Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
238 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 21:54:19
2017-07-12 17:11:41
Łukasz Wasilewski WAVANTOS V/D RENVILLEHOEVE
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
237 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 21:53:33
2017-07-12 17:11:00
Bogna Sąsiadek GOLDDIGGER GR
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
236 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 21:53:13
2017-07-12 17:10:14
Matylda Malepszy DIANTHA HBC
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
235 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 21:52:52
2017-07-12 17:09:39
Matylda Malepszy AUGUST
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
234 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 08:15:08
2017-07-10 23:45:28
Jowita Lubicka DUETTE B.
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
233 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 08:14:48
2017-07-10 23:30:06
Ewa Kasińska ELVIS
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
232 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 08:14:28
2017-07-10 21:31:51
Joanna Banatkiewicz PRZEDŚWIT BARAŻ
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 25/P/Dwufazowy Art 274.5.3
231 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:31:29
2017-07-10 21:06:11
Michał Tyszko CANTAIR HBC
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
230 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:31:08
2017-07-10 20:05:32
Paulina Lewandowska KARMELOWY KRÓL
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
229 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:30:47
2017-07-10 19:12:57
Patryk Mordaka FINLANDIA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
228 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:30:27
2017-07-10 18:57:23
Aleksandra Lusina-Gołaś CORSA
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
227 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:29:59
2017-07-10 18:56:05
Aleksandra Lusina-Gołaś GERONIMO
  • 1x 4/N1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 6 latki
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
226 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:29:40
2017-07-10 18:54:38
Aleksandra Lusina-Gołaś CONI I G.
  • 1x 4/N1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 6 latki
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
225 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:29:16
2017-07-10 18:53:50
Maciej Gużkowski CAMBEL I G (EX CANDEL I G)
  • 1x 4/N1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 6 latki
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
224 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:28:52
2017-07-10 18:52:57
Aleksandra Lusina-Gołaś BE BALOU
  • 1x 4/N1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 6 latki
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
223 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 16:25:03
2017-07-10 16:11:04
Michał Tyszko FOREST
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
222 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 14:18:50
2017-07-10 14:15:18
Michał Tyszko FELLOW
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
221 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 14:18:32
2017-07-10 14:13:25
Michał Tyszko HELP ME BOY DU PETIT VIVIER
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
220 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 14:17:55
2017-07-10 14:12:22
Michał Tyszko HIPPICA BERGAMO
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
219 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 14:17:35
2017-07-10 14:11:34
Michał Tyszko KENTUCKY'S PICOBELLO
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
218 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 14:17:16
2017-07-10 14:10:01
Michał Tyszko ELIS DE REVEL
  • 1x 3/P1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 5 latki
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
217 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 14:16:58
2017-07-10 14:08:32
Michał Tyszko COFERTINO
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
216 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 14:16:37
2017-07-10 14:07:44
Michał Tyszko DARING QUEEN
  • 1x 4/N1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 6 latki
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
215 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 14:16:16
2017-07-10 14:06:55
Michał Tyszko BEL DE JOUR
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
214 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 14:15:34
2017-07-10 14:05:18
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
213 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:27:36
2017-07-10 13:26:22
Łukasz Appel PANQUIDAM
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
212 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:17:22
2017-07-10 13:00:36
Marta Greber HARCOWNIK
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 25/P/Dwufazowy Art 274.5.3
211 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 11:25:20
2017-07-10 11:12:41
Alicja Karbownik ALINA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
210 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 11:25:00
2017-07-10 10:51:06
Grażyna Niezgoda KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
209 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 11:24:40
2017-07-10 10:17:49
Marta Baczyńska - Nowak DO IT
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 11:24:20
2017-07-10 10:12:11
Nadia Sabitov CADILLAC
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
207 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 11:24:00
2017-07-10 09:54:11
Jakub Zumski WANTOS
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
206 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 11:23:39
2017-07-10 09:28:31
Joanna Woszczyna KENIA
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
205 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:41:28
2017-07-10 08:34:28
Irmina Szybka E-MAIL
  • 2x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
204 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:16:43
2017-07-10 00:15:47
Emilia Romanek SUPRISE
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:16:24
2017-07-10 00:13:59
Emilia Romanek GOLD CHAMPION
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
202 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:16:06
2017-07-10 00:11:16
Emilia Romanek BOSS
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
201 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:15:47
2017-07-09 22:57:27
Magdalena Rajpal LIBERADO S
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
200 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:15:25
2017-07-09 22:32:13
Róża Wągrodzka AVATAR
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
199 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:15:06
2017-07-09 22:30:04
Róża Wągrodzka CUDUŚ
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
198 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:14:31
2017-07-09 22:29:15
Róża Wągrodzka TORERO
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
197 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:14:13
2017-07-09 22:26:55
Julia Szopa CASH FLOW 21
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
196 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:13:45
2017-07-09 22:26:06
Franciszek Kowalczyk RIAMO LE PLUS MERVEILLEUX DANS LE MONDE
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
195 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:13:25
2017-07-09 22:24:59
Franciszek Kowalczyk HOPPER
  • 1x 3/P1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 5 latki
194 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:13:06
2017-07-09 22:24:00
Franciszek Kowalczyk GARLAND
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
193 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:12:44
2017-07-09 22:23:15
Franciszek Kowalczyk HARRY
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
192 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:12:15
2017-07-09 21:57:03
Marta Narolska ATOS
  • 1x 25/P/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 26/N/Zwykły Art 238.2.1
191 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 08:14:08
2017-07-09 21:13:17
Diego Acosta D-A DIAMANTE
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 26/N/Zwykły Art 238.2.1
190 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 21:30:42
2017-07-09 21:10:23
Diego Acosta CHELSEA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 17/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/CC1/Duża Runda Grand Prix o Nagrodę JKS Salio Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
189 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 21:30:21
2017-07-09 20:29:28
Łukasz Appel HEARTCOR F
  • 1x 3/P1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 5 latki
188 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 21:30:04
2017-07-09 20:28:41
Łukasz Appel ULOVE DES CHARMES
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
187 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 21:29:44
2017-07-09 20:27:55
Łukasz Appel MY LADY
  • 1x 4/N1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 6 latki
  • 1x 13/N1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 6 latki
186 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 21:29:26
2017-07-09 20:27:05
Łukasz Appel ICE AGE H
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
  • 1x 18/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
185 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 21:29:08
2017-07-09 20:26:20
Łukasz Appel CASPER XXI
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
184 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 16:34:39
2017-07-09 19:37:08
Laura Barańska FALCON
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 18:04:02
2017-07-09 17:21:27
Adam Grygiel PAXTON 2
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 18:03:45
2017-07-09 17:00:46
Paweł Strzechowski ZUZOU
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 18:03:27
2017-07-09 16:59:31
Paweł Strzechowski BIZU BIZU
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 26/N/Zwykły Art 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 18:03:00
2017-07-09 16:58:22
Ewa Strzechowska ZINA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 26/N/Zwykły Art 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 16:35:46
2017-07-09 16:31:12
Krzysztof Jankowski FIORD SM
  • 2x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
178 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 16:35:27
2017-07-09 15:06:25
Jan Kamiński STEWARD
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 16:35:04
2017-07-09 15:05:38
Jan Kamiński DOMEYKO
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 16:34:38
2017-07-09 15:05:08
Jan Kamiński A-CARMEN
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 16:34:13
2017-07-09 14:50:59
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
174 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 16:33:46
2017-07-09 14:20:17
Iga Tokarska CZESTER
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 16:33:22
2017-07-09 14:19:06
Beata Szuber UNIQUE
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 12:52:32
2017-07-09 12:16:15
Julia Juszyńska DENIS
  • 2x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
171 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 12:52:16
2017-07-09 09:57:46
Felix Domański-Kruppa CALIMERO
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 12:52:00
2017-07-09 09:56:46
Felix Domański-Kruppa ARKANSAS
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
169 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 09:56:12
2017-07-09 08:24:04
Judyta Ziółkowska GENEO
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
168 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 09:55:55
2017-07-09 08:09:30
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak MICHAEL KNIGHT
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
167 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 09:55:33
2017-07-09 08:08:34
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak RAPHAELLA P
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 09:55:17
2017-07-09 08:07:50
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak JAMAL VAN ORTI
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 09:55:00
2017-07-09 08:05:38
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak GIMMICK FIELD
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 09:54:45
2017-07-09 08:04:27
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak DAKOTA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
163 ENTRY CANCELED 2017-07-10 09:33:22
2017-07-09 08:03:34
Aleksandra Pliem-Perka ERINA
162 ENTRY CANCELED 2017-07-10 09:33:47
2017-07-09 07:30:20
Aleksandra Pliem-Perka TANGO
161 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 09:53:53
2017-07-09 07:29:27
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak TANGO
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
160 ENTRY CANCELED 2017-07-11 16:31:18
2017-07-08 21:24:29
Laura Barańska CYPRIANO
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2017-07-08 14:42:08
2017-07-08 11:14:22
Klara Kozioł SCYTIA
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły Art 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 21:10:50
2017-07-07 17:52:44
Natalia Pakosz VALENZIA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 09:41:02
2017-07-07 08:14:55
Karolina Łaszkiewicz RODEZJA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 09:40:40
2017-07-07 08:14:36
Karolina Łaszkiewicz DON CORELLI P
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 07:39:31
2017-07-06 22:40:06
Agnieszka Karcz ZADYMKA
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
154 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 07:39:16
2017-07-06 22:24:16
Bibiana Kędzior GUZZI-V
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 07:39:00
2017-07-06 22:23:35
Katarzyna Uchwat TAHIRA ANGEL
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 5 latki
152 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 07:38:43
2017-07-06 22:23:00
Tomasz Zelek HASTON NITA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 5 latki
151 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 07:38:29
2017-07-06 22:22:36
Tomasz Zelek ISTANBUL
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 07:38:10
2017-07-06 22:22:10
Sławomir Uchwat WIENA
  • 1x 4/N1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 6 latki
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 07:37:47
2017-07-06 22:21:36
Sławomir Uchwat Q 7
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 16:38:55
2017-07-06 16:36:28
Dominika Bach LION
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 16:38:30
2017-07-06 16:35:56
Dominika Bach CANION
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
146 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:28:18
2017-07-06 14:27:29
Kaja Mitman DELEKTA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 25/P/Dwufazowy Art 274.5.3
145 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 16:37:42
2017-07-06 14:27:02
Amelia Mitman BERGS-AUG09-61 DM II
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
144 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 14:09:56
2017-07-06 14:05:02
Anita Stańczak PALMERA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
143 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 14:09:37
2017-07-06 14:01:25
Maja Gutorska AROMAT
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
142 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 11:46:45
2017-07-06 10:31:40
Paulina Tomaszewska SEPHORA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 08:20:27
2017-07-06 01:50:20
Szymon Weremczuk UNI-HAPPY DU PACHIS
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 08:20:10
2017-07-06 01:49:40
Szymon Weremczuk BALOU DEJA VU
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 08:19:54
2017-07-06 01:48:52
Kacper Niewiadomski PREZYDENT II W
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 08:19:36
2017-07-06 01:48:20
Jagoda Niewiadomska NURMI
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
137 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 08:19:11
2017-07-06 01:44:30
Jagoda Niewiadomska SARTOLIAL
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 08:18:51
2017-07-06 01:43:42
Jagoda Niewiadomska CASTELLO BRANCO
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 08:18:32
2017-07-05 22:13:42
Lisa Chrzanowski NEWTON JP Z
  • 1x 4/N1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 6 latki
  • 1x 13/N1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 6 latki
  • 1x 20/C/Dwufazowy Art 274.5.3 Eliminacje do MPMK 6 latki
134 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 08:18:13
2017-07-05 22:13:08
Lisa Chrzanowski F. ARMANI Z
  • 1x 4/N1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 6 latki
  • 1x 13/N1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 6 latki
  • 1x 20/C/Dwufazowy Art 274.5.3 Eliminacje do MPMK 6 latki
133 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 08:17:50
2017-07-05 22:12:30
Aleksandra Chotnicka ANTYLYA
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
  • 1x 18/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
132 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 08:17:28
2017-07-05 22:07:08
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka ROMINA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 08:17:08
2017-07-05 22:06:38
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka LAVITA - L
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 08:16:47
2017-07-05 22:06:13
Maja Marchwicka ERYK PONYSPORT
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
129 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 08:16:24
2017-07-05 22:05:54
Maja Marchwicka SZAFIR "M"
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 08:16:04
2017-07-05 22:03:54
Mateusz Leszczyński KUADLINO
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
  • 1x 18/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
127 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 15:19:27
2017-07-05 15:04:06
Grzegorz Andrzej Kubiak QUICKSIGHTED
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:50:42
2017-07-05 14:48:46
Grzegorz Andrzej Kubiak DA VINCI
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:50:25
2017-07-05 14:48:22
Grzegorz Andrzej Kubiak C ALPACZINO Z
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:31:15
2017-07-05 14:05:50
Wiktoria Matusiak ALCES
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:30:54
2017-07-05 14:05:30
Olga Sorokina HAPPY BOY M
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:30:38
2017-07-05 14:04:56
Olga Sorokina ILLOUCHIN NH
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:30:21
2017-07-05 14:04:35
Olga Sorokina FARGITA
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:30:03
2017-07-05 14:04:11
Olga Sorokina CORINA
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:29:43
2017-07-05 14:03:47
Andrei Shalohin BOLGHERI ZK
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
118 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:29:24
2017-07-05 14:03:26
Andrei Shalohin IOWA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:29:07
2017-07-05 14:03:03
Andrei Shalohin ISCO
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:28:50
2017-07-05 14:02:31
Andrei Shalohin CHOCO LADY
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:28:33
2017-07-05 14:02:05
Andrei Shalohin REWIZJON
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
114 ENTRY CANCELED 2017-07-05 14:36:56
2017-07-05 11:46:06
Kacper Moksiewicz URBANE
113 ENTRY CANCELED 2017-07-05 14:37:11
2017-07-05 11:45:34
Kacper Moksiewicz QUICKY DU VERGER
112 ENTRY CANCELED 2017-07-10 14:41:40
2017-07-05 09:53:33
Paulina Zeliszewska BARCELONA
111 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:32:44
2017-07-04 22:27:26
Marcelina Matyszczak PEGAS
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
110 ENTRY CANCELED 2017-07-10 09:49:17
2017-07-04 21:52:58
Ignacy Ordanik JULIUS CAESAR
109 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:32:05
2017-07-04 21:52:12
Magdalena Prasek GASKONIA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
108 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:31:37
2017-07-04 21:51:29
Magdalena Prasek ESTERKA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:31:19
2017-07-04 21:50:28
Magdalena Prasek DROBINKA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 5 latki
106 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:31:04
2017-07-04 21:49:50
Krzysztof Prasek SCARLET
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
105 ENTRY CANCELED 2017-07-11 15:34:53
2017-07-04 21:49:46
Matylda Kasner BONGO
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły Art 238.2.1
104 ENTRY CANCELED 2017-07-11 15:35:49
2017-07-04 21:48:59
Matylda Kasner PERŁA R
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
103 ENTRY CANCELED 2017-07-11 15:36:23
2017-07-04 21:48:14
Matylda Kasner CALOTTA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
102 ENTRY CANCELED 2017-07-11 15:36:58
2017-07-04 21:47:17
Matylda Kasner ARES
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:29:03
2017-07-04 21:46:38
Krzysztof Prasek INTERCONTI 3
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:28:46
2017-07-04 21:44:15
Krzysztof Prasek DARINA
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:28:29
2017-07-04 21:43:41
Krzysztof Prasek CONTI DU ROUET
  • 1x 4/N1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 6 latki
98 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:28:13
2017-07-04 21:41:18
Krzysztof Prasek CASSARIO
  • 1x 3/P1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 5 latki
97 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:27:53
2017-07-04 21:40:49
Krzysztof Prasek CASPAR 238
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:27:26
2017-07-04 21:40:00
Karolina Porzuckowiak NEVER MIND 22
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:27:09
2017-07-04 21:39:19
Karolina Porzuckowiak LANDARCO
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:26:50
2017-07-04 21:38:33
Ignacy Ordanik RUDE SUNSHINE
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:26:25
2017-07-04 21:37:44
Ignacy Ordanik CLARABELLA COLE
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:26:08
2017-07-04 21:37:01
Ignacy Ordanik CARLA 117
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:25:46
2017-07-04 20:44:56
Dariusz Garstka SAINT LAURENT
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
90 ENTRY CANCELED 2017-07-10 23:23:40
2017-07-04 19:06:44
Milena Dobkowska ULYSSE DE GRANDERIE
89 ENTRY CANCELED 2017-07-10 23:24:01
2017-07-04 19:06:13
Milena Dobkowska LA PAZ
88 ENTRY CANCELED 2017-07-10 23:24:12
2017-07-04 19:05:37
Milena Dobkowska JOLLY
87 ENTRY CANCELED 2017-07-04 19:03:15
2017-07-04 19:02:10
Milena Dobkowska COMMAND
86 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:27:49
2017-07-04 12:56:47
Klaudia Bulzacka BACHELOR LAD
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 12:08:12
2017-07-04 11:09:43
Katarzyna Stążka STACHATO
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 10:53:54
2017-07-04 10:50:57
Julia Burnos DONAT
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 10:53:38
2017-07-04 10:49:02
Paulina Zeliszewska SANT CLINTON K
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
  • 1x 18/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
82 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 10:53:21
2017-07-04 10:48:23
Paulina Zeliszewska URANOS K
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
  • 1x 18/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
81 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 10:53:04
2017-07-04 10:45:18
Julia Burnos CORJANA P
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 10:52:47
2017-07-04 10:37:02
Dominika Hestkowska TIRANA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 10:52:23
2017-07-04 10:36:37
Dominika Hestkowska SONICA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 10:52:07
2017-07-04 10:36:09
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 10:51:51
2017-07-04 10:35:11
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 17/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/CC1/Duża Runda Grand Prix o Nagrodę JKS Salio Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
76 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 10:51:35
2017-07-04 10:34:34
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 10:51:19
2017-07-04 10:31:34
Robert Hestkowski ASTERIX
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 10:51:02
2017-07-04 09:58:48
Damian Rytych PICASSO
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 10:50:46
2017-07-04 09:57:54
Damian Rytych CHOUETTE Z
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły Art 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 07:54:00
2017-07-03 23:39:23
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 07:53:46
2017-07-03 22:54:06
Martyna Maciąg CARAVELLA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 25/P/Dwufazowy Art 274.5.3
70 ENTRY CANCELED 2017-07-08 13:31:25
2017-07-03 21:37:30
Arleta Kmita CZAR
69 ENTRY CANCELED 2017-07-12 15:24:59
2017-07-03 19:04:11
Kinga Daszczyk NADZIEJA I
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 20:43:22
2017-07-03 19:03:09
Kinga Daszczyk JARDE-LAND
  • 1x 14/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 26/N/Zwykły Art 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 20:43:05
2017-07-03 19:00:54
Kinga Daszczyk RAVEL
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 25/P/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 26/N/Zwykły Art 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 15:20:32
2017-07-03 15:10:00
Zofia Kubacka CORRMAN
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 15:07:38
2017-07-03 14:25:56
Wiktoria Głowacka ARONIA
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 15:07:21
2017-07-03 14:02:37
Ewa Wikalińska ZABOU
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły Art 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 15:07:06
2017-07-03 13:57:30
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 15:06:51
2017-07-03 13:57:11
Krzysztof Wierzbicki SIBILLA
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
61 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 15:06:32
2017-07-03 13:44:34
Jakub Jarecki LE CORBUSIER
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 15:06:17
2017-07-03 13:43:57
Jakub Jarecki LARUM
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
59 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 15:06:01
2017-07-03 13:43:16
Jakub Jarecki TRACJA
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
58 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 15:05:45
2017-07-03 13:42:44
Jakub Jarecki EPOPEJA
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
57 ENTRY CANCELED 2017-07-03 13:48:07
2017-07-03 13:42:05
Krzysztof Wierzbicki ALHAMBRA
56 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 15:05:29
2017-07-03 13:41:11
Krzysztof Wierzbicki VERONA
  • 1x 3/P1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 5 latki
55 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 15:05:15
2017-07-03 13:40:38
Krzysztof Wierzbicki COLOMBINA
  • 1x 3/P1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 5 latki
54 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 15:04:58
2017-07-03 13:29:41
Krzysztof Wierzbicki CANOSSA
  • 1x 3/P1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 5 latki
53 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 15:04:43
2017-07-03 12:43:56
Aleksandra Wiśniewska ASTURIA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 17/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:58:33
2017-07-02 22:06:28
Samanta Forlini KONTENDRO
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
51 ENTRY CANCELED 2017-07-10 23:31:35
2017-07-02 21:40:33
Dominika Raczkowska CARMEN N
50 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 21:45:54
2017-07-02 20:42:27
Łucja Majka FRIAR M
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
49 ENTRY CANCELED 2017-07-11 13:18:55
2017-07-02 16:45:36
Bartosz Grosz ABRAXIS IV REX Z PLUS S
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 10:35:23
2017-07-02 09:32:45
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 18:04:47
2017-07-01 16:31:19
Julia Regucka JOY OF KILIAN
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
  • 2x 18/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
46 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 10:40:26
2017-07-01 08:52:01
Leszek Warzecha WELTDAME
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 10:40:11
2017-07-01 08:35:50
Leszek Warzecha CONFUSION 2
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 10:39:56
2017-07-01 08:35:15
Leszek Warzecha BOCCACCIO
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 10:39:43
2017-07-01 08:34:33
Leszek Warzecha BISCAYA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 10:39:29
2017-06-30 21:33:13
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 10:39:13
2017-06-30 21:32:23
Zuzanna Żygowska LAUDERDALE
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 10:38:58
2017-06-30 21:31:59
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 11:23:17
2017-06-30 21:12:13
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 25/P/Dwufazowy Art 274.5.3
38 ENTRY CANCELED 2017-07-09 17:56:32
2017-06-30 17:31:37
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
37 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 16:27:18
2017-06-30 16:53:35
Sebastian Bąk ESCARDO
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły Art 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 10:37:57
2017-06-30 16:38:28
Sebastian Bąk DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły Art 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 10:37:41
2017-06-30 16:37:51
Maja Friedman GRACJANA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 10:37:23
2017-06-30 16:37:10
Maja Friedman NEFFI MK
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 10:37:06
2017-06-30 16:35:24
Sebastian Bąk KOCANKA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 10:36:50
2017-06-30 16:34:42
Sebastian Bąk SWEET NOISE-M
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 10:36:28
2017-06-30 16:33:49
Sebastian Bąk ECHO MK
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N1/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 10:36:10
2017-06-30 16:33:03
Sebastian Bąk ROMA
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 17/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/CC1/Duża Runda Grand Prix o Nagrodę JKS Salio Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 10:35:54
2017-06-30 16:31:33
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły Art 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 13:35:11
2017-06-30 12:48:23
Weronika Sandomierska GAL
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 09:36:57
2017-06-28 22:04:00
Magda Kamińska SUNRISE M
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
  • 2x 18/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 09:36:38
2017-06-28 21:55:30
Grzegorz Psiuk CRISTIANO
  • 1x 4/N1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 6 latki
  • 1x 13/N1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 6 latki
  • 1x 20/C/Dwufazowy Art 274.5.3 Eliminacje do MPMK 6 latki
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 12:55:55
2017-06-28 12:31:24
Zofia Kuliszewska ROSA GP Z
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 24/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 25/P/Dwufazowy Art 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 17:08:51
2017-06-28 10:27:40
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 22/C1/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 10:19:39
2017-06-28 09:57:23
Agata Bugała EUFRAT
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 10:19:24
2017-06-28 09:43:51
Monika Rozenberg CLAVEL
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
21 ENTRY CANCELED 2017-07-09 19:05:18
2017-06-27 19:17:34
Agnieszka Piotrowska MONTANA
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:29:04
2017-06-27 07:21:52
Grzegorz Psiuk JONATON
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:28:37
2017-06-27 07:18:07
Grzegorz Psiuk GRAVIN
  • 1x 4/N1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 6 latki
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:28:13
2017-06-27 07:17:32
Grzegorz Psiuk CHAMPAGNE DE TALMA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:27:44
2017-06-27 07:17:04
Grzegorz Psiuk CASARIO DE SORE Z
  • 1x 3/P1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 5 latki
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:23:19
2017-06-27 07:16:32
Grzegorz Psiuk ARAFAT
  • 1x 4/N1/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 6 latki
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:21:41
2017-06-26 22:56:26
Ewa Mirosław LORD BIJOU
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
  • 1x 18/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
14 ENTRY CANCELED 2017-07-10 11:41:38
2017-06-25 19:14:36
Maria Kozina CLAYTON
13 ENTRY CANCELED 2017-07-10 11:41:54
2017-06-25 19:13:34
Maria Kozina BE OKEY
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 10:09:00
2017-06-23 20:43:26
Iga Tokarska URODA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 10:08:47
2017-06-23 20:41:19
Beata Szuber CHARMANTE Z
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 10:08:33
2017-06-23 20:40:25
Beata Szuber FORT
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 10:08:18
2017-06-23 20:37:41
Iga Tokarska DAMAR
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
8 ENTRY CANCELED 2017-07-10 22:10:32
2017-06-23 20:35:23
Joanna Laszuk KOLORADO
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 10:07:53
2017-06-23 20:34:25
Paulina Burdyka PIPPI
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 10:07:37
2017-06-23 20:33:45
Jagoda Wszędybył QUICKLY RC
  • 1x 5/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 09:02:04
2017-06-22 22:04:57
Monika Jendro MALAQUIDA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 09:36:21
2017-06-22 22:04:01
Magda Kamińska INTURIDO
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 10/L/Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 09:01:32
2017-06-22 22:03:26
Magda Kamińska QUE SERANDO
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 09:01:10
2017-06-22 22:02:46
Magda Kamińska WODKA-POLKA
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 09:00:53
2017-06-22 22:02:13
Magda Kamińska DREAMY M
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Acosta Diego Brak
S
O041737
10144538
2. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
3. Bach Dominika Sopocki KJ
S
O003482
4. Baczyńska - Nowak Marta Tuszyński KJ Garbówek
S
O031995
5. Bąk Sebastian bpk
S
O003232
6. Banatkiewicz Joanna JKS Dako-Galant Skibno
2001 (J.)
O032765
7. Barańska Laura St. Agro-Aves Gajewniki
2004 (JM.)
O031776
8. Bińkowska Patrycja SKJ Potęga
1999 (J.)
9. Bugała Agata BPK
S
O037388
10. Bulzacka Klaudia Tuszyński KJ Garbówek
1998 (MJ.)
O028677
11. Burdyka Paulina KJ Bachmat Pruszowice
S
O007002
12. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
13. Chmaj Julia BPK
2002 (JM.)
Brak
14. Chotnicka Aleksandra St. KS Chojnów
S
O010093
15. Chrzanowski Lisa JKS DIM Sp. z o. o.
1996 (MJ.)
O020597
16. Daszczyk Kinga Klub Jeździecki Jantar Stryków
1996 (MJ.)
0004796
17. Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck
S
O028911
18. Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko
1999 (J.)
O024587
19. Friedman Maja bpk
2003 (JM.)
O031354
20. Garstka Dariusz bpk
O000140
21. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
22. Greber Marta JKS Salio
1997 (MJ.)
O025802
23. Grygiel Adam BPK
S
O006990
24. Grzesiek Paula Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O034398
25. Gutorska Maja SO Łąck
2001 (J.)
-
26. Gużkowski Maciej KJ Bonin
S
O004178
27. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
28. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
29. Janiszewska Gabriela bpk
2003 (JM.)
O039284
30. Jankowski Krzysztof SKJ HorseProfi Łódź
S
O033524
31. Jarecki Jakub KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O006299
32. Jendro Monika Bez przynależność klubowej
1999 (J.)
O030700
33. Juszyńska Julia SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI HORSEPROFI
2000 (J.)
O038680
34. Kamińska Magda Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
S
O002662
35. Kamiński Jan Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O003136
36. Karbownik Alicja Tuszyński KJ Garbówek
1999 (J.)
O034396
37. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (J.)
O019434
38. Kasińska Ewa Bractwo Konne Św. Marcina
2002 (JM.)
O039638
39. Kędzior Bibiana JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (J.)
O040959
40. Kowalczyk Franciszek KJ Chrobry Warszawa
2000 (J.)
O013112
41. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
42. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
43. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
44. Kuliszewska Zofia BPK (MAZ)
1999 (J.)
O020911
45. Leszczyński Mateusz Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
S
O013303
46. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
1996 (MJ.)
O035551
47. Lubicka Jowita KJ Salio Besiekierz Rudny
1999 (J.)
O023050
48. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
49. Łaszkiewicz Karolina SKJ Salio
2003 (JM.)
O031774
50. Maciąg Martyna KJ Dworek Okuniew
1998 (MJ.)
O033108
51. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
52. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (JM.)
O036917
53. Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2005 (JM.)
O032501
54. Markiewicz Patrycja TKJ Garbówek
2003 (JM.)
Brak
55. Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko
2000 (J.)
O034069
56. Matyszczak Marcelina KJ Dworek
1996 (MJ.)
O021115
57. Mirosław Ewa WKJ Lublin
S
O002836
58. Mitman Amelia JKS Salio Besiekierz Rudny
2005 (JM.)
0033513
59. Mitman Kaja JKS Salio Besiekierz Rudny
2003 (JM.)
0033512
60. Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O019196
61. Narolska Marta KJ Janowice
S
O002712
62. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (J.)
O022705
63. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (JM.)
O029332
64. Ordanik Ignacy St. Rodan Club
2002 (JM.)
O033788
65. Pakosz Natalia JKS Pogórze Glinik Zaborowski
1998 (MJ.)
O022168
66. Pawłowski Konrad KJ Arpav
S
O003340
67. Porzuckowiak Karolina St. Rodan Club
2000 (J.)
O026215
68. Prasek Krzysztof St. Rodan Club
S
O001059
69. Prasek Magdalena St. Rodan Club
S
O000912
70. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
71. Rajpal Magdalena KJ Arabika Łódź
S
O012577
72. Regucka Julia KS Nad Wigrami Sp z o.o.
2001 (J.)
O028040
73. Romanek Emilia WKJ Lublin
1999 (J.)
O031281
74. Rozenberg Monika Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O009580
75. Rytych Damian Bogusławicki KJ
S
O001066
76. Sabitov Nadia SKJ Virako-Olimpia
2001 (J.)
O024582
77. Sandomierska Weronika KJ Młyńska Struga
1998 (MJ.)
O024589
78. Sąsiadek Bogna KJ Canex Dog Przybyszewo
O008822
79. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
80. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
81. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O000889
82. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
83. Stańczak Anita JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O005853
84. Stążka Katarzyna BPK (LUL)
2002 (JM.)
O039528
85. Strzechowska Ewa JKS Salio
S
o001653
86. Strzechowski Paweł JKS Salio
S
O001625
87. Szopa Julia KJ Chrobry Warszawa
2003 (JM.)
O039547
88. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
89. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
90. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
91. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
92. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
93. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
94. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
95. Wągrodzka Róża KJ Chrobry Warszawa
2002 (JM.)
O033880
96. Warzecha Leszek KJ Zagórów
S
O001659
97. Wasilewski Łukasz KJ Canex Dog Przybyszewo
O003765
98. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (J.)
O024273
99. Wierzbicki Krzysztof KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O006317
100. Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
2002 (JM.)
O038610
101. Wiśniewska Aleksandra SKF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003693
102. Woszczyna Joanna JKS Szwadron Barda Jankowice
S
O033401
103. Wszędybył Jagoda KJ Bachmat Pruszowice
2000 (J.)
O019285
104. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
105. Zaręba Aleksandra KJ Łąck
2004 (JM.)
O040535
106. Zelek Tomasz BPK
S
brak
107. Zeliszewska Paulina WKJ Lublin
S
O003033
108. Ziółkowska Judyta BKJ Bogusławice
S
O009940
109. Zumski Jakub WKJ LUBLIN
1998 (MJ.)
BRAK
110. Żygowska Zuzanna Klub Jeździecki ARPAV
1997 (MJ.)
O008294
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

68

A-CARMEN HOL POL 2008 Klacz siwa F: Colman / Carthago
M: Elisa III / Lancer II
O: Laura Radziszewska
B: Jan Nowak
K014869 DE421000582708
2.

155

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
3.

116

ALCES MŁP POL 2002 Wałach gniada F: Bolivar / Rahman
M: Awia / Fedrus
O: Zbigniew Kruk
B: Bogusław Dąbrowski
K013414 POL006550033602
4.

34

ALINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Anabell / Aramis S. V.
O: Jerzy Karbownik
B: Rudiger Wassibauer
K021641 6160090142710
5.

107

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
O: Adrian Boczkowski
B: Aleksander Łój
K024088 616006580220913
6.

202

ARAFAT SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Arabeska / Czynel
O: Grzegorz Psiuk
B: SK Racot
K022376 616007610116011
7.

74

ARKANSAS SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Arcygraf / Graf Quidam
M: Aza / Montevideo
O: Janusz Domański
B: Marian Orłowski
K015667 POL009590173208
8.

97

AROMAT WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis
M: Adina
O: Mikołaj Bulzacki
B: -
K013698
9.

160

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
O: Wiktoria Głowacka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012502 DE418181541807 104OZ68
10.

152

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409 104QX92
11.

171

ASTURIA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Seigon/Nobody
M: Andromeda/Louis
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Ryszard Pieroń
K011974
12.

54

ATOS SP POL 2004 Wałach gniada F: NN
M: Ariadna / Heptan
O: Tomasz Zalasa
B: Adam Świda
K013500 616999590010004
13.

4

AUGUST KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 cm F: Lupicor / Lux
M: Paulien / Karandasj
O: Bogna Sąsiadek
B:
K011423 5280030503290 104NL42
14.

46

AVATAR SP POL 2011 Wałach siwa F: Imequyl
M: Alameda
O: Milena Kowalczyk
B: Milena Kowalczyk
K023085
15.

15

BACHELOR LAD ISH IRL 2008 Wałach gniada/170 F: Ars Vivendi / Acord II
M: Tullahyland Lyllie / Ruffo
O: Klaudia Bulzacka
B: Patrick Dunne
K018434 372414005064060 104OY54
16.

100

BALOU DEJA VU HAN GER 2010 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Francide / Baloubet Du Rouet
O: Andrzej Weremczuk
B: Gestut Lewitz
K016332 DE431310662310
17.

21

BE BALOU OLD GER 2006 Wałach gniada F: Balou Bu Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wonderwall / Wilawander
O:
B:
K016326 DE431310022406
18.

30

BEL DE JOUR SP POL 2009 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K022053 616009690142810 105QO56
19.

95

BERGS-AUG09-61 DM II KUC NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: -
M: -
O: Tomasz Mitman
B: -
-
20.

179

BISCAYA HOL GER 2009 Klacz siwa F: Calido I / Cantus
M: Solange / Corrado I
O: Wioletta Kosicka
B:
K019799 DE421000407209
21.

63

BIZU BIZU SP POL 2008 Klacz F: Nobody
M: Bretania
O: Paweł Strzechowski
B: Paweł Strzechowski
k019915
22.

178

BOCCACCIO HOL POL 2010 Ogier gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Pretty Queen / Quida De Revel
O: Dr. Andreas Kosicki
B: Roma Kosicka
K017329 DE421000147310 105GO04
23.

121

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa F: Nice Boy /
M: Bryza / Palant
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K023105 616009590014513
24.

44

BOSS MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Banknot / Emir
M: Iwa / nn
O: Jagoda Kudlicka
B: Robert Stasiuk
K012562 616006580770106 104ED77
25.

115

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
O: Zdzisław Wojtera
B:
K012720 056015Z55702808 104XG28
26.

216

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada F: Spartacus / Galina
M: Catillia / Eurocommerce Berlin
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K018547 61600510354011
27.

38

CADILLAC KWPN NLD 2007 Wałach gniada/168 F: Verdi
M: Elous
O: Katarzyna Sabitov
B: K.J. Kiestra
528003000708806
28.

73

CALIMERO HAN GER 2008 Ogier kara/167 F: Calido / Cantus
M: Cornetta / Contender
O: Siegfried Müller
B: Siegfried Müller
K023315 DE431310108508
29.

221

CALITICO HAN 2009 wałach sk. gn. F: Calido
M: Alexa/ Athletico
O:
B:
K023625 DE431314900309
30.

20

CAMBEL I G (EX CANDEL I G) SP POL 2011 Klacz siwa F: Canoso / Contact Me
M: Calienta / Bajou Du Rouet
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K020232 616009640064911 105DZ28
31.

94

CANION SP POL 2008 Ogier gniada F: Baldini II / Bachus
M: Chelsea / Quel Charmeur
O: Mirosław Bach
B: Pawluczuk
K012389 POL009600321808 104JV55
32.

12

CANTAIR HBC HOL GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Isabell XI / Cantus
O: Margarita Hubar
B:
K014064 DE42100061907
33.

156

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/174 F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: Arkadiusz Maciąg
B: Roman Barlik
K016223 POL009610190207
34.

140

CARLA 117 HOL GER 2005 Klacz siwa F: Colman / Carthago
M: Ozona / Exorbitant
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K022054 DE421000332405
35.

201

CASARIO DE SORE Z Zanger GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Casario II
M: Normandie I/ Contender
O: Makrum Jumping Team
B: Niemcy
K022676 25000112771396
36.

49

CASH FLOW 21 HOL GER 2002 Klacz ciemnogniada F: Cashandcarry / Cash
M: Eibe III / Capitol I
O: Milena Kowalczyk
B:
K007303 DE421000327502
37.

135

CASPAR 238 OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K022052 DE418180065908
38.

60

CASPER XXI KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata F: Unitar / Voltaire
M: Vita Triple R / Orion Fortuma
O: Muff Werner
B:
K020005 528003000709360 104GJ33
39.

134

CASSARIO Niem. Sport. POL 2012 Wałach kasztanowata/172 F: Casskeni II / Cassini II
M: Cyganka / Elliot
O: Bartłomiej Ordanik
B: SK Bielin
K021630 DE456570196812
40.

182

CASSILIANO SP POL 2012 Ogier gniada F: Cassilio
M: Catrien D
O: ---
B: ---
brak
41.

104

CASTELLO BRANCO OLD. GER 2008 Wałach gniada F: Cassin/ Cassini I
M: Politese d`Ete
O: Marek Niewiadomski
B: -
K014299 DE418181202208
42.

200

CHAMPAGNE DE TALMA S.F. FRA 2012 Wałach gniada F: Canturo
M: Quinta De Pivoine / Calvaro
O: Makrum Jumping Team
B: M. Jaques Bonne
K021576 250001122374325
43.

205

CHARMANTE Z ZANG BEL 2005 Klacz siwa/174 F: Chippendale / Cento
M: Ugini / Orame
O: Beata Szuber
B:
K014955 Z620305 104OZ24
44.

55

CHELSEA Hannoverian GER 2009 Klacz siwa/168 F: Charilan
M: Cabbana S
O: D-A Stables corp
B: Klaus Steffens
K022504 DE431310109209 DE431310109209
45.

124

CHOCO LADY Niem. Sport. POL 2010 Klacz kasztanowata F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Zbigniew Kruk
B: SK Bielin
K017386 DE456570343810 105BA05
46.

154

CHOUETTE Z ZANG POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Casado V't Gelutt Z / Cadence Van't Gelutt Z
M: Quartz Van't Hulsbos / Latano I
O: Roman Jagieliński
B: J. Melchior
K019446 056015Z55706810
47.

149

CHUCK-CHIN L. E. KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Błażej Gilla
B:
K011498 528003000704635
48.

69

CIA MALICA Holsztynska DEU 2009 Klacz gniada F: Caretino
M: Vivienn IV
O: Rafał Janiszewski
B: an
K016875
49.

139

CLARABELLA COLE KWPN NED 2004 Klacz kasztanowata F: Nassau / Indoctro
M: Parysa / Jonker
O: BVH Sp. z o. o.
B:
K010692 5280030410512 102ZS63
50.

197

CLAVEL Holsztyńska GER 2012 Wałach siwa F: Colbert GTI
M: P-Chenet
O: Monika Rozenberg
B: Hedt Reimer
K022404
51.

223

CODETIA VDL KWPN 2007 klacz c. gn. F: Hold ap Premier/ Narcos II
M: Godetia/ Jasper
O:
B:
K013072 528003000712597
52.

28

COFERTINO HOL POL 2013 Wałach siwa F: Cachas
M: Nefertina/ Baldini I
O: Kosicki Ryszard
B: Kosicki Ryszard
K023581 421000600613
53.

177

CONFUSION 2 HOL POL 2009 Ogier gniada/170 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Una Bella II / Contender
O: Andreas Kosicki
B: Andreas Kosicki
K015614 DE421000403709 104MD44
54.

19

CONI I G. SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Cros / Chambertin
M: Columbia / Cassini I
O:
B:
K021094 616009640028911 105DW63
55.

133

CONTI DU ROUET OLD GER 2011 Klacz gniada F: Conthargos / Converter
M: Annetti / Balou Du Rouet
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Gestuet Lewitz
K020531 DE418180142511
56.

120

CORINA WESTF GER 2008 Klacz gniada F: Cosmo-Pilot / Co-Pilot
M: La Donna / Lancer III
O: Zbigniew Kruk
B: Franz Jozef Gilsbah
K018379 DE441410650408 104QY47
57.

146

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Julia Burnos
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
58.

159

CORRMAN HOL POL 2007 Wałach gniada F: Colman / Carthago
M: N- Kithara / Corrado I
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: Wojciech Kasperski
K012576 DE421000505007
59.

17

CORSA HOL POL 2010 Klacz kara F: -----
M: ------
O: -------
B: ------
------
60.

194

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus
M: Cecile / Carlos DZ
O: Grzegorz Psiuk
B: Polska
K021117 616009670022711
61.

47

CUDUŚ KUC POL 2011 Wałach gniada F: Nando / Nightstar
M: Chanel / Cyma
O: Milena Kowalczyk
B: Dominik Gronet
K022425 616013640076211
62.

70

CZESTER WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Qulester /
M: Czesna / Sterowiec
O: Iga Tokarska
B: Żaneta Przybył
K022234 616007610044911
63.

10

D-A DIAMANTE Oldenburska GER 2008 Wałach kara/170 F: Canturo
M: Dewina
O: Diego Acosta
B: Maresi Lange
K022505 DE418180116408
64.

114

DA VINCI SP POL 2005 Ogier siwa F: Corde / Cor De La Bryere
M: Drosella / Drosselklang II
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K009374 POL009590064005 103AQ85
65.

80

DAKOTA KWPN NLD 2008 Wałach siwa F: Zurich
M: Irma Donna
O: Łukasz Wyszkowski
B: J.W.& A.P. Jurrius
K017880 528003000808119
66.

220

DAKOTA SP 2007 klacz c. gn. F: Salazar
M: Debra
O:
B:
K015388 POL009590032607
67.

207

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
68.

132

DARINA KWPN NED 2008 Klacz siwa/175 F: Cardento / Capitol I
M: Irina / Burggraaf
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K022508 528003000805831
69.

29

DARING QUEEN HOL POL 2011 Klacz siwa F: Cassini I / Capitol I
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
O: Roma Kosicka
B: Roma Kosicka
K019579 DE421000691211
70.

13

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/161 F: Talent
M: Delicja
O: Aleksandra Marchwińska-Mitman
B: Agnieszka Jabłońska
-
71.

72

DENIS Typ Szlachetny POL 2008 Wałach gniada F: NIELS
M: DOZKA
O: PIOTR JUSZYŃSKI
B: MIROSŁAW GORDON
BRAK
72.

3

DIANTHA HBC KWPN NED 2008 Klacz kara/166 F: Canturano / Canturo
M: Zuliantha Fortuna / Quasimodo Z
O: Bogna Sąsiadek i Łukasz Wasilewski
B: HBC Stal
K020928 528003000808110
73.

183

DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT Hosztyńska POL 2009 Wałach gniada F: Clarimo
M: Uthlande
O: Daniel Winnicki
B: Roerden Zg Kirsten, Olaf
brak
74.

37

DO IT KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Ultimo / Phin Phin
M: Nora / Argus
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: A. J. Klijntjes
K020438 528003000812106 104ZY77
75.

67

DOMEYKO WLKP POL 2006 Ogier gniada F: Eskudo / Dido
M: Dalia / Dionizos
O: Izabela Nyugen
B: Izabela Nyugen
K010136 POL007610048406
76.

85

DON CORELLI P SP POL 2007 Wałach siwa/173 F: Correro / Claudio
M: Dunka / Davidoff
O: Joanna Łaszkiewicz
B: Witold Polowczyk
K016700 POL009610207007
77.

143

DONAT SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Dąbrówka / Romualdo
O: Julia Burnos
B: Leszek Pilarski
K018422 009540174307
78.

213

DREAMY M SP POL 2000 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Magda Kamińska
B: Magda Kamińska
K019349
79.

129

DROBINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quadimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: V Danneline / Vigaro
O: Magdalena Prasek
B: KS Nad Wigrami
K021566 616009510343712
80.

8

DUETTE B. KWPN POL 2008 Wałach gniada F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
O: Aliaksandr Sarachau
B: M. J. Nieberg
K020618 528003000806859
81.

41

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
O: Paweł Strzechowski
B: Janusz Strzechowski
K005968 009590041800
82.

188

ECHO MK SP POL 2010 Klacz gniada F: Carry Son / Carry
M: Echeveria / Landos
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
K020351 616009600231310
83.

190

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker
M: Winning Girl
O: Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
B: Tina Mc Dermott
brak
84.

27

ELIS DE REVEL HOL GER 2012 Klacz siwa F: Corrado I /
M: Zauberin De Revel / Quidam De Revel
O: Roma Kosicka
B: Roma Kosicka
K020721 421000583212
85.

9

ELVIS TRK POL 2009 Wałach gniada F: Viskis
M: Elegantka
O: Krzysztof Kulik
B: Krzysztof Kulik
K015965
86.

36

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549 104TJ00
87.

167

EPOPEJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: Erynia / Palegro
O: SK Nad WIgrami
B: SK Nad Wigrami
K022588 616009510253113
88.

222

ERINA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Van Gogh / Numero Uno
M: Sarina / Furore
O: Łukasz Wyszkowski
B: R .A. Wassenaar
K018060 528003200903752
89.

110

ERYK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: Nico-K / Nandy Man
M: Eufemia / Pepton
O: Stanisław Marchwicki
B: Barbara Guniewicz
K013361 616013570344907
90.

7

ESCARDO MŁP POL 2011 Wałach gniada F: Jurand
M: Essa
O: Kamila Kustosik
B: Kamila Kustosik
brak 616 006 59 01491 11
91.

128

ESTERKA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Estella / Luron
O: Magdalena Prasek
B: SK Nad Wigrami
K023430 616009510252613
92.

196

EUFRAT SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/167 F: Dresk
M: Euterpe
O: Piotr Bugała
B: Stadnina Koni Kalników
K020455 POL009630256806
93.

106

F. ARMANI Z Z BEL 2011 Ogier gniada F: Fierro Hof Ter Zeedijke / Non Stop
M: Unda v/h Goolder / Quidam De Revel
O: Monika Chrzanowski
B: Freddy Coninx
K020995 056015Z55829511 105DZ43
94.

6

FALCON SP POL 2005 Wałach gniada F: Concorde / Cor De La Bryere
M: Bella - Canta R / Darco
O: Lidia Barańska
B: Andrzej Kubik
K009852 POL009590013105
95.

119

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
O: Zbigniew Kruk
B: Hendrix Stal
K018380 528003201011252 105BA09
96.

23

FELLOW KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Gentle-S D'09 /
M: Cornelia / Unaniem
O: A. Mościcka
B:
K023210 528003201012131
97.

16

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K016865 616009590230709
98.

65

FIORD SM MŁP POL 2008 Wałach siwa F: Diafon /
M: Florencja / Pluton
O: Krzysztof Jankowski
B:
K022339 0060049408
99.

22

FOREST SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Turbud Fabel / Fanimo
O:
B:
K020025 616009590149310
100.

206

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
O: Beata Szuber
B:
K020185 528003201002934
101.

173

FRIAR M KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Amadeus
M: Nyminka/Voltaire
O: Katarzyna Roszkowska
B: Holandia
K020060
102.

191

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
O: Piotr Kłodawski
B: Zbigniew Piecuch
K014094 POL009520042107
103.

52

GARLAND SP POL 2009 Wałach gniada F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Granada PG / Calderon
O: Milena Kowalczyk
B: Remigiusz Makowski
K017960 616009661129409
104.

127

GASKONIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Gafa / Faust Z
O: Magdalena Prasek
B: SK Nad Wigrami
K023431 616009510253813
105.

217

GAULTIER VDL Zangersheide BEL 2011 Ogier kasztanowata F: Baloubet Du Rouet
M: Quilana D'Ive Z
O: Eeckhout Van Isabelle
B: Eeckhout Van Isabelle
brak
106.

75

GENEO SP POL 2005 Wałach F: Qumball
M: Guera / Winner
O: Paweł Binek
B: Władysław Łopuszyński
K015294
107.

18

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
O: Andrzej Gołaś
B:
K020233 528003201110280 105MJ02
108.

79

GIMMICK FIELD KWPN NED 2011 Wałach siwa/168 F: Zirocco Blue VDL /
M: Rikina-Field / Ahorn
O: Łukasz Wyszkowski
B:
K018789 528003201105821
109.

43

GOLD CHAMPION SP POL 2009 Wałach gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Gerida / Grandeur
O: Mariusz Romanek
B: Rudiger Wassibauer
K019867 616009690172109
110.

2

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 Wałach gniada/167 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Zandgirl G / A Hold Up Premier
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K020944 528003201105112
111.

184

GRACJANA Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz siwa/mk: F: CALIRO
M: GROTESKA
O: Alina Zagrodzka Kulczyk
B: Wioletta i Leszek Szymańscy
616 009 53 00802 10
112.

199

GRAVIN KWPN GER 2011 Klacz gniada F: Zapatero VDL/ Chin Chin
M: Hannelove/ Kaiserstern
O: Makrum Jumping Team
B: Niemcy
K021575 528003201104316
113.

87

GUZZI-V KWPN NLD 2011 Wałach kasztanowata F: Indoctro / Capitol I
M: Bekarla V / Indorado
O: Robert Kędzior
B:
K021378 528003201104228
114.

224

GWINEA BISSAU SP POL 2007 Klacz kara F: Carenzo / Calido I
M: Georgina / Grannus
O: Roman Jagieliński
B: Lech Adamowicz
K012907 616009580872907
115.

219

H DOMINIQUE V KWPN 2012 Klacz c. gn. F: Campbell VLD/ Cassini I
M: Dominique V/ Sam R
O:
B:
K023418 528003201205326
116.

117

HAPPY BOY M KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Charisma /
M: Kalibra / Ulster
O: Zbigniew Kruk
B: J.H Mittendorff Hoofdweg 149 7782 DE KRIM
K023262 528003201205110
117.

33

HARCOWNIK MŁP POL 2004 Wałach gniada F: Emetyt
M: Hetka
O: Artur Greber
B: Leonard Dramiński
K010910 POL006550040204
118.

53

HARRY WLKP POL 2003 Ogier ciemnogniada F: Noel / Eszelon II
M: Hańcza / Kaszmir
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Jan Kłosek
K008253 POL007510020703 103ZM57
119.

90

HASTON NITA KWPN NLD 2012 Wałach kasztanowata F: ZIROCCO BLUE
M: ANNA NITA/CORLAND
O: ALBERT VON UNEN
B: HOLANDIA
K023419 528000320120759
120.

151

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
O: Vitas Urbonas
B: SK Nemunas
K022311 LTU002520242611
121.

24

HELP ME BOY DU PETIT VIVIER BWP BEL 2007 Wałach siwa F: Blue Boy / Poor Boy
M: Trust Me du Petit Vivier / Nonstop
O: Monika Chrzanowska
B:
K017155 BELW261186BWP 104EG30
122.

150

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
123.

25

HIPPICA BERGAMO OLD GER 2004 Ogier gniada F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Wioletta / Silvio I
O: Anna Lipińska
B:
K009047 DE418180113104 104RI67
124.

51

HOPPER KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Carrera / Larino
M: Assivona / Numero Uno
O: Milena Kowalczyk
B: Heemskerk
K021845 528003201206972
125.

59

ICE AGE H KWPN NED 2013 Ogier ciemnogniada F: Kannan / Voltaire
M: Maya X / Contender
O: Wanda Szmyt
B: D.W.J. Hoefnagel
K023230 528003201307315
126.

118

ILLOUCHIN NH KWPN NED 2013 Klacz ciemnogniada F: Zapatero VDL /
M: Tereedom VDL / Baloubet
O: Zbigniew Kruk
B: J. Scott
K023832 528003201309487
127.

131

INTERCONTI 3 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/180 F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K022507 DE433330396510
128.

192

INTURIDO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Zambesi
M: Bailey/ Verdi
O: Spendel Piotr
B: A.J. MULDERIJE
K024010 528003201305488
129.

122

IOWA KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zavall VDL /
M: Dersina / Indoctro
O: Zbigniew Kruk
B: J. F. Abbring Onneresweg 2 9755 Onnen
K023264 528003201303545
130.

123

ISCO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Qvasimodo VD Molendreef /
M: Nalve / Burgraff
O: Zbigniew Kruk
B: H.G Mosman-Rohe Haaksbergerstraat 843A 7548 PB Enschede
K023263 528003201307642
131.

91

ISTANBUL KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Kashmir VH Schuttershof / Nabab De Reve
M: Balou / Balouet Du Rouet
O: Omer Karaevli
B:
K021368 104CJ47
132.

78

JAMAL VAN ORTI BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
O: Łukasz Wyszkowski
B: Johan Van Oost
K018394 056002W00293017
133.

157

JARDE-LAND WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Landjonker S
M: Jaxa
O: Agnieszka Leśniak
B: Krzysztof Zdun
K016521 POL007590188507
134.

198

JONATAN Małopolska POL 2010 Wałach siwa F: Ramzes
M: Julita / Divisor
O: MJT
B: Polska
K022561 616006590215810
135.

175

JOY OF KILIAN SP POL 2013 Klacz kara F: Kilian 38
M: Jemioła/ Marino
O: Julia Regucka
B: Karolina Ferenstein
K023997 616009600152013
136.

174

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
137.

14

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Love Affair
M: Kaloe
O: Paulina Lewandowska
B: Andrzej Herrmann
K013521
138.

40

KENIA Wielkopolska POL 2002 Klacz gniada F: Mabant
M: Karima
O: J.Woszczyna
B: .
K010957 POL007670052502 11362
139.

26

KENTUCKY'S PICOBELLO BWP BEL 2010 Ogier siwa F: Mr Blue / Couperus
M: Copy Picobello Z / Carthago Z
O: Joanna Rosicka-Tyszko
B: Picobello Stables
K017899 056002W00296046 105BN41
140.

186

KOCANKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Winword
M: Kordula
O: Artur Poprawa
B: Andrzej Gos
LKPZJ/1618/16
141.

172

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
O: Stanisław Marchwicki
B: Andrzej Herrmann
K014782 DE441411900208
142.

112

KUADLINO MŁP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Huzar
M: Kalina/ First des Termes
O: Generoforma sp. Z O.O
B: Agnieszka Suchorzewska
K022672 616006592051313
143.

215

LAMPEDUSA SP 2011 Klacz gniada F: Spartacus/ Galina
M: Lansada/ Lancer III
O: KS Nad Wigrami
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K018544 616009510353511
144.

137

LANDARCO HOL GER 2010 Wałach gniada F: Lantino / Landos
M: Sentenz / Parco
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: Paul Sprehe
K018222 DE421000521810
145.

165

LARUM SP POL 2013 Wałach gniada F: Biscayo / Contendro I
M: La Coruna / Corland
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022577 616009510254013
146.

181

LAUDERDALE HOL POL 2004 Ogier gniada F: Lancer II
M: P-Hawaii
O: Sławomir Żygowski
B: ---
K009609 DE421000012204 104KS89
147.

5

LAUR SP POL 2007 Wałach gniada F: For Keeps
M: La Jana
O: Konrad Pawłowski
B: Fabińska Ewa
K017882
148.

109

LAVITA - L SP POL 2010 Klacz gniada F: Alvarez 17
M: Lawa
O: Liberski Jan
B: Liberski Jan
Brak
149.

164

LE CORBUSIER SP POL 2010 Wałach gniada F: Carambole / Cassini I
M: La Paloma / Palegro
O: KS Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K016428 616009510445310
150.

45

LIBERADO S PKSP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Liberado / Libertino I
M: Saga / Fly High
O: Magdalena Rajpal
B: Rafał Skorupka
K020173 616009610127709
151.

214

LIMBO OS 2009 Wałach siwa F: Livello/ Limbus
M: Arradora/ Corrado I
O:
B:
K017646 DE418184070109
152.

93

LION SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Empire / Embassy I
M: Linda / Rubin
O: Mirosław Bach
B: Andrzej Felski
K012386 POL009600357307 104JV58
153.

180

LORD SP POL 2008 Wałach gniada F: Landino
M: Lora
O: Sławomir Żygowski
B: .
K017167
154.

203

LORD BIJOU SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Love Lady / Chestre
O: Ewa Mirosław
B: Leszek Kośnik
K023578 616009540054313
155.

210

MALAQUIDA SP POL 2003 Klacz gniada F: Lando
M: Mantyla
O: Jendro Elżbieta
B: Polska
K012806
156.

76

MICHAEL KNIGHT KWPN GER 2009 Wałach gniada F: --
M: --
O: Łukasz Wyszkowski
B: --
--
157.

185

NEFFI MK SP POL 2010 Klacz siwa F: Avero
M: Nadzieja II
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
brak
158.

218

NEUCHATEL Z Z 2012 Ogier gn. F: Nonstop/ Darco
M: Tresiena/ Goodtimes
O:
B:
K021148 056015Z55664112
159.

136

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Chantana / Legaat
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: Bolscher
K018835 5280030412585 103HD85
160.

105

NEWTON JP Z ZANG BEL 2011 Ogier siwa F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Piminisou / Popcorn
O: Monika Chrzanowski
B: Johnny Poelmans
K018580 056015Z55612011
161.

102

NURMI SP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco-Fly
M: Nutella/ Taunus
O: Marek Niewiadomski
B: Stadnina Koni Nowielice
K022827 616009640011913
162.

96

PALMERA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/167 F: Landos I
M: Psota / Jesion
O: Anita Stańczak
B: Urszula Farysej
K013401 12181
163.

32

PANQUIDAM SP POL 2012 Ogier gniada F: Quite Donaldson
M: Panja
O: Sosnowski Adam
B: Sosnowski Adam
Brak
164.

61

PAXTON 2 Westwalska GER 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Potsdam
M: Piccolina
O: Joanna Przybyła
B: Josef Langenstroth
K020104 DE441410795702
165.

126

PEGAS Ukr. Wierzch. UKR 2001 Wałach kasztanowata F: Glamur /
M: Professia /
O: Magdalena Matyszczak
B:
K008709 616014630196401
166.

208

PIPPI HAN GER 2011 Klacz kara F: Perigueux /
M: A Lafayette / Perpignon
O: Paulina Burdyka
B: Bernhard i Britta Nordbeck
K022654 DE431318501211
167.

31

PODIAVOLA SP POL 2010 Wałach siwa F: Condiavolo
M: Brak
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
Brak
168.

101

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Desant / Lando
M: Prunelka / Premix
O: Marek Niewiadomski
B: Marek Niewiadomski
K008876 POL009540042004
169.

11

PRZEDŚWIT BARAŻ SP POL 2010 Ogier ciemnogniada/167 F: Dresk / Przedświt XII-4
M: Beta / Leandro
O: Agnieszka Banatkiewicz
B: SK Kalników
K019179 616009630079610
170.

92

Q 7 HOL GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Quarz / Quintero
M: Mona X / Contender
O: Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
B:
K019363 DE421000509510 105HL16
171.

211

QUE SERANDO OLD. GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidams Rubin
M: Arilena
O: Kamińska Magda
B: Niemcy
K015876
172.

209

QUICKLY RC KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Quinto HBC / Quidam De Revel
M: Uitrolien C / Nabuur
O: Jagoda Wszędybył
B:
K020945 528008110068111
173.

113

QUICKSIGHTED Oldenburska GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam's Rubin
M: Kira Luna
O: Piotr Wiese
B: Niemcy
K009766
174.

77

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
O: Witold Polowczyk
B: Witold Polowczyk
K018637 POL009610010308
175.

158

RAVEL SP POL 2008 Klacz kasztanowata/165 F: Aravel II
M: Rosalia
O: Krzysztof Kulik
B: Krzysztof Kulik
brak
176.

125

REWIZJON SP POL 2007 Ogier srokata F: Wizjoner / Rytm
M: Rozeta / Limaryn
O: Zbigniew Kruk
B: Jan Krzyżoszczak
K011200 POL009610099507 104AH98
177.

50

RIAMO LE PLUS MERVEILLEUX DANS LE MONDE OLD GER 2009 Klacz kasztanowata F: Riamo / Raphael
M: Lady / Lord Lancer
O: Milena Kowalczyk
B: Josef Beckfeld
K021176 DE418181528809
178.

84

RODEZJA SP POL 2005 Klacz gniada F: Samurai M / Voltaire
M: Reja / Barbur
O: Joanna Łaszkiewicz
B: Agnieszka Knap
K010448 616009680034605 103HZ85
179.

189

ROMA SP POL 2005 Klacz gniada F: Analog / Lando
M: Rosocha / Monte Christo
O: Sebastian Bąk i Monika Fojtuch
B: Beata Tomasz
K012541 POL009540074605
180.

195

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
O: Joanna Kuliszewska
B: Hernandez Alfredo BEL
K023624 056015Z55775410 105BB45
181.

138

RUDE SUNSHINE OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
O: Bartlomiej Ordanik
B:
K022056 DE433330470605
182.

141

SAINT LAURENT SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Luron
M: Salwa
O: Marta Dominiak
B: SK Ochaby
K019805
183.

103

SARTOLIAL Niem.sport. POL 2012 Wałach kara F: Sarto / Samenco K
M: Sandra / Saccor
O: Marek Niewiadomski
B: Marek Niewiadomski
K020780 DE410100077612
184.

130

SCARLET HAN GER 2010 Klacz kara F: Stakkato / Spartan
M: El-Vita / El Bundy
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K021303 DE431312302410
185.

82

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/163 F: Caliro /
M: Sukcesja / Drawid
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Mieczysław Chomiak
K022427 616009530299009
186.

98

SEPHORA HAN GER 2010 Klacz kara F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Stakkata / Stakkato
O: Dominika Adamiak
B:
K016725 DE431310664410
187.

163

SIBILLA SP POL 2013 Klacz gniada F: Biscayo / Contendro I
M: S Easy Fly Ex Easy Fly / Sir Shutterfly
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022579 616009510252913
188.

148

SONICA SP POL 2009 Klacz gniada F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Sonata / Roland
O: Robert Hestkowski
B: Remigiusz Makowski
K020482 616009660894009
189.

142

STACHATO BAYER DEU 2010 Ogier gniada F: Stalypso
M: Georgina
O: Janusz Stążka
B: Gestüt Sprehe
K016469
190.

66

STEWARD SP POL 2007 Wałach siwa F: Contender Son / Contender
M: Sława / Manhattan
O:
B:
K014945 POL009600068007
191.

193

SUNRISE M SP POL 2013 Ogier siwa F: Cassilio
M: Soleil M/ So in Love
O: Henryk Polednia
B: SK Moszna
K023381 616009690055013
192.

42

SUPRISE SP POL 2005 Wałach gniada F: Santos / Guidam
M: Disco Di / Dietmar
O: Jagoda Kudlicka
B: Jan Sołtysiak
K010000 POL009610220705 103CU05
193.

187

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
194.

111

SZAFIR M SP POL 2006 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: SELENE M
O: Jacek Bogalecki
B: SK Moszna
11912
195.

89

TAHIRA ANGEL AES GER 2012 Klacz siwa F: Chapman ET / Douglas
M: Qinara / Quidams Rubin
O: Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
B: GBR
K021577 826002120024645
196.

81

TANGO KUC POL 2005 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Tangana / Angelo
O:
B:
K014650 POL013640028005
197.

147

TIRANA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quality Time / Quantum
M: Tinta / Elvis
O: JKS u Robsonó
B: SK Nad Wigrami
K022533 616009510343912
198.

48

TORERO KUC POL 2008 Ogier kasztanowata/kuc: F: Bolero / Life And Liberty
M: Totu / Domingo
O: Milena Kowalczyk
B: D. Gronet
K018393 POL013640060608
199.

166

TRACJA SP POL 2013 Klacz gniada F: SPARTACUS
M: T CHICATORA/ Triple
O: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
B: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
K022584 616009510253413
200.

57

ULOVE DES CHARMES SF FRA 2008 Ogier kasztanowata F: Calvaro Z / Caletto
M: Eurydice / Laudanum
O: Wanda Szmyt
B:
K023337 08097493B 105PL73
201.

162

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z
M: Nais De La Pomme/ Darco
O: M. Jean-Christophe Lecorneur
B: M. Geert Baerstoen, Le Pin (FRA)
brak
202.

99

UNI-HAPPY DU PACHIS BWP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Organo Sitte
M: Operette Du Pachis
O: Andrzej Weremczuk
B: Monsieur Michel Simon
K023693
203.

71

UNIQUE SP POL 2007 Ogier gniada F: Guffi / Grandeur
M: Uroda / Qumball
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K016797 POL009670130607 104XD70
204.

145

URANOS K SP POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Corleolord L
M: Urabelle/ Germus R
O: Krzysztof Ciechoński
B: Krzysztof Ciechoński
K023536 616009580392013
205.

204

URODA SP POL 2001 Klacz izabelowata/162 F: Qumball / Kimball
M: Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K011011 POL009670011301 104VM46
206.

83

VALENZIA HAN POL 2011 Klacz kara/167 F: Now Or Never / Voltaire
M: Cha Cha / Calido
O: Natalia Pakosz
B: Roman Roszkiewicz
K019617 DE431318310611
207.

168

VERONA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: V Diaverdo / Verdi
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021492 616009510343512
208.

39

WANTOS Hanowerska POL 2001 Wałach kara F: WELT HIT II
M: AMERA
O: ZUMSKI
B: GER
BRAK
209.

1

WAVANTOS V/D RENVILLEHOEVE KWPN NED 2003 Wałach gniada/175 F: Lux / Lord Calando
M: Avanta I / Wellington
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K009341 5280030309709 102MZ43
210.

176

WELTDAME HOL GER 2006 Klacz gniada/173 F: Contender / Calypso II
M: Grappa / Lord
O: Wioletta Kosicka
B: Tilo Dennstedt
K012865 DE421000681406 103XP79
211.

88

WIENA HOLST DEU 2011 Klacz siwa F: Clamiro
M: Wachtel/ Canto
O: Józef Buczyński
B: Niemcy
K021948 DE421000045611
212.

212

WODKA-POLKA HOL. POL 2006 Klacz gniada F: Candillo
M: Perhabs
O: Kamiński Józef
B: Niemcy
K011252
213.

161

ZABOU HOL. GER 2007 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Uletta I / Calvados II
O: Małgorzata Wikalińska
B:
K020027
214.

86

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Zaduma / Autokrata
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
K012109 POL009580166907
215.

64

ZINA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Kaliniec
M: Zyrikana
O: Ewa Strzechowska
B: Paweł Strzechowski
k019916
216.

62

ZUZOU SP POL 2005 Klacz F: Marino
M: Zizou
O: Pawel Strzechowski
B: Pawel Strzechowski
K010538
Rider Club
Competition
Prize
Acosta Diego Brak
25
50
100
100
100
SUM:
375.00
Appel Łukasz Dom Koni Lazar
150
400
150
600
400
300
100
150
SUM:
2250.00
Bach Dominika Sopocki KJ
20
150
1100
1200
2500
SUM:
4970.00
Bąk Sebastian bpk
200
200
50
50
SUM:
500.00
Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
25
100
50
SUM:
175.00
Chrzanowski Lisa JKS DIM Sp. z o. o.
300
SUM:
300.00
Daszczyk Kinga Klub Jeździecki Jantar Stryków
250
50
SUM:
300.00
Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck
600
SUM:
600.00
Garstka Dariusz bpk
200
SUM:
200.00
Głowacka Wiktoria JKS Salio
200
600
SUM:
800.00
Grzesiek Paula Tuszyński KJ Garbówek
25
SUM:
25.00
Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
100
SUM:
100.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
200
3500
100
700
SUM:
4500.00
Jarecki Jakub KS Nad Wigrami Mikołajewo
450
SUM:
450.00
Kamińska Magda Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
1000
1200
300
SUM:
2500.00
Kamiński Jan Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
150
SUM:
150.00
Kowalczyk Franciszek KJ Chrobry Warszawa
100
17
SUM:
117.00
Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
50
SUM:
50.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
450
1400
450
SUM:
2300.00
Kuliszewska Zofia BPK (MAZ)
25
SUM:
25.00
Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
100
SUM:
100.00
Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
50
400
650
30
SUM:
1130.00
Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
25
SUM:
25.00
Markiewicz Patrycja TKJ Garbówek
25
SUM:
25.00
Mitman Kaja JKS Salio Besiekierz Rudny
50
SUM:
50.00
Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
100
150
SUM:
250.00
Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
50
SUM:
50.00
Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
150
300
SUM:
450.00
Pawłowski Konrad KJ Arpav
100
SUM:
100.00
Porzuckowiak Karolina St. Rodan Club
250
150
25
SUM:
425.00
Prasek Krzysztof St. Rodan Club
50
100
100
600
300
400
400
SUM:
1950.00
Prasek Magdalena St. Rodan Club
25
25
50
200
SUM:
300.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
30
800
25
50
250
50
50
SUM:
1255.00
Romanek Emilia WKJ Lublin
50
SUM:
50.00
Sandomierska Weronika KJ Młyńska Struga
100
SUM:
100.00
Sąsiadek Bogna KJ Canex Dog Przybyszewo
100
200
SUM:
300.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
650
1000
SUM:
1650.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
300
50
25
25
SUM:
400.00
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
100
50
SUM:
150.00
Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1000
400
500
SUM:
1900.00
Strzechowska Ewa JKS Salio
100
SUM:
100.00
Strzechowski Paweł JKS Salio
20
800
200
50
SUM:
1070.00
Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
17
100
300
100
SUM:
517.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
50
17
20
150
150
1000
1500
25
100
100
100
20
400
SUM:
3632.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
1000
100
1800
SUM:
2900.00
Warzecha Leszek KJ Zagórów
150
150
SUM:
300.00
Wasilewski Łukasz KJ Canex Dog Przybyszewo
300
300
5000
SUM:
5600.00
Weremczuk Szymon WKJ Lublin
25
SUM:
25.00
Wierzbicki Krzysztof KS Nad Wigrami Mikołajewo
50
SUM:
50.00
Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Żygowska Zuzanna Klub Jeździecki ARPAV
50
100
100
SUM:
250.00