Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
317 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 23:13:00
2019-10-14 21:24:39
Lena Gabriel BRAVOUR PP
  • 2x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
316 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 20:29:50
2019-10-14 20:29:16
Zofia Steczowicz CHARLIE REGENT
  • 1x 10/HZODiM P-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 11/HZODiM N-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 14/HZODiM P-DK/DiM z oceną stylu DK
  • 1x 15/HZODiM N-DK/DiM z oceną stylu DK
315 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 20:29:42
2019-10-14 20:29:08
Natasza Kaczmarek KISS ME W
  • 1x 1/HZODiM 50/DiM z oceną stylu 50
  • 1x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 17/HZODiM 50/DiM Dokładności 50 Art 238.1.1
  • 1x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
313 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 11:01:31
2019-10-14 10:23:39
Pola Waśniewska EMPEROR'S HILL
  • 2x 9/HZODiM L-DK/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 2x 13/HZODiM L-DK/DiM z oceną stylu DK
312 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 11:00:52
2019-10-14 10:22:51
Gabriela Czarnomska BILLY ROUBLE
  • 2x 9/HZODiM L-DK/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 2x 13/HZODiM L-DK/DiM z oceną stylu DK
311 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 10:59:06
2019-10-14 10:22:13
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 2x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
310 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 09:53:14
2019-10-14 09:00:18
Michał Sieńko ELVIS
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
309 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 09:53:17
2019-10-13 23:07:35
Alicja Poprawa CRAZY PRINCESS
  • 1x 1/HZODiM 50/DiM z oceną stylu 50
  • 1x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 17/HZODiM 50/DiM Dokładności 50 Art 238.1.1
  • 1x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
308 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:10:23
2019-10-13 19:55:15
Tamara Ferenc FANTA-EWITA
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
307 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 13:16:03
2019-10-13 19:26:30
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 1x 23/HZODiM P/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 24/HZODiM N/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
306 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:10:05
2019-10-13 19:18:24
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 2x 15/HZODiM N-DK/DiM z oceną stylu DK
305 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:09:20
2019-10-13 19:11:34
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
304 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:09:17
2019-10-13 19:11:12
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
303 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:09:16
2019-10-13 19:10:31
Karolina Bar R-MEFISTO
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
302 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:08:46
2019-10-13 16:38:09
Kuba Kraśko ARMSTRONG
  • 1x 13/HZODiM L-DK/DiM z oceną stylu DK
  • 1x 14/HZODiM P-DK/DiM z oceną stylu DK
  • 1x 29/P/DiM Finał Dzieci II Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
301 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:09:00
2019-10-13 16:33:29
Aleksander Kraśko PIEROT
  • 1x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
292 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:08:10
2019-10-13 13:48:45
Julia Ganowska PASJONATA PARYS
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
290 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 22:21:26
2019-10-13 07:59:45
Amelia Bąba PURE GENIUS II
  • 1x 1/HZODiM 50/DiM z oceną stylu 50
  • 1x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
284 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:46:18
2019-10-12 18:41:05
Adam Goszczynski POKER
  • 2x 1/HZODiM 50/DiM z oceną stylu 50
  • 2x 17/HZODiM 50/DiM Dokładności 50 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
280 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 10:38:31
2019-10-12 07:57:16
Amelia Lewkowicz SOFIA
  • 2x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
279 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 10:38:36
2019-10-12 07:56:46
Karolina Kwiatkowska GLORY
  • 2x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
278 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 10:38:40
2019-10-12 07:56:15
Kornelia Jurasz ROLEX 2
  • 2x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
277 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 10:38:44
2019-10-12 07:49:09
Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8
  • 2x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 22/HZODiM L/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 27/LL/DiM 95 Finał gr C Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
276 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 10:38:47
2019-10-12 07:48:24
Agata Maćkowska MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 2x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
275 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 10:38:50
2019-10-12 07:47:28
Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD
  • 2x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
274 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 10:38:53
2019-10-12 00:40:04
Milena Kolawa NIKI
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
271 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 20:10:21
2019-10-11 17:58:31
Zuzanna Byczkowska ZYGZAK
  • 1x 1/HZODiM 50/DiM z oceną stylu 50
  • 1x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
269 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 20:10:26
2019-10-11 17:55:06
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 6/HZODiM 100/DiM z oceną stylu 100
268 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:37:48
2019-10-11 17:39:05
Gabriela Romanowska ZUCCHERO A VELO
  • 2x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
267 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 20:10:32
2019-10-11 14:07:55
Blanka Gala DOSIA
  • 2x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
261 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 21:33:52
2019-10-10 20:14:49
Kornelia Naumiuk JAWA
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
260 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 21:33:55
2019-10-10 20:14:02
Kornelia Naumiuk DOMINO
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
257 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 22:42:24
2019-10-09 22:39:23
Lena Róża Rybak-Massalska ENRICO PONY SPORT
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
248 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 19:30:45
2019-10-09 18:51:10
Karolina Klusek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 9/HZODiM L-DK/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/HZODiM P-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 14/HZODiM P-DK/DiM z oceną stylu DK
  • 1x 15/HZODiM N-DK/DiM z oceną stylu DK
  • 1x 29/P/DiM Finał Dzieci II Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
247 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:31:44
2019-10-09 18:49:52
Nikola Miłoszewska ISKRA
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
246 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:31:50
2019-10-09 18:49:21
Nikola Miłoszewska EMMA
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
245 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:31:55
2019-10-09 18:48:50
Aleksandra Wernerowicz PASJA
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
244 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:32:02
2019-10-09 18:48:16
Karolina Wernerowicz PRAGA
  • 1x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
243 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:32:08
2019-10-09 18:47:47
Karolina Wernerowicz BIBI ZAGORKA
  • 1x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
239 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:32:31
2019-10-09 09:46:09
Antonina Benska LUBASZKA
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
238 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:32:41
2019-10-09 09:45:15
Antonina Benska ROCK
  • 1x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
236 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:32:46
2019-10-09 09:05:56
Alan Miechowicz BARTONIA
  • 1x 9/HZODiM L-DK/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/HZODiM P-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 13/HZODiM L-DK/DiM z oceną stylu DK
  • 1x 14/HZODiM P-DK/DiM z oceną stylu DK
235 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:32:51
2019-10-09 09:04:11
Blanka Sawa EURUTEC TOSIA
  • 1x 1/HZODiM 50/DiM z oceną stylu 50
  • 1x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 17/HZODiM 50/DiM Dokładności 50 Art 238.1.1
  • 1x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
234 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:33:33
2019-10-09 09:03:26
Aleksandra Kołodzińska DERRYVEENEY SPARROW
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
233 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:33:10
2019-10-09 09:02:22
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
232 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 08:09:31
2019-10-09 07:52:56
Izabella Stawarz LIZA
  • 1x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
230 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 08:09:42
2019-10-08 22:41:48
Antonina Książek HELGA
  • 1x 1/HZODiM 50/DiM z oceną stylu 50
  • 1x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
226 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 21:56:04
2019-10-08 21:39:13
Maria Rybska TENERYFA
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 6/HZODiM 100/DiM z oceną stylu 100
225 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 14:53:30
2019-10-08 21:33:51
Hanna Kuczkowiak SZEFOWA FORREST
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
224 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 14:58:21
2019-10-08 21:30:36
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
218 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:37:18
2019-10-08 18:28:08
Jakub Florczak BASANTI
  • 2x 9/HZODiM L-DK/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 2x 13/HZODiM L-DK/DiM z oceną stylu DK
217 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 18:47:46
2019-10-08 18:10:11
Michalina Dańczak TYNPORTH MONTY 94916
  • 1x 1/HZODiM 50/DiM z oceną stylu 50
  • 1x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
216 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 18:47:48
2019-10-08 17:56:06
Irena Bigaj SAMBOR
  • 2x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
215 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 18:47:51
2019-10-08 17:55:39
Irena Bigaj LOTOS
  • 2x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
214 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 19:27:47
2019-10-08 14:29:19
Zofia Ciszek BEŁT
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
213 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 13:43:01
2019-10-08 13:42:05
Oliwia Palacz FALCON
  • 2x 9/HZODiM L-DK/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
205 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:06:53
2019-10-07 23:51:58
Michał Ćwikła TANZANIA
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
204 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:34:48
2019-10-07 22:58:10
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
202 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 21:46:56
2019-10-07 21:33:59
Magdalena Wojda CORNET MW
  • 2x 9/HZODiM L-DK/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 2x 13/HZODiM L-DK/DiM z oceną stylu DK
  • 1x 29/P/DiM Finał Dzieci II Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
201 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 21:47:03
2019-10-07 21:32:54
Lena Wiśniewska WIZARD JAN-PON
  • 1x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
200 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 21:47:11
2019-10-07 21:31:37
Magdalena Wojda MILAGROSS
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 6/HZODiM 100/DiM z oceną stylu 100
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 22/HZODiM L/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 28/L1/DiM 105 Finał gr DBis Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
196 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 19:24:46
2019-10-07 20:24:05
Dawid Kotecki EVEREST M
  • 1x 9/HZODiM L-DK/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/HZODiM P-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
195 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 18:21:56
2019-10-07 17:56:31
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
194 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 18:22:00
2019-10-07 17:56:13
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
193 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 21:51:22
2019-10-07 17:54:19
Aleksandra Pliem-Perka QUITA DU DOMAINE Z
  • 1x 11/HZODiM N-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 16/N/HZR Zwykły Art 238.2.1
192 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 18:22:05
2019-10-07 17:51:34
Aleksandra Kempa BOLERO
  • 1x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
190 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:46:42
2019-10-07 17:18:16
Irmina Szybka E-MAIL
  • 1x 9/HZODiM L-DK/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 13/HZODiM L-DK/DiM z oceną stylu DK
189 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 21:50:14
2019-10-07 15:17:04
Martyna Grobelny FREZIE
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
188 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 18:22:13
2019-10-07 15:16:15
Martyna Grobelny FRIDA
  • 1x 1/HZODiM 50/DiM z oceną stylu 50
  • 1x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
  • 2x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
184 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 23:02:40
2019-10-06 22:49:06
Hubert Aniołek OSCAR
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
183 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 23:02:45
2019-10-06 22:48:08
Hubert Aniołek OLIVER
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
181 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 21:40:12
2019-10-06 21:39:29
Maria Steczowicz WILHELM
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
178 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 11:56:00
2019-10-06 16:39:33
Lena Sawicka M'08 REYLEM CORNELIA GR. C
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
177 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 18:00:32
2019-10-06 16:38:06
Lena Sawicka M'08 LOVERBOY
  • 1x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
176 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 12:21:28
2019-10-06 12:03:29
Radosław Kierznowski CAJERO
  • 1x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
175 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 12:21:31
2019-10-06 12:02:57
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 6/HZODiM 100/DiM z oceną stylu 100
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 22/HZODiM L/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
174 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 12:21:34
2019-10-06 12:02:25
Jagoda Kierznowska NANDO SUPER
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 6/HZODiM 100/DiM z oceną stylu 100
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 22/HZODiM L/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
173 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 19:58:47
2019-10-05 22:57:28
Paulina Pellowska NADIA
  • 2x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
172 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 19:58:53
2019-10-05 22:56:48
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
171 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 11:27:00
2019-10-05 22:56:08
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 2x 9/HZODiM L-DK/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 2x 13/HZODiM L-DK/DiM z oceną stylu DK
170 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 20:07:55
2019-10-05 22:55:36
Zofia Pakur POLAR
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
169 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 17:14:36
2019-10-05 22:54:19
Zofia Pakur CYRANO
  • 2x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
168 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 20:08:13
2019-10-05 22:53:51
Zofia Pakur CENNA
  • 1x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
165 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 23:32:47
2019-10-05 20:35:06
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 1x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
164 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 23:32:51
2019-10-05 20:34:07
Maja Nagła BRANDON
  • 1x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
160 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 16:30:28
2019-10-05 12:43:17
Piotr Pietrzak NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE
  • 2x 9/HZODiM L-DK/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 16:30:41
2019-10-05 12:21:53
Zuzanna Różyc STELLA PACK JURASEK
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 27/LL/DiM 95 Finał gr C Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
154 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 23:17:52
2019-10-04 21:00:08
Liliana Voigt WRÓŻKA PONYSPORT
  • 1x 1/HZODiM 50/DiM z oceną stylu 50
  • 1x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
153 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 23:17:49
2019-10-04 20:59:09
Zofia Biel HAPPY HONY
  • 2x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
150 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 18:55:27
2019-10-03 23:26:42
Gabriela Romanowska ERO
  • 2x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
149 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:58:01
2019-10-03 20:40:15
Aleksandra Wypchło BACO
  • 1x 10/HZODiM P-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:58:13
2019-10-03 18:09:46
Dagmara Willamowicz BONA
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 6/HZODiM 100/DiM z oceną stylu 100
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 22/HZODiM L/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 28/L1/DiM 105 Finał gr DBis Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
141 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:34:54
2019-10-02 22:47:44
Julia Wąsiewicz MARINO
  • 2x 9/HZODiM L-DK/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 23:05:12
2019-10-02 22:47:01
Wiktoria Rochowska ARIS
  • 2x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
137 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 23:04:38
2019-10-02 22:45:35
Pola Lewczyk DAGA
  • 2x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
135 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 23:03:57
2019-10-02 22:44:37
Gabriela Galińska TALL
  • 2x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
134 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 09:48:19
2019-10-02 22:44:00
Antonina Barzdo CAŁKA
  • 1x 9/HZODiM L-DK/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/HZODiM P-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 09:48:56
2019-10-02 20:53:17
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 1x 10/HZODiM P-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 11/HZODiM N-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 09:49:01
2019-10-02 20:52:20
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 1x 9/HZODiM L-DK/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/HZODiM P-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 09:49:06
2019-10-02 20:50:55
Natalia Kręgielska SANTA
  • 1x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
119 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 17:48:43
2019-10-02 17:34:23
Olivia Dziemba HOT SPOT GG
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
116 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 17:44:36
2019-10-02 10:10:17
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
115 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 14:03:44
2019-10-02 08:20:47
Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B
  • 2x 9/HZODiM L-DK/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 14:03:48
2019-10-02 08:07:13
Kaja Langer ORIANA
  • 1x 11/HZODiM N-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 12/HZODiM C-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 09:31:13
2019-10-02 08:06:43
Masza Galocz CASIQUIARE
  • 1x 10/HZODiM P-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 11/HZODiM N-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 14:03:53
2019-10-02 08:04:45
Kaja Pietraszko QIURORA
  • 1x 10/HZODiM P-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 11/HZODiM N-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 14:03:56
2019-10-02 08:03:53
Kawa Marta GRAPPA
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
108 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:02:22
2019-10-02 08:02:14
Anna Kruczek CANNON
  • 1x 9/HZODiM L-DK/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/HZODiM P-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:02:27
2019-10-01 21:30:33
Maria Mordaka FINLANDIA
  • 1x 9/HZODiM L-DK/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/HZODiM P-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:02:29
2019-10-01 21:30:05
Mateusz Sputowski GERY
  • 1x 9/HZODiM L-DK/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/HZODiM P-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:02:31
2019-10-01 21:29:33
Emilia Krześlak GOLDEN II
  • 1x 9/HZODiM L-DK/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/HZODiM P-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:02:33
2019-10-01 20:07:18
Kevin Pszowski BONI
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
102 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:02:35
2019-10-01 20:06:12
Kevin Pszowski LEGIONISTA
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
101 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:41:00
2019-10-01 15:01:23
Roksana Nawrocka HIPSY
  • 2x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
100 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:41:03
2019-10-01 15:00:46
Roksana Nawrocka D'ACORD
  • 2x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
97 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 13:12:59
2019-10-01 12:18:02
Michalina Łącka TETI
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
94 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 11:34:37
2019-10-01 09:52:39
Pola Rynowiecka GARGAMEL GB
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 09:49:10
2019-10-01 08:23:00
Kaja Mitman DOW JONES HX
  • 1x 10/HZODiM P-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 19:14:07
2019-09-30 18:37:45
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 6/HZODiM 100/DiM z oceną stylu 100
  • 1x 7/HZODiM 110/DiM z oceną stylu 110
88 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 19:14:12
2019-09-30 18:35:21
Wiktoria Rembielińska SANTINO
  • 1x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 19:14:14
2019-09-30 18:34:53
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 2x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 09:34:14
2019-09-30 08:45:47
Julia Pięta LOLA
  • 1x 9/HZODiM L-DK/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/HZODiM P-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 09:34:16
2019-09-30 08:34:05
Natasza Rosin INIS SLE SORCERER
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 09:34:18
2019-09-30 08:33:38
Julia Pięta MARCOS
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 6/HZODiM 100/DiM z oceną stylu 100
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 09:34:20
2019-09-30 08:33:09
Piotr Pietrzak RINALDO-DRUM VAN HET JUXSCHOT
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 09:34:22
2019-09-30 08:32:03
Piotr Pietrzak LARA
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 09:34:24
2019-09-30 08:31:33
Luna Kowalonek BORSALINO
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 09:34:26
2019-09-30 08:31:11
Maja Kaczmarek KORAL D
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:12:45
2019-09-30 01:54:43
Nayon Lee KING
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 6/HZODiM 100/DiM z oceną stylu 100
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 22/HZODiM L/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 43/L/HZR Dwufazowy Art 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:12:51
2019-09-30 01:45:07
Weronika Gosztyła PENELOPA
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 27/LL/DiM 95 Finał gr C Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:12:54
2019-09-30 01:42:31
Nayon Lee MANCHESTER 0012
  • 1x 28/L1/DiM 105 Finał gr DBis Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:12:57
2019-09-30 01:38:12
Alicja Poniatowska MANCHESTER 0012
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 6/HZODiM 100/DiM z oceną stylu 100
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:13:01
2019-09-30 01:31:53
Alicja Poniatowska TERCJA
  • 2x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:13:03
2019-09-30 01:27:21
Oliwia Kosakiewicz E - FIFKA
  • 2x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 06:46:54
2019-09-29 19:11:12
Laura Tralewicz Pielak BALLYHANE FRADDY
  • 2x 7/HZODiM 110/DiM z oceną stylu 110
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 20:15:13
2019-09-29 19:10:48
Lena Gorczyca ORCHID’S RILEY RJT
  • 2x 6/HZODiM 100/DiM z oceną stylu 100
  • 1x 7/HZODiM 110/DiM z oceną stylu 110
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 17:41:25
2019-09-29 18:32:03
Iga Bors SHADOW
  • 1x 6/HZODiM 100/DiM z oceną stylu 100
  • 1x 7/HZODiM 110/DiM z oceną stylu 110
  • 1x 22/HZODiM L/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 23/HZODiM P/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:31:29
2019-09-29 14:49:29
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 2x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 20:15:32
2019-09-29 14:49:10
Natalia Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 2x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 20:15:37
2019-09-29 14:48:52
Antoni Śliwiński SZOGUN
  • 2x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 20:15:42
2019-09-29 14:48:31
Sofi Przybylska JACOB
  • 2x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 20:15:47
2019-09-29 14:48:07
Nell Sówka FIGARO
  • 2x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 20:15:51
2019-09-29 14:47:46
Nell Sówka BEN GUN
  • 1x 6/HZODiM 100/DiM z oceną stylu 100
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 20:15:56
2019-09-29 14:47:17
Nell Sówka S-PIORUN
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 13:47:05
2019-09-29 12:06:18
Zofia Sondej MAKS
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 22/HZODiM L/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 27/LL/DiM 95 Finał gr C Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:07:11
2019-09-29 10:42:33
Zofia Chrzanowska GAJA
  • 1x 9/HZODiM L-DK/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/HZODiM P-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 17:46:10
2019-09-29 08:36:10
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 08:38:21
2019-09-28 21:00:28
Maja Marchwicka TOGO
  • 1x 9/HZODiM L-DK/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/HZODiM P-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 08:52:43
2019-09-28 20:59:21
Maja Marchwicka SZAFIR "M"
  • 1x 12/HZODiM C-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 23:04:04
2019-09-28 20:58:31
Maja Marchwicka NIRMETTE
  • 1x 10/HZODiM P-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 11/HZODiM N-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 08:38:38
2019-09-28 20:56:56
Maja Marchwicka ROSA BELLA
  • 1x 10/HZODiM P-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 11/HZODiM N-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 20:16:09
2019-09-28 14:20:09
Natalia Gumuła JUFONIA VDL
  • 1x 9/HZODiM L-DK/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/HZODiM P-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 08:23:52
2019-09-28 08:03:53
Aleksandra Wypchło GILEA
  • 1x 11/HZODiM N-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 12/HZODiM C-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 08:23:54
2019-09-28 08:03:31
Aleksandra Wypchło LIBRETTO
  • 1x 9/HZODiM L-DK/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/HZODiM P-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 08:23:58
2019-09-28 08:02:49
Aleksandra Wypchło ACANTUS DELLA CACCIA
  • 1x 11/HZODiM N-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 07:50:04
2019-09-27 21:55:12
Michalina Lewandowska MILLCROFT VIVA
  • 1x 1/HZODiM 50/DiM z oceną stylu 50
  • 1x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 07:50:06
2019-09-27 21:54:49
Kinga Ferenc EQUUS
  • 2x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 07:50:11
2019-09-27 21:54:29
Karolina Bar PIPIN
  • 2x 7/HZODiM 110/DiM z oceną stylu 110
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 07:50:16
2019-09-27 21:54:05
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 17:42:12
2019-09-27 19:29:16
Paulina Słoniec WENDY
  • 2x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
  • 2x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 17:42:28
2019-09-27 19:28:35
Paulina Słoniec PYSIA
  • 2x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
  • 2x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 17:47:04
2019-09-27 19:27:18
Paulina Słoniec ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 2x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 16:30:52
2019-09-27 14:44:59
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 28/L1/DiM 105 Finał gr DBis Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:07:20
2019-09-27 14:43:51
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 27/LL/DiM 95 Finał gr C Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 14:01:57
2019-09-27 13:59:41
Lena Janiszewska REPLAY 31
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:33:47
2019-09-27 10:56:59
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 10:45:44
2019-09-27 10:27:00
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 11/HZODiM N-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 12/HZODiM C-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 15/HZODiM N-DK/DiM z oceną stylu DK
  • 1x 16/HZODiM C-DK/DiM z oceną stylu DK
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 20:37:53
2019-09-27 10:26:28
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 11/HZODiM N-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 12/HZODiM C-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 15/HZODiM N-DK/DiM z oceną stylu DK
  • 1x 16/HZODiM C-DK/DiM z oceną stylu DK
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 10:45:53
2019-09-27 10:25:53
Michalina Sierakowska MALAGA
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 10:45:57
2019-09-27 10:25:21
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 10:46:01
2019-09-27 10:24:37
Lena Janiszewska DANAWAY EVANDER 89885
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 10:46:05
2019-09-27 10:24:08
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/HZODiM 90/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 10:48:28
2019-09-27 10:23:33
Michalina Dańczak MAIDI
  • 1x 2/HZODiM 60/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 10:46:13
2019-09-27 10:14:54
Jolanta Kóska KLEO
  • 2x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 10:46:18
2019-09-27 10:13:02
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 23:07:24
2019-09-27 09:38:02
Maja Sałapatek SANTIAGO
  • 1x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 23:10:27
2019-09-27 09:37:15
Maja Sałapatek CASKADA
  • 1x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 23:09:07
2019-09-27 09:35:43
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 1x 18/HZODiM 60/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 23:35:50
2019-09-27 09:17:59
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 2x 7/HZODiM 110/DiM z oceną stylu 110
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 23:36:16
2019-09-27 09:17:32
Amelia Otlewska ENJOY
  • 1x 10/HZODiM P-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 11/HZODiM N-DK/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 09:35:01
2019-09-27 09:00:48
Berenika Biela DENIS
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:07:29
2019-09-27 07:53:09
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 2x 7/HZODiM 110/DiM z oceną stylu 110
  • 1x 23/HZODiM P/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 24/HZODiM N/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 08:45:28
2019-09-26 23:08:28
Marianna Kultys PASJONATA AMIGO
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 08:45:30
2019-09-26 23:07:35
Julia Ganowska TIFFANY
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 22/HZODiM L/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 17:47:51
2019-09-26 19:23:52
Małgorzata Babczyńska JAGIENKA
  • 2x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 19:28:06
2019-09-26 19:22:07
Iga Chojowska MAROKO
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/HZODiM 80/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/HZODiM 80/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:32:01
2019-09-26 19:11:51
Kornelia Pawłowska STORMING AHEAD
  • 2x 6/HZODiM 100/DiM z oceną stylu 100
  • 1x 21/HZODiM 90/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 22/HZODiM L/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 19:28:10
2019-09-26 19:10:53
Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY
  • 2x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 2x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:48:33
2019-09-26 16:47:46
Matylda Szrajer WOLLINGS LION KING
  • 1x 3/HZODiM 70/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 19/HZODiM 70/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:48:36
2019-09-26 16:46:48
Emilia Pękal AMANDA
  • 2x 6/HZODiM 100/DiM z oceną stylu 100
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Aniołek Hubert SKJ Pony Power
2007 (JM.)
O045368
2. Bąba Amelia KS Forest Pony Club
2007 (JM.)
Brak
3. Babczyńska Małgorzata Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2009 (Mł.)
O045328
4. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
5. Barzdo Antonina Kj Zbyszko
2006 (JM.)
O047581
6. Basińska Olga JKS OLSZA
2008 (Mł.)
O056249
7. Benska Antonina KJ Metpol Grodziec
2009 (Mł.)
O047712
8. Biel Zofia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2008 (Mł.)
O040729
9. Biela Berenika KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2008 (Mł.)
O049200
10. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (Mł.)
O049057
11. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
12. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
13. Buszczak Zuzanna Kj Michałówka
2007 (JM.)
O051021
14. Byczkowska Zuzanna KU AZS UW
2010 (Mł.)
O057366
15. Chojowska Iga Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2010 (Mł.)
O054009
16. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
17. Ciszek Zofia UKS Primo
2010 (Mł.)
O051053
18. Ćwikła Michał Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2007 (JM.)
O047234
19. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2004 (JM.)
O047938
20. Dańczak Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047648
21. Dziemba Olivia BPK
2009 (Mł.)
O047713
22. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
23. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
24. Ferjan Victoria JKS Melloni Horses
2008 (Mł.)
O050021
25. Florczak Jakub KJ Janowice
2004 (JM.)
O057060
26. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
27. Gabriel Lena VitaSport brachlewo
2007 (JM.)
O046541
28. Gala Blanka BP
2007 (JM.)
Brak
29. Galińska Gabriela Brak
2009 (Mł.)
Brak
30. Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O047315
31. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O044125
32. Gorczyca Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2006 (JM.)
O048802
33. Goszczynski Adam Bpk
2010 (Mł.)
O055144
34. Gosztyła Weronika Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045736
35. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
36. Grobelny Martyna LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2010 (Mł.)
O050095
37. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
38. Grzelczak Matylda KJ Aldragho Piaseczno
2008 (Mł.)
O048940
39. Gumuła Natalia KS Jumping Team Wiercany
2001 (J.)
O037100
40. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (J.)
O039284
41. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
42. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O051819
43. Kaczmarek Maja JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O047066
44. Kaczmarek Natasza St. R&S STABLES
2010 (Mł.)
Brak
45. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (Mł.)
O053837
46. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
47. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O056058
48. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
49. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (Mł.)
O055818
50. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
51. Kolawa Milena Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045735
52. Kołodzińska Aleksandra JKS Melloni Horses
2008 (Mł.)
O050214
53. Kosakiewicz Oliwia Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054453
54. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
55. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (JM.)
O045959
56. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
57. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (Mł.)
O055762
58. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2004 (JM.)
O055726
59. Kręgielska Natalia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048927
60. Kręgielska Nikola Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O042182
61. Kruczek Anna KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O041657
62. Krześlak Emilia KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O048393
63. Książek Antonina Stowarzyszenie R&S Stables
2008 (Mł.)
Brak
64. Kuczkowiak Hanna Ks Forest Pony club
2007 (JM.)
O046461
65. Kultys Marianna KJ Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
O052837
66. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053642
67. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
68. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O053304
69. Lewandowska Michalina Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
O057242
70. Lewczyk Pola KJ Zbyszko
2010 (Mł.)
O053843
71. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053641
72. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (Mł.)
O052681
73. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
74. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O047067
75. Marchwicka Maja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O032501
76. Markiewicz Patrycja Tuszyński KJ Garbówek
2003 (J.)
O033077
77. Marta Kawa KJK Romico
2007 (JM.)
O054053
78. Melich Oliwia KJ Akademia Kucania
2008 (Mł.)
O051059
79. Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
2004 (JM.)
O036466
80. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O053404
81. Mitman Kaja KJ Golden Dream
2003 (J.)
O033512
82. Mordaka Maria KJ Infernal Team Golesze Duże
2005 (JM.)
O048392
83. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
84. Naumiuk Kornelia Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2009 (Mł.)
O047930
85. Nawrocka Roksana KJ Agri Zapole
2008 (Mł.)
O046352
86. Otlewska Amelia St. KS Jumping Events
2004 (JM.)
O038379
87. Pakur Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2009 (Mł.)
O049348
88. Palacz Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2004 (JM.)
O043165
89. Pawłowska Kornelia KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O048610
90. Pękal Emilia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O041691
91. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (Mł.)
O051227
92. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O039010
93. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O045818
94. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O046626
95. Pliem-Perka Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek
2006 (JM.)
O035554
96. Pliem-Perka Martyna Tuszyński KJ Garbówek
2009 (Mł.)
O048671
97. Pliem-Perka Martyna JKS Salio
2009 (Mł.)
-
98. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O040940
99. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
100. Poprawa Alicja Stowarzyszenie R&S Stables
2009 (Mł.)
O049334
101. Przybylska Sofi KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049868
102. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
103. Pszowski Kevin bpk
2008 (Mł.)
O047502
104. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (Mł.)
O049094
105. Rochowska Wiktoria Kj Zbyszko
2008 (Mł.)
O051108
106. Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
2009 (Mł.)
O052504
107. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
108. Różyc Zuzanna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2005 (JM.)
O045655
109. Rybak-Massalska Lena Róża UKS PRIMO
2007 (JM.)
O051061
110. Rybska Maria KS Forrest Pony Club
2006 (JM.)
O050210
111. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
112. Rynowiecka Pola KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2008 (Mł.)
O044812
113. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (Mł.)
O053838
114. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (Mł.)
O054377
115. Sawicka M'08 Lena bpk MAZ
2008 (Mł.)
O046346
116. Sieńko Michał St. SKJ Grobice
2007 (JM.)
O036736
117. Sierakowska Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047679
118. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
119. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O044813
120. Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
2010 (Mł.)
O054310
121. Sondej Zofia Kielecki KJ
2005 (JM.)
O041620
122. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
123. Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O041775
124. Stawarz Izabella KS Forrest Pony Club
2009 (Mł.)
O050211
125. Steczowicz Maria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (JM.)
O045595
126. Steczowicz Zofia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (J.)
O037425
127. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O045198
128. Szmalc Helena KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O043394
129. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
130. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
131. Tralewicz Pielak Laura SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O037910
132. Voigt Liliana WLKS KRAKUS
2009 (Mł.)
O048221
133. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O040063
134. Wąsiewicz Julia KJ Zbyszko
2005 (JM.)
O044689
135. Waśniewska Pola JKS Olsza
2005 (JM.)
O043918
136. Wernerowicz Aleksandra KJ Akademia Kucania
2007 (JM.)
O055839
137. Wesołowska Aniela Klub Jeździecki Wiktorowo
2002 (J.)
O043883
138. Willamowicz Dagmara Łódzki klub jeździecki
2006 (JM.)
O052949
139. Wiśniewska Lena KJ Grodno - Dwór
2009 (Mł.)
O052850
140. Wiśniewska Zuzanna JKS Salio
2007 (JM.)
Brak
141. Wojda Magdalena JKS CZANKI
2006 (JM.)
O040766
142. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
143. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O045569
144. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

166

ACANTUS DELLA CACCIA HOL GER 2001 Wałach gniada/168 F: Acorado / Acord II
M: Intasia / Cantus
K026230 DE421000078001
2.

141

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver / Silberpfeil
M: Arleta / Achele
K023720 POL013670073507
3.

12

ANAPON MOONLIGHT DANCER Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:135 F: Turnina's Gismore /
M: Jula Musical Mystery / Kalevan Mistic Pride
K022823 616013640032412
4.

152

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
K025128 826046020155322
5.

45

APASJONATA AUREUS Kuc Walijski POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
K012069
6.

173

APASJONATA CON AMORE Kuc Walijski POL 2008 Wałach gniada/kuc:128 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
K020178 POL013610175508
7.

52

ARIS KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:136 F: Angelo / Amstelhoeve's Anton
M: nn / nn
K017710 616013580422605
8.

9

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
K025140 S33720041000172
9.

300

ARMSTRONG HOL POL 2004 Wałach gniada/178 F: Alboretto /
M: Kyara /
K009051 -
10.

143

AT LAST RAVISHING RUBY Kuc Walijski NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
K022314 528017200900598
11.

214

BACO KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Tangelo Van Du Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
K026277 5280030607377
12.

170

BALLYHANE FRADDY Conemara IRL 2010 Klacz bułana/kuc:145 F: Nn
M: Nn
K023216 372414005999286
13.

277

BARTONIA WLKP. POL 2012 Klacz kasztanowata/172 F: Faust Z
M: Balanga
K021456 616007610161912
14.

104

BASANTI Meklemburska POL 2008 Klacz siwa/170 F: -
M: -
K020163 -
15.

101

BEŁT KUC POL 2006 Ogier gniada/kuc:119 F: Wulkan
M: Beauty 455
K018400 POL013610022506
16.

177

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Durello Top /
M: Bunia /
K021760 616013640053309
17.

230

BENJA LUNA DRP POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
K022352 DE422220086308
18.

274

BIBI ZAGORKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:124 F: nn
M: nn
K024338 brak
19.

310

BILLY ROUBLE AES GBR 2009 Wałach gniada/178 F: Hhh
M: Nn
K027089 9373474747
20.

309

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: X
M: X
K026677
21.

241

BOLERO KUC POL 2008 Wałach skarogniada/kuc:130 F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Beauty / Twix
K028199 616013640055209
22.

215

BONA KUC POL 2001 Klacz siwa/kuc:149 F: Walor
M: Balerina
K011147 114663
23.

201

BONI KUC POL 2004 Klacz izabelowata F: Faust / Partner
M: Batida / Cord
K020735 POL013640011904
24.

189

BORSALINO KUC BEL 2000 Wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K028362 056-022-000251442
25.

228

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
K020442
26.

291

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
K020456 DE422220042208
27.

314

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: Baccarat
M: Niina PP
K022593 DE434340709312
28.

229

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K009557 616999611504104
29.

210

CAŁKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Barros
M: Cyrkonia
K025105
30.

44

CANNON SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Imequyl
M: Chmura
K026383 616007600155013
31.

46

CASIQUIARE OS POL 2010 Wałach siwa/174 F: Cartogran
M: Glonora Z
K019654 DE418184011810
32.

156

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
K026979
33.

226

CENNA Kuc Walijski POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
K023426 Brak
34.

234

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dżahar
M: Czakra / Five Star Camp
K021925 616POL11007152T
35.

209

CIA MALICA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
K016875 DE421000423009
36.

243

CORNET MW Wałach POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Ojciec: Coupie / Coupe de Coeur
M: Hauptstutbuch Elvita / Eskudo I
K026867 DE433330558114
37.

308

CRAZY PRINCESS KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
K026597 616999610218513
38.

225

CYRANO KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc:129 F: Psik
M: Czarna
K018754 999530272004
39.

41

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo / Durello
M: Rose / Apslau
K024145 DE467000740601
40.

55

DAGA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc:143 F: Dekalog
M: Milka
K026933
41.

151

DANAWAY EVANDER 89885 Gipsy Cob GBR 2010 Wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango / Tireinon Triple Crown
M: Danaway Janella / Trevallion Harry
K026831 826046010089885
42.

148

DENIS KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:123 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Pamina / Vechtzicht's Never Mind
K018170 POL013660381205
43.

280

DERRYVEENEY SPARROW Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc:146 F: Doire Mhainaigh Buachaill /
M: Glenkyle Lily / Frederiksminde Hazy Match
K028125 372004100015968
44.

284

DOMINO MK POL 2004 Wałach srokata/kuc: F: Arkan
M: Dora
K018242 POL013530410304
45.

287

DOSIA Typ Prymitywny POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:140 F: NN
M: NN
Brak 616999660578411
46.

36

DOW JONES HX KWPN NED 2008 Wałach gniada/168 F: Ustinov/Libero H
M: Petroesca/Burggraaf
K025704
47.

183

E - FIFKA KUC POL 2011 Klacz inna/kuc:130 F: Elektron /
M: Fantazja /
K027308 616013580198411
48.

92

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
K005968 009590041800
49.

307

ELVIS KUC POL 1999 Wałach izabelowata/kuc:128 F: NN
M: NN
K016840
50.

271

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
K020362 POL013580665307
51.

311

EMPEROR'S HILL XX IRL 2012 Wałach gniada/168 F: Scorpion / Montjeu
M: Watermelon / Beckett
K025845 372IRE45198525T
52.

147

ENJOY KWPN NED 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Canturano / Canturo
M: Joyce H / Cocktail
K027706 528003200914089
53.

281

ENRICO PONY SPORT KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:138 F: WARON
M: EZA-ERIS
K019883
54.

161

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
K016844 013570144003
55.

72

ERO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:120 F: Lollypop
M: Elwira / Amor
K027538 616013590107609
56.

278

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz gniada/kuc:143 F: Figaro / Topaz
M: Figaro / Topaz
K021828 616013610166511
57.

95

EVEREST M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/180 F: Nice boy
M: Eneida
K019271
58.

253

FALCON SP POL 2005 Wałach gniada/165 F: Concorde
M: Bella-Canta R
K009852 10806 103KV30
59.

305

FANTA-EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc:145 F: Tupet /
M: Felina / Kaiser Stolz
K022440 616013670119510
60.

176

FIGARO Kuc Feliński POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
K020430 POL013610260906
61.

198

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
K016865 616009590230709
62.

293

FRANKENHOEH`S MYLORD Kuc Walijski GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
K009870
63.

93

FREZIE KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:140 F: Pietrek
M: Frotka
K028581 Brak
64.

242

FRIDA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc:118 F: Bator / Maashoven's Egor
M: Fiesta / Hertz
K027112 616013610019211
65.

17

GAJA SP POL 2011 Klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
K020695 -
66.

195

GARGAMEL GB KUC POL 1998 Wałach kara/kuc:139 F: Witalis / Fawor
M: Gawra / Gracjan
K005725 POL013580098098
67.

199

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
K020665 616009590145612
68.

164

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/166 F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
K016884 POL009680006806
69.

289

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:138 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
K011908 POL013610169106
70.

200

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
K020666 616009590145712
71.

206

GRAPPA KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: nn
M: nn
K026859 61699960028612
72.

150

GWIAZDECZKA-TABUN KUC POL 2006 Klacz gniada/mk:138 F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
K024418 013630129306
73.

217

HAPPY HONY KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:133 F: H
M: H
K027020 brak
74.

191

HAZELHORST'S DIAMO Kuc New Forest NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
K023254 528018020051289
75.

265

HELGA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
K020775 999590180102
76.

40

HIPSY KM POL 2004 Klacz gniada/mk:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K024943 POL999690159103
77.

49

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
K027183 124
78.

303

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
K020879 POL013680030208
79.

185

INIS SLE SORCERER Conemara IRL 2013 Wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
K024967 S3-3720041000170440
80.

8

INNOCENTY Kuc Walijski POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
K025137 616013520046814
81.

203

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus
M: Vienette
K027177 528003201306684 106DT66
82.

270

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
K021838 POL009680059507
83.

175

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K018737 616999610318008
84.

1

JAGIENKA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:141 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K023715 POL013670006908
85.

283

JAWA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K027304 POL013670043605
86.

222

JOWISZ Kuc Walijski POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
K011731 POL013670007906
87.

13

JUFONIA VDL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Baltic VDL
M: Bufonia
K026624
88.

239

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K016458 616999590267306
89.

179

KING WESTF POL 2013 Wałach siwa/mk:156 F: Nexus /
M: Paloma / Polydor
K027526 DE441410523013
90.

315

KISS ME W KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Nn
M: Nn
Brak
91.

153

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
92.

279

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
K007824 POL013520075902
93.

14

KOEKOEKSHOF MARISKA Welsh Pony NED 2003 Klacz kasztanowata/136 F: Casperhofs Freddy / Woldbergs Bart
M: Koekoekshof Rolette / Eyarth Harlequin
K011976 KWPN0301032
94.

259

KORAL Hucuł POL 2004 Wałach srokata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
Brak 616999611597804
95.

190

KORAL D KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: Koka D
K025627 616999610158011
96.

146

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
K022256 372003006828190
97.

188

LARA Czeski Kuc POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: NN
M: Sarka
K023103 203011993083511
98.

304

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/mk:156 F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
K009609 DE421000012204
99.

202

LEGIONISTA KM POL 2007 Wałach srokata/mk:145 F: -
M: -
K020522 POL03670174007
100.

165

LIBRETTO SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: Biscayo / Contendro I
M: Liberia / Livello
K022578 616009510252313
101.

263

LIZA Kuc POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
Brak 616999530344910
102.

184

LOLA Westfalska GER 2011 Klacz gniada/174 F: Last Man’s Hope
M: Pilot in the air
Brak DE441410935711
103.

257

LOTOS SP POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
K012890 POL999540168503
104.

232

LOVERBOY Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Nn
M: Nn
K026551
105.

275

LUBASZKA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:136 F: Lubas kf
M: Sara
K009376
106.

7

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: Max /
M: Mika / PAW Z IZB
K025715 616013570174212
107.

169

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
K018799 POL013610202007
108.

181

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
K007299 DE410100383201
109.

186

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn
M: Leonie Van Stal Arco / Casper
K024965 528008080119808
110.

51

MARINO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Rumianek
M: Miranda
K011139 Brak
111.

163

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
K020880 POL013660009507
112.

142

MAROKO SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:133 F: Marafon
M: Balza
K023967 616009690132610
113.

245

MILAGROSS Typ. Szlachetny POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
K023004 616999600286011
114.

160

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
K020200 826046020155026
115.

292

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
K024683 DE455870168007
116.

221

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:126 F: NN
M: NN
K026291
117.

240

NANCY PONYSPORT Kuc Feliński POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
K019967 POL013570009205
118.

231

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
119.

219

NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 Klacz skarogniada/168 F: Diarado
M: Hadrilla Van DE Looiseheide
Brak 056-002-W00304814
120.

269

NEVADA ROYAL Z HOL POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Ziva Royal / Carlos D Z
K026683 056015Z55680812
121.

294

NIKI KUC POL 2001 Ogier tarantowata/kuc:137 F: Demether / Alex van de Kamperweg
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014539 POL013670092901
122.

306

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman
M: Nagari
K013878 POL009530021508
123.

236

OLIVER Appaloosa X Connemara POL 2012 Wałach siwa/kuc:140 F: TIPTOE ROYAL BLUE
M: APPA
K028023
124.

212

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:157 F: Olivier
M: Dona
K022214 009690002808
125.

171

ORCHID’S RILEY RJT NFP NLD 2011 Wałach bułana/kuc:149 F: Nn
M: Nn
K024424
126.

204

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
K016456 POL732010050910
127.

235

OSCAR Belgijski Kuc POL 2010 Wałach gniada/kuc:141 F: Cadet / Bertus
M: Fleur / Vancouver d'aurar
K024966
128.

157

PASCAL JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:- F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
K026980 616013520072312
129.

272

PASJA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
130.

286

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: NN (Carmen s Neptun)
M: NN (Prima)
K023409 616999600472608
131.

144

PASJONATA AMIGO Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
132.

4

PASJONATA PARYS Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K017075 POL013610145207
133.

180

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
K015956 POL013670072705
134.

301

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/kuc:131 F: Mona II / Lascadell
M: Petra / Razin
K026509 POL013600141899
135.

162

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial / Cordial
M: Pipi / nn
K014199 POL013530225808
136.

322

PODIAVOLA SP POL 2010 Wałach siwa F: Condiavolo
M: Pot Marigola / Corland
K021639
137.

298

POKER KUC POL 1998 Ogier siwa F: -
M: -
K003686
138.

224

POLAR Koń Mały POL 2006 Ogier kara/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula
K018231 013530067806
139.

273

PRAGA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 013670096109
140.

320

PURE GENIUS II Pony 2001 Klacz F: nn
M: nn
141.

11

PYSIA NN POL 1999 Mare grey/kuc:119 F: Nn
M: Nn
K004906 999610031997
142.

205

QIURORA Holsztyńska POL 2009 Klacz gniada/174 F: Quidado
M: L-Candle
K027288 DE421000619809
143.

192

QUIESTUS SF FRA 2004 Wałach siwa F: Clinton / Corrado
M: Chimene D'Avril / Alma
K017635 04 711 233 T
144.

90

QUITA DU DOMAINE Z Z BEL 2004 Klacz gniada/175 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Gret Palucca / Coriolan
K016862 Z620404
145.

302

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
K024860 616 999 66 14108 13
146.

159

REPLAY 31 Deutsches Reitpony POL 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Rikado
M: Mon Cherie
K028515 De 435350177508 DE 435350177508
147.

317

REYLEM CORNELIA GR. C WELSH POL 2006 Klacz jelena/kuc:137 F: Cottrell Archimedes
M: Reylem carmen
K027046 143418
148.

187

RINALDO-DRUM VAN HET JUXSCHOT Belgische Rijpony POL 2013 Wałach gniada/kuc:146 F: Lars Van DE Groenheuvel
M: Oshy
K028580 056-002-P00710888
149.

276

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc:126 F: Pietrek
M: ---
K022446
150.

290

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell
M: Rita
K017920 POL013540072804
151.

168

ROSA BELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Rosa Fama
K012388 POL009670142607
152.

154

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K009244 POL999690102898
153.

178

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
K019042 616013670129009
154.

296

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025216 52800300029066
155.

256

SAMBOR KUC POL 2011 Wałach inna/kuc:121 F: Hipolit
M: Samba
K025054 616013610195811
156.

213

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:118 F: Prezes
M: Sindi
K024725 616 013 61 00389 11
157.

155

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Majk
M: Sasanka - k
K026965
158.

193

SANTINO KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:120 F: Capo 14
M: Szanta
K025155 616999662050808
159.

20

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
K018247 616999670162409
160.

318

SHY LADY kuc 2009 klacz gn. F: Figaro
M: Szampanka / Farah-Kajus
POL013640024509
161.

319

SKIPER Kuc POL 2011 Wałach gniada/128 F: NN
M: NN
K028595 616999670125911
162.

194

SMYK KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:135 F: Szaman
M: Sonia
K023357
163.

288

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
K014194 POL013640083408
164.

248

SONATA .......kuc POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:Kuc F: .......
M: ........
K017023 .........
165.

220

STELLA PACK JURASEK Welsh Pony POL 2003 Wałach gniada/kuc:137 F: Schonbruun Landgraf
M: Rozenka
K007887
166.

2

STORMING AHEAD Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa/kuc:147 F: -
M: -
K024941 826073001322207
167.

149

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:157 F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
K016290 616009530086909
168.

15

SZAFIR M SP POL 2006 Wałach gniada F: So in Love / Calvados
M: Selene M / Elvis
K013813 POL009690058506 104LP94
169.

174

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
K016587 POL013640020904
170.

57

TALL KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:140 F: nn/nn
M: nn/nn
K019624 6169995805865100
171.

321

TAMIZA kuc 2005 Klacz gn. F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa / nn
K0014263 POL013630041605
172.

96

TANZANIA Kuc Feliński POL 2003 Klacz siwa/kuc:133 F: Wersal
M: Tasmania
K016113 POL013580143303
173.

261

TENERYFA DRP POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
K026465
174.

158

TEQUILA DE CHATELAIN PFS FRA 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Melvin Candy
M: Alvina De Chatelain
K026542
175.

182

TERCJA KUC POL 2004 Klacz dereszowata F: nn / nn
M: Karina / nn
K019807 POL999670132904
176.

197

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:147 F: Dante
M: Tritti
K014499 12093
177.

145

TIFFANY DRP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
K022375 DE441410714004 105LZ26
178.

167

TOGO SP POL 2012 Wałach siwa F: La Calidat
M: Tesmiran
K023060
179.

3

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
K010253 POL013640007704
180.

299

TUTSI Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Aravel II
M: Tesmiran
K018661
181.

255

TYNPORTH MONTY 94916 Kuc Walijski POL 2012 Wałach gniada/kuc:128 F: Celton Jester 70806
M: 140565 Tynporth Dancing Maiden
Brak Brak
182.

211

VALKIRIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Aroland PG
M: Valeria
K023453 616 009 53 00021 12
183.

312

VERONA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/0 F: Turbud Quirinus
M: Valencia
K018832 616009640002608
184.

227

WALNUT SAMSON Kuc Walijski POL 2011 Ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
K028195 616013590136511
185.

10

WENDY KUC NED 2013 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
K027167 528003000033188
186.

233

WILHELM KUC POL 2000 Wałach siwa/kuc:129 F: nn
M: nn
K024361 POL 999640075603
187.

244

WIZARD JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:119 F: Durleyhall Archimedes
M: Watchbank Monsoon
K026589 616 013 52 00725 12
188.

140

WOLLINGS LION KING Kuc Walijski NLD 2004 Wałach siwa/kuc:123 F: Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin
M: Horsegata Linett / Pendock Peregrine
K012216 5280170401229
189.

218

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz F: Nico K
M: Werwa
K018269
190.

125

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:140 F: Malbrom / Luron
M: Lhs's Zanadiqua / Krimh
K023354 616013661439611
191.

285

ZYGZAK KUC POL 2005 Wałach srokata/123 F: Filip
M: Zuzia
K026245 13590162705
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
SKJ Pony Power
OSCAR (235)
2019-10-19
13
2019-10-19
12
2019-10-20
36
OLIVER (236)
2019-10-19
1
2019-10-19
47
2019-10-20
48
Bąba Amelia
KS Forest Pony Club
2019-10-18
1
2019-10-18
6
2019-10-19
1
2019-10-19
39
2019-10-20
Babczyńska Małgorzata
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2019-10-18
19
2019-10-18
30
2019-10-19
42
2019-10-20
41
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PIPIN (162)
2019-10-18
11
2019-10-18
5
2019-10-19
4
2019-10-19
1
2019-10-20
MARKIZA (163)
2019-10-18
23
2019-10-18
5
2019-10-19
26
2019-10-19
15
2019-10-20
4
R-MEFISTO (302)
2019-10-18
35
2019-10-19
Barzdo Antonina
Kj Zbyszko
CAŁKA (210)
2019-10-18
1
2019-10-18
12
2019-10-19
10
2019-10-19
18
2019-10-20
9
Basińska Olga
JKS OLSZA
2019-10-18
31
2019-10-18
27
2019-10-19
34
2019-10-20
Benska Antonina
KJ Metpol Grodziec
LUBASZKA (275)
2019-10-19
2019-10-20
ROCK (276)
2019-10-20
11
2019-10-19
28
2019-10-19
1
Biel Zofia
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2019-10-18
17
2019-10-18
37
2019-10-19
1
2019-10-19
36
2019-10-20
47
Biela Berenika
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
DENIS (148)
2019-10-19
1
2019-10-20
5
Bigaj Irena
KS FARUK
SAMBOR (256)
2019-10-18
44
2019-10-18
32
2019-10-19
28
2019-10-19
1
2019-10-20
35
LOTOS (257)
2019-10-18
13
2019-10-18
25
2019-10-19
5
2019-10-19
11
2019-10-20
3
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
R-MEFISTO (302)
2019-10-18
2019-10-20
2019-10-18
33
2019-10-18
2019-10-19
30
2019-10-19
38
2019-10-20
1
Bors Iga
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SHADOW (20)
2019-10-18
1
2019-10-18
10
2019-10-19
6
2019-10-19
8
2019-10-20
Buszczak Zuzanna
Kj Michałówka
SONATA (248)
2019-10-18
13
2019-10-18
19
2019-10-19
37
2019-10-20
39
Byczkowska Zuzanna
KU AZS UW
ZYGZAK (285)
2019-10-18
17
2019-10-18
15
2019-10-19
6
2019-10-19
1
2019-10-20
Chojowska Iga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
MAROKO (142)
2019-10-18
43
2019-10-18
31
2019-10-19
1
2019-10-19
2019-10-20
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
GAJA (17)
2019-10-18
20
2019-10-18
9
2019-10-19
1
2019-10-19
9
2019-10-20
1
Ciszek Zofia
UKS Primo
BEŁT (101)
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
1
2019-10-19
41
2019-10-20
31
Ćwikła Michał
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2019-10-19
8
2019-10-19
21
2019-10-20
45
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
2019-10-19
Dańczak Michalina
St. R&S STABLES
MAIDI (7)
2019-10-18
17
2019-10-18
32
2019-10-19
1
2019-10-19
34
2019-10-20
38
2019-10-18
8
2019-10-18
17
2019-10-19
28
2019-10-19
50
2019-10-20
28
Dziemba Olivia
BPK
2019-10-19
7
2019-10-20
22
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (161)
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
1
2019-10-19
18
2019-10-20
53
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-10-19
2019-10-19
1
2019-10-20
1
Ferjan Victoria
JKS Melloni Horses
KLIWIA (279)
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
28
2019-10-19
1
2019-10-20
4
Florczak Jakub
KJ Janowice
BASANTI (104)
2019-10-18
29
2019-10-18
1
2019-10-19
17
2019-10-19
21
Friedman Maja Bella
St. R&S STABLES
2019-10-18
9
2019-10-18
4
2019-10-19
3
2019-10-19
5
2019-10-20
Gabriel Lena
VitaSport brachlewo
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
6
2019-10-19
25
2019-10-20
44
2019-10-20
Gala Blanka
BP
DOSIA (287)
2019-10-18
32
2019-10-18
32
2019-10-19
2019-10-20
3
Galińska Gabriela
Brak
TALL (57)
2019-10-18
13
2019-10-18
4
2019-10-19
49
2019-10-19
20
2019-10-20
23
Galocz Masza
Klub Jazdy Konnej Romico
2019-10-18
13
2019-10-18
3
2019-10-19
13
2019-10-19
7
2019-10-20
4
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
2019-10-19
25
2019-10-19
19
2019-10-20
21
TIFFANY (145)
2019-10-19
4
2019-10-19
10
2019-10-20
5
Gorczyca Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2019-10-18
2019-10-18
4
2019-10-18
5
2019-10-19
13
2019-10-19
2019-10-20
6
Goszczynski Adam
Bpk
POKER (298)
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
2019-10-20
2019-10-19
Gosztyła Weronika
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
PENELOPA (180)
2019-10-19
2019-10-20
2019-10-18
6
2019-10-18
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PASJA (286)
2019-10-18
10
2019-10-18
13
2019-10-19
14
2019-10-19
17
2019-10-20
1
Grobelny Martyna
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
FREZIE (93)
2019-10-18
30
2019-10-18
34
2019-10-19
FRIDA (242)
2019-10-18
1
2019-10-18
1
2019-10-19
1
2019-10-20
15
Grygier Zuzanna
St. KS Jumping Events Poznań
2019-10-18
14
2019-10-18
17
2019-10-20
8
2019-10-19
14
2019-10-18
24
2019-10-18
13
2019-10-19
20
2019-10-20
5
Grzelczak Matylda
KJ Aldragho Piaseczno
2019-10-19
12
2019-10-19
8
2019-10-20
24
Gumuła Natalia
KS Jumping Team Wiercany
2019-10-18
1
2019-10-18
11
2019-10-19
6
2019-10-19
5
2019-10-20
3
Janiszewska Gabriela
St. R&S Stables
2019-10-18
8
2019-10-18
1
2019-10-19
2
2019-10-19
2
2019-10-20
3
Janiszewska Lena
St. R&S Stables
2019-10-18
2019-10-18
21
2019-10-19
41
2019-10-20
29
2019-10-18
2019-10-18
16
2019-10-19
23
REPLAY 31 (159)
2019-10-18
14
2019-10-18
17
2019-10-19
10
2019-10-19
2
2019-10-20
43
Jurasz Kornelia
KJ Podkowa Gruszczyn
ROLEX 2 (290)
2019-10-18
24
2019-10-18
6
2019-10-19
33
2019-10-19
3
2019-10-20
2
Kaczmarek Maja
JUKS Abakus Kaczyna
KORAL D (190)
2019-10-18
25
2019-10-18
14
2019-10-19
16
2019-10-19
22
Kaczmarek Natasza
St. R&S STABLES
KISS ME W (315)
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
5
2019-10-18
2019-10-19
4
2019-10-20
1
Karasinska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
2019-10-19
1
2019-10-19
34
2019-10-20
33
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-10-19
2
2019-10-19
2019-10-20
Kempa Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
BOLERO (241)
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-20
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2019-10-18
8
2019-10-18
4
2019-10-19
4
2019-10-19
35
2019-10-20
31
2019-10-18
5
2019-10-18
10
2019-10-19
16
2019-10-19
24
2019-10-20
30
Kierznowski Radosław
KJ Sokół Damasławek
CAJERO (229)
2019-10-18
15
2019-10-18
37
2019-10-19
1
2019-10-20
8
2019-10-19
1
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
14
2019-10-19
10
2019-10-20
Kolawa Milena
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
NIKI (294)
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
2019-10-18
2019-10-19
Kołodzińska Aleksandra
JKS Melloni Horses
2019-10-18
40
2019-10-18
6
2019-10-19
34
2019-10-19
11
2019-10-20
50
Kosakiewicz Oliwia
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
E - FIFKA (183)
2019-10-18
25
2019-10-18
17
2019-10-20
25
2019-10-19
1
2019-10-19
1
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
KLEO (153)
2019-10-18
37
2019-10-18
23
2019-10-19
1
2019-10-19
14
2019-10-20
14
ROYAL (154)
2019-10-18
4
2019-10-19
1
2019-10-20
26
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2019-10-18
21
2019-10-18
10
2019-10-20
1
Kowalonek Luna
JUKS Abakus Kaczyna
BORSALINO (189)
2019-10-18
6
2019-10-18
1
2019-10-19
10
2019-10-20
1
Kraśko Aleksander
LKJ w Gałkowie
PIEROT (301)
2019-10-19
28
2019-10-19
47
2019-10-20
14
Kraśko Kuba
LKJ w Gałkowie
ARMSTRONG (300)
2019-10-19
20
2019-10-19
19
2019-10-20
3
Kręgielska Natalia
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
SANTA (213)
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
1
2019-10-19
34
2019-10-20
27
Kręgielska Nikola
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
VALKIRIA (211)
2019-10-18
14
2019-10-18
11
2019-10-19
14
2019-10-19
14
2019-10-20
2
OLIVIA (212)
2019-10-18
1
2019-10-18
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-20
5
Kruczek Anna
KJK Romico Żywiec
CANNON (44)
2019-10-18
21
2019-10-18
17
2019-10-19
12
2019-10-19
15
2019-10-20
8
Krześlak Emilia
KJ Infernal Team Golesze Duże
GOLDEN II (200)
2019-10-18
1
2019-10-18
5
2019-10-19
21
2019-10-20
13
Książek Antonina
Stowarzyszenie R&S Stables
HELGA (265)
2019-10-18
5
2019-10-18
24
2019-10-20
Kuczkowiak Hanna
Ks Forest Pony club
KORAL (259)
2019-10-18
4
2019-10-18
14
2019-10-19
46
2019-10-19
39
2019-10-20
8
SHY LADY (318)
2019-10-18
42
2019-10-18
4
2019-10-19
48
2019-10-19
32
2019-10-20
Kultys Marianna
KJ Ranczo Kołata
2019-10-19
1
2019-10-19
11
2019-10-20
12
Kwiatkowska Karolina
KJ Podkowa Gruszczyn
GLORY (289)
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
48
2019-10-19
40
2019-10-20
19
Langer Kaja
KJK Romico Żywiec
ORIANA (204)
2019-10-18
6
2019-10-18
5
2019-10-19
6
2019-10-19
2
2019-10-20
2
Lee Nayon
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
KING (179)
2019-10-18
26
2019-10-18
11
2019-10-19
28
2019-10-19
18
2019-10-20
7
Lewandowska Michalina
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-10-18
9
2019-10-18
4
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-20
2
Lewczyk Pola
KJ Zbyszko
DAGA (55)
2019-10-18
25
2019-10-18
4
2019-10-19
1
2019-10-19
28
2019-10-20
40
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
SOFIA (288)
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
27
2019-10-19
6
2019-10-20
11
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
TETI (197)
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
15
2019-10-20
7
2019-10-19
29
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2019-10-18
27
2019-10-18
10
2019-10-19
36
2019-10-20
35
2019-10-19
38
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
4
2019-10-20
27
Marchwicka Maja
KJ Agro-Handel Śrem
2019-10-18
3
2019-10-19
2
2019-10-20
1
TOGO (167)
2019-10-18
1
2019-10-18
7
2019-10-19
9
2019-10-20
11
2019-10-18
1
2019-10-19
3
2019-10-20
3
NIRMETTE (306)
2019-10-18
3
2019-10-18
2
2019-10-19
1
2019-10-20
2
Markiewicz Patrycja
Tuszyński KJ Garbówek
PODIAVOLA (322)
2019-10-19
1
2019-10-19
1
Marta Kawa
KJK Romico
GRAPPA (206)
2019-10-18
25
2019-10-18
6
2019-10-19
44
2019-10-19
2019-10-20
15
Melich Oliwia
KJ Akademia Kucania
PRAGA (273)
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
1
2019-10-19
34
2019-10-20
9
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
1
2019-10-19
34
2019-10-20
24
Miechowicz Alan
JKS Melloni Horses
BARTONIA (277)
2019-10-18
21
2019-10-18
15
2019-10-19
4
2019-10-19
9
2019-10-20
Miłoszewska Nikola
KJ Akademia Kucania Dawidy
ISKRA (270)
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
34
2019-10-19
35
2019-10-20
49
EMMA (271)
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
1
2019-10-19
21
2019-10-20
6
Mitman Kaja
KJ Golden Dream
2019-10-18
6
2019-10-18
4
2019-10-19
22
2019-10-19
16
2019-10-20
2
Mordaka Maria
KJ Infernal Team Golesze Duże
FINLANDIA (198)
2019-10-18
1
2019-10-18
1
2019-10-19
1
2019-10-20
2
Nagła Maja
St. KJ Stajnia ADAMUS
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-20
23
BRANDON (228)
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-20
12
Naumiuk Kornelia
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
JAWA (283)
2019-10-18
4
2019-10-18
27
2019-10-20
9
DOMINO (284)
2019-10-18
4
2019-10-18
6
2019-10-20
34
Nawrocka Roksana
KJ Agri Zapole
HIPSY (40)
2019-10-18
17
2019-10-18
32
2019-10-19
9
2019-10-20
2019-10-19
1
D'ACORD (41)
2019-10-18
4
2019-10-18
40
2019-10-19
43
2019-10-20
52
2019-10-19
Otlewska Amelia
St. KS Jumping Events
2019-10-18
9
2019-10-18
8
2019-10-19
5
2019-10-20
ENJOY (147)
2019-10-18
19
2019-10-18
2019-10-19
5
2019-10-20
2
Pakur Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
POLAR (224)
2019-10-18
17
2019-10-19
2019-10-20
33
CYRANO (225)
2019-10-18
12
2019-10-18
4
2019-10-19
28
2019-10-19
1
2019-10-20
29
CENNA (226)
2019-10-18
6
2019-10-19
1
2019-10-20
32
Palacz Oliwia
JUKS Abakus Kaczyna
FALCON (253)
2019-10-18
1
2019-10-18
1
2019-10-19
6
2019-10-19
10
2019-10-20
3
Pawłowska Kornelia
KJ Aromer Józefin
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
2019-10-18
1
2019-10-18
17
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-20
1
Pękal Emilia
Kielecki Klub Jeździecki
AMANDA (141)
2019-10-18
1
2019-10-18
2019-10-19
9
2019-10-20
3
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
NADIA (221)
2019-10-18
6
2019-10-18
2019-10-19
1
2019-10-20
19
JOWISZ (222)
2019-10-18
2019-10-18
14
2019-10-19
24
2019-10-20
16
2019-10-18
3
Pięta Julia
JUKS Abakus Kaczyna
LOLA (184)
2019-10-18
21
2019-10-18
4
2019-10-19
6
2019-10-19
1
2019-10-20
14
MARCOS (186)
2019-10-18
10
2019-10-18
1
2019-10-19
1
2019-10-19
6
2019-10-20
5
Pietraszko Kaja
Klub Jazdy Konnej Romico
QIURORA (205)
2019-10-18
8
2019-10-18
10
2019-10-19
7
2019-10-19
12
2019-10-20
7
Pietrzak Piotr
JUKS Abakus Kaczyna
2019-10-18
25
2019-10-18
21
2019-10-19
23
2019-10-19
27
LARA (188)
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-18
1
2019-10-18
1
2019-10-19
19
2019-10-19
14
2019-10-20
2
Pliem-Perka Aleksandra
Tuszyński KJ Garbówek
2019-10-19
8
2019-10-19
11
2019-10-20
5
Pliem-Perka Martyna
Tuszyński KJ Garbówek
JUNIOR (239)
2019-10-18
2019-10-19
34
2019-10-20
18
Pliem-Perka Martyna
JKS Salio
2019-10-19
7
2019-10-20
4
TAMIZA (321)
2019-10-19
5
2019-10-20
16
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
2019-10-18
2019-10-18
3
2019-10-19
3
2019-10-19
4
2019-10-20
Poniatowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2019-10-18
5
2019-10-18
4
2019-10-19
15
TERCJA (182)
2019-10-18
25
2019-10-18
22
2019-10-20
36
2019-10-19
40
2019-10-19
1
Poprawa Alicja
Stowarzyszenie R&S Stables
2019-10-18
3
2019-10-18
6
2019-10-19
28
2019-10-20
37
2019-10-19
34
Przybylska Sofi
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (175)
2019-10-18
12
2019-10-18
22
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-20
40
Przybyła Natalia
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-10-18
1
2019-10-18
23
2019-10-19
1
2019-10-20
22
2019-10-18
2019-10-18
4
2019-10-18
3
2019-10-19
1
2019-10-19
17
2019-10-20
13
Pszowski Kevin
bpk
BONI (201)
2019-10-20
2019-10-19
45
2019-10-19
40
2019-10-20
18
2019-10-19
13
Rembielińska Wiktoria
KJ Wiktorowo
SANTINO (193)
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
28
2019-10-19
1
2019-10-20
3
SMYK (194)
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
29
2019-10-19
33
2019-10-20
38
Rochowska Wiktoria
Kj Zbyszko
ARIS (52)
2019-10-18
25
2019-10-18
17
2019-10-19
1
2019-10-19
19
2019-10-20
28
Romanowska Gabriela
UKS Primo Kozery
ERO (72)
2019-10-19
1
2019-10-20
13
2019-10-19
1
2019-10-19
22
2019-10-20
37
2019-10-19
1
Rosin Natasza
JUKS Abakus Kaczyna
2019-10-18
21
2019-10-18
19
2019-10-19
16
2019-10-19
8
2019-10-20
1
Różyc Zuzanna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-20
Rybak-Massalska Lena Róża
UKS PRIMO
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
2019-10-20
2019-10-19
Rybska Maria
KS Forrest Pony Club
TENERYFA (261)
2019-10-18
2019-10-18
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
VERONA (312)
2019-10-18
1
2019-10-18
1
2019-10-19
1
2019-10-19
4
2019-10-20
10
Rynowiecka Pola
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2019-10-20
10
Sałapatek Maja
Ukj karmen nieklonice
SANTIAGO (155)
2019-10-19
1
2019-10-19
2019-10-20
20
CASKADA (156)
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-20
21
Sawa Blanka
JKS Melloni Horses
2019-10-18
6
2019-10-18
17
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-20
1
Sawicka M'08 Lena
bpk MAZ
LOVERBOY (232)
2019-10-19
28
2019-10-19
1
2019-10-20
4
2019-10-19
34
2019-10-19
34
2019-10-20
32
Sieńko Michał
St. SKJ Grobice
ELVIS (307)
2019-10-18
13
2019-10-18
21
2019-10-19
1
2019-10-19
39
2019-10-20
10
Sierakowska Michalina
St. R&S STABLES
2019-10-18
6
2019-10-18
22
2019-10-19
26
2019-10-19
18
2019-10-20
51
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
1
2019-10-19
3
2019-10-20
16
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
SZOGUN (174)
2019-10-18
1
2019-10-18
1
2019-10-19
17
2019-10-19
12
2019-10-20
2
Słoniec Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
WENDY (10)
2019-10-18
10
2019-10-18
1
2019-10-20
7
2019-10-19
34
PYSIA (11)
2019-10-18
1
2019-10-20
6
2019-10-19
1
2019-10-19
31
2019-10-20
42
2019-10-18
4
Sondej Zofia
Kielecki KJ
MAKS (169)
2019-10-18
1
2019-10-18
1
2019-10-19
1
2019-10-20
3
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
FIGARO (176)
2019-10-18
6
2019-10-18
1
2019-10-19
2
2019-10-20
25
BEN GUN (177)
2019-10-18
8
2019-10-18
4
2019-10-19
30
2019-10-19
7
2019-10-20
26
S-PIORUN (178)
2019-10-20
17
2019-10-19
1
Sputowski Mateusz
KJ Infernal Team Golesze Duże
GERY (199)
2019-10-18
1
2019-10-18
2
2019-10-19
16
2019-10-20
4
Stawarz Izabella
KS Forrest Pony Club
LIZA (263)
2019-10-18
10
2019-10-18
30
2019-10-19
1
2019-10-19
34
2019-10-20
39
Steczowicz Maria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
WILHELM (233)
2019-10-18
17
2019-10-18
24
2019-10-19
1
2019-10-19
49
2019-10-20
Steczowicz Zofia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-10-18
18
2019-10-18
7
2019-10-19
5
2019-10-19
5
2019-10-20
Szeszuła Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-10-18
13
2019-10-18
8
2019-10-19
5
2019-10-20
6
Szmalc Helena
KJ Wiktorowo
QUIESTUS (192)
2019-10-18
2019-10-18
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
2019-10-18
1
2019-10-19
1
2019-10-20
2
Szybka Irmina
KJ Janowice
E-MAIL (92)
2019-10-18
1
2019-10-19
10
Tralewicz Pielak Laura
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2019-10-18
2
2019-10-18
1
2019-10-19
1
2019-10-19
2
2019-10-20
1
Voigt Liliana
WLKS KRAKUS
2019-10-18
6
2019-10-18
12
2019-10-19
28
2019-10-19
28
2019-10-20
30
Von Mauberg Wiktoria
KJ Wiktorowo
2019-10-18
3
2019-10-18
2019-10-19
32
2019-10-20
20
Wąsiewicz Julia
KJ Zbyszko
MARINO (51)
2019-10-18
27
2019-10-18
27
2019-10-19
16
2019-10-19
14
2019-10-20
4
Waśniewska Pola
JKS Olsza
2019-10-18
1
2019-10-18
30
2019-10-19
22
2019-10-19
18
2019-10-20
1
Wernerowicz Aleksandra
KJ Akademia Kucania
PASJA (272)
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
1
2019-10-19
37
2019-10-20
46
Wesołowska Aniela
Klub Jeździecki Wiktorowo
TUTSI (299)
2019-10-19
6
2019-10-19
8
2019-10-20
1
Willamowicz Dagmara
Łódzki klub jeździecki
BONA (215)
2019-10-18
19
2019-10-18
8
2019-10-19
3
2019-10-19
31
2019-10-20
4
Wiśniewska Lena
KJ Grodno - Dwór
2019-10-19
1
2019-10-19
2019-10-20
41
Wiśniewska Zuzanna
JKS Salio
SKIPER (319)
2019-10-18
13
2019-10-19
34
2019-10-20
34
Wojda Magdalena
JKS CZANKI
CORNET MW (243)
2019-10-18
1
2019-10-18
26
2019-10-19
3
2019-10-19
13
2019-10-20
6
MILAGROSS (245)
2019-10-18
24
2019-10-18
11
2019-10-19
2
2019-10-19
9
2019-10-20
2
Wypchło Aleksandra
bpk
GILEA (164)
2019-10-18
12
2019-10-18
2
2019-10-19
1
2019-10-20
6
LIBRETTO (165)
2019-10-18
1
2019-10-18
20
2019-10-19
20
2019-10-20
12
2019-10-18
5
2019-10-19
2019-10-20
1
BACO (214)
2019-10-18
16
2019-10-19
23
2019-10-19
2019-10-20
1
Zawadzka Zofia
KJ Wiktorowo
2019-10-18
1
2019-10-18
21
2019-10-19
6
2019-10-19
13
2019-10-20
5
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
2019-10-18
3
2019-10-18
5
2019-10-19
7
2019-10-19
3
2019-10-20
1

Number of Riders: 144

Number of Horses: 191

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl