Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
194 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 06:56:04
2020-10-19 21:46:13
Wiktoria Tykarska PASJONATA ARNI
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
193 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 14:48:53
2020-10-19 13:52:58
Zofia Chrzanowska Mj'01 CINZANO MK
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
192 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 11:26:36
2020-10-19 11:23:23
Martyna Przednowek MONTE CARLO
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
191 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 11:26:32
2020-10-19 10:53:06
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 2x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
190 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 11:26:29
2020-10-19 10:45:11
Klaudia Siucińska SZALONA LULU
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
189 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 11:06:03
2020-10-19 10:25:18
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/C/DiM Duże Konie C130cm z oceną stylu jeźdźca
188 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 09:56:31
2020-10-19 08:57:38
Antonina Kurzeja PRINCESS MATHILDA
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
187 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 09:56:34
2020-10-19 08:56:45
Zuzanna Kurzeja CALIMENA
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 36/LL/L/DiM Konkurs pocieszenia LL80/90/100cm Zwykły Art 238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 09:56:38
2020-10-19 08:56:06
Klaudia Kamińska LIBERTY K
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 37/L/P/DiM Konkurs pocieszenia 100/110cm Zwykły Art 238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 08:44:54
2020-10-19 08:32:37
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/DiM Duże Konie C 130cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 34/C/C1/DiM Finał Rundy Juniorskiej i Młodzierzowej C/C1 130/135cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
184 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 08:44:58
2020-10-19 08:31:12
Gabriela Janiszewska PRIDE OF BALLYMORE
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/LL/L/DiM Konkurs pocieszenia LL80/90/100cm Zwykły Art 238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 08:45:01
2020-10-19 08:30:08
Gabriela Ratajska KIND REGARDS DE SPAN
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/LL/L/DiM Konkurs pocieszenia LL80/90/100cm Zwykły Art 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 08:45:04
2020-10-19 08:28:48
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 37/L/P/DiM Konkurs pocieszenia 100/110cm Zwykły Art 238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 08:25:46
2020-10-19 08:25:06
Ewa Machniewicz BEAUTYFULL LADY Z
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 36/LL/L/DiM Konkurs pocieszenia LL80/90/100cm Zwykły Art 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 08:25:49
2020-10-18 23:23:32
Maja Bella Friedman CORDULA GRUN W
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/DiM P120cm Zwykły Art 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 23:17:58
2020-10-18 22:53:01
Gaja Kazimierczak NESKA
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 18/LL/DiM LL50cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
178 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 20:30:52
2020-10-18 22:37:30
Janina Wierzchowska PRINCESKA
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
177 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 22:20:17
2020-10-18 22:10:07
Zuzanna Olawa Vel Olawińska DALIA
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/P1/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P/ P1 110/115cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
  • 1x 37/L/P/DiM Konkurs pocieszenia 100/110cm Zwykły Art 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 22:20:24
2020-10-18 19:48:05
Maja Nagła PASJONATA PARYS
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
175 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 22:20:28
2020-10-18 19:43:26
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
174 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 22:20:31
2020-10-18 19:12:13
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/C/DiM Duże Konie C130cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/DiM Duże Konie C 130cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 34/C/C1/DiM Finał Rundy Juniorskiej i Młodzierzowej C/C1 130/135cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
173 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 19:05:49
2020-10-18 18:52:48
Amelia Ostrowska JAKARTA
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/P1/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P/ P1 110/115cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
172 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:47:05
2020-10-18 15:12:40
Magdalena Boguś DERWISZ
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
171 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:47:10
2020-10-18 15:12:04
Aleksandra Żmijewska GARLAND
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
170 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:47:16
2020-10-18 15:10:50
Dominika Łukaszewska TORERO
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
169 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:47:22
2020-10-18 15:10:09
Lena Parzych CHAGAL
  • 2x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
168 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:47:27
2020-10-18 15:09:37
Hubert Kowalczyk CUDUŚ
  • 2x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
167 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:47:32
2020-10-18 15:08:59
Hubert Kowalczyk BEN HUR
  • 2x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
166 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 06:56:07
2020-10-18 14:52:38
Zofia Janusz EMMA
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
165 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 06:56:14
2020-10-18 14:52:13
Zofia Janusz TURIA
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
164 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:47:55
2020-10-18 11:24:02
Magdalena Piskorska J'03 SOUL
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
163 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:48:01
2020-10-18 00:45:32
Alicja Bigaj SAMBOR
  • 2x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 18/LL/DiM LL50cm z oceną stylu jeźdźca
162 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:48:07
2020-10-17 17:36:41
Maria Michalska CHARDONNAY DELUXE H
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
161 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:48:14
2020-10-17 17:35:12
Maria Michalska GINO BOY N
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
160 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:48:24
2020-10-17 14:55:55
Noemi Kozioł KOSMA
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
159 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 21:33:58
2020-10-16 21:03:45
Hanna Maciejewska LOLITA VAN AVERMAET
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
158 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 17:54:33
2020-10-16 15:27:46
Kornelia Naumiuk JAWA
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
157 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 17:54:36
2020-10-16 15:27:11
Kornelia Naumiuk DOMINO
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
156 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:15:49
2020-10-15 19:54:35
Malwina Białecka ASTERKA
  • 2x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 18/LL/DiM LL50cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
155 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:16:02
2020-10-15 14:14:34
Kaja Mitman DOW JONES HX
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
154 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:16:09
2020-10-14 22:33:23
Lena Róża Rybak-Massalska BALLYHANE FRADDY
  • 2x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/P/DiM Kuce i Małe Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
153 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:16:17
2020-10-14 21:23:36
Roksana Nawrocka VI-VI ZAGORKA
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
152 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:16:30
2020-10-14 17:49:16
Lena Falkiewicz JACODI’S ANJA’S ALENA
  • 2x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
151 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:16:39
2020-10-14 17:28:57
Lena Falkiewicz FIGA
  • 2x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/LL/DiM Konkurs pocieszenia LL50/60/70cm Zwykły Art 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:16:45
2020-10-14 14:35:49
Hanna Pis SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
149 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:16:57
2020-10-14 12:40:30
Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH
  • 1x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/P/DiM Kuce i Małe Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/P/P1/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P/ P1 110/115cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
148 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:17:08
2020-10-14 12:39:17
Hubert Aniołek OLIVER
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/LL/DiM Finał Grupy C LL95cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
147 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:17:18
2020-10-14 09:07:13
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
146 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:17:24
2020-10-13 22:44:49
Diana Zając DEKORACJA
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:17:42
2020-10-13 21:53:01
Lena Michalska BISIA
  • 2x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
144 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:17:49
2020-10-13 21:40:39
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 38/N/C/DiM Konkurs pocieszenia 120/130cm Zwykły Art 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:18:00
2020-10-13 21:01:30
Julia Kowalska HARNAŚ
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 36/LL/L/DiM Konkurs pocieszenia LL80/90/100cm Zwykły Art 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:18:09
2020-10-13 20:21:16
Katarzyna Żuchowicka Jm'07 MERNIE
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/P/DiM Kuce i Małe Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
141 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:18:15
2020-10-13 20:20:13
Katarzyna Żuchowicka Jm'07 AWANGARDA
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/P1/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P/ P1 110/115cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
140 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:18:22
2020-10-13 17:15:46
Adam Goszczynski BAZYLIA
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
139 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:18:28
2020-10-13 17:14:38
Adam Goszczynski CAJERO
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
138 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:18:34
2020-10-13 17:11:01
Michalina Dańczak GANGES
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
137 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:18:39
2020-10-13 17:09:16
Michalina Ksiązek MAIDI
  • 2x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
136 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:18:45
2020-10-13 17:08:34
Antonina Książek DANAWAY EVANDER 89885
  • 2x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
135 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:18:51
2020-10-13 11:32:31
Kamil Dzięgielewski JOS
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/LL/DiM Konkurs pocieszenia LL50/60/70cm Zwykły Art 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:18:58
2020-10-13 11:29:50
Katarzyna Beczak MISTER
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
133 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 11:36:09
2020-10-13 09:11:05
Marika Kubera NOBELSTAR 0005
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:20:40
2020-10-12 22:34:24
Aleksandra Kołodzińska LILI ZAGORKA
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
131 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 17:22:57
2020-10-12 16:12:25
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 2x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
130 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 13:29:59
2020-10-12 12:56:01
Wiktoria Troć LOTOS
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
129 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 12:49:23
2020-10-12 10:46:15
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
128 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 12:49:28
2020-10-12 09:54:26
Zofia Wierucka CYKOR
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
127 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 12:49:35
2020-10-12 09:53:41
Maria Wierucka IGIEŁKA
  • 2x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 18/LL/DiM LL50cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/LL/Finał Grupy A0 LL50cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
126 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 12:50:16
2020-10-12 09:47:03
Joanna Lorek AGITANIA
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 12:50:25
2020-10-12 09:45:18
Nel Skotarczak HELABA D'INSEGOTTE
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 12:50:31
2020-10-12 09:44:49
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:48:30
2020-10-12 08:34:22
Dominika Zabielska DANCING QUEEN
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 12:50:55
2020-10-11 22:28:43
Sonia Stein ZYGFRYD
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:48:37
2020-10-11 22:24:15
Jagna Grabowska MALTA
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
120 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 12:51:06
2020-10-11 22:22:43
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 21:43:41
2020-10-11 20:41:50
Julia Ganowska NANDINA
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
118 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 21:43:48
2020-10-11 20:36:21
Julia Ganowska TIFFANY
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/DiM P120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 24/P/DiM Kuce i Małe Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/N/DiM Kuce i Małe Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/N/DiM Finał Grand Prix Grupa DiE N120cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
117 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 21:43:54
2020-10-11 20:33:44
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
116 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 21:44:03
2020-10-11 20:32:26
Agata Kamińska CASANDRA
  • 2x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/DiM Duże Konie C 130cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 34/C/C1/DiM Finał Rundy Juniorskiej i Młodzierzowej C/C1 130/135cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
115 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 21:44:10
2020-10-11 19:36:16
Julia Wąsiewicz MARINO
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/P1/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P/ P1 110/115cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
114 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 21:44:17
2020-10-11 19:15:49
Kornelia Pawłowska ORCHID’S RADJAH
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
113 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 21:44:24
2020-10-11 19:08:46
Tola Świerczyńska PETIT A PETIT
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/P1/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P/ P1 110/115cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
112 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 21:44:35
2020-10-11 18:05:38
Aleksandra Wytrykowska EMI MK
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/P1/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P/ P1 110/115cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
111 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 15:56:30
2020-10-11 15:29:08
Otylia Barczyk MELODY
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 11:24:58
2020-10-11 11:10:16
Antonina Benska ROCK
  • 2x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
109 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 10:05:07
2020-10-11 08:58:36
Zofia Chrzanowska Mj'01 GAJA
  • 2x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 38/N/C/DiM Konkurs pocieszenia 120/130cm Zwykły Art 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:19:04
2020-10-10 22:37:43
Martyna Pliem-Perka TAMIZA
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/LL/L/DiM Konkurs pocieszenia LL80/90/100cm Zwykły Art 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 07:34:57
2020-10-10 21:37:23
Alicja Olaszek PRINCE POLO
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
106 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 13:59:12
2020-10-10 11:46:19
Lena Sawicka M'08 LONGLIFE
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
105 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 09:10:55
2020-10-10 06:49:35
Martyna Grobelny MAKS
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
104 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 09:10:57
2020-10-10 06:42:01
Martyna Grobelny GRAPPA
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
103 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 20:41:51
2020-10-09 19:20:05
Michalina Łącka MAURIK'S LIU. JO
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
102 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 20:41:54
2020-10-09 18:12:42
Lena Gabriel BRAVOUR PP
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
101 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:48:45
2020-10-09 17:24:44
Lena Tokarz SISSI ZAGORKA
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
100 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 17:54:41
2020-10-09 15:34:15
Maja Sałapatek SANTIAGO
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
99 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 15:43:47
2020-10-09 15:33:15
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
98 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 07:11:48
2020-10-08 21:06:06
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
97 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 09:52:11
2020-10-08 18:12:28
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/DiM P120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 24/P/DiM Kuce i Małe Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/N/DiM Kuce i Małe Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/N/DiM Finał Grand Prix Grupa DiE N120cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
96 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:33:06
2020-10-08 15:20:05
Dagmara Willamowicz BONA
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
95 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:33:37
2020-10-08 10:50:56
Roksana Nawrocka GENF
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/DiM P120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/P1/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P/ P1 110/115cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
94 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:19:09
2020-10-08 10:50:13
Roksana Nawrocka D'ACORD
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
93 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:33:48
2020-10-08 09:25:12
Nina Sućko RIVER LILLY
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:33:53
2020-10-08 09:24:40
Zuzanna Przybylska AIR LINE CK Z
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:33:58
2020-10-08 09:24:13
Zuzanna Przybylska CINAMON
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:34:04
2020-10-08 09:23:52
Nicole Pluskota SKY LIGHT AMIGO
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:34:09
2020-10-08 09:23:06
Julia Pięta LILLY ROSE V.D. STEINE
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
88 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:34:14
2020-10-08 09:22:33
Julia Pięta NARCOTIQUE TACHOR
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
87 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:34:18
2020-10-08 09:21:56
Olga Patecka BOCÓ AN MHUILEANN
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:34:24
2020-10-08 09:21:34
Oliwia Palacz OSCAR
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
85 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:34:29
2020-10-08 09:21:03
Oliwia Palacz HIGHFORCE ONE
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
84 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:34:35
2020-10-08 09:20:24
Luna Kowalonek BORSALINO
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:34:39
2020-10-08 09:19:42
Oliwia Budzyńska INIS SLE SORCERER
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:48:51
2020-10-08 00:01:38
Zofia Sztajnert SUBLIEM'S MILANO
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 09:11:16
2020-10-07 22:14:19
Paulina Słoniec WENDY
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 09:11:25
2020-10-07 22:14:06
Paulina Słoniec FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 09:11:36
2020-10-07 22:13:44
Paulina Słoniec ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 16:29:47
2020-10-07 15:16:46
Anastazja Burzyńska-Ellis KORAL
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
77 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 11:27:58
2020-10-07 10:22:04
Natalia Brzozowska TABACZEK
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 35/LL/DiM Konkurs pocieszenia LL50/60/70cm Zwykły Art 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 11:28:01
2020-10-07 09:42:46
Jolanta Kóska KLEO
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
75 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 11:28:03
2020-10-07 09:42:00
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
74 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 11:28:08
2020-10-07 09:28:12
Blania Kaczmarek OSCAR
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 09:18:10
2020-10-07 09:06:19
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 2x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 13:59:17
2020-10-07 08:22:11
Gabriela Galińska TALL
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
71 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 07:44:19
2020-10-06 23:09:45
Maria Kaźmierczak DONNA STAR
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 36/LL/L/DiM Konkurs pocieszenia LL80/90/100cm Zwykły Art 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 18:54:32
2020-10-06 17:36:35
Marek Layer RINGO
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:19:14
2020-10-06 17:35:55
Marek Layer RAMONA
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 20:31:10
2020-10-06 17:28:44
Zofia Ciszek ZUCCHERO A VELO
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
67 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 20:31:16
2020-10-06 17:27:56
Zofia Ciszek BEŁT
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
66 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 07:56:10
2020-10-06 12:30:09
Nikola Kręgielska VENI VIDI VICI
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 07:55:45
2020-10-06 12:29:22
Nikola Kręgielska COQUICKUCO G
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 13:08:06
2020-10-06 12:28:13
Natalia Kręgielska SANTA
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 13:08:08
2020-10-06 11:30:59
Iga Grodska PIXI BH
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
62 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 11:28:12
2020-10-06 08:10:19
Maja Dąbrowska OSCAR
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 11:13:20
2020-10-06 08:08:02
Maja Dąbrowska TAMARYSZEK
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 09:18:16
2020-10-06 08:01:35
Maja Dąbrowska RONDO'S BLACK BOY
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 11:13:25
2020-10-06 07:57:55
Maja Dąbrowska BUSZKA
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 11:13:29
2020-10-06 07:56:22
Maria Baranowicz MARINA
  • 2x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 11:13:30
2020-10-05 22:08:06
Weronika Mucha DEMON DEL
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
  • 1x 29/LL/DiM Finał Grupy C LL95cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:43:10
2020-10-05 21:17:54
Wiktoria Świrska J'03 COR DE LA ROSA
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
55 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 13:59:22
2020-10-05 21:09:40
Maria Olejnik ERYK PONY SPORT
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
54 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:43:16
2020-10-05 20:20:37
Zofia Sondej PIKTOGRAM
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/P/DiM Kuce i Małe Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
53 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:49:06
2020-10-05 20:20:04
Amelia Dąbek BOSS
  • 2x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/P1/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P/ P1 110/115cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
52 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 13:59:26
2020-10-05 19:50:04
Maja Szczepanik DAGA
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
51 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 17:28:07
2020-10-05 16:29:30
Magdalena Karabasz BALTICA
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 22:27:20
2020-10-05 12:57:05
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
49 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 22:26:28
2020-10-05 12:55:55
Tola Wawrzkiewicz HALNY
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
48 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:22:14
2020-10-05 12:24:10
Zofia Gendera ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:22:26
2020-10-05 12:22:58
Agata Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 12:51:11
2020-10-05 12:22:39
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:22:34
2020-10-05 12:22:10
Wiktoria Cwalina BESSEL
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
44 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:22:38
2020-10-05 12:21:50
Zuzanna Dąbrowska BENITO
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:22:42
2020-10-05 12:21:22
Zuzanna Dąbrowska ORINOKO
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
42 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:22:47
2020-10-05 12:21:00
Lila Kulesza BESSEL
  • 2x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:22:50
2020-10-05 12:20:27
Lila Kulesza ALF
  • 2x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:22:54
2020-10-05 12:20:06
Wiktoria Cwalina S-PIORUN
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:22:59
2020-10-05 12:19:42
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:23:02
2020-10-05 10:11:22
Hanna Kuc KOEKOEKSHOF ROSALYN
  • 2x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
37 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 17:28:11
2020-10-05 09:56:24
Julia Karbowiak SANTINO
  • 2x 18/LL/DiM LL50cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/LL/Finał Grupy A0 LL50cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
36 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 13:59:30
2020-10-05 09:02:13
Karolina Wernerowicz VALES BLUERAY
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
35 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 13:59:52
2020-10-05 09:01:29
Karolina Wernerowicz MISSISSIPI
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
34 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 14:00:09
2020-10-05 08:59:56
Aleksandra Wernerowicz GENIUS
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 15:56:32
2020-10-04 21:59:55
Stanisław Woźniak JARY
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 18/LL/DiM LL50cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/LL/Finał Grupy A0 LL50cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
32 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 15:56:39
2020-10-04 21:58:28
Pola Lewczyk GALLIANO
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 22:17:55
2020-10-04 20:44:01
Olga Styła FIJI
  • 2x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
30 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 22:17:59
2020-10-04 19:54:45
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
29 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 22:18:07
2020-10-04 19:51:07
Barbara Piontek RHIANNA S
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
28 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 22:18:10
2020-10-04 19:50:17
Urszula Piontek BEAUTY
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 11:26:27
2020-10-04 07:39:34
Małgorzata Babczyńska GATEAU HELLO DOLLY (LOUGH DERG MAY FLY)
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 11:26:31
2020-10-03 22:51:22
Iga Chojowska BENETON
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:49:11
2020-10-03 15:09:48
Irena Bigaj SAMBOR
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 15:09:38
2020-10-03 15:07:59
Irena Bigaj LOTOS
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 07:35:03
2020-10-02 22:48:36
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/LL/DiM Finał Grupy C LL95cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 07:35:08
2020-10-02 22:47:45
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/LL/DiM Finał Grupy C LL95cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
21 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 21:44:41
2020-10-02 20:22:55
Nina Ambroziak MILO
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/P1/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P/ P1 110/115cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 21:44:48
2020-10-02 20:21:59
Nadia Ambroziak DŻARNA
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/DiM P120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 24/P/DiM Kuce i Małe Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/N/DiM Kuce i Małe Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/N/DiM Finał Grand Prix Grupa DiE N120cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
19 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:45:38
2020-10-01 23:45:48
Gabriela Romanowska HAPPY DAY
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:45:44
2020-10-01 23:45:08
Gabriela Romanowska ERO
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 21:44:55
2020-10-01 20:00:43
Katarzyna Zawadzka POSEJDON GR. A
  • 2x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/LL/Finał Grupy A0 LL50cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 06:56:20
2020-10-01 16:50:55
Ewa Macieszczak ARAGOR
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/P1/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P/ P1 110/115cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:08:43
2020-10-01 16:13:07
Zofia Biel HAPPY HONY
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:08:46
2020-10-01 16:12:34
Zofia Biel D'APRIL
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:08:49
2020-10-01 16:11:58
Liliana Voigt WRÓŻKA PONYSPORT
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:24:04
2020-10-01 09:53:01
Olga Pawłowska ORCHID'S RILEY RJT
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:15:43
2020-10-01 08:38:23
Roksana Frączkowska IMPRESA MISS NANDO
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:24:47
2020-09-30 18:27:48
Hanna Stein ODYSEJA
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:24:42
2020-09-30 15:25:56
Matylda Szrajer ANAKONDA
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
8 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 11:36:16
2020-09-30 15:15:38
Gaja Żydek WIRUS
  • 2x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 18/LL/DiM LL50cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 26/LL/Finał Grupy A0 LL50cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:24:30
2020-09-30 15:00:22
Maja Kliś LIPO
  • 2x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:24:25
2020-09-30 14:59:33
Maja Kliś KLARA
  • 2x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:24:18
2020-09-30 13:56:43
Aleksandra Borowczak KSENA
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:24:13
2020-09-30 13:55:34
Agata Borowczak GEMINI 2
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/P1/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P/ P1 110/115cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:24:05
2020-09-30 13:53:01
Kalina Sierakowska BIANKO
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:23:55
2020-09-30 13:52:07
Julia Peszek HADES PONYSPORT
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:23:49
2020-09-30 13:51:34
Julia Peszek LUNA
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Ambroziak Nadia SKJ Pony Power Nowy Janków
2005 (JM.)
O053977
2. Ambroziak Nina SKJ Pony Power Nowy Janków
2007 (JM.)
O053978
3. Babczyńska Małgorzata Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2009 (Mł.)
O045328
4. Biel Zofia WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
O040729
5. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (Mł.)
O049057
6. Borowczak Agata KJ Zbrosławice
2005 (JM.)
O039208
7. Borowczak Aleksandra KJ Zbrosławice
2010 (Mł.)
O050822
8. Chojowska Iga Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2010 (Mł.)
O054009
9. Frączkowska Roksana KJ Infernal Team
2009 (Mł.)
O059412
10. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
11. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (Mł.)
O055818
12. Kliś Maja Profit Orzesze
2009 (Mł.)
O050260
13. Koczara Maria nz
2008 (JM.)
Brak
14. Kwiatkowska Julia BPK(MAZ)
2008 (JM.)
O055544
15. Lewczyk Pola KJ Zbyszko
2010 (Mł.)
O053843
16. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
17. Malesa Alicja BPK (MAZ)
2010 (Mł.)
O057571
18. Marciniak Magdalena Łódzki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O047585
19. Pawłowska Irena bpk (MAZ)
2007 (JM.)
O039852
20. Pawłowska Olga KJ Equireno
2006 (JM.)
O055510
21. Peszek Julia BPK(MAZ)
2009 (Mł.)
O057364
22. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O044519
23. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044520
24. Piontek Urszula RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O059537
25. Pliem-Perka Aleksandra St.KS Juming Events
2006 (JM.)
O035554
26. Pliem-Perka Martyna St.KS Juming Events
2009 (Mł.)
O048671
27. Potakowska Katarzyna sportowy klub jeździecki horseprofi
S
Brak
28. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (Mł.)
O049094
29. Romanowska Anna UKS Primo Kozery
2012 (Mł.)
O058685
30. Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
2009 (Mł.)
O052504
31. Sierakowska Kalina SKJ Pony Power Nowy Janków
2011 (Mł.)
O060237
32. Stein Hanna Rio Grande Krosinko
2008 (JM.)
O047876
33. Styła Olga Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
O044522
34. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O040972
35. Voigt Liliana WLKS KRAKUS
2009 (Mł.)
O048221
36. Woźniak Stanisław ŁKJ
2011 (Mł.)
Brak
37. Zawadzka Katarzyna KJ Bielik Grzegorzewice
2010 (Mł.)
O059420
38. Żydek Gaja SKJ PROFIT
2011 (Mł.)
O060305
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

15

ANAKONDA Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 klacz gniada/kuc:147 F: Nicpoń PP
M: Amore
K029277 616013540064013
2.

24

ARAGOR WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach gniada/164 F: Contendor
M: Arabeska
K016816 POL007610214308
3.

50

BEAUTY KUC WALIJSKI NED 2014 klacz gniada/kuc:118 F: Weston Attraction (GBR)
M: Anouska
K030235 528019020004175
4.

6

BENETON KUC WALIJSKI POL 2012 wałach gniada/kuc:128 F: Tobi
M: Bella
K023005 616013610071112
5.

20

BENJA LUNA DRP POL 2008 klacz gniada/149 F: Mandela N / Mac Geyver N
M: Bella Luna / San Marino N
K022352 DE422220086308
6.

9

BIANKO KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
K030187 -
7.

28

BISHAMON Szlachetna Półkrew POL 2001 wałach gniada/160 F: Fellogen
M: Bona BEA
Brak POL 999 67 00388 01
8.

22

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/125 F: nn / nn
M: nn / nn
K009557 616999611504104
9.

19

CORBINIAN DRP POL 2009 wałach skarogniada/149 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
K024681 DE435350116609
10.

26

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
K015474 POL013570208906
11.

40

DŻARNA TYP SZLACHETNY POL 2002 Klacz gniada/149 F: NN
M: NN
K018849 POL999540127802
12.

31

ERO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:120 F: Lollypop
M: Elwira / Amor
K027538 616013590107609
13.

46

FIJI Holsteiner Warmblut GER 2013 klacz gniada/162 F: Dollar D.L.Pi / Quidam de Revel
M: Zypresse / Contender
K028508 DE421000405213
14.

3

GALLIANO TYP KOŃ MAŁY POL 2014 Wałach gniada/149 F: Numero Uno
M: Gainer-W
K030067 616999550088814
15.

5

GATEAU HELLO DOLLY (LOUGH DERG MAY FLY) CONNEMARA POL 2011 Klacz bułana/kuc:147 F: Capparoe Lad
M: Lough Owel Carrowmore Las/High Peak
K029249 M326088
16.

10

GEMINI 2 GORĄCOKRWISTA AUT 2004 wałach kasztanowata/162 F: Goethe
M: Candy
K025193 181032604
17.

8

HADES PONYSPORT KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:138 F: -
M: -
K025571 -
18.

30

HAPPY DAY NEW FOREST NED 2012 klacz jelenia/kuc:146 F: Rivaldo H
M: Amalia
K026344 528018020133341
19.

25

HAPPY HONY KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:133 F: H
M: H
K027020 brak
20.

18

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:146 F: Nando Super
M: Imka
K026535
21.

43

ISABELLA NRPS POL 2013 klacz kasztanowata/148 F: Brumerhoeve's Levi H
M: Burghoeve's Ellisa
K026378 528018020132081
22.

4

JAGIENKA KUC POL 2008 Klacz gniada/141 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K023715 POL013670006908
23.

2

JARY KUC WALIJSKI POL 1999 Ogier siwa F: H-S Jason / Japhet
M: Mulaj /
K004933 616013580149599
24.

36

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/125 F: nn / nn
M: nn / nn
K016458 616999590267306
25.

12

KLARA KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:124 F: Nn
M: Nn
K024243 616999540099912
26.

11

KSENA KUC POL 2009 klacz bułana/kuc:125 F: nn
M: nn
K020866 616999540132809
27.

48

KYCOLETTE Belgisch Warmbloedpaard POL 2010 klacz gniada/168 F: Numero Uno
M: Ginette
K028625 056002W00294118
28.

45

LEON PKSP POL 2012 Wałach gniada/168 F: BISCHOF L
M: LOLANCA
K020655 616009590170412
29.

13

LIPO Czeski Kuc Sportowy CZE 2005 wałach kara/kuc:126 F: Liken
M: Rebeka
K029202 203001925783405
30.

41

LOTOS SP POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
K012890 POL999540168503
31.

35

LOVERBOY GR. B KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kasztanowata/128 F: Nn
M: Nn
K026551 616999661483012
32.

7

LUNA DRP POL 2010 klacz gniada/kuc:139 F: Nn
M: Nn
K026657 528009101178093
33.

44

MAROKO SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/133 F: Marafon
M: Balza
K027093 616009690132610
34.

17

MESKALINA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / / Mariensztat
K014928 616009670128709
35.

39

MILO WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/156 F: Rabiatos Z
M: Madame
K022077 Pol 007600198305
36.

37

NANCY PONYSPORT KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz srokata/138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
K019967 POL013570009205
37.

21

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
38.

16

ODYSEJA KUC POL 2013 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
K023209 616013670098913
39.

23

ORCHID'S RILEY RJT NRPS POL 2011 wałach bułana/kuc:148 F: ORCHID'S CESTANII
M: ORCHID'S ANGELICA
K024424 -
40.

32

POSEJDON GR. A KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/119 F: Anero
M: Penelopa
K024691 POL 013540129406
41.

38

QUITA DU DOMAINE Z ZANG BEL 2004 klacz gniada/175 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Gret Palucca / Coriolan
K016862 Z620404
42.

34

REYLEM CORNELIA GR. C WELSH POL 2006 Klacz jelena/137 F: Cottrell Archimedes
M: Reylem carmen
K027046 143418
43.

49

RHIANNA S WESTFALE POL 2009 klacz ciemnogniada/170 F: PR.H. Rockwell
M: Whitney
K028626 DE441411097609
44.

42

SAMBOR KUC POL 2011 wałach inna/121 F: Hipolit
M: Samba
K025054 616013610195811
45.

47

SMYK KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:136 F: Szaman
M: Sonia
K023357 013 61 01054 08
46.

29

STILA KUC POL 2006 Klacz srokata/114 F: Frak
M: Stella
K013769 013610022106
47.

33

TONY’S BOY GR. D WELSH COB POL 2007 wałach siwa/148 F: Nn
M: Nn
K029112 372003006844540
48.

14

WIRUS KUC POL 2001 wałach tarantowata/110 F: NN
M: NN
4361/20 POL999540060801
49.

27

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:127 F: Nico K
M: Werwa
K018269
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
SKJ Pony Power Nowy Janków
DŻARNA (40)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
Ambroziak Nina
SKJ Pony Power Nowy Janków
MILO (39)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
Babczyńska Małgorzata
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-25
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
Biel Zofia
WLKS Krakus Swoszowice
2020-10-23
2020-10-23
D'APRIL (26)
2020-10-23
2020-10-23
Bigaj Irena
KS FARUK
LOTOS (41)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
SAMBOR (42)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
Borowczak Agata
KJ Zbrosławice
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
Borowczak Aleksandra
KJ Zbrosławice
KSENA (11)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
Chojowska Iga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
MAROKO (44)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
Frączkowska Roksana
KJ Infernal Team
2020-10-23
2020-10-23
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
Kierznowski Radosław
KJ Sokół Damasławek
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
CAJERO (22)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
Kliś Maja
Profit Orzesze
KLARA (12)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-25
LIPO (13)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-25
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-25
Koczara Maria
nz
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
Kwiatkowska Julia
BPK(MAZ)
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
Lewczyk Pola
KJ Zbyszko
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
ARAGOR (24)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
Malesa Alicja
BPK (MAZ)
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
Marciniak Magdalena
Łódzki Klub Jeździecki
LEON (45)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
Pawłowska Irena
bpk (MAZ)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-25
Pawłowska Olga
KJ Equireno
2020-10-24
2020-10-25
Peszek Julia
BPK(MAZ)
LUNA (7)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
Piontek Barbara
RIO GRANDE Krosinko
2020-10-23
2020-10-23
Piontek Helena
RIO GRANDE Krosinko
2020-10-23
2020-10-23
Piontek Urszula
RIO GRANDE Krosinko
BEAUTY (50)
2020-10-23
2020-10-23
Pliem-Perka Aleksandra
St.KS Juming Events
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-25
Pliem-Perka Martyna
St.KS Juming Events
JUNIOR (36)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-25
Potakowska Katarzyna
sportowy klub jeździecki horseprofi
2020-10-23
2020-10-23
Rembielińska Wiktoria
KJ Wiktorowo
SMYK (47)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
Romanowska Anna
UKS Primo Kozery
STILA (29)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-25
Romanowska Gabriela
UKS Primo Kozery
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-25
ERO (31)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
Sierakowska Kalina
SKJ Pony Power Nowy Janków
BIANKO (9)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
Stein Hanna
Rio Grande Krosinko
ODYSEJA (16)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
Styła Olga
Rio Grande Krosinko
FIJI (46)
2020-10-23
2020-10-23
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
Voigt Liliana
WLKS KRAKUS
2020-10-23
2020-10-23
Woźniak Stanisław
ŁKJ
JARY (2)
2020-10-23
2020-10-24
Zawadzka Katarzyna
KJ Bielik Grzegorzewice
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
Żydek Gaja
SKJ PROFIT
WIRUS (14)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-25

Number of Riders: 38

Number of Horses: 49

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl