Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne Salio
JKS Salio, 17-19.11.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
116 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 08:55:15
2017-11-15 08:54:41
Michał Lemański ZEPP Z
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 08:54:56
2017-11-15 08:51:01
Michał Lemański ISPY
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 08:54:41
2017-11-15 08:50:19
Michał Lemański INFINITY
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 21:27:14
2017-11-14 21:25:05
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak CALIDOS
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 21:26:59
2017-11-14 21:23:20
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak GIMMICK FIELD
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 07:10:54
2017-11-13 22:11:35
Michalina Szmytka CAXAIS DO SUL
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 07:11:08
2017-11-13 20:23:24
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 07:10:26
2017-11-13 20:22:54
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 2x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy Art 274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 07:10:09
2017-11-13 20:22:24
Sylwester Majdziński FOKUS
  • 1x 8/P/Dwufazowy Art 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 07:09:54
2017-11-13 18:26:20
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 12:56:48
2017-11-13 10:27:56
Mateusz Kroc MEXIKANA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
105 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 09:35:11
2017-11-13 09:20:48
Paulina Maćczak ZAPPA
  • 2x 4/L/Dokładności Art 238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 09:12:47
2017-11-13 08:22:03
Olga Grabowska USTI S GIRL WP Z
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 09:13:04
2017-11-13 08:21:39
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 09:13:52
2017-11-13 08:20:59
Maja Bella Friedman NEFFI MK
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 09:13:36
2017-11-13 08:20:59
Olga Grabowska EL TIGRE
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 09:13:21
2017-11-13 08:20:25
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 4/L/Dokładności Art 238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 09:12:30
2017-11-13 07:05:26
Amelia Mitman BERGS-AUG09-61 DM II
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 09:34:54
2017-11-12 21:28:51
Zofia Baehr WANJA 441
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 07:09:39
2017-11-12 20:39:45
Julia Sobiepańska EVER FOR EVER
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 09:14:27
2017-11-12 16:53:04
Malwina Łapacz DENIS
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 07:09:25
2017-11-12 16:09:26
Dagmara Antczak KASHMIR DE REVE
  • 1x 4/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 09:14:45
2017-11-12 13:18:01
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 09:15:01
2017-11-12 13:17:31
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-11-12 12:10:13
2017-11-12 11:50:14
Aleksandra Lota DIEGO
  • 2x 4/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy Art 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2017-11-12 09:46:46
2017-11-12 09:41:26
Klara Kozioł SCYTIA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-11-12 09:48:28
2017-11-12 00:06:11
Julia Juszyńska DENIS
  • 2x 4/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 19:46:46
2017-11-11 16:22:57
Justyna Maciejewska CASH
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy Art 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 19:46:22
2017-11-11 15:50:37
Julia Durkiewicz PERŁA
  • 2x 4/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 19:46:08
2017-11-11 13:33:24
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka LEON
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 19:45:53
2017-11-11 12:23:04
Maja Marchwicka LAVITA - L
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 19:45:38
2017-11-11 12:22:30
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka ROMINA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 19:45:10
2017-11-11 12:22:10
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka ROXANA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 19:44:50
2017-11-10 21:34:03
Robert Bernagiewicz SZARAMAN
  • 1x 4/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 19:44:32
2017-11-10 18:43:09
Krzysztof Gozdek CHUCK CHAMPION
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 08:38:17
2017-11-10 08:35:15
Jowita Lubicka DUETTE B.
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 07:30:21
2017-11-09 23:44:23
Jagoda Jaworska ARCAN
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:08:28
2017-11-09 21:07:29
Mirzat Sabitov CALINA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 18:15:52
2017-11-09 15:25:00
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 4/L/Dokładności Art 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 08:12:33
2017-11-08 22:11:59
Zuzanna Wędzik IZKUDO
  • 2x 4/L/Dokładności Art 238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 07:09:08
2017-11-08 21:06:19
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 18:29:11
2017-11-08 17:10:37
Anna Szklarska CENTUCKY 2
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy Art 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 18:28:54
2017-11-08 17:07:27
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 15:50:34
2017-11-08 15:44:57
Kamil Grzelczyk SANDMAN
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 15:50:19
2017-11-08 15:44:33
Kamil Grzelczyk NIKO
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 15:50:04
2017-11-08 15:44:03
Kamil Grzelczyk HERCULES
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 09:01:22
2017-11-08 07:31:32
Dominika Luty EMMA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy Art 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 17:34:28
2017-11-07 16:03:17
Justyna Płatek HEAWY METAL
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 14:44:17
2017-11-07 14:12:11
Paweł Strzechowski BIZU BIZU
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 14:44:03
2017-11-07 14:11:39
Ewa Strzechowska ZINA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 14:43:43
2017-11-07 12:09:36
Julia Burnos DONAT
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 14:43:27
2017-11-07 12:09:11
Julia Burnos CORJANA P
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 08:00:36
2017-11-06 21:25:06
Oliwia Płatek MAKUBA 21
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 19:20:40
2017-11-06 18:39:56
Antoni Szmytka ELIXIR DE LA ESPERANCE
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 14:32:53
2017-11-06 13:49:42
Magdalena Matuszewska CASPIAN
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 14:33:07
2017-11-06 13:20:57
Barbara Połap OLGIN
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 07:08:53
2017-11-06 13:05:45
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 09:37:22
2017-11-05 23:12:08
Julia Kurosz LUNA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 09:37:01
2017-11-05 23:09:48
Jarosław Krzemiński BALLADA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 09:36:33
2017-11-05 22:15:50
Żaneta Powolna TREFL-K
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-11-05 19:04:22
2017-11-05 15:10:04
Ewelina Ślusarczyk CANDY DANCER Z
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-11-04 18:02:24
2017-11-04 17:38:24
Julia Kędzierska OLIWIER
  • 2x 4/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 11:36:52
2017-11-03 11:34:42
Natalia Liszewska CALVADOS
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 11:36:37
2017-11-03 10:37:54
Łukasz Appel NEUCHATEL Z
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 11:36:22
2017-11-03 10:20:54
Martyna Gerke BERSANTA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 4/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy Art 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 17:53:27
2017-11-01 17:27:38
Łukasz Koza LUCY
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy Art 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 17:53:05
2017-11-01 17:27:03
Łukasz Koza Q7
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy Art 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 13:40:41
2017-10-31 19:20:09
Tamara Tybulczuk SZAMBELAN
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 13:40:28
2017-10-31 19:19:48
Tamara Tybulczuk REGIEL
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:49:53
2017-10-31 11:44:04
Monika Daniel WIWALDI - K
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 10:00:34
2017-10-31 09:27:35
Jakub Krzyżosiak CATALAYA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 09:08:28
2017-10-30 22:12:50
Jakub Krzyżosiak INCALA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 09:08:13
2017-10-30 22:12:13
Natalia Kuźma ARONIA M
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:34:58
2017-10-30 00:22:28
Bogusz Dąbrowski LUKAS L
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy Art 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 07:08:37
2017-10-30 00:21:17
Bogusz Dąbrowski FRODO L
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy Art 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 07:08:19
2017-10-30 00:20:39
Judyta Koczorowska NERGAL
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy Art 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:23:19
2017-10-27 23:02:41
Andrzej Głoskowski MERLIN VAN'T HEIKE
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:23:04
2017-10-27 23:02:10
Pola Wawrzyniak ISSOS
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:22:47
2017-10-27 23:01:45
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:22:23
2017-10-27 23:01:16
Katarzyna Sendalska BED BOY
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:22:05
2017-10-27 23:00:12
Magdalena Polczyk ARON
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:21:40
2017-10-27 22:59:39
Maja Gutorska AROMAT
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:21:25
2017-10-27 22:59:07
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:20:41
2017-10-27 22:58:38
Salih Barlas FOREST
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 18:54:03
2017-10-27 18:41:35
Julia Mieszczak HERA OMIA N
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy Art 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 22:45:04
2017-10-26 22:08:37
Michał Rynowiecki UPENDO
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy Art 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 09:25:14
2017-10-26 08:25:48
Patrycja Bińkowska DAKOTA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy Art 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 21:29:45
2017-10-25 21:25:58
Aleksandra Skąpska UPTOWN GIRL
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 20:58:10
2017-10-25 19:23:20
Konrad Stefański NEMO
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 07:08:04
2017-10-24 19:26:07
Alicja Węgrzyn KIA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy Art 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 09:18:02
2017-10-23 16:26:00
Jacek Kuśnierczak CAIRO AK
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 09:17:39
2017-10-21 18:50:59
Anna Białas GOLDEN II
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 07:07:48
2017-10-21 18:50:23
Anna Białas GERY
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:34:19
2017-10-21 12:58:52
Anna Kasprzak GALERMO
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 09:07:53
2017-10-17 14:23:35
Julia Tomczyk ANTONIA
  • 2x 4/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 09:15:25
2017-10-15 16:13:32
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 09:15:05
2017-10-14 20:50:59
Julia Tomczyk CALL OF DUTY "M"
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły Art 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 09:14:46
2017-10-14 14:00:01
Monika Kłapińska HANDIKAP
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 09:14:27
2017-10-12 22:41:25
Aleksandra Maziarz CARLASS I
  • 2x 4/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 09:19:24
2017-10-12 20:01:54
Karolina Kłos GREGORY
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 4/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 7/L/Dokładności Art 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
1999 (J.)
O038694
2. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
3. Baehr Zofia KJ Agro-Handel Śrem
1998 (MJ.)
Z026444
4. Barlas Salih TUszyński KJ Garboówek
S
O037642
5. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
6. Białas Anna Bogusławicki KJ
S
O004792
7. Bińkowska Patrycja BPK
1999 (J.)
O037752
8. Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O023934
9. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
10. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
11. Chmaj Julia BPK
2003 (JM.)
Brak
12. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
13. Daniel Monika KJ Jantar Stryków
S
O005852
14. Dołhun Jakub TKJ Garbówek
1999 (J.)
O034618
15. Durkiewicz Julia Łódzki Klub Jeździecki
1999 (J.)
O014362
16. Friedman Maja Bella bpk
2003 (JM.)
O031354
17. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O031837
18. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
19. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
20. Godoś Karolina KJ Royal Opole
1997 (MJ.)
O009247
21. Gozdek Krzysztof KJ Metpol Grodziec
S
O001078
22. Grabowska Olga KJ Dworek Okuniew
S
O002091
23. Gryciak Paulina JKS Amico Mołdawin
S
O001671
24. Grzelczyk Kamil KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O009181
25. Grzesiek Paula Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O034398
26. Gutorska Maja KJ Łąck
2001 (J.)
O036925
27. Helbich Wiktor SALIO
2001 (J.)
BRAK
28. Jaworska Jagoda Łódzki Klub Jeździecki
1999 (J.)
O028676
29. Juszyńska Julia SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI HORSEPROFI
2000 (J.)
O038680
30. Kasprzak Anna KJ Facimiech
1997 (MJ.)
O023199
31. Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003715
32. Kędzierska Julia KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2003 (JM.)
O033906
33. Kłapińska Monika KS Small Cherry Trzebnica
S
O027287
34. Kłos Karolina KJ Aromer Józefin
1996 (MJ.)
O031508
35. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
36. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
37. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
38. Kroc Mateusz CSJ Equestro Łódź
S
O005223
39. Krzemiński Jarosław KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012036
40. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
41. Kunikowska Karolina JKS Salio
S
brak
42. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
43. Kurosz Julia SKJ Poland Park
2004 (JM.)
O037563
44. Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
S
O007297
45. Kuźma Natalia Klub Sportowy Small Cherry
S
5101/17
46. Lemański Michał Salio
S
O001208
47. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O026546
48. Lota Aleksandra Łódzki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O035558
49. Lubicka Jowita KJ Salio Besiekierz Rudny
1999 (J.)
O023050
50. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
51. Łapacz Malwina KJ Profil Piła
2002 (JM.)
O039901
52. Maćczak Paulina Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O008250
53. Maciejewska Justyna KJ Korys Przygorzele
S
O012118
54. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
55. Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2005 (JM.)
O032501
56. Markiewicz Patrycja TKJ Garbówek
2003 (JM.)
Brak
57. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (J.)
O014398
58. Maziarz Aleksandra KS Small Cherry Trzebnica
S
O012995
59. Mieszczak Julia BPK - DOS
S
O014303
60. Mitman Amelia JKS Salio Besiekierz Rudny
2005 (JM.)
O033513
61. Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O019196
62. Muraczewski Jacek LKS Cwał Poznań
S
O004710
63. Pakosz Natalia JKS Pogórze Glinik Zaborowski
1998 (MJ.)
O022168
64. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (J.)
O033511
65. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
66. Płatek Justyna Kielecki Klub Jeździecki sekcja Bilcza
S
O010050
67. Płatek Oliwia Kielecki Klub Jeździecki sekcja Bilcza
2004 (JM.)
O034540
68. Polczyk Magdalena Tuszyński KJ Garbówek
S
O028673
69. Połap Barbara Vanto Jumping Team
2000 (J.)
O029142
70. Powolna Żaneta JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O008583
71. Rozynek Martin KJ Profil Piła
1998 (MJ.)
O021427
72. Rynowiecki Michał KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003112
73. Sabitov Mirzat KJ Janowice
S
O006244
74. Sendalska Katarzyna Tuszyński KJ Garbówek
S
O025213
75. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
76. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (J.)
O035603
77. Skąpska Aleksandra Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2000 (J.)
O036344
78. Ślusarczyk Ewelina OSK Michalscy Trzebnica
1997 (MJ.)
O020490
79. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O000889
80. Sobiepańska Julia JKS Salio
2000 (J.)
O028768
81. Stefański Konrad KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O004073
82. Strzechowska Ewa JKS Salio
S
o001653
83. Strzechowski Paweł JKS Salio
S
O001625
84. Szklarska Anna SK Kruszyńscy
S
O021318
85. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O039640
86. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (J.)
O035565
87. Tomczyk Julia KS Small Cherry Trzebnica
S
O001206
88. Tomczyk Julia Klub Sportowy Small Cherry
S
O001206
89. Troć Wiktoria Klub Jeździecki Salio
2003 (JM.)
O042931
90. Tybulczuk Tamara Łódzki KJ
2004 (JM.)
O032672
91. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
92. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (JM.)
O039971
93. Wędzik Zuzanna KJ Janowice
2001 (J.)
O027594
94. Węgrzyn Alicja Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2002 (JM.)
O038871
95. Woszczyna Joanna KJ Zbrosławice
S
O033401
96. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

117

AARON 340 Niem. Sport. POL 2004 Wałach gniada F: Askari
M: Fenja
O: Procima sp. z o. o.
B: .
K016248 DE437000173604
2.

88

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
3.

77

ANTONIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Landstreicher / Landgraf I
M: Antoinette / Andiamo
O: Julia Tomczyk
B: Bernhard Bueter
K023654 DE433332014910
4.

43

ARCAN SP POL 2000 Wałach siwa F: Lambado
M: Arabela
O: Tomasz Cajdler
B: Lucjan Kosnowicz
K007738
5.

101

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
O: HorseTrans Jacek Muraczewski
B: Rudiger Wassibauer
K021654 616009690190709
6.

87

AROMAT WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis / Cantanis
M: Adina / Pan Franek
O: Klaudia Bulzacka
B:
K013698 616007600156206
7.

86

ARON SP POL 2009 Ogier kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Ambrozja / Gilette
O: Andrzej Głoskowski
B: Krzysztof Kluzowski
K014114 616009590088309
8.

79

ARONIA M SP POL 2012 Klacz gniada F: corvallo
M: nn / nn
O: Jakub Krzyżosiak
B:
4730/17
9.

64

BALLADA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lancer III / Landgraf I
M: Bachantka / Bachus
O: Jarosław Krzemiński
B: SK Nad Wigrami
K012102 POL009510207908 104GJ38
10.

85

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
O: Katarzyna Sendalska
B:
K015557 DE433331040409
11.

20

BERGS-AUG09-61 DM II KUC NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Amelia Mitman
B: Holandia
K022041
12.

70

BERSANTA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Santiego
M: Bereta
O: Marcin Gerke
B: Marcin Gerke
brak 616009520008811
13.

55

BIZU BIZU SP POL 2008 Klacz F: Nobody
M: Bretania
O: Paweł Strzechowski
B: Paweł Strzechowski
k019915
14.

95

CAIRO AK SP POL 2010 Ogier gniada F: Epsom Gesmaray / Jalisco B
M: Coco Chanel K / Contendus
O: Jacek Kuśnierczak
B: Andrzej Kramer
K018899 616009610140610
15.

4

CALIDOS HOL GER 2008 Ogier siwa F: Calido I / Cantus
M: Komtess VI / Cantus
O: Łukasz Wyszkowski
B: Claudia Schoenfeld-Fuehr
K013364 DE421000591108
16.

44

CALINA SP POL 2006 Klacz gniada F: Day Dream II
M: Callie Z
O: Dorota Brzezinska-Grabarczyk
B: Roman Barlik
K014764
17.

99

CALL OF DUTY M OLD POL 2010 Wałach siwa F: Calido / Cantus
M: Fatima / Castilio
O: Anna Gumowska
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K018676 DE418180207710
18.

68

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
O: Zbigniew Liszewski
B: Natalia Dworniczak
K020381 616009670147309
19.

66

CANDY DANCER Z ZANG BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Crown Z / Carthago Z
M: Diana / Tramal
O: Ewelina Ślusarczyk
B: Marek Talaga
K021455 056015Z55624311
20.

110

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
O: Janusz Paprocki
B: Bolesław Danilewicz
K020222 616009640019411
21.

97

CARLASS I HOL POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Carlos DZ / Cantus
M: Pergola / Lascadell
O: Aleksandra Maziarz
B: Waldemar Kasperski
K020748 DE421000582712
22.

34

CASH HOL GER 2002 Wałach ciemnogniada F: Cashandcarry /
M: Luna VIII / Bachus
O: Justyna Maciejewska
B: Hans Diederich
K024391 DE421000192302
23.

61

CASPIAN WESTF POL 2010 Wałach siwa/172 F: C-Trentos /
M: Lady Amour / Landstreicher
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis Sp. z o. o.
K017252 DE441411205110
24.

76

CATALAYA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F. Ever
O: Natalia Kuźma
B:
K022516 DE421000141412
25.

98

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Bogusław Czarkowski
B:
K022647 DE431316679210
26.

48

CENTUCKY 2 OLD GER 2002 Klacz gniada F: Captain Paul / Contender
M: Landgirl / Landjunge
O: Iwona Kruszyńska
B:
K013887 DE433331113002
27.

22

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
O: Kazimierz Mordaka
B: Staniek Diter
K020116 616009540097410
28.

105

CHIQUITA sp POL 2012 klacz gniada F: Vandame
M: Callie Z
O: Roman Barlik
B: Roman Barlik
K024367 616009610101412
29.

41

CHUCK CHAMPION HAN GER 2012 Ogier ciemnogniada F: Contendros /
M: Chacco Bella / Chacco Blu
O: Wiktoria Popławska
B: Gestut Lewitz
K022765 DE431319603112
30.

122

COCO LADY HOL GER 2010 Klacz siwa F: Cancara / Cassini I
M: Lassandra / Levantos II
O: Łukasz Pięta
B: Lueders ZG
K016394 DE421000014810
31.

58

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Julia Burnos
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
32.

111

CORRADINO Holsteiner GER 2007 Ogier /173 F: CORRADO I
M: P-LEONIE
O: ZBIGNIEW KOSTRZEWSKI
B: SCHOCKEMOEHLE PAUL
K016863 DE421000607907
33.

114

CZARNULA SP POL 2005 Klacz siwa F: Escuderol L /
M: Clasica L /
O: Elżbieta Sobczak
B: Tomasz Lepper
K015407 POL009640031705 105GV18
34.

92

DAKOTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/160 F: Salazar
M: Debra
O: Patrycja Bińkowska
B: Jerzy Bąk
K015388 009 59 00326 07
35.

116

DAKOTA KWPN NLD 2008 Wałach siwa F: Zurich
M: Irma Donna
O: Łukasz Wyszkowski
B: J.W.& A.P. Jurrius
K017880 528003000808119
36.

26

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
O: Krzysztof Łapacz
B: SK Nowielice Sp. z o. o.
K017356 POL007600111504
37.

33

DENIS Typ Szlachetny POL 2008 Wałach gniada F: NIELS
M: DOZKA
O: PIOTR JUSZYŃSKI
B: MIROSŁAW GORDON
BRAK
38.

31

DIEGO SP POL 2011 Wałach gniada F: Fuego Du Prelet sf
M: Dunkierka sp
O: Krzysztof Lota
B: SK Walewice
K020372
39.

84

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O: Anita Wawrzyniak
B:
K015243 DE418180155809 104WI94
40.

57

DONAT SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Dąbrówka / Romualdo
O: Julia Burnos
B: Leszek Pilarski
K018422 009540174307
41.

120

DORIS DAY WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata/164 F: Dilmar / Maram
M: Doris / Elpar
O: Anna Bondziul
B: Renata Wójcik
K019041 POL007520079208
42.

119

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Salih Barlas
B:
K017712 DE418180634810
43.

42

DUETTE B. KWPN POL 2008 Klacz gniada F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
O: Aliaksandr Sarachau
B: M. J. Nieberg
K020618 528003000806859
44.

18

EL TIGRE KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Warrant / Numero Uno
M: O-Ditsy / Karlstad
O: Olga Grabowska i K. Jerzak
B:
K021338 K021338
45.

60

ELIXIR DE LA ESPERANCE HOL POL 2004 Wałach gniada F: Ephebe F. Ever / Galoubet A
M: Noblesse XXII / Baldini I
O: Antoni Szmytka
B:
K009525 DE421000103504
46.

53

EMMA SP POL 2011 Klacz siwa F: Bajou Du Riuet / Baloubet Du Rouet
M: Emilly / Embassy I
O: Iwona Kruszyńska
B: Mateusz Michalski
K023433 616009670098511
47.

10

EVER FOR EVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kasztanowata F: Erebus
M: Diatermia
O: Dominika Sobiepańska
B: Andrzej Lemański
K014106 POL 009590176206
48.

89

FOREST SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester
M: Turbud Fabel
O: Salih Barlas
B: ?
K020025
49.

24

FRODO L SP POL 2012 Wałach gniada F: Rivera L / Raphael
M: Fiona L / Favory
O: Judyta Koczorowska
B: Tomasz Błotniak
K023322 616009580282612
50.

102

G-CARES sp POL 2008 gniada F: Cartouche
M: Gini
O: Agnieszka Gruca
B:
POL009670156608
51.

81

GALERMO KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Marloes / Derrick
O: Anna Kasprzak
B: G. H. Veneberg
K022830 528003201107209
52.

23

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
53.

5

GIMMICK FIELD KWPN NED 2011 Wałach siwa/168 F: Zirocco Blue VDL /
M: Rikina-Field / Ahorn
O: Łukasz Wyszkowski
B:
K018789 528003201105821
54.

96

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
55.

106

GRACJA sp POL 2001 klacz gniada F: Robin Z
M: Gosta
O: Jakub Krzyżosiak
B:
K009951 POL009611057301
56.

28

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski
M: Grandessa
O: Anna Woźna
B: Nowa Wioska
brak
57.

109

GREAT PLEASURE KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Dynamite Vt Hazelarenhoekje / Heartbreaker
M: Pearl Jam / Hay Guy
O: Katarzyna Kaźmierczak
B: Katarzyna Kaźmierczak
K023134 528003201111016
58.

46

GREGORY SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Maram
M: Galilea
O: Karolina Kłos
B: Krzysztof Byczkowski
K011160 11466
59.

49

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Rafał Siuciński
B: Mordaka Kazimierz
K014164 POL009590009208
60.

100

HANDIKAP SP POL 2004 Wałach gniada F: Sir Neel / Darco
M: Himera / Ya Zaman
O: Monika Kłapińska
B:
K009631 POL009611069204
61.

30

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
62.

113

HEARTCOR F kwpn 2012 ogier siwa F: Corland
M: Cornville F
O:
B:
K021144 528003201200970
63.

54

HEAWY METAL SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/180 F: Baskir / Castilio
M: Hana / Cantanis
O: Rafał Płatek
B: Rafał Płatek
K014330 POL009640089507
64.

90

HERA OMIA N KWPN NED 2012 Klacz kasztanowata F: I'm Special De Muze
M: Omia Fortuna / Investment
O: Hubert Kierznowski
B: H. Reinders
K024150 528003201206512
65.

52

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius / Caretino
M: Heraja / Castilio
O: Michał Nojman
B: Michał Nojman
K022156 616009640047612
66.

2

I SPY KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Bustique
M: Favoritas
O: Paul Hendrix
B: Paul Hendrix
brak
67.

3

INFINITY KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Bustique
M: Iroko
O: Paul Hendrix
B: Paul Hendrix
brak
68.

83

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
O: Andrzej Głoskowski
B: SK Liski
K009527 POL007600110603
69.

47

IZKUDO SP POL 2010 Wałach siwa/176cm F: Eskudo
M: Izabelle de Quid / Balisco
O: Joanna Grabowska
B: Piotr Budzyńki
K018296 616009610081210
70.

8

JANE VON ROCHERATH Belgisch Warmbloedpaard BEL 2009 Klacz gniada F: CICERO/CARTHAGO
M: GINA VON ROCHERATH/NONSTOP
O: Majdzińska Anna
B:
K018829 056-002-W00292665
71.

19

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
72.

27

KASHMIR DE REVE OLD GER 2001 Wałach gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Doxana / Quick Star
O: Wieslaw Leszczyński
B:
K005916 DE418180102201
73.

104

KENIA Wielkopolska POL 2002 Klacz gniada F: Mabant
M: Karima
O: J.Woszczyna
B: .
K010957 POL007670052502 11362
74.

12

KIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gawor
M: Kurosava
O: Renata Węgrzyn
B: Anna Pianka
K021414
75.

37

LAVITA - L SP POL 2010 Klacz gniada F: Alvarez 17
M: Lawa
O: Liberski Jan
B: Liberski Jan
K018953
76.

36

LEON SP POL 2012 Wałach gniada F: Bischof L
M: Lolanca
O: Stanisław Marchwicki
B: Stanisław Marchwicki
Brak
77.

71

LUCY SP POL 2009 Klacz siwa/mk: F: Cardento
M: Lalique
O: Róża Kufieta
B: Jerzy Korczyk
LKRWZJ/1664/17
78.

80

LUKAS L SP POL 2011 Wałach gniada F: Lansjer L / Linaro
M: Larissa L / Castiglione L
O: Judyta Koczorowska
B: KJ Alexander
K023325 616009580270011
79.

63

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
O: Karolina Kurosz
B: SK Nad Wigrami
K016430 616009510444710 105DC76
80.

59

MAKUBA 21 DRP GER 2009 Wałach gniada/kuc:147 F: Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn
M: Schone Maid / Losander
O: Rafał Płatek
B: Hans Huster-Klatte
K020711 DE435350017509 105GR98
81.

29

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
82.

82

MERLIN VAN'T HEIKE BWP CZE 2012 Wałach gniada F: Epleaser Van't Heike
M: Bellinde Van't Goovahof
O: Izabela Gutorska
B: ///
brak
83.

13

MEXIKANA SP POL 2007 Klacz gniada F: Sopel /
M: Mona / Mass
O: Mateusz Kroc
B:
K014809 POL009670038307
84.

115

MICHAEL KNIGHT KWPN GER 2009 Wałach gniada F: --
M: --
O: Łukasz Wyszkowski
B: --
--
85.

17

NEFFI MK SP POL 2010 Klacz siwa F: Avero
M: Nadzieja II
O:
B:
K020241 616009600297310
86.

94

NEMO WLKP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Nenya / Carry Son
O: Konrad Stefański
B:
K021134 616007610129012
87.

25

NERGAL SP POL 2011 Wałach gniada/169 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Nausica / Omen
O: SK Mieczownica
B: SK Mieczownica
K019081 616009610093811
88.

69

NEUCHATEL Z Zangersheide BEL 2012 Ogier gniada F: Non stop/ Darco
M: Tresiena/ Goodtimes
O: Noordhof-Nieborg A.
B: Noordhof-Nieborg A.
K021148 056015Z55664112
89.

51

NIKO Holsteiner POL 2013 Ogier gniada F: Numero uno
M: Brak
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
Brak
90.

112

NIRVANA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lover Boy
M: New Star
O: Aneta Ostrowska
B: Wiesław Leszczyński
K013447
91.

62

OLGIN SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Olgida / Saphir
O: Anna Połap
B:
K018966 616009610095010
92.

67

OLIWIER SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Halogen / Banita
M: Oczara / Lebon
O: Justyna Kędzierska
B: Marek Strzyż
K024484 616009610238809
93.

11

PODIAVOLA SP POL 2010 Wałach siwa F: Condiavolo
M: Brak
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
Brak
94.

72

Q7 HAN GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Quaid
M: Elka / Embassy I
O: Paulina Koza
B: Niemcy
KO23903
95.

45

RASPBERRY Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II
M: Rowa
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
KO17788
96.

74

REGIEL MŁP POL 1998 Ogier gniada F: Arcus / Cross
M: Rea / Berdysz
O: Sławomir Grzelczyk
B: SO Bogusławice
K004155 POL006590012098 POL01712
97.

38

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara F: Landino /
M: Rewelacja / Emetyt
O: Stanisław Marchwicki
B: Ireneusz Skowroński
K023397 616009590190809
98.

39

ROXANA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro /
M: Rewelacja / Emetyt
O: Stanisław Marchwicki
B: Ireneusz Skowroński
K023395 616009590153311
99.

50

SANDMAN OLD GER 2013 Ogier gniada F: Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
O: Zbigniew Szumlakowski
B:
K023594 DE418180071513
100.

103

SHAKIRA 440 OS DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Conthargos
M: Stakkira/ Stakkato
O: Aniela Szlufik
B: Gestuet Lewitz
K023707 DE418184096109 104QN91
101.

16

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
102.

73

SZAMBELAN SP POL 2004 Wałach gniada F: Balisco II / Quidam De Revel
M: Szaki / Kissovo
O: Sławomir Grzelczyk
B: SK Ochaby
K009294 POL009540174904
103.

40

SZARAMAN TRK POL 2011 Wałach kasztanowata F: Ajbek / Agar
M: Sanna / Pumpers
O: Ksenia Samsel
B: Krzysztof Wojsiat
K020878 POL732010025707
104.

121

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / nn
O: Julia Szychowiak
B: Jakub Krzyżosiak
K022478 616009670124711
105.

65

TREFL-K SP POL 2012 Wałach gniada F: CASSILIO
M: Tamiza-K
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
brak
106.

91

UPENDO AES POL 2001 Wałach gniada F: Tolano 'T Riethof / Chin Chin
M: Nashville / Concorde
O: Michał Rynowiecki
B:
K018273 01007129
107.

93

UPTOWN GIRL SP POL 2006 Klacz gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Ucayali / Qumball
O: Sylwia Skąpska
B: Bolesław Kuczerawy
K015367 POL009670120106
108.

15

USTI S GIRL WP Z Zangersheide POL 2009 Klacz gniada F: Ustinov
M: Upstalh
O: Grabowski Krzysztof
B: -
K017024
109.

107

VALENZIA HAN POL 2011 Klacz kara/167 F: Now Or Never / Voltaire
M: Cha Cha / Calido
O: Natalia Pakosz
B: Roman Roszkiewicz
K019617 DE431318310611
110.

21

WANJA 441 HOL GER 2006 Klacz gniada F: Clearway / Capitol I
M: Lara XII / Contender
O: Grażyna Baehr
B: -
K022141
111.

108

WESTFALIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Quaide Cassin
M: Wisła
O: Jaroslaw Dolhun
B: Slawomi Łagun
K020299
112.

75

WIWALDI - K SP POL 2012 Ogier siwa F: CON CALMA
M: WEGA
O: TRAX SP. Z O.O.
B: Marek Kubacki
616009610027712
113.

14

ZAPPA Typ Szlachetny POL 2006 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: paulina Maćczak
B: dariusz maćczak
K013406
114.

1

ZEPP Z ZANG NED 2011 Wałach ciemnogniada F: Zandor Z / Zeus
M: Susy Gold / Lux
O: Stal Hendrix
B: Paul Hendrix
K023023 056015Z55646711
115.

56

ZINA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Kaliniec
M: Zyrikana
O: Ewa Strzechowska
B: Paweł Strzechowski
k019916
Rider Club
Competition
Prize
Appel Łukasz Dom Koni Lazar
100
SUM:
100.00
Bińkowska Patrycja BPK
25
SUM:
25.00
Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
25
SUM:
25.00
Friedman Maja Bella bpk
200
SUM:
200.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
25
25
SUM:
50.00
Głowacka Wiktoria JKS Salio
100
SUM:
100.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
50
SUM:
50.00
Gozdek Krzysztof KJ Metpol Grodziec
50
SUM:
50.00
Gryciak Paulina JKS Amico Mołdawin
200
SUM:
200.00
Grzesiek Paula Tuszyński KJ Garbówek
100
200
SUM:
300.00
Jaworska Jagoda Łódzki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Kasprzak Anna KJ Facimiech
50
SUM:
50.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
50
SUM:
50.00
Lemański Michał Salio
50
SUM:
50.00
Liszewska Natalia JKS u Robsonów
50
SUM:
50.00
Lubicka Jowita KJ Salio Besiekierz Rudny
100
SUM:
100.00
Maciejewska Justyna KJ Korys Przygorzele
50
SUM:
50.00
Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
25
100
SUM:
125.00
Połap Barbara Vanto Jumping Team
50
SUM:
50.00
Rynowiecki Michał KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
25
200
SUM:
225.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
50
100
SUM:
150.00
Skąpska Aleksandra Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
25
100
25
100
SUM:
250.00
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
25
SUM:
25.00
Sobiepańska Julia JKS Salio
50
200
SUM:
250.00
Strzechowska Ewa JKS Salio
100
100
100
SUM:
300.00
Strzechowski Paweł JKS Salio
50
350
200
350
350
SUM:
1300.00
Szklarska Anna SK Kruszyńscy
25
SUM:
25.00
Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
25
SUM:
25.00
Tomczyk Julia Klub Sportowy Small Cherry
50
SUM:
50.00
Tybulczuk Tamara Łódzki KJ
25
50
SUM:
75.00
Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
50
100
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
SKJ HorseProfi Łódź
2017-11-18
47
2017-11-18
33
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
2017-11-17
16
2017-11-18
17
2017-11-19
2
100
Baehr Zofia
KJ Agro-Handel Śrem
2017-11-17
1
2017-11-17
49
2017-11-18
22
2017-11-18
21
Barlas Salih
TUszyński KJ Garboówek
FOREST (89)
2017-11-17
19
2017-11-18
20
DUCATI (119)
2017-11-18
12
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
2017-11-18
1
2017-11-18
Białas Anna
Bogusławicki KJ
GERY (23)
2017-11-17
12
2017-11-17
21
Bińkowska Patrycja
BPK
DAKOTA (92)
2017-11-17
1
2017-11-17
26
2017-11-18
1
2017-11-18
45
2017-11-19
5
25
Bogalecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2017-11-18
27
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
DORIS DAY (120)
2017-11-19
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
DONAT (57)
2017-11-17
2017-11-18
6
25
2017-11-18
14
2017-11-19
14
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-19
Chmaj Julia
BPK
2017-11-17
46
2017-11-17
37
2017-11-18
47
2017-11-18
1
Dąbrowski Bogusz
LKJ przy SK Mieczownica
FRODO L (24)
2017-11-17
37
2017-11-17
20
2017-11-18
32
2017-11-18
31
2017-11-19
16
LUKAS L (80)
2017-11-17
1
2017-11-17
54
2017-11-18
1
2017-11-18
50
2017-11-19
23
Daniel Monika
KJ Jantar Stryków
2017-11-17
37
2017-11-17
53
2017-11-18
1
2017-11-18
41
2017-11-19
17
Dołhun Jakub
TKJ Garbówek
WESTFALIA (108)
2017-11-17
46
2017-11-18
40
Durkiewicz Julia
Łódzki Klub Jeździecki
NIRVANA (112)
2017-11-18
2017-11-18
38
2017-11-18
29
2017-11-19
21
Friedman Maja Bella
bpk
2017-11-17
1
200
2017-11-17
19
2017-11-18
42
2017-11-18
12
2017-11-17
40
2017-11-17
20
2017-11-18
36
2017-11-18
29
Gerke Martyna
JKS Rywal Grudziądz
2017-11-17
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-18
2017-11-19
2017-11-19
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
2017-11-17
1
2017-11-17
1
2017-11-18
1
2017-11-18
26
2017-11-19
6
25
ARON (86)
2017-11-19
7
25
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
COCO LADY (122)
2017-11-19
4
100
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2017-11-17
52
2017-11-17
7
50
2017-11-18
13
2017-11-18
30
2017-11-19
9
Gozdek Krzysztof
KJ Metpol Grodziec
2017-11-17
1
2017-11-17
38
2017-11-18
48
2017-11-18
22
2017-11-19
7
50
Grabowska Olga
KJ Dworek Okuniew
2017-11-17
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-18
2017-11-17
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-18
Gryciak Paulina
JKS Amico Mołdawin
CZARNULA (114)
2017-11-18
2
200
Grzelczyk Kamil
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
SANDMAN (50)
2017-11-17
46
2017-11-17
1
2017-11-18
1
2017-11-18
1
2017-11-19
1
NIKO (51)
2017-11-17
1
2017-11-17
1
2017-11-18
1
2017-11-18
1
2017-11-19
1
2017-11-17
23
2017-11-17
13
2017-11-18
9
2017-11-19
10
Grzesiek Paula
Tuszyński KJ Garbówek
AKORD (88)
2017-11-17
3
100
2017-11-19
2
200
Gutorska Maja
KJ Łąck
AROMAT (87)
2017-11-17
1
2017-11-17
1
2017-11-18
38
2017-11-18
46
2017-11-19
22
Helbich Wiktor
SALIO
2017-11-18
53
2017-11-18
47
2017-11-19
8
Jaworska Jagoda
Łódzki Klub Jeździecki
ARCAN (43)
2017-11-17
2017-11-17
6
50
2017-11-18
2017-11-18
16
Juszyńska Julia
SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI HORSEPROFI
DENIS (33)
2017-11-18
1
2017-11-18
1
2017-11-19
8
2017-11-19
Kasprzak Anna
KJ Facimiech
GALERMO (81)
2017-11-17
37
2017-11-17
32
2017-11-18
38
2017-11-18
35
2017-11-19
4
50
Kaźmierczak Katarzyna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2017-11-17
10
Kędzierska Julia
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
OLIWIER (67)
2017-11-18
38
2017-11-18
1
2017-11-19
2017-11-19
Kłapińska Monika
KS Small Cherry Trzebnica
HANDIKAP (100)
2017-11-17
1
2017-11-17
1
2017-11-18
2017-11-18
1
2017-11-19
Kłos Karolina
KJ Aromer Józefin
GREGORY (46)
2017-11-17
1
2017-11-17
1
2017-11-18
2017-11-18
2017-11-19
1
2017-11-19
Koczorowska Judyta
LKJ przy SK Mieczownica
NERGAL (25)
2017-11-17
1
2017-11-17
51
2017-11-18
19
2017-11-18
2017-11-19
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
LUCY (71)
2017-11-17
48
2017-11-17
25
2017-11-18
1
2017-11-18
39
2017-11-19
14
Q7 (72)
2017-11-17
1
2017-11-17
36
2017-11-18
2017-11-18
1
2017-11-18
44
2017-11-19
19
G-CARES (102)
2017-11-17
28
2017-11-17
14
2017-11-18
28
2017-11-18
25
2017-11-19
12
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
AARON 340 (117)
2017-11-17
2017-11-18
1
2017-11-18
18
Kroc Mateusz
CSJ Equestro Łódź
2017-11-17
1
2017-11-17
37
Krzemiński Jarosław
KJ Szumawa Bobrowiec
BALLADA (64)
2017-11-17
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
2017-11-17
10
GRACJA (106)
2017-11-17
22
2017-11-17
12
2017-11-18
7
50
Kunikowska Karolina
JKS Salio
DAKOTA (116)
2017-11-18
37
2017-11-18
1
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
CHIQUITA (105)
2017-11-17
1
2017-11-17
1
2017-11-18
2017-11-18
2017-11-19
11
Kurosz Julia
SKJ Poland Park
LUNA (63)
2017-11-17
2017-11-17
2017-11-18
1
2017-11-18
1
2017-11-19
1
Kuśnierczak Jacek
JUKS Mieczewo
2017-11-17
36
Kuźma Natalia
Klub Sportowy Small Cherry
2017-11-17
1
2017-11-17
45
2017-11-18
1
2017-11-18
38
Lemański Michał
Salio
ZEPP Z (1)
2017-11-17
31
2017-11-17
2017-11-18
8
50
I SPY (2)
2017-11-17
2017-11-17
2017-11-18
1
2017-11-18
38
2017-11-19
8
2017-11-17
2017-11-17
2017-11-18
1
2017-11-18
2017-11-19
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
2017-11-17
1
2017-11-18
3
50
2017-11-19
Lota Aleksandra
Łódzki Klub Jeździecki
DIEGO (31)
2017-11-18
2017-11-18
2017-11-18
2017-11-19
Lubicka Jowita
KJ Salio Besiekierz Rudny
2017-11-17
5
100
2017-11-18
27
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
EMMA (53)
2017-11-17
1
2017-11-17
43
2017-11-18
25
2017-11-18
11
2017-11-19
Łapacz Malwina
KJ Profil Piła
DENIS (26)
2017-11-17
41
Maćczak Paulina
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
ZAPPA (14)
2017-11-18
2017-11-18
47
Maciejewska Justyna
KJ Korys Przygorzele
CASH (34)
2017-11-17
1
2017-11-17
9
2017-11-18
11
2017-11-18
2017-11-19
6
50
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
2017-11-19
2017-11-19
Marchwicka Maja
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2017-11-17
39
2017-11-18
15
Markiewicz Patrycja
TKJ Garbówek
2017-11-17
1
2017-11-17
2017-11-18
52
2017-11-18
31
2017-11-19
10
Matuszewska Magdalena
KJ Partynice Wrocław
CASPIAN (61)
2017-11-17
2017-11-17
Maziarz Aleksandra
KS Small Cherry Trzebnica
2017-11-18
2017-11-18
Mieszczak Julia
BPK - DOS
2017-11-17
30
2017-11-18
26
Mitman Amelia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2017-11-17
2017-11-17
Mordaka Patryk
Bogusławicki KJ
2017-11-17
2017-11-17
2017-11-18
38
2017-11-18
2017-11-19
Muraczewski Jacek
LKS Cwał Poznań
ARIA (101)
2017-11-17
13
Pakosz Natalia
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
VALENZIA (107)
2017-11-17
27
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2017-11-18
7
25
2017-11-18
4
100
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (30)
2017-11-17
37
2017-11-17
47
Płatek Justyna
Kielecki Klub Jeździecki sekcja Bilcza
2017-11-17
1
2017-11-17
50
2017-11-18
1
2017-11-18
34
2017-11-19
20
Płatek Oliwia
Kielecki Klub Jeździecki sekcja Bilcza
2017-11-17
1
2017-11-17
17
2017-11-18
1
2017-11-18
38
2017-11-19
13
Polczyk Magdalena
Tuszyński KJ Garbówek
ARON (86)
2017-11-17
48
2017-11-17
14
2017-11-18
38
2017-11-18
47
2017-11-19
Połap Barbara
Vanto Jumping Team
OLGIN (62)
2017-11-18
30
2017-11-18
24
2017-11-19
8
50
Powolna Żaneta
JKS Salio Besiekierz Rudny
TREFL-K (65)
2017-11-17
43
2017-11-17
2017-11-18
49
2017-11-18
23
2017-11-19
9
Rozynek Martin
KJ Profil Piła
CANNES (110)
2017-11-17
45
Rynowiecki Michał
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
UPENDO (91)
2017-11-17
5
25
2017-11-17
2
200
2017-11-18
2017-11-18
2017-11-19
Sabitov Mirzat
KJ Janowice
CALINA (44)
2017-11-18
16
2017-11-18
19
Sendalska Katarzyna
Tuszyński KJ Garbówek
BED BOY (85)
2017-11-17
1
2017-11-17
1
2017-11-18
1
2017-11-18
38
2017-11-19
1
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
2017-11-18
6
50
2017-11-17
37
2017-11-18
43
2017-11-18
3
100
CORRADINO (111)
2017-11-17
15
Siucińska Klaudia
Łódzki KJ
GRENADA (49)
2017-11-17
18
2017-11-18
28
Skąpska Aleksandra
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2017-11-17
6
25
2017-11-17
4
100
2017-11-18
5
25
2017-11-18
17
2017-11-19
3
100
Ślusarczyk Ewelina
OSK Michalscy Trzebnica
2017-11-17
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-19
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
LEON (36)
2017-11-17
37
2017-11-17
42
2017-11-18
1
2017-11-18
37
2017-11-19
18
2017-11-19
11
ROMINA (38)
2017-11-17
33
2017-11-17
16
2017-11-18
24
2017-11-18
10
2017-11-19
15
ROXANA (39)
2017-11-17
1
2017-11-17
7
25
2017-11-18
1
2017-11-18
21
2017-11-19
12
Sobiepańska Julia
JKS Salio
2017-11-17
24
2017-11-17
11
2017-11-18
4
50
2017-11-18
13
2017-11-19
1
200
Stefański Konrad
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
NEMO (94)
2017-11-17
37
2017-11-17
2017-11-18
1
2017-11-18
1
2017-11-19
Strzechowska Ewa
JKS Salio
ZINA (56)
2017-11-17
2
100
2017-11-17
17
2017-11-18
2
100
2017-11-18
18
2017-11-19
5
100
Strzechowski Paweł
JKS Salio
2017-11-17
3
50
2017-11-17
1
350
2017-11-18
1
200
2017-11-18
1
350
2017-11-19
1
350
Szklarska Anna
SK Kruszyńscy
2017-11-17
1
2017-11-17
48
2017-11-18
8
25
2017-11-19
Szmytka Antoni
Tuszyński KJ Garbówek
2017-11-17
8
25
2017-11-18
20
Szychowiak Julia
KS Small Cherry Trzebnica
TORNADO (121)
2017-11-19
Tomczyk Julia
KS Small Cherry Trzebnica
ANTONIA (77)
2017-11-17
1
2017-11-17
50
2017-11-18
1
2017-11-18
1
2017-11-19
1
Tomczyk Julia
Klub Sportowy Small Cherry
2017-11-17
18
2017-11-17
8
50
2017-11-18
10
2017-11-18
15
2017-11-19
13
Troć Wiktoria
Klub Jeździecki Salio
2017-11-18
1
2017-11-18
2017-11-19
1
Tybulczuk Tamara
Łódzki KJ
2017-11-17
1
2017-11-17
35
2017-11-18
1
2017-11-18
23
2017-11-19
8
25
REGIEL (74)
2017-11-17
1
2017-11-17
4
50
2017-11-18
9
2017-11-19
11
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2017-11-17
15
Wawrzyniak Pola
Tuszyński KJ Garbówek
ISSOS (83)
2017-11-17
29
2017-11-18
14
2017-11-19
3
50
DIMPLE (84)
2017-11-17
34
2017-11-18
5
100
Wędzik Zuzanna
KJ Janowice
IZKUDO (47)
2017-11-18
1
2017-11-18
47
Węgrzyn Alicja
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
KIA (12)
2017-11-17
2017-11-17
55
2017-11-18
1
2017-11-18
2017-11-19
12
Woszczyna Joanna
KJ Zbrosławice
KENIA (104)
2017-11-17
9
2017-11-18
32
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (28)
2017-11-17
1
2017-11-17
11

Number of Riders: 96

Number of Horses: 115

The sum of prizes: 4 500.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl