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
BANDERAS (135)
2017-06-10
16
2017-06-11
30
BRANDO (136)
2017-06-10
50
2017-06-10
25
2017-06-11
Gierszewska Natalia
SKJ Bajardo Augustówek
CLANDOR (150)
2017-06-10
29
2017-06-10
16
2017-06-11
18
Gintowt Zofia
SJ Poster Piaseczno
FAMA (21)
2017-06-10
10
2017-06-10
2017-06-11
25
2017-06-11
Głuchowska Kinga
BPK (MAZ)
FALKONDA (144)
2017-06-10
2017-06-10
25
2017-06-11
2017-06-11
Górecka Kamila
JKS Karolina
WIARUS M (195)
2017-06-10
29
2017-06-10
2017-06-11
17
Grabowska Jagna
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
WINEGRA (153)
2017-06-11
19
2017-06-11
21
2017-06-11
Grabowska Olga
KJ Dworek Okuniew
2017-06-11
13
2017-06-11
33
2017-06-11
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
SABAT (162)
2017-06-11
9
2017-06-11
34
Hamera Helena
BPK
2017-06-10
3
2017-06-10
2017-06-11
2017-06-11
5
Hipsz Anna
JKS Equita w Świętochowie
POLAN (15)
2017-06-10
14
2017-06-10
13
2017-06-11
2017-06-11
12
2017-06-11
24
Jachymek Paweł
WKJ Lublin
2017-06-10
14
SZAMAN (82)
2017-06-10
1
400
2017-06-10
3
250
Janekovic Marie
Stowarzyszenie KS Chojnów
2017-06-10
14
2017-06-10
39
2017-06-11
14
2017-06-11
9
BOTOKS (45)
2017-06-10
22
2017-06-10
8
2017-06-11
6
2017-06-11
11
ANTYLYA (46)
2017-06-10
24
Janusz Aleksandra
SJ Poster Piaseczno
ROBINIA (120)
2017-06-10
17
2017-06-10
15
2017-06-11
3
2017-06-11
Janusz Rafał
KS Garo
STAVROS (159)
2017-06-10
6
2017-06-10
17
2017-06-11
3
200
2017-06-10
41
2017-06-10
31
2017-06-11
21
Jasińska Bianka
BPK
MARICA (27)
2017-06-10
1
2017-06-10
14
Jendrych Gabriela
SJ Poster Piaseczno
MAESTRO (132)
2017-06-10
38
2017-06-10
44
2017-06-11
45
Jendrzejczak Blanka
JKS Equita Świętochów
2017-06-10
12
2017-06-10
13
2017-06-11
5
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
LIONEL (121)
2017-06-10
12
2017-06-10
9
2017-06-11
9
2017-06-11
16
STACUDO (122)
2017-06-10
15
2017-06-10
2017-06-11
33
2017-06-11
4
100
MAVANDER (146)
2017-06-10
11
2017-06-10
21
2017-06-11
11
2017-06-10
13
2017-06-11
3
250
AL AWAR (152)
2017-06-10
11
2017-06-11
16
Jones Jemma
Stowarzyszenie KS Chojnów
LUNA (48)
2017-06-10
33
2017-06-11
18
BORNEO (49)
2017-06-10
20
2017-06-11
7
Karczmarczuk Alicja
Largo S.A. Warszawa
2017-06-10
38
2017-06-10
19
2017-06-11
12
2017-06-11
24
Kiliańska Katarzyna
Stowarzyszenie KS Chojnów
BERA (44)
2017-06-10
36
2017-06-10
28
2017-06-11
25
2017-06-11
19
Kiliańska Klara
Stowarzyszenie KS Chojnów
2017-06-10
1
2017-06-10
19
2017-06-11
1
2017-06-11
13
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
CALVI (157)
2017-06-10
2017-06-10
34
2017-06-11
2017-06-11
47
Kłęk Jakub
SJ Poster Piaseczno
CAMPUS (205)
2017-06-10
17
2017-06-10
2017-06-11
16
2017-06-11
Kłos Karolina
BPK
CANGELO V (200)
2017-06-10
2017-06-10
16
2017-06-11
2017-06-11
10
Kobojek Klaudia
KS AZS AWF Warszawa
DNIEPR (141)
2017-06-10
2017-06-10
14
2017-06-11
5
2017-06-11
29
Kopacz Antonina
KJ Aromer Józefin
DOMINO (123)
2017-06-10
13
2017-06-10
1
Kośmicka Adela
KJ Aldragho Piaseczno
2017-06-10
15
2017-06-10
20
Kotlarska Marta
KJ Aromer Józefin
WINNETOU (171)
2017-06-10
4
2017-06-11
13
Kozińska Barbara
BPK
BEZA (201)
2017-06-10
15
2017-06-10
37
2017-06-11
2017-06-11
Kruszewska Ludwika
KJ Łąck
WILMAR (169)
2017-06-10
39
2017-06-10
27
2017-06-11
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
2017-06-10
18
2017-06-10
9
2017-06-11
2
400
LUNA (48)
2017-06-10
8
2017-06-11
2
300
2017-06-10
31
2017-06-11
20
SZULER (58)
2017-06-10
1
600
2017-06-11
8
2017-06-10
21
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2017-06-10
4
100
2017-06-11
14
2017-06-10
34
2017-06-10
15
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
CUBANITO (133)
2017-06-10
35
CALMARO (134)
2017-06-10
36
Kuliszewska Zofia
BPK (MAZ)
2017-06-10
30
2017-06-10
22
Kuptel Małgorzata
St. SKJ Bobrowy Staw
GUIDAM (5)
2017-06-10
42
2017-06-10
36
2017-06-11
41
2017-06-11
15
Lach Agata
BPK (KPO)
2017-06-10
39
2017-06-10
18
2017-06-11
34
2017-06-11
17
2017-06-10
27
2017-06-11
25
Landowski Wojciech
Pomorska Liga Jeździecka
2017-06-10
2017-06-10
2017-06-11
51
2017-06-11
Laskowska Paulina
BPK (MAZ)
2017-06-11
24
2017-06-11
Leszko Karolina
KJ Strzała Krubiczew
AXOR (185)
2017-06-10
2017-06-10
36
2017-06-11
15
2017-06-11
Lipkowska Alicja
KJ Aldragho Piaseczno
RESZKA (2)
2017-06-10
18
2017-06-10
Maciak Weronika
JKS Equita Świętochów
GLITTER (84)
2017-06-10
29
2017-06-10
15
2017-06-11
11
2017-06-11
11
Madej Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
BALLADA (55)
2017-06-11
42
2017-06-11
32
2017-06-10
7
2017-06-11
10
Majewska Karolina
SJ Poster Piaseczno
HEKTOR (13)
2017-06-10
26
2017-06-10
54
2017-06-11
8
2017-06-11
27
Malinowska Julia
KJ Aldragho Piaseczno
TEKSAS (97)
2017-06-10
33
2017-06-10
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (127)
2017-06-10
2
2017-06-10
28
2017-06-11
1
2017-06-11
4
2017-06-10
7
2017-06-10
5
50
2017-06-11
9
2017-06-11
Marx Zofia
BPK (MAZ)
AMAR (69)
2017-06-11
Matysiak Tomasz
KJ Aromer Józefin
LENOX (166)
2017-06-10
2
2017-06-10
6
2017-06-11
2
2017-06-11
29
Mazurowska Ewa
KJ Strzała Krubiczew
2017-06-10
5
50
2017-06-10
2
400
2017-06-11
1
600
RIANA P (41)
2017-06-10
21
2017-06-10
25
2017-06-11
21
Michalska Julia
BPK (MAZ)
2017-06-10
30
2017-06-10
6
2017-06-11
1
400
2017-06-11
15
Michałowska Natalia
WKJ Lublin
EPSILON (199)
2017-06-10
2017-06-10
2017-06-11
2017-06-11
Mielcarek Tomasz
JKS Sokóle
NIRVARO (86)
2017-06-10
17
2017-06-10
18
2017-06-11
8
2017-06-11
19
2017-06-10
10
2017-06-10
2
150
2017-06-11
1
2017-06-11
5
50
Mikulska-Sękalska Katarzyna
KJ Huzar Józefów
CEDRINO (77)
2017-06-10
29
2017-06-10
2017-06-10
32
2017-06-11
2017-06-11
2
PLATYNA (78)
2017-06-10
6
2017-06-10
2017-06-11
31
2017-06-11
Minkiewicz Weronika
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
WEIDA (116)
2017-06-10
11
2017-06-11
5
50
JOGA (117)
2017-06-10
14
2017-06-11
6
2017-06-10
45
2017-06-11
31
Mirosław Ewa
WKJ Lublin
2017-06-10
21
2017-06-10
42
2017-06-11
14
2017-06-11
38
Moczulska Alicja
Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
2017-06-10
47
2017-06-10
2017-06-11
32
2017-06-11
Molędzka Aleksandra
KS AZS AWF Warszawa
ATAMAN (137)
2017-06-10
27
2017-06-10
2017-06-11
6
2017-06-11
44
Mordzelewski Arkadiusz
SJ Poster Piaseczno
KAPITO (14)
2017-06-10
37
2017-06-10
41
2017-06-11
6
2017-06-11
17
Mordzelewski Michał
SJ Poster Piaseczno
LORENSO (22)
2017-06-10
25
2017-06-10
2017-06-11
22
2017-06-11
46
SZANTI (23)
2017-06-10
52
2017-06-10
32
2017-06-11
17
2017-06-11
28
Mostrąg Anna
WKJ Lublin
IZYDA K (208)
2017-06-10
37
2017-06-10
41
Musiał Karolina
KJ Skarb Kozienice
2017-06-11
7
2017-06-11
44
Naruszewicz - Stroińska Julia
BPK (MAZ)
DAME (108)
2017-06-10
2017-06-10
48
2017-06-11
2017-06-11
Nasiłowska Anna
KJ Aromer Józefin
2017-06-10
2017-06-10
2017-06-10
33
2017-06-11
26
2017-06-11
26
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
TOPAZ (124)
2017-06-10
3
2017-06-10
11
P-DALILA (125)
2017-06-10
1
2017-06-10
1
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
MEKSYK (187)
2017-06-10
5
2017-06-10
20
2017-06-11
20
2017-06-11
22
2017-06-10
4
50
2017-06-10
7
2017-06-11
29
2017-06-11
29
FREDORA (189)
2017-06-10
3
200
2017-06-10
10
2017-06-11
18
IRYDION L (212)
2017-06-10
50
2017-06-10
2017-06-11
25
2017-06-11
4
50
Nizielska Anna
BPK
2017-06-11
7
2017-06-11
10
Nowakowska Zuzanna
KJ Golden Dream Łódź
2017-06-10
56
2017-06-10
38
2017-06-11
19
2017-06-11
13
Olszewska Anna
BPK
PARIS (64)
2017-06-10
23
2017-06-10
24
2017-06-10
12
2017-06-11
14
2017-06-11
2017-06-11
35
Orlikowski Antoni
Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
KAMI (100)
2017-06-10
44
2017-06-10
2017-06-11
50
2017-06-11
4
2017-06-11
8
Pakosz Natalia
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2017-06-10
17
2017-06-10
40
2017-06-11
16
2017-06-11
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
ZAVIRA A (181)
2017-06-10
2
2017-06-10
53
2017-06-11
28
2017-06-11
1
250
2017-06-10
5
2017-06-11
1
Pilawa Liwia
KS AZS AWF Warszawa
AGENTKA (140)
2017-06-10
5
2017-06-10
2017-06-11
3
2017-06-11
32
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
LAKRO (85)
2017-06-10
14
2017-06-10
24
2017-06-11
10
2017-06-11
Piskorski Piotr
WKJ Lublin
RAHEL (197)
2017-06-10
51
2017-06-10
51
2017-06-11
4
2017-06-11
39
Pleśnierowicz Daria
KJ Huzar Józefów
GERWAZY (164)
2017-06-10
18
2017-06-10
46
2017-06-11
33
2017-06-11
27
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
HILTON MK (104)
2017-06-10
2017-06-10
2017-06-11
18
2017-06-11
2017-06-10
10
2017-06-10
19
2017-06-11
4
50
Podolecka Anna
KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
MAHOMET (71)
2017-06-10
4
2017-06-10
9
KORAN (72)
2017-06-10
28
Podsiadło Daria
KS AZS AWF Warszawa
2017-06-11
36
2017-06-11
KLARA GB (139)
2017-06-10
21
2017-06-10
2017-06-11
15
Pojmańska Zofia
BPK
2017-06-10
9
2017-06-10
14
2017-06-11
22
2017-06-11
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
2017-06-10
24
2017-06-10
32
2017-06-11
12
2017-06-11
36
ROLEX (90)
2017-06-10
1
2017-06-10
30
2017-06-11
23
2017-06-11
2
150
Ptaszyńska Julia
BPK (MAZ)
MESKAL (83)
2017-06-10
27
2017-06-10
54
2017-06-10
2017-06-11
2017-06-11
43
2017-06-11
43
Pudło Zofia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
VENUS Ł (194)
2017-06-10
4
2017-06-10
26
2017-06-11
7
2017-06-11
23
Radwański Wojciech
KJ Huzar Józefów
MALIBU (145)
2017-06-10
1
250
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
DARFUR (81)
2017-06-11
5
2017-06-11
3
2017-06-11
6
2017-06-11
1
Rocka Ewelina
WKJ Lublin
LANCELOT (165)
2017-06-10
2017-06-10
Roefler Wiktoria
Stowarzyszenie KS Chojnów
2017-06-10
1
2017-06-10
1
2017-06-11
1
2017-06-11
2
Rogalska Rita
SJ Poster Piaseczno
2017-06-10
30
2017-06-10
20
2017-06-11
45
2017-06-11
Rudy Monika
WKJ Lublin
2017-06-10
43
2017-06-11
46
2017-06-11
Rudziejewska Zuzanna
Polski Polo Klub
EMINOR (38)
2017-06-11
2017-06-11
16
Rusiecka Agnieszka
SJ Poster Piaseczno
BALOU BOY (206)
2017-06-11
15
2017-06-11
13
Rusinek Kamil
SJ Poster Piaseczno
2017-06-10
2017-06-10
23
Sadłos Alicja
KJ Huzar Józefów
EPILOG (191)
2017-06-10
8
2017-06-10
53
2017-06-11
21
2017-06-11
48
GRACJA (192)
2017-06-10
46
2017-06-10
9
2017-06-11
9
2017-06-11
28
Sadłos Larysa
KJ Huzar Józefów
WICHER (190)
2017-06-10
7
2017-06-10
28
2017-06-11
3
2017-06-11
32
2017-06-11
7
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
BANGKOK (156)
2017-06-10
31
2017-06-11
7
Sempioł Olga
Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
LOGGIA (96)
2017-06-10
32
2017-06-10
45
2017-06-11
36
2017-06-11
2017-06-11
Śmietanka Aleksandra
KJ Galop Kozienice
2017-06-10
11
2017-06-10
19
2017-06-11
6
2017-06-11
11
Solarz Weronika
BPK
MAFIA (129)
2017-06-10
22
2017-06-10
1
2017-06-10
20
2017-06-11
2017-06-11
2017-06-11
Sukiennik Joanna
SKJ Beckersport Raszyn
CARENZO (37)
2017-06-10
40
2017-06-10
35
2017-06-11
31
2017-06-11
38
Suska Juliana
Stowarzyszenie KS Chojnów
2017-06-10
5
50
Szczyglak Katarzyna
BPK
2017-06-10
22
2017-06-10
2017-06-11
2017-06-11
9
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
TIGRINA (172)
2017-06-10
14
2017-06-10
7
2017-06-11
8
2017-06-11
28
FELINE WM (173)
2017-06-10
3
2017-06-10
8
2017-06-11
2
2017-06-11
24
Szrajer Ingrid
KS AZS AWF Warszawa
SZRONKA (138)
2017-06-10
1
2017-06-10
1
2017-06-11
5
2017-06-11
1
Szumińska Beata
KJ Szumawa Bobrowiec
2017-06-10
19
2017-06-10
12
2017-06-11
23
2017-06-11
13
Tomaszewska Izabella
St. J Poster Piaseczno
2017-06-10
23
2017-06-10
2017-06-11
15
2017-06-11
5
50
NADAL (4)
2017-06-10
14
2017-06-10
12
2017-06-11
9
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
POLAN (15)
2017-06-10
1
Turowski Karol
KJ Aromer Józefin
WINNETOU (171)
2017-06-10
47
2017-06-11
23
Wakulińska Dorota
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2017-06-11
33
2017-06-11
49
Węglińska Karolina
BPK
2017-06-11
4
2017-06-11
34
Więcek Anna
KJ Aromer Józefin
CONTAFEE (113)
2017-06-10
36
2017-06-10
10
PROTEUS (114)
2017-06-10
14
2017-06-10
21
Więckowska Aleksandra
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
HIRO (103)
2017-06-10
23
2017-06-10
2017-06-11
19
2017-06-11
35
Wikalińska Ewa
BPK (MAZ)
2017-06-10
43
2017-06-10
26
ZABOU (32)
2017-06-10
19
2017-06-10
48
Wiśniewska Katarzyna
KJ Aromer Józefin
CASTIEL (126)
2017-06-10
3
100
2017-06-10
2
300
2017-06-11
3
100
2017-06-11
Wojak Aleksandra
SJ Poster Piaseczno
2017-06-10
7
2017-06-10
34
2017-06-11
8
2017-06-11
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
ULISSES (60)
2017-06-10
4
50
2017-06-11
12
IRTYSZ (61)
2017-06-10
13
2017-06-11
21
Wołąs Aleksandra
BPK
EKWADOR (28)
2017-06-10
24
2017-06-10
2017-06-11
11
2017-06-11
2017-06-11
12
Wrona Agata
WKJ Lublin
SANDRA (19)
2017-06-10
45
2017-06-10
43
2017-06-11
37
2017-06-11
30
Wrona Marcelina
KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
JANTAR (70)
2017-06-10
18
2017-06-10
26
2017-06-10
7
Zeliszewska Paulina
WKJ Lublin
2017-06-10
8
2017-06-10
49
URANOS K (174)
2017-06-10
2017-06-10
52
2017-06-11
40
2017-06-11
2017-06-10
31
2017-06-10
2017-06-11
39
2017-06-11
BARCELONA (176)
2017-06-10
2017-06-10
23
2017-06-11
37
2017-06-11
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo
2017-06-11
18
Znosko Weronika
BPK
2017-06-10
20
2017-06-10
12
2017-06-10
25
Żuk Zuzanna
KJ Bertyn Piastowo
CARANJA (33)
2017-06-10
24
2017-06-10
33
2017-06-11
31
2017-06-11
10
Zysk Sylwia
BPK
ATENA (80)
2017-06-10
2017-06-10
2017-06-10
35

Number of Riders: 140

Number of Horses: 181

The sum of prizes: 6 000.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl