Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
248 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 09:35:07
2018-06-07 09:32:09
Elzbieta Biczyk LIZA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
247 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:32:36
2018-06-06 10:31:52
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
246 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:14:53
2018-06-06 10:03:51
Michał Tyszko NINO VD WATERTOREN
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia
245 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:14:27
2018-06-06 10:02:56
Michał Tyszko BIG MAL EH Z
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
242 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 09:21:28
2018-06-04 19:59:59
Daria Pleśnierowicz GERWAZY
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
241 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 09:21:52
2018-06-04 19:00:51
Kamila Bystrzejewska HAWANA
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
240 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:38:51
2018-06-04 18:58:54
Filip Falkiewicz TANGO
  • 1x 10/L/RMK 4 latki z oceną stylu konia
  • 1x 18/L/RMK 4 latki z oceną stylu konia
239 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 18:57:53
2018-06-04 18:07:26
Sebastian Bąk JAMAL VAN ORTI
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N1/RMK 6 latki z oceną stylu konia
238 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:38:30
2018-06-04 17:47:10
Angeliki Podgórna HAZARD Z
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
237 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:38:05
2018-06-04 16:36:42
Jakub Podgórny WENECJA
  • 1x 4/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia
  • 1x 13a/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia - II półfinał
  • 1x 19/N/Finał RMK 5 latki z oceną stylu konia
236 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:37:33
2018-06-04 16:35:09
Angeliki Podgórna UBI MAJOR XXX Z
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
235 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:37:08
2018-06-04 16:34:00
Angeliki Podgórna CLOUD
  • 1x 5/N1/RMK 6 latki z oceną stylu konia
  • 1x 14/N1/RMK 6 latki z oceną stylu konia
  • 1x 20/C/Finał RMK 6 latki Dwufazowy Art 274.5.3
234 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:36:45
2018-06-04 16:33:19
Angeliki Podgórna ALANIA
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 17/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/CC1/Grand Prix o Nagrodę JKS Salio Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
233 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 18:58:14
2018-06-04 16:22:36
Izabela Markowska CHANEL
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
232 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 18:58:38
2018-06-04 16:11:55
Inez Lendo CHIBA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
231 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 18:59:00
2018-06-04 16:02:25
Mariusz Gromada GREY GRANNUS
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
230 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:31:16
2018-06-04 15:38:41
Michał Tyszko CASCADEUCE
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 10/L/RMK 4 latki z oceną stylu konia
229 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:30:43
2018-06-04 15:36:57
Joanna Rosicka-Tyszko KENTUCKY'S PICOBELLO
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
228 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:36:00
2018-06-04 15:36:17
Paweł Strzechowski ZUZOU
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
227 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:35:35
2018-06-04 15:35:48
Ewa Strzechowska ZINA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
226 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 18:59:24
2018-06-04 15:17:50
Julia Sobiepańska EVER FOR EVER
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
224 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 18:59:54
2018-06-04 14:54:12
Adam Kucia DANTE
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
223 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:20:14
2018-06-04 14:36:42
Andrzej Głoskowski EROTYKA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
222 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:19:08
2018-06-04 13:22:19
Maciej Makarewicz GLORIUS II
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
221 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:18:27
2018-06-04 12:56:28
Zdzisław Wojtera DALANDA Z
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
220 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:18:01
2018-06-04 12:44:06
Grzegorz Andrzej Kubiak QUICKSIGHTED
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
219 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:17:31
2018-06-04 12:42:37
Grzegorz Andrzej Kubiak FOEGANDRA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
218 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:16:50
2018-06-04 12:41:27
Grzegorz Andrzej Kubiak DA VINCI
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
217 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 08:55:25
2018-06-04 11:52:09
Irmina Szybka E-MAIL
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
215 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 15:47:05
2018-06-04 11:09:33
Adam Ciechański CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
214 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:15:16
2018-06-04 09:51:30
Eliza Zawadzka ESCALONA
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
213 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:14:48
2018-06-04 09:45:45
Amelia Mitman BERGSAUG09-61
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
212 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:42:59
2018-06-04 08:32:41
Damian Rytych CAMPARI
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
211 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:42:31
2018-06-04 08:31:58
Damian Rytych PRIMA PRO
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
210 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:41:53
2018-06-04 08:29:58
Damian Rytych FARTON
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
209 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:41:24
2018-06-04 08:28:56
Adrianna Ostrowska IMBIR
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
208 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:41:02
2018-06-04 08:26:40
Adrianna Ostrowska SECRETTO
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
207 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:40:38
2018-06-04 08:25:50
Adrianna Ostrowska DIAMENT
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
206 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:13:43
2018-06-04 03:51:07
Natalia Łangowska CHECKERS W Z
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
205 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:13:17
2018-06-03 23:56:29
Zuzanna Pisarska CARETANA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
204 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 11:13:15
2018-06-03 22:58:39
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 26/N/Zwykły Art 238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 11:12:52
2018-06-03 22:57:57
Roksana Galanciak KORD
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
202 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 11:12:20
2018-06-03 22:57:14
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
201 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 11:09:49
2018-06-03 22:56:25
Sebastian Bąk CALIDOS
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
200 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 11:09:25
2018-06-03 22:55:30
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
199 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 11:09:03
2018-06-03 22:22:53
Julia Burnos DONAT
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 11:08:40
2018-06-03 22:22:38
Julia Burnos CORJANA P
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
197 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 11:08:19
2018-06-03 22:06:51
Szymon Weremczuk UNI-HAPPY DU PACHIS
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
196 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 11:07:57
2018-06-03 22:06:27
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia
195 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 09:34:39
2018-06-03 21:58:03
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
194 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 21:38:25
2018-06-03 20:34:29
Klaudia Siarkiewicz PEARL 80
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
193 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 21:38:08
2018-06-03 20:33:57
Klaudia Siarkiewicz HIGHCLASS CAVALLO H
  • 1x 5/N1/RMK 6 latki z oceną stylu konia
192 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 21:37:52
2018-06-03 20:32:38
Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z
  • 1x 5/N1/RMK 6 latki z oceną stylu konia
191 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 22:15:23
2018-06-02 19:28:33
Damian Ostręga BOCCACCIO
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
190 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 22:15:03
2018-06-02 19:27:32
Damian Ostręga QUICK STAR'S LORD
  • 1x 5/N1/RMK 6 latki z oceną stylu konia
189 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 22:14:37
2018-06-02 19:26:36
Damian Ostręga CASQUITE
  • 1x 4/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia
188 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 22:14:08
2018-06-02 19:25:50
Damian Ostręga BARAQUE
  • 1x 4/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia
187 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 22:13:50
2018-06-02 18:23:47
Weronika Wilska MR. CARRY
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 22:13:31
2018-06-02 18:23:19
Weronika Wilska TJUNMIRA LA NEBBIA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 22:13:11
2018-06-02 18:22:53
Weronika Wilska LADY VON BAYERN
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
184 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 15:54:09
2018-06-01 23:40:24
Olga Roicka DE MARCO
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 15:53:52
2018-06-01 23:39:20
Weronika Olejnik CHARLYTTA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 15:53:30
2018-06-01 23:38:36
Marta Zadrożna BALOU DEJA VU
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
181 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 15:53:08
2018-06-01 21:43:02
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x 13a/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia - II półfinał
  • 1x 19/N/Finał RMK 5 latki z oceną stylu konia
180 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 15:46:36
2018-06-01 19:41:48
Aleksander Kadłubowski A-CARMEN
  • 1x 26/N/Zwykły Art 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 15:44:42
2018-06-01 19:34:17
Aleksander Kadłubowski GERRY GREY
  • 1x 25/P/Zwykły Art 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 15:51:39
2018-06-01 14:34:08
Marcin Burakowski BELLA DONNA 106
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
177 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 15:51:15
2018-06-01 14:25:07
Matylda Iglikowska - Cichosz SERWUS
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 17/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
176 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 15:50:43
2018-06-01 14:24:22
Matylda Iglikowska - Cichosz PIKOTKA
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 17/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/CC1/Grand Prix o Nagrodę JKS Salio Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
175 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 15:50:23
2018-06-01 14:08:35
Violetta Kaczmarek CORLEONE GRANDE
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
174 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 15:50:01
2018-06-01 14:07:48
Marcin Burakowski BLUEGREY
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
173 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 21:37:35
2018-06-01 14:07:16
Tomasz Miśkiewicz LAVERINO
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
172 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 15:49:17
2018-06-01 14:02:03
Tomasz Miśkiewicz ZET BLUE
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
171 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 15:48:42
2018-06-01 14:01:36
Tomasz Miśkiewicz WESTA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 15:48:19
2018-06-01 14:01:10
Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
169 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 15:47:51
2018-06-01 14:00:24
Tomasz Miśkiewicz COLINERO
  • 1x 5/N1/RMK 6 latki z oceną stylu konia
168 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 15:47:28
2018-06-01 13:20:24
Damian Zmorek DIEGO
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 17/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/CC1/Grand Prix o Nagrodę JKS Salio Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
167 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 15:46:57
2018-06-01 13:19:31
Damian Zmorek PICCOLO
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 15:46:30
2018-06-01 13:18:20
Damian Zmorek CARRERAS
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
165 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 15:46:08
2018-06-01 13:17:17
Tomasz Chentkowski RICCO
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 15:45:44
2018-06-01 13:16:32
Tomasz Chentkowski CANDOR
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 11:04:50
2018-06-01 11:03:00
Łukasz Appel JACKSON F
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
162 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 11:04:31
2018-06-01 11:02:16
Łukasz Appel ISABEAU
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 11:04:13
2018-06-01 11:01:33
Łukasz Appel HOUSTON QUALITY Z
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
160 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 11:03:55
2018-06-01 11:00:49
Łukasz Appel ENJOY BLUE DAIMOND
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 11:03:35
2018-06-01 10:42:43
Felix Domański-Kruppa QUINDARIA LAZAR
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia
158 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 11:03:14
2018-06-01 10:38:28
Felix Domański-Kruppa ERATO
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 11:02:54
2018-06-01 10:38:00
Felix Domański-Kruppa CARMEN S
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 11:02:34
2018-06-01 09:01:13
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 25/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 26/N/Zwykły Art 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 23:17:18
2018-05-31 22:17:17
Antoni Szmytka EROS D’HOYO
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 19:40:28
2018-05-31 17:42:36
Bartosz Janiszek LANDGRAF II
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 19:40:10
2018-05-31 17:41:57
Bartosz Janiszek CAPRI
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 19:39:52
2018-05-31 17:41:34
Bartosz Janiszek LUNATIC
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 15:55:55
2018-05-31 14:43:05
Sławomir Hartman LARINO
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 15:55:39
2018-05-31 14:42:41
Sławomir Hartman GOLDMAN S
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 15:55:22
2018-05-31 14:42:14
Sławomir Hartman GOLDENBOY GR
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 15:54:59
2018-05-31 14:41:43
Sławomir Hartman EDJIN
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 15:54:44
2018-05-31 14:41:14
Sławomir Hartman CHACCO DU ROUET
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 15:54:25
2018-05-31 14:40:34
Sławomir Hartman CARILO
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 15:54:08
2018-05-31 14:23:14
Maja Gutorska RUBIN
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
144 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 15:42:17
2018-05-31 13:25:19
Laura Radziszewska A-CARMEN
  • 1x 26/N/Zwykły Art 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 12:27:37
2018-05-31 12:13:09
Damian Zmorek ENRICO
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 12:27:19
2018-05-31 12:12:34
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 12:27:04
2018-05-31 11:50:14
Maja Synowicz LISA BONA L
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 12:26:50
2018-05-31 08:43:30
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
139 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 12:26:34
2018-05-31 08:41:57
Aleksander Lewandowski GENTLY VAN DE DENNENHOEVE
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 12:26:17
2018-05-31 08:41:13
Aleksander Lewandowski CONTESSA 183
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:57:29
2018-05-30 23:55:40
Marcin Joppek SID
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:11:55
2018-05-30 23:54:49
Marcin Joppek CADILLAC
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 23:22:14
2018-05-30 23:17:31
Robert Bernagiewicz HOSMER
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 23:21:33
2018-05-30 22:17:15
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 20:53:00
2018-05-30 19:42:55
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 14:11:32
2018-05-30 18:48:28
Maria Buzała IROS
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
131 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 20:52:25
2018-05-30 18:41:02
Antoni Strzałkowski QUIDAM'S DIAMOND
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 20:52:07
2018-05-30 18:40:38
Antoni Strzałkowski ELUE VAN T&L
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 20:51:45
2018-05-30 18:38:43
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 20:51:28
2018-05-30 18:37:57
Antoni Strzałkowski BLANT
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:49:33
2018-05-30 16:34:14
Paulina Sułowska - Calak AQUARTA
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 10/L/RMK 4 latki z oceną stylu konia
  • 2x 18/L/RMK 4 latki z oceną stylu konia
126 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:49:14
2018-05-30 16:28:02
Aniela Szlufik TISSOT
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:48:47
2018-05-30 16:27:28
Aniela Szlufik SHAKIRA 440
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:48:27
2018-05-30 16:25:53
Katarzyna Sendalska BED BOY
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:48:04
2018-05-30 16:24:29
Magdalena Polczyk TOYOTA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:46:49
2018-05-30 16:23:23
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:46:05
2018-05-30 16:22:56
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N1/RMK 6 latki z oceną stylu konia
118 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:45:25
2018-05-30 16:21:07
Amelia Krywult CHERROKEE
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:45:08
2018-05-30 16:20:37
Amelia Krywult DANTOS
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 09:44:15
2018-05-30 16:18:54
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:44:26
2018-05-30 16:18:03
Andrzej Głoskowski BACHELOR LAD
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:44:09
2018-05-30 16:17:38
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:43:31
2018-05-30 16:17:08
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:42:50
2018-05-30 16:16:24
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:42:31
2018-05-30 16:15:49
Maja Borzęcka ISSOS
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:42:10
2018-05-30 16:15:17
Maja Borzęcka JC'S DESIGN DAISY MAY
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:41:45
2018-05-30 16:14:46
Salih Barlas FOREST
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:41:24
2018-05-30 15:31:21
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:41:05
2018-05-30 15:30:59
Martyna Rynkiewicz NELA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 09:16:26
2018-05-30 08:49:27
Paweł Kaliciński WILLIE
  • 1x 5/N1/RMK 6 latki z oceną stylu konia
104 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 09:15:49
2018-05-30 08:48:18
Paweł Kaliciński GRACJANA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 09:15:33
2018-05-30 08:47:50
Paweł Kaliciński FAMATA B
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 09:14:59
2018-05-30 08:46:49
Paweł Kaliciński DAISY DREAM
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia
100 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 09:14:40
2018-05-30 08:46:11
Urszula Kalicińska GRANDA
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 09:14:22
2018-05-30 08:45:37
Urszula Kalicińska DISCOVER-S
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 09:13:48
2018-05-30 07:39:50
Łukasz Troszczyński CANOSSA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 09:13:31
2018-05-30 07:39:09
Łukasz Troszczyński CORDOBA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 09:13:07
2018-05-30 07:38:26
Łukasz Troszczyński E GINEKE
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 09:12:48
2018-05-30 07:37:46
Łukasz Troszczyński COLUMBIA
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 09:12:29
2018-05-30 07:37:12
Łukasz Troszczyński DJARVI B
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 09:12:12
2018-05-30 07:05:22
Wiktoria Leszek-Karwańska BAD BOY
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 09:11:51
2018-05-29 21:56:12
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 09:11:24
2018-05-29 21:55:38
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 09:11:01
2018-05-29 21:38:29
Jarosław Obórka LOTOS
  • 1x 4/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia
87 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 20:56:08
2018-05-29 20:43:45
Natalia Stevnert BASTYLIA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 20:55:54
2018-05-29 15:47:32
Aleksandra Zybała SOPHIA
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 20:55:38
2018-05-29 15:47:07
Aleksandra Zybała QUAIDO
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 20:55:24
2018-05-29 15:46:35
Aleksandra Zybała CORNETTO
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 20:55:10
2018-05-29 15:45:47
Aleksandra Nowak LIVERPOOL
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 10/L/RMK 4 latki z oceną stylu konia
  • 1x 18/L/RMK 4 latki z oceną stylu konia
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 20:54:56
2018-05-29 15:44:49
Aleksandra Nowak CERTO
  • 1x 4/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia
  • 1x 13a/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia - II półfinał
  • 1x 19/N/Finał RMK 5 latki z oceną stylu konia
81 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:31:49
2018-05-29 15:30:04
Magda Kamińska IZMIR
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia
80 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:31:30
2018-05-29 15:28:06
Magda Kamińska INTURIDO
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia
79 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:31:14
2018-05-29 15:27:43
Magda Kamińska QUE SERANDO
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:30:57
2018-05-29 15:27:14
Magda Kamińska WODKA-POLKA
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:30:38
2018-05-29 15:26:50
Magda Kamińska BRANDY
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:30:20
2018-05-29 15:18:11
Olga Sorokina HAPPY BOY M
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N1/RMK 6 latki z oceną stylu konia
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:29:39
2018-05-29 15:17:50
Olga Sorokina BOLGHERI ZK
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:29:21
2018-05-29 15:17:34
Olga Sorokina ILLOUCHIN NH
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:29:00
2018-05-29 15:17:14
Olga Sorokina REWIZJON
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:28:36
2018-05-29 15:16:48
Andrei Shalohin IOWA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:28:17
2018-05-29 15:16:22
Andrei Shalohin ISCO
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:27:59
2018-05-29 15:15:59
Andrei Shalohin ASKARIA
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N1/RMK 6 latki z oceną stylu konia
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:27:41
2018-05-29 15:15:30
Andrei Shalohin FARLEY
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:27:24
2018-05-29 15:14:57
Andrei Shalohin CHOCO LADY
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 11:49:51
2018-05-29 10:10:15
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 08:41:45
2018-05-28 20:08:00
Weronika Jaruga ANGELA DE LA CRUZ
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 08:40:54
2018-05-28 19:38:50
Aleksandra Szostek CRONOS
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 25/P/Zwykły Art 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 13:58:45
2018-05-28 13:27:46
Joanna Jagoda BOLOGNA
  • 1x 4/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia
  • 1x 13a/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia - II półfinał
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 09:36:50
2018-05-28 07:40:40
Valdas Urbonas VAILLANTE
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 09:36:30
2018-05-28 07:39:45
Valdas Urbonas ORANGE GIRL
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 15:45:16
2018-05-28 07:38:53
Valdas Urbonas VELVET
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 09:35:48
2018-05-28 05:56:21
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 09:35:33
2018-05-27 22:02:32
Szymon Stasiak NILUS
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 09:35:15
2018-05-27 22:01:38
Szymon Stasiak NICOLET 2
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 25/P/Zwykły Art 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 09:34:54
2018-05-27 22:00:35
Szymon Stasiak CENZO
  • 1x 10/L/RMK 4 latki z oceną stylu konia
  • 1x 18/L/RMK 4 latki z oceną stylu konia
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 09:34:38
2018-05-27 21:50:16
Bogdan Wróblewski PILLKALLEN HAVBEK
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 21:37:18
2018-05-27 20:46:25
Jacek Rode TIMIAN
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 09:34:02
2018-05-27 20:45:49
Jacek Rode GACEK
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 21:36:56
2018-05-27 20:44:36
Marek Pawluczuk CORFU
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 09:33:06
2018-05-27 20:43:47
Kamila Pleskacz HUNCWOT
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 25/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 26/N/Zwykły Art 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 21:36:36
2018-05-27 20:43:13
Marek Pawluczuk CYJANID
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 09:32:22
2018-05-26 21:22:02
Ewa Mazurowska RAF LIDER
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 09:32:04
2018-05-26 21:21:14
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N1/RMK 6 latki z oceną stylu konia
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 09:31:48
2018-05-26 21:18:38
Ewa Mazurowska DOLLAR GYM
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 09:31:29
2018-05-26 20:27:45
Cezary Kalinowski KEMBALL
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 09:31:09
2018-05-26 20:26:40
Cezary Kalinowski KATNIS
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 09:30:51
2018-05-26 20:25:48
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 09:30:33
2018-05-26 19:35:54
Weronika Łopato GINGER 827
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 09:30:14
2018-05-26 19:35:18
Justyna Łopato GRAD
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 09:29:50
2018-05-26 16:36:52
Alessandra Walkowska CORTINA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 09:29:34
2018-05-26 15:08:45
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 09:29:15
2018-05-26 15:08:00
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 5/N1/RMK 6 latki z oceną stylu konia
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 09:28:56
2018-05-26 14:48:21
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 09:28:37
2018-05-26 14:47:28
Zuzanna Twardowska J-LAWINA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 21:46:34
2018-05-24 12:49:44
Jagoda Niewiadomska BABILONIA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 10:43:51
2018-05-23 22:31:45
Kacper Niewiadomski PREZYDENT II W
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 10:43:36
2018-05-23 22:30:22
Kacper Niewiadomski RUDBEKIA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 10:43:19
2018-05-23 22:29:31
Kacper Niewiadomski CONQUISTA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 10:43:03
2018-05-23 22:28:32
Jagoda Niewiadomska NURMI
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 10:42:48
2018-05-23 22:27:50
Jagoda Niewiadomska CASTELLO BRONCO
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 21:41:53
2018-05-23 21:26:43
Tamara Tybulczuk SZAMBELAN
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:13:54
2018-05-23 19:16:30
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 21:40:44
2018-05-23 18:48:34
Joanna Rosicka-Tyszko ZEGNO D'IVE Z
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 10/L/RMK 4 latki z oceną stylu konia
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 21:40:24
2018-05-23 18:47:49
Joanna Rosicka-Tyszko CARIBOU
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 08:42:26
2018-05-22 22:14:51
Magdalena Walczak LANDOSKA A
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 08:41:53
2018-05-22 21:30:58
Alicja Węgrzyn KIA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 26/N/Zwykły Art 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 16:01:13
2018-05-22 15:54:28
Maryia Mikhailava FLOWER GIRL
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13a/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia - II półfinał
  • 1x 19/N/Finał RMK 5 latki z oceną stylu konia
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 16:00:58
2018-05-22 15:51:53
Maryia Mikhailava VERNISAGE
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 16:00:42
2018-05-22 15:48:52
Siarhei Kazlou FLAMENCO SONG
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia
  • 1x 13a/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia - II półfinał
  • 1x 19/N/Finał RMK 5 latki z oceną stylu konia
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 16:00:27
2018-05-22 15:41:47
Siarhei Kazlou BEAU DANCER
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 15:14:44
2018-05-22 13:57:01
Ewelina Szczepanik PABLO I
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 17/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/CC1/Grand Prix o Nagrodę JKS Salio Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 15:14:29
2018-05-22 13:56:33
Ewelina Szczepanik CARMEN VRS
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13a/P1/RMK 5 latki z oceną stylu konia - II półfinał
  • 1x 19/N/Finał RMK 5 latki z oceną stylu konia
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 15:14:14
2018-05-22 12:37:08
Witold Bieniek ROVETTO
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 15:13:56
2018-05-22 12:36:29
Witold Bieniek CORTAS L
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 15:13:39
2018-05-22 11:52:53
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 08:56:33
2018-05-22 08:50:59
Michalina Szmytka COMET 235
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 08:56:11
2018-05-22 08:50:33
Michalina Szmytka CERENSKY
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 08:55:50
2018-05-22 08:49:51
Michalina Szmytka CAXAIS DO SUL
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 08:55:27
2018-05-22 08:34:28
Anna Lemańska HELLANIA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 15:18:25
2018-05-21 14:44:43
Paulina Frankiewicz IRYDION
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 25/P/Zwykły Art 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 15:18:03
2018-05-21 14:11:19
Katarzyna Darłak COLINS PG
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
2. Bąk Sebastian bpk
S
O003232
3. Barlas Salih KJ Infernal Team
S
O037642
4. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
5. Biczyk Elzbieta JKS Salio
S
Brak
6. Bieniek Witold KJ Jantar Stryków
S
O001983
7. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2015 (Mł.)
O042854
8. Burakowski Marcin Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O007804
9. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
10. Buzała Maria KJ Dilmar Kobylarnia
2000 (J.)
O032825
11. Bystrzejewska Kamila Tuszyński KJ Garbówek
S
O012507
12. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
13. Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
S
O044282
14. Darłak Katarzyna Kjk Romico
S
O006731
15. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
16. Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck
S
O028911
17. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
18. Frankiewicz Paulina KJ Atrium Swarzędz
S
O041602
19. Friedman Maja Bella bpk
2003 (JM.)
O031354
20. Galanciak Roksana St. R&S Stables
2002 (J.)
O038135
21. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
22. Głuchowska Małgorzata Klub Jeździecki Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
23. Gromada Mariusz BPK
S
Brak
24. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (J.)
O034398
25. Gutorska Maja KJ Infernal Team
2001 (J.)
O036925
26. Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
S
O000757
27. Helbich Wiktor JKS Salio
2001 (J.)
O047941
28. Iglikowska - Cichosz Matylda OSK Lipce
S
O002447
29. Jagoda Joanna St. VitaSport Brachlewo
S
O019056
30. Janiszek Bartosz SJ Mar-Rom Wałsnów
1999 (MJ.)
O021853
31. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (JM.)
O039284
32. Jaruga Weronika St. VitaSport Brachlewo
2001 (J.)
O034165
33. Jaworska Monika KJ Hippica Polonia Słupno
S
O006078
34. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
35. Kadłubowski Aleksander Klub Jeździecki Strzała
S
O003700
10077888
36. Kalicińska Urszula Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003724
37. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
38. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
39. Kamińska Magda KJ Avanti Opole
S
O002662
40. Kazlou Siarhei Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O041330
10141245
41. Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
2000 (J.)
O028675
42. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
43. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O036779
44. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
45. Kucia Adam UKS Trójka
S
O045688
46. Lemańska Anna KJ Equest Łąck
2000 (J.)
O034175
47. Lendo Inez LKJ Liski
S
O002468
48. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka
2001 (J.)
O018344
49. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (JM.)
O041776
50. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1998 (MJ.)
O020738
51. Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
S
O001879
52. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
53. Łopato Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019291
54. Makarewicz Maciej Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O033520
55. Markowska Izabela JKS SALIO
S
brak
56. Matelski Marcin KJ DILMAR
S
O003420
57. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
58. Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O044192
10034677
59. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (J.)
O026267
60. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
61. Mitman Amelia JKS Salio
2005 (JM.)
-
62. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
63. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O022705
64. Niewiadomski Kacper wkj Lublin
2002 (J.)
O029332
65. Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O022891
66. Obórka Jarosław LKJ Gabon Walewice
S
O001114
67. Olejnik Weronika KJ Wiktorowo
2000 (J.)
O024071
68. Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno
S
O020977
10077904
69. Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda
S
O009229
70. Pawluczuk Marek Jeździecki Klub Sportowy Equita
S
O000482
71. Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
2000 (J.)
O027023
72. Pleskacz Kamila JKS Equita Świętochów
S
O006319
73. Pleśnierowicz Daria KJ Huzar Józefów
1997 (MJ.)
O029204
74. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
75. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
76. Polczyk Magdalena KJ Infernal Team
S
O028673
77. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar
S
O041479
78. Radziszewska Laura Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2001 (J.)
O025646
79. Rode Jacek JKS Equita Świętochów
S
O015218
80. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
81. Roicka Olga KJ Wiktorowo
2000 (J.)
O033609
82. Rosicka-Tyszko Joanna TKJ Garbówek
S
O001931
83. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
84. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (MJ.)
O022475
85. Rytych Damian St. J Napoleońska Zagroda
S
O001066
86. Sendalska Katarzyna KJ Infernal Team
S
O025213
87. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
88. Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002862
89. Sobiepańska Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2000 (J.)
O028768
10164031
90. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
91. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
92. Stevnert Natalia KJ Aromer Józefin
S
O003937
93. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
94. Strzechowska Ewa JKS Salio
S
o001653
95. Strzechowski Paweł JKS Salio
S
O001625
96. Sułowska - Calak Paulina KJ Dobrzyniec
S
O005588
97. Synowicz Maja KJ SO Łąck
2002 (J.)
O030966
98. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
99. Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O034333
100. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O039640
101. Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
1998 (MJ.)
O022309
102. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
103. Szostek Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (J.)
O037496
104. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
105. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (JM.)
O042931
106. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
107. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
108. Tybulczuk Tamara ŁKJ
2004 (JM.)
O032672
109. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
110. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
111. Urbonas Valdas Lankupiai
S
!!!!
112. Walczak Magdalena KJ Atrium Swarzędz
S
O020434
113. Walkowska Alessandra KJ Dilmar
1997 (MJ.)
O020861
114. Węgrzyn Alicja Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O038871
115. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (J.)
O024273
116. Wilska Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
117. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
118. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
119. Zadrożna Marta KJ Wiktorowo
S
O043939
120. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
121. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
2006 (JM.)
O032673
122. Zmorek Damian KJ Welt Opypy
S
O022673
123. Zybała Aleksandra LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O037266
10138421
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

23

A-CARMEN HOL POL 2008 Klacz siwa F: Colman / Carthago
M: Elisa III / Lancer II
O: Laura Radziszewska
B: Wojciech Kasperski
K014869 DE421000582708
2.

17

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
3.

233

ALANIA OLD POL 2009 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Atlanta / Cabrol Amicor
O: Angeliki Podgórna
B: Małgorzata Siergiej
K014827 DE418180155909
4.

193

ANDIGO AL Z Zang. BEL 2012 Klacz gniada F: Andiamo Z / Animo
M: Zalza / Con Air
O: Klaudia Siarkiewicz
B: J. Melchior
K021147 056015Z55682412
5.

81

ANGELA DE LA CRUZ KWPN NED 2005 Klacz gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Zandoria / Zandor
O: Jolanta Jaruga
B: W.C. Van Dam
K010311 5280030506451
6.

135

AQUARTA Małopolska POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Davinci / Veloce De Favi
M: Awatra Ex Watra / Wieczór
O: Paulina Sułowska
B: Paulina Sułowska
K025613 616006660905814
7.

85

ASKARIA Niem. Sportowa GER 2012 Klacz siwa F: Askari / Acord II
M: Kandice / Kolibri
O: Zbigniew Kruk
B: Kai Uwe Fricke
K024533 DE456370055112
8.

56

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Bischof L
M: Brendy
O: Monika Rudy
B: Iwona Szymczyk-Wrońska
K019544 616009580503811
9.

126

BACHELOR LAD ISH IRL 2008 Wałach gniada F: Ars Vivendi / Acord II
M: Tullahyland Lyllie / Ruffo
O: Klaudia Bulzacka
B:
K018434 372414005064060 104OY54
10.

106

BAD BOY SP POL 2007 Ogier siwa F: Maram / Aram
M: Bornea / Tioman Island
O: Wiktoria Leszek-Karwańska
B: Sławomir Grzelczyk
K012150 POL009590088207
11.

183

BALOU DEJA VU HAN GER 2006 Klacz gniada/178 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Sir Shutterfly / Silvio I
O: Marta Zadrożna
B:
K016332 DE431310662310
12.

189

BARAQUE HOL GER 2013 Ogier gniada/169 F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Valetta II / Ephebe For Ever
O: Dr. Andreas Kosicki / Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K024829 DE421000612113
13.

102

BASTYLIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Oder
M: nn
O: Piotr Pająk
B: Piotr Pająk
K023151
14.

41

BEAU DANCER SP POL 2007 Wałach gniada F: Lambado / Levantos I I
M: Ballada / Lais
O: Michał Szadkowski
B:
K010782 POL009600068207
15.

132

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
O: Katarzyna Sendalska
B:
K015557 DE433331040409
16.

181

BELLA DONNA 106 Holsztyńska GER 2009 Klacz gniada F: Diarado
M: Udina I
O: Marcin Burakowski
B: Ehlers Hans
brak
17.

213

BERGSAUG09-61 - NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: -
M: -
O: Tomasz Mitman
B: -
-
18.

245

BIG MAL EH Z BWP BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Bisq.Balou.vd.Misp./Balou du R
M: Kant.di.Magico/Em.van't Ruyter
O: EH
B: Axel Verloy
K024576 056015Z55768413
19.

136

BLANT OLD POL 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
O: Antoni Strzałkowski
B: Lewitz
K018726 DE418185420109
20.

177

BLUEGREY Holsztyńska GER 2009 Klacz siwa F: Calido I
M: Kyra XXII
O: Marcin Burakowski
B: Rohde Wolfgang
brak
21.

192

BOCCACCIO HOL POL 2010 Ogier gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
O: Wioletta Kosicka
B: Roma Kosicka
K017329 DE421000147310 105GO04
22.

90

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa F: Nice Boy / Lancer II
M: Bryza / Palant
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K023105 616009590014513
23.

79

BOLOGNA SP POL 2013 Klacz siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Bogini / Landor
O: Joanna Jagoda
B: Ireneusz Ćwik
K022539 616009520028313
24.

216

BONA KUC POL 2001 Klacz siwa/kuc: F: Walor / Corde
M: Balerina / Farah- Kajus
O: Łódzki KJ
B: Janusz Lawin
K011147 POL013670085401
25.

92

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
O: Magda Kamińska
B: Magda Kamińska
K021112 DE433332146211
26.

21

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
O: Marcin Joppek / Partners Sp. z o. o.
B: Adam Mróz
K022195 616007520060012
27.

201

CALIDOS BWP DEU 2008 Wałach siwa F: Calidp
M: Komtess VI/Cantus
O: gospodarstwo rolne Łukasz Wyszkowski
B:
KO13364
28.

64

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
O: Jan Kalinowski
B: Witold Polowczyk
K024018 616009610036513
29.

212

CAMPARI SP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Cikillis / Cavalier
O: Adrianna Ostrowska
B:
K025608 616009690044714
30.

168

CANDOR HAN GER 2006 Ogier siwa F: Calido / Cantus
M: Lagune 44465 / Lear
O: Remigiusz Makowski
B:
K010434 DE431310730106 104RI78
31.

111

CANOSSA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quality Time / Quantum
M: C Dinette / Cantos
O: SK Nas Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022785 616009510343112
32.

140

CANTURA M OLD. GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Mueller
K016641
33.

157

CAPRI HOL. POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Cristo
M: Kantate III
O: Mariusz Janiszek
B: Schacht Ernst
K014766
34.

205

CARETANA OLD GER 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Cartoon / Carthago
M: Cha-Cha Z / Caretano 2
O: Edyta Pisarska
B: Gestuet Lewitz
K018588 DE418184014410
35.

47

CARIBOU HOL GER 2012 Wałach siwa F: Cachas / Caretino
M: Zofia I / Contender
O: Joanna Rosicka-Tyszko
B: Niemcy
K024574 DE421000206612
36.

150

CARILO Holsztyńska NED 2012 Wałach gniada F: CRUSANDER
M: ZENITA
O: AGNIESZKA KWIATKOWSKA
B: HOLANDIA
K022674
37.

161

CARMEN S Niem. Sport. POL 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Luna Llena / Landprinz I
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K020255 DE456570217309
38.

39

CARMEN VRS SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023061 616009591003312
39.

170

CARRERAS HAN GER 2010 Ogier kara F: Cloney / Contender
M: Fortissimo / For Pleasure
O: Remigiusz Makowski
B:
K016556 DE431312317110
40.

229

CASCADEUCE HOL POL 2014 Klacz gniada F: Cascadello /
M: Zora XII / Corrado I
O: Kajetan Wałecki
B: Reimer Detlef
K025961 DE421000147614
41.

190

CASQUITE HOL GER 2013 Ogier siwa/167 F: Casalito / Casall
M: Uganda A / Quite Capitol
O: Dr. Andreas Kosicki i Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K025414 DE421000601613
42.

51

CASTELLO BRONCO Holsztynska GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Cassini
M: Larisa
O: Janusz zybala
B: Janusz zybala
K014299
43.

33

CAXAIS DO SUL OLD POL 2011 Klacz biała F: Catogran / Carthago
M: Contilone / Baloubet Du Rouet
O: Joanna Małuszyńska
B: Joanna Małuszyńska
K022150 DE418184034211
44.

73

CENZO HOL POL 2014 Ogier kasztanowata F: Connor / Casall
M: Zoe De Revel / QuidamdeRevel
O: Wojciech Matyla
B: Andreas Kosicki
brak DE421000548114
45.

34

CERENSKY HOL. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: T-Iguacu / C-Ingmar
O: Michalina Szmytka
B: Joanna Małuszyńska
K024737 DE421000278310 105XL85
46.

97

CERTO SP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco Fly / Chacco Blue
M: Cellietta / Olivetto
O: Jan Zybała
B: Sk Nowielice
K022825 616009640057713
47.

151

CHACCO DU ROUET Oldenburska POL 2012 Wałach gniada F: CHACCO-BLUE
M: BALOUFINA
O: AGNIESZKA KWIATKOWSKA
B: HEINZ MEYER
K022965
48.

232

CHANEL SP POL 2006 Klacz gniada F: LANDOR
M: CHARYZMA
O: Jacek Gaczkowski
B: Izabela Cwik
brak
49.

184

CHARLYTTA Holsztyn GER 2011 Klacz gniada/178 F: Chin champ
M: Windhoek
O: Weronika Olejnik
B: Martina Rennekamp
K024555 DE421000277311
50.

206

CHECKERS W Z ZANG NED 2007 Wałach gniada F: Calvino Z / Calvin Z
M: Miramichi / Quick Star
O: Hieronim Łangowski
B: A. Waldman
K014798 Z617407
51.

128

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
52.

231

CHIBA TRK POL 2009 Klacz kara/170 F: Heleris trak. / Elektronas trak.
M: Chałwa wlkp./Cedrus wlkp.
O: Inez Lendo
B: SK Liski
K018515 POL 007 60 02731 09
53.

83

CHOCO LADY Niem. Sport. POL 2010 Klacz kasztanowata F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Zbigniew Kruk
B: SK Bielin
K017386 DE456570343810 105BA05
54.

204

CIA MALICA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
O: Rafał Janiszewski
B:
K016875 DE421000423009
55.

252

CLAYTON BWP BEL 2002 Wałach gniada F: Clinton / Corrado I
M: Orleen Van Het Vijverbos / Feinschnitt I V D Richter
O: Ewa Żak
B:
K011765 W210642BWP
56.

215

CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z ZANG BEL 2002 Ogier gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Volage De Choisy / Jalisco B
O: Adam Ciechański
B: Maria Ghysens-Vanlangenaeker
K009530 Z528002 103FH55
57.

234

CLOUD HOL GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Raja II / Lancer II
O: Angeliki Podgórna
B: Westphalen-Fehrs Wenche
K023407 DE421000027212
58.

173

COLINERO OLD POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Cola / Contender
M: El Vita / Escudo I
O: Dariusz Miśkiewicz
B: Witold Pietrzyk
K021311 DE433330855812
59.

29

COLINS PG SP POL 2002 Wałach F: Calderon
M: Dorine
O: Marian Darłak
B: Remigiusz Makowski
K007055
60.

108

COLUMBIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ultimo / Phin Phin
M: Contessa / Coriano Z
O: KS Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K016448 616009510444310 105GM03
61.

35

COMET 235 OLD POL 2008 Wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Aribeska / Acord II
O: Joanna Małuszyńska
B: Christina Schneider
K018821 DE433330404808
62.

53

CONQUISTA Holsztynska POL 2010 Klacz gniada/171 F: Quirado
M: Larisa
O: Marek Niewiadomski
B: Marek Niewiadomski
K016366
63.

143

CONTESSA 183 Oldenburg DEU 2007 Klacz gniada F: Contendro I
M: Argentina
O: Lewandowski Bartłomiej
B: Ralf Blanke
K017806
64.

110

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Contessa / Carino Z
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021486 616009510342212 105NA09
65.

7

CORFU HOL POL 2008 Wałach gniada F: Corland / Cor de la Bryere
M: Roxana / Capo
O: Jacek Rode
B: -
K017144
66.

198

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Julia Burnos
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
67.

99

CORNETTO OLD GER 2007 Wałach gniada F: Cornet Obolensky
M: Furosy x Furiso II
O: Jan Zybała
B: Brak danych
Brak danych
68.

37

CORTAS L WESTF GER 2007 Wałach gniada F: Cornado/
M: Pina/
O: Trax Sp. z o.o.
B: Hermann Wieseler
K011499 104GW10
69.

59

CORTINA DRP POL 2007 Klacz siwa F: Clinton II / Carolus
M: Aldato Dama / Aldato-208
O: Dorota Walkowska
B: Zsolt Batori
K024376 DE410101514807
70.

80

CRONOS HOL GER 2009 Wałach gniada/172 F: Contact Me / Carthago
M: Scandies Rose / Colman
O: Tomasz Piotrowicz
B: Kai Gerken
K015241 DE421000361709
71.

130

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
O: Tomasz Milczarek
B:
K014412 DE421000254404
72.

6

CYJANID WEST. POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Cherry / Helanis
O: Kamila Pleskacz
B: -
K018459
73.

217

DA VINCI SP POL 2005 Ogier siwa F: Corde / Cor De La Bryere
M: Drosella / Drosselklang II
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K009374 POL009590064005 103AQ85
74.

114

DAISY DREAM OLD. POL 2013 Klacz siwa F: Number One / Numero Uno
M: Delicija / De Niro
O: Mariusz Janiszek
B: Mariusz Janiszek
K025111 DE433330769313
75.

220

DALANDA Z Zanger. BEL 2002 Klacz kasztanowata F: Dutch Capitol / Capitol
M: Calanda / Cor De La Bryere
O: Zdzisław Wojtera
B: -
K009375 Z626602
76.

223

DANTE Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
O: Adam Kucia
B: Justyna Janiak
K017624 POL008610082808
77.

127

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
O: Rinaldo Kiecoń
B:
K014234 528003000806018 104OQ43
78.

185

DE MARCO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Daisy PG / Calderon
O: Olga Roicka
B: Jan Ratajczak
K014910 12431
79.

207

DIAMENT SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Landos II /
M: Doltella / Elvis
O: Aneta Ostrowska
B: L. Bieniek
K022773 616009592048813
80.

172

DIEGO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Wieland / Werenfels
M: Dolores / Welt Gang
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K012119 POL009660449007
81.

112

DISCOVER-S KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Zacharov / Clinton
M: Zally / Santo Amigo
O: Piotr Kaliciński
B:
K018315 528003000805374
82.

107

DJARVI B KWPN NED 2008 Klacz kara F: Zento / Quasimodo Z
M: Passe Partout B / Karlstad
O: KS Nad Wigrami
B: L. Bethlehem
K012079 528003000804968 103XJ65
83.

67

DOLLAR GYM HOL. POL 2011 Wałach gniada F: Dollar D.L.PI / Quidam de Revel
M: Jeliza / Cascavelle
O: Natalia Maciejewska
B: Niemcy
K021243
84.

199

DONAT SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Dąbrówka / Romualdo
O: Julia Burnos
B: Leszek Pilarski
K018422 POL009540174307
85.

125

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Salih Barlas
B:
K017712 DE418180634810
86.

109

E GINEKE KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Unique / Iroko
O: SK Nad Wigrami
B: E. Buunk-Hofs
K018549 528003201101065 105NO87
87.

28

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
O: Irmina Szybka
B: Janusz Strzechowski
K005968 009590041800
88.

152

EDJIN KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Douglas / Darco
M: Astara / Casmir Z
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: Hans Dings
K016514 528003200908734 104XD43
89.

200

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Wnning Girl / Indorado
O: Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
B: Tina Mc Dermott
K023908 528003200912983 105GB16
90.

138

ELUE VAN T&L BWP BEL 2010 Klacz kasztanowata F: Beaulieu's Think Big / Toulon
M: Champi / Nabab De Reve
O: Maurycy Kuhn
B: T&L
K018728 056007000E48349
91.

164

ENJOY BLUE DAIMOND KWPN NED 2009 Wałach kasztanowata F: Mr. Blue / Couperus
M: Maraminka / Indoctro
O: Klaudia Siarkiewicz
B:
K015172 528003200907390 104GY62
92.

148

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549 104TJ00
93.

162

ERATO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Lando
M: Effi
O: RDS STAL
B: Kowalski Rafał
K012789
94.

159

EROS D’HOYO SBS BEL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Cliff /
M: Rafale Du Seigneur / Parco
O: Joanna Matuszyńska
B: Thibaud D’Echallens
K025191 056007000E48447
95.

222

EROTYKA SP POL 2010 Klacz siwa F: Song / Elmero
M: Evita / Egzamin
O: Fera Alicja Czyżyk
B: Piernicka Ewa
K017229 616009530336310
96.

214

ESCALONA Hanowerska GER 2001 Klacz gniada F: Escudo
M: Cherrybomb
O: Anna Michalak
B: Niemcy
Brak
97.

141

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
O: Monika Jaworska
B:
K024086 616009640083212
98.

225

EVER FOR EVER SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ererbus / Conteder
M: Diatermia / Wagram
O: Dominika Sobiepańska
B: Andrzej Lemański
K014106 POL 009590176206
99.

36

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
O: Anna Lipińska
B:
K020403 528003201006544
100.

160

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
O: Zuzanna Rogińska
B: Stanisław Szurik
K024409 009520029707
101.

115

FAMATA B KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Lucky Boy / Lavall II
M: Tamata / Nijinski
O: Piotr Kaliciński
B:
K018950 528003201011753
102.

147

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
O: Aleksandra Zaręba
B: Hendrix Stal
K018380 528003201011252 105BA09
103.

84

FARLEY KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Tilena / Nassau
O: Zbigniew Kruk
B: W. S. Oosterveld
K024532 528003201007590 105ZV50
104.

210

FARTON SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Landos II /
M: Fortuna /
O: Adrianna Ostrowska
B: L. Bieniek
K022771 616009592048913
105.

82

FELINE WM HAN GER 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
O: Piotr Szmytkowski
B: Bernd Werner-Mohr
K023128 DE431310391711
106.

248

FINLANDIA sp POL 2014 klacz gniada F: Qulester
M: Finola Cord
O: Aneta Ostrowska
B:
K025610 616009592005814
107.

42

FLAMENCO SONG HOL POL 2013 Klacz siwa F: Hickstead /
M: U-Cascada / Cassini I
O: Michał Szadkowski
B: Michał Szadkowski
K025658 DE421000600913
108.

44

FLOWER GIRL HOL POL 2013 Klacz siwa/160 F: Hickstead / Hamlet
M: Vernisage / Catoki
O: Michał Szadkowski
B: Michał Szadkowski
K024856 DE421000601013
109.

218

FOEGANDRA KWPN NED 2010 Klacz gniada/178 F: Carambole
M: Voegandra
O: Zdzisław Wojtera
B: Holandia
K1232632 K022589
110.

120

FOREST SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Turbud Fabel / Fanimo
O: Salih Barlas
B:
K020025 616009590149310
111.

71

GACEK SP POL 2003 Wałach gniada F: Demetrios
M: Godilo
O: Jacek Rode
B: Lingo Mirosław
K013287
112.

144

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2006 Klacz gniada F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: VANTANA D
O: LEWANDOWSKI BARTŁOMIEJ
B: DE PRINS B.V.B.A
K025777
113.

25

GERRY GREY Hanowerska DEU 2012 Wałach siwa F: Grey Top
M: Stella
O: Aleksander Kadłubowski
B: Horst Seide
K024212
114.

241

GERWAZY WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Revel
M: Greta / Gryf
O: Daria Pleśnierowicz
B: SK Rzeczna Sp. z o.o.
K017179
115.

63

GINGER 827 HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Cartani / Carthago
M: G-Chiara / Caletto I
O: Łopato Krzysztof
B: Gestuet Charlottenhof
K015271 DE421000201507
116.

221

GLORIUS II SP POL 2007 Wałach gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Granada P G / Calderon
O: Joanna Makarewicz
B: Remigiusz Makowski
K012120 POL009660371207
117.

153

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Zenzi HBC / Cantos
O: Agnieszka Kwiatkowska
B:
K020933 528003201109703 105FV12
118.

154

GOLDMAN S KWPN NLD 2011 Wałach siwa F: Colman /
M: Nadette S / Lux
O: Sławomir Hartman
B: Schroembges
K021040 528003201109860
119.

116

GRACJANA SP POL 2010 Klacz siwa F: Caliro
M: Groteska
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Alina Zagrodzka-Kulczyk
K017246
120.

62

GRAD MŁP POL 2009 Ogier siwa F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
O: Krzysztof Łopato
B: SK Ochaby
K014099 616006540115709
121.

113

GRANDA KWPN POL 2011 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Beau Molga / Quidam De Revel
O: Piotr Kaliciński
B: Piotr Kaliciński
K019571 528003201109638
122.

230

GREY GRANNUS KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Campbell VDL
M: Bubala
O: Helena Gromada
B: J.R. Vlot
brak
123.

58

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
124.

91

HAPPY BOY M KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Charisma / Stakkato
M: Kalibra / Ulster
O: Zbigniew Kruk
B: J.H Mittendorff Hoofdweg 149 7782 DE KRIM
K023262 528003201205110
125.

240

HAWANA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/171 cm F: Donnerlord L /
M: Hakne / Ajetr
O: Kamila Bystrzejewska
B: Bogdan Lęczner
K018000 616009590248003
126.

237

HAZARD Z ZANG BEL 2013 Wałach gniada/166 F: HARLEY VDL
M: ETOPIA VAN HET RUITERHOF
O: MARTINA ROMAGNOLI
B: BELGIA
BRAK
127.

32

HELLANIA WESTF GER 2006 Klacz siwa/172 F: Corde Star / Cor De La Bryere
M: Hellana / Cavalliero
O: Cezary Lemański
B: Marek Romanowski
K013064 DE441411901906
128.

194

HIGHCLASS CAVALLO H KWPN NED 2012 Ogier siwa F: Corland / Cor de la Bryere
M: Lena / Wellington
O: Klaudia Siarkiewicz
B: H. Peereboom
K021145 528003201203437
129.

142

HOSMER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/176 F: Golden Boy
M: Hosanna
O: Ksenia Samsel
B: Stadnina Koni Rzeczna
brak POL 009 60 00157 06
130.

165

HOUSTON QUALITY Z Zangersheide BEL 2014 Ogier ciemnogniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: K-Quintana / Quidam de Revel
O: Wanda Szmyt
B: Quality Stud
K025601 056015Z55708414
131.

70

HUNCWOT SP POL 2011 Wałach gniada F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Halka / Loxley
O: Kamila Pleskacz
B: Janusz Kosek
K020079
132.

89

ILLOUCHIN NH KWPN NED 2013 Klacz ciemnogniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Tereedom VDL / Baloubet
O: Zbigniew Kruk
B: J. Scott
K023832 528003201309487
133.

250

INMORTAL Rheinlander DEU 2012 Wałach siwa F: Cornet's / Cornet Obolensky
M: Contana / Contender
O: Piotr Strzałkowski
B: Marc Boes
K022541 DE443435288412
134.

95

INTURIDO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: Bailey / Verdi
O: Piotr Spendel
B: A. J. Mulderije
K024010 528003201305488
135.

87

IOWA KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zavall VDL / Casall
M: Dersina / Indoctro
O: Zbigniew Kruk
B: J. F. Abbring Onneresweg 2 9755 Onnen
K023264 528003201303545
136.

20

IROS KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
O: Michał Buzała
B:
K025245 528003201309097
137.

30

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
O: Paulina Frankiewicz
B: SK Racot
K022379 616007610117912
138.

166

ISABEAU KWPN NED 2013 Klacz gniada F: Andiamo
M: Landgrafin
O: Łukasz Appel
B: E. Berkhof Paarden BV
Brak
139.

86

ISCO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Quasimodo vd Molendreef / Hear
M: Nalve / Burgraff
O: Zbigniew Kruk
B: H.G Mosman-Rohe Haaksbergerstraat 843A 7548 PB Enschede
K023263 528003201307642
140.

122

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
O: Andrzej Głoskowski
B: SK Liski
K009527 POL007600110603
141.

96

IZMIR KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Q.Breitling LS / Quintero
M: Kiki / Voltaire
O: Szweda Marek
B: J.A.G Voshaar / M.J.G. Harmelink
K024326 528003201307447
142.

57

J-LAWINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: J-Ligia / Lagrain
O: Anna Twardowska
B:
K013730 616009610190607
143.

167

JACKSON F KWPN NED 2014 Ogier gniada F: KANNAN / VOLTAIRE
M: CORNYILLE F / HEARTBREAKER
O: Wanda Szmyt
B: G.J.B. Fikken
K025759 52800321400565
144.

145

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Belgisch Warmbloedpaard BEL 2009 Klacz gniada F: KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF
M: REBBECA DE LA FERME DU BOIS
O: LEWANDOWSKI BARTŁOMIEJ
B: BVBA VERBELEN
K025776
145.

121

JC'S DESIGN DAISY MAY Appaloosa GBR 2009 Klacz ciemnogniada F: A Design Legend / Featured Design
M: Orions Ace Girl / Dirks Orion
O: Małgorzata Samborska-Borzęcka
B:
K024865 826058000001442
146.

65

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K021936 616009661572211
147.

66

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
O: Krzysztof Kalinowski
B: Krzysztof Kalinowski
K010603 POL009660709205 104QE40
148.

228

KENTUCKY'S PICOBELLO BWP BEL 2010 Ogier siwa F: Mr Blue / Couperus
M: Copy Picobello Z / Carthago Z
O: Joanna Rosicka-Tyszko
B: Picobello Stables
K017899 056002W00296046 105BN41
149.

45

KIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gawor / Apasz
M: Kurosava / Hower
O: Renata Węgrzyn
B: Anna Pianka
K021414 616009661575611
150.

123

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: SK Widzów
K015556 616009540044809
151.

203

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
152.

196

LADY PEZI OLD GER 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
O: Andrzej Weremczuk
B: Werner Brand-Kruth
K023915 DE418180215613
153.

186

LADY VON BAYERN HOL POL 2007 Klacz gniada F: Ludwig Von Bayern / Landor S
M: Petite II / Literat
O: Krzysztof Wilski
B: Zbigniew Wilski
K012422 DE418181520207 104KC52
154.

158

LANDGRAF II HOL. POL 2011 Wałach gniada F: Lasino
M: Obira
O: Mariusz Janiszek
B: Mariusz Janiszek
K018688
155.

46

LANDOSKA A SP POL 2008 Klacz gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Landoska L / Landos
O: Agnieszka Męczyńska
B: Agnieszka Męczyńska
K018042 616009610218508
156.

155

LARINO SP POL 2012 Wałach gniada F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: La Coruna / Corland
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: SK nad Wigrami
K021008 616009510343612 105XD27
157.

146

LISA BONA L WESTF GER 2005 Klacz gniada F: Lissabon/Lordanos
M: Anneliese/Avocado
O: Maja Synowicz
B: Karl-Heinz Funke
K010073 DE441410947605
158.

24

LIVERINO OLD. GER 2013 Klacz gniada F: L’ Aveu / Lawito
M: Sareca/ Sandro Boy
O: Anna Piwońska
B: Niemcy
Nie ma
159.

98

LIVERPOOL Bayern POL 2014 Ogier siwa F: Brak danych
M: Brak danych
O: Jan Zybała
B: Brak danych
Brak danych
160.

247

LIZA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/167 F: Stillos
M: LaCruza
O: Joanna Pierzchała
B: Lublin
Brak
161.

182

LOCARNO WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Los Angeles / Light On
M: Country Lady / Conceicao
O: Katarzyna Rutkowska
B: Wolfgang Brinkmann
K024173 DE441411229913
162.

103

LOTOS MŁP POL 2013 Ogier gniada F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
O: Jacek Maciak
B: SK Walewice
K023828 616006591044713
163.

61

LUGANO Niem. Sport. GER 2012 Wałach kasztanowata F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
O: Marcin Matelski
B: niemiec
K025816 DE456370005012
164.

156

LUNATIC HOL. POL 2009 Ogier ciemnogniada F: Lightning
M: Norga
O: Mariusz Janiszek
B: Martensen Hark
K014144
165.

246

MICHAEL KNIGHT KWPN GER 2009 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Łukasz Wyszkowski
B:
K022871 528003000031116
166.

188

MR. CARRY SP POL 2011 Wałach gniada F: Nightcarry / Carry
M: Montana VI / Caletto I
O: Krzysztof Wilski
B: Krzysztof Wilski
K021839 616009530081911
167.

118

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707 103ZL60
168.

74

NICOLET 2 WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Chardonway L / Contender
M: Nirwana / Czumen K
O: Szymon Leboda
B: Daniel Kurzawa
K024075 616007610200513
169.

75

NILUS HOL POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno / Libero
M: Zypresse / Contender
O: Wojciech Matyla
B: Andreas Kosicki
K019292 DE421000406811 105XT28
170.

244

NINO VD WATERTOREN BWP POL 2013 Klacz gniada F: Window VH Costersv / Clinton
M: Ivoir VD Watertoren / Chin Chi
O: Michalina Szmytka
B: N.V. KEROS
K024739
171.

119

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508 104MB64
172.

52

NURMI SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: CHACO FLY
M: doreen
O: MAREK NIEWIADOMSKI
B: NOWIELICE
K022827
173.

77

ORANGE GIRL BH LTU 2010 Klacz F: Centuryo
M: Orange D
O: V.Urbonas
B: V.Urbonas
1
174.

40

PABLO I OLD GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
O: Anna Michalak
B:
K008687 DE433330321904 102XR90
175.

195

PEARL 80 REN DEU 2005 Klacz siwa F: Prado
M: Piroschka / Phantom
O: Klaudia Siarkiewicz
B: Gunter Mulder
K011291
176.

129

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
O: Nina Milczarek
B:
K020801 616009590104512
177.

171

PICCOLO SP POL 2008 Ogier gniada F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015893 POL009660212408
178.

179

PIKOTKA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: Lavendel / Ramiro Z
M: Persona / Elf
O: Alicja Iglikowska
B: Pałyska
K008694 POL009600096701 104FG59
179.

72

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
O: Bogdan Wróblewski
B: Lidia Chomentowska-Fangrat
K010191 POL732010021306 104IG83
180.

211

PRIMA PRO WLKP POL 2011 Klacz kara F: Pro Savage /
M: Pogonia / Dłużnik
O: Aneta Ostrowska
B: Mirosław Janik
K021440 616007590006511
181.

100

QUAIDO HAN GER 2009 Wałach siwa F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Punkerin / Picard
O: Jan Zybała
B:
K016407 DE431312313609 105DH05
182.

94

QUE SERANDO OLD GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam`s Rubin / Quidam de Revel
M: Arilena / Sandro
O: Magda Kamińska
B:
K015876 DE433330387505
183.

191

QUICK STAR'S LORD HOL GER 2012 Ogier gniada F: Quick Star / Galoubet A
M: Uganda A / Quite Capitol
O: Wioletta Kosicka / Dr. Andreas Kosicki
B: Dr. Anderas Kosicki
K024830 DE421000582112
184.

219

QUICKSIGHTED Oldenburska GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam's Rubin
M: Kira Luna
O: Piotr Wiese
B: Niemcy
K009766
185.

139

QUIDAM'S DIAMOND OLD GER 2008 Ogier F: Quidam's Rubin
M: Diana
O: Strzałkowski Piotr
B: -
K011661
186.

163

QUINDARIA LAZAR OLD POL 2013 Klacz gniada F: Quinto de B / Quinar
M: Carmen S / Cancoon
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K024951 DE433331730313
187.

69

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
O: Krzysztof Suchożebrski
B: Mirosław Kozański
K011901 POL007610061908
188.

251

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
O: Witold Polowczyk
B: Witold Polowczyk
K018637 POL009610010308
189.

27

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
K017788 616009590268009
190.

60

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
O: Agnieszka Przybylska
B: Magdalena Janiszewska
K018519 616007520127709
191.

88

REWIZJON SP POL 2007 Ogier srokata F: Wizjoner / Rytm
M: Rozeta / Limaryn
O: Zbigniew Kruk
B: Jan Krzyżoszczak
K011200 POL009610099507 104AH98
192.

68

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740 616009610012912
193.

169

RICCO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015892 POL009660212808
194.

3

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Agata Zawada
K020494 616009660709309 105FT01
195.

38

ROVETTO Oldenburska GER 2002 Ogier F: RADIATOR
M: SEMIRAMIS
O: TRAX SP.Z O.O.
B: NIEMCY
K006820
196.

76

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
197.

149

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Roman Jagieliński
B:
K013348 POL009590099408
198.

54

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz gniada F: faust zt
M: doren
O: MAREK NIEWIADOMSKI
B: marek niewiadomski
BRAK s666
199.

208

SECRETTO SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Serbia / Empik
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
K021438 616009590117611 105PN16
200.

180

SERWUS SP POL 2008 Wałach siwa/172 F: Helanis / Cantanis
M: Sida / Dzięgiel
O: Katarzyna Arasimowicz
B: Romanowski
K016286 POL007600156506
201.

133

SHAKIRA 440 OS GER 2009 Klacz kasztanowata F: Conthargos / Converter
M: Stakkira / Stakkato
O: Aniela Szlufik
B: Gestuet Lewitz
K023707 DE418184096109 104QN91
202.

22

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
203.

101

SOPHIA OLD GER 2008 Klacz siwa F: Stalypso/Stakkato
M: Ramona/Lamb
O: Jan Zybała
B: Brak danych
K015668 DE433331785308
204.

105

STARLIGHT OLD DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
O: Emilia Naumiuk
B: Jarosław Sekuła
K021904 DE418180155209
205.

202

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
206.

50

SZAMBELAN SP POL 2004 Wałach gniada F: Balisco II / Quidam De Revel
M: Szaki / Kissovo
O: Sławomir Grzelczyk
B: Do Ochaby
K009294 POL009540174904
207.

239

TANGO SP POL 2014 Wałach siwa F: Alcatraz /
M: Tęcza / Polonus
O: FILIP FALKIEWICZ
B: CICHMIŃSKI SŁAWOMIR
K024992 616009600260014
208.

9

TIMIAN Czes. Gorąc. CZE 2009 Ogier kasztanowata/175 F: Amarillo
M: Tajga
O: Jacek Rode
B: -
K018965
209.

134

TISSOT SP POL 2004 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Głoskowski
B:
K010646 POL999611517904
210.

187

TJUNMIRA LA NEBBIA SP POL 2010 Klacz siwa/163 F: Tjungske
M: By Quamiro
O: Weronika Wilska
B: Xyz
000
211.

104

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa F: Ludger
M: Tajga
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
K015553 616013680110509
212.

131

TOYOTA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Talwara / Loxley
O: Magdalena Polczyk
B:
K025142 61600951039511
213.

235

UBI MAJOR XXX Z ZANG BEL 2012 Wałach gniada F: UPPERCUT DS
M: ETOPIA VAN HET RUITERHOF
O: MARTINA ROMAGNOLI
B: BELGIA
K024711
214.

197

UNI-HAPPY DU PACHIS BWP BEL 2004 Klacz kasztanowata F: Organo Sitte
M: Operette Du Pachis
O: Andrzej Weremczuk
B: Monsieur Michel Simon
K023693
215.

78

VAILLANTE KWPN NED 2002 Klacz gniada F: Andiamo
M: Domitila
O: V. Urbonas
B: .
.
216.

10

VELVET BH LTU 2011 Ogier F: Centuryo
M: Vaillante
O: V.Urbonas
B: V.Urbonas
.
217.

174

VELVET LAZAR OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Verdi / Quidam de Revel
M: Angela De La Cruz/ Numero Uno
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
Brak
218.

43

VERNISAGE HOL GER 2005 Klacz siwa F: Catoki / Cambridge
M: Marty / Cordelabryere
O: Michał Szadkowski
B: Peter Boege
K024748 DE421000149705
219.

236

WENECJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Clavius / Caretino
M: Witara / Cavallo
O: KACZMAREK AGNIESZKA
B: GRABOWSKI MARIUSZ
K024844 616009640012613
220.

124

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
O: Jarosław Dołhun
B: Sławomi Łagun
K020299 616009640020010 104XZ77
221.

175

WESTA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Elf
M: Wegunda/ Noble Roi
O: Roman Meger , Adrian Burzych
B: Polska
Brak
222.

117

WILLIE SP POL 2012 Ogier gniada F: COLA / CONTENDER
M: WORTUNA / STALON
O: Paweł Kaliciński
B: Adam Sosnowski
K022982 616009661492612
223.

93

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
O: Józef Kamiński
B:
K011252 DE421000087006
224.

48

ZEGNO D'IVE Z Zangersheide POL 2014 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Quilana D'Ive Z/Quidam deRevel
O: Agnieszka Nowak
B: Eeckhout Van Isabelle
K025733 056015Z55651014
225.

176

ZET BLUE SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Tomasz Miśkiewicz
B: Roman Barlik
K018976 616009610138310
226.

226

ZINA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Kaliniec
M: Zyrikana
O: Ewa Strzechowska
B: Paweł Strzechowski
k019916
227.

227

ZUZOU SP POL 2005 Klacz F: Marino
M: Zizou
O: Pawel Strzechowski
B: Pawel Strzechowski
K010538
Rider Club
Competition
Prize
Appel Łukasz Dom Koni Lazar
100
3500
25
150
SUM:
3775.00
Bąk Sebastian bpk
600
SUM:
600.00
Barlas Salih KJ Infernal Team
25
SUM:
25.00
Bieniek Witold KJ Jantar Stryków
10
SUM:
10.00
Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
100
150
SUM:
250.00
Bystrzejewska Kamila Tuszyński KJ Garbówek
50
SUM:
50.00
Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
100
300
200
700
SUM:
1300.00
Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
50
25
SUM:
75.00
Darłak Katarzyna Kjk Romico
150
40
SUM:
190.00
Dołhun Jakub KJ Infernal Team
25
50
SUM:
75.00
Frankiewicz Paulina KJ Atrium Swarzędz
25
SUM:
25.00
Friedman Maja Bella bpk
50
200
SUM:
250.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
300
1200
500
SUM:
2000.00
Głuchowska Małgorzata Klub Jeździecki Podkowa Leśna
50
SUM:
50.00
Grzesiek Paula KJ Infernal Team
50
40
SUM:
90.00
Gutorska Maja KJ Infernal Team
50
SUM:
50.00
Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
10
20
150
20
150
300
SUM:
650.00
Iglikowska - Cichosz Matylda OSK Lipce
100
1500
SUM:
1600.00
Janiszek Bartosz SJ Mar-Rom Wałsnów
100
100
25
25
100
100
SUM:
450.00
Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
25
SUM:
25.00
Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
100
SUM:
100.00
Kalicińska Urszula Stowarzyszenie Warszawski KJ
650
450
50
10
SUM:
1160.00
Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
150
25
100
450
50
SUM:
775.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
300
600
5000
SUM:
5900.00
Kamińska Magda KJ Avanti Opole
100
1000
1800
100
SUM:
3000.00
Kazlou Siarhei Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
300
SUM:
300.00
Krywult Amelia KJ Infernal Team
50
250
100
SUM:
400.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
200
400
SUM:
600.00
Lewandowski Aleksander OSK Lipce
200
10
50
SUM:
260.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
100
SUM:
100.00
Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
50
SUM:
50.00
Łopato Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
50
SUM:
50.00
Makarewicz Maciej Tuszyński KJ Garbówek
10
SUM:
10.00
Matelski Marcin KJ DILMAR
40
SUM:
40.00
Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
20
300
SUM:
320.00
Milczarek Nina KJ Infernal Team
150
SUM:
150.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1000
10
450
1400
150
400
400
SUM:
3810.00
Niewiadomski Kacper wkj Lublin
20
SUM:
20.00
Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
100
SUM:
100.00
Pleskacz Kamila JKS Equita Świętochów
25
50
SUM:
75.00
Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
150
400
150
SUM:
700.00
Radziszewska Laura Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
25
SUM:
25.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
50
SUM:
50.00
Rosicka-Tyszko Joanna TKJ Garbówek
300
100
600
SUM:
1000.00
Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
300
650
600
1200
1000
1000
SUM:
4750.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
100
150
SUM:
250.00
Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ
600
SUM:
600.00
Sobiepańska Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
200
50
SUM:
250.00
Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
150
100
50
SUM:
300.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
200
200
400
150
SUM:
950.00
Stevnert Natalia KJ Aromer Józefin
10
SUM:
10.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
20
1100
25
100
50
150
SUM:
1445.00
Strzechowska Ewa JKS Salio
100
SUM:
100.00
Synowicz Maja KJ SO Łąck
400
SUM:
400.00
Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
1000
50
250
150
SUM:
1450.00
Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
150
SUM:
150.00
Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
300
2500
50
40
SUM:
2890.00
Urbonas Valdas Lankupiai
100
SUM:
100.00
Weremczuk Szymon WKJ Lublin
250
SUM:
250.00
Wilska Weronika Sopocki KJ
200
SUM:
200.00
Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
400
SUM:
400.00
Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
50
100
SUM:
150.00
Zmorek Damian KJ Welt Opypy
10
100
20
1000
SUM:
1130.00
Zybała Aleksandra LKS Dragon Nowielice
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
2018-06-08
16
2018-06-09
7
100
2018-06-10
2
3500
2018-06-08
57
2018-06-09
6
2018-06-10
ISABEAU (166)
2018-06-08
5
25
2018-06-09
25
JACKSON F (167)
2018-06-08
1
2018-06-09
3
2018-06-10
2018-06-08
5
2018-06-09
7
2018-06-10
6
150
Bąk Sebastian
bpk
EL CAPONE (200)
2018-06-08
47
2018-06-09
2018-06-08
11
CALIDOS (201)
2018-06-08
20
2018-06-08
40
2018-06-09
34
2018-06-10
30
CHIBA (231)
2018-06-08
42
2018-06-08
1
2018-06-08
2018-06-08
43
2018-06-09
36
2018-06-10
3
600
Barlas Salih
KJ Infernal Team
FOREST (120)
2018-06-08
8
25
2018-06-08
2018-06-09
30
2018-06-09
2018-06-10
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
HOSMER (142)
2018-06-08
1
2018-06-08
68
Biczyk Elzbieta
JKS Salio
LIZA (247)
2018-06-08
65
2018-06-08
66
2018-06-10
8
Bieniek Witold
KJ Jantar Stryków
2018-06-08
13
10
2018-06-09
19
2018-06-10
33
ROVETTO (38)
2018-06-08
54
2018-06-09
28
2018-06-10
40
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
2018-06-08
42
2018-06-08
2018-06-09
2018-06-09
ISSOS (122)
2018-06-08
1
2018-06-08
1
2018-06-09
2018-06-09
1
2018-06-10
1
Burakowski Marcin
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
BLUEGREY (177)
2018-06-08
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
CORJANA P (198)
2018-06-08
59
2018-06-09
39
DONAT (199)
2018-06-08
2
100
2018-06-08
2
150
2018-06-09
Buzała Maria
KJ Dilmar Kobylarnia
IROS (20)
2018-06-08
42
2018-06-08
1
2018-06-09
1
2018-06-09
1
Bystrzejewska Kamila
Tuszyński KJ Garbówek
HAWANA (240)
2018-06-09
27
2018-06-09
5
50
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
CANDOR (168)
2018-06-08
5
100
2018-06-09
5
300
2018-06-10
16
RICCO (169)
2018-06-08
2
200
2018-06-09
12
2018-06-10
4
700
Ciechański Adam
CSJ Equestro Łódź
2018-06-08
4
50
2018-06-08
24
2018-06-09
6
25
2018-06-09
9
Darłak Katarzyna
Kjk Romico
2018-06-08
35
2018-06-09
2
150
2018-06-10
9
40
Dołhun Jakub
KJ Infernal Team
KOLA (123)
2018-06-08
26
2018-06-08
21
2018-06-09
12
2018-06-10
6
25
WESFALIA (124)
2018-06-08
10
2018-06-08
17
2018-06-09
15
2018-06-10
6
50
Domański-Kruppa Felix
KJ SO Łąck
CARMEN S (161)
2018-06-08
30
2018-06-09
2018-06-10
13
ERATO (162)
2018-06-08
2018-06-09
19
2018-06-08
46
2018-06-08
12
2018-06-08
2018-06-09
2018-06-09
10
2018-06-10
7
2018-06-10
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
TANGO (239)
2018-06-09
4
2018-06-10
2
Frankiewicz Paulina
KJ Atrium Swarzędz
IRYDION (30)
2018-06-08
1
2018-06-08
7
25
2018-06-09
45
2018-06-09
12
2018-06-10
21
Friedman Maja Bella
bpk
2018-06-08
8
50
2018-06-08
26
2018-06-09
4
200
2018-06-09
34
2018-06-10
Galanciak Roksana
St. R&S Stables
KORD (203)
2018-06-08
55
2018-06-08
42
2018-06-09
2018-06-09
2018-06-10
8
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
DUCATI (125)
2018-06-08
36
2018-06-09
4
300
2018-06-10
13
2018-06-08
10
2018-06-09
1
1200
2018-06-10
6
500
EROTYKA (222)
2018-06-08
68
2018-06-08
42
2018-06-09
49
2018-06-09
1
2018-06-10
13
Głuchowska Małgorzata
Klub Jeździecki Podkowa Leśna
CANTURA M (140)
2018-06-08
6
50
2018-06-08
56
2018-06-09
2018-06-09
22
2018-06-10
Gromada Mariusz
BPK
2018-06-09
2018-06-09
1
Grzesiek Paula
KJ Infernal Team
AKORD (17)
2018-06-08
50
2018-06-08
33
2018-06-09
26
2018-06-09
3
50
2018-06-10
10
40
Gutorska Maja
KJ Infernal Team
RUBIN (149)
2018-06-08
1
2018-06-08
52
2018-06-09
1
2018-06-09
26
2018-06-10
4
50
Hartman Sławomir
KJ Lotar Biskupiec
CARILO (150)
2018-06-08
43
2018-06-09
15
2018-06-09
19
2018-06-10
2018-06-08
15
10
2018-06-09
9
20
2018-06-10
19
EDJIN (152)
2018-06-08
17
2018-06-09
17
2018-06-10
13
2018-06-08
30
2018-06-09
7
150
2018-06-10
27
GOLDMAN S (154)
2018-06-08
10
20
2018-06-09
8
150
2018-06-10
6
300
LARINO (155)
2018-06-08
45
2018-06-09
37
2018-06-10
39
Helbich Wiktor
JKS Salio
2018-06-09
1
2018-06-09
1
2018-06-10
2018-06-10
Iglikowska - Cichosz Matylda
OSK Lipce
PIKOTKA (179)
2018-06-08
8
100
2018-06-08
13
2018-06-09
15
2018-06-10
4
1500
SERWUS (180)
2018-06-08
13
2018-06-09
15
2018-06-10
32
Jagoda Joanna
St. VitaSport Brachlewo
BOLOGNA (79)
2018-06-08
5
2018-06-09
2018-06-08
2018-06-09
6
Janiszek Bartosz
SJ Mar-Rom Wałsnów
LUNATIC (156)
2018-06-08
25
2018-06-08
4
100
2018-06-09
11
2018-06-10
4
100
CAPRI (157)
2018-06-08
1
2018-06-08
32
2018-06-09
28
2018-06-10
8
25
2018-06-08
1
2018-06-08
54
2018-06-09
8
25
2018-06-09
3
100
2018-06-10
3
100
Janiszewska Gabriela
St. R&S Stables
2018-06-08
2018-06-08
2018-06-09
10
2018-06-09
1
2018-06-10
7
25
Jaruga Weronika
St. VitaSport Brachlewo
2018-06-08
2018-06-08
51
2018-06-09
25
2018-06-10
24
Jaworska Monika
KJ Hippica Polonia Słupno
EUFORIA (141)
2018-06-08
1
2018-06-08
21
2018-06-09
21
2018-06-10
15
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
2018-06-09
23
2018-06-09
2018-06-10
19
SID (22)
2018-06-09
2
100
2018-06-09
21
2018-06-10
20
Kadłubowski Aleksander
Klub Jeździecki Strzała
2018-06-10
11
Kalicińska Urszula
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2018-06-08
1
650
2018-06-08
3
450
2018-06-09
19
2018-06-10
17
GRANDA (113)
2018-06-08
8
50
2018-06-08
9
10
2018-06-09
26
2018-06-10
15
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2018-06-08
48
2018-06-08
12
2018-06-08
2018-06-09
2018-06-09
20
2018-06-10
18
FAMATA B (115)
2018-06-08
3
150
2018-06-09
11
2018-06-10
19
GRACJANA (116)
2018-06-08
1
2018-06-08
14
2018-06-09
5
25
2018-06-09
4
100
2018-06-10
17
WILLIE (117)
2018-06-08
1
2018-06-09
1
2018-06-10
3
450
CAPRI (157)
2018-06-09
7
50
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2018-06-08
1
2018-06-08
2
2018-06-08
2018-06-09
2018-06-09
3
2018-06-10
2
2018-06-10
KATNIS (65)
2018-06-08
3
300
2018-06-09
10
2018-06-10
25
KEMBALL (66)
2018-06-08
2
600
2018-06-10
1
5000
Kamińska Magda
KJ Avanti Opole
BRANDY (92)
2018-06-08
4
100
2018-06-08
21
2018-06-09
14
2018-06-10
15
2018-06-08
34
2018-06-09
1
1000
2018-06-10
1
1800
2018-06-08
9
2018-06-09
8
100
2018-06-10
18
2018-06-08
35
2018-06-08
8
2018-06-08
2018-06-09
2018-06-09
2
2018-06-10
10
2018-06-10
IZMIR (96)
2018-06-08
37
2018-06-08
14
2018-06-08
2018-06-09
2018-06-09
6
2018-06-10
2
2018-06-10
Kazlou Siarhei
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
2018-06-08
60
2018-06-08
15
2018-06-09
3
300
2018-06-09
35
2018-06-10
23
2018-06-08
15
2018-06-08
8
2018-06-10
17
2018-06-08
2018-06-09
35
2018-06-09
2018-06-09
3
2018-06-10
Kozina Maria
KJ Strzała Krubiczew
CLAYTON (252)
2018-06-09
15
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
ROCKY (3)
2018-06-08
25
2018-06-08
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
DANTOS (127)
2018-06-08
9
2018-06-08
55
2018-06-09
6
50
2018-06-10
1
250
CHERROKEE (128)
2018-06-08
46
2018-06-09
17
2018-06-10
8
100
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
DA VINCI (217)
2018-06-08
38
2018-06-09
6
200
2018-06-10
8
400
FOEGANDRA (218)
2018-06-08
1
2018-06-08
28
2018-06-09
1
2018-06-09
1
2018-06-10
1
2018-06-08
31
2018-06-09
40
2018-06-10
21
Kucia Adam
UKS Trójka
DANTE (223)
2018-06-09
43
2018-06-09
2018-06-09
36
Lemańska Anna
KJ Equest Łąck
2018-06-08
41
2018-06-09
16
2018-06-09
12
2018-06-10
42
2018-06-08
10
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka
BAD BOY (106)
2018-06-08
62
2018-06-09
44
Lewandowski Aleksander
OSK Lipce
2018-06-08
48
2018-06-09
41
2018-06-10
6
200
2018-06-09
14
2018-06-08
11
10
2018-06-09
29
2018-06-09
10
2018-06-10
35
2018-06-08
49
2018-06-09
30
2018-06-09
8
50
2018-06-10
34
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-06-08
44
2018-06-08
27
2018-06-09
21
2018-06-10
8
100
Łangowska Natalia
JKS Tornado Szczecin
2018-06-08
17
2018-06-08
15
2018-06-09
11
2018-06-10
11
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
GRAD (62)
2018-06-08
6
50
2018-06-08
35
2018-06-09
36
2018-06-10
Łopato Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-06-08
5
50
2018-06-08
40
2018-06-09
23
2018-06-10
Makarewicz Maciej
Tuszyński KJ Garbówek
2018-06-08
19
2018-06-08
10
10
2018-06-09
2018-06-09
27
2018-06-10
26
Markowska Izabela
JKS SALIO
CHANEL (232)
2018-06-08
2018-06-08
2018-06-09
2018-06-09
Matelski Marcin
KJ DILMAR
LUGANO (61)
2018-06-08
8
2018-06-08
18
2018-06-09
11
2018-06-10
11
40
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
2018-06-08
18
2018-06-09
29
2018-06-10
11
RIANA P (68)
2018-06-08
44
2018-06-08
12
2018-06-09
11
20
2018-06-10
18
2018-06-08
34
2018-06-08
32
2018-06-09
31
2018-06-10
5
300
Mikhailava Maryia
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
2018-06-08
36
2018-06-08
43
2018-06-09
16
2018-06-09
32
2018-06-10
30
2018-06-08
22
2018-06-08
1
2018-06-10
2
2018-06-08
2018-06-09
21
2018-06-09
2018-06-09
6
2018-06-10
Milczarek Nina
KJ Infernal Team
PICASSO (129)
2018-06-08
12
2018-06-08
4
2018-06-09
9
2018-06-10
7
150
CYANDRA (130)
2018-06-08
18
2018-06-08
2018-06-09
2018-06-09
24
2018-06-10
24
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-06-08
67
2018-06-08
1
2018-06-09
1
2018-06-09
34
2018-06-10
1
COLINERO (173)
2018-06-08
9
2018-06-09
4
2018-06-10
1
1000
2018-06-08
1
2018-06-08
35
2018-06-09
1
2018-06-09
46
2018-06-10
1
WESTA (175)
2018-06-08
14
10
2018-06-08
24
2018-06-09
3
450
2018-06-10
2
1400
ZET BLUE (176)
2018-06-08
8
150
2018-06-09
4
400
2018-06-10
12
2018-06-08
29
2018-06-10
5
400
2018-06-08
22
Mitman Amelia
JKS Salio
2018-06-08
1
2018-06-09
1
2018-06-09
1
2018-06-08
1
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
TOPAZ (104)
2018-06-08
1
2018-06-08
17
2018-06-09
1
2018-06-09
13
STARLIGHT (105)
2018-06-08
1
2018-06-08
16
2018-06-09
1
2018-06-09
20
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
2018-06-08
50
2018-06-08
33
2018-06-09
30
2018-06-10
26
2018-06-08
38
2018-06-08
1
2018-06-09
1
2018-06-09
1
Niewiadomski Kacper
wkj Lublin
2018-06-08
29
2018-06-08
11
20
2018-06-09
10
2018-06-10
25
2018-06-08
37
2018-06-08
28
2018-06-09
13
2018-06-10
9
Nowak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
CERTO (97)
2018-06-08
17
2018-06-10
7
2018-06-08
2018-06-09
24
2018-06-10
2018-06-08
55
2018-06-10
5
2018-06-09
34
Obórka Jarosław
LKJ Gabon Walewice
LOTOS (103)
2018-06-08
20
2018-06-08
2018-06-09
2018-06-09
13
2018-06-10
5
2018-06-10
Olejnik Weronika
KJ Wiktorowo
CHARLYTTA (184)
2018-06-08
38
2018-06-08
31
2018-06-09
36
2018-06-09
22
2018-06-10
9
Ostręga Damian
KJ Jan Kosicki Kobierno
BARAQUE (189)
2018-06-08
21
2018-06-08
2018-06-09
2018-06-09
14
2018-06-10
18
2018-06-10
CASQUITE (190)
2018-06-08
5
2018-06-08
2018-06-09
2018-06-09
17
2018-06-10
7
2018-06-10
2018-06-08
11
2018-06-08
53
2018-06-09
8
2018-06-10
43
BOCCACCIO (192)
2018-06-08
19
2018-06-08
11
2018-06-09
14
2018-06-10
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleńska Zagroda
DIAMENT (207)
2018-06-08
42
2018-06-08
52
SECRETTO (208)
2018-06-08
19
2018-06-08
15
FINLANDIA (248)
2018-06-08
52
2018-06-08
58
Pawluczuk Marek
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2018-06-08
1
2018-06-08
1
2018-06-09
11
2018-06-10
12
CORFU (7)
2018-06-08
40
2018-06-08
52
2018-06-09
19
2018-06-10
14
Pisarska Zuzanna
KJ Partynice Wrocław
CARETANA (205)
2018-06-08
38
2018-06-08
14
2018-06-09
5
100
2018-06-09
27
2018-06-10
31
Pleskacz Kamila
JKS Equita Świętochów
HUNCWOT (70)
2018-06-08
6
25
2018-06-08
18
2018-06-09
13
2018-06-10
5
50
Pleśnierowicz Daria
KJ Huzar Józefów
GERWAZY (241)
2018-06-08
1
2018-06-08
55
Podgórna Angeliki
KJ Czahary Pogorzelica
ALANIA (233)
2018-06-08
5
150
2018-06-09
12
2018-06-10
7
400
CLOUD (234)
2018-06-08
10
2018-06-10
8
150
2018-06-09
4
2018-06-08
30
2018-06-09
18
Podgórny Jakub
KJ Czahary Pogorzelica
WENECJA (236)
2018-06-08
5
2018-06-09
2018-06-10
2018-06-08
2018-06-09
12
2018-06-10
HAZARD Z (237)
2018-06-08
68
2018-06-08
58
2018-06-09
36
2018-06-09
36
Polczyk Magdalena
KJ Infernal Team
TOYOTA (131)
2018-06-08
42
2018-06-08
42
2018-06-09
1
2018-06-09
36
2018-06-10
12
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar
RESPECT (60)
2018-06-08
1
2018-06-08
1
2018-06-09
36
2018-06-09
1
2018-06-10
8
Radziszewska Laura
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2018-06-10
5
25
Rode Jacek
JKS Equita Świętochów
TIMIAN (9)
2018-06-08
51
2018-06-08
27
2018-06-09
43
2018-06-10
45
GACEK (71)
2018-06-08
2018-06-09
2018-06-10
11
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2018-06-09
4
50
2018-06-09
17
2018-06-10
13
Roicka Olga
KJ Wiktorowo
DE MARCO (185)
2018-06-08
35
2018-06-08
34
2018-06-09
1
2018-06-09
16
2018-06-10
14
Rosicka-Tyszko Joanna
TKJ Garbówek
CARIBOU (47)
2018-06-08
3
2018-06-09
1
2018-06-09
2018-06-10
4
300
2018-06-08
1
2018-06-09
5
2018-06-09
2018-06-10
2
2018-06-08
7
100
2018-06-09
3
600
2018-06-10
14
Rutkowska Katarzyna
St. J Baborówko
LOCARNO (182)
2018-06-09
2018-06-10
16
2018-06-09
21
2018-06-10
Rynkiewicz Martyna
LKJ w Gałkowie
NELA (118)
2018-06-08
1
300
2018-06-09
1
650
2018-06-09
2
600
2018-06-10
1
1200
NIRMETTE (119)
2018-06-08
25
2018-06-09
20
2018-06-09
2
1000
2018-06-10
5
1000
Rytych Damian
St. J Napoleońska Zagroda
FARTON (210)
2018-06-08
58
2018-06-08
18
PRIMA PRO (211)
2018-06-08
23
2018-06-08
13
CAMPARI (212)
2018-06-08
42
2018-06-08
73
Sendalska Katarzyna
KJ Infernal Team
BED BOY (132)
2018-06-08
58
2018-06-08
2018-06-09
2018-06-09
Shalohin Andrei
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
2018-06-08
6
100
2018-06-08
6
150
2018-06-09
18
2018-06-10
28
FARLEY (84)
2018-06-08
27
2018-06-08
2018-06-09
13
2018-06-10
16
ASKARIA (85)
2018-06-08
23
2018-06-08
2
2018-06-09
9
2018-06-10
20
ISCO (86)
2018-06-08
38
2018-06-08
2
2018-06-08
2018-06-09
2018-06-09
6
2018-06-10
11
2018-06-10
IOWA (87)
2018-06-08
36
2018-06-08
11
2018-06-08
2018-06-09
2018-06-09
1
2018-06-10
11
2018-06-10
Siarkiewicz Klaudia
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2018-06-08
7
2018-06-09
4
2018-06-10
2
600
PEARL 80 (195)
2018-06-08
12
2018-06-09
20
2018-06-10
9
Sobiepańska Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-06-08
1
200
2018-06-08
7
50
Sorokina Olga
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-06-08
37
2018-06-08
7
150
2018-06-09
23
2018-06-10
7
100
2018-06-08
33
2018-06-08
19
2018-06-08
2018-06-09
2018-06-09
3
2018-06-10
2018-06-10
2018-06-08
45
2018-06-08
16
2018-06-08
2018-06-09
2018-06-09
14
2018-06-10
15
2018-06-10
2018-06-08
5
50
2018-06-08
6
2018-06-09
2018-06-10
37
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CENZO (73)
2018-06-09
1
2018-06-10
1
2018-06-08
1
2018-06-08
20
2018-06-09
1
200
2018-06-10
1
200
NILUS (75)
2018-06-08
2018-06-08
2
400
2018-06-09
5
150
2018-06-10
18
Stevnert Natalia
KJ Aromer Józefin
BASTYLIA (102)
2018-06-08
12
2018-06-08
12
10
2018-06-09
24
2018-06-10
22
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
BLANT (136)
2018-06-08
9
20
2018-06-08
16
2018-06-09
21
2018-06-10
3
1100
2018-06-08
13
2018-06-09
7
25
2018-06-10
2
100
2018-06-08
29
2018-06-09
14
2018-06-10
3
50
INMORTAL (250)
2018-06-08
24
2018-06-09
3
2018-06-10
5
150
Strzechowska Ewa
JKS Salio
ZINA (226)
2018-06-08
39
2018-06-08
3
100
Strzechowski Paweł
JKS Salio
ZUZOU (227)
2018-06-08
2018-06-08
26
Sułowska - Calak Paulina
KJ Dobrzyniec
AQUARTA (135)
2018-06-09
2018-06-09
2018-06-09
Synowicz Maja
KJ SO Łąck
2018-06-08
9
2018-06-08
2018-06-09
2
400
ERATO (162)
2018-06-08
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
2018-06-08
24
2018-06-08
8
2018-06-09
2018-06-10
11
2018-06-08
2018-06-09
19
2018-06-10
PABLO I (40)
2018-06-08
2018-06-08
14
2018-06-09
22
2018-06-09
2018-06-10
10
Szlufik Aniela
Tuszyński KJ Garbówek
2018-06-08
19
2018-06-09
42
2018-06-10
2
1000
TISSOT (134)
2018-06-08
3
50
2018-06-08
22
2018-06-09
1
250
2018-06-10
2
150
Szmytka Antoni
Tuszyński KJ Garbówek
2018-06-08
16
2018-06-08
11
2018-06-09
28
2018-06-10
36
Szmytka Michalina
Tuszyński KJ Garbówek
2018-06-08
22
2018-06-09
18
2018-06-10
22
2018-06-08
41
2018-06-08
2018-06-09
33
2018-06-10
29
2018-06-08
28
2018-06-10
10
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
2018-06-08
32
2018-06-08
31
2018-06-09
6
150
2018-06-10
21
Szostek Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CRONOS (80)
2018-06-08
42
2018-06-08
1
2018-06-08
2018-06-09
31
2018-06-10
2018-06-10
2018-06-10
2018-06-09
43
Szybka Irmina
KJ Janowice
E-MAIL (28)
2018-06-09
1
2018-06-09
1
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
2018-06-08
1
2018-06-08
58
2018-06-09
1
2018-06-09
2018-06-10
1
Troszczyński Łukasz
KS Nad Wigrami Mikołajewo
DJARVI B (107)
2018-06-08
4
300
2018-06-10
3
2500
COLUMBIA (108)
2018-06-08
20
2018-06-09
16
2018-06-10
14
E GINEKE (109)
2018-06-08
23
2018-06-09
13
2018-06-10
16
CORDOBA (110)
2018-06-08
17
2018-06-09
9
50
2018-06-10
12
40
CANOSSA (111)
2018-06-08
49
2018-06-09
2018-06-09
23
2018-06-10
38
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-06-08
53
2018-06-08
44
2018-06-09
31
2018-06-10
23
2018-06-08
71
2018-06-08
71
2018-06-09
1
2018-06-09
Tybulczuk Tamara
ŁKJ
2018-06-08
25
2018-06-08
56
2018-06-09
18
2018-06-09
32
2018-06-10
41
BONA (216)
2018-06-09
46
2018-06-09
1
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2018-06-08
38
2018-06-08
35
2018-06-09
2
2018-06-09
2018-06-10
4
2018-06-08
2
2018-06-08
2018-06-09
2018-06-09
2018-06-09
14
2018-06-10
1
2018-06-10
2018-06-08
64
2018-06-08
15
2018-06-08
2018-06-09
2018-06-09
2018-06-09
10
2018-06-10
11
2018-06-10
Uljanowska Agnieszka
KJ Strzała Krubiczew
2018-06-08
61
2018-06-09
33
2018-06-10
28
Urbonas Valdas
Lankupiai
VELVET (10)
2018-06-08
23
2018-06-09
8
100
2018-06-10
32
2018-06-08
39
2018-06-09
16
2018-06-10
17
2018-06-08
2018-06-09
9
2018-06-10
Walczak Magdalena
KJ Atrium Swarzędz
2018-06-08
58
2018-06-08
47
2018-06-09
1
2018-06-09
9
Walkowska Alessandra
KJ Dilmar
CORTINA (59)
2018-06-08
1
2018-06-08
52
2018-06-09
36
2018-06-09
1
2018-06-10
10
Węgrzyn Alicja
Tuszyński KJ Garbówek
KIA (45)
2018-06-08
2018-06-08
2018-06-09
2018-06-09
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
LADY PEZI (196)
2018-06-08
42
2018-06-08
18
2018-06-08
2018-06-09
2018-06-09
17
2018-06-10
5
2018-06-10
2018-06-08
1
250
2018-06-08
58
2018-06-09
18
2018-06-10
31
Wilska Weronika
Sopocki KJ
2018-06-08
4
200
2018-06-08
2018-06-09
25
2018-06-10
15
2018-06-08
1
2018-06-08
27
2018-06-09
48
2018-06-09
29
2018-06-10
16
MR. CARRY (188)
2018-06-08
14
2018-06-08
39
2018-06-09
2018-06-09
20
2018-06-10
44
Wojtera Zdzisław
KJ Uniglob Gozdów
DALANDA Z (220)
2018-06-08
41
2018-06-08
58
2018-06-09
1
2018-06-09
1
2018-06-10
1
Wróblewski Bogdan
St. VitaSport Brachlewo
2018-06-08
41
2018-06-08
2018-06-09
14
2018-06-09
2018-06-10
4
400
Zadrożna Marta
KJ Wiktorowo
2018-06-08
1
2018-06-08
1
2018-06-09
1
2018-06-09
1
2018-06-10
1
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
FARGITA (147)
2018-06-08
63
2018-06-09
17
2018-06-09
20
Zawadzka Eliza
KJ Golden Dream Łódź
ESCALONA (214)
2018-06-08
2018-06-08
7
50
2018-06-09
6
100
Zmorek Damian
KJ Welt Opypy
FARGITA (147)
2018-06-10
27
ENRICO (148)
2018-06-08
16
10
2018-06-09
38
2018-06-10
7
100
CARRERAS (170)
2018-06-08
21
2018-06-09
10
20
2018-06-10
46
PICCOLO (171)
2018-06-08
26
2018-06-08
42
2018-06-09
17
2018-06-10
20
DIEGO (172)
2018-06-08
1
1000
2018-06-09
24
2018-06-10
Zybała Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
2018-06-08
42
2018-06-09
25
2018-06-10
29
QUAIDO (100)
2018-06-08
20
2018-06-09
7
100
2018-06-10
17
SOPHIA (101)
2018-06-08
12
2018-06-09
22
2018-06-10
12

Number of Riders: 123

Number of Horses: 227

The sum of prizes: 46 410.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl