Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO B1* i HZR JKS SALIO
JKS SALIO, 13-15.11.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
233 ACCEPTED 2020-11-09 17:35:03
2020-11-09 17:14:16
Justyna Fornalczyk RONALDO SALIO LOLO
  • 2x 9/LL/Dokładności Art 238.1.1
232 ACCEPTED 2020-11-09 11:58:18
2020-11-09 03:09:35
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.1.5.3
231 ACCEPTED 2020-11-09 11:58:13
2020-11-09 00:59:30
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
230 ACCEPTED 2020-11-09 11:58:08
2020-11-08 23:26:00
Artsiom Piroh AHOI
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
229 ACCEPTED 2020-11-09 11:58:03
2020-11-08 23:24:55
Kseniya Kavaliova ALUETTE
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
228 ACCEPTED 2020-11-09 11:57:58
2020-11-08 23:22:19
Artsiom Piroh DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/CC/Finał Dużej Rundy Grand Prix o Nagrodę Immergas Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
227 ACCEPTED 2020-11-09 11:57:54
2020-11-08 23:21:23
Artsiom Piroh BEL DE JOUR
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.1.5.3
226 ACCEPTED 2020-11-09 11:48:31
2020-11-08 19:28:38
Ewa Mazurowska IPKE S
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
225 ACCEPTED 2020-11-09 11:48:25
2020-11-08 19:26:33
Ewa Mazurowska CORBLUE PS
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
224 ACCEPTED 2020-11-09 11:48:18
2020-11-08 19:24:32
Ewa Mazurowska QUICKLY VAN DE HAGENHORST
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
223 ACCEPTED 2020-11-09 11:48:10
2020-11-08 18:14:51
Felix Kruppa GALERMO
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
222 ACCEPTED 2020-11-09 11:57:48
2020-11-08 11:34:34
Tomasz Wójtowicz CORNETTO
  • 1x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
221 ACCEPTED 2020-11-09 11:47:58
2020-11-08 10:24:11
Radosław Zalewski FANCIFUL
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
220 ACCEPTED 2020-11-09 11:47:52
2020-11-08 10:23:39
Radosław Zalewski CHALLENGE PICOBELLO Z
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.1.5.3
219 ACCEPTED 2020-11-09 11:47:47
2020-11-08 10:22:40
Nadia Kuźma QUELLE DAME Z
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
218 ACCEPTED 2020-11-09 11:47:32
2020-11-08 09:46:27
Łukasz Wasilewski HELLUM H&H
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.1.5.3
217 ACCEPTED 2020-11-09 11:47:27
2020-11-08 09:46:00
Martyna Derengowska AUGUST
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
216 ACCEPTED 2020-11-09 11:47:18
2020-11-08 09:44:56
Matylda Malepszy CONSENSUS
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.1.5.3
215 ACCEPTED 2020-11-09 11:47:13
2020-11-08 09:44:29
Matylda Malepszy DANTOS HBC
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.1.5.3
214 ACCEPTED 2020-11-09 11:47:05
2020-11-08 09:43:42
Matylda Malepszy CORD-M
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
213 ACCEPTED 2020-11-09 11:46:51
2020-11-07 22:15:47
Maja Taczalska HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
212 ACCEPTED 2020-11-09 11:46:56
2020-11-07 22:02:18
Ewa Machniewicz KOKORICO
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
211 ACCEPTED 2020-11-06 12:35:35
2020-11-06 12:09:01
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
210 ACCEPTED 2020-11-06 12:35:37
2020-11-06 12:08:32
Wiktoria Troć LOTOS
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
209 ACCEPTED 2020-11-06 10:18:37
2020-11-05 21:55:58
Maria Kuzańska DOMINO
  • 2x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
208 ACCEPTED 2020-11-06 10:09:48
2020-11-05 13:08:29
Anna Zielińska N-COMPOSTELLA MVH Z
  • 1x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
207 ACCEPTED 2020-11-06 10:18:28
2020-11-04 21:23:38
Krzysztof Jankowski FIORD SM
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
206 ACCEPTED 2020-11-06 10:18:24
2020-11-04 19:57:39
Verena Vitullo MIRACLE NF
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
205 ACCEPTED 2020-11-06 10:18:11
2020-11-04 12:02:06
Stanisław Tomaszewski LACOMME
  • 1x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
204 ACCEPTED 2020-11-06 10:10:59
2020-11-04 12:01:28
Anna Stasiak CASCADA
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
203 ACCEPTED 2020-11-06 10:10:50
2020-11-04 12:00:12
Szymon Stasiak DIGISPORT CONTANGO
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 15/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/CC/Finał Dużej Rundy Grand Prix o Nagrodę Immergas Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
202 ACCEPTED 2020-11-06 10:10:40
2020-11-04 11:59:44
Szymon Stasiak DIGISPORT CASCADEL
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
201 ACCEPTED 2020-11-06 10:10:31
2020-11-04 11:58:54
Szymon Stasiak COLLINS S
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 15/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.1.5.3
200 ACCEPTED 2020-11-06 10:18:06
2020-11-04 08:46:37
Dominika Zieniewicz EINSTEIN
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/P/ Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 24/N/ Zwykły Art 238.2.1
199 ACCEPTED 2020-11-11 20:10:45
2020-11-03 21:41:37
Zofia Karpińska COLORADO
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
198 ACCEPTED 2020-11-06 10:18:01
2020-11-03 20:01:11
Maciej Kostrzewski KENTUCKY HIPPICA
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 24/N/ Zwykły Art 238.2.1
197 ACCEPTED 2020-11-06 10:17:58
2020-11-03 19:59:11
Maciej Kostrzewski KISMET HIPPICA
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/P/ Zwykły Art 238.2.1
196 ACCEPTED 2020-11-06 10:17:53
2020-11-03 19:09:49
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
195 ACCEPTED 2020-11-06 10:09:08
2020-11-03 18:50:25
Patryk Mordaka DIATENDRA
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
194 ACCEPTED 2020-11-06 10:36:58
2020-11-03 18:49:39
Patryk Mordaka GALIA
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
193 ACCEPTED 2020-11-06 10:09:04
2020-11-03 18:47:53
Mateusz Sputowski KILLER BOY
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
192 ACCEPTED 2020-11-06 10:08:59
2020-11-03 18:44:45
Mateusz Sputowski GERY
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
191 ACCEPTED 2020-11-06 10:17:49
2020-11-03 18:43:32
Julia Oliva FINISH
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
190 ACCEPTED 2020-11-06 10:08:51
2020-11-03 18:43:07
Maria Mordaka FINLANDIA
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
189 ACCEPTED 2020-11-06 10:08:44
2020-11-03 18:42:09
Emilia Krześlak GOLDEN II
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
188 ACCEPTED 2020-11-11 20:17:29
2020-11-03 17:16:48
Joanna Papis EIGHTY EIGHT
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
187 ACCEPTED 2020-11-06 10:08:36
2020-11-03 16:07:53
Aleksandra Piotrkowicz HEWELIANA
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
186 ACCEPTED 2020-11-06 10:17:45
2020-11-03 14:50:22
Patrycja Szczech GRANDE CARLO
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
185 ACCEPTED 2020-11-06 10:08:24
2020-11-03 13:17:43
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
184 ACCEPTED 2020-11-06 10:08:17
2020-11-03 13:16:28
Zofia Michalak PRINCESSA I G
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
183 ACCEPTED 2020-11-06 10:08:10
2020-11-03 12:50:59
Oliwia Madej CHEPETTO
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
182 ACCEPTED 2020-11-06 10:17:39
2020-11-03 11:24:55
Oliwia Pałka DIAMOND GIRL ZK
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/P/ Zwykły Art 238.2.1
181 ACCEPTED 2020-11-06 10:17:24
2020-11-02 23:03:20
Maria Kaźmierczak DONNA STAR
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
180 ACCEPTED 2020-11-06 10:17:18
2020-11-02 22:55:37
Paulina Kozakiewicz CENTURIA
  • 1x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/P/ Zwykły Art 238.2.1
179 ACCEPTED 2020-11-06 10:17:10
2020-11-02 22:51:32
Dominik Ast SIBILIA
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 24/N/ Zwykły Art 238.2.1
178 ACCEPTED 2020-11-06 10:07:54
2020-11-02 22:50:58
Dominik Ast COCO ALBORADA Z
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
177 ACCEPTED 2020-11-06 10:07:43
2020-11-02 22:45:18
Dominik Ast MIDNIGHT STAR
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
176 ACCEPTED 2020-11-06 10:36:43
2020-11-02 22:07:34
Adrianna Grzegorek CONGO AK
  • 1x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
175 ACCEPTED 2020-11-06 10:17:01
2020-11-02 21:03:30
Roksana Galanciak KORD
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
174 ACCEPTED 2020-11-06 10:07:33
2020-11-02 19:39:06
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
173 ACCEPTED 2020-11-06 10:07:23
2020-11-02 19:06:40
Nikola Kręgielska VENI VIDI VICI
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
172 ACCEPTED 2020-11-06 10:07:14
2020-11-02 19:05:36
Nikola Kręgielska COQUICKUCO G
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
171 ACCEPTED 2020-11-06 10:16:54
2020-11-02 17:14:03
Maciej Pająk CHERROKEE
  • 1x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
170 ACCEPTED 2020-11-06 10:36:35
2020-11-02 17:13:47
Amelia Mitman ECLIPSE DE CAVILLY
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/P/ Zwykły Art 238.2.1
169 ACCEPTED 2020-11-06 10:07:04
2020-11-02 17:13:05
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 15/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
168 ACCEPTED 2020-11-06 10:16:45
2020-11-02 17:12:15
Nina Milczarek AMARANT
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
167 ACCEPTED 2020-11-06 10:16:16
2020-11-02 17:08:16
Roksana Frączkowska VENEZIA
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
166 ACCEPTED 2020-11-06 10:36:29
2020-11-02 17:07:47
Roksana Frączkowska IMPRESA MISS NANDO
  • 2x 1/LL/Dokładności Art 238.1.1
165 ACCEPTED 2020-11-06 10:06:18
2020-11-02 12:30:09
Tola Świerczyńska PETIT A PETIT
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
164 ACCEPTED 2020-11-06 10:15:54
2020-11-02 11:36:18
Joanna Rosicka-Tyszko COMIC BS
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
163 ACCEPTED 2020-11-06 10:15:47
2020-11-02 11:35:22
Joanna Rosicka-Tyszko SUBOCZ
  • 1x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
162 ACCEPTED 2020-11-11 20:11:15
2020-11-02 11:21:39
Marianna Cebula MAESTRO
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
161 ACCEPTED 2020-11-11 20:14:42
2020-11-02 11:20:18
Szymon Bula BALOUTELLI
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
160 ACCEPTED 2020-11-11 20:11:34
2020-11-02 11:20:16
Olga Cebula GLITTER
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
159 ACCEPTED 2020-11-06 10:05:14
2020-11-02 11:19:20
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
158 ACCEPTED 2020-11-06 10:04:07
2020-11-02 11:18:09
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 15/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.1.5.3
157 ACCEPTED 2020-11-06 10:01:55
2020-11-02 10:37:19
Martyna Pliem-Perka NERRADO
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
156 ACCEPTED 2020-11-06 10:01:48
2020-11-02 10:20:20
Martyna Pietroń CHANCE 33
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
155 ACCEPTED 2020-11-06 10:01:34
2020-11-02 10:19:58
Adam Nicpoń GOLDENBOY GR
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
154 ACCEPTED 2020-11-06 10:01:27
2020-11-02 10:18:52
Adam Nicpoń NICE'N COOL D'IVE Z
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
153 ACCEPTED 2020-11-06 10:01:16
2020-11-02 10:18:01
Adam Nicpoń COUNTER
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.1.5.3
152 ACCEPTED 2020-11-06 10:01:08
2020-11-02 10:17:29
Adam Nicpoń CLAPTON
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
151 ACCEPTED 2020-11-06 10:00:21
2020-11-02 07:46:00
Kamil Pszowski SCHIROCCO DES CHAINES
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
150 ACCEPTED 2020-11-06 10:15:13
2020-11-01 21:42:48
Grzegorz Gołębiewski GALANT
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
149 ACCEPTED 2020-11-06 10:00:12
2020-11-01 21:20:33
Dagmara Antczak WIEDŹMIRA
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
148 ACCEPTED 2020-11-06 10:00:07
2020-11-01 21:20:03
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
147 ACCEPTED 2020-11-06 10:00:02
2020-11-01 20:07:18
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
146 ACCEPTED 2020-11-06 09:59:49
2020-11-01 20:05:55
Aleksandra Cebulak A NEW PEARL
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
145 ACCEPTED 2020-11-06 09:59:44
2020-11-01 20:04:13
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
144 ACCEPTED 2020-11-06 09:59:32
2020-11-01 17:40:29
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
143 ACCEPTED 2020-11-06 09:59:28
2020-11-01 00:15:14
Anna Seroka EXTRA DOLLARS
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.1.5.3
142 ACCEPTED 2020-11-06 09:58:39
2020-10-31 21:59:05
Izabela Markowska SEX APPEAL
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
141 ACCEPTED 2020-11-09 15:09:30
2020-10-31 15:47:23
Kaja Gawda LANZOR
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
140 ACCEPTED 2020-11-06 09:59:00
2020-10-31 13:26:45
Michalina Pazik SERWUS
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
139 ACCEPTED 2020-11-06 09:58:32
2020-10-31 12:45:20
Sebastian Bąk PORTOS
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/CC/Finał Dużej Rundy Grand Prix o Nagrodę Immergas Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
138 ACCEPTED 2020-11-06 09:58:23
2020-10-30 21:50:40
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
137 ACCEPTED 2020-11-06 10:15:02
2020-10-30 12:35:47
Wiktoria Leszek-Karwańska DIARETTO
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
136 ACCEPTED 2020-11-06 10:14:58
2020-10-30 11:47:05
Michalina Dańczak GANGES
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
135 ACCEPTED 2020-11-06 09:58:07
2020-10-30 11:45:55
Maja Bella Friedman CORDULA GRUN
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
134 ACCEPTED 2020-11-06 10:14:54
2020-10-30 11:45:26
Sebastian Bąk HENRIETTE
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
133 ACCEPTED 2020-11-06 09:57:58
2020-10-30 11:44:55
Sebastian Bąk IMPATI ROSS VDL
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/CC/Finał Dużej Rundy Grand Prix o Nagrodę Immergas Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
132 ACCEPTED 2020-11-06 09:57:51
2020-10-30 11:08:35
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 15/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
131 ACCEPTED 2020-11-06 09:57:35
2020-10-30 07:29:09
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
130 ACCEPTED 2020-11-06 10:14:48
2020-10-29 19:23:59
Julia Ucińska FICTION
  • 1x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/P/ Zwykły Art 238.2.1
129 ACCEPTED 2020-11-06 10:14:43
2020-10-29 18:53:03
Olga Grabowska USTI S GIRL WP Z
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
128 ACCEPTED 2020-11-06 10:14:32
2020-10-29 18:51:19
Olga Grabowska EL TIGRE
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
127 ACCEPTED 2020-11-06 10:35:45
2020-10-29 15:17:22
Karolina Karasińska DAKOTA
  • 2x 1/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 9/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
126 ACCEPTED 2020-11-06 10:14:28
2020-10-29 11:46:04
Alicja Gabrysiak SIR PAUILLAC
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
125 ACCEPTED 2020-11-06 10:14:22
2020-10-29 09:36:09
Paulina Sobolewska DESTINO
  • 1x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
124 ACCEPTED 2020-11-06 10:14:19
2020-10-29 08:48:19
Damian Rytych RAMIKA
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
123 ACCEPTED 2020-11-06 10:14:14
2020-10-29 08:47:51
Damian Rytych HEMBRA
  • 1x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
122 ACCEPTED 2020-11-06 10:14:11
2020-10-29 08:47:14
Damian Rytych BELL EFEKT
  • 1x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
121 ACCEPTED 2020-11-06 09:56:54
2020-10-28 17:44:21
Julia Ptaszyńska NIKOZJA
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
120 ACCEPTED 2020-11-06 10:14:04
2020-10-28 15:59:57
Mateusz Leszczyński BEYASH QUAN
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
119 ACCEPTED 2020-11-06 10:14:01
2020-10-28 15:59:03
Wiktoria Suliborska GRENADIER S
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
118 ACCEPTED 2020-11-06 10:13:55
2020-10-28 15:58:18
Jordan Krakowiak URBANIA-K
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
117 ACCEPTED 2020-11-06 09:56:44
2020-10-28 15:57:25
Grzegorz Kubiak SUNRISE M
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
116 ACCEPTED 2020-11-06 09:56:39
2020-10-28 15:54:20
Maria Kolankowska LIBERO A
  • 1x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
115 ACCEPTED 2020-11-06 09:56:30
2020-10-28 15:53:29
Aniela Kuczeriszka GUCCI
  • 1x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
114 ACCEPTED 2020-11-06 09:56:12
2020-10-28 15:52:26
Hubert Suchta ARAFAT
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
113 ACCEPTED 2020-11-06 09:55:59
2020-10-28 15:52:05
Grzegorz Kubiak BANQUISE DE RIVERLAND
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
112 ACCEPTED 2020-11-06 09:55:55
2020-10-28 15:51:39
Grzegorz Kubiak ANTYLYA
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
111 ACCEPTED 2020-11-06 09:55:46
2020-10-28 15:51:15
Grzegorz Kubiak GALOPADA
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
110 ACCEPTED 2020-11-06 09:55:40
2020-10-28 15:50:44
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.1.5.3
109 ACCEPTED 2020-11-09 11:44:20
2020-10-28 15:22:17
Karolina Leda DOMARE G
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
108 ACCEPTED 2020-11-06 09:55:31
2020-10-28 13:35:59
Natalia Kluska COLOMBINA
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
107 ACCEPTED 2020-11-06 09:55:08
2020-10-28 13:35:18
Patrycja Ksiądz HEIDI
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
106 ACCEPTED 2020-11-04 09:52:07
2020-10-28 12:12:29
Maria Piórkowska KUBA
  • 1x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/P/ Zwykły Art 238.2.1
105 ACCEPTED 2020-11-06 10:35:32
2020-10-27 23:15:22
Dominika Osińska LINCOLN-AK
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
104 ACCEPTED 2020-11-06 10:35:24
2020-10-27 23:14:36
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
103 ACCEPTED 2020-11-06 10:13:34
2020-10-27 19:51:05
Eliza Sas DAFNE
  • 1x 1/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/P/ Zwykły Art 238.2.1
102 ACCEPTED 2020-10-27 21:16:43
2020-10-27 18:54:38
Marcel Ważyński BANDEROLA - P
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
101 ACCEPTED 2020-10-27 18:11:31
2020-10-27 18:11:23
Sylwester Januszewski CHARIOT
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
100 ACCEPTED 2020-10-27 18:11:23
2020-10-27 17:35:19
Weronika Sobczyk DUNKA
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
99 ACCEPTED 2020-10-27 18:11:15
2020-10-27 17:23:00
Dominik Słodczyk SCARTO
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.1.5.3
98 ACCEPTED 2020-10-27 18:11:11
2020-10-27 17:21:21
Dominik Słodczyk ROSSA
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/CC/Finał Dużej Rundy Grand Prix o Nagrodę Immergas Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
97 ACCEPTED 2020-10-27 18:11:05
2020-10-27 17:20:49
Dominik Słodczyk QUICKY B Z
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/CC/Finał Dużej Rundy Grand Prix o Nagrodę Immergas Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
96 ACCEPTED 2020-10-27 18:11:00
2020-10-27 17:20:14
Angelika Kucias DRAKO
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.1.5.3
95 ACCEPTED 2020-10-27 18:10:55
2020-10-27 17:19:28
Angelika Kucias UTOPIA BS
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 15/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
94 ACCEPTED 2020-10-27 18:10:47
2020-10-27 16:19:38
Kaja Gawda ELECA LANSERO G
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
93 ACCEPTED 2020-10-27 13:44:37
2020-10-27 12:36:48
Kevin Pszowski LUISSOME DESPOIRE
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
92 ACCEPTED 2020-11-06 10:35:16
2020-10-27 12:36:14
Kevin Pszowski JACOBSON L
  • 1x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/P/ Zwykły Art 238.2.1
91 ACCEPTED 2020-10-27 12:09:47
2020-10-27 12:05:42
Julia Chmaj BOLGHERI ZK
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
90 ACCEPTED 2020-10-27 12:05:06
2020-10-27 12:03:30
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/P/ Zwykły Art 238.2.1
89 ACCEPTED 2020-10-27 11:06:11
2020-10-27 10:58:32
Beata Biczysko CHARITA
  • 1x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/P/ Zwykły Art 238.2.1
88 ACCEPTED 2020-10-27 10:34:37
2020-10-27 10:31:50
Natalia Liszewska CALVADOS
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.1.5.3
87 ACCEPTED 2020-11-06 10:35:09
2020-10-27 09:15:23
Anna Szor PLASTYK
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
86 ACCEPTED 2020-10-27 10:03:17
2020-10-27 08:44:53
Helena Kraś OSADKOWSKI KEY LEENA
  • 1x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/P/ Zwykły Art 238.2.1
85 ACCEPTED 2020-10-27 10:03:29
2020-10-27 07:58:58
Kacper Mróz HAGIRIA
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
84 ACCEPTED 2020-10-27 10:03:48
2020-10-26 23:21:54
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/CC/Finał Dużej Rundy Grand Prix o Nagrodę Immergas Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
83 ACCEPTED 2020-10-27 10:03:55
2020-10-26 23:20:53
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
82 ACCEPTED 2020-10-27 10:04:03
2020-10-26 23:19:30
Piotr Szmytkowski EVER SO CLEVER
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/P/ Zwykły Art 238.2.1
81 ACCEPTED 2020-10-27 10:04:09
2020-10-26 23:06:34
Karolina Bar PIPIN
  • 1x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/P/ Zwykły Art 238.2.1
80 ACCEPTED 2020-11-09 13:23:22
2020-10-26 22:04:26
Maja Wałach ENKLAWA W
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
79 ACCEPTED 2020-11-09 13:23:14
2020-10-26 22:02:30
Maja Wałach GOTHA MK
  • 1x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
78 ACCEPTED 2020-10-26 20:21:39
2020-10-26 20:19:19
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 24/N/ Zwykły Art 238.2.1
77 ACCEPTED 2020-11-06 10:34:46
2020-10-26 18:55:03
Paulina Lewandowska APART
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
76 ACCEPTED 2020-10-26 15:57:02
2020-10-26 15:44:34
Izabella Kisielowska FOKUS
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
75 ACCEPTED 2020-10-26 15:57:04
2020-10-26 15:41:18
Julia Dąbrowska DESAND
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
74 ACCEPTED 2020-10-26 14:01:43
2020-10-26 13:09:14
Michał Piątkowski TULLAMORE PP
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
73 ACCEPTED 2020-10-26 14:01:45
2020-10-26 13:04:52
Natalia Gumuła JUFONIA VDL
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 24/N/ Zwykły Art 238.2.1
72 ACCEPTED 2020-10-26 14:01:48
2020-10-26 12:54:00
Marta Piszczek STENTOR D
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
71 ACCEPTED 2020-10-26 14:01:50
2020-10-26 12:53:22
Marta Piszczek MALAQUIDA
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
70 ACCEPTED 2020-10-26 14:01:52
2020-10-26 12:52:13
Julia Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
69 ACCEPTED 2020-11-06 11:44:37
2020-10-26 12:27:00
Katarzyna Widzińska EISSPORT
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.1.5.3
68 ACCEPTED 2020-10-26 12:14:46
2020-10-26 12:14:17
Maria Gomulska BATUCADA
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
67 ACCEPTED 2020-10-26 12:10:13
2020-10-26 12:07:43
Monika Respondek CONQUESTO CON CONQUEST BOY
  • 1x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
66 ACCEPTED 2020-10-26 12:10:16
2020-10-26 11:21:42
Klaudia Siucińska SZALONA LULU
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
65 ACCEPTED 2020-10-26 10:55:57
2020-10-26 10:12:10
Bartosz Szewczyk DIAMANTE NERO
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
64 ACCEPTED 2020-10-26 10:55:59
2020-10-26 09:55:48
Maria Pietrusińska A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.1.5.3
63 ACCEPTED 2020-10-26 10:56:01
2020-10-26 09:55:29
Maria Pietrusińska CZĄBER MASTER FILM
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
62 ACCEPTED 2020-10-26 10:56:03
2020-10-26 08:53:33
Julia Ostrowska CASSINA ROYALE
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.1.5.3
61 ACCEPTED 2020-10-26 10:56:05
2020-10-26 08:53:11
Julia Ostrowska DOLCE VITA
  • 1x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
60 ACCEPTED 2020-10-26 08:31:53
2020-10-26 08:27:54
Blanka Pojmaj CAMPARI
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
59 ACCEPTED 2020-10-25 18:41:05
2020-10-25 18:37:35
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 15/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
58 ACCEPTED 2020-10-27 10:04:30
2020-10-25 18:37:09
Gabriela Janiszewska PRIDE OF BALLYMORE
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
57 ACCEPTED 2020-11-06 10:34:27
2020-10-25 18:35:06
Gabriela Ratajska KIND REGARDS DE SPAN
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
56 ACCEPTED 2020-10-25 18:41:18
2020-10-25 18:33:27
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
55 ACCEPTED 2020-10-25 18:41:23
2020-10-25 18:00:02
Łucja Majka CORTACCIO
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
54 ACCEPTED 2020-10-25 18:41:27
2020-10-25 17:59:09
Łucja Majka AISHA OF HERITAGE Z
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
53 ACCEPTED 2020-10-25 18:41:31
2020-10-25 17:56:00
Sara Susperregui-Stempkowska LIBELIUS
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
52 ACCEPTED 2020-11-09 11:33:11
2020-10-25 14:20:01
Dominik Słodczyk FIRST LAD BH
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
51 ACCEPTED 2020-11-09 11:33:40
2020-10-25 14:19:35
Patryk Mike TIORE
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
50 ACCEPTED 2020-11-04 11:57:17
2020-10-25 09:37:53
Jennifer Lewandowska FREE STAR
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
49 ACCEPTED 2020-11-09 15:09:39
2020-10-25 09:28:44
Marcelina Lasota PABLO I
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
48 ACCEPTED 2020-10-25 12:11:40
2020-10-25 09:28:02
Agata Malewska ESCATO
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
47 ACCEPTED 2020-10-24 22:55:14
2020-10-24 22:28:54
Bartosz Gotner CASTELLO BRANCO
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
46 ACCEPTED 2020-10-24 15:38:20
2020-10-24 14:40:15
Jakub Malinowski PEARL OF THE OCEAN
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
45 ACCEPTED 2020-10-24 13:14:52
2020-10-24 12:25:43
Larysa Haberstroh CARO'S ELS
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
44 ACCEPTED 2020-10-24 13:14:57
2020-10-24 12:14:45
Agata Borowczak GEMINI 2
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 15/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
43 ACCEPTED 2020-10-24 13:15:03
2020-10-24 12:10:55
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/CC/Finał Dużej Rundy Grand Prix o Nagrodę Immergas Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
42 ACCEPTED 2020-10-24 13:15:12
2020-10-24 12:09:28
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 15/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
41 ACCEPTED 2020-11-03 11:56:24
2020-10-24 09:58:13
Maria Gonciarek KASINIA
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
40 ACCEPTED 2020-11-06 09:54:38
2020-10-24 00:49:43
Joanna Gardulska CHACCO Z
  • 1x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
39 ACCEPTED 2020-10-24 10:29:15
2020-10-23 19:01:36
Maria Mrozowska MONSUN
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 24/N/ Zwykły Art 238.2.1
38 ACCEPTED 2020-10-24 10:29:18
2020-10-23 17:47:42
Agnieszka Karcz ZAGOŃCZYK
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
37 ACCEPTED 2020-11-04 19:42:59
2020-10-23 17:45:45
Agnieszka Karcz ZADYMKA
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
36 ACCEPTED 2020-10-23 11:13:04
2020-10-23 10:42:20
Zuzanna Werelich CRICOVA L
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.1.5.3
35 ACCEPTED 2020-10-23 11:13:07
2020-10-23 10:07:16
Emilia Szojda DARKLIGHT
  • 1x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/P/ Zwykły Art 238.2.1
34 ACCEPTED 2020-10-23 11:13:10
2020-10-23 10:06:43
Emilia Szojda CAMPINO BURME
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 15/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
33 ACCEPTED 2020-11-09 15:09:47
2020-10-22 21:04:04
Kinga Śliż KEBIR
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
32 ACCEPTED 2020-10-22 19:06:46
2020-10-22 17:15:24
Julia Kempska DŻIPP ANDIAMO
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
31 ACCEPTED 2020-10-24 14:09:51
2020-10-22 09:58:43
Angelika Michalik CALIDA R
  • 1x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
30 ACCEPTED 2020-10-22 11:42:55
2020-10-22 09:34:39
Anna Lewandowska F.ADERMIE
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
29 ACCEPTED 2020-10-22 07:11:08
2020-10-21 20:51:22
Elżbieta Jodłowska RUBIN
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.1.5.3
28 ACCEPTED 2020-10-21 20:18:16
2020-10-21 18:59:31
Natalia Urbańska JUDSON
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
27 ACCEPTED 2020-10-21 20:18:19
2020-10-21 18:59:04
Julia Koszuta ARAMIDA
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
26 ACCEPTED 2020-10-21 20:18:22
2020-10-21 18:58:38
Oliwia Ostrowska IKONA
  • 1x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
25 ACCEPTED 2020-10-21 20:18:26
2020-10-21 18:58:03
Oliwia Ostrowska DIAMENT
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
24 ACCEPTED 2020-10-20 21:58:45
2020-10-20 21:55:32
Wiktoria Jannasz WHITE SHOT
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
23 ACCEPTED 2020-10-20 21:58:48
2020-10-20 21:55:00
Wiktoria Jannasz PHENIX
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
22 ACCEPTED 2020-10-20 21:58:49
2020-10-20 21:54:19
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
21 ACCEPTED 2020-10-20 15:35:00
2020-10-20 11:39:57
Klara Kozioł CHAMBERTINA
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.1.5.3
20 ACCEPTED 2020-11-09 11:44:08
2020-10-20 11:39:26
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
19 ACCEPTED 2020-10-20 15:35:04
2020-10-20 11:38:50
Klara Kozioł VOILA
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
18 ACCEPTED 2020-10-20 09:09:11
2020-10-20 08:20:42
Beata Majer HEART LIGHTNING
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
17 ACCEPTED 2020-11-06 17:08:43
2020-10-20 08:19:42
Beata Majer LEMOND
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
16 ACCEPTED 2020-10-27 08:51:44
2020-10-19 22:08:08
Katarzyna Bula ERAZM
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
15 ACCEPTED 2020-11-09 11:43:59
2020-10-19 19:31:13
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 15/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
14 ACCEPTED 2020-11-09 17:32:33
2020-10-19 12:56:13
Anna Badura DELLA ROSA
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
13 ACCEPTED 2020-10-18 18:52:59
2020-10-18 18:21:42
Zofia Iveljić DON KARLOS
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/P/ Zwykły Art 238.2.1
12 ACCEPTED 2020-10-18 18:53:04
2020-10-18 18:19:18
Aleksandra Ryt SAMIRO
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 15/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/CC/Finał Dużej Rundy Grand Prix o Nagrodę Immergas Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
11 ACCEPTED 2020-10-18 18:53:07
2020-10-18 18:17:09
Aleksandra Ryt KOSINA PROGRES
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
10 ACCEPTED 2020-10-18 18:53:09
2020-10-18 18:15:38
Aleksandra Ryt ERTON DES BARRIERS
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 24/N/ Zwykły Art 238.2.1
9 ACCEPTED 2020-10-18 18:53:12
2020-10-18 18:14:35
Natalia Janota QUINDA- QUANDO
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Mała Runda 2 Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Finał Małej Rundy 2 Zwykły Art 238.2.1
8 ACCEPTED 2020-11-06 10:13:25
2020-10-15 23:54:00
Jakub Florczak BASANTI
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 22/L/ Zwykły Art 238.2.1
7 ACCEPTED 2020-11-06 10:34:12
2020-10-15 23:53:27
Jakub Florczak LENOX
  • 2x 2/L/Zwykły Art 238.2.1
6 ACCEPTED 2020-10-15 13:20:50
2020-10-15 10:38:09
Katarzyna Maciejewska INIESTA-P
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
5 ACCEPTED 2020-10-15 13:20:52
2020-10-15 10:37:48
Katarzyna Maciejewska MARIIT P
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
4 ACCEPTED 2020-10-15 13:20:53
2020-10-15 10:37:25
Katarzyna Maciejewska CORBELLA
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
3 ACCEPTED 2020-10-15 13:20:55
2020-10-15 10:36:34
Katarzyna Maciejewska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
2 ACCEPTED 2020-10-15 07:42:56
2020-10-14 21:56:52
Vladimir Zaytsev GRANDA
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Mała Runda 1 Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Finał Małej Rundy 1 Zwykły Art 238.2.1
1 ACCEPTED 2020-11-09 11:43:48
2020-10-14 13:07:06
Irmina Szybka E-MAIL
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/P/ Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antczak Dagmara SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O038694
2. Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O009826
3. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
4. Badura Anna KJ Profit
S
O024424
5. Bąk Sebastian St. R&S STABLES
S
O003232
6. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O030815
7. Biczysko Beata KJ Jantar Stryków
S
O009909
8. Borowczak Agata KJ Zbrosławice
2005 (J.)
O039208
9. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2005 (J.)
O042854
10. Bula Katarzyna KJ Lando
S
O026592
11. Bula Szymon KJ Lando
S
O031734
12. Cebula Marianna JKS Equita Świętochów
2004 (J.)
O052249
13. Cebula Olga JKS Equita Świętochów
2006 (JM.)
O049784
14. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
15. Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany
S
O005800
10068738
16. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
17. Dąbrowska Julia KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2001 (MJ.)
O038829
10170155
18. Dańczak Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047648
19. Derengowska Martyna KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2004 (J.)
O048511
20. Domański-Kruppa Felix .
S
O028911
21. Florczak Jakub KJ Janowice
2004 (J.)
O057060
22. Fornalczyk Justyna Jeździecki Klub Sportowy Salio
S
Brak
23. Frączkowska Roksana KJ Infernal Team
2009 (JM.)
O059412
24. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
25. Gabrysiak Alicja Łódzki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O036581
26. Galanciak Roksana KJ Champion
2002 (MJ.)
brak
27. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
28. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (MJ.)
O033416
29. Gawda M'09 Kaja WKJ Lublin / SJ Piker
2009 (JM.)
O053557
30. Gołębiewski Grzegorz KJ PLEJADA
S
none
31. Gomulska Maria brak przynależności klubowej
S
brak
32. Gonciarek Maria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (MJ.)
O031807
10143460
33. Gotner M'09 Bartosz WKJ Lublin
2009 (JM.)
O056137
34. Grabowska Olga KJ Dworek Okuniew
S
O002091
35. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
36. Gumuła Natalia KS Jumping Team Wiercany
2001 (MJ.)
O037100
37. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O042448
38. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O047941
39. Iveljić Zofia LKJ Ochaby
2005 (J.)
O055128
-
40. Janiszewska Gabriela Łódzki Klub Jeździecki
2003 (J.)
0039284
41. Jankowski Krzysztof SKJ HorseProfi Łódź
S
O033524
42. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (J.)
O038818
43. Janota Natalia LKJ Ochaby
2000 (MJ.)
O040364
44. Januszewski Sylwester TKJ Garbówek
S
O001126
45. Jodłowska Elżbieta Kj Facimiech
2002 (MJ.)
O038072
46. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
47. Karasińska Karolina Jeździecki Klub Sportowy Salio
S
Brak
48. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
S
O019434
49. Karpińska Zofia JKS Equita Świętochów
2007 (JM.)
O057375
50. Kasprzyszak Ola JKS Equita Świętochów
2005 (J.)
O039308
51. Kavaliova Kseniya KJ Okoły
S
O045438
52. Kaźmierczak Maria Łódzki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O045565
53. Kempska Julia Tuszyński KJ Garbówek
2002 (MJ.)
O047298
54. Kiliańska Klara Stow. KS Chojnów
2007 (JM.)
O040214
55. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O027312
56. Kluska Natalia St. KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O046739
57. Kolankowska Maria BPK (MAZ)
2005 (J.)
O044127
58. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
59. Koszuta Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O052861
60. Kozakiewicz Paulina Karkonoski KJ
S
O033289
61. Kozakiewicz Paulina Klub Jeździecki Maximus Kowary
O033289
62. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (J.)
O032416
63. Krakowiak Jordan Łódzki Klub Jeździecki
2004 (J.)
Brak
64. Kraś Helena BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O050514
65. Kręgielska Nikola Tuszyński KJ Garbówek
2003 (J.)
O042182
66. Krześlak Emilia SKJ Mordaka
2006 (JM.)
O048393
67. Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O039762
68. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
69. Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
S
O014312
70. Kuczeriszka Aniela Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (J.)
O040853
71. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (MJ.)
O031476
72. Kuzańska Maria Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2002 (MJ.)
O050785
73. Kuźma Nadia St. SKJ Bobrowy Staw
2004 (J.)
O035744
74. Lasota Marcelina KJ infernal team
2006 (JM.)
B
75. Leda Karolina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2004 (J.)
O041750
76. Leszczyński Mateusz Łódzki KJ
S
O013303
77. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
78. Lewandowska Anna Kj Agri
S
O020738
79. Lewandowska Jennifer KJK ELIZAR
2002 (MJ.)
O041049
80. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
O035551
81. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
S
O026546
82. Machniewicz Ewa Łódzki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O049391
83. Maciejewska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
O006520
84. Madej Oliwia Klub Jeździecki Rock Horses
2005 (J.)
O035308
85. Majer Beata Kj Profit Orzesze
S
O003580
86. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
87. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O036917
88. Malewska Agata SKJ Horseprofi Łódź
2005 (J.)
O056331
89. Malinowski Jakub Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2007 (JM.)
O054129
90. Markiewicz Patrycja Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O033077
91. Markowska Izabela JKS SALIO
S
brak
92. Mazurowska Ewa Klub Jeździecki HEAA
S
O003222
93. Michalak Zofia St. SKJ Bobrowy Staw
2005 (J.)
O045772
94. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
95. Mike Patryk KJ Global
S
O024499
96. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
97. Mitman Amelia Klub Jeździecki Salio
2005 (J.)
O033513
98. Mordaka Maria SKJ Mordaka
2005 (J.)
O048392
99. Mordaka Patryk SKJ Mordaka
2000 (MJ.)
O019196
100. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
S
O035724
101. Mrozowska Maria Tuszyński KJ Garbówek
S
O022954
102. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
103. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
S
O022705
104. Oliva Julia SKJ Mordaka
2003 (J.)
O038114
105. Orlikowski Antoni SKJ Hawajka Majdan
2003 (J.)
O032321
106. Osińska Dominika JKSR Michelin
2003 (J.)
brak
107. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
S
O006897
108. Ostrowska Oliwia St. J Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
O052862
109. Pająk Maciej KJ Infernal Team
2005 (J.)
O054419
110. Pałka Oliwia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O031773
111. Papis Joanna ŁKJ Łódź
S
O048394
112. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
S
O033511
113. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (MJ.)
O035883
114. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
115. Pietroń Martyna JKS Barłomino
S
O012067
116. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
117. Piórkowska Maria bpk
2007 (JM.)
O054056
118. Piotrkowicz Aleksandra KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
O049775
119. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
120. Piszczek Marta Kjk ELIZAR
2008 (JM.)
O052121
121. Pliem-Perka Martyna St.KS Juming Events
2009 (JM.)
O048671
122. Pojmaj Jm'05 Blanka WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (J.)
O047724
123. Pszowski Kamil Kjk elizar
2001 (MJ.)
O045612
124. Pszowski Kevin bpk
2008 (JM.)
O047502
125. Ptaszyńska Julia KJ Plejada
2005 (J.)
O037854
126. Ratajska Gabriela Jeździecki Klub Sportowy Salio
2005 (J.)
O036019
127. Respondek Monika KJ Zbrosławice
2000 (MJ.)
O027304
128. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
129. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
130. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
131. Rytych Damian TKJ Garbówek
S
Brak
132. Sas Eliza Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2004 (J.)
O045330
133. Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
S
O018720
134. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
135. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (MJ.)
O035603
136. Śliż Kinga KJ Profit Orzesze
2001 (MJ.)
O035799
137. Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice
S
O007598
138. Słodczyk Dominik KJ Global
S
O007598
139. Sobczyk Weronika KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O039122
140. Sobolewska Paulina BPK (LOD)
S
O006758
141. Sputowski Mateusz SKJ Mordaka
2006 (JM.)
O041775
142. Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O029089
143. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020154
144. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
145. Suchta Hubert Stowarzyszenie KS Chojnów
2002 (MJ.)
O039867
146. Suliborska Wiktoria Łódzki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
Brak
147. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034160
10179403
148. Świerczyńska Tola KJ Wiki
2008 (JM.)
O051646
149. Szczech Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Jantar
S
O013223
150. Szewczyk Bartosz KJ Strzała Krubiczew
S
O003478
151. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
152. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (J.)
O035796
153. Szor Anna BPK (maz)
2008 (JM.)
O054067
154. Szybka Mj'01 Irmina KJ Janowice
2001 (MJ.)
O044404
155. Taczalska Maja JKS Salio
2003 (J.)
O049498
156. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O037371
157. Tomaszewski Stanisław BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O058748
158. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
159. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
160. Ucińska Julia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O055315
161. Urbańska Natalia Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O050219
162. Vitullo Verena RIO GRANDE Krosinko
2000 (MJ.)
O034193
163. Wałach Maja SKJ Bajardo
2007 (JM.)
O046357
164. Wasilewski Łukasz WSH Equifirst Przybyszewo
O003765
165. Ważyński Marcel LKJ Gabon Walewice
S
O040073
166. Werelich Zuzanna Jm'05 KJ Wiktorowo
2005 (J.)
O046544
10185946
167. Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
S
O008883
10083096
168. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
169. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
170. Zaytsev Vladimir SKJ HorseProfi Łódź
S
O006245
171. Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan
2000 (MJ.)
O032054
172. Zielińska Maja Stow. KS Chojnów
2004 (J.)
O048249
173. Zieniewicz Dominika KJ Wiki
2004 (J.)
O037404
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

242

A NEW PEARL WESTF POL 2013 klacz gniada/165 F: Aerobic / Carthago
M: La Gloria / Lancer III
K028250 DE44411329913
2.

174

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada/168 F: Larimar/Lavall II
M: Quanta/Quidam's Rubin
K019679 DE 421000595010
3.

342

AHOI SP GER 2016 stallion light chestnut/172 F: Aladin
M: anabell
none de455879019316
4.

170

AISHA OF HERITAGE Z ZANG POL 2015 Klacz siwa/170 F: Jumex sport Atlantus
M: I-Cassandra / Cessini I
K029951 Brak
5.

341

ALUETTE SP POL 2012 Klacz gniada/155 F: nn / nn
M: nn / nn
K027744 616999690061512
6.

292

AMARANT SP POL 2016 wałach siwa/164 F: Calderon
M: Armenia
Brak Xxx
7.

18

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja
K024969
8.

223

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
K024088 616006580220913
9.

76

APART MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach siwa/166 F: Paszkwil
M: Algida
K026483 616006570172214
10.

225

ARAFAT SP POL 2011 Wałach kasztanowata/170 F: Turbud Quirinus / Pavarotti vd Helle
M: Arabeska / Czynel
K022376 616007610116011
11.

143

ARAMIDA WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Midas
M: Arabika
K028104 B
12.

308

ARGENTINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: CENTO SOHN
M: ALFARA
K022637 6160095301978111
13.

329

AUGUST KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 cm F: Lupicor / Lux
M: Paulien / Karandasj
K011423 5280030503290 104NL42
14.

359

BALLADA F:
M:
15.

159

BALOUSSINIA OLD POL 2011 Klacz gniada/- F: Baloussini / Baloubet Du Rout
M: Straciatella / Stalypso
K024112 DE41818250011
16.

354

BALOUTELLI OLD POL 2012 wałach gniada F: Baloubet du Rouet / Galoubet A
M: Calistra K / Clinton
K030371 DE433330822812
17.

209

BANDEROLA P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz siwa/165 F: Corleone Z
M: Boule De Neige
brak 616009670016115
18.

224

BANQUISE DE RIVERLAND SF FRA 2011 Klacz gniada/176 F: Quatro De Riverland / Diamant De Semilly
M: Nelly De Riverland / Emir Platiere
K018946 25000111460439A
19.

5

BASANTI MEKLEMBURSKA POL 2008 Klacz siwa/170 F: -
M: -
K020163 -
20.

250

BASTYLIA PKSP POL 2011 klacz gniada/162 F: Oder / Espadron
M: Ballada / Cyrak
K023151 616007530050911
21.

180

BATUCADA PKSP POL 2016 klacz siwa/170 F: Tjungske
M: Bebel Gilberto
brak brak
22.

339

BEL DE JOUR SP POL 2010 Klacz gniada/180 F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K021656 616009690142810
23.

275

BELL EFEKT MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/168 F: Efekt
M: Bella Vista
Brak
24.

360

BERA WLKP 2009 k gniada F: Caretino K / Caretino
M: Bezela / Eskudo
K021271 616007610129809
25.

366

BERNIKLA MAŁOPOLSKA POL 2015 Klacz kasztanowata/162 F: Chellanos Boy
M: Bernika
- -
26.

274

BEYASH QUAN SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Dżentelmen / Grand As
M: Bacarolla/ Graal
K029098 61600961008216
27.

199

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa/173 F: NICE BOY
M: BRYZA
616009590014513 616009590014513
28.

147

CALIDA R HANNOWERSKA GER 2008 Klacz siwa F: CHALET
M: GUSTE
K026356
29.

240

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
K024018 616009610036513
30.

196

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
K020381 616009670147309
31.

172

CAMPARI KWPN POL 2007 Wałach kasztanowata/175 F: UP TO DATE
M: MAY FAIR
K017985 528003000702846 104ZU01
32.

152

CAMPINO BURME HAN GER 2010 Wałach siwa/* F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K024504 DE431316854710
33.

361

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara/172 F: Carenzo
M: Newada
K018026 DE433331689709
34.

156

CARO'S ELS KWPN POL 2007 klacz siwa/170 F: Carolus II
M: Calvali Z
K018342 528003000706428
35.

271

CASCADA HOL POL 2015 Klacz kasztanowata/160 F: Cascadello l /
M: Centa /
brak DE421000196015
36.

176

CASSINA ROYALE HOL POL 2010 klacz kasztanowata/175 F: Claudio / Carthago
M: Toskania IV / Cassini I
K021157 DE421000138510
37.

161

CASTELLO BRANCO OLD. POL 2008 Wałach gniada/168 cm F: Cassin
M: Politese d'Ete
K014299 DE418181202208
38.

296

CENTURIA OLDENBURG POL 2015 klacz gniada/173 F: Stakkato gold
M: coco chanel
xxxx brAK
39.

50

CHACCO Z HOLSZTYŃSKA POL 2013 Ogier gniada F: Centurion
M: Toskana IV
K024931
40.

332

CHALLENGE PICOBELLO Z ZANG GER 2013 ogier gniada/- F: Contact vd Heffinck / Concept
M: Only Picobello Z / Orlando
K024582 056015Z55805613
41.

137

CHAMBERTINA OLD POL 2011 Klacz gniada/167 F: Chamberland / Chambertin
M: Sandra / Turbud Quirinus
K026858 DE433331708111
42.

96

CHANCE 33 HAN GER 2013 klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
K028080 DE431319800313
43.

208

CHARIOT XX POL 2013 Ogier gniada F: Sorbie Tower
M: Czeneka / Winds of Light
K023636 616POL13007994T
44.

197

CHARITA SP POL 2013 Klacz gniada F: Chaltaire Z /
M: Casandra / Lasko
K024850 616009670094213
45.

258

CHEPETTO HOL GER 2013 Wałach gniada/168 F: Canterbury
M: Una VIII
K025419
46.

293

CHERROKEE OLD GER 2006 wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
K011619 DE418180061006
47.

167

CIA MALICA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz gniada/. F: Caretino
M: Vivien IV
K016875 DE421000423009
48.

95

CLAPTON OLD GER 2014 wałach kasztanowata/177 F: Cador /
M: Laviva / Quality
K028783 DE418180062614
49.

231

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 wałach gniada/168 F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z/Diamant de Semilly
K022717 056015Z55602713
50.

141

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
51.

365

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2008 Wałach ciemnogniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
K020473 056015Z55668508
52.

257

COCO ALBORADA Z ZANGESHEIDE POL 2009 wałach ciemnogniada/172 F: candillo Z
M: Landaika Z
K020473 056015Z55668508
53.

241

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 klacz gniada/172 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
K024586 056015Z55757912
54.

268

COLLINS S HOL POL 2014 Ogier siwa/172 F: Calido l /
M: Vilaine /
brak DE421000019014
55.

220

COLOMBINA SP POL 2012 klacz kasztanowata/172 F: Action - Breaker / Heartbreaker
M: C Dalandro -Retto / Colandro
K022587 616009510342712
56.

123

COLORADO PKSP POL 2010 wałach kasztanowata/170 F: Madison
M: Call Girl
K017489 616009680013510
57.

289

COMIC BS KWPN POL 2014 wałach gniada/- F: Comme il faut
M: Championesse BS
K024510 K024510
58.

312

CONGO AK SP POL 2010 wałach gniada/- F: Contendus / Contender
M: Contendus / Contender
K016480 616009610140710
59.

178

CONQUESTO CON CONQUEST BOY HAN GER 2014 wałach kara/- F: Conquest Boy/ Contendro l
M: Margo/ Oder
K029131 431436935114
60.

328

CONSENSUS WESTF GER 2010 Ogier siwa/170 F: Camax L / Clinton
M: Harienda / Fan Holland (ex Holland)
K026744 DE441411179510
61.

253

COQUICKUCO G Litewska Gorąca Krew POL 2015 klacz kara/160 F: Diarado Diamond/ Diarado/ Diamant de Semilly
M: Constancija G/ Caruso Gut/ Caruso
K029386 LTU005170166015
62.

129

CORBELLA WESTFALSKA POL 2013 klacz gniada/168 F: Cordress/Clinton
M: Farina De Laubry/Chin Chin
K026971 DE441410561913
63.

336

CORBLUE PS OLD POL 2012 ogier gniada/173 F: Cornet's Balou
M: Chacanne / Chacco-Blue
K029010 DE418185027214
64.

326

CORD-M SP POL 2015 Wałach siwa/166 F: Correro / Claudio
M: Clarissa-P / Che Guevara L
K027957 616009690066715
65.

233

CORDULA GRUN W HOL. GER 2015 klacz gniada/. F: Cascadello II
M: Karmina
K028749 DE421000518415
66.

357

CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z ZANG BEL 2015 Wałach gniada/172 F: Corydon Van T&L / Cornado I
M: Gracieuse VD Thijshoeve / Wandor Van De Mispelaere
K027788 056015Z55748015
67.

338

CORNETTO OLD POL 2015 Wałach kara/170 F: Corlani / Cassini II
M: Walburga / Werther
K027475 -
68.

169

CORTACCIO SP POL 2016 wałach siwa/172 F: Fibonacci
M: Calabria
Brak Brak
69.

91

COUNTER HOL POL 2011 wałach gniada/173 F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
70.

150

CRICOVA L HOL GER 2013 klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
K025023 DE421000048113 106Q014
71.

175

CZĄBER MASTER FILM SP POL 2007 Wałach gniada/167 F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
K012952 POL009610200007
72.

358

DA VINCI SP POL 2005 Ogier siwa F: Corde / Cor De La Bryere
M: Drosella / Drosselklang II
K009374 POL009590064005 103AQ85
73.

244

DACOLINO KWPN POL 2008 Wałach gniada/173 F: Acolino
M: Midurmie
K019988
74.

90

DAFNE TRAKEŃSKA POL 2009 Klacz kasztanowata/164 F: Portos
M: Domra
K020644 POL732010066509
75.

310

DAKOTA SP POL 2008 wałach siwa/174 F: Zurich
M: Imma Donna
Brak 000000
76.

249

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
77.

327

DANTOS HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada/168 F: Cantos / Contender
M: Varaya / Numero Uno
K027774 528003000804403
78.

151

DARKLIGHT Niemiecka Sportowa GER 2014 Klacz gniada/* F: Douglas VDL / Darco
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K029035 DE431436927714
79.

340

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 Wałach gniada/170 F: Sam R /
M: Whitney V / Abke
K022875 528003200809086
80.

16

DELLA ROSA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Cannavaros / Cassini I
M: Sien Lady / Comics
K018512 DE421000147011
81.

188

DESAND SP POL 2009 Wałach gniada F: Desant
M: Dewiza de Revel
K017300
82.

278

DESTINO MŁP POL 2013 Ogier siwa/- F: Dionizos
M: Druzja
K027629
83.

173

DIAMANTE NERO HAN POL 2015 ogier kara/174 F: Diacontinus
M: Evita K / Escudo I
K029720 -
84.

145

DIAMENT SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Landos II / Lord
M: Doltella / Elvis
K022773 616009592048813
85.

213

DIAMOND GIRL ZK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz skarogniada/182 F: Nice Boy
M: Dolar Girl H
K029273 616009590013913
86.

356

DIANA SP POL 2013 klacz gniada/164 F: ACTION BREAKER
M: D E.FEU D'HIVER
K029493 K029493
87.

285

DIARETTO MECKLENBURGER POL 2014 wałach skarogniada/163 F: Diamaro
M: Carry vom Libhof
K029079 Brak
88.

266

DIATENDRA SP POL 2015 klacz gniada/167 F: Contendro I
M: Diarada
K029364 Brak
89.

269

DIGISPORT CASCADEL HOL POL 2015 ogier gniada/166 F: Cascadello I / Casall
M: Z-Qualoubet / Quantum
K028289 DE421000171515
90.

270

DIGISPORT CONTANGO HOL POL 2011 Wałach gniada/172 F: -
M: -
brak -
91.

177

DOLCE VITA OLD POL 2015 klacz gniada/165 F: Darshan / Diamant De Semilly
M: Magic Nightis Semilly / Le Tot de Semilly
K028181 DE418180127015
92.

106

DOMARE G SP POL 2009 Wałach gniada/166 F: Campari M
M: Dabelia
K017993 616 009 54 00689 09
93.

307

DOMINO WLKP POL 2005 wałach kasztanowata/mk:160 F: Mariasz
M: Domena
K015478 POL007610113405
94.

131

DON KARLOS WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/172 F: Bischof L / Bachus
M: Delicja / Drużba
K027926 616007540101913
95.

297

DONNA STAR Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada/168 cm F: Lord Star
M: Darola
K021674 616009530053912
96.

203

DRAKO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Delavita / Chicago I Z
K021627 616009670014912
97.

207

DUNKA SP POL 2008 klacz ciemnogniada/172 F: Ordon / Biskwit
M: Diomeda / Akant
K021987 616999540119208
98.

149

DŻIPP ANDIAMO SP POL 2015 Ogier skarogniada/171 F: Hippica Andiamo
M: Dżungla
K028312 616009540073115
99.

3

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
K005968 009590041800
100.

97

ECLIPSE DE CAVILLY SF FRA 2014 klacz gniada/172 F: -
M: -
K028406 14548818R
101.

122

EIGHTY EIGHT KWPN NED 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Stuurboord
M: Solitta
K026537 528003200914369
102.

303

EINSTEIN KWPN POL 2009 wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa-A
K020492 528003200903405
103.

181

EISSPORT TRAKEN LTU 2010 gelding grey/163 F: Eisfreund / Amiego
M: Hale / Losijonas 2
K025228 014545
104.

280

EL TIGRE KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Warrant / Numero Uno
M: O-Ditsy / Karlstad
K021338 K021338
105.

201

ELECA LANSERO G HOL POL 2001 wałach gniada/168 F: Acorado
M: Intasia
K026230 DE421000078001
106.

84

ENKLAWA W SP POL 2008 klacz ciemnogniada/167 F: Eskudo
M: Enigma W
K016579 009 68 00164 08
107.

20

ERAZM MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/- F: Bre Gun
M: Enigma
K025342 616006570147214
108.

134

ERTON DES BARRIERS BELGIA POL 2010 wałach gniada/180 F: Canturo
M: Isatis du Dorlon
Brak 056007000E48335
109.

164

ESCATO HANN GER 2004 ogier kara/165 F: Escudo l
M: Dakota
K008698 ,
110.

194

EVER SO CLEVER Oldenburg Springpferde GER 2015 klacz gniada/165 F: Ninyon
M: Escada W
K030246 DE 418187610015
111.

239

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
K014995 528003200912965
112.

148

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
K020403 528003201006544
113.

333

FANCIFUL SF FRA 2015 ogier gniada/167 F: Kannan / Voltaire
M: Nobel Lady / Corrado
K028367 15248078B
114.

168

FARAMIR TRAKENSKA POL 2009 wałach gniada/166 F: Aktyw
M: Falka
K016959 POL732010048009
115.

193

FELINE WM HANN GER 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
K023128 DE431310391711
116.

282

FICTION KWPN POL 2010 Wałach siwa/167 F: Quality Time
M: Exquis
K018287 528003201008072
117.

299

FINISH SP POL 2014 wałach gniada/167 F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
K024999 616009591022814
118.

263

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
K016865 616009590230709
119.

306

FIORD SM MŁP POL 2008 Wałach siwa F: Diafon /
M: Florencja / Pluton
K022339 0060049408
120.

166

FIRST LAD BH KWPN NED 2010 Ogier siwa/170 F: Corent Obolensky / Clinton
M: Amerens / Montreal
K027041 528003201008551
121.

130

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 klacz gniada/165 F: Bajou Du Rouet
M: Florin
K011507 POL00967010060711587
122.

187

FOKUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama / Calato
M: Feola / Lavendel
K018645 616009640024810
123.

163

FREE STAR SP POL 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
K024481 616009540098310
124.

287

GALANT KWPN POL 2011-05-14 gelding other/177 F: querly-elvis
M: rosette c
none 528003201105068
125.

334

GALERMO KWPN POL 2011 gelding chestnut/170 F: Carthino
M: Marloes
None 528003201107209
126.

313

GALIA SP POL 2014 klacz gniada/162 F: Sir Luron
M: GONDOLA
Xxxx Xxxx
127.

222

GALOPADA SP POL 2011 Klacz gniada/172 F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Gospel / Szron
K026644 616009540081311
128.

284

GANGES KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:148 F: Duero PP
M: Gamza
K019951 POL013610240808
129.

243

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 wałach gniada/-167 F: Canturo / Cantus
M: Brenda De Messitert / Clinton
K010933 W254115BWP
130.

157

GEMINI 2 GORĄCOKRWISTA AUT 2004 wałach kasztanowata/162 F: Goethe
M: Candy
K025193 181032604
131.

264

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
K020665 616009590145612
132.

120

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
K019360 528003201107648
133.

262

GOLDEN II SP POL 2012 wałach kasztanowata/165 F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
K020666 616009590145712
134.

247

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Zenzi HBC / Cantos
K020933 528003201109703
135.

85

GOTHA MK OLDENBURSKA GER 2012 klacz gniada/166 F: Cartoon
M: Glonora Z
K022856 DE 418185003412
136.

126

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski /
M: Grandessa / Sofix
K013498 009530107705
137.

298

GRANDE CARLO Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Wałach kara/172 F: Carlos DZ
M: Gordonka
K027719 616009590166912
138.

230

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
K014164 POL009590009208
139.

273

GRENADIER S SP POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Ulco
M: Xxx
Brak Brak
140.

226

GUCCI KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada/- F: Flamenco de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Boderna B / Colandro
K018947 528003201111006
141.

191

HAGIRIA SP POL 2007 klacz gniada/163 F: Grikos
M: Hajfa
K013814 POL009530053907
142.

136

HEART LIGHTNING Duńska Gorącokrwista DEN 2009 Klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
K026235 208333DW0904381
143.

218

HEIDI KWPN NED 2012 Klacz gniada/163 F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: LOBERLINA
K025813 528003201210618
144.

330

HELLUM H&H KWPN NED 2012 Wałach gniada/175 F: Charisma / Stakkato
M: Chique HBC / Numero Uno
K026725 528003201201361
145.

276

HEMBRA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz gniada/170 F: Huzar
M: Hembrajka
Brak
146.

283

HENRIETTE HOLSZTYNSKA GER 2015 Klacz gniada/167 F: NEW QUIDAM
M: Unique Fleur (DIAMANT D3 SEMMILY)
Brak DE421000087715
147.

261

HEWELIANA SP POL 2012 klacz gniada/171 F: Song
M: Humoreska
K023299 616009530251512
148.

324

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Mare darkbay/165 F: Balou du Rouet Z / Baloubet du Rouet
M: Legata / Damiro
K023069 528003201204117
149.

355

HOLLY ROSE F:
M:
150.

144

IKONA SP POL 2015 Klacz inna/165 F: Quester
M: Izyda
K029042 b
151.

232

IMPATI ROSS VDL KWPN NED 2013 Klacz gniada/168 F: CARRERA VDL
M: Alpen Roos VDL (GOODTIMES)
K028873 528003201306742
152.

311

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:146 F: Nando Super
M: Imka
K026535
153.

127

INIESTA-P WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Vulkan L
M: Iliada
K028135 616007610141715
154.

337

IPKE S KWPN POL 2013 wałach gniada/170 F: Caretino Gold
M: Babine
K030284 106TM83
155.

89

JACOBSON L KWPN NED 2014 Wałach siwa/159 F: Durango VDL
M: Platina / Caretino
K026052 528003201404931
156.

142

JUDSON MŁP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Saganek / Sajan
M: Judyta / Judex
K010745 POL006590181905 103PF73
157.

183

JUFONIA VDL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Baltic VDL
M: Bufonia
K026624
158.

198

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
K016962 POL007640020404
159.

49

KASINIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Kanasta / Czandor
K024449 616009640067912
160.

44

KEBIR KWPN POL 2015 gelding dark bay/173 F: Eldorado van de zeshoek
M: Tess
brak brak
161.

302

KENTUCKY HIPPICA OS POL 2014 Ogier ciemnogniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Stavolta Hippica / Stakkato
K025864 DE418180173614
162.

343

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara/168 F: Elf / Fanimo
M: Kaliopea BH / Arlan
K024132 616009661444411
163.

265

KILLER BOY SP POL 2012 wałach gniada/174 F: Imequyl
M: Kasablanka
K021248 616009550019012
164.

63

KIND REGARDS DE SPAN KWPN POL 2015 wałach gniada/mk:156 F: DURANGO VDL
M: GOUVERNANTE DE SPAN
K027476 528003201508978
165.

301

KISMET HIPPICA OS POL 2014 wałach ciemnogniada/169 F: .
M: .
K029696 .
166.

325

KOKORICO KWPN POL 2015 wałach kasztanowata/164 F: I'm special de Muze
M: Zeta Jones B
brak 528003201509930
167.

294

KORD TRAKEŃSKA POL 2010 Wałach siwa/163 F: Aktyw
M: Kocanka
- POL 732 01 00513 10
168.

133

KOSINA PROGRES KWPN NED 2015 Klacz kasztanowata/170 F: Baltic VDL KWPN
M: Borina KWPN elite Silverstone Z
K028493 528003201503303
169.

214

KUBA WLKP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cedrus / Ogar
M: Kenia / Nippon
K026010 616007600114412
170.

304

LACOMME SP POL 2000 klacz kasztanowata/- F: Landor S / Landadel
M: Gina G / Grannus
brak -
171.

351

LANZOR SP POL 2007 wałach gniada/165 F: Landos II
M: Husaria
K012563 POL009580842707
172.

19

LEMOND XXXX POL 2016 wałach gniada/165 F: Xxxxx
M: Xxxxx
Xxxxx Xxxxcccc
173.

6

LENOX Deutsches Sportpferd POL 2005 Wałach kasztanowata/- F: Lapateado
M: Nordlicht
K011440 DE457000247505
174.

171

LIBELIUS SP POL 2008 gelding bay/Brak F: Lorio/Loredo
M: Libella/Carry Son
K015224 POL009640015708
175.

227

LIBERO A HOL GER 2007 Wałach gniada/165 F: Larius W / Landgraf I
M: Lira II / Julio Mariner xx
K012634 DE421000017907
176.

260

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 wałach siwa/165 F: Lord Liberator / Littorio
M: Latorość / Mangan
K019317 616007610238709
177.

309

LINCOLN AK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: EREBUS
M: LIZBONA
K027095 616009611000991
178.

315

LOTOS MŁP POL 2013 wałach gniada/168 F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
K023828 616006591044713
179.

200

LUISSOME DESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
K015943 616009570342508 104HA04
180.

121

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa/172 F: Lambado
M: Mara
K010426
181.

185

MALAQUIDA SP POL 2003 klacz jasnogniada/161 F: Lando
M: M
K012806 616999590247703
182.

128

MARIIT P SP POL 2012 klacz siwa/168 F: CON CALMA
M: Mala Cerra P
K025409 .
183.

189

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
K019919 616009590205211
184.

234

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K022871 528003000031116
185.

256

MIDNIGHT STAR BPW POL 2012 klacz gniada/174 F: scendix
M: bodeste
KO22980 056002W00300749
186.

305

MIRACLE NF KWPN POL 2011 Klacz gniada/mk:158 F: Marino / Zeoliet
M: Messalina / Magnes
K024750 616007610085511
187.

344

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
K022027 056002W00301556
188.

153

MONSUN SP POL 2009 Wałach gniada F: Rumianek /
M: Majka / Emetic
K015218 616999590272109
189.

267

N-COMPOSTELLA MVH Z ZANG POL 2012 klacz gniada/161 F: Eurocommerce Napels / Carthago Z
M: Ida Utopia / Aram
K024315 056015Z55768812
190.

248

NERRADO HOLSZTYŃSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/167 F: Nekton
M: Patrizia II
K010094 DE421000132506
191.

92

NICE'N COOL D'IVE Z ZANGERSHEIDE BEL 2014 Ogier kara/174 F: NABAB DE REVE
M: RADETSKY
K026297 Brak
192.

229

NIKOZJA SP POL 2009 klacz skarogniada/170 F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carlute
M: Nitoloma / Concorde
K015560 616009540044909
193.

190

OSADKOWSKI KEY LEENA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata/173 F: Lasko / Lennon
M: Kolonia / Le Bon
K011710 POL007670010107 103YP56
194.

58

PABLO I OLD GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
K008687 DE433330321904
195.

160

PEARL OF THE OCEAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 08.05.2012 klacz gniada/161 F: Opar
M: Piwonia
K027214 616009570065212
196.

251

PETIT A PETIT WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz kara/169 F: Bolshoi/ Favoritas/ Reitar
M: Panama/ Clear To Jump St Gyvan Z/ Carnute
brak 616 007 61 01182 12
197.

140

PHENIX WESTF POL 2003 Wałach gniada/185 F: Pilgrim
M: Holsatia X/Landgraf I
K007202 09159
198.

252

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
K020801 616009590104512
199.

195

PIPIN KM POL 2008 wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial / Cordial
M: Pipi / nn
K014199 POL013530225808
200.

81

PLASTYK MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/kuc:152 F: Planet
M: Kropka
Ko21860 616006550152311
201.

300

PODIAVOLA SP POL 2010 Gelding grey/168 F: Condiavolo
M: Pot Marigola
K021639
202.

255

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
K018508 616009600276411 105UA36
203.

235

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry son
M: Parilla
K018508 616009600276411 105UA36
204.

62

PRIDE OF BALLYMORE CONNEMARA POL 2015 klacz siwa/kuc:148 F: -
M: -
brak 20041055
205.

259

PRINCESSA I G SP POL 2013 klacz siwa/176 F: Canoso / Contact me
M: Princessa / Cassini I
K024973 616009640048013
206.

331

QUELLE DAME Z Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Call Picobello Z / Carthago Z
K024590 056015Z55619711 105HG02
207.

335

QUICKLY VAN DE HAGENHORST HOL POL 2015 ogier gniada/165 F: Quickly dKrei
M: Z-Caretana / Caretano
K028696 DE421000094615
208.

204

QUICKY B Z Z POL 2013 Wałach gniada/- F: Quidam's Adel / Quidam De Revel
M: Dream Girl B Z / Diarado
K025038 056015Z55687813
209.

135

QUINDA- QUANDO DSPF GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quando-Quando / Quattro B
M: Sabrina / Sandro
K022419 DE456570278209
210.

362

QUINNA 2 OLD 2008 k gniada F: Carlucci
M: Quideam's Girl
DE418181342708
211.

277

RAMIKA SP POL 2016 Klacz gniada/165 F: Paco
M: Ramona
Brak 616 009 61 00345 16
212.

314

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa/168 F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
K018637 POL009610010308
213.

22

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
K020494 616009660709309
214.

352

RONALDO SALIO LOLO - POL 2016 wałach gniada/- F: Kochinor
M: Rebella
- -
215.

205

ROSSA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Contender Son / Contender
M: Rachella / Charisma 115
K019914 616009600253411
216.

146

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Imequyl
M: Rudzianka
K013348 POL009590099408
217.

132

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
K021862 616009540140411
218.

206

SCARTO SP POL 2010 wałach skarogniada/165 F: Palermo / Paradiesfalter
M: Synteza / Alywar
K021687 616009580552410
219.

246

SCHIROCCO DES CHAINES SF POL 2006 Ogier siwa/171 F: CassiniII
M: Iola des chaines
K029002 06224835Z
220.

238

SERWUS WLKP POL 2006 Wałach siwa/. F: Helanis / Cantanis
M: Sida / Dzięgiel
K016286 POL007600156506
221.

236

SEX APPEAL SP POL 2008 Ogier ciemnogniada/174 F: Aravel
M: Sexicola XX
brak brak
222.

186

SHELBY EVRARD Z ZANGERSHEIDE BEL 15.05.2011 Wałach siwa/170 F: chirocco des chaines
M: la fanta
K021797 056015Z55644611
223.

295

SIBILIA SP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Ludger / Laptop
M: Silver Lady / Placido
K025003 616007682004812
224.

279

SIR PAUILLAC SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Pauillac De Meia Lua
M: Szlachta
K022389 616009590185511
225.

364

STAR LADY HAN 2015 k sk.gniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Cara / Calypso II
K028716 DE431310200115
226.

184

STENTOR D KWPN NED 1999 Wałach gniada/167 F: Great Pleasure / Grannus
M: Helleminka / Bruin
K016179 99.01713
227.

288

SUBOCZ SP POL 2015 Ogier gniada/172 F: Cantero sp/
M: Souvenir sp/ Landjonker S sp
K028311 616009530152815
228.

228

SUNRISE M SP POL 2013 ogier siwa/170 F: Cassilio / Cassini I
M: Soleil M / So In Love
K023381 616009690055013
229.

179

SZALONA LULU SP POL 2013 klacz ciemnogniada/162 F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
K028413 616009540104313
230.

221

SZULER SP POL 2010 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
K019540 616009540018610 105DW46
231.

192

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
K024063 616009600155113
232.

165

TIORE KWPN NED 2000 Klacz gniada/167 F: Numero Uno /Libero H
M: Odior / Habsburg
K026072 BSJA244731
233.

182

TULLAMORE PP HANOWERSKA POL 2015 klacz gniada/165 F: Toulon
M: Alida
K029083 DE431316983015
234.

158

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
K012028 POL009580333708
235.

272

URBANIA-K SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Correro
M: Ulewa/Optimist
Brak Brak
236.

281

USTI S GIRL WP Z ZANGERSHEIDE POL 2009 Klacz gniada F: Ustinov
M: Upstalh
K017024
237.

202

UTOPIA BS - POL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Ustinov
M: H-Lord Like
K025829 DE418186633312
238.

291

VENEZIA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Quality Time
M: V Emy
K022602 .
239.

254

VENI VIDI VICI SP POL 2015 wałach ciemnogniada/166 F: Hippica Koh-J-Noor /
M: Volumia / Andiamo Z
K028079 616009540072515
240.

138

VOILA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Cantero / Cambridge
M: Volterra / Van Helsing
K027116 616009530152915
241.

139

WHITE SHOT KWPN GER 2012 Klacz siwa/168 F: Singapore
M: Zahna
K027920 NLD003201203084 106HA79
242.

245

WIEDŹMIRA MŁP POL 2013 klacz siwa/165 F: Ramadan / Lirnik
M: Wiedźma / Diabełek
K023441 616006690058213
243.

363

WIVO M 2015 w siwa F: Veloce de Favi / Jouan de Frely
M: Wiquerra / Quercus du Maury
K029070 616006690064615
244.

367

WYRWIGROSZ MŁP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Irches
M: Wygrana
-- 616006690058613
245.

155

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Zaduma / Autokrata
K012109 POL009580166907
246.

154

ZAGOŃCZYK SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Zawiejka
K026082 616 009 58 02809 13
Rider Club
Competition
Prize
Antczak Dagmara SKJ HORSEPROFI Łódź
100
10
10
SUM:
120.00
Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
100
SUM:
100.00
Badowska Karolina Polski Polo Klub
50
150
125
SUM:
325.00
Badura Anna KJ Profit
25
25
50
SUM:
100.00
Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
20
SUM:
20.00
Biczysko Beata KJ Jantar Stryków
25
SUM:
25.00
Borowczak Agata KJ Zbrosławice
10
SUM:
10.00
Borzęcka Maja KJ Infernal Team
100
15
SUM:
115.00
Bula Katarzyna KJ Lando
50
SUM:
50.00
Cebula Olga JKS Equita Świętochów
25
SUM:
25.00
Derengowska Martyna KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
50
10
SUM:
60.00
Domański-Kruppa Felix .
15
SUM:
15.00
Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
15
SUM:
15.00
Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
10
150
SUM:
160.00
Gonciarek Maria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
10
15
SUM:
25.00
Grabowska Olga KJ Dworek Okuniew
50
100
250
100
100
200
150
200
SUM:
1150.00
Gumuła Natalia KS Jumping Team Wiercany
100
150
SUM:
250.00
Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
175
SUM:
175.00
Janiszewska Gabriela Łódzki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
10
150
10
10
SUM:
180.00
Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
10
20
50
SUM:
80.00
Kasprzyszak Ola JKS Equita Świętochów
10
SUM:
10.00
Kiliańska Klara Stow. KS Chojnów
10
SUM:
10.00
Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
10
10
50
SUM:
70.00
Kluska Natalia St. KJ Preria Wilkowice
10
100
SUM:
110.00
Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
25
SUM:
25.00
Kozakiewicz Paulina Klub Jeździecki Maximus Kowary
100
SUM:
100.00
Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
35
100
250
10
SUM:
395.00
Kręgielska Nikola Tuszyński KJ Garbówek
15
SUM:
15.00
Krześlak Emilia SKJ Mordaka
50
20
50
SUM:
120.00
Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
125
SUM:
125.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
650
1100
200
100
50
SUM:
2100.00
Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
50
SUM:
50.00
Kuczeriszka Aniela Stowarzyszenie KS Chojnów
10
175
SUM:
185.00
Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
50
50
50
SUM:
150.00
Lewandowska Anna Kj Agri
200
SUM:
200.00
Lewandowska Jennifer KJK ELIZAR
50
175
SUM:
225.00
Liszewska Natalia JKS u Robsonów
200
SUM:
200.00
Maciejewska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
10
10
10
100
250
250
350
SUM:
980.00
Majer Beata Kj Profit Orzesze
25
10
20
200
SUM:
255.00
Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
175
500
100
SUM:
775.00
Malewska Agata SKJ Horseprofi Łódź
200
10
50
SUM:
260.00
Markiewicz Patrycja Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
25
SUM:
25.00
Michalak Zofia St. SKJ Bobrowy Staw
10
SUM:
10.00
Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
10
SUM:
10.00
Mike Patryk KJ Global
175
SUM:
175.00
Milczarek Nina KJ Infernal Team
200
SUM:
200.00
Mordaka Maria SKJ Mordaka
25
25
SUM:
50.00
Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
100
SUM:
100.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
200
300
650
1300
10
50
SUM:
2510.00
Orlikowski Antoni SKJ Hawajka Majdan
10
50
125
SUM:
185.00
Osińska Dominika JKSR Michelin
50
50
20
10
SUM:
130.00
Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
35
300
50
SUM:
385.00
Ostrowska Oliwia St. J Napoleońska Zagroda
10
20
SUM:
30.00
Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
25
100
250
SUM:
375.00
Pazik Michalina KJ AS Dream
50
SUM:
50.00
Pietroń Martyna JKS Barłomino
200
SUM:
200.00
Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
150
100
500
350
175
SUM:
1275.00
Piórkowska Maria bpk
50
SUM:
50.00
Piroh Artsiom KJ Okoły
35
50
150
SUM:
235.00
Ptaszyńska Julia KJ Plejada
25
50
50
SUM:
125.00
Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
15
SUM:
15.00
Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
50
SUM:
50.00
Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
25
100
50
100
50
100
SUM:
425.00
Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
800
SUM:
800.00
Siucińska Klaudia Łódzki KJ
10
SUM:
10.00
Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice
450
150
200
150
SUM:
950.00
Sobczyk Weronika KJ Zbrosławice
25
SUM:
25.00
Sputowski Mateusz SKJ Mordaka
50
SUM:
50.00
Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
10
SUM:
10.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
150
175
125
50
400
SUM:
900.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
175
100
SUM:
275.00
Suchta Hubert Stowarzyszenie KS Chojnów
50
SUM:
50.00
Świerczyńska Tola KJ Wiki
10
SUM:
10.00
Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
50
250
50
50
125
SUM:
525.00
Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
10
10
250
100
SUM:
370.00
Szybka Mj'01 Irmina KJ Janowice
25
SUM:
25.00
Taczalska Maja JKS Salio
150
125
SUM:
275.00
Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
10
200
125
SUM:
335.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
25
250
100
SUM:
375.00
Wasilewski Łukasz WSH Equifirst Przybyszewo
400
200
150
SUM:
750.00
Werelich Zuzanna Jm'05 KJ Wiktorowo
125
50
150
SUM:
325.00
Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
10
150
SUM:
160.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
300
15
SUM:
315.00
Zieniewicz Dominika KJ Wiki
25
150
SUM:
175.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
SKJ HORSEPROFI Łódź
DACOLINO (244)
2020-11-13
4
100
2020-11-13
66
2020-11-14
20
2020-11-14
32
2020-11-15
27
2020-11-13
2020-11-13
21
10
2020-11-14
33
2020-11-14
20
10
2020-11-15
34
Ast Dominik
St. KJ Tradycja Siedlnica
2020-11-13
2020-11-14
2020-11-14
57
2020-11-13
60
SIBILIA (295)
2020-11-14
62
2020-11-15
4
100
2020-11-13
64
2020-11-13
11
2020-11-14
17
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2020-11-13
7
50
2020-11-13
22
2020-11-14
3
150
2020-11-14
11
2020-11-15
45
2020-11-13
39
2020-11-13
41
2020-11-14
46
2020-11-14
71
2020-11-15
4
125
Badura Anna
KJ Profit
2020-11-13
6
25
2020-11-14
7
25
2020-11-14
37
2020-11-15
4
50
Bąk Sebastian
St. R&S STABLES
2020-11-13
31
2020-11-13
13
2020-11-14
2020-11-15
35
PORTOS (235)
2020-11-14
14
2020-11-14
20
2020-11-15
HENRIETTE (283)
2020-11-13
42
2020-11-13
2020-11-14
44
2020-11-14
18
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PIPIN (195)
2020-11-13
59
2020-11-13
64
2020-11-14
19
2020-11-14
13
20
2020-11-15
Biczysko Beata
KJ Jantar Stryków
CHARITA (197)
2020-11-13
38
2020-11-13
38
2020-11-14
22
2020-11-15
6
25
Borowczak Agata
KJ Zbrosławice
GEMINI 2 (157)
2020-11-13
16
10
2020-11-13
2020-11-14
51
2020-11-14
10
2020-11-15
46
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
CARENZA (361)
2020-11-13
45
2020-11-14
5
100
2020-11-15
11
15
Bula Katarzyna
KJ Lando
ERAZM (20)
2020-11-13
5
50
2020-11-13
71
2020-11-14
14
2020-11-14
59
2020-11-15
41
Bula Szymon
KJ Lando
2020-11-13
72
2020-11-13
2020-11-14
16
2020-11-14
2020-11-15
22
Cebula Marianna
JKS Equita Świętochów
MAESTRO (121)
2020-11-13
69
2020-11-13
2020-11-15
5
2020-11-14
43
2020-11-14
Cebula Olga
JKS Equita Świętochów
GLITTER (120)
2020-11-13
6
2020-11-13
2020-11-14
15
2020-11-14
12
2020-11-15
8
25
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
2020-11-13
32
2020-11-13
35
2020-11-14
28
2020-11-14
18
2020-11-15
13
Cebulak Aleksandra
KS Jumping Team Wiercany
2020-11-13
49
2020-11-13
51
2020-11-14
28
2020-11-14
44
2020-11-15
32
Chmaj Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
JUTRZENKA (198)
2020-11-13
2020-11-13
38
2020-11-13
61
2020-11-14
10
2020-11-14
36
2020-11-15
43
Dąbrowska Julia
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
DESAND (188)
2020-11-13
30
2020-11-13
15
2020-11-14
30
2020-11-14
21
2020-11-15
Dańczak Michalina
St. R&S STABLES
GANGES (284)
2020-11-14
1
2020-11-14
2020-11-15
14
Derengowska Martyna
KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
AUGUST (329)
2020-11-13
5
50
2020-11-13
58
2020-11-14
12
2020-11-14
19
10
2020-11-15
36
Domański-Kruppa Felix
.
GALERMO (334)
2020-11-13
27
2020-11-13
68
2020-11-14
27
2020-11-15
14
15
Florczak Jakub
KJ Janowice
LENOX (6)
2020-11-13
1
2020-11-13
2020-11-14
45
2020-11-14
2020-11-15
Fornalczyk Justyna
Jeździecki Klub Sportowy Salio
2020-11-14
57
2020-11-14
Frączkowska Roksana
KJ Infernal Team
VENEZIA (291)
2020-11-13
14
2020-11-13
2020-11-14
2020-11-14
28
2020-11-15
4
2020-11-13
62
2020-11-13
2020-11-14
2020-11-14
26
2020-11-15
38
Friedman Maja Bella
St. R&S STABLES
2020-11-13
36
2020-11-13
59
2020-11-14
55
2020-11-14
24
2020-11-15
13
15
Gabrysiak Alicja
Łódzki Klub Jeździecki
2020-11-13
2020-11-13
51
2020-11-14
2020-11-14
50
2020-11-15
31
Galanciak Roksana
KJ Champion
KORD (294)
2020-11-13
2020-11-13
41
2020-11-14
2020-11-14
61
2020-11-15
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2020-11-13
65
2020-11-13
59
2020-11-15
24
2020-11-14
49
2020-11-14
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2020-11-13
29
2020-11-13
17
10
2020-11-14
2
150
2020-11-14
37
2020-11-15
Gawda M'09 Kaja
WKJ Lublin / SJ Piker
2020-11-13
2020-11-13
3
2020-11-14
36
2020-11-14
2020-11-15
3
LANZOR (351)
2020-11-13
47
2020-11-13
2020-11-14
17
2020-11-14
2020-11-15
Gołębiewski Grzegorz
KJ PLEJADA
GALANT (287)
2020-11-13
63
2020-11-13
2020-11-14
2020-11-14
56
2020-11-15
17
Gomulska Maria
brak przynależności klubowej
BATUCADA (180)
2020-11-14
33
2020-11-14
2020-11-15
36
2020-11-15
Gonciarek Maria
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
KASINIA (49)
2020-11-13
12
10
2020-11-13
35
2020-11-14
23
2020-11-15
15
15
Gotner M'09 Bartosz
WKJ Lublin
2020-11-13
2020-11-13
70
2020-11-14
62
2020-11-14
2020-11-15
8
Grabowska Olga
KJ Dworek Okuniew
EL TIGRE (280)
2020-11-13
9
2020-11-13
7
50
2020-11-14
2
100
2020-11-14
1
250
2020-11-15
3
100
2020-11-13
19
2020-11-13
4
100
2020-11-14
1
200
2020-11-14
2
150
2020-11-15
1
200
Grzegorek Adrianna
bpk
CONGO AK (312)
2020-11-14
9
2020-11-14
Gumuła Natalia
KS Jumping Team Wiercany
2020-11-13
2
100
2020-11-13
2
150
2020-11-14
15
2020-11-14
16
Haberstroh Larysa
KJ Zbrosławice
2020-11-13
15
2020-11-13
47
2020-11-14
22
2020-11-14
63
2020-11-15
21
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
2020-11-13
2
175
2020-11-14
33
2020-11-14
18
2020-11-15
26
Iveljić Zofia
LKJ Ochaby
2020-11-13
58
2020-11-13
2020-11-14
31
2020-11-14
2020-11-15
24
Janiszewska Gabriela
Łódzki Klub Jeździecki
2020-11-13
24
2020-11-13
2020-11-14
11
2020-11-14
40
2020-11-13
6
50
2020-11-13
15
2020-11-14
48
2020-11-14
31
2020-11-15
23
Jankowski Krzysztof
SKJ HorseProfi Łódź
FIORD SM (306)
2020-11-14
2020-11-14
42
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2020-11-13
14
10
2020-11-14
4
150
2020-11-15
16
PHENIX (140)
2020-11-13
55
2020-11-14
14
10
2020-11-15
48
CLICQUOT (141)
2020-11-13
74
2020-11-14
26
2020-11-15
18
PORTOS (255)
2020-11-13
11
10
Janota Natalia
LKJ Ochaby
2020-11-13
19
2020-11-14
46
2020-11-15
29
2020-11-14
23
Januszewski Sylwester
TKJ Garbówek
CHARIOT (208)
2020-11-13
76
2020-11-14
18
2020-11-14
64
2020-11-15
44
Jodłowska Elżbieta
Kj Facimiech
RUBIN (146)
2020-11-13
72
2020-11-15
14
2020-11-14
19
2020-11-14
30
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2020-11-13
21
2020-11-14
12
2020-11-15
9
Karasińska Karolina
Jeździecki Klub Sportowy Salio
DAKOTA (310)
2020-11-14
2020-11-15
21
2020-11-13
21
2020-11-13
2020-11-14
54
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
2020-11-13
16
10
2020-11-14
30
2020-11-14
9
20
2020-11-15
10
50
ZADYMKA (155)
2020-11-13
14
2020-11-14
14
2020-11-15
Karpińska Zofia
JKS Equita Świętochów
COLORADO (123)
2020-11-13
61
2020-11-13
2020-11-14
40
2020-11-14
2020-11-15
35
Kasprzyszak Ola
JKS Equita Świętochów
BASTYLIA (250)
2020-11-13
22
2020-11-13
18
10
2020-11-14
58
2020-11-15
26
Kavaliova Kseniya
KJ Okoły
ALUETTE (341)
2020-11-13
56
2020-11-13
50
2020-11-14
52
2020-11-14
2020-11-15
19
Kaźmierczak Maria
Łódzki Klub Jeździecki
2020-11-13
2020-11-13
25
2020-11-14
2020-11-14
39
2020-11-15
19
Kiliańska Klara
Stow. KS Chojnów
BERA (360)
2020-11-13
11
2020-11-13
11
10
2020-11-14
38
2020-11-15
21
Kisielowska Izabella
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
FOKUS (187)
2020-11-13
19
10
2020-11-13
32
2020-11-14
13
10
2020-11-14
9
50
2020-11-15
Kluska Natalia
St. KJ Preria Wilkowice
COLOMBINA (220)
2020-11-13
12
10
2020-11-13
25
2020-11-14
29
2020-11-14
19
2020-11-15
6
100
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2020-11-13
28
2020-11-13
31
2020-11-14
51
2020-11-14
43
2020-11-15
7
25
2020-11-13
17
2020-11-13
12
2020-11-14
41
2020-11-14
2020-11-15
12
Koszuta Julia
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
ARAMIDA (143)
2020-11-13
16
2020-11-13
2020-11-14
13
2020-11-14
45
Kozakiewicz Paulina
Klub Jeździecki Maximus Kowary
QUINNA 2 (362)
2020-11-13
26
2020-11-14
67
2020-11-14
24
2020-11-15
7
100
Kozakiewicz Paulina
Karkonoski KJ
2020-11-13
2020-11-14
13
2020-11-15
21
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
ROCKY (22)
2020-11-13
2020-11-13
11
35
2020-11-13
8
100
2020-11-14
23
2020-11-15
6
250
VOILA (138)
2020-11-13
34
2020-11-13
62
2020-11-14
11
10
2020-11-15
24
Krakowiak Jordan
Łódzki Klub Jeździecki
URBANIA-K (272)
2020-11-13
49
2020-11-13
2020-11-14
21
2020-11-14
2020-11-15
28
Kraś Helena
BPK (MAZ)
2020-11-13
56
2020-11-13
2020-11-14
49
2020-11-14
44
Kręgielska Nikola
Tuszyński KJ Garbówek
2020-11-13
12
2020-11-13
2020-11-14
41
2020-11-14
2020-11-13
14
2020-11-13
48
2020-11-14
26
2020-11-14
43
2020-11-15
9
15
Krześlak Emilia
SKJ Mordaka
GOLDEN II (262)
2020-11-13
3
50
2020-11-13
2020-11-14
12
20
2020-11-15
7
50
Ksiądz Patrycja
St. KJ Preria Wilkowice
HEIDI (218)
2020-11-13
36
2020-11-13
28
2020-11-14
4
125
2020-11-15
27
ANTARES (219)
2020-11-13
2020-11-13
63
2020-11-14
23
2020-11-15
28
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
SZULER (221)
2020-11-13
1
650
2020-11-15
2
1100
GALOPADA (222)
2020-11-13
1
200
2020-11-13
16
2020-11-14
23
2020-11-14
25
2020-11-15
11
ANTYLYA (223)
2020-11-13
49
2020-11-14
53
2020-11-15
6
100
2020-11-13
57
2020-11-13
53
2020-11-14
41
2020-11-14
54
2020-11-15
7
50
SUNRISE M (228)
2020-11-13
21
2020-11-13
14
2020-11-14
31
2020-11-14
21
Kucias Angelika
St. KJ Preria Wilkowice
UTOPIA BS (202)
2020-11-13
6
50
2020-11-13
2020-11-14
66
2020-11-15
53
2020-11-14
40
Kuczeriszka Aniela
Stowarzyszenie KS Chojnów
GUCCI (226)
2020-11-13
14
10
2020-11-14
9
2020-11-14
17
2020-11-15
2
175
Kuczyńska Aleksandra
JKS u Robsonów
2020-11-13
27
2020-11-13
2020-11-14
2020-11-15
10
Kuzańska Maria
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DOMINO (307)
2020-11-15
2
2020-11-15
Kuźma Nadia
St. SKJ Bobrowy Staw
2020-11-13
12
2020-11-15
20
Lasota Marcelina
KJ infernal team
PABLO I (58)
2020-11-13
46
2020-11-13
2020-11-14
2020-11-14
34
2020-11-15
27
Leda Karolina
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (106)
2020-11-13
17
2020-11-13
2020-11-14
2020-11-14
2020-11-15
Leszczyński Mateusz
Łódzki KJ
2020-11-13
37
2020-11-13
2020-11-14
25
2020-11-14
2020-11-15
39
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
DIARETTO (285)
2020-11-13
34
2020-11-13
18
2020-11-14
8
50
2020-11-14
4
50
2020-11-15
3
50
Lewandowska Anna
Kj Agri
F.ADERMIE (148)
2020-11-13
39
2020-11-15
2
200
2020-11-14
16
Lewandowska Jennifer
KJK ELIZAR
FREE STAR (163)
2020-11-13
42
2020-11-13
2020-11-14
6
50
2020-11-14
48
2020-11-15
3
175
Lewandowska Paulina
Łódzki Klub Jeździecki
APART (76)
2020-11-13
57
2020-11-13
2020-11-14
63
2020-11-14
2020-11-15
2020-11-15
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
CALVADOS (196)
2020-11-13
9
2020-11-14
17
2020-11-15
7
200
Machniewicz Ewa
Łódzki Klub Jeździecki
FARAMIR (168)
2020-11-13
55
2020-11-13
2020-11-14
4
2020-11-14
32
2020-11-15
1
KOKORICO (325)
2020-11-13
36
2020-11-13
2020-11-14
2020-11-14
12
2020-11-15
Maciejewska Katarzyna
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
INIESTA-P (127)
2020-11-13
22
2020-11-13
60
2020-11-14
17
10
2020-11-15
30
MARIIT P (128)
2020-11-13
42
2020-11-13
73
2020-11-14
15
10
2020-11-15
38
CORBELLA (129)
2020-11-13
13
10
2020-11-13
48
2020-11-14
41
2020-11-15
47
2020-11-13
5
100
2020-11-13
1
250
2020-11-14
1
250
2020-11-15
1
350
Madej Oliwia
Klub Jeździecki Rock Horses
CHEPETTO (258)
2020-11-13
35
2020-11-14
42
2020-11-15
11
Majer Beata
Kj Profit Orzesze
LEMOND (19)
2020-11-13
66
2020-11-13
2020-11-14
59
2020-11-14
2020-11-13
8
25
2020-11-13
15
10
2020-11-14
10
20
2020-11-14
1
200
2020-11-15
25
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
CORTACCIO (169)
2020-11-13
67
2020-11-13
2020-11-14
52
2020-11-13
27
2020-11-13
63
2020-11-14
60
2020-11-15
42
Malepszy Matylda
KJ Agro-Handel Śrem
CORD-M (326)
2020-11-13
1
175
2020-11-13
54
2020-11-14
25
2020-11-15
49
2020-11-13
26
2020-11-13
2
500
2020-11-14
12
2020-11-15
CONSENSUS (328)
2020-11-13
6
100
2020-11-13
12
2020-11-14
16
2020-11-15
Malewska Agata
SKJ Horseprofi Łódź
ESCATO (164)
2020-11-13
1
200
2020-11-13
17
10
2020-11-14
25
2020-11-14
6
50
2020-11-15
23
Malinowski Jakub
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2020-11-13
33
2020-11-14
19
2020-11-15
18
Markiewicz Patrycja
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
PODIAVOLA (300)
2020-11-13
9
2020-11-13
25
2020-11-14
6
25
2020-11-14
11
2020-11-15
Mazurowska Ewa
Klub Jeździecki HEAA
2020-11-13
37
2020-11-14
21
2020-11-15
12
2020-11-13
25
2020-11-13
52
2020-11-14
35
2020-11-15
16
IPKE S (337)
2020-11-13
13
2020-11-13
67
2020-11-14
45
2020-11-15
37
2020-11-14
43
Michalak Zofia
St. SKJ Bobrowy Staw
2020-11-13
26
2020-11-13
34
2020-11-14
16
10
2020-11-15
33
2020-11-13
29
2020-11-13
61
2020-11-14
37
2020-11-14
2020-11-15
31
Michalik Angelika
KJ Profit Orzesze
CALIDA R (147)
2020-11-13
4
2020-11-13
10
10
2020-11-14
35
2020-11-15
32
2020-11-14
5
Mike Patryk
KJ Global
TIORE (165)
2020-11-13
44
2020-11-14
1
175
2020-11-13
2020-11-14
2020-11-15
14
Milczarek Nina
KJ Infernal Team
PICASSO (252)
2020-11-13
20
2020-11-13
5
200
2020-11-14
22
2020-11-15
9
AMARANT (292)
2020-11-13
40
2020-11-13
2020-11-14
2020-11-14
24
2020-11-15
32
Mitman Amelia
Klub Jeździecki Salio
2020-11-13
32
2020-11-13
2020-11-14
18
2020-11-14
24
2020-11-15
11
Mordaka Maria
SKJ Mordaka
FINLANDIA (263)
2020-11-13
18
2020-11-13
2020-11-14
5
25
2020-11-14
8
25
2020-11-15
26
Mordaka Patryk
SKJ Mordaka
CHIANTOS (104)
2020-11-13
2020-11-13
33
2020-11-14
29
2020-11-15
23
DIATENDRA (266)
2020-11-13
22
2020-11-14
26
2020-11-15
20
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
HAGIRIA (191)
2020-11-14
65
2020-11-15
31
2020-11-13
55
2020-11-14
8
100
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
COUNTER (91)
2020-11-13
2
200
2020-11-13
4
300
2020-11-14
1
650
2020-11-15
1
1300
2020-11-13
24
2020-11-13
57
2020-11-14
47
2020-11-15
30
CLAPTON (95)
2020-11-13
9
10
2020-11-13
31
2020-11-14
27
2020-11-15
8
50
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
2020-11-13
2020-11-13
27
2020-11-14
23
2020-11-14
2020-11-15
11
Oliva Julia
SKJ Mordaka
FINISH (299)
2020-11-13
11
2020-11-13
12
2020-11-14
55
2020-11-14
13
2020-11-15
16
Orlikowski Antoni
SKJ Hawajka Majdan
2020-11-13
20
10
2020-11-14
7
50
2020-11-14
5
125
2020-11-15
25
Osińska Dominika
JKSR Michelin
ARGENTINA (308)
2020-11-13
43
2020-11-13
69
2020-11-15
2020-11-14
5
50
2020-11-14
28
2020-11-13
20
2020-11-13
28
2020-11-15
8
50
2020-11-14
14
20
2020-11-14
12
10
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
2020-11-13
10
35
2020-11-14
4
300
2020-11-15
15
2020-11-13
34
2020-11-13
23
2020-11-14
11
2020-11-14
2020-11-15
8
50
Ostrowska Oliwia
St. J Napoleońska Zagroda
IKONA (144)
2020-11-13
54
2020-11-13
2020-11-14
2020-11-14
DIAMENT (145)
2020-11-13
41
2020-11-13
43
2020-11-14
18
10
2020-11-14
11
20
Pałka Oliwia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2020-11-13
35
2020-11-14
14
2020-11-14
38
2020-11-15
17
2020-11-13
33
Papis Joanna
ŁKJ Łódź
2020-11-14
22
2020-11-14
2020-11-15
25
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2020-11-13
5
25
2020-11-13
16
2020-11-14
28
2020-11-14
3
100
2020-11-15
1
250
Pazik Michalina
KJ AS Dream
SERWUS (238)
2020-11-13
51
2020-11-14
25
2020-11-15
6
50
Piątkowski Michał
KJ Strzała Krubiczew
2020-11-13
46
2020-11-15
22
2020-11-13
70
2020-11-14
34
Pietroń Martyna
JKS Barłomino
2020-11-13
23
2020-11-13
30
2020-11-14
22
2020-11-15
4
200
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2020-11-13
4
150
2020-11-13
7
100
2020-11-14
2
500
2020-11-15
5
350
2020-11-13
18
2020-11-14
3
175
2020-11-15
17
Piórkowska Maria
bpk
KUBA (214)
2020-11-13
2020-11-13
58
2020-11-14
14
2020-11-14
39
2020-11-15
9
50
Piotrkowicz Aleksandra
KJ Olimpia Warszawa
HEWELIANA (261)
2020-11-13
28
2020-11-13
62
2020-11-14
29
2020-11-15
20
Piroh Artsiom
KJ Okoły
2020-11-13
9
35
2020-11-14
11
2020-11-15
13
2020-11-13
7
50
2020-11-13
6
150
2020-11-14
9
2020-11-15
12
AHOI (342)
2020-11-13
60
2020-11-13
2020-11-14
60
2020-11-14
2020-11-15
13
Piszczek Marta
Kjk ELIZAR
STENTOR D (184)
2020-11-13
10
2020-11-13
2020-11-14
2
2020-11-15
6
MALAQUIDA (185)
2020-11-13
4
2020-11-13
2020-11-14
8
2020-11-14
2020-11-15
18
Pliem-Perka Aleksandra
St.KS Juming Events
NERRADO (248)
2020-11-13
45
2020-11-15
16
2020-11-14
70
Pszowski Kamil
Kjk elizar
2020-11-13
26
2020-11-13
2020-11-14
2020-11-14
Pszowski Kevin
bpk
2020-11-13
15
2020-11-13
10
2020-11-14
64
2020-11-14
2020-11-15
26
2020-11-13
2
2020-11-13
2020-11-14
65
2020-11-14
2020-11-15
15
Ptaszyńska Julia
KJ Plejada
PLASTYK (81)
2020-11-14
58
2020-11-14
2020-11-15
33
NIKOZJA (229)
2020-11-13
7
25
2020-11-13
8
50
2020-11-14
24
2020-11-15
2020-11-14
6
50
Ratajska Gabriela
Jeździecki Klub Sportowy Salio
2020-11-13
2020-11-13
26
2020-11-14
2020-11-14
49
2020-11-15
12
Respondek Monika
KJ Zbrosławice
2020-11-13
30
2020-11-13
37
2020-11-14
19
2020-11-15
10
2020-11-14
44
Rosicka-Tyszko Joanna
Tuszyński KJ Garbówek
SUBOCZ (288)
2020-11-13
16
2020-11-13
28
2020-11-14
51
2020-11-15
13
COMIC BS (289)
2020-11-13
21
2020-11-13
65
2020-11-14
22
2020-11-14
69
2020-11-15
10
15
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SAMIRO (132)
2020-11-13
17
2020-11-13
10
2020-11-14
7
50
2020-11-14
21
2020-11-15
24
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-11-13
8
25
2020-11-14
21
2020-11-15
5
100
2020-11-13
30
2020-11-14
27
2020-11-13
4
50
2020-11-13
3
100
2020-11-14
3
50
2020-11-14
13
2020-11-15
2
100
Rytych Damian
TKJ Garbówek
2020-11-13
50
2020-11-13
36
2020-11-14
32
2020-11-14
39
HEMBRA (276)
2020-11-13
43
2020-11-13
24
2020-11-14
30
2020-11-14
33
RAMIKA (277)
2020-11-13
52
2020-11-13
2020-11-14
53
2020-11-14
Sas Eliza
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DAFNE (90)
2020-11-13
45
2020-11-13
2020-11-14
3
2020-11-14
2020-11-15
16
Seroka Anna
SKJ Bajardo Czosnów
2020-11-13
15
2020-11-14
13
2020-11-15
3
800
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
2020-11-15
40
2020-11-15
BERNIKLA (366)
2020-11-14
2020-11-14
37
2020-11-15
9
2020-11-15
10
2020-11-14
46
2020-11-14
Siucińska Klaudia
Łódzki KJ
2020-11-13
35
2020-11-13
50
2020-11-14
31
2020-11-14
50
2020-11-15
18
GRENADA (230)
2020-11-13
38
2020-11-13
34
2020-11-14
9
10
2020-11-15
15
Śliż Kinga
KJ Profit Orzesze
KEBIR (44)
2020-11-13
33
2020-11-13
2020-11-14
2020-11-14
29
2020-11-15
34
2020-11-15
Słodczyk Dominik
KJ Global
2020-11-13
53
2020-11-13
30
2020-11-14
16
2020-11-14
49
2020-11-15
17
Słodczyk Dominik
KJ Preria Wilkowice
2020-11-13
23
2020-11-13
13
2020-11-14
15
2020-11-15
4
450
ROSSA (205)
2020-11-13
2020-11-14
6
150
2020-11-15
10
2020-11-14
2
200
WIVO (363)
2020-11-13
19
2020-11-13
20
2020-11-14
10
2020-11-14
10
2020-11-15
7
STAR LADY (364)
2020-11-13
47
2020-11-13
77
2020-11-14
34
2020-11-14
56
2020-11-15
3
150
Sobczyk Weronika
KJ Zbrosławice
DUNKA (207)
2020-11-13
44
2020-11-13
75
2020-11-14
7
25
2020-11-14
40
2020-11-15
51
Sputowski Mateusz
SKJ Mordaka
GERY (264)
2020-11-13
52
2020-11-13
25
2020-11-14
22
2020-11-14
2020-11-15
40
2020-11-13
46
2020-11-13
8
50
2020-11-14
9
2020-11-14
52
2020-11-15
50
Stasiak Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CASCADA (271)
2020-11-13
9
10
2020-11-15
25
2020-11-14
18
2020-11-14
39
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
COLLINS S (268)
2020-11-13
3
150
2020-11-13
29
2020-11-14
2
175
2020-11-14
30
2020-11-15
12
2020-11-13
4
125
2020-11-14
8
50
2020-11-15
39
2020-11-13
2020-11-13
11
2020-11-14
3
400
2020-11-15
14
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
2020-11-13
3
175
2020-11-13
14
2020-11-14
7
100
2020-11-15
11
Suchta Hubert
Stowarzyszenie KS Chojnów
ARAFAT (225)
2020-11-13
56
2020-11-13
9
2020-11-14
7
50
2020-11-14
42
2020-11-15
22
Suliborska Wiktoria
Łódzki Klub Jeździecki
2020-11-13
20
2020-11-13
2020-11-14
48
2020-11-14
2020-11-15
37
Susperregui-Stempkowska Sara
BPK (MAZ)
LIBELIUS (171)
2020-11-13
31
2020-11-13
33
2020-11-14
68
2020-11-15
19
Świerczyńska Tola
KJ Wiki
2020-11-13
17
10
2020-11-14
15
2020-11-15
15
Szczech Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Jantar
2020-11-15
23
2020-11-15
Szewczyk Bartosz
KJ Strzała Krubiczew
2020-11-13
2020-11-13
71
2020-11-14
47
2020-11-14
20
2020-11-15
14
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
2020-11-13
13
2020-11-13
40
2020-11-14
7
2020-11-14
42
2020-11-15
35
TIGRINA (192)
2020-11-13
8
50
2020-11-14
17
2020-11-15
3
250
FELINE WM (193)
2020-11-13
6
50
2020-11-13
29
2020-11-14
5
50
2020-11-15
5
125
2020-11-13
2020-11-13
22
2020-11-14
46
2020-11-14
54
2020-11-15
34
Szojda Emilia
KJ Profit Orzesze
DARKLIGHT (151)
2020-11-13
44
2020-11-13
30
2020-11-14
35
2020-11-14
26
2020-11-15
30
2020-11-15
2020-11-13
15
10
2020-11-13
13
10
2020-11-14
38
2020-11-15
1
250
2020-11-14
4
100
Szor Anna
BPK (maz)
PLASTYK (81)
2020-11-13
2020-11-13
Szybka Mj'01 Irmina
KJ Janowice
E-MAIL (3)
2020-11-13
7
25
2020-11-14
27
2020-11-15
13
Taczalska Maja
JKS Salio
2020-11-13
2
150
2020-11-14
3
125
2020-11-14
2020-11-15
29
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
DANDY (249)
2020-11-13
37
2020-11-14
15
2020-11-15
22