Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne Salio
JKS Salio, 24-25.06.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
121 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 19:54:58
2017-06-22 19:50:00
Natalia Byczkowska REWIA
  • 2x 2/LL 70cm/Dokładności Towarzyski
120 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 19:54:42
2017-06-22 19:49:21
Julia Wąsiewicz DOLLY R
  • 2x 1/LL 50cm/Dokładności Towarzyski
119 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 19:54:24
2017-06-22 19:48:36
Maja Rukowiecka GWIAZDKA
  • 2x 1/LL 50cm/Dokładności Towarzyski
118 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 19:54:06
2017-06-22 19:47:22
Oliwia Oleszko P LADY M
  • 1x 1/LL 50cm/Dokładności Towarzyski
  • 1x 2/LL 70cm/Dokładności Towarzyski
117 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 19:53:49
2017-06-22 19:18:52
Alicja Karbownik ALINA
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:18:27
2017-06-22 13:53:07
Olga Sorokina FARGITA
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
115 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:18:10
2017-06-22 13:52:33
Olga Sorokina SAN REMO ZK
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:17:53
2017-06-22 13:52:09
Olga Sorokina HAPPY BOY M
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:17:35
2017-06-22 13:51:46
Andrei Shalohin BOLGHERI ZK
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
112 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:17:17
2017-06-22 13:51:20
Andrei Shalohin ISCO
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
111 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:16:58
2017-06-22 13:50:51
Andrei Shalohin IOWA
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
110 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:16:41
2017-06-22 13:50:23
Wiktoria Matusiak ALCES
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:16:24
2017-06-22 13:32:57
Jacek Mierzwiński D ZOLTAN
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:16:01
2017-06-22 13:32:27
Jacek Mierzwiński GOLDEN
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:15:42
2017-06-22 12:43:53
Kaja Mitman DELEKTA
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 08:06:30
2017-06-21 23:38:35
Nikola Krajewska EPOS
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
105 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 08:06:13
2017-06-21 23:36:51
Adrianna Izmajłowicz GOOD MADDOX
  • 2x 3/LL/Dokładności Towarzyski
104 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 08:05:55
2017-06-21 22:56:41
Małgorzata Krawczyk BARS
  • 1x 1/LL 50cm/Dokładności Towarzyski
  • 2x 2/LL 70cm/Dokładności Towarzyski
103 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 08:05:38
2017-06-21 22:18:25
Grażyna Niezgoda KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 08:05:20
2017-06-21 21:29:17
Zuzanna Wejchert ETRES
  • 1x 9/LL 70cm/Z trafieniem w norme czasu Towarzyski
  • 2x 10/LL/Dokładności Towarzyski
101 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 08:04:55
2017-06-21 21:25:57
Paweł Strzechowski ZUZOU
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 08:04:31
2017-06-21 21:25:26
Paweł Strzechowski BIZU BIZU
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 08:04:14
2017-06-21 21:25:07
Ewa Strzechowska ZINA
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 08:03:54
2017-06-21 21:06:15
Monika Czechowicz P-ZOJKA
  • 2x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 20:37:56
2017-06-21 18:45:05
Dariusz Garstka SAINT LAURENT
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 16:10:27
2017-06-21 15:18:36
Paula Tronina TABASCO
  • 1x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:29:03
2017-06-21 14:26:51
Małgorzata Janczak FARNES
  • 2x 2/LL 70cm/Dokładności Towarzyski
  • 2x 9/LL 70cm/Z trafieniem w norme czasu Towarzyski
93 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 12:44:32
2017-06-21 12:21:06
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 1/LL 50cm/Dokładności Towarzyski
92 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 12:43:30
2017-06-21 12:19:08
Aleksandra Pliem-Perka ERINA
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
91 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 12:43:09
2017-06-21 12:18:26
Aleksandra Pliem-Perka TANGO
  • 1x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
90 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 12:42:51
2017-06-21 12:17:40
Aleksandra Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 2/LL 70cm/Dokładności Towarzyski
88 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 12:42:13
2017-06-21 12:16:08
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak JAMAL VAN ORTI
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 12:41:24
2017-06-21 12:15:32
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak MICHAEL KNIGHT
  • 1x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
86 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 12:41:07
2017-06-21 12:14:57
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak GIMMICK FIELD
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 12:40:51
2017-06-21 12:14:12
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak DAKOTA
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 12:40:29
2017-06-21 12:12:52
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak CALIDOS
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 09:54:29
2017-06-21 09:22:45
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:27:06
2017-06-20 22:48:21
Kamil Grzelczyk EDESSO
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką o Nagrodę JKS Salio Art 238.2.2
81 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:26:50
2017-06-20 22:47:07
Kamil Grzelczyk QUITANA
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką o Nagrodę JKS Salio Art 238.2.2
80 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:26:32
2017-06-20 22:46:39
Kamil Grzelczyk SIR PAUILLAC
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:26:18
2017-06-20 22:46:09
Kamil Grzelczyk WISARDA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:26:03
2017-06-20 22:45:39
Kamil Grzelczyk CASALLO
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:25:48
2017-06-20 22:45:12
Kamil Grzelczyk MR. DR. HEIGL
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:25:28
2017-06-20 22:44:10
Kamil Grzelczyk NUMBER ONE
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:25:11
2017-06-20 22:43:34
Kamil Grzelczyk SANDMAN
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:24:53
2017-06-20 22:42:49
Kamil Grzelczyk CALIDOS
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:24:37
2017-06-20 22:41:58
Kamil Grzelczyk NIKO
  • 2x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 2x 10/LL/Dokładności Towarzyski
72 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:24:20
2017-06-20 22:27:24
Olga Puch RADOŚĆ
  • 2x 1/LL 50cm/Dokładności Towarzyski
  • 1x 2/LL 70cm/Dokładności Towarzyski
71 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 17:48:52
2017-06-20 17:47:14
Jan Kamiński STEWARD
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 17:48:36
2017-06-20 17:46:52
Jan Kamiński DOMEYKO
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 17:48:21
2017-06-20 17:46:13
Jan Kamiński A-CARMEN
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 15:05:02
2017-06-20 14:24:07
Paulina Skrzyńska ACAI
  • 1x 2/LL 70cm/Dokładności Towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 13:13:30
2017-06-20 13:06:59
Aleksandra Lusina-Gołaś GERONIMO
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 13:13:16
2017-06-20 13:06:22
Aleksandra Lusina-Gołaś MOULIN ROUGE G
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 13:13:03
2017-06-20 13:05:20
Aleksandra Lusina-Gołaś CORSA
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 13:12:48
2017-06-20 13:04:39
Aleksandra Lusina-Gołaś CONI I G.
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 13:12:34
2017-06-20 13:03:46
Aleksandra Lusina-Gołaś CAMBEL I G (EX CANDEL I G)
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 12:27:35
2017-06-20 12:14:45
Anna Szambelan ESTAR LIBRE
  • 2x 2/LL 70cm/Dokładności Towarzyski
  • 2x 9/LL 70cm/Z trafieniem w norme czasu Towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 12:27:17
2017-06-20 12:06:13
Amelia Mitman BERGS-AUG09-61 DM II
  • 1x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 12:01:49
2017-06-20 12:00:48
Anita Stańczak PALMERA
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 12:01:32
2017-06-20 11:57:25
Maja Bella Friedman WILLA NOVA
  • 2x 2/LL 70cm/Dokładności Towarzyski
  • 2x 9/LL 70cm/Z trafieniem w norme czasu Towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 12:46:25
2017-06-20 11:49:22
Gabriela Ratajska JAGIENKA
  • 1x 1/LL 50cm/Dokładności Towarzyski
  • 2x 2/LL 70cm/Dokładności Towarzyski
  • 1x 8/LL 50cm/Z trafieniem w norme czasu Towarzyski
  • 2x 9/LL 70cm/Z trafieniem w norme czasu Towarzyski
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 12:00:56
2017-06-20 11:48:41
Gabriela Ratajska PASJONATA LOTAR
  • 1x 2/LL 70cm/Dokładności Towarzyski
  • 1x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 9/LL 70cm/Z trafieniem w norme czasu Towarzyski
  • 1x 10/LL/Dokładności Towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 12:00:39
2017-06-20 11:47:57
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 2x 1/LL 50cm/Dokładności Towarzyski
  • 2x 8/LL 50cm/Z trafieniem w norme czasu Towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 12:00:24
2017-06-20 11:45:52
Julia Koziczak ALABAMA
  • 2x 1/LL 50cm/Dokładności Towarzyski
  • 2x 8/LL 50cm/Z trafieniem w norme czasu Towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:44:43
2017-06-20 11:32:39
Zuzanna Cieślak JURANT
  • 1x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:44:28
2017-06-20 11:30:34
Gabriela Janiszewska HOTREX
  • 1x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:44:12
2017-06-20 11:30:08
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:43:51
2017-06-20 11:29:29
Maja Bella Friedman GRACJANA
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:43:29
2017-06-20 11:28:40
Roksana Galanciak KORD
  • 1x 1/LL 50cm/Dokładności Towarzyski
  • 2x 2/LL 70cm/Dokładności Towarzyski
  • 1x 8/LL 50cm/Z trafieniem w norme czasu Towarzyski
  • 2x 9/LL 70cm/Z trafieniem w norme czasu Towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:43:10
2017-06-20 11:26:39
Michalina Dańczak HELGA
  • 2x 1/LL 50cm/Dokładności Towarzyski
  • 2x 8/LL 50cm/Z trafieniem w norme czasu Towarzyski
  • 1x 9/LL 70cm/Z trafieniem w norme czasu Towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:42:52
2017-06-20 11:26:08
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:42:30
2017-06-20 11:25:16
Julia Chmaj GINARETTI H
  • 1x 2/LL 70cm/Dokładności Towarzyski
  • 1x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 9/LL 70cm/Z trafieniem w norme czasu Towarzyski
  • 1x 10/LL/Dokładności Towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:42:02
2017-06-20 11:24:37
Aleksandra Buczyńska GEWALIA
  • 1x 2/LL 70cm/Dokładności Towarzyski
  • 1x 3/LL/Dokładności Towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:41:42
2017-06-20 11:11:20
Magdalena Grzywna WILLA NOVA
  • 2x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 2x 10/LL/Dokładności Towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:41:28
2017-06-20 11:09:45
Dorota Anszpergier EASY MK
  • 1x 2/LL 70cm/Dokładności Towarzyski
  • 2x 9/LL 70cm/Z trafieniem w norme czasu Towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:41:13
2017-06-20 11:09:25
Sebastian Bąk EASY MK
  • 1x 1/LL 50cm/Dokładności Towarzyski
  • 1x 2/LL 70cm/Dokładności Towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:40:58
2017-06-20 11:06:37
Sebastian Bąk SWEET NOISE-M
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:40:42
2017-06-20 11:06:12
Sebastian Bąk ROMA
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką o Nagrodę JKS Salio Art 238.2.2
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:40:26
2017-06-20 11:05:33
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:40:09
2017-06-20 11:01:05
Aneta Klawe IL DE FONSE
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:39:52
2017-06-20 10:15:20
Malena Kotecka DUMKA
  • 2x 8/LL 50cm/Z trafieniem w norme czasu Towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:39:36
2017-06-20 10:14:52
Oliwia Kot PLAMKA
  • 1x 1/LL 50cm/Dokładności Towarzyski
  • 2x 2/LL 70cm/Dokładności Towarzyski
  • 1x 8/LL 50cm/Z trafieniem w norme czasu Towarzyski
  • 2x 9/LL 70cm/Z trafieniem w norme czasu Towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:39:04
2017-06-20 10:14:23
Oliwia Kosma DUMKA
  • 2x 1/LL 50cm/Dokładności Towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:38:38
2017-06-20 08:47:07
Nadia Sabitov CADILLAC
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 03:50:33
2017-06-19 22:41:50
Vicky Zych CARLOS
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 03:50:19
2017-06-19 22:40:24
Jagoda Jaworska ARCAN
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 03:50:05
2017-06-19 21:15:09
Maciej Pekaniec EUFRAT
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 03:49:50
2017-06-19 21:12:48
Maciej Pekaniec CALIPSO
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 03:49:37
2017-06-19 21:12:18
Maciej Pekaniec RICHELIEU
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 03:49:23
2017-06-19 21:11:43
Maciej Pekaniec LORD ODER I
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 03:49:10
2017-06-19 20:04:54
Tamara Tybulczuk SZAMBELAN
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 03:48:56
2017-06-19 19:34:45
Maciej Kostrzewski SZAMAN HIPPICA
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 03:48:43
2017-06-19 19:34:06
Maciej Kostrzewski SOPRANO HIPPICA
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 03:48:28
2017-06-19 19:33:21
Maciej Kostrzewski QUATTRO HIPPICA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 03:48:13
2017-06-19 19:32:40
Maciej Kostrzewski CHICO HIPPICA
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką o Nagrodę JKS Salio Art 238.2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 03:47:59
2017-06-19 19:13:50
Aleksandra Lota DIEGO
  • 2x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 12:54:17
2017-06-19 12:51:48
Witold Bieniek WIWALDI - K
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 12:53:59
2017-06-19 12:51:21
Witold Bieniek CORTAS L
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 11:05:25
2017-06-19 01:32:04
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 21:28:00
2017-06-18 19:49:30
Arleta Kmita CZAR
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 21:27:47
2017-06-18 19:34:15
Emilia Puch W-CORINA
  • 1x 10/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 10:56:04
2017-06-18 07:23:08
Agata Bugała EUFRAT
  • 1x 3/LL/Dokładności Towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:15:04
2017-06-16 14:00:58
Barbara Pełka PIRLO
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką o Nagrodę JKS Salio Art 238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 09:39:29
2017-06-15 22:49:28
Jacek Rode KALINA
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 09:39:10
2017-06-15 22:48:59
Jacek Rode GACEK
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 09:38:49
2017-06-15 22:48:20
Marek Pawluczuk WHO KNOWS
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 09:38:32
2017-06-15 22:47:53
Marek Pawluczuk TIMIAN
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 09:38:17
2017-06-15 22:47:25
Kamila Pleskacz HUNCWOT
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 09:38:01
2017-06-15 22:46:50
Kamila Pleskacz DAMAI
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 09:37:44
2017-06-15 12:58:35
Monika Rozenberg CLAVEL
  • 2x 3/LL/Dokładności Towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 10:11:25
2017-06-14 17:24:31
Eliza Zawadzka EGZORCYSTA
  • 1x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 10:11:13
2017-06-14 17:24:04
Eliza Zawadzka BRAVE HEART 8
  • 1x 3/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Dokładności Towarzyski
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 15:35:49
2017-06-14 12:59:58
Wiktoria Kazimierska ACAI
  • 2x 1/LL 50cm/Dokładności Towarzyski
  • 1x 2/LL 70cm/Dokładności Towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 15:35:30
2017-06-14 12:49:54
Julia Burnos DONAT
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 15:35:11
2017-06-14 12:49:24
Julia Burnos CORJANA P
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 10:26:15
2017-06-14 10:18:30
Paulina Skrzyńska ARIELKA
  • 1x 1/LL 50cm/Dokładności Towarzyski
  • 2x 2/LL 70cm/Dokładności Towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Anszpergier Dorota KJ HorseProfi
S
0035543
2. Bąk Sebastian bpk
S
O003232
3. Bieniek Witold KJ Jantar Stryków
S
O001983
4. Buczyńska Aleksandra bpk
2002 (JM.)
brak
5. Bugała Agata BPK
S
O037388
6. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
7. Byczkowska Natalia JKS Salio
2001 (J.)
brak
8. Chmaj Julia BPK
2002 (JM.)
Brak
9. Cieślak Zuzanna bpk
2001 (J.)
brak
10. Czechowicz Monika KJ Arabika Łódź
S
O033516
11. Dańczak Michalina BPK
2007 (Mł.)
brak
12. Friedman Maja bpk
2003 (JM.)
O031354
13. Galanciak Roksana BPK
2002 (JM.)
brak
14. Garstka Dariusz bpk
O000140
15. Grzelczyk Kamil KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O009181
16. Grzywna Magdalena BPK
S
Brak
17. Hajdys Alicja JKS Salio
brak
18. Izmajłowicz Adrianna KJ Victoria Bierzewice
2001 (J.)
O035568
19. Janczak Małgorzata niezrzeszona
S
brak
20. Janiszewska Gabriela bpk
2003 (JM.)
O039284
21. Jaworska Jagoda Łódzki Klub Jeździecki
1999 (J.)
O028676
22. Kamiński Jan Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O003136
23. Karbownik Alicja Tuszyński KJ Garbówek
1999 (J.)
O034396
24. Kazimierska Wiktoria Stajnia Bukowiec
2004 (JM.)
brak
25. Klawe Aneta Agro Aves Gajewniki
S
O025805
26. Kmita Arleta Łódzki KJ
S
O000261
27. Kosma Oliwia bpk
2005 (JM.)
brak
28. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
29. Kot Oliwia BPK
2003 (JM.)
brak
30. Kotecka Malena bpk
2007 (Mł.)
brak
31. Koziczak Julia BPK
2006 (Mł.)
brak
32. Krajewska Nikola KJ SO Łąck
2003 (JM.)
O039521
33. Krawczyk Małgorzata Bractwo Konne Św. Marcina
S
brak
34. Leszczyński Mateusz Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
S
O013303
35. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko
1998 (MJ.)
O020738
36. Lota Aleksandra Łódzki Klub Jezdziecki
2001 (J.)
O035558
37. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
38. Macher Alicja JKS Salio
2001 (J.)
--
39. Machniewicz Ewa BPK
2004 (JM.)
brak
40. Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko
2000 (J.)
O034069
41. Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
S
O002733
42. Mitman Amelia JKS Salio Besiekierz Rudny
2005 (JM.)
0033513
43. Mitman Kaja JKS Salio Besiekierz Rudny
2003 (JM.)
0033512
44. Niezgoda Grażyna KJ Uniglob Gozdów
S
O006208
45. Oleszko Oliwia JKS Salio
2000 (J.)
--
46. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (J.)
O033511
47. Pawluczuk Marek JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
S
O000482
48. Pekaniec Maciej Agro-Aves Gajewniki
S
0001374
49. Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
S
O006573
50. Pleskacz Kamila JKS Equita Świętochów
S
O006319
51. Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2006 (Mł.)
O035554
52. Pliem-Perka Martyna JKS Salio
2009 (Mł.)
-
53. Puch Emilia BPK
2002 (JM.)
O042546
54. Puch Olga BPK
2006 (Mł.)
Brak
55. Ratajska Gabriela bpk
2005 (JM.)
O036019
56. Rode Jacek JKS Equita Świętochów
S
O015218
57. Rozenberg Monika Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O009580
58. Rukowiecka Maja JKS Salio
S
--
59. Sabitov Nadia SKJ Virako-Olimpia
2001 (J.)
O024582
60. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
61. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
62. Skrzyńska Paulina Stajnia Bukowiec
2004 (JM.)
brak
63. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
64. Stańczak Anita JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O005853
65. Strzechowska Ewa JKS Salio
S
o001653
66. Strzechowski Paweł JKS Salio
S
O001625
67. Szambelan Anna Bractwo Konne św. Marcina
S
O035556
68. Tronina Paula Soymax Horse Team
2000 (J.)
O036143
69. Tybulczuk Tamara ŁKJ
2004 (JM.)
O032672
70. Wąsiewicz Julia JKS Salio
2004 (JM.)
--
71. Wejchert Zuzanna KJ Oxer
S
O026375
72. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream
2006 (Mł.)
O032673
73. Zych Vicky ŁKJ
1999 (J.)
0036582
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

33

A-CARMEN HOL POL 2008 Klacz siwa F: Colman / Carthago
M: Elisa III / Lancer II
O: Laura Radziszewska
B: Jan Nowak
K014869 DE421000582708
2.

36

ACAI Wielkopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: BISKWIT
M: ARIADNA
O: Olga Sosińska-Majko
B: Kuliś Dariusz
brak
3.

49

ALABAMA WLKP POL 1997 Klacz gniada F: El Passo
M: Arfa
O: Renata Bąk
B: Władysław Obłokowski
brak
4.

110

ALCES MŁP POL 2002 Wałach gniada F: Bolivar / Rahman
M: Awia / Fedrus
O: Zbigniew Kruk
B: Bogusław Dąbrowski
K013414 POL006550033602
5.

103

ALINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Anabell / Aramis S. V.
O: Jerzy Karbownik
B: Rudiger Wassibauer
K021641 6160090142710
6.

69

ARCAN SP POL 2000 Wałach siwa F: Lambado / Levantos I I
M: Arabela / Labirynt
O: Tomasz Cajdler
B: Lucjan Kosnowicz
K007738 009640014500
7.

98

ARIELKA Deutsches Reitpony POL 2013 Klacz kara/kuc:142 F: Aragano G
M: Nicola
O: Olga Sosińska-Majko
B: Olga Sosińska-Majko
brak DE 434340743513
8.

3

BARS Wielkopolska POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Saganek
M: Bella Dona
O: Paweł Moczkowski
B: brak
brak
9.

44

BERGS-AUG09-61 DM II KUC NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: -
M: -
O: Tomasz Mitman
B: -
-
10.

7

BIZU BIZU SP POL 2008 Klacz F: Nobody
M: Bretania
O: Paweł Strzechowski
B: Paweł Strzechowski
k019915
11.

107

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa F: Nice Boy /
M: Bryza / Palant
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K023105 616009590014513
12.

95

BRAVE HEART 8 DRP GER 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 cm F: Benneton Boy
M: Rosa Fee
O: Aneta Zawadzka
B: Baacke Romy
K020456 DE422.220042208 105ML81
13.

67

CADILLAC KWPN NLD 2007 Wałach gniada/168 F: Verdi
M: Elous
O: Katarzyna Sabitov
B: K.J. Kiestra
528003000708806
14.

30

CALIDOS HOL POL 2013 Ogier siwa F: Calido I / Cantus
M: Komtess VI / Cantus
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
K013364 DE421000591108
15.

20

CALIDOS HOL GER 2008 Ogier siwa F: Calido I / Cantus
M: Komtess VI / Cantus
O: Łukasz Wyszkowski
B: Claudia Schoenfeld-Fuehr
K013364 DE421000591108
16.

71

CALIPSO HAN POL 2012 Klacz gniada/165 F: Contendros
M: Bianka
O: Katarzyna Małecka-Pekaniec
B: Witold Szydelko
brak
17.

41

CAMBEL I G (EX CANDEL I G) SP POL 2011 Klacz siwa F: Canoso / Contact Me
M: Calienta / Bajou Du Rouet
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K020232 616009640064911 105DZ28
18.

68

CARLOS SP POL 2005 Wałach gniada F: Carbid 11
M: Sandroness
O: Herbert Zych
B: Prywatna Stadnina Koni Hanowerskich
K009764
19.

26

CASALLO HOL POL 2012 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: A-Conchita / Cassini I
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
K022614 DE4211000506412
20.

78

CHICO HIPPICA OSI POL 2007 Wałach siwa F: Centadel
M: Carnute Girl
O: Zbigniew Kostrzewski
B: -
brak
21.

52

CIA MALICA Holsztynska DEU 2009 Klacz gniada F: Caretino
M: Vivienn IV
O: Rafał Janiszewski
B: an
K016875
22.

93

CLAVEL Holsztyńska GER 2012 Wałach siwa F: Colbert GTI
M: P-Chenet
O: Monika Rozenberg
B: Hedt Reimer
K022404
23.

40

CONI I G. SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Cros / Chambertin
M: Columbia / Cassini I
O:
B:
K021094 616009640028911 105DW63
24.

97

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Julia Burnos
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
25.

39

CORSA HOL POL 2010 Klacz kara F: Connor
M: Eira II
O:
B:
K019890 DE421000130210
26.

81

CORTAS L WESTF GER 2007 Wałach gniada F: Cornado/
M: Pina/
O: Trax Sp. z o.o.
B: Hermann Wieseler
K011499 104GW10
27.

83

CZAR SP POL 2005 Ogier siwa F: Carry Son / Carry
M: Czumka / Carewicz I
O: Arleta Kmita
B: SK Racot
K013087 POL009610208105
28.

111

D ZOLTAN KWPN POL 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Ultimo
M: Zafiera G
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
-
29.

19

DAKOTA KWPN NLD 2008 Wałach siwa F: Zurich
M: Irma Donna
O: Łukasz Wyszkowski
B: J.W.& A.P. Jurrius
K017880 528003000808119
30.

92

DAMAI KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Indoctro
M: Naika / Concorde
O: Kamila Pleskacz
B: E. Reyrink
K016363
31.

113

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/161 F: Talent
M: Delicja
O: Aleksandra Marchwińska-Mitman
B: Agnieszka Jabłońska
-
32.

79

DIEGO SP POL 2011 Wałach gniada F: Fuego Du Prelet s.f
M: Dunkierka sp
O: -
B: SK Walewice
K020372
33.

100

DOLLY R Kuc Walijski CZE 2002 Klacz dereszowata/kuc: F: Bohemian Zeus s.v
M: Dollos Hit Lady
O: Łukasz Wyszkowski
B: Ing. Stepanovsky Josef
- 203 001 924580702
34.

35

DOMEYKO WLKP POL 2006 Ogier gniada F: Eskudo / Dido
M: Dalia / Dionizos
O: Izabela Nyugen
B: Izabela Nyugen
K010136 POL007610048406
35.

96

DONAT SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Dąbrówka / Romualdo
O: Julia Burnos
B: Leszek Pilarski
K018422 009540174307
36.

65

DUMKA SP POL 2006 Klacz srokata/mk:150 F: Hort /
M: Dolina / Hazard
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023206 009580544006
37.

60

EASY MK SP POL 2013 Klacz gniada F: RASH
M: ECHEVERIA
O: Dorota Anszpergier
B: Marek Kucharski
brak
38.

22

EDESSO KWPN POL 2009 Wałach gniada F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
39.

94

EGZORCYSTA KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: Ewrim
M: Liza
O: Aneta Zawadzka
B: Barbara Gunniewicz
K0123364 11793
40.

63

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker
M: Winning Girl
O: Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
B: Tina Mc Dermott
brak
41.

1

EPOS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Eneida / Fanimo
O: SO Łąck
B: SK Moszna
K005344 POL009660075099
42.

14

ERINA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Van Gogh / Numero Uno
M: Sarina / Furore
O: Łukasz Wyszkowski
B: R .A. Wassenaar
K018060 528003200903752
43.

43

ESTAR LIBRE Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach gniada F: Lord Star
M: Eunice
O: Anna Szambelan
B: Anna Rusin
K023000
44.

5

ETRES Czysta Krew Arabska POL 2010 Wałach siwa/mk: F: ODYS
M: EMANZA
O: Jasińska-Ciszewska Anna
B: WIESŁAW BRUDNICKI
K022992
45.

85

EUFRAT SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/167 F: Dresk
M: Euterpe
O: Piotr Bugała
B: Stadnina Koni Kalników
K020455 POL009630256806
46.

21

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
O: Anna Lipińska
B:
K020403 528003201006544
47.

48

FARAMIR Trakenska POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw
M: Falka
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
LKPZJ/1617/16
48.

12

FARNES Szlachetna Półkrew POL 2006 Ogier kasztanowata F: For Feeling
M: Zula
O: Małgorzata Janczak
B: Małgorzata Janczak
brak
49.

116

FINEZJA SP POL 2008 Klacz gniada F: Nobody
M: Figurantka
O: Marika Malinowska
B: Tomasz Kmieć
K020115 009590153008
50.

88

GACEK SP POL 2003 Wałach F: Demetrios
M: Godilo
O: Jacek Rode
B: Lingo Mirosław
K013287
51.

37

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
O: Andrzej Gołaś
B:
K020233 528003201110280 105MJ02
52.

58

GEWALIA Typ Szlachetny POL 2000 Klacz ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Monika Fojtuch
B: NN
LKRWZJ/1059/16
53.

18

GIMMICK FIELD KWPN NED 2011 Wałach siwa/168 F: Zirocco Blue VDL /
M: Rikina-Field / Ahorn
O: Łukasz Wyszkowski
B:
K018789 528003201105821
54.

57

GINARETTI H KWPN NLD 2001 Klacz gniada F: Andretti
M: Historie
O: Aneta Chmaj
B: H. Van De Heuvel
brak
55.

112

GOLDEN SP POL 2011 Wałach gniada/169 F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Goldi / Wenz
O: Anna Łukasik, Jacek Mierziński
B: Michał Duszyński
K022449 616009670110711
56.

2

GOOD MADDOX SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Good Luck /
M: Madda / nn
O: Adrianna Izmajłowicz
B: Mirosław Glamowski
K015836 POL009520129406
57.

53

GRACJANA Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz siwa/mk: F: CALIRO
M: GROTESKA
O: Alina Zagrodzka Kulczyk
B: Wioletta i Leszek Szymańscy
616 009 53 00802 10
58.

101

GWIAZDKA NN POL 2008 Klacz kasztanowata/mk: F: NN
M: NN
O: Łukasz Wyszkowski
B:
59.

106

HAPPY BOY M KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Charisma /
M: Kalibra / Ulster
O: Zbigniew Kruk
B: J.H Mittendorff Hoofdweg 149 7782 DE KRIM
K023262 528003201205110
60.

55

HELGA KUV POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
61.

51

HOTREX KM POL 2006 Wałach gniada/kuc:152 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Rafał Janiszewski
B:
K020660 61699969015906
62.

91

HUNCWOT SP POL 2011 Wałach gniada F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Halka / Loxley
O: Kamila Pleskacz
B: Janusz Kosek
K020079
63.

64

IL DE FONSE SP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado boy
M: Isna
O: Aneta Klawe
B: Katarzyna Bawłowicz
Brak
64.

114

ILLOUCHIN NH KWPN 2013 gn. F: Zapatero VDL
M: Tereedom VDL / Baloubet
O: Zbigniew Kruk
B: J. Scott
K023832 528003201309487
65.

109

IOWA KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zavall VDL /
M: Dersina / Indoctro
O: Zbigniew Kruk
B: J. F. Abbring Onneresweg 2 9755 Onnen
K023264 528003201303545
66.

108

ISCO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Qvasimodo VD Molendreef /
M: Nalve / Burgraff
O: Zbigniew Kruk
B: H.G Mosman-Rohe Haaksbergerstraat 843A 7548 PB Enschede
K023263 528003201307642
67.

42

JAGIENKA Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: Strayers Samson
M: Koekoekehof Jannique
O: Andrzej Gos
B: Zdzisław Śniegucki
brak
68.

16

JAMAL VAN ORTI BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
O: Łukasz Wyszkowski
B: Johan Van Oost
K018394 056002W00293017
69.

13

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc: F: NN
M: NN
O:
B:
K016458 616999590267306
70.

50

JURANT SP POL 2003 Wałach siwa F: Diabelek
M: nn
O: Renata Bąk
B: Sławomir Grzelczyk
brak
71.

56

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
72.

87

KALINA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iloczyn
M: Kler / Hower
O: Jacek Rode
B: -
K020074
73.

4

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL Belgijska Gorąca Krew POL 2010 Wałach gniada F: Boris van het Kluizebos
M: Valelaika van de Noordheuvel
O: Grażyna Niezgoda
B: Corneel Franken
K017739
74.

54

KORD Traeński POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad
M: Kocanka
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
75.

117

KUADLINO MŁP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Huzar
M: Kalina / First des Termes
O: Generoforma sp. Z O.O
B: Agnieszka Suchorzewska
K022672 616006592051313
76.

73

LORD ODER I WLKP POL 2002 Ogier siwa F: Oder
M: Lebioda
O: Joanna Trzopek
B: Michał Tropek
xxx
77.

82

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
78.

17

MICHAEL KNIGHT KWPN GER 2009 Wałach gniada F: --
M: --
O: Łukasz Wyszkowski
B: --
--
79.

38

MOULIN ROUGE G SP POL 2011 Klacz gniada F: Ekwador / Elvis
M: Malanda / Equador
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K018886 616009640030210 104RT40
80.

27

MR. DR. HEIGL WESTF GER 2012 Klacz gniada F: Mylord Carthago / Carthago
M: Larissa / Lamerto H
O: Zbigniew Szumlakowski
B:
K023592 DE441411329712
81.

46

NEFFI MK SP POL 2010 Klacz siwa F: Avero
M: Nadzieja II
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
brak
82.

31

NIKO Holsteiner POL 2013 Ogier gniada F: Numero uno
M: Brak
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
Brak
83.

28

NUMBER ONE HAN POL 2013 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Sandra Diamond S / Sandro Boy
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
K022613 DE455879010513
84.

102

P LADY M SP POL 2004 Klacz gniada F: Lord Star
M: Palmera
O: Łukasz Wyszkowski
B: --
--
85.

9

P-ZOJKA SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Arianin
M: Paloma / Plomer
O: Janusz Zuchora
B: Fraszczyk Włodzimierz
K019623 616 009 59 00971 11
86.

45

PALMERA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/167 F: Landos I
M: Psota / Jesion
O: Anita Stańczak
B: Urszula Farysej
K013401 12181
87.

47

PASJONATA LOTAR KUC POL 2009 Wałach /kuc:130 F: TIJD VLIJT'S SANTIAGO
M: TIJD VLIJT'S LAVENDEL
O: Karolina Ratajska
B: -
brak POL616013610206709
88.

86

PIRLO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Air Dream / Aircraft
O: Barbara Pełka
B: Krzysztof Tyszko
K010300 DE431310034005
89.

66

PLAMKA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz srokata/mk:150 F: Hornet
M: Paloma
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023208 616999590265110
90.

77

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 Wałach gniada F: Quidam's Rubin
M: Hippica
O: Z.Kostrzewski
B: Z.Kostrzewski
brak
91.

23

QUITANA OLD POL 2007 Klacz gniada F: Cola / Contender
M: Quanta / Quidams Rubin
O: Kazimierz Mordaka
B: Małgorzata Siergiej
K013363 DE418181540907 104QF63
92.

32

RADOŚĆ Wielkopolska POL 2003 Klacz inna F: Upper heights
M: Rewina
O: Tomasz Puch
B: Małgorzata Kosman
Brak
93.

99

REWIA SP POL 2008 Klacz kara F: --
M: --
O: --
B: --
--
94.

72

RICHELIEU WLKP POL 2004 Wałach kara F: Aktiv
M: Remonta
O: Joanna Trzopek
B: Michał Tropek
xxx
95.

62

ROMA SP POL 2005 Klacz gniada F: Analog / Lando
M: Rosocha / Monte Christo
O: Sebastian Bąk i Monika Fojtuch
B: Beata Tomasz
K012541 POL009540074605
96.

10

SAINT LAURENT SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Luron
M: Salwa
O: Marta Dominiak
B: SK Ochaby
K019805
97.

105

SAN REMO ZK SP POL 2012 Wałach gniada F: Nice Boy /
M: Sayonara / Donald
O: Kruk Zbigniew
B: Kruk Zbigniew
K021585 616009590071112
98.

29

SANDMAN OLD POL 2013 Ogier gniada F: Sandro Boy /
M: nn /
O: Zbigniew Szumlakowski
B:
brak
99.

24

SIR PAUILLAC SP POL 2011 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Szlachta / Luron
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
K022389 616009590185511
100.

115

SKIPPER Exmoor Pony POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Łukasz Wyszkowski
B: --
--
101.

76

SOPRANO HIPPICA OS POL 2010 Wałach F: Stakkatol
M: La silla
O: Z.Kostrzewski
B: Z.Kostrzewski
brak
102.

34

STEWARD SP POL 2007 Wałach siwa F: Contender Son / Contender
M: Sława / Manhattan
O:
B:
K014945 POL009600068007
103.

61

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
104.

75

SZAMAN HIPPICA OS POL 2008 Ogier kara F: Stakkato
M: Metaxa
O: Z.Kostrzewski
B: Z.Kostrzewski
K013615
105.

74

SZAMBELAN SP POL 2004 Wałach gniada F: Balisco II / Quidam De Revel
M: Szaki / Kissovo
O: Sławomir Grzelczyk
B: Do Ochaby
K009294 POL009540174904
106.

11

TABASCO Wielkopolska POL 2006 Wałach kara F: Demut
M: Tamatawa
O: Paula Tronina
B: Andrzej Kuświk
K016873
107.

15

TANGO KUC POL 2005 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Tangana / Angelo
O:
B:
K014650 POL013640028005
108.

90

TIMIAN Czeski Gorącokrwisty CZE 2009 Ogier kasztanowata/175 F: n
M: n
O: Jacek Rode
B: n
K018965
109.

84

W-CORINA Holsztyńska POL 2006 Klacz siwa F: Colman
M: Sigrid
O: Tomasz Puch
B: Magens Michel
K018426 DE421000179306
110.

89

WHO KNOWS HAN. POL 2008 Wałach kara F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Monika Sliwinska
B: -
K019354
111.

59

WILLA NOVA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/176 F: Scandic / Solos Carex
M: Willa / Wilawander
O: Renata Michalska
B: Piotr Wiese
K015561 POL009590045704
112.

25

WISARDA SP POL 2008 Klacz kara F: Sword / Glimmerman
M: Wizna / Bonaparte
O: Kamil Grzelczyk
B: SK Prudnik
K013881 POL009690090408
113.

80

WIWALDI - K SP POL 2012 Ogier siwa F: CON CALMA
M: WEGA
O: TRAX SP. Z O.O.
B: Marek Kubacki
616009610027712
114.

8

ZINA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Kaliniec
M: Zyrikana
O: Ewa Strzechowska
B: Paweł Strzechowski
k019916
115.

6

ZUZOU SP POL 2005 Klacz F: Marino
M: Zizou
O: Pawel Strzechowski
B: Pawel Strzechowski
K010538
Rider Club
Competition
Prize
Bąk Sebastian bpk
250
100
100
50
SUM:
500.00
Bieniek Witold KJ Jantar Stryków
50
SUM:
50.00
Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
50
SUM:
50.00
Garstka Dariusz bpk
50
SUM:
50.00
Grzelczyk Kamil KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
300
550
400
50
400
50
750
200
SUM:
2700.00
Kamiński Jan Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
250
50
SUM:
300.00
Karbownik Alicja Tuszyński KJ Garbówek
75
SUM:
75.00
Kmita Arleta Łódzki KJ
75
250
SUM:
325.00
Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
50
250
50
200
300
500
SUM:
1350.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko
50
500
550
SUM:
1100.00
Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
400
50
50
300
25
50
100
100
SUM:
1075.00
Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko
300
SUM:
300.00
Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
500
100
SUM:
600.00
Mitman Kaja JKS Salio Besiekierz Rudny
25
SUM:
25.00
Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
50
SUM:
50.00
Pawluczuk Marek JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
50
SUM:
50.00
Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
300
SUM:
300.00
Pleskacz Kamila JKS Equita Świętochów
50
SUM:
50.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
50
100
50
150
150
50
250
SUM:
800.00
Strzechowski Paweł JKS Salio
300
300
100
SUM:
700.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Anszpergier Dorota
KJ HorseProfi
EASY MK (60)
2017-06-24
12
2017-06-24
2017-06-25
1
2017-06-25
10
Bąk Sebastian
bpk
EASY MK (60)
2017-06-24
12
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-24
20
2017-06-24
4
250
2017-06-25
18
2017-06-25
12
ROMA (62)
2017-06-24
6
100
2017-06-25
9
2017-06-25
6
100
2017-06-24
28
2017-06-24
12
2017-06-25
15
2017-06-25
7
50
Bieniek Witold
KJ Jantar Stryków
2017-06-24
30
2017-06-24
2017-06-25
27
2017-06-25
27
2017-06-24
4
50
2017-06-25
16
Buczyńska Aleksandra
bpk
GEWALIA (58)
2017-06-24
2017-06-24
Bugała Agata
BPK
EUFRAT (85)
2017-06-24
16
2017-06-24
1
2017-06-25
27
2017-06-25
1
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
DONAT (96)
2017-06-24
6
50
2017-06-25
10
2017-06-24
16
2017-06-24
11
2017-06-25
9
Byczkowska Natalia
JKS Salio
REWIA (99)
2017-06-24
1
2017-06-24
1
Chmaj Julia
BPK
2017-06-24
1
2017-06-24
23
2017-06-25
1
2017-06-25
1
2017-06-25
1
2017-06-24
1
2017-06-24
1
2017-06-25
2
2017-06-25
11
Cieślak Zuzanna
bpk
JURANT (50)
2017-06-24
16
2017-06-24
21
2017-06-25
11
2017-06-25
1
Czechowicz Monika
KJ Arabika Łódź
2017-06-25
1
2017-06-25
2017-06-25
10
DUMKA (65)
2017-06-25
8
PLAMKA (66)
2017-06-25
2
Dańczak Michalina
BPK
HELGA (55)
2017-06-24
1
2017-06-24
1
2017-06-24
1
2017-06-25
6
2017-06-25
3
Friedman Maja
bpk
2017-06-24
1
2017-06-24
17
2017-06-24
1
2017-06-25
11
2017-06-25
27
2017-06-25
27
2017-06-24
14
2017-06-25
1
2017-06-25
1
Galanciak Roksana
BPK
KORD (54)
2017-06-24
1
2017-06-24
2017-06-24
16
2017-06-25
9
2017-06-25
11
Garstka Dariusz
bpk
2017-06-25
5
50
Grzelczyk Kamil
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
EDESSO (22)
2017-06-24
2
300
2017-06-24
1
550
2017-06-25
11
2017-06-25
3
400
QUITANA (23)
2017-06-24
7
50
2017-06-24
2
400
2017-06-25
7
50
2017-06-25
1
750
2017-06-24
21
2017-06-24
11
2017-06-25
22
2017-06-25
10
WISARDA (25)
2017-06-24
24
2017-06-25
2
200
CASALLO (26)
2017-06-24
22
2017-06-24
10
2017-06-25
24
2017-06-25
26
2017-06-24
2017-06-24
26
2017-06-25
14
2017-06-25
2017-06-24
13
2017-06-25
1
2017-06-25
27
SANDMAN (29)
2017-06-24
16
2017-06-25
27
2017-06-25
1
CALIDOS (30)
2017-06-24
6
2017-06-25
1
2017-06-25
1
NIKO (31)
2017-06-24
2017-06-24
24
2017-06-25
2017-06-25
11
Grzywna Magdalena
BPK
2017-06-24
26
2017-06-24
16
2017-06-25
2017-06-25
1
Hajdys Alicja
JKS Salio
FINEZJA (116)
2017-06-25
2017-06-25
4
2017-06-25
11
Izmajłowicz Adrianna
KJ Victoria Bierzewice
2017-06-24
1
2017-06-24
23
2017-06-25
1
2017-06-25
1
Janczak Małgorzata
niezrzeszona
FARNES (12)
2017-06-24
18
2017-06-24
13
2017-06-25
8
Janiszewska Gabriela
bpk
HOTREX (51)
2017-06-24
1
2017-06-24
2017-06-25
1
2017-06-25
2017-06-24
1
2017-06-24
17
2017-06-25
1
2017-06-25
Jaworska Jagoda
Łódzki Klub Jeździecki
ARCAN (69)
2017-06-24
20
2017-06-24
28
Kamiński Jan
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2017-06-25
12
2017-06-25
4
250
STEWARD (34)
2017-06-25
6
50
2017-06-25
DOMEYKO (35)
2017-06-25
2017-06-25
Karbownik Alicja
Tuszyński KJ Garbówek
ALINA (103)
2017-06-24
2
2017-06-24
18
2017-06-25
1
2017-06-25
5
75
Kazimierska Wiktoria
Stajnia Bukowiec
ACAI (36)
2017-06-24
15
2017-06-24
1
2017-06-24
Klawe Aneta
Agro Aves Gajewniki
2017-06-24
29
2017-06-24
14
2017-06-25
25
Kmita Arleta
Łódzki KJ
CZAR (83)
2017-06-24
5
75
2017-06-24
3
250
2017-06-25
2017-06-25
Kosma Oliwia
bpk
DUMKA (65)
2017-06-24
17
2017-06-24
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2017-06-24
12
2017-06-24
9
2017-06-25
8
50
2017-06-25
2017-06-24
18
2017-06-24
16
2017-06-25
3
250
2017-06-25
8
50
2017-06-24
2
200
2017-06-24
23
2017-06-25
16
2017-06-25
13
2017-06-24
3
300
2017-06-25
2
500
Kot Oliwia
BPK
PLAMKA (66)
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-25
5
2017-06-25
11
Kotecka Malena
bpk
DUMKA (65)
2017-06-25
3
Koziczak Julia
BPK
ALABAMA (49)
2017-06-24
1
2017-06-24
1
Krajewska Nikola
KJ SO Łąck
EPOS (1)
2017-06-24
19
2017-06-24
2017-06-24
13
2017-06-25
1
2017-06-25
9
Krawczyk Małgorzata
Bractwo Konne Św. Marcina
BARS (3)
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-24
Leszczyński Mateusz
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
KUADLINO (117)
2017-06-25
27
2017-06-25
27
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko
2017-06-24
22
2017-06-24
8
50
2017-06-25
1
500
2017-06-25
1
550
Lota Aleksandra
Łódzki Klub Jezdziecki
DIEGO (79)
2017-06-24
16
2017-06-24
1
2017-06-24
27
2017-06-25
11
2017-06-25
1
2017-06-25
1
Lusina-Gołaś Aleksandra
KJ Bonin
2017-06-24
17
2017-06-24
26
2017-06-25
13
2017-06-25
23
2017-06-24
2017-06-24
16
2017-06-24
13
2017-06-25
17
2017-06-25
2
400
CORSA (39)
2017-06-24
5
50
2017-06-24
17
2017-06-25
4
50
2017-06-25
3
300
2017-06-24
8
25
2017-06-24
6
50
2017-06-25
4
100
2017-06-25
11
2017-06-24
19
2017-06-24
17
2017-06-25
19
2017-06-25
6
100
Macher Alicja
JKS Salio
SKIPPER (115)
2017-06-25
7
Machniewicz Ewa
BPK
FARAMIR (48)
2017-06-24
16
2017-06-24
14
2017-06-25
Matusiak Wiktoria
FKJ Zbyszko
ALCES (110)
2017-06-24
25
2017-06-24
1
300
Mierzwiński Jacek
KS Pegaz Chwałowice
D ZOLTAN (111)
2017-06-24
1
500
2017-06-24
5
100
GOLDEN (112)
2017-06-24
19
2017-06-24
14
Mitman Amelia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2017-06-24
1
2017-06-24
1
2017-06-25
27
2017-06-25
1
Mitman Kaja
JKS Salio Besiekierz Rudny
DELEKTA (113)
2017-06-24
22
2017-06-24
21
2017-06-25
27
2017-06-25
8
25
Niezgoda Grażyna
KJ Uniglob Gozdów
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-25
20
2017-06-25
21
Oleszko Oliwia
JKS Salio
P LADY M (102)
2017-06-24
1
2017-06-24
1
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2017-06-24
7
50
2017-06-24
9
Pawluczuk Marek
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
2017-06-24
15
2017-06-24
25
2017-06-25
6
50
2017-06-25
15
TIMIAN (90)
2017-06-24
10
2017-06-24
27
2017-06-25
1
2017-06-25
19
Pekaniec Maciej
Agro-Aves Gajewniki
CALIPSO (71)
2017-06-25
11
2017-06-25
1
2017-06-25
2017-06-24
7
2017-06-24
23
Pełka Barbara
JKS Jantar Stryków
PIRLO (86)
2017-06-24
10
2017-06-24
2017-06-25
4
300
Pleskacz Kamila
JKS Equita Świętochów
HUNCWOT (91)
2017-06-24
24
2017-06-25
1
2017-06-25
27
DAMAI (92)
2017-06-24
9
2017-06-24
2017-06-25
7
50
2017-06-25
Pliem-Perka Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
JUNIOR (13)
2017-06-24
1
ERINA (14)
2017-06-24
2017-06-25
1
2017-06-25
21
TANGO (15)
2017-06-24
1
2017-06-24
2017-06-25
1
Pliem-Perka Martyna
JKS Salio
JUNIOR (13)
2017-06-25
Puch Emilia
BPK
2017-06-25
1
2017-06-25
1
Puch Olga
BPK
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-25
4
2017-06-25
7
Ratajska Gabriela
bpk
2017-06-24
1
2017-06-24
1
2017-06-24
1
2017-06-25
5
2017-06-24
1
2017-06-24
16
2017-06-25
1
2017-06-25
Rode Jacek
JKS Equita Świętochów
KALINA (87)
2017-06-24
29
2017-06-25
1
2017-06-25
27
GACEK (88)
2017-06-24
25
2017-06-24
2017-06-25
22
2017-06-25
14
Rozenberg Monika
Klub Jeździecki Zbrosławice
CLAVEL (93)
2017-06-24
16
2017-06-24
1
2017-06-25
11
2017-06-25
1
Rukowiecka Maja
JKS Salio
GWIAZDKA (101)
2017-06-24
10
2017-06-24
Sabitov Nadia
SKJ Virako-Olimpia
2017-06-24
4
2017-06-24
Shalohin Andrei
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
2017-06-24
8
ISCO (108)
2017-06-24
11
IOWA (109)
2017-06-24
15
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
TANGO (15)
2017-06-25
1
2017-06-24
8
50
2017-06-24
15
2017-06-25
5
100
2017-06-25
7
50
2017-06-24
1
2017-06-24
18
2017-06-25
1
2017-06-25
27
2017-06-24
3
150
2017-06-25
3
150
DAKOTA (19)
2017-06-24
3
2017-06-24
11
2017-06-25
12
2017-06-25
CALIDOS (20)
2017-06-24
7
50
2017-06-25
5
250
Skrzyńska Paulina
Stajnia Bukowiec
ACAI (36)
2017-06-24
ARIELKA (98)
2017-06-24
1
2017-06-24
14
2017-06-24
1
Sorokina Olga
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2017-06-24
12
2017-06-24
28
2017-06-24
9
2017-06-24
30
2017-06-24
20
Stańczak Anita
JKS Salio Besiekierz Rudny
PALMERA (45)
2017-06-24
13
2017-06-24
12
Strzechowska Ewa
JKS Salio
ZINA (8)
2017-06-24
5
2017-06-24
10
2017-06-25
1
2017-06-25
23
Strzechowski Paweł
JKS Salio
ZUZOU (6)
2017-06-24
14
2017-06-24
15
2017-06-25
1
300
2017-06-25
2
300
2017-06-24
4
100
2017-06-24
24
2017-06-25
17
2017-06-25
24
Szambelan Anna
Bractwo Konne św. Marcina
2017-06-24
14
2017-06-24
1
2017-06-25
Tronina Paula
Soymax Horse Team
TABASCO (11)
2017-06-24
25
2017-06-24
2017-06-25
42
2017-06-25
27
Tybulczuk Tamara
ŁKJ
2017-06-24
2017-06-24
27
2017-06-25
18
2017-06-25
20
Wąsiewicz Julia
JKS Salio
DOLLY R (100)
2017-06-24
2017-06-24
11
Wejchert Zuzanna
KJ Oxer
ETRES (5)
2017-06-25
6
2017-06-25
19
2017-06-25
1
Zawadzka Eliza
KJ Golden Dream
2017-06-24
1
2017-06-24
1
2017-06-25
1
2017-06-25
2017-06-24
1
2017-06-24
16
2017-06-25
2017-06-25
Zych Vicky
ŁKJ
CARLOS (68)
2017-06-24
26
2017-06-25
43
2017-06-25
2017-06-25
25

Number of Riders: 73

Number of Horses: 115

The sum of prizes: 10 450.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl