Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne Salio
JKS Salio, 7-8.04.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
90 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 20:13:49
2018-04-06 20:08:30
Michał Lemański ZEPP Z
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 20:13:40
2018-04-06 20:08:12
Michał Lemański ISPY
  • 2x 4/L/L z trafieniem w norme czasu dodatek S
88 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 20:13:31
2018-04-06 20:07:44
Michał Lemański INFINITY
  • 2x 4/L/L z trafieniem w norme czasu dodatek S
87 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 20:13:22
2018-04-06 20:07:01
Michał Lemański DARC KISS Z
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 20:13:13
2018-04-06 20:06:43
Michał Lemański BILLY BOY W Z
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 20:12:22
2018-04-06 20:06:19
Marta Gawlińska JACKSON PAULOWNA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
84 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 19:06:55
2018-04-06 18:22:24
Katarzyna Zielińska DEKALOG
  • 2x 11/L/Z trafieniem w norme czasu dodatek S
83 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 21:02:03
2018-04-05 21:01:32
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
82 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:58:33
2018-04-05 20:58:05
Grzegorz Andrzej Kubiak MARCO POLO
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
81 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:53:14
2018-04-05 20:52:58
Grzegorz Andrzej Kubiak QUICKSIGHTED
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:52:56
2018-04-05 20:52:02
Grzegorz Andrzej Kubiak DA VINCI
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką Grand Prix o Nagrodę JKS Salio Art 238.2.2
79 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:42:02
2018-04-05 20:35:57
Grzegorz Andrzej Kubiak DALANDA Z
  • 2x 4/L/L z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Z trafieniem w norme czasu dodatek S
78 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:41:45
2018-04-05 20:33:37
Grzegorz Andrzej Kubiak TOGO
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
77 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:26:14
2018-04-05 20:15:42
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 4/L/L z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 18:30:49
2018-04-05 17:36:55
Izabela Markowska CHANEL
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
75 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 17:07:13
2018-04-05 16:57:18
Wiktoria Głowacka PRIMA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 1x 4/L/L z trafieniem w norme czasu dodatek S
74 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 19:29:33
2018-04-05 13:25:53
Antonina Krysicka FENIX
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
73 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:25:49
2018-04-05 13:24:45
Joanna Pokorska MALINA
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
72 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 18:30:33
2018-04-05 13:20:36
Zosia Dubicka REWIA
  • 1x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
71 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 10:37:59
2018-04-05 10:35:18
Alicja Dworak SKIPER
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
70 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 10:53:32
2018-04-05 10:30:42
Oliwia Owczarz SKIPER
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
69 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 10:37:24
2018-04-05 10:30:11
Patrycja Gajewska HULANKA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
68 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 10:37:07
2018-04-05 10:29:24
Julia Domińska IMBIR
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
67 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:50:35
2018-04-05 08:07:15
Zofia Lewandowska TOFIX
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
66 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:50:18
2018-04-05 08:01:56
Klaudia Nalepa TOFIX
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
65 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 07:50:06
2018-04-05 06:48:15
Magda Szkudlarek ROMA
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
64 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 07:49:43
2018-04-05 06:47:51
Wiktoria Wypych GREK
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
63 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 07:49:28
2018-04-05 06:47:20
Dobrusia Pacyna CAPRISSIO
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
62 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 07:49:11
2018-04-05 06:43:33
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 4/L/L z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 07:48:52
2018-04-05 06:43:05
Patrycja Grzegorowska ROMA
  • 1x 4/L/L z trafieniem w norme czasu dodatek S
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:39:44
2018-04-04 16:15:34
Monika Rozenberg CLAVEL
  • 2x 4/L/L z trafieniem w norme czasu dodatek S
59 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 10:06:42
2018-04-04 08:33:09
Dawid Kotecki STRZAŁKA
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 10:06:25
2018-04-04 08:32:49
Dawid Kotecki BIZEL
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 22:15:48
2018-04-03 21:58:52
Julia Koziczak FINEZJA
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 22:15:34
2018-04-03 21:51:13
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 22:15:18
2018-04-03 21:50:26
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 22:15:05
2018-04-03 21:49:53
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 22:14:52
2018-04-03 21:49:09
Aleksandra Maciak WILIA
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 22:14:34
2018-04-03 21:49:04
Roksana Galanciak KORD
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 2x 4/L/L z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 2x 11/L/Z trafieniem w norme czasu dodatek S
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 22:14:20
2018-04-03 21:48:06
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 22:14:05
2018-04-03 21:47:20
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 4/L/L z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 22:13:43
2018-04-03 21:46:35
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 22:13:24
2018-04-03 21:45:49
Dorota Anszpergier EASY MK
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 15:47:58
2018-04-03 15:03:04
Krzysztof Gozdek OZZY
  • 1x 4/L/L z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 13:57:25
2018-04-03 13:28:28
Julia Badora KORYNT
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 13:57:10
2018-04-03 13:11:59
Mateusz Leszczyński ŁUCZNIK ZK
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 13:56:56
2018-04-03 13:09:42
Mateusz Leszczyński JUKA
  • 1x 4/L/L z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 13:56:40
2018-04-03 13:09:16
Mateusz Leszczyński ORLIK
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 1x 4/L/L z trafieniem w norme czasu dodatek S
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 13:56:13
2018-04-03 13:08:36
Paulina Jassa NORMAN ZK
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 13:55:59
2018-04-03 13:08:03
Paulina Jassa HERSYLIA ZK
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 1x 4/L/L z trafieniem w norme czasu dodatek S
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 13:55:42
2018-04-03 13:07:02
Wiktoria Suliborska RICHELIEU
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 13:55:17
2018-04-03 13:06:28
Mateusz Leszczyński ESTER
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 13:54:53
2018-04-03 11:16:34
Aleksandra Bernacińska BONA
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 09:09:56
2018-04-03 08:53:11
Jarosław Obórka LOTOS
  • 2x 4/L/L z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 11/L/Z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 22:59:50
2018-04-02 22:15:03
Asenata Adamus RAPSODIA
  • 2x 4/L/L z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Z trafieniem w norme czasu dodatek S
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 22:59:33
2018-04-02 21:52:40
Joanna Morawska ALERT
  • 2x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 22:59:19
2018-04-02 21:31:46
Salih Barlas FOREST
  • 1x 4/L/L z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 21:06:54
2018-04-02 20:54:02
Monika Czechowicz ODYSEJA
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 21:06:21
2018-04-02 19:16:03
Mirzat Sabitov CALINA
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 12:31:31
2018-04-02 11:10:12
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 10:50:01
2018-04-02 10:02:49
Dariusz Chober KANON
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 2x 4/L/L z trafieniem w norme czasu dodatek S
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 10:49:47
2018-04-02 07:55:46
Krzysztof Jankowski FIORD SM
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 2x 11/L/Z trafieniem w norme czasu dodatek S
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 21:30:32
2018-04-02 07:55:08
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 2x 4/L/L z trafieniem w norme czasu dodatek S
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 21:30:16
2018-04-02 07:54:40
Vladimir Zaytsev DACOLINO
  • 1x 4/L/L z trafieniem w norme czasu dodatek S
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 10:48:37
2018-04-02 07:29:25
Natalia Maraszek HACONA K
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 00:03:32
2018-04-01 20:37:42
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 22:14:28
2018-03-31 21:40:21
Krzysztof Workert A-CWAŁ
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
20 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 20:53:09
2018-03-31 20:48:25
Patryk Górecki ŁYSKACZ
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 2x 11/L/Z trafieniem w norme czasu dodatek S
19 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 20:52:53
2018-03-31 20:14:50
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 4/L/L z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 20:52:31
2018-03-31 19:31:58
Marianna Pracel KANTUS
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
17 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 20:52:12
2018-03-31 19:30:55
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
14 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 17:23:50
2018-03-31 15:32:51
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 15:08:15
2018-03-31 15:01:28
Bogusz Dąbrowski LUKAS L
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 15:08:02
2018-03-31 15:00:47
Bogusz Dąbrowski LARIHORN
  • 1x 4/L/L z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 12:58:21
2018-03-30 21:41:54
Natalia Kręgielska SANTA
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
9 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 12:57:51
2018-03-30 21:40:06
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 2x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 14:10:21
2018-03-28 22:24:42
Aleksander Januchowski CONTESSA II
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-03-28 15:41:26
2018-03-28 14:03:10
Marta Mszyca CHACCO PERFECT S
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 21:30:01
2018-03-28 09:18:54
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 4/L/L z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 22:09:36
2018-03-27 13:16:30
Magdalena Zajcew SANRAJS
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 1x 11/L/Z trafieniem w norme czasu dodatek S
4 ENTRY ACCEPTED 2018-03-25 22:16:10
2018-03-25 19:44:15
Robert Bernagiewicz SZARAMAN
  • 1x 4/L/L z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-03-25 22:15:55
2018-03-25 19:42:19
Robert Bernagiewicz MONAKO
  • 2x 4/L/L z trafieniem w norme czasu dodatek S
1 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 15:18:02
2018-03-23 14:35:45
Jakub Ferenc CONSTANCE
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamus Asenata KJ Dera
S
O018356
2. Anszpergier Dorota KJ HorseProfi
S
0035543
3. Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
1999 (MJ.)
O038694
4. Badora Julia Bpk
2003 (JM.)
LZRWZJ/1183/18
5. Barlas Salih KJ Infernal Team
O037642
6. Bernacińska Aleksandra BPK
1999 (MJ.)
Brak
7. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
8. Chober Dariusz KJ Janowice
S
-------
9. Cieślak Zuzanna Stowarzyszenie R&S STABLES
2001 (J.)
brak
10. Czechowicz Monika SKJ HorseProfi Łódź
S
O033516
11. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
12. Domińska Julia bpk
2003 (JM.)
Brak
13. Dubicka Zosia JKS Salio
2005 (JM.)
Brak
14. Dworak Alicja bpk
2006 (JM.)
Brak
15. Ferenc Jakub bpk
S
none
16. Gajewska Patrycja bpk
2003 (JM.)
Brak
17. Galanciak Roksana Stowarzyszenie R&S STABLES
2002 (J.)
O038135
18. Gawlińska Marta JKS Salio
S
123456
19. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
20. Górecki Patryk SKJ Horseprofi Łódź
2004 (JM.)
0045964
21. Gozdek Krzysztof KJ Okoły
S
O001078
22. Grzegorowska Patrycja KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2002 (J.)
O045555
23. Janiszewska Gabriela Stowarzyszenie R&S STABLES
2003 (JM.)
O039284
24. Janiszewska Lena Stowarzyszenie R&S STABLES
2009 (Mł.)
Brak
25. Januchowski Aleksander KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O040001
26. Jassa Paulina FKJ Zbyszko
S
O004463
27. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
2004 (JM.)
O045959
28. Koziczak Julia Stowarzyszenie R&S STABLES
2006 (JM.)
brak
29. Kręgielska Natalia Łódzki klub jeździecki
2009 (Mł.)
brak
30. Kręgielska Nikola Łódzki KJ
2003 (JM.)
O042182
31. Krysicka Antonina JKS Salio
2006 (JM.)
Brak
32. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
33. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (J.)
O026764
10165106
34. Lemański Michał Salio
S
O001208
35. Leszczyński Mateusz Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
S
O013303
36. Leszczyński Mateusz FUNDACJA KLUB JEŹDZIECKI ZBYSZKO
S
brak
37. Lewandowska Zofia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2006 (JM.)
O042827
38. Machniewicz Ewa Stowarzyszenie R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
39. Maciak Aleksandra GABON Walewice
2000 (J.)
brak
40. Maraszek Natalia JKS Moskit
1999 (MJ.)
20777/15
41. Markowska Izabela JKS SALIO
S
brak
42. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (J.)
O026267
43. Morawska Joanna BPK
2003 (JM.)
Brak
44. Mszyca Marta JKS Hanna
1997 (MJ.)
O022647
45. Nalepa Klaudia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O019822
46. Obórka Jarosław LKJ Gabon Walewice
S
O001114
47. Owczarz Oliwia bpk
2006 (JM.)
Brak
48. Pacyna Dobrusia KJ RE-CO Ostró Wlkp.
2003 (JM.)
O035916
49. Paliszkiewicz Natalia St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2001 (J.)
brak
50. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
51. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
52. Perz Wiktoria KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2000 (J.)
O044315
53. Pokorska Joanna JKS Salio
2002 (J.)
Brak
54. Pracel Marianna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2005 (JM.)
O048998
55. Rajchel Dagmara KJ Legia Kozielska
56. Rozenberg Monika Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O009580
57. Sabitov Mirzat KJ Janowice
S
O006244
58. Sierakowska Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (Mł.)
O047679
59. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (J.)
O035603
60. Suliborska Wiktoria Łódzki Klub Jeździecki
2001 (J.)
Brak
61. Szkudlarek Magda KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O044675
62. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
63. Workert Krzysztof BPK
S
Brak
64. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
65. Wypych Wiktoria KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
2005 (JM.)
brak
66. Zajcew Magdalena LKJ Gabon Walewice
2000 (J.)
O022014
67. Zaytsev Vladimir SKJ HorseProfi Łódź
S
O006245
68. Zielińska Katarzyna LKJ Gabon Walewice
S
O008529
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

58

168643 EQUEENPASSION LAVITA Welsh Pony POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbira 75372 /
M: 147272 Millcroft Lyra /
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127
2.

30

A-CWAŁ SP POL 2011 Wałach gniada/172 F: Cefal
M: Alaska
O: Zuzanna Poklewska, Krzysztof Workert
B: Paweł Wiechowski
Brak 616009661312811
3.

39

ALERT Huculska POL 2003 Wałach srokata/kuc:140 F: Jaśmin
M: Agawa
O: Zuzanna Poklewska, Krzysztof Workert
B: Stadnina Koni Huculckich Gładyszów
Brak POL 012570155503
4.

55

ANRI MARIELLA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Rafał Janiszewski
B:
5.

82

BILLY BOY W Z ZANG BEL 2008 Wałach gniada F: Bentley Van De Heffinck / Upsilon Van De Heffinck
M: Linda / Notaris
O: Anna Szlezinger
B:
K013432 056015Z55765108 105GN94
6.

62

BIZEL Wielkopolska POL 2003 Wałach kara/172 F: Demut
M: Bizancja
O: Janusz Zuchora
B: Połomski Zdzisław
brak POL 007611109303
7.

42

BONA WLKP POL 2001 Klacz ciemnogniada/167 F: Dietmar
M: Bella
O: Aleksandra Bernacińska
B: Dariusz Lewicki
Brak POL 007660083601
8.

36

CALINA SP POL 2006 Klacz gniada F: Day Dream II
M: Callie Z
O: Dorota Brzezinska-Grabarczyk
B: Roman Barlik
K014764
9.

87

CANTAIR HBC HOL GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Isabell XI / Cantus
O: Margarita Hubar
B:
K014064 DE42100061907
10.

67

CAPRISSIO SP POL 2010 Wałach gniada F: CARRY SON
M: DIAMANTA II
O: Magdalena Fryga
B: Farysej Urszula
brak
11.

60

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II
M: Callie
O: Violetta Jodłowska Cieślak
B: Wiese Piotr
Brak
12.

17

CHACCO PERFECT S Niem. Sport. POL 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Georgina Plus-S / Louis
O: Mirosława Mszyca
B: Zbigniew Szumlakowski
K019273 DE455879011009
13.

73

CHANEL SP POL 2006 Klacz gniada F: LANDOR
M: CHARYZMA
O: Jacek Gaczkowski
B: Izabela Cwik
brak
14.

54

CIA MALICA Holsztynska DEU 2009 Klacz gniada F: Caretino
M: Vivienn IV
O: Rafał Janiszewski
B: an
K016875
15.

64

CLAVEL HOL GER 2012 Wałach siwa F: Colbert GTI / Cantus
M: P-Chenet / Chamonix
O: Monika Rozenberg
B: Hedt Reimer
K022404 DE421000241712
16.

14

CONSTANCE Czech Warmblood POL 2000 Klacz kasztanowata F: tbc
M: tbc
O: Salio
B: tbc
none
17.

18

CONTESSA II HAN GER 2008 Klacz gniada/166 F: Contendro I / Contendor
M: Azalee / Azarro
O: Aleksandra Sus
B: SK Ciekocinko
K013736 DE431310211708
18.

77

DA VINCI SP POL 2005 Ogier siwa F: Corde / Cor De La Bryere
M: Drosella / Drosselklang II
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K009374 POL009590064005 103AQ85
19.

6

DACOLINO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Acolino
M: _
O: Włodzimierz Zajcew
B: _
Brak
20.

76

DALANDA Z Z BEL 2002 Klacz kasztanowata F: Dutch Capitol
M: Calanda
O: Wojtera Zdzisław
B: Belgia
K009375
21.

83

DARC KISS Z ZANG NED 2010 Ogier gniada F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Fine Kiss / Caletto I
O: Marta Gawlińska
B:
K020404 056015Z55834610 105GO03
22.

8

DEKALOG Małopolska POL 2008 Wałach siwa F: Fagot
M: Dida
O: Krzysztof Zieliński
B: SK Walewice
K012817
23.

52

EASY MK SP POL 2013 Klacz gniada F: RASH
M: ECHEVERIA
O: Dorota Anszpergier
B: Marek Kucharski
brak
24.

43

ESTER WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Le Duc
M: Etna
O: Waldemar Kubicki
B: Waldemar Kubicki
Brak
25.

59

FARAMIR Trakenska POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw
M: Falka
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016959
26.

13

FENIX KUC POL 2013 Wałach kara/98 F: Stougjeshoeve Energy
M: Filipinka
O: Łukasz Wyszkowski
B: Stajnia Gronówka
Beak 616013610137213
27.

61

FINEZJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: NOBODY
M: Figurantka
O: Czynel
B: Kmieć Tomasz
Brak
28.

38

FOREST SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Turbud Fabel / Fanimo
O: Salih Barlas
B: -
K020025
29.

66

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
O: Narcyz Perz
B: Krzysztof Pałyska
K010158 POL009600186203
30.

3

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski
M: Grandessa
O: Anna Woźna
B: Nowa Wioska
brak
31.

68

GREK SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Konig Sobieski/
M: Grecja/
O: Lena Wypych
B: SK Nowa Wioska Ewa Janiak
brak
32.

35

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Rafał Siuciński
B: Mordaka Kazimierz
K014164 POL009590009208
33.

53

GWIAZDECZKA-TABUN KUC POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
O: Sebastian Bąk
B: Stanisław Myśliński
K024418 013630129306
34.

32

HACONA K SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/168 F: Contender Son
M: Haga
O: Natalia Maraszek
B: Natalia Maraszek
POL 009 61 10798 01
35.

74

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
36.

45

HERSYLIA ZK SP POL 2013 Klacz siwa F: PAUILLAC DE MEIA LUA
M: HUSARIA
O: ZBIGNIEW KRUK
B: ZBIGNIEW KRUK
BRAK
37.

71

HULANKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz siwa F: Hetman
M: Hellada
O: Aneta Ostrowska
B: PPHU Algas sp.j. Stadnina koni w Udorzu
Brak
38.

85

I SPY KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Bustique
M: Favoritas
O: Paul Hendrix
B: Paul Hendrix
brak
39.

70

IMBIR Koń Mały POL 2012 Wałach gniada/mk: F: Nepumuk
M: Izaura
O: --
B: Małgorzata Staszczak
Brak
40.

84

INFINITY KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Bustique
M: Iroko
O: Paul Hendrix
B: Paul Hendrix
brak
41.

26

INSYGNIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Barbur /
M: Intara /
O: Natalia Paliszkiewicz
B: SK Pępowo
brak
42.

81

JACKSON PAULOWNA KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Numero Uno
M: Carthago
O: Stal Hendrix
B: Paulowna
brak
43.

48

JUKA MŁP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Hindus
M: Judyta
O: Zbigniew Kruk
B: SK Walewice
brak
44.

34

KANON SP POL 2008 Wałach F: nn
M: nn
O: Dariusz Chober
B: nn
brak
45.

27

KANTUS SP POL 2006 Wałach siwa F: Bolero De Ravel / Bachus
M: Kanasta / Czandor
O: Marta Witos
B:
K010747 POL009640036406
46.

56

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
47.

50

KORYNT WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Grandioso
M: -
O: Julia Badora
B: -
LKRWZJ/1736/18
48.

21

LARIHORN Holsztynska POL 2012 Wałach gniada F: Larimar
M: Bagina
O: Tomasz Komsta
B: niemcy
brak DE421000098512
49.

41

LOTOS Małopolska POL 2013 Ogier gniada F: Diokles
M: Lawenda
O: Jacek Maciak
B: Stadnina Koni Walewice
K023828
50.

22

LUKAS L SP POL 2011 Wałach gniada F: Lansjer L / Linaro
M: Larissa L / Castiglione L
O: Judyta Koczorowska
B: KJ Alexander
K023325 616009580270011
51.

49

ŁUCZNIK ZK MŁP POL 2013 Wałach kara F: HUZAR
M: ŁYSICA
O: ZBIGNIEW KRUK
B: ZBIGNIEW KRUK
BRAK
52.

29

ŁYSKACZ MŁP POL 1998 Ogier gniada F: Sebastian
M: Łada
O: Jarosław Górecki
B: Stadnina Koni Walewice
brak
53.

12

MALINA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/161 F: Barbur
M: Ameba
O: Łukasz Wyszkowski
B: Mirosław Ptak
Brak 616009610198012
54.

79

MARCO POLO HOL POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Mylord Cartago
M: Elgra
O: Zdzisław Wojtera
B: Kosicki
K1232632
55.

23

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
56.

16

MONAKO SP POL 2012 Wałach gniada F: Colox Cup /
M: Marka /
O: Ksenia Samsel
B: SO Starogard Gdański
K024859
57.

46

NORMAN ZK SP POL 2014 Wałach gniada F: LANDINO
M: NEVER LOSING R
O: ZBIGNIEW KRUK
B: ZBIGNIEW KRUK
BRAK
58.

37

ODYSEJA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:148 F: STRAYER'S SAMSON
M: OMBRETTA
O: Janusz Zuchora
B: SK Jaroszówka
K023209 616013670098913
59.

20

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:154 F: Olivier
M: Dona
O: Katarzyna Kręgielska
B: Wiesław Borecki
K022214 009690002808
60.

47

ORLIK SP POL 2013 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: ZBIGNIEW KRUK
B: NN
BRAK
61.

51

OZZY SP POL 2010 Ogier gniada F: Quaide Cassin
M: Olibobik
O: Krzysztof Gozdek
B: Anna Surowiec
Brak
62.

28

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl
M: Piawa
O: Nina Milczarek
B: Aneta Ostrowska
K020801
63.

72

PRIMA NN POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Yekus
M: Perła
O: Wiktoria Głowacka
B: NN
K008457 09901
64.

78

QUICK SIGHTED Oldenburska GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam's Rubin
M: Kira Luna
O: Piotr Wiese
B: Niemcy
K009766
65.

31

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
O: Jakub Kubiak
B: Jessen Frank
K014795 DE421000369903
66.

40

RAPSODIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Maaik / Eguador
M: Rakuza / Lombardo
O: Asenata Adamus
B: Stanisław Grygier
K018649 616009610042511
67.

11

REWIA WLKP POL 2007 Klacz kara/172 F: Recaro
M: NN
O: Łukasz Wyszkowski
B: NN
Brak 6160001199994512
68.

44

RICHELIEU WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Activ
M: Remonta
O: Kossakowska Patrycja
B: Trzonek Michał
Brak
69.

65

ROMA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: Doping / Paradoks
M: Ryska / nn
O: Katarzyna Wieczorek
B: Krzysztof Poprawski
K024689 POL007610059007
70.

80

SAMURAI SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Armitage
M: Sevilla
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K235476
71.

2

SANRAJS SP POL 2006 Wałach kara F: Quite Last
M: Selvina / Elvis
O: Włodzimierz Zajcew
B: Mirosław Kaczor
K022278
72.

19

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Prezes
M: Sindi
O: Jan Kukuła
B: Kowalski Tomasz
brak 616 013 61 00389 11
73.

10

SKIPER Typ Koń Mały POL 01.01.2011 Wałach gniada/mk: F: NN
M: NN
O: Piotr Nyc
B: Nieznany
Brak
74.

63

STRZAŁKA TS POL 2004 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Zuchora
B:
K021544 POL999630308604
75.

15

SZARAMAN TRK POL 2011 Wałach kasztanowata F: Ajbek / Agar
M: Sanna / Pumpers
O: Ksenia Samsel
B: Krzysztof Wojsiat
K020878 POL732010025707
76.

69

TOFIX KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc: F: Martell
M: Tosca
O: Leszek Lewandowski
B: Ignacy Trela
brak POL 013 66 04407 05
77.

75

TOGO SP POL 2012 Wałach siwa F: La calidad
M: Tesmiran
O: Joanna papis
B: Piotr Wiese
Brak
78.

57

WILIA SP POL 2002 Klacz gniada F: Good Luck
M: Workuta
O: Maciak Aleksandra
B: Gawroński Leon
KO14409
79.

86

ZEPP Z ZANG NED 2011 Wałach ciemnogniada F: Zandor Z / Zeus
M: Susy Gold / Lux
O: Stal Hendrix
B: Paul Hendrix
K023023 056015Z55646711
Rider Club
Competition
Prize
Barlas Salih KJ Infernal Team
25
SUM:
25.00
Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
25
50
SUM:
75.00
Gozdek Krzysztof KJ Okoły
50
200
SUM:
250.00
Janiszewska Gabriela Stowarzyszenie R&S STABLES
50
SUM:
50.00
Januchowski Aleksander KJ Metpol Grodziec
50
250
25
300
SUM:
625.00
Kręgielska Nikola Łódzki KJ
100
SUM:
100.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
100
350
200
525
25
250
SUM:
1450.00
Lemański Michał Salio
450
525
300
350
150
50
100
SUM:
1925.00
Leszczyński Mateusz FUNDACJA KLUB JEŹDZIECKI ZBYSZKO
25
100
SUM:
125.00
Milczarek Nina KJ Infernal Team
100
SUM:
100.00
Mszyca Marta JKS Hanna
300
450
50
350
SUM:
1150.00
Obórka Jarosław LKJ Gabon Walewice
100
SUM:
100.00
Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
200
50
200
25
SUM:
475.00
Rozenberg Monika Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
25
SUM:
25.00
Sabitov Mirzat KJ Janowice
50
300
SUM:
350.00
Siucińska Klaudia Łódzki KJ
200
SUM:
200.00
Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamus Asenata
KJ Dera
2018-04-07
3
2018-04-07
2018-04-08
14
2018-04-08
7
Anszpergier Dorota
KJ HorseProfi
EASY MK (52)
2018-04-07
1
2018-04-07
1
2018-04-08
2018-04-08
34
2018-04-08
18
Antczak Dagmara
SKJ HorseProfi Łódź
2018-04-07
2018-04-07
13
Badora Julia
Bpk
KORYNT (50)
2018-04-07
1
2018-04-07
13
2018-04-08
1
2018-04-08
16
Barlas Salih
KJ Infernal Team
FOREST (38)
2018-04-07
6
2018-04-07
7
25
Bernacińska Aleksandra
BPK
BONA (42)
2018-04-08
1
2018-04-08
21
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
2018-04-07
16
2018-04-07
11
MONAKO (16)
2018-04-07
7
2018-04-07
Chober Dariusz
KJ Janowice
KANON (34)
2018-04-07
13
2018-04-07
19
2018-04-07
Cieślak Zuzanna
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-04-08
2018-04-08
18
2018-04-08
1
Czechowicz Monika
SKJ HorseProfi Łódź
ODYSEJA (37)
2018-04-07
1
2018-04-07
1
2018-04-08
1
2018-04-08
1
2018-04-08
Dąbrowski Bogusz
LKJ przy SK Mieczownica
2018-04-07
12
2018-04-07
9
2018-04-08
8
2018-04-08
9
LUKAS L (22)
2018-04-07
13
2018-04-07
7
25
2018-04-08
12
2018-04-08
6
50
Domińska Julia
bpk
IMBIR (70)
2018-04-07
2018-04-08
1
Dubicka Zosia
JKS Salio
REWIA (11)
2018-04-08
2018-04-08
1
Dworak Alicja
bpk
SKIPER (10)
2018-04-07
8
Ferenc Jakub
bpk
2018-04-07
1
2018-04-07
25
2018-04-07
18
2018-04-07
2018-04-08
1
2018-04-08
2018-04-08
18
2018-04-08
18
Gajewska Patrycja
bpk
HULANKA (71)
2018-04-07
1
2018-04-08
1
Galanciak Roksana
Stowarzyszenie R&S STABLES
KORD (56)
2018-04-07
13
2018-04-07
2018-04-07
4
2018-04-08
18
2018-04-08
2018-04-08
13
Gawlińska Marta
JKS Salio
2018-04-07
1
2018-04-07
18
2018-04-08
18
2018-04-08
1
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
PRIMA (72)
2018-04-07
2018-04-07
2018-04-08
2018-04-08
Górecki Patryk
SKJ Horseprofi Łódź
2018-04-08
1
2018-04-08
5
2018-04-08
Gozdek Krzysztof
KJ Okoły
OZZY (51)
2018-04-07
18
2018-04-07
6
50
2018-04-08
11
2018-04-08
3
200
Grzegorowska Patrycja
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
ROMA (65)
2018-04-07
15
Janiszewska Gabriela
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-04-07
11
2018-04-07
2018-04-08
4
2018-04-08
5
50
Janiszewska Lena
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-04-07
1
2018-04-07
1
2018-04-07
1
2018-04-08
1
2018-04-08
1
2018-04-08
1
Januchowski Aleksander
KJ Metpol Grodziec
2018-04-07
5
50
2018-04-07
2
250
2018-04-08
8
25
2018-04-08
1
300
Jassa Paulina
FKJ Zbyszko
2018-04-07
1
2018-04-07
2018-04-07
10
2018-04-08
6
2018-04-08
2018-04-07
1
2018-04-07
1
2018-04-08
1
2018-04-08
32
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
BIZEL (62)
2018-04-07
1
2018-04-07
25
2018-04-08
21
2018-04-08
18
2018-04-08
18
Koziczak Julia
Stowarzyszenie R&S STABLES
FINEZJA (61)
2018-04-07
1
2018-04-07
10
2018-04-07
1
2018-04-08
21
2018-04-08
1
2018-04-08
7
Kręgielska Natalia
Łódzki klub jeździecki
SANTA (19)
2018-04-07
1
2018-04-07
1
2018-04-08
1
2018-04-08
1
Kręgielska Nikola
Łódzki KJ
OLIVIA (20)
2018-04-07
3
100
2018-04-07
2018-04-08
1
2018-04-08
Krysicka Antonina
JKS Salio
FENIX (13)
2018-04-07
2018-04-07
2018-04-08
2018-04-08
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
TOGO (75)
2018-04-07
1
2018-04-07
1
2018-04-08
1
2018-04-08
1
2018-04-07
4
100
2018-04-07
2
350
2018-04-08
4
200
2018-04-08
1
525
2018-04-07
2018-04-07
8
25
2018-04-08
2
250
2018-04-07
1
2018-04-07
31
2018-04-08
21
2018-04-08
1
SAMURAI (80)
2018-04-07
1
2018-04-07
1
2018-04-07
22
2018-04-08
1
2018-04-08
1
2018-04-08
1
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
2018-04-07
Lemański Michał
Salio
2018-04-08
1
450
2018-04-08
1
525
2018-04-08
3
300
2018-04-08
3
350
2018-04-07
2018-04-07
2018-04-08
2
150
I SPY (85)
2018-04-07
2018-04-07
2018-04-08
10
ZEPP Z (86)
2018-04-07
2018-04-07
2018-04-08
6
50
2018-04-08
4
100
Leszczyński Mateusz
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
ESTER (43)
2018-04-07
1
2018-04-07
25
2018-04-08
18
2018-04-08
1
Leszczyński Mateusz
FUNDACJA KLUB JEŹDZIECKI ZBYSZKO
ORLIK (47)
2018-04-07
13
2018-04-07
5
2018-04-08
12
2018-04-08
JUKA (48)
2018-04-07
9
2018-04-07
8
25
2018-04-08
3
2018-04-08
3
100
2018-04-07
25
2018-04-07
1
2018-04-08
18
2018-04-08
18
Lewandowska Zofia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
TOFIX (69)
2018-04-08
1
2018-04-08
1
Machniewicz Ewa
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-04-07
8
2018-04-07
30
2018-04-07
1
2018-04-08
1
2018-04-08
1
2018-04-08
1
FARAMIR (59)
2018-04-07
1
2018-04-07
1
2018-04-07
1
2018-04-08
1
2018-04-08
1
2018-04-08
26
Maciak Aleksandra
GABON Walewice
WILIA (57)
2018-04-07
1
2018-04-07
2018-04-08
2018-04-08
1
2018-04-08
Maraszek Natalia
JKS Moskit
2018-04-08
1
2018-04-08
1
Markowska Izabela
JKS SALIO
CHANEL (73)
2018-04-07
1
2018-04-07
1
2018-04-08
18
2018-04-08
1
Milczarek Nina
KJ Infernal Team
PICASSO (28)
2018-04-07
20
2018-04-07
4
100
Morawska Joanna
BPK
ALERT (39)
2018-04-08
2018-04-08
8
Mszyca Marta
JKS Hanna
2018-04-07
1
300
2018-04-07
1
450
2018-04-08
5
50
2018-04-08
2
350
Nalepa Klaudia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
TOFIX (69)
2018-04-08
1
Obórka Jarosław
LKJ Gabon Walewice
LOTOS (41)
2018-04-07
17
2018-04-07
2018-04-08
2
2018-04-08
4
100
Owczarz Oliwia
bpk
SKIPER (10)
2018-04-07
10
Pacyna Dobrusia
KJ RE-CO Ostró Wlkp.
2018-04-07
1
2018-04-07
13
Paliszkiewicz Natalia
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2018-04-07
1
2018-04-07
1
2018-04-07
18
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2018-04-07
1
200
2018-04-07
6
50
2018-04-08
1
200
2018-04-08
7
25
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (74)
2018-04-07
2
2018-04-07
12
2018-04-08
15
2018-04-08
13
Perz Wiktoria
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
GRAL (66)
2018-04-07
1
2018-04-07
Pokorska Joanna
JKS Salio
MALINA (12)
2018-04-08
21
2018-04-08
1
Pracel Marianna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
KANTUS (27)
2018-04-07
1
2018-04-07
18
2018-04-07
1
Rajchel Dagmara
KJ Legia Kozielska
2018-04-08
1
2018-04-08
11
2018-04-08
Rozenberg Monika
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CLAVEL (64)
2018-04-07
2018-04-07
2018-04-08
17
2018-04-08
7
25
Sabitov Mirzat
KJ Janowice
CALINA (36)
2018-04-07
5
50
2018-04-07
3
300
Sierakowska Michalina
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-04-07
1
2018-04-07
2018-04-07
2018-04-08
26
2018-04-08
1
2018-04-08
18
Siucińska Klaudia
Łódzki KJ
GRENADA (35)
2018-04-07
10
2018-04-07
3
200
Suliborska Wiktoria
Łódzki Klub Jeździecki
2018-04-07
25
2018-04-07
23
2018-04-08
1
2018-04-08
18
Szkudlarek Magda
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
ROMA (65)
2018-04-07
1
2018-04-07
1
Wojtera Zdzisław
KJ Uniglob Gozdów
2018-04-07
21
2018-04-07
2018-04-08
14
2018-04-08
Workert Krzysztof
BPK
A-CWAŁ (30)
2018-04-08
1
2018-04-08
1
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (3)
2018-04-07
14
2018-04-07
2
150
Wypych Wiktoria
KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
GREK (68)
2018-04-07
1
2018-04-07
1
Zajcew Magdalena
LKJ Gabon Walewice
2018-04-08
33
2018-04-08
9
Zaytsev Vladimir
SKJ HorseProfi Łódź
2018-04-07
8
Zielińska Katarzyna
LKJ Gabon Walewice
2018-04-08
10
2018-04-08

Number of Riders: 68

Number of Horses: 79

The sum of prizes: 7 175.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl