Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne Salio
JKS Salio, 16-17.12.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
111 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 19:40:34
2017-12-14 19:39:51
Oliwia Owczarz SKIPER
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
110 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 19:40:11
2017-12-14 19:38:09
Patrycja Gajewska GWIAZDKA
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
109 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 19:39:53
2017-12-14 19:37:33
Julia Domińska IMBIR
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
108 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 19:36:19
2017-12-14 19:35:29
Oliwia Małys DOMINO
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
107 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 19:35:59
2017-12-14 19:34:25
Jagna Grabowska CYTRYNKA
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
106 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 18:53:24
2017-12-14 18:03:43
Anna Lipińska MONSUN
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
105 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 18:53:04
2017-12-14 18:03:12
Anna Lipińska FINLANDIA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 14:19:48
2017-12-14 14:17:51
Amelia Malinowska DAGA
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
103 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 14:19:30
2017-12-14 14:15:00
Julia Wąsiewicz ERYK PONYSPORT
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
102 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 14:19:11
2017-12-14 14:12:51
Maja Marchwicka SANTA
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
101 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 14:18:53
2017-12-14 14:11:59
Antonina Barzdo TALL
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
100 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 14:18:36
2017-12-14 14:05:14
Kamil Grzelczyk IL DE FONSE
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 14:18:20
2017-12-14 14:04:49
Kamil Grzelczyk HERCULES
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 14:13:00
2017-12-14 14:04:16
Kamil Grzelczyk WISARDA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 10:47:34
2017-12-14 10:44:21
Martyna Gerke HIPPIS
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 2x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
96 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 10:47:53
2017-12-14 10:42:50
Martyna Gerke BERSANTA
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 10:09:00
2017-12-14 09:54:08
Jakub Żuchowicki ARON
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
94 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 10:08:41
2017-12-14 09:53:45
Katarzyna Żuchowicka CHOPIN
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
93 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 08:50:12
2017-12-14 07:59:41
Oliwia Dregier HIPSY
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
92 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 22:12:29
2017-12-13 22:03:05
Paula Tronina TABASCO
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
91 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:35:15
2017-12-13 20:00:59
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:34:57
2017-12-13 19:56:03
Nadia Sabitov JAZZ
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
89 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 17:39:47
2017-12-13 17:38:43
Anna Królikowska PANTONINA
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 13:58:07
2017-12-13 13:22:18
Małgorzata Janczak FARNES
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
87 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 11:35:28
2017-12-13 11:32:38
Magdalena Roza-Kosma LIBERIA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
86 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 11:35:09
2017-12-13 11:32:16
Dawid Kotecki BIZEL
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
85 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 11:34:49
2017-12-13 11:31:58
Dawid Kotecki STRZAŁKA
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
84 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 11:34:30
2017-12-13 11:31:41
Oliwia Kot PLAMKA
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
83 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 11:34:09
2017-12-13 11:31:17
Malena Kotecka DUMKA
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
82 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 11:00:04
2017-12-13 10:07:39
Sylwester Januszewski IZYDOR
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 1x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
81 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 10:59:44
2017-12-13 10:06:28
Wiktoria Grzejdziak SONGO BAIO
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 1x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
80 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 08:20:58
2017-12-13 07:39:12
Nadia Sabitov CADILLAC
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
79 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 08:20:13
2017-12-13 02:31:26
Roksana Nawrocka HIPSY
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
78 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 22:05:55
2017-12-12 21:49:04
Gabriela Ratajska SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
77 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 22:05:39
2017-12-12 21:48:33
Aleksandra Pacholczyk KAJUS
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
76 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 22:05:17
2017-12-12 21:46:22
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 22:04:57
2017-12-12 21:45:49
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 22:04:38
2017-12-12 21:45:04
Mateusz Majdziński NOVITA
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
73 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 22:04:20
2017-12-12 21:40:12
Marta Baczyńska DO IT
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką Grand Prix o Nagrodę JKS Salio Art 238.2.2
72 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 22:03:57
2017-12-12 21:16:24
Joanna Woszczyna KENIA
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 15:55:55
2017-12-12 15:42:29
Monika Czechowicz ODYSEJA
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
70 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 13:36:48
2017-12-12 13:34:32
Mateusz Leszczyński ORLIK
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
69 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 13:34:29
2017-12-12 13:34:01
Mateusz Leszczyński JUKA
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 13:34:13
2017-12-12 13:33:25
Paulina Jassa HERSYLIA ZK
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
67 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 13:47:22
2017-12-12 13:27:16
Paulina Jassa DRIADA ZK
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 13:07:19
2017-12-12 13:02:02
Aneta Klawe IL DE FONSE
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 11:18:56
2017-12-12 11:16:07
Małgorzata Krawczyk BARS
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
64 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 09:59:18
2017-12-12 09:51:58
Monika Daniel WIWALDI - K
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 09:59:04
2017-12-12 09:51:38
Monika Daniel ROVETTO
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 09:58:49
2017-12-12 09:51:14
Monika Daniel CORTAS L
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 15:55:37
2017-12-11 11:37:57
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 11:13:13
2017-12-11 11:04:05
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
58 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 11:12:52
2017-12-11 11:03:37
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
57 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 11:12:36
2017-12-11 11:02:38
Lena Janiszewska HOTREX
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
56 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 11:12:21
2017-12-11 11:02:16
Gabriela Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
55 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 11:12:04
2017-12-11 11:01:38
Michalina Dańczak HELGA
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
54 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 20:35:24
2017-12-11 11:01:02
Roksana Galanciak KORD
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
53 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 11:11:32
2017-12-11 11:00:34
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
52 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 11:11:17
2017-12-11 10:59:59
Maja Bella Friedman NEFFI MK
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 11:10:59
2017-12-11 10:59:37
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 11:10:41
2017-12-11 10:58:58
Sebastian Bąk KOCANKA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 11:10:24
2017-12-11 10:58:38
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką Grand Prix o Nagrodę JKS Salio Art 238.2.2
48 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 11:10:04
2017-12-11 10:58:15
Sebastian Bąk CAMILLE DE DIAMANT
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką Grand Prix o Nagrodę JKS Salio Art 238.2.2
45 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 08:50:34
2017-12-11 09:12:59
Vladimir Zaytsev DACOLINO
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 08:50:54
2017-12-11 09:12:22
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 10:10:17
2017-12-11 09:11:37
Dagmara Antczak KASHMIR DE REVE
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 09:01:25
2017-12-11 08:32:25
Klaudia Cipiur JUVENALIA
  • 2x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 09:01:11
2017-12-11 08:31:33
Klaudia Cipiur CLEVER MK
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
39 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 09:00:42
2017-12-11 07:54:22
Mateusz Sputowski MYSZA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
38 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 18:52:43
2017-12-11 07:52:18
Patryk Mordaka BORA
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 09:00:11
2017-12-11 07:50:57
Patryk Mordaka QUITANA
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 08:59:57
2017-12-11 07:50:14
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 08:59:40
2017-12-11 07:49:43
Maria Mordaka FINLANDIA
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
34 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 08:59:25
2017-12-11 07:48:35
Emilia Krześlak MONSUN
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
33 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 08:59:09
2017-12-11 07:47:29
Anna Lipińska FUKS
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
32 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 08:58:54
2017-12-11 07:46:58
Anna Białas GOLDEN II
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 08:58:37
2017-12-11 07:38:57
Anna Białas GERY
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-12-10 23:40:54
2017-12-10 22:26:16
Anna Jasińska-Ciszewska ETRES
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 1x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
29 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 17:39:18
2017-12-10 19:04:34
Piotr Piasecki CARDALCO
  • 1x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 17:38:59
2017-12-10 19:03:34
Oliwia Kula KENIA
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
27 ENTRY ACCEPTED 2017-12-10 14:59:26
2017-12-10 12:07:54
Paulina Maćczak ZAPPA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
26 ENTRY ACCEPTED 2017-12-09 14:04:15
2017-12-09 13:51:39
Katarzyna Mikulska-Sękalska PLATYNA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 1x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
25 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 14:07:48
2017-12-08 13:50:06
Kalina Lipiec DAGLEZJA
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
24 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 14:07:35
2017-12-08 13:48:37
Gabriela Grzymała MAKS
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 2x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
23 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 14:07:18
2017-12-08 13:45:50
Agata Gałązkiewicz BIRBANT
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
22 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 14:07:03
2017-12-08 13:43:01
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 12:38:17
2017-12-07 22:27:17
Ewa Kasińska ELVIS
  • 1x 10/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 2x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
20 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 20:35:06
2017-12-06 21:57:24
Natalia Kręgielska SANTA
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
  • 1x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Dokładności
19 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 21:34:18
2017-12-06 19:38:43
Tamara Tybulczuk SZAMBELAN
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 21:33:59
2017-12-06 19:38:18
Tamara Tybulczuk REGIEL
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 18:13:37
2017-12-06 11:58:18
Monika Rozenberg CLAVEL
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
16 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 18:13:23
2017-12-06 11:25:49
Wojciech Stasiuk KORINA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 18:13:06
2017-12-06 11:24:48
Aleksandra Kurdej CELT
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 16:24:40
2017-12-03 11:42:37
Weronika Perner LA CORDA
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
10 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 16:20:50
2017-12-02 23:55:03
Agata Bugała EUFRAT
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
8 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 11:03:05
2017-11-30 14:34:29
Martha Daberhut SULTAN OF SWING
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski Dokładności
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski Dokładności
7 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 12:01:46
2017-11-28 11:25:48
Paweł Strzechowski ZUZOU
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 12:01:35
2017-11-28 11:25:28
Paweł Strzechowski BIZU BIZU
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 13:47:41
2017-11-28 11:25:07
Ewa Strzechowska ZINA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
1999 (MJ.)
O038694
2. Baczyńska - Nowak Marta Tuszyński KJ Garbówek
S
O031995
3. Bąk Sebastian bpk
S
O003232
4. Barzdo Antonina xxx
2006 (JM.)
Brak
5. Białas Anna Bogusławicki KJ
S
O004792
6. Bugała Agata BPK
S
O037388
7. Chmaj Julia bpk
2003 (JM.)
O025961
8. Cipiur Klaudia bpk
S
O030629
9. Czechowicz Monika KJ Arabika Łódź
S
O033516
10. Daberhut Martha Bractwo konne Św. Marcina
1997 (MJ.)
brak
11. Dańczak Michalina BPK
2007 (Mł.)
brak
12. Daniel Monika KJ Jantar Stryków
S
O005852
13. Domińska Julia bpk
2003 (JM.)
Brak
14. Dregier Oliwia St.Agro Aves Gajewniki
2000 (J.)
brak
15. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
1998 (MJ.)
O008864
16. Friedman Maja Bella bpk
2003 (JM.)
O031354
17. Gajewska Patrycja bpk
2003 (JM.)
Brak
18. Galanciak Roksana bpk
2002 (J.)
brak
19. Gałazkiewicz Agata SKJ POTĘGA
2004 (JM.)
O031294
20. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O031837
21. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
22. Grzejdziak Wiktoria BKJ BOGUSŁAWICE
2004 (JM.)
O041393
23. Grzelczyk Kamil KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O009181
24. Grzymała Gabriela SKJ Potęga Piekary
2003 (JM.)
O035305
25. Janczak Małgorzata niezrzeszona
S
brak
26. Janiszewska Gabriela bpk
2003 (JM.)
O039284
27. Janiszewska Lena Bpk
2009 (Mł.)
Brak
28. Januszewski Sylwester BKJ BOGUSŁAWICE
S
O001126
29. Jasińska-Ciszewska Anna KJ Oxer
S
O042020
30. Jassa Paulina FKJ Zbyszko
S
O004463
31. Kasińska Ewa Bractwo Konne Św. Marcina
2002 (J.)
O039638
32. Klawe Aneta St. Agro-Aves Gajewniki
S
O025805
33. Kot Oliwia BPK
2003 (JM.)
brak
34. Kotecka Malena bpk
2007 (Mł.)
brak
35. Kotecki Dawid bpk
2004 (JM.)
brak
36. Kręgielska Natalia bpk
2009 (Mł.)
brak
37. Królikowska Anna SKJ Beckersport Raszyn
S
O003192
38. Krześlak Emilia bpk
2006 (JM.)
brak
39. Kula Oliwia BPK
2005 (JM.)
brak
40. Kurdej Aleksandra WKJ Lublin
S
O019150
41. Leszczyński Mateusz FUNDACJA KLUB JEŹDZIECKI ZBYSZKO
S
brak
42. Lipiec Kalina SKJ Potęga Piekary
2006 (JM.)
O040983
43. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko
1998 (MJ.)
0020738
44. Maćczak Paulina Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O008250
45. Machniewicz Ewa BPK
2004 (JM.)
brak
46. Majdziński Mateusz TKJ GARBÓWEK
2002 (J.)
BRAK
47. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
48. Malinowska Amelia BPK
2005 (JM.)
brak
49. Małys Oliwia -
2004 (JM.)
O041898
50. Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2005 (JM.)
O032501
51. Mikulska-Sękalska Katarzyna KJ Huzar Józefów
S
O037461
52. Mordaka Maria BPK
2005 (JM.)
Xxxxx
53. Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O019196
54. Nawrocka Roksana BZK
2008 (Mł.)
Brak
55. Owczarz Oliwia bpk
2006 (JM.)
Brak
56. Pacholczyk Aleksandra Bpk
S
Brak
57. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
58. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
59. Perner Weronika brak
2003 (JM.)
brak
60. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
2016 (Mł.)
O000491
61. Ratajska Gabriela bpk
2005 (JM.)
O036019
62. Roza Magdalena KJ Arabika Łódź
S
O021048
63. Rozenberg Monika KJ Zbrosławice
S
O009580
64. Sabitov Nadia SKJ Virako-Olimpia
2001 (J.)
O024582
65. Sierakowska Michalina bkp
2007 (Mł.)
O047679
66. Sputowski Mateusz Bogusławicki KJ
2006 (JM.)
O041775
67. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
68. Strzechowska Ewa JKS Salio
S
o001653
69. Strzechowski Paweł JKS Salio
S
O001625
70. Tronina Paula Soymax Horse Team
2000 (J.)
O036143
71. Tybulczuk Tamara ŁKJ
2004 (JM.)
O032672
72. Wąsiewicz Julia BPK
2005 (JM.)
brak
73. Woszczyna Joanna KJ Zbrosławice
S
O033401
74. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
75. Zaytsev Vladimir SKJ HorseProfi Łódź
S
O006245
76. Żuchowicka Katarzyna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2007 (Mł.)
O039387
77. Żuchowicki Jakub SKJ Legia Kozielska
S
0039878
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

61

168643 EQUEENPASSION LAVITA Welsh Pony POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbira 75372 /
M: 147272 Millcroft Lyra /
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
brak
2.

64

ANRI MARIELLA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Rafał Janiszewski
B:
3.

20

ARON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Imequl
M: Aronia
O: Jakub Żuchowicki
B: .
K011039
4.

19

BERSANTA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Santiego
M: Bereta
O: Marcin Gerke
B: Marcin Gerke
brak 616009520008811
5.

86

BIRBANT Koń Mały ( Grupa-D) POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:148 F: DENIS
M: BALIHARA
O: GAŁAZKIEWICZ WŁODZIMIERZ
B: GRAMS IZABELA
K022641 616013600119912
6.

34

BIZEL Wielkopolska POL 2003 Wałach kara/172 F: Demut
M: Bizancja
O: Janusz Zuchora
B: Połomski Zdzisław
brak POL 007611109303
7.

97

BIZU BIZU SP POL 2008 Klacz F: Nobody
M: Bretania
O: Paweł Strzechowski
B: Paweł Strzechowski
k019915
8.

8

BORA SP POL 2007 Klacz bułana F: Liberatto P / Corofini
M: Bossa / Floren
O: Kazimierz Mordaka
B: Marian Dolata
K013437 POL007610174307 104QF57
9.

40

CADILLAC KWPN NLD 2007 Wałach gniada/168 F: Verdi
M: Elous
O: Katarzyna Sabitov
B: K.J. Kiestra
528003000708806
10.

30

CARDALCO HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio
M: Hekla II / Carthago
O: Henryk Soboń
B: Eggers Ernst
K009028 DE421000007804
11.

92

CELT SP POL 2006 Ogier gniada/168 F: Love Affair
M: Casablanca
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K011429 11575
12.

76

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
O: Kazimierz Mordaka
B: Staniek Diter
K020116 616009540097410
13.

21

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: Spreckelmeyer Andr.
K024469 DE 335 350353898
14.

90

CLAVEL HOL GER 2012 Wałach siwa F: Colbert GTI / Cantus
M: P-Chenet / Chamonix
O: Monika Rozenberg
B: Hedt Reimer
K022404 DE421000241712
15.

73

CLEVER MK SP POL 2012 Ogier kara F: Rasch ( Rekrut )
M: Cher
O: Piotr Kmieciak
B: Kucharski Marek
brak 616009600223612
16.

83

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
O: Jan Dzierzbicki
B: Mirosław Sekuła
K017757 DE433331821407
17.

58

CORTAS L WESTF GER 2007 Wałach gniada F: Cornado/
M: Pina/
O: Trax Sp. z o.o.
B: Hermann Wieseler
K011499 104GW10
18.

5

CYTRYNKA KUC POL 2002 Klacz izabelowata/kuc: F: Filip / Epos
M: Crazy / Bagnet
O: Beata Grabowska
B: Beata Grabowska
K020282 POL013590144202
19.

24

DACOLINO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Acolino
M: _
O: Włodzimierz Zajcew
B: _
Brak
20.

9

DAGA KUC POL 2011 Klacz kara F: Dekalog
M: Milka
O: Marchwicki Stanisław
B: Grzegorz Lipczyński
brak
21.

84

DAGLEZJA KUC POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:140 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Dafne / Kolczyk
O: Tomasz Lipiec
B: Przedpełski Mieczysław Rafał
K009185 10401
22.

71

DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT HOL GER 2009 Wałach gniada F: Clarimo /
M: Uthlande /
O: Daniel Winnicki
B: Roerden Zg Kirsten, Olaf
K021070 42100007509
23.

47

DO IT KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Ultimo / Phin Phin
M: Nora / Argus
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: A. J. Klijntjes
K020438 528003000812106 104ZY77
24.

16

DRIADA ZK WLKP POL 2010 Klacz F: Dakar Z
M: Doria
O: Zbigniew Kruk
B: Kruk Zbigniew
KO20396 616007590061510
25.

37

DUMKA SP POL 2006 Klacz srokata/mk:150 F: Hort /
M: Dolina / Hazard
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023206 009580544006
26.

70

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker /
M: Wnning Girl /
O: Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
B: Tina Mc Dermott
K023908 105GB16
27.

87

ELVIS TRK POL 2009 Wałach gniada F: Viskis
M: Elegantka
O: Krzysztof Kulik
B: Krzysztof Kulik
K015965 POL732010040309
28.

10

ERYK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: Nico-K / Nandy Man
M: Eufemia / Pepton
O: Stanisław Marchwicki
B: Barbara Guniewicz
K013361 616013570344907
29.

80

ETRES Czysta Krew Arabska POL 2010 Wałach siwa/mk:158 F: Odys
M: Emanza
O: Anna Jasińska- Ciszewska
B: Wiesław Brudnicki
K022992
30.

94

EUFRAT SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/167 F: Dresk
M: Euterpe
O: Piotr Bugała
B: Stadnina Koni Kalników
K020455 POL009630256806
31.

32

FARNES Szlachetna Półkrew POL 2006 Ogier kasztanowata F: For Feeling
M: Zula
O: Małgorzata Janczak
B: Małgorzata Janczak
brak
32.

7

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K016865 616009590230709
33.

77

FUKS SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022752 616009591054713
34.

79

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
35.

78

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
36.

23

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski
M: Grandessa
O: Anna Woźna
B: Nowa Wioska
brak
37.

62

GWIAZDECZKA-TABUN Mały Koń POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
O: Sebastian Bąk
B: Stanisław Myśliński
K024418 013630129306
38.

2

GWIAZDKA Typ Szlachetny POL 2007 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: Łukasz Wyszkowski
B: Łukasz Wyszkowski
Brak
39.

98

H-DOBRA DF sp POL 2007 klacz siwa F: Dobry
M: Hrawianka
O: Paweł Małys
B:
616999530324007
40.

27

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
41.

65

HELGA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
42.

14

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius / Caretino
M: Heraja / Castilio
O: Michał Nojman
B: Michał Nojman
K022156 616009640047612
43.

53

HERSYLIA ZK SP POL 2013 Klacz siwa F: PAUILLAC DE MEIA LUA
M: HUSARIA
O: ZBIGNIEW KRUK
B: ZBIGNIEW KRUK
BRAK
44.

18

HIPPIS SP POL 2000 Wałach kara/165 F: Glimmerman
M: Hłoja
O: Marcin Gerke
B: Polska
K006033
45.

22

HIPSY KUC POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Olga Nawrocka
B: Brak
Brak
46.

41

HIPSY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Olga Nawrocka
B: Brak
Brak
47.

63

HOTREX KUC POL 2006 Wałach gniada/kuc:148 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Rafał Janiszewski
B:
K020660 61699969015906
48.

54

IL DE FONSE SP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Isna / Mywill
O: Aneta Klawe
B: Katarzyna Bawłowicz
K021395 616009680042312
49.

13

IL DE FONSE SP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy /
M: Isna / Mywill
O: Aneta Klawe
B: Katarzyna Bawłowicz
K021395 616009680042312
50.

3

IMBIR Koń Mały POL 2012 Wałach gniada/mk: F: Nepumuk
M: Izaura
O: --
B: Małgorzata Staszczak
Brak
51.

38

IZYDOR WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Socrates
M: Inguri
O: Krzysztof Mikołajczyk
B: SK PĘPOWO
brak
52.

45

JANE VON ROCHERATH Belgisch Warmbloedpaard BEL 2009 Klacz gniada F: CICERO/CARTHAGO
M: GINA VON ROCHERATH/NONSTOP
O: Majdzińska Anna
B:
K018829 056-002-W00292665
53.

28

JAZZ SP POL 2007 Wałach gniada F: Pink Floyd HL
M: Jemioła
O: Krzysztof Witkowski
B: Karolina Ferenstein
11665
54.

52

JUKA MŁP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Hindus
M: Judyta
O: Zbigniew Kruk
B: SK Walewice
brak
55.

66

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Aneta Chmaj
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
56.

72

JUVENALIA MŁP POL 2007 Klacz ciemnogniada/157 F: Drinck / Przedświt XIII-4
M: Jagoda / Wig
O: Piotr Kmieciak
B: Zbigniew Pedryc
K021776 POL006540073607
57.

43

KAJUS WLKP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Chellano's Boy DZ
M: Kalifornia
O: Marika Malinowska
B: Marcin Liszkowski
Brak
58.

25

KASHMIR DE REVE OLD GER 2001 Wałach gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Doxana / Quick Star
O: Wieslaw Leszczyński
B:
K005916 DE418180102201
59.

31

KENIA Małopolska POL 2009 Klacz siwa/162 F: Jurand
M: Kolekcja
O: Arkadiusz Kula
B: Andrzej Omański
POL006580028609
60.

48

KENIA Wielkopolska POL 2002 Klacz gniada F: Mabant
M: Karima
O: J.Woszczyna
B: .
K010957 POL007670052502 11362
61.

69

KOCANKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Winword / Neshad
M: Kordula / Dziwisz
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016961 POL007640020504
62.

60

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
63.

91

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K018566 616009580856407
64.

93

LA CORDA SP POL 2005 Klacz gniada F: Corde
M: Fonika
O: Michał Perner
B: SK Walewice
brak
65.

33

LIBERIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Wanderkoning Star II / Wanderkoenig
M: Little Less Conversation / Litas-star
O: Magdalena Roza
B: Przemysław Tomeczko
K017206 616009670142809
66.

85

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138cm F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
O: Joanna Majkowska
B: Ryszard Grams
K018799 POL013610202007
67.

50

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
68.

6

MONSUN KUC POL 2007 Wałach biała/kuc:127 F: HARBIN
M: MOLI
O: Kazimierz Mordaka
B: Kuriata Andrzej
brak POL 013 67 00748 07
69.

74

MYSZA KUC POL 2004 Klacz inna F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kazimierz Mordaka
B:
K020706 616999590528304
70.

67

NEFFI MK SP POL 2010 Klacz siwa F: Avero / Athlet Z
M: Nadzieja II / Spartakus
O:
B:
K020241 616009600297310
71.

46

NOVITA SP POL 2006 Klacz gniada F: Lover Boy
M: New Star
O: Snycerz Krzysztof
B: Leszczynski Wiesław
K013510
72.

49

ODYSEJA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:148 F: STRAYER'S SAMSON
M: OMBRETTA
O: Janusz Zuchora
B: SK Jaroszówka
K023209 616013670098913
73.

51

ORLIK SP POL 2013 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: ZBIGNIEW KRUK
B: NN
BRAK
74.

29

PANTONINA SP POL 2009 Klacz gniada F: Vandamme
M: Partita
O: Anna Królikowska
B: Andrzej Szewczykowski
K016417
75.

36

PLAMKA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz srokata/mk:150 F: Hornet
M: Paloma
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023208 616999590265110
76.

82

PLATYNA Typ Szlachetny POL 2004 Klacz gniada/mk:165 F: nn
M: nn
O: Karolina Bielinska
B: Marek Samsel
K016931 POL 999663235204
77.

75

QUITANA OLD GER 2007 Klacz gniada F: Cola / Contender
M: Quanta / Quidams Rubin
O: Kazimierz Mordaka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K013363 DE418181540907 104QF63
78.

89

REGIEL Malopolska POL 1998 Ogier gniada F: Arcus
M: Rea
O: Sławomir Grzelczyk
B: SO Boguslawice
K004155 POL006590012098
79.

11

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Prezes
M: Sindi
O: Jan Kukuła
B: Tomasz Kowalski
Brak
80.

59

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Prezes
M: Sindi
O: Jan Kukuła
B: Kowalski Tomasz
brak 616 013 61 00389 11
81.

1

SKIPER Typ Koń Mały POL 01.01.2011 Wałach gniada/mk: F: NN
M: NN
O: Piotr Nyc
B: Nieznany
Brak
82.

39

SONGO BAIO S.I. ITA 2011 Wałach gniada F: CONCORAL
M: GOLDEN LADU
O: WIKTORIA GRZEJDZIAK
B: CARBONI GAVINO
K021727
83.

35

STRZAŁKA TS POL 2004 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Zuchora
B:
K021544 POL999630308604
84.

42

SULAATIK'S PITTSBURGH New Forest Pony NED 2012 Wałach siwa/kuc:143 F: Sulaatik's Peter Pan /
M: Sulaatik's Moody Blue /
O: Karolina Ratajska
B:
brak
85.

95

SULTAN OF SWING SP POL 2012 Wałach siwa F: Wieland
M: Samira
O: Jaroslav Daberhut
B: Dylewska Agata
brak
86.

68

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
87.

88

SZAMBELAN SP POL 2004 Wałach gniada F: Balisco II / Quidam De Revel
M: Szaki / Kissovo
O: Sławomir Grzelczyk
B: Do Ochaby
K009294 POL009540174904
88.

44

SZUN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach siwa F: ELF
M: SZLEJA
O: Sylwester Majdziński
B: Stańczak Jerzy
K013497 12300
89.

26

TABASCO WLKP POL 2006 Wałach kara F: Demut / Hartgold
M: Tamatawa / Alger
O: Paula Tronina
B: Andrzej Kuświk
K016873 POL007610051806
90.

12

TALL KUC POL 2010 Ogier gniada/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Jarosław Budziak
K019624 6169995805865100
91.

15

WISARDA SP POL 2008 Klacz kara F: Sword / Glimmerman
M: Wizna / Bonaparte
O: Kamil Grzelczyk
B: SK Prudnik
K013881 POL009690090408
92.

56

WIWALDI - K SP POL 2012 Ogier siwa F: CON CALMA
M: WEGA
O: TRAX SP. Z O.O.
B: Marek Kubacki
616009610027712
93.

81

ZAPPA Typ Szlachetny POL 2006 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: paulina Maćczak
B: dariusz maćczak
K013406
94.

17

ZINA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Kaliniec
M: Zyrikana
O: Ewa Strzechowska
B: Paweł Strzechowski
k019916
95.

96

ZUZOU SP POL 2005 Klacz F: Marino
M: Zizou
O: Pawel Strzechowski
B: Pawel Strzechowski
K010538
Rider Club
Competition
Prize
Baczyńska - Nowak Marta Tuszyński KJ Garbówek
100
400
SUM:
500.00
Bąk Sebastian bpk
150
200
400
50
500
300
450
750
SUM:
2800.00
Białas Anna Bogusławicki KJ
25
100
150
200
SUM:
475.00
Daniel Monika KJ Jantar Stryków
50
200
250
SUM:
500.00
Friedman Maja Bella bpk
25
50
100
SUM:
175.00
Grzelczyk Kamil KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
25
25
200
250
200
25
SUM:
725.00
Jassa Paulina FKJ Zbyszko
25
SUM:
25.00
Klawe Aneta St. Agro-Aves Gajewniki
50
SUM:
50.00
Królikowska Anna SKJ Beckersport Raszyn
50
SUM:
50.00
Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
50
100
300
300
SUM:
750.00
Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
100
SUM:
100.00
Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
50
100
50
SUM:
200.00
Strzechowska Ewa JKS Salio
100
50
SUM:
150.00
Strzechowski Paweł JKS Salio
300
450
25
400
50
200
SUM:
1425.00
Tybulczuk Tamara ŁKJ
50
50
50
SUM:
150.00
Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
100
SUM:
100.00
Zaytsev Vladimir SKJ HorseProfi Łódź
25
SUM:
25.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
SKJ HorseProfi Łódź
2017-12-16
17
2017-12-16
17
2017-12-17
5
2017-12-17
19
Baczyńska - Nowak Marta
Tuszyński KJ Garbówek
DO IT (47)
2017-12-17
5
100
2017-12-17
3
400
Bąk Sebastian
bpk
KOCANKA (69)
2017-12-16
2
150
2017-12-16
3
200
2017-12-17
17
2017-12-16
12
2017-12-16
2
400
2017-12-17
6
50
2017-12-17
1
500
2017-12-16
17
2017-12-16
3
300
2017-12-17
1
450
2017-12-17
1
750
Barzdo Antonina
xxx
TALL (12)
2017-12-16
1
2017-12-16
13
2017-12-16
1
2017-12-16
2017-12-17
1
2017-12-17
1
2017-12-17
13
Białas Anna
Bogusławicki KJ
2017-12-16
2017-12-16
15
2017-12-17
8
25
2017-12-17
17
GERY (79)
2017-12-16
4
100
2017-12-16
10
2017-12-17
2
150
2017-12-17
3
200
Bugała Agata
BPK
EUFRAT (94)
2017-12-16
7
2017-12-16
2017-12-17
2017-12-17
11
2017-12-17
20
Chmaj Julia
bpk
2017-12-16
19
2017-12-16
2017-12-17
6
2017-12-17
Cipiur Klaudia
bpk
2017-12-17
18
2017-12-17
31
2017-12-17
31
Czechowicz Monika
KJ Arabika Łódź
ODYSEJA (49)
2017-12-16
1
2017-12-16
1
2017-12-17
2017-12-17
30
2017-12-17
28
Daberhut Martha
Bractwo konne Św. Marcina
2017-12-16
2017-12-16
2017-12-16
2017-12-17
1
2017-12-17
31
Dańczak Michalina
BPK
HELGA (65)
2017-12-16
2017-12-16
1
2017-12-16
1
2017-12-17
2017-12-17
1
2017-12-17
1
Daniel Monika
KJ Jantar Stryków
2017-12-16
6
2017-12-16
19
2017-12-17
14
2017-12-17
13
2017-12-16
6
50
2017-12-16
4
200
2017-12-17
2
250
2017-12-17
9
Domińska Julia
bpk
IMBIR (3)
2017-12-16
22
2017-12-17
1
Dregier Oliwia
St.Agro Aves Gajewniki
HIPSY (22)
2017-12-16
1
2017-12-16
1
2017-12-16
1
2017-12-17
1
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2017-12-16
14
2017-12-16
9
2017-12-16
2017-12-17
8
2017-12-17
Friedman Maja Bella
bpk
2017-12-16
14
2017-12-16
14
2017-12-17
12
2017-12-17
18
2017-12-16
8
25
2017-12-16
50
2017-12-17
4
100
2017-12-17
10
Gajewska Patrycja
bpk
2017-12-16
1
2017-12-17
26
Galanciak Roksana
bpk
KORD (60)
2017-12-16
1
2017-12-16
1
2017-12-16
24
2017-12-17
1
2017-12-17
18
2017-12-17
1
Gałazkiewicz Agata
SKJ POTĘGA
BIRBANT (86)
2017-12-16
2017-12-16
1
2017-12-16
1
2017-12-17
1
2017-12-17
28
2017-12-17
Gerke Martyna
JKS Rywal Grudziądz
HIPPIS (18)
2017-12-16
2017-12-16
2017-12-16
2017-12-17
2017-12-17
2017-12-17
2017-12-16
2017-12-16
2017-12-17
2017-12-17
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-12-17
31
2017-12-17
2017-12-17
1
Grzejdziak Wiktoria
BKJ BOGUSŁAWICE
2017-12-16
21
2017-12-16
23
2017-12-17
28
2017-12-17
15
Grzelczyk Kamil
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2017-12-16
9
2017-12-16
8
25
2017-12-16
7
25
2017-12-17
15
2017-12-17
WISARDA (15)
2017-12-16
1
200
2017-12-16
2
250
2017-12-17
1
200
2017-12-17
7
25
Grzymała Gabriela
SKJ Potęga Piekary
MAKS (85)
2017-12-16
13
2017-12-16
1
2017-12-16
1
2017-12-17
1
2017-12-17
4
2017-12-17
Janczak Małgorzata
niezrzeszona
FARNES (32)
2017-12-17
26
2017-12-17
17
2017-12-17
1
Janiszewska Gabriela
bpk
2017-12-16
1
2017-12-16
1
2017-12-17
1
2017-12-17
1
Janiszewska Lena
Bpk
HOTREX (63)
2017-12-16
9
2017-12-16
9
2017-12-17
14
2017-12-17
1
Januszewski Sylwester
BKJ BOGUSŁAWICE
IZYDOR (38)
2017-12-16
1
2017-12-16
14
2017-12-17
18
2017-12-17
16
Jasińska-Ciszewska Anna
KJ Oxer
ETRES (80)
2017-12-17
1
2017-12-17
1
Jassa Paulina
FKJ Zbyszko
2017-12-16
11
2017-12-16
16
2017-12-17
2
2017-12-17
7
25
2017-12-16
2017-12-16
2017-12-16
1
2017-12-17
32
2017-12-17
18
Kasińska Ewa
Bractwo Konne Św. Marcina
ELVIS (87)
2017-12-17
18
2017-12-17
Klawe Aneta
St. Agro-Aves Gajewniki
2017-12-16
11
2017-12-17
5
50
Kot Oliwia
BPK
PLAMKA (36)
2017-12-17
1
2017-12-17
1
Kotecka Malena
bpk
DUMKA (37)
2017-12-16
2017-12-16
2017-12-17
2017-12-17
1
2017-12-17
2017-12-17
1
Kotecki Dawid
bpk
BIZEL (34)
2017-12-17
1
2017-12-17
18
2017-12-17
1
2017-12-16
1
2017-12-16
21
2017-12-16
1
Kręgielska Natalia
bpk
SANTA (59)
2017-12-16
1
2017-12-17
1
Królikowska Anna
SKJ Beckersport Raszyn
2017-12-17
6
50
2017-12-17
11
Krześlak Emilia
bpk
MONSUN (6)
2017-12-16
1
2017-12-16
2017-12-17
2017-12-17
1
2017-12-17
2017-12-17
34
Kula Oliwia
BPK
KENIA (31)
2017-12-17
1
2017-12-17
1
2017-12-17
1
Kurdej Aleksandra
WKJ Lublin
CELT (92)
2017-12-16
22
2017-12-16
2017-12-17
2017-12-17
Leszczyński Mateusz
FUNDACJA KLUB JEŹDZIECKI ZBYSZKO
ORLIK (51)
2017-12-16
1
2017-12-16
1
2017-12-17
1
2017-12-17
18
JUKA (52)
2017-12-16
16
2017-12-16
18
2017-12-17
19
2017-12-17
11
Lipiec Kalina
SKJ Potęga Piekary
2017-12-16
22
2017-12-16
20
2017-12-16
1
2017-12-17
1
2017-12-17
26
2017-12-17
27
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko
MONSUN (6)
2017-12-16
25
2017-12-16
14
2017-12-17
2017-12-16
13
FUKS (77)
2017-12-16
24
2017-12-16
2017-12-17
1
2017-12-17
Maćczak Paulina
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
ZAPPA (81)
2017-12-16
14
2017-12-16
2017-12-16
Machniewicz Ewa
BPK
2017-12-16
2017-12-16
2017-12-17
16
2017-12-17
2017-12-17
Majdziński Mateusz
TKJ GARBÓWEK
NOVITA (46)
2017-12-16
18
2017-12-16
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
SZUN (44)
2017-12-16
2017-12-16
13
2017-12-16
2017-12-16
Malinowska Amelia
BPK
DAGA (9)
2017-12-16
2017-12-16
2017-12-16
2017-12-17
2017-12-16
1
2017-12-17
1
Małys Oliwia
-
2017-12-17
1
2017-12-17
18
2017-12-17
1
Marchwicka Maja
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
DAGA (9)
2017-12-16
2017-12-17
1
2017-12-17
1
2017-12-17
1
SANTA (11)
2017-12-16
1
2017-12-17
1
2017-12-17
Mikulska-Sękalska Katarzyna
KJ Huzar Józefów
PLATYNA (82)
2017-12-16
1
2017-12-16
1
2017-12-16
2017-12-17
18
2017-12-17
1
2017-12-17
Mordaka Maria
BPK
2017-12-16
2017-12-16
22
2017-12-16
2017-12-17
1
2017-12-17
29
2017-12-17
1
Mordaka Patryk
Bogusławicki KJ
BORA (8)
2017-12-16
15
2017-12-16
11
QUITANA (75)
2017-12-16
5
50
2017-12-16
5
100
2017-12-17
1
300
2017-12-17
3
300
2017-12-16
20
2017-12-16
15
2017-12-17
10
2017-12-17
14
Nawrocka Roksana
BZK
HIPSY (41)
2017-12-16
2017-12-17
1
2017-12-17
14
Owczarz Oliwia
bpk
SKIPER (1)
2017-12-16
12
Pacholczyk Aleksandra
Bpk
KAJUS (43)
2017-12-16
1
2017-12-16
14
2017-12-16
19
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2017-12-16
20
2017-12-16
16
2017-12-17
13
2017-12-17
16
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (27)
2017-12-16
21
2017-12-16
21
2017-12-17
10
2017-12-17
21
Perner Weronika
brak
2017-12-16
2017-12-16
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
2017-12-17
3
2017-12-17
3
100
Ratajska Gabriela
bpk
2017-12-16
1
2017-12-16
1
2017-12-16
Roza Magdalena
KJ Arabika Łódź
LIBERIA (33)
2017-12-16
1
2017-12-16
12
2017-12-16
Rozenberg Monika
KJ Zbrosławice
CLAVEL (90)
2017-12-16
1
2017-12-16
5
2017-12-17
1
2017-12-17
12
Sabitov Nadia
SKJ Virako-Olimpia
JAZZ (28)
2017-12-16
1
2017-12-16
1
2017-12-16
3
2017-12-16
Sierakowska Michalina
bkp
2017-12-16
2017-12-16
1
2017-12-17
1
2017-12-17
26
2017-12-17
1
2017-12-16
1
Sputowski Mateusz
Bogusławicki KJ
BORA (8)
2017-12-17
2017-12-17
1
2017-12-17
13
MYSZA (74)
2017-12-16
21
2017-12-16
1
2017-12-17
18
2017-12-17
1
Stasiuk Wojciech
WKJ Lublin
KORINA (91)
2017-12-16
5
50
2017-12-16
4
100
2017-12-17
12
2017-12-17
8
50
CELT (92)
2017-12-17
9
2017-12-17
2017-12-17
Strzechowska Ewa
JKS Salio
ZINA (17)
2017-12-16
3
100
2017-12-16
13
2017-12-17
15
2017-12-17
7
50
Strzechowski Paweł
JKS Salio
ZUZOU (96)
2017-12-16
1
300
2017-12-16
1
450
2017-12-17
8
25
2017-12-17
2
400
2017-12-16
9
2017-12-16
6
50
2017-12-17
9
2017-12-17
4
200
Tronina Paula
Soymax Horse Team
TABASCO (26)
2017-12-16
8
2017-12-16
2017-12-17
14
2017-12-17
17
Tybulczuk Tamara
ŁKJ
2017-12-16
4
2017-12-16
10
2017-12-17
9
2017-12-17
6
50
REGIEL (89)
2017-12-16
10
2017-12-16
6
50
2017-12-17
16
2017-12-17
5
50
Wąsiewicz Julia
BPK
2017-12-16
9
2017-12-16
1
2017-12-17
1
2017-12-17
1
2017-12-17
Woszczyna Joanna
KJ Zbrosławice
KENIA (48)
2017-12-17
10
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (23)
2017-12-16
14
2017-12-16
12
2017-12-17
7
2017-12-17
4
100
Zaytsev Vladimir
SKJ HorseProfi Łódź
2017-12-16
2
2017-12-16
7
25
Żuchowicka Katarzyna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CHOPIN (21)
2017-12-17
1
2017-12-17
1
Żuchowicki Jakub
SKJ Legia Kozielska
ARON (20)
2017-12-17
33
2017-12-17
1
2017-12-17
1

Number of Riders: 77

Number of Horses: 95

The sum of prizes: 8 200.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl