Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne Salio
JKS SALIO, 23-24.06.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
117 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 21:57:57
2018-06-21 20:43:48
Grzegorz Andrzej Kubiak MARCO POLO
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
116 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 21:57:35
2018-06-21 20:41:40
Grzegorz Andrzej Kubiak FOEGANDRA
  • 1x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 21:57:16
2018-06-21 20:40:38
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
114 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 21:56:58
2018-06-21 20:39:17
Grzegorz Andrzej Kubiak QUICKSIGHTED
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 21:56:32
2018-06-21 20:38:33
Grzegorz Andrzej Kubiak DA VINCI
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 15:27:05
2018-06-21 14:47:06
Paweł Strzechowski ZUZOU
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 15:26:43
2018-06-21 14:46:50
Ewa Strzechowska ZINA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 15:26:25
2018-06-21 14:01:26
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 11/L/Licencyjny
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 15:26:03
2018-06-21 14:00:45
Julia Chmaj GINARETTI H
  • 1x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Licencyjny
108 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 15:25:45
2018-06-21 13:43:47
Roksana Nawrocka HIPSY
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
107 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 11:04:09
2018-06-21 10:34:52
Gabriela Ratajska SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
106 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 11:03:50
2018-06-21 10:06:03
Dawid Kotecki STRZAŁKA
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Licencyjny
105 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 11:03:33
2018-06-21 10:05:42
Malena Kotecka DUMKA
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/LL/LL 70 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
104 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 11:03:13
2018-06-21 10:04:49
Paula Tokalska ŁYK
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
103 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 11:01:18
2018-06-21 10:01:49
Sebastian Bąk CIA MALICA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 11:00:54
2018-06-21 10:00:53
Sebastian Bąk CALIDOS
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 11:00:26
2018-06-21 10:00:21
Sebastian Bąk RAPHAELLA P
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 10:59:59
2018-06-21 09:59:44
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 10:59:19
2018-06-21 09:58:30
Sebastian Bąk EPSON MK
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
98 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 06:56:19
2018-06-21 00:02:22
Aleksandra Soszka AISHA
  • 2x 9/LL/LL 70 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
97 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 06:56:01
2018-06-20 23:07:04
Michalina Sierakowska MAIDI
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 8/LL/LL 50 cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
96 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 06:55:41
2018-06-20 23:06:17
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/LL/LL 70 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
95 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 06:55:20
2018-06-20 23:05:45
Aleksandra Pacholczyk KAJUS
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Licencyjny
94 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 06:55:01
2018-06-20 23:05:06
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/LL/LL 70 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
93 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 06:54:42
2018-06-20 23:04:32
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 8/LL/LL 50 cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
92 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 06:54:23
2018-06-20 23:04:00
Julia Koziczak FINEZJA
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 9/LL/LL 70 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
91 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 06:54:03
2018-06-20 23:03:23
Gabriela Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 9/LL/LL 70 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
90 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 06:53:42
2018-06-20 23:02:44
Roksana Galanciak KORD
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
89 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 06:53:20
2018-06-20 23:02:10
Maja Bella Friedman JAGIENKA
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Licencyjny
88 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 06:52:56
2018-06-20 23:01:33
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 06:52:37
2018-06-20 23:00:56
Michalina Dańczak KISS ME
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 8/LL/LL 50 cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
86 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 06:52:12
2018-06-20 23:00:29
Michalina Dańczak HELGA
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 8/LL/LL 50 cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
85 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 06:51:52
2018-06-20 22:59:55
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/LL/LL 70 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
84 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 22:31:40
2018-06-20 22:21:30
Monika Czechowicz PLAMKA
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
83 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 22:31:18
2018-06-20 22:10:58
Monika Czechowicz ODYSEJA
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/L/Licencyjny
82 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 22:02:02
2018-06-20 21:24:20
Michał Lemański HESPERIA
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
81 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 22:01:36
2018-06-20 21:21:48
Michał Lemański ZEPP Z
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 22:01:16
2018-06-20 21:20:55
Michał Lemański ISPY
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 22:00:51
2018-06-20 21:20:31
Michał Lemański INFINITY
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 22:00:25
2018-06-20 21:19:59
Michał Lemański BILLY BOY W Z
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 22:00:03
2018-06-20 21:19:31
Michał Lemański BERNADINE LAN
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 21:59:43
2018-06-20 21:19:04
Alicja Rosak DAMA SERCA
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/L/Licencyjny
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 21:59:19
2018-06-20 21:19:02
Marta Gawlińska IL PRIMO
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
74 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 21:58:55
2018-06-20 21:13:54
Marta Gawlińska JACKSON PAULOWNA
  • 2x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
73 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 21:58:36
2018-06-20 21:13:20
Marta Gawlińska DARC KISS Z
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 21:58:14
2018-06-20 21:12:13
Elzbieta Biczyk LIZA
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
71 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 21:57:51
2018-06-20 21:09:02
Zuzanna Wiśniewska FENIX
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 8/LL/LL 50 cm Towarzyski Dokładności
70 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 21:57:30
2018-06-20 21:07:46
Maria Kuzańska TEXAS
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
69 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 21:57:08
2018-06-20 21:06:15
Joanna Pokorska MALINA
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
68 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 21:56:48
2018-06-20 20:46:42
Patryk Górecki ŁYSKACZ
  • 1x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Licencyjny
67 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 19:31:41
2018-06-20 19:30:29
Kacper Roswag KASHMIR DE REVE
  • 1x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Licencyjny
66 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 19:09:36
2018-06-20 16:24:27
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka TOGO
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
65 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 19:09:18
2018-06-20 16:19:49
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka ASHTON
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
64 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 19:08:37
2018-06-20 16:14:23
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka PANTONINA
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 19:08:12
2018-06-20 16:13:55
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka LEON
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 19:07:48
2018-06-20 16:13:27
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka LAVITA - L
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 19:07:05
2018-06-20 16:12:51
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka EIGHTY EIGHT
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
60 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 19:06:44
2018-06-20 16:11:24
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka DOW JONES HX
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 19:05:01
2018-06-20 16:10:27
Maja Marchwicka ROSA BELLA
  • 1x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 19:04:35
2018-06-20 16:09:46
Maja Marchwicka CAŁKA
  • 1x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 19:04:11
2018-06-20 16:09:01
Julia Wąsiewicz TALL
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
56 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 19:03:51
2018-06-20 16:08:25
Antonina Barzdo ARIS
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 21:56:12
2018-06-20 15:01:16
Emilia Krześlak MYSZA
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
54 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 15:30:56
2018-06-20 15:00:28
Mateusz Sputowski BORA
  • 1x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 10:51:12
2018-06-20 10:14:25
Aleksandra Hejduk PEDRO
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 22:08:24
2018-06-19 21:43:16
Nina Gronowalska ADMIRAŁ
  • 2x 11/L/Licencyjny
51 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 22:08:02
2018-06-19 21:38:30
Alicja Karbownik ALINA
  • 1x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 21:27:05
2018-06-19 21:13:39
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 21:26:44
2018-06-19 21:13:10
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
48 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 21:26:25
2018-06-19 21:12:55
Aleksandra Pliem-Perka TANGO
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 21:26:03
2018-06-19 21:12:31
Aleksandra Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 21:25:41
2018-06-19 21:12:13
Aleksandra Pliem-Perka ERINA
  • 2x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
45 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 21:25:15
2018-06-19 20:56:09
Łukasz Giełwanowski ROXY
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Licencyjny
44 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 19:30:04
2018-06-19 19:09:35
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 19:29:25
2018-06-19 19:09:15
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 19:29:00
2018-06-19 18:49:18
Małgorzata Kuźmińska KUADLINO
  • 2x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
41 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 19:28:40
2018-06-19 17:58:35
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 2x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 19:28:16
2018-06-19 14:43:05
Robert Bernagiewicz SZARAMAN
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 11:22:27
2018-06-19 11:15:19
Zdzisław Wojtera DALANDA Z
  • 2x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11/L/Licencyjny
38 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 11:07:13
2018-06-18 23:21:07
Natalia Kręgielska SANTA
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
37 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 11:06:46
2018-06-18 23:20:53
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 2x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
36 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 11:06:28
2018-06-18 23:20:36
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 1x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 11:05:16
2018-06-18 22:21:37
Magdalena Rajpal LIBERADO S
  • 1x 11/L/Licencyjny
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 11:04:57
2018-06-18 22:21:27
Kamil Grzelczyk CENTROPLAST DINAR
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 11:04:37
2018-06-18 22:17:49
Kamil Grzelczyk FRUGO
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 11:04:13
2018-06-18 22:16:12
Kamil Grzelczyk HERCULES
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 11:03:49
2018-06-18 22:15:42
Kamil Grzelczyk SENIOR
  • 1x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 11:03:29
2018-06-18 22:15:19
Kamil Grzelczyk GREACE
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11/L/Licencyjny
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 20:34:45
2018-06-18 18:00:24
Aleksandra Lota DIEGO
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Licencyjny
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 16:57:14
2018-06-18 15:43:54
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 2x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 14:56:50
2018-06-18 14:14:42
Aleksandra Kierczak GEDEON
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 08:40:06
2018-06-18 08:35:02
Paulina Januszewska EDITT-P
  • 1x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Licencyjny
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 08:39:47
2018-06-18 08:21:24
Magdalena Roza LIBERIA
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/L/Licencyjny
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:42:45
2018-06-17 16:29:30
Tamara Tybulczuk SZAMBELAN
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:42:23
2018-06-17 16:28:56
Tamara Tybulczuk QUITANA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:42:06
2018-06-17 12:48:20
Jagoda Jaworska ARCAN
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:41:43
2018-06-17 12:34:51
Amelia Mitman BERGS-AUG09-61 DM II
  • 2x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
19 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:41:23
2018-06-17 10:28:38
Irmina Szybka E-MAIL
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
17 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 09:17:24
2018-06-16 18:37:35
Julia Witkowska KSENA
  • 1x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 14:23:18
2018-06-15 21:56:02
Magdalena Zajcew CEJLON
  • 2x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 22:52:21
2018-06-14 20:40:45
Julia Burnos DONAT
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 14:19:52
2018-06-14 13:05:34
Anna Jasińska-Ciszewska ETRES
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 07:38:04
2018-06-14 10:33:44
Kamila Bystrzejewska HAWANA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 08:28:40
2018-06-14 00:13:08
Justyna Żółtowska SAN LUCA V
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 08:28:22
2018-06-14 00:12:15
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 14:21:16
2018-06-13 10:37:15
Zofia Połczyńska NEVILLE II S
  • 2x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
9 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 14:20:58
2018-06-13 10:36:43
Zofia Połczyńska HARD CASH
  • 1x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 14:20:31
2018-06-13 10:35:50
Zofia Połczyńska DUCIANO
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 07:45:37
2018-06-12 22:33:18
Katarzyna Feret CZAR
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/L/Licencyjny
6 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 15:55:51
2018-06-12 13:31:45
Jakub Ferenc CONSTANCE
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/LL/LL 70 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
4 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 17:21:03
2018-06-11 14:12:22
Sonia Mysior ZORBA
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 17:20:49
2018-06-11 14:11:47
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 17:20:34
2018-06-11 14:11:32
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 17:20:16
2018-06-11 13:19:42
Monika Rozenberg CLAVEL
  • 1x 4/L/L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bąk Sebastian bpk
S
O003232
2. Barzdo Antonina xxx
2006 (JM.)
Brak
3. Biczyk Elzbieta JKS Salio
S
Brak
4. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
5. Bystrzejewska Kamila Tuszyński KJ Garbówek
S
O012507
6. Chmaj Julia SKJ Horseprofi
2003 (JM.)
O025961
7. Cieślak Zuzanna St. R&S Stables
2001 (J.)
O038479
8. Czechowicz Monika SKJ HorseProfi Łódź
S
O033516
9. Dańczak Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (Mł.)
O047648
10. Ferenc Jakub bpk
S
none
11. Feret Katarzyna Łódzki KJ
S
O038142
12. Friedman Maja Bella bpk
2003 (JM.)
O031354
13. Galanciak Roksana St. R&S Stables
2002 (J.)
O038135
14. Gawlińska Marta JKS Salio
S
123456
15. Giełwanowski Łukasz SKJ Horseprofi Łódź
S
brak
16. Grzelczyk Kamil Bpk
S
O009181
17. Hejduk Aleksandra JKS Salio
2003 (JM.)
brak
18. Helbich Wiktor JKS Salio
2001 (J.)
O047941
19. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (JM.)
O039284
20. Januszewska Paulina JKS Salio
S
Brak
21. Jasińska-Ciszewska Anna TKJ Garbówek
S
O042020
22. Jaworska Jagoda ŁKJ
1999 (MJ.)
O028676
23. Karbownik Alicja Tuszyński KJ Garbówek
1999 (MJ.)
O034396
24. Kierczak Aleksandra KJ Łąck
brak
25. Kotecka Malena SKJ Horseprofi
2007 (Mł.)
brak
26. Kotecki Dawid SKJ Horseprofi
2004 (JM.)
O045959
27. Koziczak Julia Stowarzyszenie R&S STABLES
2006 (JM.)
brak
28. Kręgielska Natalia Łódzki klub jeździecki
2009 (Mł.)
brak
29. Kręgielska Nikola Łódzki KJ
2003 (JM.)
O042182
30. Krześlak Emilia KJ Infernal Team
2006 (JM.)
O048393
31. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
32. Kuzańska Maria JKS Salio
2002 (J.)
Brak
33. Kuźmińska Małgorzata Łódzki Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
brak
34. Lemański Michał Salio
S
O001208
35. Lewandowska Zofia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2006 (JM.)
O042827
36. Lota Aleksandra Łódzki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O035558
37. Machniewicz Ewa Stowarzyszenie R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
38. Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2005 (JM.)
O032501
39. Mysior Sonia Nn
2003 (JM.)
Brak
40. Nawrocka Roksana Stowarzyszenie Agro-Aves
2008 (Mł.)
O046352
41. Pacholczyk Aleksandra Bpk
S
Brak
42. Papis Joanna BPK
43. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
44. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
45. Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2006 (JM.)
O035554
46. Pliem-Perka Martyna JKS Salio Besiekierz Rudny
2009 (Mł.)
O048671
47. Pokorska Joanna JKS Salio
2002 (J.)
Brak
48. Połczyńska Zofia SJ Turzyn
S
O001780
49. Rajpal Magdalena SKJ Horseprofi Łódź
S
O012577
50. Ratajska Gabriela Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny
2005 (JM.)
O036019
51. Rosak Alicja SKJ Horseprofi Łódź
2002 (J.)
O041550
52. Roswag Kacper Jeździecki Klub Sportowy Salio
S
O049961
53. Roza Magdalena SKJ Horseprofi
S
O021048
54. Rozenberg Monika St. KJ Preria Wilkowice
S
O009580
55. Sierakowska Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (Mł.)
O047679
56. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O000889
57. Soszka Aleksandra Stajnia El Dorado
2003 (JM.)
Brak
58. Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O041775
59. Strzechowska Ewa JKS Salio
S
o001653
60. Strzechowski Paweł JKS Salio
S
O001625
61. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
62. Tokalska Paula bpk
1998 (MJ.)
brak
63. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (JM.)
O042931
64. Tybulczuk Tamara ŁKJ
2004 (JM.)
O032672
65. Wąsiewicz Julia BPK
2005 (JM.)
brak
66. Wiśniewska Zuzanna JKS Salio
2007 (Mł.)
Brak
67. Witkowska Julia SKJ Beckersport Raszyn
2005 (JM.)
O032986
68. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
69. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
70. Zajcew Magdalena LKJ Gabon Walewice
2000 (J.)
O022014
71. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

92

168643 EQUEENPASSION LAVITA Kuc Walijski POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbira 75372 /
M: Millcroft Lyra / Cwrtycando Caradog
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127 826046020168643
2.

97

AISHA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz kara F: Arianin
M: Aida
O: Marzena Świech
B: Tomasz Zięba
Brak
3.

51

ALINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Anabell / Aramis S. V.
O: Jerzy Karbownik
B: Rudiger Wassibauer
K021641 6160090142710
4.

90

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
5.

23

ARCAN SP POL 2000 Wałach siwa F: Lambado
M: Arabela
O: Tomasz Cajdler
B: Lucjan Kosnowicz
K007738
6.

55

ARIS KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Angelo / Amstelhoeve's Anton
M: nn / nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Robert Stasiuk
K017710 616013580422605
7.

64

ASHTON SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Action-Breaker
M: Ashley S
O: Aleksandra Słuszniak-Marchwicka
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
Brak
8.

76

BERNADINE LAN KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Landlord
M: Indoctro
O: Marta Gawlińska
B: NL
Brak
9.

77

BILLY BOY W Z ZANG BEL 2008 Wałach gniada F: Bentley Van De Heffinck / Upsilon Van De Heffinck
M: Linda / Notaris
O: Anna Szlezinger
B:
K013432 056015Z55765108 105GN94
10.

54

BORA SP POL 2007 Klacz bułana F: Liberatto P / Corofini
M: Bossa / Floren
O: Kazimierz Mordaka
B: Marian Dolata
K013437 POL007610174307 104QF57
11.

101

CALIDOS BWP DEU 2008 Wałach siwa F: Calidp
M: Komtess VI/Cantus
O: gospodarstwo rolne Łukasz Wyszkowski
B:
KO13364
12.

57

CAŁKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Barros
M: Cyrkonia
O: Stanisław Marchwicki
B: Jan Krzyżoszczak
Brak
13.

15

CANSTINA HAN GER 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
O: Justyna Żółtowska
B:
K017813 DE431317000
14.

84

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: Violetta Jodłowska Cieślak
B: Piotr Wiese
K016223 POL009610190207
15.

19

CEJLON SP POL 2004 Ogier siwa F: Castilio
M: Centina
O: Jacek Maciak
B: -
K015492
16.

35

CENTROPLAST DINAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Qulester /
M: Dixi / Dixan
O:
B: Arkadiusz Hamczyk
K013390 POL009590280708 104LY18
17.

102

CIA MALICA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
O: Rafał Janiszewski
B:
K016875 DE421000423009
18.

6

CLAVEL HOL GER 2012 Wałach siwa F: Colbert GTI / Cantus
M: P-Chenet / Chamonix
O: Monika Rozenberg
B: Hedt Reimer
K022404 DE421000241712
19.

10

CONSTANCE Slovakian Warmblood SVK 2006 Klacz kasztanowata F: Veneur du Luc, KWPN
M: Cosima, westf.
O: Jakub Ferenc
B: tbc
none
20.

117

COVER BOY han GER 2009 Wałach c.gniada F: Carrico
M: Fifty Sue
O: Piotr Wiese
B: Niemcy
DE431316969309
21.

11

CZAR SP POL 2005 Ogier siwa F: Carry Son / Carry
M: Czumka / Carewicz I
O: Arleta Kmita
B: SK Racot
K013087 POL009610208105
22.

112

DA VINCI SP POL 2005 Ogier siwa F: Corde / Cor De La Bryere
M: Drosella / Drosselklang II
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K009374 POL009590064005 103AQ85
23.

40

DALANDA Z Zanger. BEL 2002 Klacz kasztanowata F: Dutch Capitol / Capitol
M: Calanda / Cor De La Bryere
O: Zdzisław Wojtera
B: -
K009375 Z626602
24.

75

DAMA SERCA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Emetyt /
M: Dama Dworu / Pick Wick
O: Hubert Rosak
B: SK Walewice
K013403 616006590280207
25.

72

DARC KISS Z ZANG NED 2010 Ogier gniada F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Fine Kiss / Caletto I
O: Marta Gawlińska
B:
K020404 056015Z55834610 105GO03
26.

30

DIEGO SP POL 2011 Wałach gniada F: Fuego Du Prelet sf
M: Dunkierka sp
O: Krzysztof Lota
B: SK Walewice
K020372
27.

18

DONAT SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Dąbrówka / Romualdo
O: Julia Burnos
B: Leszek Pilarski
K018422 POL009540174307
28.

59

DOW JONES HX Oldenburska NED 2008 Wałach gniada F: Ustinov
M: Burggraaf 08
O: Kaja Mitman
B: Paul Hendrix
X
29.

12

DUCIANO OLD GER 2011 Wałach kara F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
O: Zofia Połczyńska
B:
K022850 DE433332138511
30.

104

DUMKA SP POL 2006 Klacz srokata/mk:150 F: Hort /
M: Dolina / Hazard
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023206 009580544006
31.

21

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
O: Irmina Szybka
B: Janusz Strzechowski
K005968 009590041800
32.

27

EDITT-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma
M: Etna
O: Paulina Januszewska
B: Witold Polowczyk
Brak
33.

60

EIGHTY EIGHT * NED 2012 Wałach kasztanowata F: *
M: *
O: *
B: *
*
34.

99

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Wnning Girl / Indorado
O: Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
B: Tina Mc Dermott
K023908 528003200912983 105GB16
35.

98

EPSON MK SP POL 2014 Wałach gniada F: Mrino /
M: Elektra (Avero) /
O: Sebastian Bąk
B: Marek Kucharski
brak
36.

47

ERINA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Van Gogh / Numero Uno
M: Sarina / Furore
O: Janusz Pliem-Perka
B: R.A. Wassenaar
K018060 528003200903752
37.

17

ETRES Czysta Krew Arabska POL 2010 Wałach siwa/mk:158 F: Odys
M: Emanza
O: Anna Jasińska- Ciszewska
B: Wiesław Brudnicki
K022992
38.

93

FARAMIR Trakenska POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw
M: Falka
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016959
39.

70

FENIX KUC POL 2013 Wałach kara/98 F: Stougjeshoeve Energy
M: Filipinka
O: Łukasz Wyszkowski
B: Stajnia Gronówka
Beak 616013610137213
40.

91

FINEZJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: NOBODY
M: Figurantka
O: Czynel
B: Kmieć Tomasz
Brak
41.

115

FOEGANDRA KWPN NED 2010 Klacz gniada/178 F: Carambole
M: Voegandra
O: Zdzisław Wojtera
B: Holandia
K1232632 K022589
42.

34

FRUGO SP POL 2012 Wałach gniada F: Robin II Z
M: Fairy Twig
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
Brak
43.

28

GEDEON SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Hartland / Czad
M: Getyna / Genius
O: Joanna Kierczak
B: Mieczysław Przedpełski
K009867 POL009660786005
44.

108

GINARETTI H KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada F: Andretti /
M: Historie / Belisar
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: H. Van De Heuvel
K023910 52800321106486
45.

7

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski
M: Grandessa
O: Anna Woźna
B: Nowa Wioska
brak
46.

31

GREACE SP POL 2011 Klacz siwa F: Falbrus
M: Georgia
O: Brak
B: Brak
Brak
47.

95

GWIAZDECZKA-TABUN KUC POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
O: Sebastian Bąk
B: Stanisław Myśliński
K024418 013630129306
48.

13

HARD CASH KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada/162 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Jessy / Cavalier
O: Zofia Połczyńska
B:
K022410 528003201208227
49.

45

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
50.

2

HAWANA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/171 cm F: Donnerlord L /
M: Hakne / Ajetr
O: Kamila Bystrzejewska
B: Bogdan Lęczner
K018000 616009590248003
51.

85

HELGA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
52.

33

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius / Caretino
M: Heraja / Castilio
O: Michał Nojman
B: Michał Nojman
K022156 616009640047612
53.

81

HESPERIA KWPN NED 2012 Klacz siwa F: Caruso la Silla
M: Chellano Z
O: Paul Hendrix
B: Paul Hendrix
Brak
54.

107

HIPSY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Olga Nawrocka
B: Brak
K024943
55.

74

IL PRIMO KWPN NED 2013 Wałach kara F: EL Primero
M: Chellano Z
O: Paul Hendrix
B: Paul Hendrix
Brak
56.

78

INFINITY KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Bustique
M: Iroko
O: Paul Hendrix
B: Paul Hendrix
brak
57.

79

ISPY KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Bustique
M: Favoritas
O: Paul Hendrix
B: Paul Hendrix
brak
58.

73

JACKSON PAULOWNA KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Numero Uno
M: Carthago
O: Stal Hendrix
B: Paulowna
brak
59.

88

JAGIENKA Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
O: Andrzej Gos
B: Zdzisław Śniegucki
K023715 013670006908
60.

50

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Pliem-Perka
B:
K016458 616999590267306
61.

109

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
62.

94

KAJUS WLKP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Chellano's Boy DZ
M: Kalifornia
O: Marika Malinowska
B: Marcin Liszkowski
Brak
63.

66

KASHMIR DE REVE Oldenburska GER 2001 Wałach gniada F: Kashmir Van Schuttershof
M: Doxanna
O: Dagmara Antczak
B: Harrie Theuwen
K005916
64.

86

KISS ME KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Michał Kaczmarek
B: Nn
Brak
65.

89

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
66.

20

KSENA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Fred / Colorado
M: Karotka / Qumball
O: Robert Witkowski
B: Rafał Putz
K020974 616009520045612
67.

43

KUADLINO Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Kalina
O: Generoforma sp.z o.o.
B: Agnieszka Suchorzewska
K022672
68.

61

LAVITA - L SP POL 2010 Klacz gniada F: Alvarez 17
M: Lawa
O: Liberski Jan
B: Liberski Jan
K018953
69.

62

LEON SP POL 2012 Wałach gniada F: Bischof L
M: Lolanca
O: Stanisław Marchwicki
B: Stanisław Marchwicki
K020655
70.

36

LIBERADO S PKSP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Liberado / Libertino I
M: Saga / Fly High
O: Magdalena Rajpal
B: Rafał Skorupka
K020173 616009610127709
71.

26

LIBERIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Wanderkoning Star II / Wanderkoenig
M: Little Less Conversation / Litas-star
O: Magdalena Roza
B: Przemysław Tomeczko
K017206 616009670142809
72.

71

LIZA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/167 F: Stillos
M: LaCruza
O: Joanna Pierzchała
B: Lublin
Brak
73.

103

ŁYK NN POL 2000 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: Paula Tokalska
B: NN
brak
74.

96

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc: F: Max
M: Nn
O: Renata Bąk
B: Nn
Brak
75.

68

MALINA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/161 F: Barbur
M: Ameba
O: Łukasz Wyszkowski
B: Mirosław Ptak
Brak 616009610198012
76.

116

MARCO POLO HOL POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Mylord Cartago
M: Elgra
O: Zdzisław Wojtera
B: Kosicki
K1232632
77.

44

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
78.

29

MICHAEL KNIGHT KWPN GER 2009 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Łukasz Wyszkowski
B:
K022871 528003000031116
79.

5

MYSZA KUC POL 2004 Klacz inna F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kazimierz Mordaka
B:
K020706 616999590528304
80.

48

NANCY PONYSPORT Kuc Feliński POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
O: Janusz Pliem - Perka
B: Barbara Guniewicz
K019967 POL013570009205
81.

14

NEVILLE II S SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/166 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
O: Zofia Połczyńska
B: Stanisław Szurik
K023765 6160095200365
82.

82

ODYSEJA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:148 F: STRAYER'S SAMSON
M: OMBRETTA
O: Janusz Zuchora
B: SK Jaroszówka
K023209 616013670098913
83.

37

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:154 F: Olivier
M: Dona
O: Katarzyna Kręgielska
B: Wiesław Borecki
K022214 009690002808
84.

63

PANTONINA SP POL 2009 Klacz gniada F: Vandamme
M: Partita
O: Anna Królikowska
B: Andrzej Szewczykowski
K016417
85.

53

PEDRO WLKP POL 2011 Wałach gniada F: GUFFI / GRANDEUR
M: POEZJA / PERSONA
O: Radosław Hejduk
B: Justyna Brzozowska - Wiśniewska
brak 616007520036811
86.

83

PLAMKA Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz srokata/mk:156 F: Hornet
M: Paloma
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023208
87.

113

QUICKSIGHTED Oldenburska GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam's Rubin
M: Kira Luna
O: Piotr Wiese
B: Niemcy
K009766
88.

24

QUITANA OLD POL 2007 Klacz gniada F: Cola
M: Quanta
O: Kazimierz Mordaka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K013363 DE418181540907 104QF63
89.

100

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Landos
M: Rabella (CORRERO)
O: GR Łukasz Wyszkowski
B: W. Polowczyk
12789
90.

42

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
K017788 616009590268009
91.

58

ROSA BELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet
M: Rosa Fama
O: Mirosław Bach
B: ,
K012388
92.

46

ROXY SP POL 2013 Klacz gniada F: First Fighter / For Pleasure
M: Rapsodia / Corde
O: Łukasz Giełwanowski
B: Mateusz Tomczak
K026034 616009590024513
93.

114

SAMURAI SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Armitage
M: Sevilla
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K235476
94.

16

SAN LUCA V SP POL 2009 Klacz siwa F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Sparta V / Spartakus
O: Justyna Żółtowska
B: Zbigniew Koperski
K016830 POL009660216409
95.

39

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Prezes
M: Sindi
O: Jan Kukuła
B: Kowalski Tomasz
brak 616 013 61 00389 11
96.

32

SENIOR SP POL 2013 Wałach gniada F: Robin II Z
M: Seniora Bella
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
Brak
97.

105

STRZAŁKA TS POL 2004 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Zuchora
B:
K021544 POL999630308604
98.

106

SULAATIK'S PITTSBURGH New Forest Pony POL 2012 Wałach siwa/kuc:145 F: Sulaatik's Peter Pan
M: Sulaatik's Moody Blue
O: Bartłomiej Ratajski
B: Stal Sulaatik / G.de Haan
K025129 528018020121352
99.

87

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
100.

25

SZAMBELAN SP POL 2004 Wałach gniada F: Balisco II / Quidam De Revel
M: Szaki / Kissovo
O: Sławomir Grzelczyk
B: Do Ochaby
K009294 POL009540174904
101.

56

TALL KUC POL 2010 Ogier gniada/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Jarosław Budziak
K019624 6169995805865100
102.

49

TANGO KUC POL 2005 Wałach ciemnogniada/kuc:144 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Tangana / Angelo
O: Janusz Pliem-Perka
B: SK Nowielice
K014650 POL013640028005
103.

69

TEXAS Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/156 F: Jaszczur
M: Tajga
O: Ilona Szabała
B: Bernard Rajmund
Brak 616999690072613
104.

118

TOFIX KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc: F: Martell
M: Tosca
O: Leszek Lewandowski
B: Ignacy Trela
brak POL 013 66 04407 05
105.

65

TOGO SP POL 2013 Wałach siwa F: *
M: *
O: *
B: *
Brak
106.

38

VALKIRIA SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Aroland PG
M: Valeria
O: Nikola Kręgielska
B: Jan Jurkiewicz
K023453 616 009 53 00021 12
107.

80

ZEPP Z ZANG NED 2011 Wałach ciemnogniada F: Zandor Z / Zeus
M: Susy Gold / Lux
O: Stal Hendrix
B: Paul Hendrix
K023023 056015Z55646711
108.

110

ZINA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Kaliniec
M: Zyrikana
O: Ewa Strzechowska
B: Paweł Strzechowski
k019916
109.

9

ZORBA SP POL 2007 Wałach gniada F: Klejnot
M: Zuza
O: Adrianna Jaroszewicz
B: ___
Brak
110.

111

ZUZOU SP POL 2005 Klacz F: Marino
M: Zizou
O: Pawel Strzechowski
B: Pawel Strzechowski
K010538
Rider Club
Competition
Prize
Bąk Sebastian bpk
450
150
100
200
SUM:
900.00
Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
25
SUM:
25.00
Bystrzejewska Kamila Tuszyński KJ Garbówek
50
SUM:
50.00
Friedman Maja Bella bpk
250
200
SUM:
450.00
Grzelczyk Kamil Bpk
50
200
25
100
25
100
50
300
300
300
SUM:
1450.00
Karbownik Alicja Tuszyński KJ Garbówek
25
50
SUM:
75.00
Kręgielska Nikola Łódzki KJ
100
SUM:
100.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
50
350
650
50
50
SUM:
1150.00
Lemański Michał Salio
350
SUM:
350.00
Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
200
SUM:
200.00
Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
25
25
450
SUM:
500.00
Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
50
SUM:
50.00
Połczyńska Zofia SJ Turzyn
25
250
SUM:
275.00
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
100
200
300
SUM:
600.00
Tybulczuk Tamara ŁKJ
50
25
150
SUM:
225.00
Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Sebastian
bpk
2018-06-23
1
2018-06-23
1
2018-06-24
12
2018-06-24
2018-06-23
9
2018-06-23
1
450
2018-06-23
2
150
2018-06-23
4
100
CALIDOS (101)
2018-06-23
13
2018-06-23
21
2018-06-23
1
200
2018-06-23
20
Barzdo Antonina
xxx
ARIS (55)
2018-06-23
1
2018-06-23
1
2018-06-24
18
2018-06-24
Biczyk Elzbieta
JKS Salio
LIZA (71)
2018-06-23
10
2018-06-23
2018-06-24
21
2018-06-24
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
DONAT (18)
2018-06-23
2018-06-24
8
25
Bystrzejewska Kamila
Tuszyński KJ Garbówek
HAWANA (2)
2018-06-23
30
2018-06-23
23
2018-06-24
6
50
2018-06-24
Chmaj Julia
SKJ Horseprofi
2018-06-24
4
2018-06-24
JUTRZENKA (109)
2018-06-24
12
2018-06-24
18
Cieślak Zuzanna
St. R&S Stables
2018-06-23
1
2018-06-23
6
2018-06-23
2018-06-24
2
2018-06-24
14
2018-06-24
Czechowicz Monika
SKJ HorseProfi Łódź
ODYSEJA (82)
2018-06-23
2018-06-23
2018-06-24
2018-06-24
7
PLAMKA (83)
2018-06-23
1
2018-06-23
25
2018-06-23
2018-06-24
2018-06-24
8
Dańczak Michalina
Stowarzyszenie R&S STABLES
HELGA (85)
2018-06-23
7
2018-06-23
33
2018-06-23
1
2018-06-24
1
2018-06-24
15
2018-06-24
KISS ME (86)
2018-06-23
1
2018-06-24
Ferenc Jakub
bpk
2018-06-23
1
2018-06-23
2018-06-23
2018-06-24
13
2018-06-24
19
2018-06-24
Feret Katarzyna
Łódzki KJ
CZAR (11)
2018-06-23
15
2018-06-24
12
2018-06-24
22
Friedman Maja Bella
bpk
KISS ME (86)
2018-06-23
1
2018-06-23
2018-06-23
2
250
2018-06-23
4
200
2018-06-23
7
2018-06-23
2018-06-23
10
2018-06-24
1
2018-06-24
5
2018-06-24
29
Galanciak Roksana
St. R&S Stables
KORD (89)
2018-06-23
4
2018-06-23
37
2018-06-23
33
2018-06-24
16
2018-06-24
24
2018-06-24
31
Gawlińska Marta
JKS Salio
2018-06-23
14
2018-06-23
19
2018-06-23
20
2018-06-23
24
2018-06-24
15
2018-06-24
2
2018-06-23
1
2018-06-23
1
2018-06-24
4
2018-06-24
Giełwanowski Łukasz
SKJ Horseprofi Łódź
ROXY (46)
2018-06-23
2018-06-23
40
2018-06-23
32
2018-06-24
2018-06-24
33
2018-06-24
Grzelczyk Kamil
Bpk
GREACE (31)
2018-06-23
22
2018-06-23
7
2018-06-24
11
2018-06-24
3
SENIOR (32)
2018-06-23
1
2018-06-23
5
50
2018-06-24
1
200
2018-06-24
8
25
2018-06-23
3
100
2018-06-23
7
25
2018-06-24
3
100
2018-06-24
15
FRUGO (34)
2018-06-23
12
2018-06-23
6
50
2018-06-24
1
300
2018-06-24
3
300
2018-06-23
1
300
2018-06-24
Hejduk Aleksandra
JKS Salio
PEDRO (53)
2018-06-23
1
2018-06-23
18
2018-06-24
6
2018-06-24
Helbich Wiktor
JKS Salio
2018-06-23
27
2018-06-23
24
2018-06-24
28
2018-06-24
Janiszewska Gabriela
St. R&S Stables
2018-06-23
1
2018-06-23
2018-06-23
2018-06-23
24
Januszewska Paulina
JKS Salio
EDITT-P (27)
2018-06-23
20
2018-06-23
21
Jasińska-Ciszewska Anna
TKJ Garbówek
ETRES (17)
2018-06-24
2018-06-24
Jaworska Jagoda
ŁKJ
ARCAN (23)
2018-06-23
25
2018-06-23
2018-06-24
17
2018-06-24
13
Karbownik Alicja
Tuszyński KJ Garbówek
ALINA (51)
2018-06-23
1
2018-06-23
8
25
2018-06-24
13
2018-06-24
5
50
Kierczak Aleksandra
KJ Łąck
GEDEON (28)
2018-06-23
9
2018-06-23
2018-06-24
2018-06-24
9
Kotecka Malena
SKJ Horseprofi
DUMKA (104)
2018-06-23
2018-06-24
20
2018-06-24
2
2018-06-24
Kotecki Dawid
SKJ Horseprofi
STRZAŁKA (105)
2018-06-23
17
2018-06-23
2018-06-23
30
2018-06-24
22
2018-06-24
27
2018-06-24
18
Koziczak Julia
Stowarzyszenie R&S STABLES
FINEZJA (91)
2018-06-23
1
2018-06-23
1
2018-06-23
21
2018-06-24
6
2018-06-24
17
2018-06-24
Kręgielska Natalia
Łódzki klub jeździecki
SANTA (39)
2018-06-23
1
2018-06-23
1
2018-06-24
1
2018-06-24
1
Kręgielska Nikola
Łódzki KJ
OLIVIA (37)
2018-06-23
5
2018-06-23
27
2018-06-24
4
100
2018-06-24
12
2018-06-23
36
2018-06-23
16
2018-06-24
17
2018-06-24
16
Krześlak Emilia
KJ Infernal Team
MYSZA (5)
2018-06-23
1
2018-06-23
1
2018-06-23
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
DA VINCI (112)
2018-06-23
5
50
2018-06-24
2
350
2018-06-24
1
650
2018-06-23
5
50
2018-06-24
6
50
SAMURAI (114)
2018-06-23
1
2018-06-23
1
2018-06-23
2018-06-24
23
2018-06-24
FOEGANDRA (115)
2018-06-23
5
2018-06-23
20
2018-06-24
4
2018-06-24
16
2018-06-23
11
2018-06-23
2018-06-24
3
2018-06-24
COVER BOY (117)
2018-06-23
41
2018-06-23
1
2018-06-24
16
2018-06-24
Kuzańska Maria
JKS Salio
TEXAS (69)
2018-06-23
1
2018-06-23
1
2018-06-24
22
2018-06-24
Kuźmińska Małgorzata
Łódzki Klub Jeździecki
2018-06-23
2018-06-23
16
Lemański Michał
Salio
2018-06-23
19
2018-06-23
16
2018-06-23
2
350
2018-06-23
14
ISPY (79)
2018-06-23
13
ZEPP Z (80)
2018-06-23
11
2018-06-23
2018-06-23
14
2018-06-23
Lewandowska Zofia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
TOFIX (118)
2018-06-24
14
2018-06-24
18
2018-06-24
Lota Aleksandra
Łódzki Klub Jeździecki
DIEGO (30)
2018-06-23
5
2018-06-23
2018-06-24
15
2018-06-24
2018-06-24
30
Machniewicz Ewa
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-06-23
1
2018-06-23
40
2018-06-23
33
2018-06-24
1
2018-06-24
26
2018-06-24
FARAMIR (93)
2018-06-23
33
2018-06-23
13
2018-06-23
2018-06-24
17
2018-06-24
5
2018-06-24
Marchwicka Maja
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
CAŁKA (57)
2018-06-23
33
2018-06-23
9
2018-06-24
7
2018-06-24
14
2018-06-23
1
2018-06-23
10
2018-06-24
1
2018-06-24
11
2018-06-24
3
200
2018-06-24
9
Mysior Sonia
Nn
ZORBA (9)
2018-06-23
Nawrocka Roksana
Stowarzyszenie Agro-Aves
HIPSY (107)
2018-06-23
39
2018-06-23
1
2018-06-24
24
2018-06-24
Pacholczyk Aleksandra
Bpk
KAJUS (94)
2018-06-23
16
2018-06-23
27
2018-06-23
38
Papis Joanna
BPK
2018-06-23
2018-06-24
19
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2018-06-23
7
25
2018-06-23
8
25
2018-06-24
10
2018-06-24
1
450
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (45)
2018-06-23
6
50
2018-06-23
26
Pliem-Perka Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
ERINA (47)
2018-06-23
10
2018-06-24
9
2018-06-24
19
2018-06-23
1
2018-06-24
8
2018-06-24
10
TANGO (49)
2018-06-23
2018-06-23
23
2018-06-24
2018-06-24
20
Pliem-Perka Martyna
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-06-23
10
JUNIOR (50)
2018-06-23
1
2018-06-23
1
2018-06-24
1
2018-06-24
23
Pokorska Joanna
JKS Salio
MALINA (68)
2018-06-23
1
2018-06-23
33
2018-06-24
7
2018-06-24
Połczyńska Zofia
SJ Turzyn
DUCIANO (12)
2018-06-24
7
25
2018-06-24
2
250
2018-06-23
1
2018-06-23
11
2018-06-24
6
2018-06-24
9
2018-06-23
16
2018-06-23
10
Rajpal Magdalena
SKJ Horseprofi Łódź
2018-06-24
8
Ratajska Gabriela
Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny
2018-06-23
1
2018-06-23
12
2018-06-23
Rosak Alicja
SKJ Horseprofi Łódź
2018-06-23
8
2018-06-23
24
2018-06-24
14
2018-06-24
12
Roswag Kacper
Jeździecki Klub Sportowy Salio
2018-06-24
11
2018-06-24
13
2018-06-24
23
Roza Magdalena
SKJ Horseprofi
LIBERIA (26)
2018-06-23
20
2018-06-23
2018-06-23
33
2018-06-24
2018-06-24
Rozenberg Monika
St. KJ Preria Wilkowice
CLAVEL (6)
2018-06-23
10
2018-06-23
24
2018-06-24
32
2018-06-24
19
Sierakowska Michalina
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-06-23
1
2018-06-23
2018-06-23
19
2018-06-24
5
2018-06-24
2018-06-24
MAIDI (96)
2018-06-23
1
2018-06-23
33
2018-06-23
1
2018-06-24
1
2018-06-24
11
2018-06-24
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-06-23
2018-06-23
1
2018-06-24
3
2018-06-23
4
100
2018-06-23
3
200
LEON (62)
2018-06-23
29
2018-06-23
25
2018-06-23
18
2018-06-23
3
300
ASHTON (64)
2018-06-23
1
2018-06-23
1
2018-06-24
9
2018-06-24
TOGO (65)
2018-06-23
2
2018-06-23
2018-06-24
13
2018-06-24
Soszka Aleksandra
Stajnia El Dorado
AISHA (97)
2018-06-24
10
2018-06-24
2018-06-24
Sputowski Mateusz
KJ Infernal Team Golesze Duże
BORA (54)
2018-06-23
16
2018-06-23
31
Strzechowska Ewa
JKS Salio
ZINA (110)
2018-06-23
28
2018-06-23
10
Strzechowski Paweł
JKS Salio
ZUZOU (111)
2018-06-23
18
2018-06-23
12
Szybka Irmina
KJ Janowice
E-MAIL (21)
2018-06-23
3
2018-06-23
20
2018-06-23
10
Tokalska Paula
bpk
ŁYK (103)
2018-06-23
9
2018-06-23
7
2018-06-23
1
2018-06-24
21
2018-06-24
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
2018-06-23
10
2018-06-24
10
2018-06-24
10
Tybulczuk Tamara
ŁKJ
QUITANA (24)
2018-06-23
22
2018-06-23
17
2018-06-24
5
50
2018-06-24
7
25
2018-06-23
15
2018-06-23
22
2018-06-24
2
150
2018-06-24
11
Wąsiewicz Julia
BPK
TALL (56)
2018-06-23
2018-06-23
38
2018-06-24
25
2018-06-24
Wiśniewska Zuzanna
JKS Salio
FENIX (70)
2018-06-23
2018-06-23
2018-06-24
7
2018-06-24
1
Witkowska Julia
SKJ Beckersport Raszyn
KSENA (20)
2018-06-23
7
2018-06-23
16
Wojtera Zdzisław
KJ Uniglob Gozdów
2018-06-23
39
2018-06-23
27
2018-06-24
26
2018-06-24
25
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (7)
2018-06-23
7
2018-06-23
17
Zajcew Magdalena
LKJ Gabon Walewice
CEJLON (19)
2018-06-23
20
2018-06-23
30
2018-06-24
21
2018-06-24
20
Żółtowska Justyna
KJ SO Łąck
2018-06-23
26
2018-06-23
24
2018-06-24
15
2018-06-24
4
100
2018-06-23
23
2018-06-23
15
2018-06-24
20
2018-06-24
14

Number of Riders: 71

Number of Horses: 110

The sum of prizes: 6 500.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl