Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne Salio
JKS Salio, 21-22.04.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
192 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 08:23:42
2018-04-19 23:00:41
Julia Wąsiewicz ERYK PONYSPORT
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
191 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 08:23:22
2018-04-19 23:00:03
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka EIGHTY EIGHT
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
190 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 08:23:03
2018-04-19 22:54:04
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka PANTONINA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
189 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 08:22:44
2018-04-19 22:53:29
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka LEON
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
188 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 08:22:26
2018-04-19 22:52:58
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka LAVITA - L
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
187 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 08:21:58
2018-04-19 22:52:26
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka CAŁKA
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 22:07:44
2018-04-19 22:06:12
Mateusz Majdzinski NOVITA
  • 2x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
185 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 22:07:19
2018-04-19 21:38:43
Karolina Kunikowska MARIT P
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
184 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 20:32:07
2018-04-19 20:30:33
Hanna Pawłowska FIDŻI
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
183 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 20:22:42
2018-04-19 20:01:41
Cyryl Rosiak GIMMICK FIELD
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
182 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 18:29:58
2018-04-19 17:51:27
Amelia Mitman BERGS-AUG09-61 DM II
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
181 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 14:33:30
2018-04-19 13:39:27
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
180 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 14:33:11
2018-04-19 13:39:04
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 14:32:49
2018-04-19 13:38:41
Natalia Kręgielska SANTA
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
178 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 13:29:54
2018-04-19 13:19:59
Michalina Sierakowska MAIDI
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
177 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 13:29:34
2018-04-19 13:19:20
Michalina Dańczak KISS ME
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
176 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 13:28:31
2018-04-19 12:03:43
Alicja Dworak SKIPER
  • 1x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
175 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 13:28:11
2018-04-19 12:03:02
Oliwia Owczarz IMBIR
  • 1x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
174 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 13:27:53
2018-04-19 12:02:02
Oliwia Owczarz SKIPER
  • 1x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
173 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:07:09
2018-04-19 10:11:12
Grzegorz Andrzej Kubiak TOGO
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
172 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:06:51
2018-04-19 10:10:06
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
171 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:06:29
2018-04-19 10:09:07
Grzegorz Andrzej Kubiak MARCO POLO
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
170 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:06:10
2018-04-19 10:07:44
Grzegorz Andrzej Kubiak C FOEGANDRA
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 2x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
169 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:05:51
2018-04-19 10:06:49
Grzegorz Andrzej Kubiak QUICK SIGHTED
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:05:29
2018-04-19 10:06:06
Grzegorz Andrzej Kubiak DA VINCI
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką Grand Prix o Nagrodę JKS Salio Art 238.2.2
167 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:05:10
2018-04-19 09:35:48
Zuzanna Wiśniewska FENIX
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
166 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:04:52
2018-04-19 09:30:25
Zosia Dubicka REWIA
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
165 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:04:32
2018-04-19 09:28:46
Antonina Krysicka BUA
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
164 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:04:12
2018-04-19 09:27:51
Maria Kuzańska TEXAS
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
163 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:03:49
2018-04-19 09:26:58
Joanna Pokorska MALINA
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
162 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:03:27
2018-04-19 09:24:56
Dominika Dąbrowska MALINA
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
161 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 08:59:52
2018-04-19 08:16:44
Kamil Grzelczyk IL DE FONSE
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 08:59:22
2018-04-19 08:16:20
Kamil Grzelczyk FRUGO
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 08:58:50
2018-04-19 08:15:49
Kamil Grzelczyk SENIOR
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
158 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 08:58:31
2018-04-19 08:15:19
Kamil Grzelczyk HOLLY TRUE
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 08:01:38
2018-04-19 07:52:27
Dorota Grabarczyk ARAMIS
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
156 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 08:01:13
2018-04-19 02:35:33
Patryk Górecki ŁYSKACZ
  • 2x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
155 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 22:35:44
2018-04-18 22:16:56
Agnieszka Mlonka GORDIASZ
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
154 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 22:35:28
2018-04-18 21:51:42
Aleksandra Hejduk PEDRO
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
153 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 22:35:07
2018-04-18 21:51:23
Aleksandra Bernacińska BONA
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
152 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 22:34:43
2018-04-18 21:50:36
Krzysztof Workert A-CWAŁ
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
151 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 21:30:08
2018-04-18 21:29:16
Maciej Makarewicz GLORIUS II
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 21:29:38
2018-04-18 21:03:35
Anna Jasińska-Ciszewska ETRES
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
149 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:54:46
2018-04-18 20:47:15
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
148 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:54:26
2018-04-18 20:46:02
Julia Chmaj GINARETTI H
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
147 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 18:31:16
2018-04-18 17:46:47
Michał Tyszko NIVARD VAN DE CELIEBURG
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 18:31:01
2018-04-18 17:46:08
Joanna Rosicka-Tyszko CARIBOU
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
145 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 18:30:22
2018-04-18 17:45:37
Michał Tyszko COFERTINO
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
144 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 18:29:15
2018-04-18 17:45:08
Michał Tyszko BEL DE JOUR
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
143 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 18:28:57
2018-04-18 17:43:25
Michał Tyszko BIG MAL EH Z
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 18:28:42
2018-04-18 17:36:18
Michał Tyszko NINO VD WATERTOREN
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 18:28:18
2018-04-18 17:34:10
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 16:48:24
2018-04-18 16:34:33
Wiktoria Głowacka PRIMA
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
139 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 16:48:00
2018-04-18 16:34:10
Wiktoria Głowacka ARONIA
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 14:00:28
2018-04-18 13:18:49
Ewelina Szczepanik CARMEN
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
137 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 14:00:09
2018-04-18 12:34:35
Roksana Nawrocka HIPSY
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
136 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 10:19:50
2018-04-18 09:58:26
Dawid Kotecki STRZAŁKA
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
135 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 10:19:17
2018-04-18 09:58:06
Dawid Kotecki BIZEL
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
134 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 10:18:59
2018-04-18 09:57:14
Dariusz Chober KANON
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
133 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 10:38:48
2018-04-18 09:53:27
Malena Kotecka DUMKA
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
132 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 13:59:49
2018-04-18 09:52:44
Oliwia Kot PLAMKA
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
131 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:27:00
2018-04-18 06:39:46
Kamila Bystrzejewska HAWANA
  • 2x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
130 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:26:22
2018-04-17 22:51:05
Magdalena Płoszajska RAVIVIA P
  • 1x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
129 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:26:04
2018-04-17 21:49:09
Monika Czechowicz P-ZOJKA
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
128 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:25:46
2018-04-17 21:48:44
Monika Czechowicz ODYSEJA
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
127 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 20:54:23
2018-04-17 20:37:40
Vladimir Zaytsev DACOLINO
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
126 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 20:19:52
2018-04-17 20:09:36
Sonia Mysior ZORBA
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
125 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 17:56:58
2018-04-17 17:35:36
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 2x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
124 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 16:34:35
2018-04-17 16:24:33
Ewelina Szczepanik CHONZ'O ROSE
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 16:34:20
2018-04-17 16:07:53
Julia Sobiepańska EVER FOR EVER
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 16:33:59
2018-04-17 15:59:30
Diana Hahn QUADRIGO'S ONE
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 16:33:36
2018-04-17 15:57:12
Wiktoria Matusiak ALCES
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 16:33:17
2018-04-17 15:56:58
Olga Sorokina REWIZJON
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 16:32:54
2018-04-17 15:56:37
Andrei Shalohin ISCO
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 16:32:33
2018-04-17 15:56:08
Andrei Shalohin FARLEY
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 16:32:07
2018-04-17 15:55:50
Andrei Shalohin CORINA
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 16:31:47
2018-04-17 15:25:20
Samanta Forlini KONTENDRO
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką Grand Prix o Nagrodę JKS Salio Art 238.2.2
115 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 22:34:20
2018-04-17 13:42:16
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 14:10:11
2018-04-17 13:41:12
Anna Białas GERY
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 12:57:01
2018-04-17 12:35:07
Julia Kuszelewska DELI
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
112 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 12:56:43
2018-04-17 12:33:07
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 2x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
111 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 12:56:24
2018-04-17 12:32:09
Wiktor Helbich MARINO
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 2x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
110 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 12:56:08
2018-04-17 12:29:26
Ludwika Hrabska GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 12:23:05
2018-04-17 12:18:50
Magdalena Polczyk TOYOTA
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
108 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 12:22:47
2018-04-17 12:18:11
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 12:22:29
2018-04-17 12:17:41
Amelia Krywult CHERROKEE
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 12:22:11
2018-04-17 12:14:57
Maja Gutorska RUBIN
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 12:21:53
2018-04-17 12:14:24
Maja Gutorska MERLIN VAN'T HEIKE
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
104 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 12:21:37
2018-04-17 12:13:32
Salih Barlas FOREST
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 11:29:39
2018-04-17 11:06:11
Maja Borzęcka JC'S DESIGN DAISY MAY
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
102 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 11:29:23
2018-04-17 11:05:38
Maja Borzęcka FRYKAS
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
101 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 11:29:05
2018-04-17 10:41:25
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 10:30:06
2018-04-17 10:14:30
Zdzisław Wojtera DALANDA Z
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 2x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
99 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 10:29:48
2018-04-17 10:14:15
Maja Wodzicka HARLEY
  • 1x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
98 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:03:07
2018-04-16 21:19:34
Maja Bella Friedman MAIDI
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
97 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 21:11:17
2018-04-16 21:05:25
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 21:11:00
2018-04-16 21:04:44
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 2x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 21:10:39
2018-04-16 20:25:47
Paulina Lewandowska FOKUS
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 2x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
94 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 21:10:10
2018-04-16 20:15:47
Paulina Lewandowska KARMELOWY KRÓL
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 2x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
93 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 19:44:40
2018-04-16 19:36:09
Mirzat Sabitov CALINA
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 19:44:25
2018-04-16 19:21:54
Zuzanna Polinceusz LILLY
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
91 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 10:18:04
2018-04-16 18:35:02
Aleksandra Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
90 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 19:43:49
2018-04-16 18:34:39
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
89 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 19:43:23
2018-04-16 18:34:16
Aleksandra Pliem-Perka TANGO
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
88 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 19:43:01
2018-04-16 18:33:36
Aleksandra Pliem-Perka ERINA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 13:36:51
2018-04-16 13:32:41
Dariusz Garstka SAINT LAURENT
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 13:36:34
2018-04-16 13:08:58
Krzysztof Jankowski FIORD SM
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
85 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 13:36:16
2018-04-16 13:08:27
Weronika Baldys DYGNITARZ
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
84 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 11:25:52
2018-04-16 10:53:35
Katarzyna Zielińska DEKALOG
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 11:25:36
2018-04-16 10:09:11
Paulina Maćczak ZAPPA
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
82 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 11:25:18
2018-04-16 10:06:01
Zofia Lewandowska TOFIX
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
81 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 09:42:45
2018-04-16 07:23:03
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
80 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 22:33:48
2018-04-16 07:22:22
Gabriela Ratajska SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
79 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 09:42:19
2018-04-16 07:21:49
Gabriela Ratajska JAGIENKA
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
78 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 09:42:05
2018-04-16 07:21:19
Aleksandra Pacholczyk KAJUS
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
77 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 09:41:51
2018-04-16 07:20:37
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
76 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 09:41:37
2018-04-16 07:20:10
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
75 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 09:41:19
2018-04-16 07:19:41
Julia Koziczak FINEZJA
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
74 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 09:41:01
2018-04-16 07:19:08
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
73 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 09:40:44
2018-04-16 07:18:40
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 09:40:28
2018-04-16 07:18:10
Roksana Galanciak KORD
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
71 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 09:40:10
2018-04-16 07:17:27
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 16:20:06
2018-04-16 07:16:58
Maja Bella Friedman WILLA NOVA
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 09:39:37
2018-04-16 07:16:22
Michalina Dańczak HELGA
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
68 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 09:39:20
2018-04-16 07:15:56
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
66 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:02:44
2018-04-16 07:14:55
Dorota Anszpergier EASY MK
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
65 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 11:25:00
2018-04-15 23:10:52
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 07:12:23
2018-04-15 23:10:32
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 07:12:07
2018-04-15 22:04:51
Ireneusz Pankiewicz FISTON VAN T&L
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
62 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 07:11:51
2018-04-15 21:56:01
Ireneusz Pankiewicz GAJ
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 07:11:37
2018-04-15 21:50:18
Robert Bernagiewicz MONAKO
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 07:11:22
2018-04-15 21:07:18
Maria Kozina CLAYTON
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 20:52:45
2018-04-15 20:43:36
Julia Burnos DONAT
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 20:52:26
2018-04-15 20:43:21
Julia Burnos CORJANA P
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 20:52:05
2018-04-15 20:26:29
Jan Buller CO TY NA TO
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 19:08:42
2018-04-15 17:46:04
Sarah Zakrzewski EASTER GREY
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 19:08:22
2018-04-15 17:41:41
Lucca Zakrzewski EASTER GREY
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 16:12:39
2018-04-15 09:54:47
Antoni Strzałkowski GALANT
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 16:12:22
2018-04-15 09:54:00
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 09:48:23
2018-04-15 09:45:56
Antoni Strzałkowski INMORTAL
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 09:48:05
2018-04-15 09:45:18
Antoni Strzałkowski GJALT-D
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:44:39
2018-04-14 20:10:12
Katarzyna Feret CZAR
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:44:20
2018-04-14 20:03:19
Arleta Kmita CZAR
  • 1x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 16:01:58
2018-04-14 15:17:57
Karolina Agaciak FORTUNA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 16:01:44
2018-04-14 15:17:25
Hanna Padalak HERMIONA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 16:01:28
2018-04-14 15:14:06
Maria Padalak TIGRA
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 16:00:59
2018-04-14 13:54:49
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 08:57:34
2018-04-13 23:42:16
Małgorzata Jańczak FARNES
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 08:57:15
2018-04-13 22:54:51
Ewa Mazurowska DOLLAR GYM
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 08:57:00
2018-04-13 22:50:38
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 08:56:46
2018-04-13 22:02:10
Cezary Kalinowski KEMBALL
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką Grand Prix o Nagrodę JKS Salio Art 238.2.2
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 08:56:31
2018-04-13 22:01:33
Cezary Kalinowski KATNIS
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 20:24:12
2018-04-13 20:04:55
Paulina Januszewska EDITT-P
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 21:00:40
2018-04-12 19:59:13
Aleksnadra Małek TURIA
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 17:24:04
2018-04-12 16:39:43
Nikola Krajewska EPOS
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 17:23:49
2018-04-12 16:38:27
Gabriela Łagodzińska GOOD MADDOX
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 17:23:32
2018-04-12 16:37:18
Julia Kropielnicka HAJFA
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 17:23:19
2018-04-12 16:36:06
Liliana Harasim WOKSANA
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 17:23:03
2018-04-12 16:26:39
Nadia Cieplińska TENERIFE L
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 10:37:35
2018-04-12 10:25:58
Dagmara Rajchel CANTAIR HBC
  • 1x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 10:37:19
2018-04-12 10:25:27
Mateusz Owczarz LAK
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 09:43:42
2018-04-12 09:27:46
Aniela Wesołowska NORDIKA
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 09:43:30
2018-04-12 09:26:18
Zuzanna Różyc STELLA PACK JURASEK
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 09:43:16
2018-04-12 09:20:59
Marianna Pracel KANTUS
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 09:42:47
2018-04-12 09:17:49
Maria Gonciarek KARMEN
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 09:42:31
2018-04-12 09:16:49
Katarzyna Białecka GAZELLA
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 2x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 09:42:13
2018-04-12 07:26:38
Nadia Sobiecka MARINELLO
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 09:41:57
2018-04-11 23:45:44
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 09:41:38
2018-04-11 23:45:13
Justyna Żółtowska SAN LUCA V
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 13:36:08
2018-04-11 13:21:56
Alicja Markiewicz L-BRENDA
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 13:35:53
2018-04-11 13:15:06
Iga Głośniak FIODOR
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 13:35:36
2018-04-11 13:11:19
Wiktoria Król ROBESPIERRE
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 13:35:21
2018-04-11 13:10:32
Wiktoria Król P' QUATRO
  • 1x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 08:10:11
2018-04-11 01:29:23
Paula Tronina HERCULES
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 18:39:44
2018-04-10 17:19:53
Antoni Szmytka EROS D’HOYO
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 18:39:31
2018-04-10 16:44:02
Patrycja Biernacka RATINO
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 20:54:01
2018-04-10 14:22:48
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 2x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 14:32:47
2018-04-10 14:22:27
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 14:32:01
2018-04-10 12:33:39
Witold Bieniek ROVETTO
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 14:31:42
2018-04-10 12:33:14
Witold Bieniek CORTAS L
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 14:31:24
2018-04-10 10:06:16
Agata Bugała EUFRAT
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 09:33:39
2018-04-10 09:17:55
Monika Rozenberg CLAVEL
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Szkoleniowy/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:44:01
2018-04-10 08:42:30
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 09:01:42
2018-04-09 21:51:24
Jakub Ferenc CONSTANCE
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:46:26
2018-04-09 15:44:23
Tamara Tybulczuk SZAMBELAN
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:46:10
2018-04-09 15:44:02
Tamara Tybulczuk QUITANA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Agaciak Karolina Otomiński KJ Tabun
S
O040417
2. Anszpergier Dorota KJ HorseProfi
S
0035543
3. Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
1999 (MJ.)
O038694
4. Baldys Weronika SKJ Horseprofi
1999 (MJ.)
_
5. Barlas Salih KJ Infernal Team
S
O037642
6. Barzdo Antonina xxx
2006 (JM.)
Brak
7. Bernacińska Aleksandra BPK
1999 (MJ.)
Brak
8. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
9. Białas Anna KJ INFERNAL TEAM
S
O004792
10. Białecka Katarzyna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2002 (J.)
O034789
11. Biernacka Patrycja TKJ Garbówek
S
0020916
12. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2015 (Mł.)
01234
13. Bugała Agata Stowarzyszenie Jeździeckie Preria Wilkowice
S
O037388
14. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (J.)
O035772
15. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
16. Bystrzejewska Kamila TKJ Garbówek
S
O012507
17. Chmaj Julia Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi Łódź
2003 (JM.)
brak
18. Chober Dariusz KJ Janowice
S
-------
19. Cieplińska Nadia bpk
2003 (JM.)
brak
20. Cieślak Zuzanna Stowarzyszenie R&S STABLES
2001 (J.)
brak
21. Ciszewska Anna TKJ Garbówek
S
O042020
22. Czechowicz Monika SKJ HorseProfi Łódź
S
O033516
23. Dąbrowska Dominika JKS Salio
2002 (J.)
Brak
24. Dańczak Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (Mł.)
O047648
25. Dubicka Zosia JKS Salio
2005 (JM.)
Brak
26. Dworak Alicja bpk
2006 (JM.)
Brak
27. Ferenc Jakub bpk
S
none
28. Feret Katarzyna Łódzki klub
S
O038142
29. Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko
1999 (MJ.)
O024587
30. Friedman Maja Bella Stowarzyszenie R&S STABLES
2003 (JM.)
O031354
31. Galanciak Roksana Stowarzyszenie R&S STABLES
2002 (J.)
O038135
32. Garstka Dariusz bpk
S
O000140
33. Gawlińska Marta JKS Salio
S
123456
34. Głoskowski Andrzej KJ Agro Handel Śrem
O001125
35. Głośniak Iga UKS Primo Kozery
2003 (JM.)
O039424
36. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
37. Gonciarek Maria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2002 (J.)
O031807
38. Górecki Patryk SKJ Horseprofi Łódź
2004 (JM.)
0045964
39. Grabarczyk Dorota KJ Janowice
S
O033388
40. Grzelczyk Kamil Bpk
S
O009181
41. Gutorska Maja KJ Infernal Team
2001 (J.)
O036925
42. Harasim Liliana bpk
2007 (Mł.)
brak
43. Hejduk Aleksandra JKS Salio
2003 (JM.)
brak
44. Helbich Wiktor JKS SALIO
2001 (J.)
O047941
45. Hrabska Ludwika KJ Infernal Team
2001 (J.)
O024446
46. Jańczak Małgorzata BPK
BRAK
47. Janiszewska Gabriela Stowarzyszenie R&S STABLES
2003 (JM.)
O039284
48. Janiszewska Lena Stowarzyszenie R&S STABLES
2009 (Mł.)
Brak
49. Jankowski Krzysztof SKJ HorseProfi Łódź
S
O033524
50. Januszewska Paulina ŁKJ
S
O007432
51. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
52. Kmita Arleta Łódzki KJ
S
O000261
53. Kot Oliwia BPK
2003 (JM.)
brak
54. Kotecka Malena bpk
2007 (Mł.)
brak
55. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
2004 (JM.)
O045959
56. Koziczak Julia Stowarzyszenie R&S STABLES
2006 (JM.)
brak
57. Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
2000 (J.)
O028675
58. Krajewska Nikola KJ SO Łąck
2003 (JM.)
O039521
59. Kręgielska Natalia Łódzki klub jeździecki
2009 (Mł.)
brak
60. Kręgielska Nikola Łódzki KJ
2003 (JM.)
O042182
61. Król Wiktoria UKS Primo
2001 (J.)
O025141
62. Kropielnicka Julia bpk
2006 (JM.)
brak
63. Krysicka Antonina JKS Salio
2006 (JM.)
Brak
64. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O036779
65. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
66. Kunikowska Karolina JKS Salio
S
brak
67. Kuszelewska Julia KJ Infernal Team
2000 (J.)
xxx
68. Kuzańska Maria JKS Salio
2002 (J.)
Brak
69. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
brak
70. Lewandowska Zofia SKJ Horseprofi Łódź
2006 (JM.)
brak
71. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko
1998 (MJ.)
O020738
72. Łagodzińska Gabriela KJ SO w Łącku
2002 (J.)
brak
73. Maćczak Paulina Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O008250
74. Machniewicz Ewa Stowarzyszenie R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
75. Majdzinski Mateusz Tkj garbowek
2002 (J.)
0038140
76. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
77. Makarewicz Maciej Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2000 (J.)
O033520
78. Małek Aleksnadra UKS Primo
2004 (JM.)
4670/17
79. Markiewicz Alicja UKS Primo Warszawa
2005 (JM.)
O031292
80. Markiewicz Patrycja TKJ Garbówek
2003 (JM.)
Brak
81. Markowska Izabela JKS SALIO
S
brak
82. Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2000 (J.)
O034069
83. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
84. Mitman Amelia JKS Salio Besiekierz Rudny
2005 (JM.)
O033513
85. Mlonka Agnieszka TKJ Garbówek
S
O036239
86. Mordaka Patryk KJ INFERNAL TEAM
2000 (J.)
O019196
87. Mysior Sonia Nn
2003 (JM.)
Brak
88. Nawrocka Roksana Stowarzyszenie Agro-Aves
2008 (Mł.)
O046352
89. Owczarz Mateusz UKS Primo Kozery
2004 (JM.)
O043514
90. Owczarz Oliwia bpk
2006 (JM.)
Brak
91. Pacholczyk Aleksandra Bpk
S
Brak
92. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (JM.)
O034991
93. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
94. Pankiewicz Ireneusz BPK (MAZ)
S
O028769
95. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
96. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
97. Pawłowska Hanna LKJ Gabon Walewice
2002 (J.)
O037401
98. Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2006 (JM.)
O035554
99. Pliem-Perka Martyna JKS Salio Besiekierz Rudny
2009 (Mł.)
BRAK
100. Płoszajska Magdalena KJ Jantar Stryków
S
O001017
101. Pokorska Joanna JKS Salio
2002 (J.)
Brak
102. Polczyk Magdalena KJ Infernal Team
S
O028673
103. Polinceusz Zuzanna Bractwo Konne Św. Marcina
2001 (J.)
brak
104. Pracel Marianna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
O048998
105. Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O006240
106. Ratajska Gabriela Stowarzyszenie R&S STABLES
2005 (JM.)
O036019
107. Rosiak Cyryl JKS Salio
2004 (JM.)
brak
108. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
109. Rozenberg Monika Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O009580
110. Różyc Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
O045655
111. Sabitov Mirzat KJ Janowice
S
O006244
112. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
113. Sierakowska Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (Mł.)
O047679
114. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (J.)
O035603
115. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O000889
116. Sobiecka Nadia Akademia Kucania
2003 (JM.)
O036897
117. Sobiepańska Julia JKS Salio
2000 (J.)
O028768
10164031
118. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
119. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
120. Szczepanik Ewelina Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
Brak
121. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
122. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O039640
123. Troć Wiktoria Klub Jeździecki Salio
2003 (JM.)
O042931
124. Tronina Paula Soymax Horse Team
2000 (J.)
O036143
125. Tybulczuk Tamara ŁKJ
2004 (JM.)
O032672
126. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
127. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
128. Wąsiewicz Julia BPK
2005 (JM.)
brak
129. Wesołowska Aniela Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2002 (J.)
O043883
130. Wiśniewska Zuzanna JKS Salio
2007 (Mł.)
Brak
131. Wodzicka Maja LKJ Moszna
2007 (Mł.)
O047155
132. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
133. Workert Krzysztof BPK
S
Brak
134. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
135. Zakrzewski Lucca Bractwo Konne sw Marcina
2005 (JM.)
none
136. Zakrzewski Sarah Bractwo Konne sw Marcina
1997 (MJ.)
none
137. Zaytsev Vladimir SKJ HorseProfi Łódź
S
O006245
138. Zielińska Katarzyna LKJ Gabon Walewice
S
O008529
brak
139. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

60

GJALT-D KWPN NLD 2011 Wałach kara F: Zapatero VDL
M: Olivia
O: Piotr Strzałkowski
B: J Dijkstra
K022542
2.

80

168643 EQUEENPASSION LAVITA Welsh Pony POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbira 75372 /
M: 147272 Millcroft Lyra /
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127
3.

150

A-CWAŁ SP POL 2011 Wałach gniada/172 F: Cefal
M: Alaska
O: Zuzanna Poklewska, Krzysztof Workert
B: Paweł Wiechowski
Brak 616009661312811
4.

122

ALCES M. POL 2002 Wałach gniada F: Bolivar / Rahman
M: Awia / Fedrus
O: Zbigniew Kruk
B: Bogusław Dąbrowski
K013414 POL006550033602
5.

78

ANRI MARIELLA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Rafał Janiszewski
B:
6.

155

ARAMIS SP POL 2006 Wałach gniada F: Ludger
M: Alchemia
O: Dorota Brzezinska-Grabarczyk
B:
Pol 009680056006
7.

196

ARIS KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Angelo
M: NN
O: Stanisław Marchwicki
B: Robert Stasiuk
K017710 616013580422605
8.

137

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
O: Wiktoria Głowacka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012502 DE418181541807 104OZ68
9.

142

BEL DE JOUR SP POL 2009 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K022053 616009690142810 105QO56
10.

178

BERGS-AUG09-61 DM II KUC NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Amelia Mitman
B: Holandia
K022041
11.

141

BIG MAL EH Z BWP BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Bisquet Balou vd Mispelaere
M: Kantara di Magico
O: EH
B: Axel Verloy
K024576
12.

133

BIZEL Wielkopolska POL 2003 Wałach kara/172 F: Demut
M: Bizancja
O: Janusz Zuchora
B: Połomski Zdzisław
brak POL 007611109303
13.

151

BONA WLKP POL 2001 Klacz ciemnogniada/167 F: Dietmar
M: Bella
O: Aleksandra Bernacińska
B: Dariusz Lewicki
Brak POL 007660083601
14.

162

BUA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:122 F: Benedykt
M: Barbórka
O: Elżbieta Biczyk
B: Józef Wiśniewski
Brak 61661125215
15.

96

CALINA SP POL 2006 Klacz gniada F: Day Dream II
M: Callie Z
O: Dorota Brzezinska-Grabarczyk
B: Roman Barlik
K014764
16.

183

CAŁKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Barros
M: Cyrkonia
O: Stanisław Marchwicki
B: Jan Krzyżoszczak
Brak
17.

34

CANSTINA HAN GER 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
O: Justyna Żółtowska
B:
K017813 DE431317000
18.

41

CANTAIR HBC HOL GER 2007 Wałach gniada F: Conair
M: Isabel XI
O: Dagmara Rajchel
B: Ipernstedt
K014064 De421000061907 104AE54
19.

73

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II
M: Callie
O: Violetta Jodłowska Cieślak
B: Wiese Piotr
Brak
20.

144

CARIBOU HOL GER 2012 Wałach siwa F: Cachas
M: Zofia
O: Joanna Rosicka-Tyszko
B: Niemcy
Brak
21.

136

CARMEN VRS SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023061 616009591003312
22.

195

CHANEL SP POL 2006 Klacz gniada F: Landor
M: Charyzma
O: Jacek Gaczkowski
B: Izabela Cwik
brak
23.

109

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
24.

15

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
O: Kazimierz Mordaka
B: Staniek Diter
K020116 616009540097410
25.

125

CHONZ'O ROSE Hanowerska GER 2008 Wałach siwa/164 F: Clinton II
M: Augustina Rose
O: Aneta Zawadzka
B: Heinrich Keller
brak
26.

77

CIA MALICA Holsztynska DEU 2009 Klacz gniada F: Caretino
M: Vivienn IV
O: Rafał Janiszewski
B: an
K016875
27.

21

CLAVEL HOL GER 2012 Wałach siwa F: Colbert GTI / Cantus
M: P-Chenet / Chamonix
O: Monika Rozenberg
B: Hedt Reimer
K022404 DE421000241712
28.

68

CLAYTON BWP BEL 2002 Wałach gniada F: Clinton / Corrado I
M: Orleen Van Het Vijverbos / Feinschnitt I V D Richter
O: Ewa Żak
B:
K011765 W210642BWP
29.

65

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: ARAVEL WARO / LURON
M: CAMA / COMPONIST
O: Joanna Zielke
B: Bogdan Bryniak
K011555
30.

143

COFERTINO HOL POL 2013 Wałach siwa F: Cachas /
M: Nefertina / Baldini I
O: Ryszard Kosicki
B: Ryszard Kosicki
K023581 DE421000600613
31.

20

CONSTANCE Czech Warmblood POL 2000 Klacz kasztanowata F: tbc
M: tbc
O: Salio
B: tbc
none
32.

118

CORINA WESTF GER 2008 Klacz gniada F: Cosmo-Pilot / Co-Pilot
M: La Donna / Lancer III
O: Zbigniew Kruk
B: Franz Jozef Gilsbah
K018379 DE441410650408 104QY47
33.

66

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Julia Burnos
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
34.

59

CZAR SP POL 2005 Ogier siwa F: Carry Son / Carry
M: Czumka / Carewicz I
O: Arleta Kmita
B: SK Racot
K013087 POL009610208105
35.

165

DA VINCI SP POL 2005 Ogier siwa F: Corde / Cor De La Bryere
M: Drosella / Drosselklang II
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K009374 POL009590064005 103AQ85
36.

3

DACOLINO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Acolino
M: _
O: Włodzimierz Zajcew
B: _
Brak
37.

101

DALANDA Z Zanger. BEL 2002 Klacz kasztanowata F: Dutch Capitol / Capitol
M: Calanda / Cor De La Bryere
O: Zdzisław Wojtera
B: -
K009375 Z626602
38.

88

DEKALOG Małopolska POL 2008 Wałach siwa F: Fagot
M: Dida
O: Krzysztof Zieliński
B: SK Walewice
K012817
39.

115

DELI SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Landos II
M: Delicja
O: Paweł Kuszelewski
B: xxx
xxx
40.

53

DOLLAR GYM HOL. POL 2011 Wałach gniada F: Dollar D.L.PI / Quidam de Revel
M: Jeliza / Cascavelle
O: Natalia Maciejewska
B: Niemcy
K021243
41.

67

DONAT SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Dąbrówka / Romualdo
O: Julia Burnos
B: Leszek Pilarski
K018422 POL009540174307
42.

17

DUMKA SP POL 2006 Klacz srokata/mk:150 F: Hort /
M: Dolina / Hazard
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023206 009580544006
43.

89

DYGNITARZ Wielkopolska POL 2006 Wałach dereszowata F: Likwor
M: Domena
O: Justyna banaszewska
B: Katarzyna litke
_
44.

64

EASTER GREY Malopolska POL 2010 Wałach gniada F: Grey
M: Euforia
O: Marek Zakrzewski
B: Marek Zakrzewski
616006630086010 616006630086010
45.

9

EASY MK SP POL 2013 Klacz gniada F: RASH
M: ECHEVERIA
O: Dorota Anszpergier
B: Marek Kucharski
brak
46.

49

EDITT-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma
M: Etna
O: Paulina Januszewska
B: Witold Polowczyk
Brak
47.

187

EIGHTY EIGHT * NED 2012 Wałach kasztanowata F: *
M: *
O: *
B: *
*
48.

47

EPOS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Eneida / Fanimo
O: SO Łąck
B: SK Moszna
K005344 POL009660075099
49.

92

ERINA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Van Gogh / Numero Uno
M: Sarina / Furore
O: Janusz Pliem-Perka
B: R.A. Wassenaar
K018060 528003200903752
50.

27

EROS D’HOYO SBS BEL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Cliff
M: Rafale Du Seigneur
O: Joanna Małuszyńska
B: Thibaud d’ECHALLENS
K025191 056007000E48447
51.

188

ERYK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: Nico-K / Nandy Man
M: Eufemia / Pepton
O: Stanisław Marchwicki
B: Barbara Guniewicz
K013361 616013570344907
52.

148

ETRES Czysta Krew Arabska POL 2010 Wałach siwa/mk:158 F: Odys
M: Emanza
O: Anna Jasińska- Ciszewska
B: Wiesław Brudnicki
K022992
53.

22

EUFRAT SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Dresk
M: Euterpe
O: Agata Bugała
B: SK Kalników
LKRWZJ/1454/18 POL009630256806
54.

124

EVER FOR EVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kasztanowata F: Erebus
M: Diatermia
O: Dominika Sobiepańska
B: Andrzej Lemański
K014106 POL 009590176206
55.

1

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
O: Anna Lipińska
B:
K020403 528003201006544
56.

81

FARAMIR Trakenska POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw
M: Falka
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016959
57.

119

FARLEY KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: HARLEY VDL
M: TILENA
O: ZBIGNIEW KRUK
B: W.S OOSTERVELD
K024532
58.

54

FARNES SP POL 2006 Ogier kasztanowata F: For Feeling
M: Zula
O: Małgorzata Jańczak
B: Małgorzata Jańczak
brak
59.

164

FENIX KUC POL 2013 Wałach kara/98 F: Stougjeshoeve Energy
M: Filipinka
O: Łukasz Wyszkowski
B: Stajnia Gronówka
Beak 616013610137213
60.

180

FIDŻI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada F: Cisoń
M: Figa
O: Hanna Pawłowska
B: Stadnina Koni Walewice Sp. z o. o.
K013398 009590155908
61.

79

FINEZJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: NOBODY
M: Figurantka
O: Czynel
B: Kmieć Tomasz
Brak
62.

31

FIODOR MŁP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Planet / Zoon
M: Furia / Łyk
O: Aleksandra Głośniak 96-300 Żyrardów ul. Spółdzielcza 40b/23
B: Jarosław Pawlik
K017455 POL006550002107
63.

90

FIORD SM MŁP POL 2008 Wałach siwa F: Diafon /
M: Florencja / Pluton
O: Krzysztof Jankowski
B:
K022339 0060049408
64.

71

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa/170 F: HOUSTON
M: CHANAC VAN T&L
O: Pankiewicz Ireneusz
B: N.V. T&L KERKSTRAAT
BRAK 056007000F50039
65.

167

FOEGANDRA KWPN NED 2010 Klacz gniada/178 F: Carambole
M: Voegandra
O: Zdzisław Wojtera
B: Holandia
K1232632 K022589
66.

98

FOKUS WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Harwest
M: Flora
O: ŁKJ
B: Rafał Krzyżański
brak
67.

106

FOREST SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Turbud Fabel / Fanimo
O: Salih Barlas
B:
K020025 616009590149310
68.

58

FORTUNA SP POL 2004 Klacz gniada/168 F: Glückspilz
M: Falanga
O: Karolina Agaciak
B: Święcicki Henryk
K009439 FEI 103UU54
69.

158

FRUGO SP POL 2012 Wałach gniada F: Robin II Z
M: Fairy Twig
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
Brak
70.

70

GAJ SP POL 2006 Wałach gniada F: Emetyt
M: Gaja
O: Ireneusz Pankiewicz
B: Ireneusz Pankiewicz
K015598 POL 009 59 00710 06
71.

62

GALANT KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Querly-Elvis
M: Rosette C
O: Strzałkowski Dinks
B: Derikx
b
72.

36

GAZELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Garonna / Rosey
O: Katarzyna Białecka
B:
K019104 POL009661486607
73.

116

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
74.

179

GIMMICK FIELD KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Rikina-Field
O: Cyryl Rosiak
B: Cyryl Rosiak
brak
75.

146

GINARETTI H KWPN NLD 2011 Klacz ciemnogniada F: Andretti
M: Historie
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: H. VAN DE HEUVEL
brak
76.

149

GLORIUS II SP POL 2007 Wałach gniada F: Ever For Pleasure
M: Granada PG
O: Joanna Makarewicz
B: Remigiusz Makowski
K012120
77.

46

GOOD MADDOX SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Good Luck /
M: Madda / nn
O: Adrianna Izmajłowicz
B: Mirosław Glamowski
K015836 POL009520129406
78.

153

GORDIASZ SP POL 2012 Wałach gniada F: Szkrab
M: Gordia
O: Agnieszka Mlonka
B: SK Prudnik
K021430
79.

25

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski
M: Grandessa
O: Anna Woźna
B: Nowa Wioska
brak
80.

103

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Rafał Siuciński
B: Mordaka Kazimierz
K014164 POL009590009208
81.

112

GRUPO PROM ANTRAX Z Z POL 2009 Klacz gniada F: Bariton P
M: Sky
O: Ludwika Hrabska
B: xxx
K023183
82.

84

GWIAZDECZKA-TABUN KUC POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
O: Sebastian Bąk
B: Stanisław Myśliński
K024418 013630129306
83.

45

HAJFA SP POL 2002 Klacz gniada F: Romario
M: Homilia
O: Julia Kropielnicka
B: brak
brak
84.

102

HARLEY Kuc Walijski POL 2007 Wałach gniada/kuc:125 F: Hornmoors Davey /
M: Hawana / Bernstein
O: Magdalena Donimirska Wodzicka
B:
K014732 POL013530131607
85.

87

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
86.

131

HAWANA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/171 cm F: Donnerlord L
M: Hakne
O: Kamila Bystrzejewska
B: Bogdan Lęczner
K018000 616009590248003
87.

74

HELGA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
88.

28

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius
M: Heraja
O: Paula Tronina
B: Violetta Nojman
K022156
89.

57

HERMIONA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Horsa
O: Barbara Padalak
B: Barbara Padalak
K020535 POL 009530025409
90.

135

HIPSY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Olga Nawrocka
B: Brak
K024943
91.

156

HOLLY TRUE SP POL 2013 Klacz gniada F: Ekwador
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
92.

159

IL DE FONSE SP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy /
M: Isna / Mywill
O: Aneta Klawe
B: Katarzyna Bawłowicz
K021395 616009680042312
93.

172

IMBIR Koń Mały POL 2012 Wałach gniada/mk: F: Nepumuk
M: Izaura
O: --
B: Małgorzata Staszczak
Brak
94.

61

INMORTAL Rheinlander DEU 2012 Wałach siwa F: Cornets Stern
M: Contana
O: Piotr Strzałkowski
B: Marc Boes
K022541
95.

120

ISCO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Qvasimodo VD Molendreef /
M: Nalve / Burgraff
O: Zbigniew Kruk
B: H.G Mosman-Rohe Haaksbergerstraat 843A 7548 PB Enschede
K023263 528003201307642
96.

194

JACKSON PAULOWNA KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Numero Uno
M: Carthago
O: Stal Hendrix
B: Paulowna
brak
97.

83

JAGIENKA Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
O: Andrzej Gos
B: Zdzisław Śniegucki
K023715 013670006908
98.

99

JANE VON ROCHERATH Belgisch Warmbloedpaard BEL 2009 Klacz gniada F: CICERO/CARTHAGO
M: GINA VON ROCHERATH/NONSTOP
O: Majdzińska Anna
B:
K018829 056-002-W00292665
99.

105

JC'S DESIGN DAISY MAY Appaloosa GBR 2009 Klacz ciemnogniada F: A Design Legend
M: Orions Ace Girl
O: Małgorzata Samborska-Borzęcka
B: xxx
K024865
100.

94

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Pliem-Perka
B:
K016458 616999590267306
101.

147

JUTRZENKA Wielkopolska POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword
M: Justa
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: Andrzej Gos
12242
102.

82

KAJUS WLKP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Chellano's Boy DZ
M: Kalifornia
O: Marika Malinowska
B: Marcin Liszkowski
Brak
103.

132

KANON SP POL 2008 Wałach F: nn
M: nn
O: Dariusz Chober
B: nn
brak
104.

38

KANTUS SP POL 2006 Wałach siwa F: Bolero De Ravel / Bachus
M: Kanasta / Czandor
O: Marta Witos
B:
K010747 POL009640036406
105.

97

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 Wałach kasztanowata/164 F: Love Affair
M: Kaloe
O: Paulina Lewandowska
B: Andrzej Herman
brak
106.

37

KARMEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Bolero De Ravel / Bachus
M: Kanasta / Czandor
O: Maria Gonciarek
B:
K016777 POL009640045707
107.

50

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K021936 616009661572211
108.

51

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
O: Krzysztof Kalinowski
B: Krzysztof Kalinowski
K010603 POL009660709205 104QE40
109.

173

KISS ME KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Michał Kaczmarek
B: Nn
Brak
110.

117

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
O: Samanta Forlini
B: Andrzej Herrmann
K014782 DE441411900208 104ZU72
111.

76

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
112.

32

L-BRENDA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Jasmont / Top Ewita
M: Leksora / nn
O: Piotr Zaborowski
B: Ireneusz Wojtkowiak
K017140 616013680078609
113.

42

LAK MŁP POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Heban / Banita
M: Limita / Legat
O: Ewa Owczarz
B: Teresa Wójciuk
K022923 616006580676610
114.

184

LAVITA - L SP POL 2010 Klacz gniada F: Alvarez 17
M: Lawa
O: Liberski Jan
B: Liberski Jan
K018953
115.

185

LEON SP POL 2012 Wałach gniada F: Bischof L
M: Lolanca
O: Stanisław Marchwicki
B: Stanisław Marchwicki
K020655
116.

95

LILLY Wielkopolska POL 2004 Klacz gniada F: Cedrus
M: Lilja
O: Dariusz Polinceusz
B: Krzysztof Kulik
brak POL 007 59 00695 04
117.

154

ŁYSKACZ MŁP POL 1998 Ogier gniada F: Sebastian
M: Łada
O: Jarosław Górecki
B: Stadnina Koni Walewice
brak
118.

14

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc: F: Max
M: Nn
O: Renata Bąk
B: Nn
Brak
119.

160

MALINA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/161 F: Barbur
M: Ameba
O: Łukasz Wyszkowski
B: Mirosław Ptak
Brak 616009610198012
120.

168

MARCO POLO HOL POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Mylord Cartago
M: Elgra
O: Zdzisław Wojtera
B: Kosicki
K1232632
121.

35

MARINELLO KUC GER 2001 Ogier bułana/kuc: F: Magic Main
M: Sanny
O: Maria Król
B: Maria Król
Brak
122.

113

MARINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Rumianek
M: Miranda
O: Roksana Wojciechowska
B: Mirosław Sadowski
11461 POL009590018306
123.

181

MARIT P SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calme
M: Rebella
O: Łukasz Wyszkowski
B: Witold Polowczyk
Brak
124.

72

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
125.

107

MERLIN VAN'T HEIKE BWP CZE 2012 Wałach gniada F: Epleaser Van't Heike / For Pleasure
M: Bellinde Van't Goovahof / Grandeur
O: Izabela Gutorska
B:
K024495 056002W00302716
126.

114

MICHAEL KNIGHT KWPN GER 2009 Wałach gniada F: --
M: --
O: Łukasz Wyszkowski
B: --
BRAK
127.

63

MISTER CASH Belgisch Warmbloedpaard BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper vd Heffinck
M: Go-Go-Girl
O: Piotr Strzałkowski
B: Erik de Wispelaere
b
128.

69

MONAKO SP POL 2012 Wałach gniada F: Colox Cup /
M: Marka /
O: Ksenia Samsel
B: SO Starogard Gdański
K024859
129.

13

NANCY PONYSPORT Kuc Feliński POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron
M: Nirwana Pony Sport
O: Janusz Pliem - Perka
B: Guniewicz Barbara
K019967 POL 013 57 00092 05
130.

140

NINO VD WATERTOREN BWP POL 2013 Klacz gniada F: Cornet Obolenski
M: Ivoir V.D. WATERTOREN
O: Michalina SZMYTKA
B: N.V. KEROS
K024739
131.

145

NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP POL 2013 Wałach gniada F: EMERALD VAN'T RUYTERSHOF
M: GIRONDELLE DE QUIBERON
O: EUROHORSE
B: FREDERICK ENGELS
K024575
132.

40

NORDIKA SP POL 2001 Klacz siwa F: Grot /
M: Narlisa /
O: Izabella Przeradowska
B:
K023008
133.

182

NOVITA SP POL 2006 Klacz gniada F: Lover Boy
M: New Star
O: Snycerz Krzysztof
B: Leszczyński Wiesław
K013510 POL009590202606
134.

128

ODYSEJA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:148 F: STRAYER'S SAMSON
M: OMBRETTA
O: Janusz Zuchora
B: SK Jaroszówka
K023209 616013670098913
135.

175

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:154 F: Olivier
M: Dona
O: Katarzyna Kręgielska
B: Wiesław Borecki
K022214 009690002808
136.

129

P-ZOJKA SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Arianin
M: Paloma / Plomer
O: Janusz Zuchora
B: Fraszczyk Włodzimierz
K019623 616 009 59 00971 11
137.

29

P' QUATRO SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Putyfara / Louis
O: Maria Król
B: Maria Król
K020886 616009661404011
138.

186

PANTONINA SP POL 2009 Klacz gniada F: Vandamme
M: Partita
O: Anna Królikowska
B: Andrzej Szewczykowski
K016417
139.

152

PEDRO WLKP POL 2011 Wałach gniada F: GUFFI / GRANDEUR
M: POEZJA / PERSONA
O: Radosław Hejduk
B: Justyna Brzozowska - Wiśniewska
brak 616007520036811
140.

110

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl
M: Piawa
O: Nina Milczarek
B: xxx
xxx
141.

16

PLAMKA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz srokata/mk:150 F: Hornet
M: Paloma
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023208 616999590265110
142.

139

PODIAVOLA SP POL 2010 Wałach siwa F: Condiavolo
M: Brak
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
Brak
143.

138

PRIMA NN POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Yekus
M: Perła
O: Wiktoria Głowacka
B: NN
K008457 09901
144.

123

QUADRIGO'S ONE DSP GER 2010 Wałach gniada F: Quadrigo
M: Galan
O: Diana Hahn
B: niemcy
brak
145.

166

QUICK SIGHTED Oldenburska GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam's Rubin
M: Kira Luna
O: Piotr Wiese
B: Niemcy
K009766
146.

18

QUITANA OLD POL 2007 Klacz gniada F: Cola
M: Quanta
O: Kazimierz Mordaka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K013363 DE418181540907 104QF63
147.

126

RASPBERRY Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II
M: Rowa
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
KO17788
148.

26

RATINO SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: La Voltaire
M: Roksana
O: Patrycja Biernacka
B: Zbigniew Kowalewski
K010572
149.

130

RAVIVIA P SP POL 30.03.2014 Klacz siwa/166 F: CORIANO'S ASS
M: RAPHAELLA P
O: MARTA FISIAK
B: POLOWCZYK WITOLD
Brak
150.

163

REWIA WLKP POL 2007 Klacz kara/172 F: Recaro
M: NN
O: Łukasz Wyszkowski
B: NN
Brak 6160001199994512
151.

121

REWIZJON SP POL 2007 Ogier srokata F: Wizjoner / Rytm
M: Rozeta / Limaryn
O: Zbigniew Kruk
B: Jan Krzyżoszczak
K011200 POL009610099507 104AH98
152.

52

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740 616009610012912
153.

30

ROBESPIERRE SP POL 1999 Wałach ciemnogniada F: Landclassic / Landadel
M: Retonia / Rebel II Z
O: Arkadiusz Krupinski
B: Hubert Knigge
K007155 POL009580088999
154.

55

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
155.

108

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl
M: Rudzianka
O: Roman Jagieliński
B: xxx
01234
156.

91

SAINT LAURENT SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Salwa / Lando
O: Marta Dominiak
B: SK Ochaby
K019805 616009540018510
157.

169

SAMURAI SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Armitage
M: Sevilla
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K235476
158.

33

SAN LUCA V SP POL 2009 Klacz siwa F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Sparta V / Spartakus
O: Justyna Żółtowska
B: Zbigniew Koperski
K016830 POL009660216409
159.

174

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Prezes
M: Sindi
O: Jan Kukuła
B: Kowalski Tomasz
brak 616 013 61 00389 11
160.

157

SENIOR SP POL 2013 Wałach gniada F: Robin II Z
M: Seniora Bella
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
Brak
161.

171

SKIPER Typ Koń Mały POL 01.01.2011 Wałach gniada/mk: F: NN
M: NN
O: Piotr Nyc
B: Nieznany
Brak
162.

39

STELLA PACK JURASEK KUC CZE 2003 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Schönbrunn Landgraf / Ernford Grenadier
M: Ruzenka / Serif S. V.
O: Jakub Zuchowicki
B:
K007887 203001924653103
163.

134

STRZAŁKA TS POL 2004 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Zuchora
B:
K021544 POL999630308604
164.

12

SULAATIK'S PITTSBURGH New Forest Pony NED 2012 Wałach siwa/kuc:143 F: Sulaatik's Peter Pan /
M: Sulaatik's Moody Blue /
O: Karolina Ratajska
B:
brak
165.

75

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
166.

19

SZAMBELAN SP POL 2004 Wałach gniada F: Balisco II / Quidam De Revel
M: Szaki / Kissovo
O: Sławomir Grzelczyk
B: Do Ochaby
K009294 POL009540174904
167.

100

SZUN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach siwa F: ELF
M: SZLEJA
O: Sylwester Majdziński
B: Stańczak Jerzy
K013497 12300
168.

93

TANGO KUC POL 2005 Wałach ciemnogniada/kuc:144 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Tangana / Angelo
O: Janusz Pliem-Perka
B: SK Nowielice
K014650 POL013640028005
169.

43

TENERIFE L PKSP POL 2009 Klacz gniada F: Gayall / Luron
M: Tola Z / Cartree Z
O: Nadia Cieplińska
B: Jan Ludwiczak
brak
170.

161

TEXAS Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/156 F: Jaszczur
M: Tajga
O: Ilona Szabała
B: Bernard Rajmund
Brak 616999690072613
171.

56

TIGRA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/138 F: Figaro
M: Titania
O: Krzysztof Głodowski
B: Krzysztof Głodowski
K022969 POL 013640054608
172.

85

TOFIX KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc: F: Martell /
M: Tosca /
O: Anna Lewandowska
B: Ignacy Trela
K015289 12054
173.

170

TOGO SP POL 2012 Wałach siwa F: La calidad
M: Tesmiran
O: Joanna papis
B: Piotr Wiese
Brak
174.

111

TOYOTA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Imequyl
M: xx
O: Magdalena Polczyk
B: xxx
xx
175.

48

TURIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:140 F: Platon /
M: Tanzania /
O: Arkadiusz Krupinski
B: KJ Kapriola Choiny
brak 616013580385409
176.

176

VALKIRIA SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Aroland PG
M: Valeria
O: Nikola Kręgielska
B: Jan Jurkiewicz
K023453 616 009 53 00021 12
177.

177

WILLA NOVA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/176 F: Scandic / Solos Carex
M: Willa / Wilawander
O: Renata Bąk
B: Piotr Wiese
K015561 POL009590045704
178.

44

WOKSANA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Andos /
M: Wokanda /
O: Nikola Krajewska
B: Roman Siwek
brak
179.

86

ZAPPA Typ Szlachetny POL 2006 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: paulina Maćczak
B: dariusz maćczak
K013406
180.

127

ZORBA SP POL 2007 Wałach gniada F: Klejnot
M: Zuza
O: Adrianna Jaroszewicz
B: ___
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Barlas Salih KJ Infernal Team
25
SUM:
25.00
Białas Anna KJ INFERNAL TEAM
200
SUM:
200.00
Biernacka Patrycja TKJ Garbówek
100
SUM:
100.00
Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
25
SUM:
25.00
Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko
450
200
100
SUM:
750.00
Friedman Maja Bella Stowarzyszenie R&S STABLES
50
SUM:
50.00
Garstka Dariusz bpk
50
50
SUM:
100.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro Handel Śrem
25
SUM:
25.00
Głowacka Wiktoria JKS Salio
250
SUM:
250.00
Gonciarek Maria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
100
25
SUM:
125.00
Grzelczyk Kamil Bpk
50
300
SUM:
350.00
Hrabska Ludwika KJ Infernal Team
50
50
50
SUM:
150.00
Janiszewska Gabriela Stowarzyszenie R&S STABLES
25
SUM:
25.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
300
350
400
SUM:
1050.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
50
300
650
250
SUM:
1250.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko
250
SUM:
250.00
Markiewicz Patrycja TKJ Garbówek
50
SUM:
50.00
Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
200
SUM:
200.00
Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
50
50
SUM:
100.00
Mordaka Patryk KJ INFERNAL TEAM
25
SUM:
25.00
Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
200
25
SUM:
225.00
Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
100
SUM:
100.00
Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
100
25
SUM:
125.00
Sabitov Mirzat KJ Janowice
50
SUM:
50.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
50
350
300
SUM:
700.00
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
150
SUM:
150.00
Sobiepańska Julia JKS Salio
100
50
200
SUM:
350.00
Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
50
SUM:
50.00
Szczepanik Ewelina Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
200
SUM:
200.00
Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
50
SUM:
50.00
Tybulczuk Tamara ŁKJ
150
SUM:
150.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
100
350
150
450
SUM:
1050.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Agaciak Karolina
Otomiński KJ Tabun
FORTUNA (58)
2018-04-21
14
2018-04-21
28
Anszpergier Dorota
KJ HorseProfi
2018-04-22
3
2018-04-22
Antczak Dagmara
SKJ HorseProfi Łódź
2018-04-21
2018-04-21
26
2018-04-22
24
2018-04-22
Baldys Weronika
SKJ Horseprofi
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
54
Barlas Salih
KJ Infernal Team
FOREST (106)
2018-04-21
26
2018-04-21
20
2018-04-22
8
2018-04-22
8
25
Barzdo Antonina
xxx
ARIS (196)
2018-04-21
1
2018-04-21
1
Bernacińska Aleksandra
BPK
BONA (151)
2018-04-22
10
2018-04-22
2018-04-22
29
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
MONAKO (69)
2018-04-21
2018-04-21
Białas Anna
KJ INFERNAL TEAM
GERY (116)
2018-04-21
13
2018-04-21
3
200
Białecka Katarzyna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
GAZELLA (36)
2018-04-21
13
2018-04-21
26
2018-04-21
17
2018-04-22
30
2018-04-22
8
Biernacka Patrycja
TKJ Garbówek
RATINO (26)
2018-04-21
27
2018-04-21
30
2018-04-22
4
100
2018-04-22
10
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
17
2018-04-22
36
2018-04-22
2018-04-22
Bugała Agata
Stowarzyszenie Jeździeckie Preria Wilkowice
EUFRAT (22)
2018-04-21
26
2018-04-21
47
2018-04-22
2018-04-22
17
Buller Jan
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-04-21
2018-04-21
38
2018-04-22
2018-04-22
31
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-04-21
11
2018-04-21
19
2018-04-22
13
2018-04-22
17
DONAT (67)
2018-04-21
7
25
2018-04-21
14
2018-04-22
15
Bystrzejewska Kamila
TKJ Garbówek
HAWANA (131)
2018-04-22
6
2018-04-22
24
Chmaj Julia
Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi Łódź
2018-04-21
36
2018-04-21
2018-04-22
37
2018-04-22
JUTRZENKA (147)
2018-04-21
2018-04-21
35
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Chober Dariusz
KJ Janowice
KANON (132)
2018-04-21
21
2018-04-21
2018-04-21
35
Cieplińska Nadia
bpk
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
4
2018-04-22
5
2018-04-22
Cieślak Zuzanna
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-04-21
1
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
3
2018-04-22
31
2018-04-22
Ciszewska Anna
TKJ Garbówek
ETRES (148)
2018-04-21
37
2018-04-21
Czechowicz Monika
SKJ HorseProfi Łódź
ODYSEJA (128)
2018-04-21
1
2018-04-21
15
2018-04-21
P-ZOJKA (129)
2018-04-22
1
2018-04-22
3
2018-04-22
8
Dąbrowska Dominika
JKS Salio
MALINA (160)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
26
2018-04-22
Dańczak Michalina
Stowarzyszenie R&S STABLES
HELGA (74)
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
1
2018-04-22
13
2018-04-22
KISS ME (173)
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
1
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Dubicka Zosia
JKS Salio
REWIA (163)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
1
2018-04-22
1
Dworak Alicja
bpk
SKIPER (171)
2018-04-22
1
Ferenc Jakub
bpk
2018-04-21
1
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
Feret Katarzyna
Łódzki klub
CZAR (59)
2018-04-21
1
2018-04-21
2018-04-21
23
2018-04-21
Forlini Samanta
Fundacja KJ Zbyszko
KONTENDRO (117)
2018-04-21
24
2018-04-21
1
450
2018-04-22
4
200
2018-04-22
6
100
Friedman Maja Bella
Stowarzyszenie R&S STABLES
MAIDI (14)
2018-04-21
18
2018-04-21
1
2018-04-22
1
2018-04-22
2018-04-22
1
2018-04-21
18
2018-04-21
13
2018-04-22
14
2018-04-22
6
50
2018-04-21
2018-04-21
Galanciak Roksana
Stowarzyszenie R&S STABLES
KORD (76)
2018-04-21
29
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
32
2018-04-22
2018-04-22
Garstka Dariusz
bpk
2018-04-21
8
50
2018-04-22
5
50
Gawlińska Marta
JKS Salio
2018-04-21
5
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
13
Głoskowski Andrzej
KJ Agro Handel Śrem
PICASSO (110)
2018-04-21
7
2018-04-21
15
2018-04-22
21
2018-04-22
8
25
Głośniak Iga
UKS Primo Kozery
FIODOR (31)
2018-04-22
7
2018-04-22
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
ARONIA (137)
2018-04-21
2018-04-22
4
250
PRIMA (138)
2018-04-21
2018-04-21
2
Gonciarek Maria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
KARMEN (37)
2018-04-21
4
100
2018-04-21
17
2018-04-22
7
25
2018-04-22
28
Górecki Patryk
SKJ Horseprofi Łódź
ŁYSKACZ (154)
2018-04-22
2018-04-22
Grabarczyk Dorota
KJ Janowice
ARAMIS (155)
2018-04-21
1
2018-04-21
1
Grzelczyk Kamil
Bpk
2018-04-21
10
2018-04-21
5
2018-04-22
8
2018-04-22
6
SENIOR (157)
2018-04-21
4
2018-04-21
2018-04-22
28
2018-04-22
FRUGO (158)
2018-04-21
26
2018-04-21
5
50
2018-04-22
2018-04-22
9
2018-04-21
1
300
2018-04-21
12
2018-04-22
16
2018-04-22
9
Gutorska Maja
KJ Infernal Team
2018-04-21
1
2018-04-21
27
2018-04-21
2018-04-22
33
2018-04-22
RUBIN (108)
2018-04-21
2018-04-21
31
2018-04-22
2018-04-22
29
Harasim Liliana
bpk
WOKSANA (44)
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
2
2018-04-22
Hejduk Aleksandra
JKS Salio
PEDRO (152)
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
5
2018-04-22
Helbich Wiktor
JKS SALIO
MARINO (113)
2018-04-21
2018-04-21
17
2018-04-22
2018-04-22
8
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
Hrabska Ludwika
KJ Infernal Team
2018-04-21
6
50
2018-04-21
5
50
2018-04-22
5
50
Jańczak Małgorzata
BPK
FARNES (54)
2018-04-21
54
2018-04-21
54
2018-04-22
22
2018-04-22
Janiszewska Gabriela
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-04-21
26
2018-04-21
8
25
2018-04-22
24
2018-04-22
18
Janiszewska Lena
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
1
2018-04-22
16
2018-04-22
Jankowski Krzysztof
SKJ HorseProfi Łódź
2018-04-21
22
2018-04-21
2018-04-21
9
Januszewska Paulina
ŁKJ
EDITT-P (49)
2018-04-21
1
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
KATNIS (50)
2018-04-21
3
300
2018-04-22
2
350
2018-04-22
KEMBALL (51)
2018-04-21
10
2018-04-22
2
400
Kmita Arleta
Łódzki KJ
CZAR (59)
2018-04-22
2018-04-22
14
2018-04-22
Kot Oliwia
BPK
PLAMKA (16)
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-21
60
2018-04-22
28
2018-04-22
38
2018-04-22
Kotecka Malena
bpk
DUMKA (17)
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
12
2018-04-22
12
2018-04-22
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
BIZEL (133)
2018-04-21
1
2018-04-21
35
2018-04-21
STRZAŁKA (134)
2018-04-22
4
2018-04-22
2018-04-22
Koziczak Julia
Stowarzyszenie R&S STABLES
FINEZJA (79)
2018-04-21
16
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
1
2018-04-22
23
2018-04-22
Kozina Maria
KJ Strzała Krubiczew
CLAYTON (68)
2018-04-21
9
2018-04-22
17
Krajewska Nikola
KJ SO Łąck
EPOS (47)
2018-04-21
32
2018-04-21
2018-04-22
25
Kręgielska Natalia
Łódzki klub jeździecki
SANTA (174)
2018-04-21
1
2018-04-21
1
Kręgielska Nikola
Łódzki KJ
OLIVIA (175)
2018-04-21
35
2018-04-21
43
Król Wiktoria
UKS Primo
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Kropielnicka Julia
bpk
HAJFA (45)
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
1
2018-04-22
9
Krysicka Antonina
JKS Salio
BUA (162)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
CHERROKEE (109)
2018-04-21
17
2018-04-21
28
2018-04-22
2018-04-22
12
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
DA VINCI (165)
2018-04-21
6
50
2018-04-22
3
300
2018-04-22
1
650
2018-04-21
25
2018-04-22
2
250
FOEGANDRA (167)
2018-04-21
26
2018-04-21
17
2018-04-22
3
2018-04-22
24
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
17
2018-04-22
SAMURAI (169)
2018-04-21
1
2018-04-21
67
2018-04-21
9
2018-04-22
16
2018-04-22
2018-04-22
11
TOGO (170)
2018-04-21
54
2018-04-21
1
2018-04-21
16
2018-04-22
14
2018-04-22
Kunikowska Karolina
JKS Salio
MARIT P (181)
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
21
2018-04-22
23
Kuszelewska Julia
KJ Infernal Team
DELI (115)
2018-04-21
1
2018-04-21
20
2018-04-21
2018-04-22
24
2018-04-22
Kuzańska Maria
JKS Salio
TEXAS (161)
2018-04-21
1
2018-04-21
60
2018-04-22
8
2018-04-22
Lewandowska Paulina
Łódzki Klub Jeździecki
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
17
2018-04-22
FOKUS (98)
2018-04-21
7
2018-04-21
17
2018-04-22
17
2018-04-22
17
Lewandowska Zofia
SKJ Horseprofi Łódź
TOFIX (85)
2018-04-21
1
2018-04-21
19
2018-04-21
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko
2018-04-21
17
2018-04-21
2
250
2018-04-22
26
2018-04-22
10
Łagodzińska Gabriela
KJ SO w Łącku
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
6
2018-04-22
10
2018-04-22
Maćczak Paulina
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
ZAPPA (86)
2018-04-21
1
2018-04-21
25
2018-04-21
Machniewicz Ewa
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-04-21
18
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
14
2018-04-22
24
2018-04-22
FARAMIR (81)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
Majdzinski Mateusz
Tkj garbowek
NOVITA (182)
2018-04-22
2018-04-22
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
32
SZUN (100)
2018-04-22
27
Makarewicz Maciej
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2018-04-21
9
2018-04-21
18
Małek Aleksnadra
UKS Primo
TURIA (48)
2018-04-22
20
2018-04-22
Markiewicz Alicja
UKS Primo Warszawa
2018-04-22
2
2018-04-22
Markiewicz Patrycja
TKJ Garbówek
PODIAVOLA (139)
2018-04-21
17
2018-04-21
10
2018-04-22
15
2018-04-22
6
50
Markowska Izabela
JKS SALIO
CHANEL (195)
2018-04-21
3
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
22
Matusiak Wiktoria
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
ALCES (122)
2018-04-21
41
2018-04-22
1
200
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
RIANA P (52)
2018-04-21
25
2018-04-21
15
2018-04-22
13
2018-04-22
27
2018-04-21
27
2018-04-21
7
50
2018-04-22
7
50
Mitman Amelia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-04-21
34
2018-04-21
Mlonka Agnieszka
TKJ Garbówek
GORDIASZ (153)
2018-04-21
54
2018-04-21
30
Mordaka Patryk
KJ INFERNAL TEAM
2018-04-21
2018-04-21
8
25
Mysior Sonia
Nn
ZORBA (127)
2018-04-21
2018-04-21
66
Nawrocka Roksana
Stowarzyszenie Agro-Aves
HIPSY (135)
2018-04-21
60
2018-04-21
1
2018-04-22
18
2018-04-22
Owczarz Mateusz
UKS Primo Kozery
LAK (42)
2018-04-22
27
2018-04-22
Owczarz Oliwia
bpk
SKIPER (171)
2018-04-22
18
IMBIR (172)
2018-04-22
17
Pacholczyk Aleksandra
Bpk
KAJUS (82)
2018-04-22
21
2018-04-22
Padalak Hanna
Otomiński KJ Tabun
2018-04-21
12
2018-04-21
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun Otomin
TIGRA (56)
2018-04-21
9
2018-04-21
Pankiewicz Ireneusz
BPK (MAZ)
GAJ (70)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
33
2018-04-21
2018-04-21
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2018-04-21
1
200
2018-04-21
7
25
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (87)
2018-04-21
9
2018-04-21
44
Pawłowska Hanna
LKJ Gabon Walewice
FIDŻI (180)
2018-04-22
Pliem-Perka Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
7
2018-04-22
30
ERINA (92)
2018-04-21
37
2018-04-22
3
100
2018-04-22
TANGO (93)
2018-04-21
18
2018-04-21
2018-04-22
15
2018-04-22
1
Pliem-Perka Martyna
JKS Salio Besiekierz Rudny
JUNIOR (94)
2018-04-21
1
2018-04-21
60
2018-04-22
20
2018-04-22
Płoszajska Magdalena
KJ Jantar Stryków
RAVIVIA P (130)
2018-04-22
1
2018-04-22
Pokorska Joanna
JKS Salio
MALINA (160)
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
2018-04-22
Polczyk Magdalena
KJ Infernal Team
TOYOTA (111)
2018-04-21
1
2018-04-21
12
2018-04-21
2018-04-22
8
2018-04-22
2018-04-22
17
Polinceusz Zuzanna
Bractwo Konne Św. Marcina
LILLY (95)
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
15
2018-04-22
Pracel Marianna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
KANTUS (38)
2018-04-21
31
2018-04-21
35
2018-04-21
26
2018-04-22
9
2018-04-22
24
2018-04-22
Rajchel Dagmara
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2018-04-22
2018-04-22
22
Ratajska Gabriela
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-04-21
1
2018-04-21
26
2018-04-21
2018-04-22
17
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-21
1
2018-04-21
11
2018-04-21
2018-04-22
25
2018-04-22
2018-04-22
Rosiak Cyryl
JKS Salio
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
19
2018-04-22
Rosicka-Tyszko Joanna
Tuszyński KJ Garbówek
CARIBOU (144)
2018-04-21
34
2018-04-21
13
2018-04-22
9
2018-04-22
4
100
2018-04-21
24
2018-04-21
5
2018-04-22
7
25
2018-04-22
20
Rozenberg Monika
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CLAVEL (21)
2018-04-21
7
2018-04-21
Różyc Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2018-04-21
8
2018-04-22
6
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Sabitov Mirzat
KJ Janowice
CALINA (96)
2018-04-21
6
50
2018-04-21
9
Shalohin Andrei
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
CORINA (118)
2018-04-21
5
50
2018-04-22
3
350
FARLEY (119)
2018-04-21
23
2018-04-22
1
300
ISCO (120)
2018-04-21
42
2018-04-22
26
2018-04-21
21
2018-04-22
34
Sierakowska Michalina
Stowarzyszenie R&S STABLES
MAIDI (14)
2018-04-21
2018-04-22
1
2018-04-21
1
2018-04-21
32
2018-04-21
2018-04-22
14
2018-04-22
26
2018-04-22
Siucińska Klaudia
Łódzki KJ
GRENADA (103)
2018-04-22
18
2018-04-22
10
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
VALKIRIA (176)
2018-04-21
17
2018-04-21
CAŁKA (183)
2018-04-21
9
2018-04-21
33
2018-04-21
2
150
2018-04-21
26
LEON (185)
2018-04-21
17
2018-04-21
35
PANTONINA (186)
2018-04-21
45
2018-04-21
20
2018-04-21
1
2018-04-21
60
Sobiecka Nadia
Akademia Kucania
2018-04-22
35
2018-04-22
Sobiepańska Julia
JKS Salio
2018-04-21
3
100
2018-04-21
10
2018-04-22
5
50
2018-04-22
3
200
Sorokina Olga
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
REWIZJON (121)
2018-04-21
11
2018-04-22
8
50
2018-04-22
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
2018-04-21
30
2018-04-21
11
2018-04-22
24
2018-04-21
1
2018-04-21
26
2018-04-22
33
GALANT (62)
2018-04-21
14
2018-04-21
2018-04-22
18
2018-04-22
2018-04-21
6
2018-04-21
2018-04-22
8
2018-04-22
3
Szczepanik Ewelina
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2018-04-21
9
2018-04-21
4
200
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
2018-04-21
16
2018-04-21
12
Szmytka Antoni
Tuszyński KJ Garbówek
2018-04-21
40
2018-04-21
26
2018-04-22
2018-04-22
6
50
Troć Wiktoria
Klub Jeździecki Salio
RASPBERRY (126)
2018-04-21
9
2018-04-21
9
2018-04-22
2018-04-22
8
Tronina Paula
Soymax Horse Team
2018-04-21
17
2018-04-21
46
2018-04-22
8
2018-04-22
20
Tybulczuk Tamara
ŁKJ
QUITANA (18)
2018-04-21
39
2018-04-21
22
2018-04-22
2
150
2018-04-22
21
2018-04-21
22
2018-04-21
31
2018-04-22
24
2018-04-22
12
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2018-04-21
1
2018-04-21
29
2018-04-22
19
2018-04-22
11
2018-04-21
35
2018-04-21
23
2018-04-22
19
2018-04-22
23
2018-04-21
4
100
2018-04-21
2
350
2018-04-22
5
150
2018-04-22
1
450
COFERTINO (143)
2018-04-21
2018-04-21
24
2018-04-21
1
2018-04-22
2
2018-04-22
Uljanowska Agnieszka
KJ Strzała Krubiczew
2018-04-21
21
2018-04-22
22
Wąsiewicz Julia
BPK
2018-04-21
1
2018-04-21
54
Wesołowska Aniela
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
NORDIKA (40)
2018-04-21
28
2018-04-21
2018-04-21
35
2018-04-22
11
2018-04-22
2018-04-22
8
Wiśniewska Zuzanna
JKS Salio
FENIX (164)
2018-04-21
18
2018-04-21
1
2018-04-22
14
2018-04-22
16
Wodzicka Maja
LKJ Moszna
HARLEY (102)
2018-04-22
1
2018-04-22
25
2018-04-22
Wojtera Zdzisław
KJ Uniglob Gozdów
DALANDA Z (101)
2018-04-21
35
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
Workert Krzysztof
BPK
A-CWAŁ (150)
2018-04-22
27
2018-04-22
2018-04-22
34
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (25)
2018-04-21
9
2018-04-21
Zakrzewski Lucca
Bractwo Konne sw Marcina
2018-04-21
16
2018-04-21
1
2018-04-22
1
Zakrzewski Sarah
Bractwo Konne sw Marcina
2018-04-21
60
2018-04-22
19
2018-04-22
Zaytsev Vladimir
SKJ HorseProfi Łódź
2018-04-21
1
Zielińska Katarzyna
LKJ Gabon Walewice
DEKALOG (88)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
17
2018-04-22
17
Żółtowska Justyna
KJ SO Łąck
2018-04-21
19
2018-04-21
29
2018-04-22
11
2018-04-22
23
2018-04-21
36
2018-04-21
16
2018-04-22
16
2018-04-22
25

Number of Riders: 139

Number of Horses: 180

The sum of prizes: 8 300.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl