Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
188 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:20:49
2018-05-15 21:43:09
Marta Gawlińska BERNADINE LAN
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:20:23
2018-05-15 21:40:11
Michał Lemański ISPY
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:20:04
2018-05-15 21:39:49
Michał Lemański ZEPP Z
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:19:46
2018-05-15 21:38:42
Michał Lemański INFINITY
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:19:28
2018-05-15 21:38:21
Michał Lemański DARC KISS Z
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
183 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:19:07
2018-05-15 21:37:53
Michał Lemański BILLY BOY W Z
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
182 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:18:48
2018-05-15 21:37:11
Marta Gawlińska JACKSON PAULOWNA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
181 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:18:31
2018-05-15 21:35:09
Jacek Lasota INDIANA-UWE
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:18:08
2018-05-15 21:25:25
Marcel Ważyński GLADIATOR
  • 1x 16/L/Dwufazowy Art 274.5.3
179 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:17:44
2018-05-15 18:10:18
Mateusz Tyszko CREDENDO
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:17:13
2018-05-15 18:09:40
Mateusz Tyszko CAVERANO HIPPICA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:16:39
2018-05-15 18:09:03
Mateusz Tyszko ARAMIS
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
176 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 20:45:09
2018-05-15 18:06:31
Dawid Kotecki STRZAŁKA
  • 2x 16/L/Dwufazowy Art 274.5.3
175 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 16:30:42
2018-05-15 16:12:58
Izabela Markowska CHANEL
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
174 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:16:04
2018-05-15 15:02:38
Paweł Strzechowski ZUZOU
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:15:32
2018-05-15 15:01:53
Ewa Strzechowska ZINA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:15:11
2018-05-15 14:13:01
Joanna Rosicka-Tyszko KENTUCKY'S PICOBELLO
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:14:52
2018-05-15 12:22:51
Waldemar Rogowski CORNELIO P
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:14:31
2018-05-15 12:21:36
Waldemar Rogowski A NEW PRESIDENT
  • 1x 10/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 11/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
169 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:13:47
2018-05-15 12:21:04
Waldemar Rogowski CONTENDRIX
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 11/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
168 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:13:28
2018-05-15 12:20:13
Waldemar Rogowski CASALINA
  • 2x 7/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
167 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:13:04
2018-05-15 12:19:02
Krzysztof Ludwiczak CONTHACCA
  • 1x 11/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 12:35:02
2018-05-15 12:17:49
Karolina Łaszkiewicz RODEZJA
  • 1x 7/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
165 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:12:40
2018-05-15 12:14:26
Krzysztof Ludwiczak QUENN LA BALOU
  • 1x 10/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 11/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
164 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:12:06
2018-05-15 12:13:42
Krzysztof Ludwiczak DIAROUBET
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
163 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:11:15
2018-05-15 12:12:56
Krzysztof Ludwiczak COSTACALVO
  • 1x 11/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 12:35:53
2018-05-15 10:26:36
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 12:35:29
2018-05-15 10:26:22
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:10:35
2018-05-15 09:40:12
Adam Ciechański CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z
  • 1x 7/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 07:37:49
2018-05-15 06:57:16
Łukasz Appel V-STAR D’IVE Z
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 7/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 16/L/Dwufazowy Art 274.5.3
158 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 07:37:29
2018-05-15 06:56:33
Łukasz Appel ENJOY BLUE DAIMOND
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/CC1/Grand Prix o Nagrodę JKS Salio Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
157 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 07:37:11
2018-05-15 06:55:56
Łukasz Appel OREO D.R.
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 7/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 16/L/Dwufazowy Art 274.5.3
156 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 07:36:52
2018-05-15 06:55:13
Łukasz Appel JACKPOT B
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 7/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 16/L/Dwufazowy Art 274.5.3
155 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 07:36:34
2018-05-15 06:54:37
Łukasz Appel ISABEAU
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy Art 274.5.3
154 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 07:36:06
2018-05-15 06:53:52
Łukasz Appel DEE-JAY Z
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy Art 274.5.3
153 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 07:35:47
2018-05-14 22:28:10
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 20:32:42
2018-05-14 20:14:58
Paulina Lewandowska FOKUS
  • 2x 7/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 17:39:02
2018-05-14 17:10:34
Sebastian Bąk CALIDOS
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 17:04:31
2018-05-14 16:42:19
Roksana Galanciak EQUEENPASSION LAVITA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 7/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
149 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 17:04:12
2018-05-14 16:39:43
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 11/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 14/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
148 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 17:03:52
2018-05-14 16:39:07
Sebastian Bąk CIA MALICA
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 11/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 17:03:32
2018-05-14 16:38:34
Sebastian Bąk CAMILLE DE DIAMANT
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 11/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/CC1/Grand Prix o Nagrodę JKS Salio Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
146 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 17:03:12
2018-05-14 15:40:55
Julia Sobiepańska EVER FOR EVER
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 14:55:26
2018-05-14 14:44:11
Damian Ostręga CONFUSION 2
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 14:55:06
2018-05-14 14:43:16
Damian Ostręga BARAQUE
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 14:54:45
2018-05-14 14:42:38
Damian Ostręga WELTDAME
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 14:54:24
2018-05-14 14:41:49
Damian Ostręga BOCCACCIO
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 13:45:10
2018-05-14 13:06:34
Łukasz Kamiński BIQUEEN
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 10:54:36
2018-05-14 10:48:42
Jowita Lubicka DUETTE B.
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 11/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 10:54:20
2018-05-14 10:24:07
Inez Lendo CHIBA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 08:49:50
2018-05-14 08:48:50
Irena Laprus OKAZ
  • 2x 7/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 16/L/Dwufazowy Art 274.5.3
137 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 23:18:44
2018-05-13 22:58:08
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 21:59:33
2018-05-13 19:53:13
Maciej Makarewicz GLORIUS II
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 21:59:18
2018-05-13 19:49:14
Paweł Kaliciński WILLIE
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 21:58:59
2018-05-13 19:48:34
Paweł Kaliciński FAMATA B
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 21:58:43
2018-05-13 19:48:08
Paweł Kaliciński ELDORENUS Z
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 21:58:27
2018-05-13 19:47:44
Paweł Kaliciński DAISY DREAM
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 21:58:11
2018-05-13 19:47:19
Urszula Kalicińska GRANDA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 21:57:56
2018-05-13 19:46:54
Urszula Kalicińska DISCOVER-S
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 21:57:18
2018-05-13 19:41:40
Kamila Bystrzejewska HAWANA
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 16:49:53
2018-05-13 16:41:41
Jagoda Wszędybył QUICKLY RC
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 16:49:36
2018-05-13 16:40:40
Paulina Burdyka PIPPI
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 15:33:09
2018-05-13 15:28:32
Zuzanna Dębowska ROBINIA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy Art 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 20:32:22
2018-05-12 22:38:17
Jarosław Obórka LOTOS
  • 1x 7/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 21:16:41
2018-05-12 21:08:30
Robert Bernagiewicz SZARAMAN
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 21:16:23
2018-05-12 20:24:35
Magdalena Rajpal LIBERADO S
  • 1x 17/P/Dwufazowy Art 274.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 23:58:37
2018-05-11 22:27:28
Michał Mordzelewski CARDIFF
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 23:58:09
2018-05-11 22:26:17
Jakub Kłęk CARANDO 3
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy Art 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 23:57:38
2018-05-11 21:06:58
Rita Rogalska ONE LADY
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 7/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 23:56:58
2018-05-11 17:46:08
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 16:59:31
2018-05-11 12:59:42
Joanna Jankowska EKWADOR
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 09:21:09
2018-05-11 08:25:47
Michał Tyszko E-COFERTINA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 09:20:39
2018-05-11 08:25:24
Michał Tyszko NEWTON JP Z
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 09:20:21
2018-05-11 08:24:59
Michał Tyszko F ARMANI Z
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 09:20:03
2018-05-11 08:22:52
Michał Tyszko DARING QUEEN
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 09:19:45
2018-05-11 08:21:09
Michał Tyszko BEL DE JOUR
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 09:19:25
2018-05-11 08:20:41
Michał Tyszko NINO VD WATERTOREN
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 09:19:07
2018-05-11 08:19:52
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:43:31
2018-05-10 22:18:14
Bartosz Janiszek LANDGRAF II
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:43:13
2018-05-10 22:17:47
Bartosz Janiszek CASALINA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:42:56
2018-05-10 22:17:09
Bartosz Janiszek CAPRI
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:42:34
2018-05-10 21:23:50
Joanna Rosicka-Tyszko CARIBOU
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 18:23:56
2018-05-10 16:20:07
Olimpia Bembenik CHUCK NORRIS
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 15:39:06
2018-05-10 14:56:05
Olga Sorokina HAPPY BOY M
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 15:38:48
2018-05-10 14:55:21
Olga Sorokina REWIZJON
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 15:37:05
2018-05-10 14:54:47
Andrei Shalohin ASKARIA
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 15:36:50
2018-05-10 14:54:19
Andrei Shalohin ISCO
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 15:36:11
2018-05-10 14:54:11
Diana Hahn QUADRIGO'S ONE
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 15:35:53
2018-05-10 14:53:48
Andrei Shalohin FARLEY
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 15:35:36
2018-05-10 14:53:17
Andrei Shalohin CHOCO LADY
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 15:35:17
2018-05-10 14:52:47
Andrei Shalohin CORINA
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 13:35:00
2018-05-10 08:56:56
Aleksander Kadłubowski GERRY GREY
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:31:17
2018-05-09 22:00:10
Natalia Pakosz VALENZIA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:31:02
2018-05-09 20:12:35
Antoni Szmytka EROS D’HOYO
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 14:54:01
2018-05-09 18:23:09
Daria Pleśnierowicz GERWAZY
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 14:46:49
2018-05-09 12:24:47
Paulina Januszewska EDITT-P
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 07:44:00
2018-05-08 21:56:07
Laura Radziszewska A-CARMEN
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 20:15:54
2018-05-08 19:27:03
Klaudia Siarkiewicz PEARL 80
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/CC1/Grand Prix o Nagrodę JKS Salio Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
81 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 20:15:38
2018-05-08 19:26:34
Klaudia Siarkiewicz HIGHCLASS CAVALLO H
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 20:15:18
2018-05-08 19:25:49
Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 20:15:01
2018-05-08 17:53:24
Paulina Skwara PAMELA II
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 14/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 20:14:32
2018-05-08 17:52:00
Paulina Skwara GREAT PLEASURE II
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/CC1/Grand Prix o Nagrodę JKS Salio Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 20:14:02
2018-05-08 17:50:13
Tomasz Chentkowski PRESTON
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 20:13:46
2018-05-08 17:49:22
Tomasz Chentkowski CANDOR
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 20:13:10
2018-05-08 17:17:08
Michalina Szmytka CERENSKY
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 20:12:30
2018-05-08 17:16:19
Michalina Szmytka CAXAIS DO SUL
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 15:59:56
2018-05-08 15:52:52
Dariusz Garstka SAINT LAURENT
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 15:59:41
2018-05-08 15:13:35
Aleksander Kadłubowski DOMEYKO
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 15:59:24
2018-05-08 15:13:09
Aleksander Kadłubowski STEWARD
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 15:58:57
2018-05-08 15:12:43
Aleksander Kadłubowski JARD
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 20:13:15
2018-05-08 13:10:24
Patrycja Bińkowska DAKOTA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 13:00:13
2018-05-08 12:43:15
Witold Bieniek ROVETTO
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 12:59:55
2018-05-08 12:42:58
Witold Bieniek CORTAS L
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 12:59:38
2018-05-08 11:34:22
Maja Synowicz LISA BONA L
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 12:59:21
2018-05-08 11:32:37
Maja Synowicz ERATO
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 12:59:03
2018-05-08 10:42:32
Vanessa Nowaczyk ARAMIS
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 12:58:47
2018-05-08 10:39:45
Vanessa Nowaczyk ERUDYTA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 12:58:30
2018-05-08 10:32:12
Aleksandra Wypchło TILEXA Z
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 12:58:13
2018-05-08 10:31:25
Krzysztof Prasek ATIQUA
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 12:57:56
2018-05-08 10:30:42
Krzysztof Prasek CORRADINO
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 12:57:39
2018-05-08 10:29:22
Krzysztof Prasek NUMERUS
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 12:57:23
2018-05-08 10:28:55
Barbara Pełka PIRLO
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 14/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 12:57:04
2018-05-08 10:28:37
Karolina Porzuckowiak LANDARCO
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 12:56:41
2018-05-08 10:27:39
Karolina Porzuckowiak NEVER MIND 22
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 12:56:25
2018-05-08 10:26:11
Gabriela Maciaszek CHEKKER W
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 12:56:05
2018-05-08 10:24:53
Anna Korzeniewska CYRKONIA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 12:55:43
2018-05-08 10:23:51
Magdalena Prasek DROBINKA
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 12:55:25
2018-05-08 10:22:40
Magdalena Prasek GASKONIA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 12:55:03
2018-05-08 10:19:33
Ewelina Derda HESTRI
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 10:16:54
2018-05-08 09:42:04
Zofia Kubacka BLACK JACK
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 10:16:36
2018-05-08 09:41:42
Zofia Kubacka CORRMAN
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 10:16:20
2018-05-08 09:39:34
Beata Szuber UNIQUE
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 10:16:00
2018-05-08 09:39:11
Beata Szuber FORT
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 19:44:47
2018-05-08 08:17:59
Dagnė Žukauskaitė POLONEZAS
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 08:53:08
2018-05-08 08:17:27
Valdas Urbonas VAILLANTE
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 08:52:51
2018-05-08 08:16:36
Valdas Urbonas ORANGE GIRL
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 07:25:18
2018-05-07 22:11:34
Stanisław Przedpełski DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 07:25:02
2018-05-07 22:10:13
Stanisław Przedpełski ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 21:55:42
2018-05-07 21:37:30
Jacek Rode GACEK
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 21:55:22
2018-05-07 21:36:55
Marek Pawluczuk CORFU
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy Art 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 21:54:58
2018-05-07 21:36:27
Marek Pawluczuk TIMIAN
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 21:54:38
2018-05-07 21:35:08
Marek Pawluczuk CYJANID
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 7/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy Art 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 21:48:22
2018-05-07 21:34:29
Kamila Pleskacz HUNCWOT
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy Art 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 22:28:08
2018-05-06 21:00:01
Ewelina Szczepanik PABLO I
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 11/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/CC1/Grand Prix o Nagrodę JKS Salio Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 09:14:27
2018-05-06 20:59:35
Ewelina Szczepanik CARMEN VRS
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły Art 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 20:57:44
2018-05-06 18:50:47
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 23:56:38
2018-05-06 17:09:24
Natalia Liszewska SUPREME
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 10:27:53
2018-05-05 21:20:07
Zofia Pawelczak VITALIS
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 7/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 16/L/Dwufazowy Art 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 13:34:40
2018-05-05 21:19:30
Paulina Pawelczak LAMBIK
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły Art 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 10:26:50
2018-05-05 21:18:33
Paulina Pawelczak CIRA W
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 10:26:33
2018-05-05 17:26:57
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 07:28:02
2018-05-04 09:58:16
Aleksandra Mudry CALANTINO
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 11/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 14/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 07:56:42
2018-05-03 20:06:08
Felix Domański-Kruppa QUINDARIA LAZAR
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy Art 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 07:56:28
2018-05-03 20:05:19
Felix Domański-Kruppa CARMEN S
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 07:56:14
2018-05-03 20:04:41
Felix Domański-Kruppa ARKANSAS
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 11/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 14/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 13:08:04
2018-05-03 12:21:09
Magdalena Zajcew SANRAJS
  • 2x 16/L/Dwufazowy Art 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 10:45:06
2018-05-02 22:40:56
Justyna Żółtowska SAN LUCA V
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 10:44:50
2018-05-02 22:40:19
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 21:47:36
2018-05-02 19:17:58
Olga Kociałkowska ZARETINO
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy Art 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 22:14:39
2018-05-01 20:12:21
Aleksandra Cebulak CRIMSON SR Z
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 22:14:25
2018-05-01 20:11:51
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 22:14:07
2018-05-01 20:11:25
Aleksandra Cebulak FELINE
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 22:13:43
2018-05-01 20:10:59
Aleksandra Cebulak BIG STAR O Z
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 09:54:36
2018-04-29 20:03:55
Joanna Pomiankowska HOKEY POKEY
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 09:54:21
2018-04-29 20:03:04
Joanna Pomiankowska GIRL RV
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 20:12:52
2018-04-27 10:19:05
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 13/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 20:58:01
2018-04-23 20:29:26
Sławomir Uchwat Q 7
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
1999 (MJ.)
O038694
2. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
3. Bąk Sebastian bpk
S
O003232
4. Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
1998 (MJ.)
O012805
5. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
6. Bieniek Witold KJ Jantar Stryków
S
O001983
7. Bińkowska Patrycja Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
1999 (MJ.)
O037752
8. Burdyka Paulina KJ Bachmat Pruszowice
S
O007002
9. Bystrzejewska Kamila Tuszyński KJ Garbówek
S
O012507
10. Cebulak Agnieszka KS Stangret Kielce
2000 (J.)
O021799
11. Cebulak Aleksandra KS Stangret Kielce
S
O005800
10068738
12. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
13. Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
S
O044282
14. Dębowska Zuzanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O013837
15. Derda Ewelina Koniński KJ Sawanna
S
O001961
16. Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck
S
O028911
17. Friedman Maja Bella bpk
2003 (JM.)
O031354
18. Galanciak Roksana St. R&S Stables
2002 (J.)
O038135
19. Garstka Dariusz bpk
S
O000140
20. Gawlińska Marta JKS Salio
S
123456
21. Hahn Diana RV Elisenau
1998 (MJ.)
brak
22. Janiszek Bartosz SJ Mar-Rom Wałsnów
1999 (MJ.)
O021853
23. Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław
1997 (MJ.)
O023553
10167951
24. Januszewska Paulina JKS Salio
S
Brak
25. Kadłubowski Aleksander Klub Jeździecki Strzała Krubiczew
S
O003700
26. Kalicińska Urszula Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003724
27. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
28. Kamiński Łukasz KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O011972
29. Kłęk Jakub Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2001 (J.)
O031303
30. Kociałkowska Olga KJ Michałówka
2002 (J.)
O035133
31. Komorowska Alicja SJ Poster Piaseczno
2000 (J.)
O025592
32. Korzeniewska Anna Koniński KJ Sawanna
2005 (JM.)
O040031
33. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
2004 (JM.)
O045959
34. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
35. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
36. Laprus Irena KJ Arabika
S
O019218
37. Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda
S
O009929
38. Lemański Michał Salio
S
O001208
39. Lendo Inez R&S Stables
S
O002468
40. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
brak
41. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1998 (MJ.)
O020738
42. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O026546
43. Lubicka Jowita KL Infernal Team
1999 (MJ.)
0023050
44. Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek
S
O000363
45. Łaszkiewicz Karolina SKJ Salio Besiekierz Rudny
2003 (JM.)
O031774
46. Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O023727
47. Majdzinski Mateusz Tkj garbowek
2002 (J.)
0038140
48. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
49. Makarewicz Maciej Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O033520
50. Markiewicz Patrycja TKJ Garbówek
2003 (JM.)
Brak
51. Markowska Izabela JKS SALIO
S
brak
52. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (J.)
O019196
53. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
54. Mudry Aleksandra WTK Hermanów
S
O010231
55. Nowaczyk Vanessa Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O026451
56. Obórka Jarosław LKJ Gabon Walewice
S
O001114
57. Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno
S
O020977
10077904
58. Pakosz Natalia JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
1998 (MJ.)
O022168
59. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
60. Pawelczak Paulina JUKS Mieczewo
2001 (J.)
O033279
61. Pawelczak Zofia JUKS Mieczewo Borkowice
2005 (JM.)
O039351
62. Pawluczuk Marek JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
S
O000482
63. Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
S
O006573
64. Pleskacz Kamila JKS Equita Świętochów
S
O006319
65. Pleśnierowicz Daria KJ Huzar Józefów
1997 (MJ.)
O029204
66. Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce
S
O003873
10046832
67. Porzuckowiak Karolina BPK
2000 (J.)
O026215
68. Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna
S
O001059
69. Prasek Magdalena Koniński KJ Sawanna
S
O000912
70. Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
S
O001821
10025825
71. Radziszewska Laura Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2001 (J.)
O025646
72. Rajpal Magdalena SKJ Horseprofi Łódź
S
O012577
73. Rode Jacek JKS Equita Świętochów
S
O015218
74. Rogalska Rita Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2002 (J.)
O038349
75. Rogowski Waldemar KJ HEAA Turek
S
O000542
76. Rosicka-Tyszko Joanna TKJ Garbówek
S
O001931
77. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
78. Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002862
79. Sobiepańska Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2000 (J.)
O028768
10164031
80. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
81. Strzechowska Ewa JKS Salio
S
o001653
82. Strzechowski Paweł JKS Salio
S
O001625
83. Synowicz Maja KJ SO Łąck
2002 (J.)
O030966
84. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
85. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O039640
86. Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
1998 (MJ.)
O022309
87. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
88. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
89. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
90. Uchwat Sławomir JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001137
91. Urbonas Valdas Lankupiai
S
!!!!
92. Ważyński Marcel LKJ Gabon Walewice
S
O040073
93. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
94. Wszędybył Jagoda KJ Bachmat Pruszowice
2000 (J.)
O019285
95. Wypchło Aleksandra BPK
2005 (JM.)
Brak
96. Zajcew Magdalena LKJ Gabon Walewice
2000 (J.)
O022014
97. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
98. Žukauskai Dagne Lankupiai
2001 (J.)
.
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

169

A NEW PRESIDENT BWP BEL 2004 Wałach siwa F: President
M: Wassafras De Rialfo
O: ANDRZEJ OPLATEK
B: Belgia
Nr PZJ: K010597
2.

88

A-CARMEN HOL POL 2008 Klacz siwa F: Colman / Carthago
M: Elisa III / Lancer II
O: Laura Radziszewska
B: Wojciech Kasperski
K014869 DE421000582708
3.

85

ANDIGO AL Z Zang. BEL 2012 Klacz gniada F: Andiamo Z
M: Zalza
O: Klaudia Siarkiewicz
B: J. Melchior
K021147
4.

69

ARAMIS Szlachetna Półkrew POL 2011 Ogier gniada F: Corvallo
M: Ambrozja
O: Kamila Nowaczyk
B: Marek Skąpski
K020651
5.

40

ARKANSAS SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Arcygraf / Graf Quidam
M: Aza / Montevideo
O: Natalia Domańska-Kruppa
B: Marian Orłowski
K015667 POL009590173208
6.

98

ASKARIA Niem. Sportowa GER 2012 Klacz siwa F: Askari / Acord II
M: Kandice / Kolibri
O: Zbigniew Kruk
B: Kai Uwe Fricke
K024533 DE456370055112
7.

67

ATIQUA HOL POL 2008 Klacz kasztanowata F: Quantum / Quidam De Revel
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Wojciech Kasperski
B: Wojciech Kasperski
K014899
8.

144

BARAQUE HOL GER 2013 Ogier gniada/169 F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Valetta II / Ephebe For Ever
O: Dr. Andreas Kosicki / Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K024829 DE421000612113
9.

110

BEL DE JOUR SP POL 2009 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K022053 616009690142810 105QO56
10.

188

BERNADINE LAN KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Landlord
M: Indoctro
O: Marta Gawlińska
B: NL
Brak
11.

183

BILLY BOY W Z ZANG BEL 2008 Wałach gniada F: Bentley Van De Heffinck / Upsilon Van De Heffinck
M: Linda / Notaris
O: Anna Szlezinger
B:
K013432 056015Z55765108 105GN94
12.

141

BIQUEEN HOL DEU 2009 Klacz siwa F: Quirado / Quidam De Revel
M: Pretty Woman / Limbus
O: Łukasz Kamiński
B: Heinrich Clausen
K024276 DE421000119209
13.

56

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
O: Janusz Kubacki
B:
K011196 5280030600283
14.

142

BOCCACCIO HOL POL 2010 Ogier gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
O: Wioletta Kosicka
B: Roma Kosicka
K017329 DE421000147310 105GO04
15.

8

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
O: Aleksandra Mudry
B: Linse Burkhardt
K020135 DE421000592610
16.

151

CALIDOS BWP DEU 2008 Wałach siwa F: Calidp
M: Komtess VI/Cantus
O: gospodarstwo rolne Łukasz Wyszkowski
B:
KO13364
17.

147

CAMILLE DE DIAMANT HOL GER 2009 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Uthlande / Diamant De Se.
O: Daniel Winnicki
B: Roerden Zg Kirsten, Olaf
K021070 DE421000075009
18.

81

CANDOR HAN GER 2006 Ogier siwa F: Calido / Cantus
M: Lagune 44465 / Lear
O: Remigiusz Makowski
B:
K010434 DE431310730106 104RI78
19.

37

CANSTINA HAN GER 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
O: Justyna Żółtowska
B:
K017813 DE431317000
20.

104

CAPRI HOL. POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Cristo
M: Kantate III
O: Mariusz Janiszek
B: Schacht Ernst
K014766
21.

119

CARANDO 3 HOL. NLD 2004 Wałach gniada F: Carano
M: Gina
O: Andrzej Czyż
B: -
K009473
22.

120

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Carambole
M: Carrara
O: O. Laferi- Sapiej
B: Eko Abi E. Fabińska
K023534
23.

103

CARIBOU HOL GER 2012 Wałach siwa F: Cachas
M: Zofia
O: Joanna Rosicka-Tyszko
B: Niemcy
Brak
24.

41

CARMEN S Niem. Sport. POL 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Luna Llena / Landprinz I
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K020255 DE456570217309
25.

14

CARMEN VRS SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023061 616009591003312
26.

168

CASALINA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Levante III / Alexis Z
O: Andrzej Opłatek
B:
K016169 DE421000582009 104LP23
27.

105

CASALINA Holsztyn POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna
O: Janiszek mariusz
B: Janiszek mariusz
K025110
28.

79

CAXAIS DO SUL OLD POL 2011 Klacz biała F: Catogran / Carthago
M: Contilone / Baloubet Du Rouet
O: Joanna Małuszyńska
B: Joanna Małuszyńska
K022150 DE418184034211
29.

80

CERENSKY HOL. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: T-Iguacu / C-Ingmar
O: Michalina Szmytka
B: Joanna Małuszyńska
K024737 DE421000278310 105XL85
30.

175

CHANEL SP POL 2006 Klacz gniada F: LANDOR
M: CHARYZMA
O: Jacek Gaczkowski
B: Izabela Cwik
brak
31.

61

CHEKKER W SP POL 2005 Wałach gniada F: Grandie / Garantie
M: Chałtura / Jurand
O: Konrad Maciaszek
B: Rinaldo Kiecoń
K010381
32.

153

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
O: Kazimierz Mordaka
B: Staniek Diter
K020116 616009540097410
33.

139

CHIBA TRK POL 2009 Klacz kara/170 F: Heleris trak. / Elektronas trak.
M: Chałwa wlkp./Cedrus wlkp.
O: Inez Lendo
B: SK Liski
K018515 POL 007 60 02731 09
34.

94

CHOCO LADY Niem. Sport. POL 2010 Klacz kasztanowata F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Zbigniew Kruk
B: SK Bielin
K017386 DE456570343810 105BA05
35.

101

CHUCK NORRIS HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Carrico / Catoki
M: Gerona / Gloster
O: Olimpia Bembenik
B:
K021321 DE431316780311 105IK30
36.

148

CIA MALICA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
O: Rafał Janiszewski
B:
K016875 DE421000423009
37.

44

CIRA W DSH GER 2005 Klacz gniada/164cm F: Carry Gold / Carry
M: Classic Girl / Classic Man
O: Sylwia Pawelczak
B:
K012921
38.

160

CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z ZANG BEL 2002 Ogier gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Volage De Choisy / Jalisco B
O: Adam Ciechański
B: Maria Ghysens-Vanlangenaeker
K009530 Z528002 103FH55
39.

34

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
O: Janusz Cebulak
B: Haras De Laubry
K024586 056015Z55757912
40.

145

CONFUSION 2 HOL GER 2009 Ogier gniada/170 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Una Bella II / Contender
O: Dr. Andreas Kosicki
B: Dr. Andreas Kosicki
K015614 DE421000403709 104MD44
41.

171

CONTENDRIX WESTF POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Contendro II / Contender
M: Lady Ship / Lancer
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K024585 DE441411172311
42.

167

CONTHACCA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Conthargos
M: Georgie Girl
O: ANDRZEJ OPLATEK
B: NIEMCY
K022811
43.

196

CONTI hol. GER 2009 ogier gniada F: Corrado I
M: Ultra IV
O:
B:
K017391 DE421000288009
44.

19

CORFU HOL POL 2008 Wałach gniada F: Corland / Cor de la Bryere
M: Roxana / Capo
O: Jacek Rode
B: -
K017144
45.

93

CORINA WESTF GER 2008 Klacz gniada F: Cosmo-Pilot / Co-Pilot
M: La Donna / Lancer III
O: Zbigniew Kruk
B: Franz Jozef Gilsbah
K018379 DE441410650408 104QY47
46.

170

CORNELIO P WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Con Calma / Calato
M: Corjana P / Correro
O: Andrzej Opłatek
B: Witold Polowczyk
K024587 616009610012412
47.

189

CORONER sp POL 2013 ogier gniada F: Solaris
M: Coco Chanel
O:
B:
K025637 616009660669813
48.

66

CORRADINO HOL GER 2012 Wałach gniada F: Corrado I
M: Nikita VII / Libertino
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Niemcy
K022657
49.

55

CORRMAN HOL POL 2007 Wałach gniada F: Colman / Carthago
M: N- Kithara / Corrado I
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: Wojciech Kasperski
K012576 DE421000505007
50.

73

CORTAS L WESTF GER 2007 Wałach gniada F: Cornado/
M: Pina/
O: Trax Sp. z o.o.
B: Hermann Wieseler
K011499 104GW10
51.

163

COSTACALVO OLD GER 2011 Wałach gniada F: Conthargos / Converter
M: Stavari / Stakkato
O: Andrzej Opłatek
B:
K024754 DE418184026211 105XN21
52.

35

CRIMSON SR Z BWP BEL 2010 Wałach siwa F: Clearway
M: L-Cassinia I
O: A.
B: A
1
53.

16

CYJANID WEST. POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Cherry / Helanis
O: Kamila Pleskacz
B: -
K018459
54.

60

CYRKONIA SP POL 2002 Klacz gniada F: Turbud Quirinus
M: Cyranka/ Cavalliero
O: Krzysztof Prasek
B: SK Nowielice
K006997 POL009640024802 08974
55.

162

DACOLINO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Acolino
M: _
O: Włodzimierz Zajcew
B: _
Brak
56.

130

DAISY DREAM OLD. POL 2013 Klacz siwa F: Number One
M: Delicija
O: Mariusz Janiszek
B: Mariusz Janiszek
K025111
57.

22

DAKOTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/160 F: Salazar
M: Debra
O: Patrycja Bińkowska
B: Jerzy Bąk
K015388 009 59 00326 07
58.

184

DARC KISS Z ZANG NED 2010 Ogier gniada F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Fine Kiss / Caletto I
O: Marta Gawlińska
B:
K020404 056015Z55834610 105GO03
59.

109

DARING QUEEN HOL POL 2011 Klacz siwa F: Cassini I / Capitol I
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
O: Roma Kosicka
B: Roma Kosicka
K019579 DE421000691211
60.

50

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Sam R /
M: Whitney V / Abke
O: Rüdiger Wassibauer
B:
K022875 528003200809086 105DY93
61.

164

DIAROUBET OS DEU 2012 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Baldorra / Baloubet Du Rouet
O: GR Andrzej Opłatek
B:
K024753 DE418185071112 105XN18
62.

128

DISCOVER-S KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Zacharov / Clinton
M: Zally / Santo Amigo
O: Piotr Kaliciński
B:
K018315 528003000805374
63.

77

DOMEYKO WLKP POL 2006 Ogier gniada F: Eskudo / Dido
M: Dalia / Dionizos
O: Izabela Nyugen
B: Izabela Nyugen
K010136 POL007610048406
64.

59

DROBINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quadimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: V Danneline / Vigaro
O: Magdalena Prasek
B: KS Nad Wigrami
K021566 616009510343712
65.

113

E-COFERTINA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos
M: Nefertina
O: Roma Kosicka
B: Hodowla Koni Holsztyńskich Kosiccy Róża
brak
66.

89

EDITT-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma
M: Etna
O: Paulina Januszewska
B: Witold Polowczyk
Brak
67.

114

EKWADOR SP POL 2007 Wałach gniada F: Cajero / Caretino
M: Enigma / Le Voltaire
O: Joanna Jankowska
B: Maciej Grygier
K016485 POL009610114707
68.

131

ELDORENUS Z ZANG NED 2011 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Catharena Z / Carthago Z
O: Piotr Kaliciński
B:
K019570 056015Z55622711
69.

158

ENJOY BLUE DAIMOND KWPN NED 2009 Wałach kasztanowata F: Mr. Blue / Couperus
M: Maraminka / Indoctro
O: Klaudia Siarkiewicz
B:
K015172 528003200907390 104GY62
70.

71

ERATO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Lando / Landadel
M: Effi / Coronado
O: RDS Stal
B: Rafał Kowalski
K012789 POL009660798408 104RA33
71.

90

EROS D’HOYO SBS BEL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Cliff /
M: Rafale Du Seigneur / Parco
O: Joanna Matuszyńska
B: Thibaud D’Echallens
K025191 056007000E48447
72.

68

ERUDYTA SP POL 2006 Wałach siwa F: Erebus
M: Equesta Chariee SJ
O: Vanessa Nowaczyk
B: Zygmunt Kutnik
-
73.

146

EVER FOR EVER SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ererbus / Conteder
M: Diatermia / Wagram
O: Dominika Sobiepańska
B: Andrzej Lemański
K014106 POL 009590176206
74.

111

F ARMANI Z ZANG BEL 2011 Wałach ciemnogniada F: Fierro Hof Ter Zeedijke / Non Stop
M: Unda N/H Goolder / Quidam De Revel
O: Monika Chrzanowski
B:
K020995 056015Z55829511 105DZ43
75.

1

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
O: Anna Lipińska
B:
K020403 528003201006544
76.

132

FAMATA B KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Lucky Boy / Lavall II
M: Tamata / Nijinski
O: Piotr Kaliciński
B:
K018950 528003201011753
77.

95

FARLEY KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Tilena / Nassau
O: Zbigniew Kruk
B: W. S. Oosterveld
K024532 528003201007590 105ZV50
78.

33

FELINE KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
O: Aleksandra Cebulak
B: Stal Everse
K019230 528003201011701 105GN12
79.

152

FOKUS WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Harwest
M: Flora
O: ŁKJ
B: Rafał Krzyżański
brak
80.

53

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
O: Beata Szuber
B:
K020185 528003201002934 105VX16
81.

192

FUKS SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022752 616009591054713
82.

20

GACEK SP POL 2003 Wałach gniada F: Demetrios
M: Godilo
O: Jacek Rode
B: Lingo Mirosław
K013287
83.

43

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada F: Canturo
M: Brenda de Messitert
O:
B:
K010933
84.

58

GASKONIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Gafa / Faust Z
O: Magdalena Prasek
B: SK Nad Wigrami
K023431 616009510253813
85.

92

GERRY GREY Hanowerska DEU 2012 Wałach siwa F: Grey Top
M: Stella
O: Aleksander Kadłubowski
B: Horst Seide
K024212
86.

24

GERWAZY WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Revel
M: Greta / Gryf
O: Daria Pleśnierowicz
B: SK Rzeczna Sp. z o.o.
K017179
87.

30

GIRL RV KWPN POL 2011 Klacz gniada/166 F: Quality Time / Quantum
M: Cottica II RV / Verdi
O: Joanna Pomiankowska
B: Stoeterij Renken
K021259 528003201105142 105EQ84
88.

191

GIRSTTI S. E. KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Cirstney S. E. / Sydney
O: Aleksandra Cebulak
B: Schonewille
K021169 528003201104230 105GM24
89.

180

GLADIATOR M. POL 2008 Wałach siwa F: Nabucho Du Serein / Ryon d'Anzex xo
M: Gladiola / First Des Termes
O: Marcel Ważyński
B: Stadnina Koni Walewice
K021748 006590153808
90.

134

GLORIUS II SP POL 2007 Wałach gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Granada P G / Calderon
O: Joanna Makarewicz
B: Remigiusz Makowski
K012120 POL009660371207
91.

129

GRANDA KWPN POL 2011 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Beau Molga / Quidam De Revel
O: Piotr Kaliciński
B: Piotr Kaliciński
K019571 528003201109638
92.

161

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski
M: Grandessa
O: Anna Woźna
B: Nowa Wioska
brak
93.

100

HAPPY BOY M KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Charisma / Stakkato
M: Kalibra / Ulster
O: Zbigniew Kruk
B: J.H Mittendorff Hoofdweg 149 7782 DE KRIM
K023262 528003201205110
94.

137

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
95.

127

HAWANA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/171 cm F: Donnerlord L /
M: Hakne / Ajetr
O: Kamila Bystrzejewska
B: Bogdan Lęczner
K018000 616009590248003
96.

57

HESTRI HAN GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Cantos
M: Vestri
O: Ewelina Derda
B: P.Pool
K021911
97.

86

HIGHCLASS CAVALLO H KWPN NED 2012 Ogier siwa F: Corland
M: Lena
O: Klaudia Siarkiewicz
B: H. Peereboom
K021145
98.

48

HUNCWOT SP POL 2011 Wałach gniada F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Halka / Loxley
O: Kamila Pleskacz
B: Janusz Kosek
K020079
99.

187

I SPY KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Bustique
M: Favoritas
O: Paul Hendrix
B: Paul Hendrix
brak
100.

181

INDIANA-UWE SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: Imequyl / Luron
M: Irlandia / Ilasso
O: Jacek Lasota
B: Anetta Ostrowska
K014625 POL009590074608
101.

185

INFINITY KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Bustique
M: Iroko
O: Paul Hendrix
B: Paul Hendrix
brak
102.

155

ISABEAU KWPN NED 2013 Klacz gniada F: Andiamo
M: Landgrafin
O: Łukasz Appel
B: E. Berkhof Paarden BV
Brak
103.

97

ISCO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Qvasimodo VD Molendreef /
M: Nalve / Burgraff
O: Zbigniew Kruk
B: H.G Mosman-Rohe Haaksbergerstraat 843A 7548 PB Enschede
K023263 528003201307642
104.

156

JACKPOT B KWPN NED 2014 Ogier kasztanowata F: Flamenco Desemilly
M: Bug Star BZ
O: Klaudia Siarkiewicz
B: Boeve V.O.F
Brak
105.

182

JACKSON PAULOWNA KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Numero Uno
M: Carthago
O: Stal Hendrix
B: Paulowna
brak
106.

115

JANE VON ROCHERATH BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Cicero / Carthago
M: Gina Von Rocherath / Nonstop
O: Anna Majdzińska
B:
K018829 056002W00292665
107.

75

JARD SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Czuwaj
M: Jucznia / Chef Supreme
O: brak
B: brak
K016950
108.

172

KENTUCKY'S PICOBELLO BWP BEL 2010 Ogier siwa F: Mr Blue / Couperus
M: Copy Picobello Z / Carthago Z
O: Joanna Rosicka-Tyszko
B: Picobello Stables
K017899 056002W00296046 105BN41
109.

190

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
110.

10

LAMBIK Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
O: Sylwia Pawelczak
B: Cavallini BVBA
K024280 056002W00299018
111.

63

LANDARCO HOL GER 2010 Wałach gniada F: Lantino / Landos
M: Sentenz / Parco
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: Paul Sprehe
K018222 DE421000521810
112.

106

LANDGRAF II HOL. POL 2011 Wałach gniada F: Lasino
M: Obira
O: Mariusz Janiszek
B: Mariusz Janiszek
K018688
113.

121

LIBERADO S PKSP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Liberado / Libertino I
M: Saga / Fly High
O: Magdalena Rajpal
B: Rafał Skorupka
K020173 616009610127709
114.

72

LISA BONA L WESTF GER 2005 Klacz gniada F: Lissabon/Lordanos
M: Anneliese/Avocado
O: Maja Synowicz
B: Karl-Heinz Funke
K010073 DE441410947605
115.

26

LOTOS MŁP POL 2013 Ogier gniada F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
O: Jacek Maciak
B: SK Walewice
K023828 616006591044713
116.

62

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Chantana / Legaat
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: Bolscher
K018835 5280030412585 103HD85
117.

112

NEWTON JP Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Piminisou / Popcorn
O: Monika Chrzanowski
B:
K020995 056015Z55612011
118.

194

NIKIFOR TK sp POL 2013 ogier c.gniada F: Landclassic
M: Concorde
O: Stadnina Koni Widzów Gosp.Roln-Hod. A. Tyszko
B: Stadnina Koni Widzów Gosp.Roln-Hod. A. Tyszko
616009540046913
119.

108

NINO VD WATERTOREN BWP POL 2013 Klacz gniada F: Cornet Obolenski
M: Ivoir V.D. WATERTOREN
O: Michalina SZMYTKA
B: N.V. KEROS
K024739
120.

193

NOVITA SP POL 2006 Klacz gniada F: Lover Boy
M: New Star
O: Snycerz Krzysztof
B: Leszczyński Wiesław
K013510 POL009590202606
121.

65

NUMERUS WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Numero Uno
M: Cogge / Castillo
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Niemcy
K014929
122.

138

OKAZ Typ Szlachetny POL 2008 Wałach kasztanowata/175 cm F: Konig Sobieski
M: Olimpia
O: Irena Laprus
B: Ryszard Michał Kowalik
K020833 POL 999 67 00680 08
123.

117

ONE LADY SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Watson
M: Obstawa
O: Rita Rogalska
B: Polska
K023238 616009530286911
124.

51

ORANGE GIRL BH LTU 2010 Klacz F: Centuryo
M: Orange D
O: V.Urbonas
B: V.Urbonas
1
125.

157

OREO D.R. BWP BEL 2014 Ogier kara F: Kannan
M: Bright Eyes VD Smis Z
O: Wanda Szmyt
B: Reinout Delagaye
Brak
126.

47

PABLO I OLD GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
O: Anna Michalak
B:
K008687 DE433330321904 102XR90
127.

87

PEARL 80 REN DEU 2005 Klacz siwa F: Prado
M: Piroschka / Phantom
O: Klaudia Siarkiewicz
B: Gunter Mulder
K011291
128.

125

PIPPI HAN GER 2011 Klacz kara F: Perigueux /
M: A Lafayette / Perpignon
O: Paulina Burdyka
B: Bernhard i Britta Nordbeck
K022654 DE431318501211
129.

64

PIRLO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Air Dream / Aircraft
O: Barbara Pełka
B: Krzysztof Tyszko
K010300 DE431310034005
130.

107

PODIAVOLA SP POL 2010 Wałach siwa F: Condiavolo
M: Brak
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
Brak
131.

21

POLONEZAS TRAK LTU 2010 Wałach F: !
M: !
O: Dagn? Žukauskait?
B:
!
132.

29

Q 7 HOL GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Quarz / Quintero
M: Mona X / Contender
O: Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
B:
K019363 DE421000509510 105HL16
133.

96

QUADRIGO'S ONE DSP GER 2010 Wałach gniada F: Quadrigo /
M: Galan /
O: Diana Hahn
B:
brak
134.

165

QUENN LA BALOU OLD GER 2009 Klacz F: Quintander/
M: Quella/
O: Andrzej Opłatek
B: Niemcy
brak
135.

126

QUICKLY RC KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Quinto HBC / Quidam De Revel
M: Uitrolien C / Nabuur
O: Jagoda Wszędybył
B:
K020945 528008110068111 105VX20
136.

42

QUINDARIA LAZAR OLD POL 2013 Klacz gniada F: Quinto De B /
M: Carmen S /
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K024951
137.

99

REWIZJON SP POL 2007 Ogier srokata F: Wizjoner / Rytm
M: Rozeta / Limaryn
O: Zbigniew Kruk
B: Jan Krzyżoszczak
K011200 POL009610099507 104AH98
138.

124

ROBINIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral / Leuthen I
M: Ronia / Domestos
O: Michał Mordzelewski
B: Marcin Klinkiewicz
K023240 616007610093311
139.

166

RODEZJA SP POL 2005 Klacz gniada F: Samurai M / Voltaire
M: Reja / Barbur
O: Joanna Łaszkiewicz
B: Agnieszka Knap
K010448 616009680034605 103HZ85
140.

74

ROVETTO Oldenburska GER 2002 Ogier F: RADIATOR
M: SEMIRAMIS
O: TRAX SP.Z O.O.
B: NIEMCY
K006820
141.

78

SAINT LAURENT SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Salwa / Lando
O: Marta Dominiak
B: SK Ochaby
K019805 616009540018510
142.

38

SAN LUCA V SP POL 2009 Klacz siwa F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Sparta V / Spartakus
O: Justyna Żółtowska
B: Zbigniew Koperski
K016830 POL009660216409
143.

39

SANRAJS SP POL 2006 Wałach kara F: Quite Last
M: Selvina / Elvis
O: Włodzimierz Zajcew
B: Mirosław Kaczor
K022278
144.

195

SASILIO F:
M:
O:
B:
145.

76

STEWARD SP POL 2007 Wałach siwa F: Contender Son / Contender
M: Sława / Manhattan
O:
B:
K014945 POL009600068007
146.

176

STRZAŁKA TS POL 2004 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Zuchora
B:
K021544 POL999630308604
147.

12

SUPREME HAN GER 2009 Klacz kara F: Edgar / Espri
M: Vorbuch 2 / Memphis
O: Zbigniew Liszewski
B: Luise Benjes
K023966 DE431319633809
148.

149

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
149.

122

SZARAMAN TRK POL 2011 Wałach kasztanowata F: Ajbek / Agar
M: Sanna / Pumpers
O: Ksenia Samsel
B: Krzysztof Wojsiat
K020878 POL732010025707
150.

46

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates / Corrado I
M: Tamiza / Landjonker S
O: Adam Komorowski
B: Sylwester Kosiński
K021009 616009680087810 105NA11
151.

70

TILEXA Z Zangerscheide POL 2007 Klacz gniada F: Tjungske
M: Lexa
O: Joanna Wypchło
B: Polska
K012639
152.

18

TIMIAN Czes. Gorąc. CZE 2009 Ogier kasztanowata/175 F: Amarillo
M: Tajga
O: Jacek Rode
B: -
K018965
153.

49

ULYSSE DE GRANDERIE SF FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Lunanime De Grandry / Quidam De Revel
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K011640 08110466A 104ZC67
154.

54

UNIQUE SP POL 2007 Ogier gniada F: Guffi / Grandeur
M: Uroda / Qumball
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K016797 POL009670130607 104XD70
155.

159

V-STAR D’IVE Z Zangersheide BEL 2014 Ogier gniada F: Vigo D’Arsouilles
M: True Star D’Ive
O: Wanda Szmyt
B: Eeckhout Van Isabelle
Brak
156.

52

VAILLANTE KWPN NED 2002 Klacz gniada F: Andiamo
M: Domitila
O: V. Urbonas
B: .
.
157.

91

VALENZIA HAN POL 2011 Klacz kara/167 F: Now Or Never / Voltaire
M: Cha Cha / Calido
O: Natalia Pakosz
B: Roman Roszkiewicz
K019617 DE431318310611
158.

45

VITALIS SP POL 2007 Wałach siwa/169 F: Imequyl / LuronI
M: Vicky / Bon Ami
O: Sylwia Pawelczak
B: Tadeusz Złotowski
K013877 POL009520135507
159.

143

WELTDAME HOL GER 2006 Klacz gniada/170 F: Contender / Calypso II
M: Grappa / Lord
O: Wioletta Kosicka
B: Tilo Dennstedt
K012865 DE421000681406 103XP79
160.

133

WILLIE SP POL 2012 Ogier gniada F: Cola
M: Wortuna
O: Paweł Kaliciński
B: Adam Sosnowski
K022982
161.

36

ZARETINO SP POL 2006 Wałach gniada F: Cajero / Caretino
M: Zacna / Qumball
O: Maria Goss
B: Anna Kierznowska
K011327 POL009670069606
162.

186

ZEPP Z ZANG NED 2011 Wałach ciemnogniada F: Zandor Z / Zeus
M: Susy Gold / Lux
O: Stal Hendrix
B: Paul Hendrix
K023023 056015Z55646711
163.

173

ZINA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Kaliniec
M: Zyrikana
O: Ewa Strzechowska
B: Paweł Strzechowski
k019916
164.

174

ZUZOU SP POL 2005 Klacz F: Marino
M: Zizou
O: Pawel Strzechowski
B: Pawel Strzechowski
K010538
Rider Club
Competition
Prize
Appel Łukasz Dom Koni Lazar
1000
SUM:
1000.00
Bąk Sebastian bpk
600
500
100
SUM:
1200.00
Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
300
SUM:
300.00
Bieniek Witold KJ Jantar Stryków
150
100
SUM:
250.00
Cebulak Agnieszka KS Stangret Kielce
50
50
50
400
SUM:
550.00
Cebulak Aleksandra KS Stangret Kielce
600
SUM:
600.00
Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
100
SUM:
100.00
Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck
200
200
SUM:
400.00
Garstka Dariusz bpk
100
SUM:
100.00
Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław
50
100
SUM:
150.00
Kadłubowski Aleksander Klub Jeździecki Strzała Krubiczew
100
SUM:
100.00
Kalicińska Urszula Stowarzyszenie Warszawski KJ
200
400
25
50
SUM:
675.00
Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
50
100
1400
200
100
650
SUM:
2500.00
Kamiński Łukasz KU AZS Politechniki Warszawskiej
25
SUM:
25.00
Kociałkowska Olga KJ Michałówka
50
200
SUM:
250.00
Korzeniewska Anna Koniński KJ Sawanna
50
25
25
SUM:
100.00
Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
25
25
SUM:
50.00
Liszewska Natalia JKS u Robsonów
400
SUM:
400.00
Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek
1000
1200
400
SUM:
2600.00
Makarewicz Maciej Tuszyński KJ Garbówek
200
50
100
SUM:
350.00
Markiewicz Patrycja TKJ Garbówek
350
SUM:
350.00
Mudry Aleksandra WTK Hermanów
300
650
150
700
SUM:
1800.00
Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno
150
1000
50
50
300
SUM:
1550.00
Pakosz Natalia JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
100
SUM:
100.00
Pawelczak Paulina JUKS Mieczewo
100
SUM:
100.00
Pawluczuk Marek JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
25
100
SUM:
125.00
Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
150
300
SUM:
450.00
Porzuckowiak Karolina BPK
150
SUM:
150.00
Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna
50
300
50
100
1200
600
5000
SUM:
7300.00
Prasek Magdalena Koniński KJ Sawanna
300
SUM:
300.00
Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
150
600
1000
300
SUM:
2050.00
Rajpal Magdalena SKJ Horseprofi Łódź
25
SUM:
25.00
Rogowski Waldemar KJ HEAA Turek
50
SUM:
50.00
Rosicka-Tyszko Joanna TKJ Garbówek
100
100
2500
SUM:
2700.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
200
3500
1800
50
1000
SUM:
6550.00
Sobiepańska Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
100
SUM:
100.00
Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
50
200
SUM:
250.00
Strzechowska Ewa JKS Salio
100
SUM:
100.00
Strzechowski Paweł JKS Salio
200
200
350
SUM:
750.00
Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
100
25
100
50
400
100
SUM:
775.00
Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
100
SUM:
100.00
Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
150
150
100
100
SUM:
500.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
100
300
450
450
1100
150
1500
25
SUM:
4075.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze Glinik Zaborowski
400
SUM:
400.00
Urbonas Valdas Lankupiai
400
SUM:
400.00
Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
25
SUM:
25.00
Žukauskai Dagne Lankupiai
25
SUM:
25.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
SKJ HorseProfi Łódź
DACOLINO (162)
2018-05-18
2018-05-18
2018-05-19
11
2018-05-19
12
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
2018-05-20
13
ISABEAU (155)
2018-05-18
23
2018-05-19
17
2018-05-20
16
JACKPOT B (156)
2018-05-18
1
2018-05-19
32
2018-05-19
2018-05-20
OREO D.R. (157)
2018-05-18
1
2018-05-19
10
2018-05-20
11
2018-05-18
1
1000
2018-05-19
11
2018-05-20
14
2018-05-18
1
2018-05-19
4
2018-05-20
4
Bąk Sebastian
bpk
2018-05-18
14
2018-05-18
2
600
2018-05-20
6
500
2018-05-18
16
2018-05-18
21
2018-05-20
8
100
CALIDOS (151)
2018-05-18
19
2018-05-18
12
2018-05-20
12
Bembenik Olimpia
JKS Przybyszewo
2018-05-18
13
2018-05-18
4
300
2018-05-19
10
2018-05-19
10
2018-05-20
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
SZARAMAN (122)
2018-05-18
1
2018-05-18
28
Bieniek Witold
KJ Jantar Stryków
2018-05-18
28
2018-05-19
6
150
2018-05-20
26
ROVETTO (74)
2018-05-18
4
100
2018-05-19
17
2018-05-20
15
Bińkowska Patrycja
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
DAKOTA (22)
2018-05-18
1
2018-05-18
11
2018-05-19
16
2018-05-19
24
Burdyka Paulina
KJ Bachmat Pruszowice
PIPPI (125)
2018-05-18
44
2018-05-18
16
2018-05-19
28
2018-05-19
2018-05-20
10
Bystrzejewska Kamila
Tuszyński KJ Garbówek
HAWANA (127)
2018-05-19
34
2018-05-19
Cebulak Agnieszka
KS Stangret Kielce
2018-05-18
7
50
2018-05-18
7
50
2018-05-19
7
50
2018-05-20
4
400
Cebulak Aleksandra
KS Stangret Kielce
FELINE (33)
2018-05-18
13
2018-05-19
15
2018-05-20
13
2018-05-18
31
2018-05-18
15
2018-05-19
11
2018-05-20
2
2018-05-18
13
2018-05-18
23
2018-05-19
16
2018-05-19
14
2018-05-20
3
600
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
CANDOR (81)
2018-05-18
6
100
2018-05-19
12
2018-05-20
11
CORONER (189)
2018-05-18
1
2018-05-18
1
2018-05-19
22
Ciechański Adam
CSJ Equestro Łódź
2018-05-19
6
2018-05-19
18
Dębowska Zuzanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ROBINIA (124)
2018-05-18
2018-05-18
2018-05-20
2018-05-20
Derda Ewelina
Koniński KJ Sawanna
HESTRI (57)
2018-05-18
2018-05-18
33
2018-05-19
23
2018-05-20
9
Domański-Kruppa Felix
KJ SO Łąck
2018-05-18
2018-05-18
30
2018-05-19
2
200
2018-05-19
11
2018-05-20
6
200
2018-05-18
48
2018-05-18
37
2018-05-19
17
2018-05-19
30
2018-05-20
17
ERATO (71)
2018-05-18
26
2018-05-19
13
2018-05-19
14
2018-05-20
24
Friedman Maja Bella
bpk
2018-05-18
29
2018-05-18
31
2018-05-19
25
2018-05-19
Galanciak Roksana
St. R&S Stables
KORD (190)
2018-05-18
31
2018-05-18
47
2018-05-19
2018-05-19
24
2018-05-20
13
Garstka Dariusz
bpk
2018-05-18
19
2018-05-19
11
2018-05-20
7
100
Gawlińska Marta
JKS Salio
2018-05-18
31
2018-05-18
1
2018-05-19
22
2018-05-19
2018-05-18
1
2018-05-18
38
2018-05-19
31
2018-05-19
16
Hahn Diana
RV Elisenau
2018-05-18
31
2018-05-18
30
2018-05-19
2018-05-19
20
2018-05-20
8
Janiszek Bartosz
SJ Mar-Rom Wałsnów
CAPRI (104)
2018-05-18
CASALINA (105)
2018-05-18
2018-05-18
2018-05-18
2018-05-18
Jankowska Joanna
Klub Jeździecki Ślęża Wrocław
EKWADOR (114)
2018-05-18
2018-05-18
2018-05-19
6
50
2018-05-19
17
2018-05-20
7
100
Januszewska Paulina
JKS Salio
EDITT-P (89)
2018-05-18
1
2018-05-18
31
2018-05-19
19
2018-05-19
33
2018-05-20
14
Kadłubowski Aleksander
Klub Jeździecki Strzała Krubiczew
JARD (75)
2018-05-18
12
2018-05-18
20
STEWARD (76)
2018-05-18
43
2018-05-18
DOMEYKO (77)
2018-05-18
35
2018-05-18
4
100
2018-05-18
1
2018-05-18
22
Kalicińska Urszula
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2018-05-18
4
200
2018-05-18
17
2018-05-19
27
2018-05-19
2018-05-20
5
400
GRANDA (129)
2018-05-18
8
25
2018-05-18
6
50
2018-05-19
9
2018-05-20
3
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2018-05-18
1
2018-05-18
14
2018-05-19
28
2018-05-20
3
50
2018-05-18
12
2018-05-18
11
2018-05-19
8
100
2018-05-20
2
1400
FAMATA B (132)
2018-05-18
2
200
2018-05-18
18
2018-05-19
18
2018-05-20
14
WILLIE (133)
2018-05-18
3
100
2018-05-18
21
2018-05-19
1
650
2018-05-20
9
Kamiński Łukasz
KU AZS Politechniki Warszawskiej
BIQUEEN (141)
2018-05-18
1
2018-05-18
5
25
2018-05-19
21
2018-05-19
Kłęk Jakub
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
CARANDO 3 (119)
2018-05-18
2018-05-18
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-20
2018-05-20
Kociałkowska Olga
KJ Michałówka
2018-05-18
1
2018-05-18
9
2018-05-19
3
2018-05-19
3
50
2018-05-20
1
200
Komorowska Alicja
SJ Poster Piaseczno
TENOR (46)
2018-05-18
2018-05-18
2018-05-19
13
2018-05-20
Korzeniewska Anna
Koniński KJ Sawanna
2018-05-18
3
50
2018-05-19
5
25
2018-05-20
8
25
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
STRZAŁKA (176)
2018-05-20
6
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
CORRMAN (55)
2018-05-18
1
2018-05-18
13
2018-05-19
7
25
2018-05-19
23
2018-05-20
4
2018-05-18
31
2018-05-18
40
2018-05-19
8
25
2018-05-19
2018-05-20
12
Kuczyńska Aleksandra
JKS u Robsonów
2018-05-18
22
2018-05-18
22
2018-05-19
28
2018-05-19
2018-05-20
Laprus Irena
KJ Arabika
OKAZ (138)
2018-05-19
26
2018-05-19
2018-05-20
12
Lasota Jacek
St. J Napoleońska Zagroda
2018-05-19
Lemański Michał
Salio
2018-05-18
2018-05-18
2018-05-18
2018-05-18
INFINITY (185)
2018-05-18
36
2018-05-19
38
ZEPP Z (186)
2018-05-18
17
2018-05-18
2018-05-19
11
I SPY (187)
2018-05-18
21
2018-05-19
39
Lendo Inez
R&S Stables
CHIBA (139)
2018-05-18
1
2018-05-18
31
Lewandowska Paulina
Łódzki Klub Jeździecki
FOKUS (152)
2018-05-19
2018-05-19
5
2018-05-19
2018-05-20
5
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-05-20
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
SUPREME (12)
2018-05-18
24
2018-05-19
2
400
2018-05-19
30
2018-05-20
13
Lubicka Jowita
KL Infernal Team
FUKS (192)
2018-05-18
31
2018-05-18
1
2018-05-19
21
2018-05-19
2018-05-20
7
Ludwiczak Krzysztof
KJ HEAA Turek
2018-05-19
19
2018-05-19
DIAROUBET (164)
2018-05-19
12
2018-05-19
1
1000
2018-05-19
24
2018-05-19
1
1200
CONTHACCA (167)
2018-05-19
20
2018-05-19
4
400
Łaszkiewicz Karolina
SKJ Salio Besiekierz Rudny
RODEZJA (166)
2018-05-19
Maciaszek Gabriela
Koniński KJ Sawanna
2018-05-18
27
2018-05-18
13
2018-05-19
19
2018-05-19
23
2018-05-20
2
Majdzinski Mateusz
Tkj garbowek
NOVITA (193)
2018-05-18
1
2018-05-18
31
2018-05-19
8
2018-05-19
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
2018-05-18
1
2018-05-18
32
2018-05-19
27
2018-05-19
31
Makarewicz Maciej
Tuszyński KJ Garbówek
2018-05-18
2
200
2018-05-18
5
50
2018-05-19
3
100
2018-05-19
22
2018-05-20
19
Markiewicz Patrycja
TKJ Garbówek
PODIAVOLA (107)
2018-05-18
26
2018-05-18
1
350
2018-05-19
19
2018-05-19
10
Markowska Izabela
JKS SALIO
CHANEL (175)
2018-05-18
31
2018-05-18
46
2018-05-19
30
2018-05-19
Mordaka Patryk
KJ Infernal Team Golesze Duże
CHIANTOS (153)
2018-05-18
15
2018-05-18
27
2018-05-19
23
2018-05-20
11
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
CARDIFF (120)
2018-05-18
2018-05-18
Mudry Aleksandra
WTK Hermanów
2018-05-18
1
300
2018-05-18
1
650
2018-05-19
5
150
2018-05-19
24
2018-05-20
4
700
Nowaczyk Vanessa
Koniński KJ Sawanna
ERUDYTA (68)
2018-05-18
31
2018-05-18
43
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-20
ARAMIS (69)
2018-05-18
2018-05-18
1
2018-05-19
9
2018-05-19
2018-05-20
3
Obórka Jarosław
LKJ Gabon Walewice
LOTOS (26)
2018-05-19
18
2018-05-19
32
Ostręga Damian
KJ Jan Kosicki Kobierno
BOCCACCIO (142)
2018-05-18
15
2018-05-18
9
2018-05-19
15
2018-05-20
10
WELTDAME (143)
2018-05-18
6
150
2018-05-19
2
1000
2018-05-20
12
BARAQUE (144)
2018-05-18
1
2018-05-18
4
50
2018-05-19
4
50
2018-05-19
18
2018-05-20
11
2018-05-18
17
2018-05-18
11
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-20
5
300
Pakosz Natalia
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2018-05-18
18
2018-05-18
10
2018-05-19
25
2018-05-19
6
100
2018-05-20
25
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (137)
2018-05-18
1
2018-05-18
24
Pawelczak Paulina
JUKS Mieczewo
LAMBIK (10)
2018-05-18
24
2018-05-18
31
2018-05-19
27
2018-05-19
19
2018-05-20
5
CIRA W (44)
2018-05-18
42
2018-05-18
23
2018-05-19
43
2018-05-19
4
100
Pawelczak Zofia
JUKS Mieczewo Borkowice
VITALIS (45)
2018-05-18
1
2018-05-18
31
2018-05-19
7
2018-05-19
2018-05-20
9
Pawluczuk Marek
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
CYJANID (16)
2018-05-18
1
2018-05-18
1
2018-05-19
13
2018-05-19
20
2018-05-20
1
TIMIAN (18)
2018-05-18
6
25
2018-05-18
27
2018-05-19
16
2018-05-19
27
2018-05-20
18
CORFU (19)
2018-05-18
1
2018-05-18
25
2018-05-19
2
2018-05-19
35
2018-05-20
2
100
Pełka Barbara
JKS Jantar Stryków
PIRLO (64)
2018-05-18
3
150
2018-05-18
28
2018-05-19
4
300
2018-05-20
Pleskacz Kamila
JKS Equita Świętochów
HUNCWOT (48)
2018-05-18
1
2018-05-18
10
2018-05-19
14
2018-05-19
41
2018-05-20
10
Pleśnierowicz Daria
KJ Huzar Józefów
GERWAZY (24)
2018-05-18
31
2018-05-18
Pomiankowska Joanna
KS Stangret Kielce
GIRL RV (30)
2018-05-18
Porzuckowiak Karolina
BPK
2018-05-18
17
2018-05-18
29
2018-05-19
10
2018-05-19
7
150
2018-05-20
10
2018-05-18
Prasek Krzysztof
Koniński KJ Sawanna
NUMERUS (65)
2018-05-18
6
50
2018-05-18
20
2018-05-19
2018-05-19
13
2018-05-19
22
2018-05-20
6
300
2018-05-18
8
50
2018-05-19
7
100
2018-05-20
1
1200
ATIQUA (67)
2018-05-18
18
2018-05-19
2
600
2018-05-19
16
2018-05-20
1
5000
Prasek Magdalena
Koniński KJ Sawanna
2018-05-18
41
2018-05-18
18
2018-05-19
36
2018-05-19
13
2018-05-20
2018-05-18
24
2018-05-19
3
300
2018-05-19
2018-05-20
20
Przedpełski Stanisław
St. Warszawski KJ
2018-05-18
16
2018-05-18
5
150
2018-05-19
3
600
2018-05-20
5
1000
2018-05-18
3
300
2018-05-18
2018-05-19
21
2018-05-20
Radziszewska Laura
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2018-05-18
Rajpal Magdalena
SKJ Horseprofi Łódź
2018-05-20
5
25
Rode Jacek
JKS Equita Świętochów
GACEK (20)
2018-05-18
33
2018-05-19
14
2018-05-20
14
Rogalska Rita
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ONE LADY (117)
2018-05-18
2018-05-18
2018-05-19
2018-05-19
Rogowski Waldemar
KJ HEAA Turek
CASALINA (168)
2018-05-19
23
2018-05-19
2018-05-19
9
2018-05-19
28
2018-05-19
15
2018-05-19
15
2018-05-19
10
2018-05-19
8
50
Rosicka-Tyszko Joanna
TKJ Garbówek
CARIBOU (103)
2018-05-18
11
2018-05-19
5
100
2018-05-20
21
2018-05-18
5
100
2018-05-19
9
2018-05-20
3
2500
Shalohin Andrei
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
CORINA (93)
2018-05-18
12
2018-05-19
6
200
2018-05-20
2
3500
2018-05-18
9
2018-05-18
15
2018-05-19
18
2018-05-20
1
1800
FARLEY (95)
2018-05-18
9
50
2018-05-18
2018-05-19
15
2018-05-20
2
1000
ISCO (97)
2018-05-18
19
2018-05-19
37
2018-05-20
15
ASKARIA (98)
2018-05-18
15
2018-05-18
32
2018-05-19
24
2018-05-19
24
2018-05-20
27
Siarkiewicz Klaudia
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2018-05-18
14
2018-05-19
21
2018-05-20
16
2018-05-18
23
2018-05-19
28
2018-05-18
19
2018-05-19
20
2018-05-20
9
Sobiepańska Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-05-18
2
100
2018-05-18
12
Sorokina Olga
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-05-18
30
2018-05-19
16
2018-05-20
12
2018-05-18
8
50
2018-05-18
19
2018-05-19
20
2018-05-19
4
200
2018-05-20
23
Strzechowska Ewa
JKS Salio
ZINA (173)
2018-05-18
29
2018-05-18
9
2018-05-19
2
100
2018-05-19
26
Strzechowski Paweł
JKS Salio
ZUZOU (174)
2018-05-18
1
200
2018-05-18
10
2018-05-19
1
200
2018-05-19
1
350
Synowicz Maja
KJ SO Łąck
ERATO (71)
2018-05-18
2018-05-18
14
2018-05-19
17
2018-05-20
1
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
2018-05-18
30
2018-05-18
5
100
2018-05-19
6
25
2018-05-19
5
100
2018-05-20
4
50
PABLO I (47)
2018-05-18
2
400
2018-05-18
14
2018-05-19
22
2018-05-19
7
100
2018-05-20
10
Szmytka Antoni
Tuszyński KJ Garbówek
2018-05-18
2018-05-18
25
2018-05-19
8
100
2018-05-20
17
Szmytka Michalina
Tuszyński KJ Garbówek
2018-05-18
22
2018-05-19
18
2018-05-19
26
2018-05-20
9
2018-05-18
10
2018-05-18
20
2018-05-19
25
2018-05-19
21
2018-05-20
15
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
FORT (53)
2018-05-18
17
2018-05-18
7
150
2018-05-19
8
150
2018-05-19
13
2018-05-20
8
100
UNIQUE (54)
2018-05-18
7
100
2018-05-18
2018-05-19
9
2018-05-19
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
2018-05-18
2018-05-19
15
2018-05-19
42
SASILIO (195)
2018-05-18
2018-05-19
12
2018-05-19
CONTI (196)
2018-05-18
2018-05-19
29
2018-05-19
40
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2018-05-18
20
2018-05-18
20
2018-05-19
29
2018-05-19
20
2018-05-20
13
2018-05-18
8
100
2018-05-18
10
2018-05-19
5
300
2018-05-20
11
2018-05-18
26
2018-05-18
3
450
2018-05-19
3
450
2018-05-19
23
2018-05-20
2018-05-18
25
2018-05-19
12
2018-05-20
3
1100
2018-05-18
8
150
2018-05-19
14
2018-05-20
4
1500
2018-05-18
1
2018-05-18
34
2018-05-19
14
2018-05-19
2018-05-20
6
25
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
Q 7 (29)
2018-05-19
29
2018-05-19
17
2018-05-20
8
400
Urbonas Valdas
Lankupiai
2018-05-18
2018-05-19
2018-05-18
16
2018-05-19
19
2018-05-20
7
400
Ważyński Marcel
LKJ Gabon Walewice
GLADIATOR (180)
2018-05-20
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (161)
2018-05-18
2018-05-18
2018-05-19
25
2018-05-19
26
Wszędybył Jagoda
KJ Bachmat Pruszowice
2018-05-18
16
2018-05-18
26
2018-05-19
12
2018-05-19
26
2018-05-20
22
Wypchło Aleksandra
BPK
2018-05-18
44
2018-05-18
1
2018-05-19
1
2018-05-19
Zajcew Magdalena
LKJ Gabon Walewice
SANRAJS (39)
2018-05-20
Żółtowska Justyna
KJ SO Łąck
2018-05-18
17
2018-05-18
21
2018-05-19
9
2018-05-19
21
2018-05-20
7
25
2018-05-18
39
2018-05-18
25
2018-05-19
27
2018-05-19
22
2018-05-20
Žukauskai Dagne
Lankupiai
2018-05-18
7
25
2018-05-18
11
2018-05-19
25
2018-05-20
6

Number of Riders: 98

Number of Horses: 164

The sum of prizes: 42 800.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl