Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne Salio
JKS Salio, 4-5.11.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
154 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 09:35:58
2017-11-03 09:32:18
Michał Lemański ISPY
  • 2x 3/LL/Dokładności LL Towarzyski
153 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 09:35:41
2017-11-03 09:31:49
Michał Lemański INFINITY
  • 2x 3/LL/Dokładności LL Towarzyski
152 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 09:35:23
2017-11-03 09:26:36
Michał Lemański ZEPP Z
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 09:35:05
2017-11-03 09:26:03
Michał Lemański DARC KISS Z
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
150 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 09:34:48
2017-11-03 09:25:26
Michał Lemański BILLY BOY W Z
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
149 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 21:50:18
2017-11-02 21:49:52
Adrianna Ostrowska ENDLESS LOVE
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
148 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 20:30:28
2017-11-02 20:29:57
Lada Savich CARIBOU
  • 2x 3/LL/Dokładności LL Towarzyski
147 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 20:24:47
2017-11-02 20:24:20
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 19:31:32
2017-11-02 19:16:18
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak RAPHAELLA P
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
145 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 19:31:16
2017-11-02 19:15:32
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak JAMAL VAN ORTI
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką Grand Prix o Nagrodę JKS Salio Art 238.2.2
144 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 19:30:56
2017-11-02 19:14:58
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak GIMMICK FIELD
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 19:30:38
2017-11-02 19:14:09
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak CORRADINO
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 19:30:18
2017-11-02 19:13:25
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak CALIDOS
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 19:30:00
2017-11-02 19:12:45
Karolina Kunikowska RESZKA
  • 1x 1/LL/Dokładności LL 50cm Towarzyski
  • 1x 2/LL/Dokładności LL 70cm Towarzyski
140 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 19:29:43
2017-11-02 19:12:12
Karolina Kunikowska DAKOTA
  • 1x 3/LL/Dokładności LL Towarzyski
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
139 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 16:09:00
2017-11-02 14:59:40
Damian Rytych PICASSO
  • 1x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 14:06:26
2017-11-02 13:54:35
Monika Czechowicz ODYSEJA
  • 2x 8/LL/Dokładności LL50cm Towarzyski
  • 1x 9/LL/Dokładności LL70cm Towarzyski
136 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 12:22:09
2017-11-02 12:18:59
Iga Ostrowska JUDSON
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
135 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 12:21:49
2017-11-02 12:16:55
Adrianna Ostrowska ELBERO H
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
134 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 12:21:29
2017-11-02 12:16:31
Adrianna Ostrowska ZARA
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
133 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 12:21:09
2017-11-02 12:15:31
Adrianna Ostrowska ARKADA
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
132 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:46:42
2017-11-02 10:32:51
Dawid Kotecki STRZAŁKA
  • 1x 9/LL/Dokładności LL70cm Towarzyski
  • 2x 10/LL/Dokładności LL Towarzyski
131 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:46:16
2017-11-02 10:32:23
Dawid Kotecki BIZEL
  • 1x 8/LL/Dokładności LL50cm Towarzyski
  • 2x 9/LL/Dokładności LL70cm Towarzyski
130 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:45:54
2017-11-02 10:30:52
Malena Kotecka DUMKA
  • 1x 8/LL/Dokładności LL50cm Towarzyski
  • 2x 9/LL/Dokładności LL70cm Towarzyski
129 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 09:55:10
2017-11-02 08:20:39
Paweł Strzechowski ZUZOU
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 09:54:56
2017-11-02 08:20:09
Paweł Strzechowski BIZU BIZU
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 09:54:31
2017-11-02 08:19:45
Ewa Strzechowska ZINA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 08:13:15
2017-11-02 06:02:18
Dominika Zabielska DANCING QUEEN
  • 2x 3/LL/Dokładności LL Towarzyski
  • 2x 10/LL/Dokładności LL Towarzyski
125 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 08:13:00
2017-11-02 06:01:34
Jagna Grabowska WINEGRA
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 08:12:45
2017-11-02 06:00:57
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 2/LL/Dokładności LL 70cm Towarzyski
  • 2x 3/LL/Dokładności LL Towarzyski
  • 1x 9/LL/Dokładności LL70cm Towarzyski
  • 2x 10/LL/Dokładności LL Towarzyski
123 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 08:12:28
2017-11-02 06:00:03
Olga Grabowska FUSTIQUE-TETTI
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 22:41:22
2017-11-01 22:35:09
Łukasz Appel NEUCHATEL Z
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 22:41:02
2017-11-01 22:34:19
Łukasz Appel IROCCO BLUE S
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
120 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 22:40:44
2017-11-01 22:33:55
Łukasz Appel ICE AGE H
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
119 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 22:40:26
2017-11-01 22:33:26
Łukasz Appel HIGHCLASS CAVALLO H
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 22:40:09
2017-11-01 22:32:37
Łukasz Appel HEARTCOR F
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 22:39:52
2017-11-01 21:02:13
Roksana Galanciak KORD
  • 2x 2/LL/Dokładności LL 70cm Towarzyski
  • 1x 3/LL/Dokładności LL Towarzyski
  • 2x 9/LL/Dokładności LL70cm Towarzyski
  • 1x 10/LL/Dokładności LL Towarzyski
116 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 22:39:37
2017-11-01 21:01:31
Maja Bella Friedman NEFFI MK
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 17:51:17
2017-11-01 13:52:54
Klaudia Nowak JAWOR
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
114 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 13:39:42
2017-11-01 09:56:57
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 2/LL/Dokładności LL 70cm Towarzyski
  • 1x 3/LL/Dokładności LL Towarzyski
113 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 13:39:28
2017-11-01 08:37:30
Marcelina Detmer GINGER J
  • 1x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 13:39:06
2017-11-01 08:36:38
Marcelina Detmer KALILA J
  • 2x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
111 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 22:39:45
2017-10-31 21:14:27
Łukasz Kamiński BIQUEEN
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 22:38:47
2017-10-31 17:51:45
Damian Rytych GWINEA BISSAU
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 22:38:25
2017-10-31 17:50:49
Damian Rytych CHOUETTE Z
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 17:38:23
2017-10-31 17:11:54
Halina Kuran HULANKA
  • 2x 1/LL/Dokładności LL 50cm Towarzyski
106 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 17:38:06
2017-10-31 17:02:01
Julia Domińska DOLLY-R
  • 1x 1/LL/Dokładności LL 50cm Towarzyski
  • 1x 8/LL/Dokładności LL50cm Towarzyski
105 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 17:37:47
2017-10-31 16:47:35
Mateusz Kroc ATRAKCJA
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 17:37:31
2017-10-31 16:45:55
Adam Ciechański CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 17:37:16
2017-10-31 16:44:28
Patrycja Gajewska GWIAZDKA
  • 2x 8/LL/Dokładności LL50cm Towarzyski
102 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 17:36:59
2017-10-31 16:34:30
Aleksandra Hejduk SKIPER
  • 2x 1/LL/Dokładności LL 50cm Towarzyski
101 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 14:10:36
2017-10-31 14:09:06
Mateusz Tyszko CHECKPOINT CHARLY 6
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 14:09:00
2017-10-31 14:06:17
Mateusz Tyszko CAVERANO HIPPICA
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 14:08:46
2017-10-31 14:04:43
Mateusz Tyszko ARAMIS
  • 2x 2/LL/Dokładności LL 70cm Towarzyski
97 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 14:08:29
2017-10-31 14:03:42
Mateusz Tyszko CREDENDO
  • 2x 2/LL/Dokładności LL 70cm Towarzyski
96 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:48:10
2017-10-31 11:59:46
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:47:56
2017-10-31 11:59:23
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:47:41
2017-10-31 11:36:11
Gabriela Ratajska SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 1x 1/LL/Dokładności LL 50cm Towarzyski
  • 2x 2/LL/Dokładności LL 70cm Towarzyski
  • 1x 8/LL/Dokładności LL50cm Towarzyski
  • 2x 9/LL/Dokładności LL70cm Towarzyski
93 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:47:26
2017-10-31 11:35:37
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 1/LL/Dokładności LL 50cm Towarzyski
  • 1x 2/LL/Dokładności LL 70cm Towarzyski
  • 1x 8/LL/Dokładności LL50cm Towarzyski
  • 1x 9/LL/Dokładności LL70cm Towarzyski
92 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:47:12
2017-10-31 11:35:11
Ewa Machniewicz 168643 EQUEENPASSION LAVITA
  • 2x 1/LL/Dokładności LL 50cm Towarzyski
  • 2x 8/LL/Dokładności LL50cm Towarzyski
91 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:46:56
2017-10-31 11:34:38
Julia Koziczak GEWALIA
  • 1x 1/LL/Dokładności LL 50cm Towarzyski
  • 1x 2/LL/Dokładności LL 70cm Towarzyski
  • 1x 8/LL/Dokładności LL50cm Towarzyski
  • 1x 9/LL/Dokładności LL70cm Towarzyski
90 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:46:40
2017-10-31 11:33:59
Lena Janiszewska HOTREX
  • 2x 1/LL/Dokładności LL 50cm Towarzyski
  • 2x 8/LL/Dokładności LL50cm Towarzyski
89 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:46:25
2017-10-31 11:33:26
Gabriela Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 1/LL/Dokładności LL 50cm Towarzyski
  • 2x 2/LL/Dokładności LL 70cm Towarzyski
  • 1x 8/LL/Dokładności LL50cm Towarzyski
  • 2x 9/LL/Dokładności LL70cm Towarzyski
88 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:46:10
2017-10-31 11:32:19
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 22:39:14
2017-10-31 11:31:39
Michalina Dańczak HELGA
  • 1x 1/LL/Dokładności LL 50cm Towarzyski
  • 2x 2/LL/Dokładności LL 70cm Towarzyski
86 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:45:34
2017-10-31 11:31:09
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
85 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:45:19
2017-10-31 11:30:36
Dorota Anszpergier EASY MK
  • 1x 2/LL/Dokładności LL 70cm Towarzyski
  • 1x 3/LL/Dokładności LL Towarzyski
  • 1x 9/LL/Dokładności LL70cm Towarzyski
  • 1x 10/LL/Dokładności LL Towarzyski
84 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:45:04
2017-10-31 11:30:07
Sebastian Bąk KOCANKA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:44:47
2017-10-31 11:29:39
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:44:31
2017-10-31 11:29:16
Sebastian Bąk DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką Grand Prix o Nagrodę JKS Salio Art 238.2.2
81 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 09:59:56
2017-10-31 09:13:08
Ewelina Szczepanik COCAINA VRS
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 09:59:41
2017-10-31 09:12:40
Ewelina Szczepanik CARMEN VRS
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
79 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 09:06:03
2017-10-31 08:59:41
Wiktoria Głowacka ARONIA
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 09:05:47
2017-10-31 07:32:51
Anna Woźna GRANDA
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 09:05:33
2017-10-30 23:08:18
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
76 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 09:05:16
2017-10-30 23:08:02
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 1x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 21:37:39
2017-10-30 21:20:12
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka LEON
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
74 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 21:37:21
2017-10-30 21:19:30
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka ROMINA
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 21:37:01
2017-10-30 21:19:09
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka ROXANA
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 21:36:41
2017-10-30 21:18:46
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka CAŁKA
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
71 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 21:36:25
2017-10-30 21:16:06
Paulina Maćczak ZAPPA
  • 2x 3/LL/Dokładności LL Towarzyski
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
70 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 21:36:08
2017-10-30 21:14:00
Mateusz Maćczak CZECZEN
  • 2x 3/LL/Dokładności LL Towarzyski
69 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 21:35:52
2017-10-30 19:41:08
Kinga Szczotka KRISTIANO GL
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
68 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 19:29:05
2017-10-30 18:06:26
Jagoda Jaworska ARCAN
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 17:29:00
2017-10-30 17:14:26
Sarah Zakrzewski EASTER GREY
  • 1x 2/LL/Dokładności LL 70cm Towarzyski
  • 1x 3/LL/Dokładności LL Towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 14:34:18
2017-10-30 13:43:31
Małgorzata Janczak FARNES
  • 2x 2/LL/Dokładności LL 70cm Towarzyski
  • 1x 9/LL/Dokładności LL70cm Towarzyski
  • 1x 10/LL/Dokładności LL Towarzyski
65 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 13:12:20
2017-10-30 12:33:43
Klaudia Cipiur JUVENALIA
  • 2x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
64 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 13:12:05
2017-10-30 12:33:07
Klaudia Cipiur CLEVER MK
  • 2x 3/LL/Dokładności LL Towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 09:20:48
2017-10-30 09:17:35
Jowita Lubicka DUETTE B.
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:32:59
2017-10-29 22:05:30
Żaneta Powolna TREFL-K
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:32:45
2017-10-29 22:04:36
Dominika Kubacka ULEWA II-K
  • 1x 2/LL/Dokładności LL 70cm Towarzyski
  • 1x 3/LL/Dokładności LL Towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:44:13
2017-10-29 20:53:23
Dominika Kubacka ULEWA 2-K
  • 2x 3/LL/Dokładności LL Towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:32:15
2017-10-29 20:45:37
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 2x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:32:01
2017-10-29 20:44:10
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 19:38:52
2017-10-29 18:21:32
Karolina Kubat ARIELKA
  • 1x 1/LL/Dokładności LL 50cm Towarzyski
  • 1x 2/LL/Dokładności LL 70cm Towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 08:49:15
2017-10-28 19:34:39
Natalia Kręgielska SANTA
  • 2x 1/LL/Dokładności LL 50cm Towarzyski
  • 2x 8/LL/Dokładności LL50cm Towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 08:48:59
2017-10-28 18:05:22
Julia Sobiepańska EVER FOR EVER
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 08:48:43
2017-10-28 17:10:41
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:15:40
2017-10-27 22:44:29
Nina Milczarek RISOTTO
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:15:19
2017-10-27 22:44:01
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:15:04
2017-10-27 22:43:31
Amelia Krywult CHERROKEE
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:14:48
2017-10-27 22:42:58
Andrzej Głoskowski TISSOT
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:14:32
2017-10-27 22:42:32
Maja Gutorska AROMAT
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:14:16
2017-10-27 22:41:55
Andrzej Głoskowski MERLIN VAN'T HEIKE
  • 2x 3/LL/Dokładności LL Towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:13:58
2017-10-27 22:41:13
Salih Barlas FOREST
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:13:41
2017-10-27 22:36:05
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:13:23
2017-10-27 22:35:40
Salih Barlas DUCATI
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 18:52:56
2017-10-27 18:29:49
Ewa Kasińska ELVIS
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
41 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 14:10:18
2017-10-27 13:19:48
Michał Piątkowski GRAF VON GUARDAVAL
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
40 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 11:41:32
2017-10-27 11:40:30
Anna Korzeniewska ROYBOSS
  • 1x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 11:41:15
2017-10-27 11:39:57
Anna Korzeniewska RED ALLEGRA
  • 1x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 11:40:51
2017-10-27 11:38:55
Karolina Porzuckowiak LANDARCO
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 11:40:32
2017-10-27 11:38:15
Karolina Porzuckowiak MALAQUANDO
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 08:32:36
2017-10-26 23:31:21
Maria Kozina CLAYTON
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 22:43:42
2017-10-26 20:45:02
Zuzanna Polinceusz LILLY
  • 2x 2/LL/Dokładności LL 70cm Towarzyski
  • 2x 9/LL/Dokładności LL70cm Towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 19:06:45
2017-10-26 19:06:05
Patryk Górecki ŁYSKACZ
  • 2x 10/LL/Dokładności LL Towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 16:33:16
2017-10-26 15:17:18
Zuzanna Wędzik IZKUDO
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 10:05:57
2017-10-26 09:53:53
Cezary Kalinowski CASSIS Z
  • 2x 3/LL/Dokładności LL Towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 10:05:43
2017-10-26 09:53:16
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 3/LL/Dokładności LL Towarzyski
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
26 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 20:12:12
2017-10-25 19:48:53
Olimpia Bembenik CHUCK NORRIS
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 08:58:01
2017-10-25 07:54:28
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 22:44:02
2017-10-24 22:25:07
Mateusz Sputowski MYSZA
  • 2x 3/LL/Dokładności LL Towarzyski
  • 2x 10/LL/Dokładności LL Towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 22:43:39
2017-10-24 22:24:10
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 22:43:27
2017-10-24 22:23:29
Patryk Mordaka QUITANA
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 20:00:42
2017-10-24 22:22:56
Emilia Krześlak MONSUN
  • 1x 1/LL/Dokładności LL 50cm Towarzyski
  • 2x 2/LL/Dokładności LL 70cm Towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 22:42:59
2017-10-24 22:22:05
Maria Mordaka FINLANDIA
  • 2x 2/LL/Dokładności LL 70cm Towarzyski
  • 2x 9/LL/Dokładności LL70cm Towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 22:42:46
2017-10-24 22:10:20
Piotr Pietrzyk AWIATOR II
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 22:42:31
2017-10-24 22:08:44
Sylwia Pietrzyk CHOICE
  • 1x 3/LL/Dokładności LL Towarzyski
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Dokładności LL Towarzyski
  • 2x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
15 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 17:57:14
2017-10-24 17:06:21
Anna Szambelan ESTAR LIBRE
  • 2x 3/LL/Dokładności LL Towarzyski
  • 2x 10/LL/Dokładności LL Towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 11:01:12
2017-10-24 09:21:47
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:41:51
2017-10-23 22:39:04
Kaja Sosnowska RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:41:37
2017-10-23 22:38:36
Kaja Sosnowska MY LORD
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:41:21
2017-10-23 22:38:01
Karol Niemczuk ZANZIBAR
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:41:08
2017-10-23 21:56:56
Ewa Mazurowska INDI
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:40:51
2017-10-23 21:55:35
Ewa Mazurowska ALEX
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:40:39
2017-10-23 21:54:40
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 3/LL/Dokładności LL Towarzyski
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
7 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 20:00:22
2017-10-23 14:59:25
Anna Białas GOLDEN II
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 17:56:18
2017-10-23 14:58:43
Anna Białas GERY
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 17:56:04
2017-10-23 14:58:16
Anna Białas DIARADO BOY II
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
3 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 13:35:01
2017-10-23 12:49:22
Karolina Kubat LUNA
  • 2x 1/LL/Dokładności LL 50cm Towarzyski
  • 1x 2/LL/Dokładności LL 70cm Towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 12:26:41
2017-10-23 10:30:22
Filip Babiak COMPASS
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 21:35:30
2017-10-23 10:29:51
Filip Babiak BORN FREE
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Anszpergier Dorota KJ HorseProfi
S
0035543
2. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
3. Babiak Filip JKS Elcon Szczecin
2001 (J.)
O034130
10153034
4. Bąk Sebastian bpk
S
O003232
5. Barlas Salih TUszyński KJ Garboówek
S
O037642
6. Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
1998 (MJ.)
O012805
7. Białas Anna Bogusławicki KJ
S
O004792
8. Chmaj Julia BPK
2003 (JM.)
Brak
9. Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
1996 (MJ.)
O044282
10. Cipiur Klaudia bpk
1996 (MJ.)
O030629
11. Czechowicz Monika KJ Arabika Łódź
S
O033516
12. Dańczak Michalina BPK
2007 (Mł.)
brak
13. Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2000 (J.)
O039669
14. Domińska Julia bpk
2003 (JM.)
Brak
15. Friedman Maja Bella bpk
2003 (JM.)
O031354
16. Gajewska Patrycja bpk
2003 (JM.)
Brak
17. Galanciak Roksana BPK
2002 (JM.)
brak
18. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
19. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
20. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
21. Grabowska Olga KJ Dworek Okuniew
S
O002091
22. Gutorska Maja KJ Łąck
2001 (J.)
O036925
23. Hejduk Aleksandra bpk
2003 (JM.)
Brak
24. Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
2000 (J.)
O018498
25. Janczak Małgorzata niezrzeszona
S
brak
26. Janiszewska Gabriela bpk
2003 (JM.)
O039284
27. Janiszewska Lena Bpk
2009 (Mł.)
Brak
28. Jaworska Jagoda Łódzki Klub Jeździecki
1999 (J.)
O028676
29. Kajak Dawid KJ Aromer Józefin
S
O028288
30. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
31. Kamiński Łukasz KU AZS Politechnika Warszawska
S
O011972
32. Kasińska Ewa Bractwo Konne Św. Marcina
2002 (JM.)
O039638
33. Korzeniewska Anna St. Rodan Club
2005 (JM.)
O040031
34. Kotecka Malena bpk
2007 (Mł.)
brak
35. Kotecki Dawid bpk
2004 (JM.)
brak
36. Koziczak Julia BPK
2006 (Mł.)
brak
37. Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
2000 (J.)
O028675
38. Kręgielska Natalia bpk
2009 (Mł.)
brak
39. Kręgielska Nikola Łódzki KJ
2003 (JM.)
O042182
40. Kroc Mateusz CSJ Equestro Łódź
S
O005223
41. Krześlak Emilia bpk
2006 (Mł.)
brak
42. Kubacka Dominika Brak
2003 (JM.)
brak
43. Kubat Karolina Stajnia Bukowiec
2005 (JM.)
brak
44. Kunikowska Karolina JKS Salio
S
brak
45. Kuran Halina bpk
2000 (J.)
Brak
46. Lemański Michał Salio
S
O001208
47. Lubicka Jowita KJ Salio Besiekierz Rudny
1999 (J.)
O023050
48. Maćczak Mateusz Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O019680
49. Maćczak Paulina Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O008250
50. Machniewicz Ewa BPK
2004 (JM.)
brak
51. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
52. Małys Oliwia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O041898
53. Marchwicka Maja KJ Zbyszko
S
00000
54. Markiewicz Patrycja TKJ Garbówek
2003 (JM.)
Brak
55. Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
S
O003222
56. Milczarek Nina Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O026267
57. Mitman Amelia Klub Jeździecki Salio
2005 (JM.)
0033513
58. Mordaka Maria BPK
2005 (JM.)
Xxxxx
59. Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O019196
60. Nowak Klaudia UKJ Neksico Karlino
2001 (J.)
brak
61. Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
1996 (MJ.)
O009229
62. Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda
1997 (MJ.)
O012499
63. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (J.)
O033511
64. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
65. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
66. Pietrzyk Piotr LKS Wolta Żółwin
S
O009275
67. Pietrzyk Sylwia LKS Wolta Żółwin
S
O009355
68. Polinceusz Zuzanna Bractwo Konne Św. Marcina
2001 (J.)
brak
69. Porzuckowiak Karolina St. Rodan Club
2000 (J.)
O026215
70. Powolna Żaneta JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O008583
71. Ratajska Gabriela BPK - LOD
2005 (JM.)
O036019
72. Savich Lada KJ Okoły
1996 (MJ.)
O045441
73. Sierakowska Michalina bkp
2007 (Mł.)
brak
74. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
75. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (J.)
O035603
76. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O000889
77. Sobiepańska Julia JKS Salio
2000 (J.)
O028768
78. Sputowski Mateusz Bogusławicki KJ
2006 (Mł.)
O041775
79. Strzechowska Ewa JKS Salio
S
o001653
80. Strzechowski Paweł JKS Salio
S
O001625
81. Szambelan Anna Bractwo Konne św. Marcina
S
O035556
82. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
83. Szczotka Kinga KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1999 (J.)
O034032
84. Troć Wiktoria Klub Jeździecki Salio
2003 (JM.)
O042931
85. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
86. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
87. Zabielska Dominika KJ DWOREK
2000 (J.)
Brak
88. Zakrzewski Sarah Bractwo Konne sw Marcina
1997 (MJ.)
none
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

68

168643 EQUEENPASSION LAVITA Welsh Pony POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: CARRWOOD SUNBIRD 75372
M: 147272 MILLCROFT LYRA
O: Machniewicz Marek
B: Ms. S. MOSIEZNY
Brak
2.

148

AL AWAR HAN GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Fair Lady / For Pleasure
O: Edyta Balcer
B:
K012340 DE431310052007
3.

138

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada F: Pink Floyd HL
M: Andora / Hadrian
O: Janina Karasek
B: Polska
K017957
4.

143

ANDORA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Qulester /
M: Ambrozja / Gilette
O: Aneta Ostrowska
B: K. Kluzowski
K021855 616009590011412
5.

71

ANRI MARIELLA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F:
M:
O: Rafał Janiszewski
B:
6.

92

ARCAN SP POL 2000 Wałach siwa F: Lambado
M: Arabela
O: Tomasz Cajdler
B: Lucjan Kosnowicz
K007738
7.

1

ARIELKA Deutsches Reitpony POL 2013 Klacz kara/kuc:142 F: Aragano G
M: Nicola
O: Olga Sosińska-Majko
B: Olga Sosińska-Majko
brak DE 434340743513
8.

26

ARKADA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Pauillac De Meia Lua / Qulester
M: Arkadia / Czad
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
K022772 616007592000413
9.

108

AROMAT WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis / Cantanis
M: Adina / Pan Franek
O: Klaudia Bulzacka
B:
K013698 616007600156206
10.

81

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
O: Wiktoria Głowacka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012502 DE418181541807 104OZ68
11.

56

ATRAKCJA SP POL 2006 Klacz gniada F: Alcatraz /
M: Altaya / nn
O: Mateusz Kroc
B:
K023455 616009640071606
12.

130

AWIATOR II SP POL 2006 Ogier gniada F: Lord Star
M: Anavel P
O: Piotr Pietrzyk
B: -
K010236
13.

149

BERGSAUG09-61 DM II NN NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: nn
M: nn
O: Tomasz Mitman
B: -
K022041
14.

9

BILLY BOY W Z ZANG BEL 2008 Wałach gniada F: Bentley Van De Heffinck / Upsilon Van De Heffinck
M: Linda / Notaris
O: Anna Szlezinger
B:
K013432 056015Z55765108 105GN94
15.

51

BIQUEEN HOL DEU 2009 Klacz siwa F: Quirado/Guidam de Revel
M: Pretty Woman/Limbus
O: Łukasz Kamiński
B: Clausen Heinrich
K024276 DE421000119209
16.

28

BIZEL Wielkopolska POL 2003 Wałach kara/172 F: Demut
M: Bizancja
O: Janusz Zuchora
B: Połomski Zdzisław
brak POL 007611109303
17.

31

BIZU BIZU SP POL 2008 Klacz F: Nobody
M: Bretania
O: Paweł Strzechowski
B: Paweł Strzechowski
k019915
18.

4

BORN FREE SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Ekwador / Heraldik
M: Barka / Jarabub
O: Joanna Babiak
B: Łukasz Kazimierczak
K019947 616009640093110 105RF20
19.

18

CALIDOS HOL GER 2008 Ogier siwa F: Calido I / Cantus
M: Komtess VI / Cantus
O: Łukasz Wyszkowski
B: Claudia Schoenfeld-Fuehr
K013364 DE421000591108
20.

123

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma
M: Corleanda P
O: Jan Kalinowski
B: Witold Polowczyk
K024018
21.

88

CAŁKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Barros
M: Cyrkonia
O: Stanisław Marchwicki
B: Jan Krzyżoszczak
Brak
22.

12

CARIBOU HOL GER 2012 Wałach siwa F: Cachas
M: Zofia
O: Joanna Rosicka-Tyszko
B: Niemcy
Brak
23.

80

CARMEN VRS SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo /
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023061 616009591003312
24.

145

CASINA oldenburger springpferd GER 2011 klacz grey F: Casino Berlin
M: Furstin Quinta O
O: Friedbert Ohsmer
B: Friedbert Ohsmer
DE 418180206612
25.

122

CASSIS Z SP POL 2013 Wałach siwa F: Cassaro Z
M: Pawica
O: Dominika Masiarczyk - Figarska
B: Dominika Masiarczyk - Figarska
brak
26.

106

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
27.

127

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
O: Kazimierz Mordaka
B: Staniek Diter
K020116 616009540097410
28.

131

CHOICE KWPN NLD 2007 Wałach kara F: Voice
M: Parera
O: M. Pietrzyk
B: -
K016941
29.

124

CHUCK NORRIS HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Carrico / Catoki
M: Gerona / Gloster
O: Olimpia Bembenik
B:
K021321 DE431316780311 105IK30
30.

118

CLAYTON BWP BEL 2002 Wałach gniada F: Clinton
M: Orleen Van Het Vijverbos
O: Ewa Żak
B: .
K011765
31.

57

CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z ZANG BEL 2002 Ogier gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Volage De Choisy / Jalisco B
O: Adam Ciechański
B: Maria Ghysens-Vanlangenaeker
K009530 Z528002 103FH55
32.

96

CLEVER MK SP POL 2012 Ogier kara F: Rasch ( Rekrut )
M: Cher
O: Piotr Kmieciak
B: Kucharski Marek
brak 616009600223612
33.

79

COCAINA VRS SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Pablo
M: Corfina
O: Dariusz michalak
B: Dariusz michalak
Brak
34.

3

COMPASS WESTF POL 2008 Wałach gniada/174 F: Cavalier (Mister) / Maykel
M: La Bonne II / Landstreicher
O: Filip Babiak
B: Szymon John
K018852 DE441411363708 105RF24
35.

17

CORRADINO KWPN GER 2007 Ogier siwa F: Corrado I
M: P-Leonie
O: Witold Bieniek
B:
brak
36.

105

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
O: Tomasz Milczarek
B:
K014412 DE421000254404
37.

147

CYPRIANO WLKP POL 2011 Wałach kara F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Ceramika / Cyrak
O: Lidia Barańska
B: Gizela Laskowska
K019841 616007670075011
38.

90

CZECZEN SP POL 1997 Wałach gniada F: Larysz
M: Czeszka
O: Małgorzata Gołębiowska
B: Zbigniew Kosiński
brak
39.

20

DAKOTA KWPN NLD 2008 Wałach siwa F: Zurich
M: Irma Donna
O: Łukasz Wyszkowski
B: J.W.& A.P. Jurrius
K017880 528003000808119
40.

33

DANCING QUEEN SP POL 2010 Klacz gniada F: Championship F .P.
M: Dalida
O: -
B: -
K023575
41.

8

DARC KISS Z ZANG NED 2010 Ogier gniada F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Fine Kiss / Caletto I
O: Marta Gawlińska
B:
K020404 056015Z55834610 105GO03
42.

141

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado
M: Hanna Obolensky M
O: Marcin Wolski
B: Xxxxxxx
DE433331014513 DE 433331014513
43.

77

DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT Hosztyńska POL 2009 Wałach gniada F: Clarimo
M: Uthlande
O: Daniel Winnicki
B: Roerden Zg Kirsten, Olaf
brak
44.

55

DOLLY-R Kuc Walijski CZE 2002 Klacz inna/kuc: F: 783 Bohemian Zeus s.v.
M: 5-1096 Dollom Hit Lady (OS) 110023
O: Stajnia Niwki
B: Ing. Stepanovsky Josef
Brak
45.

111

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Salih Barlas
B:
K017712 DE418180634810
46.

10

DUETTE B. KWPN POL 2008 Klacz gniada F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
O: Aliaksandr Sarachau
B: M. J. Nieberg
K020618 528003000806859
47.

29

DUMKA SP POL 2006 Klacz srokata/mk:150 F: Hort /
M: Dolina / Hazard
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023206 009580544006
48.

93

EASTER GREY Malopolska POL 2010 Wałach gniada F: Grey
M: Euforia
O: Marek Zakrzewski
B: Marek Zakrzewski
616006630086010 616006630086010
49.

74

EASY MK SP POL 2013 Klacz gniada F: RASH
M: ECHEVERIA
O: Dorota Anszpergier
B: Marek Kucharski
brak
50.

76

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker
M: Winning Girl
O: Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
B: Tina Mc Dermott
brak
51.

112

ELVIS TRK POL 2009 Wałach gniada F: Viskis
M: Elegantka
O: Krzysztof Kulik
B: Krzysztof Kulik
K015965 POL732010040309
52.

11

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
O: Adrianna Ostrowska
B:
K018683 528003200905392 104TO53
53.

150

ENJOY BLUE DAIMOND KWPN NED 2009 Wałach kasztanowata F: Mr. Blue / Couperus
M: Maraminka / Indoctro
O: Klaudia Siarkiewicz
B:
K015172 528003200907390 104GY62
54.

132

ESTAR LIBRE Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach gniada F: Lord Star
M: Eunice
O: Anna Szambelan
B: Anna Rusin
K023000
55.

102

EVER FOR EVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kasztanowata F: Erebus
M: Diatermia
O: Dominika Sobiepańska
B: Andrzej Lemański
K014106 POL 009590176206
56.

94

FARNES Szlachetna Półkrew POL 2006 Ogier kasztanowata F: For Feeling
M: Zula
O: Małgorzata Janczak
B: Małgorzata Janczak
brak
57.

129

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K016865 616009590230709
58.

110

FOREST SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester
M: Turbud Fabel
O: Salih Barlas
B: ?
K020025
59.

36

FUSTIQUE-TETTI KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Bustique / Indoctro
M: Klara-Tetti / Godwill
O: Olga Grabowska / K. Jerzak
B:
K020191 528003201005870
60.

140

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
61.

69

GEWALIA Typ Szlachetny POL 2000 Klacz ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Monika Fojtuch
B: NN
LKRWZJ/1059/16
62.

16

GIMMICK FIELD KWPN NED 2011 Wałach siwa/168 F: Zirocco Blue VDL /
M: Rikina-Field / Ahorn
O: Łukasz Wyszkowski
B:
K018789 528003201105821
63.

49

GINGER J Wielkopolska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik
M: Good Girl
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K023331
64.

45

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
65.

113

GRAF VON GUARDAVAL . POL 2012 Wałach kara F: Graf Top
M: .
O: Procima sp. z o. o.
B: .
K022354
66.

82

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski
M: Grandessa
O: Anna Woźna
B: Nowa Wioska
brak
67.

103

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Rafał Siuciński
B: Mordaka Kazimierz
K014164 POL009590009208
68.

133

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
69.

67

GWIAZDECZKA- TABUN Koń Mały POL 2006 Klacz gniada F: Jasmon
M: Gwiazdka
O: Sebastian Bąk
B: Myśliński Stanisław
brak
70.

58

GWIAZDKA Typ Szlachetny POL 2007 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: Łukasz Wyszkowski
B: Łukasz Wyszkowski
Brak
71.

152

H-DOBRA DF sp POL 2007 klacz siwa F: Dobry
M: Hrawianka
O: Paweł Małys
B:
616999530324007
72.

64

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
73.

41

HEARTCOR F KWPN NED 2012 Ogier siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Cornville F / Heartbreaker
O: Wanda Szmyt
B: G.J.B. Fikken
K021144 528003201200970 105PH39
74.

44

HELGA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
75.

40

HIGHCLASS CAVALLO H KWPN NLD 2012 Ogier siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Lena / Wellington
O: H. Peereboom
B: H. Peereboom
K021145 5280032201203437
76.

70

HOTREX KM POL 2006 Wałach gniada/kuc:152 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Rafał Janiszewski
B:
K020660 61699969015906
77.

54

HULANKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz siwa F: Hetman
M: Hellada
O: Aneta Ostrowska
B: PPHU Algas sp.j. Stadnina koni w Udorzu
Brak
78.

39

ICE AGE H KWPN NED 2013 Ogier ciemnogniada F: Kannan / Voltaire
M: Maya X / Contender
O: Wanda Szmyt
B:
K023230 528003201307315
79.

137

INDI SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet
M: Inez / Hajfong
O: Marek Rogulski
B: Polska
K016672
80.

6

INFINITY KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Bustique
M: Iroko
O: Paul Hendrix
B: Paul Hendrix
brak
81.

38

IROCCO BLUE S KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cararine S / Numero Uno
O: Wanda Szmyt
B:
K023231 528003201307243
82.

5

ISPY KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Bustique
M: Favoritas
O: Paul Hendrix
B: Paul Hendrix
brak
83.

15

JAMAL VAN ORTI BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
O: Łukasz Wyszkowski
B: Johan Van Oost
K018394 056002W00293017
84.

99

JANE VON ROCHERATH Belgisch Warmbloedpaard BEL 2009 Klacz gniada F: CICERO/CARTHAGO
M: GINA VON ROCHERATH/NONSTOP
O: Majdzińska Anna
B:
K018829 056-002-W00292665
85.

47

JAWOR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Jawa
O: Grzegorz Maliszewski
B: Grzegorz Maliszewski
brak
86.

23

JUDSON MŁP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Saganek / Sajan
M: Judyta / Judex
O: Aneta Ostrowska
B: SK Walewice
K010745 POL006590181905 103PF73
87.

73

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
88.

95

JUVENALIA MŁP POL 2007 Klacz ciemnogniada/157 F: Drinck / Przedświt XIII-4
M: Jagoda / Wig
O: Piotr Kmieciak
B: Zbigniew Pedryc
K021776 POL006540073607
89.

50

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor
M: Kamelia J
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K021672
90.

75

KOCANKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Winword
M: Kordula
O: Artur Poprawa
B: Andrzej Gos
LKPZJ/1618/16
91.

42

KORD Traeński POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad
M: Kocanka
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
92.

91

KRISTIANO GL WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Kobra / Correro
O: Piotr Szczotka
B: Garstka Leszek
K023579 616007610063713
93.

116

LANDARCO HOL GER 2010 Wałach gniada F: Lantino / Landos
M: Sentenz / Parco
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: Paul Sprehe
K018222 DE421000521810
94.

144

LAVITA - L SP POL 2010 Klacz gniada F: Alvarez 17
M: Lawa
O: Liberski Jan
B: Liberski Jan
K018953
95.

85

LEON SP POL 2012 Wałach gniada F: Bischof L
M: Lolanca
O: Stanisław Marchwicki
B: Stanisław Marchwicki
Brak
96.

119

LILLY Wielkopolska POL 2004 Klacz gniada F: Cedrus
M: Lilja
O: Dariusz Polinceusz
B: Krzysztof Kulik
brak POL 007 59 00695 04
97.

125

LOLITA BH WLKP POL 2006 Klacz gniada/156 F: Emetyt / Kwartet
M: La Rochelle BH / Arianin
O: Anton Huber Prodatecc
B: Bogna Hupa
K017944 POL007660980406
98.

2

LUNA Typ Kuc POL brak Klacz siwa/kuc:120 F: NN
M: NN
O: Olga Majko
B: Nieznany
brak 616999590088207
99.

117

MALAQUANDO SP POL 2000 Wałach gniada F: Genius
M: Mantyla/ Gordon I
O: Dariusz Porzuckowiak
B: Stanisław Sosiński
K007902 POL009660387800
100.

65

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
101.

109

MERLIN VAN'T HEIKE BWP CZE 2012 Wałach gniada F: Epleaser Van't Heike
M: Bellinde Van't Goovahof
O: Izabela Gutorska
B: ///
brak
102.

46

MONSUN KUC POL 2007 Wałach biała/kuc:127 F: HARBIN
M: MOLI
O: Kazimierz Mordaka
B: Kuriata Andrzej
brak POL 013 67 00748 07
103.

126

MYSZA KUC POL 2004 Klacz inna F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kazimierz Mordaka
B:
K020706 616999590528304
104.

43

NEFFI MK SP POL 2010 Klacz siwa F: Avero
M: Nadzieja II
O:
B:
K020241 616009600297310
105.

37

NEUCHATEL Z Zangersheide BEL 2012 Ogier gniada F: Non stop/ Darco
M: Tresiena/ Goodtimes
O: Noordhof-Nieborg A.
B: Noordhof-Nieborg A.
K021148 056015Z55664112
106.

146

NIKIFOR TK sp POL 2013 ogier c.gniada F: Landclassic
M: Concorde
O: Stadnina Koni Widzów Gosp.Roln-Hod. A. Tyszko
B: Stadnina Koni Widzów Gosp.Roln-Hod. A. Tyszko
616009540046913
107.

22

ODYSEJA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:148 F: STRAYER'S SAMSON
M: OMBRETTA
O: Janusz Zuchora
B: SK Jaroszówka
K023209 616013670098913
108.

84

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:154 F: Olivier
M: Dona
O: Katarzyna Kręgielska
B: Wiesław Borecki
K022214 009690002808
109.

35

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: NN (Carmen s Neptun)
M: NN (Prima)
O: Beata Grabowska
B: SK Plekity
Brak
110.

13

PODIAVOLA SP POL 2010 Wałach siwa F: Condiavolo
M: Brak
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
Brak
111.

151

QUALITY STAR HOL GER 2013 Ogier gniada F: Quick Star / Galoubet A
M: Silber Light / Concept
O: Rolf Bouman
B: Rolf Bouman
K023232 DE421000551513
112.

128

QUITANA OLD GER 2007 Klacz gniada F: Cola / Contender
M: Quanta / Quidams Rubin
O: Kazimierz Mordaka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K013363 DE418181540907 104QF63
113.

14

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
O: Witold Polowczyk
B: Witold Polowczyk
K018637 POL009610010308
114.

48

RASPBERRY Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II
M: Rowa
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
KO17788
115.

115

RED ALLEGRA WB ITA 1998 Klacz kasztanowata F: Rommel
M: Karenina/Clouet
O: Wiesław Rzepkowski
B: Włochy
K005630 AT056148798
116.

19

RESZKA SP POL 2006 Klacz siwa F: san
M: romada
O: katarzyna orzechowska-troc
B: bogdan wachelka
brak pol 009 54 00276 06
117.

139

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740
118.

104

RISOTTO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Nina Milczarek
B:
K013503 POL009590047507
119.

86

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara F: Landino /
M: Rewelacja / Emetyt
O: Stanisław Marchwicki
B: Ireneusz Skowroński
K023397 616009590190809
120.

87

ROXANA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro /
M: Rewelacja / Emetyt
O: Stanisław Marchwicki
B: Ireneusz Skowroński
K023395 616009590153311
121.

114

ROYBOSS WESTF POL 2006 Wałach gniada F: Rabiatos / Rabiat Z
M: Dalmina / Five Star Camp
O: Karolina Godoś
B:
K015047 DE441411901506 104FM62
122.

142

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Faust Z/
M: Raolia/
O: Aneta Ostrowska
B:
brak
123.

101

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Prezes
M: Sindi
O: Jan Kukuła
B: Kowalski Tomasz
brak 616 013 61 00389 11
124.

59

SKIPER Typ Koń Mały POL 01.01.2011 Wałach gniada/mk: F: NN
M: NN
O: Piotr Nyc
B: Nieznany
Brak
125.

27

STRZAŁKA TS POL 2004 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Zuchora
B:
K021544 POL999630308604
126.

66

SULAATIK'S PITTSBURGH New Forest Pony NED 2012 Wałach siwa/kuc: F: Sulaatik's Peter Pan /
M: Sulaatik's Moody Blue /
O: Karolina Ratajska
B:
brak
127.

72

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
128.

100

SZUN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach siwa F: ELF
M: SZLEJA
O: Sylwester Majdziński
B: Stańczak Jerzy
K013497 12300
129.

107

TISSOT SP POL 2004 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Głoskowski
B:
K010646 POL999611517904
130.

97

TREFL-K SP POL 2012 Wałach gniada F: CASSILIO
M: Tamiza-K
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
brak
131.

78

ULEWA 2-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
O: Dominika Kubacka
B: Marek Kubacki
K021625 616009610027812
132.

34

WINEGRA SP POL 2001 Klacz kasztanowata F: Roland / Ramiros Son II
M: Wineta / Skaleń
O: Beata Grabowska
B: Tadeusz Ziajkowski
K007987 616009590144501
133.

89

ZAPPA Typ Szlachetny POL 2006 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: paulina Maćczak
B: dariusz maćczak
K013406
134.

25

ZARA SP POL 2008 Klacz siwa F: Bajou du Rouet
M: Zambi A
O: A Ostrowska
B: ..brak
135.

7

ZEPP Z ZANG NED 2011 Wałach ciemnogniada F: Zandor Z / Zeus
M: Susy Gold / Lux
O: Stal Hendrix
B: Paul Hendrix
K023023 056015Z55646711
136.

32

ZINA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Kaliniec
M: Zyrikana
O: Ewa Strzechowska
B: Paweł Strzechowski
k019916
137.

30

ZUZOU SP POL 2005 Klacz F: Marino
M: Zizou
O: Pawel Strzechowski
B: Pawel Strzechowski
K010538
Rider Club
Competition
Prize
Appel Łukasz Dom Koni Lazar
25
400
SUM:
425.00
Bąk Sebastian bpk
300
50
25
50
200
450
750
SUM:
1825.00
Barlas Salih TUszyński KJ Garboówek
25
SUM:
25.00
Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
300
50
50
SUM:
400.00
Białas Anna Bogusławicki KJ
100
SUM:
100.00
Friedman Maja Bella bpk
50
SUM:
50.00
Głowacka Wiktoria JKS Salio
450
SUM:
450.00
Jaworska Jagoda Łódzki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Korzeniewska Anna St. Rodan Club
50
SUM:
50.00
Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
25
SUM:
25.00
Lemański Michał Salio
200
100
SUM:
300.00
Lubicka Jowita KJ Salio Besiekierz Rudny
25
SUM:
25.00
Marchwicka Maja KJ Zbyszko
50
SUM:
50.00
Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
50
SUM:
50.00
Milczarek Nina Tuszyński KJ Garbówek
50
100
400
SUM:
550.00
Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
50
50
100
SUM:
200.00
Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
25
SUM:
25.00
Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda
25
SUM:
25.00
Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
250
100
SUM:
350.00
Porzuckowiak Karolina St. Rodan Club
25
SUM:
25.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
50
200
200
500
150
100
SUM:
1200.00
Siucińska Klaudia Łódzki KJ
200
100
SUM:
300.00
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
50
SUM:
50.00
Sobiepańska Julia JKS Salio
200
SUM:
200.00
Strzechowska Ewa JKS Salio
150
SUM:
150.00
Strzechowski Paweł JKS Salio
100
300
250
300
SUM:
950.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Anszpergier Dorota
KJ HorseProfi
EASY MK (74)
2017-11-04
1
2017-11-04
21
2017-11-05
1
2017-11-05
9
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
2017-11-04
9
2017-11-05
11
2017-11-04
19
2017-11-05
2
2017-11-04
1
2017-11-04
17
2017-11-04
17
2017-11-05
7
25
2017-11-05
2
400
2017-11-05
6
2017-11-05
Babiak Filip
JKS Elcon Szczecin
2017-11-04
12
2017-11-04
33
2017-11-05
14
2017-11-05
20
2017-11-04
33
2017-11-04
2017-11-05
27
2017-11-05
19
Bąk Sebastian
bpk
KOCANKA (75)
2017-11-04
25
2017-11-04
32
2017-11-05
18
2017-11-05
1
300
2017-11-04
27
2017-11-04
7
50
2017-11-05
8
25
2017-11-05
8
50
2017-11-04
3
200
2017-11-04
9
2017-11-05
1
450
2017-11-05
1
750
Barlas Salih
TUszyński KJ Garboówek
FOREST (110)
2017-11-04
6
2017-11-04
20
DUCATI (111)
2017-11-04
8
25
Bembenik Olimpia
JKS Przybyszewo
2017-11-04
28
2017-11-04
3
300
2017-11-05
5
50
2017-11-05
6
50
Białas Anna
Bogusławicki KJ
2017-11-04
10
2017-11-04
24
2017-11-05
23
2017-11-05
11
GERY (140)
2017-11-04
3
100
2017-11-04
10
2017-11-05
22
2017-11-05
9
2017-11-04
2017-11-04
2017-11-05
17
2017-11-05
Chmaj Julia
BPK
2017-11-04
14
2017-11-04
2017-11-05
9
2017-11-05
Ciechański Adam
CSJ Equestro Łódź
2017-11-04
13
2017-11-04
16
2017-11-05
23
Cipiur Klaudia
bpk
2017-11-05
11
2017-11-05
2017-11-04
21
2017-11-04
25
Czechowicz Monika
KJ Arabika Łódź
ODYSEJA (22)
2017-11-05
1
2017-11-05
17
Dańczak Michalina
BPK
HELGA (44)
2017-11-04
1
2017-11-04
16
2017-11-04
16
Detmer Marcelina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2017-11-05
12
2017-11-05
31
2017-11-05
16
2017-11-05
Domińska Julia
bpk
DOLLY-R (55)
2017-11-04
1
2017-11-05
1
Friedman Maja Bella
bpk
2017-11-04
21
2017-11-04
39
2017-11-05
19
2017-11-05
30
2017-11-04
37
2017-11-04
5
50
2017-11-05
10
2017-11-05
27
Gajewska Patrycja
bpk
2017-11-05
1
2017-11-05
1
Galanciak Roksana
BPK
KORD (42)
2017-11-04
1
2017-11-04
24
2017-11-04
24
2017-11-05
16
2017-11-05
1
2017-11-05
9
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
CHERROKEE (106)
2017-11-04
19
2017-11-04
19
TISSOT (107)
2017-11-04
45
2017-11-04
25
2017-11-04
1
2017-11-04
1
DUCATI (111)
2017-11-04
14
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
ARONIA (81)
2017-11-04
1
450
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
WINEGRA (34)
2017-11-04
31
2017-11-04
42
2017-11-05
2017-11-05
PASJA (35)
2017-11-04
2017-11-04
2017-11-05
1
2017-11-05
16
2017-11-05
9
Grabowska Olga
KJ Dworek Okuniew
2017-11-04
18
2017-11-04
30
2017-11-05
20
2017-11-05
28
Gutorska Maja
KJ Łąck
AROMAT (108)
2017-11-04
23
2017-11-04
46
Hejduk Aleksandra
bpk
SKIPER (59)
2017-11-04
1
2017-11-04
13
Huber Wiktoria
KU AZS Politechniki Warszawskiej
LOLITA BH (125)
2017-11-04
38
2017-11-04
15
2017-11-05
28
2017-11-05
17
Janczak Małgorzata
niezrzeszona
FARNES (94)
2017-11-04
1
2017-11-04
16
2017-11-05
16
2017-11-05
22
2017-11-05
16
Janiszewska Gabriela
bpk
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-05
1
2017-11-05
1
2017-11-05
1
Janiszewska Lena
Bpk
HOTREX (70)
2017-11-04
1
2017-11-04
13
2017-11-05
1
2017-11-05
1
Jaworska Jagoda
Łódzki Klub Jeździecki
ARCAN (92)
2017-11-04
29
2017-11-04
18
2017-11-05
5
50
2017-11-05
26
Kajak Dawid
KJ Aromer Józefin
GRYKA (133)
2017-11-04
5
2017-11-04
30
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
CASSIS Z (122)
2017-11-04
2017-11-04
2017-11-05
15
2017-11-05
1
2017-11-04
1
2017-11-04
22
2017-11-05
21
2017-11-05
Kamiński Łukasz
KU AZS Politechnika Warszawska
BIQUEEN (51)
2017-11-04
15
2017-11-04
31
2017-11-05
21
Kasińska Ewa
Bractwo Konne Św. Marcina
ELVIS (112)
2017-11-04
30
2017-11-04
2017-11-05
7
2017-11-05
Korzeniewska Anna
St. Rodan Club
ROYBOSS (114)
2017-11-05
14
2017-11-05
16
2017-11-05
2017-11-05
6
50
Kotecka Malena
bpk
DUMKA (29)
2017-11-05
1
2017-11-05
1
2017-11-05
16
Kotecki Dawid
bpk
2017-11-05
1
2017-11-05
19
2017-11-05
9
BIZEL (28)
2017-11-05
1
2017-11-05
16
2017-11-05
1
Koziczak Julia
BPK
GEWALIA (69)
2017-11-04
Kozina Maria
KJ Strzała Krubiczew
CLAYTON (118)
2017-11-04
7
25
Kręgielska Natalia
bpk
SANTA (101)
2017-11-04
2017-11-04
2017-11-05
1
Kręgielska Nikola
Łódzki KJ
OLIVIA (84)
2017-11-04
3
2017-11-04
47
Kroc Mateusz
CSJ Equestro Łódź
2017-11-04
20
2017-11-04
40
2017-11-05
18
2017-11-05
24
Krześlak Emilia
bpk
MONSUN (46)
2017-11-04
2017-11-04
1
2017-11-04
16
2017-11-05
2017-11-05
1
Kubacka Dominika
Brak
2017-11-04
14
2017-11-04
1
2017-11-05
1
2017-11-05
1
Kubat Karolina
Stajnia Bukowiec
2017-11-04
1
2017-11-04
LUNA (2)
2017-11-04
2017-11-04
Kunikowska Karolina
JKS Salio
RESZKA (19)
2017-11-04
1
2017-11-04
1
DAKOTA (20)
2017-11-04
1
2017-11-05
1
2017-11-05
25
Kuran Halina
bpk
HULANKA (54)
2017-11-04
1
2017-11-04
1
Lemański Michał
Salio
ISPY (5)
2017-11-04
20
2017-11-04
14
2017-11-04
21
2017-11-04
14
ZEPP Z (7)
2017-11-04
16
2017-11-04
4
200
2017-11-04
5
100
Lubicka Jowita
KJ Salio Besiekierz Rudny
2017-11-04
18
2017-11-04
22
2017-11-05
7
25
2017-11-05
16
Maćczak Mateusz
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
CZECZEN (90)
2017-11-04
2017-11-04
Maćczak Paulina
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
ZAPPA (89)
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-04
Machniewicz Ewa
BPK
2017-11-04
13
2017-11-04
1
2017-11-05
15
2017-11-05
1
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
2017-11-05
2017-11-05
23
SZUN (100)
2017-11-05
18
Małys Oliwia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-11-05
1
2017-11-05
21
2017-11-05
20
Marchwicka Maja
KJ Zbyszko
SANTA (101)
2017-11-05
1
2017-11-04
5
50
2017-11-04
24
Markiewicz Patrycja
TKJ Garbówek
2017-11-04
24
2017-11-04
11
Mazurowska Ewa
KJ Strzała Krubiczew
INDI (137)
2017-11-04
12
2017-11-04
10
2017-11-05
13
2017-11-05
7
50
ALEX (138)
2017-11-04
2
2017-11-04
14
2017-11-05
3
2017-11-05
17
RIANA P (139)
2017-11-04
1
2017-11-04
16
2017-11-05
22
2017-11-05
Milczarek Nina
Tuszyński KJ Garbówek
RISOTTO (104)
2017-11-04
23
2017-11-04
8
50
CYANDRA (105)
2017-11-04
4
100
2017-11-04
2
400
Mitman Amelia
Klub Jeździecki Salio
2017-11-05
8
2017-11-05
Mordaka Maria
BPK
FINLANDIA (129)
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-05
20
2017-11-05
1
Mordaka Patryk
Bogusławicki KJ
CHIANTOS (127)
2017-11-04
4
2017-11-04
35
2017-11-05
13
2017-11-05
31
QUITANA (128)
2017-11-04
21
2017-11-04
6
50
2017-11-05
6
50
2017-11-05
5
100
Nowak Klaudia
UKJ Neksico Karlino
JAWOR (47)
2017-11-04
2017-11-04
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleońska Zagroda
2017-11-04
8
25
ZARA (25)
2017-11-04
28
2017-11-04
ARKADA (26)
2017-11-04
26
2017-11-04
RUDBEKIA (142)
2017-11-04
13
ANDORA (143)
2017-11-04
10
2017-11-04
Ostrowska Iga
SJ Napoleońska Zagroda
JUDSON (23)
2017-11-04
7
25
2017-11-04
9
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2017-11-04
36
2017-11-04
2
250
2017-11-05
3
100
2017-11-05
25
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (64)
2017-11-04
44
2017-11-04
2017-11-05
19
2017-11-05
30
Piątkowski Michał
KJ Strzała Krubiczew
2017-11-04
32
2017-11-04
2017-11-05
4
2017-11-05
Pietrzyk Piotr
LKS Wolta Żółwin
2017-11-04
43
2017-11-04
2017-11-05
26
2017-11-05
Pietrzyk Sylwia
LKS Wolta Żółwin
CHOICE (131)
2017-11-04
14
2017-11-04
26
2017-11-04
2017-11-05
9
2017-11-05
13
2017-11-05
Polinceusz Zuzanna
Bractwo Konne Św. Marcina
LILLY (119)
2017-11-04
16
2017-11-04
1
2017-11-05
1
2017-11-05
1
Porzuckowiak Karolina
St. Rodan Club
LANDARCO (116)
2017-11-04
28
2017-11-04
31
2017-11-05
8
25
2017-11-05
14
2017-11-04
25
2017-11-04
32
2017-11-05
10
2017-11-05
32
Powolna Żaneta
JKS Salio Besiekierz Rudny
TREFL-K (97)
2017-11-04
34
2017-11-04
29
2017-11-05
25
2017-11-05
24
Ratajska Gabriela
BPK - LOD
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-04
16
Savich Lada
KJ Okoły
CARIBOU (12)
2017-11-04
19
2017-11-04
1
Sierakowska Michalina
bkp
2017-11-04
13
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-05
1
2017-11-05
1
2017-11-05
1
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
2017-11-04
6
50
2017-11-04
11
2017-11-05
3
200
2017-11-05
9
2017-11-05
4
200
2017-11-05
2
500
2017-11-05
2
150
2017-11-05
15
2017-11-04
15
2017-11-05
12
2017-11-05
10
CALIDOS (18)
2017-11-05
4
100
Siucińska Klaudia
Łódzki KJ
GRENADA (103)
2017-11-04
1
200
2017-11-04
22
2017-11-05
4
100
2017-11-05
29
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
LEON (85)
2017-11-05
5
2017-11-05
ROMINA (86)
2017-11-04
11
2017-11-04
41
ROXANA (87)
2017-11-04
7
2017-11-04
6
50
CAŁKA (88)
2017-11-05
1
2017-11-05
1
Sobiepańska Julia
JKS Salio
2017-11-04
7
2017-11-04
27
2017-11-05
1
2017-11-05
1
200
Sputowski Mateusz
Bogusławicki KJ
MYSZA (126)
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-05
16
2017-11-05
1
Strzechowska Ewa
JKS Salio
ZINA (32)
2017-11-04
2
150
2017-11-04
34
2017-11-05
15
2017-11-05
21
Strzechowski Paweł
JKS Salio
ZUZOU (30)
2017-11-04
4
100
2017-11-04
1
300
2017-11-05
2
250
2017-11-05
3
300
2017-11-04
26
2017-11-04
26
2017-11-05
29
2017-11-05
12
Szambelan Anna
Bractwo Konne św. Marcina
2017-11-04
2017-11-04
26
2017-11-05
21
2017-11-05
1
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
2017-11-04
23
2017-11-04
20
2017-11-05
9
2017-11-05
22
2017-11-04
17
2017-11-04
2017-11-05
24
2017-11-05
Szczotka Kinga
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2017-11-04
29
2017-11-04
2017-11-05
20
2017-11-05
Troć Wiktoria
Klub Jeździecki Salio
2017-11-04
1
2017-11-04
14
2017-11-05
9
2017-11-05
15
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
CASINA (145)
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-04
2017-11-04
16
2017-11-04
1
CYPRIANO (147)
2017-11-04
13
2017-11-04
12
AL AWAR (148)
2017-11-04
21
2017-11-04
11
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (82)
2017-11-04
2017-11-04
9
Zabielska Dominika
KJ DWOREK
2017-11-04
2017-11-04
Zakrzewski Sarah
Bractwo Konne sw Marcina
2017-11-04
16
2017-11-04
1
2017-11-05
1
2017-11-05
9

Number of Riders: 88

Number of Horses: 137

The sum of prizes: 7 850.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl