Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne SALIO
JKS SALIO, 25-26.01.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
174 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 12:23:28
2020-01-24 12:22:59
Aleksandra Jabłońska SKIPPER
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
173 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 20:26:05
2020-01-23 20:19:23
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak WALFLEY AA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
172 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 20:26:04
2020-01-23 20:15:27
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak ILIBIA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 22:42:44
2020-01-22 21:51:45
Alicja Olaszek GALA GB
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
170 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 21:06:28
2020-01-22 20:38:23
Kamil Grzelczyk BALOU BOMBANCE
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 21:06:25
2020-01-22 19:00:31
Gabriela Janiszewska EPSON MK
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 21:06:13
2020-01-22 18:58:38
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 21:06:09
2020-01-22 18:57:58
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
166 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 21:06:06
2020-01-22 18:57:27
Lena Janiszewska REPLAY 31
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
165 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 21:06:02
2020-01-22 17:24:19
Antoni Szmytka EROS D’HOYO
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
164 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 21:05:59
2020-01-22 17:23:58
Antoni Szmytka ICE AGE H
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
163 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 21:05:51
2020-01-22 14:22:17
Michał Tyszko NIVARD VAN DE CELIEBURG
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
162 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 14:15:40
2020-01-22 14:10:47
Olga Sorokina IOWA
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
161 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 14:15:36
2020-01-22 14:10:24
Andrei Shalohin ILLOUCHIN NH
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
160 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 14:15:33
2020-01-22 14:09:59
Andrei Shalohin ASKARIA
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 14:15:31
2020-01-22 14:09:30
Andrei Shalohin FARLEY
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 14:03:24
2020-01-22 11:03:36
Mateusz Tyszko SASILIO
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 14:03:22
2020-01-22 11:02:59
Mateusz Tyszko SELLINO
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
156 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 14:03:17
2020-01-22 11:02:25
Mateusz Tyszko LYJANEIRO Z
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
155 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 14:03:13
2020-01-22 11:02:05
Mateusz Tyszko LOCANTA
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
154 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 14:03:09
2020-01-22 11:01:35
Mateusz Tyszko FIDELIO
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 14:03:01
2020-01-22 11:01:00
Mateusz Tyszko CASSINA 20
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 14:02:56
2020-01-22 11:00:37
Mateusz Tyszko ALINA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
151 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 10:44:03
2020-01-22 09:26:55
Julia Kociołek KACPEREK
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
150 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 10:44:00
2020-01-22 09:26:03
Wiktoria Grzejdziak Jm'04 BOSS
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
149 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 10:43:53
2020-01-21 23:45:53
Maria Skrobek IWA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
148 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 10:43:47
2020-01-21 21:22:06
Lena Michalska HARNAŚ
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
147 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 10:43:39
2020-01-21 21:20:37
Julia Kowalska HARNAŚ
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
146 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 10:43:35
2020-01-21 20:37:45
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
145 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 10:43:26
2020-01-21 20:08:13
Grażyna Niezgoda INKLUZ
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 10:43:23
2020-01-21 20:06:33
Grażyna Niezgoda EL MORITZ
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
143 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 19:42:30
2020-01-21 15:49:42
Sebastian Bąk PORTOS
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 19:42:26
2020-01-21 15:43:29
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 19:42:22
2020-01-21 15:43:00
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 19:42:18
2020-01-21 15:42:39
Maja Bella Friedman CONQUESTINA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 19:42:12
2020-01-21 15:42:14
Michalina Dańczak GANGES
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
138 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 01:29:56
2020-01-20 23:38:32
Nadia Boćkowska SANTINO
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
137 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 01:31:00
2020-01-20 21:46:55
Michał Tyszko VICTORY
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 01:30:56
2020-01-20 20:55:52
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
135 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 01:30:51
2020-01-20 20:55:23
Antoni Strzałkowski U2
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
134 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 01:30:09
2020-01-20 20:52:58
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 01:30:44
2020-01-20 20:52:09
Antoni Strzałkowski BLANT
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 01:30:15
2020-01-20 20:51:05
Antoni Strzałkowski OZZY OSBOURNE
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 01:30:19
2020-01-20 20:50:41
Antoni Strzałkowski AL CAPONE
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 01:30:22
2020-01-20 20:49:52
Maja Szymor ATENA
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
129 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 06:52:54
2020-01-20 17:29:22
Konrad Pawłowski CERENSKY
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 18:43:05
2020-01-20 17:25:01
Michalina Szmytka NINO VD WATERTOREN
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 06:52:59
2020-01-20 17:24:30
Michalina Szmytka CAXAIS DO SUL
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 17:18:48
2020-01-20 15:26:36
Michał Tyszko NACORADO
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 17:18:43
2020-01-20 15:26:10
Michał Tyszko JACKPOT B
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 17:18:37
2020-01-20 15:25:23
Michał Tyszko VENECIA RED WINE
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 17:18:30
2020-01-20 15:25:03
Michał Tyszko KING LEPANTINO
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 23:47:51
2020-01-20 13:43:16
Klaudia Gozdek THALIA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
121 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 13:05:41
2020-01-20 11:20:10
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 13:05:37
2020-01-20 11:19:45
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 07:36:44
2020-01-20 02:09:06
Krzysztof Jankowski FIORD SM
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 07:36:40
2020-01-19 21:18:27
Kamil Grzelczyk SUNDANCE
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 07:36:36
2020-01-19 21:15:50
Kamil Grzelczyk GREACE
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 07:36:32
2020-01-19 21:15:00
Kamil Grzelczyk FRUGO
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 07:36:27
2020-01-19 21:14:26
Kamil Grzelczyk SANPRESSA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 12:18:13
2020-01-18 12:01:20
Karolina Szpak JACKSON
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 10:12:46
2020-01-18 00:21:21
Tamara Tybulczuk PABLO I
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 12:25:07
2020-01-18 00:20:14
Tamara Tybulczuk SZIFO
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 21:32:54
2020-01-17 21:26:18
Karolina Godoś COSA CHE
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 21:32:49
2020-01-17 21:25:00
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 21:32:44
2020-01-17 21:23:56
Karolina Godoś KOREA HIPPICA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 21:32:38
2020-01-17 21:17:31
Karolina Godoś CASANOVA HIPPICA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 21:32:33
2020-01-17 21:12:36
Franciszek Czarkowski JACKONDER
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
106 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 21:32:27
2020-01-17 21:08:49
Michalina Czarkowska VOSSIE
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
105 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 18:25:49
2020-01-17 18:18:41
Gabriela Szumlińska H'BACCARD
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 09:38:56
2020-01-17 08:18:46
Julia Kapel NEMIROFF
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 09:38:52
2020-01-17 08:17:33
Julia Kapel ULILEN
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 09:38:47
2020-01-17 08:13:19
Andrii Stasok TACYT
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 07:53:33
2020-01-17 07:53:28
Dominika Łukaszewska TORERO
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
100 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 07:53:37
2020-01-16 20:55:08
Roksana Stachlewska KUCYNKA
  • 1x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
  • 1x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
99 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 20:04:46
2020-01-16 18:27:01
Joanna Wiatrak DANTE ALIGHIERI
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 15:42:50
2020-01-16 14:09:21
Martyna Pliem-Perka TAMIZA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 15:42:46
2020-01-16 14:09:03
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 15:42:42
2020-01-16 14:08:46
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
95 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 15:42:37
2020-01-16 13:34:44
Magdalena Żukowska AVATAR
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 15:42:33
2020-01-16 13:33:39
Martyna Przednowek ORCHIDEA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
93 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 15:42:30
2020-01-16 13:33:14
Lena Żuk ROB ROY
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
92 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 15:42:24
2020-01-16 13:32:50
Lena Parzych MONTE CARLO
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
91 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 15:42:20
2020-01-16 13:30:33
Agnieszka Młynarczyk PARSIFAL
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 15:42:15
2020-01-16 13:29:45
Magdalena Boguś DERWISZ
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
89 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 15:42:10
2020-01-16 13:29:16
Izabela Lewandowska JASPER
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
88 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 15:42:04
2020-01-16 13:28:35
Matylda Weigel LOFIR
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 15:42:00
2020-01-16 13:27:50
Hubert Kowalczyk CUDUŚ
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 15:41:54
2020-01-16 13:27:07
Aleksandra Żmijewska GARLAND
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 15:41:48
2020-01-16 13:26:15
Adela Grzęda BABET
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
84 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 15:41:38
2020-01-16 13:25:38
Klara Grzęda CHAGAL
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
83 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 11:03:20
2020-01-16 10:05:36
Hanna Wójcikiewicz JAZZY
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
82 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 11:03:18
2020-01-16 10:05:13
Nikola Chokoszewska KUCYNKA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
81 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 07:46:00
2020-01-15 22:01:00
Adrianna Bieniek KORSARZ
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
80 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 10:04:42
2020-01-15 09:49:41
Maria Darul GRACENTO S
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 10:04:41
2020-01-15 09:49:24
Maria Darul PALEGRO
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 08:59:01
2020-01-15 08:20:43
Julia Szut DIADER DEVIL DIAMOND
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 08:58:57
2020-01-15 00:23:14
Jagoda Kudlicka SUPRISE
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 08:58:46
2020-01-14 20:24:35
Dominik Słodczyk ROSSA
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 08:58:42
2020-01-14 20:24:00
Dominik Słodczyk QUICKY B Z
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 08:58:39
2020-01-14 20:23:18
Dominik Słodczyk UTOPIA BS
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 10:40:35
2020-01-14 10:39:41
Lena Michalska BISIA
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 08:02:29
2020-01-14 04:50:22
Oliwia Bednarska RÓŻA
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 20:04:26
2020-01-13 17:27:29
Klara Weber VENEZIA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 20:04:22
2020-01-13 17:25:43
Amelia Krywult QUALITO Z
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 20:04:19
2020-01-13 17:25:01
Amelia Krywult DANTOS
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 20:04:15
2020-01-13 17:23:20
Andrzej Głoskowski PICASSO
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 20:04:07
2020-01-13 17:22:54
Andrzej Głoskowski MONTENEA Z
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 20:04:04
2020-01-13 17:21:40
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 20:03:59
2020-01-13 17:21:03
Andrzej Głoskowski CENTROPLAST-DINAR
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 20:03:56
2020-01-13 17:20:29
Andrzej Głoskowski CASTIGO DE AMOR
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 20:03:52
2020-01-13 17:19:50
Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
62 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 18:25:20
2020-01-13 17:16:59
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 20:03:21
2020-01-13 17:16:13
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 14:06:00
2020-01-13 09:22:55
Adrianna Jendrośka CASLLAR DELA PIERRE 13
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 11:39:24
2020-01-12 10:11:16
Karina Skorupa POLANDOR
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 11:39:27
2020-01-12 10:10:45
Maria Sakrajda DECOLA
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 11:39:29
2020-01-12 10:09:36
Milena Kołodziejczyk KEES
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 11:39:31
2020-01-12 10:09:10
Otylia Nowakowska A'LEYLA LOU
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 11:50:01
2020-01-10 19:08:17
Agnieszka Cecuga JUST AN HERO
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 11:48:24
2020-01-10 19:07:04
Agnieszka Cecuga BONO TER LINDEN
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 07:42:39
2020-01-10 00:00:40
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka ALOUBETTE
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 07:42:34
2020-01-09 23:53:01
Maja Marchwicka LORD LUDGER
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 07:42:29
2020-01-09 23:49:17
Maja Marchwicka TOGO
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 07:42:25
2020-01-09 23:48:45
Maja Marchwicka SZAFIR "M"
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 14:45:49
2020-01-09 23:48:15
Maja Marchwicka NIRMETTE
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 07:42:16
2020-01-09 23:44:25
Julia Wąsiewicz MARINO
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 07:42:11
2020-01-09 23:43:49
Wiktoria Rochowska ARIS
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
46 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 07:42:07
2020-01-09 23:43:26
Joanna Papis EIGHTY EIGHT
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 07:42:02
2020-01-09 23:42:34
Magdalena Marciniak LEON
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 07:41:58
2020-01-09 23:41:47
Pola Lewczyk DAGA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
43 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 07:41:54
2020-01-09 23:41:22
Maria Kaźmierczak DONNA STAR
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 07:41:46
2020-01-09 23:40:07
Antonina Barzdo CAŁKA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 21:43:59
2020-01-09 21:09:40
Dominik Słodczyk FIRST LAD BH
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 14:30:14
2020-01-09 12:17:49
Karolina Szpak E' GENTELMEN
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 13:07:37
2020-01-07 23:02:28
Oliwia Bednarska SILVER STAR
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 13:07:44
2020-01-07 23:01:45
Nadia Gozdal RÓŻA
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 07:50:44
2020-01-07 16:22:21
Roksana Nawrocka D'ACORD
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 07:50:40
2020-01-07 16:21:19
Roksana Nawrocka HIPSY
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
35 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 17:31:25
2020-01-06 13:11:14
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 17:31:28
2020-01-06 13:10:19
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 14:57:22
2020-01-05 14:26:26
Adrianna Ostrowska DOBROSTAN
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
32 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 14:57:14
2020-01-05 14:20:15
Oliwia Ostrowska FINLANDIA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 14:57:07
2020-01-05 14:19:04
Adrianna Ostrowska OMARA VD WELLINGTON
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 14:57:03
2020-01-05 14:18:35
Adrianna Ostrowska KAROLA BS
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 14:56:58
2020-01-05 14:17:40
Adrianna Ostrowska IKONA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 14:56:54
2020-01-05 14:17:12
Adrianna Ostrowska FERRARI
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 22:42:48
2020-01-05 14:16:46
Oliwia Ostrowska DIAMENT
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 14:56:37
2020-01-05 14:15:22
Adrianna Ostrowska ALUZJA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 13:02:29
2020-01-04 22:34:02
Kacper Mróz SING
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 16:04:12
2020-01-03 15:48:53
Aleksandra Wypchło LIBRETTO
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 16:04:13
2020-01-03 15:48:28
Aleksandra Wypchło GILEA
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 16:04:15
2020-01-03 15:47:50
Aleksandra Wypchło BACO
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 20:53:57
2019-12-31 13:50:31
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-12-28 10:05:35
2019-12-27 23:16:21
Alicja Gabrysiak GERONIMO
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-12-28 10:05:40
2019-12-27 23:15:36
Alicja Gabrysiak SIR PAUILLAC
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-12-28 10:05:47
2019-12-27 21:54:23
Nadia Boćkowska GRAFITI
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
17 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 13:55:12
2019-12-27 21:53:55
Nadia Boćkowska FAZA AS
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-12-28 10:05:55
2019-12-27 21:51:32
Aleksandra Wołąs LOARA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-12-28 10:06:00
2019-12-27 21:50:54
Aleksandra Wołąs CALIGULA L
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 01:30:31
2019-12-27 21:49:47
Julia Karbowiak SANTINO
  • 1x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
  • 1x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
13 ENTRY ACCEPTED 2019-12-28 10:06:08
2019-12-27 21:48:15
Olivia Boćkowska CASALLINA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 17:20:06
2019-12-23 11:06:20
Katarzyna Kapszewicz LORELI TK
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-12-22 10:21:47
2019-12-21 15:46:18
Jakub Florczak BASANTI
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-12-22 10:21:50
2019-12-21 15:45:47
Jakub Florczak LENOX
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-12-22 10:21:54
2019-12-21 15:45:03
Mirzat Sabitov ATUAN
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 10:43:15
2019-12-21 15:43:55
Irmina Szybka PANDA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności Art 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 10:43:08
2019-12-21 15:42:52
Irmina Szybka OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-12-21 15:43:06
2019-12-21 15:26:07
Sandra Trelińska JORDAN
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
5 ENTRY ACCEPTED 2019-12-21 15:43:10
2019-12-21 15:25:38
Amelia Trelińska BOLIVIA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-12-20 11:59:26
2019-12-20 10:03:25
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-12-19 20:11:36
2019-12-19 17:05:36
Kaja Sosnowska-Niemczuk MY LORD
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-12-19 20:11:40
2019-12-19 17:05:08
Kaja Sosnowska-Niemczuk CHAPEAU BAS
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-12-19 11:34:48
2019-12-19 11:00:15
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bąk Sebastian St. R&S STABLES
S
O003232
2. Barzdo Antonina Kj Zbyszko
2006 (JM.)
O047581
3. Bednarska Oliwia Klub Jeździecki J&D Apollo
2001 (MJ.)
0058052
4. Bieniek Adrianna bpk
2000 (MJ.)
brak
5. Boćkowska Nadia BPK
2008 (JM.)
O056635
6. Boćkowska Olivia BPK
2006 (JM.)
Brak
7. Boguś Magdalena KJ Chrobry Warszawa
2003 (J.)
O050100
8. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O042854
9. Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec
S
O007314
10068161
10. Chokoszewska Nikola brak
2001 (MJ.)
brak
11. Czarkowska Michalina KJ Royal
2009 (Mł.)
O053206
12. Czarkowski Franciszek KJ Royal
2007 (JM.)
brak
13. Dańczak Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047648
14. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (J.)
O042919
15. Dołhun Jakub KJ INFERNAL TEAM
1999 (MJ.)
O034618
16. Florczak Jakub KJ Janowice
2004 (J.)
O057060
17. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
18. Gabrysiak Alicja ŁKJ
2004 (J.)
O036581
19. Głoskowska Maja KJ Infernal Team
2014 (Mł.)
brak
20. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
21. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
22. Gozdal Nadia Klub Jeździecki J&D Apollo
2004 (J.)
0048673
23. Gozdek Klaudia CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
2006 (JM.)
brak
24. Grzęda Adela KJ Chrobry
2010 (Mł.)
Brak
25. Grzęda Klara KJ Chrobry
2007 (JM.)
Brak
26. Grzejdziak Jm'04 Wiktoria TKJ Garbówek
2004 (J.)
O041393
27. Grzelczyk Kamil KJ Agri
S
O009181
28. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O034398
29. Jabłońska Aleksandra JKS Salio
2008 (JM.)
Brak
30. Janiszewska Gabriela ŁKJ
2003 (J.)
0039284
31. Janiszewska Lena ŁKJ
2009 (Mł.)
0049333
32. Jankowski Krzysztof SKJ HorseProfi Łódź
S
O033524
33. Jendrośka Adrianna JKS Hanna
2000 (MJ.)
O028521
34. Kałużna Olga St. J Napoleońska Zagroda
2001 (MJ.)
O048700
35. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
36. Kapszewicz Katarzyna ŁKJ
S
O006328
37. Karbowiak Julia Brak przynależności
Brak
38. Kaźmierczak Maria Łódzki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
Brak
39. Kociołek Julia TKJ Garbówek
2000 (MJ.)
BRAK
40. Kołodziejczyk Milena Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
O050091
41. Kowalczyk Hubert KJ Chrobry Warszawa
2009 (Mł.)
O048645
42. Kowalska Julia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2008 (JM.)
brak
43. Kręgielska Nikola Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O042182
44. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (J.)
O036779
45. Kudlicka Jagoda Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
S
O019092
10102717
46. Lewandowska Izabela KJ Chrobry
S
Brak
47. Lewczyk Pola KJ Zbyszko
2010 (Mł.)
O053843
48. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O020738
49. Łukaszewska Dominika Klub Jeździecki Chrobry
2005 (JM.)
O050099
50. Marchwicka Maja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O032501
51. Marciniak Magdalena Łódzki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
Brak
52. Michalska Lena SKJ HORSEPROFI Łódź
2009 (Mł.)
O056945
53. Młynarczyk Agnieszka Klub Jeździecki Chrobry
2004 (J.)
O037688
54. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
55. Nawrocka Roksana KJ Agri Zapole
2008 (JM.)
O046352
56. Niezgoda Grażyna LKJ Gabon Walewice
S
O006208
57. Nowakowska Otylia Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
O045544
58. Olaszek Alicja Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2009 (Mł.)
O055650
59. Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
O009229
60. Ostrowska Oliwia St. J Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
O052862
61. Papis Joanna ŁKJ Łódź
S
O048394
62. Parzych Lena KJ Chrobry Warszawa
2006 (JM.)
Brak
63. Pawłowski Konrad Klub Jeździecki Arpav
S
O003340
64. Pliem-Perka Martyna Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048671
65. Przednowek Martyna KJ Chrobry
2006 (JM.)
Brak
66. Rochowska Wiktoria Kj Zbyszko
2008 (JM.)
O051108
67. Sabitov Mirzat KJ Janowice
S
O006244
68. Sakrajda Maria KS Happy Horse
2005 (JM.)
O049445
69. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
70. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
71. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (MJ.)
O035603
72. Skorupa Karina Klub Sportowy Happy Horse
2007 (JM.)
O049249
73. Skrobek Maria CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
2004 (J.)
brak
74. Słodczyk Dominik Klub Jeździecki Zbrosławice
1999 (MJ.)
O007598
75. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
76. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O000889
77. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (MJ.)
O027454
78. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
79. Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ
S
O013932
80. Stachlewska Roksana Brak
2009 (Mł.)
Brak
81. Stasok Andrii KJ Chrobry Warszawa
S
Brak
82. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
83. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (MJ.)
O039640
84. Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
S
O022309
85. Szpak Karolina Klub Jeździecki J&D Apollo
2007 (JM.)
O055815
86. Szumlińska Gabriela Klub Jeździecki J&D Apollo
2005 (JM.)
O044535
87. Szut Julia KJ Picador Dziuplina
2000 (MJ.)
O027573
88. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (MJ.)
O044404
89. Szymor Maja J&D Apollo Sp. z o.o.
2008 (JM.)
Brak
90. Trelińska Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O040528
91. Trelińska Sandra Kielecki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O055373
92. Tybulczuk Tamara KJ Agri
2004 (J.)
O032672
10152240
93. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
94. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
95. Wąsiewicz Julia KJ Zbyszko
2005 (JM.)
O044689
96. Weber Klara KJ Infernal Team
2006 (JM.)
O050222
97. Weigel Matylda KJ Chrobry Warszawa
S
O053189
98. Wiatrak Joanna TKJ Garbówek
S
Brak
99. Wójcikiewicz Hanna brak
2004 (J.)
brak
100. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
S
O007543
101. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
102. Zieniewicz Dominika KJ Wiki
2004 (J.)
O037404
103. Żmijewska Aleksandra KJ Chrobry Warszawa
2003 (J.)
O051069
104. Żuk Lena KJ Chrobry Warszawa
2005 (JM.)
Brak
105. Żukowska Magdalena KJ Chrobry Warszawa
2005 (JM.)
O050777
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

84

A'LEYLA LOU DRP GER 2013 Klacz gniada/kuc:147 F: Aramis N / Antares N
M: Zoe Tuam / Mouka-Tuam
K025628 427270047913
2.

21

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
K017200 616009590142410
3.

152

AL CAPONE SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Verdi
M: Amazing Grace
K026735 616009661386414
4.

167

ALINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Anabell / Aramis S. V.
K021641 616009690142710
5.

78

ALOUBETTE SP POL 2006 Klacz kasztanowata/170 F: Armitage
M: Leonie
K021087 DE418180147706
6.

55

ALUZJA SP POL 2015 Klacz gniada/172 F: VISCOUNT
M: ALZACJA
BRAK BRAK
7.

182

ANRI MARIELLA KUC WALIJSKI GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 cm F: Boston Braveheart
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
K025128 826046020155322
8.

51

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro
M: Aqa / Quaterback
K023917 616007610036813
9.

73

ARIS KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:136 F: Angelo / Amstelhoeve's Anton
M: nn / nn
K017710 616013580422605
10.

175

ASKARIA NIEM. SPORTOWA GER 2012 Klacz siwa/- F: Askari / Acord II
M: Kandice / Kolibri
K024533 DE456370055112
11.

153

ATENA Szlachetna Półkrew POL 03.05.2005 Klacz gniada/165 F: Sprint
M: Adelina
Brak Brak
12.

193

ATTACHANT KWPN 2005 Ogier c.gn. F: Tenerife Vdl/ Raphael
M: Kunera/ Burggraaf
K010269 5280030510643
13.

43

ATUAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: For Leo
M: Aza
K027456 616009592089113
14.

115

AVATAR SP POL 2011 Wałach siwa F: Imequyl
M: Alameda
K023085
15.

105

BABET KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Durello Top / Durello
M: Bajeczka / Mister Man
K020439 POL013640015805
16.

54

BACO KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Tangelo Van Du Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
K026277 5280030607377
17.

185

BALOU BOMBANCE SP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Balou Du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Benza / Silver
K027072 616009590119414
18.

41

BASANTI MEKLEMBURSKA POL 2008 Klacz siwa/170 F: -
M: -
K020163 -
19.

192

BIG MAL EH Z BWP BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Bisquet Balou VD Mispelaere / Balou Du Rouet
M: Kantara Di Magico / Emerald Van't Ruytershof
K024576 056015Z55768413
20.

96

BISIA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz kasztanowata/mk:151 F: Bastion
M: Białogłowa
brak POL007610222206
21.

31

BLANT OLD POL 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
K018726 DE418185420109
22.

40

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz gniada/163 F: Placido / Animo
M: Bajka / Louis
K013781 616009540075409
23.

80

BONO TER LINDEN AES BEL 2012 Wałach siwa/165 F: Bamako De Muzes / Darco
M: Indra Ter Linden / Thunder Van De Zuuthoeve Elite
K023947 826002120024161
24.

165

BOSS WLKP POL 2013 Wałach gniada/- F: SAN LUIS
M: BOGOTA
K025343 616007610106413
25.

87

C' SPEEDY RAIDER KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:Xx F: Frankenhoeh' Vitalise
M: Coelenhage's Sally
Brak Xxx
26.

49

CALIGULA L SP POL 2014 Wałach siwa/173 F: Corrado Son
M: Conchita L / Cruzeiro L
K028155 616 009 61 00786 14
27.

68

CAŁKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Barros
M: Cyrkonia
K025105
28.

9

CAMPARI SP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Cikillis / Cavalier
K025608 616009690044714
29.

86

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara/172 F: Carenzo
M: Newada
K018026 DE433331689709
30.

50

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
K025110
31.

128

CASANOVA HIPPICA SP POL 2015 Wałach gniada/172 F: Hippica KOH-J-NOOR
M: Caprizia
K028594 616009570039415
32.

198

CASINA 20 Oldenburger Springpferd GER 2011 klacz grey F: Casino Berlin
M: Furstin Quinta O
DE 418180206612
33.

85

CASLLAR DELA PIERRE 13 HOL POL 2011 Wałach gniada/164 F: Casall/Caretino
M: Wespe II/Dollar De La Pierre
KO25022 DE421000183111
34.

168

CASSINA 20 OLD GER 2012 Klacz siwa F: Casino Berlin old/
M: Furstin Quinta O han/ Quintender hol
K024897 DE418180206612
35.

88

CASTIGO DE AMOR HOL. GER 2013 Ogier siwa F: Cascadello I hol./ Casall
M: S-Con Line hol./ Con Air hol.
K023882 421000071313
36.

130

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Fifty Sue / For Keeps
K022647 DE431316679210
37.

146

CAXAIS DO SUL OLD POL 2011 Wałach siwa/164 F: Catogran / Carthago
M: Contilone / Baloubet Du Rouet
K022150 DE418184034211
38.

89

CENTROPLAST-DINAR SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Qulester /
M: Dixi / Dixan
K013390 POL009590280708
39.

148

CERENSKY HOL. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: T-Iguacu / C-Ingmar
K024737 DE421000278310 105XL85
40.

104

CHAGAL KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:148 F: Very Top / Going Top
M: Chanel / Cyma
K011834 POL013640015705 104IA89
41.

37

CHAPEAU BAS OLD NED 2011 Ogier siwa/173 F: Cassini Gold / Cassini I
M: Exit Ten / Exit to Nowhere
K021676 DE418182524111
42.

183

CIA MALICA HOLSZTYŃSKA GER 2009 Klacz ciemnogniada/. F: Caretino/Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
K016875 DE421000423009 106HG54
43.

195

CONFETTI OLD 2011 klacz kary F: Canoso
M: Pilgrim Star
DE433332028111
44.

156

CONQUESTINA WLKP POL 2009 Klacz kasztanowata/-- F: Conquest boy
M: Impresja
K019377 616007661217209
45.

38

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
K022531 DE441410837009
46.

131

COSA CHE AUST. GORĄC. AUT 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
K019202 040018710006506 105GZ33
47.

107

CUDUŚ KUC POL 2011 Wałach gniada/kuc:147 F: Nando / Nightstar
M: Chanel / Cyma
K022425 616013640076211
48.

65

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo / Durello
M: Rose / Apslau
K024145 DE467000740601
49.

70

DAGA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc:143 F: Dekalog
M: Milka
K026933
50.

119

DANTE ALIGHIERI SP POL 2012 Gleiding chestnut/160 F: Cassilio
M: Demeter
K022194
51.

93

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada/- F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
K014234 528003000806018
52.

82

DECOLA TS POL 2011 Klacz kara/160 F: Aktyw /
M: Deborah /
brak 616999661188611
53.

110

DERWISZ SP POL 2009 Ogier gniada F: Ulisses / Karandasj
M: Dewiza / Elvis
K018440 616009610221309
54.

190

DEXTER F:
M:
55.

101

DIADER DEVIL DIAMOND HOL POL 2013 Wałach ciemnogniada/172 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Valerie I / Contender
K023606 DE421000601113
56.

10

DIAMENT SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Landos II / Lord
M: Doltella / Elvis
K022773 616009592048813
57.

61

DOBROSTAN SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Qulester
M: Demeter
Brak Pol
58.

69

DONNA STAR SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Lord Star
M: Darola
616009530053912 Brak
59.

90

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
K017712 DE418180634810
60.

197

E- MAIL SP POL 2000 Wałach siwa F: Leonardo
M: Emiza
k 005968 009590041800
61.

66

E' GENTELMEN WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/160 F: Epsom Gesmaray
M: Rumka
Brak 616007610133310
62.

72

EIGHTY EIGHT KWPN NED 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Stuurboord
M: Solitta
K026537 528003200914369
63.

158

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Wnning Girl / Indorado
K023908 528003200912983 105GB16
64.

160

EL MORITZ MAŁOPOLSKA POL 2016 Ogier kara/161 F: San Moritz
M: Eureka
brak
65.

184

EPSON MK . POL 2014 Wałach gniada/. F: Marino
M: Electra MK / Avero
K026814 616009600086214
66.

180

EROS D’HOYO SBS BEL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Cliff /
M: Rafale Du Seigneur / Parco
K025191 056007000E48447
67.

35

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
K020403 528003201006544
68.

174

FARLEY KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Tilena / Nassau
K024532 528003201007590 105ZV50
69.

6

FAZA AS KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:140 F: Yop Ewita
M: Fanta
K016234 12153
70.

56

FERRARI DSP POL 2015 Wałach siwa/166 F: Famous Diamant
M: La Monserat
de b
71.

169

FIDELIO HAN GER 2008 Wałach gniada F: For Edition / Forsyth
M: Escalora / Escudo I
K013735 DE431314802808 103VT09
72.

60

FINLANDIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Qulester /
M: Finola Cord / Concord
K025610 616009592005814
73.

138

FIORD SM MŁP POL 2008 Wałach siwa F: Diafon /
M: Florencja / Pluton
K022339 0060049408
74.

67

FIRST LAD BH KWPN NED 2010 Ogier siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Amerens/Montreal
K027041 528003201008551
75.

199

FOREST SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester
M: Turbud Fabel
K020025
76.

135

FRUGO SP POL 2012 Wałach gniada F: Robin II Z / Ramiro Z
M: Fairy Twing / Enjoy Plan
K024913 A0010092S
77.

186

GALA GB KUC FELIŃSKI POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:136 F: Gargamel GB
M: Galaktyka GB
K010870 12061
78.

155

GANGES KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Duero PP
M: Gamza
K019951 POL013610240808
79.

106

GARLAND SP POL 2009 Wałach gniada/175 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Granada PG / Calderon
K017960 616009661129409
80.

45

GERONIMO SP POL 2004 Ogier ciemnogniada/172 F: NN
M: NN
K018168 POL999590507804
81.

53

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/166 F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
K016884 POL009680006806
82.

103

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf
K016388 POL009520050408
83.

47

GRAFITI KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
K027040 616999540116713
84.

136

GREACE SP POL 2011 Klacz siwa/175 F: Falbrus / Aviano
M: Georgia / Bajou Du Rouet
K025158 616009640026811
85.

162

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
K014164 POL009590009208
86.

124

H'BACCARD SP POL 2008 Wałach gniada/163 F: Baldini II
M: Hrabianka
K013749 POL009600379308
87.

163

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
K017728 POL006590182505
88.

64

HIPSY KM POL 2004 Klacz gniada/mk:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K024943 POL999690159103
89.

179

ICE AGE H KWPN POL 2013 Wałach ciemnogniada/180 F: Kannan
M: MAYA X
K023230 B 105XP65
90.

57

IKONA SP POL 2015 Klacz inna/165 F: Quester
M: Izyda
b b
91.

187

ILIBIA SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: -
M: -
K027314 _
92.

176

ILLOUCHIN NH KWPN NED 2013 Klacz ciemnogniada F: Zapatero VDL KWPN/ Chin Chin
M: Tereedom VDL KWPN/ Baloubet s.f.
K023832 528003201309487
93.

161

INKLUZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/162 F: Santiago
M: Inwencja
K 027257
94.

177

IOWA KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zavall VDL KWPN/ Casall
M: Dersina KWPN/ Indoctro hol.
K023264 528003201303545
95.

164

IWA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Wisol/
M: Irka/
K014458 POL009590223203
96.

127

JACKONDER SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Contendor
M: Jagoda
brak 616007680104909
97.

144

JACKPOT B KWPN NED 2014 Ogier gniada/167 F: Flamenco de Semilly s.f. / Le Tot De Semilly
M: Big Star BZ Z/ Big Star KWPN
K025133 528003201408881
98.

133

JACKSON SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo
M: Janis
K018248 616009670114310
99.

109

JASPER WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Quasimodo van de Molendreef
M: Jenefer
K016599
100.

24

JAZZY KUC WALIJSKI POL 2006 Wałach gniada/kuc:121 F: Wharley Pioneer
M: Windhoek's Jozefien
brak
101.

39

JORDAN KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach siwa/kuc:141 F: STRAYER'S SAMSON
M: ABBERTHOME'S JUDITH
K018369 12567
102.

116

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K016458 616999590267306
103.

79

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/168 F: Erco van't Roosakker
M: Nimfe de la Pomme
K020479 056002W00293327
104.

166

KACPEREK TYP SZLACHETNY POL 2015 Wałach siwa/158 F: NN
M: NN
braki brak
105.

58

KAROLA BS WEST POL 2014 Klacz kasztanowata/166 F: Kannan
M: Daylight
K028342
106.

83

KEES KWPN POL 2015 Wałach gniada/162 F: Rodrigoo vdl
M: Ines
K028414 616 0939 002444 19
107.

142

KING LEPANTINO KWPN POL 2015 Wałach gniada/171 F: AREZZO VDL
M: LAST EDITION / LORD Z
K027459 528003201509214
108.

139

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
K015556 616009540044809
109.

129

KOREA HIPPICA OLDENBURSKA POL 2013 Klacz gniada/170 F: Kannan
M: Loubette
95/20 DE418182551413
110.

22

KORSARZ WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach kasztanowata/172 F: Pikador
M: Kopia
brak 616007520009211
111.

25

KUCYNKA NN POL 2011 Klacz kara/kuc:121 F: Nn
M: Nn
Brak
112.

42

LENOX Deutsches Sportpferd POL 2005 Wałach kasztanowata/- F: Lapateado
M: Nordlicht
K011440 DE457000247505
113.

71

LEON SP POL 2012 Wałach gniada F: Bischof L
M: Lolanca
K020655
114.

52

LIBRETTO SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: Biscayo / Contendro I
M: Liberia / Livello
K022578 616009510252313
115.

150

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
K022002 056002W00297758
116.

48

LOARA SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: Corrado Son / Corrado I
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K028154 616009610086614
117.

170

LOCANTA XX POL 2000 Klacz ciemnogniada/, F: Xxx
M: Xxx
brak
118.

108

LOFIR WLKP POL 2003 Ogier gniada/170 F: Niels
M: Liwa
K009017 10281
119.

77

LORD LUDGER SP POL 2010 Wałach gniada/167 F: Ludger
M: Leda
K016644 616009680086710
120.

44

LORELI TK SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: Clear To Jump St. Gyvan Z
M: R.S. Lorelei (ex. La Bomba)
K027457 brak
121.

171

LYJANEIRO Z ZANG POL 2013 Wałach gniada/. F: Lyjanero / Landos
M: Safari / Aloube Z
K022939 056015Z55826913
122.

74

MARINO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Rumianek
M: Miranda
K011139 Brak
123.

29

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
K022027 056002W00301556
124.

112

MONTE CARLO KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Nando/
M: Mona/
K022489
125.

91

MONTENEA Z Z POL 2013 Klacz gniada/175 F: Montender
M: Carenza
K024037
126.

36

MY LORD WESTF POL 2012 Ogier siwa/173 F: Mylord Carthago/ Carthago
M: Atlanta Z / Atlantus Z
K021638 DE 441410044613
127.

145

NACORADO BWP POL 2013 Wałach siwa/170 F: Adorado
M: -
K028078 Brak
128.

117

NANCY PONYSPORT KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
K019967 POL013570009205
129.

123

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
K018932 616009670114110
130.

147

NINO VD WATERTOREN BWP GER 2013 Wałach gniada/172 F: Cornet Obolensky
M: Ivoir Vd watertoren
K024739 056002w00304277
131.

16

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman
M: Nagari
K013878 POL009530021508
132.

178

NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP BEL 2013 Wałach gniada F: Emerald Van't Ruytershof / Diamant De Semilly
M: Girondelle de Quiberon / Contendro I
K024575 056002W00304505
133.

63

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:157 F: Olivier
M: Dona
K022214 009690002808
134.

59

OMARA VD WELLINGTON BWP BEL 2014 Klacz gniada/170 F: Jenson Van't Meulenhof / Vagabond De La Pomme
M: Karen Van D'Abdijhoeve / Diabeau
K027435 056002W00308022
135.

114

ORCHIDEA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Regiel / Arcus
M: Okapi / Kerman
K011103 POL007590007405 104HE10
136.

1

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 F: Lando
M: Taylor O
K010838 5280030509101 103FB85
137.

151

OZZY OSBOURNE SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Kannan
M: Odeur-M
K026734 616009661386214
138.

132

PABLO I OLD POL 2004 Wałach ciemnogniada/- F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
K008687 DE433330321904
139.

102

PALEGRO SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Plotka / Fatim
K027151 616009590133914
140.

3

PANDA KUC POL 2004 Klacz siwa/kuc:149 F: Piramidon
M: Mgiełka
K026646 999590485304
141.

111

PARSIFAL WLKP POL 2003 Wałach F: Niels
M: Prima
K011308
142.

196

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
K020801 616009590104512
143.

92

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
K020801 616009590104512
144.

81

POLANDOR SP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Landor S
M: Polinezja
K015797 POL009611303104
145.

159

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry son
M: Parilla
K018508 616009600276411 105UA36
146.

94

QUALITO Z ZANG NED 2011 Wałach gniada/175 F: Quinar Z / Quidam De Revel
M: Characolle Z / Cassini II
K022816 056015Z55605811
147.

98

QUICKY B Z - POL 2013 Wałach gniada/- F: -
M: -
K025038
148.

181

REPLAY 31 Deutsches Reitpony GER 2008 Wałach gniada/kuc:148 cm F: Rikado
M: Mon Cherie
K028515 DE 435350177508 DE 435350177508
149.

200

REXERA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/166 F: Turbud Cicero
M: Rexonea P/ Contendor
K025448 616009590132014
150.

113

ROB ROY DRP GER 2005 Ogier kara F: Renoir
M: Diva H
K015475
151.

99

ROSSA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Xxx
M: Xxx
Brak Xxx
152.

12

RÓŻA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/176 F: Fatim
M: Rawka
K022760 616007540033610
153.

134

SANPRESSA SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Robin II Z
M: Satyna
K027416 Brak
154.

149

SANTINO KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:117 F: Capo14
M: Szanta
Brak 616999662050808
155.

173

SASILIO SP POL 2014 Wałach siwa/- F: Cassilio hol./ Cassini I
M: Szata / Alywar xx
K025470 616009540091614
156.

172

SELLINO SP POL 2015 Ogier siwa/175 F: Castellino Van De Helle hol.
M: Selena 12 hol./ Corrado I hol.
brak 616009540072715
157.

13

SILVER STAR SP POL 2001 Wałach siwa/170 F: Spartakus
M: Ewita
Brak 009600056501
158.

8

SING WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa/160 F: Biskwit
M: Samba
K025809 616007610160712
159.

46

SIR PAUILLAC SP POL 2011 Wałach gniada/165 F: Pauillac De Meia Lua
M: Szlachta
K022389 616009590185511
160.

189

SKIPPER NN POL 2010 Wałach bułana F: Nn
M: Nn
Brak
161.

137

SUNDANCE AES POL 2013 Klacz gniada/164 F: President
M: Brak
Brak Brak
162.

100

SUPRISE SP POL 2005 Wałach gniada/166 F: SANTOS
M: DISCO DI
K010000 POL009610220705 10874
163.

157

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:157 F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
K016290 616009530086909
164.

75

SZAFIR M SP POL 2006 Wałach gniada F: So in Love / Calvados
M: Selene M / Elvis
K013813 POL009690058506 104LP94
165.

27

SZIFO SP POL 2015 Wałach gniada/- F: If Du Reverdy /
M: Szlachta / Luron
K028249 616009590142315
166.

121

TACYT SP POL 2015 Wałach gniada/160 F: Canabis
M: T-fleur
Brak Brak
167.

118

TAMIZA Deutsches Reit Pony POL 2005 Klacz gniada/kuc:141 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa / nn
K014263 POL013630041605
168.

141

THALIA HOLSTEINER GER 2003 Klacz gniada/170 F: Leonce
M: Finja X
brak DE421000091403
169.

76

TOGO SP POL 2012 Wałach siwa F: La Calidat
M: Tesmiran
K023060
170.

120

TORERO KUC POL 2008 Ogier kasztanowata/kuc:148 F: Bolero / Life And Liberty
M: Totu / Domingo
K018393 POL013640060608
171.

30

U2 HOLSTEINER DEN 2013 Ogier siwa/170 F: Untouchable
M: N-Casablanca
K026532 106JR11
172.

122

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Ulinela / Sir Neel
K018975 616009610227310
173.

97

UTOPIA BS - POL 2012 Klacz ciemnogniada/- F: Ustinov
M: H-Lord Like
- DE4178186633312
174.

62

VALKIRIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Aroland PG
M: Valeria
K023453 616 009 53 00021 12
175.

143

VENECIA RED WINE OLD POL 2015 Klacz gniada/167 F: Latour
M: V-Nicoretta
brak brak
176.

95

VENEZIA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Quality Time
M: V Emy
.. .
177.

191

VENI VIDI VICI SP POL 2015 Ogier ciemnogniada/166 F: Hippica Koh-J-Noor /
M: Volumia / Andiamo Z
K028079 616009540072515
178.

28

VICTORY SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: CROS
M: VALENCIA
KO21722 KO21722
179.

126

VOSSIE PONY NED 2012 Wałach kasztanowata/kuc:138 F: NN
M: NN
K026681
180.

188

WALFLEY AA SP POL 2016 Wałach gniada/165 F: -
M: -
- -
181.

140

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
K020299 616009640020010
182.

194

ZIROCCO AIR HOLSZTYNSKA 2011 ogier gniady F: ZIROCCO BLUE
M: ZALZA
Rider Club
Competition
Prize
Bąk Sebastian St. R&S STABLES
25
SUM:
25.00
Boćkowska Olivia BPK
25
SUM:
25.00
Borzęcka Maja KJ Infernal Team
25
SUM:
25.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
450
200
100
25
SUM:
775.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
25
25
25
350
100
50
SUM:
575.00
Grzelczyk Kamil KJ Agri
50
150
150
350
350
SUM:
1050.00
Jendrośka Adrianna JKS Hanna
25
SUM:
25.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
100
350
SUM:
450.00
Marchwicka Maja KJ Agro-Handel Śrem
100
SUM:
100.00
Pawłowski Konrad Klub Jeździecki Arpav
50
SUM:
50.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
300
SUM:
300.00
Siucińska Klaudia Łódzki KJ
25
SUM:
25.00
Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
25
200
50
200
450
SUM:
925.00
Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
25
SUM:
25.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
100
25
25
50
25
SUM:
225.00
Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
300
SUM:
300.00
Tybulczuk Tamara KJ Agri
100
SUM:
100.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
200
100
100
50
200
SUM:
650.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
50
25
50
25
200
SUM:
350.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Sebastian
St. R&S STABLES
EL CAPONE (158)
2020-01-25
32
2020-01-25
7
25
PORTOS (159)
2020-01-25
16
2020-01-25
12
Barzdo Antonina
Kj Zbyszko
CAŁKA (68)
2020-01-25
6
2020-01-25
20
2020-01-26
22
2020-01-26
27
Bednarska Oliwia
Klub Jeździecki J&D Apollo
RÓŻA (12)
2020-01-26
2020-01-26
23
2020-01-26
2020-01-26
1
Bieniek Adrianna
bpk
KORSARZ (22)
2020-01-25
34
2020-01-25
6
2020-01-26
18
2020-01-26
33
Boćkowska Nadia
BPK
2020-01-25
1
2020-01-25
1
2020-01-26
1
2020-01-26
1
GRAFITI (47)
2020-01-25
21
2020-01-25
4
2020-01-26
11
2020-01-26
5
SANTINO (149)
2020-01-25
6
2020-01-26
1
Boćkowska Olivia
BPK
2020-01-25
2
2020-01-26
5
2020-01-25
10
2020-01-26
7
25
Boguś Magdalena
KJ Chrobry Warszawa
DERWISZ (110)
2020-01-25
1
2020-01-25
1
2020-01-26
1
2020-01-26
33
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
CARENZA (86)
2020-01-25
22
2020-01-26
8
25
2020-01-26
30
Cecuga Agnieszka
KJ Metpol Grodziec
2020-01-25
27
2020-01-25
14
2020-01-26
24
2020-01-26
15
2020-01-25
23
2020-01-25
23
2020-01-26
21
2020-01-26
20
Chokoszewska Nikola
brak
KUCYNKA (25)
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-26
5
2020-01-26
14
2020-01-26
Czarkowska Michalina
KJ Royal
VOSSIE (126)
2020-01-25
13
2020-01-25
38
2020-01-26
10
2020-01-26
2020-01-26
37
Czarkowski Franciszek
KJ Royal
JACKONDER (127)
2020-01-25
11
2020-01-25
32
2020-01-25
2020-01-26
26
2020-01-26
35
Dańczak Michalina
St. R&S STABLES
GANGES (155)
2020-01-25
1
2020-01-25
1
2020-01-26
2
2020-01-26
33
Darul Maria
KJ w Zagórowie
PALEGRO (102)
2020-01-26
10
2020-01-26
2020-01-26
33
2020-01-26
Dołhun Jakub
KJ INFERNAL TEAM
KOLA (139)
2020-01-25
26
2020-01-25
24
WESFALIA (140)
2020-01-25
22
2020-01-25
Florczak Jakub
KJ Janowice
BASANTI (41)
2020-01-25
23
2020-01-25
2020-01-26
9
2020-01-26
LENOX (42)
2020-01-25
27
2020-01-25
2020-01-26
2020-01-26
Friedman Maja Bella
St. R&S STABLES
2020-01-25
3
2020-01-25
2020-01-26
2020-01-26
2020-01-25
9
2020-01-25
11
Gabrysiak Alicja
ŁKJ
2020-01-25
24
2020-01-25
2020-01-26
3
2020-01-26
2020-01-25
41
2020-01-25
45
2020-01-25
2020-01-26
20
2020-01-26
1
2020-01-26
48
Głoskowska Maja
KJ Infernal Team
2020-01-25
1
2020-01-25
1
2020-01-26
1
2020-01-26
1
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
2020-01-25
21
2020-01-26
11
2020-01-25
25
2020-01-25
2020-01-26
1
450
DUCATI (90)
2020-01-25
4
200
2020-01-26
16
2020-01-25
2
100
2020-01-26
18
PICASSO (92)
2020-01-25
21
2020-01-26
26
2020-01-26
PICASSO (196)
2020-01-25
8
25
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
VOSSIE (126)
2020-01-25
18
2020-01-25
44
2020-01-25
33
2020-01-26
1
2020-01-26
33
2020-01-25
37
2020-01-25
1
2020-01-26
1
2020-01-26
1
2020-01-25
6
25
2020-01-25
7
25
2020-01-26
5
25
2020-01-26
28
COSA CHE (131)
2020-01-25
34
2020-01-25
1
350
2020-01-26
2
100
2020-01-26
6
50
Gozdal Nadia
Klub Jeździecki J&D Apollo
RÓŻA (12)
2020-01-26
1
2020-01-26
1
Gozdek Klaudia
CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
THALIA (141)
2020-01-25
26
2020-01-25
23
Grzęda Adela
KJ Chrobry
BABET (105)
2020-01-25
2020-01-25
3
2020-01-26
4
2020-01-26
8
Grzęda Klara
KJ Chrobry
CHAGAL (104)
2020-01-25
5
2020-01-25
7
2020-01-25
19
2020-01-26
36
2020-01-26
4
Grzejdziak Jm'04 Wiktoria
TKJ Garbówek
BOSS (165)
2020-01-25
2020-01-25
1
2020-01-26
20
2020-01-26
1
2020-01-25
1
Grzelczyk Kamil
KJ Agri
SANPRESSA (134)
2020-01-25
4
50
2020-01-25
3
150
2020-01-26
3
150
2020-01-26
2
350
FRUGO (135)
2020-01-25
31
2020-01-25
2
350
GREACE (136)
2020-01-25
10
2020-01-26
9
SUNDANCE (137)
2020-01-25
14
2020-01-25
11
2020-01-26
31
2020-01-26
14
2020-01-25
22
2020-01-25
40
2020-01-26
26
2020-01-26
19
Grzesiek Paula
KJ Infernal Team
AKORD (21)
2020-01-25
9
2020-01-25
13
2020-01-26
23
2020-01-26
27
Jabłońska Aleksandra
JKS Salio
SKIPPER (189)
2020-01-25
20
2020-01-25
9
Janiszewska Gabriela
ŁKJ
2020-01-25
2020-01-25
EPSON MK (184)
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-26
2020-01-26
Janiszewska Lena
ŁKJ
REPLAY 31 (181)
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-26
2020-01-26
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-26
2020-01-26
Jankowski Krzysztof
SKJ HorseProfi Łódź
FIORD SM (138)
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-26
2020-01-26
Jendrośka Adrianna
JKS Hanna
2020-01-25
15
2020-01-25
2020-01-26
15
2020-01-26
7
25
Kałużna Olga
St. J Napoleońska Zagroda
2020-01-25
1
2020-01-25
1
2020-01-26
1
2020-01-26
45
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
ULILEN (122)
2020-01-25
17
2020-01-25
33
NEMIROFF (123)
2020-01-25
30
2020-01-25
17
Kapszewicz Katarzyna
ŁKJ
2020-01-25
8
2020-01-25
2020-01-26
28
2020-01-26
Karbowiak Julia
Brak przynależności
SANTINO (149)
2020-01-25
1
2020-01-26
1
Kaźmierczak Maria
Łódzki Klub Jeździecki
2020-01-25
1
2020-01-25
1
2020-01-26
45
2020-01-26
33
Kociołek Julia
TKJ Garbówek
KACPEREK (166)
2020-01-25
35
2020-01-25
39
2020-01-26
32
2020-01-26
34
Kołodziejczyk Milena
Klub Sportowy Happy Horse
KEES (83)
2020-01-26
11
2020-01-26
Kowalczyk Hubert
KJ Chrobry Warszawa
CUDUŚ (107)
2020-01-25
1
2020-01-25
16
2020-01-25
41
2020-01-26
1
2020-01-26
1
Kowalska Julia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
HARNAŚ (163)
2020-01-25
31
2020-01-25
30
2020-01-26
10
2020-01-26
8
Kręgielska Nikola
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2020-01-25
38
2020-01-25
46
2020-01-26
29
2020-01-26
38
OLIVIA (63)
2020-01-25
1
2020-01-25
2020-01-26
19
2020-01-26
9
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
DANTOS (93)
2020-01-25
15
2020-01-25
25
2020-01-26
11
2020-01-26
17
2020-01-25
26
2020-01-25
24
2020-01-26
17
2020-01-26
32
Kudlicka Jagoda
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
SUPRISE (100)
2020-01-25
35
2020-01-25
18
2020-01-26
18
Lewandowska Izabela
KJ Chrobry
JASPER (109)
2020-01-25
1
2020-01-25
46
2020-01-26
33
2020-01-26
1
Lewczyk Pola
KJ Zbyszko
DAGA (70)
2020-01-25
28
2020-01-25
27
2020-01-26
22
2020-01-26
12
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2020-01-25
4
100
2020-01-25
15
2020-01-26
1
350
2020-01-26
22
Łukaszewska Dominika
Klub Jeździecki Chrobry
TORERO (120)
2020-01-25
8
2020-01-25
12
2020-01-26
15
2020-01-26
1
Marchwicka Maja
KJ Agro-Handel Śrem
2020-01-25
9
2020-01-26
5
100
TOGO (76)
2020-01-25
23
2020-01-25
47
2020-01-26
19
2020-01-26
34
2020-01-25
21
2020-01-25
18
2020-01-26
12
Marciniak Magdalena
Łódzki Klub Jeździecki
LEON (71)
2020-01-25
1
2020-01-25
1
2020-01-26
1
2020-01-26
1
Michalska Lena
SKJ HORSEPROFI Łódź
BISIA (96)
2020-01-25
37
2020-01-25
2020-01-25
37
2020-01-26
27
2020-01-26
43
2020-01-26
1
HARNAŚ (163)
2020-01-25
1
2020-01-26
1
Młynarczyk Agnieszka
Klub Jeździecki Chrobry
PARSIFAL (111)
2020-01-25
41
2020-01-25
46
2020-01-26
1
2020-01-26
1
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
SING (8)
2020-01-25
1
2020-01-25
9
2020-01-25
2020-01-26
25
2020-01-26
8
Nawrocka Roksana
KJ Agri Zapole
HIPSY (64)
2020-01-25
3
2020-01-25
2
2020-01-26
9
2020-01-26
6
D'ACORD (65)
2020-01-25
1
2020-01-25
1
2020-01-26
1
2020-01-26
33
Niezgoda Grażyna
LKJ Gabon Walewice
EL MORITZ (160)
2020-01-25
2
2020-01-25
10
2020-01-25
5
2020-01-26
16
2020-01-26
2
INKLUZ (161)
2020-01-25
30
2020-01-25
2020-01-26
47
2020-01-26
27
Nowakowska Otylia
Klub Sportowy Happy Horse
2020-01-26
2020-01-26
Olaszek Alicja
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
GALA GB (186)
2020-01-26
2020-01-26
9
Ostrowska Adrianna
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
ALUZJA (55)
2020-01-25
33
2020-01-25
33
2020-01-26
33
2020-01-26
33
FERRARI (56)
2020-01-25
2020-01-25
IKONA (57)
2020-01-25
17
2020-01-25
2020-01-26
6
2020-01-26
2020-01-25
7
2020-01-25
19
2020-01-26
13
2020-01-26
10
2020-01-25
16
2020-01-25
45
2020-01-26
24
2020-01-26
31
2020-01-25
11
2020-01-25
36
2020-01-26
29
2020-01-26
28
Ostrowska Oliwia
St. J Napoleońska Zagroda
DIAMENT (10)
2020-01-25
4
2020-01-25
2020-01-26
2020-01-26
2020-01-25
19
2020-01-25
2020-01-26
26
2020-01-26
Papis Joanna
ŁKJ Łódź
2020-01-25
25
2020-01-25
2020-01-26
7
2020-01-26
Parzych Lena
KJ Chrobry Warszawa
2020-01-25
4
2020-01-25
1
2020-01-26
6
2020-01-26
3
Pawłowski Konrad
Klub Jeździecki Arpav
CERENSKY (148)
2020-01-25
2020-01-25
6
50
2020-01-25
16
Pliem-Perka Martyna
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
JUNIOR (116)
2020-01-25
22
2020-01-25
1
TAMIZA (118)
2020-01-25
1
Przednowek Martyna
KJ Chrobry
ORCHIDEA (114)
2020-01-25
9
2020-01-25
10
2020-01-26
25
2020-01-26
17
Rochowska Wiktoria
Kj Zbyszko
ARIS (73)
2020-01-25
15
2020-01-25
14
2020-01-26
7
2020-01-26
30
Sabitov Mirzat
KJ Janowice
ATUAN (43)
2020-01-25
13
2020-01-25
36
2020-01-26
24
2020-01-26
15
Sakrajda Maria
KS Happy Horse
DECOLA (82)
2020-01-26
1
2020-01-26
Shalohin Andrei
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
FARLEY (174)
2020-01-25
17
2020-01-26
3
300
ASKARIA (175)
2020-01-25
13
2020-01-26
13
2020-01-25
29
2020-01-26
11
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
ILIBIA (187)
2020-01-25
1
2020-01-25
18
2020-01-25
25
2020-01-25
17
Siucińska Klaudia
Łódzki KJ
GRENADA (162)
2020-01-25
2020-01-25
8
25
Skorupa Karina
Klub Sportowy Happy Horse
2020-01-26
2020-01-26
Skrobek Maria
CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
IWA (164)
2020-01-25
33
2020-01-25
24
Słodczyk Dominik
Klub Jeździecki Zbrosławice
2020-01-25
39
2020-01-25
39
2020-01-26
29
2020-01-26
14
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
2020-01-25
5
25
2020-01-25
2
200
2020-01-26
36
2020-01-26
3
50
2020-01-25
30
2020-01-25
20
2020-01-26
2
200
2020-01-26
21
ROSSA (99)
2020-01-25
1
450
2020-01-26
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2020-01-25
33
2020-01-25
20
2020-01-26
20
2020-01-26
13
Śmietanka Aleksandra
KJ Galop Kozienice
2020-01-25
42
2020-01-25
10
2020-01-26
6
25
2020-01-26
35
Sorokina Olga
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
IOWA (177)
2020-01-25
41
2020-01-26
18
Sosnowska-Niemczuk Kaja
Kielecki KJ
MY LORD (36)
2020-01-25
18
2020-01-25
19
2020-01-26
32
2020-01-26
33
2020-01-25
29
2020-01-25
38
2020-01-26
34
2020-01-26
37
Stachlewska Roksana
Brak
KUCYNKA (25)
2020-01-25
2020-01-26
1
2020-01-26
1
Stasok Andrii
KJ Chrobry Warszawa
TACYT (121)
2020-01-25
7
2020-01-25
13
2020-01-25
2020-01-26
33
2020-01-26
1
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
2020-01-25
5
100
2020-01-26
8
25
U2 (30)
2020-01-25
11
2020-01-26
8
25
BLANT (31)
2020-01-25
19
2020-01-26
6
50
2020-01-25
8
25
2020-01-26
22
2020-01-25
21
2020-01-25
15
2020-01-26
18
2020-01-26
35
AL CAPONE (152)
2020-01-25
11
2020-01-25
41
2020-01-26
15
2020-01-26
28
Szmytka Antoni
Tuszyński KJ Garbówek
ICE AGE H (179)
2020-01-25
34
2020-01-25
25
2020-01-25
2020-01-25
Szmytka Michalina
Tuszyński KJ Garbówek
2020-01-25
2020-01-25
3
300
2020-01-25
14
2020-01-25
42
Szpak Karolina
Klub Jeździecki J&D Apollo
2020-01-26
3
2020-01-26
2020-01-26
JACKSON (133)
2020-01-26
1
2020-01-26
4
2020-01-26
Szumlińska Gabriela
Klub Jeździecki J&D Apollo
H'BACCARD (124)
2020-01-26
21
2020-01-26
1
2020-01-26
33
Szut Julia
KJ Picador Dziuplina
2020-01-25
35
2020-01-25
44
2020-01-26
16
2020-01-26
12
Szybka Irmina
KJ Janowice
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-26
2020-01-26
2020-01-26
PANDA (3)
2020-01-25
1
2020-01-25
37
2020-01-26
2020-01-26
E- MAIL (197)
2020-01-26
13
2020-01-26
24
Szymor Maja
J&D Apollo Sp. z o.o.
ATENA (153)
2020-01-26
19
2020-01-26
23
Trelińska Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
JORDAN (39)
2020-01-26
31
BOLIVIA (40)
2020-01-25
16
2020-01-25
2020-01-26
2020-01-26
Trelińska Sandra
Kielecki Klub Jeździecki
JORDAN (39)
2020-01-25
29
2020-01-25
2020-01-26
2020-01-25
Tybulczuk Tamara
KJ Agri
SZIFO (27)
2020-01-25
28
2020-01-25
27
2020-01-26
25
2020-01-26
22
PABLO I (132)
2020-01-25
43
2020-01-25
22
2020-01-26
4
100
2020-01-26
17
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
ALINA (167)
2020-01-26
1
200
2020-01-26
25
FIDELIO (169)
2020-01-25
2020-01-25
5
100
LOCANTA (170)
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-26
1
2020-01-26
1
2020-01-26
4
100
SELLINO (172)
2020-01-25
20
2020-01-25
37
DEXTER (190)
2020-01-25
1
2020-01-25
33
2020-01-25
31
2020-01-25
37
2020-01-25
24
2020-01-25
12
2020-01-26
23
2020-01-26
14
ATTACHANT (193)
2020-01-25
13
2020-01-25
14
2020-01-25
6
50
CASINA 20 (198)
2020-01-26
10
FOREST (199)
2020-01-26
4
200
REXERA (200)
2020-01-26
12
2020-01-26
12
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
VICTORY (28)
2020-01-25
3
50
2020-01-25
36
2020-01-26
9
2020-01-25
12
2020-01-25
2020-01-26
17
2020-01-26
2020-01-25
29
2020-01-25
2020-01-26
16
2020-01-26
JACKPOT B (144)
2020-01-25
7
25
2020-01-25
40
2020-01-26
10
NACORADO (145)
2020-01-25
11
2020-01-25
2020-01-26
21
2020-01-26
16
2020-01-26
4
50
2020-01-26
7
25
CONFETTI (195)
2020-01-25
1
200
2020-01-25
28
Wąsiewicz Julia
KJ Zbyszko
MARINO (74)
2020-01-25
26
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-26
21
2020-01-26
Weber Klara
KJ Infernal Team
VENEZIA (95)
2020-01-25
1
2020-01-25
1
2020-01-26
2020-01-26
Weigel Matylda
KJ Chrobry Warszawa
LOFIR (108)
2020-01-25
1
2020-01-25
1
2020-01-26
1
2020-01-26
1
Wiatrak Joanna
TKJ Garbówek
2020-01-25
10
2020-01-25
Wójcikiewicz Hanna
brak
JAZZY (24)
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-26
11
2020-01-26
2020-01-26
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
LOARA (48)
2020-01-25
28
2020-01-26
13
2020-01-25
2020-01-25
32
2020-01-26
36
Wypchło Aleksandra
bpk
2020-01-25
2020-01-25
5
2020-01-25
2020-01-26
30
2020-01-26
14
GILEA (53)
2020-01-26
20
2020-01-26
19
BACO (54)
2020-01-26
2020-01-26
Zieniewicz Dominika
KJ Wiki
2020-01-25
2020-01-25
Żmijewska Aleksandra
KJ Chrobry Warszawa
GARLAND (106)
2020-01-25
1
2020-01-25
40
2020-01-26
1
2020-01-26
1
Żuk Lena
KJ Chrobry Warszawa
ROB ROY (113)
2020-01-25
12
2020-01-25
8
2020-01-26
2
2020-01-26
7
Żukowska Magdalena
KJ Chrobry Warszawa
AVATAR (115)
2020-01-25
1
2020-01-25
1
2020-01-26
44
2020-01-26
1

Number of Riders: 105

Number of Horses: 182

The sum of prizes: 6 000.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl