Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Otwarte Zawody Regionalne SALIO
JKS SALIO, 8-9.06.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
162 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:40:52
2019-06-06 22:40:02
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak ARAFAT
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:39:29
2019-06-06 22:39:01
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak MICHAEL KNIGHT
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:37:45
2019-06-06 22:37:28
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak WIEDŹMIRA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
159 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:36:35
2019-06-06 22:36:22
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak WYRWIGROSZ
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
158 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:36:38
2019-06-06 22:35:07
Karolina Kunikowska ILIBIA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
157 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:37:07
2019-06-06 22:34:36
Wiktoria Rochowska ARIS
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
156 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:36:54
2019-06-06 22:33:55
Karolina Kunikowska PASCAL S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
155 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:33:25
2019-06-06 22:32:50
Karolina Kunikowska DAKOTA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
153 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 19:22:55
2019-06-06 19:00:20
Wiktor Helbich PANTONINA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
152 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 19:22:57
2019-06-06 18:54:11
Julia Olszewska REWIA
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
151 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 18:53:51
2019-06-06 18:53:17
Klaudia Justyńska REWIA
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
150 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 18:53:54
2019-06-06 18:52:14
Martyna Kosior LOTKA
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
149 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 18:53:57
2019-06-06 18:51:16
Zuzanna Wiśniewska DAYAN D’AGE
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
148 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 18:49:45
2019-06-06 18:49:24
Jordan Krakowiak TEXAS
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
147 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 18:24:56
2019-06-06 16:25:25
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 15:30:30
2019-06-06 15:29:42
Izabela Borowiak EWELINA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
145 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 15:30:34
2019-06-06 15:00:23
Paweł Strzechowski BIZU BIZU
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 15:30:37
2019-06-06 14:59:10
Ewa Strzechowska ZINA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 15:30:41
2019-06-06 14:57:10
Arkadiusz Sychałowicz MORIS
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 15:30:44
2019-06-06 14:36:42
Dariusz Chober KANON
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 15:30:48
2019-06-06 14:25:07
Izabela Markowska SEX APPEAL
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
140 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 14:02:37
2019-06-06 13:45:55
Oliwia Ostrowska BEATRYCZE
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
139 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:12:47
2019-06-06 12:35:45
Grażyna Niezgoda B'ARON
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
138 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:53:30
2019-06-06 10:49:04
Barbara Saulewicz RASPADO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
137 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:53:33
2019-06-06 09:17:03
Kaja Sosnowska W-LORD CARETINO
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
136 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 08:20:45
2019-06-06 08:19:48
Paweł Kaliciński CHA-CHA
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
135 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 08:20:48
2019-06-06 08:15:45
Urszula Kalicińska GRANDA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 08:20:51
2019-06-06 08:15:07
Urszula Kalicińska DETROIT CL
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:26:28
2019-06-06 01:20:09
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:26:31
2019-06-06 01:19:37
Julia Chmaj GINARETTI H
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 23:20:03
2019-06-05 22:56:29
Hanna Sakrajda MAMBA
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
130 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:05:39
2019-06-05 22:05:33
Filip Milc DON NATHANIEL PP
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:04:27
2019-06-05 21:52:17
Malena Kotecka DUMKA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:04:32
2019-06-05 21:47:17
Cyryl Rosiak GIMMICK FIELD
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:04:37
2019-06-05 21:27:32
Julia Kropielnicka GOTYK
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:04:42
2019-06-05 21:10:25
Aleksandra Hejduk PASCAL S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:04:48
2019-06-05 20:51:43
Aleksandra Lasota INDIANA-UWE
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
124 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:04:53
2019-06-05 20:49:04
Magdalena Lasota MAJA
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
123 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:05:00
2019-06-05 20:48:23
Alicja Lasota MAJA
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
122 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:05:04
2019-06-05 20:44:55
Jacek Lasota SILVER
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
121 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:05:10
2019-06-05 20:38:23
Maja Waluch SANTINO
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
120 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:05:16
2019-06-05 20:13:00
Dagmara Willamowicz TALINA
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
119 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:05:22
2019-06-05 19:58:40
Anna Michalska LAVITA - L
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
118 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:05:26
2019-06-05 19:58:05
Julia Wąsiewicz TALL
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
117 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:05:30
2019-06-05 19:50:40
Magdalena Marciniak LEON
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
116 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:05:42
2019-06-05 19:50:07
Maria Kaźmierczak DAGA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
115 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:05:49
2019-06-05 19:49:27
Gabriela Galińska ERYK PONYSPORT
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
114 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:05:54
2019-06-05 19:48:46
Antonina Barzdo CAŁKA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 19:45:37
2019-06-05 19:37:53
Julia Koszuta MYSZA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
112 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 19:45:35
2019-06-05 19:06:12
Ludwika Kruszewska DOVER
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 17:50:27
2019-06-05 16:28:52
Zdzisław Wojtera C ALPACZINO Z
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 13:06:33
2019-06-05 13:05:24
Adrianna Dombrowska KASKADERKA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 12:36:23
2019-06-05 11:39:34
Beata Biczysko KAZAR M
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
108 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 12:36:26
2019-06-05 09:37:17
Grzegorz Andrzej Kubiak SONATINA BLUE
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
107 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 12:36:29
2019-06-05 09:35:29
Grzegorz Andrzej Kubiak SHANTUNG
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 12:36:31
2019-06-05 09:34:13
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:37:59
2019-06-05 07:19:46
Roma Kula CASSEL
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
103 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:38:06
2019-06-04 21:10:25
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
102 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:38:09
2019-06-04 21:07:49
Tomasz Maciak DINERO
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
101 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 20:53:41
2019-06-04 20:34:55
Maja Taczalska AVENUE
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
99 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 14:26:23
2019-06-04 14:10:42
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
98 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 14:26:26
2019-06-04 13:17:34
Alicja Węgrzyn KIA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:47:44
2019-06-04 11:57:43
Paula Tokalska ŁYK
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
96 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:47:54
2019-06-04 11:57:13
Aleksandra Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
95 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:47:59
2019-06-04 11:56:34
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
94 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:48:16
2019-06-04 11:56:03
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:48:20
2019-06-04 11:55:38
Karolina Lisowska DIABLO
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
92 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:48:26
2019-06-04 11:55:04
Julia Koziczak FINEZJA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
91 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:48:33
2019-06-04 11:54:39
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły z rozgrywką Grand Prix o Nagrodę Firmy Tubądzin Art 238.2.2
90 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:48:37
2019-06-04 11:54:16
Lena Janiszewska DANAWAY EVANDER 89885
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
89 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:48:42
2019-06-04 11:53:50
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
88 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:48:46
2019-06-04 11:53:11
Michalina Dańczak MAIDI
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
87 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:48:51
2019-06-04 11:52:35
Gabriela Borecka HELGA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
86 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:48:59
2019-06-04 11:52:03
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:49:07
2019-06-04 11:51:38
Roksana Galanciak KORD
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:49:12
2019-06-04 11:51:06
Sebastian Bąk ESTRELIA MK
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
83 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:49:21
2019-06-04 11:50:33
Sebastian Bąk SWEET NOISE-M
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły z rozgrywką Grand Prix o Nagrodę Firmy Tubądzin Art 238.2.2
82 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:49:26
2019-06-04 11:50:07
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły z rozgrywką Grand Prix o Nagrodę Firmy Tubądzin Art 238.2.2
81 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:49:31
2019-06-04 11:49:38
Sebastian Bąk EPSON MK
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
80 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-04 12:49:41
2019-06-04 11:49:12
Sebastian Bąk KOKORICO
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:50:03
2019-06-04 11:48:46
Sebastian Bąk CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 11:35:46
2019-06-04 10:33:27
Maria Olejniczak WILDZANG'S SABIONA
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
77 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 11:35:49
2019-06-04 09:53:49
Zuzanna Strzelczyk CHAMPION DE NIGHT
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 11:35:52
2019-06-04 07:52:25
Joanna Król I LOVE YOU
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
75 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 07:32:18
2019-06-04 07:07:28
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 07:32:26
2019-06-03 23:35:41
Kornelia Wieczorek IWA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 23:18:14
2019-06-03 21:50:46
Alicja Murakowska REDWIN
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 23:18:16
2019-06-03 21:48:45
Alicja Murakowska ANGUS
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 23:18:18
2019-06-03 21:41:32
Wiktoria Głowacka ARONIA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 20:47:47
2019-06-03 18:43:51
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 20:47:49
2019-06-03 18:43:04
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 14:04:01
2019-06-03 13:44:00
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 14:04:05
2019-06-03 13:42:22
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 11:10:32
2019-06-03 10:48:25
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 09:43:08
2019-06-03 09:37:53
Hanna Lacheta COBAISHA
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
62 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 09:43:12
2019-06-03 09:36:39
Milena Kołodziejczyk KEES
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
61 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 09:43:15
2019-06-03 09:35:33
Karina Skorupa LARIX
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 09:43:19
2019-06-03 09:33:35
Maja Kamińska ENNIA
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 09:43:23
2019-06-03 09:33:03
Agnieszka Wierzbołowska-Staszak POLANDOR
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 09:43:26
2019-06-03 09:32:30
Angelika Kępska COBAISHA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 09:43:30
2019-06-03 09:32:02
Maria Sakrajda DECOLA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 23:18:20
2019-06-03 09:31:03
Karina Skorupa ALF
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 09:43:44
2019-06-03 08:10:54
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 23:17:52
2019-06-02 20:43:35
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 23:17:55
2019-06-02 20:43:11
Aleksandra Czerska ALMANZO
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 23:17:58
2019-06-02 20:42:33
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 19:19:32
2019-06-02 18:44:18
Małgorzata Kuźmińska KUADLINO
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:07:06
2019-06-02 17:15:15
Nadia Boćkowska GRAFITI
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 09:44:37
2019-06-02 08:35:31
Martyna Wójcik ALGIDA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 23:46:30
2019-06-01 23:06:09
Alicja Gabrysiak GERONIMO
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 19:46:25
2019-06-01 19:25:01
Robert Bernagiewicz CHACCALL
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 19:46:28
2019-06-01 09:56:26
Patrycja Biernacka RATINO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 07:46:25
2019-06-01 07:17:03
Tomasz Patron GALEON
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły z rozgrywką Grand Prix o Nagrodę Firmy Tubądzin Art 238.2.2
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 07:46:30
2019-06-01 07:14:47
Tomasz Patron DIEGO
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 16:59:03
2019-05-31 20:36:05
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 16:59:43
2019-05-31 20:34:50
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 17:00:12
2019-05-31 20:33:46
Sylwester Majdziński LITSE PANGAARDENHOF
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:07:37
2019-05-31 14:20:21
Aleksandra Wołąs CASALLINA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:07:23
2019-05-31 14:17:48
Olivia Boćkowska LEMA-WM
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 13:01:45
2019-05-31 12:41:05
Małgorzata Prochowska HELLADA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 06:51:24
2019-05-30 22:43:03
Monika Czechowicz WIKTOR
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 20:57:23
2019-05-30 20:47:28
Irmina Szybka PANDA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 20:57:26
2019-05-30 20:45:00
Irmina Szybka E-MAIL
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 16:32:17
2019-05-30 14:45:17
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:12:50
2019-05-30 09:32:06
Ewa Sekuła AMIRA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 15:26:59
2019-05-29 14:51:06
Jacek Stasiak GRANDE CARLO
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 14:34:45
2019-05-29 10:14:49
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły z rozgrywką Grand Prix o Nagrodę Firmy Tubądzin Art 238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 14:34:47
2019-05-29 10:14:23
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 14:34:50
2019-05-29 10:13:49
Marta Szkiela HARNAŚ
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 17:29:44
2019-05-28 15:38:14
Beata Biczysko SAGA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 17:29:47
2019-05-28 15:36:58
Beata Biczysko CHARITA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:47:02
2019-05-27 20:23:42
Alicja Karbownik ALINA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:47:05
2019-05-27 18:57:40
Blanka Pojmaj HILON-W
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:47:08
2019-05-27 15:57:24
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:47:11
2019-05-27 15:56:34
Natalia Kręgielska SANTA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:47:13
2019-05-27 14:39:33
Dariusz Garstka PARAMETR
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 09:43:48
2019-05-27 08:59:16
Agata Bugała EUFRAT
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 07:22:12
2019-05-27 06:41:14
Patryk Mordaka FUKS
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 20:47:51
2019-05-27 06:40:27
Patryk Mordaka DIARADO BOY II
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 07:22:17
2019-05-27 06:39:50
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 22:31:41
2019-05-26 20:46:00
Kaja Sosnowska MY LORD
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 19:26:16
2019-05-26 20:44:45
Kaja Sosnowska TORINO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 12:28:57
2019-05-25 23:50:53
Joanna Janiszewska ŁOTSON
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 12:28:59
2019-05-25 18:27:13
Jowita Lubicka DUETTE B.
  • 2x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 20:20:43
2019-05-25 10:00:49
Agata Miazga WIKI
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 12:29:05
2019-05-24 16:21:06
Jagoda Niewiadomska KIND REGARDS DE SPAN
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 12:29:08
2019-05-24 13:16:35
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 12:29:11
2019-05-24 09:07:04
Dariusz Garstka SAINT LAURENT
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły z rozgrywką Grand Prix o Nagrodę Firmy Tubądzin Art 238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 15:02:45
2019-05-21 20:30:33
Samanta Forlini KONTENDRO
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
1999 (MJ.)
O038694
2. Bąk Sebastian St. R&S STABLES
S
O003232
3. Barzdo Antonina Kj Zbyszko
2006 (JM.)
O047581
4. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
5. Biczysko Beata KJ Jantar Stryków
S
O009909
6. Biernacka Patrycja Tuszyński KJ Garbówek
S
O020916
7. Boćkowska Nadia BPK
2008 (Mł.)
Brak
8. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O053202
9. Borecka Gabriela R&S STABLES
2008 (Mł.)
brak
10. Borowiak Izabela Bpk
2001 (J.)
Brak
11. Bugała Agata St. KJ Preria Wilkowice
S
O037388
12. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
13. Chober Dariusz KJ Janowice
S
-------
14. Cieślak Zuzanna St. R&S Stables
2001 (J.)
O038479
15. Czechowicz Monika SKJ HorseProfi Łódź
S
O033516
16. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
17. Dańczak Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047648
18. Dombrowska Adrianna Stowarzyszenie Agro-Aves
2003 (J.)
O052769
19. Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1999 (MJ.)
O024587
20. Gabrysiak Alicja ŁKJ
2004 (JM.)
O036581
21. Galanciak Roksana St. R&S Stables
2002 (J.)
O038135
22. Galińska Gabriela Brak
2009 (Mł.)
Brak
23. Garstka Dariusz KJ SO Łąck
S
O000140
24. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
25. Grzelak Aleksandra
26. Hejduk Aleksandra JKS Salio
2003 (J.)
brak
27. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O047941
28. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (J.)
O039284
29. Janiszewska Joanna Łódzki KJ
S
O028132
30. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
31. Justyńska Klaudia JKS Salio
2003 (J.)
Brak
32. Kalicińska Urszula St. Warszawski KJ
S
O003724
33. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
34. Kamińska Maja KS Happy Horse
2004 (JM.)
brak
35. Karbownik Alicja Tuszyński KJ Garbówek
1999 (MJ.)
O034396
36. Kaźmierczak Maria Brak
2005 (JM.)
Brak
37. Kępska Angelika KS Happy Horse
2002 (J.)
brak
38. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
39. Kołodziejczyk Milena Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
brak
40. Kosior Martyna JKS Salio
2006 (JM.)
Brak
41. Koszuta Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
brak
42. Kotecka Malena Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2007 (JM.)
O045956
43. Koziczak Julia Stowarzyszenie R&S STABLES
2006 (JM.)
brak
44. Krakowiak Jordan JKS Salio
2004 (JM.)
Brak
45. Kręgielska Natalia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048927
46. Kręgielska Nikola Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O042182
47. Król Joanna Nn
2002 (J.)
Brak
48. Kropielnicka Julia Brak
2006 (JM.)
O048644
49. Kruszewska Ludwika KJ SO Łąck
1998 (MJ.)
O031416
50. Krysztofiak Nadia JKS Salio
2014 (Mł.)
-
51. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
52. Kula Roma BPK
S
O001922
53. Kunikowska Karolina JKS Salio
S
brak
54. Kuźmińska Małgorzata KJ Jantar
S
brak
55. Lacheta Hanna Klub Sportowy Happy Horse
2006 (JM.)
brak
56. Lasota Aleksandra BPK
2005 (JM.)
brak
57. Lasota Alicja BPK
2008 (Mł.)
brak
58. Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda
S
O009929
59. Lasota Magdalena BPK
2010 (Mł.)
brak
60. Lemański Michał Agro Aves Gajewniki
S
00000
61. Lisowska Karolina Stowarzyszenie R&S Stables
2005 (JM.)
Brak
62. Lubicka Jowita KJ Infernal Team Golesze Duże
1999 (MJ.)
O023050
63. Machniewicz Aleksandra St. R&S STABLES
2012 (Mł.)
Brak
64. Machniewicz Ewa St. R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
65. Maciak Tomasz Brak
S
Brak
66. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
67. Marciniak Magdalena Brak
2007 (JM.)
Brak
68. Markowska Izabela JKS SALIO
S
brak
69. Melich Oliwia KJ Bielik Grzegorzewice
2008 (Mł.)
O051059
70. Miazga Agata WKJ Lublin / SJ Piker
2003 (J.)
O041392
71. Michalska Anna *
2007 (JM.)
*
72. Milc Filip Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O036158
73. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (MJ.)
O019196
74. Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
1998 (MJ.)
O039805
75. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O022705
76. Niezgoda Grażyna LKJ Gabon Walewice
S
O006208
77. Olejniczak Maria KJ Arabika
2011 (Mł.)
Brak
78. Olszewska Julia JKS Salio
2003 (J.)
Brak
79. Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O032321
80. Ostrowska Oliwia SJ Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
brak
81. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
82. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
83. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
84. Pojmaj Blanka WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (JM.)
O047724
85. Prochowska Małgorzata KJ Jantar Stryków
S
brak
86. Rochowska Wiktoria Kj Zbyszko
2008 (Mł.)
brak
87. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
88. Rosiak Cyryl JKS Salio
2004 (JM.)
O044692
89. Sakrajda Hanna KS Happy Horse
2012 (Mł.)
brak
90. Sakrajda Maria KS Happy Horse
2005 (JM.)
O049445
91. Saulewicz Barbara KU AZS Uniwersytet Warszawski
S
O006515
92. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
93. Sierakowska Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (JM.)
O047679
94. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
95. Skorupa Karina Klub Sportowy Happy Horse
2007 (JM.)
brak
96. Sosnowska Kaja KKJ Kielce
S
O013932
97. Stasiak Jacek Łódzki Klub Jeździecki
S
O000600
98. Strzechowska Ewa JKS Salio
S
o001653
99. Strzechowski Paweł JKS Salio
S
O001625
100. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049277
101. Sychałowicz Arkadiusz brak
S
brak
102. Szkiela Marta SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O043641
103. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
104. Taczalska Maja Nie zrzeszona
2003 (J.)
Brak
105. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
106. Tokalska Paula bpk
1998 (MJ.)
brak
107. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
108. Waluch Maja KJ Virako-Olimpia
2005 (JM.)
brak
109. Wąsiewicz Julia KJ Zbyszko
2005 (JM.)
brak
110. Węgrzyn Alicja Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O038871
111. Wieczorek Kornelia CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
2008 (Mł.)
brak
112. Wierzbołowska-Staszak Agnieszka KS Happy Horse
S
O002558
113. Willamowicz Dagmara Łódzki klub jeździecki
2006 (JM.)
Brak
114. Wiśniewska Zuzanna JKS Salio
2007 (JM.)
Brak
115. Wójcik Martyna Sj Piker
2005 (JM.)
brak
116. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
117. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
2017 (Mł.)
O007543
118. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
119. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

59

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: Abke
M: Etienette / Etos
O: Aleksandra Czerska
B: Wioletta Swoboda
K026583
2.

18

ALF Niemiecki Kuc Sportowy GER 2010 Wałach kara/kuc: F: Boyfriend
M: Findy
O: Aleksandra Skorupa
B: Egon Moennich
brak
3.

10

ALGIDA Wielkopolska POL 2009 Klacz skarogniada F: Samba Hit II
M: Alaska
O: Dariusz Wójcik
B: SK Dębno
brak
4.

33

ALINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Anabell / Aramis S. V.
O: Jerzy Karbownik
B: Rudiger Wassibauer
K021641 6160090142710
5.

58

ALMANZO WESTF GER 2015 Wałach gniada/165 F: Almanzor L
M: Dolina / Cooper
O: Aleksandra Czerska
B: -
K027838
6.

13

AMIRA PKSP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Lascado
M: Aurelia
O: Ewa Sekuła
B: Mariusz Wasil
K026893 6160090468414
7.

73

ANGUS WLKP POL 2006 Wałach gniada/170 F: /
M: /
O: Łukasz Siekierski
B: Joanna Gościniak
K027763 brak
8.

87

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
9.

157

ARAFAT WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/172 F: Turbud Quirinus
M: Arabeska
O: -
B: -
-- --
10.

154

ARIS KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:136 F: Angelo / Amstelhoeve's Anton
M: nn / nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Robert Stasiuk
K017710 616013580422605
11.

74

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa/- F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
O: Wiktoria Głowacka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012502 DE418181541807
12.

100

AVENUE SP POL 2005 Klacz gniada/172 F: Don Cavallo
M: Armina
O: Kucharski Marek
B: Marczak Mirosław
Brak 009660062405
13.

136

B'ARON KUC POL 2015 Wałach ciemnogniada/kuc:143 F: Monsun
M: Biebrza
O: Ireneusz Niezgoda
B: Grzegorz Majorczyk
brak
14.

137

BEATRYCZE MLP POL 2014 Klacz kara/mk:mk F: Emetyt
M: Birma
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
K026365 brak
15.

139

BIZU BIZU SP POL 2008 Klacz F: Nobody
M: Bretania
O: Paweł Strzechowski
B: Paweł Strzechowski
k019915
16.

69

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
O: Tomasz Tobiszewski
B: Dorota Zauszkiewicz
K014346 POL009661245008
17.

109

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
O: Zdzisław Wojtera
B: Zbigniew Szumlakowski
K012720 056015Z55702808
18.

127

CAŁKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Barros
M: Cyrkonia
O: Stanisław Marchwicki
B: Jan Krzyżoszczak
Brak
19.

90

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: Violetta Jodłowska Cieślak
B: Piotr Wiese
K016223 POL009610190207
20.

48

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
O: Tadeusz Boćkowski
B: Mariusz Janiszek
K025110
21.

101

CASSEL Niem Sport POL 2012 Wałach gniada F: candiavolo
M: sina
O: Roma Kula
B: w. kaluza
none
22.

131

CHA-CHA AES POL 2015 Klacz gniada/1 F: Eldorenus Z
M: Centra
O: Piotr Kaliciński
B: Piotr Kaliciński
brak 826002150874251
23.

52

CHACCALL Oldenburg GER 2015 Wałach gniada/165 F: Casallco
M: Chaccizia
O: Robert Bernagiewicz
B: Gestut Lewitz
brak DE 418185006015
24.

78

CHAMPION DE NIGHT OLD. POL 2010 Wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
O: -
B: -
K022226 De 433330418910
25.

39

CHARITA SP POL 2013 Klacz gniada F: Chaltaire Z /
M: Casandra / Lasko
O: Beata Biczysko
B: Mateusz Michalski
K024850 616009670094213
26.

159

CHARLESTON sp 2014 Wałach gn. F: Quaterback
M: Chanel/Landor
O:
B:
K027777 616009590014714
27.

32

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
O: Kazimierz Mordaka
B: Staniek Diter
K020116 616009540097410
28.

85

CIA MALICA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
O: Rafał Janiszewski
B:
K016875 DE421000423009
29.

43

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
O: Agnieszka Orlikowska
B: Marteaux Danny
K022717
30.

60

COBAISHA Hanowerska POL 2007 Klacz gniada F: Colambo
M: Aisha
O: Sławomir Frontczak
B: Jorn Merzdorf
brak
31.

97

CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z ZANG BEL 2015 Wałach gniada/172 F: Corydon Van't T&L /
M: Gracieuse vd Thijshove (WANDOR VAN DE MISPELAERE)
O: Sebastian Bąk
B: LOZERHOF BVBA
brak 056015Z55748015
32.

75

DACOLINO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Acolino / Acorado
M: Midurmie / Triton
O: Włodzimierz Zajcew
B:
K019988 528003000807041
33.

125

DAGA KUC POL 2011 Klacz kara F: Dekalog
M: Milka
O: Marchwicki Stanisław
B: Grzegorz Lipczyński
brak
34.

150

DAKOTA KWPN NLD 2008 Wałach siwa F: Zurich
M: Irma Donna
O: Łukasz Wyszkowski
B: J.W.& A.P. Jurrius
K017880 528003000808119
35.

86

DANAWAY EVANDER 89885 Gipsy Cob GBR 2010 Wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango / Tireinon Triple Crown
M: Danaway Janella / Trevallion Harry
O: R. J.
B: Mr. Been
K026831 826046010089885
36.

147

DAYAN D’AGE NN POL 1993 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Nn
M: Nn
O: Biczyk Ela
B: Nn
15244200090066613
37.

65

DECOLA TS POL 2011 Klacz kara F: Aktyw /
M: Deborah /
O: Milena Paszkiewicz
B: Krzysztof Nowotka
brak
38.

133

DETROIT CL KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Douglas / Darco
M: Lantessa / Cantus
O: Piotr Kaliciński
B:
K018317 528003000811851 104OY04
39.

83

DIABLO SP POL 2007 Wałach kara/165 F: Ancymon
M: Dolina
O: Monika Lisowska
B: Pracki wacław
Brak Brak
40.

3

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Hanna Obolensky M / Cornet Obolensky
O: Marcin Wolski
B:
K023823 DE433331014513
41.

51

DIEGO SP POL 2011 Ogier kasztanowata/175 F: Corleolord
M: Daisy
O: Tomasz Patron
B: Józef Wielgosz
brak
42.

103

DINERO Małopolska POL 2015 Wałach gniada/165 F: Hindus
M: Delicja
O: Tomasz Maciak
B: Musiał Jacek
Brak Brak
43.

124

DON NATHANIEL PP Deutsches Reit Pony POL 2010 Wałach izabelowata/kuc:156 F: Der Harlekin B
M: Novella PP
O: IT Learnet
B: Procima SP. Zoo
K018290
44.

110

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada/// F: Marino
M: Deportacja
O: Ludwika Kruszewska
B: //
K023618 //
45.

25

DUETTE B. KWPN POL 2008 Klacz gniada F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
O: Aliaksandr Sarachau
B: M. J. Nieberg
K020618 528003000806859
46.

112

DUMKA SP POL 2006 Klacz skarogniada/160 F: Hort
M: Dolina
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023206 009580544006
47.

45

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
O: Irmina Szybka
B: Janusz Strzechowski
K005968 009590041800
48.

94

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Wnning Girl / Indorado
O: Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
B: Tina Mc Dermott
K023908 528003200912983 105GB16
49.

63

ENNIA KWPN POL 2009 Klacz gniada/165 F: Lord Leatherdale
M: Tachente
O: Maja Kamińska
B: A. Roefs
brak 52800320906079
50.

95

EPSON MK SP POL 2014 Wałach gniada F: Mrino /
M: Elektra MK / Anero
O: Sebastian Bąk
B: Marek Kucharski
K026814 616009600086214
51.

81

EQUEENPASSION LAVITA Kuc Walijski POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbird 75372 /
M: Millcroft Lyra / Cwrtycando Caradog
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127 826046020168643
52.

126

ERYK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: Nico-K / Nandy Man
M: Eufemia / Pepton
O: Stanisław Marchwicki
B: Barbara Guniewicz
K013361 616013570344907
53.

92

ESTRELIA MK SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/167 F: Rasch
M: Echeveria (LANDOS)
O: M.K.
B: M.K.
brak 616009600207815
54.

4

EUFRAT SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Dresk
M: Euterpe
O: Agata Bugała
B: SK Kalników
LKRWZJ/1454/18 POL009630256806
55.

138

EWELINA Typ Szlachetny POL 2009 Klacz inna/164 F: NN
M: Era
O: NN
B: NN
Brak 1097386419996610
56.

67

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
O: Zuzanna Rogińska
B: Stanisław Szurik
K024409 009520029707
57.

82

FARAMIR TR POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw / Agar
M: Falka / Winword
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016959 POL732010048009
58.

66

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
O: Aleksandra Zaręba
B: Hendrix Stal
K018380 528003201011252
59.

84

FINEZJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: NOBODY
M: Figurantka
O: Czynel
B: Kmieć Tomasz
Brak
60.

31

FUKS SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022752 616009591054713
61.

50

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
O: Bernard Tuwalski
B: SK Nad Wigrami
K016932 616009510416009
62.

54

GERONIMO SP POL 2004 Ogier ciemnogniada/172 F: NN
M: NN
O: Paweł Gabrysiak
B: NN
K018168 POL999590507804
63.

113

GIMMICK FIELD KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Rikina-Field
O: Cyryl Rosiak
B: Cyryl Rosiak
K018789
64.

130

GINARETTI H KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada F: Andretti /
M: Historie / Belisar
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: H. Van De Heuvel
K023910 52800321106486
65.

114

GOTYK SP POL 2009 Wałach siwa/167 F: Libretto
M: Gloria
O: Michał Kropielnicki
B: Nn
K019030 616 009 63 0148709
66.

56

GRAFITI KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Aleksandra Wołąs
B: -
K027040 616999540116713
67.

27

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski /
M: Grandessa / Sofix
O: Anna Woźna
B: SK Nowa Wioska
K013498 009530107705
68.

132

GRANDA KWPN POL 2011 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Beau Molga / Quidam De Revel
O: Piotr Kaliciński
B: Piotr Kaliciński
K019571 528003201109638
69.

42

GRANDE CARLO Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Wałach kara/172 F: Carlos DZ
M: Gordonka
O: Patrycja Szczech
B: Krzysztof Byczkowski
K027719 616009590166912
70.

160

GRECJA Typ Prymitywny POL 2009 Wałach kara/kuc:128 F: NN
M: NN
O: Ludmiła Siergiej Krysztofiak
B: Bogdan Malec
-- 616999630274209
71.

102

GWIAZDECZKA-TABUN KUC POL 2006 Klacz gniada/mk:138 F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
O: Sebastian Bąk
B: Stanisław Myśliński
K024418 013630129306
72.

41

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
73.

89

HELGA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
74.

47

HELLADA SP POL 2012 Klacz skarogniada/170 F: Ekwador
M: Hakne
O: Małgorzata Prochowska
B: Małgorzata Prochowska
brak brak
75.

34

HILON-W SP POL 2010 Wałach siwa/170 F: HBC Lake Bid
M: Harfa / Harmoniusz
O: Pojmaj Marcin
B: Rinaldo Kiecoń
K018594 616009680059210
76.

79

I LOVE YOU Budzianowska POL 2001 Wałach kasztanowata/158 F: Belic
M: Burka
O: Anna Woźna
B: Leonid Loshakov
K009414 Brak 102NA83
77.

152

ILIBIA SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: -
M: -
O: -
B: _
_ _
78.

116

INDIANA-UWE SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: Imequyl / Luron
M: Irlandia / Ilasso
O: Jacek Lasota
B: Anetta Ostrowska
K014625 POL009590074608
79.

76

IWA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Wisol/
M: Irka/
O: Mateusz Kroc
B:
K014458 POL009590223203
80.

15

JANE VON ROCHERATH BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Cicero / Carthago
M: Gina Von Rocherath / Nonstop
O: Anna Majdzińska
B:
K018829 056002W00292665
81.

129

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
82.

142

KANON SP POL 2008 Wałach F: nn
M: nn
O: Dariusz Chober
B: nn
brak
83.

108

KASKADERKA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Frazes
M: Kaskada L
O: Justyna Kubik Manitta
B: Andrzej Kubik
K021058 616009590259911
84.

104

KAZAR M SP POL 2012 Ogier gniada/162 F: Solaris
M: Kastelka
O: Jarosław Maciołek
B: Jarosław Maciołek
brak 616009590218512
85.

61

KEES KWPN POL 2015 Wałach gniada/162 F: holihl
M: hlkihlh
O: Kołodziejczyk Grzegorz
B: dja,dkh`1
brak sdhaipwh
86.

99

KIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gawor / Apasz
M: Kurosava / Hower
O: Renata Węgrzyn
B: Anna Pianka
K021414 616009661575611
87.

26

KIND REGARDS DE SPAN KWPN POL 2015 Wałach gniada/162 F: Durango vdl
M: Gouvernante de Span
O: Marek Niewiadomski
B: Marek Niewiadomski
K027476
88.

96

KOKORICO KWPN NED 2015 Ogier kasztanowata/166 F: I'm Special De Muze /
M: Zeta Jones B / Lupicor
O: Sebastian Bąk
B: Bloem
brak 528003201509930
89.

23

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
O: Samanta Forlini
B: Andrzej Herrmann
K014782 DE441411900208
90.

91

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Aktyw /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
K025082 732010051310
91.

55

KUADLINO Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Kalina
O: Generoforma sp.z o.o.
B: Agnieszka Suchorzewska
K022672
92.

62

LARIX Małopolska POL 2015 Wałach gniada/161 F: Juniperus
M: Lerka
O: Skorupa Aleksandra
B: Dąbrowski Bogusław
brak 616006550096015
93.

121

LAVITA - L SP POL 2010 Klacz gniada F: Alvarez 17
M: Lawa
O: Liberski Jan
B: Liberski Jan
K018953
94.

49

LEMA-WM Niemiecki Sportowy POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Wanderfurst
M: Lemanska-WM / Sanhedryn
O: Tadeusz Boćkowski
B: Wojciech Majewski
K017756 Brak
95.

123

LEON SP POL 2012 Wałach gniada F: Bischof L
M: Lolanca
O: Stanisław Marchwicki
B: Stanisław Marchwicki
K020655
96.

16

LITSE PANGAARDENHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: For Passion D'ive Z Z644007
M: Quandretta Pangaardenhof
O: Anna Majdzińska
B: Belgia
056-002-W00298853
97.

146

LOTKA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:122 F: Benedykt
M: Barbórka
O: Magdalena Kosior
B: Józef Wiśniewski
Brak 61661125215
98.

24

ŁOTSON WLKP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Dargon /
M: Łotwa / Łan
O: Joanna Janiszewska
B: Joanna Florczak
K014813 POL007590110107
99.

80

ŁYK NN POL 2000 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: Paula Tokalska
B: NN
brak
100.

57

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608 105LR04
101.

88

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: Max /
M: Mika / PAW Z IZB
O: Renata Bąk
B:
K025715 616013570174212
102.

117

MAJA Kuc Walijski LTU 2003 Klacz siwa/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Jacek Lasota
B: DANIUS VOVERIS
brak
103.

128

MAMBA KUC POL 2013 Klacz dereszowata/kuc:120 F: nn
M: nn
O: Agnieszka Wierzbołowska - Staszak
B: nn
brak 616hkjadhuascas
104.

40

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
105.

156

MICHAEL KNIGHT KWPN GER 2009 Wałach gniada F: --
M: --
O: Łukasz Wyszkowski
B: --
--
106.

141

MORIS Wielkopolska POL 2014 Ogier siwa/173 F: Leonardo
M: Martini
O: Arkadiusz Spychałowicz
B: Perek Kazimierz
brak 616007610104614
107.

29

MY LORD Westf. POL 2012 Ogier siwa F: Mylord Cardhago
M: Atlanta Z
O: Karol Niemczuk
B: Karol Niemczuk
K021638
108.

111

MYSZA Konik Polski POL 2004 Klacz inna/kuc:135 F: nn
M: nn
O: Mordaka
B: nn
K020706 616999590528304
109.

44

PANDA KUC POL 2004 Klacz siwa/kuc:149 F: Piramidon
M: Mgiełka
O: Irmina Szybka
B: Romuald Wojtczak
K026646 999590485304
110.

149

PANTONINA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Vandamme
M: Partita
O: Marcin Helbich
B: Szewczykowski Andrzej
K016417
111.

37

PARAMETR WLKP POL 2015 Stalion black/- F: Eloquent
M: Parodia
O: -
B: SK Liski
- -
112.

115

PASCAL S SP POL 2009 Ogier gniada/167 F: QULESTER
M: PASJA
O: Kamil Suskiewicz
B: Włodzimierz Skorupski
616009590104309 BRAK
113.

153

PASCAL S SP POL 2009 Ogier F: Qulester
M: Pasja
O: Kamil Suskiewicz
B: Włodzimierz Skorupski
POL / K014624
114.

64

POLANDOR SP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Landor S
M: Polinezja
O: Agnieszka Wierzbołowska-Staszak
B: Andrzej Szewczykowski
brak 12195
115.

70

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
O: GR Łukasz Wyszkowski
B: Wojciech Polowczyk
K018637 POL009610010308
116.

134

RASPADO SP POL 2012 Wałach gniada/169 F: Lascado hol.
M: Rewia / Hektor
O: Barbara Saulewicz
B: Jacek Dzido
K025811
117.

71

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
K017788 616009590268009
118.

53

RATINO SP POL 2006 Ogier ciemnogniada/- F: Le Voltaire / Voltaire
M: Roksana / Olimp
O: Patrycja Biernacka
B: Zbigniew Kowalewski
K010572 POL009600109506
119.

72

REDWIN HOL POL 1996 Wałach kasztanowata/167 F: /
M: /
O: Ireneusz Siekierski
B: Blomberg Herman
brak brak
120.

145

REWIA WLKP POL 2007 Klacz kara/172 F: Recaro
M: NN
O: Łukasz Wyszkowski
B: NN
Brak 6160001199994512
121.

38

SAGA SP POL 2011 Klacz gniada F: Contendor /
M: Sława / Bajou Du Rouet
O: Beata Biczysko
B: Karol Gmyrek
K022417 616009670097911
122.

28

SAINT LAURENT SP POL 2010 Stalion chestnut/167 F: Luron / Guidam
M: Salwa / Lando
O: Marta Dominiak
B: SK Ochaby
K019805 616009540018510
123.

11

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Sekretyna / Special Power
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
K024556 6160095804684
124.

107

SAMURAI SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Armitage /
M: Sewilla / Landor S
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K019567 616009590204610
125.

36

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:118 F: Prezes
M: Sindi
O: Jan Kukuła
B: Kowalski Tomasz
K024725 616 013 61 00389 11
126.

119

SANTINO Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach skarogniada/168 F: Santiego
M: Symfonia
O: Anna Waluch
B: Natalia Rymarczyk
brak
127.

143

SEX APPEAL SP POL 2008 Ogier ciemnogniada/174 F: Aravel
M: Sexicola XX
O: Izabela Markowska
B: Izabela Markowska
brak brak
128.

106

SHANTUNG SP POL 2012 Wałach gniada/170 F: La calidad
M: Symfonia
O: Piotr wiese
B: Justyna wiese
K027392 Brak
129.

118

SILVER SPP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: ŁYSKACZ
M: SILEN
O: Lasota Jacek
B: Lasota Jacek
brak 616009592044913
130.

105

SONATINA BLUE SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco-blue
M: Sonatina
O: P. Wiesse
B: P.Wiesse
Brak Brak
131.

93

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:157 F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B: Krzysztof Stelmaszyk
K016290 616009530086909
132.

14

SZUN SP POL 2006 Wałach siwa F: Elf / Fanimo
M: Szleja / Jarabub
O: Sylwester Majdziński
B: Jerzy Stańczak
K013497 POL009590057706
133.

120

TALINA Typ Koń Mały POL 2012 Klacz siwa/kuc:137 F: Nn
M: Nn
O: Violetta Kania
B: Nn
Brak
134.

122

TALL KUC POL 2010 Ogier gniada/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Jarosław Budziak
K019624 6169995805865100
135.

144

TEXAS Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/156 F: Jaszczur
M: Tajga
O: Ilona Szabała
B: Bernard Rajmund
Brak 616999690072613
136.

30

TORINO SP POL 2006 Wałach gniada/mk:158 F: Acorino
M: Tercja-Toyota
O: Kaja Sosnowska
B: Janasz Jadwiga
K010424 11107
137.

158

TORPEDO F:
M:
O:
B:
138.

35

VALKIRIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Aroland PG
M: Valeria
O: Nikola Kręgielska
B: Jan Jurkiewicz
K023453 616 009 53 00021 12
139.

135

W-LORD CARETINO PKSP POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: LASKO hol/LENNON
M: WHOOPEE old/CHEENOOK
O: Kaja Sosnowska
B: Piotr Wejman
Brak 616009580472014
140.

98

WEDOG PRIDE N JOY Kuc Walijski POL 2012 Klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: 135157 Holly
O: Monika Miastowska-Melich
B: Mrs.R.McDonough
K025821
141.

155

WIEDŹMIRA MŁP POL 2013 Klacz siwa/165 F: Ramadan
M: Wiedźma
O: -
B: SK Prudik
-- 616006690058213
142.

1

WIKI TRK. POL 2009 Klacz gniada F: Emis
M: Wiroza
O: Mirosław Miazga
B: Mirosław Kulpiński
K019631
143.

46

WIKTOR Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/164 F: ALMANZOR L
M: WIKI
O: Janusz Zuchora
B: Filipek Zofia
K027202 616007600053314
144.

77

WILDZANG'S SABIONA Kuc Walijski POL 2002 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: Wildzang's Sundancer
M: Wildzang's Seren Wen
O: Anna Olejniczak
B: H.Valk
brak brak
145.

151

WYRWIGROSZ MŁP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Irches
M: Wygrana
O: -
B: SK Prudnik
-- 616006690058613
146.

140

ZINA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Kaliniec
M: Zyrikana
O: Ewa Strzechowska
B: Paweł Strzechowski
k019916
147.

68

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Bąk Sebastian St. R&S STABLES
50
250
50
200
350
SUM:
900.00
Barzdo Antonina Kj Zbyszko
50
50
SUM:
100.00
Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
100
SUM:
100.00
Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
50
100
SUM:
150.00
Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
300
650
SUM:
950.00
Garstka Dariusz KJ SO Łąck
400
400
SUM:
800.00
Głowacka Wiktoria JKS Salio
50
SUM:
50.00
Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
50
50
SUM:
100.00
Kalicińska Urszula St. Warszawski KJ
150
SUM:
150.00
Kręgielska Nikola Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
50
75
SUM:
125.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
25
50
SUM:
75.00
Lubicka Jowita KJ Infernal Team Golesze Duże
50
SUM:
50.00
Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
125
25
50
SUM:
200.00
Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
50
SUM:
50.00
Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
100
50
SUM:
150.00
Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
50
SUM:
50.00
Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
250
250
150
150
SUM:
800.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
175
150
SUM:
325.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
100
50
50
SUM:
200.00
Strzechowski Paweł JKS Salio
125
SUM:
125.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
100
250
175
50
SUM:
575.00
Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
150
SUM:
150.00
Węgrzyn Alicja Tuszyński KJ Garbówek
75
SUM:
75.00
Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
50
200
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
SKJ HorseProfi Łódź
2019-06-08
2019-06-08
2019-06-09
2019-06-09
Bąk Sebastian
St. R&S STABLES
2019-06-08
32
2019-06-08
1
2019-06-09
39
2019-06-09
38
2019-06-08
24
2019-06-08
6
50
2019-06-09
13
2019-06-09
4
250
2019-06-08
20
2019-06-08
5
50
2019-06-09
2
200
2019-06-09
3
350
2019-06-08
26
2019-06-08
34
2019-06-09
18
2019-06-09
2019-06-09
2019-06-08
2019-06-08
38
2019-06-09
37
2019-06-09
2019-06-08
21
2019-06-08
2019-06-09
20
2019-06-09
Barzdo Antonina
Kj Zbyszko
CAŁKA (127)
2019-06-08
6
2019-06-08
6
50
2019-06-09
25
2019-06-09
7
50
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
2019-06-08
1
2019-06-08
1
Biczysko Beata
KJ Jantar Stryków
SAGA (38)
2019-06-08
14
2019-06-08
10
2019-06-09
12
2019-06-09
12
CHARITA (39)
2019-06-08
16
2019-06-08
2019-06-09
27
2019-06-09
26
KAZAR M (104)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-09
35
2019-06-09
1
Biernacka Patrycja
Tuszyński KJ Garbówek
RATINO (53)
2019-06-08
10
2019-06-08
16
2019-06-09
2019-06-09
Boćkowska Nadia
BPK
GRAFITI (56)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-09
9
2019-06-09
2
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
LEMA-WM (49)
2019-06-08
37
2019-06-08
2019-06-09
4
2019-06-09
Borecka Gabriela
R&S STABLES
HELGA (89)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-09
22
2019-06-09
9
2019-06-09
3
Borowiak Izabela
Bpk
EWELINA (138)
2019-06-08
2019-06-08
Bugała Agata
St. KJ Preria Wilkowice
EUFRAT (4)
2019-06-08
9
2019-06-08
17
Chmaj Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
JUTRZENKA (129)
2019-06-08
4
100
2019-06-08
13
2019-06-09
22
2019-06-09
2019-06-08
24
2019-06-08
2019-06-09
34
2019-06-09
Chober Dariusz
KJ Janowice
KANON (142)
2019-06-08
1
2019-06-08
44
2019-06-08
2019-06-09
1
2019-06-09
38
2019-06-09
Cieślak Zuzanna
St. R&S Stables
2019-06-08
49
2019-06-08
3
2019-06-08
2019-06-09
30
2019-06-09
33
2019-06-09
Czechowicz Monika
SKJ HorseProfi Łódź
WIKTOR (46)
2019-06-08
1
2019-06-08
40
2019-06-09
15
2019-06-09
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
MAGNUS (57)
2019-06-08
21
2019-06-08
7
50
2019-06-09
11
2019-06-09
6
100
ALMANZO (58)
2019-06-08
48
2019-06-08
2019-06-09
9
2019-06-09
2019-06-08
11
2019-06-08
20
2019-06-09
36
2019-06-09
20
Dańczak Michalina
St. R&S STABLES
MAIDI (88)
2019-06-08
1
2019-06-08
30
2019-06-09
12
2019-06-09
30
Dombrowska Adrianna
Stowarzyszenie Agro-Aves
2019-06-08
1
2019-06-08
49
2019-06-09
2019-06-09
Forlini Samanta
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2019-06-08
2019-06-08
2
300
2019-06-09
1
650
Gabrysiak Alicja
ŁKJ
2019-06-08
2019-06-08
2019-06-08
2019-06-09
2019-06-09
2019-06-09
Galanciak Roksana
St. R&S Stables
KORD (91)
2019-06-08
28
2019-06-08
47
2019-06-08
2019-06-09
29
2019-06-09
35
2019-06-09
Galińska Gabriela
Brak
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-09
10
2019-06-09
6
Garstka Dariusz
KJ SO Łąck
2019-06-08
1
400
2019-06-09
2
400
2019-06-08
1
2019-06-08
55
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
ARONIA (74)
2019-06-08
6
50
2019-06-08
Grzelak Aleksandra
TORPEDO (158)
2019-06-08
1
2019-06-08
2019-06-08
Hejduk Aleksandra
JKS Salio
PASCAL S (115)
2019-06-09
1
2019-06-09
22
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
PANTONINA (149)
2019-06-08
30
2019-06-08
2019-06-09
5
2019-06-09
27
DAKOTA (150)
2019-06-08
30
2019-06-09
2019-06-09
24
Janiszewska Gabriela
St. R&S Stables
2019-06-08
12
2019-06-08
2019-06-09
5
50
2019-06-09
7
50
Janiszewska Joanna
Łódzki KJ
ŁOTSON (24)
2019-06-08
2
2019-06-08
Janiszewska Lena
St. R&S Stables
2019-06-08
28
2019-06-08
49
2019-06-09
21
2019-06-09
25
2019-06-08
1
2019-06-08
28
2019-06-08
39
2019-06-09
2019-06-09
10
2019-06-09
1
Justyńska Klaudia
JKS Salio
REWIA (145)
2019-06-09
24
2019-06-09
36
Kalicińska Urszula
St. Warszawski KJ
GRANDA (132)
2019-06-08
23
2019-06-08
10
2019-06-08
17
2019-06-08
3
150
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
CHA-CHA (131)
2019-06-08
1
2019-06-08
46
Kamińska Maja
KS Happy Horse
ENNIA (63)
2019-06-09
11
2019-06-09
34
2019-06-09
32
Karbownik Alicja
Tuszyński KJ Garbówek
ALINA (33)
2019-06-08
2019-06-08
Kaźmierczak Maria
Brak
DAGA (125)
2019-06-08
1
2019-06-08
30
2019-06-09
13
2019-06-09
5
Kępska Angelika
KS Happy Horse
2019-06-08
1
2019-06-08
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
2019-06-08
5
2019-06-08
2019-06-09
2019-06-09
26
Kołodziejczyk Milena
Klub Sportowy Happy Horse
KEES (61)
2019-06-09
10
2019-06-09
28
2019-06-09
Kosior Martyna
JKS Salio
LOTKA (146)
2019-06-09
12
2019-06-09
33
2019-06-09
27
Koszuta Julia
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
MYSZA (111)
2019-06-08
32
2019-06-08
1
Kotecka Malena
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DUMKA (112)
2019-06-08
1
2019-06-08
32
2019-06-09
21
2019-06-09
13
Koziczak Julia
Stowarzyszenie R&S STABLES
FINEZJA (84)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-08
32
2019-06-09
1
2019-06-09
1
2019-06-09
23
Krakowiak Jordan
JKS Salio
TEXAS (144)
2019-06-09
4
2019-06-09
3
Kręgielska Natalia
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
SANTA (36)
2019-06-08
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-09
13
2019-06-09
11
Kręgielska Nikola
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2019-06-08
18
2019-06-08
8
50
2019-06-09
5
75
2019-06-09
Król Joanna
Nn
2019-06-08
35
2019-06-08
49
2019-06-08
1
Kropielnicka Julia
Brak
GOTYK (114)
2019-06-08
1
2019-06-08
2019-06-08
25
Kruszewska Ludwika
KJ SO Łąck
DOVER (110)
2019-06-08
56
2019-06-08
32
2019-06-08
32
Krysztofiak Nadia
JKS Salio
GRECJA (160)
2019-06-09
2019-06-09
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
2019-06-08
2019-06-08
1
2019-06-08
46
2019-06-08
32
2019-06-09
21
2019-06-09
35
SHANTUNG (106)
2019-06-08
28
2019-06-08
29
2019-06-08
19
2019-06-09
16
2019-06-09
SAMURAI (107)
2019-06-08
8
25
2019-06-08
23
2019-06-09
11
2019-06-09
6
50
Kula Roma
BPK
CASSEL (101)
2019-06-09
25
2019-06-09
35
2019-06-09
21
Kunikowska Karolina
JKS Salio
DAKOTA (150)
2019-06-08
12
ILIBIA (152)
2019-06-08
2019-06-08
1
PASCAL S (153)
2019-06-08
1
2019-06-08
4
Kuźmińska Małgorzata
KJ Jantar
2019-06-08
2019-06-08
18
2019-06-08
25
2019-06-09
31
2019-06-09
28
Lacheta Hanna
Klub Sportowy Happy Horse
2019-06-09
2019-06-09
Lasota Aleksandra
BPK
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-09
21
2019-06-09
15
Lasota Alicja
BPK
MAJA (117)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
Lasota Jacek
St. J Napoleońska Zagroda
SILVER (118)
2019-06-08
32
2019-06-08
1
2019-06-09
1
2019-06-09
1
Lasota Magdalena
BPK
MAJA (117)
2019-06-09
2019-06-09
Lemański Michał
Agro Aves Gajewniki
2019-06-08
28
2019-06-08
Lisowska Karolina
Stowarzyszenie R&S Stables
DIABLO (83)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-08
30
2019-06-09
4
2019-06-09
7
2019-06-09
2
Lubicka Jowita
KJ Infernal Team Golesze Duże
2019-06-08
2019-06-08
16
2019-06-09
8
50
2019-06-09
15
Machniewicz Aleksandra
St. R&S STABLES
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-09
1
2019-06-09
1
Machniewicz Ewa
St. R&S STABLES
2019-06-08
1
2019-06-09
30
FARAMIR (82)
2019-06-08
1
2019-06-08
45
2019-06-08
2019-06-09
1
2019-06-09
2
2019-06-09
Maciak Tomasz
Brak
DINERO (103)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
SZUN (14)
2019-06-09
17
2019-06-09
16
2019-06-09
3
2019-06-09
30
2019-06-09
Marciniak Magdalena
Brak
LEON (123)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-09
8
2019-06-09
19
Markowska Izabela
JKS SALIO
2019-06-08
35
Melich Oliwia
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-06-08
2019-06-08
32
2019-06-09
2019-06-09
1
Miazga Agata
WKJ Lublin / SJ Piker
WIKI (1)
2019-06-08
1
2019-06-08
36
2019-06-09
1
2019-06-09
7
Michalska Anna
*
2019-06-08
1
2019-06-08
1
Milc Filip
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2019-06-08
2019-06-08
8
Mordaka Patryk
KJ Infernal Team Golesze Duże
2019-06-08
43
2019-06-08
12
2019-06-09
24
2019-06-09
2019-06-08
15
FUKS (31)
2019-06-08
3
125
2019-06-08
15
2019-06-09
8
25
2019-06-09
16
2019-06-08
11
2019-06-08
8
50
2019-06-09
Murakowska Alicja
Pałucki KJ Górki Zagajne
REDWIN (72)
2019-06-08
13
ANGUS (73)
2019-06-08
19
2019-06-08
7
50
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
2019-06-08
30
2019-06-08
1
2019-06-09
1
2019-06-09
30
Niezgoda Grażyna
LKJ Gabon Walewice
B'ARON (136)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-08
Olejniczak Maria
KJ Arabika
2019-06-09
1
2019-06-09
4
Olszewska Julia
JKS Salio
REWIA (145)
2019-06-09
Orlikowski Antoni
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-06-08
14
2019-06-08
4
100
2019-06-09
6
50
2019-06-09
Ostrowska Oliwia
SJ Napoleońska Zagroda
BEATRYCZE (137)
2019-06-08
54
2019-06-08
32
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2019-06-08
5
50
2019-06-08
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (41)
2019-06-09
13
2019-06-09
14
Patron Tomasz
KJ Skarb Kozienice
GALEON (50)
2019-06-08
1
250
2019-06-08
3
250
2019-06-09
3
150
2019-06-09
5
150
DIEGO (51)
2019-06-08
46
2019-06-08
2019-06-09
2019-06-09
2019-06-09
21
Pojmaj Blanka
WKJ Lublin / SJ Piker
HILON-W (34)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-09
16
2019-06-09
17
2019-06-09
25
Prochowska Małgorzata
KJ Jantar Stryków
HELLADA (47)
2019-06-08
1
2019-06-08
20
2019-06-09
19
2019-06-09
19
Rochowska Wiktoria
Kj Zbyszko
ARIS (154)
2019-06-09
2019-06-09
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2019-06-08
1
175
2019-06-08
14
2019-06-09
2
150
2019-06-09
12
Rosiak Cyryl
JKS Salio
2019-06-08
1
2019-06-08
7
2019-06-09
1
2019-06-09
1
Sakrajda Hanna
KS Happy Horse
MAMBA (128)
2019-06-09
4
2019-06-09
6
Sakrajda Maria
KS Happy Horse
DECOLA (65)
2019-06-08
48
2019-06-08
32
2019-06-09
1
2019-06-09
1
Saulewicz Barbara
KU AZS Uniwersytet Warszawski
RASPADO (134)
2019-06-08
15
2019-06-08
32
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
AMIRA (13)
2019-06-08
13
2019-06-08
2019-06-09
2019-06-09
14
Sierakowska Michalina
Stowarzyszenie R&S STABLES
2019-06-08
1
2019-06-08
32
2019-06-08
1
2019-06-09
18
2019-06-09
30
2019-06-09
1
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
2019-06-08
35
2019-06-08
2019-06-08
2019-06-09
28
2019-06-09
25
ILIBIA (152)
2019-06-09
7
2019-06-09
8
2019-06-09
2019-06-08
34
2019-06-08
33
2019-06-09
11
2019-06-09
2019-06-08
24
2019-06-08
18
2019-06-09
9
2019-06-09
4
100
ARAFAT (157)
2019-06-08
9
2019-06-08
4
50
2019-06-09
10
2019-06-09
8
50
Skorupa Karina
Klub Sportowy Happy Horse
ALF (18)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-08
1
LARIX (62)
2019-06-09
1
2019-06-09
35
2019-06-09
Sosnowska Kaja
KKJ Kielce
MY LORD (29)
2019-06-08
29
2019-06-08
22
2019-06-09
21
2019-06-09
18
TORINO (30)
2019-06-08
9
2019-06-08
26
2019-06-09
10
2019-06-08
36
2019-06-08
57
2019-06-09
2019-06-09
41
2019-06-09
40
Stasiak Jacek
Łódzki Klub Jeździecki
2019-06-08
2019-06-08
2019-06-09
29
2019-06-09
Strzechowska Ewa
JKS Salio
ZINA (140)
2019-06-08
22
2019-06-08
19
2019-06-09
17
2019-06-09
15
Strzechowski Paweł
JKS Salio
BIZU BIZU (139)
2019-06-08
1
2019-06-08
28
2019-06-09
3
125
2019-06-09
9
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2019-06-08
27
2019-06-08
2019-06-09
2019-06-09
8
2019-06-09
Sychałowicz Arkadiusz
brak
MORIS (141)
2019-06-09
2019-06-09
Szkiela Marta
SKJ HORSEPROFI Łódź
HARNAŚ (41)
2019-06-08
41
2019-06-08
Szybka Irmina
KJ Janowice
PANDA (44)
2019-06-08
1
2019-06-08
33
2019-06-09
1
2019-06-09
E-MAIL (45)
2019-06-08
31
2019-06-08
21
2019-06-09
6
2019-06-09
Taczalska Maja
Nie zrzeszona
AVENUE (100)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-09
2019-06-09
20
2019-06-09
30
2019-06-08
1
2019-06-09
1
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
ZORBA (68)
2019-06-09
4
100
2019-06-09
1
250
2019-06-09
1
175
2019-06-09
7
50
Tokalska Paula
bpk
ŁYK (80)
2019-06-08
1
2019-06-08
30
2019-06-09
31
2019-06-09
29
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
2019-06-08
2
150
2019-06-08
25
2019-06-09
14
2019-06-09
2019-06-08
23
2019-06-08
27
2019-06-09
23
2019-06-09
23
Waluch Maja
KJ Virako-Olimpia
SANTINO (119)
2019-06-08
1
2019-06-08
32
Wąsiewicz Julia
KJ Zbyszko
TALL (122)
2019-06-08
32
2019-06-08
49
2019-06-09
1
2019-06-09
25
Węgrzyn Alicja
Tuszyński KJ Garbówek
KIA (99)
2019-06-08
5
75
2019-06-08
Wieczorek Kornelia
CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
IWA (76)
2019-06-08
1
2019-06-08
2019-06-08
2019-06-09
2019-06-09
26
2019-06-09
1
Wierzbołowska-Staszak Agnieszka
KS Happy Horse
2019-06-08
2019-06-08
Willamowicz Dagmara
Łódzki klub jeździecki
TALINA (120)
2019-06-09
6
2019-06-09
5
Wiśniewska Zuzanna
JKS Salio
2019-06-09
1
2019-06-09
Wójcik Martyna
Sj Piker
ALGIDA (10)
2019-06-08
32
2019-06-08
42
2019-06-09
25
2019-06-09
32
Wojtera Zdzisław
KJ Uniglob Gozdów
2019-06-08
22
2019-06-08
11
2019-06-09
17
2019-06-09
18
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
2019-06-08
2019-06-08
2019-06-09
2019-06-09
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (27)
2019-06-08
17
2019-06-08
31
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
FARGITA (66)
2019-06-08
7
50
2019-06-08
2
200

Number of Riders: 119

Number of Horses: 147

The sum of prizes: 6 500.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl