Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO B2* i HZR
JKS Salio, 16-18.03.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
138 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 07:53:22
2018-03-15 07:48:19
Antoni Szmytka EROS D’HOYO
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 07:53:05
2018-03-14 23:53:38
Magdalena Płoszajska PANQUIDAM
  • 1x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy Art 274.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 20:53:45
2018-03-14 20:49:24
Michał Tyszko CARIBOU
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 20:53:26
2018-03-14 20:48:25
Lada Savich FELLOW
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 18:17:21
2018-03-13 22:28:57
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 2x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 18:47:15
2018-03-13 18:25:26
Inez Lendo CHIBA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 12:49:47
2018-03-13 12:18:51
Eliza Zawadzka ESCALONA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 23:19:55
2018-03-12 21:23:01
Waldemar Rogowski SYDNEY
  • 1x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 23:19:38
2018-03-12 21:22:25
Waldemar Rogowski CORNELIO P
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 23:19:24
2018-03-12 21:21:59
Waldemar Rogowski CONTENDRIX
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 23:19:07
2018-03-12 21:07:12
Aleksandra Pliem-Perka ERINA
  • 1x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 23:18:50
2018-03-12 20:41:45
Sebastian Bąk ERIS
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły Art 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 23:18:32
2018-03-12 20:36:23
Roksana Galanciak KORD
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 16/L/Dokładności Art 238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 23:18:14
2018-03-12 20:33:21
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy Art 274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 23:17:52
2018-03-12 20:07:33
Alicja Rosak DAMA SERCA
  • 2x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 16/L/Dokładności Art 238.1.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 19:39:19
2018-03-12 19:15:48
Katarzyna Zielińska DEKALOG
  • 2x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 14:57:19
2018-03-12 14:32:09
Maja Bella Friedman NEFFI MK
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły Art 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 14:56:59
2018-03-12 14:31:18
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 14:56:42
2018-03-12 14:29:48
Sebastian Bąk SWEET NOISE-M
  • 1x 10/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 14:56:25
2018-03-12 14:28:15
Sebastian Bąk KOCANKA
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 14:56:07
2018-03-12 14:27:42
Sebastian Bąk CAMILLE DE DIAMANT
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 11/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/CC1/Grand Prix o Nagrodę Firmy Magik Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
117 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 14:55:50
2018-03-12 14:27:07
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 4/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 14/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 12:59:08
2018-03-12 12:58:15
Magdalena Roza LIBERIA
  • 2x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 16/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy Art 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 11:49:55
2018-03-12 11:37:45
Samanta Forlini KONTENDRO
  • 1x 4/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 11:49:34
2018-03-12 11:27:20
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 2x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 16/L/Dokładności Art 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 10:02:15
2018-03-12 08:49:15
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 10:01:57
2018-03-12 08:48:16
Dobrusia Pacyna KAJA
  • 1x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 20:56:02
2018-03-11 20:02:00
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły Art 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 20:55:42
2018-03-11 20:01:15
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 2x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy Art 274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 18:17:05
2018-03-11 18:19:16
Marta Baczyńska DO IT
  • 1x 4/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 17:49:12
2018-03-11 12:09:55
Julia Sobiepańska EVER FOR EVER
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 11:08:32
2018-03-11 10:50:59
Grażyna Niezgoda CZINGIS CHAN
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 11:08:16
2018-03-11 10:49:52
Łukasz Appel NEUCHATEL Z
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 11:08:00
2018-03-11 10:48:40
Łukasz Appel ENJOY BLUE DAIMOND
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 11:07:45
2018-03-11 10:47:59
Łukasz Appel ISABEAU
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 11:07:29
2018-03-11 10:46:27
Łukasz Appel IROCCO BLUE S
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 08:18:21
2018-03-10 22:13:55
Marcel Ważyński GLADIATOR
  • 2x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 16/L/Dokładności Art 238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-03-10 17:47:05
2018-03-10 14:32:56
Magdalena Zajcew SANRAJS
  • 2x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 21:33:49
2018-03-09 20:00:28
Jarosław Obórka LOTOS
  • 2x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 16/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy Art 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 21:33:21
2018-03-09 19:38:31
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 10/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 08:23:18
2018-03-09 07:46:11
Vladimir Zaytsev DACOLINO
  • 1x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 08:22:58
2018-03-09 07:44:52
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 2x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 11:26:22
2018-03-09 07:23:49
Aneta Klawe IL DE FONSE
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 23:35:37
2018-03-08 22:58:28
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 21:52:21
2018-03-08 20:33:35
Robert Bernagiewicz SZARAMAN
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 21:52:00
2018-03-08 20:30:47
Robert Bernagiewicz MONAKO
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 11:10:48
2018-03-08 09:58:05
Michał Tyszko NIVARD VAN DE CELIEBURG
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 11:10:32
2018-03-08 09:37:17
Lada Savich BIG MAL EH Z
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 09:28:53
2018-03-08 09:25:45
Michał Tyszko NINO VD WATERTOREN
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 09:28:35
2018-03-08 09:24:15
Michał Tyszko COFERTINO
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 07:39:51
2018-03-07 19:12:10
Ewelina Szczepanik PABLO I
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 11/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/CC1/Grand Prix o Nagrodę Firmy Magik Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
82 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 07:39:35
2018-03-07 19:11:09
Ewelina Szczepanik COCAINA VRS
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły Art 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 07:39:18
2018-03-07 19:10:13
Ewelina Szczepanik CARMEN VRS
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy Art 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 18:49:13
2018-03-07 18:33:03
Amelia Mitman BERGS-AUG09-61 DM II
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 16:54:09
2018-03-07 16:10:10
Patrycja Biernacka RATINO
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy Art 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 15:58:22
2018-03-07 15:25:09
Kamil Grzelczyk GREACE
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 15:58:04
2018-03-07 15:23:43
Kamil Grzelczyk MISTER DR. HEIGL
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 15:57:48
2018-03-07 15:23:14
Kamil Grzelczyk FRUGO
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 14:58:19
2018-03-07 14:03:42
Wiktoria Matusiak ALCES
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 14:38:56
2018-03-07 14:03:09
Olga Sorokina HAPPY BOY M
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 14:57:40
2018-03-07 14:02:38
Olga Sorokina ILLOUCHIN NH
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 14:57:18
2018-03-07 14:01:59
Olga Sorokina BOLGHERI ZK
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 14:56:58
2018-03-07 14:01:16
Andrei Shalohin IOWA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 14:56:42
2018-03-07 13:58:41
Andrei Shalohin ASKARIA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 14:56:24
2018-03-07 13:57:49
Andrei Shalohin FARLEY
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 14:38:35
2018-03-07 13:56:48
Andrei Shalohin CHOCO LADY
  • 1x 4/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 08:20:13
2018-03-07 06:51:12
Klara Kozioł SCYTIA
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 14:53:57
2018-03-06 12:52:49
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 20:53:43
2018-03-05 18:01:36
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 4/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 17:41:09
2018-03-05 16:46:49
Kaja Mitman BERNADINE LAN
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy Art 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 12:19:30
2018-03-05 12:26:58
Tomasz Gogołek FLEETWOOD
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 11:25:57
2018-03-05 12:26:37
Tomasz Gogołek CORNET'S CESAR
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 13:02:17
2018-03-05 12:26:12
Tomasz Gogołek ALCARINA II
  • 1x 4/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 12:19:12
2018-03-05 12:25:43
Tomasz Gogołek LUNA MELLONI
  • 1x 4/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 13:01:45
2018-03-05 12:25:15
Tomasz Gogołek IRONMAN MELLONI
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 07:20:47
2018-03-04 19:50:01
Mateusz Tyszko ARAMIS
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 07:20:31
2018-03-04 19:48:59
Mateusz Tyszko SURRIMO
  • 1x 4/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 07:20:15
2018-03-04 19:47:43
Mateusz Tyszko AKIRA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 07:19:58
2018-03-04 15:30:24
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 07:52:43
2018-03-02 21:55:43
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka PANTONINA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 07:52:25
2018-03-02 21:48:56
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka LEON
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 07:52:07
2018-03-02 21:48:26
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka CAŁKA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 17:08:12
2018-03-02 16:52:04
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 4/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 10/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 17:07:50
2018-03-02 16:51:29
Małgorzata Zubrycka ZIPPO LA VIE
  • 1x 4/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 10/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 12:12:42
2018-03-02 11:18:25
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 08:12:55
2018-03-01 22:11:37
Paula Tronina HERCULES
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 08:51:45
2018-02-28 16:32:49
Tamara Tybulczuk SZAMBELAN
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 08:50:47
2018-02-28 16:32:24
Tamara Tybulczuk QUITANA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 08:43:11
2018-02-26 20:42:11
Adam Grzegorzewski LUDWIG'S AS
  • 1x 6/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 08:42:49
2018-02-26 20:40:10
Adam Grzegorzewski ISSEM
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 08:42:25
2018-02-26 20:39:36
Adam Grzegorzewski INDA S
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 08:41:55
2018-02-26 20:39:03
Adam Grzegorzewski I'M SPECIAL TOO DHH
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 08:41:33
2018-02-26 20:37:42
Adam Grzegorzewski IRYDION L
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 08:40:42
2018-02-26 20:37:14
Adam Grzegorzewski HAPPY LINA
  • 1x 4/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 07:39:25
2018-02-26 20:36:46
Adam Grzegorzewski HANKY PANKY ST GHYVAN
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 08:39:48
2018-02-26 20:36:19
Adam Grzegorzewski ARABESQUE DE RAVEL
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 08:39:05
2018-02-26 19:41:34
Wiktor Larkowski SABATINI
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 08:38:37
2018-02-26 19:40:58
Wiktor Larkowski N-CONNIE OF HERITAGE
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 08:38:08
2018-02-26 19:40:21
Wiktor Larkowski CHECK OUT 7
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 08:37:31
2018-02-26 19:39:42
Julia Kramarz DRIADA ZK
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 08:37:11
2018-02-26 19:39:08
Dorota Korek GENEZA M
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 08:36:52
2018-02-26 19:38:38
Dorota Korek CASSAWA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 08:36:19
2018-02-26 19:37:32
Magdalena Gut ARENA
  • 1x 4/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-02-23 13:16:23
2018-02-21 10:29:02
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-02-21 09:51:27
2018-02-21 09:26:28
Julia Burnos DONAT
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-02-21 09:51:11
2018-02-21 09:26:12
Julia Burnos CORJANA P
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2018-02-20 11:48:06
2018-02-20 11:04:50
Łukasz Wysocki SYRIA
  • 1x 4/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-02-20 11:47:49
2018-02-20 11:03:49
Dominika Czyż CANTER BS
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-02-20 11:47:34
2018-02-20 11:03:15
Aleksandra Dudek RASCINA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 19:29:49
2018-02-19 17:50:15
Alicja Węgrzyn KIA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy Art 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 08:22:14
2018-02-12 12:20:01
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 8/P/Zwykły Art 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 08:07:56
2018-02-11 20:19:45
Aniela Szlufik SHAKIRA 440
  • 1x 4/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 10/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 10:08:13
2018-02-09 10:07:49
Julia Mieszczak CALIPSO DU MESNIL
  • 1x 4/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 10:07:29
2018-02-09 10:05:59
Julia Mieszczak HERA OMIA N
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
1999 (MJ.)
O038694
2. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
3. Baczyńska Marta Tuszyński KJ Garbówek
S
O031995
4. Bąk Sebastian Stowarzyszenie R&S STABLES
S
O003232
5. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
6. Biernacka Patrycja TKJ Garbówek
S
0020916
7. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
8. Czyż Dominika WKJ Lublin
2002 (J.)
O036160
9. Dudek Aleksandra WKJ Lublin
2002 (J.)
O036638
10. Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko
1999 (MJ.)
O024587
11. Friedman Maja Bella Stowarzyszenie R&S STABLES
2003 (JM.)
O031354
12. Galanciak Roksana Stowarzyszenie R&S STABLES
2002 (J.)
O038135
13. Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses
S
O013202
14. Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
1998 (MJ.)
O011420
15. Grzelczyk Kamil KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O009181
16. Gut Magdalena KJ Zbrosławice
S
O002153
17. Helbich Wiktor JKS SALIO
2001 (J.)
O047941
18. Janiszewska Gabriela Stowarzyszenie R&S STABLES
2003 (JM.)
O039284
19. Klawe Aneta St. Agro-Aves Gajewniki
S
O025805
20. Korek Dorota KJ Zbrosławice
2004 (JM.)
O037355
21. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
22. Kramarz Julia Kj Zbrosławice
2003 (JM.)
brak
23. Kręgielska Nikola Łódzki KJ
2003 (JM.)
O042182
24. Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
S
O 002876
25. Lendo Inez R&S Stables
S
O002468
26. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko
1998 (MJ.)
O020738
27. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
28. Markiewicz Patrycja TKJ Garbówek
2003 (JM.)
Brak
29. Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2000 (J.)
O034069
30. Mieszczak Julia KJ KIETLÓW
S
O014303
31. Mitman Amelia JKS Salio Besiekierz Rudny
2005 (JM.)
O033513
32. Mitman Kaja JKS Salio Besiekierz Rudny
2003 (JM.)
0033512
33. Niezgoda Grażyna Ludowy Klub Jeździecki GABON
S
b
34. Obórka Jarosław LKJ Gabon Walewice
S
O001114
35. Pacyna Dobrusia KJ RE-CO Ostró Wlkp.
2003 (JM.)
brak
36. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
37. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
38. Perz Wiktoria KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2000 (J.)
brak
39. Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2006 (JM.)
O035554
40. Płoszajska Magdalena KJ Jantar Stryków
S
O001017
41. Rogowski Waldemar KJ HEAA Turek
S
O000542
42. Rosak Alicja SKJ Horseprofi Łódź
2002 (J.)
O041550
43. Rosicka-Tyszko Joanna JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O001931
44. Roza Magdalena Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
S
O021048
45. Savich Lada KJ Okoły
S
O045441
46. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
47. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (J.)
O035603
48. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O000889
49. Sobiepańska Julia JKS Salio
2000 (J.)
O028768
10164031
50. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
51. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
52. Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O034333
53. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O039640
54. Troć Wiktoria Klub Jeździecki Salio
2003 (JM.)
O042931
55. Tronina Paula Soymax Horse Team
2000 (J.)
O036143
56. Tybulczuk Tamara ŁKJ
2004 (JM.)
O032672
57. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
58. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
59. Ważyński Marcel LKJ Gabon Walewice
S
O040073
60. Węgrzyn Alicja Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2002 (J.)
O038871
61. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
62. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
63. Zajcew Magdalena LKJ Gabon Walewice
2000 (J.)
O022014
64. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
2006 (JM.)
O032673
65. Zaytsev Vladimir SKJ HorseProfi Łódź
S
O006245
66. Zielińska Katarzyna LKJ Gabon Walewice
S
O008529
brak
67. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

140

AL AWAR HAN GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Fair Lady / For Pleasure
O: Edyta Balcer
B:
K012340 DE431310052007
2.

72

ALCARINA II SP POL 2010 Klacz gniada F: Carry son
M: Alora
O: Grzegorz Mieleńczuk
B: 0
K019665
3.

82

ALCES M. POL 2002 Wałach gniada F: Bolivar / Rahman
M: Awia / Fedrus
O: Zbigniew Kruk
B: Bogusław Dąbrowski
K013414 POL006550033602
4.

54

ARABESQUE DE RAVEL SF POL 2010 Klacz siwa F: Crusador / Cassini I
M: Salome De Ravel / Predo De Paulstra
O: Damien Manitta
B:
K017617 25000110369175G 105DM06
5.

47

ARENA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Donald / Qumball
M: Aronia / Dixieland
O: Magdalena Gut
B: SK Widzów
K012888 616009540055503 104CF24
6.

78

ASKARIA Niemiecki Koń Sportowy GER 2012 Klacz siwa F: ASKARI
M: KANDICE
O: ZBIGNIEW KRUK
B: KAI-UWE FRICKE
BRAK
7.

87

BERGS-AUG09-61 DM II KUC NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Amelia Mitman
B: Holandia
K022041
8.

73

BERNADINE LAN Oldenburska POL 2006 Klacz ciemnogniada/165 F: Landlord
M: Indoctro 06
O: Kaja Mitman
B: Stal Hendrix
Licencja gościnna
9.

31

BIG MAL EH Z BWP BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Bisquet Balou vd Mispelaere
M: Kantara di Magico
O: EH
B: Axel Verloy
K024576
10.

80

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa F: Nice Boy /
M: Bryza / Palant
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K023105 616009590014513
11.

39

CALIPSO DU MESNIL SP POL 2004 Wałach gniada F: Galisco Du Mesnil / Jalisco B
M: Caranba / Carbid
O: Małgorzata Machnio-Mieszczak
B:
K009666 POL009670094704 104EE37
12.

18

CAŁKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Barros
M: Cyrkonia
O: Stanisław Marchwicki
B: Jan Krzyżoszczak
Brak
13.

117

CAMILLE DE DIAMANT HOL GER 2009 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Uthlande / Diamant De Se.
O: Daniel Winnicki
B: Roerden Zg Kirsten, Olaf
K021070 DE421000075009
14.

42

CANTER BS OLD POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendor I
M: H-Lord Like / Lord
O: Dominika Czyż
B: Sławomir Szlachta
K022518 DE418185824611
15.

134

CARIBOU HOL GER 2012 Wałach siwa F: Cachas
M: Zofia
O: Joanna Rosicka-Tyszko
B: Niemcy
Brak
16.

88

CARMEN VRS SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo /
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023061 616009591003312
17.

141

CASINA 20 oldenburger springpferd GER 2011 klacz grey F: Casino Berlin
M: Furstin Quinta O
O: Friedbert Ohsmer
B: Friedbert Ohsmer
DE 418180206612
18.

48

CASSAWA Traken POL 2006 Klacz inna F: Ałtaj
M: Castella
O: Zbigniew Korek
B: Sk Liski
K011198
19.

51

CHECK OUT 7 Oldenburger Springpferd DEU 2010 Wałach gniada F: Check In
M: Gran Argentina
O: BVH Sp. Zo.o.
B: nn
brak
20.

132

CHIBA TRK POL 2009 Klacz kara/170 F: Heleris trak. / Elektronas trak.
M: Chałwa wlkp./Cedrus wlkp.
O: Inez Lendo
B: SK Liski
K018515 POL 007 60 02731 09
21.

29

CHOCO LADY Niem. Sport. POL 2010 Klacz kasztanowata F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Zbigniew Kruk
B: SK Bielin
K017386 DE456570343810 105BA05
22.

122

CIA MALICA Holsztynska DEU 2009 Klacz gniada F: Caretino
M: Vivienn IV
O: Rafał Janiszewski
B: an
K016875
23.

89

COCAINA VRS SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Pablo
M: Corfina
O: Dariusz michalak
B: Dariusz michalak
Brak
24.

91

COFERTINO HOL POL 2013 Wałach siwa F: Cachas /
M: Nefertina / Baldini I
O: Ryszard Kosicki
B: Ryszard Kosicki
K023581 DE421000600613
25.

126

CONTENDRIX WESTF POL 2011 Wałach ciemnogniada F: CONTENDRO II
M: LADY SHIP
O: Krzysztof Ludwiczak
B: POLSKA
K024585 DE441411172311
26.

44

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Julia Burnos
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
27.

127

CORNELIO P WLKP POL 2012 Wałach siwa F: CON CALMA
M: CARJANA P
O: ANDRZEJ OPLATEK
B: WITOLD POLOWCZYK
K024587
28.

130

CORNET'S CESAR WESTF GER 2013 Ogier siwa F: Coronas /
M: Clarissa /
O: Robert Mieleńczuk
B: Johannes Ruter
K024389
29.

107

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B:
K017841 POL007610239307 105GH68
30.

97

DACOLINO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Acolino
M: _
O: Włodzimierz Zajcew
B: _
Brak
31.

121

DAMA SERCA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Emetyt /
M: Dama Dworu / Pick Wick
O: Hubert Rosak
B: SK Walewice
K013403 616006590280207
32.

33

DEKALOG Małopolska POL 2008 Wałach siwa F: Fagot
M: Dida
O: Krzysztof Zieliński
B: SK Walewice
K012817
33.

35

DO IT KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Ultimo / Phin Phin
M: Nora / Argus
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: A. J. Klijntjes
K020438 528003000812106 104ZY77
34.

45

DONAT SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Dąbrówka / Romualdo
O: Julia Burnos
B: Leszek Pilarski
K018422 009540174307
35.

50

DRIADA ZK WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Dakara Z
M: Doria
O: n
B: n
brak
36.

116

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Wnning Girl / Indorado
O: Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
B: Tina Mc Dermott
K023908 528003200912983 105GB16
37.

105

ENJOY BLUE DAIMOND KWPN NED 2009 Wałach kasztanowata F: Mr. Blue / Couperus
M: Maraminka / Indoctro
O: Klaudia Siarkiewicz
B:
K015172 528003200907390 104GY62
38.

125

ERINA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Van Gogh / Numero Uno
M: Sarina / Furore
O: Janusz Pliem-Perka
B: R.A. Wassenaar
K018060 528003200903752
39.

124

ERIS SP POL 2007 Klacz siwa/165 F: Bajou Du Rouet
M: Ex Lady
O: Inez Lendo
B: Inez Lendo
LKRWZJ/1901/18 POL 009 60 00811 07
40.

136

EROS D’HOYO SBS BEL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Cliff
M: Rafale Du Seigneur
O: Joanna Małuszyńska
B: Thibaud d’ECHALLENS
K025191 056007000E48447
41.

131

ESCALONA Hanowerska GER 2001 Klacz gniada F: Escudo
M: Cherrybomb
O: Anna Michalak
B: Niemcy
Brak
42.

108

EVER FOR EVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kasztanowata F: Erebus
M: Diatermia
O: Dominika Sobiepańska
B: Andrzej Lemański
K014106 POL 009590176206
43.

46

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
O: Anna Lipińska
B:
K020403 528003201006544
44.

77

FARLEY KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: HARLEY VDL
M: TILENA
O: ZBIGNIEW KRUK
B: W.S OOSTERVELD
BRAK
45.

66

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
O: KJ Złoty Rubin
B:
K020803 528003201010624
46.

133

FELLOW KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Gentle-S D'09 /
M: Cornelia / Unaniem
O: A. Mościcka
B:
K023210 528003201012131
47.

25

FLEETWOOD KWPN GER 2010 Wałach siwa F: Nabab De Reve
M: Wira
O: 0
B: 0
0
48.

83

FRUGO SP POL 2012 Wałach gniada F: Robin II Z
M: Fairy Twig
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
Brak
49.

49

GENEZA M SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: So In Love / Calvados
M: Generacja / Le Voltaire
O: Sk Moszna
B: Sk Moszna
K018816 POL009690066209
50.

102

GLADIATOR MŁP. POL 2008 Wałach siwa F: Nabucho Du Serein
M: Gladiola
O: Marcel Ważyński
B: Stadnina Koni Walewice
K021748
51.

112

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra /
O: Narcyz Perz
B: Krzysztof Pałyska
brak
52.

3

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski
M: Grandessa
O: Anna Woźna
B: Nowa Wioska
brak
53.

74

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Rafał Siuciński
B: Mordaka Kazimierz
K014164 POL009590009208
54.

129

HANKY PANKY ST GHYVAN KWPN POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel /
M: W-Chili-Pepper / Cassini I
O: Sylwia Grzegorzewska
B:
K021053 528003201207341
55.

30

HAPPY BOY M KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Charisma /
M: Kalibra / Ulster
O: Zbigniew Kruk
B: J.H Mittendorff Hoofdweg 149 7782 DE KRIM
K023262 528003201205110
56.

55

HAPPY LINA KWPN POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lexicon / Voltaire
M: Roberlina / Hemmingway
O:
B:
K023155 528003201205792
57.

64

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
58.

38

HERA OMIA N KWPN NED 2012 Klacz kasztanowata F: I'm Special De Muze
M: Omia Fortuna / Investment
O: Julia Mieszczak
B: H. Reinders
K024150 528003201206512
59.

63

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius
M: Heraja
O: Paula Tronina
B: Violetta Nojman
K022156
60.

139

HOLLY TRUE sp POL 2013 klacz gniada F: Ekwador
M: Heraja
O:
B:
K025157 616009640050113
61.

98

IL DE FONSE SP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Isna / Mywill
O: Aneta Klawe
B: Katarzyna Bawłowicz
K021395 616009680042312
62.

81

ILLOUCHIN NH KWPN NED 2013 Klacz ciemnogniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Tereedom VDL / Baloubet
O: Zbigniew Kruk
B: J. Scott
K023832 528003201309487
63.

56

IM SPECIAL TOO KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata F: Im special de muze
M: -
O: BWG stables
B: -
-
64.

57

INDA S KWPN POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Numero Uno /
M: Arinda S / Guidam
O: Sylwia Grzegorzewska
B:
K023496 528003201303832
65.

79

IOWA KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zavall VDL /
M: Dersina / Indoctro
O: Zbigniew Kruk
B: J. F. Abbring Onneresweg 2 9755 Onnen
K023264 528003201303545
66.

103

IROCCO BLUE S KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cararine S / Numero Uno
O: Wanda Szmyt
B:
K023231 528003201307243
67.

71

IRONMAN MELLONI KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Babalu VDL /
M: Alberdine V. Vlsdeinkel /
O: Robert Mieleńczuk
B:
brak
68.

60

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L / Contender
M: Ida L / Lux Z
O: Jacek Orkisz
B: KJ Alexander - Elizówka
K007335 POL009580085303 102YT08
69.

104

ISABEAU KWPN NED 2013 Klacz gniada F: Andiamo
M: Landgrafin
O: Łukasz Appel
B: E. Berkhof Paarden BV
Brak
70.

58

ISSEM KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F:
M:
O: Sylwia Grzegorzewska
B:
brak
71.

109

JANE VON ROCHERATH Belgisch Warmbloedpaard BEL 2009 Klacz gniada F: CICERO/CARTHAGO
M: GINA VON ROCHERATH/NONSTOP
O: Majdzińska Anna
B:
K018829 056-002-W00292665
72.

111

KAJA SP POL 2005 Klacz siwa F: Alabaster /
M: Klarisa /
O: Ireneusz Pacyna
B: Krzysztof Michalak
brak
73.

5

KIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gawor
M: Kurosava
O: Renata Węgrzyn
B: Anna Pianka
K021414
74.

118

KOCANKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Winword / Neshad
M: Kordula / Dziwisz
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016961 POL007640020504
75.

114

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
O: Samanta Forlini
B: Andrzej Herrmann
K014782 DE441411900208
76.

123

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
77.

19

LEON SP POL 2012 Wałach gniada F: Bischof L
M: Lolanca
O: Stanisław Marchwicki
B: Stanisław Marchwicki
K020655
78.

115

LIBERIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Wanderkoning Star II / Wanderkoenig
M: Little Less Conversation / Litas-star
O: Magdalena Roza
B: Przemysław Tomeczko
K017206 616009670142809
79.

100

LOTOS Małopolska POL 2013 Ogier gniada F: Diokles
M: Lawenda
O: Jacek Maciak
B: Stadnina Koni Walewice
K023828
80.

59

LUDWIG'S AS C POL 1852 Ogier dereszowata F: X
M: X
O: X
B: X
X
81.

24

LUNA MELLONI HOL POL 2012 Klacz F: LASINO
M: GRANDIOSA III
O: 00
B: 00
K021015
82.

96

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
83.

113

MICHAEL KNIGHT KWPN GER 2009 Wałach gniada F: --
M: --
O: Łukasz Wyszkowski
B: --
BRAK
84.

94

MONAKO SP POL 2012 Wałach gniada F: Colox Cup /
M: Marka /
O: Ksenia Samsel
B: SO Starogard Gdański
K024859
85.

84

MR. DR. HEIGL WESTF GER 2012 Klacz gniada F: Mylord Carthago / Carthago
M: Larissa / Lamerto H
O: Zbigniew Szumlakowski
B:
K023592 DE441411329712
86.

52

N-CONNIE OF HERITAGE Belgisch Warmbloedpaard POL 2013 Klacz siwa F: Caspar 232
M: Azalea
O: Wiktor Larkowski
B: nn
brak
87.

120

NEFFI MK SP POL 2010 Klacz siwa F: Avero / Athlet Z
M: Nadzieja II / Spartakus
O:
B:
K020241 616009600297310
88.

106

NEUCHATEL Z Zangersheide BEL 2012 Ogier gniada F: Non stop/ Darco
M: Tresiena/ Goodtimes
O: Noordhof-Nieborg A.
B: Noordhof-Nieborg A.
K021148 056015Z55664112
89.

138

NIKIFOR TK sp POL 2013 ogier c.gniada F: Landclassic
M: Concorde
O: Stadnina Koni Widzów Gosp.Roln-Hod. A. Tyszko
B: Stadnina Koni Widzów Gosp.Roln-Hod. A. Tyszko
616009540046913
90.

92

NINO VD WATERTOREN BWP POL 2013 Klacz gniada F: Cornet Obolenski
M: Ivoir V.D. WATERTOREN
O: Michalina SZMYTKA
B: N.V. KEROS
K024739
91.

93

NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP POL 2013 Wałach gniada F: EMERALD VAN'T RUYTERSHOF
M: GIRONDELLE DE QUIBERON
O: EUROHORSE
B: FREDERICK ENGELS
K024575
92.

67

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:154 F: Olivier
M: Dona
O: Katarzyna Kręgielska
B: Wiesław Borecki
K022214 009690002808
93.

90

PABLO I OLD GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
O: Anna Michalak
B:
K008687 DE433330321904 102XR90
94.

135

PANQUIDAM SP POL 09.03.2012 Ogier gniada/169 F: QUITE DONALDSON
M: PANJA
O: PIOTR SIKORSKI
B: SOSNOWSKI ADAM
Brak 616 009 66 14952 12
95.

21

PANTONINA SP POL 2009 Klacz gniada F: Vandamme
M: Partita
O: Anna Królikowska
B: Andrzej Szewczykowski
K016417
96.

75

PODIAVOLA SP POL 2010 Wałach siwa F: Condiavolo
M: Brak
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
Brak
97.

61

QUITANA OLD POL 2007 Klacz gniada F: Cola
M: Quanta
O: Kazimierz Mordaka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K013363 DE418181540907 104QF63
98.

41

RASCINA HAN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rascin / Ramiro
M: Wonda / Wanderbursch II
O: Aleksandra Dudek
B: DCD
K016201 DE431310067906
99.

37

RASPBERRY Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II
M: Rowa
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
KO17788
100.

86

RATINO SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: La Voltaire
M: Roksana
O: Patrycja Biernacka
B: Zbigniew Kowalewski
K010572
101.

99

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Agata Zawada
K020494 616009660709309 105FT01
102.

53

SABATINI SP GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Stolzenberg
M: Bahia
O: Wiktor Larkowski
B: Niemcy
brak
103.

101

SANRAJS SP POL 2006 Wałach kara F: Quite Last
M: Selvina / Elvis
O: Włodzimierz Zajcew
B: Mirosław Kaczor
K022278
104.

76

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/163 F: Caliro / Calato
M: Sukcesja / Drawid
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Mieczysław Chomiak
K022427 616009530299009 105TR10
105.

40

SHAKIRA 440 OS DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Conthargos
M: Stakkira/ Stakkato
O: Aniela Szlufik
B: Gestuet Lewitz
K023707 DE418184096109 104QN91
106.

119

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
107.

128

SYDNEY Niemiecki Kon Sportowy GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Shouppydam des Horts
M: ASKIJA
O: ANDRZEJ OPLATEK
B: NIEMCY
K022810
108.

43

SYRIA SP POL 2008 Klacz gniada F: Cautanis / Cantus
M: Sanacja / Szuan
O: Emilia Wysocka
B: Arkadiusz Mazurek
K018872 POL009580326408
109.

62

SZAMBELAN SP POL 2004 Wałach gniada F: Balisco II / Quidam De Revel
M: Szaki / Kissovo
O: Sławomir Grzelczyk
B: Do Ochaby
K009294 POL009540174904
110.

95

SZARAMAN TRK POL 2011 Wałach kasztanowata F: Ajbek / Agar
M: Sanna / Pumpers
O: Ksenia Samsel
B: Krzysztof Wojsiat
K020878 POL732010025707
111.

110

SZUN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach siwa F: ELF
M: SZLEJA
O: Sylwester Majdziński
B: Stańczak Jerzy
K013497 12300
112.

65

ZIPPO LA VIE KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Karandasj / Fedor
M: Freixenett / For Pleasure
O:
B:
K009657 5280030404801
Rider Club
Competition
Prize
Appel Łukasz Dom Koni Lazar
25
400
150
1200
5000
SUM:
6775.00
Baczyńska Marta Tuszyński KJ Garbówek
100
150
1200
SUM:
1450.00
Bąk Sebastian Stowarzyszenie R&S STABLES
300
650
600
600
100
2500
SUM:
4750.00
Biernacka Patrycja TKJ Garbówek
25
SUM:
25.00
Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
100
350
SUM:
450.00
Czyż Dominika WKJ Lublin
25
200
50
SUM:
275.00
Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko
300
300
1000
300
SUM:
1900.00
Friedman Maja Bella Stowarzyszenie R&S STABLES
200
200
SUM:
400.00
Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses
100
150
100
SUM:
350.00
Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
100
150
2500
50
450
200
150
1000
3500
1000
1500
50
SUM:
10650.00
Grzelczyk Kamil KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
50
350
SUM:
400.00
Gut Magdalena KJ Zbrosławice
100
450
150
700
SUM:
1400.00
Klawe Aneta St. Agro-Aves Gajewniki
25
50
100
SUM:
175.00
Korek Dorota KJ Zbrosławice
50
50
100
100
SUM:
300.00
Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
25
100
25
200
SUM:
350.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko
200
350
SUM:
550.00
Markiewicz Patrycja TKJ Garbówek
25
SUM:
25.00
Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
200
SUM:
200.00
Mieszczak Julia KJ KIETLÓW
100
150
200
600
SUM:
1050.00
Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
50
100
SUM:
150.00
Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
25
SUM:
25.00
Savich Lada KJ Okoły
50
SUM:
50.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
50
600
100
50
200
1200
25
SUM:
2225.00
Siucińska Klaudia Łódzki KJ
50
100
100
SUM:
250.00
Sobiepańska Julia JKS Salio
200
SUM:
200.00
Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
50
25
SUM:
75.00
Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
50
100
50
150
300
600
SUM:
1250.00
Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
100
400
SUM:
500.00
Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
100
SUM:
100.00
Tybulczuk Tamara ŁKJ
25
100
SUM:
125.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
200
300
400
1000
SUM:
1900.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
50
50
100
25
50
SUM:
275.00
Wysocki Łukasz WKJ Lublin
150
400
300
SUM:
850.00
Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
100
100
100
SUM:
300.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
50
650
1000
SUM:
1700.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
SKJ HorseProfi Łódź
2018-03-17
2018-03-17
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
2018-03-16
19
2018-03-17
13
2018-03-18
6
25
ISABEAU (104)
2018-03-16
47
2018-03-17
44
2018-03-18
15
2018-03-16
2
400
2018-03-16
5
150
2018-03-17
1
1200
2018-03-18
1
5000
2018-03-16
Baczyńska Marta
Tuszyński KJ Garbówek
KIA (5)
2018-03-18
10
DO IT (35)
2018-03-16
14
2018-03-16
5
100
2018-03-17
6
150
2018-03-17
2018-03-18
2
1200
Bąk Sebastian
Stowarzyszenie R&S STABLES
EL CAPONE (116)
2018-03-16
12
2018-03-16
2018-03-17
3
300
2018-03-17
2018-03-16
1
650
2018-03-16
2
600
2018-03-17
2
600
2018-03-17
7
100
2018-03-18
3
2500
KOCANKA (118)
2018-03-16
2018-03-16
ERIS (124)
2018-03-16
13
2018-03-16
2018-03-17
2018-03-17
1
2018-03-18
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
MONAKO (94)
2018-03-16
2018-03-16
2018-03-16
2018-03-16
Biernacka Patrycja
TKJ Garbówek
RATINO (86)
2018-03-16
1
2018-03-16
22
2018-03-17
14
2018-03-18
5
25
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-03-16
2018-03-16
DONAT (45)
2018-03-16
32
2018-03-17
2
100
2018-03-17
15
2018-03-18
1
350
Czyż Dominika
WKJ Lublin
2018-03-16
44
2018-03-16
13
2018-03-17
6
25
2018-03-17
2
200
2018-03-18
8
50
Dudek Aleksandra
WKJ Lublin
RASCINA (41)
2018-03-16
18
2018-03-16
13
2018-03-17
9
2018-03-18
12
Forlini Samanta
Fundacja KJ Zbyszko
KONTENDRO (114)
2018-03-16
1
300
2018-03-16
3
300
2018-03-17
1
1000
2018-03-17
5
300
Friedman Maja Bella
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-03-16
2
200
2018-03-16
2
200
2018-03-17
21
2018-03-17
13
2018-03-18
11
NEFFI MK (120)
2018-03-16
38
2018-03-16
11
2018-03-18
Galanciak Roksana
Stowarzyszenie R&S STABLES
KORD (123)
2018-03-16
47
2018-03-16
46
2018-03-17
25
2018-03-17
2018-03-18
5
Gogołek Tomasz
JKS Melloni Horses
2018-03-16
15
2018-03-17
5
100
2018-03-16
9
2018-03-17
8
150
2018-03-16
35
2018-03-17
20
2018-03-16
4
100
2018-03-17
10
2018-03-16
16
2018-03-17
25
Grzegorzewski Adam
St. Agro-Aves Gajewniki
2018-03-16
6
100
2018-03-17
5
150
2018-03-18
1
2500
2018-03-16
8
50
2018-03-17
3
450
2018-03-18
6
200
2018-03-16
37
2018-03-16
37
2018-03-17
1
2018-03-17
25
2018-03-18
4
INDA S (57)
2018-03-16
1
2018-03-16
37
2018-03-17
28
2018-03-18
11
ISSEM (58)
2018-03-16
31
2018-03-17
46
2018-03-18
13
2018-03-16
8
150
2018-03-17
2
1000
2018-03-18
2
3500
2018-03-16
1
1000
2018-03-17
2018-03-18
4
1500
2018-03-16
40
2018-03-16
9
2018-03-17
38
2018-03-17
14
2018-03-18
6
50
Grzelczyk Kamil
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
FRUGO (83)
2018-03-16
1
2018-03-16
26
2018-03-17
1
2018-03-17
40
2018-03-18
19
2018-03-16
1
2018-03-16
1
2018-03-17
1
2018-03-17
35
2018-03-18
3
50
RATINO (86)
2018-03-17
1
350
2018-03-16
2018-03-16
2018-03-17
2018-03-17
25
2018-03-18
6
Gut Magdalena
KJ Zbrosławice
ARENA (47)
2018-03-16
7
100
2018-03-16
3
450
2018-03-17
7
150
2018-03-17
2018-03-18
3
700
Helbich Wiktor
JKS SALIO
2018-03-17
2018-03-17
Janiszewska Gabriela
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-03-16
1
2018-03-16
17
2018-03-17
1
2018-03-17
32
2018-03-18
21
Klawe Aneta
St. Agro-Aves Gajewniki
2018-03-16
5
25
2018-03-16
6
50
2018-03-17
18
2018-03-18
4
100
Korek Dorota
KJ Zbrosławice
CASSAWA (48)
2018-03-16
3
50
2018-03-16
11
2018-03-17
16
2018-03-17
12
2018-03-18
10
2018-03-16
10
2018-03-16
7
50
2018-03-17
17
2018-03-17
7
100
2018-03-18
7
100
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
SCYTIA (76)
2018-03-17
ROCKY (99)
2018-03-17
Kramarz Julia
Kj Zbrosławice
2018-03-16
1
2018-03-16
1
2018-03-16
2018-03-16
2018-03-17
41
2018-03-17
1
2018-03-17
2018-03-18
20
Kręgielska Nikola
Łódzki KJ
OLIVIA (67)
2018-03-16
1
2018-03-16
28
2018-03-17
25
2018-03-17
47
Larkowski Wiktor
KJ Zbrosławice
2018-03-16
7
25
2018-03-16
5
100
2018-03-17
7
25
2018-03-17
24
2018-03-18
2
200
2018-03-16
1
2018-03-16
2018-03-17
1
2018-03-17
2018-03-18
1
2018-03-16
1
2018-03-16
14
2018-03-17
1
2018-03-17
10
2018-03-18
22
Lendo Inez
R&S Stables
CHIBA (132)
2018-03-16
1
2018-03-16
1
2018-03-16
2018-03-17
1
2018-03-17
25
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko
2018-03-16
1
200
2018-03-16
1
350
2018-03-17
30
2018-03-17
25
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
2018-03-17
1
2018-03-17
25
2018-03-17
2018-03-18
1
2018-03-18
SZUN (110)
2018-03-17
22
Markiewicz Patrycja
TKJ Garbówek
2018-03-16
1
2018-03-16
9
2018-03-17
1
2018-03-17
8
25
2018-03-18
17
Matusiak Wiktoria
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
ALCES (82)
2018-03-16
33
2018-03-17
39
2018-03-18
1
200
Mieszczak Julia
KJ KIETLÓW
2018-03-16
1
2018-03-16
1
2018-03-17
23
2018-03-18
9
2018-03-16
8
100
2018-03-16
7
150
2018-03-17
2018-03-17
6
200
2018-03-18
4
600
Mitman Amelia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-03-16
1
2018-03-16
1
2018-03-17
25
2018-03-17
42
Mitman Kaja
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-03-16
40
2018-03-16
49
2018-03-17
2018-03-17
25
2018-03-18
Niezgoda Grażyna
Ludowy Klub Jeździecki GABON
2018-03-16
1
2018-03-16
2018-03-16
37
2018-03-17
1
2018-03-17
9
Obórka Jarosław
LKJ Gabon Walewice
LOTOS (100)
2018-03-17
1
2018-03-17
1
2018-03-18
3
Pacyna Dobrusia
KJ RE-CO Ostró Wlkp.
KAJA (111)
2018-03-17
2018-03-17
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2018-03-17
3
50
2018-03-17
4
100
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (64)
2018-03-16
40
2018-03-16
34
Perz Wiktoria
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
GRAL (112)
2018-03-17
2018-03-17
Pliem-Perka Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
ERINA (125)
2018-03-17
1
2018-03-17
5
25
2018-03-18
Płoszajska Magdalena
KJ Jantar Stryków
PANQUIDAM (135)
2018-03-17
2018-03-17
Rogowski Waldemar
KJ HEAA Turek
2018-03-17
18
2018-03-17
10
2018-03-17
22
2018-03-17
12
SYDNEY (128)
2018-03-17
1
2018-03-17
42
Rosak Alicja
SKJ Horseprofi Łódź
2018-03-17
1
2018-03-17
25
2018-03-18
Rosicka-Tyszko Joanna
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2018-03-16
1
2018-03-16
12
2018-03-17
1
2018-03-17
12
Roza Magdalena
Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
LIBERIA (115)
2018-03-17
2018-03-17
25
2018-03-18
2018-03-18
Savich Lada
KJ Okoły
2018-03-16
1
2018-03-16
46
2018-03-17
40
2018-03-17
34
FELLOW (133)
2018-03-16
25
2018-03-16
7
50
2018-03-17
33
2018-03-17
23
Shalohin Andrei
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
2018-03-16
5
50
2018-03-17
11
2018-03-18
3
600
FARLEY (77)
2018-03-16
29
2018-03-16
3
100
2018-03-17
8
50
2018-03-17
4
200
2018-03-18
1
1200
ASKARIA (78)
2018-03-16
1
2018-03-16
41
2018-03-17
27
2018-03-18
8
25
IOWA (79)
2018-03-16
1
2018-03-16
39
2018-03-17
29
2018-03-18
12
Siucińska Klaudia
Łódzki KJ
GRENADA (74)
2018-03-16
9
2018-03-17
6
50
2018-03-17
8
100
2018-03-18
8
100
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
CAŁKA (18)
2018-03-16
40
2018-03-16
24
2018-03-17
1
2018-03-17
17
LEON (19)
2018-03-16
1
2018-03-16
42
2018-03-17
1
2018-03-17
37
2018-03-16
23
2018-03-16
12
2018-03-17
43
2018-03-17
13
Sobiepańska Julia
JKS Salio
2018-03-17
1
200
Sorokina Olga
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-03-16
15
2018-03-16
8
50
2018-03-17
9
2018-03-18
9
2018-03-16
1
2018-03-16
36
2018-03-17
15
2018-03-18
18
2018-03-16
40
2018-03-16
21
2018-03-17
19
2018-03-18
7
25
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
2018-03-16
1
2018-03-16
27
2018-03-17
25
2018-03-17
26
2018-03-18
4
50
2018-03-16
43
2018-03-16
4
100
2018-03-17
36
2018-03-17
11
2018-03-18
7
50
PABLO I (90)
2018-03-16
10
2018-03-16
6
150
2018-03-17
4
300
2018-03-17
3
600
2018-03-18
Szlufik Aniela
Tuszyński KJ Garbówek
2018-03-16
11
2018-03-16
10
2018-03-17
6
100
2018-03-18
4
400
Szmytka Antoni
Tuszyński KJ Garbówek
2018-03-16
2018-03-16
1
2018-03-16
10
2018-03-17
1
2018-03-17
31
2018-03-18
2
100
Troć Wiktoria
Klub Jeździecki Salio
2018-03-17
2018-03-17
Tronina Paula
Soymax Horse Team
2018-03-16
45
2018-03-16
20
2018-03-17
25
2018-03-17
21
2018-03-18
Tybulczuk Tamara
ŁKJ
QUITANA (61)
2018-03-16
6
25
2018-03-17
41
2018-03-17
20
2018-03-18
5
100
2018-03-16
1
2018-03-16
48
2018-03-17
25
2018-03-17
24
2018-03-18
16
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
2018-03-16
1
2018-03-16
1
2018-03-17
1
2018-03-17
45
2018-03-18
23
AL AWAR (140)
2018-03-16
2018-03-16
4
200
2018-03-16
4
300
2018-03-17
4
400
2018-03-18
5
1000
CASINA 20 (141)
2018-03-16
1
2018-03-16
30
2018-03-17
19
2018-03-18
14
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2018-03-16
1
2018-03-16
4
50
2018-03-17
4
50
2018-03-17
5
100
2018-03-16
1
2018-03-16
40
2018-03-17
1
2018-03-17
1
CARIBOU (134)
2018-03-16
1
2018-03-16
8
25
2018-03-17
16
2018-03-17
7
50
Ważyński Marcel
LKJ Gabon Walewice
GLADIATOR (102)
2018-03-17
39
2018-03-17
25
2018-03-18
6
Węgrzyn Alicja
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
KIA (5)
2018-03-16
1
2018-03-16
45
2018-03-17
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (3)
2018-03-17
2018-03-17
Wysocki Łukasz
WKJ Lublin
SYRIA (43)
2018-03-16
3
150
2018-03-16
2018-03-17
2
400
2018-03-18
5
300
Zajcew Magdalena
LKJ Gabon Walewice
SANRAJS (101)
2018-03-17
2018-03-17
Zawadzka Eliza
KJ Golden Dream Łódź
ESCALONA (131)
2018-03-16
1
2018-03-16
2
100
2018-03-17
11
2018-03-17
3
100
2018-03-18
3
100
Zaytsev Vladimir
SKJ HorseProfi Łódź
2018-03-17
Zielińska Katarzyna
LKJ Gabon Walewice
DEKALOG (33)
2018-03-17
2018-03-17
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2018-03-16
16
2018-03-17
14
2018-03-18
9
2018-03-16
6
50
2018-03-17
1
650
2018-03-18
2
1000

Number of Riders: 67

Number of Horses: 112

The sum of prizes: 41 450.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl