Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
172 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 15:14:57
2017-11-15 15:14:25
Łukasz Appel GIBANT
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C-ŚR/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
171 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 14:46:14
2017-11-15 14:45:32
Mateusz Tyszko LAKIRA
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
170 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 14:45:26
2017-11-15 14:44:51
Mateusz Tyszko SURRIMO
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
169 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 08:56:09
2017-11-15 08:53:28
Michał Lemański DARC KISS Z
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
168 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 08:55:54
2017-11-15 08:52:30
Michał Lemański BILLY BOY W Z
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
167 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 21:30:27
2017-11-14 21:21:08
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak RAPHAELLA P
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C-ŚR/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
166 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 21:30:11
2017-11-14 21:19:53
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak JAMAL VAN ORTI
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
165 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 21:29:54
2017-11-14 21:18:59
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak CORRADINO
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1-MR/Finał Małej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
164 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 21:28:22
2017-11-14 21:18:23
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak CALIDOS
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1-MR/Finał Małej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
163 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 07:07:13
2017-11-13 21:16:35
Paweł Jachymek SZAMAN
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
162 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 13:10:33
2017-11-13 12:44:32
Magdalena Krasnowska NEMIROFF
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
161 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 09:18:04
2017-11-13 08:50:45
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 6/CC-DR/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/CC1-SEN/Eliminacja HPP Seniorzy Grand Prix o Nagrodę R&R Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
160 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 09:17:46
2017-11-13 08:19:29
Sebastian Bąk KOCANKA
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1-MR/Finał Małej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
159 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 09:17:18
2017-11-13 08:18:46
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C-ŚR/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 8/N1-MR/Finał Małej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
158 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 09:17:00
2017-11-13 08:18:06
Sebastian Bąk DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C-ŚR/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 9/C1-ŚR/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art. 274.5.3
157 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 09:16:42
2017-11-12 23:47:08
Łukasz Piksa LUCKY HORSE
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
156 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 09:16:25
2017-11-12 23:46:37
Łukasz Piksa LA CASA
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
155 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 09:16:04
2017-11-12 23:21:01
Arkadiusz Fimmel ZIMOWA DAMA
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
154 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 15:53:29
2017-11-12 23:04:02
Kaja Korbalewska ARA
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
153 ENTRY ACCEPTED 2017-11-12 18:47:55
2017-11-12 16:51:43
Malwina Łapacz DENIS
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
152 ENTRY ACCEPTED 2017-11-12 12:12:47
2017-11-12 11:40:07
Maria Kozina CLAYTON
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
151 ENTRY ACCEPTED 2017-11-12 12:12:29
2017-11-12 10:19:27
Arkadiusz Fimmel QUANTUM OF LOVE
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2017-11-12 12:12:09
2017-11-12 10:18:39
Arkadiusz Fimmel FRAPANT
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
149 ENTRY ACCEPTED 2017-11-12 12:11:39
2017-11-12 10:18:02
Maria Baehr LA STRADA L
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
148 ENTRY ACCEPTED 2017-11-12 12:11:06
2017-11-12 10:17:27
Maria Baehr MICHAEL ANGELO F
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2017-11-12 09:47:46
2017-11-12 09:36:21
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 19:43:33
2017-11-11 13:42:58
Martin Rozynek LEGOLAS
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 19:42:56
2017-11-11 13:42:26
Martin Rozynek CATTICK
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 19:42:32
2017-11-11 13:41:57
Martin Rozynek CANNES
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
143 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 19:41:44
2017-11-11 12:21:38
Maja Marchwicka LAVITA - L
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 19:41:06
2017-11-11 12:21:19
Maja Marchwicka SZAFIR "M"
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 19:40:29
2017-11-10 18:42:00
Krzysztof Gozdek JUST AN HERO
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
140 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 18:12:01
2017-11-10 18:21:56
Paulina Kozakiewicz COCO CHANEL
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C-ŚR/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
139 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 18:11:19
2017-11-10 18:21:21
Paulina Kozakiewicz COCO ALBORADA Z
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C-ŚR/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
137 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 13:07:31
2017-11-10 11:03:10
Paulina Gryciak CZARNULA
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
  • 1x 8/N1-MR/Finał Małej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 13:07:13
2017-11-10 11:02:29
Oliwia Niewiadomska LANDLIEBE
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
  • 1x 8/N1-MR/Finał Małej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
135 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 08:14:54
2017-11-08 22:53:49
Jan Kurek CALISTO
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1-MR/Finał Małej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
134 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 08:14:37
2017-11-08 22:52:36
Aleksandra Rękosiewicz DURAVELLA
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C-ŚR/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 08:14:22
2017-11-08 22:50:57
Jan Kurek PTYŚ
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C-ŚR/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 9/C1-ŚR/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art. 274.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 08:14:06
2017-11-08 22:50:31
Jan Kurek MAIK K
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C-ŚR/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 9/C1-ŚR/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art. 274.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 08:13:47
2017-11-08 22:49:57
Jan Kurek COCO LADY
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C-ŚR/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 9/C1-ŚR/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art. 274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 08:13:24
2017-11-08 21:08:47
Patryk Mordaka QUITANA
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C-ŚR/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 18:29:49
2017-11-08 17:35:01
Jowita Lubicka DUETTE B.
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 15:49:43
2017-11-08 15:46:58
Kamil Grzelczyk WISARDA
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 15:49:27
2017-11-08 15:46:30
Kamil Grzelczyk RANDEVU
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 15:49:07
2017-11-08 15:46:03
Kamil Grzelczyk SIR PAUILLAC
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 15:48:43
2017-11-08 15:45:38
Kamil Grzelczyk BORA
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 09:00:51
2017-11-08 07:29:55
Dominika Luty KARDO VAN'T STEENPUTJE
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 6/CC-DR/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/C1-JUN/Eliminacje HPP Juniorzy Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
123 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 09:00:32
2017-11-08 05:59:00
Damian Zmorek PICCOLO
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
122 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 09:00:17
2017-11-08 05:58:18
Damian Zmorek DIEGO
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 6/CC-DR/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/CC1-SEN/Eliminacja HPP Seniorzy Grand Prix o Nagrodę R&R Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
121 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 09:00:00
2017-11-08 05:57:29
Tomasz Chentkowski RICCO
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 6/CC-DR/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/CC1-SEN/Eliminacja HPP Seniorzy Grand Prix o Nagrodę R&R Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
120 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 08:59:42
2017-11-08 05:56:34
Tomasz Chentkowski PRESTON
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
119 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 14:41:55
2017-11-07 14:10:20
Paweł Strzechowski ZUZOU
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 14:41:33
2017-11-07 13:26:05
Aneta Klawe IL DE FONSE
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 14:41:17
2017-11-07 12:07:54
Julia Burnos CORJANA P
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 08:00:00
2017-11-06 21:23:52
Oliwia Płatek TIK TAK
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
  • 1x 8/N1-MR/Finał Małej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 14:32:04
2017-11-06 13:47:04
Magdalena Matuszewska PASCAVELLO J
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1-MR/Finał Małej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 14:31:47
2017-11-06 13:45:51
Magdalena Matuszewska CAMPINO 467
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 6/CC-DR/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/CC1-SEN/Eliminacja HPP Seniorzy Grand Prix o Nagrodę R&R Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
113 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 14:31:31
2017-11-06 13:19:53
Julia Jaglarz WUNSCHTRAUM 88
  • 1x 5/C-ŚR/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 6/CC-DR/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/CC-MJ/Eliminacja HPP Młodzi Jeźdźcy Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
112 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 14:31:11
2017-11-06 13:19:27
Julia Bogalecka ASER
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/CC-DR/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/CC-MJ/Eliminacja HPP Młodzi Jeźdźcy Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
111 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 14:30:56
2017-11-06 13:00:30
Helena Zagała CONTENDRO LADY
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C-ŚR/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 10/C1-JUN/Eliminacje HPP Juniorzy Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
109 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 09:35:54
2017-11-05 23:08:47
Marie Janekovic DIANITA-H
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 09:35:19
2017-11-05 22:14:08
Seweryn Murdzia ULOTKA-K
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1-MR/Finał Małej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 09:35:04
2017-11-05 22:13:30
Seweryn Murdzia ULA BAJOU-K
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 09:34:48
2017-11-05 20:08:26
Tomasz Klein FABIANO 82
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 09:34:29
2017-11-05 20:08:09
Tomasz Klein CHASSOT
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 09:34:14
2017-11-05 20:07:56
Olaf Klein FIRST ONE
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2017-11-05 19:03:56
2017-11-05 14:02:37
Klaudia Siarkiewicz PEARL 80
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C-ŚR/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 9/C1-ŚR/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2017-11-05 10:57:53
2017-11-05 10:26:59
Aleksandra Bolko BUTTERFLY
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-11-05 09:16:54
2017-11-04 18:45:06
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C-ŚR/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
99 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 11:35:45
2017-11-03 11:32:03
Natalia Liszewska SUPREME
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
98 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 11:35:24
2017-11-03 10:36:28
Łukasz Appel HIGHCLASS CAVALLO H
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 11:25:58
2017-11-03 10:35:55
Łukasz Appel HEARTCOR F
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 11:25:42
2017-11-03 10:35:26
Łukasz Appel ENJOY BLUE DAIMOND
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C-ŚR/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 11:25:25
2017-11-03 10:34:53
Łukasz Appel ANDIGO AL Z
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 19:48:24
2017-11-02 19:37:51
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1-MR/Finał Małej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 19:48:07
2017-11-02 18:41:07
Natalia Pakosz VALENZIA
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 12:03:06
2017-11-02 12:01:06
Agata Skrzypiec LANDLIEBE JO WE
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 12:02:46
2017-11-02 11:59:41
Agata Skrzypiec BERLINA
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 17:52:40
2017-11-01 17:40:22
Adrianna Jendrośka T-STAR Z
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
88 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:49:23
2017-10-31 12:21:04
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/CC-DR/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/CC-MJ/Eliminacja HPP Młodzi Jeźdźcy Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
87 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:49:07
2017-10-31 11:45:17
Monika Daniel ROVETTO
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:48:54
2017-10-31 11:44:44
Monika Daniel CORTAS L
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 09:07:20
2017-10-30 22:15:10
Jakub Krzyżosiak CATALAYA
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1-MR/Finał Małej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 09:07:06
2017-10-30 22:11:27
Leszek Warzecha WELTDAME
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 09:06:50
2017-10-30 22:10:56
Leszek Warzecha CONFUSION 2
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 09:06:35
2017-10-30 22:10:21
Leszek Warzecha BOCCACCIO
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 19:29:57
2017-10-30 16:07:02
Samanta Forlini KONTENDRO
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:33:49
2017-10-30 00:17:13
Judyta Koczorowska BOSS
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C-ŚR/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
77 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:48:00
2017-10-29 18:24:16
Laura Kłapińska WIKI
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1-MR/Finał Małej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 08:51:32
2017-10-29 07:57:19
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:19:56
2017-10-27 22:57:21
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:19:20
2017-10-27 22:56:53
Pola Wawrzyniak ISSOS
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:19:00
2017-10-27 22:56:17
Nina Milczarek RISOTTO
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:18:40
2017-10-27 22:55:49
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:18:22
2017-10-27 22:55:15
Amelia Krywult CHERROKEE
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:18:07
2017-10-27 22:54:39
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:17:35
2017-10-27 22:53:14
Jakub Dołhun WESTFALIA
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 13:13:47
2017-10-27 22:52:48
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:17:04
2017-10-27 22:52:05
Salih Barlas FOREST
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 10:16:46
2017-10-27 22:50:51
Salih Barlas DUCATI
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 08:33:20
2017-10-26 23:39:34
Ewa Kocon EAGAN BLUE
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 08:33:07
2017-10-26 23:39:07
Ewa Kocon CHIVAS REGAL
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 16:34:16
2017-10-26 11:42:05
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1-MR/Finał Małej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 16:34:00
2017-10-26 11:41:32
Olga Celska ESCATO
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
60 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 20:56:58
2017-10-25 18:20:00
Katarzyna Kaźmierczak GREAT PLEASURE
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
59 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 13:09:15
2017-10-25 12:43:54
Michał Rynowiecki CONTENDER BOY
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C-ŚR/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
58 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 13:08:59
2017-10-25 12:43:01
Katarzyna Kaźmierczak GREAT PLEASURE
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 08:59:12
2017-10-25 08:44:45
Emilia Chmielowska FERLINA
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 08:58:48
2017-10-25 08:44:23
Emilia Chmielowska CORIWAY
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 21:17:40
2017-10-24 20:36:53
Joanna Woszczyna KENIA
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
53 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 21:17:25
2017-10-24 20:06:08
Krzysztof Wójcik ARDITO W.
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 20:34:25
2017-10-23 17:28:06
Wojciech Kluczek TACHINI Z
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 10:52:55
2017-10-23 16:25:19
Julia Kuśnierczak ORINOKO W
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 10:52:37
2017-10-23 16:24:43
Jacek Kuśnierczak COCO CHANEL K
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:30:24
2017-10-23 16:23:52
Jacek Kuśnierczak CAIRO AK
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:30:10
2017-10-23 13:37:39
Weronika Minkiewicz WEIDA
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C-ŚR/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 9/C1-ŚR/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:29:56
2017-10-23 13:37:09
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/CC-DR/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C1-ŚR/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 08:34:53
2017-10-22 21:19:33
Milena Dobkowska LA PAZ
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 08:34:40
2017-10-22 21:19:06
Milena Dobkowska JOLLY
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 08:34:25
2017-10-22 21:18:37
Milena Dobkowska COMMAND
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2017-10-22 11:08:56
2017-10-22 10:51:56
Martyna Kałdonek COCORRADO
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C-ŚR/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 8/N1-MR/Finał Małej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 07:06:54
2017-10-21 21:19:43
Magda Kamińska QUE SERANDO
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2017-10-22 11:08:21
2017-10-21 21:19:15
Magda Kamińska WODKA-POLKA
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 07:06:37
2017-10-21 21:18:09
Magda Kamińska BRANDY
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-10-22 11:07:27
2017-10-21 18:46:50
Anna Białas GERY
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
33 ENTRY ACCEPTED 2017-10-22 11:07:05
2017-10-21 18:46:05
Anna Białas GOLDEN II
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
32 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 08:21:42
2017-10-19 22:26:36
Zuzanna Jarocka CONNER
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 20:24:40
2017-10-19 13:47:50
Łukasz Koza STIGMATICA
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C-ŚR/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 20:24:16
2017-10-19 13:47:18
Łukasz Koza CARTOGRAN`S KISS
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 6/CC-DR/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/C1-JUN/Eliminacje HPP Juniorzy Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
29 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 20:23:53
2017-10-19 13:46:47
Łukasz Koza CHITO BLUE
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 6/CC-DR/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/C1-JUN/Eliminacje HPP Juniorzy Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 13:44:16
2017-10-18 10:55:48
Juliana Suska TOKAJER 8
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1-MR/Finał Małej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 13:44:00
2017-10-18 10:55:03
Juliana Suska PIEROT
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1-MR/Finał Małej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 13:43:39
2017-10-18 10:54:18
Juliana Suska GILEA
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 13:43:24
2017-10-18 10:53:32
Jemma Jones BORNEO
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 13:43:09
2017-10-18 10:45:04
Leszek Nieużyła ENDO
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C-ŚR/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
  • 1x 8/N1-MR/Finał Małej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 13:42:55
2017-10-18 10:44:19
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 13:42:39
2017-10-18 10:43:58
Leszek Nieużyła DARAVELL
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 16:53:34
2017-10-16 14:46:47
Marta Baczyńska - Nowak DO IT
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 19:47:49
2017-10-16 12:25:04
Jasmina Dmyszewicz DOLORES M
  • 1x 5/C-ŚR/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 6/CC-DR/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/C1-JUN/Eliminacje HPP Juniorzy Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 14:42:57
2017-10-16 12:21:58
Jan Kamiński STEWARD
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 08:12:57
2017-10-16 12:21:24
Jan Kamiński DOMEYKO
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 14:42:25
2017-10-16 10:52:24
Patrycja Żachowska TITAN 12
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C-ŚR/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
8 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 14:42:10
2017-10-15 16:11:50
Karolina Godoś CAPPONE
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 14:41:55
2017-10-15 16:11:11
Karolina Godoś COSA CHE
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 14:41:39
2017-10-15 11:01:44
Laura Radziszewska A-CARMEN
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 10:33:17
2017-10-14 19:57:22
Wiktoria Głowacka ARONIA
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/CC-DR/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 19:39:30
2017-10-13 14:54:39
Laura Kłapińska CARTIER
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 2/C-ŚR/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/C-ŚR/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
3 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 08:44:25
2017-10-12 22:14:06
Julia Szychowiak TORNADO
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 13:19:21
2017-10-12 13:00:14
Aniela Szlufik SHAKIRA 440
  • 1x 1/N-MR/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:48:40
2017-10-12 10:06:05
Anna Bondziul DORIS DAY
  • 1x 4/N-MR/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N1-MR/Finał Małej Rundy HPP Open Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
2. Babiak Filip JKS Elcon Szczecin
2001 (J.)
O034130
10153034
3. Baczyńska - Nowak Marta Tuszyński KJ Garbówek
S
O031995
4. Baehr Maria KJ Agro-Handel Śrem
2002 (JM.)
O026050
5. Baehr Zofia KJ Agro-Handel Śrem
1998 (MJ.)
Z026444
6. Bąk Sebastian bpk
S
O003232
7. Barańska Laura JKS DiM
2004 (JM.)
O031776
8. Barański Mikołaj JKS DiM
2003 (JM.)
O025801
9. Barlas Salih TUszyński KJ Garboówek
S
O037642
10. Białas Anna Bogusławicki KJ
S
O004792
11. Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O023934
12. Bolko Aleksandra SK Ciekocinko
2001 (J.)
O025841
13. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
14. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
15. Celska Olga SKJ Beckersport
1999 (J.)
O026797
16. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
17. Chmielowska Emilia KS Small Cherry
2003 (JM.)
O026802
18. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
19. Daniel Monika KJ Jantar Stryków
S
O005852
20. Dmyszewicz Jasmina KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2000 (J.)
O030844
21. Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
2003 (JM.)
O040047
22. Dołhun Jakub TKJ Garbówek
1999 (J.)
O034618
23. Drózd Gabriela KJ Aldragho Piaseczno
S
O006793
24. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
25. Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko
1999 (J.)
O024587
26. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
27. Godoś Karolina KJ Royal Opole
1997 (MJ.)
O009247
28. Gozdek Krzysztof KJ Metpol Grodziec
S
O001078
29. Gryciak Paulina JKS Amico Mołdawin
S
O001671
30. Grzelczyk Kamil KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O009181
31. Grzesiek Paula Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O034398
32. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
33. Jachymek Paweł WKJ Lublin
S
O002463
34. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (J.)
O022993
35. Janekovic Marie St. KS Chojnów
2000 (J.)
O020386
36. Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
2003 (JM.)
O036061
37. Jendrośka Adrianna JKS Hanna
2000 (J.)
O028521
38. Jones Jemma Stowarzyszenie KS Chojnów
2003 (JM.)
O031298
39. Kałdonek Martyna KJ Trachy Sośnicowice
2000 (J.)
O026423
40. Kamińska Magda KJ Avanti Opole
S
O002662
41. Kamiński Jan Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O003136
42. Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003715
43. Klawe Aneta St. Agro-Aves Gajewniki
S
O025805
44. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (J.)
O010205
45. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
46. Kluczek Wojciech BPK (MAZ)
S
O002709
47. Kłapińska Laura KS Small Cherry Trzebnica
2005 (JM.)
O031484
48. Kocon Ewa Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O009390
49. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
50. Korbalewska Kaja Olmet OstSpeed Ostrów Wielkopolski
1999 (J.)
O008637
51. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
52. Kozakiewicz Paulina Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O033289
53. Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
2000 (J.)
O028675
54. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
55. Krasnowska Magdalena Klub Jeździecki Leśna Wola
S
O003541
56. Krywult Amelia TKJ Garbówek
2004 (JM.)
O036779
57. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
58. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
59. Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
S
O007297
60. Kuśnierczak Julia JUKS Mieczewo
2001 (J.)
O024815
61. Lemański Michał Salio
S
O001208
62. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko
1998 (MJ.)
O020738
63. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O026546
64. Lubicka Jowita KJ Salio Besiekierz Rudny
1999 (J.)
O023050
65. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
66. Łapacz Malwina KJ Profil Piła
2002 (JM.)
O039901
67. Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2005 (JM.)
O032501
68. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (J.)
O014398
69. Milczarek Nina Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O026267
70. Minkiewicz Weronika JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
1997 (MJ.)
O021314
71. Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O019196
72. Muraczewski Jacek LKS Cwał Poznań
S
O004710
73. Murdzia Seweryn KJ Equipo Łódź
S
O008583
74. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
75. Niewiadomska Oliwia Amico Mołdawin
2002 (JM.)
O030656
76. Osieka Hanna bpk
1998 (MJ.)
O015246
10125704
77. Pakosz Natalia JKS Pogórze Glinik Zaborowski
1998 (MJ.)
O022168
78. Piksa Łukasz LKS Cwał Poznań
S
brak
79. Piotrowska Agnieszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1997 (MJ.)
O022109
80. Płatek Oliwia Kielecki Klub Jeździecki sekcja Bilcza
2004 (JM.)
O034540
81. Przyśliwska Malwina JKS DIM Sp. z o.o. Warszawa
S
O003216
82. Radziszewska Laura Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2001 (J.)
O025646
83. Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kultyrą na Ty
1997 (MJ.)
O025537
84. Rozynek Martin KJ Profil Piła
1998 (MJ.)
O021427
85. Rynowiecki Michał KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003112
86. Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002862
87. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
88. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (J.)
O035603
89. Skrzypiec Agata Stowarzyszenie KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
R030836
10141798
90. Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
2004 (JM.)
O032890
91. Strzechowski Paweł JKS Salio
S
O001625
92. Suska Juliana KS Euro Holding
2003 (JM.)
O036369
93. Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
2002 (JM.)
O034333
94. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O039640
95. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (J.)
O035565
96. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
97. Warzecha Leszek KJ Zagórów
S
O001659
98. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (JM.)
O039971
99. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
S
O000706
100. Woszczyna Joanna KJ Zbrosławice
S
O033401
101. Żachowska Patrycja KJ Global
S
O018621
102. Zagała Helena SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2000 (J.)
O024940
103. Zmorek Damian KJ Welt Opypy
S
O022673
104. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2010 (Mł.)
O026990
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

10

TACHINI Z ZANG NED 2009 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Pregnant / Burggraaf
O: Wojciech Kluczek, Marek Sutnik
B:
K020133 056015Z55785609
2.

55

A-CARMEN HOL. POL 2008 Klacz siwa F: Colman
M: Elisa III / Lancer II
O: Laura Radziszewska
B: Wojciech Kasperski
K014869
3.

158

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
4.

172

AL AWAR HAN GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Fair Lady / For Pleasure
O: Edyta Balcer
B:
K012340 DE431310052007
5.

171

ALINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Anabell / Aramis S. V.
O: Jerzy Karbownik
B: Rudiger Wassibauer
K021641 6160090142710
6.

135

ANDIGO AL Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Andiamo Z / Animo
M: Zalza / Con Air
O: Alders Theo
B: Alders Theo
K021147 056015Z55682412 105PH53
7.

71

ARA SP POL 2010 Klacz siwa/171 F: Liberado / Libertino
M: Arkadia / nn
O: Andrzej Biernaczyk
B: GR Michałków
K018209 616009610159410
8.

7

ARDITO W. KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Lancelot / Voltaire
M: Mirea Fortuna / Abantos
O: Agata Studencka
B:
K010223 5280030507620 104GC72
9.

136

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
O: HorseTrans Jacek Muraczewski
B: Rudiger Wassibauer
K021654 616009690190709
10.

56

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
O: Wiktoria Głowacka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012502 DE418181541807 104OZ68
11.

120

ASER SP POL 2007 Ogier ciemnogniada F: Imequyl / Luron
M: Astra / Donald
O: Jacek Bogalecki
B: Anna Tyszko
K012158 616009540050207 104UP92
12.

139

BERLINA KWPN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Carthino Z
M: Carolina Z
O: Iwona Skrzypiec
B: H.A.M LURVINK, HAARLE GEM TUBBERGEN
K022751 104733 103YZ70
13.

65

BILLY BOY W Z ZANG BEL 2008 Wałach gniada F: Bentley Van De Heffinck / Upsilon Van De Heffinck
M: Linda / Notaris
O: Anna Szlezinger
B:
K013432 056015Z55765108 105GN94
14.

147

BOCCACCIO HOL POL 2010 Ogier gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Pretty Queen / Quida De Revel
O: Dr. Andreas Kosicki
B: Roma Kosicka
K017329 DE421000147310 105GO04
15.

107

BORA SP POL 2007 Klacz bułana F: Liberatto P / Corofini
M: Bossa / Floren
O: Kazimierz Mordaka
B:
K013437 POL007610174307 104QF57
16.

17

BORMAN HAN GER 2010 Wałach gniada F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Sabine / Stakkato Gold
O: Jacek Kosow
B:
K016741 DE431310183510
17.

9

BORN FREE SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Ekwador / Heraldik
M: Barka / Jarabub
O: Joanna Babiak
B: Łukasz Kazimierczak
K019947 616009640093110 105RF20
18.

40

BORNEO SP POL 2009 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Baronesse Piccadilly / Prinz Pablo
O: Anna Jones
B: Witold Szydełko
K015280 616009670134909
19.

150

BOSS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Winer / Empik
M: Boliwia / Lap Bej
O: SK Mieczownica
B: SK Mieczownica
K015741 616006610279508
20.

25

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
O: Magda Kamińska
B: Magda Kamińska
K021112 DE433332146211
21.

129

BUTTERFLAY Holsztyńska DEU 2007 Klacz kasztanowata F: Nb
M: Nn
O: Infra firma
B: Nn
Brak
22.

13

CAIRO AK SP POL 2010 Ogier gniada F: Epsom Gesmaray / Jalisco B
M: Coco Chanel K / Contendus
O: Jacek Kuśnierczak
B: Andrzej Kramer
K018899 616009610140610
23.

69

CALIDOS HOL GER 2008 Ogier siwa F: Calido I / Cantus
M: Komtess VI / Cantus
O: Łukasz Wyszkowski
B: Claudia Schoenfeld-Fuehr
K013364 DE421000591108
24.

118

CAMPINO 467 WESTF POL 2009 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Kampina De Acord / Acord II
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis Sp z o. o.
K020050 DE441411197109 104PL75
25.

89

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
O: Janusz Paprocki
B: Bolesław Danilewicz
K020222 616009640019411
26.

53

CAPPONE KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata F: Untouchable / Hors La Loi II
M: L. Coradin / Corrado I
O: Iwona Kraszewska-Godoś
B: Comb. Aaldering Swelhaim
K012295 528003000705369 104FM66
27.

16

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
O:
B: Heiko Kaeding
K021428 DE421000220511
28.

151

CARTIER PZHK POL 2005 Wałach siwa F: FAIR PLAY COUDREAU
M: CASABLANCA/ELVIS
O: ASC WORKERS
B: JOANNA CZAJA, NAGAWCZYNA (POL)
POL009630121405 102UZ84
29.

31

CARTOGRAN`S KISS OLD GER 2006 Ogier kasztanowata F: Cartogran / Carthago
M: Celeste Z / Canabis
O: Izabela Doering
B: Lewitz
K012701 DE418180527206
30.

28

CATALAYA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F. Ever
O: Natalia Kuźma
B:
K022516 DE421000141412
31.

88

CATTICK OS GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Catoki's Cannon / Catoki
M: Lady Lewitz / Landfriese II
O: Janusz Paprocki
B:
K020270 DE418180107011
32.

45

CEREMBER ME M KWPN NLD 2007 Klacz gniada/165 cm F: Landlord
M: Remember Me M
O: DiM SA
B: Veehandel Musterd BV
104OE35
33.

126

CHASSOT WESTF GER 2005 Ogier kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Pilot's Randezvous / Pilot
O: Zuchtgemeinschaft
B: Zuchtgemeinschaft
K019790 DE441411065705
34.

157

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
35.

34

CHEVENEZ KWPN NLD 2007 Wałach gniada F: Wender R
M: Nicole / Ahorn
O: DIM SA
B: Brak
K018487
36.

163

CHIVAS REGAL KWPN NED 2007 Klacz gniada F: Tangelo Van De Zuuthoeve /
M: Jazelly / Zuidhorn
O: Katarzyna Stępień-Idzikowska
B:
K016607 528003000702415
37.

81

CLAYTON BWP BEL 2002 Wałach gniada F: Clinton
M: Orleen Van Het Vijverbos
O: Ewa Żak
B: .
K011765
38.

94

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2008 Wałach ciemnogniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
O: Paulina Kozakiewicz
B: Petter Bastilians
K020473 056015Z55668508
39.

93

COCO CHANEL SP POL 2005 Klacz srokata F: Landjoker S / Landjonker
M: Centura / Cenzus
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K018603 POL009670011905
40.

12

COCO CHANEL K SP POL 2006 Klacz gniada/172 F: Contendus / Contender
M: Czunita K / Gin Tonic Star
O: Jacek Kuśnierczak
B: Andrzej Kramer
K010806 POL009610009906 104ON79
41.

101

COCO LADY HOL GER 2010 Klacz siwa F: Cancara / Cassini I
M: Lassandra / Levantos II
O: Łukasz Pięta
B: Lueders ZG
K016394 DE421000014810
42.

21

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
O: Sylwia Dziubińska
B: Tadeusz Koza
K012175 DE418181424407 104LY68
43.

46

CODETIA VDL KWPN NED 2007 Klacz ciemnogniada F: Hołd Up Premier
M: Godetia
O: Lidia Baranska
B: VDL Stud
K013072 528003000712597104FE75 104FE75
44.

20

COMMAND Holsztyński GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air
M: Goldffee IV
O: Agnieszka Dobkowska
B: -
K009596
45.

8

COMPASS WESTF POL 2008 Wałach gniada/174 F: Cavalier (Mister) / Maykel
M: La Bonne II / Landstreicher
O: Filip Babiak
B: Szymon John
K018852 DE441411363708 105RF24
46.

146

CONFUSION 2 HOL POL 2009 Ogier gniada/170 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Una Bella II / Contender
O: Andreas Kosicki
B: Andreas Kosicki
K015614 DE421000403709 104MD44
47.

29

CONNER HOL NPL 2005 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Perfectlady / Candillo
O: Mirosław Jankowski
B:
K009678 DE421000027605 103DA99
48.

3

CONQUESTINA WLKP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Conquest Boy
M: Impresja
O: .
B: .
K019377
49.

2

CONTENDER BOY HOL POL 2004 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Paola T / Narew
O: Mariusz Kąkol
B:
K008364 DE421000202204
50.

121

CONTENDRO LADY WESTF POL 2008 Klacz gniada/163 F: Contendro I / Contender
M: Rubin Lady / Rotspon
O: Sven Zagała
B: Elżbieta Mallert
K015497 DE441411981308 104ZY81
51.

36

COPIENE Z ZANG BEL 2009 Klacz gniada F: Copain Z / Calvino Z
M: Vicky W Z / Vigo D'Arsouilles
O: DiM S. A.
B:
K018486 FEI 056015Z55841409 104MN43
52.

5

CORIWAY HOL POL 2011 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
O: Emilia Chmielowska
B: Genicke Hans-Hermann
K020444 DE421000201911
53.

115

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Julia Burnos
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
54.

68

CORRADINO KWPN GER 2007 Ogier siwa F: Corrado I
M: P-Leonie
O: Witold Bieniek
B:
brak
55.

144

CORTAS L WESTF GER 2007 Wałach gniada F: Cornado/
M: Pina/
O: Trax Sp. z o.o.
B: Hermann Wieseler
K011499 104GW10
56.

54

COSA CHE WARM AUT 2006 Klacz ciemnogniada F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K019202 040018710006506 105GZ33
57.

156

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
O: Tomasz Milczarek
B:
K014412 DE421000254404
58.

95

CZARNULA SP POL 2005 Klacz siwa F: Escuderol L /
M: Clasica L /
O: Elżbieta Sobczak
B: Tomasz Lepper
K015407 POL009640031705 105GV18
59.

43

DARAVELL SP POL 2007 Wałach gniada F: Aravel II
M: Durette Z
O: Jerzy Korona
B: Roman Barlik
K019601
60.

64

DARC KISS Z ZANG NED 2010 Ogier gniada F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Fine Kiss / Caletto I
O: Marta Gawlińska
B:
K020404 056015Z55834610 105GO03
61.

80

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
O: Krzysztof Łapacz
B: SK Nowielice Sp. z o. o.
K017356 POL007600111504
62.

122

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
O: Borno Janekovic
B:
K021590 528003000809008 104LM68
63.

110

DIEGO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Wieland
M: Dolores
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K012119
64.

142

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
O: Karolina Osieka
B:
K013928 DE431310044907 104GV94
65.

76

DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT Hosztyńska POL 2009 Wałach gniada F: Clarimo
M: Uthlande
O: Daniel Winnicki
B: Roerden Zg Kirsten, Olaf
brak
66.

153

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O: Anita Wawrzyniak
B:
K015243 DE418180155809 104WI94
67.

48

DO IT KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Ultimo / Phin Phin
M: Nora / Argus
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: A. J. Klijntjes
K020438 528003000812106 104ZY77
68.

49

DOLORES M SP POL 2009 Klacz gniada/180 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Darda / Rosey
O: Jasmina Dmyszewicz
B: Adam Maras
K018256 616009690010209
69.

51

DOMEYKO WLKP POL 2006 Ogier gniada F: Eskudo / Dido
M: Dalia / Dionizos
O: Izabela Nyugen
B: Izabela Nyugen
K010136 POL007610048406
70.

60

DORIS DAY WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata/164 F: Dilmar / Maram
M: Doris / Elpar
O: Anna Bondziul
B: Renata Wójcik
K019041 POL007520079208
71.

161

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Salih Barlas
B:
K017712 DE418180634810
72.

103

DUETTE B. KWPN POL 2008 Klacz gniada F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
O: Aliaksandr Sarachau
B: M. J. Nieberg
K020618 528003000806859
73.

98

DURAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
O:
B: Roman Barlik
K014556 POL009610219408
74.

33

DYLLANO KWPN NLD 2008 Wałach kara F: Whitaker
M: Syllana / Kroongraaf
O: brak
B: Holandia
K018485
75.

162

EAGAN BLUE KWPN NED 2009 Wałach siwa/168 F: Mr. Blue / Couperus
M: Hayla / Concorde
O: Barbara Jankowska-Kocon
B: R. DE Vlieger
K017789 528003200909309
76.

75

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker
M: Winning Girl
O: Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
B: Tina Mc Dermott
brak
77.

166

ELIXIR DE LA ESPERANCE HOL POL 2004 Wałach gniada F: Ephebe F. Ever / Galoubet A
M: Noblesse XXII / Baldini I
O: Antoni Szmytka
B:
K009525 DE421000103504
78.

134

ENJOY BLUE DAIMOND KWPN NED 2009 Wałach kasztanowata F: Mr. Blue / Couperus
M: Maraminka / Indoctro
O: Klaudia Siarkiewicz
B:
K015172 528003200907390 104GY62
79.

165

ESCATO Hannowerska POL 2004 Wałach kara/169 F: Escudo I
M: Dakota
O: Jarosław Celski
B: Dariusz Michalak
K008698 DE431317013204
80.

130

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
O: Anna Lipińska
B:
K020403 528003201006544
81.

4

FERLINA KWPN POL 2010 Klacz gniada F: Applaus / Unistar
M: Aberlina / N-Aldato
O: Emilia Chmielowska
B:
K018797 528003201003241 105MP96
82.

127

FIRST ONE KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Gaillard De La Pomme / Nabab De Reve
M: Carina / Carthino Z
O: Tomasz Klein
B: Tomasz Klein
K021262 528003201002109
83.

160

FOREST SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester
M: Turbud Fabel
O: Salih Barlas
B: ???
K020025
84.

83

FRAPANT KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
O: Dorota Kowala
B:
K019121 528003201012935
85.

42

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
86.

26

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
87.

61

GIBANT KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Harley VDL
M: Zibanta
O: Julia Zawada
B: Brak
Brak
88.

175

GIBANTA KWPN NLD 2011 Klacz gniada F: Harley VDL
M: Zibanta
O: B.V.H. Sp. z o.o.
B: holandia
K020276 528003201106593
89.

170

GIJSBERTHA kwpn NED 2011 klacz ksztanowata F: Casanova
M: Rosita W
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
90.

39

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
O: Polskie Łowy Sp. z o. o.
B: Sylwester Kosiński
K016884 POL009680006806 105DJ37
91.

27

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
92.

1

GREAT PLEASURE KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Dynamite Vt Hazelarenhoekje / Heartbreaker
M: Pearl Jam / Hay Guy
O: Katarzyna Kaźmierczak
B: Katarzyna Kaźmierczak
K023134 528003201111016
93.

152

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Rafał Siuciński
B: Mordaka Kazimierz
K014164 POL009590009208
94.

133

HEARTCOR F KWPN NED 2012 Ogier siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Cornville F / Heartbreaker
O: Wanda Szmyt
B: G.J.B. Fikken
K021144 528003201200970 105PH39
95.

132

HIGHCLASS CAVALLO H KWPN NLD 2012 Ogier siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Lena / Wellington
O: H. Peereboom
B: H. Peereboom
K021145 5280032201203437
96.

164

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
97.

73

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
98.

114

IL DE FONSE SP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Isna / Mywill
O: Aneta Klawe
B: Katarzyna Bawłowicz
K021395 616009680042312
99.

154

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
O: Andrzej Głoskowski
B: SK Liski
K009527 POL007600110603
100.

67

JAMAL VAN ORTI BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
O: Łukasz Wyszkowski
B: Johan Van Oost
K018394 056002W00293017
101.

15

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508
102.

19

JOLLY Oldenburska POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Luxius
M: Jessy
O: Janusz Cebulak
B: Kostrzewski
K015126
103.

92

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada F: Erco Van't Roosakker / Darco
M: Nimfe De La Pomme / For Pleasure
O: Sezam-Instal Sp. J.
B: Luc Henry
K020479 056002W00293327 104FR71
104.

108

KARDO VAN'T STEENPUTJE BWP BEL 2010 Wałach ciemnogniada F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
O: Iwona Kruszyńska
B:
K023507 056002W00295062
105.

173

KASANDRA SP POL 2005 Klacz siwa F: Cavallo / Corrado I
M: Kamena / Alagos xx
O: Gabriela Drózd
B: Adam Lachowicz
K011220 616009640000405 103PG31
106.

6

KENIA Wielkopolska POL 2002 Klacz gniada F: Mabant
M: Karima
O: J.Woszczyna
B: .
K010957 POL007670052502 11362
107.

44

KILPATRICK ROYAL Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa/173 F: Concorde
M: Kilpatrick Miss Cruise
O: DiM SA
B: Irish Horse Board Co-op
104OE36
108.

74

KOCANKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Winword
M: Kordula
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
LKPZJ/1618/16
109.

149

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: SK Widzów
K015556 616009540044809
110.

148

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
O: Samanta Forlini
B: Andrzej Herrmann
K014782 DE441411900208
111.

78

LA CASA SP POL 2009 Klacz gniada F: Clinton
M: La Paloma/Palegro
O:
B:
K013986
112.

84

LA STRADA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Bischof L / Bachus / Bajar
M: La Paloma L / Lord Kemm / Landadel
O: Jan Baehr
B: KJ Aleksander
K015422 POL009580227505 104UP80
113.

96

LANDLIEBE SP POL 2009 Klacz gniada F: Lord pezi
M: Landmaid
O: Beata Niewiadomska
B: Nn
K017824
114.

138

LANDLIEBE JO WE Westfalska DEU 2007 Klacz gniada F: Landlob
M: Findra
O: Iwona Skrzypiec
B: Łukasz Wyszkowski
K013365
115.

90

LAVITA - L SP POL 2010 Klacz gniada F: Alvarez 17
M: Lawa
O: Liberski Jan
B: Liberski Jan
K018953
116.

87

LEGOLAS SP POL 2007 Wałach gniada F: Rasch (Rekrut) / Ramirado
M: Landfee I / Landcolt B
O: Grzegorz Spytek
B: Leszek Spytek
K016784 616009610223207
117.

77

LUCKY HORSE SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Bajou Du Ruet
M: Layla A / Le Cou Cou
O:
B:
K014273
118.

100

MAIK K SP POL 2009 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Maja VH Scheef Kasteel / k. Zostara 56
O: Robert Pięta
B: Franciszek Kurek
K017393 616009610201809
119.

85

MICHAEL ANGELO F SP POL 2007 Ogier ciemnogniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Miss Carnute F / Carnute
O: Marek Fimmel
B: Marek Fimmel
K010849 POL009610072307
120.

47

MONTANA SP POL 2008 Klacz gniada/164 F: Giewont
M: Malwa / Elistor
O: Anna Piotrowska
B: Martyna Derpińska
K018323 POL009610184608
121.

72

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada F: Lasko
M: Nanellie
O: Magdalena Krasnowska
B: Mierzwińska Barbara
K018932
122.

11

ORINOKO W SP POL 2000 Wałach kasztanowata F: Leandro / Lenz
M: Ossa / Przedwit XIII 4
O: Jacek Kuśnierczak
B: SK Stubno
K005401 POL009630017100 POL01912
123.

35

PAPILLON 142 WESTF GER 2001 Wałach ciemnogniada F: Phantom / Pilot
M: Indian Lady / Perlenglanz
O: DIM S. A.
B:
K020405 DE441411593601
124.

117

PASCAVELLO J SP POL 2004 Wałach gniada F: Novum / Louis
M: Pepita / Popcorn
O: Dariusz Matuszewski
B: Jadwiga Jung
K011669 POL009690091204 103YU52
125.

128

PEARL 80 REN DEU 2005 Klacz siwa F: Prado
M: Piroschka / Phantom
O: Klaudia Siarkiewicz
B: Gunter Mulder
K011291
126.

109

PICCOLO SP POL 2008 Ogier gniada F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015893 POL009660212408
127.

37

PIEROT WESTF GER 2007 Wałach kasztanowata F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
O: Euro Holding Sp. z o. o.
B:
K011983 DE441411573907 104CI80
128.

112

PRESTON SP POL 2011 Ogier gniada F: Solaris
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K021712
129.

99

PTYŚ SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Song / Elmero
M: Plamka /
O:
B:
K020845 POL009530160006 104XC89
130.

82

QUANTUM OF LOVE HAN GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Quintenor / Quinar
M: Chico's Deern / Chico's Boy
O: Marek Fimmel
B:
K019123 DE431316878609
131.

22

QUE SERANDO OLD GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam`s Rubin / Quidam de Revel
M: Arilena / Sandro
O: Magda Kamińska
B:
K015876 DE433330387505
132.

102

QUITANA OLD GER 2007 Klacz gniada F: Cola / Contender
M: Quanta / Quidams Rubin
O: Kazimierz Mordaka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K013363 DE418181540907 104QF63
133.

105

RANDEVU Łot. Gorącokrw. LAT 2006 Klacz kasztanowata F: Salana-Radiants / Royal Z II
M: Vegeta / Vibors
O:
B:
K020553 LV028048150137
134.

66

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
O: Witold Polowczyk
B: Witold Polowczyk
K018637 POL009610010308
135.

111

RICCO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015892 POL009660212808
136.

155

RISOTTO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Nina Milczarek
B:
K013503 POL009590047507
137.

86

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Agata Zawada
K020494 616009660709309 105FT01
138.

143

ROVETTO Oldenburska GER 2002 Ogier F: RADIATOR
M: SEMIRAMIS
O: TRAX SP.Z O.O.
B: NIEMCY
K006820
139.

59

SHAKIRA 440 OS DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Conthargos
M: Stakkira/ Stakkato
O: Aniela Szlufik
B: Gestuet Lewitz
K023707 DE418184096109 104QN91
140.

106

SIR PAUILLAC SP POL 2011 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Szlachta / Luron
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
K022389 616009590185511
141.

168

STARCORNET Hannoveraner GER 2010 gniada F: Stakkato Gold
M: Columbia
O: Heinrich Ramsbrock
B: Heinrich Ramsbrock
142.

50

STEWARD SP POL 2007 Wałach siwa F: Contender Son / Contender
M: Sława / Manhattan
O:
B:
K014945 POL009600068007
143.

30

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada F: Uccello / Now or Never M
M: Suerte / Stalypso
O: Łukasz Koza
B:
K022326 DE431314407411
144.

131

SUPREME HAN GER 2009 Klacz kara F: Edgar / Espri
M: Vorbuch 2 / Memphis
O: Zbigniew Liszewski
B: Luise Benjes
K023966
145.

91

SZAFIR M SP POL 2006 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: SELENE M
O: Jacek Bogalecki
B: SK Moszna
11912
146.

70

SZAMAN SP POL 2005 Wałach gniada F: Caprioland
M: Sorbona
O: Wojciech Jachymek
B: Przybylski Krzysztof
K014132
147.

141

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado /
M: Quick Star Girl / Quick Star
O: TFC Paweł Jendrośka
B:
K020526 87751 BEL40167
148.

116

TIK TAK SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Condiavolo / Cantus
M: Taber / Warkando Wonderbon
O: Rafał Płatek
B: Rudiger Wassibauer
K018090 616009690190508
149.

52

TITAN 12 KWPN POL 2007 Wałach kara F: Taloubet Z /
M: Kaletha / Burggraaf
O: Patrycja Żachowska
B: PJM Smith
K022421 528003000712487
150.

38

TOKAJER 8 OLD GER 2008 Klacz gniada F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Axina / Acord II
O: Euro Holding Sp. z o. o.
B: Florian Rappold
K016742 DE418180171608 104ZT81
151.

58

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / nn
O: Julia Szychowiak
B: Jakub Krzyżosiak
K022478 616009670124711
152.

124

ULA BAJOU-K SP POL 2008 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K014154 616009610263008
153.

123

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K018808 616009610009711
154.

137

VALENZIA HAN POL 2011 Klacz kara/167 F: Now Or Never / Voltaire
M: Cha Cha / Calido
O: Natalia Pakosz
B: Roman Roszkiewicz
K019617 DE431318310611
155.

176

WANJA 441 HOL GER 2006 Klacz gniada F: Clearway / Capitol I
M: Lara XII / Contender
O: Grażyna Baehr
B: -
K022141
156.

14

WEIDA WLKP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Libretto/Milione
M: Weimutka/Ogar
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Liski
K010939 11351
157.

145

WELTDAME HOL GER 2006 Klacz gniada/173 F: Contender / Calypso II
M: Grappa / Lord
O: Wioletta Kosicka
B: Tilo Dennstedt
K012865 DE421000681406 103XP79
158.

159

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Quaide Cassin
M: Wisła
O: Jaroslaw Dolhun
B: Slawomi Łagun
K020299
159.

140

WIKI SP POL 2008 Klacz gniada F: Landino / Landgraf I
M: Whoopy / Weinberg
O: ASC WORKERS
B: Władysław Giza
POL009540055508 104HI59
160.

104

WISARDA SP POL 2008 Klacz kara F: Sword / Glimmerman
M: Wizna / Bonaparte
O: Kamil Grzelczyk
B: SK Prudnik
K013881 POL009690090408
161.

23

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
O: Józef Kamiński
B:
K011252 DE421000087006
162.

119

WUNSCHTRAUM 88 HOL GER 2006 Klacz ciemnogniada/176 F: Canto / Canturo
M: Hanka I / Capitol I
O: Katarzyna Jaglarz
B: Bernhard Soennichsen
K022273 DE421000229906 103MR94
163.

174

ZALVO KWPN POL 2004 Ogier kasztanowata F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
O: Marek Kubacki
B:
K008472 5280030411274 103CC23
164.

79

ZIMOWA DAMA SP POL 2007 Klacz siwa F: Calico / Cassini I
M: Zicora / Calamillor
O: Adam Jarmuszczak
B:
K012152 POL009670180107 104OA93
165.

113

ZUZOU SP POL 2005 Klacz F: Marino
M: Zizou
O: Pawel Strzechowski
B: Pawel Strzechowski
K010538
Rider Club
Competition
Prize
Appel Łukasz Dom Koni Lazar
600
1000
60
300
SUM:
1960.00
Baczyńska - Nowak Marta Tuszyński KJ Garbówek
50
150
300
1000
SUM:
1500.00
Baehr Maria KJ Agro-Handel Śrem
100
SUM:
100.00
Bąk Sebastian bpk
325
17
100
50
60
165
225
SUM:
942.00
Barlas Salih TUszyński KJ Garboówek
20
SUM:
20.00
Białas Anna Bogusławicki KJ
15
20
SUM:
35.00
Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
150
2000
SUM:
2150.00
Bolko Aleksandra SK Ciekocinko
60
100
SUM:
160.00
Celska Olga SKJ Beckersport
15
17
300
SUM:
332.00
Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
100
SUM:
100.00
Chmielowska Emilia KS Small Cherry
50
400
SUM:
450.00
Daniel Monika KJ Jantar Stryków
20
SUM:
20.00
Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
15
700
SUM:
715.00
Dołhun Jakub TKJ Garbówek
17
1000
SUM:
1017.00
Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
100
SUM:
100.00
Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko
17
200
700
SUM:
917.00
Głowacka Wiktoria JKS Salio
60
2000
SUM:
2060.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
357
250
500
SUM:
1107.00
Gozdek Krzysztof KJ Metpol Grodziec
400
800
4000
SUM:
5200.00
Gryciak Paulina JKS Amico Mołdawin
20
SUM:
20.00
Grzesiek Paula Tuszyński KJ Garbówek
82
SUM:
82.00
Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
400
SUM:
400.00
Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
247
700
SUM:
947.00
Kałdonek Martyna KJ Trachy Sośnicowice
17
300
SUM:
317.00
Kamińska Magda KJ Avanti Opole
600
200
400
600
2000
200
20
SUM:
4020.00
Kamiński Jan Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
15
SUM:
15.00
Klein Olaf JKS Przybyszewo
200
700
SUM:
900.00
Klein Tomasz JKS Przybyszewo
17
150
50
SUM:
217.00
Kłapińska Laura KS Small Cherry Trzebnica
17
SUM:
17.00
Kocon Ewa Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
50
17
20
SUM:
87.00
Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
50
200
20
150
400
500
SUM:
1320.00
Kozakiewicz Paulina Karkonoski KJ
700
SUM:
700.00
Krywult Amelia TKJ Garbówek
133
SUM:
133.00
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
20
500
17
SUM:
537.00
Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
17
50
75
20
SUM:
162.00
Lemański Michał Salio
400
1000
150
100
SUM:
1650.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko
15
75
SUM:
90.00
Luty Dominika SK Kruszyńscy
200
SUM:
200.00
Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
17
SUM:
17.00
Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
55
150
300
1500
SUM:
2005.00
Milczarek Nina Tuszyński KJ Garbówek
60
500
200
SUM:
760.00
Minkiewicz Weronika JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
17
50
1000
SUM:
1067.00
Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
15
SUM:
15.00
Murdzia Seweryn KJ Equipo Łódź
1000
3000
SUM:
4000.00
Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
300
17
17
SUM:
334.00
Osieka Hanna bpk
500
SUM:
500.00
Pakosz Natalia JKS Pogórze Glinik Zaborowski
15
SUM:
15.00
Płatek Oliwia Kielecki Klub Jeździecki sekcja Bilcza
150
SUM:
150.00
Rozynek Martin KJ Profil Piła
20
SUM:
20.00
Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ
200
500
SUM:
700.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
100
15
SUM:
115.00
Skrzypiec Agata Stowarzyszenie KJK Szary Michałowice
20
250
600
SUM:
870.00
Strzechowski Paweł JKS Salio
220
275
125
SUM:
620.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
200
110
150
SUM:
460.00
Warzecha Leszek KJ Zagórów
2000
SUM:
2000.00
Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
133
400
SUM:
533.00
Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
800
200
SUM:
1000.00
Żachowska Patrycja KJ Global
133
SUM:
133.00
Zagała Helena SKJ WJ Piaseccy Equestrian
302
500
150
1000
SUM:
1952.00
Zmorek Damian KJ Welt Opypy
150
20
SUM:
170.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
GIBANT (61)
2017-11-17
31
2017-11-17
26
2017-11-18
39
2017-11-19
54
2017-11-17
35
2017-11-18
2017-11-17
1
600
2017-11-18
28
2017-11-19
2
1000
2017-11-17
24
2017-11-18
41
2017-11-19
53
GIBANTA (175)
2017-11-18
10
60
2017-11-19
5
300
Babiak Filip
JKS Elcon Szczecin
2017-11-17
2017-11-17
Baczyńska - Nowak Marta
Tuszyński KJ Garbówek
DO IT (48)
2017-11-17
13
50
2017-11-17
8
150
2017-11-18
5
300
2017-11-19
5
1000
Baehr Maria
KJ Agro-Handel Śrem
2017-11-17
2017-11-18
22
2017-11-19
8
100
2017-11-17
29
2017-11-19
Baehr Zofia
KJ Agro-Handel Śrem
WANJA 441 (176)
2017-11-19
24
Bąk Sebastian
bpk
KOCANKA (74)
2017-11-17
41
2017-11-18
1
325
2017-11-19
44
2017-11-17
20
17
2017-11-17
7
100
2017-11-18
8
50
2017-11-18
11
60
2017-11-19
14
2017-11-17
5
165
2017-11-17
16
2017-11-18
3
225
2017-11-18
26
2017-11-19
11
Barańska Laura
JKS DiM
2017-11-17
Barański Mikołaj
JKS DiM
2017-11-17
2017-11-17
Barlas Salih
TUszyński KJ Garboówek
FOREST (160)
2017-11-17
36
2017-11-18
25
2017-11-19
11
20
DUCATI (161)
2017-11-17
84
2017-11-18
Białas Anna
Bogusławicki KJ
GERY (26)
2017-11-17
25
2017-11-18
9
15
2017-11-19
18
20
2017-11-17
82
2017-11-18
38
2017-11-19
66
Bogalecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
ASER (120)
2017-11-17
2017-11-18
6
150
2017-11-18
13
2017-11-19
1
2000
Bolko Aleksandra
SK Ciekocinko
2017-11-17
37
2017-11-18
9
60
2017-11-19
7
100
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-18
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
CORJANA P (115)
2017-11-17
2017-11-18
28
2017-11-18
2017-11-19
36
Celska Olga
SKJ Beckersport
HIP HOP (164)
2017-11-17
79
2017-11-18
12
15
2017-11-19
25
ESCATO (165)
2017-11-17
9
17
2017-11-18
21
2017-11-19
3
300
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
RICCO (111)
2017-11-17
2017-11-18
6
100
2017-11-19
PRESTON (112)
2017-11-17
80
2017-11-18
Chmielowska Emilia
KS Small Cherry
2017-11-17
68
2017-11-17
2017-11-17
51
2017-11-17
10
50
2017-11-18
4
400
2017-11-19
23
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2017-11-17
BORMAN (17)
2017-11-17
2017-11-17
Daniel Monika
KJ Jantar Stryków
ROVETTO (143)
2017-11-17
74
2017-11-18
42
2017-11-19
55
CORTAS L (144)
2017-11-17
57
2017-11-18
52
2017-11-19
10
20
Dmyszewicz Jasmina
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2017-11-18
2017-11-19
Dobkowska Milena
St. Warszawski KJ
JOLLY (19)
2017-11-17
2017-11-18
15
15
2017-11-18
2
700
COMMAND (20)
2017-11-17
2017-11-18
40
2017-11-18
ZALVO (174)
2017-11-17
2017-11-18
33
2017-11-19
11
Dołhun Jakub
TKJ Garbówek
KOLA (149)
2017-11-17
73
2017-11-18
35
2017-11-19
70
WESFALIA (159)
2017-11-17
21
17
2017-11-18
1
1000
2017-11-19
52
Drózd Gabriela
KJ Aldragho Piaseczno
KASANDRA (173)
2017-11-18
54
2017-11-18
32
2017-11-19
68
Fimmel Arkadiusz
KJ Agro-Handel Śrem
2017-11-17
2017-11-18
16
2017-11-19
9
2017-11-17
44
2017-11-18
7
100
2017-11-19
9
FRAPANT (83)
2017-11-17
13
2017-11-18
23
2017-11-18
2017-11-19
15
Forlini Samanta
Fundacja KJ Zbyszko
KONTENDRO (148)
2017-11-17
11
17
2017-11-17
18
2017-11-18
6
200
2017-11-19
3
700
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
ARONIA (56)
2017-11-17
24
2017-11-17
2017-11-18
12
60
2017-11-19
1
2000
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
CAPPONE (53)
2017-11-17
48
2017-11-17
19
2017-11-18
38
2017-11-18
15
2017-11-19
48
2017-11-17
1
357
2017-11-17
4
250
2017-11-18
24
2017-11-18
22
2017-11-19
1
500
Gozdek Krzysztof
KJ Metpol Grodziec
2017-11-17
15
2017-11-17
4
400
2017-11-18
2
800
2017-11-19
1
4000
Gryciak Paulina
JKS Amico Mołdawin
2017-11-17
87
2017-11-18
2017-11-18
14
2017-11-19
16
20
Grzelczyk Kamil
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
WISARDA (104)
2017-11-17
39
2017-11-18
44
2017-11-19
65
RANDEVU (105)
2017-11-17
54
2017-11-18
51
2017-11-19
30
2017-11-17
27
2017-11-18
34
2017-11-19
13
BORA (107)
2017-11-17
70
2017-11-18
2017-11-19
58
Grzesiek Paula
Tuszyński KJ Garbówek
AKORD (158)
2017-11-17
7
82
2017-11-18
13
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2017-11-17
12
2017-11-18
2017-11-19
Jachymek Paweł
WKJ Lublin
SZAMAN (70)
2017-11-17
2017-11-17
Jaglarz Julia
Vanto Jumping Team
2017-11-18
3
400
2017-11-18
11
2017-11-19
Janekovic Marie
St. KS Chojnów
DIANITA-H (122)
2017-11-17
2017-11-18
14
2017-11-19
10
Jarocka Zuzanna
KJ Trachy Sośnicowice
CONNER (29)
2017-11-17
3
247
2017-11-17
32
2017-11-18
31
2017-11-19
3
700
Jendrośka Adrianna
JKS Hanna
T-STAR Z (141)
2017-11-17
63
2017-11-18
26
2017-11-19
67
Jones Jemma
Stowarzyszenie KS Chojnów
BORNEO (40)
2017-11-17
2017-11-18
30
2017-11-18
20
2017-11-19
Kałdonek Martyna
KJ Trachy Sośnicowice
2017-11-17
22
17
2017-11-17
37
2017-11-18
2017-11-18
32
2017-11-19
5
300
Kamińska Magda
KJ Avanti Opole
2017-11-17
3
600
2017-11-18
6
200
2017-11-19
7
400
2017-11-17
33
2017-11-18
1
600
2017-11-19
1
2000
BRANDY (25)
2017-11-17
30
2017-11-17
28
2017-11-18
4
200
2017-11-19
19
20
Kamiński Jan
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
STEWARD (50)
2017-11-17
31
2017-11-17
42
2017-11-18
14
15
2017-11-18
2017-11-19
45
DOMEYKO (51)
2017-11-17
34
2017-11-17
2017-11-18
21
2017-11-18
2017-11-19
21
Kaźmierczak Katarzyna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2017-11-17
53
2017-11-18
28
2017-11-19
Klawe Aneta
St. Agro-Aves Gajewniki
2017-11-17
38
2017-11-18
56
2017-11-18
2017-11-19
Klein Olaf
JKS Przybyszewo
CHASSOT (126)
2017-11-17
2017-11-18
30
2017-11-18
2017-11-19
FIRST ONE (127)
2017-11-17
26
2017-11-17
6
200
2017-11-18
15
2017-11-18
2017-11-19
3
700
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
2017-11-17
18
17
2017-11-18
5
150
2017-11-19
8
50
Kluczek Wojciech
BPK (MAZ)
2017-11-17
2017-11-17
Kłapińska Laura
KS Small Cherry Trzebnica
WIKI (140)
2017-11-17
47
2017-11-18
31
2017-11-19
62
CARTIER (151)
2017-11-17
17
17
2017-11-17
2017-11-18
24
2017-11-19
42
Kocon Ewa
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2017-11-17
62
2017-11-17
9
50
2017-11-18
29
2017-11-19
20
2017-11-17
19
17
2017-11-17
43
2017-11-18
33
2017-11-18
13
2017-11-19
12
20
Koczorowska Judyta
LKJ przy SK Mieczownica
BOSS (150)
2017-11-17
44
2017-11-17
2017-11-18
29
2017-11-18
18
2017-11-19
39
Korbalewska Kaja
Olmet OstSpeed Ostrów Wielkopolski
ARA (71)
2017-11-18
19
2017-11-18
23
2017-11-19
69
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
2017-11-17
33
2017-11-17
11
50
2017-11-18
23
2017-11-18
5
200
2017-11-19
15
20
2017-11-17
2017-11-17
7
150
2017-11-18
2017-11-18
4
400
2017-11-19
6
500
Kozakiewicz Paulina
Karkonoski KJ
2017-11-17
42
2017-11-17
36
2017-11-18
2017-11-18
27
2017-11-18
2
700
2017-11-19
10
2017-11-17
83
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-18
45
2017-11-18
2017-11-19
19
Kozina Maria
KJ Strzała Krubiczew
CLAYTON (81)
2017-11-17
65
2017-11-18
29
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
ROCKY (86)
2017-11-17
2017-11-17
2017-11-18
50
2017-11-18
20
Krasnowska Magdalena
Klub Jeździecki Leśna Wola
2017-11-17
77
2017-11-18
30
2017-11-19
72
Krywult Amelia
TKJ Garbówek
CHERROKEE (157)
2017-11-17
45
2017-11-18
10
133
2017-11-19
46
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
2017-11-17
29
2017-11-18
22
2017-11-19
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
PTYŚ (99)
2017-11-17
34
2017-11-18
19
2017-11-19
14
20
MAIK K (100)
2017-11-17
23
2017-11-18
2
500
2017-11-19
49
COCO LADY (101)
2017-11-17
16
17
2017-11-18
16
2017-11-19
Kuśnierczak Jacek
JUKS Mieczewo
2017-11-17
13
17
2017-11-17
12
50
2017-11-18
7
75
2017-11-19
2017-11-17
50
2017-11-18
27
2017-11-19
9
20
Kuśnierczak Julia
JUKS Mieczewo
2017-11-17
60
2017-11-17
2017-11-18
48
2017-11-19
64
Lemański Michał
Salio
2017-11-17
3
400
2017-11-17
2017-11-18
12
2017-11-19
12
2017-11-17
14
2017-11-17
1
1000
2017-11-18
7
150
2017-11-19
7
100
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko
F.ADERMIE (130)
2017-11-17
75
2017-11-17
2017-11-18
10
15
2017-11-18
12
2017-11-19
7
75
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
SUPREME (131)
2017-11-17
56
2017-11-17
41
2017-11-18
46
2017-11-19
28
Lubicka Jowita
KJ Salio Besiekierz Rudny
DUETTE B. (103)
2017-11-17
2017-11-18
46
2017-11-19
59
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
2017-11-17
40
2017-11-17
2017-11-18
39
2017-11-19
6
200
Łapacz Malwina
KJ Profil Piła
DENIS (80)
2017-11-17
59
2017-11-18
53
2017-11-18
34
2017-11-19
35
Marchwicka Maja
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2017-11-17
76
2017-11-18
55
2017-11-17
12
17
2017-11-17
22
2017-11-18
37
2017-11-19
32
Matuszewska Magdalena
KJ Partynice Wrocław
2017-11-17
8
55
2017-11-18
24
2017-11-19
5
150
2017-11-17
5
300
2017-11-18
14
2017-11-19
4
1500
Milczarek Nina
Tuszyński KJ Garbówek
RISOTTO (155)
2017-11-17
21
2017-11-18
8
60
2017-11-19
4
500
CYANDRA (156)
2017-11-17
14
2017-11-18
15
2017-11-19
6
200
Minkiewicz Weronika
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
WEIDA (14)
2017-11-17
15
17
2017-11-18
25
2017-11-19
26
JOGA (15)
2017-11-17
8
50
2017-11-19
2
1000
Mordaka Patryk
Bogusławicki KJ
QUITANA (102)
2017-11-17
86
2017-11-17
2017-11-18
16
15
2017-11-18
41
2017-11-19
40
Muraczewski Jacek
LKS Cwał Poznań
ARIA (136)
2017-11-17
71
2017-11-18
16
2017-11-19
31
Murdzia Seweryn
KJ Equipo Łódź
ULOTKA-K (123)
2017-11-17
67
2017-11-18
25
2017-11-18
2017-11-19
41
2017-11-17
10
2017-11-18
1
1000
2017-11-19
2
3000
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
FREDORA (42)
2017-11-17
40
2017-11-17
20
2017-11-18
5
300
2017-11-19
22
2017-11-17
10
17
2017-11-18
17
2017-11-19
47
2017-11-17
14
17
2017-11-18
45
2017-11-19
61
Niewiadomska Oliwia
Amico Mołdawin
2017-11-17
81
2017-11-18
26
2017-11-18
33
2017-11-19
42
Osieka Hanna
bpk
2017-11-17
45
2017-11-18
17
2017-11-18
17
2017-11-19
4
500
Pakosz Natalia
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
VALENZIA (137)
2017-11-17
48
2017-11-18
11
15
2017-11-18
19
2017-11-19
33
Piksa Łukasz
LKS Cwał Poznań
2017-11-17
LA CASA (78)
2017-11-17
2017-11-18
Piotrowska Agnieszka
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MONTANA (47)
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-18
Płatek Oliwia
Kielecki Klub Jeździecki sekcja Bilcza
TIK TAK (116)
2017-11-17
66
2017-11-17
25
2017-11-18
7
150
2017-11-19
18
Przyśliwska Malwina
JKS DIM Sp. z o.o. Warszawa
DYLLANO (33)
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-19
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-19
Radziszewska Laura
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2017-11-17
32
2017-11-18
2017-11-19
50
Rękosiewicz Aleksandra
Fundacja Kaczyna - z kultyrą na Ty
2017-11-17
88
2017-11-17
2017-11-18
47
2017-11-18
43
2017-11-19
57
Rozynek Martin
KJ Profil Piła
LEGOLAS (87)
2017-11-17
46
2017-11-18
37
2017-11-19
13
20
CATTICK (88)
2017-11-17
30
2017-11-18
35
2017-11-19
17
CANNES (89)
2017-11-17
46
2017-11-18
40
2017-11-19
63
Rynowiecki Michał
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2017-11-17
28
2017-11-17
35
2017-11-18
26
2017-11-19
27
Siarkiewicz Klaudia
Stowarzyszenie Warszawski KJ
PEARL 80 (128)
2017-11-17
5
200
2017-11-18
17
2017-11-19
4
500
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
2017-11-18
35
2017-11-18
2017-11-19
38
2017-11-17
39
2017-11-17
2017-11-18
42
2017-11-19
8
100
2017-11-17
23
2017-11-18
36
2017-11-19
CALIDOS (69)
2017-11-18
13
15
2017-11-19
60
Siucińska Klaudia
Łódzki KJ
GRENADA (152)
2017-11-17
72
2017-11-18
31
2017-11-19
29
Skrzypiec Agata
Stowarzyszenie KJK Szary Michałowice
2017-11-17
2017-11-17
2017-11-18
34
2017-11-18
44
2017-11-19
17
20
BERLINA (139)
2017-11-17
2017-11-18
4
250
2017-11-18
3
600
2017-11-19
9
Stefańska Natalia
JKS DIM Warszawa
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-17
2017-11-18
Strzechowski Paweł
JKS Salio
ZUZOU (113)
2017-11-17
4
220
2017-11-17
17
2017-11-18
2
275
2017-11-18
36
2017-11-19
6
125
Suska Juliana
KS Euro Holding
PIEROT (37)
2017-11-17
2017-11-19
2017-11-17
2017-11-19
GILEA (39)
2017-11-17
Szlufik Aniela
Tuszyński KJ Garbówek
2017-11-17
61
2017-11-18
2017-11-19
56
Szmytka Antoni
Tuszyński KJ Garbówek
2017-11-17
78
2017-11-18
49
2017-11-19
71
Szychowiak Julia
KS Small Cherry Trzebnica
TORNADO (58)
2017-11-17
58
2017-11-18
2017-11-18
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
2017-11-18
20
ALINA (171)
2017-11-17
43
2017-11-18
17
2017-11-19
4
200
AL AWAR (172)
2017-11-17
6
110
2017-11-17
6
150
2017-11-18
18
2017-11-19
16
Warzecha Leszek
KJ Zagórów
WELTDAME (145)
2017-11-17
9
2017-11-18
9
2017-11-19
3
2000
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-18
BOCCACCIO (147)
2017-11-17
27
2017-11-18
43
2017-11-19
34
Wawrzyniak Pola
Tuszyński KJ Garbówek
DIMPLE (153)
2017-11-17
55
2017-11-18
9
133
2017-11-19
2
400
ISSOS (154)
2017-11-17
69
2017-11-18
2017-11-19
Wójcik Krzysztof
KJ Facimiech Wielkie Drogi
2017-11-17
38
2017-11-17
2
800
2017-11-18
10
2017-11-19
8
200
Woszczyna Joanna
KJ Zbrosławice
KENIA (6)
2017-11-17
64
2017-11-18
32
2017-11-19
37
Żachowska Patrycja
KJ Global
2017-11-17
85
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-18
11
133
2017-11-19
51
Zagała Helena
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2017-11-17
2
302
2017-11-17
2
500
2017-11-18
21
2017-11-18
8
150
2017-11-19
2
1000
Zmorek Damian
KJ Welt Opypy
PICCOLO (109)
2017-11-17
52
2017-11-18
8
150
2017-11-19
20
20
DIEGO (110)
2017-11-17
11
2017-11-18
18
2017-11-19
10
Żuk Zuzanna
KJ Bertyn Piastowo
CARANJA (16)
2017-11-17
2017-11-17

Number of Riders: 104

Number of Horses: 165

The sum of prizes: 48 135.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl