Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Otwarte Zawody Regionalne SALIO
JKS SALIO, 22-23.06.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
144 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 07:02:03
2019-06-20 19:34:31
Zuzanna Wiśniewska SKIPPER
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
143 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 07:02:06
2019-06-20 19:33:54
Natalia Płuciennikowska RUDA GWIAZDKA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
142 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 19:35:05
2019-06-20 19:32:03
Julia Olszewska TEXAS
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
141 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 19:35:08
2019-06-20 19:31:11
Martyna Kosior LOTKA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm dokładności
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
140 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 19:31:05
2019-06-20 19:30:21
Klaudia Justyńska REWIA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
139 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 19:29:12
2019-06-20 19:28:57
Zosia Dubicka TEQUILA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
138 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 19:28:40
2019-06-20 19:28:06
Zosia Dubicka P LADY M
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
137 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 19:28:36
2019-06-20 19:27:10
Izabela Borowiak SZAROTKA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
136 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 18:39:21
2019-06-20 18:38:46
Aleksandra Bernacińska PARIS
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
135 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 16:18:31
2019-06-20 15:45:45
Małgorzata Prochowska HELLADA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 15:41:46
2019-06-20 15:40:27
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 15:41:49
2019-06-20 15:16:45
Wiktoria Suliborska RICHELIEU
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 15:41:52
2019-06-20 14:55:35
Maja Waluch SANTINO
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 14:12:00
2019-06-20 13:52:14
Paulina Jassa ŁUCZNIK II ZK
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
130 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 14:12:03
2019-06-20 13:46:32
Paulina Jassa D'GOLD GIRL ZK
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
129 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 14:12:07
2019-06-20 13:45:28
Wiktoria Matusiak CINDERELLA ZK
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm dokładności
128 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 14:12:10
2019-06-20 13:44:45
Wiktoria Matusiak NORMAN ZK
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 14:12:31
2019-06-20 13:44:07
Olga Sorokina BORUSSIA ZK
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm dokładności
126 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 14:12:35
2019-06-20 13:43:31
Olga Sorokina VEVO
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm dokładności
125 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 12:42:52
2019-06-20 12:38:36
Alicja Olaszek VOLUTA PONYSPORT
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
124 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 12:42:58
2019-06-20 11:43:56
Grażyna Niezgoda B'ARON
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm dokładności
123 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 12:43:01
2019-06-20 11:15:11
Ewelina Szczepanik COCAINA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Grand Prix o Nagrodę Firmy Tubądzin
122 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 09:03:27
2019-06-20 00:32:20
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka TOGO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 09:03:30
2019-06-20 00:30:03
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka ROSA BELLA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły Art 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 09:03:34
2019-06-20 00:29:21
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka CASALI
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 09:03:37
2019-06-20 00:28:54
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka ASHTON
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 09:03:40
2019-06-20 00:28:00
Julia Wąsiewicz TALL
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
117 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 09:03:45
2019-06-20 00:26:43
Magdalena Marciniak LEON
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
116 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 00:18:01
2019-06-19 23:42:46
Dawid Kotecki EVEREST M
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
115 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 00:18:04
2019-06-19 22:46:38
Alicja Murakowska REDWIND
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 22:08:09
2019-06-19 22:03:19
Zuzanna Wejchert DIAMANTSTEIN
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
113 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 22:08:12
2019-06-19 21:54:36
Maria Olejniczak WILDZANG'S SABIONA
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
  • 2x 13/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
112 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 22:08:15
2019-06-19 21:43:53
Marek Pawłowski FIDŻI
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm dokładności
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm dokładności
111 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 21:38:09
2019-06-19 21:32:31
Patrycja Biernacka RATINO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 21:38:12
2019-06-19 21:28:25
Aleksandra Maszarek MAKSIMUS
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
109 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 19:11:57
2019-06-19 18:47:19
Wojciech Radwański HELIOS
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 19:12:00
2019-06-19 18:44:48
Kamila Wichrowska REXERA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
107 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 19:12:03
2019-06-19 18:42:21
Kamila Wichrowska ATLETA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
106 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:47:12
2019-06-19 17:33:17
Dariusz Garstka PARAMETR
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
105 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:47:15
2019-06-19 17:23:11
Dagmara Willamowicz LILLY
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
104 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 15:39:23
2019-06-19 15:39:19
Ewa Kasińska TALINA
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
103 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 15:38:39
2019-06-19 15:34:36
Dagmara Willamowicz TALINA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm dokładności
102 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 15:38:44
2019-06-19 15:11:57
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm dokładności
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
101 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 15:38:48
2019-06-19 15:11:19
Tomasz Maciak DINERO
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm dokładności
100 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 15:38:53
2019-06-19 15:10:52
Karolina Lisowska DIABLO
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
99 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:00:13
2019-06-19 15:10:22
Julia Koziczak FINEZJA
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
98 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 15:39:00
2019-06-19 15:09:55
Patryk Hernas WILLA NOVA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 15:39:05
2019-06-19 15:09:17
Julia Górska FINEZJA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
95 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 15:39:12
2019-06-19 15:08:23
Michalina Górska HELGA
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
94 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 15:39:16
2019-06-19 15:07:52
Roksana Galanciak KORD
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 15:39:20
2019-06-19 15:07:25
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Grand Prix o Nagrodę Firmy Tubądzin
92 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 15:39:27
2019-06-19 15:06:45
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 15:39:31
2019-06-19 15:06:22
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Grand Prix o Nagrodę Firmy Tubądzin
90 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 15:39:36
2019-06-19 15:05:39
Sebastian Bąk EPSON MK
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 15:39:40
2019-06-19 15:05:14
Sebastian Bąk KOKORICO
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 15:39:44
2019-06-19 15:04:44
Sebastian Bąk CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 15:39:48
2019-06-19 14:56:42
Kamil Grzelczyk IL DE FONSE
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły Art 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 15:39:53
2019-06-19 14:55:00
Kamil Grzelczyk SENIOR
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 15:39:57
2019-06-19 14:53:21
Kamil Grzelczyk EDITT-P
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 15:40:01
2019-06-19 14:52:15
Kamil Grzelczyk SANPRESSA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 15:40:06
2019-06-19 14:51:26
Kamil Grzelczyk BALOU BOMBANCE
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 14:47:35
2019-06-19 13:20:22
Julia Kuszelewska DELI
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 14:47:38
2019-06-19 12:43:46
Ludwika Kruszewska DOVER
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 12:11:37
2019-06-19 11:19:43
Andrzej Głoskowski DIARADO BOY II
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 12:11:48
2019-06-19 11:10:26
Nadia Krysztofiak GRECJA
  • 1x 13/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
78 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 12:11:55
2019-06-19 11:09:17
Karolina Kunikowska DAKOTA
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 12:12:00
2019-06-19 10:57:59
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak WYRWIGROSZ
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 12:12:05
2019-06-19 10:56:13
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak WIEDŹMIRA
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 12:12:10
2019-06-19 10:55:09
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak ILIBIA
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 10:33:34
2019-06-19 10:26:38
Paweł Strzechowski BIZU BIZU
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły Art 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 10:33:37
2019-06-19 10:25:46
Ewa Strzechowska ZINA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły Art 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 10:33:40
2019-06-19 10:09:16
Małgorzata Janczak FARNES
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 10:33:43
2019-06-19 10:08:00
Anna Szambelan ESTAR LIBRE
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:59:22
2019-06-19 08:13:10
Zuzanna Polinceusz LILLY
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 07:02:33
2019-06-18 23:20:37
Patrycja Szczech GRANDE CARLO
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 07:02:37
2019-06-18 22:54:05
Monika Czechowicz WIKTOR
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 20:03:25
2019-06-18 19:27:31
Maja Taczalska AVENUE
  • 1x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 20:03:27
2019-06-18 19:24:15
Julia Kropielnicka GOTYK
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 19:19:07
2019-06-18 18:59:05
Cyryl Rosiak GIMMICK FIELD
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 19:19:10
2019-06-18 18:58:53
Lena Michalska FIESTA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm dokładności
  • 1x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 19:19:13
2019-06-18 18:37:51
Julia Kempska AVANTI
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 19:19:17
2019-06-18 18:14:00
Aleksandra Lasota INDIANA-UWE
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm dokładności
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 19:19:20
2019-06-18 18:13:01
Alicja Lasota MAJA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm dokładności
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 19:19:23
2019-06-18 17:11:29
Urszula Michalska ETRES
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 20:03:30
2019-06-18 16:53:36
Agnieszka Kotwa-Grudzińska H-CARYLLO
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 12:18:14
2019-06-18 12:18:03
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły Art 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 12:43:05
2019-06-18 11:42:02
Ewelina Szczepanik EASY MK
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 12:11:10
2019-06-18 11:39:46
Beata Biczysko KAZAR M
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 19:24:16
2019-06-18 11:37:51
Zuzanna Olawa Vel Olawińska DALIA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 12:43:17
2019-06-18 11:37:01
Zosia Lewandowska CARMEN
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 12:11:19
2019-06-18 11:36:16
Beata Biczysko DOSIA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 12:11:22
2019-06-18 11:35:17
Beata Biczysko CHARITA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:09:08
2019-06-18 10:02:49
Marta Fisiak RAVIVIA P
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 09:27:06
2019-06-18 08:31:14
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 09:27:09
2019-06-18 08:28:37
Weronika Zajkiewicz I LOVE YOU
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 07:26:12
2019-06-18 05:15:07
Malena Kotecka DUMKA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 23:08:05
2019-06-17 21:39:54
Katarzyna Sendalska BED BOY
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 23:08:09
2019-06-17 21:38:55
Andrzej Głoskowski TOYOTA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 23:08:12
2019-06-17 21:38:12
Andrzej Głoskowski MERLIN VAN'T HEIKE
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 23:08:15
2019-06-17 21:37:14
Andrzej Głoskowski HERCULES
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 23:08:18
2019-06-17 21:36:20
Andrzej Głoskowski CASTIGO DE AMOR
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 23:08:21
2019-06-17 21:35:47
Maja Głoskowska MINIONEK
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 23:08:24
2019-06-17 21:35:14
Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 23:08:26
2019-06-17 21:34:22
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 16:27:53
2019-06-17 15:33:43
Witold Bieniek WIWALDI - K
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 16:27:55
2019-06-17 15:32:50
Witold Bieniek ROVETTO
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 13:48:47
2019-06-17 11:47:18
Nadia Sabitov JAZZ
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 13:48:51
2019-06-17 11:46:34
Nadia Sabitov BONPARIS
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 23:12:58
2019-06-16 21:58:56
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 23:13:02
2019-06-16 21:58:04
Bartosz Czaprański CILIAN II
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 15:51:44
2019-06-16 14:23:58
Tomasz Paradowski MAXIMUS ZK
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły Art 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 15:51:48
2019-06-16 12:38:28
Karolina Filipiak GRAND CANTANIS
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 08:28:45
2019-06-16 06:49:52
Joanna Janiszewska ŁOTSON
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 13:16:52
2019-06-15 08:32:01
Robert Bernagiewicz CHACCALL
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 07:37:01
2019-06-13 21:59:31
Kinga Mikołajczyk DOCHIRA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:49:18
2019-06-13 12:15:08
Tamara Tybulczuk SZIFO
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 10:57:39
2019-06-13 10:42:52
Renata Wójcik NASHVILLE S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 10:57:41
2019-06-13 10:41:49
Renata Wójcik FEDERACJA S
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 19:24:23
2019-06-12 23:29:41
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły Art 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 19:24:30
2019-06-12 23:28:37
Dominika Osińska LINCOLN AK
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 11:12:01
2019-06-12 18:15:09
Magdalena Zajcew SANRAJS
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły Art 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 07:40:11
2019-06-11 23:08:58
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły Art 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 07:40:14
2019-06-11 23:08:04
Marta Szkiela HARNAŚ
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 07:40:19
2019-06-11 22:37:23
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 07:40:23
2019-06-11 22:34:11
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 19:06:47
2019-06-11 18:28:41
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły Art 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 19:07:49
2019-06-11 16:16:19
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły Art 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 15:37:44
2019-06-11 15:34:55
Tamara Tybulczuk PABLO I
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
1999 (MJ.)
O038694
2. Antczak-Jakubek Paulina BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O050385
3. Bąk Sebastian St. R&S STABLES
S
O003232
4. Bernacińska Aleksandra BPK
1999 (MJ.)
Brak
5. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
6. Biczysko Beata KJ Jantar Stryków
S
O009909
7. Bieniek Witold KJ Jantar Stryków
S
O001983
8. Biernacka Patrycja Tuszyński KJ Garbówek
S
O020916
9. Borowiak Izabela Niezrzeszony
2001 (J.)
Brak
10. Ceglarz Pola
11. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
12. Cieślak Zuzanna St. R&S Stables
2001 (J.)
O038479
13. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
14. Czechowicz Monika SKJ HorseProfi Łódź
S
O033516
15. Dragan Natalia bpk
2003 (J.)
O048865
16. Dubicka Zosia JKS Salio
2005 (JM.)
Brak
17. Filipiak Karolina SKJ Horseprofi
2001 (J.)
3763218
18. Fisiak Marta BPK (LOD)
S
O004344
19. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
20. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
21. Galanciak Roksana St. R&S Stables
2002 (J.)
O038135
22. Garstka Dariusz KJ SO Łąck
S
O000140
23. Głoskowska Maja KJ Infernal Team
2014 (Mł.)
brak
24. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
25. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
26. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
27. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
28. Górska Julia St.R&S STABLES
2005 (JM.)
Brak
29. Górska Michalina Stowarzyszenie R&S Stables
2009 (Mł.)
Brak
30. Grzelczyk Kamil KJ Agri
S
O009181
31. Grzelczyk Kamil Bogusławicki KJ
S
0009181
32. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O034398
33. Hernas Patryk St. R&S STABLES
S
Brak
34. Jabłczyńska Weronika
2006 (JM.)
35. Janczak Małgorzata niezrzeszona
S
brak
36. Janiszewska Joanna Łódzki KJ
S
O028132
37. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
O041949
38. Jasińska Julia
39. Jassa Paulina FKJ Zbyszko
S
O004463
40. Justyńska Klaudia JKS Salio
2003 (J.)
Brak
41. Kasińska Ewa Bractwo Konne Św. Marcina
2002 (J.)
Brak
42. Kempska Julia Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
0047298
43. Kosior Martyna JKS Salio
2006 (JM.)
Brak
44. Kotecka Malena Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2007 (JM.)
O045956
45. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (JM.)
O045959
46. Kotwa-Grudzińska Agnieszka BPK (MAZ)
S
O009741
47. Koziczak Julia Stowarzyszenie R&S STABLES
2006 (JM.)
brak
48. Kozińska Barbara BPK (MAZ)
2001 (J.)
O030953
49. Kropielnicka Julia Brak
2006 (JM.)
O048644
50. Kruszewska Ludwika KJ SO Łąck
1998 (MJ.)
O031416
51. Kryszeń Natasza BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O050244
52. Krysztofiak Nadia JKS Salio
2014 (Mł.)
-
53. Kunikowska Karolina JKS Salio
S
brak
54. Kuszelewska Julia KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O035585
55. Lasota Aleksandra BPK
2005 (JM.)
brak
56. Lasota Alicja BPK
2008 (Mł.)
brak
57. Lewandowska Zosia Kj horse Profi
2006 (JM.)
Brak
58. Lisowska Karolina Stowarzyszenie R&S Stables
2005 (JM.)
Brak
59. Maciak Tomasz Brak
S
Brak
60. Marciniak Magdalena Brak
2007 (JM.)
Brak
61. Markowska Izabela JKS SALIO
S
brak
62. Maszarek Aleksandra Horseprofi
2004 (JM.)
O043643
63. Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2000 (MJ.)
O034069
64. Michalska Lena SKJ HORSEPROFI Łódź
2009 (Mł.)
brak
65. Michalska Urszula brak
2003 (J.)
brak
66. Mikołajczyk Kinga Equest
S
Brak
67. Miśkiewicz Wiktoria
2005 (JM.)
68. Mościcka Michalina
2006 (JM.)
69. Mostowska Nina
2009 (Mł.)
70. Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
1998 (MJ.)
O039805
71. Niezgoda Grażyna LKJ Gabon Walewice
S
O006208
72. Noga Marysia
2009 (Mł.)
73. Olaszek Alicja De La Sens
2009 (Mł.)
O055650
74. Olawa vel Olawińska Zuzanna KS horse profi
2005 (JM.)
Brak
75. Olejniczak Maria KJ Arabika
2011 (Mł.)
Brak
76. Olszewska Julia JKS Salio
2003 (J.)
Brak
77. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (J.)
O034676
78. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
79. Pawłowski Marek Walewicki klub jeździecki GABON
S
Brak
80. Płuciennikowska Natalia JKS Salio
2005 (JM.)
Brak
81. Polinceusz Zuzanna Bractwo Konne Św. Marcina
2001 (J.)
brak
82. Prochowska Małgorzata KJ Jantar Stryków
S
brak
83. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
84. Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
S
O024888
85. Rosiak Cyryl JKS Salio
2004 (JM.)
O044692
86. Rychter Karolina BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O054889
87. Sabitov Nadia SKJ Virako-Olimpia
2001 (J.)
O024582
88. Sendalska Katarzyna KJ Infernal Team
S
O025213
89. Sierakowska Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (JM.)
O047679
90. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
91. Siwicka Anna BPK
2006 (JM.)
brak
92. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O000889
93. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
94. Strzechowska Ewa JKS Salio
S
o001653
95. Strzechowski Paweł JKS Salio
S
O001625
96. Suliborska Wiktoria Łódzki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O036236
97. Szambelan Anna Bractwo Konne św. Marcina
S
O035556
98. Szczech Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Jantar
S
brak
99. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
100. Szkiela Marta SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O043641
101. Taczalska Maja Nie zrzeszona
2003 (J.)
Brak
102. Tybulczuk Tamara ŁKJ
2004 (JM.)
O032672
10152240
103. Waluch Maja KJ Virako-Olimpia
2005 (JM.)
brak
104. Wąsiewicz Julia KJ Zbyszko
2005 (JM.)
brak
105. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (JM.)
O039971
10160775
106. Wejchert Zuzanna KJ Oxer
S
O026375
107. Wichrowska Kamila TKJ Garbowek
S
Brak
108. Willamowicz Dagmara Łódzki klub jeździecki
2006 (JM.)
Brak
109. Wiśniewska Zuzanna JKS Salio
2007 (JM.)
Brak
110. Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
111. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
112. Zajcew Magdalena LKJ Gabon Walewice
2000 (MJ.)
O022014
113. Zajkiewicz Weronika Brak
1998 (MJ.)
Bark
114. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

52

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
2.

9

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
3.

143

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa/- F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
O: Wiktoria Głowacka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012502 DE418181541807
4.

116

ASHTON SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Ashley S / Askari
O: Aleksandra Słuszniak-Marchwicka
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023396 616009510252113
5.

105

ATLETA HOL POL 2004 Wałach gniada/Brak F: Ever for pleasure
M: Atletyka
O: -
B: -
Brak Brak
6.

63

AVANTI Typ Szlachetny POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Łyskacz
M: Ascania
O: Krzysztof Kempski
B: Mirosław Kaczor
K015220 POL999590240206
7.

67

AVENUE SP POL 2005 Klacz gniada/172 F: Don Cavallo
M: Armina
O: Kucharski Marek
B: Marczak Mirosław
Brak 009660062405
8.

120

B'ARON KUC POL 2015 Wałach ciemnogniada/kuc:141 F: Monsun
M: Biebrza
O: Ireneusz Niezgoda
B: Grzegorz Majorczyk
brak
9.

100

BALOU BOMBANCE SP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Balou Du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Benza / Silver
O: Patrycja Biernacka
B: Patrycja Biernacka
K027072 616009590119414
10.

45

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
O: Katarzyna Sendalska
B:
K015557 DE433331040409
11.

146

BEZA Mały Koń POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Spinawy Memento
M: Bella
O: Paweł Fąfara, Tadeusz Głoskowski
B: Elżbieta Grabowska-Piasecka
brak
12.

72

BIZU BIZU SP POL 2008 Klacz F: Nobody
M: Bretania
O: Paweł Strzechowski
B: Paweł Strzechowski
k019915
13.

42

BONPARIS Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/169 F: Quito MB
M: Bonet
O: Piotr Kwapisz
B: Katarzyna Wąsiakowska
Brak POL007600093109
14.

126

BORUSSIA ZK SP POL 2014 Klacz siwa F: Landino / Landgraf I
M: Bryza / Palant
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K025276 616009591005314
15.

144

BOŚKA F:
M:
O:
B:
16.

51

C' SPEEDY RAIDER Kuc Walijski POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:Xx F: Frankenhoeh' Vitalise
M: Coelenhage's Sally
O: Xxx
B: Tomaszewska Anna
Brak Xxx
17.

60

CANSTINA HAN GER 2010 Klacz gniada/185 F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
O: Justyna Żółtowska
B:
K017813 DE431317000810
18.

91

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: Violetta Jodłowska Cieślak
B: Piotr Wiese
K016223 POL009610190207
19.

17

CARMEN SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023061 616009591003312
20.

115

CASALI Holsteiner Warmblut POL 2014 Klacz siwa/168 F: Casall
M: Z-NewSunshine
O: Stanisław Marchwicki
B: Witold Szydełko
K026729 Brak
21.

49

CASTIGO DE AMOR HOL POL 2013 Ogier siwa F: Cascadello I / Casall
M: S-Con Line / Con Air
O: Karolina Dulęba
B:
K023882 421000071313
22.

35

CHACCALL Oldenburg GER 2015 Wałach gniada/165 F: Casallco
M: Chaccizia
O: Robert Bernagiewicz
B: Gestut Lewitz
brak DE 418185006015
23.

59

CHARITA SP POL 2013 Klacz gniada F: Chaltaire Z /
M: Casandra / Lasko
O: Beata Biczysko
B: Mateusz Michalski
K024850 616009670094213
24.

40

CILIAN II HOL GER 2005 Wałach siwa/168 F: Clearway / Capitol I
M: Eldorado / Corrado I
O:
B:
K027401 DE421000176205
25.

124

CINDERELLA ZK WLKP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Landino
M: Calipsa
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
brak 616 007591000414
26.

121

COCAINA SP POL 2011 Klacz kara F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023062 616009590267611
27.

95

CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z ZANG BEL 2015 Wałach gniada/172 F: Corydon Van't T&L /
M: Gracieuse vd Thijshove (WANDOR VAN DE MISPELAERE)
O: Sebastian Bąk
B: LOZERHOF BVBA
brak 056015Z55748015
28.

142

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Julia Burnos
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
29.

123

D'GOLD GIRL ZK SP POL 2014 Klacz siwa/168 F: Nice Boy
M: Dollar Girl H
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
brak brak
30.

54

DACOLINO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Acolino / Acorado
M: Midurmie / Triton
O: Włodzimierz Zajcew
B:
K019988 528003000807041
31.

78

DAKOTA KWPN NLD 2008 Wałach siwa F: Zurich
M: Irma Donna
O: Łukasz Wyszkowski
B: J.W.& A.P. Jurrius
K017880 528003000808119
32.

16

DALIA Małopolska POL 2011 Klacz gniada/165 F: Browar
M: Dąbrowa
O: Marcin olawinski
B: Stadnina koni iwno
Brak 616006610076511
33.

82

DELI SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Landos II
M: Dumka / Makam
O: Paweł Kuszelewski
B: -
K016300
34.

87

DIABLO SP POL 2007 Wałach kara/165 F: Ancymon
M: Dolina
O: Monika Lisowska
B: Pracki wacław
Brak Brak
35.

108

DIAMANTSTEIN Trakeńska POL 2014 Wałach kasztanowata F: EPOSSTEIN
M: DŻASTINA
O: Zuzanna Wejchert
B: ELŻBIETA MALLERT
K025734 POL732010071714
36.

76

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Hanna Obolensky M / Cornet Obolensky
O: Marcin Wolski
B:
K023823 DE433331014513
37.

128

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada/163 cm F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O: Anita Wawrzyniak
B: Małgorzata & Tomasz Siergiej
K015243 DE418180155809 104WI94
38.

86

DINERO Małopolska POL 2015 Wałach gniada/165 F: Hindus
M: Delicja
O: Tomasz Maciak
B: Musiał Jacek
Brak Brak
39.

34

DOCHIRA Folblut POL 2003 Klacz gniada/mk:165 F: Roulette
M: Do Utraty Tchu
O: Joanna Banas
B: SK Widzów
Brak
40.

58

DOSIA KUC POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:140 F: NN
M: Nn
O: Zuzanna Poklewska-Parra
B: NN
0000 1234
41.

83

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada/// F: Marino
M: Deportacja
O: Ludwika Kruszewska
B: //
K023618 //
42.

53

DUMKA SP POL 2006 Klacz skarogniada/160 F: Hort
M: Dolina
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023206 009580544006
43.

15

EASY MK SP POL 2013 Klacz gniada/177 F: .
M: .
O: Dorota anszpergier
B: MK
Brak .
44.

98

EDITT-P SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Con Calma /
M: Etna /
O: Paulina Januszewska
B: Witold Polowczyk
brak
45.

92

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Wnning Girl / Indorado
O: Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
B: Tina Mc Dermott
K023908 528003200912983 105GB16
46.

93

EPSON MK SP POL 2014 Wałach gniada F: Mrino /
M: Elektra MK / Anero
O: Sebastian Bąk
B: Marek Kucharski
K026814 616009600086214
47.

75

ESTAR LIBRE Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach gniada F: Lord Star
M: Eunice
O: Anna Szambelan
B: Anna Rusin
K023000
48.

66

ETRES Czysta Krew Arabska POL 2010 Wałach siwa/mk:158 F: Odys
M: Emanza
O: Anna Jasińska- Ciszewska
B: Wiesław Brudnicki
K022992
49.

111

EVEREST M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/180 F: Nice boy
M: Eneida
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K020685
50.

156

EVITA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Perettie-B
O: Agnieszka Antczak
B: Holandia
K025855
51.

74

FARNES Szlachetna Półkrew POL 2006 Ogier kasztanowata F: For Feeling
M: Zula
O: Małgorzata Janczak
B: Małgorzata Janczak
brak
52.

32

FEDERACJA S SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Black Jack
M: Federica S
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
K024815 616009520042214
53.

110

FIDŻI SP POL 2008 Klacz gniada F: Cisoń
M: Figa / Ozarro
O: Hanna Pawłowska
B: SK Walewice
K013398 009590155908
54.

62

FIESTA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:100 F: Szaman /
M: Flora /
O: Hubert Rosak
B: Jacek Gajowiak
brak POL013611085404
55.

26

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023 616009610032310
56.

23

FINEZJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: NOBODY
M: Figurantka
O: Czynel
B: Kmieć Tomasz
Brak
57.

151

FUNNY KG SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Bolshoi
M: Finezja KG / Kastet
O: Marcin Kryszeń
B: Grzegorz Komin
K020664
58.

61

GIMMICK FIELD KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Rikina-Field
O: Cyryl Rosiak
B: Cyryl Rosiak
K018789
59.

152

GOLDEN BOY SP 2014 Wałach gn. F: Farmer
M: Goldmarie
O:
B:
K027687
60.

68

GOTYK SP POL 2009 Wałach siwa/167 F: Libretto
M: Gloria
O: Michał Kropielnicki
B: Nn
K019030 616 009 63 0148709
61.

38

GRAND CANTANIS SP POL 2014 Wałach siwa F: Cantanis Son
M: Gwadelupa
O: Karolina Filipiak
B: Krzysztof Beczkowski
Brak 616009591020214
62.

27

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski /
M: Grandessa / Sofix
O: Anna Woźna
B: SK Nowa Wioska
K013498 009530107705
63.

69

GRANDE CARLO Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Wałach kara/172 F: Carlos DZ
M: Gordonka
O: Patrycja Szczech
B: Krzysztof Byczkowski
K027719 616009590166912
64.

77

GRECJA Typ Prymitywny POL 2009 Klacz kara/kuc:128 F: NN
M: NN
O: -
B: Bogdan Malec
-- 616999630274209
65.

85

GWIAZDECZKA-TABUN KUC POL 2006 Klacz gniada/mk:138 F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
O: Sebastian Bąk
B: Stanisław Myśliński
K024418 013630129306
66.

18

H-CARYLLO SP POL 2010 Wałach siwa F: Carry Son
M: Herma
O: Agnieszka Kotwa-Grudzińska
B: Agnieszka Kotwa-Grudzińska
K024228
67.

28

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
68.

153

HASTA LA VISTA T F:
M:
O:
B:
69.

24

HELGA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
70.

103

HELIOS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colox Cup
M: Hawana / Kołczan
O: Radwański Wojciech
B: Tomasz Burzyński
K024045 616009600000910
71.

131

HELLADA SP POL 2012 Klacz skarogniada/170 F: Ekwador
M: Hakne
O: Małgorzata Prochowska
B: Małgorzata Prochowska
brak brak
72.

48

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius
M: Heraja
O: Paula Tronina
B: xxx
K022156
73.

55

I LOVE YOU Budzianowska POL 2001 Wałach kasztanowata/158 F: Belic
M: Burka
O: Anna Woźna
B: Leonid Loshakov
K009414 Brak 102NA83
74.

96

IL DE FONSE SP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Isna / Mywill
O: Aneta Klawe
B: Katarzyna Bawłowicz
K021395 616009680042312
75.

81

ILIBIA SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: -
M: -
O: -
B: _
_ _
76.

64

INDIANA-UWE SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: Imequyl / Luron
M: Irlandia / Ilasso
O: Jacek Lasota
B: Anetta Ostrowska
K014625 POL009590074608
77.

39

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
O: Andrzej Jaremko
B:
K018465 056002W00290534
78.

155

JASPIS m. 2006 Wałach siwa F: Palmer/Batyskaf
M: Jurna/Special Power
O:
B:
K025402 POL006660449406
79.

41

JAZZ SP POL 2007 Wałach gniada/- F: Pink Floyd H L / Pythagoras Z
M: Jemioła / Marino
O: Krzysztof Witkowski
B: Karolina Ferenstein
K011888 POL009600109207
80.

148

KACPEREK F:
M:
O:
B:
81.

57

KAZAR M SP POL 2012 Ogier gniada/162 F: Solaris
M: Kastelka
O: Jarosław Maciołek
B: Jarosław Maciołek
brak 616009590218512
82.

94

KOKORICO KWPN NED 2015 Ogier kasztanowata/166 F: I'm Special De Muze /
M: Zeta Jones B / Lupicor
O: Sebastian Bąk
B: Bloem
brak 528003201509930
83.

147

KOLORADO F:
M:
O:
B:
84.

89

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Aktyw /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
K025082 732010051310
85.

118

LEON SP POL 2012 Wałach gniada F: Bischof L
M: Lolanca
O: Stanisław Marchwicki
B: Stanisław Marchwicki
K020655
86.

71

LILLY Wielkopolska POL 2004 Klacz gniada F: Cedrus
M: Lilja
O: Dariusz Polinceusz
B: Krzysztof Kulik
brak POL 007 59 00695 04
87.

102

LILLY Wielkopolska POL 2004 Klacz gniada/158 F: Cedrus
M: Lilja
O: Zuzanna polinceusz
B: Krzysztof kulik
Brak 007 59 00695 04
88.

10

LINCOLN AK SP POL 2013 Wałach kasztanowata/167 F: Erebus / Coniender
M: Lizbona / Lissabon
O: Rajmund Osiński
B: Adsm Kolanowski
K027095 616009611000991
89.

138

LOTKA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:122 F: Benedykt
M: Barbórka
O: Magdalena Kosior
B: Józef Wiśniewski
Brak 61661125215
90.

36

ŁOTSON WLKP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Dargon /
M: Łotwa / Łan
O: Joanna Janiszewska
B: Joanna Florczak
K014813 POL007590110107
91.

122

ŁUCZNIK II ZK MŁP POL 2014 Wałach gniada/167 F: San Moritz
M: Łysica
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
brak 616006591005214
92.

65

MAJA Kuc Walijski LTU 2003 Klacz siwa/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Jacek Lasota
B: DANIUS VOVERIS
brak
93.

107

MAKSIMUS Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach kara/162 F: Monsun
M: Malinka
O: Lufniak Lesław
B: Lufniak Lesław
K027651
94.

37

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
95.

47

MERLIN VAN'T HEIKE BWP CZE 2012 Wałach gniada F: Epleaser Van't Heike / For Pleasure
M: Bellinde Van't Goovahof / Grandeur
O: Izabela Gutorska
B:
K024495 056002W00302716
96.

50

MINIONEK KUC POL 2008 Klacz inna/kuc: F: nn
M: nn
O: Maja Głoskowska
B: nn
brak
97.

31

NASHVILLE S SP POL 2015 Ogier kasztanowata/. F: Leoville
M: Nevada S
O: Renata Wójcik - Matelska
B: Stanisław Szurik
. .
98.

145

NESTOR Arabokonik POL 2000 Wałach gniada/kuc: F: Nestor
M: Basia
O: Kamila Górecka
B: Piotr Skwira
brak
99.

125

NORMAN ZK SP POL 2014 Wałach gniada F: Landino / Landgraf I
M: Never Losingr / Pilet
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K025275 616009591004914
100.

30

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
O: Kamila Górecka
B: Alan Kinas
K020837 Pol/61600961014212
101.

134

P LADY M SP POL 2004 Klacz gniada F: Lordstar
M: Palmera
O: JKS Salio
B: Janusz Walczak
Brak
102.

25

PABLO I OLD POL 2004 Wałach ciemnogniada/- F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
O: Anna Michalak
B: -------
K008687 DE433330321904
103.

101

PARAMETR WLKP POL 2015 Stalion black/- F: Eloquent
M: Parodia
O: -
B: SK Liski
- -
104.

132

PARIS SP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Stakkato Top
M: Palomina
O: Bernacińska Aleksandra
B: Remigiusz Makowski
Brak
105.

106

RATINO SP POL 2006 Ogier ciemnogniada/- F: Le Voltaire / Voltaire
M: Roksana / Olimp
O: Patrycja Biernacka
B: Zbigniew Kowalewski
K010572 POL009600109506
106.

56

RAVIVIA P SP POL 2014 Klacz siwa/160 F: Coriano's Ass
M: Raphaella P / Correro
O: Marta Fisiak
B: Witold Polowczyk
K025418 616 009 61 00085 14
107.

112

REDWIND HOL POL 1996 Wałach kasztanowata/167 F: /
M: /
O: Ireneusz Siekierski
B: Blomberg Herman
brak brak
108.

29

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
O: Agnieszka Przybylska
B: Magdalena Janiszewska
K018519 616007520127709
109.

136

REWIA WLKP POL 2007 Klacz kara/172 F: Recaro
M: NN
O: Łukasz Wyszkowski
B: NN
Brak 6160001199994512
110.

104

REXERA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/166 F: Turbud Cicero
M: Rexonea P/ Contendor
O: Mateusz Wichrowski
B: Mateusz Wichrowski
K025448 616009590132014
111.

129

RICHELIEU WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada/172 F: Activ
M: Remonta
O: Patrycja Kossakowska
B: Michał Trzopek
brak
112.

114

ROSA BELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Rosa Fama
O: Rosa Fama / Fanimo
B:
K012388 POL009670142607
113.

44

ROVETTO Oldenburska GER 2002 Ogier F: RADIATOR
M: SEMIRAMIS
O: TRAX SP.Z O.O.
B: NIEMCY
K006820
114.

140

RUDA GWIAZDKA NN POL 2008 Klacz kasztanowata F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak
115.

99

SANPRESSA SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Robin II Z
M: Satyna
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
Brak Brak
116.

5

SANRAJS SP POL 2006 Wałach kara F: Quite Last
M: Selvina / Elvis
O: Włodzimierz Zajcew
B: Mirosław Kaczor
K022278
117.

130

SANTINO Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach skarogniada/168 F: Santiego
M: Symfonia
O: Anna Waluch
B: Natalia Rymarczyk
brak
118.

97

SENIOR SP POL 2013 Wałach gniada F: Robin II Z / Ramiro Z
M: Seniora Bella / Banita
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
K024912 A0010094S
119.

141

SEX APPEAL SP POL 2008 Ogier ciemnogniada/175 F: Aravel
M: Sexicola
O: Izabela Markowska
B: Izabela Markowska
K015518
120.

139

SKIPPER NN POL 2010 Wałach bułana F: Nn
M: Nn
O: Jks salio
B: Nn
Brak
121.

90

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:157 F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B: Krzysztof Stelmaszyk
K016290 616009530086909
122.

133

SZAROTKA HUCUL POL 2007 Klacz gniada/kuc:130 F: Bandyta
M: Sasanka
O: Czesław slaby
B: Walczak piotr
Brak 198026480174900
123.

33

SZIFO SP POL 2015 Wałach gniada/- F: If du reverdy
M: Szlachta
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
Brak Brak
124.

84

TALINA Typ Koń Mały POL 2012 Klacz siwa/kuc:137 F: Nn
M: Nn
O: Violetta Kania
B: Nn
Brak
125.

117

TALL KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:140 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Jarosław Budziak
K019624 6169995805865100
126.

135

TEQUILA Małopolska POL 2013 Klacz gniada/160 F: Ekoton
M: Farsala
O: JKS Salio
B: Ireneusz Kowalski
Brak 616006550099313
127.

137

TEXAS Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/156 F: Jaszczur
M: Tajga
O: Ilona Szabała
B: Bernard Rajmund
Brak 616999690072613
128.

157

THIMOTE HESKA GER 2005 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Aleksandra Janiec
B: Niemcy
K025507
129.

113

TOGO SP POL 2012 Wałach siwa F: La Calidat
M: Tesmiran
O: Joanna Papis
B: *
Brak
130.

46

TOYOTA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Talwara / Loxley
O: Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński
B:
K025142 61600951039511
131.

127

VEVO OLD POL 2013 Wałach gniada/167 F: Vivant van de Heffinck
M: Sanette
O: Zbigniew Kruk
B: Gestut Lewitz
brak DE 418185027313
132.

119

VOLUTA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:138 F: NICO-K
M: VIVA
O: Paweł Olaszek
B: Barbara Guniewicz
K024198 POL 013 57 00282 06
133.

80

WIEDŹMIRA MŁP POL 2013 Klacz siwa/165 F: Ramadan
M: Wiedźma
O: -
B: SK Prudik
-- 616006690058213
134.

149

WIKARY F:
M:
O:
B:
135.

70

WIKTOR Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/164 F: ALMANZOR L
M: WIKI
O: Janusz Zuchora
B: Filipek Zofia
K027202 616007600053314
136.

109

WILDZANG'S SABIONA Kuc Walijski POL 2002 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: Wildzang's Sundancer
M: Wildzang's Seren Wen
O: Anna Olejniczak
B: H.Valk
brak brak
137.

88

WILLA NOVA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/176 F: Scandic / Solos Carex
M: Willa / Wilawander
O: Renata Bąk
B: Piotr Wiese
K015561 POL009590045704
138.

43

WIWALDI - K SP POL 2012 Ogier siwa F: CON CALMA
M: WEGA
O: TRAX SP. Z O.O.
B: Marek Kubacki
K020936
139.

79

WYRWIGROSZ MŁP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Irches
M: Wygrana
O: -
B: SK Prudnik
-- 616006690058613
140.

73

ZINA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Kaliniec
M: Zyrikana
O: Ewa Strzechowska
B: Paweł Strzechowski
k019916
Rider Club
Competition
Prize
Bąk Sebastian St. R&S STABLES
250
300
50
650
SUM:
1250.00
Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
25
SUM:
25.00
Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
50
100
250
SUM:
400.00
Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
175
50
SUM:
225.00
Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
50
50
SUM:
100.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
100
50
50
250
50
50
350
SUM:
900.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
75
SUM:
75.00
Głowacka Wiktoria JKS Salio
150
SUM:
150.00
Grzelczyk Kamil KJ Agri
50
200
400
250
100
SUM:
1000.00
Grzesiek Paula KJ Infernal Team
50
150
SUM:
200.00
Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
150
75
50
SUM:
275.00
Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
175
SUM:
175.00
Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
50
SUM:
50.00
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
50
25
SUM:
75.00
Strzechowska Ewa JKS Salio
50
50
SUM:
100.00
Strzechowski Paweł JKS Salio
100
125
SUM:
225.00
Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
200
150
SUM:
350.00
Tybulczuk Tamara ŁKJ
150
50
400
SUM:
600.00
Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
100
SUM:
100.00
Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
125
SUM:
125.00
Zajcew Magdalena LKJ Gabon Walewice
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
SKJ HorseProfi Łódź
2019-06-22
24
2019-06-22
24
Antczak-Jakubek Paulina
BPK (MAZ)
EVITA (156)
2019-06-23
1
2019-06-23
Bąk Sebastian
St. R&S STABLES
2019-06-22
1
250
2019-06-22
2
300
2019-06-23
8
50
2019-06-23
1
650
2019-06-22
25
2019-06-22
28
2019-06-22
28
2019-06-22
2019-06-23
2019-06-23
2019-06-22
6
2019-06-22
Bernacińska Aleksandra
BPK
PARIS (132)
2019-06-22
12
2019-06-22
1
2019-06-23
1
2019-06-23
1
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
2019-06-22
33
2019-06-22
Biczysko Beata
KJ Jantar Stryków
KAZAR M (57)
2019-06-22
26
2019-06-22
1
2019-06-23
26
2019-06-23
DOSIA (58)
2019-06-22
23
2019-06-22
1
2019-06-23
11
2019-06-23
16
CHARITA (59)
2019-06-22
19
2019-06-22
23
2019-06-23
6
2019-06-23
26
Bieniek Witold
KJ Jantar Stryków
2019-06-22
26
2019-06-22
14
2019-06-23
21
ROVETTO (44)
2019-06-22
14
2019-06-23
17
Biernacka Patrycja
Tuszyński KJ Garbówek
RATINO (106)
2019-06-22
3
2019-06-22
27
2019-06-23
2019-06-23
10
Borowiak Izabela
Niezrzeszony
SZAROTKA (133)
2019-06-22
1
2019-06-22
11
2019-06-23
2019-06-23
Ceglarz Pola
WIKARY (149)
2019-06-23
2019-06-23
Chmaj Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
CORJANA P (142)
2019-06-23
8
25
Cieślak Zuzanna
St. R&S Stables
2019-06-22
35
2019-06-22
2019-06-23
27
2019-06-23
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
2019-06-22
2019-06-22
7
50
2019-06-23
4
100
2019-06-23
4
250
Czechowicz Monika
SKJ HorseProfi Łódź
WIKTOR (70)
2019-06-22
29
2019-06-22
2019-06-23
28
2019-06-23
Dragan Natalia
bpk
JASPIS (155)
2019-06-23
24
2019-06-23
Dubicka Zosia
JKS Salio
P LADY M (134)
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-23
2019-06-23
TEQUILA (135)
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-23
2019-06-23
Filipiak Karolina
SKJ Horseprofi
2019-06-22
40
2019-06-22
Fisiak Marta
BPK (LOD)
2019-06-22
37
2019-06-22
2019-06-23
7
2019-06-23
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-06-22
1
175
2019-06-22
11
2019-06-23
7
50
2019-06-23
15
Friedman Maja Bella
St. R&S STABLES
2019-06-22
19
2019-06-22
5
50
2019-06-23
9
2019-06-23
7
50
Galanciak Roksana
St. R&S Stables
KORD (89)
2019-06-22
30
2019-06-22
2019-06-23
19
2019-06-23
Garstka Dariusz
KJ SO Łąck
PARAMETR (101)
2019-06-22
1
2019-06-22
19
Głoskowska Maja
KJ Infernal Team
2019-06-22
1
2019-06-22
1
2019-06-23
1
2019-06-23
1
2019-06-22
1
2019-06-22
1
2019-06-23
1
2019-06-23
9
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
TOYOTA (46)
2019-06-22
18
2019-06-22
10
2019-06-23
4
100
2019-06-23
13
2019-06-22
7
50
2019-06-22
5
50
2019-06-23
1
250
2019-06-22
8
50
2019-06-22
4
50
2019-06-23
3
350
2019-06-22
15
2019-06-22
11
2019-06-23
13
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
2019-06-22
5
75
2019-06-22
2019-06-23
31
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
ARONIA (143)
2019-06-23
10
2019-06-23
5
150
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (30)
2019-06-23
2019-06-23
Górska Julia
St.R&S STABLES
FINEZJA (23)
2019-06-22
1
2019-06-22
23
2019-06-22
29
Górska Michalina
Stowarzyszenie R&S Stables
HELGA (24)
2019-06-22
1
2019-06-22
11
Grzelczyk Kamil
KJ Agri
2019-06-23
20
2019-06-23
5
50
SENIOR (97)
2019-06-22
2
200
2019-06-22
1
400
EDITT-P (98)
2019-06-22
9
2019-06-22
3
250
2019-06-23
6
100
2019-06-22
7
2019-06-22
19
2019-06-23
15
2019-06-23
2019-06-23
16
2019-06-22
1
2019-06-22
10
2019-06-23
11
2019-06-23
Grzelczyk Kamil
Bogusławicki KJ
RATINO (106)
2019-06-23
11
Grzesiek Paula
KJ Infernal Team
AKORD (52)
2019-06-22
18
2019-06-22
7
50
2019-06-23
22
2019-06-23
3
150
Hernas Patryk
St. R&S STABLES
2019-06-22
19
2019-06-22
11
2019-06-22
2019-06-23
2019-06-23
2019-06-23
Jabłczyńska Weronika
BEZA (146)
2019-06-23
12
2019-06-23
5
Janczak Małgorzata
niezrzeszona
FARNES (74)
2019-06-23
2019-06-23
Janiszewska Joanna
Łódzki KJ
ŁOTSON (36)
2019-06-22
1
2019-06-22
17
Jaremko Marcin
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-06-22
16
2019-06-22
2
150
2019-06-23
5
75
2019-06-23
6
50
Jasińska Julia
KOLORADO (147)
2019-06-23
9
2019-06-23
6
Jassa Paulina
FKJ Zbyszko
2019-06-22
39
2019-06-22
1
2019-06-23
25
2019-06-23
15
2019-06-22
1
2019-06-22
12
2019-06-23
1
2019-06-23
1
Justyńska Klaudia
JKS Salio
REWIA (136)
2019-06-22
1
2019-06-22
23
2019-06-23
4
2019-06-23
19
Kasińska Ewa
Bractwo Konne Św. Marcina
TALINA (84)
2019-06-23
24
Kempska Julia
Tuszyński KJ Garbówek
AVANTI (63)
2019-06-22
26
2019-06-22
2019-06-23
22
2019-06-23
Kosior Martyna
JKS Salio
LOTKA (138)
2019-06-22
13
2019-06-22
38
2019-06-22
36
2019-06-23
3
2019-06-23
7
2019-06-23
8
Kotecka Malena
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DUMKA (53)
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-23
2019-06-23
2019-06-23
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
EVEREST M (111)
2019-06-23
1
2019-06-23
1
Kotwa-Grudzińska Agnieszka
BPK (MAZ)
2019-06-22
1
2019-06-22
21
2019-06-22
2019-06-23
12
2019-06-23
Koziczak Julia
Stowarzyszenie R&S STABLES
FINEZJA (23)
2019-06-23
18
2019-06-23
18
2019-06-23
14
Kozińska Barbara
BPK (MAZ)
THIMOTE (157)
2019-06-23
26
2019-06-23
Kropielnicka Julia
Brak
GOTYK (68)
2019-06-22
39
2019-06-22
2019-06-23
21
2019-06-23
1
2019-06-23
Kruszewska Ludwika
KJ SO Łąck
DOVER (83)
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-23
2019-06-23
Kryszeń Natasza
BPK (MAZ)
FUNNY KG (151)
2019-06-23
2
2019-06-23
Krysztofiak Nadia
JKS Salio
GRECJA (77)
2019-06-23
1
Kunikowska Karolina
JKS Salio
DAKOTA (78)
2019-06-23
29
2019-06-23
28
Kuszelewska Julia
KJ Infernal Team
DELI (82)
2019-06-22
23
2019-06-22
30
2019-06-23
23
2019-06-23
27
Lasota Aleksandra
BPK
2019-06-22
1
2019-06-22
23
Lasota Alicja
BPK
MAJA (65)
2019-06-22
14
2019-06-22
1
Lewandowska Zosia
Kj horse Profi
CARMEN (17)
2019-06-22
1
2019-06-22
1
2019-06-22
18
2019-06-23
4
2019-06-23
Lisowska Karolina
Stowarzyszenie R&S Stables
DIABLO (87)
2019-06-22
23
2019-06-22
1
2019-06-22
23
Maciak Tomasz
Brak
DINERO (86)
2019-06-22
1
2019-06-22
23
Marciniak Magdalena
Brak
LEON (118)
2019-06-22
23
2019-06-22
1
2019-06-23
5
2019-06-23
9
Markowska Izabela
JKS SALIO
2019-06-22
31
2019-06-22
25
2019-06-23
17
2019-06-23
29
Maszarek Aleksandra
Horseprofi
MAKSIMUS (107)
2019-06-22
2019-06-22
23
2019-06-22
28
Matusiak Wiktoria
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2019-06-22
1
2019-06-22
23
2019-06-23
28
2019-06-23
26
NORMAN ZK (125)
2019-06-22
20
2019-06-22
2019-06-23
3
2019-06-23
23
Michalska Lena
SKJ HORSEPROFI Łódź
FIESTA (62)
2019-06-22
1
2019-06-22
1
2019-06-22
1
2019-06-23
2
2019-06-23
1
2019-06-23
20
Michalska Urszula
brak
ETRES (66)
2019-06-23
17
2019-06-23
18
Mikołajczyk Kinga
Equest
DOCHIRA (34)
2019-06-22
1
2019-06-22
1
2019-06-23
28
2019-06-23
26
Miśkiewicz Wiktoria
BEZA (146)
2019-06-23
2019-06-23
1
Mościcka Michalina
KACPEREK (148)
2019-06-23
1
2019-06-23
9
Mostowska Nina
BOŚKA (144)
2019-06-23
1
2019-06-23
1
Murakowska Alicja
Pałucki KJ Górki Zagajne
REDWIND (112)
2019-06-22
2019-06-22
Niezgoda Grażyna
LKJ Gabon Walewice
B'ARON (120)
2019-06-22
23
2019-06-22
1
Noga Marysia
NESTOR (145)
2019-06-23
10
2019-06-23
4
Olaszek Alicja
De La Sens
2019-06-23
2019-06-23
23
2019-06-23
6
Olawa vel Olawińska Zuzanna
KS horse profi
DALIA (16)
2019-06-22
5
2019-06-22
2019-06-23
2019-06-23
Olejniczak Maria
KJ Arabika
2019-06-22
1
2019-06-22
1
Olszewska Julia
JKS Salio
TEXAS (137)
2019-06-22
1
2019-06-22
1
2019-06-23
13
2019-06-23
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
2019-06-23
1
175
2019-06-23
12
2019-06-23
18
2019-06-23
15
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (28)
2019-06-23
14
2019-06-23
21
2019-06-22
21
2019-06-22
2019-06-23
6
50
2019-06-23
20
Pawłowski Marek
Walewicki klub jeździecki GABON
FIDŻI (110)
2019-06-22
1
2019-06-22
23
Płuciennikowska Natalia
JKS Salio
2019-06-22
1
2019-06-22
1
2019-06-23
7
2019-06-23
11
Polinceusz Zuzanna
Bractwo Konne Św. Marcina
LILLY (71)
2019-06-22
1
2019-06-22
1
Prochowska Małgorzata
KJ Jantar Stryków
HELLADA (131)
2019-06-22
9
2019-06-22
20
2019-06-23
9
2019-06-23
30
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar Kobylarnia
RESPECT (29)
2019-06-22
17
2019-06-22
12
2019-06-23
25
2019-06-23
9
Radwański Wojciech
SKJ Bajardo Czosnów
HELIOS (103)
2019-06-22
31
2019-06-22
Rosiak Cyryl
JKS Salio
2019-06-23
2019-06-23
Rychter Karolina
BPK (MAZ)
2019-06-23
2019-06-23
Sabitov Nadia
SKJ Virako-Olimpia
JAZZ (41)
2019-06-22
2
2019-06-22
32
2019-06-23
2019-06-22
13
2019-06-22
29
2019-06-23
19
Sendalska Katarzyna
KJ Infernal Team
BED BOY (45)
2019-06-22
36
2019-06-22
2019-06-23
30
2019-06-23
Sierakowska Michalina
Stowarzyszenie R&S STABLES
2019-06-22
1
2019-06-22
26
2019-06-22
23
2019-06-23
2019-06-23
18
2019-06-23
1
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
2019-06-23
8
2019-06-23
2019-06-23
5
2019-06-23
ILIBIA (81)
2019-06-23
13
2019-06-23
2
Siwicka Anna
BPK
2019-06-23
1
2019-06-23
1
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
TOGO (113)
2019-06-22
8
2019-06-22
22
2019-06-23
32
2019-06-23
11
2019-06-22
13
2019-06-22
12
2019-06-23
12
2019-06-23
7
50
CASALI (115)
2019-06-22
22
2019-06-22
14
2019-06-23
13
2019-06-23
25
ASHTON (116)
2019-06-22
4
2019-06-22
8
25
2019-06-23
14
2019-06-23
18
Sorokina Olga
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2019-06-22
1
2019-06-22
1
2019-06-23
24
2019-06-23
1
VEVO (127)
2019-06-22
1
2019-06-22
23
2019-06-23
18
2019-06-23
1
Strzechowska Ewa
JKS Salio
ZINA (73)
2019-06-22
10
2019-06-22
6
50
2019-06-23
14
2019-06-23
8
50
Strzechowski Paweł
JKS Salio
2019-06-22
9
2019-06-22
4
100
2019-06-23
3
125
2019-06-23
18
Suliborska Wiktoria
Łódzki Klub Jeździecki
RICHELIEU (129)
2019-06-22
34
2019-06-22
2019-06-23
31
2019-06-23
Szambelan Anna
Bractwo Konne św. Marcina
2019-06-23
22
2019-06-23
27
Szczech Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Jantar
2019-06-22
1
2019-06-22
1
2019-06-23
1
2019-06-23
1
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
EASY MK (15)
2019-06-22
38
2019-06-22
2019-06-23
10
2019-06-23
COCAINA (121)
2019-06-22
15
2019-06-22
13
2019-06-23
2
200
2019-06-23
2
150
Szkiela Marta
SKJ HORSEPROFI Łódź
HARNAŚ (28)
2019-06-22
27
2019-06-22
Taczalska Maja
Nie zrzeszona
AVENUE (67)
2019-06-23
1
2019-06-23
2019-06-23
Tybulczuk Tamara
ŁKJ
PABLO I (25)
2019-06-22
3
150
2019-06-22
6
50
2019-06-23
2
400
SZIFO (33)
2019-06-22
1
2019-06-22
12
2019-06-23
1
2019-06-23
1
Waluch Maja
KJ Virako-Olimpia
SANTINO (130)
2019-06-22
2019-06-22
12
2019-06-22
2019-06-23
18
2019-06-23
18
Wąsiewicz Julia
KJ Zbyszko
TALL (117)
2019-06-22
1
2019-06-22
19
2019-06-23
29
2019-06-23
Wawrzyniak Pola
Tuszyński KJ Garbówek
DIMPLE (128)
2019-06-22
4
100
2019-06-22
16
Wejchert Zuzanna
KJ Oxer
2019-06-22
2019-06-22
23
2019-06-22
19
Wichrowska Kamila
TKJ Garbowek
REXERA (104)
2019-06-22
2019-06-22
ATLETA (105)
2019-06-22
23
2019-06-22
12
Willamowicz Dagmara
Łódzki klub jeździecki
TALINA (84)
2019-06-22
1
2019-06-22
1
2019-06-23
12
LILLY (102)
2019-06-23
8
2019-06-23
10
Wiśniewska Zuzanna
JKS Salio
SKIPPER (139)
2019-06-22
1
2019-06-22
37
2019-06-23
3
2019-06-23
2019-06-23
1
2019-06-23
Wójcik Renata
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-06-22
12
2019-06-22
32
2019-06-23
16
2019-06-23
2019-06-22
12
2019-06-22
2019-06-22
12
2019-06-23
24
2019-06-23
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (27)
2019-06-22
3
125
2019-06-22
2019-06-23
2019-06-23
2019-06-23
20
Zajcew Magdalena
LKJ Gabon Walewice
2019-06-22
6
50
2019-06-22
17
2019-06-23
17
2019-06-23
16
Zajkiewicz Weronika
Brak
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-23
21
2019-06-23
Żółtowska Justyna
KJ SO Łąck
2019-06-22
16
2019-06-22
15
2019-06-23
19
2019-06-23
24

Number of Riders: 114

Number of Horses: 140

The sum of prizes: 6 450.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl