Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne SALIO
JKS SALIO, 16-18.11.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
82 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 15:17:15
2018-11-15 14:59:45
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Dwufazowy Art 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 14:25:14
2018-11-15 14:23:32
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Dwufazowy Art 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 10:20:50
2018-11-15 10:20:24
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 1x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 10:18:00
2018-11-15 10:05:48
Julia Wąsiewicz TALL
  • 2x 1/LL/Dokładności Art 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 10:17:31
2018-11-15 10:05:08
Joanna Papis EIGHTY EIGHT
  • 2x 1/LL/Dokładności Art 238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 10:17:12
2018-11-15 10:02:30
Antonina Barzdo CAŁKA
  • 1x 1/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 20:15:01
2018-11-14 18:33:30
Ewelina Szczepanik CHONZ'O ROSE
  • 2x 8/N/Dwufazowy Art 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 17:53:09
2018-11-14 17:26:17
Anastazja Broniatowska QINGHAI V
  • 1x 11/P/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/N/Dwufazowy Art 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 17:01:39
2018-11-14 16:07:05
Barbara Frontczak BUHAWI
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Dwufazowy Art 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 14:13:16
2018-11-14 13:28:09
Klaudia Rorbach QUIDAM’S CAPITOL
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Dwufazowy Art 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 10:15:28
2018-11-14 09:18:52
Patryk Mordaka FUKS
  • 1x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 10:15:20
2018-11-14 08:15:01
Eryk Urbaniak UCELLO'S UNIKAT
  • 1x 5/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 10:15:11
2018-11-14 08:14:42
Marcelina Raczyńska SYNAMI
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Dwufazowy Art 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 10:14:21
2018-11-14 08:14:22
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Dwufazowy Art 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 10:14:15
2018-11-14 08:13:56
Adam Kucia DANTE
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 22:40:28
2018-11-13 21:25:08
Patrycja Biernacka RATINO
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Dwufazowy Art 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 17:33:49
2018-11-13 17:06:08
Katarzyna Sas Wisłocka ZIRUSA H
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 17:33:44
2018-11-13 17:05:45
Alicja Murakowska FALLA
  • 1x 8/N/Dwufazowy Art 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 16:44:14
2018-11-13 15:01:09
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 2x 1/LL/Dokładności Art 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 16:44:10
2018-11-13 15:00:10
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 2x 1/LL/Dokładności Art 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 16:44:06
2018-11-13 14:59:28
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy Art 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 16:44:02
2018-11-13 14:58:40
Roksana Galanciak KORD
  • 1x 1/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 21:39:06
2018-11-12 21:15:08
Łukasz Giełwanowski ROXY
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/L/Dwufazowy Art 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 21:39:02
2018-11-12 20:29:52
Roksana Wojciechowska-Kamińska A-MACIEK
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:22:08
2018-11-12 20:03:27
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:22:04
2018-11-12 20:01:06
Nikola Miller CORDOBA
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
51 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:22:00
2018-11-12 19:57:55
Nikola Miller DEMON
  • 2x 5/LL/Dokładności Art 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:21:53
2018-11-12 19:52:11
Olga Celska ESCATO
  • 1x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 19:47:08
2018-11-12 19:22:59
Jacek Lasota INDIANA-UWE
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Dwufazowy Art 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 19:47:04
2018-11-12 18:28:18
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy Art 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 19:46:59
2018-11-12 18:22:36
Kaja Mitman DOW JONES HX
  • 2x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 19:46:55
2018-11-12 18:21:40
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka DOW JONES HX
  • 2x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 18:00:57
2018-11-12 17:56:14
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak JAMAL VAN ORTI
  • 1x 4/N/Dwufazowy Art 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 18:00:49
2018-11-12 17:55:25
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak MICHAEL KNIGHT
  • 2x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 18:00:44
2018-11-12 17:54:05
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak FIRST LADY
  • 2x 1/LL/Dokładności Art 238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 18:00:40
2018-11-12 17:42:32
Weronika Staszak PALLADA
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy Art 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 18:00:30
2018-11-12 17:41:01
Marta Wylęga CEZANE
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/N/Dwufazowy Art 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 18:00:26
2018-11-12 17:40:07
Nadia Sabitov CADILLAC
  • 1x 10/L/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 11/P/Dwufazowy Art 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 18:00:10
2018-11-12 17:39:00
Marta Wylęga MISS COTTONLAND
  • 2x 5/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
38 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 17:21:22
2018-11-12 17:15:13
Mariusz Gromada GREY GRANNUS
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 10/L/Dwufazowy Art 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 17:21:17
2018-11-12 16:18:52
Patryk Górecki CONOR
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 17:21:13
2018-11-12 16:12:55
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 17:21:09
2018-11-12 16:11:32
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 17:21:03
2018-11-12 15:56:06
Izabela Markowska SEXAAPEAL
  • 2x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 15:12:05
2018-11-12 13:58:42
Cyryl Rosiak GIMMICK FIELD
  • 1x 1/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 15:12:01
2018-11-12 12:51:12
Ewa Kut SURPRISE BALOU
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy Art 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 15:11:56
2018-11-12 12:50:44
Łukasz Kut KOLIBRA
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy Art 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 15:11:51
2018-11-12 12:50:19
Łukasz Kut CHACCO-TWO
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy Art 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 12:36:46
2018-11-12 12:27:07
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy Art 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 11:35:21
2018-11-12 11:29:31
Aneta Klawe IL DE FONSE
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Dwufazowy Art 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 11:35:17
2018-11-12 10:58:54
Kamil Grzelczyk GREACE
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Dwufazowy Art 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 11:35:11
2018-11-12 10:58:15
Kamil Grzelczyk SENIOR
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Dwufazowy Art 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 09:02:34
2018-11-12 08:17:00
Adam Grzegorzewski BORISZA
  • 2x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 4/N/Dwufazowy Art 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 22:32:48
2018-11-11 21:17:42
Eliza Zawadzka CHONZ'O ROSE
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 11/P/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/N/Dwufazowy Art 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 19:52:31
2018-11-11 18:44:36
Jagoda Wszędybył UBI MAJOR XXX Z
  • 2x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 4/N/Dwufazowy Art 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 17:58:40
2018-11-11 17:54:21
Irmina Szybka PANDA
  • 1x 5/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/L/Dwufazowy Art 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 17:58:22
2018-11-11 17:52:55
Irmina Szybka E-MAIL
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/L/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 11/P/Dwufazowy Art 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 17:58:14
2018-11-11 17:50:26
Mirzat Sabitov CALINA
  • 1x 8/N/Dwufazowy Art 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 17:58:09
2018-11-11 16:42:07
Julia Janiak MONA F
  • 1x 5/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 17:58:04
2018-11-11 16:37:24
Ramsha Khan MARLON BRANDO LP
  • 2x 5/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 17:58:00
2018-11-11 16:36:45
Julia Matuszczak SAKE
  • 1x 5/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 17:57:56
2018-11-11 16:27:47
Marek Juszczak RICO
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 17:57:52
2018-11-11 11:39:56
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 11/P/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/N/Dwufazowy Art 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 11:33:25
2018-11-11 07:43:59
Grażyna Niezgoda CZINGIS CHAN
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy Art 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 16:00:42
2018-11-09 15:34:57
Wiktor Helbich MARINO
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 14:03:18
2018-11-08 09:28:34
Agata Bugała EUFRAT
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 16:54:43
2018-11-07 16:35:16
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/N/Dwufazowy Art 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 15:24:44
2018-11-05 16:04:29
Mateusz Sputowski BORA
  • 2x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 15:24:31
2018-11-05 15:58:49
Maria Mordaka FINLANDIA
  • 2x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 15:24:18
2018-11-05 15:58:01
Emilia Krześlak GOLDEN II
  • 2x 1/LL/Dokładności Art 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 15:23:52
2018-11-05 15:12:02
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 11/P/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/N/Dwufazowy Art 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
1999 (MJ.)
O038694
2. Barzdo Antonina Kj Zbyszko
2006 (JM.)
O047581
3. Biernacka Patrycja Tuszyński KJ Garbówek
S
O020916
4. Broniatowska Anastazja KJ Trachy Sośnicowice
1999 (MJ.)
O009485
10092457
5. Bugała Agata Stowarzyszenie Jeździeckie Preria Wilkowice
S
O037388
6. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
1999 (MJ.)
O026797
7. Chmaj Julia SKJ Horseprofi
2003 (JM.)
O025961
8. Cieślak Zuzanna St. R&S Stables
2001 (J.)
O038479
9. Friedman Maja Bella bpk
2003 (JM.)
O031354
10. Frontczak Barbara KS Happy Horse
2003 (JM.)
O034120
11. Galanciak Roksana St. R&S Stables
2002 (J.)
O038135
12. Giełwanowski Łukasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O048794
13. Górecki Patryk SKJ Horseprofi Łódź
2004 (JM.)
O045964
14. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
15. Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
1998 (MJ.)
O011420
16. Grzelczyk Kamil bpk
S
O009181
17. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O047941
18. Janiak Julia UKS Trójka
2003 (JM.)
O044611
19. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (JM.)
O039284
20. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
21. Juszczak Marek UKS Trójka
S
O014526
22. Kajak Dawid BPK (MAZ)
S
O028288
23. Kanicka Klaudia KJ Wolica Kalisz
2002 (J.)
O042822
24. Khan Ramsha UKS Trójka
2002 (J.)
O044670
25. Klawe Aneta St. Agro-Aves Gajewniki
S
O025805
26. Kręgielska Nikola Łódzki KJ
2003 (JM.)
O042182
27. Krześlak Emilia KJ Infernal Team
2006 (JM.)
O048393
28. Kucia Adam UKS Trójka
S
O045688
29. Kunikowska Karolina JKS Salio
S
brak
30. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
31. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
32. Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda
S
O009929
33. Machniewicz Ewa Stowarzyszenie R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
34. Markowska Izabela JKS SALIO
S
brak
35. Matuszczak Julia UKS Trójka
2005 (JM.)
O044671
36. Miller Nikola Stajnia Borowa
2005 (JM.)
brak
37. Mitman Kaja JKS Salio Besiekierz Rudny
2003 (JM.)
0033512
38. Mordaka Maria KJ Infernal Team Golesze Duże
2005 (JM.)
O048392
39. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (J.)
O019196
40. Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
1998 (MJ.)
O039805
41. Niezgoda Grażyna Gabon Walewice
S
O006208
42. Papis Joanna *
S
Brak
43. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
44. Raczyńska Marcelina bpk
2000 (J.)
O022122
45. Rorbach Klaudia JKS SALIO
S
Brak
46. Rosiak Cyryl JKS Salio
2004 (JM.)
O044692
47. Sabitov Mirzat KJ Janowice
S
0006244
48. Sabitov Nadia SKJ Virako-Olimpia
2001 (J.)
O024582
49. Sas Wisłocka Katarzyna Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1999 (MJ.)
O042174
50. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
51. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (J.)
O035603
52. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O000889
53. Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O041775
54. Staszak Weronika bpk
2002 (J.)
O038448
55. Szczepanik Ewelina Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
Brak
56. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
57. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (JM.)
O042931
58. Urbaniak Eryk UKS Trójka
1997 (MJ.)
O027552
59. Wąsiewicz Julia BPK
2005 (JM.)
brak
60. Wojciechowska-Kamińska Roksana Łódzki Klub Jeździecki
brak
61. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
62. Wszędybył Jagoda KJ Bachmat Pruszowice
2000 (J.)
O019285
63. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
64. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
2006 (JM.)
O032673
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

259

A-MACIEK SP POL 2005 Wałach siwa/167 F: ALABASTER
M: BARBARA
O: ROKSANA WOJCIECHOWSKA -KAMIŃSKA
B: BĄKOWSKI PAWEŁ
BRAK POL 009610192505
2.

263

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
3.

217

BORA SP POL 2007 Klacz bułana F: Liberatto P / Corofini
M: Bossa / Floren
O: Kazimierz Mordaka
B: Marian Dolata
K013437 POL007610174307 104QF57
4.

231

BORISZA Węgierska POL 2004 Wałach dereszowata/169 F: X
M: X
O: X
B: X
Brak Nie ma
5.

270

BUHAWI Typ Szlachetny POL 2009 Wałach skarogniada/mk: F: Monsun
M: Enja
O: Barbara Frontczak
B: NN
K026350 616999592000409
6.

246

CADILLAC KWPN NED 2007 Wałach gniada/168 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Elous /
O: Katarzyna Sabitov
B: K.J. Kiestra
brak
7.

226

CALINA SP POL 2006 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Callie Z / Calvin Z
O: Dorota Brzezińska-Grabarczyk
B: Roman Barlik
K014764 POL009610164306
8.

272

CAŁKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Barros
M: Cyrkonia
O: Stanisław Marchwicki
B: Jan Krzyżoszczak
Brak
9.

279

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: Violetta Jodłowska Cieślak
B: Piotr Wiese
K016223 POL009610190207
10.

247

CEZANE HOL POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Clarimo / Clearway
M: Firstcaletta / Caletto I
O: Marta Wylęga
B: Małgorzata Siergiej
K017979 DE421000416409
11.

236

CHACCO-TWO OLD GER 2009 Wałach siwa F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Casablanca / Capitan Paul I
O: Łukasz Kut
B:
K019325 DE418184089909
12.

230

CHONZ'O ROSE HAN GER 2008 Wałach siwa/164 F: Clinton / Caralus
M: Augustin Rose / Weinberg
O: Aneta Zawadzka
B: Heinrich Keller
K016606 DE431310822408
13.

262

CIA MALICA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
O: Rafał Janiszewski
B:
K016875 DE421000423009
14.

207

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada F: Alcatraz / Alcatraz
M: Cinderella / Cherubin
O: Marek Juszczak
B: Marek Juszczak
K018660 616009610079110
15.

280

COCAINA SP POL 2011 Klacz kara F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023062 616009590267611
16.

243

CONOR XX POL 2002 Wałach gniada F: Professional (IRE)
M: Cortessa
O: Anna Górecka
B: Marian Pokrywka
brak
17.

257

CORDOBA Małopolska POL 2004 Klacz kara/mk: F: Ros
M: Chełmża
O: Miller Sława
B: Sadowski Mirosław
brak POL 006 59 00143 04
18.

281

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Julia Burnos
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
19.

220

CZINGIS CHAN Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec
M: Czuła
O: Sylwia Kamińska
B: Katarzyna Olejnik
K017841 POL007610239307
20.

221

DACOLINO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Acolino / Acorado
M: Midurmie / Triton
O: Włodzimierz Zajcew
B:
K019988 528003000807041
21.

209

DANTE Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
O: Adam Kucia
B: Justyna Janiak
K017624 POL008610082808
22.

256

DEMON Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach gniada/165 F: Jasny Poranek
M: Dziewojka
O: Roksana Wojciechowska-Kamińska
B: Marcin Kuczkowski
brak 616006590018410
23.

252

DOW JONES HX KWPN NED 2008 Wałach gniada/168 F: Ustinov
M: Burggraaf 08
O: Kaja Mitman
B: Paul Hendrix
00000
24.

227

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
O: Irmina Szybka
B: Janusz Strzechowski
K005968 009590041800
25.

275

EIGHTY EIGHT * NED 2012 Wałach kasztanowata F: *
M: *
O: *
B: *
*
26.

264

EQUEENPASSION LAVITA Kuc Walijski POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbira 75372 /
M: Millcroft Lyra / Cwrtycando Caradog
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127 826046020168643
27.

255

ESCATO HAN POL 2004 Wałach kara/169 F: Escudo I / Espri
M: Dakita / Dorian
O: Jarosław Celski
B: Dariusz Michalak
K008698 DE431317013204 102YH53
28.

202

EUFRAT SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Dresk
M: Euterpe
O: Agata Bugała
B: SK Kalników
LKRWZJ/1454/18 POL009630256806
29.

265

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Song / Elmero
M: Fraszka / Niels
O: Alicja Murakowska
B: Alicja Murakowska
K023799 616009530206812
30.

216

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K016865 616009590230709
31.

249

FIRST LADY SP POL 2013 Klacz siwa/165 F: Falbrus
M: Fryga
O: Łukasz Wyszkowski
B: Stadnina Koni Iwno
Brak 616009610057413
32.

268

FUKS SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022752 616009591054713
33.

239

GIMMICK FIELD KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Rikina-Field
O: Cyryl Rosiak
B: Cyryl Rosiak
K018789
34.

215

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
35.

214

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski /
M: Grandessa / Sofix
O: Anna Woźna
B: SK Nowa Wioska
K013498 009530107705
36.

233

GREACE SP POL 2011 Klacz siwa F: Falbrus / Aviano
M: Georgia / Bajou Du Rouet
O:
B:
K025158 616009640026811
37.

235

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Rafał Siuciński
B: Mordaka Kazimierz
K014164 POL009590009208
38.

244

GREY GRANNUS KWPN NED 2011 Wałach siwa/182 F: Campbell VDL / Cassini I
M: Bubala / Odermus R
O: Helena Gromada
B: J. R. Vlot
K018696 528003201100339
39.

253

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
40.

218

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
41.

234

IL DE FONSE SP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Isna / Mywill
O: Aneta Klawe
B: Katarzyna Bawłowicz
K021395 616009680042312
42.

254

INDIANA-UWE SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: Imequyl / Luron
M: Irlandia / Ilasso
O: Jacek Lasota
B: Anetta Ostrowska
K014625 POL009590074608
43.

258

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
44.

237

KOLIBRA Niem.sport. POL 2011 Klacz siwa F: Kolibris Greyfire / Kolibri
M: Lavera/Lestho
O: Bartosz Kut
B: Niemcy
K020907
45.

261

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
46.

219

LADY PANK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/163 F: Taternik
M: Lady Brown
O: Krzysztof Kanicki
B: Andrzej Kuświk
K025717 POL009610051906
47.

203

MARINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Rumianek
M: Miranda
O: Marcin Helbich
B: Mirosław Sadowski
K011139 POL009590018306
48.

224

MARLON BRANDO LP SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Dragon- B / Power Prince
M: Milly La Foret / Turbud Alino
O: Marek Juszczak
B: Paweł Drobnik
K011691 POL009610287106
49.

250

MICHAEL KNIGHT KWPN GER 2009 Wałach gniada F: --
M: --
O: Łukasz Wyszkowski
B: --
--
50.

245

MISS COTTONLAND SP POL 2012 Klacz gniada F: Cottonclub /
M: Marilandap / Landos II
O: Marta Wylęga
B: Marta Wylęga
K022764 616009610000612
51.

225

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada/168 F: Leonardo
M: Majorka
O: Marek Juszczak
B: -
K013989 POL009611090402
52.

248

PALLADA WLKP POL 2008 Klacz kara F: Liberatto P /
M: Polanka / Czaprak
O: Łukasz Wylęga
B: Przemysław Śniatała
K018684 POL007610057208
53.

228

PANDA KUC POL 2004 Klacz siwa/kuc:149 F: Piramidon
M: Mgiełka
O: Irmina Szybka
B: Romuald Wojtczak
K026646 999590485304
54.

271

QINGHAI V DV DNK 2005 Ogier kara/165 F: Quebec / Quidam De Revel
M: Chess V / Come Back II
O: Anastazja Broniatowska
B: Viegaard Stutteri
K024819 208333200507392
55.

269

QUIDAM’S CAPITOL Holsztynska POL 2011 Wałach siwa/173 F: QUIDAM DE REVEL
M: Zanetta I
O: Klaudia rorbach
B: Jarosław sekula
Brak De421000000511
56.

242

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Landos
M: Rabella(CORRERO)
O: GR Łukasz Wyszkowski
B: W.Polowczyk
12789
57.

241

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
K017788 616009590268009
58.

267

RATINO SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: La Voltaire / Voltaire
M: Roksana / Olimp
O: Patrycja Biernacka
B: Zbigniew Kowalewski
K010572 POL009600109506
59.

222

RICO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Alcatraz / Acord II
M: Realia / Aravel Waro
O: Marek Juszczak
B: Marek Juszczak
K023226 616007610079310
60.

260

ROXY SP POL 2013 Klacz gniada F: First Fighter / For Pleasure
M: Rapsodia / Corde
O: Łukasz Giełwanowski
B: Mateusz Tomczak
K026034 616009590024513
61.

223

SAKE SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Correro
M: Soja
O: Krzysztof Matuszczak
B: Stadnina Koni Racot
K012510 POL009611193703
62.

232

SENIOR SP POL 2013 Wałach gniada F: Robin II Z / Ramiro Z
M: Seniora Bella / Banita
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
K024912 A0010094S
63.

240

SEXAAPEAL SP POL 2008 Ogier F: Aravel
M: Sexicola XX
O: Izabela Markowska
B: Izabela Markowska
brak
64.

238

SURPRISE BALOU OLD POL 2012 Klacz inna F: Spartacus
M: Barielle/Balou du Rouet
O: Bartosz Kut
B: Gestut Lewitz
K020908
65.

278

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
66.

208

SYNAMI WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Ignam / Akropol
M: Syga / Gawot
O: Marcelina Raczyńska
B: SK Plękity
K010170 POL007600107004
67.

276

TALL KUC POL 2010 Ogier gniada/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Jarosław Budziak
K019624 6169995805865100
68.

229

UBI MAJOR XXX Z ZANG BEL 2012 Wałach gniada F: Uppercut DS / Nonstop
M: Etopia Van Het Ruiterhof / Vancouver
O: Jagoda Wszędybył
B: Francesca Rossetto
K024711 056015Z55789012
69.

210

UCELLO'S UNIKAT HAN GER 2009 Wałach kasztanowata/166 F: Uccello
M: Espania
O: Eryk Urbaniak
B: Niemcy
brak DE 431314500809
70.

277

VALKIRIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Aroland PG
M: Valeria
O: Nikola Kręgielska
B: Jan Jurkiewicz
K023453 616 009 53 00021 12
71.

266

ZIRUSA H KWPN NED 2004 Klacz kasztanowata/170 F: Indoctro / Capitol I
M: Irusa / Nimmerdor
O: Krzysztof Sas Wisłocki
B: A. J. Hazenberg
K014081 5280030404485
Rider Club
Competition
Prize
Biernacka Patrycja Tuszyński KJ Garbówek
25
SUM:
25.00
Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
100
SUM:
100.00
Friedman Maja Bella bpk
100
250
SUM:
350.00
Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
25
100
25
SUM:
150.00
Grzelczyk Kamil bpk
25
SUM:
25.00
Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
100
200
25
SUM:
325.00
Kajak Dawid BPK (MAZ)
25
25
SUM:
50.00
Kucia Adam UKS Trójka
25
SUM:
25.00
Kut Ewa UKJ Lalin
25
25
SUM:
50.00
Kut Łukasz UKJ Lalin
250
25
25
50
25
SUM:
375.00
Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
25
SUM:
25.00
Niezgoda Grażyna Gabon Walewice
50
25
25
100
SUM:
200.00
Raczyńska Marcelina bpk
50
200
SUM:
250.00
Sabitov Mirzat KJ Janowice
50
SUM:
50.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
25
SUM:
25.00
Siucińska Klaudia Łódzki KJ
25
250
SUM:
275.00
Szczepanik Ewelina Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
25
100
SUM:
125.00
Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
25
25
200
SUM:
250.00
Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
25
SUM:
25.00
Wszędybył Jagoda KJ Bachmat Pruszowice
25
25
SUM:
50.00
Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
SKJ HorseProfi Łódź
DACOLINO (221)
2018-11-17
2018-11-18
2018-11-17
13
Barzdo Antonina
Kj Zbyszko
CAŁKA (272)
2018-11-16
1
2018-11-16
13
2018-11-17
1
2018-11-17
21
Biernacka Patrycja
Tuszyński KJ Garbówek
RATINO (267)
2018-11-17
10
2018-11-17
5
25
Broniatowska Anastazja
KJ Trachy Sośnicowice
QINGHAI V (271)
2018-11-18
2018-11-18
Bugała Agata
Stowarzyszenie Jeździeckie Preria Wilkowice
EUFRAT (202)
2018-11-17
2018-11-17
Celska Olga
SKJ Beckersport Raszyn
ESCATO (255)
2018-11-16
2018-11-17
12
2018-11-17
2018-11-18
1
100
Chmaj Julia
SKJ Horseprofi
JUTRZENKA (258)
2018-11-16
10
2018-11-17
13
2018-11-17
10
Cieślak Zuzanna
St. R&S Stables
CARAVELLA (279)
2018-11-17
16
2018-11-17
2018-11-18
11
Friedman Maja Bella
bpk
2018-11-16
2018-11-17
1
100
2018-11-17
1
250
Frontczak Barbara
KS Happy Horse
BUHAWI (270)
2018-11-17
2018-11-17
26
2018-11-18
10
Galanciak Roksana
St. R&S Stables
KORD (261)
2018-11-16
2018-11-16
16
2018-11-16
1
2018-11-17
2018-11-17
2018-11-18
Giełwanowski Łukasz
SKJ Horseprofi Łódź
ROXY (260)
2018-11-17
1
2018-11-17
2018-11-18
4
Górecki Patryk
SKJ Horseprofi Łódź
CONOR (243)
2018-11-17
2018-11-17
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin
2018-11-17
2018-11-17
2018-11-18
Grzegorzewski Adam
St. Agro-Aves Gajewniki
BORISZA (231)
2018-11-16
8
25
2018-11-16
3
100
2018-11-17
7
25
2018-11-18
Grzelczyk Kamil
bpk
SENIOR (232)
2018-11-17
12
2018-11-17
20
GREACE (233)
2018-11-17
15
2018-11-17
6
25
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
MARINO (203)
2018-11-16
14
2018-11-17
24
2018-11-17
21
Janiak Julia
UKS Trójka
MONA F (225)
2018-11-17
13
2018-11-17
7
2018-11-17
Janiszewska Gabriela
St. R&S Stables
2018-11-16
1
100
2018-11-16
2
200
2018-11-17
8
25
2018-11-17
17
Janiszewska Lena
St. R&S Stables
2018-11-16
2018-11-16
2018-11-17
1
2018-11-17
1
Juszczak Marek
UKS Trójka
RICO (222)
2018-11-17
18
2018-11-17
Kajak Dawid
BPK (MAZ)
GRYKA (253)
2018-11-16
6
25
2018-11-16
7
25
Kanicka Klaudia
KJ Wolica Kalisz
LADY PANK (219)
2018-11-16
2018-11-16
Khan Ramsha
UKS Trójka
2018-11-17
13
2018-11-17
20
2018-11-17
Klawe Aneta
St. Agro-Aves Gajewniki
2018-11-17
22
2018-11-17
15
Kręgielska Nikola
Łódzki KJ
VALKIRIA (277)
2018-11-16
1
2018-11-16
11
2018-11-17
9
2018-11-17
23
Krześlak Emilia
KJ Infernal Team
GOLDEN II (215)
2018-11-16
1
2018-11-16
1
2018-11-17
1
2018-11-17
2
2018-11-18
2
Kucia Adam
UKS Trójka
DANTE (209)
2018-11-17
23
2018-11-17
5
25
Kunikowska Karolina
JKS Salio
2018-11-17
1
2018-11-18
1
Kut Ewa
UKJ Lalin
2018-11-16
7
25
2018-11-16
5
25
2018-11-17
9
2018-11-17
9
Kut Łukasz
UKJ Lalin
2018-11-16
12
2018-11-16
1
250
2018-11-17
4
25
2018-11-17
13
KOLIBRA (237)
2018-11-16
5
25
2018-11-16
4
50
2018-11-17
3
25
2018-11-17
11
Lasota Jacek
St. J Napoleońska Zagroda
2018-11-17
21
2018-11-17
17
Machniewicz Ewa
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-11-16
1
2018-11-16
10
Markowska Izabela
JKS SALIO
SEXAAPEAL (240)
2018-11-16
1
2018-11-16
13
2018-11-17
22
2018-11-17
Matuszczak Julia
UKS Trójka
SAKE (223)
2018-11-17
1
2018-11-17
11
2018-11-17
Miller Nikola
Stajnia Borowa
DEMON (256)
2018-11-17
2018-11-17
13
CORDOBA (257)
2018-11-18
Mitman Kaja
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-11-16
1
2018-11-17
5
Mordaka Maria
KJ Infernal Team Golesze Duże
FINLANDIA (216)
2018-11-16
1
2018-11-16
1
2018-11-17
3
2018-11-17
2018-11-18
3
Mordaka Patryk
KJ Infernal Team Golesze Duże
FUKS (268)
2018-11-16
1
2018-11-16
4
25
2018-11-17
14
2018-11-17
14
Murakowska Alicja
Pałucki KJ Górki Zagajne
FALLA (265)
2018-11-17
Niezgoda Grażyna
Gabon Walewice
2018-11-16
2
50
2018-11-16
8
25
2018-11-17
6
25
2018-11-17
3
100
Papis Joanna
*
2018-11-16
1
2018-11-16
7
2018-11-17
1
2018-11-17
13
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (218)
2018-11-16
16
2018-11-16
2018-11-17
2018-11-17
2018-11-18
Raczyńska Marcelina
bpk
CINDY (207)
2018-11-17
2018-11-17
SYNAMI (208)
2018-11-17
2
50
2018-11-17
2
200
Rorbach Klaudia
JKS SALIO
2018-11-17
15
2018-11-17
2018-11-18
8
Rosiak Cyryl
JKS Salio
2018-11-16
7
2018-11-16
1
2018-11-17
1
2018-11-17
20
Sabitov Mirzat
KJ Janowice
CALINA (226)
2018-11-17
4
50
Sabitov Nadia
SKJ Virako-Olimpia
CADILLAC (246)
2018-11-18
6
2018-11-18
Sas Wisłocka Katarzyna
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
ZIRUSA H (266)
2018-11-17
2018-11-17
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
MARINO (203)
2018-11-18
6
25
2018-11-16
1
2018-11-16
2018-11-17
1
2018-11-16
13
2018-11-16
1
2018-11-17
6
2018-11-17
2018-11-18
5
CORJANA P (281)
2018-11-18
Siucińska Klaudia
Łódzki KJ
GRENADA (235)
2018-11-16
9
2018-11-16
6
25
2018-11-17
19
2018-11-18
1
250
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-11-16
1
2018-11-17
14
Sputowski Mateusz
KJ Infernal Team Golesze Duże
BORA (217)
2018-11-16
1
2018-11-16
1
2018-11-17
4
2018-11-17
2018-11-18
7
Staszak Weronika
bpk
PALLADA (248)
2018-11-17
24
2018-11-17
18
2018-11-18
Szczepanik Ewelina
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2018-11-17
11
2018-11-17
12
COCAINA (280)
2018-11-17
7
25
2018-11-17
18
2018-11-18
3
100
Szybka Irmina
KJ Janowice
E-MAIL (227)
2018-11-17
19
2018-11-17
19
2018-11-18
1
PANDA (228)
2018-11-17
18
2018-11-17
17
2018-11-18
9
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
RASPBERRY (241)
2018-11-16
17
2018-11-16
13
2018-11-18
5
25
2018-11-16
3
25
2018-11-18
2
200
Urbaniak Eryk
UKS Trójka
2018-11-17
1
2018-11-17
10
Wąsiewicz Julia
BPK
TALL (276)
2018-11-16
2018-11-16
7
2018-11-17
19
2018-11-17
1
Wojciechowska-Kamińska Roksana
Łódzki Klub Jeździecki
A-MACIEK (259)
2018-11-17
25
2018-11-17
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (214)
2018-11-17
20
2018-11-17
2018-11-18
4
25
Wszędybył Jagoda
KJ Bachmat Pruszowice
2018-11-16
15
2018-11-16
2018-11-17
8
2018-11-17
8
25
2018-11-18
3
25
Wylęga Marta
KJ Jumping Team Brynica
2018-11-17
1
2018-11-17
13
2018-11-18
2
CEZANE (247)
2018-11-17
16
2018-11-17
16
2018-11-18
Zawadzka Eliza
KJ Golden Dream Łódź
2018-11-17
2018-11-17
2018-11-18
2
50
2018-11-18

Number of Riders: 64

Number of Horses: 71

The sum of prizes: 2 800.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl