Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Otwarte Zawody Regionalne SALIO
JKS SALIO, 6-7.04.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
131 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 20:46:06
2019-04-04 20:45:54
Karolina Kunikowska DAKOTA
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 20:45:03
2019-04-04 20:44:30
Karolina Kunikowska PASCAL S
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 20:44:49
2019-04-04 20:42:39
Klaudia Piotrowska GRECJA
  • 2x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
128 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 18:38:14
2019-04-04 18:14:03
Karolina Lisowska DIABLO
  • 2x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 1x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 1x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
  • 2x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
127 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 18:38:19
2019-04-04 18:10:27
Gabriela Borecka HELGA
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
126 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 17:16:13
2019-04-04 16:16:33
Iga Ostrowska JUDSON
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 17:16:15
2019-04-04 16:15:02
Adrianna Ostrowska OMARA VD WELLINGTON
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 17:16:18
2019-04-04 16:08:49
Oliwia Ostrowska BEATRYCZE
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
123 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 15:58:17
2019-04-04 15:56:12
Grażyna Niezgoda INKLUZ
  • 1x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 2x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
122 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 15:58:21
2019-04-04 15:03:18
Elzbieta Biczyk HEBE
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
121 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 15:58:24
2019-04-04 15:02:16
Zuzanna Wiśniewska TEQUILA
  • 2x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 2x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
120 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 15:58:26
2019-04-04 15:01:05
Zuzanna Wiśniewska MARICA
  • 2x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 2x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
119 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 15:58:29
2019-04-04 14:59:47
Elzbieta Biczyk LIZA
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 15:58:32
2019-04-04 14:58:25
Elzbieta Biczyk TEXAS
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 15:58:36
2019-04-04 14:56:04
Jordan Oliwier Krakowiak ASIK
  • 2x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 2x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
116 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 15:58:39
2019-04-04 14:32:10
Martyna Kosior BULOT
  • 2x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 2x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
115 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 15:58:42
2019-04-04 14:30:52
Julia Olszewska REWIA
  • 1x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 1x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
114 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 15:58:44
2019-04-04 14:29:30
Klaudia Justyńska REWIA
  • 1x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 1x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
113 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 15:58:48
2019-04-04 14:27:23
Sandra Bocian RUDA GWIAZDKA
  • 2x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 2x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
112 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 13:09:56
2019-04-04 11:52:13
Wiktoria Suliborska RICHELIEU
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 11:18:12
2019-04-04 11:13:09
Beata Biczysko DOSIA
  • 2x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
109 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:55:12
2019-04-04 08:39:41
Julia Koziczak JURANT
  • 1x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 2x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 1x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
  • 2x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
108 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:55:07
2019-04-04 08:34:59
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak GIMMICK FIELD
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:17:03
2019-04-04 07:40:33
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 06:58:13
2019-04-04 03:10:33
Mateusz Maćczak DEREK
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 22:58:44
2019-04-03 22:57:56
Irena Laprus OKAZ
  • 1x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
104 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 22:58:36
2019-04-03 22:39:25
Dawid Kotecki SYNONIM "M"
  • 1x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 22:35:18
2019-04-03 22:35:05
Malena Kotecka DUMKA
  • 1x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 22:35:02
2019-04-03 22:26:14
Jagienka Smentek TAJFUN
  • 1x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
  • 2x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
101 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 22:34:58
2019-04-03 22:26:02
Julia Koszuta MYSZA
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
100 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 22:34:54
2019-04-03 22:25:16
Karina Koszuta DESANT
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
99 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:24:49
2019-04-03 21:02:23
Patryk Górecki CONOR
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:24:44
2019-04-03 21:01:17
Patryk Górecki ARABELLA
  • 1x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
97 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:24:43
2019-04-03 20:59:33
Aleksandra Maszarek MAKSIMUS
  • 1x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
96 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 20:37:40
2019-04-03 19:55:21
Julia Kempska AVANTI
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 20:37:39
2019-04-03 19:48:59
Alicja Lasota ZILOKE
  • 2x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
94 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 20:37:37
2019-04-03 19:21:07
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 20:37:31
2019-04-03 19:20:37
Julia Chmaj GINARETTI H
  • 1x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
92 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 20:37:29
2019-04-03 18:54:13
Karolina Dryńska JAGON
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 13:28:35
2019-04-03 13:27:15
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 2x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 1x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
  • 2x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
90 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 13:28:30
2019-04-03 13:26:07
Roksana Galanciak KORD
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 13:28:22
2019-04-03 13:25:19
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 12:51:57
2019-04-03 12:50:18
Karolina Kunikowska GRECJA
  • 1x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
87 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 12:51:53
2019-04-03 12:42:42
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak WIEDŹMIRA
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
86 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 12:51:50
2019-04-03 12:40:50
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak WYRWIGROSZ
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 12:40:10
2019-04-03 12:39:30
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak RASPBERRY
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 12:39:16
2019-04-03 12:38:29
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak RAPHAELLA P
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 12:51:42
2019-04-03 12:36:44
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak CORJANA P
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 12:39:35
2019-04-03 12:34:31
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak ARAFAT
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 12:21:36
2019-04-03 12:18:51
Katarzyna Feret DORKA
  • 1x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 2x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 1x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
  • 2x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 12:21:39
2019-04-03 11:49:17
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak MICHAEL KNIGHT
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 11:23:22
2019-04-03 11:16:30
Kamil Grzelczyk RUSH R
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 11:23:18
2019-04-03 11:15:44
Kamil Grzelczyk EDITT-P
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 11:23:13
2019-04-03 11:15:07
Kamil Grzelczyk SANPRESSA
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
76 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 11:23:09
2019-04-03 11:00:21
Zdzisław Wojtera C ALPACZINO Z
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 11:23:03
2019-04-03 10:59:22
Zdzisław Wojtera DALANDA Z
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:08:39
2019-04-03 10:39:34
Amelia Krywult CHERROKEE
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 10:42:12
2019-04-03 10:23:09
Nadia Sabitov JAZZ
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 07:36:28
2019-04-03 07:31:14
Julia Durkiewicz FOR JOY ASK
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 22:39:51
2019-04-02 22:13:52
Amelia Malinowska ELVERO
  • 1x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 1x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 2x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 20:47:46
2019-04-02 20:40:12
Lucca Zakrzewski EASTER GREY
  • 2x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 2x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 20:47:50
2019-04-02 20:21:35
Małgorzata Jańczak FARNES
  • 1x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:08:34
2019-04-02 19:32:19
Klara Weber IMPRESA MISS NANDO
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:08:28
2019-04-02 19:30:32
Zofia Sztajnert ANTAR
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:08:22
2019-04-02 19:29:00
Katarzyna Sendalska BED BOY
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:08:15
2019-04-02 19:27:57
Maciej Pająk RODOS
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:08:10
2019-04-02 19:26:53
Ludwika Hrabska GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:08:03
2019-04-02 19:24:34
Maja Głoskowska MINIONEK
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:07:57
2019-04-02 19:22:51
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:07:53
2019-04-02 19:22:08
Klaudia Dziuban HIMERA
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:07:47
2019-04-02 19:21:05
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 20:12:01
2019-04-02 18:37:33
Wiktor Helbich MARINO
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 18:19:58
2019-04-02 18:08:32
Alicja Gabrysiak GERONIMO
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 16:15:30
2019-04-02 16:04:34
Andrei Shalohin FLIEREFLIITER
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 16:15:14
2019-04-02 15:54:54
Wiktoria Matusiak NORMAN ZK
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 16:15:09
2019-04-02 15:54:15
Wiktoria Matusiak BORUSSIA ZK
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 16:15:03
2019-04-02 15:53:39
Olga Sorokina BOLGHERI ZK
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 16:14:57
2019-04-02 15:52:59
Olga Sorokina HAPPY BOY M
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 16:14:52
2019-04-02 15:52:29
Olga Sorokina SANTA MONICA ZK
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 16:14:48
2019-04-02 15:51:54
Olga Sorokina CONVERCHA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 16:14:43
2019-04-02 15:50:57
Andrei Shalohin ILLOUCHIN NH
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 16:14:38
2019-04-02 15:50:19
Andrei Shalohin ISCO
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 16:14:33
2019-04-02 15:49:26
Andrei Shalohin IOWA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 13:47:14
2019-04-02 13:19:35
Magdalena Kotfasińska BARYTON
  • 2x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 13:46:38
2019-04-02 13:16:22
Marysia Kotfasińska HAKUMBA
  • 2x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 11:23:40
2019-04-02 11:20:31
Waldemar Rogowski RAPID
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 11:23:38
2019-04-02 11:18:28
Waldemar Rogowski JOLLY JUMPER B
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 11:09:56
2019-04-02 10:31:08
Magdalena Roza-Kosma LIBERIA
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 08:07:54
2019-04-02 08:02:19
Kornelia Wieczorek IWA
  • 2x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 2x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 08:07:58
2019-04-02 07:58:05
Adam Ciechański CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 05:19:03
2019-04-02 02:40:18
Roksana Wojciechowska-Kamińska A-MACIEK
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 23:36:36
2019-04-01 23:27:34
Zuzanna Polinceusz MOZART
  • 2x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 23:36:32
2019-04-01 23:25:29
Zuzanna Polinceusz LILLY
  • 1x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
  • 1x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 23:36:27
2019-04-01 23:19:13
Olga Szwarc HARLEY
  • 2x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 1x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 23:36:22
2019-04-01 23:18:26
Paulina Lewandowska KARMELOWY KRÓL
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 23:36:15
2019-04-01 23:17:54
Marianna Pracel KANTUS
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 23:36:12
2019-04-01 22:44:49
Monika Czechowicz WIKTOR
  • 2x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 22:03:18
2019-04-01 21:46:04
Aleksandra Bernacińska PARIS
  • 1x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:21:39
2019-04-01 21:13:45
Maria Sakrajda DECOLA
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:21:42
2019-04-01 21:13:01
Maja Kamińska ENNIA
  • 2x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:21:45
2019-04-01 21:11:49
Karina Skorupa ALF
  • 2x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 1x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 1x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
  • 2x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:21:50
2019-04-01 21:10:04
Angelika Kępska COBAISHA
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:21:53
2019-04-01 21:09:20
Otylia Nowakowska A'LEYLA LOU
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 16:19:22
2019-04-01 15:58:43
Eliza Zawadzka CHONZ'O ROSE
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 13:00:33
2019-04-01 11:18:02
Grzegorz Andrzej Kubiak SHANTUNG
  • 1x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 1x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 13:00:36
2019-04-01 10:54:24
Ewa Kasińska RAVEL
  • 1x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 13:00:39
2019-04-01 10:53:38
Ewa Kasińska LOVE SURPRISE
  • 2x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 13:00:43
2019-04-01 10:52:49
Grzegorz Andrzej Kubiak QUICK SIGHTED
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 13:00:50
2019-04-01 10:50:46
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 13:00:46
2019-04-01 10:48:17
Grzegorz Andrzej Kubiak MARCO POLO
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 07:02:42
2019-03-31 21:56:51
Eliza Zawadzka ESCALONA
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 07:02:38
2019-03-31 21:55:43
Eliza Zawadzka DOOLEYS B
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 20:54:37
2019-03-31 20:34:16
Marta Baczyńska ROSOMAK
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 20:54:34
2019-03-31 19:43:31
Dariusz Chober KANON
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 17:56:07
2019-03-31 14:07:23
Małgorzata Janczak FARNES
  • 1x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 17:56:01
2019-03-31 14:04:38
Anna Szambelan ESTAR LIBRE
  • 1x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 17:55:57
2019-03-31 14:03:57
Wiktoria Głowacka ARONIA
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 17:55:53
2019-03-31 11:22:19
Julia Burnos PAMELA II
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 19:13:29
2019-03-29 18:59:34
Mirzat Sabitov CALINA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 11:57:14
2019-03-29 11:51:01
Mirosław Piwko CELENTANA
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 15:58:52
2019-03-28 20:43:50
Mateusz Sputowski QUITANA
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 20:43:36
2019-03-28 20:41:05
Patryk Mordaka DIARADO BOY II
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 20:39:46
2019-03-28 20:39:33
Anna Białas FUKS
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 20:39:51
2019-03-28 20:38:32
Anna Białas LEN
  • 2x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 08:13:41
2019-03-27 22:53:20
Lena Michalska FIESTA
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 21:39:05
2019-03-27 21:34:38
Agata Bugała EUFRAT
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 16:30:16
2019-03-27 07:09:43
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 16:30:21
2019-03-27 07:07:56
Anna Woźna GRANDA
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
1999 (MJ.)
O038694
2. Baczyńska Marta TKJ Garbówek
S
O031995
3. Bernacińska Aleksandra BPK
1999 (MJ.)
Brak
4. Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
S
O004792
5. Biczyk Elzbieta JKS Salio
S
Brak
6. Biczysko Beata OSK Michalscy Trzebnica
S
O009909
7. Bocian Sandra JKS Salio
2002 (J.)
Brak
8. Borecka Gabriela R&S Stable
2008 (Mł.)
brak
9. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2015 (Mł.)
O042854
10. Bugała Agata St. KJ Preria Wilkowice
S
O037388
11. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
12. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
13. Chmaj Natalia
14. Chober Dariusz KJ Janowice
S
-------
15. Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
S
O044282
16. Cieślak Zuzanna St. R&S Stables
2001 (J.)
O038479
17. Czechowicz Monika SKJ HorseProfi Łódź
S
O033516
18. Dryńska Karolina Tuszyński KJ Garbówek
S
O043273
19. Durkiewicz Julia Łódzki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O014362
20. Dziuban Klaudia KJ Infernal Team
2006 (JM.)
Brak
21. Feret Katarzyna Łódzki Klub Jeździecki
S
O038142
22. Filipiak Alicja KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050053
23. Filipiak Zofia KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050054
24. Gabrysiak Alicja ŁKJ
2004 (JM.)
0036581
25. Galanciak Roksana St. R&S Stables
2002 (J.)
O038135
26. Głoskowska Maja KJ Infernal Team
2014 (Mł.)
brak
27. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
28. Górecki Patryk SKJ Horseprofi Łódź
2004 (JM.)
O045964
29. Grzelczyk Kamil KJ Agri
S
O009181
30. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O034398
31. Hejduk Aleksandra JKS Salio
2003 (J.)
--
32. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O047941
33. Hrabska Ludwika KJ Infernal Team
2001 (J.)
O024446
34. Janczak Małgorzata niezrzeszona
S
brak
35. Jańczak Małgorzata BPK
BRAK
36. Justyńska Klaudia JKS Salio
2003 (J.)
Brak
37. Kamińska Maja KS Happy Horse
2004 (JM.)
brak
38. Kasińska Ewa Bractwo Konne Św. Marcina
2002 (J.)
O039638
39. Kempska Julia TKJ Garbówek
2002 (J.)
O047298
40. Kępska Angelika KS Happy Horse
2002 (J.)
brak
41. Kosior Martyna JKS Salio
2006 (JM.)
Brak
42. Koszuta Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
brak
43. Koszuta Karina Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2002 (J.)
brak
44. Kotecka Malena Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2007 (JM.)
LZRWZJ/4185/19
45. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (JM.)
LZRWZJ/4168/19
46. Kotfasińska Magdalena KJ Łąck
S
brak
47. Kotfasińska Marysia KJ Łąck
2008 (Mł.)
O051265
48. Koziczak Julia Stowarzyszenie R&S STABLES
2006 (JM.)
brak
49. Krakowiak Jordan Oliwier JKS Salio
2004 (JM.)
Brak
50. Krysztofiak Nadia
51. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O036779
52. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
53. Kunikowska Karolina JKS Salio
S
brak
54. Laprus Irena Stowarzyszenie R&S Stables
S
O019218
55. Lasota Alicja BPK
2008 (Mł.)
brak
56. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
brak
57. Lisowska Karolina Stowarzyszenie R&S Stables
2005 (JM.)
Brak
58. Maćczak Mateusz Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O019680
59. Malinowska Amelia Bractwo Konne Św. Marcina
2005 (JM.)
brak
60. Maszarek Aleksandra Horseprofi
2004 (JM.)
O043643
61. Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2000 (MJ.)
O034069
62. Michalska Anna
63. Michalska Lena SKJ HORSEPROFI Łódź
2009 (Mł.)
brak
64. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (MJ.)
O019196
65. Niezgoda Grażyna Gabon Walewice
S
O006208
66. Nowakowska Otylia Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
O045544
67. Olszewska Julia JKS Salio
2003 (J.)
Brak
68. Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda
S
O009229
69. Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda
S
O012499
70. Ostrowska Oliwia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
Brak
71. Pająk Maciej KJ Infernal Team
2005 (JM.)
brak
72. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
73. Piotrowska Klaudia JKS Salio
2008 (Mł.)
--
74. Piwko Mirosław Bez przynależności klubowej
S
O001611
75. Polinceusz Zuzanna Bractwo Konne Św. Marcina
2001 (J.)
brak
76. Rogowski Waldemar Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
S
O000542
77. Roza-Kosma Magdalena SKJ Horseprofi
S
O021048
78. Sabitov Mirzat KJ Janowice
S
O006244
79. Sabitov Nadia SKJ Virako-Olimpia
2001 (J.)
O024582
80. Sakrajda Maria KS Happy Horse
2005 (JM.)
O049445
81. Sendalska Katarzyna KJ Infernal Team
S
O025213
82. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
83. Shalohin Andrei KJ ZBYSZKO
S
34
84. Sierakowska Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (JM.)
O047679
85. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
86. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (J.)
O035603
87. Skorupa Karina Klub Sportowy Happy Horse
2007 (JM.)
brak
88. Smentek Jagienka brak
2002 (J.)
brak
89. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
90. Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O041775
91. Suliborska Wiktoria Łódzki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O036236
92. Szambelan Anna Bractwo Konne św. Marcina
S
O035556
93. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team
2010 (Mł.)
brak
94. Szwarc Olga KJ Legia Kozielska
2009 (Mł.)
Brak
95. Ważyński Marcel LKJ Gabon Walewice
S
O040073
96. Weber Klara KJ Infernal Team
2006 (JM.)
brak
97. Wieczorek Kornelia CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
2008 (Mł.)
brak
98. Wiśniewska Zuzanna JKS Salio
2007 (JM.)
Brak
99. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
100. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
101. Zakrzewski Lucca Bractwo Konne sw Marcina
2005 (JM.)
none
102. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
2006 (JM.)
O032673
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

44

A'LEYLA LOU DRP GER 2013 Klacz gniada/kuc:147 F: Aramis N / Antares N
M: Zoe Tuam / Mouka-Tuam
O: Jarosław Nowakowski
B: ...
K025628 427270047913
2.

6

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
3.

42

ALF Niemiecki Kuc Sportowy GER 2010 Wałach kara/kuc: F: Boyfriend
M: Findy
O: Aleksandra Skorupa
B: Egon Moennich
brak
4.

11

ANTAR Kuc Conn. POL 2011 Wałach gniada/kuc:137 F: Ares
M: Antalya Borderi
O: Arkadiusz Hamczyk
B: xxx
K024175 616013670100611
5.

99

ARABELLA NN POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Jarosław Górecki
B: Jarosław Górecki
Brak
6.

85

ARAFAT WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/172 F: Irches
M: Wygrana
O: Łukasz Wyszkowski
B: SK Prudnik
-- --
7.

132

AROMAT WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis
M: Adina
O: Mikołaj Bulzacki
B: -
K013698
8.

26

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
O: Wiktoria Głowacka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012502 DE418181541807 104OZ68
9.

119

ASIK Huculska POL 2014 Wałach gniada/kuc:132 F: Włochaty
M: Amfa
O: Elżbieta Biczyk
B: Ewa Banasiak
Brak 616012590054814
10.

93

AVANTI Typ Szlachetny POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Łyskacz
M: Ascania
O: Krzysztof Kempski
B: Mirosław Kaczor
K015220 POL999590240206
11.

59

BARYTON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Hebab /
M: Bawełna /
O: Jasrosław Kotfasiński
B: Jarosław Kotfasiński
K026895
12.

125

BEATRYCZE MAŁ POL 2014 Klacz kara/mk: F: Emetyt
M: Birma
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
Brak
13.

10

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
O: Katarzyna Sendalska
B:
K015557 DE433331040409
14.

66

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa F: Nice Boy /
M: Bryza / Palant
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K023105 616009590014513
15.

67

BORUSSIA ZK SP POL 2014 Klacz siwa F: Landino / Landgraf I
M: Bryza / Palant
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K025276 616009591005314
16.

120

BULOT KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:122 F: Benedykt
M: Barbórka
O: Elżbieta Biczyk
B: Józef Wiśniewski
Brak 61661125215
17.

78

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
O: Zdzisław Wojtera
B: Zbigniew Szumlakowski
K012720 056015Z55702808 104XG28
18.

24

CALINA SP POL 2006 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Callie Z / Calvin Z
O: Dorota Brzezinska-Grabarczyk
B: Roman Barlik
K014764 POL009610164306
19.

90

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: Violetta Jodłowska Cieślak
B: Piotr Wiese
K016223 POL009610190207
20.

4

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara/172 F: Carenzo
M: Newada
O: Małgorzata Samborska-Borzecka
B: Gerard Grutza
K018026 Xcc
21.

23

CELENTANA DSP POL 2010 Klacz siwa/164 F: Levistano/Levisto Z
M: Cyferka/Correro
O: Mirosław Piwko
B: SK Bielin
brak DE456-5702351-10
22.

13

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
23.

54

CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z ZANG BEL 2002 Ogier gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Volage De Choisy / Jalisco B
O: Adam Ciechański
B: Maria Ghysens-Vanlangenaeker
K009530 Z528002 103FH55
24.

43

COBAISHA Hanowerska POL 2007 Klacz gniada F: Colambo
M: Aisha
O: Sławomir Frontczak
B: Jorn Merzdorf
brak
25.

100

CONOR XX POL 2002 Wałach gniada F: Professional (IRE)
M: Cortessa
O: Anna Górecka
B: Marian Pokrywka
brak
26.

63

CONVERCHA OS GER 2012 Klacz gniada F: Converter / Contender
M: Chalcina / Chacco-Blue
O: Zbigniew Kruk
B: Levitz
K025281 DE418185012012
27.

14

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Kamil Suskiewicz
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
28.

16

DACOLINO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Acolino / Acorado
M: Midurmie / Triton
O: Włodzimierz Zajcew
B:
K019988 528003000807041
29.

129

DAKOTA KWPN NLD 2008 Wałach siwa F: Zurich
M: Irma Donna
O: Łukasz Wyszkowski
B: J.W.& A.P. Jurrius
K017880 528003000808119
30.

77

DALANDA Z ZANG BEL 2002 Klacz kasztanowata F: Dutch Capitol / Capitol
M: Calanda / Cor De La Bryere
O: Zdzisław Wojtera
B:
K009375 Z626602
31.

40

DECOLA TS POL 2011 Klacz kara F: Aktyw /
M: Deborah /
O: Milena Paszkiewicz
B: Krzysztof Nowotka
brak
32.

107

DEREK Małopolska POL 2014 Wałach gniada/169 F: Efekt
M: Driada
O: Mateusz Maćczak
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K024825 616006580272214
33.

101

DESANT SP POL 2013 Ogier izabelowata/175 F: Baksik
M: Dessa
O: Piotr Koszuta
B: Koss Łukasz
brak
34.

126

DIABLO SP POL 2007 Wałach kara/165 F: Ancymon
M: Dolina
O: Monika Lisowska
B: Pracki wacław
Brak Brak
35.

22

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado
M: Hanna Obolensky M
O: Marcin Wolski
B: Xxxxxxx
K023823 DE 433331014513
36.

31

DOOLEYS B Niem. Sport. GER 2010 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Dongola / Pierot II
O:
B:
K026353 DE455870019408
37.

82

DORKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Iner
M: Dorodna
O: Katarzyna Feret
B: Xx
Brak
38.

111

DOSIA KUC POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:140 F: NN
M: Nn
O: Zuzanna Poklewska-Parra
B: NN
0000 1234
39.

104

DUMKA SP POL 2006 Klacz skarogniada/160 F: Hort
M: Dolina
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023206 009580544006
40.

72

EASTER GREY Malopolska POL 2010 Wałach gniada F: Grey
M: Euforia
O: Marek Zakrzewski
B: Marek Zakrzewski
616006630086010 616006630086010
41.

80

EDITT-P SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Con Calma /
M: Etna /
O: Paulina Januszewska
B: Witold Polowczyk
brak
42.

74

ELVERO TRK POL 2011 Ogier ciemnogniada/163 F: Veloce de Favi
M: Elegantka/Jaguar
O: Krzysztof Kulik
B: Krzysztof Kulik
brak
43.

41

ENNIA KWPN POL 2009 Klacz gniada/165 F: Lord Leatherdale
M: Tachente
O: Maja Kamińska
B: A. Roefs
brak 52800320906079
44.

32

ESCALONA HAN GER 2001 Klacz gniada F: Escudo I / Espri
M: Cherrybomb / Calypso I I
O: Anna Michalak
B:
K006759 DE431312303101 POL40408
45.

27

ESTAR LIBRE Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach gniada F: Lord Star
M: Eunice
O: Anna Szambelan
B: Anna Rusin
K023000
46.

18

EUFRAT SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Dresk
M: Euterpe
O: Agata Bugała
B: SK Kalników
LKRWZJ/1454/18 POL009630256806
47.

28

FARNES Szlachetna Półkrew POL 2006 Ogier kasztanowata F: For Feeling
M: Zula
O: Małgorzata Janczak
B: Małgorzata Janczak
brak
48.

73

FARNES SP POL 2006 Ogier kasztanowata F: For Feeling
M: Zula
O: Małgorzata Jańczak
B: Małgorzata Jańczak
brak
49.

19

FIESTA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:100 F: Szaman /
M: Flora /
O: Hubert Rosak
B: Jacek Gajowiak
brak POL013611085404
50.

69

FLIEREFLIITER KWPN NED 2010 Klacz ciemnogniada F: Wittinger VDL /
M: Tjerona /
O: Diana Hahn
B: NED
brak
51.

75

FOR JOY ASK Duńska Gorąca Krew POL 2009 Wałach skarogniada/167 F: For Enjoy Ask Z
M: Kaja 15
O: Julia Durkiewicz
B: Stutteri Ask
K026512 208333DW0906082
52.

20

FUKS SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022752 616009591054713
53.

70

GERONIMO SP POL 2004 Ogier ciemnogniada/173 F: NN
M: NN
O: Paweł Gabrysiak
B: NN
Brak 12538
54.

109

GIMMICK FIELD KWPN NED 2011 Wałach siwa/168 F: Zirocco Blue VDL /
M: Rikina-Field / Ahorn
O: Łukasz Wyszkowski
B:
K018789 528003201105821
55.

95

GINARETTI H KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada F: Andretti /
M: Historie / Belisar
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: H. Van De Heuvel
K023910 52800321106486
56.

134

GLADIATOR M. POL 2008 Wałach siwa F: Nabucho Du Serein / Ryon d'Anzex xo
M: Gladiola / First Des Termes
O: Marcel Ważyński
B: Stadnina Koni Walewice
K021748 006590153808
57.

17

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski /
M: Grandessa / Sofix
O: Anna Woźna
B: SK Nowa Wioska
K013498 009530107705
58.

89

GRECJA Typ Prymitywny POL 2009 Wałach kara/kuc:128 F: NN
M: NN
O: Ludmiła Siergiej Krysztofiak
B: Bogdan Malec
-- 616999630274209
59.

108

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Rafał Siuciński
B: Mordaka Kazimierz
K014164 POL009590009208
60.

8

GRUPO PROM ANTRAX Z Z POL 2009 Klacz gniada F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
O: Ludwika Hrabska
B:
K023183 056015Z55803509 104FH61
61.

92

GWIAZDECZKA-TABUN KUC POL 2006 Klacz gniada/mk:138 F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
O: Sebastian Bąk
B: Stanisław Myśliński
K024418 013630129306
62.

58

HAKUMBA MŁP POL 2008 Klacz siwa/160 F: Nabucho Du Serein /
M: Hauwa / Galeon
O: Jarosław Kotfasiński
B: SK Walewice
K021240 POL006590156008
63.

65

HAPPY BOY M KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Charisma / Stakkato
M: Kalibra / Ulster
O: Zbigniew Kruk
B: J.H Mittendorff Hoofdweg 149 7782 DE KRIM
K023262 528003201205110
64.

49

HARLEY Kuc Walijski POL 2007 Wałach gniada/kuc:125 F: Hornmoors Davey /
M: Hawana / Bernstein
O: Magdalena Donimirska Wodzicka
B:
K014732 POL013530131607
65.

114

HEBE Malopolska POL 2011 Klacz gniada/167 F: Dionizos
M: Holandia
O: JKS Salio
B: Jerzy Lodzinski
Brak 616006590033511
66.

127

HELGA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
67.

5

HIMERA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/165 F: Sprint
M: Harfa
O: Jacek Dziuban
B: Dołóż Paweł
Brak Xxx
68.

62

ILLOUCHIN NH KWPN NED 2013 Klacz ciemnogniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Tereedom VDL / Baloubet
O: Zbigniew Kruk
B: J. Scott
K023832 528003201309487
69.

12

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz siwa F: Nando Super
M: Imka
O: Agata Dylewska
B: Gotowska Ewa
brak
70.

113

INKLUZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/162 F: Santiago
M: Inwencja
O: Grażyna Niezgoda
B: Michał Odważny
brak
71.

60

IOWA KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zavall VDL / Casall
M: Dersina / Indoctro
O: Zbigniew Kruk
B: J. F. Abbring Onneresweg 2 9755 Onnen
K023264 528003201303545
72.

61

ISCO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: Nalve / Burgraff
O: Zbigniew Kruk
B: H.G Mosman-Rohe
K023263 528003201307642
73.

53

IWA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Wisol/
M: Irka/
O: Mateusz Kroc
B:
K014458 POL009590223203
74.

94

JAGON SP POL 2005 Wałach gniada/176 F: Ghana /
M: Jagonda / Montevideo
O: Karolina Dryńska
B: Huzar Sp. z o. o.
K014811 POL009590103905
75.

76

JAZZ SP POL 2007 Wałach gniada F: Pink Floyd HL
M: Jemioła
O: Krzysztof Witkowski
B: Karolina Ferenstein
11665
76.

56

JOLLY JUMPER B KWPN NED 2014 Wałach kara/167 F: STARPOWER
M: USTASIA
O: ROBERT RATAJCZAK
B: BERKEL-ENSCHOT
K025617 BRAK
77.

123

JUDSON MŁP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Saganek / Sajan
M: Judyta / Judex
O: Aneta Ostrowska
B: SK Walewice
K010745 POL006590181905 103PF73
78.

110

JURANT SP POL 2003 Wałach siwa F: Diabelek
M: nn
O: Renata Bąk
B: Sławomir Grzelczyk
brak
79.

96

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
80.

29

KANON SP POL 2008 Wałach F: nn
M: nn
O: Dariusz Chober
B: nn
brak
81.

48

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 Wałach kasztanowata/164 F: Love Affair
M: Kaloe
O: Paulina Lewandowska
B: Andrzej Herman
brak
82.

91

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Aktyw /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
K025082 732010051310
83.

21

LEN WLKP POL 2015 Wałach siwa/165 F: Czar
M: Leda
O: Anna Białas
B: Oman Paweł
Brak Brak
84.

55

LIBERIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Wanderkoning Star II / Wanderkoenig
M: Little Less Conversation / Litas-star
O: Magdalena Roza
B: Przemysław Tomeczko
K017206 616009670142809
85.

50

LILLY Wielkopolska POL 2004 Klacz gniada F: Cedrus
M: Lilja
O: Dariusz Polinceusz
B: Krzysztof Kulik
brak POL 007 59 00695 04
86.

117

LIZA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/167 F: Stillos
M: LaCruza
O: Joanna Pierzchała
B: Lublin
Brak
87.

35

LOVE SURPRISE TRK POL 2012 Klacz gniada F: Paquito Go
M: La Strada/Machandel
O: Krzysztof Kulik
B: Krzysztof Kulik
K026294
88.

98

MAKSIMUS Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach kara F: Monsun
M: Malinka
O: Lufniak Lesław
B: Lufniak Lesław
brak
89.

37

MARCO POLO HOL POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Mylord Cartha / Carthago
M: Pilotin / Esteban
O: Zdzisław Wojtera
B: Andreas Kosicki
K025208 DE421000600513
90.

116

MARICA Kuc Felinski POL 9.04.2011 Klacz tarantowata/132 F: Wiedźmin PonySport
M: Mirabela
O: JKSSalio
B: Violetta Lipowska
Brak Brak
91.

71

MARINO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Rumianek / Orkisz
M: Miranda / Czuwaj
O: Marcin Helbich
B: Mirosław Sadowski
K011139 POL009590018306
92.

135

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
93.

83

MICHAEL KNIGHT KWPN GER 2009 Wałach gniada F: --
M: --
O: Łukasz Wyszkowski
B: --
--
94.

7

MINIONEK KUC POL 2008 Klacz inna/kuc: F: nn
M: nn
O: Maja Głoskowska
B: nn
brak
95.

133

MIRADOR klacz kasztanowata F:
M:
O:
B:
96.

51

MOZART SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Cyprys
M: Miranda
O: Roksana Wojciechowska - Kamińska
B: Mirosław Sadowski
brak 616009590058110
97.

102

MYSZA Konik Polski POL 2004 Klacz inna/kuc:135 F: nn
M: nn
O: Mordaka
B: nn
K020706 616999590528304
98.

68

NORMAN ZK SP POL 2014 Wałach gniada F: Landino / Landgraf I
M: Never Losingr / Pilet
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K025275 616009591004914
99.

106

OKAZ Typ Szlachetny POL 2008 Wałach kasztanowata/175 cm F: Konig Sobieski
M: Olimpia
O: Irena Laprus
B: Ryszard Michał Kowalik
K020833 POL 999 67 00680 08
100.

124

OMARA VD WELLINGTON BWP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Jenson vant meulenhof
M: KAREN VAN D'ABDIJHOEVE
O: So Boguslawice
B: Belgia
Brak Brak
101.

25

PAMELA II SP POL 2009 Klacz kasztanowata/170 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Paloma / Calderon
O: Julia Burnos
B: Remigiusz Makowski
K015473 616009661129809
102.

45

PARIS SP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Stakkato Top
M: Palomina
O: Bernacińska Aleksandra
B: Remigiusz Makowski
Brak
103.

128

PASCAL S SP POL 2009 Ogier F: Qulester
M: Pasja
O: Kamil Suskiewicz
B: Włodzimierz Skorupski
POL / K014624
104.

130

PASCAL S SP POL 2009 Ogier F: QULESTER
M: PASJA
O: Kamil Suskiewicz
B: Włodzimierz Skorupski
616009590104309
105.

131

Querida klacz kasztanowata F:
M:
O:
B:
106.

36

QUICK SIGHTED OLD GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Kira Luna / Le Coeur
O: Piotr Wiese
B:
K009765 DE433330404105 103KL40
107.

1

QUITANA OLD GER 2007 Klacz gniada F: Cola / Contender
M: Quanta / Quidams Rubin
O: Kazimierz Mordaka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K013363 DE418181540907 104QF63
108.

84

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
O: Witold Polowczyk
B: Witold Polowczyk
K018637 POL009610010308
109.

57

RAPID Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/164 F: CORIANOS'ASS
M: RAPSODIA
O: Marta Moks / Waldemar Rogowski
B: STADNINA KONI W RACOCIE
BRAK
110.

86

RASPBERRY - POL 2009 Klacz gniada F: --
M: --
O: --
B: --
--
111.

34

RAVEL SP POL 2008 Wałach kasztanowata/162 F: Aravel II
M: Rozalia
O: K.
B: K.Kulik
-
112.

121

REWIA WLKP POL 2007 Klacz kara/172 F: Recaro
M: NN
O: Łukasz Wyszkowski
B: NN
Brak 6160001199994512
113.

112

RICHELIEU WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada/172 F: Activ
M: Remonta
O: Patrycja Kossakowska
B: Michał Trzopek
brak
114.

9

RODOS KWPN POL 1998 Wałach skarogniada/172 F: Karandasj
M: Hesna
O: Cezary Pająk
B: xxx
brak xxx
115.

30

ROSOMAK SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Ordon
M: Rosa
O: Paulina Michalska
B: Michalska
K025030 616009540095111
116.

122

RUDA GWIAZDKA NN POL 2008 Klacz kasztanowata F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak
117.

81

RUSH R SP POL Brak Klacz skarogniada/170 F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak Brak
118.

38

SAMURAI SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Armitage /
M: Sewilla / Landor S
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K019567 616009590204610
119.

79

SANPRESSA SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Robin II Z
M: Satyna
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
Brak Brak
120.

64

SANTA MONICA ZK SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Nice Boy /
M: Sajonara / Donald
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K026603 616009590013713
121.

33

SHANTUNG SP POL 2012 Wałach gniada/170 F: La calidad
M: Symfonia
O: Piotr wiese
B: Justyna wiese
Brak Brak
122.

105

SYNONIM M SP POL 2005 Wałach gniada/170 F: Pluspunkt
M: Sylwia
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K015433 616009690026205
123.

103

TAJFUN Hucuł POL 2005 Wałach gniada/mk:140 F: Poter
M: Trzcinka
O: Eliza Zawadzka
B: Stanisław Gajewski
brak
124.

115

TEQUILA Małopolska POL 2013 Klacz gniada/160 F: Ekoton
M: Farsala
O: JKS Salio
B: Ireneusz Kowalski
Brak 616006550099313
125.

118

TEXAS Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/156 F: Jaszczur
M: Tajga
O: Ilona Szabała
B: Bernard Rajmund
Brak 616999690072613
126.

88

WIEDŹMIRA MŁP POL 2013 Klacz siwa/165 F: Ramadan
M: Wiedźma
O: Łukasz Wyszkowski
B: SK Prudik
-- 616006690058213
127.

46

WIKTOR Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/164 F: ALMANZOR L
M: WIKI
O: Janusz Zuchora
B: Filipek Zofia
K027202 616007600053314
128.

87

WYRWIGROSZ MŁP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Irches
M: Wygrana
O: Łukasz Wyszkowski
B: SK Prudnik
-- 616006690058613
129.

97

ZILOKE Kuc Walijski LTU 2003 Klacz siwa/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Jacek Lasota
B: DANIUS VOVERIS
brak
Rider Club
Competition
Prize
Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
50
SUM:
50.00
Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
125
50
SUM:
175.00
Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
50
SUM:
50.00
Grzelczyk Kamil KJ Agri
75
250
250
400
250
400
SUM:
1625.00
Hrabska Ludwika KJ Infernal Team
50
50
SUM:
100.00
Krywult Amelia KJ Infernal Team
150
SUM:
150.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
200
50
50
50
SUM:
350.00
Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
300
50
SUM:
350.00
Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda
100
SUM:
100.00
Rogowski Waldemar Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
75
SUM:
75.00
Sabitov Mirzat KJ Janowice
150
50
SUM:
200.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
150
125
250
50
50
300
SUM:
925.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
100
50
200
50
175
50
25
50
100
SUM:
800.00
Siucińska Klaudia Łódzki KJ
50
SUM:
50.00
Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
25
50
100
50
50
SUM:
275.00
Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
175
150
SUM:
325.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
SKJ HorseProfi Łódź
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-07
16
2019-04-07
8
Baczyńska Marta
TKJ Garbówek
ROSOMAK (30)
2019-04-06
45
2019-04-06
2019-04-06
1
Bernacińska Aleksandra
BPK
PARIS (45)
2019-04-07
9
2019-04-07
1
Białas Anna
KJ Infernal Team Golesze Duże
FUKS (20)
2019-04-06
12
2019-04-06
11
2019-04-07
13
2019-04-07
7
50
LEN (21)
2019-04-06
1
2019-04-06
2019-04-06
1
2019-04-07
1
2019-04-07
1
Biczyk Elzbieta
JKS Salio
HEBE (114)
2019-04-06
27
2019-04-06
1
2019-04-07
1
2019-04-07
LIZA (117)
2019-04-06
2019-04-06
1
2019-04-07
2019-04-07
1
TEXAS (118)
2019-04-06
18
2019-04-06
1
2019-04-07
1
2019-04-07
Biczysko Beata
OSK Michalscy Trzebnica
DOSIA (111)
2019-04-07
1
2019-04-07
Bocian Sandra
JKS Salio
2019-04-06
2019-04-06
Borecka Gabriela
R&S Stable
HELGA (127)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-07
1
2019-04-07
1
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
2019-04-07
11
2019-04-07
9
Bugała Agata
St. KJ Preria Wilkowice
EUFRAT (18)
2019-04-06
1
2019-04-06
10
2019-04-07
21
2019-04-07
14
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2019-04-06
Chmaj Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-06
2019-04-07
1
2019-04-07
18
2019-04-06
3
125
2019-04-06
15
2019-04-07
17
2019-04-07
8
50
Chmaj Natalia
GRECJA (89)
2019-04-07
1
Chober Dariusz
KJ Janowice
KANON (29)
2019-04-06
2019-04-06
42
Ciechański Adam
CSJ Equestro Łódź
2019-04-06
19
2019-04-06
7
50
2019-04-07
Cieślak Zuzanna
St. R&S Stables
2019-04-06
18
2019-04-06
37
2019-04-06
1
2019-04-07
1
2019-04-07
19
2019-04-07
Czechowicz Monika
SKJ HorseProfi Łódź
WIKTOR (46)
2019-04-06
1
2019-04-06
19
2019-04-07
1
2019-04-07
1
Dryńska Karolina
Tuszyński KJ Garbówek
JAGON (94)
2019-04-06
2019-04-06
Durkiewicz Julia
Łódzki Klub Jeździecki
2019-04-06
1
2019-04-06
18
2019-04-07
12
2019-04-07
14
Dziuban Klaudia
KJ Infernal Team
HIMERA (5)
2019-04-07
1
2019-04-07
Feret Katarzyna
Łódzki Klub Jeździecki
DORKA (82)
2019-04-06
18
2019-04-06
19
2019-04-06
1
2019-04-07
5
2019-04-07
7
2019-04-07
2019-04-07
28
Filipiak Alicja
KJ Infernal Team
AROMAT (132)
2019-04-07
2019-04-07
2019-04-07
1
2019-04-07
26
Filipiak Zofia
KJ Infernal Team
Querida (131)
2019-04-07
2019-04-07
Gabrysiak Alicja
ŁKJ
2019-04-06
27
2019-04-06
27
2019-04-07
17
2019-04-07
Galanciak Roksana
St. R&S Stables
KORD (91)
2019-04-06
1
2019-04-06
27
2019-04-06
40
2019-04-07
26
2019-04-07
22
2019-04-07
Głoskowska Maja
KJ Infernal Team
2019-04-07
1
2019-04-07
7
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
ARONIA (26)
2019-04-07
15
2019-04-07
15
Górecki Patryk
SKJ Horseprofi Łódź
2019-04-07
2
2019-04-07
17
CONOR (100)
2019-04-07
17
2019-04-07
24
Grzelczyk Kamil
KJ Agri
2019-04-06
31
2019-04-06
1
2019-04-07
13
2019-04-07
EDITT-P (80)
2019-04-06
5
75
2019-04-06
10
2019-04-07
11
2019-04-07
3
250
RUSH R (81)
2019-04-06
1
250
2019-04-06
1
400
2019-04-07
1
250
2019-04-07
1
400
Grzesiek Paula
KJ Infernal Team
AKORD (6)
2019-04-07
2019-04-07
Hejduk Aleksandra
JKS Salio
PASCAL S (130)
2019-04-07
2019-04-07
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
MARINO (71)
2019-04-06
15
2019-04-07
11
2019-04-07
15
Hrabska Ludwika
KJ Infernal Team
2019-04-07
6
50
2019-04-07
6
50
Janczak Małgorzata
niezrzeszona
FARNES (28)
2019-04-07
2019-04-07
Jańczak Małgorzata
BPK
FARNES (73)
2019-04-07
13
2019-04-07
33
2019-04-07
Justyńska Klaudia
JKS Salio
REWIA (121)
2019-04-06
1
2019-04-07
4
Kamińska Maja
KS Happy Horse
ENNIA (41)
2019-04-07
2019-04-07
Kasińska Ewa
Bractwo Konne Św. Marcina
RAVEL (34)
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-06
1
2019-04-06
27
2019-04-07
2019-04-07
14
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-06
1
2019-04-06
27
2019-04-07
28
2019-04-07
17
Kempska Julia
TKJ Garbówek
AVANTI (93)
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-06
Kępska Angelika
KS Happy Horse
2019-04-06
1
2019-04-06
18
Kosior Martyna
JKS Salio
BULOT (120)
2019-04-06
22
2019-04-06
18
2019-04-07
9
2019-04-07
2019-04-07
2019-04-07
Koszuta Julia
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
MYSZA (102)
2019-04-06
1
2019-04-06
30
Koszuta Karina
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
DESANT (101)
2019-04-06
18
2019-04-06
18
Kotecka Malena
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DUMKA (104)
2019-04-06
1
2019-04-06
18
2019-04-07
17
2019-04-07
9
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-07
28
2019-04-07
26
2019-04-07
Kotfasińska Magdalena
KJ Łąck
BARYTON (59)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
Kotfasińska Marysia
KJ Łąck
HAKUMBA (58)
2019-04-06
2019-04-06
Koziczak Julia
Stowarzyszenie R&S STABLES
JURANT (110)
2019-04-06
14
2019-04-06
19
2019-04-06
27
2019-04-07
2019-04-07
2019-04-07
Krakowiak Jordan Oliwier
JKS Salio
ASIK (119)
2019-04-06
20
2019-04-06
21
2019-04-07
2019-04-07
11
Krysztofiak Nadia
GRECJA (89)
2019-04-07
1
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
2019-04-07
1
2019-04-07
2
150
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-06
29
2019-04-06
2
200
2019-04-06
5
50
2019-04-06
2019-04-06
26
2019-04-06
6
50
SAMURAI (38)
2019-04-06
2019-04-06
23
2019-04-06
7
50
Kunikowska Karolina
JKS Salio
GRECJA (89)
2019-04-06
1
2019-04-06
19
2019-04-06
1
PASCAL S (128)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-06
27
DAKOTA (129)
2019-04-06
27
2019-04-06
1
2019-04-07
20
2019-04-07
19
PASCAL S (130)
2019-04-07
6
Laprus Irena
Stowarzyszenie R&S Stables
OKAZ (106)
2019-04-06
1
2019-04-06
26
2019-04-07
1
2019-04-07
17
Lasota Alicja
BPK
ZILOKE (97)
2019-04-07
2019-04-07
Lewandowska Paulina
Łódzki Klub Jeździecki
2019-04-06
2019-04-06
1
2019-04-06
14
2019-04-07
2019-04-07
23
2019-04-07
Lisowska Karolina
Stowarzyszenie R&S Stables
DIABLO (126)
2019-04-06
15
2019-04-06
1
2019-04-06
19
2019-04-07
3
2019-04-07
1
2019-04-07
Maćczak Mateusz
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DEREK (107)
2019-04-07
29
2019-04-07
Malinowska Amelia
Bractwo Konne Św. Marcina
ELVERO (74)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-07
10
2019-04-07
Maszarek Aleksandra
Horseprofi
2019-04-07
6
2019-04-07
2019-04-07
Matusiak Wiktoria
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-07
27
2019-04-07
Michalska Anna
ROSOMAK (30)
2019-04-07
8
2019-04-07
17
Michalska Lena
SKJ HORSEPROFI Łódź
FIESTA (19)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
Mordaka Patryk
KJ Infernal Team Golesze Duże
2019-04-06
9
2019-04-06
2
300
2019-04-07
2019-04-07
8
50
Niezgoda Grażyna
Gabon Walewice
INKLUZ (113)
2019-04-06
15
2019-04-06
19
2019-04-06
1
Nowakowska Otylia
Klub Sportowy Happy Horse
2019-04-06
1
2019-04-06
1
Olszewska Julia
JKS Salio
REWIA (121)
2019-04-06
1
2019-04-07
6
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleńska Zagroda
2019-04-06
1
2019-04-06
1
Ostrowska Iga
SJ Napoleońska Zagroda
JUDSON (123)
2019-04-06
17
2019-04-06
4
100
Ostrowska Oliwia
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
BEATRYCZE (125)
2019-04-06
7
2019-04-06
1
Pająk Maciej
KJ Infernal Team
RODOS (9)
2019-04-07
1
2019-04-07
2019-04-07
25
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2019-04-07
2019-04-07
Piotrowska Klaudia
JKS Salio
GRECJA (89)
2019-04-06
2019-04-06
Piwko Mirosław
Bez przynależności klubowej
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-07
2019-04-07
Polinceusz Zuzanna
Bractwo Konne Św. Marcina
LILLY (50)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-07
28
MOZART (51)
2019-04-06
2019-04-06
Rogowski Waldemar
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2019-04-06
1
2019-04-06
21
2019-04-07
7
2019-04-07
5
75
RAPID (57)
2019-04-06
36
2019-04-06
27
2019-04-07
30
2019-04-07
Roza-Kosma Magdalena
SKJ Horseprofi
LIBERIA (55)
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-06
Sabitov Mirzat
KJ Janowice
CALINA (24)
2019-04-06
3
150
2019-04-06
4
50
Sabitov Nadia
SKJ Virako-Olimpia
JAZZ (76)
2019-04-07
4
2019-04-07
13
Sakrajda Maria
KS Happy Horse
DECOLA (40)
2019-04-07
34
2019-04-07
Sendalska Katarzyna
KJ Infernal Team
BED BOY (10)
2019-04-07
1
2019-04-07
2019-04-07
Shalohin Andrei
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
IOWA (60)
2019-04-06
16
2019-04-07
3
150
2019-04-07
3
125
ISCO (61)
2019-04-06
3
250
2019-04-07
5
50
2019-04-06
5
50
2019-04-07
2
300
Shalohin Andrei
KJ ZBYSZKO
2019-04-06
11
2019-04-06
17
2019-04-07
10
2019-04-07
10
Sierakowska Michalina
Stowarzyszenie R&S STABLES
2019-04-06
1
2019-04-06
19
2019-04-06
1
2019-04-07
2019-04-07
3
2019-04-07
17
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
2019-04-06
4
100
2019-04-06
8
50
2019-04-07
2
200
MOZART (51)
2019-04-06
2019-04-06
1
2019-04-06
23
2019-04-07
3
2019-04-07
7
50
2019-04-07
1
175
2019-04-07
7
50
ARAFAT (85)
2019-04-06
8
25
2019-04-06
14
2019-04-07
12
2019-04-07
6
50
2019-04-07
4
100
2019-04-06
1
2019-04-06
37
2019-04-07
16
2019-04-07
2019-04-06
1
2019-04-06
18
2019-04-07
1
2019-04-07
2
2019-04-06
1
2019-04-06
16
Siucińska Klaudia
Łódzki KJ
GRENADA (108)
2019-04-06
13
2019-04-06
12
2019-04-07
2019-04-07
5
50
Skorupa Karina
Klub Sportowy Happy Horse
ALF (42)
2019-04-06
1
2019-04-06
13
2019-04-06
2019-04-07
8
2019-04-07
2019-04-07
Smentek Jagienka
brak
TAJFUN (103)
2019-04-07
2019-04-07
2019-04-07
Sorokina Olga
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2019-04-06
22
2019-04-06
13
2019-04-07
8
25
2019-04-07
9
2019-04-06
42
2019-04-06
2019-04-06
27
2019-04-07
10
2019-04-07
2019-04-06
6
50
2019-04-07
4
100
2019-04-06
6
50
2019-04-07
4
50
2019-04-07
2019-04-07
17
Sputowski Mateusz
KJ Infernal Team Golesze Duże
2019-04-06
27
2019-04-06
1
2019-04-07
12
2019-04-07
Suliborska Wiktoria
Łódzki Klub Jeździecki
RICHELIEU (112)
2019-04-06
44
2019-04-06
37
2019-04-07
28
2019-04-07
Szambelan Anna
Bractwo Konne św. Marcina
2019-04-07
12
2019-04-07
Sztajnert Zofia
KJ Infernal Team
ANTAR (11)
2019-04-07
2019-04-07
1
Szwarc Olga
KJ Legia Kozielska
HARLEY (49)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-06
1
Ważyński Marcel
LKJ Gabon Walewice
MIRADOR (133)
2019-04-06
19
2019-04-06
18
GLADIATOR (134)
2019-04-06
40
2019-04-06
1
Weber Klara
KJ Infernal Team
2019-04-07
17
2019-04-07
28
2019-04-07
31
Wieczorek Kornelia
CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
IWA (53)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-07
5
2019-04-07
Wiśniewska Zuzanna
JKS Salio
TEQUILA (115)
2019-04-06
2019-04-06
1
2019-04-07
2019-04-07
7
MARICA (116)
2019-04-06
15
2019-04-06
1
2019-04-07
2
2019-04-07
Wojtera Zdzisław
KJ Uniglob Gozdów
2019-04-06
2019-04-06
1
2019-04-06
9
2019-04-06
23
2019-04-06
20
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (17)
2019-04-06
23
2019-04-06
1
2019-04-07
18
2019-04-07
5
Zakrzewski Lucca
Bractwo Konne sw Marcina
2019-04-06
28
2019-04-06
1
2019-04-07
4
2019-04-07
Zawadzka Eliza
KJ Golden Dream Łódź
2019-04-06
1
175
2019-04-06
2019-04-06
1
2019-04-06
2
150

Number of Riders: 102

Number of Horses: 129

The sum of prizes: 5 600.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl