Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne SALIO
JKS SALIO, 9-10.11.2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
225 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:03:55
2019-11-07 18:16:14
Izabela Markowska SEX APPEAL
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
224 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 10:20:05
2019-11-07 10:03:38
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka CASALI
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
223 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:03:30
2019-11-05 23:27:10
Nikola Miller CORDOBA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
222 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:03:35
2019-11-05 20:50:50
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
221 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 20:05:22
2019-11-05 12:30:13
Barbara Frontczak BUHAWI
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
220 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 10:01:31
2019-11-05 10:01:15
Sebastian Bąk KOKORICO
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
219 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 09:26:25
2019-11-05 00:35:13
Dagmara Antczak WIEDŹMIRA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
218 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 09:26:21
2019-11-04 23:15:00
Jagoda Wetmańska BARNABA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
217 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 09:26:18
2019-11-04 23:07:00
Nadia Krysztofiak GRECJA
  • 2x 4/LL/Towazryski Pony Games Debiuty
216 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 09:26:14
2019-11-04 22:08:33
Jacek Lasota SILVER
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
215 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 12:00:48
2019-11-04 19:09:59
Magdalena Marciniak LEON
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
214 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 18:14:53
2019-11-04 16:38:01
Hanna Pawłowska ASTENIA II
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
213 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 18:15:00
2019-11-04 16:26:03
Izabela Borowiak EWELINA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
212 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:26:36
2019-11-04 15:41:06
Aleksandra Kozanecka-Szeliska CALINGKA
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
211 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 18:15:13
2019-11-04 15:30:23
Monika Lisowska DIABLO
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
210 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 09:25:56
2019-11-04 13:01:50
Grażyna Niezgoda INKLUZ
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
209 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 13:36:36
2019-11-04 12:49:43
Sebastian Bąk ESTRELIA MK
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
208 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 13:36:31
2019-11-04 12:49:00
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
207 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 13:36:24
2019-11-04 12:48:28
Sebastian Bąk CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
206 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 13:36:17
2019-11-04 12:47:57
Sebastian Bąk BEAUTIFULL LADY Z
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
205 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 13:36:09
2019-11-04 12:17:02
Urszula Michalska ETRES
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
204 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:11:35
2019-11-04 10:38:59
Sylwia Mikutel ESCARDO
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
203 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:28:22
2019-11-04 10:33:57
Michał Piątkowski LORIDA PP
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
202 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:46:23
2019-11-04 09:59:19
Klaudia Siucińska PERŁA
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
201 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:46:31
2019-11-04 09:25:08
Maria Olejniczak WILDZANG'S SABIONA
  • 2x 4/LL/Towazryski Pony Games Debiuty
200 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:46:40
2019-11-03 21:46:47
Dominika Dąbrowska GORDIASZ
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
199 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:28:32
2019-11-03 17:45:19
Ireneusz Pankiewicz FISTON VAN T&L
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:47:04
2019-11-03 14:21:55
Aleksandra Hejduk PASCAL S
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
197 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:28:36
2019-11-03 09:49:55
Julia Pomiankowska NIESPODZIANKA EVITA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
196 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:47:21
2019-11-03 01:24:24
Katarzyna Murzyńska PROUD OF CARRY
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
195 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:47:24
2019-11-03 01:23:48
Emilia Kruk DELICJA
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
194 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:28:43
2019-11-02 16:58:07
Aleksandra Taburska BAMBI
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
193 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:58:50
2019-11-02 16:57:29
Patrycja Adamczyk DISNEY
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
192 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:47:51
2019-11-02 16:56:24
Joanna Król DISNEY
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
191 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:28:50
2019-11-02 16:16:55
Zofia Chrzanowska GAJA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
190 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:48:00
2019-11-02 13:07:58
Cyryl Rosiak GIMMICK FIELD
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
189 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:57:47
2019-11-02 08:59:50
Grażyna Niezgoda NANDINA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
188 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:25:11
2019-11-01 22:10:59
Marcel Ważyński GLADIATOR
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
187 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:28:59
2019-11-01 20:53:27
Dominika Osińska LINCOLN AK
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:29:02
2019-11-01 20:52:39
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:29:05
2019-11-01 20:52:06
Zofia Teper EMIR
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
184 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 12:10:13
2019-11-01 19:12:32
Stanisław Woźniak JARY
  • 2x 4/LL/Towazryski Pony Games Debiuty
  • 2x 14/LL/Towazryski Pony Games Debiuty
183 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:29:12
2019-11-01 19:11:31
Julia Wąsiewicz MARINO
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
182 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:15:18
2019-11-01 19:09:23
Maria Kaźmierczak DONNA STAR
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
181 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:55:08
2019-11-01 19:08:53
Gabriela Galińska TALL
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
180 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:54:48
2019-11-01 19:08:04
Antonina Barzdo CAŁKA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 12:09:48
2019-11-01 00:32:46
Kinga Daszczyk LA LOXLEY L
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:53:14
2019-10-31 23:35:22
Dawid Kotecki CAREWICZ
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
177 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:53:22
2019-10-31 23:23:04
Malena Kotecka DUMKA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
176 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:53:34
2019-10-31 23:22:35
Dawid Kotecki EVEREST M
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:29:39
2019-10-31 18:23:44
Samanta Forlini KONTENDRO
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 20/CC/Zwykły Art 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:54:24
2019-10-30 22:33:25
Monika Czechowicz LIBERIA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
173 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:54:32
2019-10-30 22:30:26
Karina Skorupa POLANDOR
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
172 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:54:42
2019-10-30 22:29:57
Maria Sakrajda DECOLA
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
171 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:54:55
2019-10-30 22:28:45
Milena Kołodziejczyk KEES
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
170 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:29:48
2019-10-30 22:15:27
Paulina Lewandowska APART
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
169 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:29:50
2019-10-30 22:14:46
Paulina Lewandowska KARMELOWY KRÓL
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 13:35:55
2019-10-30 21:37:13
Julia Chmaj BOLGHERI ZK
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 20:27:04
2019-10-30 19:52:51
Jan Kamiński LOGO
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 17:37:36
2019-10-30 17:25:21
Roksana Frączkowska OMEGA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
165 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 17:37:39
2019-10-30 15:24:26
Dagmara Willamowicz BONA
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
164 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:26:39
2019-10-30 13:17:42
Zbigniew Szrejder CHACCO-BOY
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
163 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:26:50
2019-10-30 12:43:55
Ludwika Kruszewska DOVER
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
162 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:26:56
2019-10-30 11:10:44
Natalia Urbańska BEATRYCZE
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:27:02
2019-10-30 11:08:09
Julia Koszuta DESANT
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
160 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 20:05:28
2019-10-30 11:06:34
Adrianna Ostrowska FERRARI
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
159 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 14:12:05
2019-10-30 11:03:38
Adrianna Ostrowska DIAMENT
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
158 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:27:18
2019-10-30 11:02:34
Oliwia Ostrowska FINLANDIA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:27:24
2019-10-30 11:02:09
Oliwia Ostrowska VIWA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:27:27
2019-10-30 11:01:37
Adrianna Ostrowska IKONA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
155 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:27:34
2019-10-30 10:43:19
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:27:40
2019-10-30 10:40:57
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 10/CC/Zwykły Art 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:27:50
2019-10-30 10:40:01
Marta Hejger AHUNTER
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
152 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:28:34
2019-10-30 10:39:47
Karolina Kunikowska DAKOTA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:28:29
2019-10-30 10:39:17
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak ILIBIA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
150 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:28:23
2019-10-30 10:38:31
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak KAZAR M
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:28:13
2019-10-30 10:37:40
Hubert Kowalski NICCO
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:28:07
2019-10-30 10:37:23
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak PANTONINA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:08:44
2019-10-30 09:42:53
Grzegorz Gburzyński PAGANINI
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
146 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:19:39
2019-10-30 09:07:17
Adrianna Ostrowska PRIMA PRO
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 20:05:35
2019-10-30 09:05:40
Adrianna Ostrowska OMARA VD WELLINGTON
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:08:53
2019-10-30 09:01:33
Adrianna Ostrowska KAROLA BS
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:09:05
2019-10-29 23:35:00
Anna Jagielak OLTEN
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:09:07
2019-10-29 23:34:32
Anna Jagielak LANCERO C
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:50:25
2019-10-29 20:16:40
Filip Milc AWANGARDA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 19:28:10
2019-10-29 19:04:43
Alicja Rosak DAMA SERCA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
139 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 17:10:01
2019-10-29 15:05:26
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 13:20:15
2019-10-29 11:57:31
Angelika Ojczenasz NOWIKA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 17:29:58
2019-10-29 11:56:40
Angelika Ojczenasz FOCUS
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 10:37:23
2019-10-29 10:06:50
Adam Ciechański LINKWOOD
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
135 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 09:46:00
2019-10-29 08:59:43
Anna Zakałużna-Żerebecka ARAMIS
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 09:45:39
2019-10-29 08:53:28
Jagoda Kuszka ESKOBAR
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 09:23:21
2019-10-29 08:29:32
Małgorzata Prochowska HELLADA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 23:15:18
2019-10-28 22:49:25
Aleksandra Bernacińska PARIS
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
131 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 10:37:24
2019-10-28 22:14:38
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 10/CC/Zwykły Art 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:38:28
2019-10-28 22:14:09
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:38:33
2019-10-28 22:13:07
Amelia Krywult QUALITO Z
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:38:38
2019-10-28 22:12:37
Amelia Krywult DANTOS
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 17:32:10
2019-10-28 22:12:08
Andrzej Głoskowski COMODO
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:38:47
2019-10-28 22:09:50
Andrzej Głoskowski WARS
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:38:52
2019-10-28 22:09:22
Andrzej Głoskowski ALMQUIST
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:39:00
2019-10-28 20:31:21
Andrzej Głoskowski TRACJA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:39:04
2019-10-28 20:24:50
Zofia Sztajnert ANTAR
  • 2x 4/LL/Towazryski Pony Games Debiuty
122 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:39:14
2019-10-28 20:18:28
Katarzyna Sendalska MONTENEA Z
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:39:19
2019-10-28 20:17:49
Magdalena Polczyk TOYOTA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
120 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:39:23
2019-10-28 20:17:04
Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER
  • 2x 4/LL/Towazryski Pony Games Debiuty
  • 2x 14/LL/Towazryski Pony Games Debiuty
119 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:39:33
2019-10-28 20:15:48
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:39:38
2019-10-28 19:47:13
Rita Rogalska LATISSIMUS
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:39:45
2019-10-28 19:27:26
Oliwia Mielczarek ATOS
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 12:07:50
2019-10-28 17:38:41
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 14:40:17
2019-10-28 12:26:23
Daniel Zawadzki DAR-S
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 09:29:36
2019-10-28 11:54:53
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:56:36
2019-10-28 11:25:53
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 2x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 13:46:10
2019-10-28 10:58:22
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
111 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 10:45:24
2019-10-28 10:45:18
Weronika Oblizajek-Link ŁATA
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
110 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 10:44:43
2019-10-28 10:44:37
Oliwia Krysztofowicz ILUZION
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:03:43
2019-10-28 10:26:24
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 10:44:26
2019-10-28 09:55:03
Zuzanna Michalczak LUCY
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:33:12
2019-10-28 09:45:43
Zuzanna Mroczek KANTJE'S ELTON
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
106 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:32:47
2019-10-28 09:44:57
Zuzanna Mroczek FELLOW
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:32:22
2019-10-28 09:44:27
Julia Pięta ALLEGRA S
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:31:52
2019-10-28 09:44:05
Lena Kołacka JAŚMIN
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
103 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:31:29
2019-10-28 09:43:33
Marianna Kołacka GRANDEZA
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:31:04
2019-10-28 09:42:40
Jan Kurek SHUTTERFLY
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:29:59
2019-10-28 09:41:23
Jan Kurek JUNIOR 152
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 10:45:30
2019-10-28 07:50:06
Kinga Daszczyk JARDE-LAND
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 10:45:37
2019-10-28 07:49:21
Kinga Daszczyk JACKPOT
  • 2x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 10:45:41
2019-10-28 07:48:54
Kinga Daszczyk IVARO RED WINE
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 10:45:44
2019-10-28 07:48:27
Kinga Daszczyk G - BISZKOPT
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 10:45:50
2019-10-28 07:48:04
Kinga Daszczyk EDUARDO RED WINE Z
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 22:20:24
2019-10-27 21:51:30
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 18:47:25
2019-10-27 20:09:30
Lena Michalska BISIA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 19:34:27
2019-10-27 19:15:44
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 10:45:56
2019-10-27 19:14:25
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 20:19:25
2019-10-27 18:27:43
Dorota Czajkowska KUROSAWA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 19:34:42
2019-10-27 18:03:31
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 19:34:47
2019-10-27 16:15:47
Aleksandra Skąpska CISALL FS
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 19:34:52
2019-10-27 16:15:23
Aleksandra Skąpska GROGORY
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 19:34:58
2019-10-27 15:37:19
Zuzanna Olawa Vel Olawińska DALIA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 19:35:11
2019-10-27 15:36:31
Ewelina Szczepanik CANBERRA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 19:35:39
2019-10-27 11:34:32
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 20/CC/Zwykły Art 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 11:18:05
2019-10-27 09:55:26
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 11:18:08
2019-10-27 09:55:00
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 01:36:51
2019-10-27 00:34:35
Stanisław Przedpełski DAYLIGHT WHITNEY V
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
81 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 01:36:54
2019-10-27 00:32:45
Stanisław Przedpełski PICCOLO
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 10/CC/Zwykły Art 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 01:36:57
2019-10-27 00:32:23
Stanisław Przedpełski LA PETITE GUERRIERE
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 01:37:01
2019-10-27 00:31:52
Stanisław Przedpełski DURANO G
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 01:37:06
2019-10-27 00:31:16
Stanisław Przedpełski CANJER HST
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 01:37:13
2019-10-26 23:09:33
Karolina Kicińska ANARION D’OZ
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 01:37:16
2019-10-26 21:59:20
Alicja Murakowska REDWIND
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 01:37:20
2019-10-26 21:58:03
Alicja Murakowska ANGUS
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:40:30
2019-10-26 20:43:20
Agata Kołaczyk GORAN
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:40:49
2019-10-26 20:42:38
Bartosz Gauza CLASSY GIRL SINIA Z
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:40:59
2019-10-26 20:38:52
Bartosz Gauza IBLUE
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 12:49:34
2019-10-26 20:35:52
Magdalena Ćwik KICKARA TS
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:43:26
2019-10-26 20:32:13
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 12/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:41:17
2019-10-26 20:31:41
Gabriela Janiszewska EPSON MK
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:41:21
2019-10-26 20:31:16
Aleksandra Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 2x 4/LL/Towazryski Pony Games Debiuty
  • 2x 14/LL/Towazryski Pony Games Debiuty
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:41:24
2019-10-26 20:30:42
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:41:31
2019-10-26 20:30:09
Karolina Lisowska WILLA NOVA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 12/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:41:51
2019-10-26 20:28:31
Julia Koziczak FINEZJA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:41:58
2019-10-26 20:27:57
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:42:17
2019-10-26 20:26:33
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:42:27
2019-10-26 20:26:00
Maja Bella Friedman CONQUESTINA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:42:36
2019-10-26 20:25:21
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:42:44
2019-10-26 20:24:27
Natasza Kaczmarek KISS ME W
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:42:49
2019-10-26 19:14:55
Ewelina Falkowska FINLANDINA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:43:02
2019-10-26 17:41:51
Maja Śledzik AGROPOINT LIBBENÖ
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 11:53:23
2019-10-26 11:30:09
Marta Baczyńska ROSOMAK
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 10:33:22
2019-10-25 09:41:03
Barbara Pełka PIRLO
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 10:33:27
2019-10-24 23:00:03
Wiktoria Zakroczymska LILA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 10:33:30
2019-10-24 22:40:55
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 10:33:37
2019-10-24 21:50:05
Michał Mordzelewski MERCEDES
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 10:33:43
2019-10-24 21:49:23
Michał Mordzelewski CLANET
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 21:41:25
2019-10-24 21:08:57
Julita Biszewska LAQUINA W
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:34:28
2019-10-24 19:58:58
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 21:41:32
2019-10-24 18:55:54
Gaja Raszewska CORELLA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 21:41:35
2019-10-24 18:55:07
Gaja Raszewska DRAGON
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 17:06:24
2019-10-24 16:54:09
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 17:06:28
2019-10-24 16:14:54
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 13:14:10
2019-10-24 13:09:36
Julia Sopińska MACLAREN
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 13:14:12
2019-10-24 12:20:28
Agata Balcerzak MATTERHORN
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 13:14:15
2019-10-24 11:55:08
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 07:17:29
2019-10-23 21:33:59
Mirzat Sabitov CALINA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 08:56:22
2019-10-23 20:25:41
Anna Michalska LAVITA-L
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 20:08:52
2019-10-23 19:31:20
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 20:08:58
2019-10-23 19:30:18
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 12:39:28
2019-10-23 12:28:53
Herbert Szrajer UCCELLA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 12:39:24
2019-10-23 12:28:22
Sylwia Kotwica MAŚLAK
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 21:13:00
2019-10-23 02:00:31
Paulina Rudzka CAMILLO SONG
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 21:12:42
2019-10-23 02:00:07
Paulina Rudzka CANTUCCINI
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 22:20:32
2019-10-22 21:07:27
Kamila Wichrowska ATLETA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 18:25:45
2019-10-22 17:15:30
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 17:52:33
2019-10-22 15:12:10
Karolina Łącka SUN PAULA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 13:55:17
2019-10-22 12:54:11
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 08:32:32
2019-10-22 08:21:13
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 08:32:34
2019-10-22 08:20:25
Cezary Kalinowski SCARTO II
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 08:32:38
2019-10-22 07:38:15
Sandra Trelińska JORDAN
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 08:32:42
2019-10-22 07:37:53
Amelia Trelińska BOLIVIA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 21:53:45
2019-10-21 21:51:13
Patryk Mordaka SZALONA LULU
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 21:53:49
2019-10-21 21:47:41
Patryk Mordaka KILLER BOY
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 21:53:55
2019-10-21 21:47:11
Patryk Mordaka FUKS
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 18:17:22
2019-10-21 21:46:24
Anna Białas FINISH
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:03:47
2019-10-21 21:46:01
Mateusz Sputowski GERY
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 21:54:10
2019-10-21 21:45:30
Julia Oliva HARBAS
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 21:54:13
2019-10-21 21:44:57
Maria Mordaka FINLANDIA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 21:54:17
2019-10-21 21:44:33
Emilia Krześlak GOLDEN II
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 21:54:21
2019-10-21 21:44:09
Anna Białas CASSIDERO
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 21:54:28
2019-10-21 20:10:21
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 19:23:06
2019-10-21 18:31:07
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 16:04:13
2019-10-21 15:12:18
Agata Bugała EUFRAT
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 14:32:42
2019-10-21 14:11:32
Kaja Sosnowska-Niemczuk MY LORD
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 14:32:43
2019-10-21 14:11:03
Kaja Sosnowska-Niemczuk CHAPEAU BAS
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 13:42:51
2019-10-21 13:07:57
Mirzat Sabitov ATUAN
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 13:42:55
2019-10-21 13:07:12
Jakub Florczak BASANTI
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 13:42:58
2019-10-21 13:06:38
Irmina Szybka PANDA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 13:43:01
2019-10-21 13:04:04
Irmina Szybka OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 13:43:04
2019-10-21 13:02:21
Irmina Szybka E-MAIL
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:43:08
2019-10-21 11:53:17
Klara Kostrzewa KING OF ROCK
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:43:13
2019-10-21 11:49:39
Klara Kostrzewa KALAHARI ROCK
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 09:07:24
2019-10-21 11:44:12
Klara Kostrzewa I-ROCK FLOWER
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:47:19
2019-10-21 11:41:06
Jan Buller CO TY NA TO
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:47:13
2019-10-21 10:59:21
Aleksandra Małachowska DOSIA
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:47:09
2019-10-21 10:57:53
Beata Biczysko DOSIA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:47:05
2019-10-21 10:55:14
Beata Biczysko CHARITA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczyk Patrycja Brak
2006 (JM.)
Brak
2. Antczak Dagmara Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
1999 (MJ.)
O038694
3. Bąk Sebastian St. R&S STABLES
S
O003232
4. Balcerzak Agata Kielecki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O055724
5. Barzdo Antonina Kj Zbyszko
2006 (JM.)
O047581
6. Bernacińska Aleksandra BPK
1999 (MJ.)
Brak
7. Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
S
O004792
8. Biczysko Beata KJ Jantar Stryków
S
O009909
9. Biszewska Julita Kielecki Klub Jeździecki
S
O025702
10. Borowiak Izabela Brak
2001 (MJ.)
Brak
11. Bugała Agata St. KJ Preria Wilkowice
S
O037388
12. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (MJ.)
O035772
13. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
1999 (MJ.)
O026797
14. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
15. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
16. Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
S
O044282
17. Cieślak Zuzanna St. R&S Stables
2001 (MJ.)
O038479
18. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
19. Czajkowska Dorota BPK
2003 (J.)
brak
20. Czechowicz Monika SKJ HorseProfi Łódź
S
O033516
21. Dąbrowska Dominika bpk
2002 (J.)
brak
22. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (J.)
O042919
23. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
S
O004796
24. Falkowska Ewelina Equikam Sp. z o.o.
2005 (JM.)
0041596
25. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o.
2003 (J.)
O041726
26. Florczak Jakub KJ Janowice
2004 (J.)
O057060
27. Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1999 (MJ.)
O024587
28. Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
2004 (J.)
O046368
10195911
29. Fraczkowska Roksana Kj Infernal Team
2009 (Mł.)
Brak
30. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
31. Frontczak Barbara KS Happy Horse
2003 (J.)
O034120
32. Galińska Gabriela Łódzki Klub Jeździecki
2009 (Mł.)
Brak
33. Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
S
O006704
34. Gawlińska Marta JKS Salio
S
123456
35. Gburzyński Grzegorz Equikam Sp. z o.o.
S
O049026
36. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
37. Głoskowska Maja KJ Infernal Team
2014 (Mł.)
brak
38. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
39. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
40. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O034398
41. Hejduk Aleksandra JKS Salio
2003 (J.)
O044701
42. Hejger Marta KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O006053
43. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O047941
44. Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
S
O019271
45. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (J.)
O039284
46. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
47. Kaczmarek Natasza St. R&S STABLES
2010 (Mł.)
Brak
48. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
49. Kamiński Jan Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O003136
50. Kaźmierczak Maria Kj Zbyszko
2005 (JM.)
Brak
51. Kicinska Karolina Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
S
O043139
52. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O040167
53. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O040166
54. Kołaczyk Agata SJ Turzyn
2002 (J.)
LZRWZJ/4787/19
55. Kołodziejczyk Milena Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
O050091
56. Komorowska Alicja SJ Poster Piaseczno
2000 (MJ.)
O025592
57. Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
S
O003774
58. Koszuta Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O052861
59. Kotecka Malena Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2007 (JM.)
O045956
60. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (J.)
O045959
61. Kotwica Sylwia Kielecki Klub Jeździecki
S
O007203
62. Kowalski Hubert KS Equiright Warszawa
S
O050057
63. Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
S
O004095
64. Koziczak Julia St. R&S STABLES
2006 (JM.)
brak
65. Król Joanna Nn
2002 (J.)
Brak
66. Kruk Emilia bpk
2003 (J.)
brak
67. Kruszewska Ludwika KJ SO Łąck
S
O031416
68. Krysztofiak Nadia JKS Salio
2014 (Mł.)
-
69. Krysztofowicz Oliwia KJRoka
2005 (JM.)
O050157
70. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (J.)
O036779
71. Krześlak Emilia KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O048393
72. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
73. Kunikowska Karolina JKS Salio
S
O040265
74. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
75. Kuszka Jagoda KJ Zbrosławice
2001 (MJ.)
O027311
76. Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda
S
O009929
77. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
brak
78. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O020738
79. Lisowska Karolina St. R&S Stables
2005 (JM.)
Brak
80. Lisowska Monika Stowarzyszenie R&S Stables
S
Brak
81. Łącka Karolina BPK (MAZ)
S
O021929
82. Machniewicz Aleksandra St. R&S STABLES
2012 (Mł.)
Brak
83. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
84. Małachowska Aleksandra BPK
2003 (J.)
Brak
85. Marciniak Magdalena Brak
2007 (JM.)
Brak
86. Markiewicz Patrycja Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O033077
87. Markowska Izabela JKS SALIO
S
brak
88. Michalczak Zuzanna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2002 (J.)
O047685
89. Michalska Anna Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2007 (JM.)
O048675
90. Michalska Lena SKJ HORSEPROFI Łódź
2009 (Mł.)
brak
91. Michalska Urszula brak
S
brak
92. Mielczarek Oliwia KJ Janowice
2004 (J.)
O057356
93. Mikutel Sylwia Klub Sportowy Stangret
2006 (JM.)
O043045
94. Milc Filip Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O036158
95. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
96. Miller Nikola Klub Jeżdziecki Salio
2005 (JM.)
0054927
97. Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
98. Mordaka Maria KJ Infernal Team Golesze Duże
2005 (JM.)
O048392
99. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (MJ.)
O019196
100. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
101. Mroczek Zuzanna juks abakus kaczyna
2019 (Mł.)
O050772
102. Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
S
O039805
103. Murzyńska Katarzyna bpk
2002 (J.)
brak
104. Niezgoda Grażyna Ludowy Klub Jeździecki GABON
S
O006208
105. Niezgoda Grażyna LKJ Gabon Walewice
S
O006208
106. Oblizajek-Link Weronika KJROKA
S
O024727
107. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
108. Olawa Vel Olawińska Zuzanna SKJ Horseprofi Łódź
2005 (JM.)
O052913
109. Olejniczak Maria KJ Arabika
2011 (Mł.)
Brak
110. Oliva Julia Bpk
2003 (J.)
Brak
111. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (J.)
O034676
112. Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
O009229
113. Ostrowska Oliwia St. J Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
O052862
114. Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice
S
O028769
115. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
116. Pawłowska Hanna LKJ Gabon Walewice
2002 (J.)
O037401
117. Pawłowski Marek Walewicki klub jeździecki GABON
S
Brak
118. Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
S
O006573
119. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
120. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O038749
121. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
122. Polczyk Magdalena KJ Infernal Team
S
O028673
123. Pomiankowska Julia Ks Jumping Team Wiercany
2010 (Mł.)
brak
124. Pozna?ska Aleksandra JKS Karolina
2002 (J.)
O036636
125. Prochowska Małgorzata KJ Jantar Stryków
S
brak
126. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O001821
10025825
127. Puto Zuzanna TKJ Garbówek
2005 (JM.)
LZPZJ/1939/19
128. Raszewska Gaja KJ Rock Horses
2005 (JM.)
O046522
129. Rogalska Rita Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2002 (J.)
O038349
130. Rosak Alicja SKJ Horseprofi Łódź
2002 (J.)
O041550
131. Rosiak Cyryl JKS Salio
2004 (J.)
O044692
132. Rudzka Paulina KS Stangret Kielce
2000 (MJ.)
O026694
133. Sabitov Mirzat KJ Janowice
S
O006244
134. Sakrajda Maria KS Happy Horse
2005 (JM.)
O049445
135. Sendalska Katarzyna KJ Infernal Team
S
O025213
136. Sierakowska Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047679
137. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
138. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (MJ.)
O035603
139. Skąpska Aleksandra KJ Picador Dziuplina
2000 (MJ.)
O036344
140. Skorupa Karina Klub Sportowy Happy Horse
2007 (JM.)
brak
141. Śledzik Maja Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2005 (JM.)
Brak
142. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O000889
143. Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp. z o.o.
1999 (MJ.)
O013680
144. Sosnowska Kaja Kielecki KJ
S
O013932
145. Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O041775
146. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
147. Szrajer Herbert KKJ Kielce
S
O000827
148. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
149. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team
2010 (Mł.)
brak
150. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (MJ.)
O044404
151. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
152. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
153. Trelińska Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O040528
154. Trelińska Sandra Kielecki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O055373
155. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
156. Urbańska Natalia ...
2007 (JM.)
Brak
157. Wanat Zuzanna
158. Wąsiewicz Julia KJ Zbyszko
2005 (JM.)
O044689
159. Ważyński Marcel LKJ Gabon Walewice
S
O040073
160. Wetmańska Jagoda Klub Jeździecki Arabika Łódź
2005 (JM.)
brak
161. Wichrowska Kamila Tuszyński KJ Garbowek
S
O012507
162. Wiese Julia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031143
163. Willamowicz Dagmara Łódzki klub jeździecki
2006 (JM.)
O052949
164. Woźniak Stanisław Brak
2011 (Mł.)
Brak
165. Zakałużna-Żerebecka Anna KJ Zbrosławice
S
166. Zakroczymska Wiktoria bpk
2006 (JM.)
brak
167. Zawadzki Daniel Polska Akademia Jeździecka Warszawa
S
O034607
168. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (J.)
O037404
169. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
170. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

109

A CATOKI HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
K022778 DE431316680210
2.

146

AGROPOINT LIBBENÖ HANOVER POL 2008 Klacz ciemnogniada/168 F: Leonce
M: Persona
Brak BS080490000
3.

220

AHUNTER NN POL 2012 Wałach gniada/mk:155 F: nn
M: nn
bak brak
4.

197

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
K017200 616009590142410
5.

172

ALLEGRA S SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Top Gun Semilly / Tati Du Palis
M: Arabella / Aldube Z
K027487 616009520028512
6.

191

ALMQUIST SP POL 2011 Wałach gniada/165 F: Quasimodo Van De Molendreef
M: Albufeira
K018542 616009510353811
7.

296

AMERIGO SP 2015 ogier kaszt. F: Weltstein
M: Alfa
616009660852015
8.

154

ANARION D’OZ SF FRA 2010 Wałach gniada/170 F: Kannan
M: Tiwele D’Oz / Calvaro
K019753
9.

297

ANDORA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Qulester / Quinar
M: Ambrozja / Gilette
K021855 616009590011412
10.

148

ANGUS WLKP POL 2006 Wałach gniada/170 F: /
M: /
K027763 brak
11.

193

ANTAR KUC CONN. POL 2011 Wałach gniada/kuc:137 F: Ares
M: Antalya Borderi
K024175 616013670100611
12.

291

APART MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach siwa/166 F: Paszkwil
M: Algida
brak 616006570172214
13.

201

ARAMIS SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Ladykracher 8
M: Aronia
—- 6160095400811
14.

287

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
K022637 616009530197811
15.

253

ASTENIA II MAŁOPOLSKA POL 2015 Klacz kara/kuc:154 F: Agat
M: Asanti
K028020 616006580371815
16.

36

ATLETA HOL POL 2004 Wałach gniada/Brak F: Ever for pleasure
M: Atletyka
K008358 616009590045504
17.

199

ATOS TYP SZLACHETNY POL 2004 Wałach gniada/. F: NN
M: Ariadna
K013500
18.

9

ATUAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: For Leo
M: Aza
K027456 616009592089113
19.

265

AWANGARDA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Vittorio / Rosey
M: Allez Pologne / Be my Guest
K026631 616009520019112
20.

284

BAMBI ACHALTEKINSKA POL 2011 Wałach gniada/156 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
21.

262

BARNABA MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/mk:160 F: Wareg
M: Bohema
brak 616006580409014
22.

10

BASANTI MEKLEMBURSKA POL 2008 Klacz siwa/170 F: -
M: -
K020163 -
23.

213

BEATRYCZE MAŁ POL 2014 Klacz kara/mk: F: Emetyt
M: Birma
Brak
24.

249

BEAUTIFULL LADY Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: BY CERA D'ICK
M: Waikiki (Corland)
K027791 056015Z55686515
25.

167

BISIA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz kasztanowata/mk:151 F: Bastion
M: Białogłowa
brak POL007610222206
26.

53

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
K014346 POL009661245008
27.

94

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa/173 F: NICE BOY
M: BRYZA
616009590014513 616009590014513
28.

34

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz gniada/163 F: Placido / Animo
M: Bajka / Louis
K013781 616009540075409
29.

227

BONA KUC POL 2001 Klacz siwa/kuc:149 F: Walor
M: Balerina
K011147 114663
30.

185

BRANDY SP POL 2012 Klacz gniada/163 F: Maaik
M: Bagazja
K026639 616009610046712
31.

271

BUHAWI TYP SZLACHETNY POL 2009 Wałach skarogniada/mk: F: Monsun
M: Enja
K026350 616999592000409
32.

196

C' SPEEDY RAIDER KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:Xx F: Frankenhoeh' Vitalise
M: Coelenhage's Sally
Brak Xxx
33.

117

CALINA SP POL 2006 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Callie Z / Calvin Z
K014764 POL009610164306
34.

280

CALINGKA KWPN NED 2007 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Trojka DML / Emilion
K016369 528003000703008 103NS05
35.

31

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
K024018 616009610036513
36.

267

CAŁKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Barros
M: Cyrkonia
K025105
37.

111

CAMILLO SONG HAN GER 2007 Wałach gniada/168 F: Now Or Never M / Voltaire
M: Allegra Giulia / Argentinus
K011984 DE431313908607
38.

164

CANBERRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Rytm /
M: Corvetta / Giacomo
K027322 616007520034112
39.

153

CANJER HST HOL DEU 2010 Wałach gniada F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
K022704 DE421000297810
40.

58

CANSTINA HAN GER 2010 Klacz gniada/185 F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
K017813 DE431317000810
41.

112

CANTUCCINI HOL GER 2014 Wałach gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Viola XI / Calato
K026627 DE421000063414
42.

143

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
K016223 POL009610190207
43.

241

CAREWICZ Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Acorino
M: Carola
K017867 POL009580499008
44.

293

CASALI Holsteiner Warmblut POL 2014 Klacz siwa/168 F: Casall
M: Z-NewSunshine
K026729 Brak
45.

28

CASSIDERO Deutsches Sportpferd POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cassineto
M: Xxxxx
Brak DE 455-6700870-11
46.

211

CHACCO-BOY MEKL GER 2009 Wałach gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Piorella / Primar
K026270 DE427270537609
47.

16

CHAPEAU BAS OLD NED 2011 Ogier siwa/173 F: Cassini Gold / Cassini I
M: Exit Ten / Exit to Nowhere
K021676 DE418182524111
48.

2

CHARITA SP POL 2013 Klacz gniada F: Chaltaire Z /
M: Casandra / Lasko
K024850 616009670094213
49.

140

CIA MALICA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
K016875 DE421000423009
50.

161

CISALL FS NIEM. SPORT. POL 2009 Wałach gniada/171 F: Ciacomo
M: Salanda FS
K018423 DE456570343309
51.

131

CLANET HOLSZTYN POL 2009 Wałach skarogniada/173 F: Clinton I
M: new origin
brak brak
52.

134

CLASSY GIRL SINIA Z ZANGERSHEIDE POL 2010 Klacz gniada/171 F: Calvino Z
M: ABC my girl sinia Z
LKRWZJ/5130/19 056015Z55660710
53.

5

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Aravel Waro / Luron
M: Cama / Componist
K011555
54.

189

COMODO WESTF. POL 2009 Wałach gniada/163 F: Concetto
M: Falkenhof's Loreen
K016813 DE441411199409PZJ
55.

142

CONQUESTINA WLKP POL 2009 Klacz kasztanowata/-- F: Conquest boy
M: Impresja
K019377 616007661217209
56.

275

CORDOBA MAŁOPOLSKA POL 2004 Klacz kara/mk: F: Ros
M: Chełmża
brak POL 006 59 00143 04
57.

125

CORELLA OLDENBURSKI POL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Centadel
M: Charlina Z
K027869 LKGRPZJ/221/19 103QP71
58.

250

CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z ZANG BEL 2015 Wałach gniada/172 F: Corydon Van T&L / Cornado I
M: Gracieuse VD Thijshoeve / Wandor Van De Mispelaere
K027788 056015Z55748015
59.

62

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
K022531 DE441410837009
60.

17

CRESCENDO Z ZANGERSHEIDE POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z/ Ratina z
M: Copia
K026975 104cu62 104cu62
61.

186

CYANDRA HOL GER 2004 Mare darkbay F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
K014412 DE421000254404
62.

225

DAKOTA KWPN NLD 2008 Wałach siwa F: Zurich
M: Irma Donna
K017880 528003000808119
63.

163

DALIA MŁP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Browar
M: Dąbrowa / Enjoy Plan
K020297 616006610076511
64.

206

DAMA SERCA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Emetyt /
M: Dama Dworu / Pick Wick
K013403 616006590280207
65.

188

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada/- F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
K014234 528003000806018
66.

183

DAR-S SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Vandamme / Guidam s.f.
M: Dragonada / Canadian Winter
K018837
67.

149

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Sam R /
M: Whitney V / Abke
K022875 528003200809086 105DY93
68.

246

DECOLA TS POL 2011 Klacz kara F: Aktyw /
M: Deborah /
brak
69.

237

DELICJA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz ciemnogniada/165 F: Denar
M: Dzida
brak POL007610147106
70.

214

DESANT WLKP POL 2013 Mare palomino F: Z
M: Z
Brak
71.

256

DIABLO SP POL 2007 Wałach kara/165 F: Ancymon
M: Dolina
Brak Brak
72.

86

DIAMENT SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Landos II / Lord
M: Doltella / Elvis
K022773 616009592048813
73.

184

DIANA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/. F: Bishof L
M: Donnerdamme L / Dobrock
K011520 11593 POL009580228105
74.

23

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Hanna Obolensky M / Cornet Obolensky
K023823 DE433331014513
75.

165

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
76.

238

DISNEY HANOWER POL 2008 Wałach kara/174 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
77.

278

DONNA STAR SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Lord Star
M: Darola
616009530053912 Brak
78.

218

DORILLA W WLKP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Doris / Elpar
K019513 616007520108709
79.

3

DOSIA KUC POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:140 F: NN
M: Nn
0000 1234
80.

4

DOSIA TYP PRYMITYWNY POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:140 F: NN
M: NN
Brak 616999660578411
81.

212

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada/// F: Marino
M: Deportacja
K023618 //
82.

126

DRAGON MŁP POL 1999 Wałach siwa/163 F: nn
M: nn
K027052 B0110062S
83.

242

DUMKA SP POL 2006 Klacz skarogniada/160 F: Hort
M: Dolina
K023206 009580544006
84.

152

DURANO G KWPN NED 2008 Wałach siwa/175 F: Canturano / Canturo
M: Zienna G / Indorado
K012657 528003000813564 103XW95
85.

13

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
K005968 009590041800
86.

219

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
K021535 616007520031711
87.

182

EDUARDO RED WINE Z ZANG. POL 2014 Ogier kasztanowata/167 F: E-Star
M: Guidame ST / Guidam
K027462
88.

251

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Wnning Girl / Indorado
K023908 528003200912983 105GB16
89.

288

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
K018116 616009520111910
90.

136

EPSON MK SP POL 2014 Wałach gniada F: Mrino /
M: Elektra MK / Anero
K026814 616009600086214
91.

137

EQUEENPASSION LAVITA KUC WALIJSKI POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbird 75372 /
M: Millcroft Lyra / Cwrtycando Caradog
K025127 826046020168643
92.

277

ESCARDO SP POL 2011 Wałach gniada/165 F: N
M: N
K020011
93.

71

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach skarogniada/175 F: Carlos DZ
M: Europa
K025190 616009610018414
94.

252

ESTRELIA MK SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/167 F: Rasch
M: Echeveria (LANDOS)
brak 616009600207815
95.

248

ETRES Czysta Krew Arabska POL 2010 Wałach siwa/mk:158 F: Odys
M: Emanza
K022992 -
96.

129

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
97.

18

EUFRAT SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Dresk
M: Euterpe
LKRWZJ/1454/18 POL009630256806
98.

243

EVEREST M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/180 F: Nice boy
M: Eneida
K019271
99.

255

EWELINA TYP SZLACHETNY POL 2009 Klacz inna/160 F: Rambo
M: Era
Brak Brak
100.

19

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
K020403 528003201006544
101.

138

FARAMIR TR POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw / Agar
M: Falka / Winword
K016959 POL732010048009
102.

170

FELLOW KWPN POL 1111 Wałach gniada/11111 F: gentle-s
M: cornelia
1111 1111
103.

300

FELLOW KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Gentle-S D'09 /
M: Cornelia / Unaniem
K023210 528003201012131
104.

85

FERRARI DSP POL 2015 Wałach siwa/166 F: Famous Diamant
M: La Monserat
de b
105.

254

FIDŻI SP POL 2008 Klacz gniada F: Cisoń
M: Figa / Ozarro
K013398 009590155908
106.

139

FINEZJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: NOBODY
M: Figurantka
Brak
107.

228

FINISH SP POL 2014 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
K024999 616009591022814
108.

215

FINLANDIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Qulester /
M: Finola Cord / Concord
K025610 616009592005814
109.

26

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
K016865 616009590230709
110.

145

FINLANDINA PK SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/164 F: Landino
M: Fascynacja
K009540 10622
111.

282

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa/170 F: HOUSTON
M: CHANAC VAN T&L
BRAK 056007000F50039
112.

72

FOCUS OS POL 2012 Ogier kara/170 F: Fidjy of Colors
M: Nanette
K021995
113.

22

FUKS SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
K022752 616009591054713
114.

181

G - BISZKOPT SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Bischof
M: Gipsy Lady / Faust Z
K027458
115.

285

GAJA SP POL 2011 Klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
K020695 -
116.

24

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
K020665 616009590145612
117.

239

GIMMICK FIELD KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Rikina-Field
K018789
118.

279

GLADIATOR M. POL 2008 Wałach siwa F: Nabucho Du Serein / Ryon d'Anzex xo
M: Gladiola / First Des Termes
K021748 006590153808
119.

27

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
K020666 616009590145712
120.

133

GORAN SP POL 2009 Wałach kasztanowata/172 F: Ramadan
M: Godella/Luron
LKRWZJ/1706/19 brak
121.

234

GORDIASZ SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/172 F: Szkrab
M: Gordia
K021430
122.

299

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf
K016388 POL009520050408
123.

174

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
K011645 POL009690070806
124.

261

GRECJA TYP PRYMITYWNY POL 2009 Klacz kara/kuc:128 F: NN
M: NN
-- 616999630274209
125.

162

GROGORY KWPN NED 2011 Wałach gniada/168 F: Up To Date / Camerino
M: Up To Date / Camerino
K026756 528003201104608
126.

147

GWIAZDECZKA-TABUN KUC POL 2006 Klacz gniada/mk:138 F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
K024418 013630129306
127.

25

HARBAS Czeski Gorącokrwisty POL 2007 Wałach kara/165 F: House Rules
M: Baronka
Brak 000044984
128.

29

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
K017728 POL006590182505
129.

202

HELLADA SP POL 2012 Klacz skarogniada/170 F: Ekwador
M: Hakne
brak brak
130.

160

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
K010615 POL009600061006
131.

6

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
K023627 528003201308543 105WQ93
132.

135

IBLUE KWPN POL 2013 Wałach gniada/168 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: KAKINA
brak 528003201303531
133.

217

IKONA SP POL 2015 Klacz inna/165 F: Quester
M: Izyda
b b
134.

224

ILIBIA SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: -
M: -
K027314 _
135.

171

ILUZION Czeska Krew Gorącokrwoista POL 2005 Wałach skarogniada/166 F: Dantes
M: Idyla
K007906 09574
136.

108

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
K021249
137.

259

INKLUZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/162 F: Santiago
M: Inwencja
brak
138.

180

IVARO RED WINE OS POL 2014 Ogier gniada/170 F: It's Me du Mesnil
M: ovinia / Ramiro
K027461
139.

120

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa/- F: B-H Voltaire / Furioso II
M: Carthaga Z / Carthago
K025818 528003201306579
140.

179

JACKPOT KWPN POL 2014 Wałach gniada/164 F: Etoulon VDL
M: Acobada / Acobat II
K026841
141.

295

JACKSON PAULOWNA KWPN NED 2014 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno
M: Carthago
brak
142.

116

JANE VON ROCHERATH BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Cicero / Carthago
M: Gina Von Rocherath / Nonstop
K018829 056002W00292665
143.

178

JARDE-LAND WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Landjonker S
M: Jaxa
K016521 POL007590188507
144.

270

JARY KUC WALIJSKI POL 1999 Ogier siwa/kuc: F: H-S Jason / Japhet
M: Mulaj /
K004933 616013580149599
145.

173

JAŚMIN KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
K021920 616999600217912
146.

33

JORDAN KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach siwa/kuc:141 F: STRAYER'S SAMSON
M: ABBERTHOME'S JUDITH
K018369 12567
147.

176

JUNIOR 152 OLD GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Junior De Pommes / Jus De Pomme
M: Lady Ginette / Lord Pezi
K026340 DE433331607212
148.

205

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
K016962 POL007640020404
149.

7

KALAHARI ROCK KWPN NED 2015 Gleiding grey/170 F: Harley VDL
M: Rockella-S
- -
150.

169

KANTJE'S ELTON NEW FOREST PONY POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:11111 F: Orchids Romario 2
M: Kantjes Rowena
1111 111111
151.

292

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 Wałach kasztanowata/164 F: Love Affair
M: Kaloe
brak
152.

208

KAROLA BS WEST POL 2014 Klacz kasztanowata/166 F: Kannan
M: Daylight
K028342
153.

223

KAZAR M SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/165 F: Solaris
M: Kastelka
K024654 -
154.

247

KEES KWPN POL 2015 Wałach gniada/162 F: Rodrigoo vdl
M: Ines
K028414 616 0939 002444 19
155.

48

KICKARA TS KWPN GER 2015 Klacz kasztanowata/166 F: Mylord Carthago /
M: Dickara TS / Mr. Blue
brak -
156.

21

KILLER BOY SP POL 2012 Wałach gniada/174 F: Imequyl
M: Kasablanka
K021248 616009550019012
157.

8

KING OF ROCK KWPN NED 2015 Gleiding chestnut/170 F: E-Star
M: Rockella-S
- -
158.

144

KISS ME W KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Nn
M: Nn
Brak
159.

264

KOKORICO KWPN NED 2015 Ogier kasztanowata/166 F: I'm Special De Muze /
M: Zeta Jones B / Lupicor
brak 528003201509930
160.

290

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
K014782 DE441411900208
161.

159

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: Contendor
M: Księżniczka
K018124 616009680111609
162.

269

LA LOXLEY L SP POL 2010 Ogier gniada F: Bischof L / Bachus
M: La Paloma L / Lord Kemm
K018352 616009580307010
163.

151

LA PETITE GUERRIERE WESTF GER 2013 Klacz gniada/167 F: Legendario Listo
M: Alina
K026862 brak
164.

210

LANCERO C CDE ESP 2010 Wałach siwa F: Lucky Boy
M: Indra 05
K026442
165.

123

LAQUINA W HOL GER 2010 Klacz gniada/167 F: Larius W / Landgraf I
M: P-Quinara / Quinar
K020690 DE421000544910
166.

198

LATISSIMUS SP POL 2012 Wałach dereszowata/172 F: Chaltaire Z
M: Liwia
K023661 616009670032412
167.

38

LAVITA-L SP POL 2010 Klacz gniada/168 F: Alvarez 17
M: Lawa
K018953 616009670071810
168.

240

LEON SP POL 2012 Wałach gniada F: Bischof L
M: Lolanca
K020655
169.

244

LIBERIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/166 F: Wanderkoning Star II / Wanderkoenig
M: Little Less Conversation / Litas-star
K017206 616009670142809
170.

128

LILA KUC POL 2012 Klacz kara/kuc:138 cm F: nn / nn
M: nn / nn
brak
171.

286

LINCOLN AK SP POL 2013 Wałach kasztanowata/167 F: Erebus / Coniender
M: Lizbona / Lissabon
K027095 616009611000991
172.

203

LINKWOOD Oldenburger Springpferd GER 2013 Wałach kasztanowata/176 F: Lord Pezi Junior
M: Ginger Lady
brak DE
173.

229

LOGO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Corleolord L
M: Landora
K027829 brak
174.

124

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
K017375 616009610115510
175.

281

LORIDA PP HANOWERSKA POL 2014 Klacz gniada/171 F: Lordanos
M: Alida
K027200
176.

168

LUCY SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Domel
M: Lisa Sue
K019511 616009520004710
177.

177

ŁATA MŁP POL 2016 Klacz gniada/167 F: Dukat
M: Łza
brak 0066110400516
178.

118

MACLAREN SP POL 2014 Wałach gniada F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
K026229 616009660461614
179.

289

MARINO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Rumianek
M: Miranda
K011139 Brak
180.

113

MAŚLAK SP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Liguister
M: Macavi
K014855 POL009590057805
181.

119

MATTERHORN M POL 2012 Wałach ciemnogniada/165 F: Top Gun
M: Maracuja
K021441 616006590172912
182.

130

MERCEDES SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corrado boy
M: Mariotta
K026496
183.

166

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K022871 528003000031116
184.

194

MONTENEA Z Z POL 2012 Klacz gniada/175 F: Montender
M: Carenza
K024037
185.

14

MOULIN ROUGE OLD GER 2011 Wałach siwa/173 F: Mylord Carthago/ Carthago
M: Inspiration / Incolor
K021119 DE418180200711
186.

15

MY LORD WESTF POL 2012 Ogier siwa/173 F: Mylord Carthago/ Carthago
M: Atlanta Z / Atlantus Z
K021638 DE 441410044613
187.

92

NANDINA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:143 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / NN
K026584 616013520102614
188.

222

NICCO SP POL 2012 Wałach gniada/160 F: nn
M: Nn
K028134
189.

283

NIESPODZIANKA EVITA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc:140 F: TOP EWITA
M: NIKA EWITA
B RAK
190.

204

NOWIKA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Conte Grosso / Contendro
M: Nowanta / Nameless
K022847 616009670073112
191.

30

NUMERIS ONE WESTFALSKA GER 2012 Klacz gniada/165 F: Numero Uno
M: Jung Maksyma
LKPZJ/6102/19 DE441411085212
192.

209

OLTEN WLKP POL 2014 Wałach kara/167 F: Etos
M: Olimpiada / Czarczaf
K028127 616007600220214
193.

272

OMARA VD WELLINGTON BWP BEL 2014 Klacz gniada/170 F: Jenson Van't Meulenhof / Vagabond De La Pomme
M: Karen Van D'Abdijhoeve / Diabeau
K027435 056002W00308022
194.

226

OMEGA NN POL 2009 Klacz gniada/mk:150 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
195.

12

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 F: Lando
M: Taylor O
K010838 5280030509101 103FB85
196.

207

PAGANINI SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: Palmira / Landacord
K024817 616009510342412
197.

298

PALEGRO SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Plotka / Fatim
K027151 616009590133914
198.

11

PANDA KUC POL 2004 Klacz siwa/kuc:149 F: Piramidon
M: Mgiełka
K026646 999590485304
199.

221

PANTONINA SP POL 2009 Klacz izabelowata/170 F: Vandamme
M: Partita
K016417 -
200.

200

PARIS SP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Stakkato Top
M: Palomina
Brak
201.

235

PASCAL S SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: QULESTER
M: PASJA
K014624 BRAK
202.

232

PERŁA WLKP POL 2007 Klacz siwa/170 F: Kreol
M: Poza
brak
203.

65

PICASSO SP POL 2012 Gleiding chestnut F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
K020801 616009590104512
204.

150

PICCOLO SP POL 2008 Wałach gniada/172 F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
K015893 POL009660212408
205.

127

PIRLO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Air Dream / Aircraft
K010300 DE431310034005
206.

276

PODIAVOLA SP POL 2010 Gleiding grey/168 F: Condiavolo
M: Pot Marigola
K021639
207.

245

POLANDOR SP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Landor S
M: Polinezja
brak 12195
208.

78

PRIMA PRO WLKP POL 2011 Klacz kara F: Pro Savage /
M: Pogonia / Dłużnik
K021440 616007590006511
209.

236

PROUD OF CARRY PKSP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Nightcarry
M: P-Hawaii-Hawajka
brak 616009530059611
210.

187

QUALITO Z ZANG NED 2011 Wałach gniada/175 F: Quinar Z / Quidam De Revel
M: Characolle Z / Cassini II
K022816 056015Z55605811
211.

156

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa/168 F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
K018637 POL009610010308
212.

157

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
K017788 616009590268009
213.

155

REDWIND HOL POL 1996 Wałach kasztanowata/167 F: /
M: /
brak brak
214.

132

ROSOMAK SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Ordon
M: Rosa
K025030 616009540095111
215.

32

SCARTO II SP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Rammstein
M: Sawannah
K028536 616009630058814
216.

294

SEX APPEAL SP POL 2008 Ogier ciemnogniada/174 F: Aravel
M: Sexicola XX
brak brak
217.

175

SHUTTERFLY ZZZ POL 1111 Wałach skarogniada/123 F: ss
M: qwer
23456 12345
218.

260

SILVER SPP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: ŁYSKACZ
M: SILEN
brak 616009592044913
219.

121

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa/- F: Devin du Maury /
M: Skaluna / Lump I
K015692 616009540093107
220.

110

SUN PAULA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Puillac de Meia Lua
M: Skrobia
K019021 616009540079410
221.

141

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:157 F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
K016290 616009530086909
222.

20

SZALONA LULU SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/162 F: LURON
M: Szaki
K028413 Xxxx
223.

115

SZUN SP POL 2006 Wałach siwa F: Elf / Fanimo
M: Szleja / Jarabub
K013497 POL009590057706
224.

268

TALL KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:140 F: nn/nn
M: nn/nn
K019624 6169995805865100
225.

122

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates / Corrado I
M: Tamiza / Landjonker S
K021009 616009680087810 105NA11
226.

195

TOYOTA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Talwara / Loxley
K025142 61600951039511
227.

192

TRACJA SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus han./ Stakkato
M: T Chicatora (NDL)KWPN/ Triple KWPN
K022584 616009510253413
228.

61

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
K024426 616013661404411
229.

114

UCCELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now or Never M
M: Suerte / Stalypso
K022365 DE431314611812
230.

216

VIWA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/162 F: Love Affair
M: Valencia
K024019 616009664000381
231.

190

WARS SP POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Spartacus
M: W Darla
K021010 616009510343412PZJ
232.

263

WIEDŹMIRA MŁP POL 2013 Klacz siwa/165 F: Ramdan
M: Wiedźma
K023441 616006690058213
233.

233

WILDZANG'S SABIONA KUC WALIJSKI POL 2002 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: Wildzang's Sundancer
M: Wildzang's Seren Wen
brak brak
234.

95

WILLA NOVA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/176 F: Scandic / Solos Carex
M: Willa / Wilawander
K015561 POL009590045704
235.

158

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Bąk Sebastian St. R&S STABLES
350
25
SUM:
375.00
Barzdo Antonina Kj Zbyszko
50
SUM:
50.00
Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
25
SUM:
25.00
Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
25
SUM:
25.00
Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
25
SUM:
25.00
Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
50
SUM:
50.00
Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
25
25
50
SUM:
100.00
Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
200
100
SUM:
300.00
Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
150
SUM:
150.00
Grzesiek Paula KJ Infernal Team
50
75
100
SUM:
225.00
Hejger Marta KJ Akademia Kucania Dawidy
25
450
SUM:
475.00
Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
25
25
300
SUM:
350.00
Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
25
SUM:
25.00
Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
75
25
SUM:
100.00
Komorowska Alicja SJ Poster Piaseczno
50
SUM:
50.00
Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
200
200
SUM:
400.00
Krywult Amelia KJ Infernal Team
25
SUM:
25.00
Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
150
350
SUM:
500.00
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
50
350
SUM:
400.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
100
100
SUM:
200.00
Milczarek Nina KJ Infernal Team
300
SUM:
300.00
Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
75
25
SUM:
100.00
Mordaka Maria KJ Infernal Team Golesze Duże
50
SUM:
50.00
Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
75
SUM:
75.00
Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
25
SUM:
25.00
Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
300
150
100
SUM:
550.00
Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
25
SUM:
25.00
Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
200
SUM:
200.00
Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
100
150
200
50
SUM:
500.00
Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
200
350
75
SUM:
625.00
Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski KJ
350
450
100
75
50
100
25
SUM:
1150.00
Rosiak Cyryl JKS Salio
50
SUM:
50.00
Skąpska Aleksandra KJ Picador Dziuplina
100
SUM:
100.00
Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
75
SUM:
75.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
25
SUM:
25.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
100
350
SUM:
450.00
Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
75
SUM:
75.00
Wiese Julia KJ Dilmar Kobylarnia
25
SUM:
25.00
Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
25
SUM:
25.00
Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
25
SUM:
25.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczyk Patrycja
Brak
DISNEY (238)
2019-11-10
11
2019-11-10
2019-11-10
Antczak Dagmara
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2019-11-09
7
2019-11-09
2019-11-10
47
2019-11-10
63
Bąk Sebastian
St. R&S STABLES
2019-11-09
1
2019-11-09
40
2019-11-10
2019-11-10
55
2019-11-10
35
2019-11-09
33
2019-11-09
2019-11-10
2019-11-10
22
EL CAPONE (251)
2019-11-09
1
350
2019-11-10
7
25
2019-11-10
11
2019-11-09
40
2019-11-09
40
KOKORICO (264)
2019-11-09
2019-11-09
2019-11-10
30
2019-11-10
30
Balcerzak Agata
Kielecki Klub Jeździecki
2019-11-09
2019-11-09
31
2019-11-10
2019-11-10
Barzdo Antonina
Kj Zbyszko
CAŁKA (267)
2019-11-09
17
2019-11-09
36
2019-11-10
47
2019-11-10
4
50
Bernacińska Aleksandra
BPK
PARIS (200)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
2019-11-10
37
Białas Anna
KJ Infernal Team Golesze Duże
2019-11-09
42
2019-11-09
58
2019-11-10
25
2019-11-10
11
FINISH (228)
2019-11-09
29
2019-11-09
30
2019-11-10
24
2019-11-10
11
Biczysko Beata
KJ Jantar Stryków
2019-11-09
26
2019-11-09
23
2019-11-10
2019-11-10
30
DOSIA (3)
2019-11-09
2019-11-09
3
Biszewska Julita
Kielecki Klub Jeździecki
LAQUINA W (123)
2019-11-09
55
2019-11-09
33
2019-11-10
29
2019-11-10
30
Borowiak Izabela
Brak
EWELINA (255)
2019-11-09
34
2019-11-09
20
Bugała Agata
St. KJ Preria Wilkowice
EUFRAT (18)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
37
2019-11-10
1
Buller Jan
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-11-09
5
2019-11-09
37
2019-11-10
2019-11-10
7
Celska Olga
SKJ Beckersport Raszyn
HIP HOP (160)
2019-11-09
7
25
2019-11-09
12
2019-11-10
2019-11-10
18
2019-11-09
21
2019-11-09
2019-11-10
36
2019-11-10
16
Chmaj Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
2019-11-09
12
2019-11-10
41
2019-11-10
25
JUTRZENKA (205)
2019-11-09
60
2019-11-09
2019-11-10
2019-11-10
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
GAJA (285)
2019-11-09
2019-11-09
Ciechański Adam
CSJ Equestro Łódź
LINKWOOD (203)
2019-11-09
8
2019-11-09
11
2019-11-09
1
2019-11-10
12
2019-11-10
30
2019-11-10
37
Cieślak Zuzanna
St. R&S Stables
CARAVELLA (143)
2019-11-09
11
2019-11-09
54
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-11-09
56
2019-11-09
2019-11-10
26
2019-11-10
Czajkowska Dorota
BPK
KUROSAWA (159)
2019-11-09
23
2019-11-09
2019-11-10
75
2019-11-10
Czechowicz Monika
SKJ HorseProfi Łódź
LIBERIA (244)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
2019-11-10
67
2019-11-10
Dąbrowska Dominika
bpk
GORDIASZ (234)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
Darul Maria
KJ w Zagórowie
PALEGRO (298)
2019-11-10
20
2019-11-10
2019-11-10
9
2019-11-10
23
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Stryków
2019-11-09
10
2019-11-09
2019-11-10
7
25
2019-11-10
10
JACKPOT (179)
2019-11-09
43
2019-11-09
11
2019-11-10
19
2019-11-10
2019-11-09
63
2019-11-09
2019-11-10
56
2019-11-10
2019-11-09
2019-11-09
18
2019-11-10
32
2019-11-10
23
2019-11-09
64
2019-11-09
30
2019-11-10
61
2019-11-10
49
Falkowska Ewelina
Equikam Sp. z o.o.
2019-11-09
11
2019-11-09
27
2019-11-10
2019-11-10
28
Florczak Aleksandra
Equikam Sp. z o.o.
DIANA L (184)
2019-11-09
36
2019-11-09
14
2019-11-10
13
2019-11-10
Florczak Jakub
KJ Janowice
BASANTI (10)
2019-11-09
22
2019-11-09
2019-11-10
31
2019-11-10
Forlini Samanta
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
KONTENDRO (290)
2019-11-10
2019-11-10
Frąckiewicz Emma
Pomorska Liga Jeździecka
BRANDY (185)
2019-11-09
31
2019-11-09
19
2019-11-10
12
2019-11-10
8
25
Fraczkowska Roksana
Kj Infernal Team
OMEGA (226)
2019-11-09
19
2019-11-09
30
2019-11-10
8
2019-11-10
23
Friedman Maja Bella
St. R&S STABLES
2019-11-09
16
2019-11-10
14
2019-11-10
6
50
2019-11-09
16
2019-11-09
2019-11-10
52
2019-11-10
Frontczak Barbara
KS Happy Horse
BUHAWI (271)
2019-11-10
38
2019-11-10
Galińska Gabriela
Łódzki Klub Jeździecki
TALL (268)
2019-11-09
1
2019-11-09
2019-11-09
21
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Gauza Bartosz
KJ Sokół Damasławek
2019-11-09
10
2019-11-09
5
25
2019-11-10
6
25
2019-11-10
6
50
IBLUE (135)
2019-11-09
44
2019-11-09
2019-11-10
33
Gawlińska Marta
JKS Salio
2019-11-09
40
2019-11-09
2019-11-10
2019-11-10
Gburzyński Grzegorz
Equikam Sp. z o.o.
PAGANINI (207)
2019-11-09
65
2019-11-09
2019-11-10
74
2019-11-10
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
SKŁADNIA (121)
2019-11-09
1
200
2019-11-09
3
100
2019-11-10
26
Głoskowska Maja
KJ Infernal Team
2019-11-09
6
2019-11-09
6
2019-11-10
6
2019-11-10
1
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
COMODO (189)
2019-11-09
2019-11-09
26
2019-11-10
35
WARS (190)
2019-11-09
13
ALMQUIST (191)
2019-11-09
20
2019-11-09
2019-11-10
9
TRACJA (192)
2019-11-09
45
2019-11-09
12
2019-11-10
9
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (108)
2019-11-09
3
150
2019-11-10
13
Grzesiek Paula
KJ Infernal Team
AKORD (197)
2019-11-09
3
50
2019-11-09
5
75
2019-11-10
2
100
2019-11-10
16
Hejduk Aleksandra
JKS Salio
PASCAL S (235)
2019-11-09
69
2019-11-09
1
2019-11-09
47
2019-11-10
70
2019-11-10
2019-11-10
1
Hejger Marta
KJ Akademia Kucania Dawidy
ECONTERO (219)
2019-11-09
7
25
2019-11-09
1
450
AHUNTER (220)
2019-11-09
40
2019-11-09
28
2019-11-09
7
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
2019-11-09
6
25
2019-11-09
20
2019-11-10
5
25
2019-11-10
1
300
Jagielak Anna
KJ Aldragho Piaseczno
OLTEN (209)
2019-11-09
55
2019-11-09
2019-11-10
71
2019-11-10
48
LANCERO C (210)
2019-11-09
14
2019-11-09
10
2019-11-10
7
25
2019-11-10
Janiszewska Gabriela
St. R&S Stables
EPSON MK (136)
2019-11-09
60
2019-11-09
2019-11-10
16
2019-11-10
2019-11-09
11
2019-11-10
19
2019-11-10
14
Jaworska Monika
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (129)
2019-11-09
4
2019-11-09
9
2019-11-10
46
Kaczmarek Natasza
St. R&S STABLES
KISS ME W (144)
2019-11-09
2019-11-09
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2019-11-09
39
2019-11-09
2019-11-10
21
2019-11-10
2019-11-09
40
2019-11-09
64
2019-11-09
2019-11-10
58
2019-11-10
Kamiński Jan
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
LOGO (229)
2019-11-09
43
2019-11-09
2019-11-09
2019-11-10
28
2019-11-10
2019-11-10
Kaźmierczak Maria
Kj Zbyszko
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Kicinska Karolina
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2019-11-09
2019-11-09
40
2019-11-10
1
2019-11-10
2019-11-10
39
Kołacka Lena
KJ Sokół Damasławek
JAŚMIN (173)
2019-11-09
1
2019-11-09
70
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Kołacka Marianna
KJ Sokół Damasławek
GRANDEZA (174)
2019-11-09
4
75
2019-11-09
8
25
2019-11-10
16
2019-11-10
9
Kołaczyk Agata
SJ Turzyn
GORAN (133)
2019-11-09
20
2019-11-09
2019-11-10
14
2019-11-10
Kołodziejczyk Milena
Klub Sportowy Happy Horse
KEES (247)
2019-11-10
37
2019-11-10
32
Komorowska Alicja
SJ Poster Piaseczno
TENOR (122)
2019-11-09
28
2019-11-09
19
2019-11-10
31
2019-11-10
6
50
Kostrzewa Klara
KJ Rock Horses
2019-11-09
29
2019-11-09
9
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-09
1
2019-11-09
40
2019-11-09
2019-11-10
59
2019-11-10
2019-11-09
1
2019-11-09
67
2019-11-09
2019-11-10
35
2019-11-10
2019-11-10
1
Koszuta Julia
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
DESANT (214)
2019-11-09
2019-11-09
1
Kotecka Malena
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DUMKA (242)
2019-11-09
1
2019-11-09
40
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
CAREWICZ (241)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
EVEREST M (243)
2019-11-10
37
2019-11-10
13
Kotwica Sylwia
Kielecki Klub Jeździecki
MAŚLAK (113)
2019-11-09
1
2019-11-09
61
2019-11-09
2019-11-10
1
2019-11-10
46
2019-11-10
Kowalski Hubert
KS Equiright Warszawa
NICCO (222)
2019-11-09
71
2019-11-09
Kozanecka-Szeliska Aleksandra
KJ Szumawa Bobrowiec
CALINGKA (280)
2019-11-09
2
200
2019-11-10
2
200
Koziczak Julia
St. R&S STABLES
FINEZJA (139)
2019-11-09
40
2019-11-09
2019-11-09
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-09
40
Król Joanna
Nn
DISNEY (238)
2019-11-09
2019-11-09
Kruk Emilia
bpk
DELICJA (237)
2019-11-10
37
2019-11-10
Kruszewska Ludwika
KJ SO Łąck
DOVER (212)
2019-11-09
2019-11-09
2019-11-10
2019-11-10
Krysztofiak Nadia
JKS Salio
GRECJA (261)
2019-11-09
5
2019-11-09
Krysztofowicz Oliwia
KJRoka
ILUZION (171)
2019-11-10
2019-11-10
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
QUALITO Z (187)
2019-11-09
46
2019-11-09
2019-11-10
15
2019-11-10
33
DANTOS (188)
2019-11-09
17
2019-11-09
7
25
2019-11-10
17
Krześlak Emilia
KJ Infernal Team Golesze Duże
2019-11-09
15
2019-11-09
34
2019-11-10
9
2019-11-10
14
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (165)
2019-11-10
3
150
2019-11-10
2
350
Kunikowska Karolina
JKS Salio
DAKOTA (225)
2019-11-09
18
2019-11-09
51
2019-11-10
54
2019-11-10
50
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2019-11-09
53
2019-11-09
2019-11-10
35
2019-11-09
2019-11-10
2019-11-09
6
50
2019-11-09
9
2019-11-10
1
350
2019-11-10
16
FELLOW (300)
2019-11-10
40
2019-11-10
Kuszka Jagoda
KJ Zbrosławice
ESKOBAR (71)
2019-11-09
32
2019-11-09
42
2019-11-10
8
2019-11-10
39
Lasota Jacek
St. J Napoleońska Zagroda
SILVER (260)
2019-11-10
4
2019-11-10
Lewandowska Paulina
Łódzki Klub Jeździecki
APART (291)
2019-11-09
40
2019-11-09
40
2019-11-10
37
2019-11-10
1
2019-11-09
2019-11-09
50
2019-11-10
34
2019-11-10
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2019-11-09
15
2019-11-09
5
100
2019-11-10
4
100
Lisowska Karolina
St. R&S Stables
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-09
10
2019-11-10
10
2019-11-10
52
2019-11-10
1
Lisowska Monika
Stowarzyszenie R&S Stables
DIABLO (256)
2019-11-09
23
2019-11-09
22
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-10
Łącka Karolina
BPK (MAZ)
SUN PAULA (110)
2019-11-09
69
2019-11-09
2019-11-10
2019-11-10
13
Machniewicz Aleksandra
St. R&S STABLES
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
SZUN (115)
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-10
Małachowska Aleksandra
BPK
DOSIA (4)
2019-11-10
13
2019-11-10
9
Marciniak Magdalena
Brak
LEON (240)
2019-11-09
1
2019-11-09
40
2019-11-10
1
2019-11-10
37
Markiewicz Patrycja
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
PODIAVOLA (276)
2019-11-10
2019-11-10
Markowska Izabela
JKS SALIO
2019-11-09
49
2019-11-09
68
Michalczak Zuzanna
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
LUCY (168)
2019-11-09
2
2019-11-09
32
2019-11-10
3
2019-11-10
44
Michalska Anna
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2019-11-09
1
2019-11-09
19
2019-11-09
2019-11-10
1
2019-11-10
2019-11-10
10
2019-11-10
Michalska Lena
SKJ HORSEPROFI Łódź
BISIA (167)
2019-11-09
2019-11-09
17
2019-11-09
2
2019-11-10
2
2019-11-10
2
2019-11-10
22
Michalska Urszula
brak
ETRES (248)
2019-11-09
1
2019-11-09
40
2019-11-09
Mielczarek Oliwia
KJ Janowice
ATOS (199)
2019-11-10
37
2019-11-10
6
2019-11-10
Mikutel Sylwia
Klub Sportowy Stangret
ESCARDO (277)
2019-11-09
65
2019-11-09
40
2019-11-10
30
2019-11-10
1
Milc Filip
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
AWANGARDA (265)
2019-11-09
2019-11-09
25
2019-11-09
16
2019-11-10
17
2019-11-10
35
Milczarek Nina
KJ Infernal Team
PICASSO (65)
2019-11-09
13
2019-11-09
2019-11-10
3
300
2019-11-10
12
CYANDRA (186)
2019-11-09
Miller Nikola
Klub Jeżdziecki Salio
CORDOBA (275)
2019-11-09
6
2019-11-09
Mitrowska Martyna
Stow. SKJ Bobrowy Staw
A CATOKI (109)
2019-11-09
16
2019-11-09
18
2019-11-10
4
75
2019-11-10
8
25
Mordaka Maria
KJ Infernal Team Golesze Duże
2019-11-09
15
2019-11-09
6
50
2019-11-10
11
2019-11-10
29
Mordaka Patryk
KJ Infernal Team Golesze Duże
2019-11-09
57
2019-11-09
2019-11-10
51
2019-11-10
2019-11-09
45
2019-11-09
53
2019-11-10
53
2019-11-10
43
FUKS (22)
2019-11-09
5
75
2019-11-09
10
2019-11-10
17
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
MERCEDES (130)
2019-11-09
54
2019-11-09
24
2019-11-10
55
2019-11-10
CLANET (131)
2019-11-09
35
2019-11-10
19
2019-11-10
20
2019-11-09
8
25
Mroczek Zuzanna
juks abakus kaczyna
2019-11-09
1
2019-11-09
65
2019-11-10
2019-11-10
FELLOW (170)
2019-11-09
35
2019-11-09
Murakowska Alicja
Pałucki KJ Górki Zagajne
ANGUS (148)
2019-11-09
1
300
2019-11-09
11
2019-11-10
REDWIND (155)
2019-11-09
2
150
2019-11-10
3
100
Murzyńska Katarzyna
bpk
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-10
Niezgoda Grażyna
Ludowy Klub Jeździecki GABON
NANDINA (92)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
24
Niezgoda Grażyna
LKJ Gabon Walewice
INKLUZ (259)
2019-11-10
30
2019-11-10
37
Oblizajek-Link Weronika
KJROKA
ŁATA (177)
2019-11-10
2019-11-10
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
FOCUS (72)
2019-11-09
8
25
2019-11-09
2019-11-10
NOWIKA (204)
2019-11-09
38
2019-11-09
21
2019-11-10
Olawa Vel Olawińska Zuzanna
SKJ Horseprofi Łódź
DALIA (163)
2019-11-09
48
2019-11-09
2019-11-10
45
2019-11-10
Olejniczak Maria
KJ Arabika
2019-11-09
2019-11-09
Oliva Julia
Bpk
HARBAS (25)
2019-11-09
27
2019-11-09
2019-11-09
71
2019-11-09
73
2019-11-10
53
2019-11-10
57
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
2019-11-10
5
2019-11-10
36
ARGENTINA (287)
2019-11-10
1
200
2019-11-10
37
Ostrowska Adrianna
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2019-11-09
2
100
2019-11-09
31
2019-11-10
28
2019-11-10
2
150
DIAMENT (86)
2019-11-09
17
2019-11-09
14
2019-11-10
2
200
2019-11-10
10
KAROLA BS (208)
2019-11-09
2019-11-09
2019-11-09
51
2019-11-10
15
2019-11-10
31
DESANT (214)
2019-11-10
1
2019-11-10
56
IKONA (217)
2019-11-09
1
2019-11-09
2019-11-09
26
2019-11-10
1
2019-11-10
1
2019-11-09
4
50
2019-11-09
34
2019-11-10
21
Ostrowska Oliwia
St. J Napoleońska Zagroda
FINLANDIA (215)
2019-11-09
62
2019-11-09
2019-11-10
65
2019-11-10
VIWA (216)
2019-11-09
3
2019-11-09
2019-11-10
2
2019-11-10
Pankiewicz Ireneusz
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-11-09
14
2019-11-09
2019-11-10
49
2019-11-10
21
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (29)
2019-11-09
1
2019-11-09
59
2019-11-10
43
2019-11-10
52
Pawłowska Hanna
LKJ Gabon Walewice
2019-11-09
67
2019-11-09
72
Pawłowski Marek
Walewicki klub jeździecki GABON
FIDŻI (254)
2019-11-10
2019-11-10
Pełka Barbara
JKS Jantar Stryków
PIRLO (127)
2019-11-09
2
200
2019-11-09
1
350
2019-11-10
4
75
2019-11-10
12
Piątkowski Michał
KJ Strzała Krubiczew
LORIDA PP (281)
2019-11-09
13
2019-11-09
22
Pięta Julia
KJ Kapada Wiry
ALLEGRA S (172)
2019-11-09
13
2019-11-09
2019-11-10
57
2019-11-10
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
TRENDY (61)
2019-11-09
2019-11-09
40
2019-11-09
12
2019-11-10
44
2019-11-10
37
Polczyk Magdalena
KJ Infernal Team
TOYOTA (195)
2019-11-09
40
2019-11-09
2019-11-09
6
2019-11-09
40
Pomiankowska Julia
Ks Jumping Team Wiercany
2019-11-09
4
2019-11-09
9
2019-11-10
16
2019-11-10
17
Pozna?ska Aleksandra
JKS Karolina
2019-11-09
22
2019-11-10
26
2019-11-10
12
2019-11-09
28
Prochowska Małgorzata
KJ Jantar Stryków
HELLADA (202)
2019-11-09
37
2019-11-09
27
2019-11-10
23
2019-11-10
20
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie Warszawski KJ
PICCOLO (150)
2019-11-09
15
2019-11-09
2
350
2019-11-10
1
450
2019-11-09
17
2019-11-09
4
100
2019-11-10
5
75
DURANO G (152)
2019-11-09
13
2019-11-09
6
50
2019-11-10
5
100
2019-11-09
14
2019-11-09
8
25
2019-11-10
10
AMERIGO (296)
2019-11-09
25
2019-11-09
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
37
Puto Zuzanna
TKJ Garbówek
ROSOMAK (132)
2019-11-09
2
2019-11-09
1
2019-11-09
13
2019-11-10
24
2019-11-10
21
2019-11-10
4
Raszewska Gaja
KJ Rock Horses
CORELLA (125)
2019-11-09
1
2019-11-09
2019-11-09
24
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-10
60
2019-11-10
DRAGON (126)
2019-11-09
29
2019-11-09
33
2019-11-10
4
2019-11-10
18
2019-11-10
Rogalska Rita
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2019-11-09
34
2019-11-09
2019-11-10
18
2019-11-10
2019-11-10
14
Rosak Alicja
SKJ Horseprofi Łódź
2019-11-09
52
2019-11-09
2019-11-10
45
2019-11-10
27
Rosiak Cyryl
JKS Salio
2019-11-10
1
2019-11-10
3
50
Rudzka Paulina
KS Stangret Kielce
2019-11-09
36
2019-11-09
18
2019-11-10
18
2019-11-09
25
2019-11-09
15
2019-11-10
22
2019-11-10
13
Sabitov Mirzat
KJ Janowice
ATUAN (9)
2019-11-09
8
2019-11-09
44
2019-11-10
42
2019-11-10
24
CALINA (117)
2019-11-09
26
2019-11-09
12
Sakrajda Maria
KS Happy Horse
DECOLA (246)
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Sendalska Katarzyna
KJ Infernal Team
2019-11-09
29
2019-11-09
2019-11-10
2019-11-10
19
2019-11-10
Sierakowska Michalina
St. R&S STABLES
2019-11-09
40
2019-11-09
1
2019-11-09
5
2019-11-10
15
2019-11-10
37
2019-11-10
53
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
PANTONINA (221)
2019-11-09
40
2019-11-10
17
2019-11-10
32
KAZAR M (223)
2019-11-09
1
2019-11-09
49
2019-11-10
33
2019-11-10
ILIBIA (224)
2019-11-09
40
2019-11-09
40
2019-11-10
37
2019-11-10
48
Siucińska Klaudia
Łódzki KJ
PERŁA (232)
2019-11-10
37
2019-11-10
66
2019-11-10
Skąpska Aleksandra
KJ Picador Dziuplina
CISALL FS (161)
2019-11-09
3
100
GROGORY (162)
2019-11-09
19
Skorupa Karina
Klub Sportowy Happy Horse
POLANDOR (245)
2019-11-10
1
2019-11-10
40
2019-11-10
Śledzik Maja
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2019-11-09
2019-11-09
24
2019-11-09
14
2019-11-10
3
2019-11-10
6
2019-11-10
1
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
CASALI (293)
2019-11-09
48
2019-11-09
41
2019-11-10
30
2019-11-10
42
Sopińska Julia
KJ Dziecinów Sp. z o.o.
MACLAREN (118)
2019-11-09
1
2019-11-10
41
2019-11-10
2019-11-09
70
2019-11-09
Sosnowska Kaja
Kielecki KJ
MY LORD (15)
2019-11-09
38
2019-11-09
57
2019-11-10
29
2019-11-10
38
2019-11-09
41
2019-11-09
38
2019-11-10
17
2019-11-10
20
Sputowski Mateusz
KJ Infernal Team Golesze Duże
GERY (24)
2019-11-09
21
2019-11-09
24
2019-11-10
12
2019-11-10
5
75
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
CANBERRA (164)
2019-11-09
47
2019-11-09
9
2019-11-10
22
2019-11-10
36
Szrajer Herbert
KKJ Kielce
UCCELLA (114)
2019-11-09
67
2019-11-09
31
2019-11-10
69
2019-11-10
34
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2019-11-09
23
2019-11-09
16
2019-11-10
8
25
2019-11-10
15
Sztajnert Zofia
KJ Infernal Team
ANTAR (193)
2019-11-09
1
2019-11-09
9
2019-11-10
1
2019-11-10
5
Szybka Irmina
KJ Janowice
PANDA (11)
2019-11-09
40
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
2019-11-10
1
2019-11-10
1
E-MAIL (13)
2019-11-09
35
2019-11-10
37
Teper Zofia
JKSR Michelin Włocławek
EMIR (288)
2019-11-10
27
2019-11-10
15
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
2019-11-10
3
100
2019-11-10
1
350
ZORBA (158)
2019-11-10
2019-11-10
Trelińska Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
BOLIVIA (34)
2019-11-09
1
2019-11-09
40
2019-11-09
9
2019-11-10
64
2019-11-10
2019-11-10
51
Trelińska Sandra
Kielecki Klub Jeździecki
JORDAN (33)
2019-11-09
16
2019-11-09
12
2019-11-10
20
2019-11-10
19
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
2019-11-09
4
75
2019-11-09
2019-11-10
15
RASPBERRY (157)
2019-11-09
33
2019-11-09
32
2019-11-10
18
Urbańska Natalia
...
BEATRYCZE (213)
2019-11-09
40
2019-11-09
46
2019-11-09
2019-11-10
68
2019-11-10
Wanat Zuzanna
TOYOTA (195)
2019-11-10
14
2019-11-10
7
Wąsiewicz Julia
KJ Zbyszko
MARINO (289)
2019-11-09
30
2019-11-09
2019-11-10
51
2019-11-10
50
Ważyński Marcel
LKJ Gabon Walewice
GLADIATOR (279)
2019-11-09
59
2019-11-09
2019-11-10
73
2019-11-10
Wetmańska Jagoda
Klub Jeździecki Arabika Łódź
BARNABA (262)
2019-11-09
32
2019-11-09
15
Wichrowska Kamila
Tuszyński KJ Garbowek
ATLETA (36)
2019-11-09
28
2019-11-09
52
2019-11-10
2019-11-10
Wiese Julia
KJ Dilmar Kobylarnia
DORILLA W (218)
2019-11-09
50
2019-11-09
37
2019-11-10
7
25
2019-11-10
34
Willamowicz Dagmara
Łódzki klub jeździecki
BONA (227)
2019-11-10
1
2019-11-10
62
Woźniak Stanisław
Brak
JARY (270)
2019-11-09
6
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Zakałużna-Żerebecka Anna
KJ Zbrosławice
ARAMIS (201)
2019-11-09
27
2019-11-09
10
2019-11-10
11
2019-11-10
9
Zakroczymska Wiktoria
bpk
LILA (128)
2019-11-09
3
2019-11-09
18
2019-11-10
3
2019-11-10
1
2019-11-10
5
Zawadzki Daniel
Polska Akademia Jeździecka Warszawa
DAR-S (183)
2019-11-09
66
2019-11-09
61
2019-11-10
72
2019-11-10
53
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2019-11-09
7
25
2019-11-09
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo Czosnów
IVY (120)
2019-11-09
58
2019-11-09
56
2019-11-10
2019-11-10
25
Żółtowska Justyna
KJ SO Łąck
2019-11-09
39
2019-11-09
25
2019-11-10
8
25
2019-11-10
27

Number of Riders: 170

Number of Horses: 235

The sum of prizes: 8 300.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl