Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne Salio
Besiekierz Rudny, 27-28.05.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
136 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 22:23:50
2017-05-25 22:15:45
Michał Lemański ZEPP Z
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 22:23:32
2017-05-25 22:14:51
Michał Lemański MOJITO TER KLOMP Z
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
134 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 22:23:15
2017-05-25 22:13:40
Magdalena Grzywna WILLA NOVA
  • 1x 2/LL 70cm/Dokładności
  • 2x 3/LL/Dokładności
133 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:46:41
2017-05-25 21:26:39
Faustyna Bartoś NADIR
  • 2x 2/LL 70cm/Dokładności
  • 1x 3/LL/Dokładności
132 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:46:21
2017-05-25 21:23:36
Nadia Błaszczyk KUMANGO
  • 2x 3/LL/Dokładności
131 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 17:44:36
2017-05-25 17:35:16
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak RASPBERRY
  • 2x 1/LL 50cm/Dokładności
130 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 11:36:30
2017-05-25 11:02:23
Grażyna Niezgoda KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 10:08:40
2017-05-25 08:20:05
Agnieszka Mlonka PORTOS
  • 2x 3/LL/Dokładności
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
128 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:44:20
2017-05-25 06:51:42
Aleksandra Pliem-Perka ERINA
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:44:06
2017-05-25 06:50:58
Aleksandra Pliem-Perka TANGO
  • 1x 2/LL 70cm/Dokładności
  • 1x 3/LL/Dokładności
126 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:43:52
2017-05-25 06:50:17
Aleksandra Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 1/LL 50cm/Dokładności
  • 1x 2/LL 70cm/Dokładności
125 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:43:38
2017-05-25 06:49:30
Zuzanna Bald RAPHAELLA P
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:43:23
2017-05-25 06:47:31
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak JAMAL VAN ORTI
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:43:09
2017-05-25 06:46:50
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak MICHAEL KNIGHT
  • 2x 3/LL/Dokładności
122 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:42:53
2017-05-25 06:45:29
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak GIMMICK FIELD
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:42:39
2017-05-25 06:44:40
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak DAKOTA
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:42:20
2017-05-25 06:44:03
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak CALIDOS
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:42:02
2017-05-25 00:07:40
Katarzyna Tarnawska P LADY M
  • 2x 3/LL/Dokładności
118 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:41:45
2017-05-25 00:04:11
Dariusz Chober KANON
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
117 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:40:09
2017-05-24 23:59:43
Katarzyna Tarnawska IMBIR
  • 2x 8/LL 50cm/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
116 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:39:52
2017-05-24 23:57:31
Oliwia Oleszko P LADY M
  • 2x 8/LL 50cm/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
115 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:39:37
2017-05-24 23:51:57
Klaudia Niedzielska GWIAZDKA
  • 2x 1/LL 50cm/Dokładności
114 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:39:15
2017-05-24 23:51:18
Maja Rukowiecka GWIAZDKA
  • 2x 8/LL 50cm/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
113 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:39:01
2017-05-24 23:47:25
Aleksandra Hejduk REWIA
  • 1x 8/LL 50cm/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/LL 70cm/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
112 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:38:29
2017-05-24 23:43:20
Alicja Macher SKIPPER
  • 2x 1/LL 50cm/Dokładności
111 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:38:06
2017-05-24 23:42:16
Cyryl Rosiak SKIPPER
  • 2x 8/LL 50cm/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
110 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:37:47
2017-05-24 23:41:17
Julia Wąsiewicz DOLLY R
  • 2x 1/LL 50cm/Dokładności
109 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:37:30
2017-05-24 23:38:28
Natalia Byczkowska REWIA
  • 2x 2/LL 70cm/Dokładności
108 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:37:12
2017-05-24 23:01:32
Karolina Łaszkiewicz GALA GB
  • 1x 10/LL/Dokładności
107 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:36:56
2017-05-24 23:01:09
Karolina Łaszkiewicz RODEZJA
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:36:40
2017-05-24 23:00:48
Karolina Łaszkiewicz DON CORELLI P
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 22:41:37
2017-05-24 21:51:13
Irmina Szybka E-MAIL
  • 2x 2/LL 70cm/Dokładności
  • 1x 3/LL/Dokładności
104 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:53:25
2017-05-24 20:32:16
Jowita Lubicka DUETTE B.
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:12:23
2017-05-24 20:06:35
Marek Pawluczuk HUNCWOT
  • 1x 3/LL/Dokładności
102 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 18:00:01
2017-05-24 17:24:51
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 2x 1/LL 50cm/Dokładności
101 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 17:59:46
2017-05-24 16:53:44
Anita Stańczak PALMERA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 17:59:30
2017-05-24 16:52:13
Maria Kozina BE OKEY
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 17:59:14
2017-05-24 14:26:37
Iwona Sitowska JEDYNY DIAMENT
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 O Nagrodę Firmy FOKS
98 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 13:54:39
2017-05-24 11:44:59
Jan Kamiński STEWARD
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 13:54:24
2017-05-24 11:44:32
Laura Radziszewska A-CARMEN
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 13:54:11
2017-05-24 11:43:59
Jan Kamiński DOMEYKO
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 09:03:19
2017-05-24 09:02:41
Dagmara Antczak AGA
  • 2x 3/LL/Dokładności
94 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 09:03:04
2017-05-24 09:01:15
Vladimir Zaytsev AGA
  • 1x 3/LL/Dokładności
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
93 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 09:02:43
2017-05-24 09:00:35
Dagmara Antczak KASHMIR DE REVE
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 09:02:25
2017-05-24 09:00:08
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 08:56:55
2017-05-23 22:59:41
Wiktoria Huber SIR CONUS ZW
  • 1x 3/LL/Dokładności
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Dokładności
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 08:56:36
2017-05-23 22:56:36
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:53:08
2017-05-23 22:52:52
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 1x 3/LL/Dokładności
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
88 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 22:24:51
2017-05-23 22:14:47
Katarzyna Kapszewicz BONITA
  • 2x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 22:24:37
2017-05-23 22:01:57
Hanna Pawłowska FIDŻI
  • 1x 9/LL 70cm/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Dokładności
86 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 22:24:23
2017-05-23 20:50:03
Mateusz Sputowski MYSZA
  • 1x 2/LL 70cm/Dokładności
  • 2x 3/LL/Dokładności
85 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 22:24:08
2017-05-23 20:49:06
Patryk Mordaka FINLANDIA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 22:23:50
2017-05-23 20:48:34
Patryk Mordaka BORA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 22:23:33
2017-05-23 20:43:58
Ewelina Szczepanik ILVENDERRO P
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 O Nagrodę Firmy FOKS
82 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 22:23:16
2017-05-23 20:43:27
Ewelina Szczepanik COCAINA VRS
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 22:22:59
2017-05-23 20:43:00
Ewelina Szczepanik CARMEN VRS
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 18:53:56
2017-05-23 15:42:47
Salih Barlas FOREST
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 18:53:39
2017-05-23 15:33:13
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 18:53:22
2017-05-23 14:55:31
Maja Synowicz NUMERUS
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 13:16:37
2017-05-23 13:04:11
Grzegorz Andrzej Kubiak DA VINCI
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 13:16:23
2017-05-23 13:03:51
Grzegorz Andrzej Kubiak C ALPACZINO Z
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 11:41:36
2017-05-23 11:00:22
Kamil Pszowski SONNY BOY ,,M"
  • 2x 3/LL/Dokładności
74 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 11:41:19
2017-05-23 10:59:53
Antonina Benska LUBASZKA
  • 2x 1/LL 50cm/Dokładności
73 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 11:41:04
2017-05-23 10:59:27
Maria Adamietz CHELSEA-BLUE
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 11:40:48
2017-05-23 10:58:05
Maria Adamietz FIGARO
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 11:40:10
2017-05-23 10:57:09
Barbara Adamietz FLY AWAY VAN HET HAVERHOF
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 09:03:32
2017-05-23 08:09:49
Monika Czechowicz ODYSEJA
  • 2x 1/LL 50cm/Dokładności
  • 1x 2/LL 70cm/Dokładności
69 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 23:04:52
2017-05-22 23:02:03
Tamara Tybulczuk BONA
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
68 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 18:53:05
2017-05-22 22:59:42
Ewa Mirosław LORD BIJOU
  • 1x 2/LL 70cm/Dokładności
  • 1x 3/LL/Dokładności
  • 1x 10/LL/Dokładności
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 23:04:21
2017-05-22 21:45:26
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 23:04:07
2017-05-22 21:44:44
Sylwester Majdziński FOKUS
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 21:22:58
2017-05-22 20:34:04
Pola Wawrzyniak ISSOS
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
64 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 21:22:43
2017-05-22 20:32:48
Amelia Krywult CHERROKEE
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
63 ENTRY CANCELED 2017-05-25 19:31:57
2017-05-22 20:32:18
Aleksandra Grudzień TISSOT
62 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 21:22:11
2017-05-22 20:31:50
Andrzej Głoskowski BED BOY
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 19:58:57
2017-05-22 17:57:04
Sebastian Bąk ESCARDO
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 19:58:36
2017-05-22 17:56:44
Sebastian Bąk DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 19:58:11
2017-05-22 17:56:15
Gabriela Ratajska JAGIENKA
  • 1x 1/LL 50cm/Dokładności
  • 2x 2/LL 70cm/Dokładności
  • 1x 8/LL 50cm/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 9/LL 70cm/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
58 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 19:57:49
2017-05-22 17:55:45
Michalina Dańczak HELGA
  • 2x 1/LL 50cm/Dokładności
  • 2x 8/LL 50cm/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
57 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 17:44:45
2017-05-22 17:41:55
Sebastian Bąk ECHO MK
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 17:44:29
2017-05-22 17:41:33
Sebastian Bąk ROMA
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 O Nagrodę Firmy FOKS
55 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 17:44:14
2017-05-22 17:41:02
Roksana Galanciak KORD
  • 2x 1/LL 50cm/Dokładności
  • 1x 2/LL 70cm/Dokładności
  • 2x 8/LL 50cm/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/LL 70cm/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
54 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 17:44:00
2017-05-22 17:36:48
Gabriela Janiszewska HOTREX
  • 1x 2/LL 70cm/Dokładności
  • 2x 3/LL/Dokładności
  • 1x 10/LL/Dokładności
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 17:43:45
2017-05-22 17:36:08
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 2/LL 70cm/Dokładności
  • 2x 3/LL/Dokładności
  • 1x 10/LL/Dokładności
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 17:43:29
2017-05-22 17:35:22
Gabriela Ratajska PASJONATA LOTAR
  • 1x 2/LL 70cm/Dokładności
  • 2x 3/LL/Dokładności
  • 1x 9/LL 70cm/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Dokładności
51 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 17:43:13
2017-05-22 17:34:39
Sebastian Bąk SWEET NOISE-M
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 13:53:57
2017-05-22 17:33:25
Julia Chmaj GINARETTI H
  • 1x 2/LL 70cm/Dokładności
  • 2x 3/LL/Dokładności
  • 1x 9/LL 70cm/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Dokładności
49 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 13:53:42
2017-05-22 17:32:59
Zuzanna Cieślak JURANT
  • 1x 9/LL 70cm/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Dokładności
48 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 17:42:21
2017-05-22 17:32:10
Aleksandra Buczyńska GEWALIA
  • 1x 2/LL 70cm/Dokładności
  • 2x 3/LL/Dokładności
47 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 15:50:35
2017-05-22 14:34:55
Anna Ciszewska ETRES
  • 1x 2/LL 70cm/Dokładności
  • 2x 3/LL/Dokładności
46 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 15:50:19
2017-05-22 14:23:27
Malena Kotecka DUMKA
  • 1x 8/LL 50cm/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
45 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 15:49:58
2017-05-22 14:23:12
Oliwia Kosma DUMKA
  • 1x 8/LL 50cm/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/LL 70cm/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
44 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 13:30:28
2017-05-22 13:16:36
Paweł Strzechowski BIZU BIZU
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 18:38:03
2017-05-22 13:16:12
Ewa Strzechowska ZINA
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 13:29:59
2017-05-22 13:15:34
Paweł Strzechowski ZUZOU
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 13:29:45
2017-05-22 11:03:10
Klaudia Nalepa TOFIX
  • 1x 2/LL 70cm/Dokładności
40 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 13:53:25
2017-05-22 11:02:40
Zofia Lewandowska TOFIX
  • 1x 1/LL 50cm/Dokładności
  • 1x 2/LL 70cm/Dokładności
39 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 13:29:11
2017-05-22 10:01:22
Dawid Kotecki STRZAŁKA
  • 1x 9/LL 70cm/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Dokładności
38 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 09:49:53
2017-05-22 10:00:52
Oliwia Kot PLAMKA
  • 2x 1/LL 50cm/Dokładności
37 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 08:26:34
2017-05-21 22:53:40
Anna Marchwicka LEON
  • 2x 3/LL/Dokładności
36 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 08:26:20
2017-05-21 22:37:28
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka SILVANA
  • 2x 2/LL 70cm/Dokładności
35 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 08:26:07
2017-05-21 22:30:43
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka V DIAVERDO EX DIAVERDO
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 08:25:53
2017-05-21 22:30:07
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka ROXANA
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
33 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 08:25:39
2017-05-21 22:29:22
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka ROMINA
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 08:25:22
2017-05-21 22:28:09
Maja Marchwicka CIVIS
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 22:20:50
2017-05-21 22:20:23
Maja Marchwicka ERYK PONYSPORT
  • 1x 3/LL/Dokładności
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
30 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 22:20:38
2017-05-21 21:46:16
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
29 ENTRY CANCELED 2017-05-25 21:00:12
2017-05-21 18:34:39
Małgorzata Krawczyk BARS
28 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 19:40:51
2017-05-21 15:25:16
Jacek Stasiak MARI-BID-P
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 21:10:37
2017-05-20 17:37:22
Maria Rzepkowska LAZUR
  • 1x 3/LL/Dokładności
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 17:15:36
2017-05-20 17:04:30
Nadia Sabitov CADILLAC
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 15:43:06
2017-05-19 18:47:51
Aniela Szlufik SHAKIRA 440
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 20:17:49
2017-05-19 18:03:46
Damian Rytych PICASSO
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 20:17:31
2017-05-19 18:03:20
Damian Rytych AKROPOL
  • 2x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
22 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 17:19:44
2017-05-19 15:35:22
Marta Baczyńska - Nowak DO IT
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 17:19:31
2017-05-19 15:34:51
Marta Baczyńska - Nowak DIMPLE
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 13:28:38
2017-05-19 15:08:44
Witold Bieniek WIWALDI - K
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
19 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 15:25:22
2017-05-19 15:04:35
Witold Bieniek CORTAS L
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.5.3
18 ENTRY CANCELED 2017-05-25 10:43:40
2017-05-19 15:04:11
Witold Bieniek CORRADINO
17 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 15:24:52
2017-05-18 21:30:20
Magdalena Rajpal LIBERADO S
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-05-18 15:27:00
2017-05-18 14:36:29
Karolina Kubat NICOLA
  • 2x 1/LL 50cm/Dokładności
15 ENTRY ACCEPTED 2017-05-18 15:26:44
2017-05-18 14:35:47
Maria Chilarska KRAKOWIAK
  • 2x 2/LL 70cm/Dokładności
14 ENTRY ACCEPTED 2017-05-18 09:17:22
2017-05-17 23:16:00
Jacek Rode GACEK
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-05-18 09:17:10
2017-05-17 23:14:34
Marek Pawluczuk WHO KNOWS
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
12 ENTRY CANCELED 2017-05-21 21:35:08
2017-05-17 23:13:24
Marek Pawluczuk TIMIAN
11 ENTRY ACCEPTED 2017-05-18 09:16:37
2017-05-17 23:11:52
Marek Pawluczuk KALINA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-05-18 09:16:18
2017-05-17 23:10:46
Kamila Pleskacz KALINA
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 22:20:23
2017-05-17 23:04:15
Kamila Pleskacz HUNCWOT
  • 2x 3/LL/Dokładności
  • 2x 10/LL/Dokładności
8 ENTRY ACCEPTED 2017-05-18 09:14:29
2017-05-17 23:03:01
Kamila Pleskacz DAMAI
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
7 ENTRY CANCELED 2017-05-25 18:10:28
2017-05-17 20:40:07
Zofia Pudło VENUS Ł
6 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 21:04:03
2017-05-16 22:16:14
Julia Sobiepańska EVER FOR EVER
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
5 ENTRY CANCELED 2017-05-24 12:33:37
2017-05-16 17:35:57
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
4 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 15:20:44
2017-05-16 14:30:34
Monika Rozenberg CLAVEL
  • 2x 3/LL/Dokładności
3 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 15:20:26
2017-05-16 14:02:35
Julia Burnos DONAT
  • 1x 4/L/Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 15:20:09
2017-05-16 14:02:18
Julia Burnos CORJANA P
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.5.3
1 ENTRY CANCELED 2017-05-18 16:59:42
2017-05-16 12:31:16
Małgorzata Kuptel GUIDAM
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamietz Barbara Klub Jeździecki Metpol
2001 (J.)
O036880
2. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (JM.)
O036795
3. Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
1999 (J.)
O038694
4. Baczyńska - Nowak Marta Tuszyński KJ Garbówek
S
O031995
5. Bąk Sebastian bpk
S
O003232
6. Bald Zuzanna JKS Salio
1998 (MJ.)
O032676
7. Barlas Salih Tkj Garbowek
S
O037642
8. Bartoś Faustyna Ostrowski Klub Jeździecki Oxer
2003 (JM.)
brak
9. Benska Antonina Klub Jeździecki Metpol
2009 (Mł.)
-------
10. Bieniek Witold KJ Jantar Stryków
S
O001983
11. Błaszczyk Nadia Ostrowski KJ Oxer
2004 (JM.)
O040244
12. Buczyńska Aleksandra bpk
2002 (JM.)
brak
13. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
14. Byczkowska Natalia JKS Salio
2001 (J.)
brak
15. Chilarska Maria Stajnia Bukowiec
2002 (JM.)
brak
brak
16. Chmaj Julia BPK
2002 (JM.)
Brak
17. Chober Dariusz KJ Janowice
S
-------
18. Cieślak Zuzanna bpk
2001 (J.)
brak
19. Ciszewska Anna KJ Oxer
S
O042020
20. Czechowicz Monika KJ Arabika Łódź
S
O033516
21. Dańczak Michalina BPK
2007 (Mł.)
brak
22. Dziemba Olivia KJMetpol Grodziec
2009 (Mł.)
nn
23. Galanciak Roksana BPK
2002 (JM.)
brak
24. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
25. Grzywna Magdalena BPK
S
Brak
26. Hejduk Aleksandra JKS Salio
2003 (JM.)
--
27. Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
2000 (J.)
O018498
28. Janiszewska Gabriela bpk
2003 (JM.)
O039284
29. Kamiński Jan Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O003136
30. Kapszewicz Katarzyna Łódzki Klub Jeździecki
S
O006328
31. Kosma Oliwia bpk
2005 (JM.)
brak
32. Kot Oliwia BPK
2003 (JM.)
brak
33. Kotecka Malena bpk
2007 (Mł.)
brak
34. Kotecki Dawid bpk
2004 (JM.)
brak
35. Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
2000 (J.)
O028675
36. Kręgielska Nikola Łódzki KJ
2003 (JM.)
O042182
37. Krywult Amelia bpk
2004 (JM.)
O036779
38. Kubat Karolina Stajnia Bukowiec
2005 (JM.)
brak
39. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
40. Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O026764
41. Lemański Michał Salio
S
O001208
42. Lewandowska Zofia SKJ Horseprofi Łódź
2006 (Mł.)
brak
43. Lubicka Jowita KJ Salio Besiekierz Rudny
1999 (J.)
O023050
44. Łaszkiewicz Karolina SKJ Salio
2003 (JM.)
O031774
45. Macher Alicja JKS Salio
2001 (J.)
--
46. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
47. Marchwicka Anna xxx
S
xxx
48. Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2005 (JM.)
O032501
49. Milczarek Nina Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O026267
50. Mirosław Ewa WKJ LUBLIN SJ FIDELIUS
S
O002836
51. Mlonka Agnieszka KJ Oxer
S
O036239
52. Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O019196
53. Nalepa Klaudia SKJ HORSEPROFI
S
O019822
54. Niedzielska Klaudia JKS Salio
1998 (MJ.)
--
55. Niezgoda Grażyna KJ Uniglob Gozdów
S
O006208
56. Oleszko Oliwia JKS Salio
2000 (J.)
--
57. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
58. Pawluczuk Marek JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
S
O000482
59. Pawłowska Hanna LKJ Gabon Walewice
2002 (JM.)
O037401
60. Pleskacz Kamila JKS Equita Świętochów
S
O006319
61. Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2006 (Mł.)
O035554
62. Pliem-Perka Martyna bpk
2009 (Mł.)
63. Pszowski Kamil Klub Jeździecki Metpol Grodziec
2001 (J.)
O045612
64. Radziszewska Laura Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2001 (J.)
O025646
65. Rajpal Magdalena KJ Arabika Łódź
S
O012577
66. Ratajska Gabriela bpk
2005 (JM.)
O036019
67. Rode Jacek JKS Equita Świętochów
S
O015218
68. Rosiak Cyryl JKS Salio
2004 (JM.)
-
69. Rozenberg Monika Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O009580
70. Rukowiecka Maja JKS Salio
S
--
71. Rytych Damian Bogusławicki KJ
S
O001066
72. Rzepkowska Maria ŁKJ
2001 (J.)
R027014
73. Sabitov Nadia SKJ Virako-Olimpia
2001 (J.)
O024582
74. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
75. Sitowska Iwona KJ Lotus Poznań
S
O002532
76. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O000889
77. Sobiepańska Julia JKS Salio
2000 (J.)
O028768
78. Sputowski Mateusz Bogusławicki KJ
2006 (Mł.)
O041775
79. Stańczak Anita JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O005853
80. Stasiak Jacek Łódzki Klub Jeździecki
S
O000600
81. Strzechowska Ewa JKS Salio
S
o001653
82. Strzechowski Paweł JKS Salio
S
O001625
83. Synowicz Maja KJ SO Łąck
2002 (JM.)
O030966
84. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
85. Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
2002 (JM.)
O034333
86. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
87. Tarnawska Katarzyna JKS Salio
S
R002132
88. Tybulczuk Tamara Łódzki KJ
2004 (JM.)
O032672
89. Wąsiewicz Julia JKS Salio
2004 (JM.)
--
90. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (JM.)
O039971
91. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
92. Zaborska Angelika JKS Salio
1999 (J.)
93. Zaytsev Vladimir SKJ HORSEPROFI
S
O006245
94. Zaytsev Vladimir SKJ HorseProfi Łódź
S
O006245
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

38

A-CARMEN HOL POL 2008 Klacz siwa F: Colman / Carthago
M: Elisa III / Lancer II
O: Laura Radziszewska
B: Jan Nowak
K014869 DE421000582708
2.

43

AGA Małopolska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Huzar
M: Nn
O: Włodzimierz Zajcew
B: _
Brak
3.

106

AKROPOL SP POL 2012 Wałach gniada F: Qulester
M: Armenia
O: Roman Jagieliński
B: K.Kluzowski
brak
4.

35

BE OKEY WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Quinnus III /
M: Bogra / Avero
O: Maria Kozina
B: Katarzyna Bawłowicz
K018267 616007680008910
5.

74

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
O: Katarzyna Sendalska
B:
K015557 DE433331040409
6.

89

BIZU BIZU SP POL 2008 Klacz F: Nobody
M: Bretania
O: Paweł Strzechowski
B: Paweł Strzechowski
k019915
7.

69

BONA KUC POL 2001 Klacz siwa/kuc: F: Walor / Corde
M: Balerina / Farah- Kajus
O: Łódzki KJ
B: Janusz Lawin
K011147 POL013670085401
8.

48

BONITA M POL 2012 Klacz ciemnogniada F: San Moritz
M: Bola
O: ŁKJ
B: Sławomir Wodan
K021179
9.

52

BORA SP POL 2007 Klacz bułana F: Liberatto P / Corofini
M: Bossa / Floren
O: Kazimierz Mordaka
B: Marian Dolata
K013437 POL007610174307 104QF57
10.

61

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
O: Zdzisław Wojtera
B:
K012720 056015Z55702808 104XG28
11.

103

CADILLAC KWPN NLD 2007 Wałach gniada/168 F: Verdi
M: Elous
O: Katarzyna Sabitov
B: K.J. Kiestra
528003000708806
12.

18

CALIDOS HOL GER 2008 Ogier siwa F: Calido I / Cantus
M: Komtess VI / Cantus
O: Łukasz Wyszkowski
B: Claudia Schoenfeld-Fuehr
K013364 DE421000591108
13.

55

CARMEN VRS SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo /
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023061 616009591003312
14.

64

CHELSEA-BLUE Oldenburg POL 2005 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue
M: Cobette
O: Rajmund Adamietz
B: ---
-----
15.

73

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
16.

83

CIA MALICA Holsztynska DEU 2009 Klacz gniada F: Caretino
M: Vivienn IV
O: Rafał Janiszewski
B: an
K016875
17.

98

CIVIS XX POL 2001 Wałach gniada F: Jape
M: Cisza
O: Dariusz Miśkiewicz
B: xxx
09107
18.

118

CLAVEL Holsztyńska GER 2012 Wałach siwa F: Colbert GTI
M: P-Chenet
O: Monika Rozenberg
B: Hedt Reimer
K022404
19.

54

COCAINA VRS SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Pablo
M: Corfina
O: Dariusz michalak
B: Dariusz michalak
Brak
20.

120

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Julia Burnos
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
21.

109

CORTAS L WESTF GER 2007 Wałach gniada F: Cornado/
M: Pina/
O: Trax Sp. z o.o.
B: Hermann Wieseler
K011499 104GW10
22.

58

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
O: Tomasz Milczarek
B:
K014412 DE421000254404
23.

60

DA VINCI SP POL 2005 Ogier siwa F: Corde / Cor De La Bryere
M: Drosella / Drosselklang II
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K009374 POL009590064005 103AQ85
24.

17

DAKOTA KWPN NLD 2008 Wałach siwa F: Zurich
M: Irma Donna
O: Łukasz Wyszkowski
B: J.W.& A.P. Jurrius
K017880 528003000808119
25.

116

DAMAI KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Indoctro
M: Naika / Concorde
O: Kamila Pleskacz
B: E. Reyrink
K016363
26.

108

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K015243 DE418180155809 104WI94
27.

107

DO IT KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Ultimo / Phin Phin
M: Nora / Argus
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: A. J. Klijntjes
K020438 528003000812106 104ZY77
28.

25

DOLLY R Kuc Walijski CZE 2002 Klacz dereszowata/kuc: F: Bohemian Zeus s.v
M: Dollos Hit Lady
O: Łukasz Wyszkowski
B: Ing. Stepanovsky Josef
- 203 001 924580702
29.

39

DOMEYKO WLKP POL 2006 Ogier gniada F: Eskudo / Dido
M: Dalia / Dionizos
O: Izabela Nyugen
B: Izabela Nyugen
K010136 POL007610048406
30.

28

DON CORELLI P SP POL 2007 Wałach siwa/173 F: Correro / Claudio
M: Dunka / Davidoff
O: Joanna Łaszkiewicz
B: Witold Polowczyk
K016700 POL009610207007
31.

119

DONAT SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Dąbrówka / Romualdo
O: Julia Burnos
B: Leszek Pilarski
K018422 009540174307
32.

31

DUETTE B. KWPN POL 2008 Wałach gniada F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
O: Aliaksandr Sarachau
B: M. J. Nieberg
K020618 528003000806859
33.

88

DUMKA SP POL 2006 Klacz srokata/mk:150 F: Hort /
M: Dolina / Hazard
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023206 009580544006
34.

29

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
O: Paweł Strzechowski
B: Janusz Strzechowski
K005968 009590041800
35.

122

EL DŻAMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Jakub Kubiak
B: SK Prudnik
K016595 00969001110408
36.

10

ERINA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Van Gogh / Numero Uno
M: Sarina / Furore
O: Łukasz Wyszkowski
B: R .A. Wassenaar
K018060 528003200903752
37.

99

ERYK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: Nico-K / Nandy Man
M: Eufemia / Pepton
O: Stanisław Marchwicki
B: Barbara Guniewicz
K013361 616013570344907
38.

75

ESCARDO MŁP POL 2011 Ogier gniada F: Jurand
M: Essa
O: Kamila Kustosik
B: Kamila Kustosik
brak 616 006 59 01491 11
39.

87

ETRES Czysta Krew Arabska POL 2010 Wałach siwa/mk:158 F: Odys
M: Emanza
O: Anna Jasińska- Ciszewska
B: Wiesław Brudnicki
K022992
40.

117

EVER FOR EVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kasztanowata F: Erebus
M: Diatermia
O: Dominika Sobiepańska
B: Andrzej Lemański
12766 POL 009590176206
41.

49

FIDŻI SP POL 2008 Klacz gniada F: Cisoń
M: Figa / Ozarro
O: Marek Pawłowski
B: SK Walewice
K013398 009590155908
42.

65

FIGARO Westfalska GER 2001 Wałach kara F: Ferragamo
M: Desire
O: Rajmund Adamietz
B: Rajmund Adamietz
brak POL40539
43.

51

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K016865 616009590230709
44.

66

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Wałach gniada F: CARDENTO
M: ANOUK VAN HET PANGAARDENHOF
O: SEZAM INSTAL
B: GYSBRECHTS PHILIP
K016311
45.

71

FOKUS WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Harwest / Indoctro
M: Flora / Step
O: Sylwester Majdziński
B: Rafał Krzyżański
K006991 POL007590086902
46.

57

FOREST SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester
M: Turbud Fabel
O: Salih Barlas
B: ???
K020025
47.

113

GACEK SP POL 2003 Wałach F: Demetrios
M: Godilo
O: Jacek Rode
B: Lingo Mirosław
K013287
48.

26

GALA GB Kuc Feliński POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:136 F: Gargamel GB / Witalis
M: Galaktyka GB / Klejnot GB
O: Joanna Łaszkiewicz
B: Wojciech Jachymek
K010870 POL013580259404
49.

86

GEWALIA Typ Szlachetny POL 2000 Klacz ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Monika Fojtuch
B: NN
LKRWZJ/1059/16
50.

16

GIMMICK FIELD KWPN NED 2011 Wałach siwa/168 F: Zirocco Blue VDL /
M: Rikina-Field / Ahorn
O: Łukasz Wyszkowski
B:
K018789 528003201105821
51.

41

GINARETTI H KWPN NLD 2001 Klacz gniada F: Andretti
M: Historie
O: Aneta Chmaj
B: H. Van De Heuvel
brak
52.

45

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski
M: Grandessa
O: Anna Woźna
B: Nowa Wioska
brak
53.

23

GWIAZDKA NN POL 2008 Klacz kasztanowata/mk: F: NN
M: NN
O: Łukasz Wyszkowski
B:
54.

100

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
55.

78

HELGA KUV POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
56.

82

HOTREX KM POL 2006 Wałach gniada/kuc:152 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Rafał Janiszewski
B:
K020660 61699969015906
57.

32

HUNCWOT SP POL 2011 Wałach gniada F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Halka / Loxley
O: Kamila Pleskacz
B: Janusz Kosek
K020079
58.

53

ILVENDERRO P SP POL 2008 Ogier siwa F: Avero / Athlet Z
M: Iliada / Landos
O: Dariusz Michalak
B: Polowczyk
K017609 POL007610010508 105CM94
59.

21

IMBIR Koń Mały POL 2012 Wałach gniada F: Nepumuk
M: Izaura
O: Łukasz Wyszkowski
B: Staszczak Małgorzata
brak 616013610162012
60.

72

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
O: Andrzej Głoskowski
B: SK Liski
K009527 POL007600110603
61.

77

JAGIENKA Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: Strayers Samson
M: Koekoekehof Jannique
O: Andrzej Gos
B: Zdzisław Śniegucki
brak
62.

14

JAMAL VAN ORTI BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
O: Łukasz Wyszkowski
B: Johan Van Oost
K018394 056002W00293017
63.

36

JEDYNY DIAMENT SP POL 2009 Wałach gniada F: Denetor / Romualdo
M: Jedynka / Empiryk
O: Dawid Wojciechowski
B: Dawid Wojciechowski
K018597 616009530086509
64.

12

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc: F: NN
M: NN
O:
B:
K016458 616999590267306
65.

40

JURAND SP POL 2003 Wałach siwa F: Diabelek
M: nn
O: Renata Bąk
B: Sławomir Grzelczyk
brak
66.

115

KALINA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iloczyn
M: Kler / Hower
O: Jacek Rode
B: -
K020074
67.

20

KANON SP POL 2008 Wałach F: nn
M: nn
O: Dariusz Chober
B: nn
brak
68.

44

KASHMIR DE REVE OLD GER 2001 Wałach gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Doxana / Quick Star
O: Wieslaw Leszczyński
B:
K005916 DE418180102201
69.

8

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL Belgijska Gorąca Krew POL 2010 Wałach gniada F: Boris van het Kluizebos
M: Valelaika van de Noordheuvel
O: Grażyna Niezgoda
B: Corneel Franken
K017739
70.

81

KORD Traeński POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad
M: Kocanka
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
71.

112

KRAKOWIAK NN POL 2003 Wałach kara/175 F: NN
M: NN
O: Kinga Rucka
B: NN
brak 616999590249103 brak
72.

5

KUMANGO WLKP POL 2008 Klacz srokata F: Mango
M: Kujawianka
O: Parzydło Igor
B: Parzydło Anna
brak
73.

102

LAZUR KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:144 F: DACAPO 154
M: LANDMAN`S SAMANTA
O: AGNIESZKA RZEPKOWSKA
B: M.J
K016459 013660526608
74.

94

LEON SP POL 2012 Wałach gniada F: Bischof L
M: Lolanca
O: Stanisław Marchwicki
B: Stanisław Marchwicki
Brak
75.

110

LIBERADO S SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Liberado /
M: Saga / Fly High
O: Magdalena Rajpal
B: Rafał Skorupka
K020173 616009610127709
76.

47

LOLITA BH WLKP POL 2006 Klacz gniada/156 F: Emetyt / Kwartet
M: La Rochelle BH / Arianin
O: Anton Huber Prodatecc
B: Bogna Hupa
K017944 POL007660980406
77.

56

LORD BIJOU SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Bijou Be
M: Love Lady
O: Ewa Mirosław
B: Kośnik Leszek
K023578
78.

63

LUBASZKA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:136 F: Lubas kf
M: Sara
O: Adam Benski
B: Anna Zalewska
nn
79.

101

MARI-BID-P SP POL 2011 Wałach siwa/167 F: HBC LAKE BID
M: MARICANTA-P
O: TOMASZ KMIEĆ
B: WITOLD POLOWCZYK
BRAK 616 009 61 00276 11
80.

15

MICHAEL KNIGHT KWPN GER 2009 Wałach gniada F: --
M: --
O: Łukasz Wyszkowski
B: --
--
81.

2

MOJITO TER KLOMP Z ZANG NED 2012 Ogier siwa F: Mylord Carthago / Carthago Z
M: Seniorita / Coriano Z
O: Stal Hendrix
B:
K022866 056015Z55656312
82.

50

MYSZA KUC POL 2004 Klacz inna F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kazimierz Mordaka
B:
K020706 616999590528304
83.

4

NADIR WLKP POL 2004 Wałach gniada F: Ptasznik
M: Nowela
O: Maciej Parzydło
B: Maciej Parzydlo
brak
84.

111

NICOLA Deutsches Reitpony POL 2003 Klacz kara/kuc:140 F: Buenteeichen Maringo
M: Niki
O: Olga Sosińska-Majko
B: Olga Sosińska-Majko
brak DE 434340345703
85.

121

NUMERUS WESTF POL 2010 Wałach F: NUMERO UNO
M: COGGE
O: KRZYSZTOF LUDWICZAK
B: MONTIS Sp. z o.o.
86.

68

ODYSEJA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:148 F: STRAYER'S SAMSON
M: OMBRETTA
O: Janusz Zuchora
B: SK Jaroszówka
K023209 616013670098913
87.

30

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:154 F: Olivier /
M: Dona / nn
O: Katarzyna Kręgielska
B: Wiesław Borecki
K022214 009690002808
88.

19

P LADY M SP POL 2004 Klacz gniada F: Lord Star
M: Palmera
O: Łukasz Wyszkowski
B: --
--
89.

34

PALMERA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/167 F: Landos I
M: Psota / Jesion
O: Anita Stańczak
B: Urszula Farysej
K013401 12181
90.

84

PASJONATA LOTAR KUC POL 2009 Wałach /kuc:130 F: TIJD VLIJT'S SANTIAGO
M: TIJD VLIJT'S LAVENDEL
O: Karolina Ratajska
B: -
brak POL616013610206709
91.

105

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
O: Roman Jagieliński
B: Aneta Ostrowska
K020801 616009590104512
92.

67

PLAMKA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz srokata/mk:150 F: Hornet
M: Paloma
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023208 616999590265110
93.

9

PORTOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach ciemnogniada/165 F: Pas
M: Pociecha
O: Agnieszka Mlonka
B: Pietkiewicz Grzegorz, ul. Leśna 1, 82-420 Ryjewo
K019270 POL 009 53 0085 07
94.

13

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
O: Witold Polowczyk
B: Witold Polowczyk
K018637 POL009610010308
95.

7

RASPBERRY - POL 2009 Klacz gniada F: --
M: --
O: --
B: --
--
96.

22

REWIA SP POL 2008 Klacz kara F: --
M: --
O: --
B: --
--
97.

27

RODEZJA SP POL 2005 Klacz gniada F: Samurai M / Voltaire
M: Reja / Barbur
O: Joanna Łaszkiewicz
B: Agnieszka Knap
K010448 616009680034605 103HZ85
98.

80

ROMA SP POL 2005 Klacz gniada F: Analog / Lando
M: Rosocha / Monte Christo
O: Sebastian Bąk i Monika Fojtuch
B: Beata Tomasz
K012541 POL009540074605
99.

97

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara F: Landino /
M: Rewelacja / Emetyt
O: Stanisław Marchwicki
B: Ireneusz Skowroński
K023397 616009590190809
100.

96

ROXANA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro /
M: Rewelacja / Emetyt
O: Stanisław Marchwicki
B: Ireneusz Skowroński
K023395 616009590153311
101.

104

SHAKIRA 440 OS DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Conthargos
M: Stakkira/ Stakkato
O: Aniela Szlufik
B: Gestuet Lewitz
K023707 DE418184096109 104QN91
102.

95

SILVANA SP POL 2011 Klacz gniada F: Wencco
M: Satyna
O: Stanisław Marchwicki
B: Sławomir Grzelczyk
Brak
103.

46

SIR CONUS ZW SP POL 2011 Wałach gniada/165 F: Conus B / Cosinus
M: Safi / Gere
O: Prodatecc Anton Huber
B: Wojciech Zdebel
K020615 616009540005411
104.

24

SKIPPER Exmoor Pony POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Łukasz Wyszkowski
B: --
--
105.

62

SONNY BOY ,,M Oldenburg POL 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior
M: SH Latina
O: Joanna Pszowska
B: Iris Hierse
-----------
106.

37

STEWARD SP POL 2007 Wałach siwa F: Contender Son / Contender
M: Sława / Manhattan
O:
B:
K014945 POL009600068007
107.

92

STRZAŁKA TS POL 2004 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Zuchora
B:
K021544 POL999630308604
108.

85

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
109.

70

SZUN SP PRT 2006 Wałach siwa F: Elf / Fanimo
M: Szleja / Jarabub
O: Sylwester Majdziński
B:
K013497 POL009590057706
110.

11

TANGO KUC POL 2005 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Tangana / Angelo
O:
B:
K014650 POL013640028005
111.

42

TOFIX KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc: F: Martell /
M: Tosca /
O: Anna Lewandowska
B: Ignacy Trela
K015289 12054
112.

33

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach inna/kuc: F: Nando
M: Tosca
O: Zygmunt Dziemba
B: nn
brak
113.

114

WHO KNOWS HAN. POL 2008 Wałach kara F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Monika Sliwinska
B: -
K019354
114.

3

WILLA NOVA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/176 F: Scandic / Solos Carex
M: Willa / Wilawander
O: Renata Michalska
B: Piotr Wiese
K015561 POL009590045704
115.

91

WIWALDI - K SP POL 2012 Ogier siwa F: CON CALMA
M: WEGA
O: TRAX SP. Z O.O.
B: Marek Kubacki
616009610027712
116.

1

ZEPP Z ZANG NED 2011 Wałach ciemnogniada F: Zandor Z / Zeus
M: Susy Gold / Lux
O: Stal Hendrix
B: Paul Hendrix
K023023 056015Z55646711
117.

6

ZINA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Kaliniec
M: Zyrikana
O: Ewa Strzechowska
B: Paweł Strzechowski
k019916
118.

90

ZUZOU SP POL 2005 Klacz F: Marino
M: Zizou
O: Pawel Strzechowski
B: Pawel Strzechowski
K010538
Rider Club
Competition
Prize
Adamietz Barbara Klub Jeździecki Metpol
50
50
50
SUM:
150.00
Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
50
SUM:
50.00
Baczyńska - Nowak Marta Tuszyński KJ Garbówek
50
400
50
SUM:
500.00
Bąk Sebastian bpk
50
150
400
300
50
50
SUM:
1000.00
Barlas Salih Tkj Garbowek
50
SUM:
50.00
Bieniek Witold KJ Jantar Stryków
25
50
SUM:
75.00
Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
50
SUM:
50.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
300
SUM:
300.00
Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
50
200
SUM:
250.00
Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
25
SUM:
25.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
250
750
750
850
SUM:
2600.00
Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
150
300
SUM:
450.00
Lubicka Jowita KJ Salio Besiekierz Rudny
50
SUM:
50.00
Niezgoda Grażyna KJ Uniglob Gozdów
250
SUM:
250.00
Pawluczuk Marek JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
200
SUM:
200.00
Pleskacz Kamila JKS Equita Świętochów
100
250
SUM:
350.00
Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
100
SUM:
100.00
Rajpal Magdalena KJ Arabika Łódź
150
SUM:
150.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
500
300
150
400
500
300
50
250
SUM:
2450.00
Stańczak Anita JKS Salio Besiekierz Rudny
75
50
SUM:
125.00
Strzechowski Paweł JKS Salio
500
50
SUM:
550.00
Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
50
300
75
SUM:
425.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
Klub Jeździecki Metpol
2017-05-27
29
2017-05-27
7
50
2017-05-28
6
50
2017-05-28
7
50
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
2017-05-27
18
2017-05-27
9
2017-05-28
10
2017-05-28
8
50
FIGARO (65)
2017-05-27
24
2017-05-27
27
2017-05-28
15
2017-05-28
13
Antczak Dagmara
SKJ HorseProfi Łódź
2017-05-27
23
2017-05-27
30
Baczyńska - Nowak Marta
Tuszyński KJ Garbówek
DO IT (107)
2017-05-27
5
50
2017-05-27
2
400
DIMPLE (108)
2017-05-27
6
50
Bąk Sebastian
bpk
ESCARDO (75)
2017-05-27
34
2017-05-27
11
2017-05-28
19
2017-05-28
12
ROMA (80)
2017-05-27
7
50
2017-05-28
5
150
2017-05-28
3
400
KORD (81)
2017-05-27
16
2017-05-27
20
2017-05-27
3
300
2017-05-28
4
50
2017-05-28
6
50
Bald Zuzanna
JKS Salio
2017-05-27
Barlas Salih
Tkj Garbowek
FOREST (57)
2017-05-27
15
2017-05-27
6
50
Bartoś Faustyna
Ostrowski Klub Jeździecki Oxer
NADIR (4)
2017-05-27
2017-05-27
1
2017-05-27
40
Benska Antonina
Klub Jeździecki Metpol
2017-05-27
11
2017-05-27
1
2017-05-28
6
Bieniek Witold
KJ Jantar Stryków
2017-05-27
26
2017-05-28
1
2017-05-28
1
CORTAS L (109)
2017-05-27
8
25
2017-05-27
4
50
2017-05-28
21
2017-05-28
16
Błaszczyk Nadia
Ostrowski KJ Oxer
2017-05-27
24
2017-05-27
1
Buczyńska Aleksandra
bpk
GEWALIA (86)
2017-05-27
1
2017-05-27
41
2017-05-27
24
2017-05-28
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
DONAT (119)
2017-05-27
13
2017-05-27
13
2017-05-28
12
CORJANA P (120)
2017-05-27
33
2017-05-27
8
50
2017-05-28
13
2017-05-28
10
Byczkowska Natalia
JKS Salio
REWIA (22)
2017-05-27
17
2017-05-27
23
Chilarska Maria
Stajnia Bukowiec
KRAKOWIAK (112)
2017-05-27
25
2017-05-27
1
Chmaj Julia
BPK
2017-05-27
1
2017-05-27
24
2017-05-27
24
2017-05-28
2
2017-05-28
16
2017-05-28
16
Chober Dariusz
KJ Janowice
KANON (20)
2017-05-27
28
Cieślak Zuzanna
bpk
JURAND (40)
2017-05-28
5
2017-05-28
12
2017-05-28
16
Ciszewska Anna
KJ Oxer
ETRES (87)
2017-05-27
1
2017-05-27
34
2017-05-27
24
Czechowicz Monika
KJ Arabika Łódź
ODYSEJA (68)
2017-05-27
19
2017-05-27
2017-05-27
24
2017-05-28
6
Dańczak Michalina
BPK
HELGA (78)
2017-05-27
1
2017-05-27
12
2017-05-28
3
Dziemba Olivia
KJMetpol Grodziec
TOP MAN (33)
2017-05-27
10
2017-05-27
1
2017-05-28
4
Galanciak Roksana
BPK
KORD (81)
2017-05-27
17
2017-05-27
17
2017-05-28
9
2017-05-28
10
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
BED BOY (74)
2017-05-27
4
2017-05-27
1
300
NUMERUS (121)
2017-05-27
31
Grzywna Magdalena
BPK
2017-05-27
22
2017-05-27
33
2017-05-27
1
Hejduk Aleksandra
JKS Salio
REWIA (22)
2017-05-28
2
2017-05-28
9
Huber Wiktoria
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2017-05-27
1
2017-05-27
7
2017-05-28
1
2017-05-28
7
50
2017-05-27
16
2017-05-27
15
2017-05-28
1
2017-05-28
2
200
Janiszewska Gabriela
bpk
HOTREX (82)
2017-05-27
17
2017-05-27
34
2017-05-27
24
2017-05-28
1
2017-05-28
1
2017-05-27
1
2017-05-27
1
2017-05-27
1
2017-05-28
1
2017-05-28
1
Kamiński Jan
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
STEWARD (37)
2017-05-27
10
2017-05-27
9
DOMEYKO (39)
2017-05-27
21
2017-05-27
10
Kapszewicz Katarzyna
Łódzki Klub Jeździecki
BONITA (48)
2017-05-28
2017-05-28
13
2017-05-28
26
Kosma Oliwia
bpk
DUMKA (88)
2017-05-28
Kot Oliwia
BPK
PLAMKA (67)
2017-05-27
12
2017-05-27
12
2017-05-28
1
2017-05-28
2017-05-28
7
Kotecka Malena
bpk
DUMKA (88)
2017-05-28
Kotecki Dawid
bpk
2017-05-28
3
2017-05-28
21
2017-05-28
16
Kozina Maria
KJ Strzała Krubiczew
BE OKEY (35)
2017-05-27
21
2017-05-27
21
2017-05-28
8
25
Kręgielska Nikola
Łódzki KJ
OLIVIA (30)
2017-05-27
1
2017-05-27
29
Krywult Amelia
bpk
2017-05-27
12
2017-05-27
19
Kubat Karolina
Stajnia Bukowiec
NICOLA (111)
2017-05-27
1
2017-05-27
1
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
2017-05-27
4
250
2017-05-28
1
750
2017-05-27
1
750
2017-05-28
1
850
Kubiak Jakub
Bogusławicki KJ
2017-05-28
3
150
2017-05-28
2
300
Lemański Michał
Salio
ZEPP Z (1)
2017-05-27
2017-05-27
2017-05-27
2017-05-27
Lewandowska Zofia
SKJ Horseprofi Łódź
TOFIX (42)
2017-05-27
1
2017-05-27
1
Lubicka Jowita
KJ Salio Besiekierz Rudny
2017-05-27
32
2017-05-27
7
50
Łaszkiewicz Karolina
SKJ Salio
GALA GB (26)
2017-05-28
1
RODEZJA (27)
2017-05-27
9
2017-05-27
22
2017-05-28
13
2017-05-28
27
2017-05-27
35
2017-05-27
11
2017-05-28
24
2017-05-28
Macher Alicja
JKS Salio
SKIPPER (24)
2017-05-27
2017-05-27
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
SZUN (70)
2017-05-27
FOKUS (71)
2017-05-27
Marchwicka Anna
xxx
LEON (94)
2017-05-27
1
2017-05-27
1
Marchwicka Maja
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
CIVIS (98)
2017-05-27
2017-05-27
2017-05-27
1
2017-05-27
8
Milczarek Nina
Tuszyński KJ Garbówek
CYANDRA (58)
2017-05-27
23
2017-05-27
11
Mirosław Ewa
WKJ LUBLIN SJ FIDELIUS
2017-05-27
17
2017-05-27
34
2017-05-28
1
2017-05-28
13
Mlonka Agnieszka
KJ Oxer
PORTOS (9)
2017-05-27
2017-05-27
1
2017-05-27
31
Mordaka Patryk
Bogusławicki KJ
2017-05-27
14
2017-05-27
25
BORA (52)
2017-05-27
40
2017-05-27
11
Nalepa Klaudia
SKJ HORSEPROFI
TOFIX (42)
2017-05-27
1
Niedzielska Klaudia
JKS Salio
2017-05-27
12
2017-05-27
1
Niezgoda Grażyna
KJ Uniglob Gozdów
2017-05-27
16
2017-05-27
3
250
Oleszko Oliwia
JKS Salio
2017-05-28
7
2017-05-28
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (100)
2017-05-27
37
2017-05-27
26
Pawluczuk Marek
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
HUNCWOT (32)
2017-05-27
1
2017-05-28
1
WHO KNOWS (114)
2017-05-27
3
2017-05-27
2
200
2017-05-28
1
2017-05-28
20
KALINA (115)
2017-05-27
39
2017-05-28
23
Pawłowska Hanna
LKJ Gabon Walewice
FIDŻI (49)
2017-05-28
4
2017-05-28
1
Pleskacz Kamila
JKS Equita Świętochów
HUNCWOT (32)
2017-05-27
1
2017-05-27
2017-05-28
1
KALINA (115)
2017-05-27
6
2017-05-28
20
DAMAI (116)
2017-05-27
4
100
2017-05-27
21
2017-05-28
14
2017-05-28
3
250
Pliem-Perka Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
ERINA (10)
2017-05-27
18
2017-05-28
1
2017-05-28
4
100
TANGO (11)
2017-05-27
1
2017-05-27
1
2017-05-28
1
2017-05-28
1
JUNIOR (12)
2017-05-27
1
Pliem-Perka Martyna
bpk
JUNIOR (12)
2017-05-28
10
Pszowski Kamil
Klub Jeździecki Metpol Grodziec
2017-05-27
1
2017-05-27
24
2017-05-28
1
2017-05-28
1
Radziszewska Laura
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2017-05-27
2017-05-27
11
Rajpal Magdalena
KJ Arabika Łódź
2017-05-27
5
2017-05-27
3
150
Ratajska Gabriela
bpk
2017-05-27
1
2017-05-27
17
2017-05-27
1
2017-05-28
8
2017-05-28
2017-05-27
1
2017-05-27
1
2017-05-27
24
2017-05-28
1
2017-05-28
12
Rode Jacek
JKS Equita Świętochów
GACEK (113)
2017-05-27
11
2017-05-27
11
2017-05-28
22
2017-05-28
11
Rosiak Cyryl
JKS Salio
SKIPPER (24)
2017-05-28
11
Rozenberg Monika
Klub Jeździecki Zbrosławice
CLAVEL (118)
2017-05-27
1
2017-05-27
1
2017-05-28
1
2017-05-28
12
Rukowiecka Maja
JKS Salio
2017-05-28
8
2017-05-28
Rytych Damian
Bogusławicki KJ
PICASSO (105)
2017-05-27
19
2017-05-27
27
AKROPOL (106)
2017-05-27
2
Rzepkowska Maria
ŁKJ
LAZUR (102)
2017-05-27
24
2017-05-27
1
2017-05-27
30
2017-05-28
16
2017-05-28
2017-05-28
13
Sabitov Nadia
SKJ Virako-Olimpia
CADILLAC (103)
2017-05-27
2017-05-27
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
2017-05-27
24
2017-05-27
2017-05-28
1
500
2017-05-27
2
300
2017-05-27
5
150
2017-05-28
2
400
2017-05-28
2
500
2017-05-27
42
2017-05-27
1
2017-05-28
12
2017-05-28
1
2017-05-27
20
2017-05-28
1
300
DAKOTA (17)
2017-05-27
17
2017-05-27
26
2017-05-28
17
2017-05-28
15
CALIDOS (18)
2017-05-27
11
2017-05-27
6
50
2017-05-28
4
250
Sitowska Iwona
KJ Lotus Poznań
2017-05-28
2017-05-28
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
SILVANA (95)
2017-05-27
1
2017-05-27
2017-05-27
34
ROXANA (96)
2017-05-27
21
ROMINA (97)
2017-05-27
10
2017-05-27
25
Sobiepańska Julia
JKS Salio
2017-05-27
11
2017-05-27
10
2017-05-28
2017-05-28
16
Sputowski Mateusz
Bogusławicki KJ
MYSZA (50)
2017-05-27
1
2017-05-27
34
2017-05-27
34
Stańczak Anita
JKS Salio Besiekierz Rudny
PALMERA (34)
2017-05-27
5
75
2017-05-27
11
2017-05-28
6
50
Stasiak Jacek
Łódzki Klub Jeździecki
2017-05-27
2017-05-27
2017-05-28
2017-05-28
Strzechowska Ewa
JKS Salio
ZINA (6)
2017-05-27
27
2017-05-27
17
2017-05-28
13
2017-05-28
25
Strzechowski Paweł
JKS Salio
2017-05-27
38
2017-05-27
21
2017-05-28
18
2017-05-28
14
ZUZOU (90)
2017-05-27
12
2017-05-27
1
500
2017-05-28
11
2017-05-28
5
50
Synowicz Maja
KJ SO Łąck
NUMERUS (121)
2017-05-27
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
2017-05-27
11
2017-05-27
8
50
2017-05-28
9
2017-05-28
3
300
2017-05-27
1
2017-05-27
36
2017-05-28
1
2017-05-28
5
75
2017-05-27
24
2017-05-28
13
2017-05-28
13
Szlufik Aniela
Tuszyński KJ Garbówek
2017-05-27
2017-05-27
28
2017-05-28
1
2017-05-28
9
Szybka Irmina
KJ Janowice
E-MAIL (29)
2017-05-27
1
2017-05-27
1
2017-05-27
1
Tarnawska Katarzyna
JKS Salio
2017-05-27
1
2017-05-27
IMBIR (21)
2017-05-28
5
2017-05-28
Tybulczuk Tamara
Łódzki KJ
BONA (69)
2017-05-27
14
Wąsiewicz Julia
JKS Salio
DOLLY R (25)
2017-05-27
20
2017-05-27
17
Wawrzyniak Pola
Tuszyński KJ Garbówek
ISSOS (72)
2017-05-27
20
DIMPLE (108)
2017-05-27
9
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (45)
2017-05-27
25
2017-05-27
32
Zaborska Angelika
JKS Salio
2017-05-27
1
2017-05-27
Zaytsev Vladimir
SKJ HORSEPROFI
AGA (43)
2017-05-27
1
2017-05-27
1
Zaytsev Vladimir
SKJ HorseProfi Łódź
AGA (43)
2017-05-27
2017-05-27

Number of Riders: 94

Number of Horses: 118

The sum of prizes: 10 150.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl