Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne Salio
JKS Salio, 7-8.10.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
107 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 16:23:20
2017-10-05 16:04:45
Karolina Łaszkiewicz DON CORELLI P
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 14:30:01
2017-10-05 13:04:55
Gabriela Ratajska SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 2x 1/LL/Dokładności Towarzyski LL 50cm
  • 1x 2/LL/Dokładności Towarzyski LL 70cm
  • 2x 8/LL/z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski LL 50cm
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski LL 70cm
105 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 10:22:45
2017-10-05 10:07:03
Jowita Lubicka DUETTE B.
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 10:22:26
2017-10-05 10:04:02
Kamil Grzelczyk CASALLO
  • 2x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 10:22:10
2017-10-05 10:03:53
Gabriela Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 2x 1/LL/Dokładności Towarzyski LL 50cm
  • 2x 8/LL/z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski LL 50cm
102 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 10:21:51
2017-10-05 10:03:36
Kamil Grzelczyk NUMBER ONE
  • 1x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 10:20:57
2017-10-05 10:02:24
Kamil Grzelczyk HERCULES
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 10:20:28
2017-10-05 10:01:53
Kamil Grzelczyk SIR PAUILLAC
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 10:19:52
2017-10-05 10:01:31
Kamil Grzelczyk WISARDA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 10:19:33
2017-10-05 10:00:46
Kamil Grzelczyk BORA
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 09:57:18
2017-10-05 09:56:42
Maja Bella Friedman NEFFI MK
  • 1x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 09:11:47
2017-10-05 08:51:05
Karolina Łaszkiewicz EQUINE
  • 1x 2/LL/Dokładności Towarzyski LL 70cm
95 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 06:44:17
2017-10-04 22:52:13
Maja Marchwicka LAVITA - L
  • 1x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 06:44:01
2017-10-04 22:51:03
Maja Marchwicka SILVANA
  • 1x 2/LL/Dokładności Towarzyski LL 70cm
  • 2x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski LL 70cm
  • 2x 10/LL/Dokładności Towarzyski
93 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 22:50:13
2017-10-04 22:49:32
Antonina Barzdo TALL
  • 2x 1/LL/Dokładności Towarzyski LL 50cm
  • 2x 8/LL/z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski LL 50cm
92 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 22:49:54
2017-10-04 21:50:37
Aneta Klawe IL DE FONSE
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 22:49:39
2017-10-04 21:43:07
Lena Janiszewska HOTREX
  • 2x 1/LL/Dokładności Towarzyski LL 50cm
  • 2x 8/LL/z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski LL 50cm
90 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 22:49:25
2017-10-04 21:38:17
Wiktoria Głowacka PRIMA
  • 2x 3/LL/Dokładności Towarzyski
89 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 22:49:11
2017-10-04 21:35:45
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA- TABUN
  • 1x 1/LL/Dokładności Towarzyski LL 50cm
  • 2x 2/LL/Dokładności Towarzyski LL 70cm
88 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 22:48:56
2017-10-04 21:35:18
Gabriela Ratajska JAGIENKA
  • 2x 2/LL/Dokładności Towarzyski LL 70cm
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski LL 70cm
87 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 22:48:41
2017-10-04 21:34:37
Gabriela Ratajska PASJONATA LOTAR
  • 1x 2/LL/Dokładności Towarzyski LL 70cm
  • 2x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski LL 70cm
  • 2x 10/LL/Dokładności Towarzyski
86 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 22:48:23
2017-10-04 21:33:45
Roksana Galanciak GEWALIA
  • 1x 2/LL/Dokładności Towarzyski LL 70cm
  • 2x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski LL 70cm
  • 2x 10/LL/Dokładności Towarzyski
85 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 22:48:07
2017-10-04 21:32:36
Maja Bella Friedman WILLA NOVA
  • 1x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 22:47:51
2017-10-04 21:31:54
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 22:47:32
2017-10-04 21:31:30
Michalina Dańczak HELGA
  • 1x 1/LL/Dokładności Towarzyski LL 50cm
  • 2x 2/LL/Dokładności Towarzyski LL 70cm
  • 1x 8/LL/z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski LL 50cm
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski LL 70cm
82 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 22:47:17
2017-10-04 21:30:52
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 2x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Dokładności Towarzyski
  • 2x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 22:47:00
2017-10-04 21:29:49
Julia Chmaj GINARETTI H
  • 1x 2/LL/Dokładności Towarzyski LL 70cm
  • 2x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski LL 70cm
  • 2x 10/LL/Dokładności Towarzyski
80 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 22:46:44
2017-10-04 21:29:04
Sebastian Bąk ESCARDO
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 22:46:28
2017-10-04 21:28:23
Sebastian Bąk DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 22:46:10
2017-10-04 21:27:52
Sebastian Bąk KOCANKA
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 22:45:53
2017-10-04 21:27:23
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 19:43:55
2017-10-04 19:41:28
Karolina Kunikowska DAKOTA
  • 1x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
75 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 19:26:40
2017-10-04 19:19:08
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak CORRADINO
  • 1x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 19:26:25
2017-10-04 19:11:27
Aleksandra Pliem-Perka ERINA
  • 1x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 19:26:11
2017-10-04 19:10:53
Aleksandra Pliem-Perka TANGO
  • 2x 3/LL/Dokładności Towarzyski
72 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 19:25:55
2017-10-04 19:10:09
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 2x 1/LL/Dokładności Towarzyski LL 50cm
71 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 19:25:36
2017-10-04 19:09:23
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak GIMMICK FIELD
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 19:25:21
2017-10-04 19:08:50
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak CALIDOS
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 19:25:05
2017-10-04 19:08:20
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak RAPHAELLA P
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 19:24:50
2017-10-04 19:07:44
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak JAMAL VAN ORTI
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 19:24:30
2017-10-04 19:04:22
Wiktor Helbich DAKOTA
  • 1x 2/LL/Dokładności Towarzyski LL 70cm
  • 1x 3/LL/Dokładności Towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 18:00:06
2017-10-04 17:56:28
Julia Mieszczak HERA OMIA N
  • 2x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
65 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 17:59:32
2017-10-04 17:54:45
Julia Mieszczak CALIPSO DU MESNIL
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 16:12:58
2017-10-04 16:08:31
Alicja Murakowska SATYR
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 16:12:38
2017-10-04 16:08:07
Alicja Murakowska FALLA
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 15:05:49
2017-10-04 14:15:22
Sarah Zakrzewski EASTER GREY
  • 2x 2/LL/Dokładności Towarzyski LL 70cm
60 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 12:30:20
2017-10-04 08:11:04
Paulina Maćczak ZAPPA
  • 1x 2/LL/Dokładności Towarzyski LL 70cm
  • 2x 3/LL/Dokładności Towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 12:30:00
2017-10-04 08:09:55
Mateusz Maćczak CZECZEN
  • 1x 2/LL/Dokładności Towarzyski LL 70cm
  • 2x 3/LL/Dokładności Towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 07:16:53
2017-10-03 23:57:41
Aleksandra Pliem-Perka ERINA
  • 1x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 07:16:37
2017-10-03 23:56:13
Aleksandra Pliem-Perka TANGO
  • 1x 3/LL/Dokładności Towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 07:16:21
2017-10-03 23:55:32
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 1/LL/Dokładności Towarzyski LL 50cm
55 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 07:15:33
2017-10-03 23:12:12
Patryk Mordaka QUITANA
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 07:15:18
2017-10-03 22:00:02
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 1/LL/Dokładności Towarzyski LL 50cm
  • 1x 2/LL/Dokładności Towarzyski LL 70cm
53 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 21:53:16
2017-10-03 21:33:02
Marek Wacławik EMIRATES
  • 1x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 21:53:00
2017-10-03 21:32:42
Marek Wacławik CZIKITA
  • 2x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
51 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 21:52:46
2017-10-03 21:32:23
Marek Wacławik BOLIVAR
  • 1x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 21:52:30
2017-10-03 21:24:21
Paula Tronina TABASCO
  • 1x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 20:51:44
2017-10-03 20:18:07
Tamara Tybulczuk SZAMBELAN
  • 1x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 20:51:29
2017-10-03 20:17:04
Tamara Tybulczuk REGIEL
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 19:26:30
2017-10-03 19:21:18
Maria Rzepkowska JOLLY JOE
  • 2x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
46 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 18:58:45
2017-10-03 15:14:16
Maria Kozina CLAYTON
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:15:48
2017-10-03 12:47:14
Kornelia Jasińska DYGNITARZ
  • 1x 2/LL/Dokładności Towarzyski LL 70cm
44 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 12:47:55
2017-10-03 12:25:36
Łukasz Kamiński BIQUEEN
  • 2x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
43 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 12:46:09
2017-10-03 08:44:28
Weronika Baldys DYGNITARZ
  • 1x 1/LL/Dokładności Towarzyski LL 50cm
  • 1x 2/LL/Dokładności Towarzyski LL 70cm
42 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 22:01:47
2017-10-02 20:55:44
Katarzyna Mikulska-Sękalska PLATYNA
  • 1x 10/LL/Dokładności Towarzyski
  • 2x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 22:01:32
2017-10-02 20:54:03
Katarzyna Mikulska-Sękalska CEDRINO
  • 1x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 2x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Dokładności Towarzyski
  • 2x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:38:04
2017-10-02 20:14:30
Ewa Kasińska ELVIS
  • 2x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 19:41:22
2017-10-02 19:28:05
Julia Juszyńska DENIS
  • 2x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
38 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 19:41:08
2017-10-02 18:58:02
Małgorzata Janczak FARNES
  • 2x 2/LL/Dokładności Towarzyski LL 70cm
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski LL 70cm
37 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 12:45:44
2017-10-02 16:21:04
Dagmara Antczak KASHMIR DE REVE
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 12:45:29
2017-10-02 16:20:40
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 14:03:59
2017-10-02 13:58:06
Jagna Grabowska WINEGRA
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 14:03:41
2017-10-02 13:57:28
Olga Grabowska EL TIGRE
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 14:03:28
2017-10-02 13:54:40
Gabriela Małys FORTUNKA
  • 1x 1/LL/Dokładności Towarzyski LL 50cm
  • 2x 2/LL/Dokładności Towarzyski LL 70cm
32 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 14:03:00
2017-10-02 13:54:00
Jagna Grabowska PASJA
  • 2x 2/LL/Dokładności Towarzyski LL 70cm
  • 1x 3/LL/Dokładności Towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 11:34:14
2017-10-02 11:12:51
Julia Burnos DONAT
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 11:34:01
2017-10-02 11:12:35
Julia Burnos CORJANA P
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 09:09:20
2017-10-02 08:51:48
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2017-10-01 16:38:24
2017-10-01 08:42:09
Julia Filipowicz GIBANTA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-10-01 16:38:10
2017-10-01 02:20:43
Małgorzata Krawczyk BARS
  • 2x 2/LL/Dokładności Towarzyski LL 70cm
  • 2x 10/LL/Dokładności Towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 18:58:31
2017-09-30 22:17:37
Karolina Kicinska NOTA
  • 1x 10/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-10-01 16:37:43
2017-09-29 20:35:53
Robert Bernagiewicz SZARAMAN
  • 1x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 17:05:10
2017-09-28 15:12:26
Karolina Dąbrowska LOUCA QUATRO
  • 1x 10/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 21:29:48
2017-09-27 20:44:57
Amelia Mitman BERGS-AUG09-61 DM II
  • 1x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 08:32:35
2017-09-27 18:18:37
Zuzanna Polinceusz LILLY
  • 2x 2/LL/Dokładności Towarzyski LL 70cm
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski LL 70cm
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 16:32:23
2017-09-27 13:04:20
Beata Walas RYWAL
  • 2x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 16:31:24
2017-09-25 13:33:17
Kaja Sosnowska RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 16:31:05
2017-09-25 13:32:49
Kaja Sosnowska MY LORD
  • 1x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 12:19:22
2017-09-25 11:28:08
Joanna Pomiankowska GIRL RV
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 14:29:44
2017-09-25 11:27:24
Joanna Pomiankowska HOKEY-POKEY
  • 1x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 22:45:35
2017-09-24 21:05:12
Joanna Florczak ŁOTSON
  • 1x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 08:23:40
2017-09-24 07:19:02
Monika Powroźnik GAFA
  • 1x 2/LL/Dokładności Towarzyski LL 70cm
  • 2x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski LL 70cm
  • 1x 10/LL/Dokładności Towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 08:23:25
2017-09-24 07:18:21
Dominika Maruda ASCOT
  • 2x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 22:45:16
2017-09-21 21:26:00
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 2x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 22:44:54
2017-09-21 21:25:36
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 1x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 08:38:48
2017-09-20 22:02:16
Nikola Bielnik QUITE
  • 1x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 2x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Dokładności Towarzyski
  • 2x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 13:19:18
2017-09-20 11:46:46
Monika Daniel ROVETTO
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 13:18:44
2017-09-20 11:46:29
Monika Daniel CORTAS L
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 13:18:17
2017-09-20 11:46:05
Monika Daniel WIWALDI - K
  • 1x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 13:44:26
2017-09-18 21:30:05
Martha Daberhut SULTAN OF SWING
  • 1x 1/LL/Dokładności Towarzyski LL 50cm
  • 1x 2/LL/Dokładności Towarzyski LL 70cm
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu dodatek S Towarzyski LL 70cm
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 17:41:47
2017-09-17 14:34:30
Milena Dobkowska LA PAZ
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 20:04:07
2017-09-12 19:55:38
Julia Sobiepańska EVER FOR EVER
  • 1x 4/L/Z Trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Anszpergier Dorota KJ HorseProfi
S
0035543
2. Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
1999 (J.)
O038694
3. Bąk Sebastian bpk
S
O003232
4. Baldys Weronika Ranczo w dolinie
1999 (J.)
_
5. Barzdo Antonina xxx
2006 (Mł.)
Brak
6. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
7. Bielnik Nikola KS Stangret Kielce
2002 (JM.)
O035629
8. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
9. Chmaj Julia BPK
2003 (JM.)
Brak
10. Daberhut Martha Łódzki klub jeździecki
1997 (MJ.)
brak
11. Dąbrowska Karolina bpk
S
O024171
12. Dańczak Michalina BPK
2007 (Mł.)
brak
13. Daniel Monika KJ Jantar Stryków
S
O005852
14. Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
2003 (JM.)
O040047
15. Filipowicz Julia BPK (MAZ)
S
O001955
16. Florczak Joanna Łódzki KJ
S
O028132
17. Friedman Maja Bella bpk
2003 (JM.)
O031354
18. Galanciak Roksana BPK
2002 (JM.)
brak
19. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
20. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
21. Grabowska Olga KJ Dworek Okuniew
S
O002091
22. Grzelczyk Kamil KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O009181
23. Helbich Wiktor SALIO
2001 (J.)
BRAK
24. Janczak Małgorzata niezrzeszona
S
brak
25. Janiszewska Gabriela bpk
2003 (JM.)
O039284
26. Janiszewska Lena Bpk
2009 (Mł.)
Brak
27. Jasińska Kornelia nn
2003 (JM.)
-
28. Juszyńska Julia SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI HORSEPROFI
2000 (J.)
O038680
29. Kamiński Łukasz KU AZS Politechnika Warszawska
S
O011972
30. Kasińska Ewa Bractwo Konne Św. Marcina
2002 (JM.)
O039638
31. Kicinska Karolina Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
S
O043139
32. Klawe Aneta St. Agro-Aves Gajewniki
S
O025805
33. Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
2000 (J.)
O028675
34. Krawczyk Małgorzata Bractwo Konne Św. Marcina
S
brak
35. Kręgielska Nikola Łódzki KJ
2003 (JM.)
O042182
36. Kunikowska Karolina JKS Salio
S
brak
37. Lubicka Jowita KJ Salio Besiekierz Rudny
1999 (J.)
O023050
38. Łaszkiewicz Karolina SKJ Salio Besiekierz Rudny
2003 (JM.)
O031774
39. Maćczak Mateusz Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O019680
40. Maćczak Paulina Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O008250
41. Małys Gabriela Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2006 (Mł.)
O041899
42. Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2005 (JM.)
O032501
43. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
44. Mieszczak Julia bpk
S
O014303
45. Mikulska-Sękalska Katarzyna KJ Huzar Józefów
S
O037461
46. Mitman Amelia JKS Salio Besiekierz Rudny
2005 (JM.)
O033513
47. Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O019196
48. Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1998 (MJ.)
O039805
49. Niemczuk Karol Kielecki Klub Jeździecki
PZJO004650
50. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
51. Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2006 (Mł.)
O035554
52. Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio
2006 (Mł.)
O035554
53. Pliem-Perka Martyna JKS Salio
2009 (Mł.)
-
54. Polinceusz Zuzanna Bractwo Konne Św. Marcina
2001 (J.)
brak
55. Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce
S
O003873
10046832
56. Powroźnik Monika LKJ Gałkowo
S
O021484
57. Ratajska Gabriela bpk
2005 (JM.)
O036019
58. Rzepkowska Maria ŁKJ
2001 (J.)
R027014
59. Sierakowska Michalina bkp
2007 (Mł.)
brak
60. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
61. Sobiepańska Julia JKS Salio
2000 (J.)
O028768
62. Sosnowska Kaja KKJ Kielce
S
O013932
63. Troć Wiktoria Klub Jeździecki Salio
2003 (JM.)
brak
64. Tronina Paula Soymax Horse Team
2000 (J.)
O036143
65. Tybulczuk Tamara ŁKJ
2004 (JM.)
O032672
66. Wacławik Marek SKJ Bobrowy Staw
S
O002899
10073039
67. Walas Beata KS Stangret
1999 (J.)
brak
68. Zakrzewski Sarah Bractwo Konne sw Marcina
1997 (MJ.)
none
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

6

ANRI MARIELLA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F:
M:
O: Rafał Janiszewski
B:
2.

104

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
O: Wiktoria Głowacka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012502 DE418181541807 104OZ68
3.

94

ASCOT WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Dan /
M: Ada Sara / Aragonit
O: Karolina Ferenstein
B: Karolina Ferenstein
K021772 616007600224712
4.

84

BARS Wielkopolska POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Saganek
M: Bella Dona
O: Paweł Moczkowski
B: brak
brak
5.

87

BERGS-AUG09-61 DM II KUC NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: -
M: -
O: Tomasz Mitman
B: -
K022041
6.

70

BIQUEEN HOL DEU 2009 Klacz siwa F: Quirado/Guidam de Revel
M: Pretty Woman/Limbus
O: Łukasz Kamiński
B: Clausen Heinrich
K024276 DE421000119209
7.

60

BOLIVAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Iloczyn
M: Boliwia/ Jape
O: Karolina Kicińska
B: Jarosław Pacek
K020704
8.

11

BORA SP POL 2010 Klacz bułana F: Brak
M: Brak
O: Kazimierz Mordaka
B: Polska
Brak
9.

42

CALIDOS HOL GER 2008 Ogier siwa F: Calido I / Cantus
M: Komtess VI / Cantus
O: Łukasz Wyszkowski
B: Claudia Schoenfeld-Fuehr
K013364 DE421000591108
10.

47

CALIPSO DU MESNIL SP POL 2004 Wałach gniada F: Galisco Du Mesnil / Jalisco B
M: Caranba / Carbid
O: Małgorzata Machnio-Mieszczak
B:
K009666 POL009670094704 104EE37
11.

5

CASALLO HOL POL 2012 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: A-Conchita / Cassini I
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
K022614 DE4211000506412
12.

72

CEDRINO WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata/170 cm F: Karbon
M: Cesarka
O: Katarzyna Mikulska-Sękalska, SK Rzeczna
B: SK Rzeczna
K023344 007 60 00586 07
13.

66

CLAYTON BWP BEL 2002 Wałach gniada F: Clinton
M: Orleen Van Het Vijverbos
O: Ewa Żak
B: .
K011765
14.

81

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Julia Burnos
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
15.

37

CORRADINO KWPN GER 2007 Ogier siwa F: Corrado I
M: P-Leonie
O: Witold Bieniek
B:
brak
16.

97

CORTAS L WESTF GER 2007 Wałach gniada F: Cornado/
M: Pina/
O: Trax Sp. z o.o.
B: Hermann Wieseler
K011499 104GW10
17.

51

CZECZEN SP POL 1997 Wałach gniada F: Larysz
M: Czeszka
O: Małgorzata Gołębiowska
B: Zbigniew Kosiński
brak
18.

59

CZIKITA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Le Voltaire
M: Czamara/ Kołczan
O: Karolina Kicińska
B: Gosp. Rolne Tomasz Burzyński
K020705
19.

45

DAKOTA KWPN NED 2008 Wałach siwa F: Zurich
M: Irma Donna
O: Salio
B: J.W. & A.P. JURRIUS
brak
20.

36

DAKOTA KWPN NLD 2008 Wałach siwa F: Zurich
M: Irma Donna
O: Łukasz Wyszkowski
B: J.W.& A.P. Jurrius
K017880 528003000808119
21.

74

DENIS Typ Szlachetny POL 2008 Wałach gniada F: NIELS
M: DOZKA
O: PIOTR JUSZYŃSKI
B: MIROSŁAW GORDON
BRAK
22.

31

DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT Hosztyńska POL 2009 Wałach gniada F: Clarimo
M: Uthlande
O: Daniel Winnicki
B: Roerden Zg Kirsten, Olaf
brak
23.

1

DON CORELLI P SP POL 2007 Wałach siwa/173 F: Correro / Claudio
M: Dunka / Davidoff
O: Joanna Łaszkiewicz
B: Witold Polowczyk
K016700 POL009610207007
24.

80

DONAT SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Dąbrówka / Romualdo
O: Julia Burnos
B: Leszek Pilarski
K018422 009540174307
25.

4

DUETTE B. KWPN POL 2008 Klacz gniada F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
O: Aliaksandr Sarachau
B: M. J. Nieberg
K020618 528003000806859
26.

67

DYGNITARZ Wielkopolska POL 2006 Wałach dereszowata F: Likwor
M: Domena
O: Justyna banaszewska
B: Katarzyna litke
_
27.

50

EASTER GREY Malopolska POL 2010 Wałach gniada F: Grey
M: Euforia
O: Marek Zakrzewski
B: Marek Zakrzewski
616006630086010 616006630086010
28.

102

EASY MK SP POL 2013 Klacz gniada F: RASH
M: ECHEVERIA
O: Dorota Anszpergier
B: Marek Kucharski
brak
29.

33

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker
M: Winning Girl
O: Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
B: Tina Mc Dermott
brak
30.

73

ELVIS TRK POL 2009 Wałach gniada F: Viskis
M: Elegantka
O: Krzysztof Kulik
B: Krzysztof Kulik
K015965 POL732010040309
31.

58

EMIRATES HAN. POL 2011 Wałach gniada F: El Bundy
M: Lady Lou KHR/ Langer Jan
O: Marek Urbaniak
B: Niemcy
K023472
32.

13

EQUINE KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:144 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Joanna Łaszkiewicz
B:
K014912 POL999530469704
33.

38

ERINA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Van Gogh / Numero Uno
M: Sarina / Furore
O: Łukasz Wyszkowski
B: R .A. Wassenaar
K018060 528003200903752
34.

53

ERINA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Van Gogh
M: Sarina
O: Janusz Pliem-Perka
B: R.A. Wassenaar
K018060 528003200903752
35.

30

ESCARDO MŁP POL 2011 Wałach gniada F: Jurand
M: Essa
O: Kamila Kustosik
B: Kamila Kustosik
brak 616 006 59 01491 11
36.

101

EVER FOR EVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kasztanowata F: Erebus
M: Diatermia
O: Dominika Sobiepańska
B: Andrzej Lemański
K014106 POL 009590176206
37.

49

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Song /
M: Fraszka / Niels
O: Alicja Murakowska
B: Alicja Murakowska
K023799 616009530206812
38.

75

FARNES Szlachetna Półkrew POL 2006 Ogier kasztanowata F: For Feeling
M: Zula
O: Małgorzata Janczak
B: Małgorzata Janczak
brak
39.

78

FORTUNKA KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O: Agnieszka Guzowska
B:
K021966 616999662048608
40.

93

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Gama
O: X
B: Eco-abi Ewa Fabinska
K005435
41.

24

GEWALIA Typ Szlachetny POL 2000 Klacz ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Monika Fojtuch
B: NN
LKRWZJ/1059/16
42.

83

GIBANTA KWPN NLD 2011 Klacz gniada F: Harley VDL
M: Zibanta
O: B.V.H. Sp. z o.o.
B: holandia
K020276 528003201106593
43.

41

GIMMICK FIELD KWPN NED 2011 Wałach siwa/168 F: Zirocco Blue VDL /
M: Rikina-Field / Ahorn
O: Łukasz Wyszkowski
B:
K018789 528003201105821
44.

29

GINARETTI H KWPN NLD 2001 Klacz gniada F: Andretti
M: Historie
O: Aneta Chmaj
B: H. Van De Heuvel
brak
45.

92

GIRL RV KWPN POL 2011 Klacz gniada/166 F: Quality Time / Quantum
M: Cottica II RV / Verdi
O: Joanna Pomiankowska
B: Stoeterij Renken
K021259 528003201105142 105EQ84
46.

21

GWIAZDECZKA- TABUN Koń Mały POL 2006 Klacz gniada F: Jasmon
M: Gwiazdka
O: Sebastian Bąk
B: Myśliński Stanisław
brak
47.

82

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
48.

27

HELGA KUV POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
49.

46

HERA OMIA N KWPN NLD 2012 Klacz kasztanowata F: I'm Special De Muze /
M: Omia Fortuna / Investment
O: Hubert Kierznowski
B:
K024150 528003201206512
50.

8

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius
M: Hera
O: Michał Nojman
B: Michał Nojman
Brak
51.

3

HOKEY-POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
O: Joanna Pomiankowska
B:
K023569 528003201205401
52.

19

HOTREX KM POL 2006 Wałach gniada/kuc:152 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Rafał Janiszewski
B:
K020660 61699969015906
53.

18

IL DE FONSE SP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado boy
M: Isna
O: Aneta Klawe
B: Katarzyna Bawłowicz
Brak
54.

22

JAGIENKA Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: Strayers Samson
M: Koekoekehof Jannique
O: Andrzej Gos
B: Zdzisław Śniegucki
K023715
55.

44

JAMAL VAN ORTI BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
O: Łukasz Wyszkowski
B: Johan Van Oost
K018394 056002W00293017
56.

64

JOLLY JOE SP POL 2009 Klacz gniada F: CARPEDIEM
M: JENNIFER
O: Agnieszka Rzepkowska
B: Renata Marocka
K020457 616009530351109
57.

40

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc: F: NN
M: NN
O:
B:
K016458 616999590267306
58.

28

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
59.

69

KASHMIR DE REVE OLD GER 2001 Wałach gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Doxana / Quick Star
O: Wieslaw Leszczyński
B:
K005916 DE418180102201
60.

32

KOCANKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Winword
M: Kordula
O: Artur Poprawa
B: Andrzej Gos
LKPZJ/1618/16
61.

100

LA PAZ SP GER 2005 Wałach gniada F: Palegro / Power
M: Lansada / Lancer III
O: -
B: -
K012016 DE421000172903
62.

14

LAVITA - L SP POL 2010 Klacz gniada F: Alvarez 17
M: Lawa
O: Liberski Jan
B: Liberski Jan
K018953
63.

88

LILLY Wielkopolska POL 2004 Klacz gniada F: Cedrus
M: Lilja
O: Dariusz Polinceusz
B: Krzysztof Kulik
brak POL 007 59 00695 04
64.

86

LOUCA QUATRO HAN POL 2008 Wałach gniada F: Fresh from the Coast / Friedensfurst
M: La Puppi / Le Primeur
O: Karolina Dąbrowska
B: Jorn Merzdorf
K021413 DE431316527708
65.

17

ŁOTSON WLKP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Dargon /
M: Łotwa / Łan
O: Joanna Florczak
B: Joanna Florczak
K014813 POL007590110107
66.

91

MY LORD Westf. POL 2012 Ogier siwa F: Mylord Cardhago
M: Atlanta Z
O: Karol Niemczuk
B: Karol Niemczuk
K021638
67.

12

NEFFI MK SP POL 2010 Klacz siwa F: Avero
M: Nadzieja II
O:
B:
K020241 616009600297310
68.

65

NOTA SP POL 2006 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
O: Karolina Kicińska
B: Tyszko Horses
K018105
69.

7

NUMBER ONE HAN POL 2013 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Sandra Diamond S / Sandro Boy
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
K022613 DE455879010513
70.

34

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:154 F: Olivier
M: Dona
O: Katarzyna Kręgielska
B: Wiesław Borecki
K022214 009690002808
71.

79

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: NN (Carmen s Neptun)
M: NN (Prima)
O: Beata Grabowska
B: SK Plekity
Brak
72.

23

PASJONATA LOTAR KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: TIJD VLIJT'S SANTIAGO
M: TIJD VLIJT'S LAVENDEL
O: Karolina Ratajska
B: -
K020776 POL616013610206709
73.

71

PLATYNA Typ Szlachetny POL 2004 Klacz gniada/mk:165 F: nn
M: nn
O: Karolina Bielinska
B: Marek Samsel
K016931 POL 999663235204
74.

20

PRIMA NN POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Yekus
M: Perła
O: Wiktoria Głowacka
B: NN
K008457 09901
75.

56

QUITANA OLD GER 2007 Klacz gniada F: Cola / Contender
M: Quanta / Quidams Rubin
O: Kazimierz Mordaka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K013363 DE418181540907 104QF63
76.

95

QUITE HOL. POL 2010 Wałach siwa F: Quite Capitol
M: Lady Jump II
O: Grzegorz Bielnik
B: -
K018032 DE 441411201910
77.

43

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
O: Witold Polowczyk
B: Witold Polowczyk
K018637 POL009610010308
78.

57

RASPBERRY Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II
M: Rowa
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
KO17788
79.

90

RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL NRPS GER 2002 Wałach kasztanowata/170 F: Rubiquil
M: Baccara
O: Kaja Sosnowska Karol Niemczuk
B: Comb. Schmitz & Heeren
K016252 60022232S
80.

63

REGIEL Malopolska POL 1998 Ogier gniada F: Arcus
M: Rea
O: Sławomir Grzelczyk
B: SO Boguslawice
K004155 POL006590012098
81.

96

ROVETTO Oldenburska GER 2002 Ogier F: RADIATOR
M: SEMIRAMIS
O: TRAX SP.Z O.O.
B: NIEMCY
K006820
82.

89

RYWAL Małopolska POL 2009 Wałach gniada F: Wareg
M: Rachel
O: Iga Suchodolska
B: Halina Krais
brak
83.

48

SATYR SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: CZYNEL
M: SUPRA
O: IRENEUSZ SIEKIERSKI
B: brak
K023798 POL 009 61 11350 01
84.

15

SILVANA SP POL 2011 Klacz gniada F: Wencco
M: Satyna
O: Stanisław Marchwicki
B: Sławomir Grzelczyk
Brak
85.

9

SIR PAUILLAC SP POL 2011 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Szlachta / Luron
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
K022389 616009590185511
86.

2

SULAATIK'S PITTSBURGH New Forest Pony NED 2012 Wałach siwa/kuc: F: Sulaatik's Peter Pan /
M: Sulaatik's Moody Blue /
O: Karolina Ratajska
B:
brak
87.

99

SULTAN OF SWING SP POL 2012 Wałach siwa F: Wieland
M: Samira
O: Jaroslav Daberhut
B: Dylewska Agata
brak
88.

26

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
89.

62

SZAMBELAN SP POL 2004 Wałach gniada F: Balisco II / Quidam De Revel
M: Szaki / Kissovo
O: Sławomir Grzelczyk
B: Do Ochaby
K009294 POL009540174904
90.

85

SZARAMAN TRK POL 2011 Wałach kasztanowata F: Ajbek / Agar
M: Sanna / Pumpers
O: Ksenia Samsel
B: Krzysztof Wojsiat
K020878 POL732010025707
91.

61

TABASCO Wielkopolska POL 2006 Wałach kara F: Demut
M: Tamatawa
O: Paula Tronina
B: Andrzej Kuświk
K016873
92.

16

TALL KUC POL 2010 Ogier gniada/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Jarosław Budziak
K019624 6169995805865100
93.

39

TANGO KUC POL 2005 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Tangana / Angelo
O:
B:
K014650 POL013640028005
94.

105

USTI'S GIRL WP Z z 2009 klacz c.gn F: Ustinov/ Libero H
M: Upstalah/ Cento
O:
B:
LKJ PZJ/ 2445/17 056015z55816809
95.

106

USTI'S GIRL WP Z z 2009 klacz c.gn F: Ustinov/ Libero H
M: Upstalah/ Cento
O:
B:
2445/7 056015z55816809
96.

35

VALKIRIA SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Aroland PG
M: Valeria
O: Nikola Kręgielska
B: Jan Jurkiewicz
K023453 616 009 53 00021 12
97.

25

WILLA NOVA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/176 F: Scandic / Solos Carex
M: Willa / Wilawander
O: Renata Michalska
B: Piotr Wiese
K015561 POL009590045704
98.

76

WINEGRA SP POL 2001 Klacz kasztanowata F: Roland / Ramiros Son II
M: Wineta / Skaleń
O: Beata Grabowska
B: Tadeusz Ziajkowski
K007987 616009590144501
99.

10

WISARDA SP POL 2008 Klacz kara F: Sword / Glimmerman
M: Wizna / Bonaparte
O: Kamil Grzelczyk
B: SK Prudnik
K013881 POL009690090408
100.

98

WIWALDI - K SP POL 2012 Ogier siwa F: CON CALMA
M: WEGA
O: TRAX SP. Z O.O.
B: Marek Kubacki
616009610027712
101.

103

ZANZIBAR KWPN wałach gn F: Ferro/ Ulft
M: Folinda/ Wisconsin
O:
B:
k009411 520030412008
102.

52

ZAPPA Typ Szlachetny POL 2006 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: paulina Maćczak
B: dariusz maćczak
K013406
Rider Club
Competition
Prize
Bąk Sebastian bpk
400
400
200
850
50
100
50
SUM:
2050.00
Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
150
300
50
SUM:
500.00
Daniel Monika KJ Jantar Stryków
50
50
50
250
SUM:
400.00
Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
50
SUM:
50.00
Filipowicz Julia BPK (MAZ)
50
50
SUM:
100.00
Friedman Maja Bella bpk
25
50
50
SUM:
125.00
Głowacka Wiktoria JKS Salio
300
SUM:
300.00
Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
200
SUM:
200.00
Grabowska Olga KJ Dworek Okuniew
150
300
SUM:
450.00
Grzelczyk Kamil KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
75
25
50
200
300
400
650
650
400
SUM:
2750.00
Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
300
100
SUM:
400.00
Lubicka Jowita KJ Salio Besiekierz Rudny
100
75
50
SUM:
225.00
Łaszkiewicz Karolina SKJ Salio Besiekierz Rudny
50
SUM:
50.00
Mieszczak Julia bpk
50
50
400
500
SUM:
1000.00
Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
200
300
SUM:
500.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
50
250
50
SUM:
350.00
Tybulczuk Tamara ŁKJ
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Anszpergier Dorota
KJ HorseProfi
EASY MK (102)
2017-10-07
1
2017-10-07
23
Antczak Dagmara
SKJ HorseProfi Łódź
2017-10-07
7
2017-10-07
22
Bąk Sebastian
bpk
ESCARDO (30)
2017-10-07
23
2017-10-07
2017-10-07
1
400
2017-10-07
2
400
2017-10-08
4
200
2017-10-08
1
850
KOCANKA (32)
2017-10-07
15
2017-10-07
8
50
2017-10-08
12
2017-10-08
5
100
2017-10-07
10
2017-10-07
19
2017-10-08
10
2017-10-08
5
50
Baldys Weronika
Ranczo w dolinie
2017-10-07
2017-10-07
1
Barzdo Antonina
xxx
TALL (16)
2017-10-07
10
2017-10-07
1
2017-10-08
1
2017-10-08
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
2017-10-07
19
2017-10-07
24
Bielnik Nikola
KS Stangret Kielce
QUITE (95)
2017-10-07
3
2017-10-07
2017-10-08
1
2017-10-08
22
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
DONAT (80)
2017-10-07
3
150
2017-10-07
22
2017-10-07
1
300
2017-10-07
7
50
Chmaj Julia
BPK
2017-10-07
1
2017-10-07
26
2017-10-07
2017-10-08
12
2017-10-08
1
2017-10-08
1
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-07
16
2017-10-08
2
2017-10-08
13
2017-10-08
1
Daberhut Martha
Łódzki klub jeździecki
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-08
7
2017-10-08
Dąbrowska Karolina
bpk
2017-10-08
8
2017-10-08
19
Dańczak Michalina
BPK
HELGA (27)
2017-10-07
1
2017-10-07
29
2017-10-07
2017-10-08
Daniel Monika
KJ Jantar Stryków
ROVETTO (96)
2017-10-07
21
2017-10-07
13
2017-10-08
7
50
2017-10-08
6
50
2017-10-07
11
2017-10-07
12
2017-10-08
6
50
2017-10-08
3
250
2017-10-07
23
2017-10-07
2017-10-08
19
2017-10-08
19
Dobkowska Milena
St. Warszawski KJ
LA PAZ (100)
2017-10-07
2017-10-08
50
Filipowicz Julia
BPK (MAZ)
GIBANTA (83)
2017-10-07
6
50
2017-10-07
8
50
2017-10-08
9
Florczak Joanna
Łódzki KJ
ŁOTSON (17)
2017-10-07
20
2017-10-07
29
Friedman Maja Bella
bpk
2017-10-07
28
2017-10-07
28
2017-10-08
1
2017-10-08
23
2017-10-07
15
2017-10-07
25
2017-10-08
1
2017-10-08
20
2017-10-07
8
25
2017-10-07
6
50
2017-10-08
11
2017-10-08
4
50
Galanciak Roksana
BPK
GEWALIA (24)
2017-10-07
31
2017-10-07
16
2017-10-07
24
2017-10-08
6
2017-10-08
8
2017-10-08
8
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
PRIMA (20)
2017-10-07
1
2017-10-07
22
ARONIA (104)
2017-10-07
3
300
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
WINEGRA (76)
2017-10-08
1
2017-10-08
2
200
PASJA (79)
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-07
1
Grabowska Olga
KJ Dworek Okuniew
2017-10-08
3
150
2017-10-08
2
300
Grzelczyk Kamil
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2017-10-07
8
2017-10-07
2017-10-08
1
2017-10-08
1
2017-10-07
16
2017-10-07
4
2017-10-08
19
2017-10-08
18
2017-10-07
5
75
2017-10-07
21
2017-10-08
15
2017-10-08
13
2017-10-07
19
2017-10-08
8
25
2017-10-08
7
50
WISARDA (10)
2017-10-07
2
200
2017-10-07
20
2017-10-08
1
300
2017-10-08
1
400
BORA (11)
2017-10-07
18
2017-10-07
1
650
2017-10-08
1
650
2017-10-08
3
400
Helbich Wiktor
SALIO
DAKOTA (45)
2017-10-07
1
2017-10-07
1
Janczak Małgorzata
niezrzeszona
FARNES (75)
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-08
2017-10-08
3
Janiszewska Gabriela
bpk
2017-10-07
10
2017-10-07
10
2017-10-08
2
2017-10-08
Janiszewska Lena
Bpk
HOTREX (19)
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-08
3
2017-10-08
Jasińska Kornelia
nn
2017-10-07
30
Juszyńska Julia
SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI HORSEPROFI
DENIS (74)
2017-10-07
2017-10-07
Kamiński Łukasz
KU AZS Politechnika Warszawska
BIQUEEN (70)
2017-10-07
13
2017-10-07
2017-10-08
1
2017-10-08
19
Kasińska Ewa
Bractwo Konne Św. Marcina
ELVIS (73)
2017-10-07
11
2017-10-07
2017-10-08
1
2017-10-08
1
Kicinska Karolina
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
NOTA (65)
2017-10-08
14
2017-10-08
1
Klawe Aneta
St. Agro-Aves Gajewniki
2017-10-07
20
2017-10-07
9
2017-10-08
Kozina Maria
KJ Strzała Krubiczew
CLAYTON (66)
2017-10-07
2
300
2017-10-07
5
100
Krawczyk Małgorzata
Bractwo Konne Św. Marcina
BARS (84)
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-08
8
2017-10-08
Kręgielska Nikola
Łódzki KJ
OLIVIA (34)
2017-10-07
12
2017-10-07
2017-10-08
32
2017-10-08
24
2017-10-07
29
2017-10-07
2017-10-08
34
2017-10-08
33
Kunikowska Karolina
JKS Salio
DAKOTA (36)
2017-10-07
27
Lubicka Jowita
KJ Salio Besiekierz Rudny
2017-10-07
4
100
2017-10-07
17
2017-10-08
5
75
2017-10-08
8
50
Łaszkiewicz Karolina
SKJ Salio Besiekierz Rudny
2017-10-07
7
50
EQUINE (13)
2017-10-07
1
Maćczak Mateusz
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
CZECZEN (51)
2017-10-07
1
2017-10-07
16
2017-10-07
1
Maćczak Paulina
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
ZAPPA (52)
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-07
16
Małys Gabriela
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-10-07
10
2017-10-07
1
2017-10-07
1
Marchwicka Maja
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2017-10-07
17
2017-10-07
2017-10-08
1
2017-10-08
14
SILVANA (15)
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-08
4
2017-10-08
1
2017-10-08
1
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
ASCOT (94)
2017-10-07
2017-10-07
1
2017-10-07
21
2017-10-08
1
2017-10-08
19
Mieszczak Julia
bpk
2017-10-07
2
2017-10-07
2017-10-08
21
2017-10-07
4
50
2017-10-07
6
50
2017-10-08
2
400
2017-10-08
2
500
Mikulska-Sękalska Katarzyna
KJ Huzar Józefów
PLATYNA (71)
2017-10-08
1
2017-10-08
2017-10-08
CEDRINO (72)
2017-10-07
2017-10-07
9
2017-10-07
2017-10-08
19
2017-10-08
19
Mitman Amelia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2017-10-07
1
2017-10-07
16
2017-10-08
1
2017-10-08
1
Mordaka Patryk
Bogusławicki KJ
QUITANA (56)
2017-10-07
14
2017-10-07
4
200
2017-10-08
11
2017-10-08
3
300
Murakowska Alicja
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
SATYR (48)
2017-10-08
FALLA (49)
2017-10-08
Niemczuk Karol
Kielecki Klub Jeździecki
ZANZIBAR (103)
2017-10-07
6
2017-10-07
18
2017-10-08
13
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (82)
2017-10-07
2017-10-07
Pliem-Perka Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
ERINA (38)
2017-10-07
22
TANGO (39)
2017-10-07
2017-10-07
1
Pliem-Perka Aleksandra
JKS Salio
ERINA (53)
2017-10-07
Pliem-Perka Martyna
JKS Salio
JUNIOR (40)
2017-10-07
1
2017-10-07
Polinceusz Zuzanna
Bractwo Konne Św. Marcina
LILLY (88)
2017-10-07
1
2017-10-07
27
2017-10-08
5
2017-10-08
Pomiankowska Joanna
KS Stangret Kielce
2017-10-07
10
2017-10-07
9
GIRL RV (92)
2017-10-07
10
Powroźnik Monika
LKJ Gałkowo
GAFA (93)
2017-10-07
27
2017-10-07
1
2017-10-07
2017-10-08
8
2017-10-08
1
Ratajska Gabriela
bpk
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-07
2017-10-08
2017-10-08
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-07
2017-10-07
1
Rzepkowska Maria
ŁKJ
2017-10-07
16
2017-10-07
25
2017-10-07
Sierakowska Michalina
bkp
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-07
1
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
2017-10-07
1
2017-10-07
12
ERINA (38)
2017-10-07
13
2017-10-07
16
2017-10-07
5
50
CALIDOS (42)
2017-10-07
11
2017-10-07
3
250
2017-10-07
7
50
Sobiepańska Julia
JKS Salio
2017-10-07
18
2017-10-07
17
2017-10-08
1
2017-10-08
12
Sosnowska Kaja
KKJ Kielce
2017-10-07
16
2017-10-08
10
MY LORD (91)
2017-10-07
24
2017-10-07
14
2017-10-08
16
Troć Wiktoria
Klub Jeździecki Salio
2017-10-07
1
2017-10-07
1
Tronina Paula
Soymax Horse Team
TABASCO (61)
2017-10-07
14
2017-10-07
26
2017-10-08
25
2017-10-08
14
Tybulczuk Tamara
ŁKJ
2017-10-07
5
2017-10-07
15
2017-10-08
19
2017-10-08
17
REGIEL (63)
2017-10-07
27
2017-10-08
4
100
Wacławik Marek
SKJ Bobrowy Staw
2017-10-08
1
2017-10-08
9
CZIKITA (59)
2017-10-08
19
2017-10-08
19
BOLIVAR (60)
2017-10-08
19
2017-10-08
18
Walas Beata
KS Stangret
RYWAL (89)
2017-10-07
25
2017-10-07
2017-10-08
19
2017-10-08
19
Zakrzewski Sarah
Bractwo Konne sw Marcina
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-08
1
2017-10-08
1

Number of Riders: 68

Number of Horses: 102

The sum of prizes: 9 550.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl