Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO B1* i HZR
JKS SALIO, 19-21.10.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
132 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 14:46:49
2018-10-18 14:46:28
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 2x 19/L/Dwufazowy Art. 274.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 10:20:56
2018-10-18 10:20:36
Olaf Klein CORDALMA-W
  • 1x 6/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/CC/Duża Runda Dwufazowy Art. 274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 10:20:35
2018-10-18 10:20:04
Olaf Klein FIRST ONE
  • 1x 5/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 21:13:41
2018-10-17 20:45:16
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 19:22:17
2018-10-17 19:21:50
Patryk Górecki CONOR
  • 1x 8/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
127 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 19:21:48
2018-10-17 19:12:41
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 19:21:31
2018-10-17 18:54:08
Julia Koziczak FINEZJA
  • 2x 8/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 18/LL/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
125 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 19:21:10
2018-10-17 18:00:31
Mateusz Tyszko XXX
  • 1x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 19:20:44
2018-10-17 17:59:31
Mateusz Tyszko QUITA DU DOMAINE Z
  • 1x 12/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 19:20:28
2018-10-17 17:58:42
Mateusz Tyszko CONTI
  • 1x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 19:20:13
2018-10-17 17:58:14
Mateusz Tyszko CASSINA 20
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/N/Zwykły Art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 17:49:10
2018-10-17 17:46:52
Wiktoria Głowacka HAPPYLINA
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/N/Zwykły Art.238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 16:27:48
2018-10-17 15:31:28
Cyryl Rosiak GIMMICK FIELD
  • 2x 1/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 8/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 18/LL/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
119 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 12:09:19
2018-10-17 11:43:42
Irena Laprus OKAZ
  • 1x 19/L/Dwufazowy Art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 11:10:58
2018-10-17 10:18:58
Nadia Sabitov CADILLAC
  • 1x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 11:10:40
2018-10-17 09:52:17
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/N/Zwykły Art.238.2.1
  • 1x 12/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 15/N/Finał Małej Rundy Zwykły Art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 19:54:26
2018-10-16 19:36:44
Julia Burnos CORJANA P
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 14:09:38
2018-10-16 13:55:29
Marta Baczyńska DO IT
  • 1x 12/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 14:09:20
2018-10-16 13:54:58
Marta Baczyńska ROSOMAK
  • 1x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 12:12:44
2018-10-16 11:50:20
Aniela Szlufik SHAKIRA 440
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/N/Zwykły Art.238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 20:21:37
2018-10-16 11:18:11
Ewa Strzechowska ZINA
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/N/Zwykły Art.238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 12:12:02
2018-10-16 08:50:13
Łukasz Appel QUIZ 12
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 12:11:47
2018-10-16 08:48:46
Łukasz Appel NECANTO LSH
  • 1x 6/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 12:11:30
2018-10-16 08:48:08
Łukasz Appel ISABEAU
  • 1x 5/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 12:11:11
2018-10-16 08:46:39
Łukasz Appel INTERNATIONAL
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 12:10:48
2018-10-16 08:45:57
Łukasz Appel HOUSTON QUALITY Z
  • 1x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 12:10:28
2018-10-16 08:40:36
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 5/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 12:10:06
2018-10-16 08:09:09
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 12:09:45
2018-10-16 08:07:40
Patrycja Markiewicz DANTE ALIGHIERI
  • 1x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:29:41
2018-10-15 22:40:44
Łukasz Giełwanowski ROXY
  • 2x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 19/L/Dwufazowy Art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:29:21
2018-10-15 22:38:48
Jakub Kubiak EL DŻAMARA
  • 1x 5/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:28:59
2018-10-15 22:38:12
Jakub Kubiak BACO
  • 1x 6/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/CC/Duża Runda Dwufazowy Art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:28:10
2018-10-15 21:53:26
Roksana Wojciechowska-Kamińska A-MACIEK
  • 2x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 21:49:36
2018-10-15 21:44:12
Nikola Miller CORDOBA
  • 2x 8/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 18/LL/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
97 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 21:49:15
2018-10-15 21:42:56
Roksana Wojciechowska-Kamińska DEMON
  • 2x 1/LL/Dokładności Art 238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 21:48:54
2018-10-15 21:32:27
Jacek Lasota INDIANA-UWE
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 14:09:00
2018-10-15 21:05:48
Dorota Anszpergier EASY MK
  • 2x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
94 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 21:48:29
2018-10-15 19:56:06
Wiktoria Głowacka ARONIA
  • 1x 13/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 21:48:05
2018-10-15 19:24:29
Zuzanna Kułas BARBARIUS
  • 1x 8/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 18/LL/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
91 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 18:56:40
2018-10-15 17:13:31
Zdzisław Wojtera C ALPACZINO Z
  • 2x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/P/Dwufazowy Art. 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 18:56:22
2018-10-15 17:08:12
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 2x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 18:56:04
2018-10-15 17:05:18
Grzegorz Andrzej Kubiak QUICK SIGHTED
  • 1x 5/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 18:55:42
2018-10-15 16:59:23
Grzegorz Andrzej Kubiak MARCO POLO
  • 1x 5/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 18:55:18
2018-10-15 16:58:26
Grzegorz Andrzej Kubiak DA VINCI
  • 1x 7/CC/Duża Runda Dwufazowy Art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 18:55:00
2018-10-15 16:57:40
Grzegorz Andrzej Kubiak C FOEGANDRA
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 18:54:37
2018-10-15 16:32:14
Vicky Zych CARLOS
  • 1x 8/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 18/LL/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 19/L/Dwufazowy Art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 16:22:51
2018-10-15 15:41:36
Mateusz Leszczyński SANTA MONICA ZK
  • 2x 1/LL/Dokładności Art 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 16:22:34
2018-10-15 15:41:01
Mateusz Leszczyński DALIA ZK
  • 2x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 16:22:17
2018-10-15 15:40:28
Paulina Jassa NORMAN ZK
  • 2x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 16:21:58
2018-10-15 15:39:54
Paulina Jassa HERSYLIA ZK
  • 1x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 14:20:47
2018-10-15 13:21:40
Marta Baczyńska KIA
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/N/Zwykły Art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 14:20:26
2018-10-15 12:54:37
Karolina Kryczka BLACK JACK AK
  • 2x 8/LL/Dokładności Art 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 10:20:09
2018-10-15 11:50:19
Paula Tronina HERCULES
  • 1x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 12:38:48
2018-10-15 11:36:49
Izabela Markowska SEXAAPEAL
  • 2x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 11:19:10
2018-10-15 08:17:59
Emilia Puch GAUCHO S
  • 1x 8/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 18/LL/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 19/L/Dwufazowy Art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 11:18:54
2018-10-15 07:56:59
Judyta Ziółkowska GENEO
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/N/Zwykły Art.238.2.1
  • 1x 21/N/Zwykły Art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 11:18:21
2018-10-14 22:35:38
Jagna Grabowska SONIA
  • 1x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 11:18:01
2018-10-14 22:35:07
Olga Grabowska DANCING QUEEN
  • 1x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 11:17:44
2018-10-14 22:34:34
Olga Grabowska EL TIGRE
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/N/Zwykły Art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 20:14:01
2018-10-14 19:16:12
Aleksandra Bernacińska PARIS
  • 2x 8/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 18/LL/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 19/L/Dwufazowy Art. 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 20:13:30
2018-10-14 18:27:21
Karolina Dryńska JAGON
  • 1x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/P/Dwufazowy Art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 20:13:04
2018-10-14 18:26:23
Maria Mrozowska MONSUN
  • 1x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/P/Dwufazowy Art. 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 20:12:43
2018-10-14 17:48:15
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 1x 1/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 8/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 19/L/Dwufazowy Art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 20:12:17
2018-10-14 17:47:32
Maja Bella Friedman JAGIENKA
  • 1x 1/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 8/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 19/L/Dwufazowy Art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 20:11:42
2018-10-14 17:46:38
Roksana Galanciak KORD
  • 1x 1/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 8/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 19/L/Dwufazowy Art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 20:11:22
2018-10-14 17:46:00
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/N/Zwykły Art.238.2.1
  • 1x 21/N/Zwykły Art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 20:10:47
2018-10-14 17:45:25
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 5/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 14:08:43
2018-10-14 14:05:53
Jowita Lubicka DUETTE B.
  • 1x 5/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 14:08:26
2018-10-14 11:29:08
Maja Marchwicka LAVITA - L
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 14:08:08
2018-10-14 09:49:13
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/N/Zwykły Art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 14:07:48
2018-10-14 09:48:52
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/N/Zwykły Art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:27:35
2018-10-13 19:49:00
Beata Biczysko SAGA
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/N/Zwykły Art.238.2.1
  • 1x 21/N/Zwykły Art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 09:57:46
2018-10-13 08:40:00
Wiktoria Głowacka EDITT-P
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 09:57:25
2018-10-12 21:31:36
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 11/N/Zwykły Art.238.2.1
  • 1x 21/N/Zwykły Art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 09:55:39
2018-10-12 21:29:13
Sylwester Majdziński LITSE PANGAARDENHOF
  • 1x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 19/L/Dwufazowy Art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 09:55:20
2018-10-12 21:28:30
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/P/Dwufazowy Art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 14:08:57
2018-10-12 13:23:26
Patryk Mordaka DIARADO BOY II
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 14:08:41
2018-10-12 13:21:34
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x 5/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 07:47:19
2018-10-11 22:18:27
Irmina Szybka E-MAIL
  • 1x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/L/Dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 20/P/Dwufazowy Art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 07:47:03
2018-10-11 22:17:37
Irmina Szybka PANDA
  • 2x 8/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 18/LL/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 15:03:27
2018-10-11 12:08:57
Grażyna Niezgoda CZINGIS CHAN
  • 1x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 11:38:54
2018-10-11 10:39:37
Andrzej Głoskowski MERLIN VAN'T HEIKE
  • 2x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 11:38:39
2018-10-11 10:18:40
Klara Weber IMPRESA MISS NANDO
  • 2x 8/LL/Dokładności Art 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 11:38:24
2018-10-11 10:17:48
Andrzej Głoskowski TOYOTA
  • 1x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 11:38:05
2018-10-11 10:17:05
Katarzyna Sendalska BED BOY
  • 2x 8/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 11:37:35
2018-10-11 10:14:15
Zofia Filipiak AKORD
  • 1x 8/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 11:37:20
2018-10-11 10:11:22
Alicja Filipiak AROMAT
  • 2x 8/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 11:37:04
2018-10-11 10:10:35
Maja Borzęcka ISSOS
  • 2x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 07:45:03
2018-10-10 21:49:23
Maria Kozina CLAYTON
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 15:04:24
2018-10-10 17:26:16
Alicja Karbownik ALINA
  • 1x 11/N/Zwykły Art.238.2.1
  • 1x 12/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 14:22:19
2018-10-10 14:16:48
Wojciech Stasiuk CEDRIC
  • 1x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 14:22:01
2018-10-10 14:16:03
Wojciech Stasiuk KORINA
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 14:21:43
2018-10-10 13:35:03
Zofia Lewandowska TOFIX
  • 1x 1/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 8/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:46:08
2018-10-09 18:45:57
Samanta Forlini KONTENDRO
  • 1x 6/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/CC/Duża Runda Dwufazowy Art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 10:24:14
2018-10-09 09:58:15
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka PANTONINA
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 10:23:58
2018-10-09 09:56:57
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka TOGO
  • 1x 1/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 10:23:40
2018-10-09 09:56:28
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka SILVANA
  • 1x 1/LL/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 10:23:18
2018-10-09 09:55:53
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka INTRO DE MUZE
  • 1x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 10:23:03
2018-10-09 09:55:22
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka ASHTON
  • 2x 1/LL/Dokładności Art 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 10:22:44
2018-10-09 09:54:50
Julia Wąsiewicz TALL
  • 2x 1/LL/Dokładności Art 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 10:22:24
2018-10-09 09:54:17
Antonina Barzdo CAŁKA
  • 2x 1/LL/Dokładności Art 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 16:19:35
2018-10-08 14:50:00
Seweryn Murdzia CORINA-N
  • 1x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/P/Dwufazowy Art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 16:19:14
2018-10-08 14:49:28
Seweryn Murdzia LARIFARI
  • 1x 5/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 15/N/Finał Małej Rundy Zwykły Art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 12:43:12
2018-10-08 12:21:39
Barbara Pełka PIRLO
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/N/Zwykły Art.238.2.1
  • 1x 14/CC/Duża Runda Zwykły Art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 12:42:58
2018-10-08 12:07:59
Witold Bieniek ROVETTO
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 12:42:46
2018-10-08 12:07:11
Witold Bieniek CORTAS L
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 14:08:42
2018-10-08 12:01:28
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 15/N/Finał Małej Rundy Zwykły Art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 21:26:56
2018-10-05 19:59:39
Dominika Kubacka ULEWA 2-K
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/P/Dwufazowy Art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 10:21:52
2018-10-03 14:47:59
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 12:49:43
2018-10-02 22:32:15
Aleksandra Skąpska LE COU COU
  • 1x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/P/Dwufazowy Art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 12:49:24
2018-10-02 22:31:09
Aleksandra Skąpska CELADINE
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/N/Zwykły Art.238.2.1
  • 1x 13/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N/Zwykły Art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 18:39:05
2018-10-01 18:16:33
Żaneta Powolna TREFL-K
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 18:38:50
2018-10-01 18:16:07
Kaja Nikolas ULOTKA-K
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/N/Zwykły Art.238.2.1
  • 1x 12/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 11:16:06
2018-10-01 15:42:57
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 2/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/L/Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/P/Dwufazowy Art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 12:59:00
2018-10-01 15:42:07
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 3/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/N/Zwykły Art.238.2.1
  • 1x 21/N/Zwykły Art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Anszpergier Dorota JKJ HorseProfi
S
O035543
2. Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
1999 (MJ.)
O038694
3. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
4. Baczyńska Marta TKJ GARBÓWEK
S
O031995
5. Baczyńska Marta Tuszyński KJ Garbówek
S
O031995
6. Bąk Sebastian bpk
S
O003232
7. Barzdo Antonina Kj Zbyszko
2006 (JM.)
O047581
8. Bernacińska Aleksandra BPK
1999 (MJ.)
Brak
9. Biczysko Beata OSK Michalscy Trzebnica
S
O009909
10. Bieniek Witold KJ Jantar Stryków
S
O001983
11. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2015 (Mł.)
O042854
12. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
13. Chmaj Julia SKJ Horseprofi
2003 (JM.)
O025961
14. Cieślak Zuzanna St. R&S Stables
2001 (J.)
O038479
15. Dryńska Karolina Tuszyński KJ Garbówek
S
O043273
16. Filipiak Alicja KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050053
17. Filipiak Zofia KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050054
18. Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko
1999 (MJ.)
O024587
19. Friedman Maja Bella bpk
2003 (JM.)
O031354
20. Galanciak Roksana St. R&S Stables
2002 (J.)
O038135
21. Giełwanowski Łukasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O048794
22. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
23. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
24. Górecki Patryk SKJ Horseprofi Łódź
2004 (JM.)
O045964
25. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
26. Grabowska Olga KJ Dworek Okuniew
S
O002091
27. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (JM.)
O039284
28. Jassa Paulina Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
S
Brak
29. Karbownik Alicja Tuszyński KJ Garbówek
1999 (MJ.)
O034396
30. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (MJ.)
O010205
31. Koziczak Julia Stowarzyszenie R&S STABLES
2006 (JM.)
brak
32. Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
2000 (J.)
O028675
33. Kryczka Karolina JKS Oxer
1998 (MJ.)
O035602
34. Kubacka Dominika bpk
2003 (JM.)
O049345
35. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
36. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (J.)
O026764
10165106
37. Kułas Zuzanna brak
S
brak
38. Laprus Irena KJ Arabika
S
O019218
39. Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda
S
O009929
40. Leszczyński Mateusz Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
S
O013303
41. Lewandowska Zofia Horseprofi
2006 (JM.)
O042827
42. Lubicka Jowita KI Infernal Team
1999 (MJ.)
O023050
43. Machniewicz Ewa Stowarzyszenie R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
44. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
45. Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2005 (JM.)
O032501
46. Markiewicz Patrycja Tuszyński KJ Garbówek
2003 (JM.)
O033077
47. Markowska Izabela JKS SALIO
S
brak
48. Miller Nikola Stajnia Borowa
2005 (JM.)
brak
49. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (J.)
O019196
50. Mrozowska Maria Tuszyński KJ Garbówek
S
O022954
51. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
52. Niezgoda Grażyna LKJ Gabon Walewice
S
O006208
53. Nikolas Kaja bpk
2003 (JM.)
O043483
54. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
55. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
56. Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
S
O006573
57. Powolna Żaneta JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O008583
58. Puch Emilia BPK
2002 (J.)
O042546
59. Rosiak Cyryl JKS Salio
2004 (JM.)
brak
60. Sabitov Nadia SKJ Virako-Olimpia
2001 (J.)
O024582
61. Sendalska Katarzyna KJ Infernal Team
S
O025213
62. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (J.)
O035603
63. Skąpska Aleksandra Stadnina Koni Kruszyńscy
2000 (J.)
O036344
64. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O000889
65. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
66. Strzechowska Ewa JKS Salio
S
o001653
67. Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O034333
68. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
69. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O029192
70. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (JM.)
O042931
71. Tronina Paula Soymax Horse Team
2000 (J.)
O036143
72. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
73. Wąsiewicz Julia BPK
2005 (JM.)
brak
74. Weber Klara KJ Infernal Team
2006 (JM.)
brak
75. Wojciechowska-Kamińska Roksana ŁÓDZKI KLUB JEZDZIECKI
S
BRAK
76. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
77. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
78. Ziółkowska Judyta Tuszyński KJ Garbówek
S
O009940
79. Zych Vicky Łódzki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O036582
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

100

A-MACIEK SP POL 2005 Wałach siwa/167 F: ALABASTER
M: BARBARA
O: ROKSANA WOJCIECHOWSKA -KAMIŃSKA
B: BĄKOWSKI PAWEŁ
BRAK POL 009610192505
2.

47

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
3.

23

ALINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Anabell / Aramis S. V.
O: Jerzy Karbownik
B: Rudiger Wassibauer
K021641 6160090142710
4.

46

AROMAT WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis / Cantanis
M: Adina / Pan Franek
O: Klaudia Bulzacka
B:
K013698 616007600156206
5.

95

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
O: Wiktoria Głowacka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012502 DE418181541807 104OZ68
6.

35

ASHTON SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Action-Breaker
M: Ashley S
O: Aleksandra Słuszniak-Marchwicka
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
Brak
7.

102

BACO KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
O:
B:
K026277 5280030607377
8.

94

BARBARIUS XX POL 2006 Wałach kasztanowata F: Kastet
M: Barda/ Canadian Winter
O: Zuzanna Kułas
B: Janusz Ołdakowski
brak POL999590483004
9.

48

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
O: Katarzyna Sendalska
B:
K015557 DE433331040409
10.

79

BLACK JACK AK SP POL 2011 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux
M: Blanche Z
O: Karolina Kryczka
B: Andrzej Kramer
K026500
11.

61

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
O: Tomasz Tobiszewski
B: Dorota Zauszkiewicz
K014346 POL009661245008
12.

92

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
O: Zdzisław Wojtera
B: Zbigniew Szumlakowski
K012720 056015Z55702808 104XG28
13.

87

C FOEGANDRA KWPN NED 2010 Klacz gniada/178 F: Carambole / Cassini I
M: Voegarda / Cavalier
O: Zdzisław Wojtera
B:
K022589 528003201010694
14.

25

CADILLAC KWPN NED 2007 Wałach gniada/168 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Elous /
O: Katarzyna Sabitov
B: K.J. Kiestra
brak
15.

33

CAŁKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Barros
M: Cyrkonia
O: Stanisław Marchwicki
B: Jan Krzyżoszczak
Brak
16.

133

CANION SP POL 2008 Ogier gniada F: Baldini II / Bachus
M: Chelsea / Quel Charmeur
O: Mirosław Bach
B: Pawluczuk
K012389 POL009600321808 104JV55
17.

130

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: Violetta Jodłowska Cieślak
B: Piotr Wiese
K016223 POL009610190207
18.

86

CARLOS SP POL 2005 Wałach gniada F: Carbid II / Carbid
M: Sandroness / Sandro
O: Herbert Zych
B: Prywatna Stadnina Koni Hanowerskich
K009764 POL009630117505
19.

120

CASSINA 20 OLD GER 2012 Klacz siwa F: Casino Berlin /
M: Furstin Quinta O / Quintender
O: Michał Krzemień
B:
K024897 DE418180206612
20.

43

CEDRIC SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: Stakkato Gold /
M: Cherryl /
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K024868
21.

13

CELADINE WEST GER 2011 Klacz siwa F: Contendro II / Contender
M: Callas / Castillo
O: Aleksandra Skąpska
B: MONTIS Sp. z o. o.
K020342 DE441411169511
22.

55

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
O: Kazimierz Mordaka
B: Staniek Diter
K020116 616009540097410
23.

66

CIA MALICA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
O: Rafał Janiszewski
B:
K016875 DE421000423009
24.

44

CLAYTON BWP BEL 2002 Wałach gniada F: Clinton / Corrado I
M: Orleen Van Het Vijverbos / Feinschnitt I V D Richter
O: Ewa Żak
B:
K011765 W210642BWP
25.

126

CONOR XX POL 2002 Wałach gniada F: Professional (IRE)
M: Cortessa
O: Anna Górecka
B: Marian Pokrywka
brak
26.

121

CONTI Holst. DEU 2009 Wałach gniada F: Corrado I
M: Ultra IV (Cassini I x Landadel)
O: Bożena Daniłowicz
B: Niemcy
K017391
27.

99

CORDOBA Małopolska POL 2004 Klacz kara/mk: F: Ros
M: Chełmża
O: Miller Sława
B: Sadowski Mirosław
brak POL 006 59 00143 04
28.

32

CORINA-N SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cotton Club ex. Catmaran
M: Capri
O: Niedźwiecki Włodzimierz
B: Niedźwiecki Włodzimierz
brak
29.

116

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Julia Burnos
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
30.

18

CORTAS L WESTF GER 2007 Wałach gniada F: Cornado/
M: Pina/
O: Trax Sp. z o.o.
B: Hermann Wieseler
K011499 104GW10
31.

52

CZINGIS CHAN Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec
M: Czuła
O: Sylwia Kamińska
B: Katarzyna Olejnik
K017841 POL 007610239307
32.

88

DA VINCI SP POL 2005 Ogier siwa F: Corde / Cor De La Bryere
M: Drosella / Drosselklang II
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K009374 POL009590064005 103AQ85
33.

8

DACOLINO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Acolino / Acorado
M: Midurmie / Triton
O: Włodzimierz Zajcew
B:
K019988 528003000807041
34.

84

DALIA ZK SP POL 2013 Klacz siwa F: Nice Boy
M: Dracena / Cantanis
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
Brak
35.

74

DANCING QUEEN SP POL 2010 Klacz gniada F: Championship F .P.
M: Dalida
O: -
B: -
K023575
36.

105

DANTE ALIGHIERI SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Cassilio
M: Demeter / Czarownik
O: Grutza Gerard
B: Grutza Gerard
K022194
37.

98

DEMON SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: JASNY PORANEK
M: DZIEWOJKA
O: ROKSANA WOJCIECHOWSKA -KAMIŃSKA
B: MARCIN KUCZKOWSKI
BRAK 616006590018410
38.

56

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado
M: Hanna Obolensky M
O: Marcin Wolski
B: Xxxxxxx
K023823 DE 433331014513
39.

115

DO IT KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Ultimo / Phin Phin
M: Nora / Argus
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: A. J. Klijntjes
K020438 528003000812106 104ZY77
40.

64

DUETTE B. KWPN POL 2008 Klacz gniada F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
O: Aliaksandr Sarachau
B: M. J. Nieberg
K020618 528003000806859
41.

54

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
O: Irmina Szybka
B: Janusz Strzechowski
K005968 009590041800
42.

96

EASY MK SP POL 2013 Klacz gniada F: Rasch (Rekrut) /
M: Echeveria / Landos
O: Dorota Anszpergier
B: Marek Kucharski
K023589 616009600246813
43.

60

EDITT-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma
M: Etna
O: Paulina Januszewska
B: Witold Polowczyk
Brak
44.

117

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Wnning Girl / Indorado
O: Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
B: Tina Mc Dermott
K023908 528003200912983 105GB16
45.

103

EL DŻAMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Jakub Kubiak
B: SK Prudnik
K016595 00969001110408
46.

73

EL TIGRE KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Warrant / Numero Uno
M: O-Ditsy / Karlstad
O: Olga Grabowska i K. Jerzak
B:
K021338 K021338
47.

69

FARAMIR Trakenska POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw
M: Falka
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016959
48.

124

FINEZJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: NOBODY
M: Figurantka
O: Czynel
B: Kmieć Tomasz
Brak
49.

134

FOREST SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester
M: Turbud Fabel
O: Salih Barlas
B: ???
K020025
50.

77

GAUCHO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert
M: Galia S
O: Tomasz Puch
B: Szurik Stanisław
K015468 POL 009 52 00506 08
51.

76

GENEO SP POL 2005 Wałach gniada F: Qumball / Kimball
M: Qumball / Kimball
O: Paweł Binek
B: Władysław Łopuszyński
K015294 POL009640029805
52.

118

GIMMICK FIELD KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Rikina-Field
O: Cyryl Rosiak
B: Cyryl Rosiak
brak
53.

7

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski /
M: Grandessa / Sofix
O: Anna Woźna
B: SK Nowa Wioska
K013498 009530107705
54.

131

GREAT PLEASURE KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Dynamite Vt Hazelarenhoekje / Heartbreaker
M: Pearl Jam / Hay Guy
O: Katarzyna Kaźmierczak
B: Katarzyna Kaźmierczak
K023134 528003201111016
55.

107

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Rafał Siuciński
B: Mordaka Kazimierz
K014164 POL009590009208
56.

119

HAPPYLINA KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada F: Lexicon/Voltaire
M: Roberlina/Hemmingway
O: Wiktoria Głowacka
B: Jan Greve
K023155 528003201205792
57.

15

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
58.

29

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius
M: Heraja
O: Paula Tronina
B: Violetta Nojman
K022156
59.

82

HERSYLIA ZK SP POL 2013 Klacz siwa F: Pauilac de meja lua
M: Husaria / Nabuco du serain
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
Brak
60.

108

HOUSTON QUALITY Z ZANG BEL 2014 Ogier ciemnogniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: K-Quintana / Quidam De Revel
O: Wanda Szmyt
B: Quality Stud
K025601 056015Z55708414
61.

50

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz siwa F: Nando Super
M: Imka
O: Agata Dylewska
B: Gotowska Ewa
brak
62.

97

INDIANA-UWE SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: Imequyl / Luron
M: Irlandia / Ilasso
O: Jacek Lasota
B: Anetta Ostrowska
K014625 POL009590074608
63.

109

INTERNATIONAL KWPN NED 2013 Wałach siwa F: Biscayo / Contendro I
M: K-Nola / Corofino
O: Wanda Szmyt
B: J. Van Kooten BV
K026327 528003201306623
64.

36

INTRO DE MUZE KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Falaise De Muze
M: Linda
O: Jacek Bogalecki
B: *
K026374
65.

110

ISABEAU KWPN NED 2013 Klacz gniada F: Andiamo / Animo
M: Landgrafin / Lancer II
O: Łukasz Appel
B: E. Berkhof Paarden BV
K024295 528003201308586
66.

45

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
O: Andrzej Głoskowski
B: SK Liski
K009527 POL007600110603
67.

68

JAGIENKA Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's Samson /
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
O: Andrzej Gos
B: Zdzisław Śniegucki
K023715 013670006908
68.

70

JAGON SP POL 2005 Wałach gniada/176 F: Ghana /
M: Jagonda / Montevideo
O: Karolina Dryńska
B: Huzar Sp. z o. o.
K014811 POL009590103905
69.

57

JANE VON ROCHERATH BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Cicero / Carthago
M: Gina Von Rocherath / Nonstop
O: Anna Majdzińska
B:
K018829 056002W00292665
70.

127

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
71.

80

KIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gawor / Apasz
M: Kurosava / Hower
O: Renata Węgrzyn
B: Anna Pianka
K021414 616009661575611
72.

40

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
O: Samanta Forlini
B: Andrzej Herrmann
K014782 DE441411900208 104ZU72
73.

67

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
74.

42

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K018566 616009580856407
75.

31

LARIFARI HOL POL 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K015615 DE421000404109
76.

63

LAVITA - L SP POL 2010 Klacz gniada F: Alvarez 17
M: Lawa
O: Liberski Jan
B: Liberski Jan
K018953
77.

14

LE COU COU OS POL 2009 Wałach kasztanowata F: Lizarazu / Lancer II
M: Paulina / Chico's Boy
O:
B: Werner Brand-Kruth
K018361 DE418182092009 105IF64
78.

58

LITSE PANGAARDENHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: For Passion D'ive Z Z644007
M: Quandretta Pangaardenhof
O: Anna Majdzińska
B: Belgia
056-002-W00298853
79.

89

MARCO POLO HOL POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Mylord Cartha / Carthago
M: Pilotin / Esteban
O: Zdzisław Wojtera
B: Andreas Kosicki
K025208 DE421000600513
80.

17

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
81.

51

MERLIN VAN'T HEIKE BWP CZE 2012 Wałach gniada F: Epleaser Van't Heike / For Pleasure
M: Bellinde Van't Goovahof / Grandeur
O: Izabela Gutorska
B:
K024495 056002W00302716
82.

71

MONSUN SP POL 2009 Wałach gniada F: Rumianek /
M: Majka / Emetic
O: Maria Mrozowska
B: Bogusława Majchrzak
K015218 616999590272109
83.

111

NECANTO LSH HOL GER 2012 Ogier gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Zita VIII / Canto
O: Joanna Lehmann
B: Pries Karl-Heinrich
K024873 DE421000194312
84.

83

NORMAN ZK SP POL 2014 Wałach gniada F: Landino
M: Nacer Loosing R / Pilet
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
Brak
85.

27

OKAZ Typ Szlachetny POL 2008 Wałach kasztanowata/175 cm F: Konig Sobieski
M: Olimpia
O: Irena Laprus
B: Ryszard Michał Kowalik
K020833 POL 999 67 00680 08
86.

53

PANDA KUC POL 2004 Klacz siwa/kuc:150 F: Piramidon
M: Mgiełka
O: Irmina Szybka
B: Romuald Wojtczak
brak 999590485304
87.

39

PANTONINA SP POL 2009 Klacz gniada F: Vandamme
M: Partita
O: Anna Królikowska
B: Andrzej Szewczykowski
K016417
88.

72

PARIS SP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Stakkato Top
M: Palomina
O: Bernacińska Aleksandra
B: Remigiusz Makowski
Brak
89.

20

PIRLO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Air Dream / Aircraft
O: Barbara Pełka
B: Krzysztof Tyszko
K010300 DE431310034005
90.

106

PODIAVOLA SP POL 2010 Wałach siwa F: Condiavolo
M: Pot Marigola / Corland
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K021639
91.

90

QUICK SIGHTED OLD GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Kira Luna / Le Coeur
O: Piotr Wiese
B:
K009765 DE433330404105 103KL40
92.

122

QUITA DU DOMAINE Z Zangersheide BEL 2004 Klacz gniada F: Quantum ( Quidam de Revel x Cor de la Bryere)
M: Gret Palucca ( Coriolan x Capitol
O: Gerard Gruca
B: Belgia
K016862
93.

112

QUIZ 12 HOL GER 2013 Ogier gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Arizona III/ Con Air
O: Wanda Szmyt
B: Monika Agnes Petersen
K026331 DE421000154213
94.

125

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
K017788 616009590268009
95.

114

ROSOMAK SP POL 2011 Wałach gniada F: Ordon
M: Rosa
O: Paulina Michalska
B: Kośnik Leszek
K025030
96.

19

ROVETTO Oldenburska GER 2002 Ogier F: RADIATOR
M: SEMIRAMIS
O: TRAX SP.Z O.O.
B: NIEMCY
K006820
97.

104

ROXY SP POL 2013 Klacz gniada F: First Fighter / For Pleasure
M: Rapsodia / Corde
O: Łukasz Giełwanowski
B: Mateusz Tomczak
K026034 616009590024513
98.

26

SAGA SP POL 2011 Klacz gniada F: Contendor /
M: Sława / Bajou Du Rouet
O: Beata Biczysko
B: Karol Gmyrek
K022417 616009670097911
99.

91

SAMURAI SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Armitage /
M: Sewilla / Landor S
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K019567 616009590204610
100.

85

SANTA MONIKA ZK SP POL 2013 Klacz gniada F: Nice Boy
M: Sajonara / Donald
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
Brak
101.

78

SEX APPEAL SP POL 2008 Ogier F: Aravel
M: Sexicola XX
O: Izabela Markowska
B: Izabela Markowska
brak
102.

113

SHAKIRA 440 OS GER 2009 Klacz kasztanowata F: Conthargos / Converter
M: Stakkira / Stakkato
O: Aniela Szlufik
B: Gestuet Lewitz
K023707 DE418184096109 104QN91
103.

37

SILVANA SP POL 2011 Klacz gniada F: Wencco
M: Satyna
O: Stanisław Marchwicki
B: Sławomir Grzelczyk
Brak
104.

75

SONIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Caprioland
M: Solina
O: Beata Grabowska
B: -
K011437
105.

65

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
106.

59

SZUN SP POL 2006 Wałach siwa F: Elf / Fanimo
M: Szleja / Jarabub
O: Sylwester Majdziński
B: Jerzy Stańczak
K013497 POL009590057706
107.

34

TALL KUC POL 2010 Ogier gniada/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Jarosław Budziak
K019624 6169995805865100
108.

41

TOFIX KUC POL 2006 Wałach gniada/kuc: F: Martell/Maritim
M: Tosca/Ardahan
O: Leszek Lewandowski
B: Trela Ignacy
K015289 POL013660440705
109.

38

TOGO SP POL 2012 Wałach siwa F: La Calidat
M: Tesmiran
O: Joanna Papis
B: *
Brak
110.

49

TOYOTA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Talwara / Loxley
O: Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński
B:
K025142 61600951039511
111.

12

TREFL-K SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K023647 616009610027912
112.

16

ULEWA 2-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
O: Dominika Kubacka
B: Marek Kubacki
K021625 616009610027812
113.

11

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K018808 616009610009711
114.

132

USTINA westf. GER klacz ciemnogniada F: Ustinov
M: Contenance
O:
B:
DE441411420210
115.

30

ZINA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Kaliniec
M: Zyrikana
O: Ewa Strzechowska
B: Paweł Strzechowski
k019916
116.

62

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
50
SUM:
50.00
Appel Łukasz Dom Koni Lazar
50
25
200
400
400
1000
50
SUM:
2125.00
Bąk Sebastian bpk
200
200
SUM:
400.00
Biczysko Beata OSK Michalscy Trzebnica
25
SUM:
25.00
Bieniek Witold KJ Jantar Stryków
500
150
300
SUM:
950.00
Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
350
SUM:
350.00
Chmaj Julia SKJ Horseprofi
100
50
SUM:
150.00
Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko
500
1000
150
1000
SUM:
2650.00
Friedman Maja Bella bpk
75
150
SUM:
225.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
25
SUM:
25.00
Głowacka Wiktoria JKS Salio
125
50
SUM:
175.00
Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
50
100
50
350
100
SUM:
650.00
Karbownik Alicja Tuszyński KJ Garbówek
50
SUM:
50.00
Klein Olaf JKS Przybyszewo
600
125
600
300
1500
SUM:
3125.00
Kubacka Dominika bpk
25
100
SUM:
125.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
25
75
450
450
2100
150
500
150
SUM:
3900.00
Lubicka Jowita KI Infernal Team
275
450
SUM:
725.00
Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
350
100
100
SUM:
550.00
Markiewicz Patrycja Tuszyński KJ Garbówek
50
SUM:
50.00
Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
200
600
1000
150
150
SUM:
2100.00
Murdzia Seweryn bpk
225
200
600
225
50
SUM:
1300.00
Niezgoda Grażyna LKJ Gabon Walewice
200
200
SUM:
400.00
Nikolas Kaja bpk
75
50
100
125
SUM:
350.00
Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
325
200
SUM:
525.00
Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
50
SUM:
50.00
Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
50
150
SUM:
200.00
Powolna Żaneta JKS Salio Besiekierz Rudny
50
300
SUM:
350.00
Siucińska Klaudia Łódzki KJ
100
275
300
SUM:
675.00
Skąpska Aleksandra Stadnina Koni Kruszyńscy
100
25
25
200
50
100
SUM:
500.00
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
50
SUM:
50.00
Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
50
100
75
150
SUM:
375.00
Strzechowska Ewa JKS Salio
100
SUM:
100.00
Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
50
SUM:
50.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
25
200
25
100
SUM:
350.00
Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
25
SUM:
25.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
300
75
400
325
SUM:
1100.00
Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
25
SUM:
25.00
Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
25
100
200
SUM:
325.00
Ziółkowska Judyta Tuszyński KJ Garbówek
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Anszpergier Dorota
JKJ HorseProfi
EASY MK (96)
2018-10-19
1
2018-10-19
2018-10-20
28
2018-10-20
27
Antczak Dagmara
SKJ HorseProfi Łódź
2018-10-19
1
2018-10-19
21
2018-10-20
35
2018-10-20
16
2018-10-21
7
50
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
2018-10-19
1
2018-10-19
11
2018-10-20
37
2018-10-20
30
2018-10-21
4
50
2018-10-19
12
2018-10-20
20
2018-10-21
7
25
ISABEAU (110)
2018-10-19
12
2018-10-20
4
200
2018-10-21
2
400
2018-10-19
2
400
2018-10-20
9
2018-10-21
1
1000
QUIZ 12 (112)
2018-10-19
23
2018-10-20
10
2018-10-21
6
50
Baczyńska Marta
TKJ GARBÓWEK
KIA (80)
2018-10-20
2018-10-20
Baczyńska Marta
Tuszyński KJ Garbówek
ROSOMAK (114)
2018-10-20
2018-10-20
Bąk Sebastian
bpk
EL CAPONE (117)
2018-10-19
2
200
2018-10-19
4
200
2018-10-20
2018-10-20
Barzdo Antonina
Kj Zbyszko
CAŁKA (33)
2018-10-19
1
2018-10-19
13
2018-10-20
25
2018-10-20
1
2018-10-21
9
Bernacińska Aleksandra
BPK
PARIS (72)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
Biczysko Beata
OSK Michalscy Trzebnica
SAGA (26)
2018-10-19
10
2018-10-20
18
2018-10-20
23
2018-10-21
6
25
Bieniek Witold
KJ Jantar Stryków
2018-10-19
14
2018-10-20
13
2018-10-21
1
500
ROVETTO (19)
2018-10-19
9
2018-10-20
5
150
2018-10-21
4
300
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
ISSOS (45)
2018-10-20
34
2018-10-20
2018-10-21
3
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
CORJANA P (116)
2018-10-19
14
2018-10-21
1
350
Chmaj Julia
SKJ Horseprofi
JUTRZENKA (127)
2018-10-19
24
2018-10-19
2
100
2018-10-20
15
2018-10-20
4
50
Cieślak Zuzanna
St. R&S Stables
CARAVELLA (130)
2018-10-21
11
Dryńska Karolina
Tuszyński KJ Garbówek
JAGON (70)
2018-10-19
1
2018-10-19
29
2018-10-20
21
2018-10-20
2018-10-21
Filipiak Alicja
KJ Infernal Team
AROMAT (46)
2018-10-20
1
2018-10-20
22
2018-10-20
2018-10-21
7
Filipiak Zofia
KJ Infernal Team
AKORD (47)
2018-10-20
1
2018-10-20
13
2018-10-20
2018-10-21
2
Forlini Samanta
Fundacja KJ Zbyszko
2018-10-19
1
500
2018-10-19
1
1000
2018-10-20
5
150
2018-10-20
1
1000
2018-10-21
Friedman Maja Bella
bpk
2018-10-19
11
2018-10-19
7
75
2018-10-20
15
2018-10-20
12
2018-10-21
6
150
2018-10-19
1
2018-10-19
20
2018-10-20
11
2018-10-20
31
Galanciak Roksana
St. R&S Stables
KORD (67)
2018-10-19
1
2018-10-19
24
2018-10-20
8
2018-10-20
2018-10-21
10
Giełwanowski Łukasz
SKJ Horseprofi Łódź
ROXY (104)
2018-10-20
32
2018-10-20
2018-10-21
5
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
2018-10-20
37
TOYOTA (49)
2018-10-20
35
2018-10-20
10
2018-10-21
8
25
2018-10-20
18
2018-10-20
2018-10-21
11
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
EDITT-P (60)
2018-10-19
27
2018-10-20
29
2018-10-21
14
ARONIA (95)
2018-10-20
6
125
HAPPYLINA (119)
2018-10-20
11
2018-10-20
6
50
Górecki Patryk
SKJ Horseprofi Łódź
CONOR (126)
2018-10-20
22
2018-10-20
38
2018-10-20
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
SONIA (75)
2018-10-19
1
2018-10-19
26
2018-10-20
34
2018-10-20
22
Grabowska Olga
KJ Dworek Okuniew
2018-10-19
9
2018-10-19
14
2018-10-20
32
2018-10-20
19
2018-10-20
2018-10-20
26
2018-10-20
Janiszewska Gabriela
St. R&S Stables
2018-10-19
4
50
2018-10-19
3
100
2018-10-20
3
50
2018-10-20
1
350
2018-10-21
4
100
Jassa Paulina
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
2018-10-19
24
2018-10-19
19
2018-10-20
1
2018-10-20
19
2018-10-21
2018-10-19
1
2018-10-19
1
2018-10-20
29
2018-10-20
2018-10-21
13
Karbownik Alicja
Tuszyński KJ Garbówek
ALINA (23)
2018-10-20
21
2018-10-20
8
50
Klein Olaf
JKS Przybyszewo
2018-10-19
11
2018-10-19
9
2018-10-20
13
2018-10-20
14
2018-10-21
4
600
USTINA (132)
2018-10-19
6
125
2018-10-19
2
600
2018-10-20
4
300
2018-10-21
2
1500
Koziczak Julia
Stowarzyszenie R&S STABLES
FINEZJA (124)
2018-10-20
25
2018-10-20
18
2018-10-21
8
Kozina Maria
KJ Strzała Krubiczew
CLAYTON (44)
2018-10-19
25
2018-10-20
2018-10-21
Kryczka Karolina
JKS Oxer
2018-10-20
1
2018-10-20
1
Kubacka Dominika
bpk
2018-10-19
8
25
2018-10-20
24
2018-10-21
2
100
2018-10-20
20
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
2018-10-19
5
25
2018-10-19
13
2018-10-20
18
2018-10-20
16
2018-10-21
7
75
2018-10-19
3
450
2018-10-20
3
450
2018-10-21
1
2100
2018-10-19
1
2018-10-19
1
2018-10-20
31
2018-10-20
2018-10-21
7
2018-10-19
2018-10-19
5
150
2018-10-20
1
500
2018-10-21
5
150
SAMURAI (91)
2018-10-19
1
2018-10-19
1
2018-10-20
21
2018-10-20
14
2018-10-21
15
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
BACO (102)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-19
Kułas Zuzanna
brak
2018-10-20
2018-10-21
Laprus Irena
KJ Arabika
OKAZ (27)
2018-10-21
Lasota Jacek
St. J Napoleońska Zagroda
2018-10-19
Leszczyński Mateusz
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
2018-10-19
1
2018-10-19
1
2018-10-20
7
2018-10-20
2018-10-21
12
2018-10-19
1
2018-10-19
1
2018-10-20
1
2018-10-20
18
2018-10-21
5
Lewandowska Zofia
Horseprofi
TOFIX (41)
2018-10-19
1
2018-10-19
24
2018-10-20
3
2018-10-20
Lubicka Jowita
KI Infernal Team
2018-10-19
2
275
2018-10-19
12
2018-10-20
12
2018-10-21
3
450
Machniewicz Ewa
Stowarzyszenie R&S STABLES
FARAMIR (69)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-21
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-20
10
2018-10-21
2018-10-20
SZUN (59)
2018-10-20
17
2018-10-21
Marchwicka Maja
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-10-19
1
350
2018-10-20
5
100
2018-10-21
5
100
CANION (133)
2018-10-20
13
2018-10-20
9
Markiewicz Patrycja
Tuszyński KJ Garbówek
2018-10-19
1
2018-10-19
16
2018-10-20
22
PODIAVOLA (106)
2018-10-19
15
2018-10-19
8
50
2018-10-20
9
Markowska Izabela
JKS SALIO
2018-10-19
24
2018-10-19
24
2018-10-20
9
2018-10-20
Miller Nikola
Stajnia Borowa
CORDOBA (99)
2018-10-20
1
2018-10-20
1
2018-10-21
2
Mordaka Patryk
KJ Infernal Team Golesze Duże
2018-10-19
10
2018-10-19
4
200
2018-10-20
2
600
2018-10-20
10
2018-10-21
3
1000
2018-10-19
22
2018-10-19
5
150
2018-10-20
14
2018-10-21
5
150
Mrozowska Maria
Tuszyński KJ Garbówek
MONSUN (71)
2018-10-19
1
2018-10-19
18
2018-10-20
17
2018-10-20
33
2018-10-21
Murdzia Seweryn
bpk
TREFL-K (12)
2018-10-20
3
225
2018-10-20
4
200
2018-10-21
2
600
2018-10-19
3
225
2018-10-19
8
50
2018-10-20
11
2018-10-20
11
2018-10-21
9
2018-10-19
1
2018-10-19
15
2018-10-20
6
2018-10-20
23
2018-10-21
12
Niezgoda Grażyna
LKJ Gabon Walewice
2018-10-19
24
2018-10-19
1
200
2018-10-20
19
2018-10-20
1
200
2018-10-21
9
Nikolas Kaja
bpk
2018-10-19
7
75
2018-10-20
8
50
2018-10-20
10
2018-10-19
5
100
2018-10-21
6
125
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2018-10-19
1
325
2018-10-20
15
2018-10-21
4
200
2018-10-19
12
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (15)
2018-10-19
11
2018-10-19
13
2018-10-20
21
2018-10-20
14
2018-10-21
8
50
Pełka Barbara
JKS Jantar Stryków
PIRLO (20)
2018-10-19
13
2018-10-19
10
2018-10-20
8
50
2018-10-21
8
150
Powolna Żaneta
JKS Salio Besiekierz Rudny
TREFL-K (12)
2018-10-19
6
50
2018-10-19
3
300
Puch Emilia
BPK
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
Rosiak Cyryl
JKS Salio
2018-10-19
1
2018-10-19
1
2018-10-20
24
2018-10-20
1
2018-10-21
12
Sabitov Nadia
SKJ Virako-Olimpia
2018-10-19
1
2018-10-19
28
Sendalska Katarzyna
KJ Infernal Team
BED BOY (48)
2018-10-20
1
2018-10-20
1
2018-10-20
2018-10-21
4
Siucińska Klaudia
Łódzki KJ
GRENADA (107)
2018-10-19
6
100
2018-10-19
13
2018-10-20
2
275
2018-10-20
16
2018-10-21
3
300
Skąpska Aleksandra
Stadnina Koni Kruszyńscy
2018-10-19
4
100
2018-10-19
7
25
2018-10-20
8
25
2018-10-21
1
200
2018-10-19
2018-10-19
8
50
2018-10-20
11
2018-10-21
3
100
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
ASHTON (35)
2018-10-19
1
2018-10-19
1
2018-10-20
1
2018-10-20
12
2018-10-21
1
2018-10-19
1
2018-10-19
24
2018-10-20
25
2018-10-20
15
2018-10-21
3
50
SILVANA (37)
2018-10-19
1
2018-10-19
1
2018-10-20
5
2018-10-20
2018-10-21
4
TOGO (38)
2018-10-19
1
2018-10-19
1
2018-10-20
16
2018-10-20
2018-10-21
1
2018-10-19
Stasiuk Wojciech
WKJ Lublin
KORINA (42)
2018-10-19
3
50
2018-10-19
15
2018-10-20
6
100
2018-10-20
7
75
2018-10-21
7
150
CEDRIC (43)
2018-10-19
1
2018-10-19
17
2018-10-20
24
2018-10-20
27
2018-10-21
6
Strzechowska Ewa
JKS Salio
ZINA (30)
2018-10-19
30
2018-10-19
10
2018-10-20
2
100
2018-10-20
13
Szlufik Aniela
Tuszyński KJ Garbówek
2018-10-20
36
2018-10-20
7
50
Szybka Irmina
KJ Janowice
PANDA (53)
2018-10-20
1
2018-10-20
18
2018-10-21
10
2018-10-21
E-MAIL (54)
2018-10-20
14
2018-10-20
25
2018-10-21
2018-10-21
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
2018-10-20
6
25
2018-10-20
2
200
ZORBA (62)
2018-10-20
5
25
2018-10-20
3
100
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
RASPBERRY (125)
2018-10-20
33
2018-10-20
7
25
2018-10-21
13
Tronina Paula
Soymax Horse Team
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
10
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
ROSOMAK (114)
2018-10-20
36
2018-10-20
DO IT (115)
2018-10-20
9
2018-10-20
3
300
2018-10-20
12
2018-10-20
7
75
CONTI (121)
2018-10-20
4
2018-10-20
16
2018-10-20
2
400
2018-10-20
1
325
FOREST (134)
2018-10-20
2
2018-10-20
17
Wąsiewicz Julia
BPK
TALL (34)
2018-10-19
1
2018-10-19
12
2018-10-20
1
2018-10-20
18
2018-10-21
6
Weber Klara
KJ Infernal Team
2018-10-20
1
2018-10-20
25
2018-10-21
3
Wojciechowska-Kamińska Roksana
ŁÓDZKI KLUB JEZDZIECKI
DEMON (98)
2018-10-20
28
2018-10-20
1
2018-10-21
11
A-MACIEK (100)
2018-10-20
26
2018-10-20
2018-10-21
9
Wojtera Zdzisław
KJ Uniglob Gozdów
2018-10-19
24
2018-10-19
24
2018-10-20
20
2018-10-20
12
2018-10-21
5
25
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (7)
2018-10-19
6
25
2018-10-19
9
2018-10-20
28
2018-10-20
4
100
2018-10-21
2
200
Ziółkowska Judyta
Tuszyński KJ Garbówek
GENEO (76)
2018-10-19
7
50
2018-10-20
15
2018-10-21
Zych Vicky
Łódzki Klub Jeździecki
CARLOS (86)
2018-10-20
1
2018-10-20
30
2018-10-21
8

Number of Riders: 79

Number of Horses: 116

The sum of prizes: 25 200.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl