Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne SALIO
JKS SALIO, 9-10.11.2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
294 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:03:55
2019-11-07 18:16:14
Izabela Markowska SEX APPEAL
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
293 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 10:20:05
2019-11-07 10:03:38
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka CASALI
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
291 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:03:30
2019-11-05 23:27:10
Nikola Miller CORDOBA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
290 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:03:35
2019-11-05 20:50:50
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
289 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 20:05:22
2019-11-05 12:30:13
Barbara Frontczak BUHAWI
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
287 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 10:01:31
2019-11-05 10:01:15
Sebastian Bąk KOKORICO
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
285 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 09:26:25
2019-11-05 00:35:13
Dagmara Antczak WIEDŹMIRA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
284 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 09:26:21
2019-11-04 23:15:00
Jagoda Wetmańska BARNABA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
283 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 09:26:18
2019-11-04 23:07:00
Nadia Krysztofiak GRECJA
  • 2x 4/LL/Towazryski Pony Games Debiuty
282 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 09:26:14
2019-11-04 22:08:33
Jacek Lasota SILVER
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
281 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 12:00:48
2019-11-04 19:09:59
Magdalena Marciniak LEON
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
280 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 18:14:53
2019-11-04 16:38:01
Hanna Pawłowska ASTENIA II
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
278 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 18:15:00
2019-11-04 16:26:03
Izabela Borowiak EWELINA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
277 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:26:36
2019-11-04 15:41:06
Aleksandra Kozanecka-Szeliska CALINGKA
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
276 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 18:15:13
2019-11-04 15:30:23
Monika Lisowska DIABLO
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
275 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 09:25:56
2019-11-04 13:01:50
Grażyna Niezgoda INKLUZ
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
272 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 13:36:36
2019-11-04 12:49:43
Sebastian Bąk ESTRELIA MK
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
271 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 13:36:31
2019-11-04 12:49:00
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
270 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 13:36:24
2019-11-04 12:48:28
Sebastian Bąk CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
269 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 13:36:17
2019-11-04 12:47:57
Sebastian Bąk BEAUTIFULL LADY Z
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
268 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 13:36:09
2019-11-04 12:17:02
Urszula Michalska ETRES
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
267 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:11:35
2019-11-04 10:38:59
Sylwia Mikutel ESCARDO
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
266 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:28:22
2019-11-04 10:33:57
Michał Piątkowski LORIDA PP
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
265 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:46:23
2019-11-04 09:59:19
Klaudia Siucińska PERŁA
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
264 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:46:31
2019-11-04 09:25:08
Maria Olejniczak WILDZANG'S SABIONA
  • 2x 4/LL/Towazryski Pony Games Debiuty
263 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:46:40
2019-11-03 21:46:47
Dominika Dąbrowska GORDIASZ
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
261 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:28:32
2019-11-03 17:45:19
Ireneusz Pankiewicz FISTON VAN T&L
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
260 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:47:04
2019-11-03 14:21:55
Aleksandra Hejduk PASCAL S
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
259 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:28:36
2019-11-03 09:49:55
Julia Pomiankowska NIESPODZIANKA EVITA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
258 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:47:21
2019-11-03 01:24:24
Katarzyna Murzyńska PROUD OF CARRY
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
257 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:47:24
2019-11-03 01:23:48
Emilia Kruk DELICJA
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
256 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:28:43
2019-11-02 16:58:07
Aleksandra Taburska BAMBI
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
255 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:58:50
2019-11-02 16:57:29
Patrycja Adamczyk DISNEY
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
254 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:47:51
2019-11-02 16:56:24
Joanna Król DISNEY
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
253 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:28:50
2019-11-02 16:16:55
Zofia Chrzanowska GAJA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
252 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:48:00
2019-11-02 13:07:58
Cyryl Rosiak GIMMICK FIELD
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
249 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:57:47
2019-11-02 08:59:50
Grażyna Niezgoda NANDINA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
245 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:25:11
2019-11-01 22:10:59
Marcel Ważyński GLADIATOR
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
242 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:28:59
2019-11-01 20:53:27
Dominika Osińska LINCOLN AK
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
241 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:29:02
2019-11-01 20:52:39
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
240 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:29:05
2019-11-01 20:52:06
Zofia Teper EMIR
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
238 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 12:10:13
2019-11-01 19:12:32
Stanisław Woźniak JARY
  • 2x 4/LL/Towazryski Pony Games Debiuty
  • 2x 14/LL/Towazryski Pony Games Debiuty
237 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:29:12
2019-11-01 19:11:31
Julia Wąsiewicz MARINO
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
235 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:15:18
2019-11-01 19:09:23
Maria Kaźmierczak DONNA STAR
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
234 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:55:08
2019-11-01 19:08:53
Gabriela Galińska TALL
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
233 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:54:48
2019-11-01 19:08:04
Antonina Barzdo CAŁKA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
229 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 12:09:48
2019-11-01 00:32:46
Kinga Daszczyk LA LOXLEY L
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
228 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:53:14
2019-10-31 23:35:22
Dawid Kotecki CAREWICZ
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
227 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:53:22
2019-10-31 23:23:04
Malena Kotecka DUMKA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
226 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:53:34
2019-10-31 23:22:35
Dawid Kotecki EVEREST M
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
225 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:29:39
2019-10-31 18:23:44
Samanta Forlini KONTENDRO
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 20/CC/Zwykły Art 238.2.1
221 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:54:24
2019-10-30 22:33:25
Monika Czechowicz LIBERIA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
220 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:54:32
2019-10-30 22:30:26
Karina Skorupa POLANDOR
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
219 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:54:42
2019-10-30 22:29:57
Maria Sakrajda DECOLA
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
217 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:54:55
2019-10-30 22:28:45
Milena Kołodziejczyk KEES
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
216 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:29:48
2019-10-30 22:15:27
Paulina Lewandowska APART
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
215 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:29:50
2019-10-30 22:14:46
Paulina Lewandowska KARMELOWY KRÓL
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
214 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 13:35:55
2019-10-30 21:37:13
Julia Chmaj BOLGHERI ZK
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
213 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 20:27:04
2019-10-30 19:52:51
Jan Kamiński LOGO
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
210 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 17:37:36
2019-10-30 17:25:21
Roksana Fraczkowska OMEGA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
209 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 17:37:39
2019-10-30 15:24:26
Dagmara Willamowicz BONA
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
208 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:26:39
2019-10-30 13:17:42
Zbigniew Szrejder CHACCO-BOY
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
206 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:26:50
2019-10-30 12:43:55
Ludwika Kruszewska DOVER
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
205 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:26:56
2019-10-30 11:10:44
Natalia Urbańska BEATRYCZE
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
204 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:27:02
2019-10-30 11:08:09
Julia Koszuta DESANT
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
203 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 20:05:28
2019-10-30 11:06:34
Adrianna Ostrowska FERRARI
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
202 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 14:12:05
2019-10-30 11:03:38
Adrianna Ostrowska DIAMENT
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
201 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:27:18
2019-10-30 11:02:34
Oliwia Ostrowska FINLANDIA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
200 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:27:24
2019-10-30 11:02:09
Oliwia Ostrowska VIWA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
199 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:27:27
2019-10-30 11:01:37
Adrianna Ostrowska IKONA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
198 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:27:34
2019-10-30 10:43:19
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
197 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:27:40
2019-10-30 10:40:57
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 10/CC/Zwykły Art 238.2.1
195 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:27:50
2019-10-30 10:40:01
Marta Hejger AHUNTER
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
194 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:28:34
2019-10-30 10:39:47
Karolina Kunikowska DAKOTA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
193 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:28:29
2019-10-30 10:39:17
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak ILIBIA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
192 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:28:23
2019-10-30 10:38:31
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak KAZAR M
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
190 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:28:13
2019-10-30 10:37:40
Hubert Kowalski NICCO
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
189 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:28:07
2019-10-30 10:37:23
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak PANTONINA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:08:44
2019-10-30 09:42:53
Grzegorz Gburzyński PAGANINI
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
186 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:19:39
2019-10-30 09:07:17
Adrianna Ostrowska PRIMA PRO
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 20:05:35
2019-10-30 09:05:40
Adrianna Ostrowska OMARA VD WELLINGTON
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:08:53
2019-10-30 09:01:33
Adrianna Ostrowska KAROLA BS
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:09:05
2019-10-29 23:35:00
Anna Jagielak OLTEN
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:09:07
2019-10-29 23:34:32
Anna Jagielak LANCERO C
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:50:25
2019-10-29 20:16:40
Filip Milc AWANGARDA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 19:28:10
2019-10-29 19:04:43
Alicja Rosak DAMA SERCA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
171 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 17:10:01
2019-10-29 15:05:26
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
170 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 13:20:15
2019-10-29 11:57:31
Angelika Ojczenasz NOWIKA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 17:29:58
2019-10-29 11:56:40
Angelika Ojczenasz FOCUS
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 10:37:23
2019-10-29 10:06:50
Adam Ciechański LINKWOOD
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
165 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 09:46:00
2019-10-29 08:59:43
Anna Zakałużna-Żerebecka ARAMIS
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 09:45:39
2019-10-29 08:53:28
Jagoda Kuszka ESKOBAR
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 09:23:21
2019-10-29 08:29:32
Małgorzata Prochowska HELLADA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 23:15:18
2019-10-28 22:49:25
Aleksandra Bernacińska PARIS
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
161 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 10:37:24
2019-10-28 22:14:38
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 10/CC/Zwykły Art 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:38:28
2019-10-28 22:14:09
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
159 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:38:33
2019-10-28 22:13:07
Amelia Krywult QUALITO Z
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:38:38
2019-10-28 22:12:37
Amelia Krywult DANTOS
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 17:32:10
2019-10-28 22:12:08
Andrzej Głoskowski COMODO
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:38:47
2019-10-28 22:09:50
Andrzej Głoskowski WARS
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
155 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:38:52
2019-10-28 22:09:22
Andrzej Głoskowski ALMQUIST
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:39:00
2019-10-28 20:31:21
Andrzej Głoskowski TRACJA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:39:04
2019-10-28 20:24:50
Zofia Sztajnert ANTAR
  • 2x 4/LL/Towazryski Pony Games Debiuty
150 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:39:14
2019-10-28 20:18:28
Katarzyna Sendalska MONTENEA Z
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:39:19
2019-10-28 20:17:49
Magdalena Polczyk TOYOTA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
148 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:39:23
2019-10-28 20:17:04
Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER
  • 2x 4/LL/Towazryski Pony Games Debiuty
  • 2x 14/LL/Towazryski Pony Games Debiuty
146 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:39:33
2019-10-28 20:15:48
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:39:38
2019-10-28 19:47:13
Rita Rogalska LATISSIMUS
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
144 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:39:45
2019-10-28 19:27:26
Oliwia Mielczarek ATOS
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 12:07:50
2019-10-28 17:38:41
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 14:40:17
2019-10-28 12:26:23
Daniel Zawadzki DAR-S
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 09:29:36
2019-10-28 11:54:53
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:56:36
2019-10-28 11:25:53
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 2x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 13:46:10
2019-10-28 10:58:22
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
136 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 10:45:24
2019-10-28 10:45:18
Weronika Oblizajek-Link ŁATA
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
135 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 10:44:43
2019-10-28 10:44:37
Oliwia Krysztofowicz ILUZION
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
134 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:03:43
2019-10-28 10:26:24
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 10:44:26
2019-10-28 09:55:03
Zuzanna Michalczak LUCY
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:33:12
2019-10-28 09:45:43
Zuzanna Mroczek KANTJE'S ELTON
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
130 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:32:47
2019-10-28 09:44:57
Zuzanna Mroczek FELLOW
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:32:22
2019-10-28 09:44:27
Julia Pięta ALLEGRA S
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:31:52
2019-10-28 09:44:05
Lena Kołacka JAŚMIN
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
127 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:31:29
2019-10-28 09:43:33
Marianna Kołacka GRANDEZA
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:31:04
2019-10-28 09:42:40
Jan Kurek SHUTTERFLY
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 13:29:59
2019-10-28 09:41:23
Jan Kurek JUNIOR 152
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 10:45:30
2019-10-28 07:50:06
Kinga Daszczyk JARDE-LAND
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 10:45:37
2019-10-28 07:49:21
Kinga Daszczyk JACKPOT
  • 2x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 10:45:41
2019-10-28 07:48:54
Kinga Daszczyk IVARO RED WINE
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 10:45:44
2019-10-28 07:48:27
Kinga Daszczyk G - BISZKOPT
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 10:45:50
2019-10-28 07:48:04
Kinga Daszczyk EDUARDO RED WINE Z
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 22:20:24
2019-10-27 21:51:30
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 18:47:25
2019-10-27 20:09:30
Lena Michalska BISIA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
115 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 19:34:27
2019-10-27 19:15:44
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 10:45:56
2019-10-27 19:14:25
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 20:19:25
2019-10-27 18:27:43
Dorota Czajkowska KUROSAWA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 19:34:42
2019-10-27 18:03:31
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 19:34:47
2019-10-27 16:15:47
Aleksandra Skąpska CISALL FS
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 19:34:52
2019-10-27 16:15:23
Aleksandra Skąpska GROGORY
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 19:34:58
2019-10-27 15:37:19
Zuzanna Olawa Vel Olawińska DALIA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 19:35:11
2019-10-27 15:36:31
Ewelina Szczepanik CANBERRA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 19:35:39
2019-10-27 11:34:32
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 20/CC/Zwykły Art 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 11:18:05
2019-10-27 09:55:26
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 11:18:08
2019-10-27 09:55:00
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 01:36:51
2019-10-27 00:34:35
Stanisław Przedpełski DAYLIGHT WHITNEY V
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
99 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 01:36:54
2019-10-27 00:32:45
Stanisław Przedpełski PICCOLO
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 10/CC/Zwykły Art 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 01:36:57
2019-10-27 00:32:23
Stanisław Przedpełski LA PETITE GUERRIERE
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 01:37:01
2019-10-27 00:31:52
Stanisław Przedpełski DURANO G
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 01:37:06
2019-10-27 00:31:16
Stanisław Przedpełski CANJER HST
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 01:37:13
2019-10-26 23:09:33
Karolina Kicińska ANARION D’OZ
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
94 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 01:37:16
2019-10-26 21:59:20
Alicja Murakowska REDWIND
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 01:37:20
2019-10-26 21:58:03
Alicja Murakowska ANGUS
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:40:30
2019-10-26 20:43:20
Agata Kołaczyk GORAN
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:40:49
2019-10-26 20:42:38
Bartosz Gauza CLASSY GIRL SINIA Z
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:40:59
2019-10-26 20:38:52
Bartosz Gauza IBLUE
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 12:49:34
2019-10-26 20:35:52
Magdalena Ćwik KICKARA TS
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:43:26
2019-10-26 20:32:13
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 12/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
87 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:41:17
2019-10-26 20:31:41
Gabriela Janiszewska EPSON MK
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:41:21
2019-10-26 20:31:16
Aleksandra Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 2x 4/LL/Towazryski Pony Games Debiuty
  • 2x 14/LL/Towazryski Pony Games Debiuty
85 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:41:24
2019-10-26 20:30:42
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:41:31
2019-10-26 20:30:09
Karolina Lisowska WILLA NOVA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 12/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
81 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:41:51
2019-10-26 20:28:31
Julia Koziczak FINEZJA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:41:58
2019-10-26 20:27:57
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:42:17
2019-10-26 20:26:33
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:42:27
2019-10-26 20:26:00
Maja Bella Friedman CONQUESTINA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:42:36
2019-10-26 20:25:21
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:42:44
2019-10-26 20:24:27
Natasza Kaczmarek KISS ME W
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:42:49
2019-10-26 19:14:55
Ewelina Falkowska FINLANDINA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:43:02
2019-10-26 17:41:51
Maja Śledzik AGROPOINT LIBBENÖ
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 11:53:23
2019-10-26 11:30:09
Marta Baczyńska ROSOMAK
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
71 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 10:33:22
2019-10-25 09:41:03
Barbara Pełka PIRLO
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 10:33:27
2019-10-24 23:00:03
Wiktoria Zakroczymska LILA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 10:33:30
2019-10-24 22:40:55
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 10:33:37
2019-10-24 21:50:05
Michał Mordzelewski MERCEDES
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 10:33:43
2019-10-24 21:49:23
Michał Mordzelewski CLANET
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 21:41:25
2019-10-24 21:08:57
Julita Biszewska LAQUINA W
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:34:28
2019-10-24 19:58:58
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 21:41:32
2019-10-24 18:55:54
Gaja Raszewska CORELLA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 21:41:35
2019-10-24 18:55:07
Gaja Raszewska DRAGON
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 17:06:24
2019-10-24 16:54:09
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 17:06:28
2019-10-24 16:14:54
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 13:14:10
2019-10-24 13:09:36
Julia Sopińska MACLAREN
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 13:14:12
2019-10-24 12:20:28
Agata Balcerzak MATTERHORN
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
50 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 13:14:15
2019-10-24 11:55:08
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 07:17:29
2019-10-23 21:33:59
Mirzat Sabitov CALINA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 08:56:22
2019-10-23 20:25:41
Anna Michalska LAVITA-L
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 20:08:52
2019-10-23 19:31:20
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 20:08:58
2019-10-23 19:30:18
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 12:39:28
2019-10-23 12:28:53
Herbert Szrajer UCCELLA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 12:39:24
2019-10-23 12:28:22
Sylwia Kotwica MAŚLAK
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 21:13:00
2019-10-23 02:00:31
Paulina Rudzka CAMILLO SONG
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 21:12:42
2019-10-23 02:00:07
Paulina Rudzka CANTUCCINI
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 22:20:32
2019-10-22 21:07:27
Kamila Wichrowska ATLETA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 18:25:45
2019-10-22 17:15:30
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 17:52:33
2019-10-22 15:12:10
Karolina Łącka SUN PAULA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 13:55:17
2019-10-22 12:54:11
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 08:32:32
2019-10-22 08:21:13
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 08:32:34
2019-10-22 08:20:25
Cezary Kalinowski SCARTO II
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 08:32:38
2019-10-22 07:38:15
Sandra Trelińska JORDAN
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 08:32:42
2019-10-22 07:37:53
Amelia Trelińska BOLIVIA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 21:53:45
2019-10-21 21:51:13
Patryk Mordaka SZALONA LULU
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 21:53:49
2019-10-21 21:47:41
Patryk Mordaka KILLER BOY
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 21:53:55
2019-10-21 21:47:11
Patryk Mordaka FUKS
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 18:17:22
2019-10-21 21:46:24
Anna Białas FINISH
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:03:47
2019-10-21 21:46:01
Mateusz Sputowski GERY
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 21:54:10
2019-10-21 21:45:30
Julia Oliva HARBAS
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 21:54:13
2019-10-21 21:44:57
Maria Mordaka FINLANDIA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 21:54:17
2019-10-21 21:44:33
Emilia Krześlak GOLDEN II
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 21:54:21
2019-10-21 21:44:09
Anna Białas CASSIDERO
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 21:54:28
2019-10-21 20:10:21
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 19:23:06
2019-10-21 18:31:07
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 16:04:13
2019-10-21 15:12:18
Agata Bugała EUFRAT
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 14:32:42
2019-10-21 14:11:32
Kaja Sosnowska MY LORD
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 14:32:43
2019-10-21 14:11:03
Kaja Sosnowska CHAPEAU BAS
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 13:42:51
2019-10-21 13:07:57
Mirzat Sabitov ATUAN
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 13:42:55
2019-10-21 13:07:12
Jakub Florczak BASANTI
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 13:42:58
2019-10-21 13:06:38
Irmina Szybka PANDA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 13:43:01
2019-10-21 13:04:04
Irmina Szybka OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 13/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 13:43:04
2019-10-21 13:02:21
Irmina Szybka E-MAIL
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:43:08
2019-10-21 11:53:17
Klara Kostrzewa KING OF ROCK
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 21:43:13
2019-10-21 11:49:39
Klara Kostrzewa KALAHARI ROCK
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 09:07:24
2019-10-21 11:44:12
Klara Kostrzewa I-ROCK FLOWER
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.1.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:47:19
2019-10-21 11:41:06
Jan Buller CO TY NA TO
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/Zwykły Art 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:47:13
2019-10-21 10:59:21
Aleksandra Małachowska DOSIA
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:47:09
2019-10-21 10:57:53
Beata Biczysko DOSIA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL60cm z trafieniem w norme czasu Dotatek S
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:47:05
2019-10-21 10:55:14
Beata Biczysko CHARITA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczyk Patrycja Brak
2006 (JM.)
Brak
2. Antczak Dagmara Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
1999 (MJ.)
O038694
3. Bąk Sebastian St. R&S STABLES
S
O003232
4. Balcerzak Agata Kielecki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O055724
5. Barzdo Antonina Kj Zbyszko
2006 (JM.)
O047581
6. Bernacińska Aleksandra BPK
1999 (MJ.)
Brak
7. Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
S
O004792
8. Biczysko Beata KJ Jantar Stryków
S
O009909
9. Biszewska Julita Kielecki Klub Jeździecki
S
O025702
10. Borowiak Izabela Brak
2001 (J.)
Brak
11. Bugała Agata St. KJ Preria Wilkowice
S
O037388
12. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (J.)
O035772
13. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
1999 (MJ.)
O026797
14. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
15. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
16. Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
S
O044282
17. Cieślak Zuzanna St. R&S Stables
2001 (J.)
O038479
18. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
19. Czajkowska Dorota BPK
2003 (J.)
brak
20. Czechowicz Monika SKJ HorseProfi Łódź
S
O033516
21. Dąbrowska Dominika bpk
2002 (J.)
brak
22. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (J.)
O042919
23. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
S
O004796
24. Falkowska Ewelina Equikam Sp. z o.o.
2005 (JM.)
0041596
25. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o.
2003 (J.)
O041726
26. Florczak Jakub KJ Janowice
2004 (JM.)
O057060
27. Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1999 (MJ.)
O024587
28. Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
2004 (JM.)
O046368
10195911
29. Fraczkowska Roksana Kj Infernal Team
2009 (Mł.)
Brak
30. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
31. Frontczak Barbara KS Happy Horse
2003 (J.)
O034120
32. Galińska Gabriela Łódzki Klub Jeździecki
2009 (Mł.)
Brak
33. Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
S
O006704
34. Gawlińska Marta JKS Salio
S
123456
35. Gburzyński Grzegorz Equikam Sp. z o.o.
S
O049026
36. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
37. Głoskowska Maja KJ Infernal Team
2014 (Mł.)
brak
38. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
39. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
40. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O034398
41. Hejduk Aleksandra JKS Salio
2003 (J.)
O044701
42. Hejger Marta KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O006053
43. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O047941
44. Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
S
O019271
45. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (J.)
O039284
46. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
47. Kaczmarek Natasza St. R&S STABLES
2010 (Mł.)
Brak
48. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
49. Kamiński Jan Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O003136
50. Kaźmierczak Maria Kj Zbyszko
2005 (JM.)
Brak
51. Kicinska Karolina Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
S
O043139
52. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O040167
53. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O040166
54. Kołaczyk Agata SJ Turzyn
2002 (J.)
LZRWZJ/4787/19
55. Kołodziejczyk Milena Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
O050091
56. Komorowska Alicja SJ Poster Piaseczno
2000 (MJ.)
O025592
57. Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
S
O003774
58. Koszuta Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O052861
59. Kotecka Malena Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2007 (JM.)
O045956
60. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (JM.)
O045959
61. Kotwica Sylwia Kielecki Klub Jeździecki
S
O007203
62. Kowalski Hubert KS Equiright Warszawa
S
O050057
63. Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
S
O004095
64. Koziczak Julia St. R&S STABLES
2006 (JM.)
brak
65. Król Joanna Nn
2002 (J.)
Brak
66. Kruk Emilia bpk
2003 (J.)
brak
67. Kruszewska Ludwika KJ SO Łąck
1998 (MJ.)
O031416
68. Krysztofiak Nadia JKS Salio
2014 (Mł.)
-
69. Krysztofowicz Oliwia KJRoka
2005 (JM.)
O050157
70. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O036779
71. Krześlak Emilia KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O048393
72. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
73. Kunikowska Karolina JKS Salio
S
O040265
74. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
75. Kuszka Jagoda KJ Zbrosławice
2001 (J.)
O027311
76. Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda
S
O009929
77. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
brak
78. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1998 (MJ.)
O020738
79. Lisowska Karolina St. R&S Stables
2005 (JM.)
Brak
80. Lisowska Monika Stowarzyszenie R&S Stables
S
Brak
81. Łącka Karolina BPK (MAZ)
S
O021929
82. Machniewicz Aleksandra St. R&S STABLES
2012 (Mł.)
Brak
83. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
84. Małachowska Aleksandra BPK
2003 (J.)
Brak
85. Marciniak Magdalena Brak
2007 (JM.)
Brak
86. Markiewicz Patrycja Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O033077
87. Markowska Izabela JKS SALIO
S
brak
88. Michalczak Zuzanna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2002 (J.)
O047685
89. Michalska Anna Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2007 (JM.)
O048675
90. Michalska Lena SKJ HORSEPROFI Łódź
2009 (Mł.)
brak
91. Michalska Urszula brak
S
brak
92. Mielczarek Oliwia KJ Janowice
2004 (JM.)
O057356
93. Mikutel Sylwia Klub Sportowy Stangret
2006 (JM.)
O043045
94. Milc Filip Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O036158
95. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
96. Miller Nikola Klub Jeżdziecki Salio
2005 (JM.)
0054927
97. Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
98. Mordaka Maria KJ Infernal Team Golesze Duże
2005 (JM.)
O048392
99. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (MJ.)
O019196
100. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
101. Mroczek Zuzanna juks abakus kaczyna
O050772
102. Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
1998 (MJ.)
O039805
103. Murzyńska Katarzyna bpk
2002 (J.)
brak
104. Niezgoda Grażyna Ludowy Klub Jeździecki GABON
S
O006208
105. Niezgoda Grażyna LKJ Gabon Walewice
S
O006208
106. Oblizajek-Link Weronika KJROKA
S
O024727
107. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
108. Olawa Vel Olawińska Zuzanna SKJ Horseprofi Łódź
2005 (JM.)
O052913
109. Olejniczak Maria KJ Arabika
2011 (Mł.)
Brak
110. Oliva Julia Bpk
2003 (J.)
Brak
111. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (J.)
O034676
112. Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
O009229
113. Ostrowska Oliwia St. J Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
O052862
114. Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice
S
O028769
115. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
116. Pawłowska Hanna LKJ Gabon Walewice
2002 (J.)
O037401
117. Pawłowski Marek Walewicki klub jeździecki GABON
S
Brak
118. Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
S
O006573
119. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
120. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (JM.)
O038749
121. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
122. Polczyk Magdalena KJ Infernal Team
S
O028673
123. Pomiankowska Julia Ks Jumping Team Wiercany
2010 (Mł.)
brak
124. Pozna?ska Aleksandra JKS Karolina
2002 (J.)
O036636
125. Prochowska Małgorzata KJ Jantar Stryków
S
brak
126. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O001821
10025825
127. Puto Zuzanna TKJ Garbówek
2005 (JM.)
LZPZJ/1939/19
128. Raszewska Gaja KJ Rock Horses
2005 (JM.)
O046522
129. Rogalska Rita Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2002 (J.)
O038349
130. Rosak Alicja SKJ Horseprofi Łódź
2002 (J.)
O041550
131. Rosiak Cyryl JKS Salio
2004 (JM.)
O044692
132. Rudzka Paulina KS Stangret Kielce
2000 (MJ.)
O026694
133. Sabitov Mirzat KJ Janowice
S
O006244
134. Sakrajda Maria KS Happy Horse
2005 (JM.)
O049445
135. Sendalska Katarzyna KJ Infernal Team
S
O025213
136. Sierakowska Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047679
137. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
138. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (J.)
O035603
139. Skąpska Aleksandra KJ Picador Dziuplina
2000 (MJ.)
O036344
140. Skorupa Karina Klub Sportowy Happy Horse
2007 (JM.)
brak
141. Śledzik Maja Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2005 (JM.)
Brak
142. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O000889
143. Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp. z o.o.
1999 (MJ.)
O013680
144. Sosnowska Kaja Kielecki KJ
S
O013932
145. Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O041775
146. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
147. Szrajer Herbert KKJ Kielce
S
O000827
148. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
149. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team
2010 (Mł.)
brak
150. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
151. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
152. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
153. Trelińska Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O040528
154. Trelińska Sandra Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O055373
155. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
156. Urbańska Natalia ...
2007 (JM.)
Brak
157. Wanat Zuzanna
158. Wąsiewicz Julia KJ Zbyszko
2005 (JM.)
O044689
159. Ważyński Marcel LKJ Gabon Walewice
S
O040073
160. Wetmańska Jagoda Klub Jeździecki Arabika Łódź
2005 (JM.)
brak
161. Wichrowska Kamila Tuszyński KJ Garbowek
S
O012507
162. Wiese Julia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031143
163. Willamowicz Dagmara Łódzki klub jeździecki
2006 (JM.)
O052949
164. Woźniak Stanisław Brak
2011 (Mł.)
Brak
165. Zakałużna-Żerebecka Anna KJ Zbrosławice
S
166. Zakroczymska Wiktoria bpk
2006 (JM.)
brak
167. Zawadzki Daniel Polska Akademia Jeździecka Warszawa
S
O034607
168. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
169. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
170. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

109

A CATOKI HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
O: Agata Mitrowska
B: Christina Martens
K022778 DE431316680210
2.

146

AGROPOINT LIBBENÖ Hanover POL 2008 Klacz ciemnogniada/168 F: Leonce
M: Persona
O: Justyna Śledzik
B: Dombóvári Imre
Brak BS080490000
3.

220

AHUNTER NN POL 2012 Wałach gniada/mk:155 F: nn
M: nn
O: Martyna Kmiecińska-Wasiak
B: brak
bak brak
4.

197

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
5.

172

ALLEGRA S SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Top Gun Semilly / Tati Du Palis
M: Arabella / Aldube Z
O: -
B: -
K027487 616009520028512
6.

191

ALMQUIST SP POL 2011 Wałach gniada/165 F: Quasimodo Van De Molendreef
M: Albufeira
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K018542 616009510353811
7.

296

AMERIGO sp 2015 ogier kaszt. F: Weltstein
M: Alfa
O:
B:
616009660852015
8.

154

ANARION D’OZ SF FRA 2010 Wałach gniada/170 F: Kannan
M: Tiwele D’Oz / Calvaro
O: Karolina Kicińska
B: Francja
K019753
9.

148

ANGUS WLKP POL 2006 Wałach gniada/170 F: /
M: /
O: Łukasz Siekierski
B: Joanna Gościniak
K027763 brak
10.

193

ANTAR Kuc Conn. POL 2011 Wałach gniada/kuc:137 F: Ares
M: Antalya Borderi
O: Arkadiusz Hamczyk
B: xxx
K024175 616013670100611
11.

291

APART Małopolska POL 2014 Wałach siwa/166 F: Paszkwil
M: Algida
O: Józef Maciak
B: Tomasz Zając
brak 616006570172214
12.

201

ARAMIS SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Ladykracher 8
M: Aronia
O: Anna Zakałużna- Żerebecka
B: ———
—- 6160095400811
13.

287

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
14.

253

ASTENIA II Małopolska POL 2015 Klacz kara/kuc:154 F: Agat
M: Asanti
O: Marek Pawłowski
B: Podkańska-Dziubińska Katarzyna
K028020 616006580371815
15.

36

ATLETA HOL POL 2004 Wałach gniada/Brak F: Ever for pleasure
M: Atletyka
O: Kamila Wichrowska
B: Piotr Wiese
K008358 616009590045504
16.

199

ATOS Typ Szlachetny POL 2004 Wałach gniada/. F: NN
M: Ariadna
O: Tomasz Zalasa
B: Adam Świda
K013500
17.

9

ATUAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: For Leo
M: Aza
O: Myrzat Sabitov
B: Myrzat Sabitov
K027456 616009592089113
18.

265

AWANGARDA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Vittorio / Rosey
M: Allez Pologne / Be my Guest
O: Agnieszka Milc
B: Krzysztof Leszczyński
K026631 616009520019112
19.

262

BARNABA Małopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada/mk:160 F: Wareg
M: Bohema
O: Wojciech Wetmański
B: Wojciech Wetmański
brak 616006580409014
20.

10

BASANTI Meklemburska POL 2008 Klacz siwa/170 F: -
M: -
O: Małgorzata Florczak
B: W. Maik i F. Walter
K020163 -
21.

213

BEATRYCZE MAŁ POL 2014 Klacz kara/mk: F: Emetyt
M: Birma
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
Brak
22.

249

BEAUTIFULL LADY Z Zangersheide BEL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: BY CERA D'ICK
M: Waikiki (Corland)
O: Sebastian Bąk
B: W. Malisart
K027791 056015Z55686515
23.

167

BISIA Wielkopolska POL 2006 Klacz kasztanowata/mk:151 F: Bastion
M: Białogłowa
O: Karolina Filipiak
B: Dariusz Markiewicz
brak POL007610222206
24.

53

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
O: Tomasz Tobiszewski
B: Dorota Zauszkiewicz
K014346 POL009661245008
25.

94

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa/173 F: NICE BOY
M: BRYZA
O: Anera Chmaj-Szmidt
B: Zbigniew Kruk
616009590014513 616009590014513
26.

34

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz gniada/163 F: Placido / Animo
M: Bajka / Louis
O: Dominik Treliński
B: HODOWLA INDYKÓW U.A. ZAWIŚLOK
K013781 616009540075409
27.

227

BONA KUC POL 2001 Klacz siwa/kuc:149 F: Walor
M: Balerina
O: Violetta Kania
B: Lawin Janusz
K011147 114663
28.

185

BRANDY SP POL 2012 Klacz gniada/163 F: Maaik
M: Bagazja
O: Paweł Frąckiewicz
B: SK Pępowo
K026639 616009610046712
29.

271

BUHAWI Typ Szlachetny POL 2009 Wałach skarogniada/mk: F: Monsun
M: Enja
O: Barbara Frontczak
B: NN
K026350 616999592000409
30.

196

C' SPEEDY RAIDER Kuc Walijski POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:Xx F: Frankenhoeh' Vitalise
M: Coelenhage's Sally
O: Andrzej Gloskowski
B: Tomaszewska Anna
Brak Xxx
31.

117

CALINA SP POL 2006 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Callie Z / Calvin Z
O: Dorota Brzezińska-Grabarczyk
B: Roman Barlik
K014764 POL009610164306
32.

280

CALINGKA KWPN NED 2007 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Trojka DML / Emilion
O: ARCHIPP Kozanecki
B: Leista
K016369 528003000703008 103NS05
33.

31

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
O: Jan Kalinowski
B: Witold Polowczyk
K024018 616009610036513
34.

267

CAŁKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Barros
M: Cyrkonia
O: Stanisław Marchwicki
B: Jan Krzyżoszczak
K025105
35.

111

CAMILLO SONG HAN GER 2007 Wałach gniada/168 F: Now Or Never M / Voltaire
M: Allegra Giulia / Argentinus
O: Ewa Rudzka
B: Niemcy
K011984 DE431313908607
36.

164

CANBERRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Rytm /
M: Corvetta / Giacomo
O: Ewelina Szczepanik
B:
K027322 616007520034112
37.

153

CANJER HST HOL DEU 2010 Wałach gniada F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
O: Anna Kiełb
B:
K022704 DE421000297810
38.

58

CANSTINA HAN GER 2010 Klacz gniada/185 F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
O: Justyna Żółtowska
B:
K017813 DE431317000810
39.

112

CANTUCCINI HOL GER 2014 Wałach gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Viola XI / Calato
O: Ewa Rudzka
B: -
K026627 DE421000063414
40.

143

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: Violetta Jodłowska Cieślak
B: Piotr Wiese
K016223 POL009610190207
41.

241

CAREWICZ Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Acorino
M: Carola
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K017867 POL009580499008
42.

293

CASALI Holsteiner Warmblut POL 2014 Klacz siwa/168 F: Casall
M: Z-NewSunshine
O: Stanisław Marchwicki
B: Witold Szydełko
K026729 Brak
43.

28

CASSIDERO Deutsches Sportpferd POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cassineto
M: Xxxxx
O: Kazimierz Mordaka
B: Xxxx
Brak DE 455-6700870-11
44.

211

CHACCO-BOY MEKL GER 2009 Wałach gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Piorella / Primar
O: Zbigniew Szrejder
B: Kerstin Makowei
K026270 DE427270537609
45.

16

CHAPEAU BAS OLD NED 2011 Ogier siwa/173 F: Cassini Gold / Cassini I
M: Exit Ten / Exit to Nowhere
O: Kaja Sosnowska Niemczuk
B: -
K021676 DE418182524111
46.

2

CHARITA SP POL 2013 Klacz gniada F: Chaltaire Z /
M: Casandra / Lasko
O: Beata Biczysko
B: Mateusz Michalski
K024850 616009670094213
47.

140

CIA MALICA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
O: Rafał Janiszewski
B:
K016875 DE421000423009
48.

161

CISALL FS Niem. Sport. POL 2009 Wałach gniada/171 F: Ciacomo
M: Salanda FS
O: Mariusz Skąpski
B: Matthias Schulze
K018423 DE456570343309
49.

131

CLANET Holsztyn POL 2009 Wałach skarogniada/173 F: Clinton I
M: new origin
O: Jakub Kłęk
B: Sergiej Małgorzata
brak brak
50.

134

CLASSY GIRL SINIA Z Zangersheide POL 2010 Klacz gniada/171 F: Calvino Z
M: ABC my girl sinia Z
O: holandia
B: holandia
LKRWZJ/5130/19 056015Z55660710
51.

5

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Aravel Waro / Luron
M: Cama / Componist
O: Joanna Zielke
B: Bogdan Bryniak
K011555
52.

189

COMODO Westf. POL 2009 Wałach gniada/163 F: Concetto
M: Falkenhof's Loreen
O: Filip Piechowiak
B: Montis Sp.Zoo
K016813 DE441411199409PZJ
53.

142

CONQUESTINA WLKP POL 2009 Klacz kasztanowata/-- F: Conquest boy
M: Impresja
O: Maciej Strzeszewski
B: Józef Rzepka
K019377 616007661217209
54.

275

CORDOBA Małopolska POL 2004 Klacz kara/mk: F: Ros
M: Chełmża
O: Miller Sława
B: Sadowski Mirosław
brak POL 006 59 00143 04
55.

125

CORELLA Oldenburski POL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Centadel
M: Charlina Z
O: Gaja Raszewska
B: Gaja Raszewska
K027869 LKGRPZJ/221/19 103QP71
56.

250

CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z ZANG BEL 2015 Wałach gniada/172 F: Corydon Van T&L / Cornado I
M: Gracieuse VD Thijshoeve / Wandor Van De Mispelaere
O: Sebastian Bąk
B: LOZERHOF BVBA
K027788 056015Z55748015
57.

62

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
58.

186

CYANDRA HOL GER 2004 Mare darkbay F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
O: Tomasz Milczarek
B:
K014412 DE421000254404
59.

225

DAKOTA KWPN NLD 2008 Wałach siwa F: Zurich
M: Irma Donna
O: Łukasz Wyszkowski
B: J.W.& A.P. Jurrius
K017880 528003000808119
60.

163

DALIA MŁP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Browar
M: Dąbrowa / Enjoy Plan
O: Marcin Olawinski
B: SKi Iwno
K020297 616006610076511
61.

206

DAMA SERCA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Emetyt /
M: Dama Dworu / Pick Wick
O: Hubert Rosak
B: SK Walewice
K013403 616006590280207
62.

188

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada/- F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
O: Rinaldo Kiecoń
B: -
K014234 528003000806018
63.

183

DAR-S SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Vandamme / Guidam s.f.
M: Dragonada / Canadian Winter
O: Daniel Zawadzki
B: Kazimierz Skrzypczyński
K018837
64.

246

DECOLA TS POL 2011 Klacz kara F: Aktyw /
M: Deborah /
O: Milena Paszkiewicz
B: Krzysztof Nowotka
brak
65.

237

DELICJA Wielkopolska POL 2006 Klacz ciemnogniada/165 F: Denar
M: Dzida
O: Maciej Krukowski
B: Artur Pleszewa
brak POL007610147106
66.

214

DESANT WLKP POL 2013 Mare palomino F: Z
M: Z
O: Piotr Koszuta
B: Z
Brak
67.

256

DIABLO SP POL 2007 Wałach kara/165 F: Ancymon
M: Dolina
O: Monika Lisowska
B: Pracki wacław
Brak Brak
68.

86

DIAMENT SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Landos II / Lord
M: Doltella / Elvis
O: Aneta Ostrowska
B: L. Bieniek
K022773 616009592048813
69.

184

DIANA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/. F: Bishof L
M: Donnerdamme L / Dobrock
O: Florczak
B: KJ Alexander
K011520 11593 POL009580228105
70.

165

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
O: Jacek Kulpa
B: Krzysztof Lica
K008077 POL009530041603
71.

238

DISNEY Hanower POL 2008 Wałach kara/174 F: Nn
M: Nn
O: Anna Woźna
B: _
Brak Brak
72.

278

DONNA STAR SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Lord Star
M: Darola
O: Anna Kazimierczak
B: Piotr Okoń
616009530053912 Brak
73.

218

DORILLA W WLKP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Doris / Elpar
O: Julia Wiese
B: Renata Wójcik
K019513 616007520108709
74.

3

DOSIA KUC POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:140 F: NN
M: Nn
O: Zuzanna Poklewska-Parra
B: NN
0000 1234
75.

4

DOSIA Typ Prymitywny POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Krzysztof Workert
B: Leszek Kwietniak
Brak 616999660578411
76.

212

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada/// F: Marino
M: Deportacja
O: Ludwika Kruszewska
B: //
K023618 //
77.

126

DRAGON MŁP POL 1999 Wałach siwa/163 F: nn
M: nn
O: Gaja Raszewska
B: Gaja Raszewska
K027052 B0110062S
78.

242

DUMKA SP POL 2006 Klacz skarogniada/160 F: Hort
M: Dolina
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023206 009580544006
79.

152

DURANO G KWPN NED 2008 Wałach siwa/175 F: Canturano / Canturo
M: Zienna G / Indorado
O: Buena Piotr Badowski
B: Stoeterij Gaesbeek
K012657 528003000813564 103XW95
80.

13

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
O: Irmina Szybka
B: Janusz Strzechowski
K005968 009590041800
81.

219

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K021535 616007520031711
82.

182

EDUARDO RED WINE Z ZANG. POL 2014 Ogier kasztanowata/167 F: E-Star
M: Guidame ST / Guidam
O: Witold Szulc
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K027462
83.

251

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Wnning Girl / Indorado
O: Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
B: Tina Mc Dermott
K023908 528003200912983 105GB16
84.

288

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Zofia Teper
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
85.

136

EPSON MK SP POL 2014 Wałach gniada F: Mrino /
M: Elektra MK / Anero
O: Sebastian Bąk
B: Marek Kucharski
K026814 616009600086214
86.

137

EQUEENPASSION LAVITA Kuc Walijski POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbird 75372 /
M: Millcroft Lyra / Cwrtycando Caradog
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127 826046020168643
87.

277

ESCARDO SP POL 2011 Wałach gniada/165 F: N
M: N
O: Mikutel
B: N
K020011
88.

71

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach skarogniada/175 F: Carlos DZ
M: Europa
O: Piotr Kaliciński
B: Stefan Dziewięcki
K025190 616009610018414
89.

252

ESTRELIA MK SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/167 F: Rasch
M: Echeveria (LANDOS)
O: M.K.
B: M.K.
brak 616009600207815
90.

248

ETRES Czysta Krew Arabska POL 2010 Wałach siwa/mk:158 F: Odys
M: Emanza
O: Anna Jasińska- Ciszewska
B: Wiesław Brudnicki
K022992 -
91.

129

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
O: Monika Jaworska
B:
K024086 616009640083212
92.

18

EUFRAT SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Dresk
M: Euterpe
O: Agata Bugała
B: SK Kalników
LKRWZJ/1454/18 POL009630256806
93.

243

EVEREST M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/180 F: Nice boy
M: Eneida
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K019271
94.

255

EWELINA Typ Szlachetny POL 2009 Klacz inna/160 F: Rambo
M: Era
O: Czesław Słaby
B: Kinga Kmieć
Brak Brak
95.

19

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
O: Anna Lipińska
B: Hendrix Stal
K020403 528003201006544
96.

170

FELLOW KWPN POL 1111 Wałach gniada/11111 F: gentle-s
M: cornelia
O: przemyslaw mroczek
B: zzzzz
1111 1111
97.

300

FELLOW KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Gentle-S D'09 /
M: Cornelia / Unaniem
O: A. Mościcka
B:
K023210 528003201012131
98.

254

FIDŻI SP POL 2008 Klacz gniada F: Cisoń
M: Figa / Ozarro
O: Hanna Pawłowska
B: SK Walewice
K013398 009590155908
99.

139

FINEZJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: NOBODY
M: Figurantka
O: Czynel
B: Kmieć Tomasz
Brak
100.

228

FINISH SP POL 2014 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K024999 616009591022814
101.

215

FINLANDIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Qulester /
M: Finola Cord / Concord
O: Adrianna Ostrowska
B: Adrianna Ostrowska
K025610 616009592005814
102.

26

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K016865 616009590230709
103.

145

FINLANDINA PK SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/164 F: Landino
M: Fascynacja
O: Mariusz Kleniuk
B: Mariusz Kleniuk
K009540 10622
104.

282

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa/170 F: HOUSTON
M: CHANAC VAN T&L
O: Pankiewicz Ireneusz
B: N.V. T&L KERKSTRAAT
BRAK 056007000F50039
105.

72

FOCUS OS POL 2012 Ogier kara/170 F: Fidjy of Colors
M: Nanette
O: Angelika Ojczenasz
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K021995
106.

22

FUKS SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022752 616009591054713
107.

181

G - BISZKOPT SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Bischof
M: Gipsy Lady / Faust Z
O: Budziarska Marcelina
B: Budziarska Marcelina
K027458
108.

285

GAJA SP POL 2011 Klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
O: Kamil Wiszniewski
B: -
K020695 -
109.

24

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
110.

239

GIMMICK FIELD KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Rikina-Field
O: Cyryl Rosiak
B: Cyryl Rosiak
K018789
111.

279

GLADIATOR M. POL 2008 Wałach siwa F: Nabucho Du Serein / Ryon d'Anzex xo
M: Gladiola / First Des Termes
O: Marcel Ważyński
B: Stadnina Koni Walewice
K021748 006590153808
112.

27

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
113.

133

GORAN SP POL 2009 Wałach kasztanowata/172 F: Ramadan
M: Godella/Luron
O: Wojciech Kołaczyk
B: SK Prudnik
LKRWZJ/1706/19 brak
114.

234

GORDIASZ SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/172 F: Szkrab
M: Gordia
O: Agnieszka Mlonka
B: SK Prudnik
K021430
115.

299

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf
O: Dorota Daral
B: Dorota Daral
K016388 POL009520050408
116.

174

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
O: Ryszard Kołacki
B:
K011645 POL009690070806
117.

261

GRECJA Typ Prymitywny POL 2009 Klacz kara/kuc:128 F: NN
M: NN
O: -
B: Bogdan Malec
-- 616999630274209
118.

162

GROGORY KWPN NED 2011 Wałach gniada/168 F: Up To Date / Camerino
M: Up To Date / Camerino
O: Aleksandra Skąpska
B: J. Holterman
K026756 528003201104608
119.

147

GWIAZDECZKA-TABUN KUC POL 2006 Klacz gniada/mk:138 F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
O: Sebastian Bąk
B: Stanisław Myśliński
K024418 013630129306
120.

25

HARBAS Czeski Gorącokrwisty POL 2007 Wałach kara/165 F: House Rules
M: Baronka
O: Xxxx
B: Xxxxx
Brak 000044984
121.

29

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
122.

202

HELLADA SP POL 2012 Klacz skarogniada/170 F: Ekwador
M: Hakne
O: Małgorzata Prochowska
B: Małgorzata Prochowska
brak brak
123.

160

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
124.

6

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
O: WK Consult
B: WK Consult
K023627 528003201308543 105WQ93
125.

135

IBLUE KWPN POL 2013 Wałach gniada/168 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: KAKINA
O: HOLANDIA
B: HOLANDIA
brak 528003201303531
126.

217

IKONA SP POL 2015 Klacz inna/165 F: Quester
M: Izyda
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
b b
127.

224

ILIBIA SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: -
M: -
O: -
B: _
K027314 _
128.

171

ILUZION Czeska Krew Gorącokrwoista POL 2005 Wałach skarogniada/166 F: Dantes
M: Idyla
O: Weronika Oblizajek-Linka
B: Ing.Vondracek Lubos
K007906 09574
129.

108

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
130.

259

INKLUZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/162 F: Santiago
M: Inwencja
O: Grażyna Niezgoda
B: Michał Odważny
brak
131.

180

IVARO RED WINE OS POL 2014 Ogier gniada/170 F: It's Me du Mesnil
M: ovinia / Ramiro
O: Witold Szulc
B: Siergiej Małgorzata i Tomasz
K027461
132.

120

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa/- F: B-H Voltaire / Furioso II
M: Carthaga Z / Carthago
O: Natalia Zimnowodzka
B: Stal Everse
K025818 528003201306579
133.

179

JACKPOT KWPN POL 2014 Wałach gniada/164 F: Etoulon VDL
M: Acobada / Acobat II
O: Magdalena Daszczyk
B: J. Wubs
K026841
134.

295

JACKSON PAULOWNA KWPN NED 2014 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno
M: Carthago
O: Stal Hendrix
B: Paulowna
brak
135.

116

JANE VON ROCHERATH BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Cicero / Carthago
M: Gina Von Rocherath / Nonstop
O: Anna Majdzińska
B:
K018829 056002W00292665
136.

178

JARDE-LAND WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Landjonker S
M: Jaxa
O: Agnieszka Leśniak
B: Krzysztof Zdun
K016521 POL007590188507
137.

270

JARY Kuc Walijski POL 1999 Ogier siwa/kuc: F: H-S Jason / Japhet
M: Mulaj /
O: Stanisław Marchwicki
B:
K004933 616013580149599
138.

173

JAŚMIN KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
O: -
B: -
K021920 616999600217912
139.

33

JORDAN Kuc Walijski POL 2007 Wałach siwa/kuc:141 F: STRAYER'S SAMSON
M: ABBERTHOME'S JUDITH
O: Dominik Treliński
B: ZDZISŁAW ŚNIEGUDZKI
K018369 12567
140.

176

JUNIOR 152 OLD GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Junior De Pommes / Jus De Pomme
M: Lady Ginette / Lord Pezi
O: Ryszard Kolacki
B: Jurgen Hoffmann
K026340 DE433331607212
141.

205

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
142.

7

KALAHARI ROCK KWPN NED 2015 Gleiding grey/170 F: Harley VDL
M: Rockella-S
O: WK Consult Wojciech Kostrzewa
B: Klara Kostrzewa
- -
143.

169

KANTJE'S ELTON New Forest Pony POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:11111 F: Orchids Romario 2
M: Kantjes Rowena
O: Przemysław Mroczek
B: qqqqq
1111 111111
144.

292

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 Wałach kasztanowata/164 F: Love Affair
M: Kaloe
O: Paulina Lewandowska
B: Andrzej Herman
brak
145.

208

KAROLA BS WEST POL 2014 Klacz kasztanowata/166 F: Kannan
M: Daylight
O: SO Bogusławice
B: DE
K028342
146.

223

KAZAR M SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/165 F: Solaris
M: Kastelka
O: Maciołek Jarosław
B: Maciołek Jarosław
K024654 -
147.

247

KEES KWPN POL 2015 Wałach gniada/162 F: Rodrigoo vdl
M: Ines
O: Kołodziejczyk Grzegorz
B: 901296 Ned pools paardencemtrum spzoo
K028414 616 0939 002444 19
148.

48

KICKARA TS KWPN GER 2015 Klacz kasztanowata/166 F: Mylord Carthago /
M: Dickara TS / Mr. Blue
O: Magdalena Ćwik
B: M.A. Ter Schure
brak -
149.

21

KILLER BOY SP POL 2012 Wałach gniada/174 F: Imequyl
M: Kasablanka
O: Zakład Betoniarski Kazimierz Mordaka
B: Ciepliński Wojciech
K021248 616009550019012
150.

8

KING OF ROCK KWPN NED 2015 Gleiding chestnut/170 F: E-Star
M: Rockella-S
O: WK Consult Wojciech Kostrzewa
B: Klara Kostrzewa
- -
151.

144

KISS ME W KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Michał Kaczmarek
B: Nn
Brak
152.

264

KOKORICO KWPN NED 2015 Ogier kasztanowata/166 F: I'm Special De Muze /
M: Zeta Jones B / Lupicor
O: Sebastian Bąk
B: Bloem
brak 528003201509930
153.

290

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
O: Samanta Forlini
B: Andrzej Herrmann
K014782 DE441411900208
154.

159

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: Contendor
M: Księżniczka
O: Anna Czajkowska
B: Aleksandra Klamecka
K018124 616009680111609
155.

269

LA LOXLEY L SP POL 2010 Ogier gniada F: Bischof L / Bachus
M: La Paloma L / Lord Kemm
O: Andrzej Lemański
B: KJ Alexander
K018352 616009580307010
156.

151

LA PETITE GUERRIERE WESTF GER 2013 Klacz gniada/167 F: Legendario Listo
M: Alina
O: Łukasz Pięta
B: Karl-Heinz Bruck
K026862 brak
157.

210

LANCERO C CDE ESP 2010 Wałach siwa F: Lucky Boy
M: Indra 05
O: Anna Jagielak
B: Yeguada Cuesta
K026442
158.

123

LAQUINA W HOL GER 2010 Klacz gniada/167 F: Larius W / Landgraf I
M: P-Quinara / Quinar
O: Biszewska Julita
B: Wahl&co
K020690 DE421000544910
159.

198

LATISSIMUS SP POL 2012 Wałach dereszowata/172 F: Chaltaire Z
M: Liwia
O: Rita Rogalska
B: Marta Banaśkiewicz
K023661 616009670032412
160.

38

LAVITA-L SP POL 2010 Klacz gniada/168 F: Alvarez 17
M: Lawa
O: Michalska Paulina
B: Liberski Jan
K018953 616009670071810
161.

240

LEON SP POL 2012 Wałach gniada F: Bischof L
M: Lolanca
O: Stanisław Marchwicki
B: Stanisław Marchwicki
K020655
162.

244

LIBERIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/166 F: Wanderkoning Star II / Wanderkoenig
M: Little Less Conversation / Litas-star
O: Magdalena Roza-Kosma
B: Przemysław Tomeczko
K017206 616009670142809
163.

128

LILA KUC POL 2012 Klacz kara/kuc:138 cm F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Zakroczymski
B:
brak
164.

286

LINCOLN AK SP POL 2013 Wałach kasztanowata/167 F: Erebus / Coniender
M: Lizbona / Lissabon
O: Rajmund Osiński
B: Adsm Kolanowski
K027095 616009611000991
165.

203

LINKWOOD Oldenburger Springpferd GER 2013 Wałach kasztanowata/176 F: Lord Pezi Junior
M: Ginger Lady
O: Justyna Kroc
B: Niemcy
brak DE
166.

229

LOGO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Corleolord L
M: Landora
O: Marcin Kamiński
B: SK Rzeczna
K027829 brak
167.

124

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510
168.

281

LORIDA PP Hanowerska POL 2014 Klacz gniada/171 F: Lordanos
M: Alida
O: Procima sp. z o. o.
B: Procima sp. z o. o.
K027200
169.

168

LUCY SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Domel
M: Lisa Sue
O: Michalczak Wojciech
B: Trzciński Piotr
K019511 616009520004710
170.

177

ŁATA MŁP POL 2016 Klacz gniada/167 F: Dukat
M: Łza
O: SO Mieczownica
B: SO Mieczownica
brak 0066110400516
171.

118

MACLAREN SP POL 2014 Wałach gniada F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
O: Julia Sopińdska
B: Tomasz Jóźwicki
K026229 616009660461614
172.

289

MARINO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Rumianek
M: Miranda
O: Stanisław Marchwicki
B: Mirosław Sadowski
K011139 Brak
173.

113

MAŚLAK SP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Liguister
M: Macavi
O: Sylwia Kotwica
B: Libich Marcin
K014855 POL009590057805
174.

119

MATTERHORN M POL 2012 Wałach ciemnogniada/165 F: Top Gun
M: Maracuja
O: Agata Balcerzak
B: Mirosław Janik
K021441 616006590172912
175.

130

MERCEDES SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corrado boy
M: Mariotta
O: Mivhał Mordzelewski
B: Polska
K026496
176.

166

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Helbich
B: Wilgenburg
K022871 528003000031116
177.

194

MONTENEA Z Z POL 2012 Klacz gniada/175 F: Montender
M: Carenza
O: Katarzyna Sendalska
B: Xxx
K024037
178.

15

MY LORD WESTF POL 2012 Ogier siwa/173 F: Mylord Carthago/ Carthago
M: Atlanta Z / Atlantus Z
O: Leo Jans
B: Karol Niemczuk
K021638 DE 441410044613
179.

92

NANDINA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:143 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / NN
O: -
B: -
K026584 616013520102614
180.

222

NICCO SP POL 2012 Wałach gniada/160 F: nn
M: Nn
O: Monika Żak
B: Monika Żak
K028134
181.

283

NIESPODZIANKA EVITA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc:140 F: TOP EWITA
M: NIKA EWITA
O: JOANNA Pomiankowska
B: BRAK
B RAK
182.

204

NOWIKA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Conte Grosso / Contendro
M: Nowanta / Nameless
O: Angelika Ojczenasz
B: Joanna Łuczaj
K022847 616009670073112
183.

209

OLTEN WLKP POL 2014 Wałach kara/167 F: Etos
M: Olimpiada / Czarczaf
O: Anna Maria Jagielak
B: SK Liski
K028127 616007600220214
184.

272

OMARA VD WELLINGTON BWP BEL 2014 Klacz gniada/170 F: Jenson Van't Meulenhof / Vagabond De La Pomme
M: Karen Van D'Abdijhoeve / Diabeau
O: So Boguslawice
B: -
K027435 056002W00308022
185.

226

OMEGA NN POL 2009 Klacz gniada/mk:150 F: Nn
M: Nn
O: Łukasz Fraczkowski
B: Xxx
Brak Xxx
186.

12

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 F: Lando
M: Taylor O
O: Irmina Szybka
B: J A M. Van Oers
K010838 5280030509101 103FB85
187.

207

PAGANINI SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: Palmira / Landacord
O: Grzegorz Gburzyński
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K024817 616009510342412
188.

298

PALEGRO SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Plotka / Fatim
O: Dorota Daral
B: Dorota Daral
K027151 616009590133914
189.

11

PANDA KUC POL 2004 Klacz siwa/kuc:149 F: Piramidon
M: Mgiełka
O: Irmina Szybka
B: Romuald Wojtczak
K026646 999590485304
190.

221

PANTONINA SP POL 2009 Klacz izabelowata/170 F: Vandamme
M: Partita
O: Łukasz Wyszkowski
B: Andrzej Szewczykowsi
K016417 -
191.

200

PARIS SP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Stakkato Top
M: Palomina
O: Bernacińska Aleksandra
B: Remigiusz Makowski
Brak
192.

235

PASCAL S SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: QULESTER
M: PASJA
O: Kamil Suskiewicz
B: Włodzimierz Skorupski
K014624 BRAK
193.

232

PERŁA WLKP POL 2007 Klacz siwa/170 F: Kreol
M: Poza
O: Łódzki Klub Jeździecki
B: Artur Telicki
brak
194.

65

PICASSO SP POL 2012 Gleiding chestnut F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
O: Nina Milczarek
B:
K020801 616009590104512
195.

150

PICCOLO SP POL 2008 Wałach gniada/172 F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015893 POL009660212408
196.

127

PIRLO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Air Dream / Aircraft
O: Barbara Pełka
B: Krzysztof Tyszko
K010300 DE431310034005
197.

276

PODIAVOLA SP POL 2010 Gleiding grey/168 F: Condiavolo
M: Pot Marigola
O: Karolina Markiewicz
B: Rudiger Wassibauer
K021639
198.

245

POLANDOR SP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Landor S
M: Polinezja
O: Agnieszka Wierzbołowska-Staszak
B: Andrzej Szewczykowski
brak 12195
199.

78

PRIMA PRO WLKP POL 2011 Klacz kara F: Pro Savage /
M: Pogonia / Dłużnik
O: Aneta Ostrowska
B: Mirosław Janik
K021440 616007590006511
200.

236

PROUD OF CARRY PKSP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Nightcarry
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Katarzyna Murzyńska
B: Paulina Wilska
brak 616009530059611
201.

187

QUALITO Z ZANG NED 2011 Wałach gniada/175 F: Quinar Z / Quidam De Revel
M: Characolle Z / Cassini II
O: -
B: -
K022816 056015Z55605811
202.

156

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa/168 F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Wojciech Polowczyk
K018637 POL009610010308
203.

157

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
K017788 616009590268009
204.

155

REDWIND HOL POL 1996 Wałach kasztanowata/167 F: /
M: /
O: Ireneusz Siekierski
B: Blomberg Herman
brak brak
205.

132

ROSOMAK SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Ordon
M: Rosa
O: Paulina Michalska
B: Michalska
K025030 616009540095111
206.

32

SCARTO II SP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Rammstein
M: Sawannah
O: Adrianna Guziuk
B: Jan Tomasz Procajło
K028536 616009630058814
207.

294

SEX APPEAL SP POL 2008 Ogier ciemnogniada/174 F: Aravel
M: Sexicola XX
O: Izabela Markowska
B: Izabela Markowska
brak brak
208.

175

SHUTTERFLY ZZZ POL 1111 Wałach skarogniada/123 F: ss
M: qwer
O: Przemysław B: zx 23456 12345
209.

260

SILVER SPP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: ŁYSKACZ
M: SILEN
O: Lasota Jacek
B: Lasota Jacek
brak 616009592044913
210.

121

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa/- F: Devin du Maury /
M: Skaluna / Lump I
O: Michał Mordzelewski
B: -
K015692 616009540093107
211.

110

SUN PAULA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Puillac de Meia Lua
M: Skrobia
O: Małgorzata Korycka
B: Adam Plata
K019021 616009540079410
212.

141

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:157 F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B: Krzysztof Stelmaszyk
K016290 616009530086909
213.

20

SZALONA LULU SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/162 F: LURON
M: Szaki
O: Kazimierz Mordaka
B: Xxxx
K028413 Xxxx
214.

115

SZUN SP POL 2006 Wałach siwa F: Elf / Fanimo
M: Szleja / Jarabub
O: Sylwester Majdziński
B: Jerzy Stańczak
K013497 POL009590057706
215.

268

TALL KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:140 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Jarosław Budziak
K019624 6169995805865100
216.

122

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates / Corrado I
M: Tamiza / Landjonker S
O: Adam Komorowski
B: Sylwester Kosiński
K021009 616009680087810 105NA11
217.

195

TOYOTA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Talwara / Loxley
O: Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński
B:
K025142 61600951039511
218.

192

TRACJA SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus han./ Stakkato
M: T Chicatora (NDL)KWPN/ Triple KWPN
O: SK Nad Wigrami
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K022584 616009510253413
219.

61

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
O: Nn
B: Elżbieta Grabowska-Piasecka
K024426 616013661404411
220.

114

UCCELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now or Never M
M: Suerte / Stalypso
O: Małgorzata Sajda
B: Hannelore Weygand
K022365 DE431314611812
221.

216

VIWA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/162 F: Love Affair
M: Valencia
O: SO Bogusławice
B: Pol
K024019 616009664000381
222.

190

WARS SP POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Spartacus
M: W Darla
O: SK Nad Nad Wigrami
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
K021010 616009510343412PZJ
223.

263

WIEDŹMIRA MŁP POL 2013 Klacz siwa/165 F: Ramdan
M: Wiedźma
O: -
B: SK Prudik
K023441 616006690058213
224.

233

WILDZANG'S SABIONA Kuc Walijski POL 2002 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: Wildzang's Sundancer
M: Wildzang's Seren Wen
O: Anna Olejniczak
B: H.Valk
brak brak
225.

95

WILLA NOVA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/176 F: Scandic / Solos Carex
M: Willa / Wilawander
O: Renata Bąk
B: Piotr Wiese
K015561 POL009590045704
226.

158

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Bąk Sebastian St. R&S STABLES
350
25
SUM:
375.00
Barzdo Antonina Kj Zbyszko
50
SUM:
50.00
Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
25
SUM:
25.00
Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
25
SUM:
25.00
Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
25
SUM:
25.00
Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
50
SUM:
50.00
Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
25
25
50
SUM:
100.00
Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
200
100
SUM:
300.00
Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
150
SUM:
150.00
Grzesiek Paula KJ Infernal Team
50
75
100
SUM:
225.00
Hejger Marta KJ Akademia Kucania Dawidy
25
450
SUM:
475.00
Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
25
25
300
SUM:
350.00
Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
25
SUM:
25.00
Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
75
25
SUM:
100.00
Komorowska Alicja SJ Poster Piaseczno
50
SUM:
50.00
Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
200
200
SUM:
400.00
Krywult Amelia KJ Infernal Team
25
SUM:
25.00
Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
150
350
SUM:
500.00
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
50
350
SUM:
400.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
100
100
SUM:
200.00
Milczarek Nina KJ Infernal Team
300
SUM:
300.00
Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
75
25
SUM:
100.00
Mordaka Maria KJ Infernal Team Golesze Duże
50
SUM:
50.00
Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
75
SUM:
75.00
Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
25
SUM:
25.00
Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
300
150
100
SUM:
550.00
Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
25
SUM:
25.00
Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
200
SUM:
200.00
Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
100
150
200
50
SUM:
500.00
Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
200
350
75
SUM:
625.00
Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski KJ
350
450
100
75
50
100
25
SUM:
1150.00
Rosiak Cyryl JKS Salio
50
SUM:
50.00
Skąpska Aleksandra KJ Picador Dziuplina
100
SUM:
100.00
Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
75
SUM:
75.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
25
SUM:
25.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
100
350
SUM:
450.00
Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
75
SUM:
75.00
Wiese Julia KJ Dilmar Kobylarnia
25
SUM:
25.00
Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
25
SUM:
25.00
Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
25
SUM:
25.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczyk Patrycja
Brak
DISNEY (238)
2019-11-10
11
2019-11-10
2019-11-10
Antczak Dagmara
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2019-11-09
7
2019-11-09
2019-11-10
47
2019-11-10
63
Bąk Sebastian
St. R&S STABLES
2019-11-09
1
2019-11-09
40
2019-11-10
2019-11-10
55
2019-11-10
35
2019-11-09
33
2019-11-09
2019-11-10
2019-11-10
22
EL CAPONE (251)
2019-11-09
1
350
2019-11-10
7
25
2019-11-10
11
2019-11-09
40
2019-11-09
40
KOKORICO (264)
2019-11-09
2019-11-09
2019-11-10
30
2019-11-10
30
Balcerzak Agata
Kielecki Klub Jeździecki
2019-11-09
2019-11-09
31
2019-11-10
2019-11-10
Barzdo Antonina
Kj Zbyszko
CAŁKA (267)
2019-11-09
17
2019-11-09
36
2019-11-10
47
2019-11-10
4
50
Bernacińska Aleksandra
BPK
PARIS (200)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
2019-11-10
37
Białas Anna
KJ Infernal Team Golesze Duże
2019-11-09
42
2019-11-09
58
2019-11-10
25
2019-11-10
11
FINISH (228)
2019-11-09
29
2019-11-09
30
2019-11-10
24
2019-11-10
11
Biczysko Beata
KJ Jantar Stryków
2019-11-09
26
2019-11-09
23
2019-11-10
2019-11-10
30
DOSIA (3)
2019-11-09
2019-11-09
3
Biszewska Julita
Kielecki Klub Jeździecki
LAQUINA W (123)
2019-11-09
55
2019-11-09
33
2019-11-10
29
2019-11-10
30
Borowiak Izabela
Brak
EWELINA (255)
2019-11-09
34
2019-11-09
20
Bugała Agata
St. KJ Preria Wilkowice
EUFRAT (18)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
37
2019-11-10
1
Buller Jan
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-11-09
5
2019-11-09
37
2019-11-10
2019-11-10
7
Celska Olga
SKJ Beckersport Raszyn
HIP HOP (160)
2019-11-09
7
25
2019-11-09
12
2019-11-10
2019-11-10
18
2019-11-09
21
2019-11-09
2019-11-10
36
2019-11-10
16
Chmaj Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
2019-11-09
12
2019-11-10
41
2019-11-10
25
JUTRZENKA (205)
2019-11-09
60
2019-11-09
2019-11-10
2019-11-10
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
GAJA (285)
2019-11-09
2019-11-09
Ciechański Adam
CSJ Equestro Łódź
LINKWOOD (203)
2019-11-09
8
2019-11-09
11
2019-11-09
1
2019-11-10
12
2019-11-10
30
2019-11-10
37
Cieślak Zuzanna
St. R&S Stables
CARAVELLA (143)
2019-11-09
11
2019-11-09
54
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-11-09
56
2019-11-09
2019-11-10
26
2019-11-10
Czajkowska Dorota
BPK
KUROSAWA (159)
2019-11-09
23
2019-11-09
2019-11-10
75
2019-11-10
Czechowicz Monika
SKJ HorseProfi Łódź
LIBERIA (244)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
2019-11-10
67
2019-11-10
Dąbrowska Dominika
bpk
GORDIASZ (234)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
Darul Maria
KJ w Zagórowie
PALEGRO (298)
2019-11-10
20
2019-11-10
2019-11-10
9
2019-11-10
23
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Stryków
2019-11-09
10
2019-11-09
2019-11-10
7
25
2019-11-10
10
JACKPOT (179)
2019-11-09
43
2019-11-09
11
2019-11-10
19
2019-11-10
2019-11-09
63
2019-11-09
2019-11-10
56
2019-11-10
2019-11-09
2019-11-09
18
2019-11-10
32
2019-11-10
23
2019-11-09
64
2019-11-09
30
2019-11-10
61
2019-11-10
49
Falkowska Ewelina
Equikam Sp. z o.o.
2019-11-09
11
2019-11-09
27
2019-11-10
2019-11-10
28
Florczak Aleksandra
Equikam Sp. z o.o.
DIANA L (184)
2019-11-09
36
2019-11-09
14
2019-11-10
13
2019-11-10
Florczak Jakub
KJ Janowice
BASANTI (10)
2019-11-09
22
2019-11-09
2019-11-10
31
2019-11-10
Forlini Samanta
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
KONTENDRO (290)
2019-11-10
2019-11-10
Frąckiewicz Emma
Pomorska Liga Jeździecka
BRANDY (185)
2019-11-09
31
2019-11-09
19
2019-11-10
12
2019-11-10
8
25
Fraczkowska Roksana
Kj Infernal Team
OMEGA (226)
2019-11-09
19
2019-11-09
30
2019-11-10
8
2019-11-10
23
Friedman Maja Bella
St. R&S STABLES
2019-11-09
16
2019-11-10
14
2019-11-10
6
50
2019-11-09
16
2019-11-09
2019-11-10
52
2019-11-10
Frontczak Barbara
KS Happy Horse
BUHAWI (271)
2019-11-10
38
2019-11-10
Galińska Gabriela
Łódzki Klub Jeździecki
TALL (268)
2019-11-09
1
2019-11-09
2019-11-09
21
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Gauza Bartosz
KJ Sokół Damasławek
2019-11-09
10
2019-11-09
5
25
2019-11-10
6
25
2019-11-10
6
50
IBLUE (135)
2019-11-09
44
2019-11-09
2019-11-10
33
Gawlińska Marta
JKS Salio
2019-11-09
40
2019-11-09
2019-11-10
2019-11-10
Gburzyński Grzegorz
Equikam Sp. z o.o.
PAGANINI (207)
2019-11-09
65
2019-11-09
2019-11-10
74
2019-11-10
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
SKŁADNIA (121)
2019-11-09
1
200
2019-11-09
3
100
2019-11-10
26
Głoskowska Maja
KJ Infernal Team
2019-11-09
6
2019-11-09
6
2019-11-10
6
2019-11-10
1
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
COMODO (189)
2019-11-09
2019-11-09
26
2019-11-10
35
WARS (190)
2019-11-09
13
ALMQUIST (191)
2019-11-09
20
2019-11-09
2019-11-10
9
TRACJA (192)
2019-11-09
45
2019-11-09
12
2019-11-10
9
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (108)
2019-11-09
3
150
2019-11-10
13
Grzesiek Paula
KJ Infernal Team
AKORD (197)
2019-11-09
3
50
2019-11-09
5
75
2019-11-10
2
100
2019-11-10
16
Hejduk Aleksandra
JKS Salio
PASCAL S (235)
2019-11-09
69
2019-11-09
1
2019-11-09
47
2019-11-10
70
2019-11-10
2019-11-10
1
Hejger Marta
KJ Akademia Kucania Dawidy
ECONTERO (219)
2019-11-09
7
25
2019-11-09
1
450
AHUNTER (220)
2019-11-09
40
2019-11-09
28
2019-11-09
7
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
2019-11-09
6
25
2019-11-09
20
2019-11-10
5
25
2019-11-10
1
300
Jagielak Anna
KJ Aldragho Piaseczno
OLTEN (209)
2019-11-09
55
2019-11-09
2019-11-10
71
2019-11-10
48
LANCERO C (210)
2019-11-09
14
2019-11-09
10
2019-11-10
7
25
2019-11-10
Janiszewska Gabriela
St. R&S Stables
EPSON MK (136)
2019-11-09
60
2019-11-09
2019-11-10
16
2019-11-10
2019-11-09
11
2019-11-10
19
2019-11-10
14
Jaworska Monika
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (129)
2019-11-09
4
2019-11-09
9
2019-11-10
46
Kaczmarek Natasza
St. R&S STABLES
KISS ME W (144)
2019-11-09
2019-11-09
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2019-11-09
39
2019-11-09
2019-11-10
21
2019-11-10
2019-11-09
40
2019-11-09
64
2019-11-09
2019-11-10
58
2019-11-10
Kamiński Jan
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
LOGO (229)
2019-11-09
43
2019-11-09
2019-11-09
2019-11-10
28
2019-11-10
2019-11-10
Kaźmierczak Maria
Kj Zbyszko
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Kicinska Karolina
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2019-11-09
2019-11-09
40
2019-11-10
1
2019-11-10
2019-11-10
39
Kołacka Lena
KJ Sokół Damasławek
JAŚMIN (173)
2019-11-09
1
2019-11-09
70
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Kołacka Marianna
KJ Sokół Damasławek
GRANDEZA (174)
2019-11-09
4
75
2019-11-09
8
25
2019-11-10
16
2019-11-10
9
Kołaczyk Agata
SJ Turzyn
GORAN (133)
2019-11-09
20
2019-11-09
2019-11-10
14
2019-11-10
Kołodziejczyk Milena
Klub Sportowy Happy Horse
KEES (247)
2019-11-10
37
2019-11-10
32
Komorowska Alicja
SJ Poster Piaseczno
TENOR (122)
2019-11-09
28
2019-11-09
19
2019-11-10
31
2019-11-10
6
50
Kostrzewa Klara
KJ Rock Horses
2019-11-09
29
2019-11-09
9
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-09
1
2019-11-09
40
2019-11-09
2019-11-10
59
2019-11-10
2019-11-09
1
2019-11-09
67
2019-11-09
2019-11-10
35
2019-11-10
2019-11-10
1
Koszuta Julia
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
DESANT (214)
2019-11-09
2019-11-09
1
Kotecka Malena
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DUMKA (242)
2019-11-09
1
2019-11-09
40
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
CAREWICZ (241)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
EVEREST M (243)
2019-11-10
37
2019-11-10
13
Kotwica Sylwia
Kielecki Klub Jeździecki
MAŚLAK (113)
2019-11-09
1
2019-11-09
61
2019-11-09
2019-11-10
1
2019-11-10
46
2019-11-10
Kowalski Hubert
KS Equiright Warszawa
NICCO (222)
2019-11-09
71
2019-11-09
Kozanecka-Szeliska Aleksandra
KJ Szumawa Bobrowiec
CALINGKA (280)
2019-11-09
2
200
2019-11-10
2
200
Koziczak Julia
St. R&S STABLES
FINEZJA (139)
2019-11-09
40
2019-11-09
2019-11-09
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-09
40
Król Joanna
Nn
DISNEY (238)
2019-11-09
2019-11-09
Kruk Emilia
bpk
DELICJA (237)
2019-11-10
37
2019-11-10
Kruszewska Ludwika
KJ SO Łąck
DOVER (212)
2019-11-09
2019-11-09
2019-11-10
2019-11-10
Krysztofiak Nadia
JKS Salio
GRECJA (261)
2019-11-09
5
2019-11-09
Krysztofowicz Oliwia
KJRoka
ILUZION (171)
2019-11-10
2019-11-10
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
QUALITO Z (187)
2019-11-09
46
2019-11-09
2019-11-10
15
2019-11-10
33
DANTOS (188)
2019-11-09
17
2019-11-09
7
25
2019-11-10
17
Krześlak Emilia
KJ Infernal Team Golesze Duże
2019-11-09
15
2019-11-09
34
2019-11-10
9
2019-11-10
14
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (165)
2019-11-10
3
150
2019-11-10
2
350
Kunikowska Karolina
JKS Salio
DAKOTA (225)
2019-11-09
18
2019-11-09
51
2019-11-10
54
2019-11-10
50
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2019-11-09
53
2019-11-09
2019-11-10
35
2019-11-09
2019-11-10
2019-11-09
6
50
2019-11-09
9
2019-11-10
1
350
2019-11-10
16
FELLOW (300)
2019-11-10
40
2019-11-10
Kuszka Jagoda
KJ Zbrosławice
ESKOBAR (71)
2019-11-09
32
2019-11-09
42
2019-11-10
8
2019-11-10
39
Lasota Jacek
St. J Napoleońska Zagroda
SILVER (260)
2019-11-10
4
2019-11-10
Lewandowska Paulina
Łódzki Klub Jeździecki
APART (291)
2019-11-09
40
2019-11-09
40
2019-11-10
37
2019-11-10
1
2019-11-09
2019-11-09
50
2019-11-10
34
2019-11-10
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2019-11-09
15
2019-11-09
5
100
2019-11-10
4
100
Lisowska Karolina
St. R&S Stables
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-09
10
2019-11-10
10
2019-11-10
52
2019-11-10
1
Lisowska Monika
Stowarzyszenie R&S Stables
DIABLO (256)
2019-11-09
23
2019-11-09
22
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-10
Łącka Karolina
BPK (MAZ)
SUN PAULA (110)
2019-11-09
69
2019-11-09
2019-11-10
2019-11-10
13
Machniewicz Aleksandra
St. R&S STABLES
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
SZUN (115)
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-10
Małachowska Aleksandra
BPK
DOSIA (4)
2019-11-10
13
2019-11-10
9
Marciniak Magdalena
Brak
LEON (240)
2019-11-09
1
2019-11-09
40
2019-11-10
1
2019-11-10
37
Markiewicz Patrycja
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
PODIAVOLA (276)
2019-11-10
2019-11-10
Markowska Izabela
JKS SALIO
2019-11-09
49
2019-11-09
68
Michalczak Zuzanna
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
LUCY (168)
2019-11-09
2
2019-11-09
32
2019-11-10
3
2019-11-10
44
Michalska Anna
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2019-11-09
1
2019-11-09
19
2019-11-09
2019-11-10
1
2019-11-10
2019-11-10
10
2019-11-10
Michalska Lena
SKJ HORSEPROFI Łódź
BISIA (167)
2019-11-09
2019-11-09
17
2019-11-09
2
2019-11-10
2
2019-11-10
2
2019-11-10
22
Michalska Urszula
brak
ETRES (248)
2019-11-09
1
2019-11-09
40
2019-11-09
Mielczarek Oliwia
KJ Janowice
ATOS (199)
2019-11-10
37
2019-11-10
6
2019-11-10
Mikutel Sylwia
Klub Sportowy Stangret
ESCARDO (277)
2019-11-09
65
2019-11-09
40
2019-11-10
30
2019-11-10
1
Milc Filip
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
AWANGARDA (265)
2019-11-09
2019-11-09
25
2019-11-09
16
2019-11-10
17
2019-11-10
35
Milczarek Nina
KJ Infernal Team
PICASSO (65)
2019-11-09
13
2019-11-09
2019-11-10
3
300
2019-11-10
12
CYANDRA (186)
2019-11-09
Miller Nikola
Klub Jeżdziecki Salio
CORDOBA (275)
2019-11-09
6
2019-11-09
Mitrowska Martyna
Stow. SKJ Bobrowy Staw
A CATOKI (109)
2019-11-09
16
2019-11-09
18
2019-11-10
4
75
2019-11-10
8
25
Mordaka Maria
KJ Infernal Team Golesze Duże
2019-11-09
15
2019-11-09
6
50
2019-11-10
11
2019-11-10
29
Mordaka Patryk
KJ Infernal Team Golesze Duże
2019-11-09
57
2019-11-09
2019-11-10
51
2019-11-10
2019-11-09
45
2019-11-09
53
2019-11-10
53
2019-11-10
43
FUKS (22)
2019-11-09
5
75
2019-11-09
10
2019-11-10
17
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
MERCEDES (130)
2019-11-09
54
2019-11-09
24
2019-11-10
55
2019-11-10
CLANET (131)
2019-11-09
35
2019-11-10
19
2019-11-10
20
2019-11-09
8
25
Mroczek Zuzanna
juks abakus kaczyna
2019-11-09
1
2019-11-09
65
2019-11-10
2019-11-10
FELLOW (170)
2019-11-09
35
2019-11-09
Murakowska Alicja
Pałucki KJ Górki Zagajne
ANGUS (148)
2019-11-09
1
300
2019-11-09
11
2019-11-10
REDWIND (155)
2019-11-09
2
150
2019-11-10
3
100
Murzyńska Katarzyna
bpk
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-10
Niezgoda Grażyna
Ludowy Klub Jeździecki GABON
NANDINA (92)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
24
Niezgoda Grażyna
LKJ Gabon Walewice
INKLUZ (259)
2019-11-10
30
2019-11-10
37
Oblizajek-Link Weronika
KJROKA
ŁATA (177)
2019-11-10
2019-11-10
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
FOCUS (72)
2019-11-09
8
25
2019-11-09
2019-11-10
NOWIKA (204)
2019-11-09
38
2019-11-09
21
2019-11-10
Olawa Vel Olawińska Zuzanna
SKJ Horseprofi Łódź
DALIA (163)
2019-11-09
48
2019-11-09
2019-11-10
45
2019-11-10
Olejniczak Maria
KJ Arabika
2019-11-09
2019-11-09
Oliva Julia
Bpk
HARBAS (25)
2019-11-09
27
2019-11-09
2019-11-09
71
2019-11-09
73
2019-11-10
53
2019-11-10
57
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
2019-11-10
5
2019-11-10
36
ARGENTINA (287)
2019-11-10
1
200
2019-11-10
37
Ostrowska Adrianna
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2019-11-09
2
100
2019-11-09
31
2019-11-10
28
2019-11-10
2
150
DIAMENT (86)
2019-11-09
17
2019-11-09
14
2019-11-10
2
200
2019-11-10
10
KAROLA BS (208)
2019-11-09
2019-11-09
2019-11-09
51
2019-11-10
15
2019-11-10
31
DESANT (214)
2019-11-10
1
2019-11-10
56
IKONA (217)
2019-11-09
1
2019-11-09
2019-11-09
26
2019-11-10
1
2019-11-10
1
2019-11-09
4
50
2019-11-09
34
2019-11-10
21
Ostrowska Oliwia
St. J Napoleońska Zagroda
FINLANDIA (215)
2019-11-09
62
2019-11-09
2019-11-10
65
2019-11-10
VIWA (216)
2019-11-09
3
2019-11-09
2019-11-10
2
2019-11-10
Pankiewicz Ireneusz
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-11-09
14
2019-11-09
2019-11-10
49
2019-11-10
21
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (29)
2019-11-09
1
2019-11-09
59
2019-11-10
43
2019-11-10
52
Pawłowska Hanna
LKJ Gabon Walewice
2019-11-09
67
2019-11-09
72
Pawłowski Marek
Walewicki klub jeździecki GABON
FIDŻI (254)
2019-11-10
2019-11-10
Pełka Barbara
JKS Jantar Stryków
PIRLO (127)
2019-11-09
2
200
2019-11-09
1
350
2019-11-10
4
75
2019-11-10
12
Piątkowski Michał
KJ Strzała Krubiczew
LORIDA PP (281)
2019-11-09
13
2019-11-09
22
Pięta Julia
KJ Kapada Wiry
ALLEGRA S (172)
2019-11-09
13
2019-11-09
2019-11-10
57
2019-11-10
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
TRENDY (61)
2019-11-09
2019-11-09
40
2019-11-09
12
2019-11-10
44
2019-11-10
37
Polczyk Magdalena
KJ Infernal Team
TOYOTA (195)
2019-11-09
40
2019-11-09
2019-11-09
6
2019-11-09
40
Pomiankowska Julia
Ks Jumping Team Wiercany
2019-11-09
4
2019-11-09
9
2019-11-10
16
2019-11-10
17
Pozna?ska Aleksandra
JKS Karolina
2019-11-09
22
2019-11-10
26
2019-11-10
12
2019-11-09
28
Prochowska Małgorzata
KJ Jantar Stryków
HELLADA (202)
2019-11-09
37
2019-11-09
27
2019-11-10
23
2019-11-10
20
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie Warszawski KJ
PICCOLO (150)
2019-11-09
15
2019-11-09
2
350
2019-11-10
1
450
2019-11-09
17
2019-11-09
4
100
2019-11-10
5
75
DURANO G (152)
2019-11-09
13
2019-11-09
6
50
2019-11-10
5
100
2019-11-09
14
2019-11-09
8
25
2019-11-10
10
AMERIGO (296)
2019-11-09
25
2019-11-09
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
37
Puto Zuzanna
TKJ Garbówek
ROSOMAK (132)
2019-11-09
2
2019-11-09
1
2019-11-09
13
2019-11-10
24
2019-11-10
21
2019-11-10
4
Raszewska Gaja
KJ Rock Horses
CORELLA (125)
2019-11-09
1
2019-11-09
2019-11-09
24
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-10
60
2019-11-10
DRAGON (126)
2019-11-09
29
2019-11-09
33
2019-11-10
4
2019-11-10
18
2019-11-10
Rogalska Rita
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2019-11-09
34
2019-11-09
2019-11-10
18
2019-11-10
2019-11-10
14
Rosak Alicja
SKJ Horseprofi Łódź
2019-11-09
52
2019-11-09
2019-11-10
45
2019-11-10
27
Rosiak Cyryl
JKS Salio
2019-11-10
1
2019-11-10
3
50
Rudzka Paulina
KS Stangret Kielce
2019-11-09
36
2019-11-09
18
2019-11-10
18
2019-11-09
25
2019-11-09
15
2019-11-10
22
2019-11-10
13
Sabitov Mirzat
KJ Janowice
ATUAN (9)
2019-11-09
8
2019-11-09
44
2019-11-10
42
2019-11-10
24
CALINA (117)
2019-11-09
26
2019-11-09
12
Sakrajda Maria
KS Happy Horse
DECOLA (246)
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Sendalska Katarzyna
KJ Infernal Team
2019-11-09
29
2019-11-09
2019-11-10
2019-11-10
19
2019-11-10
Sierakowska Michalina
St. R&S STABLES
2019-11-09
40
2019-11-09
1
2019-11-09
5
2019-11-10
15
2019-11-10
37
2019-11-10
53
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
PANTONINA (221)
2019-11-09
40
2019-11-10
17
2019-11-10
32
KAZAR M (223)
2019-11-09
1
2019-11-09
49
2019-11-10
33
2019-11-10
ILIBIA (224)
2019-11-09
40
2019-11-09
40
2019-11-10
37
2019-11-10
48
Siucińska Klaudia
Łódzki KJ
PERŁA (232)
2019-11-10
37
2019-11-10
66
2019-11-10
Skąpska Aleksandra
KJ Picador Dziuplina
CISALL FS (161)
2019-11-09
3
100
GROGORY (162)
2019-11-09
19
Skorupa Karina
Klub Sportowy Happy Horse
POLANDOR (245)
2019-11-10
1
2019-11-10
40
2019-11-10
Śledzik Maja
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2019-11-09
2019-11-09
24
2019-11-09
14
2019-11-10
3
2019-11-10
6
2019-11-10
1
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
CASALI (293)
2019-11-09
48
2019-11-09
41
2019-11-10
30
2019-11-10
42
Sopińska Julia
KJ Dziecinów Sp. z o.o.
MACLAREN (118)
2019-11-09
1
2019-11-10
41
2019-11-10
2019-11-09
70
2019-11-09
Sosnowska Kaja
Kielecki KJ
MY LORD (15)
2019-11-09
38
2019-11-09
57
2019-11-10
29
2019-11-10
38
2019-11-09
41
2019-11-09
38
2019-11-10
17
2019-11-10
20
Sputowski Mateusz
KJ Infernal Team Golesze Duże
GERY (24)
2019-11-09
21
2019-11-09
24
2019-11-10
12
2019-11-10
5
75
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
CANBERRA (164)
2019-11-09
47
2019-11-09
9
2019-11-10
22
2019-11-10
36
Szrajer Herbert
KKJ Kielce
UCCELLA (114)
2019-11-09
67
2019-11-09
31
2019-11-10
69
2019-11-10
34
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2019-11-09
23
2019-11-09
16
2019-11-10
8
25
2019-11-10
15
Sztajnert Zofia
KJ Infernal Team
ANTAR (193)
2019-11-09
1
2019-11-09
9
2019-11-10
1
2019-11-10
5
Szybka Irmina
KJ Janowice
PANDA (11)
2019-11-09
40
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
2019-11-10
1
2019-11-10
1
E-MAIL (13)
2019-11-09
35
2019-11-10
37
Teper Zofia
JKSR Michelin Włocławek
EMIR (288)
2019-11-10
27
2019-11-10
15
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
2019-11-10
3
100
2019-11-10
1
350
ZORBA (158)
2019-11-10
2019-11-10
Trelińska Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
BOLIVIA (34)
2019-11-09
1
2019-11-09
40
2019-11-09
9
2019-11-10
64
2019-11-10
2019-11-10
51
Trelińska Sandra
Kielecki Klub Jeździecki
JORDAN (33)
2019-11-09
16
2019-11-09
12
2019-11-10
20
2019-11-10
19
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
2019-11-09
4
75
2019-11-09
2019-11-10
15
RASPBERRY (157)
2019-11-09
33
2019-11-09
32
2019-11-10
18
Urbańska Natalia
...
BEATRYCZE (213)
2019-11-09
40
2019-11-09
46
2019-11-09
2019-11-10
68
2019-11-10
Wanat Zuzanna
TOYOTA (195)
2019-11-10
14
2019-11-10
7
Wąsiewicz Julia
KJ Zbyszko
MARINO (289)
2019-11-09
30
2019-11-09
2019-11-10
51
2019-11-10
50
Ważyński Marcel
LKJ Gabon Walewice
GLADIATOR (279)
2019-11-09
59
2019-11-09
2019-11-10
73
2019-11-10
Wetmańska Jagoda
Klub Jeździecki Arabika Łódź
BARNABA (262)
2019-11-09
32
2019-11-09
15
Wichrowska Kamila
Tuszyński KJ Garbowek
ATLETA (36)
2019-11-09
28
2019-11-09
52
2019-11-10
2019-11-10
Wiese Julia
KJ Dilmar Kobylarnia
DORILLA W (218)
2019-11-09
50
2019-11-09
37
2019-11-10
7
25
2019-11-10
34
Willamowicz Dagmara
Łódzki klub jeździecki
BONA (227)
2019-11-10
1
2019-11-10
62
Woźniak Stanisław
Brak
JARY (270)
2019-11-09
6
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Zakałużna-Żerebecka Anna
KJ Zbrosławice
ARAMIS (201)
2019-11-09
27
2019-11-09
10
2019-11-10
11
2019-11-10
9
Zakroczymska Wiktoria
bpk
LILA (128)
2019-11-09
3
2019-11-09
18
2019-11-10
3
2019-11-10
1
2019-11-10
5
Zawadzki Daniel
Polska Akademia Jeździecka Warszawa
DAR-S (183)
2019-11-09
66
2019-11-09
61
2019-11-10
72
2019-11-10
53
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2019-11-09
7
25
2019-11-09
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo Czosnów
IVY (120)
2019-11-09
58
2019-11-09
56
2019-11-10
2019-11-10
25
Żółtowska Justyna
KJ SO Łąck
2019-11-09
39
2019-11-09
25
2019-11-10
8
25
2019-11-10
27

Number of Riders: 170

Number of Horses: 226

The sum of prizes: 8 300.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl