Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR JKS SALIO
JKS SALIO, 28-29.01.2023

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
157 ACCEPTED 2023-01-26 09:02:29
2023-01-25 22:28:17
Michalina Stępień FRANIO
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
156 ACCEPTED 2023-01-26 09:03:01
2023-01-25 21:46:36
Mateusz Tyszko SHENANIGAN
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
155 ACCEPTED 2023-01-26 09:03:03
2023-01-25 21:46:00
Mateusz Tyszko LA CROIX
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
154 ACCEPTED 2023-01-26 09:03:05
2023-01-25 21:44:29
Mateusz Tyszko SELLY BLUE
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
153 ACCEPTED 2023-01-26 09:03:09
2023-01-25 21:43:26
Mateusz Tyszko GLORY OF SPECIAL
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
152 ACCEPTED 2023-01-26 09:03:12
2023-01-25 21:42:13
Mateusz Tyszko LANCELOT
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
151 ACCEPTED 2023-01-26 09:02:39
2023-01-25 21:33:43
Aleksander Pluta DAISY
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
150 ACCEPTED 2023-01-25 18:28:00
2023-01-25 18:21:48
Barbara Siwkowska TIARA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
149 ACCEPTED 2023-01-25 18:28:03
2023-01-25 13:17:47
Hanna Marciniak SIBILLA
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
148 ACCEPTED 2023-01-25 18:28:07
2023-01-25 13:17:19
Hanna Marciniak LEON
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
147 ACCEPTED 2023-01-25 18:28:10
2023-01-25 13:16:48
Magdalena Marciniak CASSIMERO
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
146 ACCEPTED 2023-01-25 12:14:21
2023-01-25 11:33:29
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak BAREL
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
145 ACCEPTED 2023-01-25 12:14:23
2023-01-25 11:33:01
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak BRATINI-PGN
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
144 ACCEPTED 2023-01-25 12:14:25
2023-01-25 11:32:37
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak BRATIHI-PGN
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
143 ACCEPTED 2023-01-25 12:14:27
2023-01-25 11:32:06
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak BABINIEC PGN
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
142 ACCEPTED 2023-01-25 12:14:29
2023-01-25 11:30:31
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak MOONLIGHT
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
141 ACCEPTED 2023-01-25 12:14:32
2023-01-25 11:29:53
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak GRAFINIA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
140 ACCEPTED 2023-01-25 12:14:34
2023-01-25 11:29:32
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak QUENTIN M
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
139 ACCEPTED 2023-01-25 10:11:38
2023-01-25 09:53:39
Kamil Makuła SANGRIA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
138 ACCEPTED 2023-01-25 07:38:27
2023-01-25 01:57:04
Aleksandra Pacholczyk VIVUS
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
137 ACCEPTED 2023-01-24 22:38:34
2023-01-24 22:20:44
Mateusz Kroc LINKWOOD
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
136 ACCEPTED 2023-01-26 07:38:03
2023-01-24 21:33:15
Wiktoria Kaźmierska NEVER GIVE UP
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
135 ACCEPTED 2023-01-24 21:41:50
2023-01-24 21:32:28
Wiktoria Kaźmierska KOLA
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
134 ACCEPTED 2023-01-24 20:21:04
2023-01-24 19:30:41
Małgorzata Kuźmińska LUX FORMA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
133 ACCEPTED 2023-01-24 20:21:08
2023-01-24 19:28:57
Małgorzata Kuźmińska WINNING FORMA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
132 ACCEPTED 2023-01-24 15:49:25
2023-01-24 15:26:36
Adrian Seliga DON CHARMING
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
131 ACCEPTED 2023-01-24 15:06:07
2023-01-24 14:30:41
Adrian Seliga EASTER FOR EVER
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
130 ACCEPTED 2023-01-24 13:50:16
2023-01-24 10:48:29
Patryk Mordaka DIATENDRA
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
129 ACCEPTED 2023-01-24 13:50:19
2023-01-24 10:47:57
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
128 ACCEPTED 2023-01-24 13:50:22
2023-01-24 10:47:05
Patryk Mordaka GEM OF KANNAN
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
127 ACCEPTED 2023-01-24 13:50:26
2023-01-24 10:46:30
Patryk Mordaka CRAZY CORNETTO M
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
126 ACCEPTED 2023-01-24 08:47:58
2023-01-24 08:31:25
Paulina Sobolewska DESTINO
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
125 ACCEPTED 2023-01-24 07:41:46
2023-01-23 22:59:51
Hanna Gross ATOS
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
124 ACCEPTED 2023-01-23 15:13:12
2023-01-23 15:11:06
Mateusz Kroc ORTEGA 10
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
123 ACCEPTED 2023-01-23 14:45:35
2023-01-23 13:50:23
Lena Rogaczewska FADO
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
122 ACCEPTED 2023-01-23 09:49:57
2023-01-23 09:44:23
Wiktor Helbich ESSARO AA
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
121 ACCEPTED 2023-01-23 09:49:59
2023-01-23 09:44:00
Wiktor Helbich DON CORLEONE
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
120 ACCEPTED 2023-01-23 09:50:02
2023-01-23 09:43:42
Wiktor Helbich ANAKIN
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
119 ACCEPTED 2023-01-23 09:50:04
2023-01-23 09:35:29
Wiktor Helbich ASTUR AA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
118 ACCEPTED 2023-01-23 09:50:06
2023-01-23 09:34:43
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
117 ACCEPTED 2023-01-23 09:50:08
2023-01-23 09:34:10
Wiktor Helbich NESME
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
116 ACCEPTED 2023-01-23 08:56:51
2023-01-23 08:32:28
Ewa Kwiatkowska KODEINA
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
115 ACCEPTED 2023-01-23 08:56:55
2023-01-23 08:31:51
Ewa Kwiatkowska BERNIKLA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
114 ACCEPTED 2023-01-23 08:57:00
2023-01-23 08:20:49
Justyna Wiese-Więcławicz SHANTUNG
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
113 ACCEPTED 2023-01-23 08:57:03
2023-01-23 08:20:13
Justyna Wiese-Więcławicz REBELL
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
112 ACCEPTED 2023-01-23 08:57:06
2023-01-23 08:16:45
Agata Arendt SUPER HERO
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
111 ACCEPTED 2023-01-23 08:57:09
2023-01-23 08:16:20
Agata Arendt SOLARIS BLUE
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu
110 ACCEPTED 2023-01-23 08:57:12
2023-01-23 08:15:22
Agata Arendt DROSELINA
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu
109 ACCEPTED 2023-01-22 19:37:22
2023-01-22 18:57:11
Zofia Sztajnert SUBLIEM'S MILANO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
108 ACCEPTED 2023-01-22 19:37:26
2023-01-22 18:56:47
Nina Milczarek AMARANT
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
107 ACCEPTED 2023-01-22 19:37:29
2023-01-22 18:56:27
Nina Milczarek PARADISE
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
106 ACCEPTED 2023-01-22 09:55:01
2023-01-22 09:35:07
Szymon Stasiak MACZO
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
105 ACCEPTED 2023-01-22 09:55:04
2023-01-22 09:33:35
Szymon Stasiak ARTHUR C Z
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
104 ACCEPTED 2023-01-22 09:55:08
2023-01-22 05:15:13
Kamil Grzelczyk GOLDEN II
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
103 ACCEPTED 2023-01-22 09:55:12
2023-01-22 05:14:26
Kamil Grzelczyk NOTTINGHAM S
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
102 ACCEPTED 2023-01-22 09:55:15
2023-01-22 05:14:03
Kamil Grzelczyk CONTINO MK
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
101 ACCEPTED 2023-01-22 09:55:20
2023-01-22 01:56:12
Martyna Kosior QUICK SIGHTED
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
100 ACCEPTED 2023-01-21 16:12:01
2023-01-21 15:31:16
Natalia Tomczak HUANA AA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu
99 ACCEPTED 2023-01-25 07:38:33
2023-01-21 15:30:29
Pola Spicha HERENA AA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
98 ACCEPTED 2023-01-21 16:12:08
2023-01-21 15:29:03
Aleksandra Pilatowicz HUBKA
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
97 ACCEPTED 2023-01-21 16:12:11
2023-01-21 15:28:29
Aleksandra Pilatowicz BIBA
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
96 ACCEPTED 2023-01-21 16:12:15
2023-01-21 15:27:03
Iga Kaźmierczak JULIETTA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
95 ACCEPTED 2023-01-20 23:43:44
2023-01-20 22:48:57
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
94 ACCEPTED 2023-01-20 23:43:40
2023-01-20 22:48:41
Dagmara Antczak ARON
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
93 ACCEPTED 2023-01-20 22:41:14
2023-01-20 22:34:07
Marta Szkiela ACON
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
92 ACCEPTED 2023-01-20 22:41:21
2023-01-20 21:23:30
Zofia Brońka KEMBALL
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
91 ACCEPTED 2023-01-20 19:43:47
2023-01-20 19:20:10
Nikola Przepióra EXELL
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
90 ACCEPTED 2023-01-20 19:44:04
2023-01-20 17:43:46
Maria Darul CONVERTUS
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
89 ACCEPTED 2023-01-20 19:44:15
2023-01-20 17:43:28
Angelika Buchali RAFCONIA
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
88 ACCEPTED 2023-01-20 19:44:22
2023-01-20 17:43:11
Angelika Buchali LANITA ROSE
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
87 ACCEPTED 2023-01-20 19:44:26
2023-01-20 14:57:46
Zuzanna Nowak GERONIMO
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
86 ACCEPTED 2023-01-20 19:44:30
2023-01-20 10:07:01
Anna Stasiak HIS HIGHNESS RW Z
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
85 ACCEPTED 2023-01-20 19:44:33
2023-01-20 09:59:59
Anna Stasiak CON SHAPO BA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
84 ACCEPTED 2023-01-20 19:44:40
2023-01-20 09:40:05
Przemysław Dembski WENUS
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
83 ACCEPTED 2023-01-19 22:44:10
2023-01-19 21:18:55
Maja Kowalska ZAFIRA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
82 ACCEPTED 2023-01-19 22:44:14
2023-01-19 20:56:32
Julia Kociołek INTER-BREGO
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
81 ACCEPTED 2023-01-19 22:44:18
2023-01-19 20:39:10
Andrzej Głoskowski HASTA LA VISTA T
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
80 ACCEPTED 2023-01-19 22:44:21
2023-01-19 20:33:30
Andrzej Głoskowski TOREZ VD NOSAHOEVE Z
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
79 ACCEPTED 2023-01-19 22:44:24
2023-01-19 20:33:03
Andrzej Głoskowski HERCULES
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
78 ACCEPTED 2023-01-19 22:44:28
2023-01-19 20:32:41
Andrzej Głoskowski CARAT GOLD
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
77 ACCEPTED 2023-01-19 19:22:28
2023-01-19 18:04:21
Zuzanna Kilian LORD EWITA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
76 ACCEPTED 2023-01-19 16:05:59
2023-01-19 15:13:36
Julia Kempska DŻIPP ANDIAMO
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
75 ACCEPTED 2023-01-19 13:14:46
2023-01-19 12:01:20
Martyna Smolarek LUBA
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu
74 ACCEPTED 2023-01-19 13:14:48
2023-01-19 11:49:55
Aleksandra Pietras LENOX
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
73 ACCEPTED 2023-01-19 08:40:53
2023-01-19 08:12:35
Szymon Stasiak MILLION PLEASURE
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
72 ACCEPTED 2023-01-19 08:40:55
2023-01-19 08:11:53
Szymon Stasiak K-DONI BRASCO Z
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
71 ACCEPTED 2023-01-19 08:40:57
2023-01-19 08:07:39
Oliwia Leboda KACPER
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
70 ACCEPTED 2023-01-19 08:40:59
2023-01-19 08:05:14
Zosia Kubiak- Łazik FIREFLY
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
69 ACCEPTED 2023-01-19 00:13:12
2023-01-18 23:28:58
Viktoria Drewka GENEVA
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
68 ACCEPTED 2023-01-19 00:13:08
2023-01-18 23:28:13
Viktoria Drewka CEVILLA S
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
67 ACCEPTED 2023-01-19 00:13:03
2023-01-18 20:17:57
Weronika Kuran DEXTER
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
66 ACCEPTED 2023-01-19 00:12:59
2023-01-18 19:00:56
Milena Kołodziejczyk TISSOT
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
65 ACCEPTED 2023-01-19 00:12:55
2023-01-18 19:00:02
Milena Kołodziejczyk KEES
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
64 ACCEPTED 2023-01-18 09:26:37
2023-01-18 09:18:21
Emilia Pronobis CYMA
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu
63 ACCEPTED 2023-01-17 18:52:16
2023-01-17 16:30:43
Julia Koszuta ARAMIDA
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
62 ACCEPTED 2023-01-24 20:21:11
2023-01-16 22:58:44
Maja Mirek KILLASPIC LADY
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
61 ACCEPTED 2023-01-24 20:21:18
2023-01-16 22:58:02
Maja Mirek IMPRESA MISS NANDO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
60 ACCEPTED 2023-01-17 09:17:12
2023-01-16 22:57:30
Maja Głoskowska WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
59 ACCEPTED 2023-01-17 09:17:07
2023-01-16 22:56:31
Maja Głoskowska ROSENBACHS TAJO
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
58 ACCEPTED 2023-01-17 09:17:03
2023-01-16 22:55:55
Roksana Frączkowska DUCATI
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
57 ACCEPTED 2023-01-17 09:16:58
2023-01-16 22:55:30
Roksana Frączkowska VENEZIA
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
56 ACCEPTED 2023-01-17 09:16:54
2023-01-16 22:54:49
Konstancja Dziedzińska KILTORMER SOCKS
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
55 ACCEPTED 2023-01-16 20:23:33
2023-01-16 19:32:37
Przemysław Darul BALERINA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
54 ACCEPTED 2023-01-20 19:07:36
2023-01-16 15:49:10
Emilia Krześlak DANTE S
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
53 ACCEPTED 2023-01-16 15:35:53
2023-01-16 11:47:22
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
52 ACCEPTED 2023-01-16 15:35:56
2023-01-16 11:46:54
Katarzyna Tobiszewska BALOU BOMBANCE
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
51 ACCEPTED 2023-01-24 20:21:24
2023-01-15 21:05:41
Zuzanna Dekowska AMORE
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
50 ACCEPTED 2023-01-14 19:12:58
2023-01-14 18:57:30
Amelia Szczepaniak MAXIMUS
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu
49 ACCEPTED 2023-01-17 09:16:50
2023-01-14 18:56:39
Maja Jóźwiak DOSIA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu
48 ACCEPTED 2023-01-22 17:23:49
2023-01-14 12:21:43
Emilia Michalska GALA W
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
47 ACCEPTED 2023-01-14 12:21:54
2023-01-14 12:21:06
Emilia Michalska KURTYNIA HAVBEK
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
46 ACCEPTED 2023-01-14 12:06:51
2023-01-14 12:03:16
Weronika Rogalska PICCOLO
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
45 ACCEPTED 2023-01-14 12:06:54
2023-01-14 12:00:51
Weronika Rogalska VHS CARTAGENA
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
44 ACCEPTED 2023-01-14 12:09:27
2023-01-14 12:00:51
Aleksandra Strupiechowska MARKIZA II
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
43 ACCEPTED 2023-01-13 18:26:31
2023-01-13 18:22:31
Amelia Winiecka LA SANTINA Z
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
42 ACCEPTED 2023-01-13 18:26:34
2023-01-13 18:21:50
Maja Miecielska ANTWERPIA
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
41 ACCEPTED 2023-01-13 18:26:37
2023-01-13 18:21:21
Anna Kulpa PASJONATA DALJA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
40 ACCEPTED 2023-01-13 18:26:40
2023-01-13 18:20:48
Amelia Depczyńska DON REVERDY C
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
39 ACCEPTED 2023-01-11 22:22:13
2023-01-11 22:11:58
Adrianna Guziuk SCARTO II
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
38 ACCEPTED 2023-01-11 22:22:16
2023-01-11 22:11:26
Antoni Szmytka ROBIN VAN STROKAPELLEKEN
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
37 ACCEPTED 2023-01-11 22:22:19
2023-01-11 22:10:48
Antoni Szmytka ICE-AGE H
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
36 ACCEPTED 2023-01-11 22:22:28
2023-01-11 21:39:24
Izabela Bandura CORSKEAGH BOY
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
35 ACCEPTED 2023-01-11 21:01:08
2023-01-11 19:34:04
Tamara Tybulczuk SZIFO
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
34 ACCEPTED 2023-01-11 21:01:10
2023-01-11 19:33:26
Tamara Tybulczuk GIRO DE LALUNA VRS
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
33 ACCEPTED 2023-01-11 16:06:48
2023-01-11 16:04:33
Cezary Kalinowski NORIANE
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
32 ACCEPTED 2023-01-11 07:42:11
2023-01-11 07:12:17
Judyta Kędziak BONAPARTE
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
31 ACCEPTED 2023-01-10 13:49:07
2023-01-10 13:46:59
Ida Gałaszewska-Bogusz HARY
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
30 ACCEPTED 2023-01-10 13:49:11
2023-01-10 13:46:27
Ida Gałaszewska-Bogusz SHELBY I
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
29 ACCEPTED 2023-01-10 09:27:21
2023-01-10 06:39:16
Cezary Kalinowski RAF LIDER
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
28 ACCEPTED 2023-01-10 09:27:24
2023-01-10 06:38:26
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
27 ACCEPTED 2023-01-09 17:17:54
2023-01-09 16:55:16
Konrad Pawłowski NEW VERDI DE KREISKER Z
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
26 ACCEPTED 2023-01-09 17:17:56
2023-01-09 16:54:45
Konrad Pawłowski HIP HOP DE FETAN
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
25 ACCEPTED 2023-01-09 17:17:58
2023-01-09 16:53:30
Michalina Szmytka VINO VAN DE MULLEGRACHT
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
24 ACCEPTED 2023-01-09 17:18:00
2023-01-09 16:52:22
Michalina Szmytka UN RIO VAN TER MOUDE
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
23 ACCEPTED 2023-01-09 17:18:03
2023-01-09 16:51:34
Michalina Szmytka D’DAY VAN DE MULLERGRACHT
  • 1x 7/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
22 ACCEPTED 2023-01-19 13:14:51
2023-01-09 11:14:49
Natalia Stawiarska PALERMO
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu
21 ACCEPTED 2023-01-08 22:05:16
2023-01-08 21:51:21
Piotr Pietrzyk CAPTAIN JACK
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
20 ACCEPTED 2023-01-08 22:05:19
2023-01-08 21:49:51
Sylwia Pietrzyk CHOICE
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu
19 ACCEPTED 2023-01-08 21:04:37
2023-01-08 18:40:40
Nadia Chojnacka WESFALIA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
18 ACCEPTED 2023-01-08 15:31:11
2023-01-08 14:18:54
Antoni Strzałkowski CHANEL
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
17 ACCEPTED 2023-01-08 15:31:14
2023-01-08 14:14:26
Antoni Strzałkowski FILOUGRAMA
  • 1x 5/P/Zwykły Art 238.2.1
16 ACCEPTED 2023-01-24 16:10:25
2023-01-08 14:13:24
Antoni Strzałkowski JAMINKA P
  • 1x 6/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
15 ACCEPTED 2023-01-08 15:31:19
2023-01-08 14:12:41
Kseniya Kavaliova GREY HICKSTEAD
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
14 ACCEPTED 2023-01-08 15:31:21
2023-01-08 13:08:32
Julia Sobków MUSTAF
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
13 ACCEPTED 2023-01-08 15:31:24
2023-01-08 13:07:58
Julia Sobków HUMERUS
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
12 ACCEPTED 2023-01-08 11:48:45
2023-01-07 22:33:56
Nicola Ways ALIA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
11 ACCEPTED 2023-01-08 11:48:49
2023-01-07 22:33:34
Joanna Albrecht DENIS-MT
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
10 ACCEPTED 2023-01-20 22:41:24
2023-01-07 22:33:03
Julia Biskupska LEXUS
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
9 ACCEPTED 2023-01-05 12:47:14
2023-01-05 12:40:31
Oliwia Borkowska DOMINO
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
8 ACCEPTED 2023-01-03 20:28:44
2023-01-03 19:23:13
Antonina Andrychowska LOGOS
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
7 ACCEPTED 2023-01-04 15:58:02
2023-01-03 18:06:11
Ewa Milc L - AMORINE WD
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
6 ACCEPTED 2023-01-03 13:04:20
2023-01-03 13:03:15
Zuzanna Halczak KARINA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
5 ACCEPTED 2023-01-02 11:20:03
2023-01-02 11:18:16
Agata Andrychowska KALIMNOS
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu
4 ACCEPTED 2023-01-24 07:41:51
2022-12-31 14:22:29
Irmina Szybka MISTERIO
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu
3 ACCEPTED 2022-12-31 15:05:22
2022-12-31 14:22:04
Irmina Szybka OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu
2 ACCEPTED 2023-01-24 07:41:57
2022-12-31 14:21:32
Irmina Szybka PANDA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
1 ACCEPTED 2022-12-28 13:51:17
2022-12-28 13:46:51
Blanka Sońta CEJLON
  • 2x 4/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Albrecht Joanna Bez Przynależności Klubowej K P O
S
brak
2. Andrychowska Agata BPK (MAZ)
2007 (J.)
brak
3. Andrychowska Antonina BPK
2013 (Mł.)
brak
4. Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O038694
5. Arendt Agata KJ Uniglob Gozdów
S
O026809
10121010
6. Bandura Izabela Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2011 (JM.)
O064608
7. Biskupska Julia Bez Przynależności Klubowej K P O
2008 (JM.)
brak
8. Borkowska Oliwia SKJ HORSEPROFI
2013 (Mł.)
BRAK
9. Brońka Zofia KJ Strzała Krubiczew
S
O028348
10. Buchali Angelika BPK
S
O020743
11. Chojnacka Nadia Klub Jeździecki Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku
2003 (MJ.)
O052232
12. Darul Maria bpk
2003 (MJ.)
O042919
13. Darul Przemysław KJ Mar-Klin Turek
S
brak
14. Dekowska Zuzanna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (J.)
-
15. Dembski Przemysław SKJ Salio
S
brak
brak
16. Depczyńska Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (J.)
O070145
17. Drewka Viktoria Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2004 (MJ.)
O035154
18. Dziedzińska Konstancja Kj Infernal Team
2013 (Mł.)
Brak
19. Frączkowska Roksana KJ Infernal Team Golesze
2009 (JM.)
O059412
20. Gałaszewska-Bogusz Ida Akademia Jeździecka Dawidy
2005 (J.)
O050764
21. Głoskowska Maja KJ Infernal Team Golesze
2014 (Mł.)
O062987
22. Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze
S
O001125
23. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
24. Gross Hanna KJ Janowice
2008 (JM.)
-
25. Grzelczyk Kamil KJ Agri
S
O009181
26. Guziuk Adrianna Klub Jeździecki Arpav
S
O028515
27. Halczak Zuzanna BPK
2008 (JM.)
brak
28. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O047941
29. Jóźwiak Maja SJ Ośrodek Jeździecki Skaratki
2010 (JM.)
Brak
30. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
31. Kavaliova Kseniya KJ Strzała Krubiczew
S
O045438
32. Kaźmierczak Iga PKJ SK Walewice
2007 (J.)
brak
33. Kaźmierska Wiktoria Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (JM.)
O062025
34. Kędziak Judyta Brak
2010 (JM.)
Brak
35. Kempska Julia Tuszyński KJ Garbówek
2002 (MJ.)
O047298
36. Kilian Zuzanna KJ Dilmar
2011 (JM.)
O072135
37. Kociołek Julia TKJ Garbówek
S
0038691
38. Kołodziejczyk Milena St. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O050091
39. Kosior Martyna KJ UNIGLOB GOZDÓW
2006 (J.)
O058605
40. Koszuta Julia Kj Infernal Team
2007 (J.)
O052861
41. Kowalska Maja Stajnia Kępa
2010 (JM.)
brak
42. Kroc Mateusz CSJ Equestro Łódź
S
O005223
43. Krześlak Emilia KJ Agri
2006 (J.)
O048393
44. Kubiak- Łazik Zosia -
2014 (Mł.)
-
45. Kulpa Anna CKJ Bonanza
2012 (Mł.)
O063971
46. Kuran Weronika KJ Wiktorowo
S
O031808
47. Kuźmińska Małgorzata PKJ SK Walewice
S
O038137
48. Kwiatkowska Ewa JKS Salio Besiekierz Rudny
2008 (JM.)
O059631
49. Leboda Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2012 (Mł.)
O063610
50. Makuła Kamil Klub Jeździecki Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku
S
O001276
51. Marciniak Hanna ŁKJ Łódź
2005 (J.)
O052952
52. Marciniak Magdalena Łódzki KJ
2007 (J.)
O047585
53. Michalska Emilia Stow. Warszawski KJ
2007 (J.)
O046006
54. Miecielska Maja Ciechociński KJ Bonanza
2006 (J.)
O041945
55. Milc Ewa Tuszyński KJ Garbówek
2010 (JM.)
O052599
56. Milczarek Nina Stowarzyszenie KJ Stajnia Qando
S
O026267
57. Mirek Maja KJ Infernal Team Golesze
2010 (JM.)
O062693
58. Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał
S
O019196
59. Nowak Zuzanna SKJ HORSEPROFI
2006 (J.)
O068149
60. Pacholczyk Aleksandra SKJ Horseprofi
S
O012468
61. Pawłowski Konrad KJ Arpav
S
O003340
62. Pietras Aleksandra SKJ HORSEPROFI
S
O042595
63. Pietrzyk Piotr KJ Galop Kozienice
S
O009275
64. Pietrzyk Sylwia KJ Galop Kozienice
S
O009355
65. Pilatowicz Aleksandra PKJ SK Walewice
S
O018692
10115309
66. Pluta Aleksander Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2013 (Mł.)
Brak
67. Pronobis Emilia SKJ Horseprofi
2009 (JM.)
O063668
68. Przepióra Nikola Turek
S
Brak
69. Rogaczewska Lena Brak
2009 (JM.)
Brak
Brak
70. Rogalska Weronika Stow. Warszawski KJ
2003 (MJ.)
O024452
71. Seliga Adrian Klub Jeździecki Golden Dream
S
-
72. Seliga Adrian Klub Jeździecki Golden Dream
S
123456789
73. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
74. Siwkowska Barbara brak
2022 (Mł.)
brak
75. Smolarek Martyna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2007 (J.)
O066895
76. Sobków Julia Largo Sp. z o.o.
2006 (J.)
brak
77. Sobolewska Paulina BPK (LOD)
S
O006758
78. Sońta Blanka SKJ Horseprofi
2004 (MJ.)
O048699
79. Spicha Pola PKJ SK Walewice
2010 (JM.)
O070093
80. Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (MJ.)
O029089
81. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020154
82. Stawiarska Natalia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O065041
83. Stępień Michalina brak
2011 (JM.)
brak
84. Strupiechowska Aleksandra BPK (MAZ)
2007 (J.)
O065125
85. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
86. Szczepaniak Amelia SJ Ośrodek Jeździecki Skaratki
2009 (JM.)
O079841
87. Szkiela Marta SKJ HORSEPROFI
S
O043641
88. Szmytka Antoni Klub Jeździecki Arpav
S
O039640
89. Szmytka Michalina KJ Arpav
S
O022309
90. Sztajnert Zofia Stowarzyszenie KJ Stajnia Qando
2012 (Mł.)
O059242
91. Szybka Irmina Walewicki KJ Gabon
S
O044404
92. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
S
O029192
93. Tomczak Natalia PKJ SK Walewice
2002 (MJ.)
O070756
94. Tybulczuk Tamara TKJ Garbówek
2004 (MJ.)
O032672
10152240
95. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
96. Ways Nicola Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
97. Wiese-Więcławicz Justyna Klub Jeździecki Uniglob Gozdów
S
-
98. Winiecka Amelia Ciechociński KJ Bonanza
2007 (J.)
O056718
99. Ziółkowska Weronika Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O062891
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

105

ACON WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/162 F: Szewron
M: Amanda
K027914 POL007520155407
2.

31

ALIA WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz ciemnogniada/170 F: Marino
M: Akina
brak 616007590081804
3.

121

AMARANT SP POL 2016 wałach siwa/164 F: Calderon / Carolus
M: Armenia / Ever For Pleasure
K030367 616009590022716
4.

17

AMORE SP POL 2010 klacz kasztanowata/164 F: Empire
M: Astra
K035309 616009660413810
5.

132

ANAKIN PKS POL 2019 wałach kara/163 F: Roland
M: Allissa
K035615 616009590216419
6.

59

ANTWERPIA SP POL 2012 klacz jasnogniada/177 F: Watson
M: Aruba
K034971 616009520029412
7.

76

ARAMIDA WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Midas
M: Arabika
K028104 A0001679S
8.

107

ARON OLDENBURG POL 2015 wałach ciemnogniada/178 F: It's Me du
M: Grandina / Argentinus
K034150 DE418182521815
9.

115

ARTHUR C Z ZANG BEL 2017 klacz gniada/169 F: Aganix Du Seigneur Z / Ogano Sitte
M: Cynja Van De Noordheuvel / Orlando
K033491 056015Z55512317
10.

174

ASTON MARTIN WESTF. 2017 Wałach gn. F: Almnzor L/Acord II
M: Baśniowa Pani/Marino
K033703 DE441411088217
11.

133

ASTUR AA MAŁOPOLSKA AA POL 2018 wałach skarogniada/169 F: Ekolog
M: Asteria
K033400 616 006 58 02225 18
12.

138

ATOS SP POL 2004 wałach ciemnogniada/160 F: nn
M: Ariadna
K013500 616 999 59 00100 04
13.

157

BABINIEC PGN SP POL 2018 wałach gniada/167 F: Sandro Hit
M: -
- -
14.

70

BALERINA HANOWERSKA POL 2017 klacz gniada/164 F: It`s me du Mesnil
M: Batalia
brak DE431436921017
15.

172

BALOU BALOU SP 2013 Wałach kaszt. F: Bijou Be.Balou du Rouet
M: Sofia/Wantoz
K023192 616009540029713
16.

68

BALOU BOMBANCE SP POL 2014 klacz kasztanowata/171 F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Benza / Silver
K027072 616009590119414
17.

154

BAREL WLKP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Czardasz sp/
M: Berenika wlkp. / Cad De B Neville s.f.
K030727 616007610086817
18.

124

BERNIKLA WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/162 F: Czardasz / Chellano's Boy D Z
M: Berenika / Cap De B'Neville
K029125 616007610089215
19.

112

BIBA MAŁOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada F: Huzar
M: Biesiada
K024172
20.

67

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
K014346 POL009661245008
21.

50

BONAPARTE TYP SZLACHETNY POL 2016 wałach gniada/175 F: Idrys
M: Bona
brak A0005380S
22.

156

BRATIHI-PGN SP POL 2018 wałach ciemnogniada/167 F: Tambourine Red Wine old./
M: Bramina sp/ Caretino K hes.
K033399 616009610105818
23.

155

BRATINI-PGN WLKP POL 2018 wałach kasztanowata/172 F: Tambourine Red Wine
M: Brda
K033396 616007610106418
24.

47

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
K024018 616009610036513
25.

39

CAPTAIN JACK PKSP POL 2016 wałach gniada/176 F: Landino
M: Cavita ZK
brak 61600959028216
26.

96

CARAT GOLD SP POL 2016 ogier kara/170 F: Kannan KWPN/ Voltaire
M: Conca / Con Air hol.
K029305 616009661108216
27.

164

CASSIMERO HOL. GER 2014 wałach skarogniada/165 F: Centurion / Cormint
M: Nora VII / Briscar
K030630 DE 421000138214
28.

25

CEJLON SP POL 2004 ogier siwa/172 F: Castilio
M: Centina
K015492 009640054604
29.

81

CEVILLA S SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centina S / Grand De La Cour
K018082 616009520043209
30.

33

CHANEL SP POL 2017 klacz gniada/168 F: Canabis Z
M: C Dominique
BRAK 616009510032917
31.

141

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
K020116 616009540097410
32.

40

CHOICE KWPN NLD 2007 Wałach kara F: Voice
M: Parera
K016941
33.

103

CON SHAPO BA HOLSZTYN POL 2018 wałach skarogniada/164 F: con spirito r
M: walea
- DE421000753518
34.

118

CONTINO MK SP POL 2016 wałach siwa/167 F: Marino
M: Cher
Brak 616009600210616
35.

98

CONVERTUS HOL POL 2014 ogier kasztanowata/182 F: Colman / Carthago
M: Colman / Carthago
K027150 DE421000042514
36.

57

CORSKEAGH BOY CONNEMARA POL 2014 wałach skarogniada/pony:146 F: Rosscon Castle King
M: Wild Thing / Pride Oithe West
K030646 S3-372004100015903
37.

143

CRAZY CORNETTO M OLD POL 2018 wałach gniada/168 F: Cornet Obolensky /
M: Esme / Lake Bid
K034592 DE418180243018
38.

77

CYMA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/164 F: Czumak
M: Cyntia
Brak 616007610133214
39.

45

D’DAY VAN DE MULLERGRACHT BWP BEL 2016 wałach siwa/170 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Kara III / Carthago Z
K031086 056015Z55674716
40.

108

DACOLINO KWPN POL 2008 wałach gniada/173 F: Acolino / Acorado
M: Midurmie / Triton
K019988
41.

166

DAISY KUC POL 2013 klacz jasnokasztanowata/pony:137 F: Anapon Scarto
M: Nina
Brak B0152571S
42.

69

DANTE S NIEM. SPORT. POL 2010 wałach skarogniada/170 F: Diarado
M: Georgina Plus-S/ Louis
K017218 DE455-8790050-10
43.

32

DENIS-MT WLKP POL 2017 wałach ciemnogniada/167 F: Polder
M: Duma
brak 616 007 61 00098 17
44.

139

DESTINO M. POL 2013 ogier siwa/- F: Dionizos
M: Druzja / Baryt
K027629 616 006 63 01243 13
45.

80

DEXTER KWPN POL 2008 wałach gniada/167 F: Warrant
M: Z Ulisina 8
K020126 528003000813547
46.

140

DIATENDRA SP POL 2015 klacz gniada/167 F: Contendro I / Contender
M: Diarada / Diarado
K029364 616009600046615
47.

30

DOMINO KUC POL 2018 wałach srokata/148 F: Gabaryt
M: Damara
Brak 616999580333818
48.

145

DON CHARMING HANNOVER GER 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Don Nobless
M: Maggie Mae / Donnerhall
K028553 DE 431310735517
49.

131

DON CORLEONE PKS POL 2019 wałach kasztanowata/172 F: Love Affair
M: Damieta
K035614 616009590093819
50.

61

DON REVERDY C Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: If Du Reverdy
M: Dumka
K034216 616009520077215
51.

16

DOSIA TYP PRYMITYWNY POL 2011 klacz skarogniada/pony:140 F: NN
M: NN
K028587 616999660578411
52.

129

DROSELINA SP POL 2018 klacz siwa/165 F: Black Jack
M: Drosella
- -
53.

73

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
K017712 DE418180634810
54.

89

DŻIPP ANDIAMO SP POL 2015 Ogier skarogniada/171 F: Hippica Andiamo
M: Dżungla
K028312 616009540073115
55.

144

EASTER FOR EVER - POL - wałach ciemnogniada/- F: -
M: -
- -
56.

130

ESSARO AA M (AA) POL 2018 wałach siwa/169 F: Huzar m (AA)/
M: Essemara m (AC)/ Frazes m
K033398 616006580222218
57.

97

EXELL WLKP POL 2019 wałach siwa/160 F: Egerro
M: Etimona b
Brak 616007610170919
58.

136

FADO TYP SZLACHETNY POL 2012 wałach gniada/163 cm F: Regiel
M: Figa
Brak 616098100018960
59.

34

FILOUGRAMA OLD GER 2013 klacz gniada/165 F: Filou De Muze / Stakkato
M: Filou de Muze / Stakkato
K028206 DE418180153613
60.

86

FIREFLY / POL 2014 wałach siwa/pony:145 F: /
M: /
/ /
61.

165

FRANIO TINKER POL 2017 wałach srokata/pony:135 F: nn
M: nn
brak 616999610219417
62.

15

GALA W SP POL 2011 klacz gniada/175 F: Turbud Quirinus / Pavarotti van de Helle
M: Gambetta / Garantie
K020872 616009670028311
63.

142

GEM OF KANNAN SP POL 2016 wałach siwa/170 F: Kannan / Voltaire
M: Gwatemala / Cantanis
K029016 616009590135416
64.

82

GENEVA SP POL 2018 klacz gniada/172 F: MJT Nevados S sp
M: Gracenta sp/Graf Grannus hol.
K034772 616009520070018
65.

101

GERONIMO KWPN POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Numero Uno
M: Contica
K020233 528003201110280
66.

53

GIRO DE LALUNA VRS AES POL 2018 klacz gniada/165 F: Chestillo
M: Granada PG/ Calderon
brak 000
67.

170

GLORY OF SPECIAL AES POL 2016 klacz gniada/175 F: I'm Special De Muze / Emerald van't Ruytershof
M: Gejsza L / Quidamo
K033014 826002160881425
68.

116

GOLDEN II SP POL 2012 wałach kasztanowata/165 F: Imequil
M: Garstka
Brak Brak
69.

159

GRAFINIA WIELKOPOLSKA POL 2019 klacz siwa/165 F: -
M: -
- -
70.

35

GREY HICKSTEAD HAN GER 2018 ogier siwa/167 F: Hickstead White
M: Grace Kelly
K033734 DE431310090618
71.

175

HARLEY Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2007 wałach ciemnogniada/170 F: Heartbreak
M: Charlotte
Brak 203009229152317
72.

48

HARY SP POL 2012 gelding chestnut/170 F: Romeo De Vaux / Querdo De Palustra
M: Hiszpanka / Contendus
K026145 616009610149012
73.

177

HASTA LA VISTA T KWPN NED 2012 wałach siwa/167 F: Avantos / Mermus R
M: Pamina T / Come On
K029704 528003201205270
74.

93

HASTA LA VISTA T KWPN POL 2012 wałach siwa/167 F: Avantos
M: Pamina T
Xxx 528003201205270
75.

95

HERCULES SP POL 2012 wałach gniada/168 F: Clavius / Caretino
M: Heraja / Castilio
K022156 616009640047612
76.

20

HERENA AA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/166 F: Efekt
M: Hebrajka
K031545 616006590143216
77.

42

HIP HOP DE FETAN SF FRA 2017 ogier skarogniada/175 F: Contendro I
M: Cybele Fetan D’Isigny
K031198 25000117539426F
78.

102

HIS HIGHNESS RW Z ZANGESHEIDE POL 2019 ogier kasztanowata/173 F: heartbeat Z
M: -
- -
79.

110

HUANA AA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz siwa/167 F: Drop
M: Huba / Top Gun
K033149 616006592166417
80.

111

HUBKA MŁP POL 2015 klacz gniada/170 F: Efekt
M: Huba/Top Gun
K027892 606 006 59 01254 15
81.

37

HUMERUS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Numerus
M: Hiszpanka
brak 616 009 61 00614 16
82.

56

ICE-AGE H KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/180 F: Kannan / Voltaire
M: Maya X / Contender
K023230 528003201307315 105XP65
83.

18

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 klacz siwa/pony:148 F: Nando Super /
M: Imka /
K026535 POL013520034909
84.

92

INTER-BREGO SP POL 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Sommerhit
M: Infanesta
. 616009610146917
85.

146

JAMINKA P KWPN POL 2014 klacz gniada/168 F: Canabis Z / Contender
M: Zsa Zsa De Semilly / Diamant De Semilly
K026234 528003201402787
86.

113

JULIETTA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz kara/166 F: Frazes
M: Julita
brak 616006590042011
87.

84

K-DONI BRASCO Z ZANGERSHEIDE POL 2019 ogier skarogniada/169 F: Hippica koh i noor
M: Dafne
/ 056015Z55557119
88.

85

KACPER KUC POL 2011 wałach myszata/138 F: /
M: /
/ /
89.

27

KALIMNOS SAKSOŃSKA GER 2001 wałach siwa/183 F: Kordatus / Korsar I
M: Gina / Gold Ferdl
K006046 DE437-3708122-0
90.

28

KARINA SP POL 2000 klacz kasztanowata/165 F: Graf Quidam
M: Karna
brak 09132
91.

78

KEES KWPN POL 2015 wałach gniada/165 F: Rodrigo VDL / Indoctro
M: Ines / Arizona
K028414 528003201509939
92.

106

KEMBALL SP POL 2005 ogier ciemnogniada/- F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
K010603 POL009660709205
93.

19

KILLASPIC LADY ISH IRL 2013 klacz gniada/pony:141 F: Killaspic Braveheart /
M: Shanacnucc Lady / nn
K032857 372414005423067
94.

71

KILTORMER SOCKS KUC POL 2017 wałach gniada/pony:147 F: //
M: //
K033806 Xxx
95.

123

KODEINA WLKP POL 2015 klacz siwa/163 F: Olympic Star /
M: Kadin /
K029683 616007670067915
96.

149

KOLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach gniada/170 F: Clear To Jump St Gyvan Z
M: Kolia
K015556 616009540044809
97.

176

KULLINA II Z WARMBLOOD 2016 Klacz F: Hippica Koh I Noor
M: Demeter
056015Z55755116
98.

65

KURTYNIA HAVBEK TRK POL 2006 klacz kara/mk:156 F: Havbek / Knecht
M: Kubatura / Kesar
K012848 POL732010029506
99.

3

L - AMORINE WD KWPN POL 2016 klacz siwa/165 F: Edinburgh
M: B - Amorine/Corland
K033384 528003201608008
100.

168

LA CROIX SP POL 2017 gelding bay/170 F: Zento
M: Lacrima
None 616009510106017
101.

58

LA SANTINA Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/165 F: La Calidad
M: Latika
K034543 056015Z55605716
102.

171

LANCELOT SP POL 2018 wałach kasztanowata/170 F: Elvaro KWPN
M: Lacrima sp/ Canabis Z hol.
K033989 616009510228618
103.

100

LANITA ROSE KWPN POL 2016 klacz gniada/170 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Ulanka-Rose / Democraat
K033043 528003201603411
104.

88

LENOX SP POL 2008 wałach gniada/182 F: Cantanis/ Cantus
M: Luna/ Lombard
K011740 616009662025408
105.

163

LEON PKSP POL 2012 wałach gniada/168 F: Bischof L / Bachus
M: Lolanca / Lord Calidos
K020655 616009590170412
106.

9

LEXUS SP POL 2011 wałach kasztanowata/172 F: Alvarez 17
M: Legenda
K015357 616 009 67 00984 09
107.

150

LINKWOOD Oldenburger Springpferd GER 2013 wałach kasztanowata/176 F: Lord Pezi Junior
M: Ginger Lady / Cannavaro
K028687 DE418181087113
108.

29

LOGOS SP POL 2002 wałach skarogniada/155 F: Saganek
M: Lepta
brak 09510
109.

90

LORD EWITA DRP POL 2015 wałach kasztanowata/pony:147 F: Tupet
M: Lady Peggy
K028956 616013670037303
110.

87

LUBA TYP SZLACHETNY POL brak klacz ciemnogniada/152 F: NN
M: NN
brak 616999590296410
111.

147

LUX FORMA AES POL 2018 wałach gniada/165 F: Camirez
M: Lizbona
K035619 826002180885985
112.

114

MACZO HOL POL 2017 wałach gniada/167 F: /
M: /
/ /
113.

64

MARKIZA II SP POL 2010 klacz ciemnogniada/167 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Mirabel / Rubin
K019108 616009540095410
114.

66

MAXIMUS SP POL 2007 wałach gniada/175 F: Palegro
M: Miranda
Brak POL 009590008507
115.

134

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K022871 528003000031116
116.

83

MILLION PLEASURE HOL POL 2018 ogier gniada/164 F: Million dollar
M: /
/ /
117.

1

MISTERIO SP POL 2005 wałach kasztanowata/160 F: Angelheart / Akribori
M: Milena / Jarabub
K015290 POL009610102105
118.

158

MOONLIGHT SP POL 2018 klacz siwa/165 F: Tjunsge
M: Marque
- -
119.

36

MUSTAF KOŃ ŚLĄSKI POL 2011 wałach kara/160 F: Afro
M: Montana
brak 616 009 54 00633 11
120.

173

NEILO SP 2018 Wałach siwa F: Tjungske/Carthago Z
M: Neila/Imequyl
616009592028618
121.

135

NESME OLD POL 2016 klacz gniada/178 F: Numero Uno /
M: Esme / Lake Bid
K034039 DE418180221016
122.

23

NEVER GIVE UP Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz siwa/169 F: Tjungske
M: Never Ending Dream R
K033360 616009592027917
123.

41

NEW VERDI DE KREISKER Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 klacz gniada/163 F: Numero uno
M: Orissa M
K035240 056015Z55731616
124.

51

NORIANE KWPN POL 2018 klacz gniada/170 F: Cornet Obolensky
M: Jorane
brak -
125.

117

NOTTINGHAM S SP POL 2018 ogier gniada/169 F: Glasgow-w vh Merelsnest
M: Nestia S
Brak 616009520056218
126.

137

ORTEGA 10 HOLSTEINER POL 2018 ogier gniada/169 F: Ogano Sitte
M: S-Valona/Casco
brak DE421000515518
127.

26

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 wałach gniada/170 F: Lando / Lancier
M: Taylor O / Lux
K010838 5280030509101 103FB85
128.

14

PALERMO WESTFALSKA POL 2008 wałach gniada/173 F: Paramo k
M: Ruwena
Brak 441410396908
129.

2

PANDA KUC POL 2004 klacz siwa/pony:149 F: Piramidon
M: Mgiełka
K026646 999590485304
130.

122

PARADISE SP POL 2017 wałach siwa/165 F: Candor /
M: Palomina / Gaspar
K033383 616009660546217
131.

60

PASJONATA DALJA KUC WALIJSKI POL 2012 klacz gniada/pony:131 F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Tijd Vlijt's Dante
K033647 -
132.

62

PICCOLO SP POL 2008 wałach gniada/172 F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
K015893 POL009660212408
133.

160

QUENTIN M - POL 2019 wałach gniada/170 F: Imeqyl
M: -
- -
134.

119

QUICK SIGHTED OLDENBURG GER 2005 wałach kasztanowata/168 F: Quidam's Rubin
M: Kira Luna
K009765 DE433 330404105
135.

46

RAF LIDER WLKP POL 2008 ogier gniada/168 F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
K011901 POL007610061908
136.

99

RAFCONIA WLKP POL 2015 klacz ciemnogniada/180 F: Contendus / Contender
M: Rafa R / Vandamme
K034246 616007610160415
137.

126

REBELL SP POL 2015 wałach gniada/164 F: Lupicor
M: Rita
K033056 616009590137915
138.

55

ROBIN VAN STROKAPELLEKEN BWP BEL 2017 ogier kasztanowata/170 F: Fly / Kashmir Van Schuttershof
M: Himalaja Van Strokapelleken / Colman
K034736 056002W00316317
139.

74

ROSENBACHS TAJO WELSH PONY POL 2015 wałach izabelowata/pony:130 F: Moorkieker Tacitius
M: Kinsachtal's Sahara
K029554 Brak
140.

152

SANGRIA HANOWERSKA POL 2015 klacz gniada/2m F: Stolzenberg
M: Hauptsutbuch
brak DE 431318303415
141.

54

SCARTO II SP POL 2014 wałach gniada/166 F: Rammstein /
M: Sawannah /
K028536 616009630058814
142.

169

SELLY BLUE AES POL 2016 mare grey/176 F: Chacoon Blue / Chacco-Blue
M: Selena 12 / Corrado I
K033021 826002160881427
143.

125

SHANTUNG Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 wałach gniada/167 F: La Calidad
M: Symfonia Waro
brak 616009610101612
144.

49

SHELBY I AES POL 2009 mare bay/167 F: Grey / Cynik
M: Embera / Berlin Bej
K033792 826002090884464
145.

167

SHENANIGAN BWB POL 2018 ogier kasztanowata/174 F: Nevados S sp
M: Bandoliene KWPN/ Carolus II hol.
K035157 056002W00320729
146.

162

SIBILLA PKSP POL 2013 klacz gniada/168 F: BISCAYO / CONTENDRO
M: S EASY FLY EX EASY FLY / SIR SHUTTERFLY
K022579 616009510252913
147.

128

SOLARIS BLUE SP POL 2017 klacz gniada/166 F: -
M: Sonatina Blue
- -
148.

120

SUBLIEM'S MILANO KUC NEW FOREST POL 2014 wałach gniada/pony:148 F: Reekamp's Slogan /
M: Eikenhorst's Stella / Mikel
K030398 528018020141035
149.

127

SUPER HERO HAN POL 2015 Ogier skarogniada/170 F: -
M: -
K029095 -
150.

52

SZIFO SP POL 2015 gelding bay/173 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Szlachta / Luron
K028249 616009590142315
151.

161

TIARA Szlachetna Półkrew POL 2012 klacz ciemnogniada/165 F: Bolshoi
M: Thais
brak 616009610117012
152.

79

TISSOT SP POL 2004 wałach siwa/nn F: nn
M: nn
K010646 POL999611517904
153.

94

TOREZ VD NOSAHOEVE Z ZANG BEL 2018 wałach gniada/164 F: Toulon BWP/
M: Q. Jarinosa Z / Quint old.
K033739 056015Z55117718
154.

44

UN RIO VAN TER MOUDE Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2016 wałach gniada/170 F: Ultimo van ter moude
M: Nilima
K031084 0000000000000
155.

72

VENEZIA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Quality Time / Quantum
M: V Emy / Verdi
K022602 616 009 51 02545 13
156.

63

VHS CARTAGENA OLD POL 2016 klacz kara/167 F: CASTELAN II
M: CINSINATY
K032040 DE441411476516
157.

43

VINO VAN DE MULLEGRACHT Holsteiner Warmblood GER 2017 ogier gniada/180 F: Vigo d’Arsoui
M: ViktoriaVI
K031199 DE421000705117
158.

151

VIVUS SP POL 2016 wałach siwa/168 F: Castle Rock
M: Vicky
K032192 616009520080816
159.

75

WEDOG PRIDE N JOY WELSH PONY POL 2012 klacz izabelowata/pony:130 F: Tireinon Star Rocker / Lodor Llewelyn AP Meredith
M: Holly / Bengad Whitebeam
K025821 ULEN82604602068
160.

104

WENUS Polski Koń Sportowy POL 2008 klacz kasztanowata/172 F: Azart
M: Winning Gold
brak POL 009 61 00052 08
161.

38

WESFALIA SP POL 2010 klacz gniada/162 F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
K020299 616009640020010
162.

148

WINNING FORMA AES POL 2017 klacz kasztanowata/172 F: Corofino A
M: Wenus
K035620 826002170885986
163.

91

ZAFIRA WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz siwa/164 F: Harwest
M: Zuzanna
Brak POL00 7611060204
Rider Club
Competition
Prize
Brońka Zofia KJ Strzała Krubiczew
100
100
SUM:
200.00
Drewka Viktoria Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
25
SUM:
25.00
Frączkowska Roksana KJ Infernal Team Golesze
200
50
50
25
SUM:
325.00
Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze
350
50
300
150
350
SUM:
1200.00
Grzelczyk Kamil KJ Agri
50
100
SUM:
150.00
Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
25
SUM:
25.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
200
200
25
350
SUM:
775.00
Kaźmierska Wiktoria Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
50
SUM:
50.00
Kempska Julia Tuszyński KJ Garbówek
25
SUM:
25.00
Kuran Weronika KJ Wiktorowo
200
SUM:
200.00
Kwiatkowska Ewa JKS Salio Besiekierz Rudny
25
SUM:
25.00
Milczarek Nina Stowarzyszenie KJ Stajnia Qando
150
25
25
50
SUM:
250.00
Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał
25
350
100
50
25
SUM:
550.00
Pawłowski Konrad KJ Arpav
25
SUM:
25.00
Pilatowicz Aleksandra PKJ SK Walewice
100
SUM:
100.00
Rogalska Weronika Stow. Warszawski KJ
25
SUM:
25.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
100
200
100
200
SUM:
600.00
Szmytka Antoni Klub Jeździecki Arpav
450
450
SUM:
900.00
Szmytka Michalina KJ Arpav
25
300
SUM:
325.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
50
25
SUM:
75.00
Tybulczuk Tamara TKJ Garbówek
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Albrecht Joanna
Bez Przynależności Klubowej K P O
2023-01-28
29
2023-01-28
2023-01-29
7
2023-01-29
Andrychowska Agata
BPK (MAZ)
2023-01-28
19
2023-01-29
8
2023-01-28
2023-01-29
23
Andrychowska Antonina
BPK
LOGOS (29)
2023-01-28
2023-01-28
2023-01-29
2023-01-29
Antczak Dagmara
JKS Salio Besiekierz Rudny
ARON (107)
2023-01-28
25
2023-01-28
11
2023-01-29
29
DACOLINO (108)
2023-01-29
14
Arendt Agata
KJ Uniglob Gozdów
2023-01-28
6
2023-01-28
2023-01-29
2023-01-29
21
2023-01-29
2
2023-01-28
24
2023-01-28
27
2023-01-29
2023-01-29
4
DROSELINA (129)
2023-01-28
15
2023-01-28
3
2023-01-29
2023-01-29
5
Bandura Izabela
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2023-01-28
26
2023-01-28
2023-01-29
3
2023-01-29
Biskupska Julia
Bez Przynależności Klubowej K P O
LEXUS (9)
2023-01-28
13
2023-01-28
2023-01-29
12
2023-01-29
Borkowska Oliwia
SKJ HORSEPROFI
DOMINO (30)
2023-01-28
15
2023-01-28
2023-01-29
4
2023-01-29
Brońka Zofia
KJ Strzała Krubiczew
KEMBALL (106)
2023-01-28
2
100
2023-01-29
2
100
2023-01-29
13
Buchali Angelika
BPK
2023-01-29
2023-01-29
2023-01-29
Chojnacka Nadia
Klub Jeździecki Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku
2023-01-28
23
2023-01-28
16
2023-01-29
7
2023-01-29
Darul Maria
bpk
2023-01-29
2023-01-29
Darul Przemysław
KJ Mar-Klin Turek
2023-01-28
25
2023-01-28
Dekowska Zuzanna
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
AMORE (17)
2023-01-28
2023-01-28
20
2023-01-28
58
Dembski Przemysław
SKJ Salio
WENUS (104)
2023-01-28
21
2023-01-28
57
Depczyńska Amelia
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2023-01-28
2023-01-28
2023-01-28
Drewka Viktoria
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2023-01-29
28
2023-01-29
7
25
GENEVA (82)
2023-01-29
13
2023-01-29
23
Dziedzińska Konstancja
Kj Infernal Team
2023-01-28
28
2023-01-28
2023-01-29
24
2023-01-29
Frączkowska Roksana
KJ Infernal Team Golesze
VENEZIA (72)
2023-01-28
17
2023-01-28
21
2023-01-29
1
200
2023-01-29
6
50
DUCATI (73)
2023-01-28
22
2023-01-28
13
2023-01-29
3
50
2023-01-29
8
25
Gałaszewska-Bogusz Ida
Akademia Jeździecka Dawidy
HARY (48)
2023-01-28
4
2023-01-28
8
2023-01-28
35
2023-01-28
22
Głoskowska Maja
KJ Infernal Team Golesze
2023-01-28
21
2023-01-28
6
2023-01-29
6
2023-01-29
23
2023-01-28
23
2023-01-28
2023-01-29
14
2023-01-29
Głoskowski Andrzej
KJ Infernal Team Golesze
2023-01-28
31
2023-01-28
2023-01-29
2023-01-29
37
2023-01-28
1
350
2023-01-28
6
50
2023-01-29
3
300
2023-01-28
3
150
2023-01-29
1
350
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
2023-01-28
32
2023-01-29
16
Gross Hanna
KJ Janowice
ATOS (138)
2023-01-28
26
2023-01-28
Grzelczyk Kamil
KJ Agri
GOLDEN II (116)
2023-01-28
4
50
2023-01-28
4
100
2023-01-29
2023-01-28
52
2023-01-28
2023-01-29
18
2023-01-29
18
2023-01-28
30
2023-01-28
2023-01-29
24
Guziuk Adrianna
Klub Jeździecki Arpav
2023-01-28
28
2023-01-28
15
2023-01-29
10
2023-01-29
17
Halczak Zuzanna
BPK
KARINA (28)
2023-01-28
9
2023-01-28
2023-01-29
2023-01-29
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
ESSARO AA (130)
2023-01-28
55
2023-01-28
2023-01-29
14
2023-01-29
2023-01-28
17
2023-01-28
2023-01-29
10
2023-01-29
ANAKIN (132)
2023-01-28
14
2023-01-28
2023-01-29
5
2023-01-29
20
ASTUR AA (133)
2023-01-28
2023-01-28
2023-01-29
20
2023-01-29
2023-01-28
5
2023-01-28
29
2023-01-29
25
2023-01-29
15
NESME (135)
2023-01-29
7
25
INWENCJA (153)
2023-01-28
2023-01-28
Jóźwiak Maja
SJ Ośrodek Jeździecki Skaratki
DOSIA (16)
2023-01-28
31
2023-01-28
2023-01-29
3
2023-01-29
22
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2023-01-28
2023-01-28
2
200
2023-01-29
2
200
2023-01-28
8
25
2023-01-29
2
350
NORIANE (51)
2023-01-28
46
2023-01-28
2023-01-29
2023-01-29
29
Kavaliova Kseniya
KJ Strzała Krubiczew
2023-01-28
51
2023-01-28
2023-01-29
16
2023-01-29
35
Kaźmierczak Iga
PKJ SK Walewice
JULIETTA (113)
2023-01-28
18
2023-01-28
2023-01-29
2023-01-29
Kaźmierska Wiktoria
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2023-01-28
7
2023-01-28
49
KOLA (149)
2023-01-28
4
2023-01-28
3
50
Kędziak Judyta
Brak
2023-01-28
28
2023-01-29
10
2023-01-28
2023-01-29
Kempska Julia
Tuszyński KJ Garbówek
2023-01-28
43
2023-01-28
33
2023-01-29
22
2023-01-29
8
25
Kilian Zuzanna
KJ Dilmar
2023-01-28
10
2023-01-28
18
2023-01-28
2023-01-29
2023-01-29
9
2023-01-29
Kociołek Julia
TKJ Garbówek
2023-01-28
4
2023-01-28
2
2023-01-29
11
2023-01-29
9
Kołodziejczyk Milena
St. Interhorse Dobra Nadzieja
KEES (78)
2023-01-28
37
2023-01-28
2023-01-29
9
2023-01-29
27
TISSOT (79)
2023-01-28
3
2023-01-28
2023-01-29
8
2023-01-29
32
Kosior Martyna
KJ UNIGLOB GOZDÓW
2023-01-28
11
2023-01-28
2023-01-29
2023-01-29
5
2023-01-29
Koszuta Julia
Kj Infernal Team
ARAMIDA (76)
2023-01-28
19
2023-01-28
2023-01-29
30
2023-01-29
Kowalska Maja
Stajnia Kępa
ZAFIRA (91)
2023-01-28
11
2023-01-28
1
Kroc Mateusz
CSJ Equestro Łódź
ORTEGA 10 (137)
2023-01-28
1
2023-01-28
54
2023-01-29
13
2023-01-29
LINKWOOD (150)
2023-01-28
25
2023-01-28
13
2023-01-29
9
2023-01-29
16
Krześlak Emilia
KJ Agri
DANTE S (69)
2023-01-28
24
2023-01-28
2023-01-29
22
2023-01-29
15
Kubiak- Łazik Zosia
-
FIREFLY (86)
2023-01-28
2023-01-28
16
2023-01-29
1
2023-01-29
3
2023-01-28
Kulpa Anna
CKJ Bonanza
2023-01-28
2023-01-28
Kuran Weronika
KJ Wiktorowo
DEXTER (80)
2023-01-28
9
2023-01-28
1
200
2023-01-29
28
2023-01-29
Kuźmińska Małgorzata
PKJ SK Walewice
LUX FORMA (147)
2023-01-28
12
2023-01-28
2023-01-29
29
2023-01-29
2023-01-28
9
2023-01-28
2023-01-29
21
2023-01-29
Kwiatkowska Ewa
JKS Salio Besiekierz Rudny
KODEINA (123)
2023-01-28
27
2023-01-28
8
2023-01-29
24
2023-01-29
BERNIKLA (124)
2023-01-28
14
2023-01-28
13
2023-01-29
3
2023-01-29
5
25
Leboda Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
KACPER (85)
2023-01-28
8
2023-01-28
8
2023-01-29
18
2023-01-29
7
Makuła Kamil
Klub Jeździecki Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku
SANGRIA (152)
2023-01-28
2
2023-01-28
2023-01-29
10
2023-01-29
Marciniak Hanna
ŁKJ Łódź
SIBILLA (162)
2023-01-28
53
2023-01-28
2023-01-29
6
2023-01-29
LEON (163)
2023-01-28
42
2023-01-28
20
2023-01-29
Marciniak Magdalena
Łódzki KJ
CASSIMERO (164)
2023-01-28
1
2023-01-28
26
2023-01-29
20
Michalska Emilia
Stow. Warszawski KJ
GALA W (15)
2023-01-28
2023-01-28
40
2023-01-29
25
2023-01-29
38
2023-01-28
10
2023-01-28
2023-01-29
12
2023-01-29
Miecielska Maja
Ciechociński KJ Bonanza
2023-01-28
2023-01-28
2
2023-01-28
27
Milc Ewa
Tuszyński KJ Garbówek
2023-01-28
5
2023-01-28
2023-01-29
1
2023-01-29
Milczarek Nina
Stowarzyszenie KJ Stajnia Qando
AMARANT (121)
2023-01-28
10
2023-01-28
10
2023-01-29
3
150
2023-01-29
8
25
PARADISE (122)
2023-01-28
12
2023-01-28
6
25
2023-01-29
4
50
2023-01-29
9
Mirek Maja
KJ Infernal Team Golesze
2023-01-28
2023-01-28
12
2023-01-29
6
2023-01-29
4
2023-01-28
11
2023-01-28
10
2023-01-29
7
2023-01-29
1
Mordaka Patryk
SKJ Mordaka Wąwał
DIATENDRA (140)
2023-01-28
7
25
2023-01-28
2
350
2023-01-29
5
100
CHIANTOS (141)
2023-01-28
9
2023-01-28
9
2023-01-29
6
50
2023-01-28
2023-01-29
7
25
2023-01-29
11
2023-01-28
44
2023-01-28
2023-01-29
36
2023-01-29
34
Nowak Zuzanna
SKJ HORSEPROFI
GERONIMO (101)
2023-01-28
29
2023-01-28
60
2023-01-29
39
2023-01-29
Pacholczyk Aleksandra
SKJ Horseprofi
VIVUS (151)
2023-01-28
2023-01-28
2023-01-29
2023-01-29
17
Pawłowski Konrad
KJ Arpav
2023-01-28
59
2023-01-28
2023-01-29
11
2023-01-29
6
25
2023-01-28
34
2023-01-28
2023-01-29
15
2023-01-29
26
Pietras Aleksandra
SKJ HORSEPROFI
LENOX (88)
2023-01-28
50
2023-01-28
2023-01-29
27
2023-01-29
Pietrzyk Piotr
KJ Galop Kozienice
2023-01-28
22
2023-01-28
2023-01-29
2023-01-29
13
Pietrzyk Sylwia
KJ Galop Kozienice
CHOICE (40)
2023-01-28
3
2023-01-28
5
2023-01-29
18
2023-01-29
Pilatowicz Aleksandra
PKJ SK Walewice
HUBKA (111)
2023-01-28
14
2023-01-29
4
100
BIBA (112)
2023-01-28
39
2023-01-28
36
2023-01-29
21
2023-01-29
30
Pluta Aleksander
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
DAISY (166)
2023-01-28
7
2023-01-28
2023-01-29
2023-01-29
6
Pronobis Emilia
SKJ Horseprofi
CYMA (77)
2023-01-28
5
2023-01-28
25
2023-01-29
5
2023-01-29
19
Przepióra Nikola
Turek
EXELL (97)
2023-01-28
35
2023-01-28
Rogaczewska Lena
Brak
FADO (136)
2023-01-28
6
2023-01-28
30
Rogalska Weronika
Stow. Warszawski KJ
PICCOLO (62)
2023-01-28
21
2023-01-28
2023-01-29
33
2023-01-29
41
2023-01-28
2023-01-28
20
2023-01-28
8
25
2023-01-29
23
Seliga Adrian
Klub Jeździecki Golden Dream
2023-01-28
18
2023-01-28
18
2023-01-29
35
2023-01-29
31
Seliga Adrian
Klub Jeździecki Golden Dream
2023-01-28
1
2023-01-28
4
2023-01-29
19
2023-01-29
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
BAREL (154)
2023-01-29
11
2023-01-28
38
2023-01-28
2023-01-29
34
2023-01-29
2023-01-28
41
2023-01-28
2023-01-29
17
2023-01-29
2023-01-28
6
2023-01-28
2023-01-29
9
2023-01-29
MOONLIGHT (158)
2023-01-28
2023-01-28
10
2023-01-29
4
2023-01-29
GRAFINIA (159)
2023-01-28
13
2023-01-28
2023-01-29
10
2023-01-29
QUENTIN M (160)
2023-01-28
2023-01-28
12
2023-01-29
8
2023-01-29
17
Siwkowska Barbara
brak
TIARA (161)
2023-01-28
2023-01-28
2023-01-29
2023-01-29
Smolarek Martyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
LUBA (87)
2023-01-28
32
2023-01-28
2023-01-29
8
2023-01-29
Sobków Julia
Largo Sp. z o.o.
MUSTAF (36)
2023-01-28
3
2023-01-28
2023-01-29
2
2023-01-29
HUMERUS (37)
2023-01-28
33
2023-01-28
2023-01-29
28
2023-01-29
16
Sobolewska Paulina
BPK (LOD)
DESTINO (139)
2023-01-29
2023-01-29
Sońta Blanka
SKJ Horseprofi
CEJLON (25)
2023-01-28
47
2023-01-28
2023-01-29
2023-01-29
Spicha Pola
PKJ SK Walewice
2023-01-28
17
2023-01-28
2023-01-29
22
2023-01-29
Stasiak Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2023-01-28
45
2023-01-28
2023-01-29
2023-01-29
2023-01-28
30
2023-01-28
17
2023-01-29
19
2023-01-29
12
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2023-01-28
33
2023-01-28
14
2023-01-29
17
2023-01-29
2023-01-28
15
2023-01-28
48
2023-01-29
20
2023-01-29
MACZO (114)
2023-01-28
16
2023-01-28
56
2023-01-29
19
2023-01-29
2023-01-28
5
100
2023-01-28
4
200
2023-01-29
5
100
2023-01-29
4
200
Stawiarska Natalia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
PALERMO (14)
2023-01-28
7
2023-01-28
24
2023-01-29
15
2023-01-29
11
Stępień Michalina
brak
FRANIO (165)
2023-01-28
16
2023-01-28
Strupiechowska Aleksandra
BPK (MAZ)
2023-01-28
15
2023-01-28
2023-01-28
19
2023-01-29
33
2023-01-29
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
CHANEL (33)
2023-01-28
22
2023-01-28
2023-01-29
21
2023-01-29
2023-01-29
12
JAMINKA P (146)
2023-01-28
12
2023-01-29
10
Szczepaniak Amelia
SJ Ośrodek Jeździecki Skaratki
MAXIMUS (66)
2023-01-28
34
2023-01-28
2023-01-29
16
2023-01-29
15
Szkiela Marta
SKJ HORSEPROFI
ACON (105)
2023-01-28
36
2023-01-28
2023-01-29
26
2023-01-29
Szmytka Antoni
Klub Jeździecki Arpav
2023-01-28
32
2023-01-28
12
2023-01-29
26
2023-01-29
13
2023-01-28
1
450
2023-01-29
1
450
Szmytka Michalina
KJ Arpav
2023-01-28
19
2023-01-28
2023-01-29
31
2023-01-29
2023-01-28
17
2023-01-28
8
25
2023-01-29
14
2023-01-28
3
300
2023-01-29
Sztajnert Zofia
Stowarzyszenie KJ Stajnia Qando
2023-01-28
13
2023-01-28
2023-01-29
40
2023-01-29
Szybka Irmina
Walewicki KJ Gabon
2023-01-28
20
2023-01-28
2023-01-29
2023-01-29
2
2023-01-29
PANDA (2)
2023-01-28
2
2023-01-28
2023-01-29
2023-01-28
11
2023-01-28
2023-01-29
2023-01-29
27
2023-01-29
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
2023-01-28
6
50
2023-01-28
7
25
2023-01-28
7
2023-01-28
34
Tomczak Natalia
PKJ SK Walewice
HUANA AA (110)
2023-01-28
18
2023-01-28
2023-01-29
14
2023-01-29
Tybulczuk Tamara
TKJ Garbówek
SZIFO (52)
2023-01-28
5
100
2023-01-28
2023-01-28
28
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
LANCELOT (171)
2023-01-28
23
2023-01-28
10
2023-01-28
27
2023-01-28
LA CROIX (168)
2023-01-28
24
2023-01-28
11
2023-01-28
29
HARLEY (175)
2023-01-28
31
2023-01-28
9
2023-01-28
16
Ways Nicola
Bez Przynależności Klubowej
ALIA (31)
2023-01-28
14
2023-01-28
2023-01-29
25
2023-01-29
Wiese-Więcławicz Justyna
Klub Jeździecki Uniglob Gozdów
SHANTUNG (125)
2023-01-28
9
2023-01-28
26
2023-01-29
1
2023-01-29
32
REBELL (126)
2023-01-28
17
2023-01-28
14
2023-01-29
2
2023-01-29
12
Winiecka Amelia
Ciechociński KJ Bonanza
2023-01-28
2023-01-28
36
2023-01-28
16
Ziółkowska Weronika
Sopocki Klub Jeździecki
2023-01-28
61
2023-01-28
35

Number of Riders: 99

Number of Horses: 163

The sum of prizes: 5 950.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2023
design and realization: signus.pl