Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO 2* i ZR Eliminacje do MPMK 4,5 i 6 latki
Besiekierz Rudny, 9-11.06.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
227 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:57:49
2017-06-07 11:51:26
Nikola Krajewska EPOS
  • 1x 18/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 20/P/Dwufazowy Art 274.5.3
226 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:57:29
2017-06-07 11:45:48
Michał Tyszko WIZARES DTEN
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
225 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:57:08
2017-06-07 11:45:01
Michał Tyszko BEL DE JOUR
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
224 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:46:59
2017-06-07 09:43:42
Arleta Kmita CZAR
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/P/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N/Zwykły Art 238.2.1
223 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 21:14:21
2017-06-06 21:09:18
Michał Lemański ZEPP Z
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
222 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 21:13:52
2017-06-06 21:08:16
Michał Lemański MOJITO TER KLOMP Z
  • 1x 3/P1/Z oceną stylu konia Elim do MPMK 5 latki
221 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 21:13:28
2017-06-06 21:07:44
Michał Lemański DISTHEEN
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
220 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 21:12:22
2017-06-06 21:07:24
Michał Lemański DARC KISS Z
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
219 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 21:12:02
2017-06-06 21:07:01
Michał Lemański BILLY BOY W Z
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
218 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 12:34:35
2017-06-06 12:31:37
Diego Acosta CHELSEA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 25/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
217 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 12:34:15
2017-06-06 12:27:06
Agata Florkiewicz ESCORIAL
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/P/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N/Zwykły Art 238.2.1
216 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 12:25:08
2017-06-06 12:24:12
Jowita Lubicka DUETTE B.
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
215 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 06:57:01
2017-06-05 23:15:35
Magdalena Rajpal LIBERADO S
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
214 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 23:05:12
2017-06-05 21:44:06
Artur Moksiewicz ZANDO M
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 21/N/Zwykły Art 238.2.1
213 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 23:04:52
2017-06-05 21:42:08
Artur Moksiewicz CAN TABILE MK
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 18/L/Dokładności Art 238.1.1
212 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 23:02:21
2017-06-05 17:34:02
Anita Stańczak PALMERA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 24/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
211 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:13:58
2017-06-05 16:32:16
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
210 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:13:42
2017-06-05 15:29:17
Jacek Stasiak MARI-BID-P
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
209 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:13:24
2017-06-05 12:16:43
Julia Ostrowska EVENING BREEZE
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:13:06
2017-06-05 12:11:25
Agata Kopera IWA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
207 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:12:48
2017-06-05 11:39:28
Michał Tyszko ELIS DE REVEL
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P1/Z oceną stylu konia Elim do MPMK 5 latki
206 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:12:29
2017-06-05 11:20:06
Piotr Kalinowski DRAKA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
205 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:12:12
2017-06-05 11:19:46
Michał Tyszko HELP ME BOY DU PETIT VIVIER
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
204 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:11:55
2017-06-05 11:15:19
Michał Tyszko CANTAIR HBC
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:11:38
2017-06-05 11:12:10
Michał Tyszko COFERTINO
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Elim do MPMK 4 latki
202 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:11:21
2017-06-05 11:08:46
Michał Tyszko HIPPICA BERGAMO
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
201 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:11:03
2017-06-05 11:07:50
Michał Tyszko FELLOW
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
200 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:10:45
2017-06-05 11:07:07
Michał Tyszko FOREST
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
199 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:10:28
2017-06-05 10:49:44
Patryk Mordaka FINLANDIA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 10:48:21
2017-06-05 10:33:30
Maja Bella Friedman GRACJANA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
197 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 10:48:03
2017-06-05 10:26:49
Maja Bella Friedman KARINA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
196 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 10:47:44
2017-06-05 10:26:01
Sebastian Bąk ROMA
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 17/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 26/CC1/Grand Prix o Nagrodę AT Garage zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
195 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 10:47:25
2017-06-05 10:25:23
Sebastian Bąk SWEET NOISE-M
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 24/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
194 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:10:09
2017-06-05 10:25:00
Żaneta Powolna KRISTIANO GL
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Elim do MPMK 4 latki
  • 1x 19/L/Z oceną stylu konia Elim do MPMK 4 latki
193 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:09:50
2017-06-05 10:15:41
Anna Białas GERY
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P1/Z oceną stylu konia Elim do MPMK 5 latki
192 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:09:33
2017-06-05 08:27:49
Magdalena Zaborowska GARLAND
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
191 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:09:15
2017-06-05 08:27:00
Róża Wągrodzka CHAGAL
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
190 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:08:57
2017-06-05 08:26:14
Róża Wągrodzka AVATAR
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
189 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:08:34
2017-06-05 08:25:21
Natalia Mitukiewicz ERICE
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
188 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:08:14
2017-06-05 08:24:30
Julia Szopa MONTE CARLO
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
187 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:07:52
2017-06-05 08:18:56
Julia Szopa CASH FLOW 21
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:07:34
2017-06-05 08:17:27
Franciszek Kowalczyk DERWISZ
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:07:12
2017-06-05 08:16:32
Franciszek Kowalczyk RIAMO LE PLUS MERVEILLEUX DANS LE MONDE
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:06:52
2017-06-05 08:15:24
Franciszek Kowalczyk HARRY
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:06:34
2017-06-05 08:14:43
Franciszek Kowalczyk HOPPER
  • 1x 3/P1/Z oceną stylu konia Elim do MPMK 5 latki
181 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:06:12
2017-06-04 21:44:23
Tomasz Olszewski CERRANA S
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P1/Z oceną stylu konia Elim do MPMK 5 latki
  • 1x 13/P1/Z oceną stylu konia Elim do MPMK 5 latki
  • 1x 22/N/Z oceną stylu konia Finał RMK 5 latki
180 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:05:49
2017-06-04 21:42:30
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 17/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 26/CC1/Grand Prix o Nagrodę AT Garage zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
179 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 15:03:37
2017-06-04 21:25:47
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:05:22
2017-06-04 19:13:55
Mateusz Leszczyński KUADLINO
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Elim do MPMK 4 latki
  • 1x 19/L/Z oceną stylu konia Elim do MPMK 4 latki
177 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:05:02
2017-06-04 18:32:11
Piotr Kalinowski DRAKA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:04:33
2017-06-04 18:21:24
Rafał Michalak CHICOLO
  • 1x 20/P/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N/Zwykły Art 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 10:21:58
2017-06-04 16:49:04
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 24/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:03:48
2017-06-04 11:09:04
Klaudia Rorbach QUIDAM'S CAPITOL R
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 19:59:43
2017-06-04 11:08:18
Adam Ciechański ATRAKCJA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
171 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:03:29
2017-06-04 09:49:49
Samanta Forlini KONTENDRO
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 10:25:25
2017-06-04 08:29:16
Klaudia Hildt GRENADA
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
169 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 16:14:07
2017-06-04 08:00:20
Aleksandra Pliem-Perka ERINA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 16:14:31
2017-06-04 07:59:14
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak RAPHAELLA P
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 16:14:50
2017-06-04 07:58:20
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak JAMAL VAN ORTI
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
166 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 16:15:14
2017-06-04 07:57:46
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak GIMMICK FIELD
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 16:15:38
2017-06-04 07:56:55
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak DAKOTA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 16:15:58
2017-06-04 07:56:19
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak CALIDOS
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:03:07
2017-06-03 20:55:59
Anna Wojciechowska SAMBA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/P/Dwufazowy Art 274.5.3
162 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 16:16:37
2017-06-03 19:37:28
Maria Kozina CLAYTON
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 16:16:18
2017-06-03 19:36:50
Maria Kozina BE OKEY
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:00:14
2017-06-03 19:02:36
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 24/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:02:47
2017-06-03 18:52:05
Radosław Zalewski KONTADOR VD MOLENDREEF
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
157 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:02:25
2017-06-03 18:49:13
Radosław Zalewski GOLIATH J&JZ
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
156 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:02:07
2017-06-03 18:48:11
Julia Ostrowska CARPEDIEM
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
155 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 17:14:41
2017-06-03 17:08:52
Szymon Tęcza SORAYA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 17:14:14
2017-06-03 17:08:12
Szymon Tęcza CLOUD 27
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 17:13:55
2017-06-03 17:07:23
Szymon Tęcza ULANOS
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 17:13:19
2017-06-03 17:06:47
Szymon Tęcza INTELIGO
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 17:12:55
2017-06-03 16:10:48
Urszula Kalicińska DISCOVER-S
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 17:12:32
2017-06-03 15:37:01
Karolina Łaszkiewicz RODEZJA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 17:12:11
2017-06-03 15:36:43
Karolina Łaszkiewicz DON CORELLI P
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 11:58:54
2017-06-03 11:24:31
Małgorzata Gawryluk RIVALDO KG
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 24/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 11:58:37
2017-06-03 11:15:37
Leszek Warzecha CARO
  • 1x 3/P1/Z oceną stylu konia Elim do MPMK 5 latki
146 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 11:58:22
2017-06-03 11:12:40
Leszek Warzecha WITHNEY 350
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 11:58:06
2017-06-03 11:11:34
Leszek Warzecha WELTDAME
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 11:57:50
2017-06-03 11:07:16
Leszek Warzecha CONFUSION 2
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 11:57:34
2017-06-03 11:05:37
Leszek Warzecha BOCCACCIO
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 09:22:32
2017-06-03 08:59:37
Małgorzata Kowala FRAPANT
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 09:22:14
2017-06-03 08:58:59
Arkadiusz Fimmel ZIMOWA DAMA
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
140 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 09:21:46
2017-06-03 08:58:28
Arkadiusz Fimmel QUANTUM OF LOVE
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 09:21:15
2017-06-03 08:57:54
Maria Baehr LA STRADA L
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 09:20:47
2017-06-03 08:57:23
Maria Baehr LA DAME BLANCHE L
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 09:20:32
2017-06-02 23:29:19
Stanisław Przedpełski ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 09:20:15
2017-06-02 23:28:03
Stanisław Przedpełski MARPHY M
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
135 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 09:19:59
2017-06-02 23:27:39
Stanisław Przedpełski FREZJA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 09:19:43
2017-06-02 23:27:09
Stanisław Przedpełski DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 09:19:23
2017-06-02 23:24:44
Stanisław Przedpełski CANJER HST
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 09:19:07
2017-06-02 23:08:34
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka V DIAVERDO EX DIAVERDO
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 09:18:49
2017-06-02 23:07:58
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka ROXANA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 09:18:31
2017-06-02 23:07:22
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka ROMINA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 09:18:14
2017-06-02 23:06:37
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka LAVITA - L
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 09:17:56
2017-06-02 23:06:04
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka CASCOR
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
127 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 09:09:39
2017-06-02 23:05:11
Maja Marchwicka ERYK PONYSPORT
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
126 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 09:08:17
2017-06-02 22:25:05
Paulina Lewandowska KARMELOWY KRÓL
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 09:05:10
2017-06-02 22:22:30
Jagoda Jaworska ARCAN
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 09:04:09
2017-06-02 21:38:12
Nina Milczarek RISOTTO
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 21:07:23
2017-06-02 19:51:17
Jagoda Jaworska ARCAN
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 24/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 21:07:01
2017-06-02 18:50:20
Aleksandra Bolko FATIMA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 21:06:45
2017-06-02 18:48:43
Aleksandra Bolko BUTTERFLAY
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 17:44:44
2017-06-02 12:25:52
Witold Bieniek CORTAS L
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 17:44:27
2017-06-02 12:24:50
Witold Bieniek ROVETTO
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 17:44:09
2017-06-02 10:38:47
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 06:53:47
2017-06-01 22:43:44
Katarzyna Kapszewicz BONITA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 22:36:32
2017-06-01 22:02:23
Magda Staniak AVON
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 21:51:36
2017-06-01 20:20:01
Felix Domański-Kruppa ARKANSAS
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 17/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 25/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 21:51:17
2017-06-01 20:08:31
Jan Buller WODEWIL
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
111 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 21:50:59
2017-06-01 20:07:26
Krzysztof Retka NINTO CHICO
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 21:50:41
2017-06-01 20:06:25
Krzysztof Retka MISTER STAKKATO S
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 21:50:25
2017-06-01 20:05:17
Krzysztof Retka M CANTORI S
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 21:50:00
2017-06-01 20:04:17
Krzysztof Retka EVERDI
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 21:49:40
2017-06-01 20:03:30
Krzysztof Retka ETO ' O
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 19:44:04
2017-06-01 19:37:27
Agnieszka Sosnowska PACINO
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 24/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 19:43:46
2017-06-01 19:14:51
Paulina Skwara GREAT PLEASURE II
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 19:43:24
2017-06-01 19:14:22
Paulina Skwara PAMELA II
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 19:42:50
2017-06-01 19:13:47
Damian Zmorek DIEGO
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 19:12:58
2017-06-01 19:08:40
Damian Zmorek ROBESPIERE
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 19:12:41
2017-06-01 19:06:07
Tomasz Chentkowski PRESTON
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 19:12:16
2017-06-01 19:04:53
Tomasz Chentkowski CANDOR
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 19:12:02
2017-06-01 19:04:23
Tomasz Chentkowski RICCO
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 15:40:08
2017-06-01 15:38:18
Maria Rzepkowska LAZUR
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 14:29:43
2017-06-01 13:44:40
Damian Rytych RUBIN
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 14:29:24
2017-06-01 13:43:50
Damian Rytych PICASSO
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 14:29:07
2017-06-01 13:43:07
Damian Rytych GWINEA BISSAU
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 14:28:50
2017-06-01 13:42:11
Damian Rytych CHOUETTE Z
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 16:46:17
2017-06-01 11:35:07
Jasmina Dmyszewicz DOLORES M
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 25/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 22:12:36
2017-05-31 21:45:35
Julia Burnos DONAT
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 22:12:21
2017-05-31 21:45:20
Julia Burnos CORJANA P
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 16:13:32
2017-05-31 19:05:20
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 18/L/Dokładności Art 238.1.1
89 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 15:54:31
2017-05-31 15:22:55
Piotr Zielonka CON CONTADOR
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 24/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 15:54:12
2017-05-31 15:22:05
Piotr Zielonka CADORO
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 25/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 14:35:23
2017-05-31 11:42:59
Andrzej Głoskowski CHERROKEE
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 14:35:07
2017-05-31 11:38:42
Pola Wawrzyniak ISSOS
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 14:34:52
2017-05-31 11:38:06
Magdalena Polczyk ARON
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 14:34:36
2017-05-31 11:37:29
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 14:34:20
2017-05-31 11:36:28
Aleksandra Grudzień TISSOT
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 14:34:04
2017-05-31 11:35:59
Andrzej Głoskowski BED BOY
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 14:33:49
2017-05-31 11:35:29
Klaudia Bulzacka BACHELOR LAD
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 14:33:34
2017-05-31 11:35:19
Alicja Ciarczyńska CARUNO 3
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 14:33:18
2017-05-31 11:34:46
Salih Barlas DUCATI
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 10:53:00
2017-05-31 10:16:30
Kacper Moksiewicz URBANE
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 10:52:45
2017-05-31 10:16:06
Kacper Moksiewicz QUICKY DU VERGER
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 10:00:01
2017-05-31 09:45:48
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 09:59:45
2017-05-31 09:45:23
Martyna Rynkiewicz NELA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 09:31:10
2017-05-31 08:27:26
Grzegorz Andrzej Kubiak DA VINCI
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 09:30:54
2017-05-31 08:27:05
Grzegorz Andrzej Kubiak C ALPACZINO Z
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:06:22
2017-05-30 22:05:21
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 24/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:05:42
2017-05-30 21:50:31
Sylwester Majdziński FOKUS
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 24/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 21:15:34
2017-05-30 20:25:33
Anna Seroka PHENIX
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 21:15:21
2017-05-30 20:24:57
Anna Seroka EXTRA DOLLARS
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 17:39:15
2017-05-30 17:05:53
Ewelina Szczepanik STUNTMAN 10
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 17/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 26/CC1/Grand Prix o Nagrodę AT Garage zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
66 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 17:38:41
2017-05-30 17:05:20
Ewelina Szczepanik ESCALONA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 25/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 17:38:21
2017-05-30 17:02:47
Ewelina Szczepanik COCAINA VRS
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/P/Dwufazowy Art 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 17:38:09
2017-05-30 17:01:30
Ewelina Szczepanik CARMEN VRS
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 10/L/Z oceną stylu konia Elim do MPMK 4 latki
  • 1x 18/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/L/Z oceną stylu konia Elim do MPMK 4 latki
63 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 16:34:32
2017-05-30 16:32:52
Wiktoria Matusiak ALCES
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 16:34:15
2017-05-30 16:32:27
Olga Sorokina HAPPY BOY M
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 16:34:00
2017-05-30 16:31:56
Olga Sorokina SAN REMO ZK
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P1/Z oceną stylu konia Elim do MPMK 5 latki
60 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 16:33:45
2017-05-30 16:31:16
Olga Sorokina FARGITA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 16:33:31
2017-05-30 16:30:23
Olga Sorokina GRAND QUIDAM
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 16:33:16
2017-05-30 16:29:08
Olga Sorokina CORINA
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 16:33:01
2017-05-30 16:26:40
Andrei Shalohin ISCO
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 16:32:46
2017-05-30 16:26:14
Andrei Shalohin IOWA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 16:32:29
2017-05-30 16:25:30
Andrei Shalohin BOLGHERI ZK
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 16:32:15
2017-05-30 16:25:01
Andrei Shalohin REWIZJON
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 16:31:56
2017-05-30 16:24:33
Andrei Shalohin CHOCO LADY
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 14:47:27
2017-05-30 14:23:10
Katarzyna Kowalczyk GUENEWAR
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 13:50:50
2017-05-30 13:37:32
Milena Dobkowska LA PAZ
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 13:50:34
2017-05-30 12:40:45
Milena Dobkowska JOLLY
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 13:50:18
2017-05-30 09:47:25
Milena Dobkowska LA PAZ
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 08:54:19
2017-05-30 00:26:20
Julia Sobiepańska EVER FOR EVER
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 08:54:05
2017-05-29 23:48:27
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 16:13:03
2017-05-29 22:29:38
Adam Grzegorzewski KANNELLE Z
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 08:53:19
2017-05-29 22:27:54
Adam Grzegorzewski INDA S
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 08:53:03
2017-05-29 22:26:46
Adam Grzegorzewski HAPPY LINA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P1/Z oceną stylu konia Elim do MPMK 5 latki
42 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 08:52:46
2017-05-29 22:26:03
Adam Grzegorzewski HANKY PANKY ST GHYVAN
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 22:16:01
2017-05-29 21:33:12
Julia Kaźmierczak DENAR
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/P/Dwufazowy Art 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 14:31:19
2017-05-29 13:23:32
Monika Pasik DAAB STEP
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 14:31:04
2017-05-29 13:15:38
Monika Pasik FOR CAROLINE
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 14:30:47
2017-05-29 13:14:49
Monika Pasik DON ESPADRON
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 14:30:32
2017-05-29 13:13:53
Monika Pasik DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 14:30:16
2017-05-29 13:13:11
Monika Pasik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 14:30:00
2017-05-29 13:12:32
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P1/Z oceną stylu konia Elim do MPMK 5 latki
34 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 14:29:44
2017-05-29 13:11:15
Beata Ejankowska C TARNAWA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 12:33:43
2017-05-29 11:20:15
Sara Wróbel CHARLOTA
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 18/L/Dokładności Art 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 10:27:57
2017-05-29 06:48:35
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 10:27:44
2017-05-28 22:33:02
Żaneta Powolna RAPSODIA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 10:27:31
2017-05-28 22:25:55
Żaneta Powolna TEKILA-K
  • 1x 3/P1/Z oceną stylu konia Elim do MPMK 5 latki
  • 1x 13/P1/Z oceną stylu konia Elim do MPMK 5 latki
  • 1x 22/N/Z oceną stylu konia Finał RMK 5 latki
23 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 10:27:18
2017-05-28 22:25:00
Seweryn Murdzia ULEWA II-K
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 20/P/Dwufazowy Art 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 10:27:05
2017-05-28 22:24:00
Seweryn Murdzia ULOTKA-K
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N1/Z oceną stylu konia Elim do MPMK 6 latki
  • 1x 14/N1/Z oceną stylu konia Elim do MPMK 6 latki
21 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 10:26:51
2017-05-28 22:23:04
Seweryn Murdzia ZALVO
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 17/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 26/CC1/Grand Prix o Nagrodę AT Garage zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 10:26:37
2017-05-28 22:22:21
Seweryn Murdzia NTENDER
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 3/P1/Z oceną stylu konia Elim do MPMK 5 latki
  • 1x 13/P1/Z oceną stylu konia Elim do MPMK 5 latki
  • 1x 22/N/Z oceną stylu konia Finał RMK 5 latki
19 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 10:26:23
2017-05-28 22:21:45
Seweryn Murdzia ULA BAJOU-K
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/C/Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 25/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy Art 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 10:26:07
2017-05-28 14:47:54
Wiktoria Głowacka ARONIA
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 18:50:58
2017-05-27 10:13:24
Cezary Kalinowski KATNIS
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/N1/Z oceną stylu konia Elim do MPMK 6 latki
16 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 18:50:35
2017-05-27 10:12:21
Cezary Kalinowski KEMBALL
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 09:40:02
2017-05-26 07:16:34
Janina Karasek ALEX
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 20/P/Dwufazowy Art 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:51:37
2017-05-25 20:58:55
Magda Kamińska WODKA-POLKA
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:51:23
2017-05-25 20:58:26
Magda Kamińska WALL STREET G
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:51:06
2017-05-25 20:57:54
Magda Kamińska QUE SERANDO
  • 1x 7/C/Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 19:59:19
2017-05-25 20:57:17
Magda Kamińska DREAMY M
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:50:23
2017-05-25 19:51:08
Jacek Rode GACEK
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N/Zwykły Art 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:49:46
2017-05-25 19:50:14
Marek Pawluczuk WHO KNOWS
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/P/Dwufazowy Art 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:49:30
2017-05-25 19:49:42
Marek Pawluczuk TIMIAN
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 20/P/Dwufazowy Art 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:49:16
2017-05-25 19:49:05
Marek Pawluczuk KALINA
  • 1x 2/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/P/Dwufazowy Art 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 09:03:29
2017-05-25 19:48:38
Marek Pawluczuk HUNCWOT
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 20/P/Dwufazowy Art 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:48:15
2017-05-25 19:48:12
Kamila Pleskacz KALINA
  • 1x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 18/L/Dokładności Art 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:47:59
2017-05-25 19:47:34
Kamila Pleskacz HUNCWOT
  • 2x 1/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 9/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 18/L/Dokładności Art 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:47:39
2017-05-25 19:46:33
Kamila Pleskacz DAMAI
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 21/N/Zwykły Art 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:47:21
2017-05-25 19:45:50
Gabriela Biedka CHALLENGER DU TOULTIA Z
  • 1x 8/CC/Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 17/CC/Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 26/CC1/Grand Prix o Nagrodę AT Garage zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 11:36:00
2017-05-25 10:01:49
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 6/N/Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 24/N1/Finał Małej Rundy Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Acosta Diego BPK
S
O041737
2. Acosta Diego bpk
S
LZRPPZJ/7/17
10144538
3. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
4. Baehr Maria KJ Agro-Handel Śrem
2002 (JM.)
O026050
5. Bąk Sebastian bpk
S
O003232
6. Barlas Salih Tkj Garbowek
S
O037642
7. Białas Anna Bogusławicki KJ
S
O004792
8. Biedka Gabriela bpk
S
O003173
9. Bieniek Witold KJ Jantar Stryków
S
O001983
10. Bolko Aleksandra SK Ciekocinko
2001 (J.)
O025841
11. Buller Jan Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (J.)
O035772
12. Bulzacka Klaudia Tuszyński KJ Garbówek
1998 (MJ.)
O028677
13. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
14. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
15. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
O020896
16. Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
1996 (MJ.)
O044282
17. Dmyszewicz Jasmina KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2000 (J.)
O030844
18. Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
2003 (JM.)
O040047
19. Dołhun Jakub Tuszyński KJ Garbówek
1999 (J.)
O034618
20. Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck
S
O028911
21. Ejankowska Beata LKJ w gałkowie
S
11111
22. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
23. Florkiewicz Agata KS Chojnów
1996 (MJ.)
O020377
24. Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko
1999 (J.)
O024587
25. Friedman Maja bpk
2003 (JM.)
O031354
26. Gawryluk Małgorzata KJ Aldragho Piaseczno
1997 (MJ.)
O013249
27. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
28. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
29. Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek
S
O005048
30. Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
1998 (MJ.)
O011420
31. Hildt Klaudia KJ Oxer
S
O012706
32. Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
2000 (J.)
O018498
33. Jaworska Jagoda Łódzki Klub Jeździecki
1999 (J.)
O028676
34. Jaworska Jagoda Łódzki Klub Jeździecki
1999 (J.)
O028676
35. Kalicińska Urszula Stowarzyszenie Warszawski KJ
1996 (MJ.)
O003724
36. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
37. Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002660
38. Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002660
39. Kamińska Magda Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
S
O002662
40. Kapszewicz Katarzyna Łódzki Klub Jeździecki
S
O006328
41. Karasek Janina LKJ Gałkowo
S
O033714
42. Kaźmierczak Julia bpk
2001 (J.)
O034514
43. Kmita Arleta Łódzki KJ
S
O000261
44. Kopera Agata CSJ Equestro Łódź
1997 (MJ.)
O036348
45. Kowala Małgorzata KJ Agro-Handel Śrem
S
O003443
46. Kowalczyk Franciszek KJ Chrobry Warszawa
2000 (J.)
O013112
47. Kowalczyk Katarzyna JKS Oxer
S
O008690
48. Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
2000 (J.)
O028675
49. Krajewska Nikola KJ SO Łąck
2003 (JM.)
O039521
50. Kręgielska Nikola Łódzki KJ
2003 (JM.)
O042182
51. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
52. Lemański Michał Salio
S
O001208
53. Leszczyński Mateusz Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
S
O013303
54. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
1996 (MJ.)
O035551
55. Lubicka Jowita KJ Salio Besiekierz Rudny
1999 (J.)
O023050
56. Łaszkiewicz Karolina SKJ Salio
2003 (JM.)
O031774
57. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
58. Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2005 (JM.)
O032501
59. Markiewicz Patrycja TKJ Garbówek
2003 (JM.)
Brak
60. Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko
2000 (J.)
O034069
61. Michalak Rafał KJ Galop Kozienice
S
O021482
62. Milczarek Nina Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O026267
63. Mitukiewicz Natalia KJ Chrobry Warszawa
2001 (J.)
O037838
64. Moksiewicz Artur LUKS Nysa Gubin
S
Z024354
65. Moksiewicz Kacper LUKS Nysa Gubin
2002 (JM.)
O025162
66. Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O019196
67. Muraczewski Jacek LKS Cwał Poznań
S
O004710
68. Murdzia Seweryn KJ Equipo Łódź
S
O008583
69. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
70. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
71. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (J.)
O033511
72. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
73. Pawluczuk Marek JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
S
O000482
74. Pleskacz Kamila JKS Equita Świętochów
S
O006319
75. Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2006 (Mł.)
O035554
76. Polczyk Magdalena Tuszyński KJ Garbówek
S
O028673
77. Powolna Żaneta JKS Salio Besiekier Rudny
S
O008583
78. Przedpełski Stanisław BPK
S
O001821
10025825
79. Rajpal Magdalena KJ Arabika Łódź
S
O012577
80. Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
S
O003131
81. Rode Jacek JKS Equita Świętochów
S
O015218
82. Rorbach Klaudia CSJ Equestro Łódź
S
O015185
83. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (J.)
O022475
84. Rytych Damian Bogusławicki KJ
S
O001066
85. Rzepkowska Maria ŁKJ
2001 (J.)
R027014
86. Seroka Anna Largo Sp. z o. o.
1998 (MJ.)
O018720
87. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
88. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
89. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (J.)
O035603
90. Skwara Paulina Klub Jeździecki Welt Opypy
S
0012998
91. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O000889
92. Sobiepańska Julia JKS Salio
2000 (J.)
O028768
93. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
94. Sosnowska Agnieszka bpk
S
O007728
95. Stańczak Anita JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O005853
96. Staniak Magda bpk
2001 (J.)
O025214
97. Stasiak Jacek Łódzki Klub Jeździecki
S
O000600
98. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
99. Szopa Julia KJ Chrobry Warszawa
2003 (JM.)
O039547
100. Tęcza Szymon KJ Sokół Damasławek
S
O003977
10093877
101. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
102. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
103. Wągrodzka Róża KJ Chrobry Warszawa
2002 (JM.)
O033880
104. Warzecha Leszek KJ Zagórów
S
O001659
105. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (JM.)
O039971
106. Wojciechowska Anna Polski Polo Klub
S
O026867
107. Wróbel Sara bpk
2001 (J.)
O034362
108. Zaborowska Magdalena KJ Chrobry Warszawa
S
O006316
109. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
110. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
111. Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O022288
112. Zmorek Damian Klub Jeździecki Welt Opypy
S
0022673
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

163

ALCES MŁP POL 2002 Wałach gniada F: Bolivar / Rahman
M: Awia / Fedrus
O: Zbigniew Kruk
B: Bogusław Dąbrowski
K013414 POL006550033602
2.

202

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada F: Pink Floyd HL /
M: Andora / Hadrian
O: Janina Karasek
B: Janina Karasek
K017957 009600007908
3.

218

ANDIGO AL Z Zangersheide BEL 2012 Klacz gniada F: Andiamo Z/ Animo
M: Zalza / Con Air
O: Alders Theo
B: Alders Theo
brak 056015Z55682412
4.

105

ARCAN SP POL 2000 Wałach siwa F: Lambado / Levantos I I
M: Arabela / Labirynt
O: Tomasz Cajdler
B: Lucjan Kosnowicz
K007738 009640014500
5.

107

ARCAN SP POL 2000 Wałach siwa F: Lambado
M: Arabela
O: Tomasz Cajdler
B: Lucjan Kosnowicz
K007738 POL009640014500
6.

179

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
O: HorseTrans Jacek Muraczewski
B: Rudiger Wassibauer
K021654 616009690190709
7.

115

ARKANSAS SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Arcygraf / Graf Quidam
M: Aza / Montevideo
O: Janusz Domański
B: Marian Orłowski
K015667 POL009590173208
8.

142

ARON SP POL 2009 Ogier kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Ambrozja / Gilette
O: Andrzej Głoskowski
B: Krzysztof Kluzowski
K014114 616009590088309
9.

199

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
O: Wiktoria Głowacka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012502 DE418181541807 104OZ68
10.

59

ATRAKCJA SP POL 2006 Klacz gniada F: Alcatraz /
M: Altaya / nn
O: Mateusz Kroc
B:
K023455 616009640071606
11.

43

AVATAR SP POL 2011 Wałach siwa F: Imequyl
M: Alameda
O: Milena Kowalczyk
B: Milena Kowalczyk
K023085
12.

114

AVON SP POL 2008 Wałach gniada F: Baldini II/
M: Aneline/
O: Sławomir Miąsko
B: Katarzyna Pawluczuk
brak/K012018
13.

146

BACHELOR LAD ISH IRL 2008 Wałach gniada F: Ars Vivendi / Acord II
M: Tullahyland Lyllie / Ruffo
O: Klaudia Bulzacka
B:
K018434 372414005064060 104OY54
14.

71

BE OKEY WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Quinnus III /
M: Bogra / Avero
O: Maria Kozina
B: Katarzyna Bawłowicz
K018267 616007680008910
15.

145

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
O: Katarzyna Sendalska
B:
K015557 DE433331040409
16.

4

BEL DE JOUR SP POL 2009 Klacz gniada F: Condiavolo
M: Helwetia II
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K022053
17.

10

BILLY BOY W Z ZANG BEL 2008 Wałach gniada F: Bentley Van De Heffinck / Upsilon Van De Heffinck
M: Linda / Notaris
O: Anna Szlezinger
B:
K013432 056015Z55765108 105GN94
18.

86

BOCCACCIO HOLST POL 2010 Ogier gniada/170 F: Baloubet du Rouet
M: Pretty Queen
O: Dr. Andreas Kosicki
B: Roma Kosicka
K017329 DE421000147310 105GO04
19.

171

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa F: Nice Boy /
M: Bryza / Palant
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K023105 616009590014513
20.

113

BONITA M POL 2012 Klacz ciemnogniada F: San Moritz
M: Bola
O: ŁKJ
B: Sławomir Wodan
K021179
21.

109

BUTTERFLY Holsztyńska DEU 2008 Klacz gn. F: lancer II
M: Kyra XXIII
O: Infra firma
B: Nn
K014800 DE421000109108
22.

154

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
O: Zdzisław Wojtera
B:
K012720 056015Z55702808 104XG28
23.

190

C TARNAWA SP POL 2011 Klacz siwa F: WIZZERD
M: CHICATORA
O: KAROLINA FERENSTEIN KRASKO
B: NAD WIGRAMI
111111
24.

139

CADORO SP POL Brak Ogier gniada F: Aviano
M: Colibria
O: Henryk Eron
B: Brak
K015537 616009530290607
25.

68

CALIDOS HOL GER 2008 Ogier siwa F: Calido I / Cantus
M: Komtess VI / Cantus
O: Łukasz Wyszkowski
B: Claudia Schoenfeld-Fuehr
K013364 DE421000591108
26.

52

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
K021586 056007000C44861 104TM94
27.

17

CAN TABILE MK Oldenburger GER 2012 Klacz kasztanowata F: Cartoon
M: Cozette Z
O: Artur Moksiewicz , Rinaldo Kiecoń
B: -
Brak
28.

128

CANDOR HAN GER 2006 Ogier siwa F: Calido / Cantus
M: Lagune 44465 / Lear
O: Remigiusz Makowski
B:
K010434 DE431310730106 104RI78
29.

96

CANJER HST HOL DEU 2010 Wałach gniada F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
O: Anna Kiełb
B:
K022704 DE421000297810
30.

30

CANTAIR HBC HOL GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Con Air
M: Isabell XI
O: Margarita Hubar
B: niemcy
K014064 DE42100061907
31.

161

CARMEN VRS SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo /
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023061 616009591003312
32.

82

CARO HOL POL 2012 Wałach gniada/178 F: Catoo
M: V-Rusalka
O: Kopackova Sarka
B: SK Bielin
K022750 DE421000507512
33.

74

CARPEDIEM Holsztyn POL 2002 Ogier F: Coriano
M: Divola
O: Anna Stupkiewicz-OStrowska
B: xyz
K006555 DE421000610702
34.

147

CARUNO 3 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Caretino
M: Gerona
O: Carstensen Gerd
B: Carstensen Gerd
K022024 DE421000319309
35.

101

CASCOR OLD NED 2010 Wałach kasztanowata F: Olimpic Fire
M: Edda
O: Stanisław Marchwicki
B: Klaus Below
36.

46

CASH FLOW 21 HOL GER 2002 Klacz ciemnogniada F: Cashandcarry / Cash
M: Eibe III / Capitol I
O: Milena Kowalczyk
B:
K007303 DE421000327502
37.

51

CERRANA S OLD GER 2012 Klacz kara F: Coupe d'Or / Coupe de Coeur
M: Fanama / Freedom
O:
B:
K022487 433332179312
38.

42

CHAGAL KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc: F: Very Top / Going Top
M: Chanel / Cyma
O: Agnieszka Kowalczyk
B: D. Gronet
K011834 POL013640015705 104IA89
39.

211

CHALLENGER DU TOULTIA Z ZANG BEL 2008 Wałach gniada F: Copin Van De Broy / Darco
M: Sarina Van Het Gaste / Heartbreaker
O: Przeds. MEDIUM Iga Biedka
B:
K022242 056015Z55643108 104GR41
40.

11

CHARLOTA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/170 F: Liberatto P /
M: Chanel / Grando
O: Justyna Wróbel
B: Romualda Dolata
K020791 616009610056408
41.

12

CHELSEA Hanoverian DEU 2009 Klacz biała F: Charilan
M: Cabbana S
O: Diego Acosta
B: Ger
K022504 DE431310109209
42.

140

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
43.

55

CHICOLO OLD. GER 2006 Ogier ciemnogniada F: Chico's Boy
M: Quinesse
O: Zbigniew Płatos
B: Albert Sprehe
K010184
44.

135

CHOUETTE Z ZANG POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Casado V't Gelutt Z / Cadence Van't Gelutt Z
M: Quartz Van't Hulsbos / Latano I
O: Roman Jagieliński
B: J. Melchior
K019446 056015Z55706810
45.

70

CLAYTON BWP BEL 2002 Wałach gniada F: Clinton / Corrado
M: Orleen Van Het Vijverbos / Feinschnitt I V D Richter
O: Piotr Strzałkowski
B:
K011765 W210642BWP 102QQ05
46.

75

CLOUD 27 HOL GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Cayado/
M: Casall Ask/
O: Stanisłał Marek Jóźwiakowski
B:
K023054
47.

162

COCAINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Pablo
M: Corfina
O: Dariusz michalak
B: Dariusz michalak
Brak
48.

31

COFERTINO HOL POL 2013 Wałach siwa F: Cachas
M: Nefertina/ Baldini I
O: Kosicki Ryszard
B: Kosicki Ryszard
K023581 421000600613
49.

177

COMMAND HOL GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee IV / Calypso III
O: Agnieszka Dobkowska
B: Gerhard Nohrn
K009596 DE421000172903
50.

138

CON CONTADOR KWPN POL 2007 Wałach gniada F: Con Air
M: Verona M
O: Henryk Eron
B: Stal Hendrix
K012738
51.

85

CONFUSION 2 HOLST POL 2009 Ogier gniada/170 F: Corrado I
M: Una Bella II
O: Andreas Kosicki
B: Andreas Kosicki
K015614 DE421000403709 104MD44
52.

168

CORINA WESTF GER 2008 Klacz gniada F: Cosmo-Pilot / Co-Pilot
M: La Donna / Lancer III
O: Zbigniew Kruk
B: Franz Jozef Gilsbah
K018379 DE441410650408 104QY47
53.

137

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Julia Burnos
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
54.

189

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G
M: CAF PIPPI LOTTA
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
55.

110

CORTAS L WESTF GER 2007 Wałach gniada F: Cornado/
M: Pina/
O: Trax Sp. z o.o.
B: Hermann Wieseler
K011499 104GW10
56.

143

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
O: Tomasz Milczarek
B:
K014412 DE421000254404
57.

5

CZAR SP POL 2005 Ogier siwa F: Carry Son / Carry
M: Czumka / Carewicz I
O: Arleta Kmita
B: SK Racot
K013087 POL009610208105
58.

153

DA VINCI SP POL 2005 Ogier siwa F: Corde / Cor De La Bryere
M: Drosella / Drosselklang II
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K009374 POL009590064005 103AQ85
59.

184

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: KILIAN 38
M: DOSIA/ Mariano
O: PAWEŁ MARUDA
B: MONIKA PASIK
K023539 616009600152113
60.

67

DAKOTA KWPN NLD 2008 Wałach siwa F: Zurich
M: Irma Donna
O: Łukasz Wyszkowski
B: J.W.& A.P. Jurrius
K017880 528003000808119
61.

210

DAMAI KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Indoctro
M: Naika / Concorde
O: Kamila Pleskacz
B: E. Reyrink
K016363 528003000805591
62.

9

DARC KISS Z ZANG NED 2010 Ogier gniada F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Fine Kiss / Caletto I
O: Marta Gawlińska
B:
K020404 056015Z55834610 105GO03
63.

95

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: SAM R/MERMUS R
M: WHITNEY V/ABKE
O:
B:
K02280075 528003200809086
64.

183

DENAR SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Mariot / Top Gun
M: Dalia Z / Dutch Capitol
O: Marek Kaźmierczak
B: Roman Barlik
K013120 616009610164206
65.

188

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa F: BAJOU DU ROUET
M: DOSIA
O: MONIKA POWROŻNIK
B: monika pasik
11111
66.

47

DERWISZ SP POL 2009 Ogier gniada F: Ulisses / Karandasj
M: Dewiza / Elvis
O: Milena Kowalczyk
B: Milena Kowalczyk
K018440 616009610221309
67.

125

DIEGO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Wieland
M: Dolores
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K012119 POL009660449007
68.

78

DISCOVER-S KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Zacharov / Clinton
M: Zally / Santo Amigo
O: Piotr Kaliciński
B:
K018315 528003000805374
69.

8

DISTHEEN KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Utopie / Jacomar
M: Tilexta / Voltaire
O: Michał Lemański
B:
K013429 528003000810598 104VE71
70.

187

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
O: Anetta Kucharska
B: Monty Sp. z o. o.
K012277 DE441411221808 104OZ48
71.

213

DOLLAR GYM HOL POL 2011 Wałach gniada F: Dollar D.L.PI / Quidam De Revel
M: Jeliza / Cascavelle
O: Natalia Maciejewska
B: ZG Tischner Rainer + Thomas
K021243 DE421000530911
72.

130

DOLORES M SP POL 2009 Klacz gniada/180 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Darda / Rosey
O: Jasmina Dmyszewicz
B: Adam Maras
K018256 616009690010209
73.

80

DON CORELLI P SP POL 2007 Wałach siwa/173 F: Correro / Claudio
M: Dunka / Davidoff
O: Joanna Łaszkiewicz
B: Witold Polowczyk
K016700 POL009610207007
74.

186

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
O: Maciej Pietras
B: Maciej pietras
K014785 POL732010038709 104PX96
75.

136

DONAT SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Dąbrówka / Romualdo
O: Julia Burnos
B: Leszek Pilarski
K018422 009540174307
76.

28

DRAKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Marino
M: Drafne / Szaser
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K008448
77.

54

DRAKA WLKP POL 2002 Klacz gniada F: Marino
M: Drafne
O: Krzysztof Kalinowski
B: Krzysztof Kalinowski
brak
78.

26

DREAMY M SP POL 2000 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Magda Kamińska
B: Magda Kamińska
K019349 616999540162510
79.

148

DUCATI OS POL 2010 Wałach gniada F: Diarado
M: Loreley
O: Salih Barlas
B: ???
K017712
80.

14

DUETTE B. KWPN POL 2008 Wałach gniada F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
O: Aliaksandr Sarachau
B: M. J. Nieberg
K020618 528003000806859
81.

27

ELIS DE REVEL HOL GER 2012 Klacz siwa F: Corrado I /
M: Zauberin De Revel / Quidam De Revel
O: Roma Kosicka
B: Roma Kosicka
K020721 421000583212
82.

23

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549 104TJ00
83.

2

EPOS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Eneida / Fanimo
O: SO Łąck
B: SK Moszna
K005344 POL009660075099
84.

44

ERICE SP POL 2008 Klacz gniada F: Charisma 115 / Calido I
M: Ehrendame / Ehrentusch
O: Milena Kowalczyk
B: KJ Nad Wigrami
K012100 POL009510208208 104JR94
85.

63

ERINA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Van Gogh / Numero Uno
M: Sarina / Furore
O: Łukasz Wyszkowski
B: R .A. Wassenaar
K018060 528003200903752
86.

102

ERYK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: Nico-K / Nandy Man
M: Eufemia / Pepton
O: Stanisław Marchwicki
B: Barbara Guniewicz
K013361 616013570344907
87.

160

ESCALONA HAN GER 2002 Klacz ciemnogniada F: Escudo I / Espri
M: Cherrybomb / Calypso II
O: Anna Michalak
B:
K006759 DE431312303101 POL40408
88.

13

ESCORIAL SP POL 2009 Klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: Espoir / Espri
O: Agata Florkiewicz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K013985 616009510414809
89.

121

ETO ' O KWPN NLD 2009 Wałach gniada F: Tygo
M: Karla
O: Kiełb Anna
B: Kran Muskens
K022703 528003200906844
90.

24

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Namelus R / Concorde
M: Lory / Ekstein
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: JMFM Van Hartwijk
K021584 528003200902273 104MZ26
91.

178

EVER FOR EVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kasztanowata F: Erebus
M: Diatermia
O: Dominika Sobiepańska
B: Andrzej Lemański
12766 POL 009590176206
92.

120

EVERDI KWPN NED 2009 Ogier siwa F: Verdi / Quidam De Revel
M: NN 210023796 / Cassini I
O: Sławomir Miąsko
B: E. Guadiano
K013859 528003200913462 104VJ80
93.

158

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
O: Anna Seroka
B: H. Kwant
K014995 528003200912965 104MD74
94.

108

FATIMA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Tangelo van de Zuuthoeve
M: Ultra
O: Brill
B: Nn
K023785 528003201003928
95.

33

FELLOW KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Gentle-S D'09 /
M: Cornelia / Unaniem
O: A. Mościcka
B:
K023210 528003201012131
96.

19

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K016865 616009590230709
97.

156

FOKUS WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Harwest / Indoctro
M: Flora / Step
O: Sylwester Majdziński
B: Rafał Krzyżański
K006991 POL007590086902
98.

185

FOR CAROLINE SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Norton D'Eole / Cento
M: Fontbrune Du Defey / Digne Espoir
O: Maciej Pietras
B: Barbara Smajek-Małyszko
K018497 616009600269110
99.

34

FOREST SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Turbud Fabel / Fanimo
O: Salih Barlas
B:
K020025 616009590149310
100.

87

FRAPANT KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
O: Dorota Kowala
B:
K019121 528003201012935
101.

94

FREZJA SP POL 2005 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Freska / Elpar
O: Andrzej Wojewoda
B:
K017376
102.

206

GACEK SP POL 2003 Wałach F: Demetrios
M: Godilo
O: Jacek Rode
B: Lingo Mirosław
K013287 6160095100500003
103.

41

GARLAND SP POL 2009 Wałach gniada F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Granada PG / Calderon
O: Milena Kowalczyk
B: Remigiusz Makowski
K017960 616009661129409
104.

20

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
105.

66

GIMMICK FIELD KWPN NED 2011 Wałach siwa/168 F: Zirocco Blue VDL /
M: Rikina-Field / Ahorn
O: Łukasz Wyszkowski
B:
K018789 528003201105821
106.

73

GOLIATH J&JZ ZANG BEL 2009 Wałach kasztanowata F: Griseldi / Grosso Z
M: Prestige Z / Puccini
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: Janssen
K019393 056015Z55766709 104WE51
107.

35

GRACJANA Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz siwa/mk: F: CALIRO
M: GROTESKA
O: Alina Zagrodzka Kulczyk
B: Wioletta i Leszek Szymańscy
616 009 53 00802 10
108.

123

GREAT PLEASURE II SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure
M: Grace
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K012121 616009660049206
109.

62

GRENADA SP POL 2004 Klacz gniada F: Corde (Cor de la bryere / Biserta)
M: Gardenia (Elsing / Gama)
O: Klaudia Hildt
B: SK Walewice
K013356
110.

56

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Rafał Siuciński
B: Mordaka Kazimierz
K014164 POL009590009208
111.

174

GUENEWAR WLKP POL 2000 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso II
M: Godeta / Desant
O: Katarzyna Nenczak
B: Katarzyna Nenczak
K005872 007590116000
112.

134

GWINEA BISSAU SP POL 2007 Klacz kara F: Carenzo / Calido I
M: Georgina / Grannus
O: Roman Jagieliński
B: Lech Adamowicz
K012907 616009580872907
113.

182

HANKY PANKY ST GHYVAN KWPN POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel /
M: W-Chili-Pepper / Cassini I
O: Sylwia Grzegorzewska
B:
K021053 528003201207341
114.

164

HAPPY BOY M KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Charisma /
M: Kalibra / Ulster
O: Zbigniew Kruk
B: J.H Mittendorff Hoofdweg 149 7782 DE KRIM
K023262 528003201205110
115.

181

HAPPY LINA KWPN POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lexicon / Voltaire
M: Roberlina / Hemmingway
O: Windstra &J.H. Windstra-Wekema
B: Windstra &J.H. Windstra-Wekema
K023155 528003201205792
116.

49

HARRY WLKP POL 2003 Ogier ciemnogniada F: Noel / Eszelon II
M: Hańcza / Kaszmir
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Jan Kłosek
K008253 POL007510020703 103ZM57
117.

29

HELP ME BOY DU PETIT VIVIER BWP BEL 2007 Wałach siwa F: Blue Boy
M: Trust Me Du Petit Vivier
O: Monika Chrzanowska
B: Belgia
K017155 BELW216186BWP
118.

32

HIPPICA BERGAMO OLD GER 2004 Ogier gniada F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Wioletta / Silvio I
O: Lipińska
B:
K009047 DE418180113104 104RI67
119.

50

HOPPER KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Carrera / Larino
M: Assivona / Numero Uno
O: Milena Kowalczyk
B: Heemskerk
K021845 528003201206972
120.

103

HUNCWOT SP POL 2011 Wałach gniada F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Halka / Loxley
O: Kamila Pleskacz
B: Janusz Kosek
K020079
121.

216

ICE-AGE .H KWPN 2013 ogier c. gn. F: Kannan/ Voltaire
M: Maya X/ Contender
O: D.W.J. Hoefna Gel
B: D.W.J. Hoefna Gel
K023230 528003201307315
122.

214

ILLOUCHIN NH KWPN 2013 gn. F: Zapatero VDL
M: Tereedom VDL / Baloubet
O: Zbigniew Kruk
B: J. Scott
K023832 528003201309487
123.

180

INDA S KWPN POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Numero Uno /
M: Arinda S / Guidam
O: Sylwia Grzegorzewska
B: F. van Santvoort
K023496 528003201303832
124.

77

INTELIGO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Ines / Voltaire
O: Stanisław Marek Jóźwiakowski
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K016877 616007610092610 105CF36
125.

170

IOWA KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zavall VDL /
M: Dersina / Indoctro
O: Zbigniew Kruk
B: J. F. Abbring Onneresweg 2 9755 Onnen
K023264 528003201303545
126.

221

IROCCO BLUE S KWPN 2013 ogier kaszt. F: Zirocco Bluse VDL
M: Cararine S/ Numero Uno
O: E.H. Schroembges
B: E.H. Schroembges
K023231 528003201307243
127.

169

ISCO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Qvasimodo VD Molendreef /
M: Nalve / Burgraff
O: Zbigniew Kruk
B: H.G Mosman-Rohe Haaksbergerstraat 843A 7548 PB Enschede
K023263 528003201307642
128.

141

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
O: Andrzej Głoskowski
B: SK Liski
K009527 POL007600110603
129.

25

IWA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Wisol/
M: Irka/
O: Mateusz Kroc
B:
K014458 POL009590223203
130.

65

JAMAL VAN ORTI BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
O: Łukasz Wyszkowski
B: Johan Van Oost
K018394 056002W00293017
131.

215

JANE VON ROCHERATH BWP klacz gn. F: Cicero
M: Gina von Rocherath
O:
B:
056002W00292665
132.

176

JOLLY Oldenburska POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Luxius
M: Jessy
O: Janusz Cebulak
B: Kostrzewski
K015126 DE418180566606
133.

209

KALINA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iloczyn
M: Kler / Hower
O: Jacek Rode
B: -
K020074
134.

57

KANNELLE Z ZANG POL 2002 Klacz gniada F: Kannan / Voltaire
M: Signora / Quidam De Revel
O: Damien Manitta
B:
K011679 Z599302 103UV31
135.

36

KARINA Trakenska POL 2003 Klacz ciemnogniada F: WINWORD
M: Kadencja
O: Artur Poprawa
B: Andrzej Gos
12239
136.

104

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Love Affair
M: Kaloe
O: Paulina Lewandowska
B: Andrzej Herrmann
K013521
137.

200

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K021936 616009661572211
138.

201

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
O: Krzysztof Kalinowski
B: Krzysztof Kalinowski
K010603 POL009660709205 104QE40
139.

191

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: Krzysztof Tyszko
K015556 616009540044809
140.

72

KONTADOR VD MOLENDREEF BWP POL 2010 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck
M: Urga
O: xxx
B: xxx
K020516 056002W00295461
141.

61

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
O: Stanisław Marchwicki
B: Andrzej Herrmann
K014782 DE441411900208
142.

39

KRISTIANO GL WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Cassilio
M: Kobra
O: Piotr Szczotka
B: Leszek Garstka
K023579 616007610063713
143.

53

KUADLINO MŁP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Huzar
M: Kalina / First des Termes
O: Generoforma sp. Z O.O
B: Agnieszka Suchorzewska
K022672 616006592051313
144.

91

LA DAME BLANCHE L HOL GER 2009 Klacz siwa F: Cassiano / Cassini I / Capitol I
M: A-Larika / Lagos / Ladykiller
O: Jan Ludwiczak
B: Henrike Feldhaus
K016630 DE421000301509 105AZ80
145.

175

LA PAZ SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/176 F: Palegro / Power
M: Lansada / Lancer III
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K012016 POL009510224605 104EG83
146.

90

LA STRADA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Bischof L / Bachus / Bajar
M: La Paloma L / Lord Kemm / Landadel
O: Jan Baehr
B: KJ Aleksander
K015422 POL009580227505 104UP80
147.

100

LAVITA - L SP POL 2010 Klacz gniada F: Alvarez 17
M: Lawa
O: Liberski Jan
B: Liberski Jan
Brak
148.

131

LAZUR KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:144 F: DACAPO 154
M: LANDMAN`S SAMANTA
O: AGNIESZKA RZEPKOWSKA
B: M.J
K016459 013660526608
149.

15

LIBERADO S SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Liberado /
M: Saga / Fly High
O: Magdalena Rajpal
B: Rafał Skorupka
K020173 616009610127709
150.

40

LOLITA BH WLKP POL 2006 Klacz gniada/156 F: Emetyt / Kwartet
M: La Rochelle BH / Arianin
O: Anton Huber Prodatecc
B: Bogna Hupa
K017944 POL007660980406
151.

119

M CANTORI S SP POL 2010 Ogier kara F: Campari M / Carprilli
M: Magia / Roland
O: Jadwiga Łoś
B: Jadwiga Łoś
K017802 616007660793610
152.

22

MARI-BID-P SP POL 2011 Wałach siwa/167 F: HBC LAKE BID
M: MARICANTA-P
O: TOMASZ KMIEĆ
B: WITOLD POLOWCZYK
BRAK 616 009 61 00276 11
153.

93

MARPHY M SP POL 2007 Wałach gniada F: LANDCORDEK/Lavall I
M: MILKA/MINDANAO
O: Anna Kiełb
B: Magda Kamińska
154.

112

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
155.

220

MICHAEL KNIGHT KWPN GER 2009 Wałach gniada F: --
M: --
O: Łukasz Wyszkowski
B: --
--
156.

118

MISTER STAKKATO S WLKP POL 2011 Ogier gniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Magia / Roland
O: Jadwiga Łoś
B: Jadwiga Łoś
K020359 616007661243011
157.

7

MOJITO TER KLOMP Z ZANG NED 2012 Ogier siwa F: Mylord Carthago / Carthago Z
M: Seniorita / Coriano Z
O: Stal Hendrix
B:
K022866 056015Z55656312
158.

45

MONTE CARLO KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Nando/
M: Mona/
O: Milena Kowalczyk
B: Krzysztof Tyburczy
K022489
159.

152

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707 103ZL60
160.

117

NINTO CHICO WESTF GER 2008 Wałach F: Nintender
M: Charmon
O: Sławomir Miąsko
B: Niemcy
104VJ82 DE441411589408
161.

151

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508 104MB64
162.

197

NTENDER SP POL 2012 Ogier gniada F: Contendus / Contender
M: Nimba / Qumball
O: Alan Kinas
B: Alan Kinas
K020837 616009610144212
163.

58

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:154 F: Olivier /
M: Dona / nn
O: Katarzyna Kręgielska
B: Wiesław Borecki
K022214 009690002808
164.

122

PACINO SP POL 2008 Wałach gniada F: Charisma 115 / Calido I
M: Pacynka / Czakamar
O: Agnieszka Sosnowska
B: Ewa Fabińska
K012099 POL009510208408 103XJ69
165.

18

PALMERA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/167 F: Landos I
M: Psota / Jesion
O: Anita Stańczak
B: Urszula Farysej
K013401 POL009611177401
166.

124

PAMELA II SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Paloma
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015473 616009661129809
167.

157

PHENIX WESTF GER 2003 Wałach gniada F: Pilgrim / Polydor
M: Holsatia X / Landgraf I
O: Largo Sp. z o. o.
B: Peter Nagel-Torn
K007202 DE441412051603
168.

133

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
O: Roman Jagieliński
B: Aneta Ostrowska
K020801 616009590104512
169.

21

PODIAVOLA SP POL 2010 Wałach siwa F: Condiavolo
M: Brak
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
Brak
170.

127

PRESTON SP POL 2011 Ogier gniada F: Solaris
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K021712 616009660474211
171.

217

QUALITY STAR hol. 2013 ogier gn. F: Quick Star/ Galoubet A
M: Silber Light/ Concept
O: Bouman Rolf
B: Bouman Rolf
K023232 DE421000551513
172.

89

QUANTUM OF LOVE HAN GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Quintenor / Quinar
M: Chico's Deern / Chico's Boy
O: Marek Fimmel
B:
K019123 DE431316878609
173.

205

QUE SERANDO Oldenburg GER 2005 Wałach F: Quidams Rubin
M: Arilena
O: Kamińska Magda
B: Niemcy
K015876 DE433330387505
174.

150

QUICKY DU VERGER SF FRA 2004 Wałach gniada F: Kannan / Voltaire
M: Vicky / Olvic
O: Mikołaj Moksiewicz
B: S.A.R.L. Equidis
K018415 04387803Y 103FO92
175.

60

QUIDAM'S CAPITOL R HOL POL 2011 Wałach siwa F: Quidam De Revel /
M: Zanetta I / Calato
O: Klaudia Rorbach
B: Ireneusz Sekula
K022746 DE421000000511
176.

64

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
O: Witold Polowczyk
B: Witold Polowczyk
K018637 POL009610010308
177.

192

RAPSODIA SP POL 2010 Klacz srokata F: Rabiates Turbud Z
M: RAWA
O: Piotr Szczotka
B: Leszek Garstka
K022315
178.

172

REWIZJON SP POL 2007 Ogier srokata F: Wizjoner / Rytm
M: Rozeta / Limaryn
O: Zbigniew Kruk
B: Jan Krzyżoszczak
K011200 POL009610099507 104AH98
179.

48

RIAMO LE PLUS MERVEILLEUX DANS LE MONDE OLD GER 2009 Klacz kasztanowata F: Riamo / Raphael
M: Lady / Lord Lancer
O: Milena Kowalczyk
B: Josef Beckfeld
K021176 DE418181528809
180.

129

RICCO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015892 POL009660212808
181.

106

RISOTTO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Imequyl
M: Rudzianka
O: Roman Jagieliński
B: ???
K013503
182.

81

RIVALDO KG SP POL 2006 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Rosocha / Dularus
O: Paweł Gawryluk
B: Grzegorz Komin
K012663 616009610254406
183.

126

ROBESPIERE SP POL 2009 Wałach gniada F: Ever For Pleasure
M: Rock And Roll
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015472 616009661130809
184.

79

RODEZJA SP POL 2005 Klacz gniada F: Samurai M / Voltaire
M: Reja / Barbur
O: Joanna Łaszkiewicz
B: Agnieszka Knap
K010448 616009680034605 103HZ85
185.

37

ROMA SP POL 2005 Klacz gniada F: Analog / Lando
M: Rosocha / Monte Christo
O: Sebastian Bąk i Monika Fojtuch
B: Beata Tomasz
K012541 POL009540074605
186.

99

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara F: Landino /
M: Rewelacja / Emetyt
O: Stanisław Marchwicki
B: Ireneusz Skowroński
K023397 616009590190809
187.

111

ROVETTO Oldenburska GER 2002 Ogier F: RADIATOR
M: SEMIRAMIS
O: TRAX SP.Z O.O.
B: NIEMCY
K006820 DE433330293502
188.

98

ROXANA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro /
M: Rewelacja / Emetyt
O: Stanisław Marchwicki
B: Ireneusz Skowroński
K023395 616009590153311
189.

212

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
190.

132

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Jacek Jagieliński
B: Jacek Jagieliński
K013348 POL009590099408
191.

69

SAMBA HAN GER 2008 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Loree / Laurion
O: Anna Wojciechowska
B: Johannes Zur Lage
K013869 DE431319845108
192.

165

SAN REMO ZK SP POL 2012 Wałach gniada F: Nice Boy /
M: Sayonara / Donald
O: Kruk Zbigniew
B: Kruk Zbigniew
K021585 616009590071112
193.

1

SORAYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Sokorya / Le Voltaire
O: Stanisław Marek Jóźwiakowski
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K020631 616009610092810
194.

159

STUNTMAN 10 HAN GER 2005 Wałach kara F: Silvio I / Sandro
M: Silver Dream / Singular Joter
O: Dariusz Michalak
B:
K011373 DE431313302805 103PE06
195.

38

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
196.

155

SZUN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach siwa F: ELF
M: SZLEJA
O: Sylwester Majdziński
B: Stańczak Jerzy
K013497 POL009590057706
197.

193

TEKILA-K SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/161 F: Con Calma / Calato
M: Traviata / Louis
O: Żaneta Powolna
B: Marek Kubacki
K022297 616009610027612
198.

208

TIMIAN Czeski Gorącokrwisty CZE 2009 Ogier kasztanowata/175 F: n
M: n
O: Jacek Rode
B: n
K018965
199.

144

TISSOT SP POL 2004 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Głoskowski
B:
K010646 POL999611517904
200.

198

ULA BAJOU-K SP POL 2008 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K014154 616009610263008
201.

76

ULANOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Urielle / Silvio I
O: Stanisław Marek Jóźwiakowski
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K016876 616009610092710
202.

194

ULEWA II-K SP POL 2012 Klacz gniada F: CASSILIO
M: ULENA-K
O: Dominika Kubacka
B: Marek Kubacki
brak
203.

195

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K018808 616009610009711
204.

92

ULYSSE DE GRANDERIE S.F. FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Lunanime De Grandry / Quidam De Revel
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K011640 08110466A
205.

219

ULYSSE DE GRANDERIE Selle Français FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton De Kreisker
M: Lunanime De Grandry
O: Agnieszka Dobkowska
B: FRA
K011640 08110466A
206.

149

URBANE KWPN NED 2001 Klacz gniada F: Landeur
M: Demesis
O: Mikołaj Moksiewicz
B: -
K006492 0100261
207.

97

V DIAVERDO EX DIAVERDO SP POL 2008 Klacz gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Gonny / Tolbert
O: Stanisław Marchwicki
B: Vab Kessei
K016854 528003000803546
208.

204

WALL STREET G KWPN POL 2003 Wałach gniada F: Indoctro
M: Havanna
O: Kamińska Magda
B: Holandia
K010605 5280030310653
209.

84

WELTDAME HOL GER 2006 Klacz gniada/173 F: Contender
M: Grappa
O: Wioletta Kosicka
B: Dennstedt Tilo
K012865 DE421000681406 103XP79
210.

207

WHO KNOWS HAN. POL 2008 Wałach kara F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Monika Sliwinska
B: -
K019354
211.

83

WITHNEY 350 HOLST GER 2006 Klacz gniada/169 F: For Pleasure
M: Tequilla
O: Wioletta Kosicka
B: Niemcy
K014302 DE421000287606 104HM82
212.

3

WIZARES DTEN SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Alvarez
M: Wizja
O: Rudiger Wassibauer
B: Polska
K018261 616009670119909
213.

116

WODEWIL WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Tabun / Arak
M: Wega / Wektor
O: Joanna Zielke
B: Jarosław Pacek
K020668 POL007600101104
214.

203

WODKA-POLKA Holsztyńska POL 2006 Klacz F: Candillo
M: Perhabs
O: Kamiński Józef
B: Niemcy
K011252 DE421000087006
215.

196

ZALVO KWPN POL 2004 Ogier kasztanowata F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
O: Marek Kubacki
B:
K008472 5280030411274 103CC23
216.

16

ZANDO M KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Placido/KWPN
M: Nalette/KWPN
O: Artur Moksiewicz
B: Artur Moksiewicz
K010636 5280030401481 103KX55
217.

6

ZEPP Z ZANG NED 2011 Wałach ciemnogniada F: Zandor Z / Zeus
M: Susy Gold / Lux
O: Stal Hendrix
B: Paul Hendrix
K023023 056015Z55646711
218.

88

ZIMOWA DAMA SP POL 2007 Klacz siwa F: Calico /
M: Zicora / Calamillor
O: Adam Jarmuszczak
B:
K012152 POL009670180107
Rider Club
Competition
Prize
Acosta Diego BPK
50
100
SUM:
150.00
Baehr Maria KJ Agro-Handel Śrem
300
1100
SUM:
1400.00
Bolko Aleksandra SK Ciekocinko
100
200
SUM:
300.00
Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
50
300
SUM:
350.00
Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
20
1000
100
100
SUM:
1220.00
Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
25
20
20
SUM:
65.00
Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck
30
SUM:
30.00
Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
450
1500
100
SUM:
2050.00
Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko
10
400
SUM:
410.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
50
100
100
350
100
SUM:
700.00
Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek
25
25
SUM:
50.00
Kalicińska Urszula Stowarzyszenie Warszawski KJ
150
SUM:
150.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
600
400
SUM:
1000.00
Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
200
200
SUM:
400.00
Kamińska Magda Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
30
650
1000
20
20
200
SUM:
1920.00
Kmita Arleta Łódzki KJ
25
SUM:
25.00
Kowalczyk Franciszek KJ Chrobry Warszawa
600
1200
SUM:
1800.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
300
150
SUM:
450.00
Lemański Michał Salio
150
1000
5000
1000
1400
20
300
SUM:
8870.00
Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
20
SUM:
20.00
Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko
50
SUM:
50.00
Milczarek Nina Tuszyński KJ Garbówek
100
50
200
10
SUM:
360.00
Moksiewicz Artur LUKS Nysa Gubin
50
SUM:
50.00
Moksiewicz Kacper LUKS Nysa Gubin
100
10
SUM:
110.00
Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
350
SUM:
350.00
Muraczewski Jacek LKS Cwał Poznań
50
SUM:
50.00
Murdzia Seweryn KJ Equipo Łódź
100
1000
100
200
200
450
1800
SUM:
3850.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
500
SUM:
500.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
50
30
100
300
1200
20
50
SUM:
1750.00
Pawluczuk Marek JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
25
100
100
25
SUM:
250.00
Pleskacz Kamila JKS Equita Świętochów
50
SUM:
50.00
Przedpełski Stanisław BPK
150
300
10
100
SUM:
560.00
Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
1000
25
50
50
150
150
400
150
100
2500
600
SUM:
5175.00
Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
700
400
SUM:
1100.00
Seroka Anna Largo Sp. z o. o.
80
SUM:
80.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
50
150
SUM:
200.00
Siucińska Klaudia Łódzki KJ
100
SUM:
100.00
Skwara Paulina Klub Jeździecki Welt Opypy
150
SUM:
150.00
Sobiepańska Julia JKS Salio
50
200
SUM:
250.00
Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
400
400
SUM:
800.00
Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
30
50
300
650
25
SUM:
1055.00
Szopa Julia KJ Chrobry Warszawa
25
50
SUM:
75.00
Tęcza Szymon KJ Sokół Damasławek
200
25
25
50
10
SUM:
310.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
10
100
100
200
350
600
100
100
50
100
SUM:
1710.00
Wągrodzka Róża KJ Chrobry Warszawa
25
SUM:
25.00
Warzecha Leszek KJ Zagórów
100
100
200
100
SUM:
500.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
400
600
3500
100
80
SUM:
4680.00
Zmorek Damian Klub Jeździecki Welt Opypy
50
300
SUM:
350.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Acosta Diego
BPK
CHELSEA (12)
2017-06-09
3
50
2017-06-09
34
2017-06-10
5
100
2017-06-10
2017-06-11
2017-06-11
24
Acosta Diego
bpk
2017-06-09
73
2017-06-09
12
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
2017-06-10
1
2017-06-11
7
2017-06-10
4
2017-06-11
1
2017-06-10
1
2017-06-10
2
2017-06-11
3
Baehr Maria
KJ Agro-Handel Śrem
2017-06-09
11
2017-06-10
5
300
2017-06-11
3
1100
2017-06-09
28
2017-06-09
32
2017-06-10
40
2017-06-11
Bąk Sebastian
bpk
ROMA (37)
2017-06-09
25
2017-06-09
23
2017-06-10
17
2017-06-10
9
2017-06-11
16
2017-06-09
44
2017-06-09
44
2017-06-10
15
2017-06-10
27
2017-06-11
13
Barlas Salih
Tkj Garbowek
DUCATI (148)
2017-06-09
78
2017-06-09
54
2017-06-10
19
2017-06-10
9
2017-06-11
15
Białas Anna
Bogusławicki KJ
GERY (20)
2017-06-09
9
2017-06-09
25
Biedka Gabriela
bpk
FATIMA (108)
2017-06-09
40
2017-06-09
24
2017-06-10
20
2017-06-11
18
Bieniek Witold
KJ Jantar Stryków
CORTAS L (110)
2017-06-09
25
2017-06-09
2017-06-10
17
2017-06-11
10
ROVETTO (111)
2017-06-09
25
2017-06-10
2017-06-10
22
2017-06-11
27
Bolko Aleksandra
SK Ciekocinko
FATIMA (108)
2017-06-09
2017-06-09
2017-06-10
25
2017-06-10
36
2017-06-11
21
BUTTERFLY (109)
2017-06-09
2017-06-09
2017-06-09
2017-06-10
2
100
2017-06-10
42
2017-06-11
6
200
Buller Jan
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
WODEWIL (116)
2017-06-09
2017-06-09
Bulzacka Klaudia
Tuszyński KJ Garbówek
2017-06-09
29
2017-06-09
31
2017-06-10
14
2017-06-10
23
2017-06-11
19
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
DONAT (136)
2017-06-09
46
2017-06-09
33
2017-06-11
12
CORJANA P (137)
2017-06-09
34
2017-06-09
8
50
2017-06-10
12
2017-06-10
26
2017-06-11
5
300
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
PRESTON (127)
2017-06-09
37
2017-06-09
23
2017-06-10
28
2017-06-11
28
CANDOR (128)
2017-06-09
13
20
2017-06-10
19
2017-06-11
5
1000
RICCO (129)
2017-06-09
4
100
2017-06-10
19
2017-06-11
7
100
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
CARUNO 3 (147)
2017-06-09
21
2017-06-09
18
2017-06-10
13
2017-06-10
32
2017-06-11
26
Ciechański Adam
CSJ Equestro Łódź
2017-06-09
46
2017-06-09
46
2017-06-10
49
2017-06-10
1
Dmyszewicz Jasmina
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
DOLORES M (130)
2017-06-10
12
2017-06-10
2017-06-11
27
Dobkowska Milena
St. Warszawski KJ
LA PAZ (175)
2017-06-09
45
2017-06-09
41
2017-06-10
32
2017-06-11
26
JOLLY (176)
2017-06-09
48
2017-06-10
7
25
2017-06-10
40
2017-06-11
16
COMMAND (177)
2017-06-09
18
2017-06-09
15
2017-06-10
9
20
2017-06-11
20
2017-06-10
11
20
2017-06-11
10
Dołhun Jakub
Tuszyński KJ Garbówek
KOLA (191)
2017-06-09
2017-06-09
50
2017-06-10
25
2017-06-11
11
Domański-Kruppa Felix
KJ SO Łąck
ARKANSAS (115)
2017-06-09
34
2017-06-09
2017-06-10
10
30
2017-06-10
2017-06-11
20
Ejankowska Beata
LKJ w gałkowie
C TARNAWA (190)
2017-06-09
46
2017-06-09
1
2017-06-10
1
2017-06-10
32
2017-06-11
30
Fimmel Arkadiusz
KJ Agro-Handel Śrem
2017-06-09
3
450
2017-06-10
20
2017-06-11
4
1500
2017-06-09
23
2017-06-10
8
100
2017-06-11
10
Florkiewicz Agata
KS Chojnów
2017-06-10
56
2017-06-10
49
2017-06-11
25
Forlini Samanta
Fundacja KJ Zbyszko
2017-06-09
10
10
2017-06-09
35
2017-06-10
15
2017-06-11
5
400
Friedman Maja
bpk
2017-06-09
2017-06-09
46
2017-06-10
1
2017-06-10
1
KARINA (36)
2017-06-09
1
2017-06-09
79
2017-06-10
30
2017-06-10
30
Gawryluk Małgorzata
KJ Aldragho Piaseczno
2017-06-10
2017-06-11
2017-06-11
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
2017-06-10
7
50
CHERROKEE (140)
2017-06-09
29
2017-06-09
19
2017-06-10
3
100
2017-06-11
3
100
ISSOS (141)
2017-06-09
27
ARON (142)
2017-06-11
1
350
BED BOY (145)
2017-06-09
1
2017-06-09
21
2017-06-10
38
2017-06-10
27
2017-06-11
4
100
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
ARONIA (199)
2017-06-09
21
2017-06-09
10
2017-06-10
13
2017-06-11
17
Grudzień Aleksandra
Tuszyński KJ Garbówek
TISSOT (144)
2017-06-09
1
2017-06-09
6
25
2017-06-10
5
25
2017-06-10
17
2017-06-11
19
Grzegorzewski Adam
St. Agro-Aves Gajewniki
2017-06-09
2017-06-09
13
2017-06-10
INDA S (180)
2017-06-09
1
2017-06-09
2017-06-10
7
2017-06-11
6
2017-06-09
31
2017-06-09
1
2017-06-10
4
2017-06-11
5
2017-06-09
1
2017-06-09
52
2017-06-10
6
2017-06-11
31
Hildt Klaudia
KJ Oxer
GRENADA (62)
2017-06-10
2017-06-10
Huber Wiktoria
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2017-06-09
31
2017-06-10
19
2017-06-11
24
Jaworska Jagoda
Łódzki Klub Jeździecki
ARCAN (105)
2017-06-09
27
Jaworska Jagoda
Łódzki Klub Jeździecki
ARCAN (107)
2017-06-09
2017-06-09
47
2017-06-10
23
2017-06-10
35
2017-06-11
18
Kalicińska Urszula
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2017-06-09
16
2017-06-09
2017-06-10
7
150
2017-06-10
2017-06-11
30
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
KATNIS (200)
2017-06-09
1
2017-06-09
2017-06-10
2
2017-06-11
2
600
KEMBALL (201)
2017-06-09
17
2017-06-11
8
400
Kalinowski Piotr
KU AZS Politechniki Warszawskiej
DRAKA (28)
2017-06-09
2017-06-09
Kalinowski Piotr
KU AZS Politechniki Warszawskiej
DRAKA (54)
2017-06-09
2017-06-09
2
200
2017-06-10
2
200
2017-06-11
11
Kamińska Magda
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
2017-06-09
30
2017-06-10
11
30
2017-06-11
25
2017-06-09
1
650
2017-06-10
37
2017-06-11
2
1000
2017-06-09
9
20
2017-06-10
35
2017-06-11
25
2017-06-09
10
20
2017-06-09
9
2017-06-10
6
200
2017-06-11
17
Kapszewicz Katarzyna
Łódzki Klub Jeździecki
BONITA (113)
2017-06-09
2017-06-09
1
2017-06-09
45
2017-06-10
1
2017-06-10
30
2017-06-10
Karasek Janina
LKJ Gałkowo
ALEX (202)
2017-06-09
1
2017-06-09
19
2017-06-10
1
2017-06-10
22
2017-06-11
11
Kaźmierczak Julia
bpk
DENAR (183)
2017-06-09
1
2017-06-09
57
2017-06-10
30
2017-06-10
18
2017-06-11
22
Kmita Arleta
Łódzki KJ
CZAR (5)
2017-06-10
2017-06-10
2017-06-11
5
25
Kopera Agata
CSJ Equestro Łódź
IWA (25)
2017-06-09
46
2017-06-09
1
2017-06-10
46
2017-06-10
49
Kowala Małgorzata
KJ Agro-Handel Śrem
FRAPANT (87)
2017-06-09
2017-06-09
42
2017-06-10
34
2017-06-11
23
Kowalczyk Franciszek
KJ Chrobry Warszawa
DERWISZ (47)
2017-06-09
46
2017-06-10
41
2017-06-10
2017-06-11
16
2017-06-10
47
2017-06-10
25
2017-06-11
20
HARRY (49)
2017-06-09
19
2017-06-09
36
2017-06-10
2
600
2017-06-10
1
1200
2017-06-11
31
HOPPER (50)
2017-06-09
2017-06-10
2017-06-11
Kowalczyk Katarzyna
JKS Oxer
GUENEWAR (174)
2017-06-10
2017-06-10
Kozina Maria
KJ Strzała Krubiczew
CLAYTON (70)
2017-06-09
2017-06-10
39
BE OKEY (71)
2017-06-09
1
2017-06-09
43
2017-06-10
53
2017-06-11
18
Krajewska Nikola
KJ SO Łąck
EPOS (2)
2017-06-11
2017-06-11
Kręgielska Nikola
Łódzki KJ
OLIVIA (58)
2017-06-09
46
2017-06-09
46
2017-06-10
49
2017-06-10
58
2017-06-11
1
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
DA VINCI (153)
2017-06-09
15
2017-06-10
4
300
2017-06-11
12
2017-06-09
2017-06-09
5
150
2017-06-10
14
2017-06-11
9
Lemański Michał
Salio
ZEPP Z (6)
2017-06-09
1
2017-06-09
28
2017-06-10
17
2017-06-09
4
2017-06-10
5
2017-06-11
4
2017-06-09
8
150
2017-06-10
2
1000
2017-06-11
1
5000
2017-06-09
19
2017-06-10
1
1000
2017-06-11
2
1400
2017-06-09
11
20
2017-06-09
4
300
2017-06-10
2017-06-11
13
Leszczyński Mateusz
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
2017-06-10
49
2017-06-10
12
2017-06-11
10
Lewandowska Paulina
Łódzki Klub Jeździecki
2017-06-10
60
2017-06-10
1
Lubicka Jowita
KJ Salio Besiekierz Rudny
2017-06-09
1
2017-06-09
42
2017-06-10
27
2017-06-11
17
Łaszkiewicz Karolina
SKJ Salio
RODEZJA (79)
2017-06-09
46
2017-06-09
39
2017-06-10
1
2017-06-10
29
2017-06-09
30
2017-06-09
17
2017-06-10
52
2017-06-10
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
SZUN (155)
2017-06-09
41
2017-06-09
39
2017-06-10
10
20
2017-06-10
42
FOKUS (156)
2017-06-09
2017-06-09
46
2017-06-09
2017-06-10
1
2017-06-10
33
2017-06-11
Marchwicka Maja
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2017-06-09
1
2017-06-09
1
2017-06-10
1
2017-06-10
1
2017-06-11
1
Markiewicz Patrycja
TKJ Garbówek
2017-06-09
1
2017-06-09
46
2017-06-10
1
2017-06-10
45
2017-06-11
15
Matusiak Wiktoria
FKJ Zbyszko
ALCES (163)
2017-06-09
2017-06-09
2017-06-10
1
2017-06-10
43
2017-06-11
4
50
Michalak Rafał
KJ Galop Kozienice
CHICOLO (55)
2017-06-11
14
2017-06-11
Milczarek Nina
Tuszyński KJ Garbówek
RISOTTO (106)
2017-06-09
11
2017-06-09
5
100
2017-06-10
4
50
2017-06-10
10
2017-06-11
2
200
CYANDRA (143)
2017-06-09
53
2017-06-09
13
10
2017-06-10
37
2017-06-10
38
2017-06-11
17
Mitukiewicz Natalia
KJ Chrobry Warszawa
ERICE (44)
2017-06-09
1
2017-06-09
1
2017-06-10
1
2017-06-10
47
2017-06-11
1
Moksiewicz Artur
LUKS Nysa Gubin
ZANDO M (16)
2017-06-09
20
2017-06-09
18
2017-06-10
30
2017-06-10
22
2017-06-11
3
50
2017-06-09
46
2017-06-09
43
2017-06-10
2017-06-10
2017-06-11
Moksiewicz Kacper
LUKS Nysa Gubin
URBANE (149)
2017-06-09
42
2017-06-10
31
2017-06-10
28
2017-06-11
18
2017-06-09
2
100
2017-06-09
12
10
2017-06-10
30
2017-06-10
2017-06-11
32
Mordaka Patryk
Bogusławicki KJ
2017-06-09
50
2017-06-09
1
350
Muraczewski Jacek
LKS Cwał Poznań
ARIA (179)
2017-06-09
49
2017-06-09
20
2017-06-10
24
2017-06-10
8
50
2017-06-11
21
Murdzia Seweryn
KJ Equipo Łódź
2017-06-09
77
2017-06-09
46
RAPSODIA (192)
2017-06-09
44
2017-06-09
15
2017-06-09
46
2017-06-09
47
2017-06-10
30
2017-06-10
26
2017-06-11
27
ULOTKA-K (195)
2017-06-09
3
100
2017-06-09
2
2017-06-10
1
2017-06-10
2017-06-11
1
1000
ZALVO (196)
2017-06-09
6
100
2017-06-09
21
2017-06-10
16
2017-06-10
10
2017-06-11
14
NTENDER (197)
2017-06-09
41
2017-06-09
1
2017-06-10
7
2017-06-11
2
2017-06-09
2
200
2017-06-09
4
200
2017-06-10
22
2017-06-10
3
450
2017-06-11
1
1800
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-06-09
2017-06-09
2017-06-10
2017-06-10
2017-06-09
15
2017-06-10
16
2017-06-11
6
500
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
2017-06-09
2017-06-10
37
2017-06-09
18
2017-06-10
2017-06-11
32
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2017-06-10
41
2017-06-10
28
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
DAAB STEP (184)
2017-06-09
1
2017-06-09
46
2017-06-10
3
2017-06-11
2017-06-09
8
50
2017-06-09
18
2017-06-10
12
30
2017-06-11
8
100
2017-06-09
1
300
2017-06-09
40
2017-06-10
33
2017-06-10
25
2017-06-11
1
1200
2017-06-09
12
20
2017-06-09
25
2017-06-10
12
2017-06-11
15
2017-06-09
60
2017-06-09
9
2017-06-10
44
2017-06-10
6
50
2017-06-11
29
CORSIMO (189)
2017-06-09
46
2017-06-09
5
2017-06-10
2017-06-11
6
Pawluczuk Marek
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
HUNCWOT (103)
2017-06-09
2017-06-10
2017-06-11
1
WHO KNOWS (207)
2017-06-09
1
2017-06-09
8
25
2017-06-10
9
2017-06-10
4
100
2017-06-11
2
100
TIMIAN (208)
2017-06-09
1
2017-06-09
46
2017-06-10
1
2017-06-10
10
2017-06-11
6
25
KALINA (209)
2017-06-09
59
2017-06-10
Pleskacz Kamila
JKS Equita Świętochów
HUNCWOT (103)
2017-06-09
46
2017-06-09
1
2017-06-10
30
2017-06-10
1
KALINA (209)
2017-06-09
1
2017-06-10
30
2017-06-10
49
2017-06-11
12
DAMAI (210)
2017-06-09
6
50
2017-06-09
36
2017-06-10
2017-06-10
21
2017-06-11
13
Pliem-Perka Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
ERINA (63)
2017-06-09
2017-06-09
2017-06-11
1
Polczyk Magdalena
Tuszyński KJ Garbówek
ARON (142)
2017-06-09
75
2017-06-09
15
2017-06-10
49
2017-06-10
34
Powolna Żaneta
JKS Salio Besiekier Rudny
2017-06-10
30
2017-06-10
13
2017-06-11
11
RAPSODIA (192)
2017-06-10
48
2017-06-10
24
2017-06-11
19
TEKILA-K (193)
2017-06-09
6
2017-06-10
9
2017-06-11
7
Przedpełski Stanisław
BPK
2017-06-09
40
2017-06-09
38
2017-06-09
1
2017-06-10
1
2017-06-11
1
FREZJA (94)
2017-06-09
1
2017-06-09
22
2017-06-10
42
2017-06-11
13
2017-06-09
23
2017-06-09
28
2017-06-10
6
150
2017-06-11
6
300
2017-06-09
14
2017-06-09
14
10
2017-06-10
6
100
2017-06-11
13
Rajpal Magdalena
KJ Arabika Łódź
2017-06-10
1
2017-06-10
54
Retka Krzysztof
St. Warszawski KJ
2017-06-09
14
2017-06-09
1
1000
2017-06-10
15
2017-06-11
10
2017-06-09
7
25
2017-06-09
7
50
2017-06-10
12
2017-06-10
20
2017-06-11
8
50
2017-06-09
3
150
2017-06-09
37
2017-06-10
8
150
2017-06-11
4
400
EVERDI (120)
2017-06-09
7
150
2017-06-10
7
100
2017-06-11
3
2500
ETO ' O (121)
2017-06-09
2017-06-09
2
600
2017-06-10
11
2017-06-11
33
Rode Jacek
JKS Equita Świętochów
GACEK (206)
2017-06-09
13
2017-06-09
20
2017-06-10
34
2017-06-11
33
Rorbach Klaudia
CSJ Equestro Łódź
2017-06-09
2017-06-09
2017-06-10
47
2017-06-10
50
Rynkiewicz Martyna
LKJ w Gałkowie
NIRMETTE (151)
2017-06-09
39
2017-06-09
27
2017-06-10
39
2017-06-11
4
700
NELA (152)
2017-06-09
2017-06-09
2017-06-10
2
400
2017-06-10
2017-06-11
Rytych Damian
Bogusławicki KJ
RUBIN (132)
2017-06-09
32
2017-06-09
29
2017-06-10
21
2017-06-11
15
PICASSO (133)
2017-06-09
46
2017-06-09
26
2017-06-10
15
2017-06-10
8
2017-06-11
10
2017-06-09
26
2017-06-10
20
2017-06-11
31
2017-06-09
23
2017-06-09
24
2017-06-10
14
2017-06-10
16
2017-06-11
9
Rzepkowska Maria
ŁKJ
LAZUR (131)
2017-06-09
2017-06-09
83
2017-06-10
57
2017-06-10
59
Seroka Anna
Largo Sp. z o. o.
PHENIX (157)
2017-06-09
43
2017-06-10
14
2017-06-11
18
2017-06-09
2017-06-10
31
2017-06-11
9
80
Shalohin Andrei
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
ISCO (169)
2017-06-09
43
2017-06-09
73
2017-06-10
11
2017-06-11
4
IOWA (170)
2017-06-09
72
2017-06-09
45
2017-06-10
8
2017-06-11
7
2017-06-09
46
2017-06-09
46
2017-06-10
6
2017-06-11
12
REWIZJON (172)
2017-06-09
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
2017-06-09
7
50
2017-06-09
24
2017-06-10
41
2017-06-11
2017-06-09
33
2017-06-09
12
2017-06-10
36
2017-06-11
16
2017-06-09
36
2017-06-10
28
2017-06-11
16
DAKOTA (67)
2017-06-09
1
2017-06-09
58
2017-06-10
23
2017-06-10
CALIDOS (68)
2017-06-09
37
2017-06-09
45
2017-06-10
5
150
2017-06-11
29
2017-06-10
1
2017-06-10
49
2017-06-11
1
Siucińska Klaudia
Łódzki KJ
GRENADA (56)
2017-06-09
4
100
2017-06-09
33
2017-06-10
19
2017-06-10
38
2017-06-11
29
Skwara Paulina
Klub Jeździecki Welt Opypy
2017-06-09
6
150
2017-06-10
17
PAMELA II (124)
2017-06-09
20
2017-06-09
16
2017-06-10
24
2017-06-11
15
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2017-06-09
ROXANA (98)
2017-06-09
1
2017-06-09
24
2017-06-10
2017-06-10
11
2017-06-11
20
ROMINA (99)
2017-06-09
1
2017-06-09
56
2017-06-10
20
2017-06-10
21
2017-06-11
22
2017-06-09
61
2017-06-09
11
2017-06-10
14
2017-06-11
14
CASCOR (101)
2017-06-09
1
2017-06-09
1
2017-06-10
1
2017-06-10
1
2017-06-11
12
Sobiepańska Julia
JKS Salio
2017-06-09
1
2017-06-09
32
2017-06-10
30
2017-06-10
3
50
2017-06-11
1
200
Sorokina Olga
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2017-06-09
1
2017-06-09
75
2017-06-10
30
2017-06-10
46
2017-06-11
24
2017-06-09
51
2017-06-09
8
2017-06-10
2017-06-11
26
CORINA (168)
2017-06-09
22
2017-06-09
14
2017-06-10
4
400
2017-06-11
7
400
2017-06-09
81
2017-06-09
81
2017-06-10
30
2017-06-10
10
2017-06-11
2
Sosnowska Agnieszka
bpk
PACINO (122)
2017-06-09
35
2017-06-09
49
2017-06-10
2017-06-11
23
Stańczak Anita
JKS Salio Besiekierz Rudny
PALMERA (18)
2017-06-09
21
2017-06-10
27
2017-06-11
22
Staniak Magda
bpk
AVON (114)
2017-06-09
1
2017-06-09
1
2017-06-10
30
2017-06-10
1
2017-06-11
1
Stasiak Jacek
Łódzki Klub Jeździecki
2017-06-09
1
2017-06-09
1
2017-06-10
1
2017-06-10
39
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
2017-06-09
26
2017-06-09
19
2017-06-10
9
30
2017-06-10
18
2017-06-11
10
ESCALONA (160)
2017-06-09
5
50
2017-06-09
3
300
2017-06-10
1
650
2017-06-10
26
2017-06-11
11
2017-06-09
1
2017-06-09
2017-06-10
1
2017-06-10
9
2017-06-11
7
COCAINA (162)
2017-06-09
46
2017-06-09
48
2017-06-10
30
2017-06-10
35
2017-06-11
7
25
Szopa Julia
KJ Chrobry Warszawa
2017-06-09
79
2017-06-09
1
2017-06-10
30
2017-06-10
51
2017-06-11
28
2017-06-09
1
2017-06-09
13
2017-06-10
8
25
2017-06-10
11
2017-06-11
7
50
Tęcza Szymon
KJ Sokół Damasławek
SORAYA (1)
2017-06-09
10
2017-06-09
14
2017-06-10
1
200
2017-06-10
26
2017-06-11
23
2017-06-09
5
25
2017-06-09
16
2017-06-10
6
25
2017-06-10
2017-06-11
6
50
ULANOS (76)
2017-06-09
2017-06-09
47
2017-06-10
23
2017-06-10
30
2017-06-11
22
2017-06-09
9
10
2017-06-09
46
2017-06-10
24
2017-06-10
33
2017-06-11
21
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2017-06-09
11
10
2017-06-09
8
100
2017-06-10
13
2017-06-11
14
2017-06-09
17
2017-06-09
26
2017-06-10
21
2017-06-10
15
2017-06-11
5
100
2017-06-09
2017-06-09
3
2017-06-10
2
2017-06-10
18
2017-06-11
3
2017-06-09
43
2017-06-09
30
2017-06-10
29
2017-06-10
18
2017-06-11
2017-06-09
1
200
2017-06-09
38
2017-06-10
1
350
2017-06-10
16
2017-06-11
3
600
2017-06-09
1
2017-06-09
46
2017-06-10
2017-06-10
5
2017-06-11
4
2017-06-09
5
100
2017-06-09
20
2017-06-10
2017-06-11
12
FELLOW (33)
2017-06-09
38
2017-06-09
22
2017-06-10
31
2017-06-10
5
100
2017-06-11
17
FOREST (34)
2017-06-09
4
50
2017-06-09
17
2017-06-10
7
100
2017-06-11
19
Uljanowska Agnieszka
KJ Strzała Krubiczew
2017-06-09
12
2017-06-09
16
2017-06-10
2017-06-10
13
2017-06-11
30
Wągrodzka Róża
KJ Chrobry Warszawa
CHAGAL (42)
2017-06-09
2017-06-09
2017-06-10
1
2017-06-10
55
2017-06-11
1
AVATAR (43)
2017-06-09
2017-06-09
2017-06-10
1
2017-06-10
40
2017-06-11
8
25
Warzecha Leszek
KJ Zagórów
CARO (82)
2017-06-09
7
2017-06-10
3
2017-06-11
1
2017-06-09
17
2017-06-10
2017-06-11
2017-06-09
7
100
2017-06-10
29
2017-06-11
28
2017-06-09
22
2017-06-11
8
100
2017-06-09
35
2017-06-10
4
200
2017-06-11
7
100
Wawrzyniak Pola
Tuszyński KJ Garbówek
ISSOS (141)
2017-06-09
2017-06-10
1
2017-06-10
16
2017-06-11
9
Wojciechowska Anna
Polski Polo Klub
SAMBA (69)
2017-06-09
2017-06-09
2017-06-10
2017-06-10
Wróbel Sara
bpk
2017-06-09
46
2017-06-09
46
2017-06-10
30
2017-06-10
30
2017-06-11
1
Zaborowska Magdalena
KJ Chrobry Warszawa
GARLAND (41)
2017-06-09
1
2017-06-09
1
2017-06-10
1
2017-06-10
13
2017-06-11
12
2017-06-09
55
2017-06-09
10
Zalewski Radosław
St. SKJ Bobrowy Staw
2017-06-09
2017-06-09
2
400
2017-06-09
22
2017-06-10
3
600
2017-06-11
2
3500
2017-06-09
27
2017-06-10
2017-06-10
8
100
2017-06-10
2017-06-11
9
80
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
ENRICO (23)
2017-06-09
46
2017-06-09
46
2017-06-10
1
2017-06-10
36
2017-06-11
21
Zielonka Piotr
Jeździecki Klub Sportowy Senny
2017-06-09
2017-06-09
2017-06-10
2017-06-10
CADORO (139)
2017-06-09
2017-06-09
2017-06-10
2017-06-10
Zmorek Damian
Klub Jeździecki Welt Opypy
DIEGO (125)
2017-06-09
16
2017-06-09
6
50
2017-06-10
3
300
2017-06-11
14
2017-06-09
2017-06-09
24
2017-06-10
17
2017-06-11
12

Number of Riders: 112

Number of Horses: 218

The sum of prizes: 45 850.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl