Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
213 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 10:44:59
2018-07-10 10:42:46
Maja Bella Friedman JAGIENKA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
212 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 10:44:35
2018-07-10 10:42:06
Aleksandra Pacholczyk KAJUS
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
211 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 10:44:13
2018-07-10 10:41:05
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 25/P/Zwykły Art 238.2.1
210 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 10:43:49
2018-07-10 10:40:24
Roksana Galanciak KORD
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
209 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 10:43:28
2018-07-10 10:39:34
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 10:43:04
2018-07-10 10:38:30
Sebastian Bąk RAPHAELLA P
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
207 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 10:42:38
2018-07-10 10:37:28
Sebastian Bąk JAMAL VAN ORTI
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
206 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 10:42:12
2018-07-10 10:36:48
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
205 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 10:01:31
2018-07-10 09:58:03
Michał Tyszko BEL DE JOUR
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
204 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 10:01:06
2018-07-10 09:57:04
Joanna Rosicka-Tyszko NIVARD VAN DE CELIEBURG
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:23:56
2018-07-09 23:55:32
Irena Laprus OKAZ
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
202 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:23:28
2018-07-09 23:34:04
Julia Juszyńska DENIS
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
201 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 22:57:10
2018-07-09 22:47:52
Arleta Kmita CZAR
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 25/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 26/N/Zwykły Art 238.2.1
200 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 22:30:18
2018-07-09 21:39:59
Julia Bugla C-BELLE LUNE J
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
199 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 22:29:55
2018-07-09 21:38:59
Julia Bugla ROXY
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 22:29:31
2018-07-09 21:38:00
Łukasz Appel V-STAR D’IVE Z
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
197 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 22:29:04
2018-07-09 21:37:30
Julia Bugla POETIN
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
196 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 22:28:41
2018-07-09 21:36:33
Łukasz Appel NECANTO LSH
  • 1x 5/N1/Z ocena stylu konia RMK 6 latki
195 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 22:28:18
2018-07-09 21:35:19
Łukasz Appel ISABEAU
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
194 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 22:27:52
2018-07-09 21:35:17
Ewa Strzechowska ZINA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
192 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 22:26:59
2018-07-09 21:33:59
Łukasz Appel HOUSTON QUALITY Z
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
190 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 22:06:17
2018-07-09 21:33:11
Michał Tyszko DARING QUEEN
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
189 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 22:05:37
2018-07-09 21:32:22
Łukasz Appel ENJOY BLUE DAIMOND
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 18:16:09
2018-07-09 16:59:40
Zuzanna Bald ERMONA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
183 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 18:15:39
2018-07-09 16:28:17
Martha Daberhut SULTAN OF SWING
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
182 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:21:54
2018-07-09 13:49:13
Jowita Lubicka DUETTE B.
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:21:25
2018-07-09 13:46:30
Tomasz Chentkowski RICCO
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:20:59
2018-07-09 13:45:47
Tomasz Chentkowski PRESTON
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 13:25:25
2018-07-09 13:11:57
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
178 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 13:25:02
2018-07-09 12:46:34
Aleksandra Żmijewska BEN HUR
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
177 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 13:24:40
2018-07-09 12:45:51
Julia Szopa HOPPER
  • 1x 5/N1/Z ocena stylu konia RMK 6 latki
176 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 11:01:51
2018-07-09 10:37:35
Vanessa Martinez LIDER
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 25/P/Zwykły Art 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 11:01:23
2018-07-09 10:16:33
Dominik Słodczyk ROWITTO
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 11:01:02
2018-07-09 10:15:45
Dominik Słodczyk DRAKO
  • 1x 5/N1/Z ocena stylu konia RMK 6 latki
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 11:00:40
2018-07-09 10:14:57
Dominik Słodczyk ATLANTO
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 11:00:12
2018-07-09 10:14:15
Dominik Słodczyk APERITIF
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 10:59:52
2018-07-09 10:13:18
Dominik Słodczyk AMBASADOR
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
170 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 09:59:42
2018-07-09 08:35:27
Małgorzata Zubrycka FUNKY FILLY VM
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
169 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 09:59:19
2018-07-09 08:34:52
Małgorzata Zubrycka CALA MILLOR
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
168 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 07:40:03
2018-07-08 22:50:42
Adam Ciechański CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 07:39:32
2018-07-08 21:58:30
Anna Kulawik NIWAR
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 18/L/Z ocena stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
  • 1x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
166 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 07:39:06
2018-07-08 21:48:38
Maria Kuzańska TEXAS
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
165 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 15:41:54
2018-07-08 21:45:46
Elzbieta Biczyk LIZA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
164 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 07:38:09
2018-07-08 21:21:02
Magdalena Ferdyn CANTANIS
  • 1x 5/N1/Z ocena stylu konia RMK 6 latki
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 6 latki
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 21:08:49
2018-07-08 20:34:12
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 21:07:51
2018-07-08 19:03:06
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 17:57:11
2018-07-08 17:27:29
Magdalena Zajcew CEJLON
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
159 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 17:56:38
2018-07-08 14:29:39
Zdzisław Wojtera DALANDA Z
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
158 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 17:55:54
2018-07-08 11:21:00
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 11:02:19
2018-07-08 09:24:07
Joanna Rosicka-Tyszko KENTUCKY'S PICOBELLO
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
156 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 11:01:51
2018-07-08 09:22:36
Joanna Rosicka-Tyszko ZEGNO D'IVE Z
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
155 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 11:01:27
2018-07-08 09:21:19
Joanna Rosicka-Tyszko CARIBOU
  • 1x 5/N1/Z ocena stylu konia RMK 6 latki
154 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 11:01:01
2018-07-08 09:15:26
Agata Bugała EUFRAT
  • 2x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
153 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 20:49:57
2018-07-07 16:57:45
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 20:49:30
2018-07-07 15:46:19
Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
151 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 20:49:03
2018-07-07 15:44:45
Sławomir Szlachta CONFLIKT
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
150 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 20:48:38
2018-07-07 15:22:22
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 20:48:04
2018-07-07 15:20:54
Damian Zmorek ENRICO
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 20:47:39
2018-07-07 15:05:30
Damian Zmorek CARRERAS
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 20:47:08
2018-07-07 15:00:01
Damian Zmorek PICCOLO
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
146 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 20:46:37
2018-07-07 14:59:15
Damian Zmorek DIEGO
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
144 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 20:45:38
2018-07-07 12:20:33
Grzegorz Andrzej Kubiak MARCO POLO
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
142 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 20:44:43
2018-07-07 10:54:08
Grzegorz Andrzej Kubiak C FOEGANDRA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 20:43:43
2018-07-07 10:04:40
Grzegorz Andrzej Kubiak QUICK SIGHTED
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 20:43:14
2018-07-07 10:03:43
Grzegorz Andrzej Kubiak DA VINCI
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 09:24:08
2018-07-07 08:20:34
Jarosław Obórka LOTOS
  • 1x 4/P1/Z ocena stylu konia RMK 5 latki
  • 1x 13/P1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 5 latki
  • 1x 19/N/Z ocena stylu konia Eliminacje do MPMK 5 latki
137 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 09:23:35
2018-07-07 01:59:37
Mateusz Sputowski BORA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 09:23:12
2018-07-07 01:57:26
Patryk Mordaka GOLDEN II
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N1/Z ocena stylu konia RMK 6 latki
135 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 09:22:39
2018-07-07 01:56:31
Patryk Mordaka DIARADO BOY II
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 09:21:35
2018-07-07 01:55:47
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 09:21:02
2018-07-07 00:00:50
Justyna Badaszko CONTENDRO WORLD
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 17/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/CC1/GRAND PRIX o nagrodę Diesel Truck Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
132 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 22:54:36
2018-07-06 20:07:05
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 22:54:04
2018-07-06 20:06:00
Filip Babiak COMPASS
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 22:53:40
2018-07-06 17:03:39
Asenata Adamus RAPSODIA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 16:33:30
2018-07-06 15:54:29
Aleksander Kadłubowski GERRY GREY
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 13:54:11
2018-07-06 12:49:21
Patrycja Żachowska TITAN 12
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 11:00:09
2018-07-06 10:54:46
Łukasz Sordyl STELINUS
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 26/N/Zwykły Art 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 10:59:50
2018-07-06 10:53:47
Łukasz Sordyl CONTENTO
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 26/N/Zwykły Art 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 10:59:32
2018-07-06 10:50:44
Łukasz Sordyl ATLANTA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:29:20
2018-07-06 00:16:04
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:29:04
2018-07-06 00:15:27
Aniela Szlufik TISSOT
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:28:44
2018-07-06 00:14:51
Aniela Szlufik SHAKIRA 440
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:28:23
2018-07-06 00:14:10
Magdalena Polczyk TOYOTA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:28:06
2018-07-06 00:13:36
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N1/Z ocena stylu konia RMK 6 latki
119 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:27:45
2018-07-06 00:12:49
Julia Kuszelewska DELI
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:27:07
2018-07-06 00:11:37
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:26:50
2018-07-06 00:10:51
Andrzej Głoskowski BED BOY
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:26:28
2018-07-06 00:10:04
Andrzej Głoskowski BACHELOR LAD
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:26:10
2018-07-06 00:09:36
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:25:50
2018-07-06 00:08:41
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:25:27
2018-07-05 22:26:42
Małgorzata Kuźmińska KUADLINO
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:23:43
2018-07-05 21:55:15
Marta Mszyca CHACCO PERFECT S
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:23:22
2018-07-05 21:48:40
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 23/CC1/GRAND PRIX o nagrodę Diesel Truck Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
109 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:23:00
2018-07-05 21:47:29
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 18:07:46
2018-07-05 16:23:05
Justyna Wywial WIKTORIA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 14:49:00
2018-07-05 11:14:05
Paulina Kozakiewicz MIDNIGHT STAR
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N1/Z ocena stylu konia RMK 6 latki
  • 1x 14/N1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 6 latki
  • 1x 20/C/Finał RMK 6 latki Dwufazowy Art 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 14:48:29
2018-07-05 11:13:21
Paulina Kozakiewicz COCO ALBORADA Z
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 17/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/CC1/GRAND PRIX o nagrodę Diesel Truck Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
104 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 15:59:25
2018-07-04 15:20:51
Szymon Weremczuk UNI-HAPPY DU PACHIS
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 15:59:04
2018-07-04 15:08:46
Aleksander Januchowski CONTESSA II
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 15:58:43
2018-07-04 15:02:55
Zuzanna Pisarska CARETANA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 14:49:51
2018-07-04 13:42:02
Krzysztof Prasek TYCJAN
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
100 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 14:49:33
2018-07-04 13:40:01
Krzysztof Prasek GIO SW Z
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
99 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 14:49:12
2018-07-04 13:34:09
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/P1/Z ocena stylu konia RMK 5 latki
98 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 14:48:50
2018-07-04 13:19:13
Samanta Forlini KONTENDRO
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 08:30:36
2018-07-03 23:08:26
Marcin Pakuła CONTENDROS
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 17/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/CC1/GRAND PRIX o nagrodę Diesel Truck Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
93 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 08:30:17
2018-07-03 23:05:00
Marcin Pakuła CONTINIA
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 08:29:57
2018-07-03 23:04:17
Marcin Pakuła GLORIA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
  • 1x 18/L/Z ocena stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
91 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 08:29:33
2018-07-03 23:03:39
Marcin Pakuła CICERO Z
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 16:33:09
2018-07-03 23:01:08
Patrycja Bińkowska DAKOTA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 25/P/Zwykły Art 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 22:29:35
2018-07-03 21:57:03
Julia Burnos DONAT
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 22:29:15
2018-07-03 21:56:49
Julia Burnos CORJANA P
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 22:28:47
2018-07-03 20:57:28
Olimpia Bembenik NARCOTIN
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 22:28:20
2018-07-03 20:56:28
Olimpia Bembenik CHUCK NORRIS
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 22:00:35
2018-07-03 17:40:53
Michał Tyszko E-COFERTINA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 11:00:37
2018-07-03 17:37:57
Michał Tyszko BIG MAL EH Z
  • 1x 4/P1/Z ocena stylu konia RMK 5 latki
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 18:11:37
2018-07-03 17:36:54
Patrycja Markiewicz DANTE ALIGHIERI
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 18:11:17
2018-07-03 15:15:25
Izabella Kisielowska FOKUS
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 18:11:00
2018-07-03 15:14:57
Marzena Szewczyk SARAGOSS
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 18:10:40
2018-07-03 15:14:17
Dominika Grabowska DOMINACJA ZW
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 18:10:18
2018-07-03 15:13:17
Szymon Bula KENNEDY HIPPICA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 18:09:57
2018-07-03 15:12:51
Katarzyna Bula ERAZM
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 18:09:38
2018-07-03 15:10:36
Anna Badura DELLA ROSA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 17:55:09
2018-07-03 10:34:50
Julia Szychowiak TORNADO
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 11:42:41
2018-07-03 09:46:02
Magdalena Florkiewicz NOMINACJA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 26/N/Zwykły Art 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 22:29:34
2018-07-02 20:54:35
Maciej Kostrzewski KORSYKA HIPPICA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 22:29:09
2018-07-02 20:53:48
Maciej Kostrzewski QUATTRO HIPPICA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 22:28:36
2018-07-02 19:39:40
Alicja Mikicin PRESTIGE
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 19:26:32
2018-07-02 18:50:25
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 19:25:54
2018-07-02 18:49:28
Olga Celska ESCATO
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 16:47:41
2018-07-02 16:14:12
Zuzanna Januszewska IRONIA
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 17/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/CC1/GRAND PRIX o nagrodę Diesel Truck Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
68 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 16:47:25
2018-07-02 16:08:47
Zuzanna Januszewska DEEP PURPLE RED WINE
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
  • 1x 18/L/Z ocena stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
67 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 16:47:06
2018-07-02 14:44:29
Kacper Niewiadomski RUDBEKIA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 16:46:48
2018-07-02 14:43:44
Kacper Niewiadomski CASTELLO BRANCO
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 16:46:31
2018-07-02 13:17:03
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 12:41:28
2018-07-02 11:57:52
Aleksandra Wypchło TILEXA Z
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 12:41:11
2018-07-02 11:57:07
Magdalena Prasek GASKONIA
  • 1x 4/P1/Z ocena stylu konia RMK 5 latki
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 12:40:52
2018-07-02 11:56:19
Magdalena Prasek DROBINKA
  • 1x 5/N1/Z ocena stylu konia RMK 6 latki
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 12:40:29
2018-07-02 11:55:38
Krzysztof Prasek LANDARCO
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 12:40:10
2018-07-02 11:54:54
Krzysztof Prasek CORRADINO
  • 1x 5/N1/Z ocena stylu konia RMK 6 latki
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 12:39:24
2018-07-02 11:54:16
Krzysztof Prasek ATIQUA
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 12:38:55
2018-07-02 11:53:35
Karolina Porzuckowiak NEVER MIND 22
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 12:38:26
2018-07-02 11:52:44
Gabriela Maciaszek CHEKKER W
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 12:38:01
2018-07-02 11:51:52
Anna Korzeniewska CYRKONIA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 12:37:36
2018-07-02 11:21:24
Ewelina Derda HESTRI
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 12:37:07
2018-07-02 11:14:06
Vanessa Nowaczyk ERUDYTA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 12:36:42
2018-07-02 11:12:54
Vanessa Nowaczyk ARAMIS
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 12:36:15
2018-07-02 10:04:37
Maria Gonciarek KARMEN
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 12:35:34
2018-07-02 09:34:57
Maja Synowicz LAZAR
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 23:13:32
2018-07-01 21:06:55
Aleksandra Czerska OREGON
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 23:13:12
2018-07-01 21:06:22
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 23:12:51
2018-07-01 21:05:48
Aleksandra Czerska KARALIUS
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
  • 1x 18/L/Z ocena stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 18:50:04
2018-07-01 13:15:10
Marta Szrajer EMAELA
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
  • 2x 18/L/Z ocena stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
39 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 21:39:18
2018-06-29 11:29:39
Aleksandra Kośnik POWIEW
  • 1x 4/P1/Z ocena stylu konia RMK 5 latki
  • 1x 13/P1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 5 latki
  • 1x 19/N/Z ocena stylu konia Eliminacje do MPMK 5 latki
37 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 08:59:29
2018-06-28 01:30:07
Anna Lemańska HELLANIA
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 08:58:47
2018-06-27 16:12:15
Ewelina Szczepanik COCAINA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 08:58:28
2018-06-27 16:11:24
Ewelina Szczepanik PABLO I
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 17/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/CC1/GRAND PRIX o nagrodę Diesel Truck Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
33 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 08:58:01
2018-06-27 16:10:44
Ewelina Szczepanik CARMEN
  • 1x 4/P1/Z ocena stylu konia RMK 5 latki
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 5 latki
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 18:09:16
2018-06-26 23:42:35
Laura Radziszewska A-CARMEN
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 10:19:38
2018-06-26 22:43:28
Maryia Mikhailava VERNISAGE
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 09:20:35
2018-06-26 18:54:02
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 26/N/Zwykły Art 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 13:27:00
2018-06-26 11:56:48
Damian Ostręga CAYTENDER
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
  • 1x 18/L/Z ocena stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 13:26:43
2018-06-26 11:55:56
Damian Ostręga QUISSINI
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
  • 1x 18/L/Z ocena stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 13:26:25
2018-06-26 11:54:54
Damian Ostręga BARAQUE
  • 1x 4/P1/Z ocena stylu konia RMK 5 latki
  • 1x 13/P1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 5 latki
  • 1x 19/N/Z ocena stylu konia Eliminacje do MPMK 5 latki
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 13:24:19
2018-06-26 11:52:34
Damian Ostręga CONFUSION 2
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 13:23:55
2018-06-26 11:51:56
Damian Ostręga BOCCACCIO
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 22:25:20
2018-06-25 13:33:49
Julia Kozerska GALANT
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 16:46:13
2018-06-25 13:33:05
Antoni Strzałkowski QUIDAM'S DIAMOND
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 21:38:50
2018-06-25 13:32:29
Antoni Strzałkowski GJALT-D
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 16:45:55
2018-06-25 13:31:35
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 22:23:45
2018-06-25 13:31:01
Antoni Strzałkowski BLANT
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 15:37:07
2018-06-25 12:09:29
Adela Örnek CHANTALL VAN DE CALIDRIO
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
  • 1x 18/L/Z ocena stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
18 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 09:53:52
2018-06-23 18:14:02
Maja Synowicz LISA BONA L
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 10:27:55
2018-06-22 15:05:06
Bartłomiej Włodarski NICKY BOY
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 26/N/Zwykły Art 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 14:00:38
2018-06-22 15:03:54
Bartłomiej Włodarski DARTAGO Z
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 14:00:18
2018-06-22 15:03:12
Bartłomiej Włodarski CEVILLA S
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 17/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/CC1/GRAND PRIX o nagrodę Diesel Truck Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 20:40:32
2018-06-20 12:09:57
Olga Mac FARAON
  • 2x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:16:55
2018-06-19 23:11:09
Justyna Żółtowska SAN LUCA V
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 26/N/Zwykły Art 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:16:39
2018-06-19 23:10:34
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 26/N/Zwykły Art 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:16:03
2018-06-19 22:19:53
Maryia Mikhailava FLOWER GIRL
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/P1/Z ocena stylu konia RMK 5 latki
  • 1x 13/P1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 5 latki
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 19/N/Z ocena stylu konia Eliminacje do MPMK 5 latki
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 09:14:11
2018-06-19 22:17:30
Siarhei Kazlou STREISAND
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:14:57
2018-06-19 22:15:02
Siarhei Kazlou HITOKI
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
  • 1x 18/L/Z ocena stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
4 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:14:24
2018-06-19 13:12:31
Barbara Pełka PIRLO
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 11:23:26
2018-06-18 17:42:18
Felix Domański-Kruppa QUINDARIA LAZAR
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/P1/Z ocena stylu konia RMK 5 latki
  • 1x 13/P1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 5 latki
  • 1x 19/N/Z ocena stylu konia Eliminacje do MPMK 5 latki
2 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 11:23:12
2018-06-18 17:41:27
Felix Domański-Kruppa JEFFREY JARDEN
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
  • 1x 18/L/Z ocena stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 11:22:54
2018-06-18 17:40:37
Felix Domański-Kruppa CARMEN S
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamus Asenata KJ Dera Bogdańczowice
S
O018356
2. Anszpergier Dorota KJ HorseProfi
S
0035543
3. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
4. Babiak Filip JKS Elcon Szczecin
2001 (J.)
O034130
10153034
5. Badaszko Justyna SKJ Sopot
S
O007146
6. Badura Anna KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O024424
7. Bąk Sebastian bpk
S
O003232
8. Bald Zuzanna Łódzki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O032676
9. Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
1998 (MJ.)
O012805
10. Biczyk Elzbieta JKS Salio
S
Brak
11. Bińkowska Patrycja Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
1999 (MJ.)
O037752
12. Bugała Agata Stowarzyszenie Jeździeckie Preria Wilkowice
S
O037388
13. Bula Katarzyna KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O026592
14. Bula Szymon KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O031734
15. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
16. Celska Olga SKJ Beckersport
1999 (MJ.)
O026797
17. Chmaj Julia SKJ Horseprofi
2003 (JM.)
O025961
18. Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
S
O044282
19. Ciepliński Wojciech Kielecki Klub Jeździecki
S
O025368
20. Cieślar Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O007486
21. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
22. Daberhut Martha Łódzki klub jeździecki
1997 (MJ.)
brak
23. Derda Ewelina Koniński KJ Sawanna
S
O001961
24. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
25. Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck
S
O028911
26. Ferdyn Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O024774
27. Florkiewicz Magdalena KJ Młynska Struga
S
O002138
28. Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko
1999 (MJ.)
O024587
29. Friedman Maja Bella bpk
2003 (JM.)
O031354
30. Galanciak Roksana St. R&S Stables
2002 (J.)
O038135
31. Gawlińska Marta JKS Salio
S
123456
32. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
33. Gonciarek Maria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2002 (J.)
O031807
10143460
34. Grabowska Dominika KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2002 (J.)
O025688
35. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (J.)
O034398
36. Hejduk Aleksandra JKS Salio
2003 (JM.)
brak
37. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (JM.)
O039284
38. Januchowski Aleksander KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O040001
39. Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2000 (J.)
O013113
40. Jędruch Jakub
41. Juszyńska Julia SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI HORSEPROFI
2000 (J.)
O038680
42. Kadłubowski Aleksander Klub Jeździecki Strzała
S
O003700
10077888
43. Kazlou Siarhei Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O041330
10141245
44. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
1999 (MJ.)
O027312
45. Kmita Arleta Łódzki KJ
S
O000261
46. Korzeniewska Anna Koniński KJ Sawanna
2005 (JM.)
O040031
47. Kośnik Aleksandra Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
S
O001558
48. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
49. Kozakiewicz Paulina Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O033289
50. Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
2001 (J.)
O033177
51. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
52. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (J.)
O026764
10165106
53. Kulawik Anna BPK
2005 (JM.)
Brak
54. Kuszelewska Julia KJ Infernal Team
2000 (J.)
O035585
55. Kuzańska Maria JKS Salio
2002 (J.)
Brak
56. Kuźmińska Małgorzata Łódzki Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
brak
57. Laprus Irena KJ Arabika
S
O019218
58. Lemańska Anna KJ Equest Łąck
2000 (J.)
O034175
59. Lemański Michał Salio
S
O001208
60. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1998 (MJ.)
O020738
61. Lubicka Jowita KI Infernal Team
1999 (MJ.)
O023050
62. Mac Olga Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O003460
63. Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O023727
64. Markiewicz Patrycja Tuszyński KJ Garbówek
2003 (JM.)
O033077
65. Markowska Izabela JKS SALIO
S
brak
66. Martinez Vanessa Klub Jeździecki Zbrosławice
1999 (MJ.)
O031672
67. Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O044192
10034677
68. Mikicin Alicja bkp
2003 (JM.)
O038632
69. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (J.)
O026267
70. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (J.)
O019196
71. Mszyca Marta JKS Hanna
1997 (MJ.)
O022647
72. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin / SJ Piker
2002 (J.)
O029332
73. Nowaczyk Vanessa Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O026451
74. Obórka Jarosław LKJ Gabon Walewice
S
O001114
75. Örnek Adela KJ Wieża Dominów
2001 (J.)
O029339
76. Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno
S
O020977
10077904
77. Pacholczyk Aleksandra Bpk
S
Brak
78. Pakuła Marcin Harmony Club Poznań
S
O003978
79. Pankiewicz Ireneusz BPK (MAZ)
S
O028769
80. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
81. Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
S
O006573
82. Perz Wiktoria bpk
2000 (J.)
O044315
83. Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
2000 (J.)
O027023
84. Polczyk Magdalena KJ Infernal Team
S
O028673
85. Porzuckowiak Karolina bpk
2000 (J.)
O026215
86. Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna
S
O001059
87. Prasek Magdalena Koniński KJ Sawanna
S
O000912
88. Radziszewska Laura Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2001 (J.)
O025646
89. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
90. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (MJ.)
O022475
91. Sendalska Katarzyna KJ Infernal Team
S
O025213
92. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
93. Sordyl Łukasz KJK FABREX
S
O023004
94. Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O041775
95. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
96. Strzechowska Ewa JKS Salio
S
o001653
97. Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O026068
98. Synowicz Maja KJ SO Łąck
2002 (J.)
O030966
99. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
100. Szczepanik Ewelina Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
Brak
101. Szewczyk Marzena KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
brak
102. Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
S
O001889
103. Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O034333
104. Szopa Julia KJ Chrobry Warszawa
2003 (JM.)
O039547
105. Szrajer Marta KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
S
O001883
106. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (J.)
O035565
107. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (JM.)
O042931
108. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
109. Wawrzyniak Pola KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O039971
110. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (J.)
O024273
111. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
112. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
113. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
114. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
115. Wywial Justyna Kjk Fabrex
1997 (MJ.)
Brak
116. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
117. Zajcew Magdalena LKJ Gabon Walewice
2000 (J.)
O022014
118. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
119. Zelek Tomasz JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O004072
120. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
121. Żmijewska Aleksandra Klub Jeździecki Chrobry
2003 (JM.)
brak
122. Zmorek Damian KJ Welt Opypy
S
O022673
123. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
124. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

13

A-CARMEN HOL POL 2008 Klacz siwa F: Colman / Carthago
M: Elisa III / Lancer II
O: Laura Radziszewska
B: Wojciech Kasperski
K014869 DE421000582708
2.

126

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
3.

176

AMBASADOR SP POL 2011 Wałach siwa F: De Quidams / Quidam'S Rubin
M: Ambasada / Dolus
O: Manfred Słodczyk
B: Manfred Słodczyk
K020987 616009540102411
4.

177

APERITIF - POL 2006 Wałach siwa F: -
M: -
O: Aleksandra Kosmol
B: -
-
5.

69

ARAMIS SP POL 2011 Ogier gniada F: Corvallo /
M: Ambrozja /
O: Vanessa Nowaczyk
B: Marek Skąpski
K020651
6.

75

ATIQUA HOL POL 2008 Klacz kasztanowata F: Quantum / Quidam De Revel
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Wojciech Kasperski
B: Wojciech Kasperski
K014899 DE421000008208 104OT00
7.

134

ATLANTA KWPN NLD 2005 Wałach gniada F: Calvados / Uriel
M: Sarina B / Heartbreaker
O: Katarzyna Kuchejda
B: A J. Blankenvoorde
K009234
8.

178

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
O: Dominik Słodczyk
B: Herbert Meyer
K021916 DE431316584509
9.

191

ATTILA OLD DEU 2004 Wałach kasztanowata F: Charity
M: Carthella
O: Wojciech Cieplinski
B: Lewitz Stud
K025923
10.

124

BACHELOR LAD ISH IRL 2008 Wałach gniada F: Ars Vivendi / Acord II
M: Tullahyland Lyllie / Ruffo
O: Klaudia Bulzacka
B:
K018434 372414005064060 104OY54
11.

52

BARAQUE HOL GER 2013 Ogier gniada/169 F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Valetta II / Ephebe For Ever
O: Dr. Andreas Kosicki / Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K024829 DE421000612113
12.

125

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
O: Katarzyna Sendalska
B:
K015557 DE433331040409
13.

209

BEL DE JOUR SP POL 2009 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K022053 616009690142810 105QO56
14.

183

BEN HUR KUC POL 2009 Ogier kasztanowata/kuc:145 F: Rob Roy / Renoir
M: Bajeczka / Mister Man
O: Milena Kowalczyk
B: D. Gronet
K016929 616013640067709
15.

24

BIG MAL EH Z BWP BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Bisq.Balou.vd.Misp./Balou du R
M: Kant.di.Magico/Em.van't Ruyter
O: EH
B: Axel Verloy
K024576 056015Z55768413
16.

50

BLANT OLD POL 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
O: Antoni Strzałkowski
B: Lewitz
K018726 DE418185420109
17.

10

BOCCACCIO HOL POL 2010 Ogier gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
O: Wioletta Kosicka
B: Roma Kosicka
K017329 DE421000147310 105GO04
18.

146

BORA SP POL 2007 Klacz bułana F: Liberatto P / Corofini
M: Bossa / Floren
O: Kazimierz Mordaka
B: Marian Dolata
K013437 POL007610174307 104QF57
19.

204

C-BELLE LUNE J SP POL 2011 Klacz gniada F: Bajou du Rouet
M: Con Cordia J/Con Capitol
O: -
B: Jadwiga Jung
K025754
20.

12

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
O: Adam Sałacki
B: Stefanie Kolthof
K022472 DE441411499709
21.

33

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
O: Paweł Kruszyk
B: Hof Keller
K012665
22.

44

CANSTINA HAN GER 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
O: Justyna Żółtowska
B:
K017813 DE431317000
23.

172

CANTANIS Wielkopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Barros/Riverman
M: Centka/Caretino K
O: Magdalena Ferdyn
B: Jakub Rogacki
K022029 616007610053912
24.

112

CARETANA OLD GER 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Cartoon / Carthago
M: Cha-Cha Z / Caretano 2
O: Edyta Pisarska
B: Gestuet Lewitz
K018588 DE418184014410
25.

163

CARIBOU HOL GER 2012 Wałach siwa F: Cachas / Caretino
M: Zofia I / Contender
O: Joanna Rosicka-Tyszko
B: Niemcy
K024574 DE421000206612
26.

38

CARMEN S Niem. Sport. POL 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Luna Llena / Landprinz I
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K020255 DE456570217309
27.

56

CARMEN VRS SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023061 616009591003312
28.

156

CARRERAS HAN GER 2010 Ogier kara F: Cloney/Contender
M: Fortissimo/For Pleasure
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K016556 DE431312317110
29.

82

CASTELLO BRANCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Casin
M: Prunelka
O: Marek Niewiadomski
B: Hinrich Klosse
111
30.

54

CAYTENDER HOL GER 2014 Ogier siwa/169 F: Cayado / Clearway
M: Verona XII / Contender
O: Dr. Andreas Kosicki / Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K024828 DE421000547914
31.

168

CEJLON SP POL 2004 Ogier siwa F: Castilio
M: Centina
O: Jacek Maciak
B: -
K015492
32.

47

CEVILLA S SP POL 2009 Klacz gniada F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centina S / Grand De La Cour
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K018082 616009520043209
33.

120

CHACCO PERFECT S Niem. Sport. POL 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Georgina Plus-S / Louis
O: Mirosława Mszyca
B: Zbigniew Szumlakowski
K019273 DE455879011009
34.

222

CHANEL SP POL 2006 Klacz gniada F: Landor
M: Charyzma
O: Jacek Gaczkowski
B: Izabela Cwik
brak
35.

6

CHANTALL VAN DE CALIDRIO MEKL. GER 2014 Wałach siwa F: Calidrio
M: Haptstutbuch Gitana
O: Adela Örnek
B: Jurgen Oggerman
K025006 DE427270209514
36.

73

CHEKKER W SP POL 2005 Wałach gniada F: Grandie / Garantie
M: Chałtura / Jurand
O: Konrad Maciaszek
B: Rinaldo Kiecoń
K010381 616009680027505
37.

143

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
O: Kazimierz Mordaka
B: Staniek Diter
K020116 616009540097410
38.

100

CHUCK NORRIS HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Carrico / Catoki
M: Gerona / Gloster
O: Olimpia Bembenik
B:
K021321 DE431316780311 105IK30
39.

215

CIA MALICA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
O: Rafał Janiszewski
B:
K016875 DE421000423009
40.

104

CICERO Z Z BEL 2010 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K023250
41.

175

CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z ZANG BEL 2002 Ogier gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Volage De Choisy / Jalisco B
O: Adam Ciechański
B: Maria Ghysens-Vanlangenaeker
K009530 Z528002 103FH55
42.

58

COCAINA VRS SP POL 2011 Klacz kara F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023062 616009590267611
43.

115

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2008 Wałach ciemnogniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
O: Paulina Kozakiewicz
B: Petter Bastilians
K020473 056015Z55668508
44.

140

COMPASS WESTF POL 2008 Wałach gniada/174 F: Cavalier (Mister) / Maykel
M: La Bonne II / Landstreicher
O: Filip Babiak
B: Szymon John
K018852 DE441411363708 105RF24
45.

159

CONFLIKT - POL 2010 Wałach siwa F: -
M: -
O: -
B: -
Brak
46.

184

CONFUSION 2 HOL GER 2009 Ogier gniada/170 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Una Bella II / Contender
O: Dr. Andreas Kosicki
B: Dr. Andreas Kosicki
K015614 DE421000403709 104MD44
47.

142

CONTENDRO WORLD WESTF POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Rubina/ Rotspon
O: Elżbieta Mallert
B: Elżbieta Mallert
K020219
48.

106

CONTENDROS Holsztyńska POL 2008 Ogier gniada F: contender
M: libertina
O: Roman Siwek
B: roman siwek
104BT46
49.

135

CONTENTO WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calido / Cantus
M: Jung Laissez Faire / For Pleasure
O: Nowostyl Mirosław Sordyl
B: Montis Sp. z o. o.
K018339 DE441411589710
50.

113

CONTESSA II HAN GER 2008 Klacz gniada/166 F: Contendro I / Contendor
M: Azalee / Azarro
O: Aleksandra Sus
B: SK Ciekocinko
K013736 DE431310211708
51.

107

CONTINIA MEKL GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Continue / Contender
M: Diana / Duros 3471
O: Roman Siwek
B:
K012128 DE427270058108 104UJ40
52.

102

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Julia Burnos
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
53.

166

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
54.

76

CORRADINO HOL GER 2012 Wałach gniada F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Nikita VII / Libertino I
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Bernhard Hobe
K022657 DE421000013712
55.

72

CYRKONIA SP POL 2002 Klacz gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Cyranka / Cavalliero
O: Krzysztof Prasek
B: SK Nowielice
K006997 POL009640024802
56.

205

CZAR SP POL 2005 Ogier siwa F: Carry Son / Carry
M: Czumka / Carewicz I
O: Arleta Kmita
B: SK Racot
K013087 POL009610208105
57.

148

DA VINCI SP POL 2005 Ogier siwa F: Corde / Cor De La Bryere
M: Drosella / Drosselklang II
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K009374 POL009590064005 103AQ85
58.

26

DAKOTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/160 F: Salazar
M: Debra
O: Patrycja Bińkowska
B: Jerzy Bąk
K015388 009 59 00326 07
59.

167

DALANDA Z Zanger. BEL 2002 Klacz kasztanowata F: Dutch Capitol / Capitol
M: Calanda / Cor De La Bryere
O: Zdzisław Wojtera
B: -
K009375 Z626602
60.

99

DANTE ALIGHIERI SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Cassilio
M: Demeter / Czarownik
O: Grutza Gerard
B: Grutza Gerard
K022194
61.

195

DARING QUEEN HOL POL 2011 Klacz siwa F: Cassini I / Capitol I
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
O: Roma Kosicka
B: Roma Kosicka
K019579 DE421000691211
62.

229

DARLING JUNIOR ukr.wierzch. 2011 ogier gniada F: Pean
M: Daugare
O:
B:
K026104 703368
63.

48

DARTAGO Z ZANG POL 2010 Wałach gniada F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: C. Fabrina Z / Crown Z
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K017199 056015Z55795310
64.

85

DEEP PURPLE RED WINE OS POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Iceman De Muze /
M: Delight / Clearway
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K024740 DE418185561114
65.

128

DELI SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Landos II
M: Dumka / Makam
O: Paweł Kuszelewski
B: -
K016300
66.

93

DELLA ROSA Holsztyn DEU 2011 Klacz gniada F: CANNAVAROS / CASSINI I
M: SIEN LADY / COMICS
O: Jan Badura
B: Aholeinen Erja
K018512
67.

206

DENIS Typ Szlachetny POL 2008 Wałach gniada F: NIELS
M: DOZKA
O: PIOTR JUSZYŃSKI
B: MIROSŁAW GORDON
BRAK
68.

144

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado
M: Hanna Obolensky M
O: Marcin Wolski
B: Xxxxxxx
DE433331014513 DE 433331014513
69.

154

DIEGO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Wieland
M: Dolores
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K012119
70.

133

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O: Anita Wawrzyniak
B:
K015243 DE418180155809 104WI94
71.

96

DOMINACJA ZW Wielkopolska POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Desant
M: Denisa
O: Marek Grabowski
B: Zdebel Wojciech
K018626
72.

103

DONAT SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Dąbrówka / Romualdo
O: Julia Burnos
B: Leszek Pilarski
K018422 POL009540174307
73.

179

DRAKO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Delavita / Chicago I Z
O: Maria Czuchryta i Manfred Słodczyk
B: Maria Czuchryta
K021627 616009670014912
74.

78

DROBINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quadimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: V Danneline / Vigaro
O: Magdalena Prasek
B: KS Nad Wigrami
K021566 616009510343712
75.

123

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Salih Barlas
B:
K017712 DE418180634810
76.

188

DUETTE B. KWPN POL 2008 Klacz gniada F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
O: Aliaksandr Sarachau
B: M. J. Nieberg
K020618 528003000806859
77.

197

E-COFERTINA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
O: Roma Kosicka
B: Hodowla Koni Holsztyńskich Kosiccy Róża
K025445 DE421000600613
78.

225

EASY MK SP POL 2013 Klacz gniada F: RASH
M: ECHEVERIA
O: Dorota Anszpergier
B: Marek Kucharski
brak
79.

210

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Wnning Girl / Indorado
O: Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
B: Tina Mc Dermott
K023908 528003200912983 105GB16
80.

63

EMAELA SP POL 2014 Klacz gniada F: MESSENGER
M: EMARILLA
O: MARTA SZRAJER
B: SK JANÓW PODLASKI
BRAK 616009580271514
81.

194

ENJOY BLUE DAIMOND KWPN NED 2009 Wałach kasztanowata F: Mr. Blue / Couperus
M: Maraminka / Indoctro
O: Klaudia Siarkiewicz
B:
K015172 528003200907390 104GY62
82.

157

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549 104TJ00
83.

94

ERAZM Małopolska POL 2014 Wałach gniada F: Bre Gun
M: Enigma
O: Katarzyna Bula
B: Jacek Soska
brak - w trakcie rejestracji 616006570147214
84.

190

ERMONA SP POL 2005 Klacz gniada F: Erebus
M: Inbra / Faust Z
O: Anna Bald
B: Witold Bieniek
K010113 616009590070805
85.

70

ERUDYTA SP POL 2006 Wałach siwa F: Erebus / Contender
M: Equesta Chariee SJ / Kwartet
O: Vanessa Nowaczyk
B: Zygmunt Kutnik
K017219 POL009540017406
86.

87

ESCATO HAN POL 2004 Wałach kara/169 F: Escudo I / Espri
M: Dakita / Dorian
O: Jarosław Celski
B: Dariusz Michalak
K008698 DE431317013204 102YH53
87.

162

EUFRAT SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Dresk
M: Euterpe
O: Agata Bugała
B: SK Kalników
LKRWZJ/1454/18 POL009630256806
88.

81

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
O: Anna Lipińska
B:
K020403 528003201006544
89.

46

FARAON SP POL 2004 Wałach F: Marino
M: Falabella
O: Urszula Beck
B:
K014814
90.

158

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
O: Aleksandra Zaręba
B: Hendrix Stal
K018380 528003201011252 105BA09
91.

43

FLOWER GIRL HOL POL 2013 Klacz siwa/160 F: Hickstead / Hamlet
M: Vernisage / Catoki
O: Michał Szadkowski
B: Michał Szadkowski
K024856 DE421000601013
92.

151

FOEGANDRA KWPN NED 2010 Klacz gniada/178 F: Carambole
M: Voegandra
O: Zdzisław Wojtera
B: Holandia
K1232632 K022589
93.

98

FOKUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama
M: Feola
O: Kisielewska
B: SK Nowielice
K018645 616009640024810
94.

34

FUNKY FILLY VM KWPN NED 2010 Klacz gniada/172 F: Cleano / Capitol I
M: Bueleen VM / Collin L
O: KJ Złoty Rubin
B: J. Van Meever
K021527 528003201009728
95.

51

GALANT KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Querly-Elvis
M: Rosette C
O: Strzałkowski Dinks
B: Derikx
K024822
96.

79

GASKONIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Gafa / Faust Z
O: Magdalena Prasek
B: SK Nad Wigrami
K023431 616009510253813
97.

138

GERRY GREY Hanowerska DEU 2012 Wałach siwa F: Grey Top
M: Stella
O: Aleksander Kadłubowski
B: Horst Seide
K024212
98.

228

GINARETTI H KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada F: Andretti /
M: Historie / Belisar
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: H. Van De Heuvel
K023910 52800321106486
99.

110

GIO SW Z Zangerscheide POL 2014 Ogier gniada F: Glasgow
M: Cedanga SW
O: Marek Romanowski
B: ...
K026109
100.

231

GLORIA hol. GER 2014 klacz gniada F: CASSKENI II / CASSINI II
M: VELTIN / ASKANO
O: Stadnina Koni Bielin Spzo
B: Stadnina Koni Bielin Spzo
K025426 DE42100522514
101.

145

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
102.

161

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
O: Narcyz Perz
B: Krzysztof Pałyska
K010158 POL009600186203
103.

141

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
O:
B: J. Vrenken
K020804 528003201101450 105PS28
104.

59

HELLANIA WESTF GER 2006 Klacz siwa/172 F: Corde Star / Cor De La Bryere
M: Hellana / Cavalliero
O: Cezary Lemański
B: Marek Romanowski
K013064 DE441411901906
105.

71

HESTRI HAN GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Cantos / Contender
M: Vestri / Kroongraaf
O: Ewelina Derda
B: P. Pool
K021911 528003201204689
106.

88

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
107.

42

HITOKI HOL POL 2014 Ogier siwa F: Hickstead / Hamlet
M: Vernisage / Catoki
O: Michał Szadkowski
B: Michał Szadkowski
-
108.

182

HOPPER KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Carrera / Larino
M: Assivona / Numero Uno
O: Milena Kowalczyk
B: Heemskerk
K021845 528003201206972
109.

196

HOUSTON QUALITY Z Zangersheide BEL 2014 Ogier ciemnogniada F: Heartbreaker
M: K-Quitana
O: Wanda Szmyt
B: Quality Stud
Brak
110.

218

I SPY KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Bustique
M: Favoritas
O: Paul Hendrix
B: Paul Hendrix
brak
111.

219

INFINITY KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Bustique / Indoctro
M: Ultimee / Iroko
O: Paul Hendrix
B: Paul Hendrix
K024543 528003201304002
112.

192

INIEK KWPN NLD 2013 Wałach siwa F: Cardento
M: Vaniki
O: Tomasz Zelek
B: VDL Stud
K024631
113.

224

INMORTAL Rheinlander DEU 2012 Wałach siwa F: Cornet's / Cornet Obolensky
M: Contana / Contender
O: Piotr Strzałkowski
B: Marc Boes
K022541 DE443435288412
114.

86

IRONIA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Inpiration / Incolor
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata Siergiej
K017976 DE418181686210 105RM16
115.

118

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
K018903 616009580593111
116.

199

ISABEAU KWPN NED 2013 Klacz gniada F: Andiamo
M: Landgrafin
O: Łukasz Appel
B: E. Berkhof Paarden BV
Brak
117.

221

JACKSON PAULOWNA KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Numero Uno
M: Carthago
O: Stal Hendrix
B: Paulowna
brak
118.

217

JAGIENKA Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
O: Andrzej Gos
B: Zdzisław Śniegucki
K023715 013670006908
119.

211

JAMAL VAN ORTI BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/168 F: Toulon / Heartbreaker
M: Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
O: GR Łukasz Wyszkowski
B: Johan Van Oost
K018394 056002W00293017
120.

39

JEFFREY JARDEN KWPN NED 2014 Ogier ciemnogniada F: Bustique
M: E-Tanagra / Warrant
O: -
B: Holandia
K025192
121.

227

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
122.

216

KAJUS WLKP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Chellano's Boy DZ
M: Kalifornia
O: Marika Malinowska
B: Marcin Liszkowski
Brak
123.

64

KARALIUS TRAK LTU 2014 Wałach kasztanowata F: Gluosnis / Gerodot
M: Karuna / Elektronas
O: Aleksandra Czerska
B:
K024660 030620
124.

68

KARMEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Bolero de ravel
M: Kanasta
O: Maria Gonciarek
B: Krzysztof Walicki
K016777
125.

95

KENNEDY HIPPICA OLD. POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Kannan
M: La Silla
O: Jerzy Pandel
B: Zbigniew Kostrzewski
K022230
126.

165

KENTUCKY'S PICOBELLO BWP BEL 2010 Ogier siwa F: Mr Blue / Couperus
M: Copy Picobello Z / Carthago Z
O: Joanna Rosicka-Tyszko
B: Picobello Stables
K017899 056002W00296046 105BN41
127.

122

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: SK Widzów
K015556 616009540044809
128.

108

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
O: Samanta Forlini
B: Andrzej Herrmann
K014782 DE441411900208 104ZU72
129.

214

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
130.

91

KORSYKA HIPPICA OS POL 2013 Klacz gniada F: Kannan
M: Stavolta Hippica
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K025863
131.

121

KUADLINO Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Kalina
O: Generoforma sp.z o.o.
B: Agnieszka Suchorzewska
K022672
132.

109

LADY PEZI OLD GER 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
O: Andrzej Weremczuk
B: Werner Brand-Kruth
K023915 DE418180215613
133.

77

LANDARCO HOL GER 2010 Wałach gniada F: Lantino / Landos
M: Sentenz / Parco
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: Paul Sprehe
K018222 DE421000521810
134.

67

LAZAR Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada F: Agar
M: Liba
O: .
B: Korona Tomasz
K
135.

193

LEGROS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Van Gogh
M: Lizystrata L
O: Wojciech Cieplinski
B: Wojciech Cieplinski
K026032
136.

181

LIDER Małopolska POL 2012 Wałach gniada/169 F: Efekt
M: Lusi
O: Żaneta Martinez
B: Kołcon Marek
brak 616 006 58 02404 12
137.

49

LISA BONA L WESTF GER 2005 Klacz gniada F: Lissabon/Lordanos
M: Anneliese/Avocado
O: Maja Synowicz
B: Karl-Heinz Funke
K010073 DE441410947605
138.

32

LIZA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/167 F: Stillos
M: LaCruza
O: Joanna Pierzchała
B: Lublin
Brak
139.

147

LOTOS MŁP POL 2013 Ogier gniada F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
O: Jacek Maciak
B: SK Walewice
K023828 616006591044713
140.

65

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608 105LR04
141.

153

MARCO POLO HOL POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Mylord Cartago
M: Elgra
O: Zdzisław Wojtera
B: Kosicki
K1232632
142.

169

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
143.

116

MIDNIGHT STAR BWP POL 2012 Klacz gniada F: Scendix / Stakkato
M: Bodeste I / Feridoon
O: Paulina Kozakiewicz
B: Tom Lievens
K022980 056002W00300749
144.

84

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
O: Piotr Strzałkowski
B: Erik De Wispelaere
K022027 056002W00301556
145.

101

NARCOTIN HOL GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Nekton / Nimmerdor
M: V-Arcadia / Askari
O: Wiktoria Bembenik
B:
K018051 DE421000354009 104XW24
146.

200

NECANTO LSH Holsztyn POL 2012 Ogier gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Zita VIII / Canto
O: Joanna Lehmann
B: Pries Karl-Heinrich
K024873 DE421000194312
147.

150

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707 103ZL60
148.

74

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Chantana / Legaat
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: Bolscher
K018835 5280030412585 103HD85
149.

62

NICKY BOY SP POL 2011 Wałach gniada F: Johny Boy II / Dolar Du Murrier
M: Nistria S / Grand De La Cour
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K019158 616009520030911
150.

152

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508 104MB64
151.

208

NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP POL 2013 Wałach gniada F: EMERALD VAN'T RUYTERSHOF
M: GIRONDELLE DE QUIBERON
O: EUROHORSE
B: FREDERICK ENGELS
K024575
152.

174

NIWAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Vandamme
M: Nimfa
O: Magdalena Ferdyn
B: Dariusz Mantaj
brak 616009610123811
153.

92

NOMINACJA SP POL 07032007 Klacz gniada F: Landor/
M: Nastia
O: Magdalena Florkiewicz
B: Cwi Izabela i Marcin
K017079 POl009520014707
154.

207

OKAZ Typ Szlachetny POL 2008 Wałach kasztanowata/175 cm F: Konig Sobieski
M: Olimpia
O: Irena Laprus
B: Ryszard Michał Kowalik
K020833 POL 999 67 00680 08
155.

66

OREGON SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Flinston Van Den Bisschop / Arizona / Utrillo Van De Heffinck
M: Ornelia / Royal Court
O: Aleksandra Czerska
B: SK Nad Wigrami
K024661 616009510343212
156.

57

PABLO I OLD GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
O: Anna Michalak
B:
K008687 DE433330321904 102XR90
157.

226

PEDRO WLKP POL 2011 Wałach gniada F: GUFFI / GRANDEUR
M: POEZJA / PERSONA
O: Radosław Hejduk
B: Justyna Brzozowska - Wiśniewska
brak 616007520036811
158.

129

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
O: Nina Milczarek
B: Aneta Ostrowska
K020801 616009590104512
159.

155

PICCOLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015893
160.

41

PIRLO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Air Dream / Aircraft
O: Barbara Pełka
B: Krzysztof Tyszko
K010300 DE431310034005
161.

201

POETIN WESTF GER 2008 Klacz gniada F: Piano II / Pilot
M: Falkenhof`s Lady Paradox / Landstreicher
O: Jan Cieślar
B:
K014177 DE441410972208
162.

61

POWIEW TRAK POL 2013 Ogier kara F: Czar / Lwów
M: Prowansja / Gluosnis
O: Marcin Olszowski
B: Marek Przeczewski
K024107 POL732010070913
163.

89

PRESTIGE SP POL 2009 Ogier siwa/163 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Pretty Woman / Gracieux
O: Anna Choynowska
B: Jan Szpak
K015239 616009640101009 105MP24
164.

90

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 Wałach gniada F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Hippica / Heartbreaker
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K020970 DE418182536311
165.

149

QUICK SIGHTED Oldenburska GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam's Rubin
M: Kira Luna
O: Piotr Wiese
B: Niemcy
K009766
166.

9

QUIDAM'S DIAMOND OLD GER 2008 Ogier F: Quidam's Rubin
M: Diana
O: Strzałkowski Piotr
B: -
K011661
167.

230

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
O: Jakub Kubiak
B: Jessen Frank
K014795 DE421000369903
168.

40

QUINDARIA LAZAR OLD POL 2013 Klacz gniada F: Quinto de B / Quinar
M: Carmen S / Cancoon
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K024951 DE433331730313
169.

53

QUISSINI HOL POL 2014 Ogier gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Catolica / Cassini I
O: Wioletta Kosicka
B: Dr Andreas Kosicki
K025413 DE421000402514
170.

212

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Landos
M: Rabella (CORRERO)
O: GR Łukasz Wyszkowski
B: W. Polowczyk
12789
171.

139

RAPSODIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Maaik / Eguador
M: Rakuza / Lombardo
O: Asenata Adamus
B: Stanisław Grygier
K018649 616009610042511
172.

171

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
K017788 616009590268009
173.

180

ROWITTO SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Rosita / Top Gun
O: Jakub Jędruch
B: SK Prudnik
K016387 616009690072010
174.

203

ROXY Czeski Gorącokrwisty CZE 2007 Klacz F: Rock'n Roll
M: Cita
O: Aleksandra Kościelna
B: -
K017426
175.

83

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Faust Z
M: Bella
O: Marek Niewiadomski
B: Stado ogierów boguslawice
1111
176.

185

SAMURAI SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Armitage
M: Sevilla
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K235476
177.

45

SAN LUCA V SP POL 2009 Klacz siwa F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Sparta V / Spartakus
O: Justyna Żółtowska
B: Zbigniew Koperski
K016830 POL009660216409
178.

97

SARAGOSS SP POL 2012 Wałach kara F: Bockman's Looping
M: Saragossa
O: Andrzej Szewczyk
B: stadnina koni w Udorzu
brak 616009540020212
179.

131

SHAKIRA 440 OS GER 2009 Klacz kasztanowata F: Conthargos / Converter
M: Stakkira / Stakkato
O: Aniela Szlufik
B: Gestuet Lewitz
K023707 DE418184096109 104QN91
180.

136

STELINUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Stella / El Bundy
O: Łukasz Sordyl
B: SK Racot
K023945 616009610116311
181.

3

STREISAND OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Stakkato / Spartan
M: Silhouette / Silvio I
O: Michał Szadkowski
B: John Gillen
K018760 DE433331766110
182.

189

SULTAN OF SWING SP POL 2012 Wałach siwa F: Wieland
M: Samira
O: Jaroslav Daberhut
B: Dylewska Agata
brak 616009590122412
183.

213

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
184.

173

TEXAS Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/156 F: Jaszczur
M: Tajga
O: Ilona Szabała
B: Bernard Rajmund
Brak 616999690072613
185.

80

TILEXA Z ZANG POL 2007 Klacz gniada F: Tjungske / Carthago Z
M: Lexa / Fedor
O: Joanna Wypchło
B:
K012639 Z550107
186.

132

TISSOT SP POL 2004 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Głoskowski
B:
K010646 POL999611517904
187.

137

TITAN 12 KWPN POL 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
O: Patrycja Żachowska
B: PJM Smith
K022421 528003000712487 105XI88
188.

23

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / nn
O: Julia Szychowiak
B: Jakub Krzyżosiak
K022478 616009670124711
189.

130

TOYOTA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Talwara / Loxley
O: Magdalena Polczyk
B:
K025142 61600951039511
190.

111

TYCJAN SP POL 2014 Wałach gniada F: Almanzor L
M: Temida
O: Marek Romanowski
B: Marek Romanowski
K026110
191.

119

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechoński
K012028 POL009580333708 104QP07
192.

114

UNI-HAPPY DU PACHIS BWP BEL 2004 Klacz kasztanowata F: Organo Sitte
M: Operette Du Pachis
O: Andrzej Weremczuk
B: Monsieur Michel Simon
K023693
193.

202

V-STAR D’IVE Z Zangersheide BEL 2014 Ogier gniada F: Vigo D’Arsouilles
M: True Star D’Ive
O: Wanda Szmyt
B: Eeckhout Van Isabelle
Brak
194.

55

VERNISAGE HOL GER 2005 Klacz siwa F: Catoki / Cambridge
M: Marty / Cor de la Bryere
O: Michał Szadkowski
B: Peter Boege
K024748 DE421000149705
195.

117

WIKTORIA MAL POL 2003 Klacz siwa F: Lumpi
M: Wiki
O: Justyna Wywial
B: T.Czajka
Brak
196.

164

ZEGNO D'IVE Z Zangersheide POL 2014 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Quilana D'ive Z
O: Agnieszka Nowak
B: holandia
brak
197.

220

ZEPP Z ZANG NED 2011 Wałach ciemnogniada F: Zandor Z / Zeus
M: Susy Gold / Lux
O: Stal Hendrix
B: Paul Hendrix
K023023 056015Z55646711
198.

198

ZINA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Kaliniec
M: Zyrikana
O: Ewa Strzechowska
B: Paweł Strzechowski
k019916
Rider Club
Competition
Prize
Appel Łukasz Dom Koni Lazar
650
300
1000
SUM:
1950.00
Badaszko Justyna SKJ Sopot
300
150
SUM:
450.00
Bąk Sebastian bpk
20
250
SUM:
270.00
Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
15
100
SUM:
115.00
Bińkowska Patrycja Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
250
SUM:
250.00
Celska Olga SKJ Beckersport
100
100
SUM:
200.00
Cieślar Julia St. KS KJK Szary Michałowice
100
600
50
1800
SUM:
2550.00
Derda Ewelina Koniński KJ Sawanna
25
SUM:
25.00
Dołhun Jakub KJ Infernal Team
150
SUM:
150.00
Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck
150
SUM:
150.00
Ferdyn Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice
15
200
SUM:
215.00
Florkiewicz Magdalena KJ Młynska Struga
25
100
SUM:
125.00
Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko
20
300
1000
SUM:
1320.00
Friedman Maja Bella bpk
200
SUM:
200.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
1000
100
100
1500
SUM:
2700.00
Gonciarek Maria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
600
50
SUM:
650.00
Grzesiek Paula KJ Infernal Team
150
100
SUM:
250.00
Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
100
SUM:
100.00
Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
600
1200
400
SUM:
2200.00
Jędruch Jakub
50
SUM:
50.00
Kadłubowski Aleksander Klub Jeździecki Strzała
25
SUM:
25.00
Kazlou Siarhei Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
20
500
SUM:
520.00
Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
150
SUM:
150.00
Kmita Arleta Łódzki KJ
50
SUM:
50.00
Korzeniewska Anna Koniński KJ Sawanna
50
50
150
SUM:
250.00
Kośnik Aleksandra Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
150
SUM:
150.00
Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
15
400
SUM:
415.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
200
250
SUM:
450.00
Lemański Michał Salio
150
SUM:
150.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
650
SUM:
650.00
Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
50
SUM:
50.00
Markiewicz Patrycja Tuszyński KJ Garbówek
25
SUM:
25.00
Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
800
SUM:
800.00
Mikicin Alicja bkp
50
100
SUM:
150.00
Milczarek Nina KJ Infernal Team
300
SUM:
300.00
Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
300
25
50
100
400
SUM:
875.00
Mszyca Marta JKS Hanna
300
SUM:
300.00
Niewiadomski Kacper WKJ Lublin / SJ Piker
700
50
SUM:
750.00
Obórka Jarosław LKJ Gabon Walewice
150
SUM:
150.00
Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno
400
150
600
100
SUM:
1250.00
Pakuła Marcin Harmony Club Poznań
100
1000
20
450
1100
SUM:
2670.00
Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
200
SUM:
200.00
Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
200
1400
SUM:
1600.00
Porzuckowiak Karolina bpk
50
150
SUM:
200.00
Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna
150
5000
SUM:
5150.00
Prasek Magdalena Koniński KJ Sawanna
25
50
20
300
SUM:
395.00
Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
450
1000
2500
SUM:
3950.00
Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
450
150
300
400
1200
600
SUM:
3100.00
Sordyl Łukasz KJK FABREX
50
SUM:
50.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
200
1000
3500
50
100
25
SUM:
4875.00
Strzechowska Ewa JKS Salio
100
SUM:
100.00
Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
20
400
SUM:
420.00
Szczepanik Ewelina Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
20
SUM:
20.00
Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
150
SUM:
150.00
Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
100
25
150
200
SUM:
475.00
Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
100
SUM:
100.00
Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
25
SUM:
25.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
800
200
50
50
50
25
SUM:
1175.00
Wawrzyniak Pola KJ Infernal Team
50
SUM:
50.00
Weremczuk Szymon WKJ Lublin
450
SUM:
450.00
Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
300
100
150
50
25
100
SUM:
725.00
Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
15
400
SUM:
415.00
Wypchło Aleksandra bpk
50
SUM:
50.00
Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
100
SUM:
100.00
Zmorek Damian KJ Welt Opypy
100
100
100
50
SUM:
350.00
Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
50
25
100
SUM:
175.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamus Asenata
KJ Dera Bogdańczowice
RAPSODIA (139)
2018-07-13
1
2018-07-13
34
2018-07-14
1
2018-07-14
22
2018-07-15
9
Anszpergier Dorota
KJ HorseProfi
EASY MK (225)
2018-07-13
1
2018-07-13
33
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
2018-07-13
1
650
2018-07-14
5
300
2018-07-15
9
2018-07-13
1
2018-07-14
1
2018-07-15
1
ISABEAU (199)
2018-07-13
21
2018-07-13
1
2018-07-14
1
2018-07-15
1
1000
2018-07-13
1
2018-07-14
8
2018-07-15
8
Babiak Filip
JKS Elcon Szczecin
COMPASS (140)
2018-07-13
43
2018-07-13
17
2018-07-14
9
2018-07-15
21
GUSTIQUE (141)
2018-07-13
21
2018-07-13
18
2018-07-14
10
2018-07-15
16
Badaszko Justyna
SKJ Sopot
2018-07-13
3
300
2018-07-13
6
150
2018-07-14
18
2018-07-15
11
Badura Anna
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2018-07-13
28
2018-07-13
19
2018-07-14
20
2018-07-14
22
2018-07-15
26
Bąk Sebastian
bpk
EL CAPONE (210)
2018-07-13
39
2018-07-13
15
2018-07-14
11
20
2018-07-14
25
2018-07-15
2018-07-13
36
2018-07-13
37
2018-07-14
31
2018-07-15
2018-07-13
1
250
2018-07-13
28
2018-07-14
9
2018-07-14
28
2018-07-15
Bald Zuzanna
Łódzki Klub Jeździecki
ERMONA (190)
2018-07-13
49
2018-07-13
1
Bembenik Olimpia
JKS Przybyszewo
2018-07-13
2018-07-13
18
2018-07-14
16
2018-07-14
2018-07-15
10
NARCOTIN (101)
2018-07-13
9
15
2018-07-14
7
100
2018-07-15
18
Biczyk Elzbieta
JKS Salio
LIZA (32)
2018-07-13
2018-07-15
Bińkowska Patrycja
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
DAKOTA (26)
2018-07-13
36
2018-07-14
32
2018-07-13
1
2018-07-14
1
250
2018-07-15
2018-07-15
2018-07-15
15
Bugała Agata
Stowarzyszenie Jeździeckie Preria Wilkowice
EUFRAT (162)
2018-07-15
1
Bula Katarzyna
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
ERAZM (94)
2018-07-13
64
2018-07-13
33
2018-07-14
36
2018-07-14
1
2018-07-15
1
Bula Szymon
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2018-07-13
2018-07-13
66
2018-07-14
36
2018-07-14
25
2018-07-15
1
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
CORJANA P (102)
2018-07-13
23
2018-07-14
27
DONAT (103)
2018-07-13
25
2018-07-14
18
2018-07-15
20
Celska Olga
SKJ Beckersport
ESCATO (87)
2018-07-15
HIP HOP (88)
2018-07-13
31
2018-07-13
7
100
2018-07-14
36
2018-07-14
31
2018-07-15
7
100
Chmaj Julia
SKJ Horseprofi
JUTRZENKA (227)
2018-07-14
1
2018-07-14
17
2018-07-15
2018-07-15
14
2018-07-15
Ciechański Adam
CSJ Equestro Łódź
2018-07-13
9
2018-07-13
25
2018-07-14
18
2018-07-14
24
Ciepliński Wojciech
Kielecki Klub Jeździecki
ATTILA (191)
2018-07-13
2018-07-13
Cieślar Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
POETIN (201)
2018-07-13
4
100
2018-07-13
25
2018-07-14
3
600
2018-07-15
13
ROXY (203)
2018-07-13
23
2018-07-13
8
50
2018-07-14
41
2018-07-14
17
2018-07-15
1
1800
2018-07-13
1
2018-07-13
31
2018-07-15
1
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
2018-07-13
50
2018-07-13
30
2018-07-14
10
2018-07-15
2018-07-14
36
MAGNUS (65)
2018-07-13
42
2018-07-13
35
2018-07-14
39
2018-07-14
2018-07-15
19
OREGON (66)
2018-07-13
67
2018-07-13
50
2018-07-14
49
2018-07-14
25
2018-07-15
13
Daberhut Martha
Łódzki klub jeździecki
2018-07-14
2018-07-14
44
2018-07-15
1
Derda Ewelina
Koniński KJ Sawanna
HESTRI (71)
2018-07-14
1
2018-07-14
7
25
2018-07-15
17
Dołhun Jakub
KJ Infernal Team
KOLA (122)
2018-07-13
1
2018-07-13
15
2018-07-14
15
2018-07-14
2
150
2018-07-15
11
Domański-Kruppa Felix
KJ SO Łąck
2018-07-13
2018-07-13
16
2018-07-14
29
2018-07-15
15
2018-07-13
2018-07-14
12
2018-07-15
2
2018-07-13
2018-07-13
9
2018-07-15
9
2018-07-14
4
2018-07-15
150
Ferdyn Magdalena
Klub Jeździecki Zbrosławice
CANTANIS (172)
2018-07-13
7
2018-07-13
10
15
2018-07-14
33
2018-07-15
6
200
2018-07-14
15
Florkiewicz Magdalena
KJ Młynska Struga
2018-07-13
5
25
2018-07-13
4
100
2018-07-14
16
2018-07-14
19
2018-07-15
10
Forlini Samanta
Fundacja KJ Zbyszko
KONTENDRO (108)
2018-07-13
9
20
2018-07-13
4
300
2018-07-14
2
1000
2018-07-15
18
Friedman Maja Bella
bpk
2018-07-13
1
200
2018-07-13
14
JAGIENKA (217)
2018-07-13
1
2018-07-13
1
2018-07-14
1
2018-07-14
1
Galanciak Roksana
St. R&S Stables
KORD (214)
2018-07-13
50
2018-07-13
1
2018-07-14
25
2018-07-14
36
2018-07-15
13
Gawlińska Marta
JKS Salio
2018-07-13
33
2018-07-14
13
2018-07-15
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
DUCATI (123)
2018-07-13
13
2018-07-14
1
1000
2018-07-15
8
100
2018-07-13
8
100
2018-07-14
19
2018-07-15
4
1500
BED BOY (125)
2018-07-13
1
2018-07-13
1
Gonciarek Maria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
KARMEN (68)
2018-07-13
38
2018-07-13
15
2018-07-14
38
2018-07-15
3
600
2018-07-14
8
50
Grabowska Dominika
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2018-07-13
50
2018-07-13
2018-07-14
2018-07-14
2018-07-15
16
Grzesiek Paula
KJ Infernal Team
AKORD (126)
2018-07-13
3
150
2018-07-13
3
100
2018-07-14
17
2018-07-15
29
Hejduk Aleksandra
JKS Salio
PEDRO (226)
2018-07-14
1
2018-07-14
1
2018-07-15
1
Janiszewska Gabriela
St. R&S Stables
2018-07-13
50
2018-07-13
2018-07-14
1
2018-07-14
30
2018-07-15
2
100
Januchowski Aleksander
KJ Metpol Grodziec
2018-07-13
24
2018-07-13
22
2018-07-14
12
2018-07-14
45
2018-07-15
30
Januszewska Zuzanna
KS Small Cherry Trzebnica
2018-07-13
1
2018-07-14
3
2018-07-15
9
IRONIA (86)
2018-07-13
2
600
2018-07-14
1
1200
2018-07-15
8
400
Jędruch Jakub
ROWITTO (180)
2018-07-14
25
2018-07-14
3
50
2018-07-15
19
Juszyńska Julia
SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI HORSEPROFI
DENIS (206)
2018-07-14
Kadłubowski Aleksander
Klub Jeździecki Strzała
2018-07-13
17
2018-07-13
2018-07-14
2018-07-14
2018-07-15
5
25
Kazlou Siarhei
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
2018-07-13
11
20
2018-07-13
15
2018-07-14
14
2018-07-14
12
2018-07-15
6
500
HITOKI (42)
2018-07-13
50
2018-07-13
33
2018-07-15
10
2018-07-14
36
2018-07-14
14
Kisielowska Izabella
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
FOKUS (98)
2018-07-13
17
2018-07-13
27
2018-07-14
14
2018-07-14
6
150
2018-07-15
14
Kmita Arleta
Łódzki KJ
CZAR (205)
2018-07-15
2018-07-15
5
50
Korzeniewska Anna
Koniński KJ Sawanna
2018-07-13
4
50
2018-07-13
12
2018-07-14
7
50
2018-07-15
2
150
Kośnik Aleksandra
Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
POWIEW (61)
2018-07-13
3
2018-07-14
8
2018-07-15
3
2018-07-13
18
2018-07-15
150
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2018-07-13
11
15
2018-07-13
22
2018-07-14
13
2018-07-15
5
400
2018-07-13
50
2018-07-13
50
2018-07-13
2018-07-14
2018-07-14
2018-07-14
Kozakiewicz Paulina
Karkonoski KJ
2018-07-13
2018-07-13
2018-07-13
Kozerska Julia
KJ Strzała Krubiczew
GALANT (51)
2018-07-13
50
2018-07-13
50
2018-07-15
17
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
DA VINCI (148)
2018-07-13
28
2018-07-14
16
2018-07-15
15
2018-07-13
41
2018-07-14
43
2018-07-15
FOEGANDRA (151)
2018-07-13
33
2018-07-14
25
2018-07-15
10
2018-07-13
30
2018-07-13
50
2018-07-14
1
2018-07-14
36
2018-07-15
1
SAMURAI (185)
2018-07-13
1
2018-07-13
33
2018-07-14
1
2018-07-14
1
2018-07-15
1
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
2018-07-15
1
200
QUILIBET (230)
2018-07-15
1
250
Kulawik Anna
BPK
NIWAR (174)
2018-07-13
1
2018-07-13
1
2018-07-14
1
2018-07-14
25
2018-07-15
2018-07-15
Kuszelewska Julia
KJ Infernal Team
DELI (128)
2018-07-13
1
2018-07-13
1
2018-07-14
1
2018-07-15
Kuzańska Maria
JKS Salio
TEXAS (173)
2018-07-13
2018-07-13
2018-07-15
Kuźmińska Małgorzata
Łódzki Klub Jeździecki
KUADLINO (121)
2018-07-14
48
2018-07-14
23
Laprus Irena
KJ Arabika
OKAZ (207)
2018-07-13
33
2018-07-13
1
2018-07-14
46
2018-07-14
25
Lemańska Anna
KJ Equest Łąck
2018-07-13
15
2018-07-13
33
2018-07-14
17
2018-07-14
26
2018-07-15
14
Lemański Michał
Salio
I SPY (218)
2018-07-13
2018-07-14
35
2018-07-15
INFINITY (219)
2018-07-13
3
2018-07-14
6
2018-07-15
7
2018-07-15
150
ZEPP Z (220)
2018-07-13
19
2018-07-14
37
2018-07-15
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-07-14
1
650
2018-07-14
18
2018-07-15
9
Lubicka Jowita
KI Infernal Team
DUETTE B. (188)
2018-07-13
11
2018-07-13
37
2018-07-14
23
Mac Olga
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
FARAON (46)
2018-07-15
1
Maciaszek Gabriela
Koniński KJ Sawanna
2018-07-13
5
50
2018-07-13
40
2018-07-14
23
2018-07-14
42
2018-07-15
24
Markiewicz Patrycja
Tuszyński KJ Garbówek
2018-07-13
1
2018-07-13
2018-07-13
8
25
2018-07-14
26
Markowska Izabela
JKS SALIO
CHANEL (222)
2018-07-13
2018-07-13
32
2018-07-14
25
2018-07-14
1
Martinez Vanessa
Klub Jeździecki Zbrosławice
LIDER (181)
2018-07-13
33
2018-07-13
37
2018-07-14
1
2018-07-14
31
2018-07-15
11
Mikhailava Maryia
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
2018-07-13
16
2018-07-13
2
2018-07-14
1
2018-07-14
15
2018-07-15
2
2018-07-15
800
2018-07-13
32
2018-07-13
11
2018-07-14
20
2018-07-14
27
2018-07-15
17
Mikicin Alicja
bkp
2018-07-13
8
50
2018-07-13
14
2018-07-14
8
100
2018-07-15
10
Milczarek Nina
KJ Infernal Team
PICASSO (129)
2018-07-13
18
2018-07-13
2
2018-07-14
2
2018-07-15
4
300
Mordaka Patryk
KJ Infernal Team Golesze Duże
CHIANTOS (143)
2018-07-13
27
2018-07-13
33
2018-07-14
20
2018-07-15
5
300
2018-07-13
33
2018-07-13
1
2018-07-14
25
2018-07-14
11
2018-07-15
6
25
GOLDEN II (145)
2018-07-13
3
50
2018-07-13
2018-07-14
2
100
2018-07-14
32
2018-07-15
4
400
Mszyca Marta
JKS Hanna
2018-07-13
19
2018-07-13
23
2018-07-14
21
2018-07-14
22
2018-07-15
6
300
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin / SJ Piker
2018-07-13
26
2018-07-13
14
2018-07-14
12
2018-07-15
4
700
2018-07-13
5
50
2018-07-13
24
2018-07-14
15
2018-07-15
23
Nowaczyk Vanessa
Koniński KJ Sawanna
ARAMIS (69)
2018-07-13
1
2018-07-13
ERUDYTA (70)
2018-07-13
33
2018-07-13
39
2018-07-14
25
2018-07-14
27
2018-07-15
16
Obórka Jarosław
LKJ Gabon Walewice
LOTOS (147)
2018-07-13
3
2018-07-14
7
2018-07-15
8
2018-07-15
150
Örnek Adela
KJ Wieża Dominów
2018-07-13
2018-07-14
2018-07-14
2018-07-15
Ostręga Damian
KJ Jan Kosicki Kobierno
2018-07-13
2
400
2018-07-13
5
150
2018-07-14
2
600
2018-07-15
26
BARAQUE (52)
2018-07-13
2018-07-14
9
2018-07-15
4
2018-07-15
2018-07-14
4
2018-07-15
3
2018-07-14
6
2018-07-15
7
2018-07-13
50
2018-07-13
31
2018-07-13
12
2018-07-14
7
100
2018-07-15
Pacholczyk Aleksandra
Bpk
KAJUS (216)
2018-07-14
43
2018-07-14
36
2018-07-15
Pakuła Marcin
Harmony Club Poznań
CICERO Z (104)
2018-07-13
20
2018-07-13
17
2018-07-14
14
2018-07-14
2018-07-15
12
2018-07-13
17
2018-07-14
8
100
2018-07-15
5
1000
CONTINIA (107)
2018-07-13
10
20
2018-07-13
16
2018-07-14
3
450
2018-07-14
2018-07-15
3
1100
2018-07-14
1
2018-07-14
GLORIA (231)
2018-07-13
1
2018-07-14
2
2018-07-15
5
Pankiewicz Ireneusz
BPK (MAZ)
GALANT (51)
2018-07-14
45
2018-07-14
50
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2018-07-13
2
200
2018-07-14
2018-07-15
11
Pełka Barbara
JKS Jantar Stryków
PIRLO (41)
2018-07-13
30
2018-07-13
36
2018-07-14
28
2018-07-15
27
Perz Wiktoria
bpk
GRAL (161)
2018-07-13
Pisarska Zuzanna
KJ Partynice Wrocław
CARETANA (112)
2018-07-13
18
2018-07-13
4
200
2018-07-14
24
2018-07-15
2
1400
2018-07-14
13
Polczyk Magdalena
KJ Infernal Team
TOYOTA (130)
2018-07-13
1
2018-07-13
33
2018-07-14
1
2018-07-14
33
2018-07-15
13
Porzuckowiak Karolina
bpk
2018-07-13
7
50
2018-07-13
30
2018-07-14
8
150
2018-07-15
12
Prasek Krzysztof
Koniński KJ Sawanna
ATIQUA (75)
2018-07-13
8
150
2018-07-15
1
5000
2018-07-13
6
2018-07-13
GIO SW Z (110)
2018-07-13
2018-07-14
46
2018-07-14
8
2018-07-15
TYCJAN (111)
2018-07-13
2018-07-14
2018-07-14
4
2018-07-15
Prasek Magdalena
Koniński KJ Sawanna
ARAMIS (69)
2018-07-14
1
2018-07-14
6
25
2018-07-15
4
50
2018-07-14
10
20
2018-07-15
13
2018-07-13
2018-07-13
8
2018-07-14
3
2018-07-15
5
2018-07-15
300
Radziszewska Laura
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2018-07-13
27
2018-07-13
44
2018-07-14
40
2018-07-15
2018-07-14
16
Rosicka-Tyszko Joanna
Tuszyński KJ Garbówek
CARIBOU (163)
2018-07-13
4
2018-07-14
4
2018-07-15
3
450
2018-07-13
33
2018-07-13
1
2018-07-14
11
2018-07-15
6
2018-07-13
1
1000
2018-07-15
3
2500
2018-07-13
29
2018-07-13
22
2018-07-14
10
2018-07-14
25
2018-07-15
Rynkiewicz Martyna
LKJ w Gałkowie
NELA (150)
2018-07-13
2018-07-13
NIRMETTE (152)
2018-07-13
Sendalska Katarzyna
KJ Infernal Team
BED BOY (125)
2018-07-14
2018-07-14
2018-07-15
1
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
AMBASADOR (176)
2018-07-13
29
2018-07-13
3
450
2018-07-14
5
150
2018-07-14
17
2018-07-15
13
APERITIF (177)
2018-07-13
1
300
2018-07-13
34
2018-07-14
2
400
2018-07-15
1
1200
ATLANTO (178)
2018-07-13
35
2018-07-13
2018-07-14
20
2018-07-14
30
2018-07-15
21
DRAKO (179)
2018-07-13
3
2018-07-13
2018-07-14
3
2018-07-14
34
2018-07-15
2
600
ROWITTO (180)
2018-07-13
24
2018-07-13
28
Sordyl Łukasz
KJK FABREX
ATLANTA (134)
2018-07-13
26
2018-07-13
2018-07-14
44
2018-07-14
2018-07-15
25
CONTENTO (135)
2018-07-13
22
2018-07-13
10
2018-07-14
13
2018-07-14
22
2018-07-15
12
STELINUS (136)
2018-07-13
30
2018-07-13
31
2018-07-14
12
2018-07-14
15
2018-07-15
8
50
Sputowski Mateusz
KJ Infernal Team Golesze Duże
BORA (146)
2018-07-13
1
2018-07-13
12
2018-07-14
1
2018-07-14
23
2018-07-15
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
2018-07-13
20
2018-07-14
4
200
2018-07-15
2
1000
BLANT (50)
2018-07-13
9
2018-07-14
11
2018-07-15
2
3500
2018-07-13
14
2018-07-13
6
50
2018-07-14
2018-07-14
3
100
2018-07-15
INMORTAL (224)
2018-07-13
2018-07-14
6
2018-07-15
7
25
Strzechowska Ewa
JKS Salio
ZINA (198)
2018-07-13
2
100
2018-07-13
21
2018-07-14
29
2018-07-14
21
Suminska Ewa
KJ Młyńska Struga
2018-07-13
11
2018-07-13
20
2018-07-14
20
2018-07-14
18
2018-07-15
13
Synowicz Maja
KJ SO Łąck
2018-07-13
29
2018-07-14
25
2018-07-15
9
LAZAR (67)
2018-07-13
2018-07-13
2018-07-14
1
2018-07-14
9
2018-07-15
13
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
2018-07-13
7
2018-07-13
32
2018-07-14
12
20
2018-07-15
16
2018-07-14
10
PABLO I (57)
2018-07-13
2018-07-13
10
2018-07-14
14
2018-07-14
4
400
2018-07-15
12
2018-07-13
47
2018-07-13
1
2018-07-14
2018-07-14
2018-07-15
1
Szczepanik Ewelina
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
ESCATO (87)
2018-07-13
24
2018-07-13
23
2018-07-14
9
20
2018-07-14
28
Szewczyk Marzena
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2018-07-13
2018-07-13
2018-07-14
2018-07-14
2018-07-15
Szlachta Sławomir
KJ Just Riding Kielce
CONFLIKT (159)
2018-07-13
14
2018-07-13
7
150
2018-07-14
10
2018-07-15
24
Szlufik Aniela
Tuszyński KJ Garbówek
2018-07-13
38
2018-07-13
5
100
2018-07-14
16
2018-07-14
2018-07-15
23
TISSOT (132)
2018-07-13
6
25
2018-07-13
2
150
2018-07-14
1
200
2018-07-14
2018-07-15
9
Szopa Julia
KJ Chrobry Warszawa
HOPPER (182)
2018-07-13
5
2018-07-14
5
Szrajer Marta
KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
EMAELA (63)
2018-07-14
23
2018-07-14
6
2018-07-15
4
Szychowiak Julia
KS Small Cherry Trzebnica
TORNADO (23)
2018-07-14
5
100
2018-07-15
22
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
RASPBERRY (171)
2018-07-13
50
2018-07-13
7
25
2018-07-14
25
2018-07-14
19
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2018-07-13
1
2018-07-14
2
2018-07-15
1
2018-07-15
800
HESTRI (71)
2018-07-13
26
2018-07-13
12
2018-07-13
2018-07-14
6
200
2018-07-15
10
2018-07-13
27
2018-07-13
29
2018-07-14
4
50
2018-07-14
5
50
2018-07-15
6
50
2018-07-15
8
25
2018-07-13
Wawrzyniak Pola
KJ Infernal Team
DIMPLE (133)
2018-07-13
35
2018-07-14
6
50
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
LADY PEZI (109)
2018-07-13
19
2018-07-13
6
2018-07-14
4
2018-07-15
5
2018-07-15
450
2018-07-13
13
2018-07-13
34
2018-07-14
21
2018-07-15
28
Włodarski Bartłomiej
KJ Młyńska Struga
2018-07-13
20
2018-07-13
19
2018-07-14
4
300
2018-07-14
9
2018-07-15
20
2018-07-13
13
2018-07-13
21
2018-07-14
6
100
2018-07-14
7
150
2018-07-15
25
2018-07-13
32
2018-07-13
7
50
2018-07-14
5
25
2018-07-14
13
2018-07-15
3
100
Wojtera Zdzisław
KJ Uniglob Gozdów
DALANDA Z (167)
2018-07-13
48
2018-07-13
33
2018-07-14
1
2018-07-14
25
2018-07-15
1
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
IRTYSZ (118)
2018-07-13
11
15
2018-07-13
2018-07-14
26
2018-07-15
11
ULISSES (119)
2018-07-13
2018-07-13
13
2018-07-15
7
400
2018-07-14
Wypchło Aleksandra
bpk
2018-07-13
33
2018-07-13
10
2018-07-14
51
2018-07-14
24
2018-07-15
3
50
Wywial Justyna
Kjk Fabrex
WIKTORIA (117)
2018-07-13
1
2018-07-13
2018-07-14
28
2018-07-15
18
Żachowska Patrycja
KJ Global Świętoszowice
TITAN 12 (137)
2018-07-13
45
2018-07-13
2018-07-14
4
100
2018-07-14
24
2018-07-15
17
Zajcew Magdalena
LKJ Gabon Walewice
CEJLON (168)
2018-07-13
50
2018-07-13
33
2018-07-15
18
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
FARGITA (158)
2018-07-13
9
Zelek Tomasz
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
INIEK (192)
2018-07-13
2018-07-13
LEGROS (193)
2018-07-13
2018-07-13
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2018-07-14
Żmijewska Aleksandra
Klub Jeździecki Chrobry
BEN HUR (183)
2018-07-13
64
2018-07-13
2018-07-14
2018-07-14
Zmorek Damian
KJ Welt Opypy
DIEGO (154)
2018-07-13
16
2018-07-14
11
2018-07-15
7
100
PICCOLO (155)
2018-07-13
6
100
2018-07-14
19
2018-07-15
19
2018-07-14
21
CARRERAS (156)
2018-07-13
25
2018-07-14
13
2018-07-15
8
100
ENRICO (157)
2018-07-13
6
50
2018-07-14
30
2018-07-15
12
Żółtowska Justyna
KJ SO Łąck
2018-07-13
16
2018-07-13
26
2018-07-14
21
2018-07-14
14
2018-07-15
7
50
2018-07-13
13
2018-07-13
30
2018-07-14
8
25
2018-07-14
11
2018-07-15
4
100
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2018-07-14
19
2018-07-14
22
2018-07-15
2018-07-14
3
300
2018-07-14
23
2018-07-15
22

Number of Riders: 124

Number of Horses: 198

The sum of prizes: 48 650.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl