Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne SALIO
JKS SALIO, 26-27.09.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
231 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 16:50:24
2020-09-24 16:48:23
Zuzanna Wiśniewska TEXAS
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
230 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 16:12:15
2020-09-24 16:11:52
Maria Kaszyńska GRECJA
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
229 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 16:06:51
2020-09-24 16:06:31
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak ALCES
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
228 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 16:05:59
2020-09-24 16:05:49
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak KSIĄŻĘ BALOU M
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
227 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 16:05:21
2020-09-24 16:05:09
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak WALFLEY AA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
226 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 16:04:19
2020-09-24 16:04:07
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak BERNIKLA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
225 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 16:03:59
2020-09-24 16:03:29
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak PANTONINA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
224 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 14:38:50
2020-09-24 14:37:58
Aleksandra Kocioruba SAGA
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
223 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 14:38:41
2020-09-24 14:37:38
Oliwia Kwiecińska SAINT AVANTE
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
222 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 14:38:59
2020-09-24 14:37:16
Antonina Wojtczak CZORT
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
221 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 14:38:22
2020-09-24 14:36:56
Maria Juszczak TIERSK
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
220 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 08:26:25
2020-09-24 05:18:35
Paulina Jassa GINGER DANCER
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
219 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 08:26:31
2020-09-23 22:42:31
Alicja Filipiak BORN FREE
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
218 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 08:26:36
2020-09-23 22:10:17
Katarzyna Feret CZAR
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
217 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 08:27:46
2020-09-23 21:09:29
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
216 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 08:28:39
2020-09-23 21:09:11
Kornelia Zmyślona QUIVISTO
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
215 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 08:28:48
2020-09-23 20:28:30
Natalia Maciejewska BALOUARIA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
214 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 08:31:51
2020-09-23 20:22:19
Natalia Maciejewska FABERGE H&S
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
213 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 08:31:56
2020-09-23 18:09:46
Patryk Górecki ARABELLA
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
212 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 08:32:01
2020-09-23 16:37:42
Hanna Kosińska SKIPPER
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
211 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 08:32:07
2020-09-23 15:48:42
Anna Muraszewska ROMA
  • 1x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
210 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 14:12:15
2020-09-23 12:50:28
Julia Zawada KADI
  • 2x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
209 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 08:32:13
2020-09-23 12:37:30
Marcel Wiśniewski MELODIA
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
208 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:33:14
2020-09-23 10:32:12
Karolina Iwaniuk ETRES
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
207 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:33:06
2020-09-23 10:30:41
Borys Trojanowicz CAPRICCIO
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
206 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:32:59
2020-09-23 10:30:09
Aleksandra Trojanowicz ZAWRAT
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
205 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:46:35
2020-09-23 08:47:03
Grzegorz Andrzej Kubiak SONATINA BLUE
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
204 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:46:41
2020-09-23 08:46:27
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:46:47
2020-09-23 08:45:54
Grzegorz Andrzej Kubiak MARCO POLO
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
202 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:33:25
2020-09-23 08:32:33
Mariusz Gromada GERONIMO
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
201 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:33:33
2020-09-23 08:31:42
Helena Gromada SYNAMI
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
200 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:33:40
2020-09-23 07:21:39
Karolina Wierzbicka BRASIL
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
199 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:33:46
2020-09-22 23:17:02
Dalila Miszczak CEKWAR
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
198 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:46:53
2020-09-22 21:24:08
Maja Marchwicka CASALI
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
197 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:34:09
2020-09-22 21:17:19
Zosia Handke FIGARO
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
196 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:34:15
2020-09-22 20:36:24
Mariusz Kąkol ASHFORD 4
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
195 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:34:22
2020-09-22 20:35:51
Pola Rynowiecka EMANCJA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
194 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:34:27
2020-09-22 20:35:08
Olaf Rynowiecki ATTYLLAN GL
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
193 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:34:57
2020-09-22 16:58:34
Marta Hejger QUITE CLAY
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
192 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:47:01
2020-09-22 15:54:07
Weronika Świetlik JEDWABNY MAX
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
191 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:35:12
2020-09-22 14:09:21
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
190 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:35:17
2020-09-22 14:09:08
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
189 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 11:14:50
2020-09-22 10:48:57
Zuzanna Włodarczyk J'03 BEREK
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
188 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:28:38
2020-09-22 08:46:30
Aleksandra Pacholczyk IRWIS
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:28:30
2020-09-21 20:24:06
Sylwia Świrydziuk CORFU
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:28:28
2020-09-21 19:10:40
Karolina Janczewska DAFNE
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:28:21
2020-09-21 15:03:37
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
184 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:28:14
2020-09-21 15:01:02
Maria Olejniczak WILDZANG'S SABIONA
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
183 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:28:08
2020-09-21 14:17:13
Julia Wąsiewicz MARINO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 12:03:26
2020-09-21 13:59:00
Mateusz Kroc LINKWOOD
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
181 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:27:59
2020-09-21 10:58:43
Marta Fisiak-Polowczyk RAVIVIA P
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:27:55
2020-09-21 10:18:30
Gabriela Puczynska BAMBI
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
179 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:27:47
2020-09-21 09:15:06
Dagmara Willamowicz ROMA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
178 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:27:45
2020-09-21 07:52:36
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 12:03:32
2020-09-21 07:51:46
Roksana Wojciechowska-Kamińska A-MACIEK
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 12:03:39
2020-09-21 07:50:45
Roksana Wojciechowska-Kamińska DANCING QUEEN
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
175 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:27:21
2020-09-20 21:33:22
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:27:17
2020-09-20 21:32:54
Wiktor Helbich CORJANA P
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:27:09
2020-09-20 21:12:20
Weronika Kotowicz LEIPZIG STAR
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
172 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:27:05
2020-09-20 21:11:47
Amelia Różycka GAZAN
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
171 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:26:55
2020-09-20 21:09:04
Katarzyna Kapszewicz LORELI TK
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:26:51
2020-09-20 20:59:12
Angelika Szpruch JUPITER
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
169 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:26:40
2020-09-20 20:58:48
Michalina Sierakowska ESTRELIA MK
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
168 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:26:36
2020-09-20 20:58:23
Urszula Michalska WILLA NOVA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
167 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:26:27
2020-09-20 20:57:48
Monika Lisowska DIL CASSO
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
166 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:26:23
2020-09-20 20:57:27
Karolina Lisowska DIABLO
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:26:17
2020-09-20 20:57:01
Antonina Książek DANAWAY EVANDER 89885
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
164 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:26:14
2020-09-20 20:56:37
Michalina Ksiązek MAIDI
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
163 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:26:09
2020-09-20 20:56:11
Michalina Ksiązek NO LIMED
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
162 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:26:01
2020-09-20 20:55:43
Julia Koziczak FINEZJA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
161 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 09:39:07
2020-09-20 20:55:14
Maja Gąsiorowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
160 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:25:48
2020-09-20 20:54:53
Aleksandra Grzelak TORPEDO
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:25:41
2020-09-20 20:54:32
Maja Bella Friedman CORDULA GRUN W
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:25:32
2020-09-20 20:54:06
Michalina Dańczak GANGES
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:25:24
2020-09-20 20:53:42
Michalina Dańczak MELLOW JACK MMK
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
156 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:25:22
2020-09-20 20:53:21
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:25:14
2020-09-20 20:52:49
Sebastian Bąk IMPATI ROSS VDL
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:25:10
2020-09-20 20:52:27
Sebastian Bąk PORTOS
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:25:02
2020-09-20 20:52:00
Sebastian Bąk HENRIETTE
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
152 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:24:57
2020-09-20 14:13:31
Amelia Malinowska IKA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
151 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:24:50
2020-09-20 13:36:40
Alicja Olaszek PRINCE POLO
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
150 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:24:46
2020-09-20 10:52:16
Marta Kielar BIG BEN
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
149 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 10:18:44
2020-09-20 10:18:35
Maria Olejnik ERYK PONY SPORT
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
148 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 10:16:24
2020-09-20 10:06:12
Marta Hejger CORSTAR
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 10:16:32
2020-09-20 10:05:13
Hubert Kowalski NICCO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 10:16:39
2020-09-20 10:04:23
Hubert Kowalski CEZANNE V
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 10:16:52
2020-09-19 22:18:03
Oliwia Kot HAWANKA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 21:23:06
2020-09-19 21:01:46
Roksana Galanciak KORD
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
143 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 10:17:13
2020-09-19 20:44:14
Gabriela Ratajska KIND REGARDS DE SPAN
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 10:17:20
2020-09-19 20:43:53
Ewa Machniewicz BEAUTYFULL LADY Z
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
141 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 10:17:25
2020-09-19 20:43:35
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
140 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 10:17:31
2020-09-19 20:43:00
Aleksandra Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
139 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 10:17:37
2020-09-19 20:42:16
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 10:17:49
2020-09-19 20:41:48
Gabriela Janiszewska PRIDE OF BALLYMORE
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
137 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 10:17:57
2020-09-19 16:57:36
Patryk Mordaka SZALONA LULU
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 10:18:04
2020-09-19 16:56:58
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 10:18:15
2020-09-19 16:56:29
Anna Białas LA CORSON
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 10:18:27
2020-09-19 16:56:00
Anna Białas CASSIDERO
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 10:18:48
2020-09-19 15:17:15
Amelia Mitman ECLIPSE DE CAVILLY
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 10:18:54
2020-09-19 13:48:23
Martyna Kosior COVER BOY
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 10:19:01
2020-09-19 13:13:02
Patrycja Szczech GRANDE CARLO
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 10:44:08
2020-09-19 10:24:53
Maja Taczalska HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 08:32:20
2020-09-19 09:27:37
Beata Biczysko CHARITA
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 09:38:47
2020-09-18 21:53:47
Alicja Gabrysiak SIR PAUILLAC
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 10:44:26
2020-09-18 21:11:32
Jacek Kuśnierczak CAIRO AK
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 10:44:32
2020-09-18 21:10:55
Jacek Kuśnierczak COCO CHANEL
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 10:44:36
2020-09-18 20:51:21
Wiktoria Troć LOTOS
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 10:44:41
2020-09-18 20:14:01
Amelia Samsel CEDRINO
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
123 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 10:44:51
2020-09-18 16:07:30
Tadeusz Chmielik J'03 CARSANVARO
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 10:45:04
2020-09-18 12:48:20
Kacper Kostecki VALENTINO RED WINE
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 12:20:10
2020-09-18 11:10:56
Kacper Mróz SING
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 12:20:13
2020-09-18 11:10:36
Kacper Mróz HAGIRIA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 12:20:14
2020-09-18 10:21:54
Kaja Klimowicz Mj'01 JIHAD
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
118 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 12:20:16
2020-09-18 10:01:51
Nikola Miller DEMON
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 07:41:47
2020-09-17 22:28:57
Julia Szychowska FANCY
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
116 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 07:41:53
2020-09-17 20:53:29
Julia Sencio M'07 NABUCCO GR. D
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
115 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 07:41:58
2020-09-17 20:47:13
Amelia Wróblewska Jm"05 CINDY GIRL GR. E
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
114 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:04:11
2020-09-17 19:55:03
Irmina Szybka Mj'01 E-MAIL
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 08:32:29
2020-09-17 19:47:48
Magdalena Marciniak LEON
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:24:29
2020-09-17 19:20:54
Maria Kaźmierczak DONNA STAR
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:03:51
2020-09-17 19:18:22
Maja Szczepanik DAGA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
110 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:03:33
2020-09-17 19:02:48
Zuzanna Polinceusz LILLY
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
109 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:03:29
2020-09-17 17:20:33
Mateusz Leszczyński BEYASH QUAN
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:03:24
2020-09-17 17:19:25
Pola Klepacz DONOVAN
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
107 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:03:19
2020-09-17 17:17:37
Jordan Krakowiak URBANIA-K
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
106 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 11:35:05
2020-09-17 07:42:14
Adam Zieliński MORIS
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
105 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 07:41:28
2020-09-16 22:56:19
Zdzisław Wojtera C FOEGANDRA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 07:41:32
2020-09-16 22:55:47
Zdzisław Wojtera C ALPACZINO Z
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:49:47
2020-09-16 22:42:21
Julia Chmaj BOLGHERI ZK
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:49:44
2020-09-16 22:42:03
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:49:40
2020-09-16 22:33:49
Kinga Mużdżyńska ORSA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
100 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:49:35
2020-09-16 22:32:15
Oliwia Pałka DIAMOND GIRL ZK
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:49:30
2020-09-16 22:26:17
Oliwia Krajewska ŁYSKA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
98 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:49:26
2020-09-16 21:46:39
Robert Bernagiewicz CHACCALL
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:49:17
2020-09-16 21:02:45
Julia Pięta C’EST LA VIE
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
96 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:49:13
2020-09-16 21:01:44
Julia Pięta ALLEGRA S
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 10:45:10
2020-09-16 21:00:51
Jan Kurek KWOAJONG
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:49:04
2020-09-16 20:56:44
Jan Kurek OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 19:51:08
2020-09-16 19:20:38
Blanka Gala Jm'07 DOSIA GR. C
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
92 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 19:51:14
2020-09-16 19:15:11
Aleksandra Małachowska DOSIA GR. C
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
91 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 19:51:16
2020-09-16 19:10:13
Maria Mrozowska MONSUN
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 19:51:22
2020-09-16 16:05:25
Jan Kurek SOCKE
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 10:45:15
2020-09-16 12:15:01
Magdalena Ziajkowska CHARDONNAY
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:01:34
2020-09-16 08:52:21
Hanna Wójcikiewicz WIQUAR
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:01:30
2020-09-16 08:18:59
Wiktoria Włodarczyk NOORDERROT ORPHA
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:29:42
2020-09-15 21:17:41
Aleksandra Łapińska WALIA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:29:38
2020-09-15 21:17:12
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:29:34
2020-09-15 21:14:29
Oliwia Wierzbowska G-CALLOTA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:29:27
2020-09-15 21:13:40
Oliwia Wierzbowska ISAIDE OF HERITAGE Z
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:29:11
2020-09-15 20:41:22
Cezary Kalinowski RAF LIDER
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:29:07
2020-09-15 20:40:53
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 20:17:05
2020-09-15 19:51:20
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 20:17:08
2020-09-15 19:50:58
Dagmara Antczak WIEDŹMIRA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 15:08:17
2020-09-15 13:32:21
Dominika Zieniewicz EINSTEIN
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 09:37:10
2020-09-15 11:54:36
Karina Skorupa LARIX
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:01:26
2020-09-15 11:53:16
Maria Sakrajda DECOLA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 12:18:28
2020-09-15 11:52:12
Hanna Sakrajda CHANEL
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:01:23
2020-09-15 11:51:42
Joanna Lorek AGITANIA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 09:37:18
2020-09-15 11:50:41
Hanna Lacheta BIG BILLY
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 09:37:28
2020-09-15 11:49:38
Maja Kamińska ENNIA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 09:37:36
2020-09-15 11:49:02
Weronika Jamro NIGHT BOY VAN'T JENTINK
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:29:41
2020-09-14 23:57:06
Nikola Miller CORDOBA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:29:47
2020-09-14 23:50:07
Joanna Papis EIGHTY EIGHT
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:29:51
2020-09-14 23:48:29
Stanisław Woźniak JARY
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:29:54
2020-09-14 23:47:54
Pola Lewczyk GALLIANO
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:29:58
2020-09-14 22:52:26
Natalia Kręgielska SANTA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:30:02
2020-09-14 22:51:41
Nikola Kręgielska VENI VIDI VICI
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:30:07
2020-09-14 22:50:36
Nikola Kręgielska COQUICKUCO G
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 22:09:33
2020-09-14 17:58:36
Agnieszka Kurek PRESTIGE D’AVANCON
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 22:09:36
2020-09-14 17:58:11
Wiktor Jaworski M'08 WALKIRIA
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 13:51:37
2020-09-14 13:31:51
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 13:51:29
2020-09-14 13:30:49
Julia Stankiewicz EPSON MK
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 13:51:25
2020-09-14 13:30:01
Marta Szkiela JOHNNIE WALKER
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 11:06:28
2020-09-14 10:46:22
Wiktoria Kaźmierska BALTAZAR
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 11:06:32
2020-09-14 10:45:27
Paulina Sobolewska DESTINO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 10:38:33
2020-09-14 09:57:07
Lea Jończyk PASJONATA POGROMS
  • 1x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
  • 1x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 10:38:37
2020-09-14 09:55:49
Amelia Woźniak PASJONATA POGROMS
  • 1x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
  • 1x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 10:38:40
2020-09-14 09:53:42
Jagoda Wetmańska Jm'05 BARNABA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:03:00
2020-09-14 09:50:00
Kinga Kozłowska Mj'01 COOL WHISKEY IREE
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 09:08:15
2020-09-14 08:45:26
Michalina Szmytka NINO VD WATERTOREN
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 09:08:16
2020-09-14 08:44:49
Michalina Szmytka UN RIO VAN TER MOUDE
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 09:08:18
2020-09-14 08:44:18
Michalina Szmytka D’DAY VAN DE MULLERGRACHT
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 09:08:25
2020-09-13 22:04:29
Agata Malewska ESCATO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 09:08:28
2020-09-13 22:04:00
Ewelina Szczepanik PARDON MOI VRS
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 13:53:56
2020-09-13 22:03:32
Ewelina Szczepanik LAOS HIPPICA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 08:32:34
2020-09-13 20:26:08
Aleksandra Pliem-Perka QUITA DU DOMAINE Z
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 14:54:58
2020-09-13 14:49:55
Hania Bajur INDIANA
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 14:55:03
2020-09-13 13:17:20
Ireneusz Kondratowicz FRESCA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 14:55:10
2020-09-13 13:10:10
Ireneusz Kondratowicz FOTON
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 13:03:21
2020-09-13 11:46:44
Julia Kempska DŻIPP ANDIAMO
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 13:03:25
2020-09-13 10:30:11
Marysia Kotfasińska BARYTON
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 22:30:30
2020-09-11 22:17:57
Vladimir Zaytsev HOLLY K
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 22:30:25
2020-09-11 20:49:36
Aleksandra Pliem-Perka TAMIZA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 22:30:09
2020-09-11 17:26:31
Anna Kaczkowska JUSTE MILIEU
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 22:30:03
2020-09-11 17:25:51
Marzena Kruła MONZA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 15:08:06
2020-09-11 12:11:22
Maria Martyna CEZAR
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 15:08:09
2020-09-11 12:09:55
Igor Szymański PEREŁKA
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 15:08:11
2020-09-11 12:09:27
Alicja Dworak WHAT`S UP TEDDY
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 15:08:13
2020-09-11 12:08:55
Weronika Drożdżyńska WENUS
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 23:28:04
2020-09-10 21:46:19
Joanna Palińska WIENNA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 23:28:09
2020-09-10 12:18:35
Barbara Chojnacka FIESTA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:23:58
2020-09-10 12:17:29
Wiktoria Hotkowska ENZO
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:23:48
2020-09-10 12:14:59
Anna Dzierzbicka L-FABIA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 12:03:50
2020-09-09 20:11:09
Maria Gomulska BATUCADA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 19:46:42
2020-09-09 16:40:18
Maria Kielbik BAMBI
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 09:48:10
2020-09-09 09:47:00
Zofia Tymieniecka LAYRO STW
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 09:48:13
2020-09-09 09:31:38
Anna Sobala SIRENDOS
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 09:48:15
2020-09-09 09:16:29
Anna Tymieniecka Jm'06 LAYRO STW
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 07:32:10
2020-09-08 21:04:39
Paulina Pawlak I LOVE YOU
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 19:45:34
2020-09-08 18:18:35
Ewa Kwiatkowska GRECJA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 09:37:49
2020-09-08 14:45:20
Malena Kotecka EVEREST M
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 09:38:26
2020-09-08 14:44:34
Dawid Kotecki CAREWICZ
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 20:43:18
2020-09-07 21:15:55
Zuzanna Michalska MACARENA ZK
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 17:16:19
2020-09-07 19:25:53
Natalia Kowalczyk FABREGAS
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 17:43:14
2020-09-06 15:02:58
Ewa Kwiatkowska WYRWIGROSZ
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 12:46:52
2020-09-05 21:50:12
Natalia Brzozowska TABACZEK
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 08:46:25
2020-09-04 22:50:42
Martyna Kosior WENEDA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 17:02:39
2020-09-04 13:57:28
Ewa Kasińska ALEGRO
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 21:08:41
2020-09-03 19:15:44
Matylda Kronic HUGO
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 09:38:17
2020-09-03 11:45:47
Agata Bugała LITMANEN HX
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 09:38:08
2020-09-03 11:44:58
Agata Bugała EUFRAT
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 07:13:25
2020-09-02 21:53:10
Dorota Grabarczyk ARAMIS
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL 50 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 19:11:58
2020-09-02 16:42:55
Izabela Borowiak EWELINA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 19:11:55
2020-09-02 16:22:18
Krzysztof Jankowski FIORD SM
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 19:11:54
2020-09-02 16:21:09
Joanna Król ORLANDO
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 19:11:51
2020-09-02 16:20:40
Aleksandra Kielbik ORLANDO
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 19:11:50
2020-09-02 16:19:50
Michalina Kielbik I LOVE YOU
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 19:11:47
2020-09-02 16:19:00
Patrycja Adamczyk DISNEY
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 19:11:46
2020-09-02 16:18:30
Aleksandra Jarosz DISNEY
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL 70 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL 90 cm Dokładności
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 19:11:41
2020-09-02 16:17:35
Vladimir Zaytsev BALLANTINES
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 19:11:40
2020-09-02 16:16:49
Anna Woźna GRANDA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczyk Patrycja Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2006 (JM.)
Brak
2. Antczak Dagmara SKJ HORSEPROFI Łódź
1999 (MJ.)
O038694
3. Bajur Hania Skj virako olimpia
2006 (JM.)
Brak
4. Bąk Sebastian St. R&S STABLES
S
O003232
5. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
6. Białas Anna SKJ Mordaka
S
O004792
7. Biczysko Beata KJ Jantar Stryków
S
O009909
8. Borowiak Izabela Bpk
2001 (MJ.)
Brak
9. Brzozowska Natalia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2010 (Mł.)
O059429
10. Bugała Agata Tuszyński KJ Garbówek
S
O037388
11. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
12. Chmielik J'03 Tadeusz KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2003 (J.)
O034168
13. Chojnacka Barbara bpk
2009 (Mł.)
brak
14. Cieślak Zuzanna St. R&S Stables
2001 (MJ.)
O038479
15. Dańczak Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047648
16. Daniłowska Karina Klub Jeździecki J.J. Darboven
2003 (J.)
0043383
17. Drożdżyńska Weronika KJ Fun Farma
2004 (J.)
brak
18. Dworak Alicja KJ Fun Farma
2006 (JM.)
brak
19. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
S
O008864
20. Feret Katarzyna Łódzki Klub Jeździecki
S
O038142
21. Filipiak Alicja JKS Salio
2005 (JM.)
O050053
22. Fisiak-Polowczyk Marta BPK (LOD)
S
O004344
23. Fornalczyk Justyna
24. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
25. Gabrysiak Alicja Łódzki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O036581
26. Gala Jm'07 Blanka Stowarzyszenie Jeździeckie Ośrodek Jeździecki Skaratki
2007 (JM.)
Brak
27. Galanciak Roksana KJ Champion
2002 (J.)
brak
28. Gąsiorowska Maja Stowarzyszenie R&S Stables
2006 (JM.)
brak
29. Gomulska Maria brak przynależności klubowej
S
brak
30. Górecki Patryk SKJ Horseprofi Łódź
2004 (J.)
O045964
31. Grabarczyk Dorota KJ Janowice
S
O033388
32. Gromada Helena MAR-KLIN
2004 (J.)
brak
33. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
34. Grzelak Aleksandra St. R&S Stables
S
Brak
35. Grzesiek Paula TKJ Garbówek
O034398
36. Handke Zosia Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2009 (Mł.)
Brak
37. Hejger Marta KJ Okoły
S
O006053
38. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O047941
39. Hotkowska Wiktoria SKJ Potęga Piekary
2003 (J.)
brak
40. Iwaniuk Karolina Brak
2006 (JM.)
Brak
41. Jamro Weronika KS Happy Horse
2006 (JM.)
brak
42. Janczewska Karolina CSJC
S
O045209
43. Janiszewska Gabriela Łódzki Klub Jeździecki
2003 (J.)
0039284
44. Jankowski Krzysztof SKJ HorseProfi Łódź
S
O033524
45. Jarosz Aleksandra Bez Przynależności Klubowej K P O
Brak
46. Jassa Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
Brak
47. Jaworski M'08 Wiktor Bałałajka
2008 (JM.)
Brak
48. Jończyk Lea Bez Przynależności Klubowej
2014 (Mł.)
Brak
49. Juszczak Maria UKS Trójka
2009 (Mł.)
brak
50. Kaczkowska Anna bpk
2007 (JM.)
brak
51. Kąkol Mariusz KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O015007
52. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
53. Kamińska Maja KS Happy Horse
2004 (J.)
brak
54. Kapel Julia bpk
2006 (JM.)
O041463
55. Kapszewicz Katarzyna ŁKJ
S
O006328
56. Kasińska Ewa Bractwo Konne Św. Marcina
2002 (J.)
O039638
57. Kaszyńska Maria JKS Salio
2010 (Mł.)
Brak
58. Kaźmierczak Maria Łódzki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O045565
59. Kaźmierska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2009 (Mł.)
Brak
60. Kempska Julia Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O047298
61. Kielar Marta bpk
S
brak
62. Kielbik Aleksandra Nn
2003 (J.)
Brak
63. Kielbik Maria Nn
2004 (J.)
Brak
64. Kielbik Michalina Nn
2003 (J.)
Brak
65. Klepacz Pola Bpk
2006 (JM.)
Brak
66. Klimowicz Mj'01 Kaja BPK Maz
2001 (MJ.)
O033941
67. Kocioruba Aleksandra UKS Trójka
2003 (J.)
O044626
68. Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań
S
O003144
69. Kosińska Hanna JKS Salio
2009 (Mł.)
Brak
70. Kosior Martyna KJ UNIGLOB GOZDÓW
2006 (JM.)
O058605
71. Kostecki Kacper Sekcja Jeździecka Turzyn
S
O003146
72. Kot Oliwia SKJ HORSEPROFI
2003 (J.)
O045958
73. Kotecka Malena Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2007 (JM.)
O045956
74. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (J.)
O045959
75. Kotfasińska Marysia KJ Łąck
2008 (JM.)
O051265
76. Kotowicz Weronika Stowarzyszenie R&S Stables
2010 (Mł.)
Brak
77. Kowalczyk Natalia Jantar Stryków
S
brak
78. Kowalski Hubert KS Equiright Warszawa
S
O050057
79. Koziczak Julia St. R&S STABLES
2006 (JM.)
brak
80. Kozłowska Mj'01 Kinga Bałałajka
2001 (MJ.)
O039312
81. Krajewska Oliwia Stowarzyszenie Ranczo W Dolinie, Wola Kazubowa
2005 (JM.)
Brak
82. Krakowiak Jordan BPK
2004 (J.)
Brak
83. Kręgielska Natalia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048927
84. Kręgielska Nikola Tuszyński KJ Garbówek
2003 (J.)
O042182
85. Kroc Mateusz CSJ Equestro Łódź
S
O005223
86. Kronic Matylda Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2003 (J.)
O058855
87. Kruła Marzena Bpk
S
88. Książek Antonina Stowarzyszenie R&S Stables
2008 (JM.)
Brak
89. Ksiązek Michalina Stowarzyszenie R&S Stables
2008 (JM.)
Brak
90. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
91. Kurek Agnieszka K J Bałałajka
2006 (JM.)
Brak
92. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
93. Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
S
O007297
94. Kwiatkowska Ewa Jeździecki Klub Sportowy Salio
2008 (JM.)
O059631
95. Kwiecińska Oliwia UKS „Trójka”
2008 (JM.)
brak
96. Lacheta Hanna Klub Sportowy Happy Horse
2006 (JM.)
brak
97. Leszczyński Mateusz Łódzki KJ
S
O013303
98. Lewczyk Pola KJ Zbyszko
2010 (Mł.)
O053843
99. Lisowska Karolina St. R&S Stables
2005 (JM.)
Brak
100. Lisowska Monika Stowarzyszenie R&S Stables
S
Brak
101. Lorek Joanna KS Happy Horse
2005 (JM.)
O050970
102. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
103. Machniewicz Aleksandra Łódzki Klub Jeździecki
2012 (Mł.)
O058623
104. Machniewicz Ewa Łódzki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O049391
105. Maciejewska Natalia SSKJ Bobrowy Staw
S
O015211
106. Malewska Agata SKJ Horseprofi Łódź
2005 (JM.)
O056331
107. Malinowska Amelia Bractwo Konne Św. Marcina
2005 (JM.)
brak
108. Małachowska Aleksandra SJ Ośrodek Jeździecki Skaratki
2003 (J.)
Brak
109. Marchwicka Maja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O032501
110. Marciniak Magdalena Łódzki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O047585
111. Martyna Maria KJ Fun Farma
2008 (JM.)
brak
112. Matusiak Martyna
113. Michalska Urszula Stowarzyszenie R&S Stables
2003 (J.)
Brak
114. Michalska Zuzanna Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia
2005 (JM.)
O052948
115. Miller Nikola Klub Jeżdziecki Salio
2005 (JM.)
0054927
116. Miszczak Dalila Stajnia Grotniki
2001 (MJ.)
brak
117. Mitman Amelia Klub Jeździecki Salio
2005 (JM.)
O033513
118. Mordaka Patryk SKJ Mordaka
2000 (MJ.)
O019196
119. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
120. Mrozowska Maria Tuszyński KJ Garbówek
S
O022954
121. Muraszewska Anna BPK
2012 (Mł.)
brak
122. Mużdżyńska Kinga Stowarzyszenie Jeździeckie Ośrodek Jeździecki Skaratki
S
Brak
123. Olaszek Alicja Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2009 (Mł.)
O055650
124. Olejniczak Maria SKJ Horseprofi
2011 (Mł.)
Brak
125. Olejnik Maria BPK
2009 (Mł.)
BRAK
126. Pacholczyk Aleksandra SKJ Horseprofi
S
O012468
127. Palińska Joanna Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
brak
128. Pałka Oliwia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
1999 (MJ.)
O031773
129. Papis Joanna ŁKJ Łódź
S
O048394
130. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
131. Pawlak Paulina Nn
2007 (JM.)
Brak
132. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O038749
133. Pliem-Perka Aleksandra St.KS Juming Events
2006 (JM.)
O035554
134. Pliem-Perka Martyna St.KS Juming Events
2009 (Mł.)
O048671
135. Polinceusz Zuzanna Bractwo Konne Św. Marcina
2001 (MJ.)
brak
136. Puczynska Gabriela Bp
2003 (J.)
Brak
137. Ratajska Gabriela Jeździecki Klub Sportowy Salio
2005 (JM.)
O036019
138. Różycka Amelia Stowarzyszenie R&S Stables
2010 (Mł.)
brak
139. Rynowiecka Pola KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2008 (JM.)
O044812
140. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
141. Sakrajda Hanna KS Happy Horse
2012 (Mł.)
brak
142. Sakrajda Maria KS Happy Horse
2005 (JM.)
O049445
143. Samsel Amelia Klub Jeździecki Huzar
2007 (JM.)
O043107
144. Sencio M'07 Julia nz
2007 (JM.)
Brak
145. Sierakowska Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047679
146. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
147. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (MJ.)
O035603
148. Skorupa Karina Klub Sportowy Happy Horse
2007 (JM.)
O049249
149. Sobala Anna INTERHR JKS Poczernin'' Sp. z o. o.
S
O003357
150. Sobolewska Paulina BPK (LOD)
S
O006758
151. Sputowski Mateusz BKJ
2006 (JM.)
brak
152. Stankiewicz Julia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2007 (JM.)
O057748
153. Świetlik Weronika Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2005 (JM.)
brak
154. Świrydziuk Sylwia CSJ Chraboły
S
O046187
155. Szczech Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Jantar
S
O013223
156. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
157. Szczepanik Maja Łódzki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O059724
158. Szkiela Marta SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O043641
159. Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
S
O022309
160. Szpruch Angelika Stowarzyszenie R&S Stables
2007 (JM.)
brak
161. Szybka Mj'01 Irmina KJ Janowice
2001 (MJ.)
O044404
162. Szychowska Julia nz
2006 (JM.)
Brak
163. Szymański Igor KJ Fun Farma
2007 (JM.)
brak
164. Taczalska Maja JKS Salio
2003 (J.)
O049498
165. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
166. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
167. Tymieniecka Zofia INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2004 (J.)
LZRWJ/3197/20A(W)B(W)
168. Tymieniecka Jm'06 Anna INTERHR - JKS Poczernin Sp. z o. o.
2006 (JM.)
O056995
169. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
170. Wąsiewicz Julia Łódzki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O044689
171. Wetmańska Jm'05 Jagoda Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
172. Wierzbicka Karolina KJ Bałałajka
S
brak
173. Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
brak
174. Willamowicz Dagmara JKS Jantar Stryków
2006 (JM.)
O052949
175. Wiśniewska Zuzanna JKS Salio
2007 (JM.)
Brak
176. Wiśniewski Marcel SKJ Golden Dream
2009 (Mł.)
Brak
177. Włodarczyk Wiktoria Stajnia Grotniki
2006 (JM.)
Brak
178. Włodarczyk J'03 Zuzanna brak
2003 (J.)
Brak
179. Wojciechowska-Kamińska Roksana ŁÓDZKI KLUB JEZDZIECKI
S
O008252
180. Wójcikiewicz Hanna brak
2004 (J.)
brak
181. Wojtczak Antonina UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
182. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
183. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
184. Woźniak Amelia Bez Przynależności Klubowej
2015 (Mł.)
Brak
185. Woźniak Stanisław ŁKJ
2011 (Mł.)
Brak
186. Wróblewska Jm 05 Amelia nz
2005 (JM.)
Brak
187. Zawada Julia BPK (MAZ)
S
O001955
188. Zaytsev Vladimir SKJ HorseProfi Łódź
S
O006245
189. Ziajkowska Magdalena St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003437
190. Zieliński Adam Nn
S
Brak
191. Zieniewicz Dominika KJ Wiki
2004 (J.)
O037404
192. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
1999 (MJ.)
O045559
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

249

A-MACIEK SP POL 2005 Wałach siwa/167 F: ALABASTER
M: BARBARA
BRAK POL 009610192505
2.

41

AGITANIA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Analog
M: Astma
K019821 616 009 57 01298 11
3.

287

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
K017200 616009590142410
4.

270

ALCES SP POL 2016 wałach kasztanowata/167 F: Czardasz
M: -
- -
5.

85

ALEGRO MAŁOPOLSKI POL 2012 wałach kara/- F: Huzar
M: Alborada
K029939 -
6.

147

ALLEGRA S SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Top Gun Semilly / Tati Du Palis
M: Arabella / Aldube Z
K027487 616009520028512
7.

260

ARABELLA NN POL 2006 klacz gniada/154 F: NN
M: NN
2654/20 616999590268606
8.

83

ARAMIS SP POL 2006 Wałach gniada F: Ludger
M: Alchemia
Pol 009680056006
9.

237

ASHFORD 4 OLD GER 2004 Ogier ciemnogniada F: Ars Vivendi
M: Petite Croix
K018359
10.

239

ATTYLLAN GL SP POL 2014 Wałach gniada/175 F: Casillio / Cassini I
M: Amira / Ulco
K024702 616009610038214
11.

77

BALLANTINE'S HOLSZTYN POL 2016 Wałach gniada/163 F: Baraccuda
M: Biqueen
... ...
12.

258

BALOUARIA Z POL 2015 klacz gniada/172 F: Balou du Rouet
M: Hercula B
K029048 056015Z55737015
13.

117

BALTAZAR SP POL 2007 wałach kasztanowata/163 F: Czekan
M: Ballada
Brak POL 009590244507
14.

93

BAMBI ACHALTEKINSKA POL 2011 Wałach gniada/156 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
15.

116

BARNABA MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/mk:160 F: Wareg
M: Bohema
brak 616006580409014
16.

105

BARYTON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Hebab /
M: Bawełna /
K026895
17.

19

BATUCADA PKSP POL 2016 klacz siwa/170 F: Tjungske
M: Bebel Gilberto
brak brak
18.

182

BEAUTYFULL LADY Z ZANGERSHIDE POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: BY CERA D'ICK
M: WAIKIKI
K027791 056015Z55686515
19.

228

BEREK WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/167 F: Liberatto P
M: Breda
brak 616007610289508
20.

267

BERNIKLA MAŁOPOLSKA POL 2015 Klacz kasztanowata/162 F: Chellanos Boy
M: Bernika
- -
21.

160

BEYASH QUAN SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Dżentelmen / Grand As
M: Bacarolla/ Graal
K029098 61600961008216
22.

196

BIG BEN SP POL 2007 wałach siwa/178 F: Modest
M: Borówka
brak 009590069507
23.

42

BIG BILLY Irish Sport Horse POL 2013 Wałach kasztanowata/167 F: Nn
M: Nn
Brak Gkgsyj
24.

281

BIG MAL SP POL 2000 ogier gniada/180 F: -
M: -
brak
25.

139

BIJOU QUEEN WESTF POL 2012 Klacz kasztanowata/- F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Goldora / Drossan
K022945 DE441411080912
26.

154

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa/173 F: NICE BOY
M: BRYZA
616009590014513 616009590014513
27.

254

BORN FREE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach siwa/brak F: Ekwador
M: Barka
brak brak
28.

33

BRASIL SP POL 2005 klacz gniada/170 F: Clayton
M: Buchara
brak POL009530088205
29.

156

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
K012720 056015Z55702808
30.

155

C FOEGANDRA KWPN NLD 2010 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Voegandra / Cavalier
K022589 528003201010694
31.

148

C’EST LA VIE KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
K022597 619999610224412
32.

170

CAIRO AK SP POL 2010 Ogier gniada F: Epsom Gesmaray / Jalisco B
M: Coco Chanel K / Contendus
K018899 616009610140610
33.

135

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
K024018 616009610036513
34.

231

CAPRICCIO HOL POL 2011 wałach siwa/167 F: Carre / Cassini II
M: Chudna / Charmed Z
K029301 100004000029568
35.

202

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
K016223 POL009610190207
36.

15

CAREWICZ Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Acorino
M: Carola
K017867 POL009580499008
37.

173

CARSANVARO Oldenburg Springpferd GER 2012 wałach gniada/184 F: Cartoon
M: Santinara
K023352 DE 418185004012
38.

246

CASALI HOL POL 2014 klacz siwa/168 F: Casall / Caretino
M: Z-New Sunshine / New Time
K026729 DE421000547214
39.

190

CASSIDERO Deutsches Sportpferd POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cassineto
M: Xxxxx
K028259 DE 455-6700870-11
40.

172

CEDRINO WLKP POL 2007 wałach kasztanowata/170 F: Karbon
M: Cesarka
K023344 POL007600058607
41.

235

CEKWAR Szlachetna Półkrew POL 2006 wałach gniada/175 F: Cap De B’Neville
M: Cykada
Brak 009610106306
42.

280

CELVISTO NIEM.SPORT. 2013 Wałach F: Cellestial
M: Lamira
K028658 DE456570044513
43.

178

CEZANNE V DK DEN 2012 klacz ciemnogniada/172 F: Come Back II
M: Lora V
K029805 208333201202093
44.

96

CEZAR KUC POL 2015 wałach srokata/kuc:125 F: NN
M: NN
brak 616999540120515
45.

149

CHACCALL OLD GER 2015 Wałach gniada/165 F: Casallco / Casall
M: Chaccizia / Chacco Blue
K027789 DE 418185006015
46.

131

CHANEL KUC WALISJKI POL 2010 Klacz inna/kuc: F: Willow Tree Twice
M: Bokkesprong Camelia
brak
47.

52

CHARDONNAY NIEM. SPORT. GER 2014 Wałach gniada F: Chetlag / Cellestial
M: Classic Cera / Camarque
K021922 DE456560008014
48.

66

CHARITA SP POL 2013 Klacz gniada F: Chaltaire Z /
M: Casandra / Lasko
K024850 616009670094213
49.

188

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
K020116 616009540097410
50.

185

CIA MALICA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz gniada/. F: Caretino
M: Vivien IV
K016875 DE421000423009
51.

61

CINDY GIRL GR. E Irlandzki Kuc Wierzchowy IRL 2007 klacz srokata/kuc:145 F: Nn
M: Nn
Brak
52.

171

COCO CHANEL HOL GER 2015 klacz gniada/176 F: Cascadello II / Casall
M: S-Con Laine / Con Air
K029703 DE421000603615
53.

272

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
K017757 DE433331821407
54.

253

COCO STAR SP POL 2015 klacz gniada/165 F: E-Star
M: Chanel
Brak 61600959013815
55.

32

COOL WHISKEY IREE FOLBLUT IRL 2009 wałach kara/164 F: ONE COOL CAT
M: SANGLAMORE
Brak Hodowlany
56.

130

COQUICKUCO G Litewska Gorąca Krew POL 2015 klacz kara/160 F: Diarado Diamond/ Diarado/ Diamant de Semilly
M: Constancija G/ Caruso Gut/ Caruso
K029386 LTU005170166015
57.

124

CORDOBA MAŁOPOLSKA POL 2004 klacz skarogniada/mk:155 F: Ros
M: Chełmża
K011230 POL 006 59 00143 04
58.

205

CORDULA GRUN W HOL. GER 2015 klacz gniada/. F: Cascadello II
M: Karmina
K028749 DE421000518415
59.

226

CORFU HOLSZTYŃSKA POL 2008 wałach gniada/170 F: Corland / Cor de la Bryere
M: Roxana / Capo
K017144 DE421000404908
60.

218

CORJANA P SP POL 2008 klacz siwa/165 F: Correro
M: Calippa
K018636 POL009610010408
61.

176

CORSTAR HOL GER 2011 Wałach gniada/168 F: Corrado I
M: Patricia IX
K023722 DE421000203911
62.

193

COVER BOY HAN POL 2009 wałach gniada/166 F: Carrico
M: Fifty Sue
brak DE431316969309
63.

255

CZAR SP POL 2005 Ogier siwa F: Carry Son / Carry
M: Czumka / Carewicz I
K013087 POL009610208105
64.

74

CZORT TS POL 2013 Wałach gniada/165 F: Bój / Nordyk
M: Czacza / Czandor
K027212 616999520042313
65.

111

D’DAY VAN DE MULLERGRACHT BWP BEL 2016 wałach siwa/170 F: Diamant de semilly
M: Kara III
Brak 00000000000
66.

133

DACOLINO KWPN POL 2008 Wałach gniada/173 F: Acolino
M: Midurmie
K019988
67.

285

DACOLINO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Acolino / Acorado
M: Midurmie / Triton
K019988 528003000807041
68.

225

DAFNE SP POL 2010 Klacz kara/165 F: Emetyt
M: Didi
K023420 616009590282610
69.

162

DAGA KUC POL 2011 klacz kara/kuc:143 F: Dekalog
M: Milka
K026933 61601358000881111
70.

209

DANAWAY EVANDER 89885 GIPSY COB GBR 2010 Wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango / Tireinon Triple Crown
M: Danaway Janella / Trevallion Harry
K026831 826046010089885
71.

250

DANCING QUEEN WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/mk:156 F: LEONARDO
M: DONIA
BRAK 616007610184716
72.

40

DECOLA TS POL 2011 Klacz kara/160 F: Aktyw /
M: Deborah /
K026349 616999661188611
73.

168

DEMON MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/165 F: Jasny Poranek
M: Dziewojka
K027229 616 006 59 00184 10
74.

118

DESTINO MŁP POL 2013 Ogier siwa/- F: Dionizos
M: Druzja
K027629
75.

278

DEXTER AES 2014 Wałach gn. F: Kannan/ Voltaire
M: Delana van ter Moude/ Cashman (Collezione)
K027445 826002140882715
76.

210

DIABLO SP POL 2007 Wałach kara/165 F: Ancymon
M: Dolina
Brak Brak
77.

151

DIAMOND GIRL ZK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz skarogniada/182 F: Nice Boy
M: Dolar Girl H
K029273 616009590013913
78.

211

DIL CASSO . POL 2015 Wałach siwa/. F: .
M: .
Brak .
79.

78

DISNEY HANOWER POL 2008 Wałach kara/174 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
80.

58

DONNA STAR Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada/168 cm F: Lord Star
M: Darola
K021674 616009530053912
81.

159

DONOVAN WLKP POL 2013 wałach gniada/165 F: Vandamme
M: Doba
Brak 616007610160913
82.

143

DOSIA GR. C TYP PRYMITYWNY POL 2011 klacz skarogniada/kuc:140 F: NN
M: NN
Brak 616999660578411
83.

104

DŻIPP ANDIAMO SP POL 2015 Ogier skarogniada/171 F: Hippica Andiamo
M: Dżungla
K028312 616009540073115
84.

163

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
K005968 009590041800
85.

192

ECLIPSE DE CAVILLY SF FRA 2014 klacz gniada/172 F: -
M: -
K028406 14548818R
86.

125

EIGHTY EIGHT KWPN NED 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Stuurboord
M: Solitta
K026537 528003200914369
87.

132

EINSTEIN KWPN POL 2009 wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa-A
K020492 528003200903405
88.

238

EMANCJA SP POL 2004 klacz siwa/170 F: Lider
M: Estoria
K015398 POL007611170404
89.

43

ENNIA KWPN POL 2009 Klacz gniada/165 F: Lord Leatherdale
M: Tachente
K028022 52800320906079
90.

21

ENZO SP POL 2005 Wałach siwa/168 F: Silver Dream
M: Ellili / Eryk
K011289 11518
91.

120

EPSON MK PKSP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Marino
M: Elektra MK
K026814 616009600086214
92.

184

EQUEENPASSION LAVITA WALIJSKA POL 2012 klacz bułana/130 F: Carrwood Sunbird 75372
M: Millcroftlra Lyra / cwrtycando caradog
K025127 826046020168643
93.

191

ERYK PONY SPORT KUC POL 2007 wałach gniada/mk:148 F: NICO
M: Eufemia
K013361 616013570344907
94.

112

ESCATO HANN GER 2004 wałach inna/165 F: escato
M: dakita
K008698 ,
95.

213

ESTRELIA MK SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/167 F: Rasch
M: Echeveria (LANDOS)
brak 616009600207815
96.

232

ETRES Czysta Krew Arabska POL 2010 Wałach siwa/mk:158 F: Odys
M: Emanza
K022992 -
97.

3

EUFRAT SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Dresk
M: Euterpe
K020455 POL009630256806
98.

16

EVEREST M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/180 F: Nice boy
M: Eneida
K019271
99.

82

EWELINA TYP SZLACHETNY POL 2009 klacz myszata/160 F: Rambo
M: Era
Brak POL 999 59 00522 09
100.

259

FABERGE H&S KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Ojciec: Corneille / Cornet Obolensky
M: Tadermie / Burggraaf
K024692 528003201001953 105CX44
101.

89

FABREGAS SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Carlos Dz
M: Floryda
K029450 616009590014914
102.

164

FANCY Deutsches Sportpferd POL 2016 klacz kara/160 F: Flintstone
M: Rubinia
Brak 27645603164160
103.

183

FARAMIR TRAKENSKA POL 2009 wałach gniada/166 F: Aktyw
M: Falka
K016959 POL732010048009
104.

95

FIESTA KUC POL 2004 klacz siwa/kuc:100 F: Szaman
M: Flora
brak POL013611085404
105.

236

FIGARO SP. POL 2006 wałach gniada/168 F: caretino k
M: Fiorella
K011042 POL009670048206
106.

206

FINEZJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: NOBODY
M: Figurantka
Brak
107.

284

FINISH SP POL 2014 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
K024999 616009591022814
108.

81

FIORD SM MŁP POL 2008 Wałach siwa F: Diafon /
M: Florencja / Pluton
K022339 0060049408
109.

282

FOREST SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester
M: Turbud Fabel
K020025
110.

108

FOTON SP POL 2013 Wałach gniada/175 F: Clavius / Caretino
M: Franchesca / Fundament
K025530 616009610173513
111.

107

FRESCA SP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Clavius/ Caretino
M: Franchesca/ Fundament
brak 616009610172114
112.

138

G-CALLOTA HOL GER 2014 klacz siwa/161 F: Colman
M: V-Chicabo Blue
0000 0000
113.

127

GALLIANO TYP KOŃ MAŁY POL 2014 Wałach gniada/kuc:149 F: Numero Uno
M: Gainer-W
brak 616999550088814
114.

204

GANGES KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:148 F: Duero PP
M: Gamza
K019951 POL013610240808
115.

216

GAZAN TYP SZLACHETNY POL 2004 wałach siwa/mk:150 F: -
M: -
brak -
116.

233

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
K020233 528003201110280
117.

276

GI-GI STAR F:
M:
118.

55

GINGER DANCER SP POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Lenon L
M: Xx
Brak Brak
119.

76

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski /
M: Grandessa / Sofix
K013498 009530107705
120.

194

GRANDE CARLO Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Wałach kara/172 F: Carlos DZ
M: Gordonka
K027719 616009590166912
121.

271

GRECJA - POL - klacz kara/kuc:128 F: -
M: -
- -
122.

90

GRECJA PRYMITYWNA POL 2009 klacz kara/kuc:128 F: Nn
M: Nn
616999630274209 616999630274209
123.

220

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
K014164 POL009590009208
124.

229

GWIAZDECZKA-TABUN KUC POL 2006 klacz gniada/kuc:138 F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
K024418 013630129306
125.

166

HAGIRIA SP POL 2007 klacz gniada/163 F: Grikos
M: Hajfa
K013814 POL009530053907
126.

179

HAWANKA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz siwa/168 F: Fagot
M: Hawanna
K029272 POL 006590155308
127.

199

HENRIETTE HOLSZTYNSKA GER 2015 Klacz gniada/167 F: NEW QUIDAM
M: Unique Fleur (DIAMANT D3 SEMMILY)
Brak DE421000087715
128.

169

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Mare darkbay/165 F: Balou du Rouet Z / Baloubet du Rouet
M: Legata / Damiro
K023069 528003201204117
129.

103

HOLLY K SP POL 2016 Klacz siwa/168 F: Alan
M: Hera
K029382 ... ..
130.

84

HUGO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 wałach skarogniada/mk:158 F: Hingis
M: Helwetka-A
brak 616009600244311
131.

79

I LOVE YOU BUDZIANOWSKA POL 2001 Wałach kasztanowata/158 F: Belic
M: Burka
K009414 Brak 102NA83
132.

198

IKA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/165 F: Erazm
M: Inka
brak 616 006 58 03932 13
133.

201

IMPATI ROSS VDL KWPN NED 2013 Klacz gniada/168 F: CARRERA VDL
M: Alpen Roos VDL (GOODTIMES)
K028873 528003201306742
134.

106

INDIANA SP POL 2015 klacz kasztanowata/160 F: Pikap
M: Inezja
Brak 616009610137515
135.

227

IRWIS Wielkopolska Poch. Trakeńskie POL 2012 wałach gniada/174 F: Olivier
M: Iliada
Brak 616007600220612
136.

137

ISAIDE OF HERITAGE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 klacz ciemnogniada/166 F: ITALO OF HERITAGE
M: AIR JORDAN
Xxxx Brak
137.

126

JARY KUC WALIJSKI POL 1999 Ogier siwa/kuc: F: H-S Jason / Japhet
M: Mulaj /
K004933 616013580149599
138.

247

JEDWABNY MAX Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach myszata/kuc:135 F: Miłek
M: Jedwabna Nela
brak 616098200186190
139.

167

JIHAD MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/165cm F: Harpun
M: Janda
brak 616 006 66 03584 12
140.

119

JOHNNIE WALKER PKSP POL 2016 wałach siwa/170 F: Tjungske
M: Juka
K029610 616009590028116
141.

242

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K016458 616999590267306
142.

214

JUPITER TRAKEŃSKA POL 2010 wałach kasztanowata/168 F: Aktyw
M: Jutrzenka
brak 123
143.

101

JUSTE MILIEU SP POL 1999 Klacz gniada F: Marino / Zeoliet
M: Jugosławia / Justin Damiro
K006462 POL009600086199
144.

153

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
K016962 POL007640020404
145.

252

KADI BRAND GER 2014 Wałach siwa/170 F: Korano B
M: Annabel / Askari
K027033 DE456560112114
146.

181

KIND REGARDS DE SPAN KWPN POL 2015 wałach gniada/mk:156 F: DURANGO VDL
M: GOUVERNANTE DE SPAN
K027476 528003201508978
147.

180

KORD TRAKEŃSKA POL 2010 Wałach siwa/163 F: Aktyw
M: Kocanka
- POL 732 01 00513 10
148.

269

KSIĄŻĘ BALOU M SP POL 2016 ogier ciemnogniada/170 F: Balou
M: Kastelka
- 616009590163516
149.

175

KWOAJONG KWPN DEN 2005 ogier ciemnogniada/165 F: Arezzo
M: Wirrina
Brak 528003201508078
150.

22

L-FABIA HOLSTEINER POL 15-05-2013 Klacz gniada/162 F: CORNETINO
M: LANDGRAEFIN 3
K024781 DE421000602213
151.

189

LA CORSON SP POL 2014 wałach siwa/167 F: Contender Son
M: La Cora / Lord Caletto
K028215 -
152.

277

LACRIMA SP 2013 kaszt. F: Canabis
M:
153.

114

LAOS HIPPICA SP POL 2016 ogier gniada/165 F: Koh I noor
M: La silla
K030062 1
154.

256

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
K015615 DE421000404109 104GB31
155.

38

LARIX MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/161 F: Juniperus
M: Lerka
brak 616006550096015
156.

91

LAYRO STW BWP POL 2011 wałach siwa/167 F: Cassander van Het Bremhof
M: Athena
K021391 981100002680724
157.

217

LEIPZIG STAR Litewska Wierzchowa LTU 2007 wałach gniada/157 F: Lucky Star
M: Rinata-S
K024852 LTU005170047307
158.

59

LEON PKSP POL 2012 Wałach gniada/168 F: BISCHOF L
M: LOLANCA
K020655 616009590170412
159.

161

LILLY WIELKOPOLSKA POL 2004 Klacz gniada F: Cedrus
M: Lilja
brak POL 007 59 00695 04
160.

248

LINKWOOD Oldenburger Springpferd GER 2013 Wałach kasztanowata/176 F: Lord Pezi Junior
M: Ginger Lady
K028687 DE418181087113
161.

2

LITMANEN HX KWPN POL 2016 wałach gniada/177 F: Fly/Kashmir van Schuttershof
M: Halocia/Bustique
K028664 528003201607963
162.

215

LORELI TK SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: Clear To Jump St. Gyvan Z
M: R.S. Lorelei (ex. La Bomba)
K027457 brak
163.

47

LOTOS MŁP POL 2013 wałach gniada/168 F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
K023828 616006591044713
164.

283

LYJANEIRO Z ZANG POL 2013 Wałach gniada/. F: Lyjanero / Landos
M: Safari / Aloube Z
K022939 056015Z55826913
165.

150

ŁYSKA SP POL 2006 klacz gniada/162 F: Giewont
M: Łazanka
brak 009590203506
166.

13

MACARENA ZK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 klacz gniada/165 F: Landino
M: Magic Star ZK
K030201 616009590056215
167.

208

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: Max /
M: Mika / PAW Z IZB
K025715 616013570174212
168.

245

MARCO POLO SP POL 2016 Ogier ciemnogniada F: Santos KWPN /
M: Markiza I sp / Barbur sp
K025208 DE421000600513
169.

223

MARINO SP POL 2006 wałach ciemnogniada/168 F: Rumianek
M: Miranda
K011139 POL009590018306 11461
170.

121

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
K019919 616009590205211
171.

203

MELLOW JACK MMK NEW FOREST PONY BEL 2015 wałach gniada/kuc:145 F: Sulaatik's Valdez
M: Orchid's Golden Sands
K029710 056-011-S20150305
172.

262

MELODIA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:130 F: Hornmoor’s
M: Mżawka
Brak 616013530059811
173.

219

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K022871 528003000031116
174.

144

MONSUN SP POL 2009 Wałach gniada F: Rumianek /
M: Majka / Emetic
K015218 616999590272109
175.

100

MONZA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bienis /
M: Mirabella /
K022015
176.

157

MORIS SP POL 2014 wałach siwa/173 F: Leonardo
M: Martini
Brak 00000
177.

62

NABUCCO GR. D HAFLINGER POL 2003 wałach jasnokasztanowata/kuc:145 F: Novum
M: Heidi
Brak Brak
178.

241

NANCY PONYSPORT KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
K019967 POL013570009205
179.

195

NAOMI Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz skarogniada/165 F: GOLDEN BOY
M: NANSZA
K 025153 POL 009 60 00555 06
180.

177

NICCO SP POL 2012 Wałach gniada/160 F: nn
M: Nn
K028134
181.

44

NIGHT BOY VAN'T JENTINK HAFLINGER POL 2013 wałach izabelowata/kuc:147 F: hiol
M: hilkn
brak 9778
182.

109

NINO VD WATERTOREN BWP GER 2013 Wałach gniada/172 F: Cornet Obolensky
M: Ivoir Vd watertoren
K024739 056002w00304277
183.

207

NO LIMED WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach siwa/160 F: Aviano
M: Nigara
Brak Brak
184.

141

NOORDERROT ORPHA KUC WALIJSKI POL 2004 klacz jasnokasztanowata/kuc:128 F: Glansevin graffiti
M: Roma
Brak 528210000546532
185.

273

NOSTALGIA F:
M:
186.

274

NOSTALGIA SP POL 08.04.2005 Klacz F: Castilio
M: Niezapominajka
POL009640037205 POL009640037205
187.

146

OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF BWP BEL 2014 wałach kasztanowata/178 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Sarona / Emilion
K027911 056002W003073
188.

80

ORLANDO SP POL 2007 wałach gniada/173 F: Japis
M: Ofelia
..... .......
189.

152

ORSA HC POL 2016 klacz gniada/kuc:138 F: Pędziwiatr
M: Renta
Brak 616012580100116
190.

266

PANTONINA SP POL 2009 klacz izabelowata/170 F: Vandamme / Guidam
M: Partita / Hejnał
K016417 616009610171909
191.

113

PARDON MOI VRS AES POL 2016 ogier ciemnogniada/170 F: Cornet obolensky
M: Ponita
Brak 3
192.

115

PASJONATA POGROMS KUC WALIJSKI POL 2015 wałach siwa/kuc:130 F: Pl Nitro
M: Pasjonata Pollyanna
Brak 616013610201115
193.

97

PEREŁKA KUC POL 2015 klacz siwa/kuc:120 F: NN
M: NN
brak 616999661350415
194.

200

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry son
M: Parilla
K018508 616009600276411 105UA36
195.

122

PRESTIGE D’AVANCON WELSH PONY POL 2003 Wałach izabelowata/kuc:129 F: Imperatore
M: Flamina
Brak 03100744A
196.

186

PRIDE OF BALLYMORE CONNEMARA POL 2015 klacz siwa/kuc:148 F: -
M: -
brak 20041055
197.

197

PRINCE POLO KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:147 F: Rolex
M: Pola
K027493 616013540074515
198.

30

QUITA DU DOMAINE Z ZANG BEL 2004 klacz gniada/175 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Gret Palucca / Coriolan
K016862 Z620404
199.

240

QUITE CLAY WEST GER 2013 klacz gniada/169 F: Quidam's Clay
M: Agenda
brak DE 441411419913
200.

257

QUIVISTO HOL POL 2014 Wałach kara F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Urte / Levisto
K025694 DE421000402314
201.

136

RAF LIDER WLKP POL 2008 ogier gniada/168 F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
K011901 POL007610061908
202.

286

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
K018637 POL009610010308
203.

222

RAVIVIA P SP POL 2014 klacz siwa/162 F: Coriano's Ass
M: Raphaella P / Correro
K025418 616009610008514
204.

221

ROMA TYP PRYMITYWNY POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:140 F: ROCUS
M: SZAROTKA
K029775 616 999 51 02395 15
205.

275

RONALDO SALIO LOLO SP POL 2016 Wałach gniada/172 F: Hippika Cohinor
M: Rebella
Brak POL009590018317
206.

265

SAGA SP POL 2011 klacz gniada/168 F: Iwa / Impas
M: Iwa / Impas
K022417 616009670097911
207.

264

SAINT AVANTE SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Le Voltaire
M: Suzy Des Champs
brak 616009680024312
208.

244

SAMURAI SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Armitage /
M: Sewilla / Landor S
K019567 616009590204610
209.

128

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:118 F: Prezes
M: Sindi
K024725 616 013 61 00389 11
210.

279

SELLINO SP POL 2015 Ogier siwa/175 F: Castellino Van De Helle hol.
M: Selena 12 hol./ Corrado I hol.
brak 616009540072715
211.

165

SING WLKP POL 2012 Wałach siwa/160 F: Biskwit / Colorado
M: Samba / Lwówek
K025809 616007610160712
212.

68

SIR PAUILLAC SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Pauillac De Meia Lua
M: Szlachta
K022389 616009590185511
213.

92

SIRENDOS Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach gniada F: Endos
M: Silesia
K013855 POL009630054608
214.

261

SKIPPER NN POL 2010 Wałach bułana F: Nn
M: Nn
Brak
215.

145

SOCKE HOL GER 2015 wałach ciemnogniada/165 F: Castelan II / Casiro I
M: Little Chica / Laurin
K029051 DE421000565415
216.

243

SONATINA BLUE SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco-Blue
M: Sonatina / Aravel II
K028132 -
217.

234

SYNAMI WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz gniada/178 F: IGNAM
M: GAWOT
BRAK POL 007600107004
218.

187

SZALONA LULU SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/162 F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
K028413 616009540104313
219.

87

TABACZEK Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 wałach gniada/kuc:145 F: NANDO
M: TABAKIERKA
O059429 616 013 64 00777 14
220.

102

TAMIZA DRP POL 2005 Klacz gniada/kuc:141 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa / nn
K014263 POL013630041605
221.

75

TEXAS TYP SZLACHETNY POL 2013 Wałach gniada/156 F: Jaszczur
M: Tajga
Brak 616999690072613
222.

263

TIERSK SP POL 2005 wałach kasztanowata/165 F: -
M: -
K029128 POL007610163305
223.

73

TORPEDO SP POL 2004 Wałach kasztanowata/160 F: Lover Boy
M: Talia
Brak POL 009 59 00348 04
224.

251

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Ulinela / Sir Neel
K018975 616009610227310
225.

110

UN RIO VAN TER MOUDE Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2016 wałach gniada/170 F: Ultimo van ter moude
M: Nilima
Brak 0000000000000
226.

158

URBANIA-K SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Correro
M: Ulewa/Optimist
Brak Brak
227.

174

VALENTINO RED WINE OLD POL 2013 Ogier gniada/169 F: Vagabond De La Pomme / Vigo D'Arsouille
M: Fatima / Castilio
K022876 DE418180227113
228.

129

VENI VIDI VICI SP POL 2015 wałach ciemnogniada/166 F: Hippica Koh-J-Noor /
M: Volumia / Andiamo Z
K028079 616009540072515
229.

268

WALFLEY AA SP POL 2016 Wałach gniada/165 F: -
M: -
- -
230.

140

WALIA SP POL 2006 Klacz siwa F: Castilio/Cassini I
M: Wyprawa/Vulcano
K015362
231.

123

WALKIRIA NN POL 2014 Klacz gniada/mk:145 F: NN
M: NN
Brak
232.

86

WENEDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/160 F: STALYPSO
M: WILLA
BRAK POL 009590244408
233.

99

WENUS KUC POL 2005 klacz kasztanowata/kuc:133 F: Elliot
M: Warmia
brak POL013660655205
234.

98

WHAT`S UP TEDDY Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 wałach kasztanowata/kuc:123 F: TJID VLIJT`S CYBER
M: WATKA
brak 616013590034914
235.

134

WIEDŹMIRA MŁP POL 2013 klacz siwa/165 F: Ramadan / Lirnik
M: Wiedźma / Diabełek
K023441 616006690058213
236.

94

WIENNA MŁP POL 2004 klacz gniada/166 F: Emetyt
M: Witryna
brak 616006590010904
237.

224

WILDZANG'S SABIONA KUC WALIJSKI POL 2002 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: Wildzang's Sundancer
M: Wildzang's Seren Wen
brak brak
238.

212

WILLA NOVA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/176 F: Scandic / Solos Carex
M: Willa / Wilawander
K015561 POL009590045704
239.

142

WIQUAR MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach siwa/mk:155 F: Ramadan
M: Wiquerra
brak 616006690084411
240.

88

WYRWIGROSZ MŁP POL 2013 wałach gniada/165 F: Irches
M: Wygrana
K023443 616006690058613
241.

230

ZAWRAT SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z /
M: Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
K022604 616009510252813
Rider Club
Competition
Prize
Antczak Dagmara SKJ HORSEPROFI Łódź
25
50
200
100
SUM:
375.00
Bąk Sebastian St. R&S STABLES
250
SUM:
250.00
Białas Anna SKJ Mordaka
25
25
300
SUM:
350.00
Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
25
SUM:
25.00
Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
100
350
250
250
SUM:
950.00
Janiszewska Gabriela Łódzki Klub Jeździecki
100
200
75
SUM:
375.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
25
25
SUM:
50.00
Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań
25
25
100
SUM:
150.00
Kręgielska Nikola Tuszyński KJ Garbówek
25
SUM:
25.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
75
SUM:
75.00
Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
50
75
SUM:
125.00
Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
200
75
350
SUM:
625.00
Maciejewska Natalia SSKJ Bobrowy Staw
50
SUM:
50.00
Ratajska Gabriela Jeździecki Klub Sportowy Salio
25
SUM:
25.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
50
SUM:
50.00
Siucińska Klaudia Łódzki KJ
300
SUM:
300.00
Sputowski Mateusz BKJ
25
SUM:
25.00
Świrydziuk Sylwia CSJ Chraboły
25
150
150
SUM:
325.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
25
50
50
250
100
SUM:
475.00
Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
25
50
SUM:
75.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczyk Patrycja
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DISNEY (78)
2020-09-26
23
Antczak Dagmara
SKJ HORSEPROFI Łódź
DACOLINO (133)
2020-09-26
5
25
2020-09-27
4
50
2020-09-27
10
2020-09-26
1
200
2020-09-26
23
2020-09-27
2
100
2020-09-27
19
2020-09-26
17
Bajur Hania
Skj virako olimpia
INDIANA (106)
2020-09-26
7
2020-09-26
36
2020-09-27
55
2020-09-27
1
Bąk Sebastian
St. R&S STABLES
HENRIETTE (199)
2020-09-26
14
2020-09-27
1
2020-09-27
34
2020-09-26
PORTOS (200)
2020-09-26
1
250
2020-09-26
2020-09-26
30
2020-09-26
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
CHACCALL (149)
2020-09-26
29
2020-09-26
35
Białas Anna
SKJ Mordaka
LA CORSON (189)
2020-09-26
15
2020-09-26
18
2020-09-27
10
2020-09-27
7
25
CASSIDERO (190)
2020-09-26
11
2020-09-26
7
25
2020-09-27
18
2020-09-27
2
300
Biczysko Beata
KJ Jantar Stryków
CHARITA (66)
2020-09-27
11
2020-09-27
2020-09-27
Borowiak Izabela
Bpk
EWELINA (82)
2020-09-26
1
2020-09-26
1
Brzozowska Natalia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2020-09-26
11
2020-09-26
2020-09-27
41
2020-09-27
4
Bugała Agata
Tuszyński KJ Garbówek
2020-09-27
2020-09-27
EUFRAT (3)
2020-09-27
9
2020-09-27
24
Chmaj Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
JUTRZENKA (153)
2020-09-26
36
2020-09-27
2020-09-26
13
2020-09-27
17
2020-09-27
Chmielik J'03 Tadeusz
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-09-27
2020-09-27
Chojnacka Barbara
bpk
FIESTA (95)
2020-09-26
6
2020-09-26
2020-09-27
9
2020-09-27
Cieślak Zuzanna
St. R&S Stables
CARAVELLA (202)
2020-09-26
57
2020-09-26
2020-09-27
33
2020-09-26
77
2020-09-27
Dańczak Michalina
St. R&S STABLES
2020-09-26
38
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
35
GANGES (204)
2020-09-26
58
2020-09-26
1
2020-09-27
2020-09-27
29
Daniłowska Karina
Klub Jeździecki J.J. Darboven
NAOMI (195)
2020-09-27
38
2020-09-27
1
Drożdżyńska Weronika
KJ Fun Farma
WENUS (99)
2020-09-27
6
2020-09-27
Dworak Alicja
KJ Fun Farma
2020-09-27
10
2020-09-27
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
COCO LADY (272)
2020-09-26
2020-09-26
36
2020-09-26
80
2020-09-27
26
2020-09-27
Feret Katarzyna
Łódzki Klub Jeździecki
CZAR (255)
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Filipiak Alicja
JKS Salio
BORN FREE (254)
2020-09-26
11
2020-09-26
70
Fisiak-Polowczyk Marta
BPK (LOD)
RAVIVIA P (222)
2020-09-26
12
2020-09-26
Fornalczyk Justyna
2020-09-26
36
2020-09-26
2020-09-27
34
2020-09-27
34
Friedman Maja Bella
St. R&S STABLES
2020-09-26
8
25
2020-09-26
27
Gabrysiak Alicja
Łódzki Klub Jeździecki
2020-09-26
74
2020-09-26
7
2020-09-26
Gala Jm'07 Blanka
Stowarzyszenie Jeździeckie Ośrodek Jeździecki Skaratki
2020-09-27
21
2020-09-27
55
Galanciak Roksana
KJ Champion
KORD (180)
2020-09-26
2020-09-26
76
Gąsiorowska Maja
Stowarzyszenie R&S Stables
2020-09-26
5
2020-09-26
9
2020-09-27
2020-09-27
Gomulska Maria
brak przynależności klubowej
2020-09-26
1
2020-09-26
45
Górecki Patryk
SKJ Horseprofi Łódź
ARABELLA (260)
2020-09-27
2020-09-27
Grabarczyk Dorota
KJ Janowice
ARAMIS (83)
2020-09-26
Gromada Helena
MAR-KLIN
SYNAMI (234)
2020-09-27
2020-09-27
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin
GERONIMO (233)
2020-09-27
41
2020-09-27
Grzelak Aleksandra
St. R&S Stables
TORPEDO (73)
2020-09-26
38
2020-09-26
69
2020-09-27
3
2020-09-27
Grzesiek Paula
TKJ Garbówek
AKORD (287)
2020-09-27
31
Handke Zosia
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
FIGARO (236)
2020-09-26
2020-09-26
Hejger Marta
KJ Okoły
CORSTAR (176)
2020-09-26
20
2020-09-26
2020-09-26
6
2020-09-26
2020-09-27
1
2020-09-27
55
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
CORJANA P (218)
2020-09-26
28
2020-09-26
2020-09-27
20
2020-09-26
3
100
2020-09-26
1
350
2020-09-27
1
250
2020-09-27
3
250
COCO STAR (253)
2020-09-26
2020-09-26
Hotkowska Wiktoria
SKJ Potęga Piekary
ENZO (21)
2020-09-26
1
2020-09-26
2020-09-27
4
2020-09-27
Iwaniuk Karolina
Brak
ETRES (232)
2020-09-26
15
2020-09-26
Jamro Weronika
KS Happy Horse
2020-09-26
2020-09-26
Janczewska Karolina
CSJC
DAFNE (225)
2020-09-26
27
2020-09-26
14
2020-09-27
27
2020-09-27
14
Janiszewska Gabriela
Łódzki Klub Jeździecki
2020-09-26
2
100
2020-09-26
15
2020-09-27
1
200
2020-09-27
4
75
2020-09-26
1
2020-09-26
1
2020-09-27
1
2020-09-27
34
Jankowski Krzysztof
SKJ HorseProfi Łódź
2020-09-26
2020-09-26
Jarosz Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej K P O
DISNEY (78)
2020-09-27
27
2020-09-27
Jassa Paulina
Łódzki Klub Jeździecki
2020-09-27
52
2020-09-27
1
Jaworski M'08 Wiktor
Bałałajka
WALKIRIA (123)
2020-09-27
19
2020-09-27
1
Jończyk Lea
Bez Przynależności Klubowej
2020-09-26
1
2020-09-27
8
Juszczak Maria
UKS Trójka
TIERSK (263)
2020-09-27
63
2020-09-27
50
Kaczkowska Anna
bpk
2020-09-26
11
2020-09-26
1
2020-09-27
1
2020-09-27
1
Kąkol Mariusz
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
ASHFORD 4 (237)
2020-09-26
2020-09-26
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2020-09-26
25
2020-09-26
2020-09-27
8
25
RAF LIDER (136)
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
6
25
Kamińska Maja
KS Happy Horse
ENNIA (43)
2020-09-26
2020-09-26
Kapel Julia
bpk
ULILEN (251)
2020-09-26
2020-09-26
Kapszewicz Katarzyna
ŁKJ
LORELI TK (215)
2020-09-26
9
2020-09-26
21
2020-09-27
21
2020-09-27
17
Kasińska Ewa
Bractwo Konne Św. Marcina
ALEGRO (85)
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-26
22
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
44
Kaszyńska Maria
JKS Salio
GRECJA (271)
2020-09-27
1
2020-09-27
Kaźmierczak Maria
Łódzki Klub Jeździecki
2020-09-26
1
2020-09-26
2020-09-26
1
2020-09-27
34
2020-09-27
1
Kaźmierska Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
BALTAZAR (117)
2020-09-26
22
2020-09-26
2020-09-27
1
2020-09-27
Kempska Julia
Tuszyński KJ Garbówek
2020-09-26
56
2020-09-26
65
2020-09-27
47
2020-09-27
Kielar Marta
bpk
BIG BEN (196)
2020-09-26
2
2020-09-26
30
2020-09-27
2
2020-09-27
9
Kielbik Aleksandra
Nn
ORLANDO (80)
2020-09-26
18
2020-09-26
36
Kielbik Maria
Nn
BAMBI (93)
2020-09-26
12
2020-09-26
1
Kielbik Michalina
Nn
2020-09-26
9
2020-09-26
Klepacz Pola
Bpk
DONOVAN (159)
2020-09-26
43
2020-09-26
2020-09-27
26
2020-09-27
Klimowicz Mj'01 Kaja
BPK Maz
JIHAD (167)
2020-09-27
16
2020-09-27
1
Kocioruba Aleksandra
UKS Trójka
SAGA (265)
2020-09-27
5
2020-09-27
Kondratowicz Ireneusz
LKS Cwał Poznań
FRESCA (107)
2020-09-26
25
2020-09-26
19
2020-09-27
18
2020-09-27
28
FOTON (108)
2020-09-26
8
25
2020-09-26
8
25
2020-09-27
3
100
Kosińska Hanna
JKS Salio
SKIPPER (261)
2020-09-26
3
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Kosior Martyna
KJ UNIGLOB GOZDÓW
WENEDA (86)
2020-09-26
1
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
34
2020-09-27
1
COVER BOY (193)
2020-09-26
1
2020-09-26
47
2020-09-26
2020-09-27
1
2020-09-27
Kostecki Kacper
Sekcja Jeździecka Turzyn
2020-09-26
39
2020-09-26
32
2020-09-27
13
2020-09-27
11
Kot Oliwia
SKJ HORSEPROFI
HAWANKA (179)
2020-09-26
1
2020-09-26
2020-09-26
40
2020-09-27
2020-09-27
2020-09-27
Kotecka Malena
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2020-09-26
33
2020-09-26
59
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2020-09-26
26
2020-09-26
24
2020-09-27
22
Kotfasińska Marysia
KJ Łąck
BARYTON (105)
2020-09-26
1
2020-09-26
1
2020-09-27
1
2020-09-27
1
Kotowicz Weronika
Stowarzyszenie R&S Stables
2020-09-26
7
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Kowalczyk Natalia
Jantar Stryków
2020-09-26
44
2020-09-26
50
2020-09-27
34
2020-09-27
45
Kowalski Hubert
KS Equiright Warszawa
NICCO (177)
2020-09-26
42
2020-09-26
23
2020-09-27
4
2020-09-27
26
CEZANNE V (178)
2020-09-26
10
2020-09-26
42
2020-09-27
2020-09-27
2020-09-27
20
Koziczak Julia
St. R&S STABLES
FINEZJA (206)
2020-09-26
2020-09-26
Kozłowska Mj'01 Kinga
Bałałajka
2020-09-27
1
2020-09-27
30
Krajewska Oliwia
Stowarzyszenie Ranczo W Dolinie, Wola Kazubowa
ŁYSKA (150)
2020-09-26
13
2020-09-26
29
2020-09-27
5
2020-09-27
Krakowiak Jordan
BPK
URBANIA-K (158)
2020-09-26
1
2020-09-26
1
2020-09-27
49
2020-09-27
Kręgielska Natalia
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
SANTA (128)
2020-09-26
2020-09-26
16
2020-09-27
10
2020-09-27
Kręgielska Nikola
Tuszyński KJ Garbówek
2020-09-26
17
2020-09-26
28
2020-09-27
17
2020-09-27
7
25
2020-09-26
19
2020-09-26
63
2020-09-27
14
2020-09-27
Kroc Mateusz
CSJ Equestro Łódź
LINKWOOD (248)
2020-09-26
27
2020-09-26
72
2020-09-27
23
2020-09-27
2020-09-27
30
Kronic Matylda
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
HUGO (84)
2020-09-26
Kruła Marzena
Bpk
MONZA (100)
2020-09-26
4
2020-09-26
2020-09-27
5
2020-09-27
Książek Antonina
Stowarzyszenie R&S Stables
2020-09-27
65
2020-09-27
1
Ksiązek Michalina
Stowarzyszenie R&S Stables
NO LIMED (207)
2020-09-26
36
2020-09-26
1
2020-09-27
1
2020-09-27
1
MAIDI (208)
2020-09-26
12
2020-09-26
25
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
2020-09-26
21
2020-09-26
10
SAMURAI (244)
2020-09-26
4
75
2020-09-26
2020-09-26
19
2020-09-26
Kurek Agnieszka
K J Bałałajka
2020-09-27
23
2020-09-27
1
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
SOCKE (145)
2020-09-26
34
2020-09-26
2020-09-27
22
2020-09-27
18
2020-09-26
2020-09-26
10
2020-09-27
12
KWOAJONG (175)
2020-09-26
26
2020-09-26
82
2020-09-27
37
2020-09-27
Kuśnierczak Jacek
JUKS Mieczewo
CAIRO AK (170)
2020-09-26
3
50
2020-09-26
5
75
2020-09-27
2020-09-27
2020-09-26
28
2020-09-26
71
2020-09-27
25
2020-09-27
Kwiatkowska Ewa
Jeździecki Klub Sportowy Salio
2020-09-26
24
2020-09-26
2020-09-26
36
2020-09-27
24
2020-09-27
34
GRECJA (90)
2020-09-26
2020-09-26
2
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
18
Kwiecińska Oliwia
UKS „Trójka”
2020-09-27
2020-09-27
Lacheta Hanna
Klub Sportowy Happy Horse
2020-09-26
2020-09-26
Leszczyński Mateusz
Łódzki KJ
2020-09-26
55
2020-09-26
2020-09-27
13
2020-09-27
Lewczyk Pola
KJ Zbyszko
GALLIANO (127)
2020-09-26
1
2020-09-26
1
2020-09-27
54
2020-09-27
34
Lisowska Karolina
St. R&S Stables
DIABLO (210)
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
3
Lisowska Monika
Stowarzyszenie R&S Stables
DIL CASSO (211)
2020-09-26
31
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Lorek Joanna
KS Happy Horse
2020-09-26
39
2020-09-26
2020-09-27
7
2020-09-27
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2020-09-26
13
2020-09-26
4
200
2020-09-27
5
75
2020-09-27
1
350
WALIA (140)
2020-09-26
4
2020-09-26
29
2020-09-27
43
2020-09-27
9
Machniewicz Aleksandra
Łódzki Klub Jeździecki
2020-09-26
Machniewicz Ewa
Łódzki Klub Jeździecki
2020-09-26
18
2020-09-26
62
2020-09-27
16
2020-09-27
FARAMIR (183)
2020-09-26
48
2020-09-26
2020-09-27
21
2020-09-27
Maciejewska Natalia
SSKJ Bobrowy Staw
BALOUARIA (258)
2020-09-26
32
2020-09-26
2020-09-27
33
2020-09-27
2020-09-26
6
50
2020-09-27
Malewska Agata
SKJ Horseprofi Łódź
ESCATO (112)
2020-09-26
9
2020-09-26
31
2020-09-27
10
2020-09-27
29
Malinowska Amelia
Bractwo Konne Św. Marcina
IKA (198)
2020-09-26
14
2020-09-26
34
2020-09-27
25
2020-09-27
Małachowska Aleksandra
SJ Ośrodek Jeździecki Skaratki
2020-09-26
5
2020-09-26
44
Marchwicka Maja
KJ Agro-Handel Śrem
CASALI (246)
2020-09-26
11
2020-09-27
15
Marciniak Magdalena
Łódzki Klub Jeździecki
LEON (59)
2020-09-26
1
2020-09-26
1
2020-09-27
1
2020-09-27
1
Martyna Maria
KJ Fun Farma
CEZAR (96)
2020-09-27
1
2020-09-27
8
Matusiak Martyna
ORLANDO (80)
2020-09-27
6
2020-09-27
1
Michalska Urszula
Stowarzyszenie R&S Stables
2020-09-26
Michalska Zuzanna
Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia
2020-09-26
41
2020-09-26
2020-09-27
31
2020-09-27
Miller Nikola
Klub Jeżdziecki Salio
CORDOBA (124)
2020-09-26
13
2020-09-26
61
DEMON (168)
2020-09-26
54
2020-09-26
Miszczak Dalila
Stajnia Grotniki
CEKWAR (235)
2020-09-27
2020-09-27
Mitman Amelia
Klub Jeździecki Salio
2020-09-26
16
2020-09-26
40
Mordaka Patryk
SKJ Mordaka
2020-09-26
37
2020-09-26
22
2020-09-27
35
2020-09-27
CHIANTOS (188)
2020-09-26
2020-09-26
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
SING (165)
2020-09-26
18
2020-09-26
33
2020-09-27
32
2020-09-27
15
HAGIRIA (166)
2020-09-26
24
2020-09-27
11
Mrozowska Maria
Tuszyński KJ Garbówek
MONSUN (144)
2020-09-26
32
2020-09-26
34
2020-09-27
15
2020-09-27
33
Muraszewska Anna
BPK
ROMA (221)
2020-09-27
1
Mużdżyńska Kinga
Stowarzyszenie Jeździeckie Ośrodek Jeździecki Skaratki
ORSA (152)
2020-09-26
8
2020-09-26
20
2020-09-27
11
2020-09-27
Olaszek Alicja
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2020-09-26
19
2020-09-26
2020-09-27
34
2020-09-27
39
Olejniczak Maria
SKJ Horseprofi
2020-09-26
6
2020-09-26
1
Olejnik Maria
BPK
2020-09-26
17
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
13
Pacholczyk Aleksandra
SKJ Horseprofi
IRWIS (227)
2020-09-26
1
2020-09-26
31
2020-09-27
1
2020-09-27
2
Palińska Joanna
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
WIENNA (94)
2020-09-26
42
2020-09-26
2020-09-27
12
2020-09-27
Pałka Oliwia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2020-09-26
30
2020-09-26
68
2020-09-27
12
2020-09-27
Papis Joanna
ŁKJ Łódź
2020-09-26
1
2020-09-26
1
2020-09-27
1
2020-09-27
1
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2020-09-26
37
2020-09-26
41
2020-09-27
1
2020-09-27
23
Pawlak Paulina
Nn
2020-09-27
2020-09-27
Pięta Julia
KJ Kapada Wiry
ALLEGRA S (147)
2020-09-26
5
2020-09-26
75
2020-09-27
35
2020-09-27
12
2020-09-26
40
2020-09-26
2020-09-27
34
2020-09-27
Pliem-Perka Aleksandra
St.KS Juming Events
2020-09-26
2
2020-09-26
TAMIZA (102)
2020-09-26
1
2020-09-26
1
2020-09-27
1
2020-09-27
1
Pliem-Perka Martyna
St.KS Juming Events
2020-09-26
2020-09-26
3
JUNIOR (242)
2020-09-26
1
Polinceusz Zuzanna
Bractwo Konne Św. Marcina
LILLY (161)
2020-09-26
13
2020-09-26
2020-09-27
8
2020-09-27
34
Puczynska Gabriela
Bp
BAMBI (93)
2020-09-27
17
2020-09-27
Ratajska Gabriela
Jeździecki Klub Sportowy Salio
2020-09-26
6
2020-09-26
67
2020-09-27
38
2020-09-27
8
25
Różycka Amelia
Stowarzyszenie R&S Stables
GAZAN (216)
2020-09-26
2020-09-26
4
2020-09-27
10
2020-09-27
1
Rynowiecka Pola
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
EMANCJA (238)
2020-09-26
2020-09-26
Rynowiecki Olaf
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2020-09-26
2020-09-26
Sakrajda Hanna
KS Happy Horse
CHANEL (131)
2020-09-26
1
2020-09-26
2020-09-27
1
2020-09-27
1
Sakrajda Maria
KS Happy Horse
DECOLA (40)
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Samsel Amelia
Klub Jeździecki Huzar
CEDRINO (172)
2020-09-26
1
2020-09-26
1
Sencio M'07 Julia
nz
2020-09-26
4
2020-09-26
2020-09-27
30
2020-09-27
Sierakowska Michalina
St. R&S STABLES
2020-09-26
27
2020-09-26
1
2020-09-27
1
2020-09-27
34
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
PANTONINA (266)
2020-09-26
25
2020-09-27
3
50
BERNIKLA (267)
2020-09-26
41
2020-09-26
83
2020-09-27
32
2020-09-27
2020-09-26
1
2020-09-26
8
2020-09-27
31
2020-09-27
2020-09-26
33
2020-09-26
2020-09-27
34
2020-09-27
55
ALCES (270)
2020-09-26
10
2020-09-26
2020-09-27
32
2020-09-27
Siucińska Klaudia
Łódzki KJ
GRENADA (220)
2020-09-26
29
2020-09-26
2
300
Skorupa Karina
Klub Sportowy Happy Horse
LARIX (38)
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
15
2020-09-27
62
Sobala Anna
INTERHR JKS Poczernin'' Sp. z o. o.
2020-09-26
16
2020-09-27
14
Sobolewska Paulina
BPK (LOD)
DESTINO (118)
2020-09-26
2020-09-26
Sputowski Mateusz
BKJ
FINISH (284)
2020-09-26
30
2020-09-26
7
25
2020-09-27
37
2020-09-27
16
Stankiewicz Julia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
EPSON MK (120)
2020-09-26
37
2020-09-26
36
2020-09-27
2020-09-27
20
2020-09-27
1
Świetlik Weronika
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Świrydziuk Sylwia
CSJ Chraboły
CORFU (226)
2020-09-26
7
25
2020-09-26
2
150
2020-09-27
34
2020-09-27
2
150
Szczech Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Jantar
2020-09-27
51
2020-09-27
2020-09-26
15
2020-09-26
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
2020-09-26
35
2020-09-26
2020-09-27
40
2020-09-27
2020-09-26
12
2020-09-26
2020-09-27
24
2020-09-27
Szczepanik Maja
Łódzki Klub Jeździecki
DAGA (162)
2020-09-26
35
2020-09-26
2020-09-27
28
2020-09-27
Szkiela Marta
SKJ HORSEPROFI Łódź
2020-09-26
2020-09-26
21
2020-09-26
48
2020-09-27
22
2020-09-27
2020-09-27
55
2020-09-27
Szmytka Michalina
Tuszyński KJ Garbówek
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-26
Szpruch Angelika
Stowarzyszenie R&S Stables
JUPITER (214)
2020-09-27
2020-09-27
NOSTALGIA (274)
2020-09-26
1
2020-09-26
Szybka Mj'01 Irmina
KJ Janowice
E-MAIL (163)
2020-09-26
20
2020-09-27
Szychowska Julia
nz
FANCY (164)
2020-09-26
3
2020-09-27
3
2020-09-27
7
Szymański Igor
KJ Fun Farma
2020-09-27
8
2020-09-27
Taczalska Maja
JKS Salio
2020-09-26
17
2020-09-27
38
2020-09-27
13
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
LOTOS (47)
2020-09-26
22
2020-09-26
31
2020-09-27
19
2020-09-27
9
2020-09-27
20
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
CAPRICCIO (231)
2020-09-27
Tymieniecka Zofia
INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2020-09-26
1
2020-09-26
Tymieniecka Jm'06 Anna
INTERHR - JKS Poczernin Sp. z o. o.
2020-09-27
2020-09-27
66
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
2020-09-26
78
2020-09-26
24
LACRIMA (277)
2020-09-26
6
25
2020-09-26
DEXTER (278)
2020-09-26
14
2020-09-26
6
50
SELLINO (279)
2020-09-26
32
2020-09-26
9
CELVISTO (280)
2020-09-26
4
50
2020-09-26
26
BIG MAL (281)
2020-09-26
12
2020-09-26
9
FOREST (282)
2020-09-26
16
2020-09-26
3
250
2020-09-26
5
100
Wąsiewicz Julia
Łódzki Klub Jeździecki
MARINO (223)
2020-09-26
43
2020-09-26
38
2020-09-27
36
2020-09-27
25
Wetmańska Jm'05 Jagoda
Bez Przynależności Klubowej
BARNABA (116)
2020-09-26
2020-09-26
36
Wierzbicka Karolina
KJ Bałałajka
BRASIL (33)
2020-09-27
29
2020-09-27
63
Wierzbowska Oliwia
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2020-09-26
1
2020-09-26
1
2020-09-27
52
2020-09-27
1
G-CALLOTA (138)
2020-09-26
46
2020-09-26
1
2020-09-26
2020-09-27
33
2020-09-27
39
Willamowicz Dagmara
JKS Jantar Stryków
ROMA (221)
2020-09-26
39
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Wiśniewska Zuzanna
JKS Salio
TEXAS (75)
2020-09-26
49
2020-09-26
2020-09-27
48
2020-09-27
Wiśniewski Marcel
SKJ Golden Dream
MELODIA (262)
2020-09-27
1
2020-09-27
2020-09-27
14
2020-09-27
Włodarczyk Wiktoria
Stajnia Grotniki
2020-09-27
2020-09-27
2020-09-27
7
Włodarczyk J'03 Zuzanna
brak
BEREK (228)
2020-09-27
40
2020-09-27
Wojciechowska-Kamińska Roksana
ŁÓDZKI KLUB JEZDZIECKI
A-MACIEK (249)
2020-09-26
52
2020-09-26
73
2020-09-27
8
2020-09-27
2020-09-26
46
2020-09-26
36
2020-09-27
34
2020-09-27
34
Wójcikiewicz Hanna
brak
WIQUAR (142)
2020-09-26
2020-09-26
26
2020-09-27
37
2020-09-27
Wojtczak Antonina
UKS Trójka
CZORT (74)
2020-09-27
34
2020-09-27
46
Wojtera Zdzisław
KJ Uniglob Gozdów
2020-09-26
44
2020-09-26
64
2020-09-27
1
2020-09-27
34
2020-09-26
23
2020-09-26
2020-09-27
34
2020-09-27
34
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (76)
2020-09-26
51
2020-09-26
2020-09-27
42
2020-09-27
Woźniak Amelia
Bez Przynależności Klubowej
2020-09-26
4
2020-09-27
1
Woźniak Stanisław
ŁKJ
JARY (126)
2020-09-26
10
2020-09-26
Wróblewska Jm 05 Amelia
nz
2020-09-26
28
2020-09-26
2020-09-27
2
2020-09-27
55
Zawada Julia
BPK (MAZ)
KADI (252)
2020-09-26
14
2020-09-26
81
Zaytsev Vladimir
SKJ HorseProfi Łódź
2020-09-26
20
2020-09-26
60
2020-09-27
27
2020-09-27
HOLLY K (103)
2020-09-26
46
2020-09-26
79
2020-09-27
28
2020-09-27
Ziajkowska Magdalena
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
2020-09-26
53
2020-09-26
33
2020-09-27
16
2020-09-27
19
Zieliński Adam
Nn
MORIS (157)
2020-09-26
8
2020-09-26
36
2020-09-27
36
2020-09-27
55
Zieniewicz Dominika
KJ Wiki
EINSTEIN (132)
2020-09-26
66
2020-09-26
21
Zmyślona Kornelia
KJ Jan Kosicki Kobierno
LARIFARI (256)
2020-09-27
5
25
2020-09-27
6
50
QUIVISTO (257)
2020-09-27
6
2020-09-27
36

Number of Riders: 192

Number of Horses: 241

The sum of prizes: 4 700.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl