Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
189 ACCEPTED 2020-10-20 06:56:04
2020-10-19 21:46:13
Wiktoria Tykarska PASJONATA ARNI
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
188 ACCEPTED 2020-10-19 14:48:53
2020-10-19 13:52:58
Zofia Chrzanowska CINZANO MK
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
187 ACCEPTED 2020-10-19 11:26:36
2020-10-19 11:23:23
Martyna Przednowek MONTE CARLO
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
186 ACCEPTED 2020-10-19 11:26:32
2020-10-19 10:53:06
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 2x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
185 ACCEPTED 2020-10-19 11:26:29
2020-10-19 10:45:11
Klaudia Siucińska SZALONA LULU
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
184 ACCEPTED 2020-10-19 11:06:03
2020-10-19 10:25:18
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/C/DiM Duże Konie C130cm z oceną stylu jeźdźca
183 ACCEPTED 2020-10-19 09:56:31
2020-10-19 08:57:38
Antonina Kurzeja PRINCESS MATHILDA
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
182 ACCEPTED 2020-10-19 09:56:34
2020-10-19 08:56:45
Zuzanna Kurzeja CALIMENA
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 36/LL/L/DiM Konkurs pocieszenia LL80/90/100cm Zwykły Art 238.2.1
181 ACCEPTED 2020-10-19 09:56:38
2020-10-19 08:56:06
Klaudia Kamińska LIBERTY K
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 37/L/P/DiM Konkurs pocieszenia 100/110cm Zwykły Art 238.2.1
180 ACCEPTED 2020-10-19 08:44:54
2020-10-19 08:32:37
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/DiM Duże Konie C 130cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 34/C/DiM Finał Rundy Juniorskiej i Młodzierzowej C 130cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
179 ACCEPTED 2020-10-19 08:44:58
2020-10-19 08:31:12
Gabriela Janiszewska PRIDE OF BALLYMORE
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/LL/L/DiM Konkurs pocieszenia LL80/90/100cm Zwykły Art 238.2.1
178 ACCEPTED 2020-10-19 08:45:01
2020-10-19 08:30:08
Gabriela Ratajska KIND REGARDS DE SPAN
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/LL/L/DiM Konkurs pocieszenia LL80/90/100cm Zwykły Art 238.2.1
177 ACCEPTED 2020-10-19 08:45:04
2020-10-19 08:28:48
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 37/L/P/DiM Konkurs pocieszenia 100/110cm Zwykły Art 238.2.1
176 ACCEPTED 2020-10-19 08:25:46
2020-10-19 08:25:06
Ewa Machniewicz BEAUTYFULL LADY Z
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 36/LL/L/DiM Konkurs pocieszenia LL80/90/100cm Zwykły Art 238.2.1
175 ACCEPTED 2020-10-19 08:25:49
2020-10-18 23:23:32
Maja Bella Friedman CORDULA GRUN W
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/DiM P120cm Zwykły Art 238.2.1
174 ACCEPTED 2020-10-18 23:17:58
2020-10-18 22:53:01
Gaja Kazimierczak NESKA
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 18/LL/DiM LL50cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
173 ACCEPTED 2020-10-19 20:30:52
2020-10-18 22:37:30
Janina Wierzchowska PRINCESKA
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
172 ACCEPTED 2020-10-18 22:20:17
2020-10-18 22:10:07
Zuzanna Olawa Vel Olawińska DALIA
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P 110cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
  • 1x 37/L/P/DiM Konkurs pocieszenia 100/110cm Zwykły Art 238.2.1
171 ACCEPTED 2020-10-18 22:20:24
2020-10-18 19:48:05
Maja Nagła PASJONATA PARYS
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
170 ACCEPTED 2020-10-18 22:20:28
2020-10-18 19:43:26
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
169 ACCEPTED 2020-10-18 22:20:31
2020-10-18 19:12:13
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/C/DiM Duże Konie C130cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/DiM Duże Konie C 130cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 34/C/DiM Finał Rundy Juniorskiej i Młodzierzowej C 130cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
168 ACCEPTED 2020-10-18 19:05:49
2020-10-18 18:52:48
Amelia Ostrowska JAKARTA
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P 110cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
167 ACCEPTED 2020-10-18 18:47:05
2020-10-18 15:12:40
Magdalena Boguś DERWISZ
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
166 ACCEPTED 2020-10-18 18:47:10
2020-10-18 15:12:04
Aleksandra Żmijewska GARLAND
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
165 ACCEPTED 2020-10-18 18:47:16
2020-10-18 15:10:50
Dominika Łukaszewska TORERO
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
164 ACCEPTED 2020-10-18 18:47:22
2020-10-18 15:10:09
Lena Parzych CHAGAL
  • 2x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
163 ACCEPTED 2020-10-18 18:47:27
2020-10-18 15:09:37
Hubert Kowalczyk CUDUŚ
  • 2x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
162 ACCEPTED 2020-10-18 18:47:32
2020-10-18 15:08:59
Hubert Kowalczyk BEN HUR
  • 2x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
161 ACCEPTED 2020-10-20 06:56:07
2020-10-18 14:52:38
Zofia Janusz EMMA
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
160 ACCEPTED 2020-10-20 06:56:14
2020-10-18 14:52:13
Zofia Janusz TURIA
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
159 ACCEPTED 2020-10-18 18:47:55
2020-10-18 11:24:02
Magdalena Piskorska SOUL
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
158 ACCEPTED 2020-10-18 18:48:01
2020-10-18 00:45:32
Alicja Bigaj SAMBOR
  • 2x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 18/LL/DiM LL50cm z oceną stylu jeźdźca
157 ACCEPTED 2020-10-18 18:48:07
2020-10-17 17:36:41
Maria Michalska CHARDONNAY DELUXE H
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
156 ACCEPTED 2020-10-18 18:48:14
2020-10-17 17:35:12
Maria Michalska GINO BOY N
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
155 ACCEPTED 2020-10-18 18:48:24
2020-10-17 14:55:55
Noemi Kozioł KOSMA
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
154 ACCEPTED 2020-10-16 21:33:58
2020-10-16 21:03:45
Hanna Maciejewska LOLITA VAN AVERMAET
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
153 ACCEPTED 2020-10-16 17:54:33
2020-10-16 15:27:46
Kornelia Naumiuk JAWA
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
152 ACCEPTED 2020-10-16 17:54:36
2020-10-16 15:27:11
Kornelia Naumiuk DOMINO
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
151 ACCEPTED 2020-10-16 09:15:49
2020-10-15 19:54:35
Malwina Białecka ASTERKA
  • 2x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 18/LL/DiM LL50cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
150 ACCEPTED 2020-10-16 09:16:02
2020-10-15 14:14:34
Kaja Mitman DOW JONES HX
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
149 ACCEPTED 2020-10-16 09:16:09
2020-10-14 22:33:23
Lena Róża Rybak-Massalska BALLYHANE FRADDY
  • 2x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/P/DiM Kuce i Małe Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
148 ACCEPTED 2020-10-16 09:16:17
2020-10-14 21:23:36
Roksana Nawrocka VI-VI ZAGORKA
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
147 ACCEPTED 2020-10-16 09:16:30
2020-10-14 17:49:16
Lena Falkiewicz JACODI’S ANJA’S ALENA
  • 2x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
146 ACCEPTED 2020-10-16 09:16:39
2020-10-14 17:28:57
Lena Falkiewicz FIGA
  • 2x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/LL/DiM Konkurs pocieszenia LL50/60/70cm Zwykły Art 238.2.1
145 ACCEPTED 2020-10-16 09:16:45
2020-10-14 14:35:49
Hanna Pis SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
144 ACCEPTED 2020-10-16 09:16:57
2020-10-14 12:40:30
Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH
  • 1x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/P/DiM Kuce i Małe Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/P/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P 110cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
143 ACCEPTED 2020-10-16 09:17:08
2020-10-14 12:39:17
Hubert Aniołek OLIVER
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/LL/DiM Finał Grupy C LL95cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
142 ACCEPTED 2020-10-16 09:17:18
2020-10-14 09:07:13
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
141 ACCEPTED 2020-10-16 09:17:24
2020-10-13 22:44:49
Diana Zając DEKORACJA
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
140 ACCEPTED 2020-10-16 09:17:42
2020-10-13 21:53:01
Lena Michalska BISIA
  • 2x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
139 ACCEPTED 2020-10-16 09:17:49
2020-10-13 21:40:39
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 38/N/C/DiM Konkurs pocieszenia 120/130cm Zwykły Art 238.2.1
138 ACCEPTED 2020-10-16 09:18:00
2020-10-13 21:01:30
Julia Kowalska HARNAŚ
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 36/LL/L/DiM Konkurs pocieszenia LL80/90/100cm Zwykły Art 238.2.1
137 ACCEPTED 2020-10-16 09:18:09
2020-10-13 20:21:16
Katarzyna Żuchowicka MERNIE
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/P/DiM Kuce i Małe Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
136 ACCEPTED 2020-10-16 09:18:15
2020-10-13 20:20:13
Katarzyna Żuchowicka AWANGARDA
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P 110cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
135 ACCEPTED 2020-10-16 09:18:22
2020-10-13 17:15:46
Adam Goszczyński BAZYLIA
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
134 ACCEPTED 2020-10-16 09:18:28
2020-10-13 17:14:38
Adam Goszczyński CAJERO
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
133 ACCEPTED 2020-10-16 09:18:34
2020-10-13 17:11:01
Michalina Dańczak GANGES
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
132 ACCEPTED 2020-10-16 09:18:39
2020-10-13 17:09:16
Michalina Ksiązek MAIDI
  • 2x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
131 ACCEPTED 2020-10-16 09:18:45
2020-10-13 17:08:34
Antonina Książek DANAWAY EVANDER 89885
  • 2x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
130 ACCEPTED 2020-10-16 09:18:51
2020-10-13 11:32:31
Kamil Dzięgielewski JOS
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/LL/DiM Konkurs pocieszenia LL50/60/70cm Zwykły Art 238.2.1
129 ACCEPTED 2020-10-16 09:18:58
2020-10-13 11:29:50
Katarzyna Beczak MISTER
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
128 ACCEPTED 2020-10-13 11:36:09
2020-10-13 09:11:05
Marika Kubera NOBELSTAR 0005
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
127 ACCEPTED 2020-10-13 08:20:40
2020-10-12 22:34:24
Aleksandra Kołodzińska LILI ZAGORKA
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
126 ACCEPTED 2020-10-12 17:22:57
2020-10-12 16:12:25
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 2x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
125 ACCEPTED 2020-10-12 13:29:59
2020-10-12 12:56:01
Wiktoria Troć LOTOS
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
124 ACCEPTED 2020-10-12 12:49:23
2020-10-12 10:46:15
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
123 ACCEPTED 2020-10-12 12:49:28
2020-10-12 09:54:26
Zofia Wierucka CYKOR
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
122 ACCEPTED 2020-10-12 12:49:35
2020-10-12 09:53:41
Maria Wierucka IGIEŁKA
  • 2x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 18/LL/DiM LL50cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/LL/Finał Grupy A0 LL50cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
121 ACCEPTED 2020-10-12 12:50:25
2020-10-12 09:45:18
Nel Skotarczak HELABA D'INSEGOTTE
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
120 ACCEPTED 2020-10-12 12:50:31
2020-10-12 09:44:49
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
119 ACCEPTED 2020-10-12 12:50:55
2020-10-11 22:28:43
Sonia Stein ZYGFRYD
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
118 ACCEPTED 2020-10-18 18:48:37
2020-10-11 22:24:15
Jagna Grabowska MALTA
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
117 ACCEPTED 2020-10-12 12:51:06
2020-10-11 22:22:43
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
116 ACCEPTED 2020-10-11 21:43:41
2020-10-11 20:41:50
Julia Ganowska NANDINA
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
115 ACCEPTED 2020-10-11 21:43:48
2020-10-11 20:36:21
Julia Ganowska TIFFANY
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/DiM P120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 24/P/DiM Kuce i Małe Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/N/DiM Kuce i Małe Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/N/DiM Finał Grand Prix Grupa DiE N120cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
114 ACCEPTED 2020-10-11 21:43:54
2020-10-11 20:33:44
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
113 ACCEPTED 2020-10-11 21:44:03
2020-10-11 20:32:26
Agata Kamińska CASANDRA
  • 2x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/DiM Duże Konie C 130cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 34/C/DiM Finał Rundy Juniorskiej i Młodzierzowej C 130cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
112 ACCEPTED 2020-10-11 21:44:10
2020-10-11 19:36:16
Julia Wąsiewicz MARINO
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P 110cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
111 ACCEPTED 2020-10-11 21:44:17
2020-10-11 19:15:49
Kornelia Pawłowska ORCHID’S RADJAH
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
110 ACCEPTED 2020-10-11 21:44:24
2020-10-11 19:08:46
Tola Świerczyńska PETIT A PETIT
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P 110cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
109 ACCEPTED 2020-10-11 21:44:35
2020-10-11 18:05:38
Aleksandra Wytrykowska EMI MK
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P 110cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
108 ACCEPTED 2020-10-11 15:56:30
2020-10-11 15:29:08
Otylia Barczyk MELODY
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
107 ACCEPTED 2020-10-11 11:24:58
2020-10-11 11:10:16
Antonina Benska ROCK
  • 2x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
106 ACCEPTED 2020-10-11 10:05:07
2020-10-11 08:58:36
Zofia Chrzanowska GAJA
  • 2x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 38/N/C/DiM Konkurs pocieszenia 120/130cm Zwykły Art 238.2.1
105 ACCEPTED 2020-10-16 09:19:04
2020-10-10 22:37:43
Martyna Pliem-Perka TAMIZA
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/LL/L/DiM Konkurs pocieszenia LL80/90/100cm Zwykły Art 238.2.1
104 ACCEPTED 2020-10-11 07:34:57
2020-10-10 21:37:23
Alicja Olaszek PRINCE POLO
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
103 ACCEPTED 2020-10-10 13:59:12
2020-10-10 11:46:19
Lena Sawicka LONGLIFE
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
102 ACCEPTED 2020-10-10 09:10:55
2020-10-10 06:49:35
Martyna Grobelny MAKS
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
101 ACCEPTED 2020-10-10 09:10:57
2020-10-10 06:42:01
Martyna Grobelny GRAPPA
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
100 ACCEPTED 2020-10-09 20:41:51
2020-10-09 19:20:05
Michalina Łącka MAURIK'S LIU. JO
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
99 ACCEPTED 2020-10-09 20:41:54
2020-10-09 18:12:42
Lena Gabriel BRAVOUR PP
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
98 ACCEPTED 2020-10-18 18:48:45
2020-10-09 17:24:44
Lena Anna Tokarz SISSI ZAGORKA
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
97 ACCEPTED 2020-10-16 17:54:41
2020-10-09 15:34:15
Maja Sałapatek SANTIAGO
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
96 ACCEPTED 2020-10-09 15:43:47
2020-10-09 15:33:15
Olga Karasińska PASCAL JAN-PON
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
95 ACCEPTED 2020-10-09 07:11:48
2020-10-08 21:06:06
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
94 ACCEPTED 2020-10-09 09:52:11
2020-10-08 18:12:28
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/DiM P120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 24/P/DiM Kuce i Małe Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/N/DiM Kuce i Małe Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/N/DiM Finał Grand Prix Grupa DiE N120cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
93 ACCEPTED 2020-10-08 17:33:06
2020-10-08 15:20:05
Dagmara Willamowicz BONA
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
92 ACCEPTED 2020-10-08 17:33:37
2020-10-08 10:50:56
Roksana Nawrocka GENF
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/DiM P120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P 110cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
91 ACCEPTED 2020-10-16 09:19:09
2020-10-08 10:50:13
Roksana Nawrocka D'ACORD
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
90 ACCEPTED 2020-10-08 17:33:48
2020-10-08 09:25:12
Nina Sućko RIVER LILLY
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
89 ACCEPTED 2020-10-08 17:33:53
2020-10-08 09:24:40
Zuzanna Przybylska AIR LINE CK Z
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
88 ACCEPTED 2020-10-08 17:33:58
2020-10-08 09:24:13
Zuzanna Przybylska CINAMON
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
87 ACCEPTED 2020-10-08 17:34:04
2020-10-08 09:23:52
Nicole Pluskota SKY LIGHT AMIGO
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
86 ACCEPTED 2020-10-08 17:34:09
2020-10-08 09:23:06
Julia Pięta LILLY ROSE V.D. STEINE
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
85 ACCEPTED 2020-10-08 17:34:14
2020-10-08 09:22:33
Julia Pięta NARCOTIQUE TACHOR
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
84 ACCEPTED 2020-10-08 17:34:18
2020-10-08 09:21:56
Olga Patecka BOCÓ AN MHUILEANN
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
83 ACCEPTED 2020-10-08 17:34:24
2020-10-08 09:21:34
Oliwia Palacz OSCAR
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
82 ACCEPTED 2020-10-08 17:34:29
2020-10-08 09:21:03
Oliwia Palacz HIGHFORCE ONE
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
81 ACCEPTED 2020-10-08 17:34:35
2020-10-08 09:20:24
Luna Kowalonek BORSALINO
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
80 ACCEPTED 2020-10-08 17:34:39
2020-10-08 09:19:42
Oliwia Budzyńska INIS SLE SORCERER
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
79 ACCEPTED 2020-10-18 18:48:51
2020-10-08 00:01:38
Zofia Sztajnert SUBLIEM'S MILANO
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
78 ACCEPTED 2020-10-08 09:11:16
2020-10-07 22:14:19
Paulina Słoniec WENDY
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
77 ACCEPTED 2020-10-08 09:11:25
2020-10-07 22:14:06
Paulina Słoniec FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
76 ACCEPTED 2020-10-08 09:11:36
2020-10-07 22:13:44
Paulina Słoniec ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
75 ACCEPTED 2020-10-07 16:29:47
2020-10-07 15:16:46
Anastazja Burzyńska-Ellis KORAL
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
74 ACCEPTED 2020-10-07 11:27:58
2020-10-07 10:22:04
Natalia Brzozowska TABACZEK
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 35/LL/DiM Konkurs pocieszenia LL50/60/70cm Zwykły Art 238.2.1
73 ACCEPTED 2020-10-07 11:28:01
2020-10-07 09:42:46
Jolanta Kóska KLEO
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
72 ACCEPTED 2020-10-07 11:28:03
2020-10-07 09:42:00
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
71 ACCEPTED 2020-10-07 11:28:08
2020-10-07 09:28:12
Blanka Kaczmarek OSCAR
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
70 ACCEPTED 2020-10-10 13:59:17
2020-10-07 08:22:11
Gabriela Galińska TALL
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
69 ACCEPTED 2020-10-07 07:44:19
2020-10-06 23:09:45
Maria Kaźmierczak DONNA STAR
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 36/LL/L/DiM Konkurs pocieszenia LL80/90/100cm Zwykły Art 238.2.1
68 ACCEPTED 2020-10-06 18:54:32
2020-10-06 17:36:35
Marek Layer RINGO
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
67 ACCEPTED 2020-10-16 09:19:14
2020-10-06 17:35:55
Marek Layer RAMONA
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
66 ACCEPTED 2020-10-19 20:31:10
2020-10-06 17:28:44
Zofia Ciszek ZUCCHERO A VELO
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
65 ACCEPTED 2020-10-19 20:31:16
2020-10-06 17:27:56
Zofia Ciszek BEŁT
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
64 ACCEPTED 2020-10-07 07:56:10
2020-10-06 12:30:09
Nikola Kręgielska VENI VIDI VICI
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
63 ACCEPTED 2020-10-07 07:55:45
2020-10-06 12:29:22
Nikola Kręgielska COQUICKUCO G
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
62 ACCEPTED 2020-10-06 13:08:06
2020-10-06 12:28:13
Natalia Kręgielska SANTA
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
61 ACCEPTED 2020-10-06 13:08:08
2020-10-06 11:30:59
Iga Grodska PIXI BH
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
60 ACCEPTED 2020-10-07 11:28:12
2020-10-06 08:10:19
Maja Dąbrowska OSCAR
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
59 ACCEPTED 2020-10-06 11:13:20
2020-10-06 08:08:02
Maja Dąbrowska TAMARYSZEK
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
58 ACCEPTED 2020-10-07 09:18:16
2020-10-06 08:01:35
Maja Dąbrowska RONDO'S BLACK BOY
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
57 ACCEPTED 2020-10-06 11:13:25
2020-10-06 07:57:55
Maja Dąbrowska BUSZKA
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
56 ACCEPTED 2020-10-06 11:13:29
2020-10-06 07:56:22
Maria Baranowicz MARINA
  • 2x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
55 ACCEPTED 2020-10-06 11:13:30
2020-10-05 22:08:06
Weronika Mucha DEMON DEL
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
  • 1x 29/LL/DiM Finał Grupy C LL95cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
54 ACCEPTED 2020-10-05 21:43:10
2020-10-05 21:17:54
Wiktoria Świrska COR DE LA ROSA
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
53 ACCEPTED 2020-10-10 13:59:22
2020-10-05 21:09:40
Maria Olejnik ERYK PONY SPORT
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
52 ACCEPTED 2020-10-05 21:43:16
2020-10-05 20:20:37
Zofia Sondej PIKTOGRAM
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/P/DiM Kuce i Małe Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
51 ACCEPTED 2020-10-18 18:49:06
2020-10-05 20:20:04
Amelia Dąbek BOSS
  • 2x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P 110cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
50 ACCEPTED 2020-10-10 13:59:26
2020-10-05 19:50:04
Maja Szczepanik DAGA
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
49 ACCEPTED 2020-10-05 17:28:07
2020-10-05 16:29:30
Magdalena Karabasz BALTICA
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
48 ACCEPTED 2020-10-19 22:27:20
2020-10-05 12:57:05
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
47 ACCEPTED 2020-10-19 22:26:28
2020-10-05 12:55:55
Tola Wawrzkiewicz HALNY
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
46 ACCEPTED 2020-10-05 14:22:14
2020-10-05 12:24:10
Zofia Gendera ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
45 ACCEPTED 2020-10-05 14:22:26
2020-10-05 12:22:58
Agata Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
44 ACCEPTED 2020-10-12 12:51:11
2020-10-05 12:22:39
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
43 ACCEPTED 2020-10-05 14:22:34
2020-10-05 12:22:10
Wiktoria Cwalina BESSEL
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
42 ACCEPTED 2020-10-05 14:22:38
2020-10-05 12:21:50
Zuzanna Dąbrowska BENITO
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
41 ACCEPTED 2020-10-05 14:22:42
2020-10-05 12:21:22
Zuzanna Dąbrowska ORINOKO
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
40 ACCEPTED 2020-10-05 14:22:47
2020-10-05 12:21:00
Lila Kulesza BESSEL
  • 2x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
39 ACCEPTED 2020-10-05 14:22:50
2020-10-05 12:20:27
Lila Kulesza ALF
  • 2x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
38 ACCEPTED 2020-10-05 14:22:54
2020-10-05 12:20:06
Wiktoria Cwalina S-PIORUN
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
37 ACCEPTED 2020-10-05 14:22:59
2020-10-05 12:19:42
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
36 ACCEPTED 2020-10-05 14:23:02
2020-10-05 10:11:22
Hanna Kuc KOEKOEKSHOF ROSALYN
  • 2x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
35 ACCEPTED 2020-10-05 17:28:11
2020-10-05 09:56:24
Julia Karbowiak SANTINO
  • 2x 18/LL/DiM LL50cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/LL/Finał Grupy A0 LL50cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
34 ACCEPTED 2020-10-10 13:59:30
2020-10-05 09:02:13
Karolina Wernerowicz VALES BLUERAY
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
33 ACCEPTED 2020-10-10 13:59:52
2020-10-05 09:01:29
Karolina Wernerowicz MISSISSIPI
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
32 ACCEPTED 2020-10-10 14:00:09
2020-10-05 08:59:56
Aleksandra Wernerowicz GENIUS
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
31 ACCEPTED 2020-10-11 15:56:32
2020-10-04 21:59:55
Stanisław Woźniak JARY
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 18/LL/DiM LL50cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/LL/Finał Grupy A0 LL50cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
30 ACCEPTED 2020-10-11 15:56:39
2020-10-04 21:58:28
Pola Lewczyk GALLIANO
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
29 ACCEPTED 2020-10-04 22:17:55
2020-10-04 20:44:01
Olga Styła FIJI
  • 2x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
28 ACCEPTED 2020-10-04 22:17:59
2020-10-04 19:54:45
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
27 ACCEPTED 2020-10-04 22:18:07
2020-10-04 19:51:07
Barbara Piontek RHIANNA S
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
26 ACCEPTED 2020-10-04 22:18:10
2020-10-04 19:50:17
Urszula Piontek BEAUTY
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
25 ACCEPTED 2020-10-04 11:26:27
2020-10-04 07:39:34
Małgorzata Babczyńska LOUGH DERG MAY FLY (GATEAU HELLO DOLLY)
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
24 ACCEPTED 2020-10-04 11:26:31
2020-10-03 22:51:22
Iga Chojowska BENETON
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
23 ACCEPTED 2020-10-18 18:49:11
2020-10-03 15:09:48
Irena Bigaj SAMBOR
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
22 ACCEPTED 2020-10-03 15:09:38
2020-10-03 15:07:59
Irena Bigaj LOTOS
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
21 ACCEPTED 2020-10-11 07:35:03
2020-10-02 22:48:36
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/LL/DiM Finał Grupy C LL95cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
20 ACCEPTED 2020-10-11 07:35:08
2020-10-02 22:47:45
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/LL/DiM Finał Grupy C LL95cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
19 ACCEPTED 2020-10-02 08:45:38
2020-10-01 23:45:48
Gabriela Romanowska HAPPY DAY
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
18 ACCEPTED 2020-10-02 08:45:44
2020-10-01 23:45:08
Gabriela Romanowska ERO
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
17 ACCEPTED 2020-10-11 21:44:55
2020-10-01 20:00:43
Katarzyna Zawadzka POSEJDON
  • 2x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/LL/Finał Grupy A0 LL50cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
16 ACCEPTED 2020-10-20 06:56:20
2020-10-01 16:50:55
Ewa Macieszczak ARAGOR
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P 110cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
15 ACCEPTED 2020-10-01 17:08:43
2020-10-01 16:13:07
Zofia Biel HAPPY HONY
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
14 ACCEPTED 2020-10-01 17:08:46
2020-10-01 16:12:34
Zofia Biel D'APRIL
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
13 ACCEPTED 2020-10-01 17:08:49
2020-10-01 16:11:58
Liliana Voigt HANDSOME KID B
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
12 ACCEPTED 2020-10-01 10:24:04
2020-10-01 09:53:01
Olga Pawłowska ORCHID'S RILEY RJT
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
11 ACCEPTED 2020-10-01 09:15:43
2020-10-01 08:38:23
Roksana Frączkowska IMPRESA MISS NANDO
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
10 ACCEPTED 2020-09-30 20:24:47
2020-09-30 18:27:48
Hanna Stein ODYSEJA
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
9 ACCEPTED 2020-09-30 20:24:42
2020-09-30 15:25:56
Matylda Szrajer ANAKONDA
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
8 ACCEPTED 2020-10-13 11:36:16
2020-09-30 15:15:38
Gaja Żydek WIRUS
  • 2x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 18/LL/DiM LL50cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 26/LL/Finał Grupy A0 LL50cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
7 ACCEPTED 2020-09-30 20:24:30
2020-09-30 15:00:22
Maja Kliś LIPO
  • 2x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
6 ACCEPTED 2020-09-30 20:24:25
2020-09-30 14:59:33
Maja Kliś KLARA
  • 2x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
5 ACCEPTED 2020-09-30 20:24:18
2020-09-30 13:56:43
Aleksandra Borowczak KSENA
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
4 ACCEPTED 2020-09-30 20:24:13
2020-09-30 13:55:34
Agata Borowczak GEMINI 2
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P 110cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
3 ACCEPTED 2020-09-30 20:24:05
2020-09-30 13:53:01
Kalina Sierakowska BIANKO
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
2 ACCEPTED 2020-09-30 20:23:55
2020-09-30 13:52:07
Julia Peszek HADES PONYSPORT
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
1 ACCEPTED 2020-09-30 20:23:49
2020-09-30 13:51:34
Julia Peszek LUNA
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Aniołek Hubert SKJ Pony Power
2007 (JM.)
O045368
2. Antczak Dagmara SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O038694
3. Babczyńska Małgorzata Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2009 (JM.)
O045328
4. Baranowicz Maria KJ Cavallino
2010 (Mł.)
Brak
5. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (J.)
O039682
6. Basińska Olga Stow. SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O056249
7. Beczak Katarzyna Stow. SSK Stare Babice
2009 (JM.)
O050799
8. Benska Antonina Klub Jeździecki Metpol
2008 (JM.)
----
9. Białecka Malwina SSKJ GROBICE
2009 (JM.)
Brak
10. Biel Zofia WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
O040729
11. Bigaj Alicja KS FARUK
2012 (Mł.)
O059676
12. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (JM.)
O049057
13. Boguś Magdalena KJ Chrobry Warszawa
2003 (J.)
O050100
14. Borowczak Agata KJ Zbrosławice
2005 (J.)
O039208
15. Borowczak Aleksandra KJ Zbrosławice
2010 (Mł.)
O050822
16. Brzozowska Natalia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2010 (Mł.)
O059429
17. Budzyńska Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
Brak
18. Burzyńska-Ellis Anastazja KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O058973
19. Byczkowska Zuzanna KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
O057366
20. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
21. Chojowska Iga Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2010 (Mł.)
O054009
22. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
23. Ciszek Zofia KJ Akademia Kucania
2010 (Mł.)
O051053
24. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
25. Dąbek Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043044
26. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
27. Dąbrowska Zofia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
28. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051361
29. Dańczak Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047648
30. Dzięgielewski Kamil Stow. SSK Stare Babice
2007 (JM.)
O056801
31. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
32. Frączkowska Roksana KJ Infernal Team
2009 (JM.)
O059412
33. Friedman Maja BPK (MAZ)
2003 (J.)
O031354
34. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
35. Gabriel Lena LKS Nadwiślanin
2007 (JM.)
O046541
36. Galińska Gabriela ŁKJ
2011 (Mł.)
brak
37. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O044125
38. Gawęda Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O047345
39. Gendera Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O059842
40. Goszczynski Adam StKs Jumping Events
2010 (Mł.)
Brak
41. Goszczyński Tomasz
2013 (Mł.)
42. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O037891
43. Grobelny Martyna LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2010 (Mł.)
O050095
44. Grodska Iga KJ Profit Orzesze
2010 (Mł.)
O057054
45. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O047941
46. Janiszewska Gabriela Łódzki Klub Jeździecki
2003 (J.)
0039284
47. Janusz Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O057823
48. Kaczmarek Blanka KJ Cavallino
2009 (JM.)
Brak
49. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
50. Kamińska Klaudia KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O034084
51. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
52. Karabasz Magdalena KJ Cavallino
2006 (JM.)
O039021
53. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (JM.)
O053837
54. Karbowiak Julia BPK (maz)
2011 (Mł.)
O058263
55. Kazimierczak Gaja KJ Janowice
2011 (Mł.)
Brak
56. Kaźmierczak Maria Łódzki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O045565
57. Kliś Maja Profit Orzesze
2009 (JM.)
O050260
58. Kołodzińska Aleksandra JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O050214
59. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
60. Kowalczyk Hubert KJ Chrobry Warszawa
2009 (JM.)
O048645
61. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
62. Kowalska Julia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2008 (JM.)
O058299
63. Kozioł Noemi Klub Jeździecki Ostoja
2009 (JM.)
O055399
64. Kręgielska Natalia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (JM.)
O048927
65. Kręgielska Nikola Tuszyński KJ Garbówek
2003 (J.)
O042182
66. Książek Antonina Stowarzyszenie R&S Stables
2008 (JM.)
Brak
67. Ksiązek Michalina Stowarzyszenie R&S Stables
2008 (JM.)
Brak
68. Kubera Marika RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O058585
69. Kuc Hanna LZJ Drama Zbrosławice
2008 (JM.)
O048356
70. Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059337
71. Kurzeja Antonina BPK kuj-pom
2008 (JM.)
Brak
72. Kurzeja Zuzanna Bpk
2003 (J.)
Brak
73. Layer Marek K.J.Facimiech
2011 (Mł.)
O054570
74. Lewczyk Pola KJ Zbyszko
2010 (Mł.)
O053843
75. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (JM.)
O052681
76. Łukaszewska Dominika KJ Chrobry Warszawa
2005 (J.)
O050099
77. Machniewicz Ewa Łódzki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O049391
78. Maciejewska Hanna LKS Cwał Poznań
2006 (JM.)
O052855
79. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
80. Melich Oliwia SKJ Beckersport
2008 (JM.)
O051059
81. Michalska Lena SKJ HORSEPROFI Łódź
2009 (JM.)
O056945
82. Michalska Maria LKJ Abaria Iwno
2007 (JM.)
O047667
83. Mitman Kaja JKS Salio Besiekierz Rudny
2003 (J.)
O033512
84. Mucha Weronika JKS Hanna
2008 (JM.)
O055781
85. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
86. Naumiuk Kornelia Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2009 (JM.)
O047930
87. Nawrocka Roksana Stowarzyszenie Agro-Aves
2008 (JM.)
O046352
88. Olaszek Alicja Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2009 (JM.)
O055650
89. Olawa Vel Olawińska Zuzanna SKJ Horseprofi Łódź
2005 (J.)
O052913
90. Olejnik Maria BPK
2009 (JM.)
BRAK
91. Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053282
92. Palacz Oliwia JUKS ABAKUS KACZYNA
2004 (J.)
Brak
93. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
S
O033511
94. Parzych Lena KJ Chrobry Warszawa
2006 (JM.)
O057506
95. Patecka Olga JUKS ABAKUS KACZYNA
2008 (JM.)
O052854
96. Pawłowska Kornelia KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O048610
97. Pawłowska Olga KJ Equireno
2006 (JM.)
O055510
98. Peszek Julia Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2009 (JM.)
O057364
99. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O039010
100. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O044519
101. Piontek Urszula RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O059537
102. Pis Hanna OJK Barcice
2010 (Mł.)
O054946
103. Piskorska J'03 Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O032979
104. Pliem-Perka Martyna St.KS Juming Events
2009 (JM.)
O048671
105. Pluskota Nicole JUKS Abakus Kaczyns
2008 (JM.)
Brak
106. Przednowek Martyna KJ Chrobry Warszawa
2006 (JM.)
O057505
107. Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2009 (JM.)
O054566
108. Przybyła Agata Kj Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O060170
109. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O052034
110. Ratajska Gabriela Jeździecki Klub Sportowy Salio
2005 (J.)
O036019
111. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (JM.)
O049094
112. Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
2009 (JM.)
O052504
113. Rybak-Massalska Lena Róża UKS PRIMO
2007 (JM.)
O051061
114. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (JM.)
O053838
115. Sawicka M'08 Lena BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O046346
116. Sierakowska Kalina SKJ Pony Power Nowy Janków
2011 (Mł.)
O060237
117. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (MJ.)
O035603
118. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O049131
119. Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
2010 (Mł.)
O054310
120. Sondej Zofia Kielecki KJ
2005 (J.)
O041620
121. Stein Hanna Rio Grande Krosinko
2008 (JM.)
O047876
122. Stein Sonia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O058448
123. Sterczyńska Zuzanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O039182
10179301
124. Styła Olga Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
O044522
125. Sućko Nina JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
O052615
126. Świerczyńska Tola KJ Wiki
2008 (JM.)
O051646
127. Świrska J'03 Wiktoria KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O043380
128. Szczepanik Maja Łódzki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O059724
129. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O040972
130. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team
2010 (Mł.)
O059242
131. Taczalska Maja JKS Salio
2003 (J.)
O049498
132. Tokarz Lena Klub Jeździecki Cavallino
2007 (JM.)
O053959
133. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
134. Tykarska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O054104
135. Voigt Liliana WLKS KRAKUS
2009 (JM.)
O048221
136. Wąsiewicz Julia Łódzki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O044689
137. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
138. Wernerowicz Aleksandra KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O055839
139. Wernerowicz Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O053405
140. Wierucka Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059330
141. Wierucka Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057409
142. Wierzchowska Janina JKS Rywal Grudziądz
2009 (JM.)
brak
143. Willamowicz Dagmara JKS Jantar Stryków
2006 (JM.)
O052949
144. Wiśniewska Zuzanna JKS Salio
2007 (JM.)
Brak
145. Woźniak Stanisław ŁKJ
2011 (Mł.)
O058369
146. Wytrykowska Aleksandra BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O049769
147. Zając Diana Bpk maz
2005 (J.)
O059995
148. Zawadzka Katarzyna KJ Bielik Grzegorzewice
2010 (Mł.)
O059420
149. Żmijewska Aleksandra KJ Chrobry Warszawa
2003 (J.)
O051069
150. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
151. Żuchowicka Jm'07 Katarzyna SSKJ Grobice
2007 (JM.)
O039387
152. Żydek Gaja SKJ PROFIT
2011 (Mł.)
O060305
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

145

AIR LINE CK Z BELGIJSKI KUC BEL 2015 klacz gniada/kuc:149 F: Air Jordan Z
M: Capriola VD Helle
Brak 056-015-Z55820815
2.

118

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc:117 F: nn / nn
M: nn / nn
K008028 POL999640013896
3.

15

ANAKONDA Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 klacz gniada/kuc:147 F: Nicpoń PP
M: Amore
K029277 616013540064013
4.

141

ANAPON MOONLIGHT DANCER KUC WALIJSKI POL 2012 Ogier kara/kuc:135 F: Turnina's Gismore /
M: Jula Musical Mystery / Kalevan Mistic Pride
K022823 616013640032412
5.

114

APASJONATA CON AMORE KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach gniada/kuc:128 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
K020178 POL013610175508
6.

24

ARAGOR WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach gniada/164 F: Contendor
M: Arabeska
K016816 POL007610214308
7.

224

ARIANA MŁP POL 2007 klacz kasztanowata/167 F: Devin Du Maury / Quatar De Plate
M: Arizona / Cynik
K018476 POL006580422007
8.

184

ASTERKA NN POL 2009 klacz izabelowata/kuc:NN F: NN
M: NN
KO30298 616999640098809
9.

199

AWANGARDA SP POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Cassilio
M: Alegoria
K024767 616009660177712
10.

186

BALLYHANE FRADDY KUC POL 2010 Klacz bułana/kuc:148 F: NN
M: NN
K023216 372414005999286
11.

122

BALTICA KUC POL 2016 klacz inna/kuc:147 F: FALK
M: KARINA MW
K029218 616013520071716
12.

200

BAZYLIA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy / Renoir
M: Babet / Durello Top
K021565 616013640053209
13.

50

BEAUTY KUC WALIJSKI NED 2014 klacz gniada/kuc:118 F: Weston Attraction (GBR)
M: Anouska
K030235 528019020004175
14.

226

BEAUTYFULL LADY Z ZANGERSHIDE POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: BY CERA D'ICK
M: WAIKIKI
K027791 056015Z55686515
15.

68

BEŁT KUC POL 2006 Ogier gniada/kuc:119 F: Wulkan
M: Beauty 455
K018400 POL013610022506
16.

214

BEN HUR KUC POL 2009 Ogier kasztanowata/kuc:145 F: Rob Roy / Renoir
M: Bajeczka / Mister Man
K016929 616013640067709
17.

6

BENETON KUC WALIJSKI POL 2012 wałach gniada/kuc:128 F: Tobi
M: Bella
K023005 616013610071112
18.

116

BENITO KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:138 F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
K021450 POL013670142807
19.

115

BESSEL KUC BEL 2007 wałach gniada/kuc:129 F: Nn
M: Nn
K029825 528027070012382
20.

9

BIANKO KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
K030187 -
21.

195

BISIA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Bastion
M: Białogłowa
K029254 POL007610222206
22.

172

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: x
M: x
K026677 826073007355911
23.

150

BOCÓ AN MHUILEANN CONNEMARA IRL 2012 wałach siwa/kuc:147 F: The Gold Eagle
M: Riverstown Rose
Brak S3-372004100012219
24.

245

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa/173 F: NICE BOY
M: BRYZA
616009590014513 616009590014513
25.

142

BONA KUC POL 2001 Klacz siwa/kuc:149 F: Walor
M: Balerina
K011147 114663
26.

153

BORSALINO KUC BEL 2000 Wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K028362 056-022-000251442
27.

62

BOSS . POL 2006 wałach ciemnogniada/176 F: .
M: .
K023498 .
28.

158

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: Baccarat
M: Niina PP
K022593 DE434340709312
29.

126

BUSZKA KUC POL . klacz gniada/kuc:. F: .
M: .
. .
30.

201

CAJERO PONY POL 2004 wałach gniada/kuc:125 F: Nn
M: Nn
K009557 616999611504104
31.

233

CALIMENA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/165 F: Barros
M: Calineczka
Brak 616 007610159412
32.

169

CASANDRA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/- F: Stolzenberg
M: Caletta
K026968 61609640055913
33.

212

CHAGAL KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:148 F: Very Top / Going Top
M: Chanel / Cyma
K011834 POL013640015705 104IA89
34.

216

CHARDONNAY DELUXE H DRP POL 2013 Ogier gniada/kuc:148 F: Chattanooga / FS Chicago
M: Mary Lou / Magnum
K029009 DE422220057713
35.

99

CHERIE DE BEAUFOUR Francuski Koń Gorącokrwisty POL 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly
M: Mancy Van Leut
K030234 12 243 223 Y
36.

228

CIA MALICA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz gniada/. F: Caretino
M: Vivien IV
K016875 DE421000423009
37.

146

CINAMON TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: NN
M: NN
K018638 616999610274010
38.

238

CINZANO MK SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Bolero de Revel
M: Cher
K026401 616009600172814
39.

130

COQUICKUCO G Litewska Gorąca Krew POL 2015 klacz kara/160 F: Diarado Diamond/ Diarado/ Diamant de Semilly
M: Constancija G/ Caruso Gut/ Caruso
K029386 LTU005170166015
40.

123

COR DE LA ROSA HOLSZTYN GER 2014 Wałach gniada/160 F: Cormint
M: Visita
K029566 DE 421000119414
41.

227

CORDULA GRUN W HOLST GER 2015 klacz gniada/172 F: Cascadello II
M: Karmina/Corofino II
K028749 DE421000518415
42.

241

CORJANA P SP POL 2008 klacz siwa/165 F: Correro
M: Calippa
K018636 POL009610010408
43.

213

CUDUŚ KUC POL 2011 Wałach gniada/kuc:147 F: Nando / Nightstar
M: Chanel / Cyma
K022425 616013640076211
44.

173

CYKOR KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
K020057 POL013600071409
45.

74

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo / Durello
M: Rose / Apslau
K024145 DE467000740601
46.

26

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
K015474 POL013570208906
47.

244

DACOLINO KWPN POL 2008 Wałach gniada/173 F: Acolino
M: Midurmie
K019988
48.

60

DAGA KUC POL 2011 klacz kara/kuc:143 F: Dekalog
M: Milka
K026933 61601358000881111
49.

221

DALIA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/165 F: Browar
M: Dąbrowa
K020297 616006610076511
50.

204

DANAWAY EVANDER 89885 GIPSY COB GBR 2010 Wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango / Tireinon Triple Crown
M: Danaway Janella / Trevallion Harry
K026831 826046010089885
51.

194

DEKORACJA SP POL 2000 klacz gniada/168 F: Rubin
M: Drama
K014215 Brak
52.

128

DEMON DEL KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/mk:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K019469 616999661961007
53.

209

DERWISZ SP POL 2009 Ogier gniada/157 F: Ulisses / Karandasj
M: Dewiza / Elvis
K018440 616009610221309
54.

206

DOMINO MK POL 2004 Wałach srokata/kuc: F: Arkan
M: Dora
K018242 POL013530410304
55.

134

DONNA STAR Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada/168 cm F: Lord Star
M: Darola
K021674 616009530053912
56.

185

DOW JONES HX KWPN NED 2008 Wałach gniada/165 F: Ustinov
M: Petroesca
K025704
57.

83

EMI MK SP POL 2011 klacz siwa/159 F: Bajou Du Rouet
M: Echeveria
K026043 616098200077292
58.

107

EMMA KUC FELIŃSKI POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
K020362 POL013580665307
59.

31

ERO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:120 F: Lollypop
M: Elwira / Amor
K027538 616013590107609
60.

61

ERYK PONY SPORT KUC POL 2007 wałach gniada/mk:148 F: NICO
M: Eufemia
K013361 616013570344907
61.

231

FARAMIR TRAKENSKA POL 2009 wałach gniada/166 F: Aktyw
M: Falka
K016959 POL732010048009
62.

189

FIGA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:145 F: Zefir
M: Fiona
K030054 616 013 61 01426 15
63.

46

FIJI Holsteiner Warmblut GER 2013 klacz gniada/162 F: Dollar D.L.Pi / Quidam de Revel
M: Zypresse / Contender
K028508 DE421000405213
64.

140

FRANKENHOEH'S MYLORD KUC WALIJSKI NED 2004 stallion chestnut/kuc:131 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
K009870 DE41010101890
65.

163

GAJA SP POL 2011 Klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
K020695 -
66.

3

GALLIANO TYP KOŃ MAŁY POL 2014 Wałach gniada/kuc:149 F: Numero Uno
M: Gainer-W
K030067 616999550088814
67.

202

GANGES KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:148 F: Duero PP
M: Gamza
K019951 POL013610240808
68.

210

GARLAND SP POL 2009 Wałach gniada/175 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Granada PG / Calderon
K017960 616009661129409
69.

5

GATEAU HELLO DOLLY (LOUGH DERG MAY FLY) CONNEMARA POL 2011 Klacz bułana/kuc:147 F: Capparoe Lad
M: Lough Owel Carrowmore Las/High Peak
K029249 M326088
70.

10

GEMINI 2 GORĄCOKRWISTA AUT 2004 wałach kasztanowata/162 F: Goethe
M: Candy
K025193 181032604
71.

143

GENF BWP POL 2006 Wałach gniada/170 F: Cadillac van de helle
M: Kannelle Z
K011089 BEL-W-256905-BWP
72.

59

GENIUS KWPN NED 2011 wałach siwa/173 F: Zandor Z
M: Bonita
K030142 528003201109782
73.

217

GINO BOY N ... POL ... wałach kasztanowata/kuc:148 F: ...
M: ...
... ...
74.

160

GRAPPA KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:136 F: Nn
M: Nn
K026859 616999600278612
75.

235

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
K014164 POL009590009208
76.

8

HADES PONYSPORT KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:138 F: -
M: -
K025571 -
77.

112

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 ogier gniada/kuc:129 F: Apasjonata Rubicon
M: Hawana
K021205 616013610071212
78.

30

HAPPY DAY NEW FOREST NED 2012 klacz jelenia/kuc:146 F: Rivaldo H
M: Amalia
K026344 528018020133341
79.

25

HAPPY HONY KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:133 F: H
M: H
K027020 brak
80.

197

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
K017728 POL006590182505
81.

175

HELABA D'INSEGOTTE Belgische Rijpony POL 2003 klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Orchid's Dream II
M: Zorka
K030254 BELP218254BWP
82.

152

HIGHFORCE ONE HOLSZTYN GER 2013 wałach gniada/178 F: Hirtentanz
M: Ultime Dedire
K029260 DE 421000554513
83.

174

IGIEŁKA KUC POL 2001 klacz kara/kuc:111 F: Candy Man /
M: Ilka Von Mildedamm /
K017064 POL013640050301
84.

18

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:146 F: Nando Super
M: Imka
K026535
85.

154

INIS SLE SORCERER CONEMARA IRL 2013 Wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
K024967 S3-3720041000170440
86.

188

JACODI’S ANJA’S ALENA NEW FOREST PONY NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi’s Bo’s Barclay
M: Anja Stb.
K026248 528018020092051
87.

220

JAKARTA KWPN POL 2014 mare dark bay/170cm F: Cardento
M: Capitale 5
NN 616004900104842
88.

2

JARY KUC WALIJSKI POL 1999 Ogier siwa/kuc: F: H-S Jason / Japhet
M: Mulaj /
K004933 616013580149599
89.

205

JAWA KUC WALIJSKI POL 2005 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K027304 POL013670043605
90.

242

JAWOR TYP SZLACHETNY POL 2013 Wałach gniada/156 F: Jaszczur
M: Tajga
Brak 616999690072613
91.

100

JOS KUC POL 2002 Wałach kara/kuc:137 F: Kanclerz
M: Marjons Jannine
K007091 616013670037502
92.

36

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K016458 616999590267306
93.

230

KIND REGARDS DE SPAN KWPN POL 2015 wałach gniada/mk:156 F: DURANGO VDL
M: GOUVERNANTE DE SPAN
K027476 528003201508978
94.

12

KLARA KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:124 F: Nn
M: Nn
K024243 616999540099912
95.

136

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
96.

121

KOEKOEKSHOF ROSALYN KUC WALIJSKI POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:131 F: Casperhof's Freddy
M: Koekoekshof Charmant
K024525 528017200900161
97.

138

KORAL NN POL 2010 wałach gniada/kuc:134 F: nn
M: nn
K029559 616098200096292
98.

218

KOSMA NRPS POL 2011 wałach gniada/kuc:146 F: Kosmo Van Orchid's
M: Brat
K025987 528008110078211
99.

11

KSENA KUC POL 2009 klacz bułana/kuc:125 F: nn
M: nn
K020866 616999540132809
100.

234

LIBERTY K Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 Klacz siwa/162 F: Konkret 2
M: Lotna
Brak
101.

181

LILI ZAGORKA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P.
M: LADY PEGGY
K029868 POL 013 6701485 08
102.

148

LILLY ROSE V.D. STEINE KON BELGIJSKI BEL 2011 klacz gniada/170 F: Thunder Van DE zuuthoeve
M: Calluna Rose Z
Brak 056-002-W00298837
103.

13

LIPO Czeski Kuc Sportowy CZE 2005 wałach kara/kuc:126 F: Liken
M: Rebeka
K029202 203001925783405
104.

208

LOLITA VAN AVERMAET BWP BEL 2011 Klacz siwa/170 F: Horion De Libersart / Cardento
M: Tachine Van De Heffinck / Pit
K028392 056002W00298395
105.

161

LONGLIFE HOL. KUC WAL. POL 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Leandros Sirik
M: Blakt's Ashly
K028152 528017201101099
106.

41

LOTOS SP POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
K012890 POL999540168503
107.

179

LOTOS MŁP POL 2013 wałach gniada/168 F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
K023828 616006591044713
108.

7

LUNA DRP POL 2010 klacz gniada/kuc:139 F: Nn
M: Nn
K026657 528009101178093
109.

203

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: Max /
M: Mika / PAW Z IZB
K025715 616013570174212
110.

159

MAKS KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise
M: Maja
12542 013 61 02020 07
111.

219

MALTA TYP SZLACHETY POL 2011 klacz gniada/167 F: Nn
M: Nn
- 616999610254111
112.

127

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:125 F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
K025307 POL013610128305
113.

170

MARINO SP POL 2006 wałach ciemnogniada/168 F: Rumianek
M: Miranda
K011139 POL009590018306 11461
114.

157

MAURIK'S LIU. JO WELSH NED 2012 klacz skarogniada/kuc:145 F: ORCHARD WILDEMAN
M: MAURIK'S ANAIS ANAIS
BRAK 528017201200770
115.

196

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
K019919 616009590205211
116.

165

MELODY CZEWB CZE 2013 Klacz gniada/- F: Manillon Rouge / Papillon Rouge
M: Nela / Veneur Du Luc
K028222 203009224632313
117.

198

MERNIE KUC HOLENDERSKI NED 2006 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Juravel
M: Bianca
K028557 -
118.

240

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K022871 528003000031116
119.

58

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 Mare grey/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
K021250 616013661246212
120.

101

MISTER KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Nn
M: Nn
K023513 616999640069913
121.

237

MONTE CARLO KUC POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:148 F: Nando/
M: Mona/
K022489 POL013640023809
122.

37

NANCY PONYSPORT KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
K019967 POL013570009205
123.

166

NANDINA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:143 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / NN
K026584 616013520102614
124.

149

NARCOTIQUE TACHOR KOŃ BELGIJSKI BEL 2013 klacz kasztanowata/167 F: Darko
M: Jawel van’t heike
brak 056-002-W00304470
125.

225

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba
M: Niwka
Brak POL013520044804
126.

180

NIKA EWITA DRP POL 2004 klacz gniada/kuc:142 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Noemi Ewita / Rocky
K011732 Noemi Ewita / Rocky
127.

182

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc:148 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
K007893 DE441410094000
128.

16

ODYSEJA KUC POL 2013 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
K023209 616013670098913
129.

191

OISIN BIOR DUBH CONNEMARA IRL 2011 wałach siwa/mk:154 F: Westside Mirah
M: Oisin Corrib Princess
K029991 S3-372004000010747
130.

192

OLIVER Appaloosa X Connemara POL 2012 Wałach siwa/kuc:140 F: TIPTOE ROYAL BLUE
M: APPA
K028023
131.

113

ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE KUC NED 2008 ogier gniada/kuc:148 F: Poppings macho he.stb.266
M: Jasmijn elma estb.5354 ster pref
K030257 528018020081485
132.

23

ORCHID'S RILEY RJT NRPS POL 2011 wałach bułana/kuc:148 F: ORCHID'S CESTANII
M: ORCHID'S ANGELICA
K024424 -
133.

1

ORCHID’S RADJAH NPRS NED 2006 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Kanshebber
M: Orchid’s Simia
K029118 528008060138206
134.

117

ORINOKO KM POL 2013 wałach gniada/168 F: Orion
M: Oriona
K024904 616013640030713
135.

151

OSCAR KOŃ BELGIJSKI BEL 2014 wałach kasztanowata/178 F: Kassanova de la pomme
M: Talina
Brak 981100004014299
136.

64

OSCAR KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:. F: .
M: .
. .
137.

246

PANTONINA SP POL 2009 klacz izabelowata/170 F: Vandamme / Guidam
M: Partita / Hejnał
K016417 616009610171909
138.

156

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:- F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
K026980 616013520072312
139.

178

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: NN (Carmen s Neptun)
M: NN (Prima)
K023409 616999600472608
140.

168

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
141.

239

PASJONATA ARNI KUC WALIJSKI POL 2012 wałach gniada/kuc:138 F: Rondo's Matador
M: Anja
K026123 616013610075212
142.

222

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:130 F: .
M: .
. POL013610145207
143.

171

PETIT A PETIT WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz kara/169 F: Bolshoi/ Favoritas/ Reitar
M: Panama/ Clear To Jump St Gyvan Z/ Carnute
brak 616 007 61 01182 12
144.

124

PIKTOGRAM KOŃ MAŁY POL 2011 ogier siwa/kuc:148 F: Falk
M: .
K026567 616013520035811
145.

132

PIXI BH - POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: -
M: -
K028466
146.

32

POSEJDON GR. A KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
K024691 POL 013540129406
147.

229

PRIDE OF BALLYMORE CONNEMARA POL 2015 klacz siwa/kuc:148 F: -
M: -
brak 20041055
148.

162

PRINCE POLO KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:147 F: Rolex
M: Pola
K027493 616013540074515
149.

110

PRINCESKA PKW POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:127 F: Porto
M: Prima po Monti
brak 616013610106611
150.

232

PRINCESS MATHILDA HACKNEY-PONY DEU 2013 Klacz kara/kuc: F: Prinzipal
M: Nicolas Princess
K024722
151.

66

RAMONA KUC FELIŃSKI POL 2001 klacz gniada/kuc:130 F: El Amor
M: Rakieta
K010911 brak
152.

49

RHIANNA S WESTFALE POL 2009 klacz ciemnogniada/170 F: PR.H. Rockwell
M: Whitney
K028626 DE441411097609
153.

133

RINGO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:118 F: Kapsel
M: Tamiza Rumba
K020512 brak
154.

144

RIVER LILLY Irish Horse Register POL 2011 Klacz bułana/kuc:149 F: Shadows dun
M: Rosie Clover
K026539 372414005354830
155.

164

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc:128 F: Pietrek
M: --
K022446 ----
156.

65

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI POL 2005 Ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
K027864 5280170500840
157.

137

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K009244 POL999690102898
158.

119

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
K019042 616013670129009
159.

55

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025216 52800300029066
160.

42

SAMBOR KUC POL 2011 wałach inna/kuc:121 F: Hipolit
M: Samba
K025054 616013610195811
161.

131

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:118 F: Prezes
M: Sindi
K024725 616 013 61 00389 11
162.

207

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Majk
M: Sasanka - k
K026965
163.

56

SANTINO KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:117 F: Capo 14
M: Szanta
K025155 616999662050808
164.

80

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Emigrant
M: Sonia
K029882 616013610148711
165.

147

SKY LIGHT AMIGO Irish Sport Pony IRL 2014 wałach gniada/kuc:148 F: Parkroe Lucky Lass
M: Tynagh Miller
Brak 372414006023115
166.

47

SMYK KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:136 F: Szaman
M: Sonia
K023357 013 61 01054 08
167.

215

SOUL HANOWER POL 2014 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato
M: Frienze
K026013 DE431318307314
168.

72

SUBLIEM'S MILANO NEW FOREST PONY POL 2014 wałach gniada/kuc:147 F: Reekamp's Slogan
M: Eikenhorst's Stella
Brak 528210002532324
169.

190

SULAATIK'S PITTSBURGH NFP NED 2012 Wałach siwa/kuc:142 F: Sulaatik's Peter Pan
M: Sulaatik's Moody Blue
K025129 528018020121352
170.

236

SZALONA LULU SP POL 2013 klacz ciemnogniada/162 F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
K028413 616009540104313
171.

120

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
K016587 POL013640020904
172.

135

TABACZEK Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 wałach gniada/kuc:145 F: NANDO
M: TABAKIERKA
O059429 616 013 64 00777 14
173.

70

TALL PONY POL 2010 Wałach gniada/kuc:140 F: nn
M: nn
K019624 P6169995805865100
174.

125

TAMARYSZEK . POL 2008 Wałach gniada/mk:144 F: GOLDEN DANCING
M: TORINA
K023949 013640081708
175.

76

TAMIZA DRP POL 2005 Klacz gniada/kuc:141 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa / nn
K014263 POL013630041605
176.

167

TIFFANY DRP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
K022375 DE441410714004 105LZ26
177.

111

TOPAZ KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Rosenhof Massino
M: Thalia Von Uda
K025107 POL013530189108
178.

211

TORERO KUC POL 2008 Ogier kasztanowata/kuc:148 F: Bolero / Life And Liberty
M: Totu / Domingo
K018393 POL013640060608
179.

75

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
K010253 POL013640007704
180.

108

TURIA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:141 F: Platon
M: Tanzania
K023137 616013580385409
181.

193

VALENTINO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
K027039
182.

57

VALES BLUERAY KUC CONNEMARA POL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
K024184 826082001201313
183.

129

VENI VIDI VICI SP POL 2015 wałach ciemnogniada/166 F: Hippica Koh-J-Noor /
M: Volumia / Andiamo Z
K028079 616009540072515
184.

187

VI-VI ZAGORKA KOŃ MAŁY POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:140 F: Wicher
M: Vega
K015671 POL 013530094207
185.

223

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 Ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
K028195 616013590136511
186.

155

WEDOG PRIDE N JOY KUC WALIJSKI POL 2012 Klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: 135157 Holly
K025821
187.

139

WENDY KUC NED 2013 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
K027167 528003000033188
188.

243

WIEDŹMIRA MŁP POL 2013 klacz siwa/165 F: Ramadan / Lirnik
M: Wiedźma / Diabełek
K023441 616006690058213
189.

176

WIKING PP DRP POL 2006 wałach gniada/kuc:141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
K010983 POL013670112006
190.

14

WIRUS KUC POL 2001 wałach tarantowata/kuc:110 F: NN
M: NN
4361/20 POL999540060801
191.

27

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:127 F: Nico K
M: Werwa
K018269
192.

67

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 ogier gniada/kuc:140 F: Malbrom/ Luron
M: Lhs’s Zanadiqua/ Krimh
K023354 616013661439611
193.

247

ZUMBA ZAGORKA TYP SZLACHETNY 2011 klacz siwa F: nn
M: nn
616999610239311
194.

177

ZYGFRYD KUC POL 2003 Wałach izabelowata F: Filip
M: Zuzia
K028964
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
SKJ Pony Power Nowy Janków
DŻARNA (40)
2020-10-24
2
2020-10-24
3
2020-10-25
2
Ambroziak Nina
SKJ Pony Power Nowy Janków
MILO (39)
2020-10-24
12
2020-10-24
7
2020-10-25
Aniołek Hubert
SKJ Pony Power
2020-10-24
12
2020-10-24
6
2020-10-25
OLIVER (192)
2020-10-24
21
2020-10-24
11
2020-10-25
1
Antczak Dagmara
SKJ HORSEPROFI Łódź
2020-10-23
2
2020-10-23
5
2020-10-24
16
2020-10-24
13
2020-10-25
2
DACOLINO (244)
2020-10-23
2
2020-10-23
4
2020-10-24
17
2020-10-24
6
2020-10-25
6
Babczyńska Małgorzata
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2020-10-23
5
2020-10-23
2
2020-10-24
11
2020-10-25
1
2020-10-24
12
Baranowicz Maria
KJ Cavallino
MARINA (127)
2020-10-23
1
2020-10-23
1
2020-10-24
11
2020-10-24
9
2020-10-25
2020-10-25
2
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
MELODY (165)
2020-10-23
16
2020-10-23
5
2020-10-24
2
2020-10-24
9
2020-10-25
2
Basińska Olga
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2020-10-24
39
2020-10-24
45
2020-10-25
44
Beczak Katarzyna
Stow. SSK Stare Babice
MISTER (101)
2020-10-24
26
2020-10-24
12
2020-10-25
38
Benska Antonina
Klub Jeździecki Metpol
ROCK (164)
2020-10-24
24
2020-10-24
4
2020-10-25
Białecka Malwina
SSKJ GROBICE
ASTERKA (184)
2020-10-23
2020-10-23
1
2020-10-23
1
2020-10-24
2020-10-24
10
2020-10-24
9
Biel Zofia
WLKS Krakus Swoszowice
2020-10-23
11
2020-10-23
29
2020-10-24
3
2020-10-24
2
2020-10-25
6
D'APRIL (26)
2020-10-23
15
2020-10-23
14
2020-10-24
7
2020-10-24
1
2020-10-25
2
Bigaj Alicja
KS FARUK
SAMBOR (42)
2020-10-23
13
2020-10-24
8
2020-10-24
7
2020-10-23
18
Bigaj Irena
KS FARUK
LOTOS (41)
2020-10-23
8
2020-10-23
1
2020-10-25
34
2020-10-24
39
2020-10-24
21
SAMBOR (42)
2020-10-25
23
Boguś Magdalena
KJ Chrobry Warszawa
DERWISZ (209)
2020-10-23
27
2020-10-23
7
2020-10-24
1
2020-10-24
1
2020-10-25
2
Borowczak Agata
KJ Zbrosławice
2020-10-23
7
2020-10-23
17
2020-10-24
2020-10-24
3
2020-10-24
5
2020-10-25
1
Borowczak Aleksandra
KJ Zbrosławice
KSENA (11)
2020-10-23
1
2020-10-23
33
2020-10-24
37
2020-10-25
22
2020-10-24
1
Brzozowska Natalia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
TABACZEK (135)
2020-10-23
2020-10-23
36
2020-10-24
51
2020-10-24
59
2020-10-25
47
Budzyńska Oliwia
JUKS Abakus Kaczyna
2020-10-23
1
2020-10-23
36
2020-10-24
37
2020-10-24
37
2020-10-25
19
Burzyńska-Ellis Anastazja
KJ Wiktorowo
KORAL (138)
2020-10-23
1
2020-10-23
21
2020-10-24
43
2020-10-24
53
2020-10-25
46
Chmaj Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
2020-10-23
1
2020-10-24
11
2020-10-24
17
2020-10-25
8
Chojowska Iga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2020-10-23
1
2020-10-23
1
2020-10-24
4
2020-10-24
24
2020-10-25
11
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
GAJA (163)
2020-10-23
5
2020-10-24
19
2020-10-25
2020-10-23
5
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-23
18
2020-10-23
7
2020-10-24
8
2020-10-24
7
2020-10-25
Ciszek Zofia
KJ Akademia Kucania
2020-10-23
42
2020-10-23
12
2020-10-24
12
2020-10-24
3
2020-10-25
25
BEŁT (68)
2020-10-23
1
2020-10-23
1
2020-10-24
43
2020-10-24
49
2020-10-25
1
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
BESSEL (115)
2020-10-25
19
S-PIORUN (119)
2020-10-23
1
2020-10-23
1
2020-10-24
15
2020-10-24
4
2020-10-25
18
SZOGUN (120)
2020-10-23
9
2020-10-24
1
2020-10-24
1
2020-10-25
7
Dąbek Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
BOSS (62)
2020-10-23
19
2020-10-24
20
2020-10-25
6
2020-10-23
24
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
OSCAR (64)
2020-10-23
1
2020-10-23
38
2020-10-24
12
2020-10-24
7
2020-10-25
27
2020-10-23
48
2020-10-23
28
2020-10-24
21
2020-10-24
21
2020-10-25
8
BUSZKA (126)
2020-10-23
1
2020-10-23
14
2020-10-24
12
2020-10-24
1
2020-10-25
Dąbrowska Zofia
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
VALENTINO (193)
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
Dąbrowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
BENITO (116)
2020-10-23
1
2020-10-23
27
2020-10-24
32
2020-10-24
26
2020-10-25
13
ORINOKO (117)
2020-10-23
4
2020-10-23
32
2020-10-24
1
2020-10-24
1
2020-10-25
2
Dańczak Michalina
St. R&S STABLES
GANGES (202)
2020-10-23
6
2020-10-23
1
2020-10-25
9
2020-10-24
17
2020-10-24
21
Dzięgielewski Kamil
Stow. SSK Stare Babice
JOS (100)
2020-10-24
58
2020-10-24
50
2020-10-25
4
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2020-10-23
23
2020-10-24
11
2020-10-25
43
FIGA (189)
2020-10-23
1
2020-10-23
18
2020-10-25
2020-10-24
24
2020-10-24
15
Frączkowska Roksana
KJ Infernal Team
2020-10-23
2020-10-23
Friedman Maja Bella
St. R&S STABLES
2020-10-23
16
2020-10-23
5
2020-10-24
8
2020-10-24
4
Gabriel Lena
LKS Nadwiślanin
2020-10-23
5
2020-10-24
2
2020-10-24
2020-10-25
4
Galińska Gabriela
ŁKJ
TALL (70)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
NANDINA (166)
2020-10-23
9
2020-10-23
8
2020-10-24
2020-10-24
17
2020-10-25
7
TIFFANY (167)
2020-10-23
2
2020-10-23
2
2020-10-24
1
2020-10-24
1
2020-10-25
1
Gawęda Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
2020-10-24
1
2020-10-24
2020-10-23
4
2020-10-23
2020-10-23
41
2020-10-24
33
2020-10-24
2020-10-25
Gendera Zofia
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-10-23
45
2020-10-23
37
2020-10-24
26
2020-10-24
1
2020-10-25
32
Goszczynski Adam
StKs Jumping Events
BAZYLIA (200)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2
2020-10-24
34
2020-10-25
1
CAJERO (201)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
1
2020-10-25
17
Goszczyński Tomasz
CAJERO (201)
2020-10-24
1
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PASJA (178)
2020-10-23
30
2020-10-23
9
2020-10-24
11
2020-10-24
21
2020-10-25
4
MALTA (219)
2020-10-23
30
2020-10-23
21
2020-10-24
21
2020-10-24
26
2020-10-25
7
Grobelny Martyna
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
MAKS (159)
2020-10-23
1
2020-10-23
3
2020-10-24
12
2020-10-24
1
2020-10-25
4
GRAPPA (160)
2020-10-23
33
2020-10-23
19
2020-10-24
7
2020-10-24
2020-10-25
10
Grodska Iga
KJ Profit Orzesze
PIXI BH (132)
2020-10-23
1
2020-10-23
33
2020-10-24
49
2020-10-25
30
2020-10-24
37
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
2020-10-23
27
2020-10-23
17
2020-10-24
11
2020-10-24
2
2020-10-25
2
CORJANA P (241)
2020-10-23
32
2020-10-23
21
2020-10-25
3
Janiszewska Gabriela
Łódzki Klub Jeździecki
2020-10-24
14
2020-10-24
3
2020-10-25
1
2020-10-23
16
2020-10-23
5
2020-10-23
10
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
Janusz Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
EMMA (107)
2020-10-23
22
2020-10-25
39
2020-10-24
2020-10-24
32
TURIA (108)
2020-10-23
44
2020-10-25
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
48
Kaczmarek Blanka
KJ Cavallino
OSCAR (64)
2020-10-23
2020-10-24
6
2020-10-24
4
2020-10-25
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
CASANDRA (169)
2020-10-23
5
2020-10-24
5
2020-10-24
6
2020-10-25
2
2020-10-23
Kamińska Klaudia
KJ Młyńska Struga
LIBERTY K (234)
2020-10-24
1
2020-10-24
18
2020-10-25
4
2020-10-23
2
2020-10-23
23
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2020-10-23
33
2020-10-23
1
2020-10-24
4
2020-10-24
37
2020-10-25
15
Karabasz Magdalena
KJ Cavallino
BALTICA (122)
2020-10-23
1
2020-10-23
1
2020-10-24
55
2020-10-24
32
2020-10-25
5
Karasinska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
2020-10-24
4
2020-10-24
8
2020-10-25
20
Karbowiak Julia
BPK (maz)
SANTINO (56)
2020-10-24
15
2020-10-24
14
2020-10-25
4
Kazimierczak Gaja
KJ Janowice
NESKA (225)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
Kaźmierczak Maria
Łódzki Klub Jeździecki
2020-10-23
21
2020-10-23
17
2020-10-24
12
2020-10-24
19
2020-10-25
1
Kliś Maja
Profit Orzesze
KLARA (12)
2020-10-23
18
2020-10-23
2020-10-23
1
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-24
8
2020-10-24
24
2020-10-25
2
LIPO (13)
2020-10-23
1
2020-10-23
2020-10-23
1
2020-10-23
2020-10-24
7
2020-10-24
2020-10-24
15
2020-10-24
2020-10-25
9
Kołodzińska Aleksandra
JKS Melloni Horses
2020-10-23
38
2020-10-23
33
2020-10-24
12
2020-10-24
26
2020-10-25
14
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
KLEO (136)
2020-10-23
18
2020-10-23
24
2020-10-25
51
2020-10-24
21
2020-10-24
30
ROYAL (137)
2020-10-23
33
2020-10-23
43
2020-10-24
53
2020-10-24
15
2020-10-25
7
Kowalczyk Hubert
KJ Chrobry Warszawa
CUDUŚ (213)
2020-10-23
32
2020-10-24
26
2020-10-24
12
2020-10-25
21
BEN HUR (214)
2020-10-23
42
2020-10-24
49
2020-10-24
2020-10-25
12
Kowalonek Luna
JUKS Abakus Kaczyna
BORSALINO (153)
2020-10-23
17
2020-10-23
2
2020-10-24
1
2020-10-25
1
Kowalska Julia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
HARNAŚ (197)
2020-10-23
30
2020-10-23
25
2020-10-24
19
2020-10-24
25
2020-10-25
6
Kozioł Noemi
Klub Jeździecki Ostoja
KOSMA (218)
2020-10-23
25
2020-10-23
11
2020-10-24
33
2020-10-24
38
2020-10-25
45
Kręgielska Natalia
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
SANTA (131)
2020-10-23
1
2020-10-23
1
2020-10-24
1
2020-10-24
54
2020-10-25
25
Kręgielska Nikola
Tuszyński KJ Garbówek
2020-10-23
13
2020-10-23
7
2020-10-24
25
2020-10-24
15
2020-10-23
7
2020-10-23
7
2020-10-24
12
2020-10-24
27
Książek Antonina
Stowarzyszenie R&S Stables
2020-10-23
29
2020-10-24
40
2020-10-24
12
2020-10-25
42
2020-10-23
1
Ksiązek Michalina
Stowarzyszenie R&S Stables
MAIDI (203)
2020-10-23
1
2020-10-23
18
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
29
Kubera Marika
RIO GRANDE Krosinko
2020-10-23
13
2020-10-24
43
2020-10-25
31
Kuc Hanna
LZJ Drama Zbrosławice
2020-10-23
1
2020-10-23
1
2020-10-24
15
2020-10-24
8
2020-10-25
13
Kulesza Lila
KJ Podkowa Gruszczyn
BESSEL (115)
2020-10-23
1
2020-10-23
1
2020-10-24
8
2020-10-24
11
ALF (118)
2020-10-23
1
2020-10-23
1
2020-10-24
3
2020-10-24
2
2020-10-25
1
Kurzeja Antonina
BPK kuj-pom
2020-10-23
33
2020-10-23
26
2020-10-24
24
2020-10-24
46
2020-10-25
26
Kurzeja Zuzanna
Bpk
CALIMENA (233)
2020-10-25
7
2020-10-23
25
2020-10-23
28
2020-10-24
27
2020-10-24
21
Layer Marek
K.J.Facimiech
RAMONA (66)
2020-10-23
1
2020-10-23
40
2020-10-24
8
2020-10-24
12
RINGO (133)
2020-10-23
1
2020-10-23
1
2020-10-24
17
2020-10-24
14
2020-10-25
Lewczyk Pola
KJ Zbyszko
2020-10-23
51
2020-10-23
31
2020-10-24
33
2020-10-24
3
2020-10-25
37
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
2020-10-24
15
2020-10-25
6
2020-10-24
44
Łukaszewska Dominika
KJ Chrobry Warszawa
TORERO (211)
2020-10-23
19
2020-10-23
4
2020-10-24
22
2020-10-24
22
2020-10-25
Maciejewska Hanna
LKS Cwał Poznań
2020-10-23
24
2020-10-23
2020-10-24
5
2020-10-24
7
2020-10-25
4
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
ARAGOR (24)
2020-10-23
2
2020-10-23
2
2020-10-24
21
2020-10-25
Melich Oliwia
SKJ Beckersport
2020-10-23
35
2020-10-25
18
2020-10-24
46
2020-10-24
12
Michalska Lena
SKJ HORSEPROFI Łódź
BISIA (195)
2020-10-23
49
2020-10-25
2020-10-23
1
2020-10-24
57
2020-10-24
Michalska Maria
LKJ Abaria Iwno
2020-10-24
2020-10-24
30
2020-10-25
2
2020-10-24
2020-10-24
51
2020-10-24
47
2020-10-25
Mitman Kaja
JKS Salio Besiekierz Rudny
2020-10-23
4
2020-10-23
2
2020-10-24
1
2020-10-24
12
Mucha Weronika
JKS Hanna
DEMON DEL (128)
2020-10-23
13
2020-10-23
7
2020-10-24
7
2020-10-24
2020-10-25
3
2020-10-25
Nagła Maja
St. KJ Stajnia ADAMUS
2020-10-23
1
2020-10-23
1
2020-10-25
21
2020-10-24
52
2020-10-24
8
2020-10-23
18
2020-10-23
1
2020-10-25
26
2020-10-24
46
2020-10-24
37
Naumiuk Kornelia
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
JAWA (205)
2020-10-23
2020-10-25
20
2020-10-24
21
DOMINO (206)
2020-10-23
2020-10-25
24
2020-10-24
24
Nawrocka Roksana
Stowarzyszenie Agro-Aves
D'ACORD (74)
2020-10-23
27
2020-10-24
3
2020-10-25
15
GENF (143)
2020-10-24
9
2020-10-24
16
2020-10-25
5
2020-10-23
19
2020-10-23
5
2020-10-23
6
2020-10-23
26
2020-10-24
49
2020-10-24
39
2020-10-25
17
Olaszek Alicja
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2020-10-23
1
2020-10-23
20
2020-10-24
44
2020-10-25
2020-10-24
40
Olawa Vel Olawińska Zuzanna
SKJ Horseprofi Łódź
DALIA (221)
2020-10-23
32
2020-10-23
7
2020-10-24
1
2020-10-24
26
2020-10-25
Olejnik Maria
BPK
2020-10-23
1
2020-10-23
2020-10-24
24
2020-10-24
37
2020-10-25
3
Ostrowska Amelia
Sopocki Klub Jeździecki
JAKARTA (220)
2020-10-24
7
2020-10-25
4
2020-10-23
2
2020-10-23
Palacz Oliwia
JUKS ABAKUS KACZYNA
OSCAR (151)
2020-10-23
1
2020-10-23
19
2020-10-24
30
2020-10-24
23
2020-10-25
5
2020-10-23
13
2020-10-23
7
2020-10-24
24
2020-10-24
12
2020-10-25
5
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2020-10-23
7
2020-10-23
5
2020-10-24
4
2020-10-24
1
2020-10-25
1
Parzych Lena
KJ Chrobry Warszawa
CHAGAL (212)
2020-10-23
40
2020-10-24
2020-10-24
37
2020-10-25
Patecka Olga
JUKS ABAKUS KACZYNA
2020-10-23
10
2020-10-23
3
2020-10-24
1
2020-10-25
22
Pawłowska Kornelia
KJ Aromer Józefin
2020-10-23
3
2020-10-24
12
2020-10-24
20
2020-10-25
8
Pawłowska Olga
KJ Equireno
2020-10-24
11
2020-10-24
17
2020-10-25
6
Peszek Julia
Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
LUNA (7)
2020-10-23
7
2020-10-23
36
2020-10-25
41
2020-10-24
3
2020-10-24
3
2020-10-23
12
2020-10-23
39
2020-10-25
48
BIANKO (9)
2020-10-24
2020-10-24
Pięta Julia
JUKS Abakus Kaczyna
2020-10-23
17
2020-10-23
27
2020-10-24
15
2020-10-25
5
2020-10-23
7
2020-10-23
2
2020-10-24
8
2020-10-24
1
2020-10-25
1
Piontek Barbara
RIO GRANDE Krosinko
2020-10-23
7
2020-10-23
17
2020-10-24
3
2020-10-24
18
2020-10-25
2
Piontek Urszula
RIO GRANDE Krosinko
BEAUTY (50)
2020-10-23
14
2020-10-23
24
2020-10-24
1
2020-10-24
8
2020-10-25
6
Pis Hanna
OJK Barcice
2020-10-23
41
2020-10-23
23
2020-10-24
21
2020-10-24
3
2020-10-25
11
Piskorska J'03 Magdalena
KJ Wiktorowo
SOUL (215)
2020-10-23
2
2020-10-23
5
2020-10-24
19
2020-10-24
22
2020-10-25
4
Pliem-Perka Martyna
St.KS Juming Events
JUNIOR (36)
2020-10-23
34
2020-10-24
33
2020-10-25
3
2020-10-23
22
2020-10-25
5
2020-10-24
11
TAMIZA (76)
2020-10-23
24
2020-10-23
15
2020-10-24
2020-10-25
Pluskota Nicole
JUKS Abakus Kaczyns
2020-10-23
1
2020-10-23
50
2020-10-24
43
2020-10-25
9
Przednowek Martyna
KJ Chrobry Warszawa
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
8
2020-10-24
2020-10-25
Przybylska Zuzanna
JUKS Abakus Kaczyna
2020-10-23
46
2020-10-23
20
2020-10-24
46
2020-10-25
40
CINAMON (146)
2020-10-23
2
2020-10-23
8
2020-10-24
2020-10-25
Przybyła Agata
Kj Podkowa Gruszczyn
2020-10-23
1
2020-10-23
1
2020-10-24
11
2020-10-24
11
2020-10-25
5
Przybyła Natalia
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-10-23
32
2020-10-23
10
2020-10-24
2
2020-10-24
2
2020-10-25
28
Ratajska Gabriela
Jeździecki Klub Sportowy Salio
2020-10-25
3
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
11
2020-10-24
8
Rembielińska Wiktoria
KJ Wiktorowo
SMYK (47)
2020-10-23
33
2020-10-23
21
2020-10-24
12
2020-10-24
11
2020-10-25
36
Romanowska Gabriela
UKS Primo Kozery
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-25
27
2020-10-24
39
2020-10-24
26
ERO (31)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
15
2020-10-25
14
2020-10-24
12
Rybak-Massalska Lena Róża
UKS PRIMO
2020-10-24
2020-10-24
2
2020-10-24
2
2020-10-25
2
Sałapatek Maja
Ukj karmen nieklonice
SANTIAGO (207)
2020-10-24
2
2020-10-24
34
2020-10-25
10
Sawicka M'08 Lena
BPK (MAZ)
LONGLIFE (161)
2020-10-23
17
2020-10-23
25
2020-10-24
2020-10-25
23
2020-10-24
Sierakowska Kalina
SKJ Pony Power Nowy Janków
2020-10-24
34
2020-10-24
24
BIANKO (9)
2020-10-23
15
2020-10-23
1
2020-10-25
24
Siucińska Klaudia
Łódzki KJ
GRENADA (235)
2020-10-23
5
2020-10-23
2
2020-10-24
10
2020-10-24
4
2020-10-25
1
2020-10-23
13
2020-10-23
17
2020-10-24
14
2020-10-24
2020-10-24
21
2020-10-25
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-10-23
5
2020-10-23
47
2020-10-24
1
2020-10-24
3
2020-10-25
33
WIKING PP (176)
2020-10-23
4
2020-10-23
12
2020-10-24
2020-10-24
2
2020-10-24
8
2020-10-25
16
Słoniec Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
WENDY (139)
2020-10-23
1
2020-10-24
8
2020-10-25
3
2020-10-23
1
2020-10-23
1
2020-10-24
15
2020-10-25
16
2020-10-23
1
2020-10-24
12
2020-10-24
7
2020-10-25
2
Sondej Zofia
Kielecki KJ
PIKTOGRAM (124)
2020-10-23
6
2020-10-23
3
2020-10-24
12
2020-10-24
9
2020-10-25
5
Stein Hanna
Rio Grande Krosinko
ODYSEJA (16)
2020-10-23
34
2020-10-23
2020-10-24
48
2020-10-24
21
2020-10-25
8
Stein Sonia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
ZYGFRYD (177)
2020-10-23
18
2020-10-23
33
2020-10-24
49
2020-10-24
46
2020-10-25
28
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki KJ
ARIANA (224)
2020-10-23
1
2020-10-23
1
2020-10-24
2020-10-24
Styła Olga
Rio Grande Krosinko
FIJI (46)
2020-10-23
19
2020-10-23
21
2020-10-23
2020-10-24
10
2020-10-24
20
2020-10-25
3
Sućko Nina
JUKS Abakus Kaczyna
2020-10-23
1
2020-10-23
28
2020-10-24
32
2020-10-24
40
2020-10-25
29
Świerczyńska Tola
KJ Wiki
2020-10-23
7
2020-10-23
24
2020-10-24
12
2020-10-24
22
2020-10-25
1
Świrska J'03 Wiktoria
KJ Wiktorowo
2020-10-23
7
2020-10-23
2020-10-24
6
2020-10-24
21
2020-10-25
7
Szczepanik Maja
Łódzki Klub Jeździecki
DAGA (60)
2020-10-23
33
2020-10-23
39
2020-10-24
15
2020-10-24
40
2020-10-25
49
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
2020-10-23
31
2020-10-23
35
2020-10-24
11
2020-10-25
35
2020-10-24
30
Sztajnert Zofia
KJ Infernal Team
2020-10-23
1
2020-10-23
30
2020-10-24
32
2020-10-24
12
2020-10-25
50
Taczalska Maja
JKS Salio
PANTONINA (246)
2020-10-23
28
2020-10-23
30
2020-10-24
21
2020-10-24
23
2020-10-25
Tokarz Lena
Klub Jeździecki Cavallino
2020-10-23
42
2020-10-23
1
2020-10-24
55
2020-10-24
46
2020-10-25
4
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
LOTOS (179)
2020-10-23
16
2020-10-23
17
2020-10-24
2
2020-10-24
7
2020-10-25
Tykarska Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2020-10-24
43
2020-10-24
2020-10-25
Voigt Liliana
WLKS KRAKUS
2020-10-23
1
2020-10-23
33
2020-10-24
4
2020-10-24
37
2020-10-25
6
Wąsiewicz Julia
Łódzki Klub Jeździecki
MARINO (170)
2020-10-23
11
2020-10-23
30
2020-10-24
12
2020-10-24
29
2020-10-25
7
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki Klub Jeździecki
TOPAZ (111)
2020-10-25
8
2020-10-23
1
2020-10-24
4
HALNY (112)
2020-10-23
1
2020-10-23
2020-10-25
4
2020-10-24
1
Wernerowicz Aleksandra
KJ Akademia Kucania Dawidy
GENIUS (59)
2020-10-23
11
2020-10-23
7
2020-10-24
12
2020-10-24
1
Wernerowicz Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2020-10-23
16
2020-10-24
11
2020-10-25
5
2020-10-23
4
2020-10-24
33
2020-10-25
30
Wierucka Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
IGIEŁKA (174)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
15
2020-10-24
13
2020-10-25
3
Wierucka Zofia
KJ Podkowa Gruszczyn
CYKOR (173)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-25
5
2020-10-24
24
2020-10-24
24
Wierzchowska Janina
JKS Rywal Grudziądz
PRINCESKA (110)
2020-10-23
1
2020-10-23
1
2020-10-24
13
2020-10-24
24
2020-10-25
12
Willamowicz Dagmara
JKS Jantar Stryków
BONA (142)
2020-10-23
16
2020-10-24
2020-10-25
1
Wiśniewska Zuzanna
JKS Salio
JAWOR (242)
2020-10-23
2020-10-24
1
2020-10-24
12
2020-10-25
6
Woźniak Stanisław
ŁKJ
JARY (2)
2020-10-23
1
2020-10-24
4
2020-10-25
2
Wytrykowska Aleksandra
BPK (MAZ)
EMI MK (83)
2020-10-23
2020-10-23
29
2020-10-24
28
2020-10-25
6
Zawadzka Katarzyna
KJ Bielik Grzegorzewice
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
5
Żmijewska Aleksandra
KJ Chrobry Warszawa
GARLAND (210)
2020-10-23
23
2020-10-23
17
2020-10-24
1
2020-10-24
1
2020-10-25
3
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
TOUAREG (75)
2020-10-23
1
2020-10-24
2
2020-10-24
2
2020-10-25
3
Żuchowicka Jm'07 Katarzyna
SSKJ Grobice
MERNIE (198)
2020-10-23
11
2020-10-23
1
2020-10-24
8
2020-10-24
5
2020-10-25
3
AWANGARDA (199)
2020-10-23
13
2020-10-23
19
2020-10-24
12
2020-10-24
13
2020-10-25
3
Żydek Gaja
SKJ PROFIT
WIRUS (14)
2020-10-23
1
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25

Number of Riders: 152

Number of Horses: 194

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl