Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR JKS SALIO
JKS SALIO, 19-20.02.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
148 ACCEPTED 2022-02-17 10:13:25
2022-02-16 21:20:51
Hanna Bilińska CELINA
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 9/LL/LL70cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
147 ACCEPTED 2022-02-17 10:08:53
2022-02-16 21:12:08
Karolina Lisowska DIL CASSO
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
146 ACCEPTED 2022-02-17 10:08:55
2022-02-16 21:11:47
Michalina Sierakowska ESTRELIA MK
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
145 ACCEPTED 2022-02-17 10:09:02
2022-02-16 21:10:53
Hanna Kosińska JAGON
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
144 ACCEPTED 2022-02-17 10:09:07
2022-02-16 21:10:29
Hanna Kosińska POMELO
  • 2x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 10/LL/LL90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
143 ACCEPTED 2022-02-17 10:09:12
2022-02-16 21:10:07
Maja Bella Friedman CORDULA GRUN
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
142 ACCEPTED 2022-02-17 10:09:16
2022-02-16 21:09:49
Maja Bella Friedman CASCADESSA
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
141 ACCEPTED 2022-02-17 10:09:22
2022-02-16 21:09:23
Robert Bernagiewicz CHACCALL
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
140 ACCEPTED 2022-02-17 10:09:28
2022-02-16 18:33:53
Dagmara Willamowicz URANIA MELODY
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 9/LL/LL70cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
139 ACCEPTED 2022-02-17 10:13:27
2022-02-16 17:40:31
Weronika Niezgoda BROWAR
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 9/LL/LL70cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
138 ACCEPTED 2022-02-16 13:56:40
2022-02-16 12:39:01
Paulina Lewandowska HERA
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 8/LL/LL50cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
137 ACCEPTED 2022-02-16 13:56:46
2022-02-16 12:34:06
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
136 ACCEPTED 2022-02-16 13:56:51
2022-02-16 12:33:58
Tomasz Mielcarek STAKKATOLIN
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
135 ACCEPTED 2022-02-16 13:56:55
2022-02-16 12:33:10
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
134 ACCEPTED 2022-02-16 13:56:58
2022-02-16 09:47:01
Wiktoria Kaźmierska KARTOUCHE
  • 1x 10/LL/LL90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
133 ACCEPTED 2022-02-16 13:57:02
2022-02-15 22:45:30
Tomasz Paradowski JOHNNIE WALKER
  • 2x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
132 ACCEPTED 2022-02-16 13:57:07
2022-02-15 22:44:25
Tomasz Paradowski SIMONETTA
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
131 ACCEPTED 2022-02-16 13:57:11
2022-02-15 22:43:23
Marta Szkiela ACON
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 9/LL/LL70cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
130 ACCEPTED 2022-02-16 13:57:18
2022-02-15 22:42:45
Zuzanna Nowak ZITTA
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 8/LL/LL50cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 2x 9/LL/LL70cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
129 ACCEPTED 2022-02-16 13:57:34
2022-02-15 22:42:07
Lena Stanisławska RAMZES
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 8/LL/LL50cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 2x 9/LL/LL70cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
128 ACCEPTED 2022-02-16 13:57:38
2022-02-15 21:54:59
Maja Siwiak TRACJA
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
127 ACCEPTED 2022-02-16 13:57:43
2022-02-15 20:55:44
Marcel Ważyński BANDEROLA - P
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
126 ACCEPTED 2022-02-16 13:57:49
2022-02-15 20:54:39
Marcel Ważyński DIACONTINA
  • 2x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 10/LL/LL90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
125 ACCEPTED 2022-02-16 13:57:55
2022-02-15 20:34:28
Katarzyna Kapszewicz LORELI TK
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
124 ACCEPTED 2022-02-16 13:58:02
2022-02-15 20:29:18
Marek Wacławik GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
123 ACCEPTED 2022-02-16 13:58:06
2022-02-15 20:25:13
Marek Wacławik ULANO' MS
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły Art 238.2.1
122 ACCEPTED 2022-02-15 20:20:42
2022-02-15 20:20:04
Kacper Wacławik KING
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
121 ACCEPTED 2022-02-15 21:19:08
2022-02-15 20:01:33
Lena Kazana CLEMENTINE
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 9/LL/LL70cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 1x 10/LL/LL90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
120 ACCEPTED 2022-02-15 20:20:50
2022-02-15 20:00:31
Kinga Ferenc DIACENT
  • 2x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 10/LL/LL90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
119 ACCEPTED 2022-02-15 20:20:52
2022-02-15 19:55:51
Belinda Hercog DISNEY
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
118 ACCEPTED 2022-02-15 20:20:58
2022-02-15 19:18:38
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
117 ACCEPTED 2022-02-15 17:51:00
2022-02-15 17:32:28
Patryk Mordaka SUNSET
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
116 ACCEPTED 2022-02-15 17:51:03
2022-02-15 17:32:03
Patryk Mordaka KILLER BOY
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
115 ACCEPTED 2022-02-15 17:51:06
2022-02-15 17:31:39
Patryk Mordaka DIATENDRA
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły Art 238.2.1
114 ACCEPTED 2022-02-15 17:51:10
2022-02-15 17:31:08
Anna Białas GEM OF KANNAN
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
113 ACCEPTED 2022-02-15 16:48:06
2022-02-15 15:28:23
Aleksandra Lota COCO BOMB
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
112 ACCEPTED 2022-02-15 13:23:33
2022-02-15 13:17:36
Andrei Shalohin NOUGAT NANCY
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
111 ACCEPTED 2022-02-15 13:23:39
2022-02-15 13:16:43
Olga Sorokina IOWA
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
110 ACCEPTED 2022-02-15 13:23:41
2022-02-15 13:06:43
Nina Shalohina ILLOUCHIN NH
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
109 ACCEPTED 2022-02-15 10:21:18
2022-02-15 10:01:15
Emilia Pronobis GOGO K
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 8/LL/LL50cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 1x 9/LL/LL70cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
108 ACCEPTED 2022-02-15 07:14:48
2022-02-15 05:36:04
Nina Milczarek AMARANT
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
107 ACCEPTED 2022-02-14 22:39:27
2022-02-14 21:56:26
Patrycja Kazimierczyk BEN HUR
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
106 ACCEPTED 2022-02-14 22:39:22
2022-02-14 21:55:44
Ewelina Szczepanik LAOS HIPPICA
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
105 ACCEPTED 2022-02-14 22:39:17
2022-02-14 21:54:25
Ewelina Szczepanik CORLANDA VRS
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
104 ACCEPTED 2022-02-14 22:39:14
2022-02-14 21:54:09
Marcelina Ciborowska TORERO
  • 1x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
103 ACCEPTED 2022-02-14 22:39:11
2022-02-14 21:53:02
Maria Sacha MAGNAT
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
102 ACCEPTED 2022-02-14 22:39:08
2022-02-14 21:41:59
Apolonia Popkowska CUDUŚ
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
101 ACCEPTED 2022-02-14 22:39:05
2022-02-14 21:37:24
Agnieszka Minkiewicz MONTE CARLO
  • 2x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
100 ACCEPTED 2022-02-14 22:39:01
2022-02-14 21:34:18
Hubert Kowalczyk TACYT
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły Art 238.2.1
99 ACCEPTED 2022-02-14 22:38:57
2022-02-14 21:31:38
Oliwia Kopania AMIGO
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
98 ACCEPTED 2022-02-14 22:38:54
2022-02-14 21:30:30
Zofia Hankus JASPER
  • 1x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
97 ACCEPTED 2022-02-14 17:46:38
2022-02-14 17:20:57
Roksana Piaseczna NASTURCJA
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 9/LL/LL70cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 1x 10/LL/LL90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
96 ACCEPTED 2022-02-14 17:46:40
2022-02-14 16:30:31
Klaudia Siucińska DIDI
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
95 ACCEPTED 2022-02-14 15:10:06
2022-02-14 14:54:48
Kinga Daszczyk SHANTUNG
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
94 ACCEPTED 2022-02-14 13:41:12
2022-02-14 11:58:32
Beata Biczysko VALENTINE LALIQUE
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
93 ACCEPTED 2022-02-13 23:17:28
2022-02-13 21:17:03
Sylwester Majdziński LITSE PANGAARDENHOF
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
92 ACCEPTED 2022-02-13 23:17:32
2022-02-13 21:15:36
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
91 ACCEPTED 2022-02-15 09:32:08
2022-02-13 21:06:32
Nel Stevens PEREŁKA
  • 2x 8/LL/LL50cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
90 ACCEPTED 2022-02-13 23:17:41
2022-02-13 21:05:59
Elżbieta Cosgrave CEZAR
  • 2x 8/LL/LL50cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
89 ACCEPTED 2022-02-13 23:17:44
2022-02-13 21:05:30
Joanna Cosgrave CYRKA
  • 2x 8/LL/LL50cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
88 ACCEPTED 2022-02-13 23:17:48
2022-02-13 21:05:06
Julia Kapala WHAT`S UP TEDDY
  • 2x 8/LL/LL50cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
87 ACCEPTED 2022-02-13 23:17:52
2022-02-13 21:04:13
Zofia Lasoń TILLY
  • 2x 8/LL/LL50cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
86 ACCEPTED 2022-02-13 23:17:59
2022-02-13 20:13:13
Zofia Kozłowska MAGGIE
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 8/LL/LL50cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
85 ACCEPTED 2022-02-13 23:18:03
2022-02-13 20:12:04
Wojciech Ciepliński DIAZ XIII
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
84 ACCEPTED 2022-02-13 15:43:25
2022-02-13 14:22:00
Seweryn Murdzia ULOTKA-K
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
83 ACCEPTED 2022-02-13 15:43:27
2022-02-13 14:16:54
Zofia Teper BELLE IRW
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
82 ACCEPTED 2022-02-12 22:58:28
2022-02-12 19:50:13
Ewa Kwiatkowska WYRWIGROSZ
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
81 ACCEPTED 2022-02-12 22:58:31
2022-02-12 19:49:56
Ewa Kwiatkowska WIEDŹMIRA
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
80 ACCEPTED 2022-02-12 22:58:34
2022-02-12 19:49:40
Ewa Kwiatkowska KODEINA
  • 2x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
79 ACCEPTED 2022-02-12 15:09:34
2022-02-12 13:56:03
Tomasz Patron CELTIC BOY
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
78 ACCEPTED 2022-02-12 15:09:37
2022-02-12 13:51:44
Tomasz Patron CHAMPION DE NIGHT
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
77 ACCEPTED 2022-02-12 15:09:39
2022-02-12 11:32:12
Klaudia Siucińska TIKAL
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
76 ACCEPTED 2022-02-12 15:09:42
2022-02-12 11:31:29
Klaudia Siucińska SIR PAUILLAC
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
75 ACCEPTED 2022-02-11 23:25:59
2022-02-11 22:47:18
Karolina Jarosińska HELLO BERLIN
  • 2x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
74 ACCEPTED 2022-02-11 23:26:02
2022-02-11 22:44:15
Alicja Gabrysiak MERLIN
  • 2x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 10/LL/LL90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
73 ACCEPTED 2022-02-11 23:26:04
2022-02-11 22:12:46
Wiktor Helbich NESME
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
72 ACCEPTED 2022-02-11 23:26:06
2022-02-11 22:05:00
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
71 ACCEPTED 2022-02-11 23:26:08
2022-02-11 22:02:39
Wiktor Helbich ESSARO AA
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
70 ACCEPTED 2022-02-11 23:26:10
2022-02-11 22:01:50
Wiktor Helbich ASTUR AA
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
69 ACCEPTED 2022-02-16 10:54:59
2022-02-11 20:48:19
Wiktoria Samson COSTELLO
  • 1x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 10/LL/LL90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
68 ACCEPTED 2022-02-11 19:16:22
2022-02-11 17:45:11
Wiktoria Marczewska QUITE
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
67 ACCEPTED 2022-02-11 19:16:24
2022-02-11 17:13:37
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak FRIDA
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
66 ACCEPTED 2022-02-11 19:16:27
2022-02-11 17:13:04
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak KARISSA M
  • 1x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
65 ACCEPTED 2022-02-11 19:16:29
2022-02-11 17:12:30
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak BAREL
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
64 ACCEPTED 2022-02-11 19:16:32
2022-02-11 17:11:37
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak DANCING LADY
  • 2x 1/LL/LL 50cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
63 ACCEPTED 2022-02-11 19:16:33
2022-02-11 17:11:17
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak EGGI AA
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
62 ACCEPTED 2022-02-11 19:16:36
2022-02-11 17:10:55
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak BRAHITI-PGN
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
61 ACCEPTED 2022-02-11 19:16:38
2022-02-11 17:10:27
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak BRATINI-PGN
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
60 ACCEPTED 2022-02-11 19:16:41
2022-02-11 16:36:34
Karolina Musiał CORLEONE Z
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
59 ACCEPTED 2022-02-11 19:16:44
2022-02-11 15:26:22
Marika Wlaźniak KAZAR M
  • 1x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 10/LL/LL90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
58 ACCEPTED 2022-02-11 10:23:47
2022-02-11 10:21:17
Mateusz Leszczyński ARMED
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
57 ACCEPTED 2022-02-11 10:16:23
2022-02-11 09:23:38
Dagmara Antczak ARON
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
56 ACCEPTED 2022-02-11 10:16:25
2022-02-11 09:20:13
Dagmara Antczak RAFAELLO
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
55 ACCEPTED 2022-02-11 10:16:26
2022-02-11 09:19:38
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
54 ACCEPTED 2022-02-11 07:47:47
2022-02-10 23:05:35
Tomasz Patron QUICK FLOWER
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
53 ACCEPTED 2022-02-11 07:47:50
2022-02-10 22:14:37
Tomasz Patron MONTGOMERY W
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
52 ACCEPTED 2022-02-11 07:47:53
2022-02-10 22:14:02
Tomasz Patron VOLTAIRIAN ELECTRA
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
51 ACCEPTED 2022-02-11 07:47:56
2022-02-10 22:13:26
Tomasz Patron KNOCK OUT
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
50 ACCEPTED 2022-02-11 07:47:59
2022-02-10 22:11:36
Nadia Boćkowska MYCATOKI VAN HET GEVAHOF
  • 1x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
49 ACCEPTED 2022-02-11 07:48:02
2022-02-10 22:11:08
Olivia Boćkowska PILOT STN
  • 1x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
48 ACCEPTED 2022-02-11 07:48:05
2022-02-10 21:59:44
Magdalena Zając QUINTESS CHIN
  • 1x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 10/LL/LL90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
47 ACCEPTED 2022-02-11 07:48:08
2022-02-10 21:33:06
Agata Malewska BEYASH QUAN
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
46 ACCEPTED 2022-02-11 07:48:11
2022-02-10 21:19:46
Oliwia Pietranek N-KINAJ
  • 1x 8/LL/LL50cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 1x 9/LL/LL70cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
45 ACCEPTED 2022-02-11 07:48:14
2022-02-10 20:46:28
Maria Sakrajda DECOLA
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
44 ACCEPTED 2022-02-11 07:48:17
2022-02-10 20:09:15
Dawid Tutak BALTAZAR
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
43 ACCEPTED 2022-02-11 07:48:20
2022-02-10 20:08:41
Nikola Studniarek PASJONATA POGROMS
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
42 ACCEPTED 2022-02-10 19:05:43
2022-02-10 19:03:23
Maria Sakrajda BALTAZAR
  • 1x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
41 ACCEPTED 2022-02-10 19:01:59
2022-02-10 19:01:01
Hanna Sakrajda PASJONATA POGROMS
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
40 ACCEPTED 2022-02-10 18:12:24
2022-02-10 18:06:55
Mateusz Leszczyński WINCHESTER - L
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
39 ACCEPTED 2022-02-10 18:12:28
2022-02-10 18:03:10
Paulina Jassa REKRUT BUM
  • 1x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
38 ACCEPTED 2022-02-10 18:12:30
2022-02-10 18:02:40
Paulina Jassa CORDOBA
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
37 ACCEPTED 2022-02-10 18:12:31
2022-02-10 18:02:12
Patrycja Janiec HANSOLO S
  • 2x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
36 ACCEPTED 2022-02-10 18:12:33
2022-02-10 18:01:44
Anita Grubin OMEGA M
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
35 ACCEPTED 2022-02-10 18:12:34
2022-02-10 18:01:10
Anna Bochenek RICHELIEU
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 9/LL/LL70cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
34 ACCEPTED 2022-02-10 13:12:54
2022-02-10 13:04:59
Agata Malewska PABLO I
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
33 ACCEPTED 2022-02-10 12:05:28
2022-02-10 10:03:51
Weronika Buchcar IKANA
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
32 ACCEPTED 2022-02-16 10:05:35
2022-02-09 22:37:50
Seweryn Murdzia SANCHITA
  • 1x 7/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
31 ACCEPTED 2022-02-09 23:19:29
2022-02-09 22:36:44
Seweryn Murdzia KONSTANTYN BH
  • 2x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 10/LL/LL90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
30 PRE-APPROVED 2022-02-09 23:19:31
2022-02-09 22:36:13
Seweryn Murdzia EKORNET
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
29 ACCEPTED 2022-02-09 23:19:34
2022-02-09 21:45:00
Paulina Lewandowska CZAVERDY
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
28 ACCEPTED 2022-02-09 20:16:45
2022-02-09 19:00:38
Magdalena Marciniak SIBILLA
  • 1x 10/LL/LL90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
27 ACCEPTED 2022-02-09 20:16:48
2022-02-09 19:00:17
Magdalena Marciniak CASSIMERO
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
26 ACCEPTED 2022-02-09 20:16:50
2022-02-09 18:59:45
Hanna Marciniak LEON
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
25 ACCEPTED 2022-02-09 18:02:17
2022-02-09 13:31:41
Alicja Łącka ODIGO VAN HET KAPELHOF
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
24 ACCEPTED 2022-02-08 18:03:08
2022-02-08 17:30:58
Marta Olczak STARBOY
  • 2x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 10/LL/LL90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
23 ACCEPTED 2022-02-08 15:14:43
2022-02-08 14:23:42
Ewa Sekuła DORIS DAY Z
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
22 ACCEPTED 2022-02-13 18:15:42
2022-02-08 14:21:31
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
21 ACCEPTED 2022-02-08 15:14:51
2022-02-08 12:21:42
Agata Arendt SUPER HERO
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
20 ACCEPTED 2022-02-17 10:09:55
2022-02-06 19:12:59
Zofia Osowska ATOS
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
19 ACCEPTED 2022-02-06 00:58:20
2022-02-05 23:19:21
Oliwia Stanisławczyk RAPHAELLA P
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 10/LL/LL90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
18 ACCEPTED 2022-02-06 00:58:23
2022-02-05 23:18:56
Wiktoria Stanisławczyk BERGS
  • 2x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 9/LL/LL70cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
17 ACCEPTED 2022-02-16 13:58:12
2022-02-04 20:20:42
Natalia Brzozowska FINISH
  • 2x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
16 ACCEPTED 2022-02-04 17:26:29
2022-02-04 17:06:27
Agata Arendt WALKIRIA
  • 2x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 10/LL/LL90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
15 ACCEPTED 2022-02-04 17:26:31
2022-02-04 17:05:46
Agata Arendt SAMURAI
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
14 ACCEPTED 2022-02-04 17:26:33
2022-02-04 17:05:13
Agata Arendt CASCADERO
  • 1x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 10/LL/LL90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
13 ACCEPTED 2022-02-10 14:53:40
2022-02-04 13:15:50
Irmina Szybka E-MAIL
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
12 ACCEPTED 2022-02-13 23:18:06
2022-02-04 13:15:09
Irmina Szybka OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 9/LL/LL70cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 1x 10/LL/LL90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
11 ACCEPTED 2022-02-04 12:14:48
2022-02-03 23:29:52
Kinga Daszczyk KAOLIN LA TULIPE
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
10 ACCEPTED 2022-02-04 12:14:51
2022-02-03 23:29:16
Kinga Daszczyk JACKPOT
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
9 ACCEPTED 2022-02-03 16:18:25
2022-02-03 15:22:17
Karolina Karasińska DAKOTA
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
8 ACCEPTED 2022-02-01 19:49:17
2022-02-01 17:04:14
Maja Deska RÓŻA
  • 1x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
7 ACCEPTED 2022-01-31 11:42:29
2022-01-31 11:34:10
Maria Kozina LUCKY MIKE
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
6 ACCEPTED 2022-01-30 11:43:03
2022-01-30 11:40:58
Wiktoria Troć HEROS DU JOUR AA
  • 1x 3/LL/LL 90cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
5 ACCEPTED 2022-01-30 11:43:04
2022-01-30 11:40:25
Wiktoria Troć COOKIE MONSTER
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
4 ACCEPTED 2022-02-11 14:48:04
2022-01-30 11:40:10
Wiktoria Troć LOTOS
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
3 ACCEPTED 2022-01-29 17:26:32
2022-01-29 13:15:56
Zofia Szubańska ATILLA
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 9/LL/LL70cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
2 ACCEPTED 2022-01-29 17:26:34
2022-01-29 13:08:33
Maria Gomulska INES
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 9/LL/LL70cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
1 ACCEPTED 2022-01-29 13:06:54
2022-01-29 13:05:38
Julia Biecka TOP GUN
  • 1x 1/LL/LL 50cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 2/LL/LL 70cm Towarzyski z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 9/LL/LL70cm Towarzyski z trafieniem w normę czasu Dodatek S
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O038694
2. Arendt Agata Klub Jeździecki Uniglob Gozdów
S
O026809
10121010
3. Bernagiewicz Robert St. R&S Stables Kębliny
S
O025481
4. Białas Anna SKJ Mordaka Wąwał
S
O004792
5. Biczysko Beata JKS Salio
S
O009909
6. Biecka Julia Brak przynależności klubowej
2009 (JM.)
Brak
7. Bilińska Hanna BPK - MAZ
2009 (JM.)
O064413
8. Bochenek Anna Łódzki Klub Jeździecki
S
Brak
9. Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O056635
10. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (J.)
O056635
11. Brzozowska Natalia TKJ Garbówek
2010 (JM.)
O059429
12. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
13. Ciborowska Marcelina Klub Jeździecki Chrobry
2009 (JM.)
O063911
14. Ciepliński Wojciech Kielecki Klub Jeździecki
S
O025368
15. Cosgrave Elżbieta KJ Fun Farma
2011 (Mł.)
brak
16. Cosgrave Joanna KJ Fun Farma
2012 (Mł.)
brak
17. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
S
O004796
18. Deska Maja Team Róża
2006 (J.)
O050441
19. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
20. Friedman Maja Bella St. R&S Stables Kębliny
2003 (MJ.)
O031354
10183554
21. Gabrysiak Alicja ŁKJ Łódź
2004 (J.)
O036581
22. Gomulska Maria brak przynależności klubowej
S
brak
23. Grubin Anita Łódzki Klub Jeździecki
2003 (MJ.)
Brak
24. Grzesiek Paula brak
S
brak
25. Hankus Zofia KJ Chrobry Warszawa
2007 (JM.)
O049703
26. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O047941
27. Hercog Belinda Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O009507
28. Janiec Patrycja Łódzki KJ
2006 (J.)
O056446
29. Janiszewska Lena JKS Salio Besiekierz Rudny
2009 (JM.)
O049333
30. Jarosińska Karolina KKJ Fullmet
2006 (J.)
Brak
31. Jassa Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
Brak
32. Kapala Julia KJ Fun Farma
2012 (Mł.)
brak
33. Kapszewicz Katarzyna ŁKJ Łódź
S
O006328
34. Karasińska Karolina JKS salio
S
Brak
35. Kazana Lena BPK - MAZ
2008 (JM.)
O063180
36. Kazimierczyk Patrycja KJ Chrobry Warszawa
2007 (JM.)
O062476
37. Kaźmierska Wiktoria Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (JM.)
O062025
38. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
39. Kopania Oliwia Klub Jeździecki Chrobry
2006 (J.)
O060764
40. Kosińska Hanna Stowarzyszenie R&S Stables
2009 (JM.)
O063245
41. Kowalczyk Hubert KJ Chrobry Warszawa
2009 (JM.)
O048645
42. Kozina Maria TKJ Garbówek
S
O028675
43. Kozłowska Zofia Konecki KJ Fullmet
2010 (JM.)
brak
44. Kwiatkowska Ewa JKS Salio Besiekierz Rudny
2008 (JM.)
O059631
45. Lasoń Zofia KJ Fun Farma
2009 (JM.)
brak
46. Leszczyński Mateusz Łódzki Klub Jeździecki
S
O013303
47. Lewandowska Paulina ŁKJ Łódź
S
O035551
48. Lisowska Karolina Stow. R&S Stables Kębliny
2005 (J.)
O055829
49. Lota Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O035558
50. Łącka Alicja BPK MAZ)
2003 (MJ.)
O049201
51. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
52. Malewska Agata KJ Vertus Łódź
2005 (J.)
O056331
10216844
53. Marciniak Hanna ŁKJ Łódź
2005 (J.)
O052952
54. Marciniak Magdalena ŁKJ Łódź
2007 (JM.)
O047585
55. Marczewska Wiktoria KJ Fullmet
2008 (JM.)
brak
56. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
57. Milczarek Nina KJ Infernal Team Golesze
S
O026267
58. Minkiewicz Agnieszka Klub Jeździecki Chrobry
2008 (JM.)
O067523
59. Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał
S
O019196
60. Murdzia Seweryn BPK (PKA)
S
O006295
61. Musiał Karolina KJ Skarb Kozienice
S
O024323
62. Niezgoda Weronika BPK (MAZ)
2005 (J.)
O064424
63. Nowak Zuzanna Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2006 (J.)
brak
64. Olczak Marta KJ Janowice
S
-
65. Osowska Zofia KJ Janowice
2003 (MJ.)
O051729
66. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
67. Patron Tomasz BPK
S
O003997
68. Piaseczna Roksana SKJ HORSEPROFI
2011 (Mł.)
O067808
69. Pietranek Oliwia Fundacja Fun Farma
2010 (JM.)
O056220
70. Popkowska Apolonia Klub Jeździecki Chrobry
2006 (J.)
O064723
71. Pronobis Emilia SKJ HORSEPROFI Łódź
2009 (JM.)
O063668
72. Sacha Maria Klub Jeździecki Chrobry
2010 (JM.)
O063909
73. Sakrajda Hanna KS Happy Horse
2012 (Mł.)
O062554
74. Sakrajda Maria KS Happy Horse
2005 (J.)
O049445
75. Samson Wiktoria Konecki KJ Fullmet
2006 (J.)
O066205
76. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
77. Shalohin Andrei Fundacja KJ ZBYSZKO Wiączyń Dolny
S
O021942
78. Shalohina Nina FKJ Zbyszko
2007 (JM.)
O064439
79. Sierakowska Michalina Stow. R&S Stables Kębliny
2007 (JM.)
O047679
80. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
81. Siucińska Klaudia ŁKJ Łódź
2001 (MJ.)
O035603
82. Siwiak Maja bpk
2003 (MJ.)
O042186
83. Sorokina Olga FKJ Zbyszko
O026608
84. Sorokina Olga FKJ Zbyszko
S
O026608
85. Stanisławczyk Oliwia Tyszko Horses
2011 (Mł.)
brak
86. Stanisławczyk Wiktoria Tuszyński KJ Garbówek
2012 (Mł.)
O064919
87. Stanisławska Lena Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2008 (JM.)
brak
88. Stevens Nel KJ Fun Farma
2011 (Mł.)
brak
89. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (J.)
O049277
90. Studniarek Nikola Bpk
2010 (JM.)
Brak
91. Szczepanik Ewelina KJ Vertus Łódź
S
O010008
92. Szkiela Marta SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O043641
93. Szubańska Zofia Brak przynależności klubowej
2005 (J.)
Brak
94. Szybka Irmina LKJ Gabon Walewice
2001 (MJ.)
O044404
95. Teper Zofia Ciechociński KJ Bonanza
2005 (J.)
O040299
96. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (MJ.)
O042931
97. Tutak Dawid Bpk
2009 (JM.)
Brak
98. Wacławik Kacper Largo Sp. z o.o. Warszawa
2013 (Mł.)
-
99. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
100. Ważyński Marcel Walewicki KJ Gabon
S
O040073
10181400
101. Willamowicz Dagmara JKS Jantar Stryków
2006 (J.)
O052949
102. Wlaźniak Marika JKS Salio
2009 (JM.)
O064614
103. Zając Magdalena brak
2005 (J.)
O052767
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

156

ACON WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/162 F: Szewron
M: Amanda
K027914 POL007520155407
2.

150

AKORD PKS POL 2010 wałach kasztanowata/169 F: IMEQUYL
M: ARMENIA
BRAK 616009590142410
3.

132

AMARANT SP POL 2016 wałach siwa/164 F: Calderon / Carolus
M: Armenia / Ever For Pleasure
K031692 616009590022716
4.

123

AMIGO SP POL 2016 wałach gniada/160 F: Grand Slam VDL
M: Amarita
K030440 616009510152816
5.

83

ARMED SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Dionizos
M: Arwena / Rytm
brak Brak
6.

80

ARON OLDENBURG POL 2015 wałach ciemnogniada/178 F: -
M: -
BRAK DE418182521815
7.

99

ASTUR AA MAŁOPOLSKA AA POL 2018 wałach skarogniada/169 F: Ekolog
M: Asteria
brak 616 006 58 02225 18
8.

29

ATILLA HAFLINGER POL 2005 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Almwind
M: Dorena
Brak DE422. 220001105
9.

9

ATOS Szlachetna Półkrew POL 2004 wałach ciemnogniada/159 F: NN
M: Ariadna
K013500 616 999 59 00100 04
10.

78

BALTAZAR SP POL 2007 wałach kasztanowata/163 F: Czekan
M: Ballada
K018367 POL 009590244507
11.

67

BALTAZAR SP POL 2007 wałach kasztanowata/164 F: nn
M: Ballada
K018367 pol 009590244507
12.

160

BANDEROLA - P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz siwa/168 F: Corleone Z
M: Boule De Neige
K030333 616009670016115
13.

87

BAREL WLKP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Czardasz /
M: Berenika / Cad De B Neville
K030727 616007610086817
14.

109

BELLE IRW NIEM. SPORT. POL 2017 klacz gniada/170 F: Big Star Jr. / Big Star
M: Bellinda / Wellington
K032900 DE4555505687
15.

131

BEN HUR KUC POL 2009 ogier kasztanowata/kuc:145 F: Rob Roy
M: Bajeczka / Mister Man
K016929 616013640067709
16.

43

BERGS KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:140 F: NN
M: NN
K022041 K022041
17.

75

BEYASH QUAN SP POL 2016 gelding bay/167 F: Dżentelmen
M: Bacarolla/Graal
K029098 616009610082616
18.

90

BRATIHI-PGN SP POL 2018 wałach ciemnogniada/167 F: Tambourine Red Wine
M: Bramina
- 616009610105818
19.

91

BRATINI-PGN WLKP POL 2018 wałach kasztanowata/172 F: Tambourine Red Wine
M: Brda
- 616007610106418
20.

174

BROWAR SP POL 2015 wałach kasztanowata/- F: Arktos
M: Bolsena
brak 616009610173015
21.

41

CASCADERO SP POL 2017 ogier gniada/165 F: Cascadello
M: Cremona
K032583 A0018642S
22.

170

CASCADESSA HOL GER 2017 klacz kasztanowata/165 F: Cascadello I / Casall
M: M-Alessa B / Fiona VIII
K030460 DE421000090817
23.

49

CASSIMERO HOL. GER 2014 ogier skarogniada/165 F: Centurion / Cormint
M: Nora VII / Briscar
K030630 DE 421000138214
24.

173

CELINA SP POL 2010 klacz siwa/- F: Eger / Komandor
M: Cudowna / Lubicz
K032161 616009610076710
25.

101

CELTIC BOY SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Alvaro
M: Celtia II
Brak 616009610171711
26.

113

CEZAR KUC POL 2015 wałach srokata/kuc:125 F: NN
M: NN
brak 616999540120515
27.

171

CHACCALL OLD GER 2015 wałach gniada/168 F: Casallco / Casall
M: Chaccizia / Chacco-Blue
K027789 DE418185006015
28.

177

CHAMPION DE NIGHT OLDENBURG POL 2010 wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
K022226 DE433330418910
29.

102

CHAMPION DE NIGHT OLDENBURG POL 2010 wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
LKRWZJ/894/22 DE 433330418910
30.

143

CLEMENTINE HAN GER 2016 klacz siwa/170 F: Cinsey /
M: Silberminont /
brak DE431310772516
31.

137

COCO BOMB WESTFALSKA POL 2015 klacz ciemnogniada/163 F: Cottonclub
M: Lady Ship /Lancer III
K029417 DE 441411214315
32.

176

CONWAY H WESTF GER 2012 wałach kasztanowata/178 F: Catoki / Cambridge
M: Any Way / Arpeggio
K031075 DE4414107577312
33.

32

COOKIE MONSTER HOL GER 2011 wałach skarogniada/175 F: Cachas / Caretino
M: M-Lavaletta / Linaro
K031308 DE421000079011
34.

62

CORDOBA SP POL 2016 klacz siwa/165 F: Tjungske
M: Cruzja-J/Cruzeiro L
Brak 616009590027816
35.

169

CORDULA GRUN HOL GER 2015 klacz gniada/- F: Cascadello II / Casall
M: Karmina / Corofino I
K028749 DE421000518415
36.

129

CORLANDA VRS AES POL 2016 klacz gniada/165 F: Orlando van de Heffinck
M: Carmen / Pablo
K030105 826002160878409
37.

92

CORLEONE Z SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Marino
M: Celestyna / Dżahil
K028660 6160096602415
38.

152

CORNAT HAN GER 2010 wałach gniada F: Edgar / Espri
M: Flora / Falkner
K023218 DE431316630410
39.

100

COSTELLO KWPN NED 2007 wałach gniada/168 F: Luidam/Guidam
M: Roxette/Corland
K012156 528003000705888
40.

126

CUDUŚ KUC POL 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Nando
M: Chanel / Cyma
K022425 616013640076211
41.

114

CYRKA KUC POL 2011 klacz ciemnogniada/kuc:113 F: Nion
M: Mercus Celine
brak 616013690088011
42.

54

CZAVERDY SP POL 2015 wałach gniada/177 F: If du Reverdy
M: Czara / Czad
K030297 616 009 64 00224 15
43.

82

DACOLINO KWPN POL 2008 wałach gniada/173 F: Acolino / Acorado
M: Midurmie / Triton
K019988
44.

36

DAKOTA KWPN POL 2009 wałach siwa/173 F: Zurih
M: Irma donna
Brak Brak
45.

88

DANCING LADY SP POL 2018 klacz kara/mk:156 F: Sir Europe
M: Denira
- 616009520055218
46.

77

DECOLA TS POL 2011 klacz kara/160 F: Aktyw /
M: Deborah /
K026349 616999661188611
47.

144

DIACENT WLKP POL 2014 wałach kasztanowata/170 F: Hiacynt
M: Diana / Asyż
K024704 616007530018014
48.

161

DIACONTINA HANOWERSKA GER 2017 klacz gniada/172 F: Diacontinus
M: Count's Campina
K030915 DE431317900117
49.

140

DIATENDRA SP POL 2015 klacz gniada/167 F: Contendro I / Contender
M: Diarada / Diarado
K029364 616009600046615
50.

118

DIAZ XIII HAN. GER 2013 wałach ciemnogniada/185 F: Diarado
M: Geraldine / Gluckspilz
K031980 DE431310777513
51.

121

DIDI AES POL 2016 klacz siwa/-- F: Surrimo /
M: Dżumena / Tioman Island
K033591 826002160881428
52.

165

DIL CASSO SP POL 2015 wałach siwa/- F: Castle Rock
M: Dilejt / Sofix
K029488 616009520065116
53.

145

DISNEY AES POL 2017 klacz gniada/173 F: Torado
M: Dżungla
K032312 826002170883780
54.

44

DORIS DAY Z ZANGER. POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Diamant De Semilly
M: Diana Ross des Premices / My O My
K032484 056015Z55849616
55.

5

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
K005968 009590041800
56.

89

EGGI AA MAŁOPOLSKA POL 2018 wałach gniada/mk:156 F: Ekolog
M: Edna
- 616006580222918
57.

53

EKORNET SP POL 2017 ogier siwa/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Europa / Ewerest
K031345 A0019985S
58.

98

ESSARO AA MAŁOPOLSKA AA POL 2018 wałach siwa/169 F: Huzar
M: Essemara
brak 616 006 58 02222 18
59.

166

ESTRELIA MK SP POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: Rasch
M: Echeveria / Landos
K030595 616009600207815
60.

8

FINISH SP POL 2014 wałach gniada/167 F: Imequyl/Luron
M: Falanga/Fanimo
K024999 616009591022814
61.

85

FRIDA SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Imequyl
M: Fortuna / Grand Amour
K030729 616009590093916
62.

141

GEM OF KANNAN SP POL 2016 wałach siwa/170 F: Kannan / Voltaire
M: Gwatemala / Cantanis
K029016 616009590135416
63.

133

GOGO K KŁUSAK NED 2013 klacz gniada/mk:158 F: Judge Joe
M: Whippet Boshoeve
Brak 138871
64.

163

GRUPO PROM ANTRAX Z ZANG BEL 2009 klacz gniada/166 F: Bariton P/ Darco
M: Sky/ Quick Star
K023183 056015Z55803509
65.

63

HANSOLO S MŁP POL 2016 wałach gniada/167 F: Dionizos
M: Hopka/Emetyt
K029097 616006540035416
66.

94

HELLO BERLIN HOLSZTYŃSKA POL 2015 klacz siwa/176 F: Caspar
M: Constantia
K033119 DE421000601315
67.

149

HERA KUC POL 2018 klacz siwa/kuc:138 F: Safalti
M: Hawana
Brak 616013592088118
68.

31

HEROS DU JOUR AA M POL 2017 wałach gniada/168 F: Fusain Du Defey /
M: Hrabianka / Emetyt
K030725 616006660771217
69.

57

IKANA SP POL 2012 klacz gniada/175 F: Vandamme/Guidam
M: Ikea/Turbud Quirinus
K029734 616009640025512
70.

136

ILLOUCHIN NH KWPN NED 2013 klacz gniada/Brak F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Tereedom VDL / Baloubet Du Rouet
K023832 528003201309487
71.

30

INES WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz siwa/162 F: Tjungske
M: Ingrit-P
Brak 616007592124917
72.

135

IOWA KWPNT NED 2013 stallion chestnut// F: Zaval
M: Dersina
K023264 528003201303545
73.

38

JACKPOT KWPN NED 2014 wałach gniada/164 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Acobada / Acobat II
K026841 528003201406777
74.

167

JAGON SP POL 2005 wałach gniada/176 F: Ghana
M: Jagonda / Montevideo
K014811 POL009590103905
75.

111

JANE VON ROCHERATH BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Cicero / Carthago
M: Gina Von Rocherath / Nonstop
K018829 056002W00292665
76.

122

JASPER WLKP POL 2009 wałach gniada/170 F: Quasimodo van de Molendreef
M: Jenefer
K016599 616007600362809
77.

154

JOHNNIE WALKER PKSP POL 2016 wałach siwa/170 F: Tjungske
M: Juka
K029610 616009590028116
78.

37

KAOLIN LA TULIPE KWPN NED 2015 wałach ciemnogniada/162 F: Cornet Obolensky /
M: Queency De L'Hallali / Diamant De Semilly
K029806 528003201501204
79.

86

KARISSA M SP POL 2016 klacz ciemnogniada/167 F: Stakkato Top
M: laskada
- 61600959016
80.

153

KARTOUCHE SP POL 2005 wałach gniada/170 F: Cotton Club ex Catmaran
M: Kobra
K012612 -
81.

93

KAZAR M SP POL 2012 wałach gniada/163 F: SOLARIS
M: KASTELKA
K024654 616009590218512
82.

139

KILLER BOY SP POL 2012 wałach gniada/174 F: Imequyl / Luron
M: Kasablanka / Barnaba
K021248 616009550019012
83.

142

KING KUC POL 2013 wałach siwa/141 F: nn
M: nn
K027968 528019090008881
84.

71

KNOCK OUT KWPN NED 2015 wałach siwa/172 F: Berlin
M: Evelien / Diabeau
K030446 528003201506866
85.

107

KODEINA WIELKOPOLSKA POL 29.06.2015 klacz siwa/163 F: Olympic Star
M: Kadin
K029683 616007670067915
86.

52

KONSTANTYN BH SP POL 2017 ogier siwa/165 F: -
M: -
- -
87.

130

LAOS HIPPICA SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Koh I noor
M: La silla
K030062 1
88.

50

LEON PKSP POL 2012 wałach gniada/168 F: Bischof L / Bachus
M: Lolanca / Lord Calidos
K020655 616009590170412
89.

110

LITSE PANGAARDENHOF BWP BEL 2011 wałach gniada F: For Passion D'ive Z / For Pleasure
M: Quandretta Pangaardenhof / Andretti
K024603 056002W00298853
90.

162

LORELI TK SP POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Clear to Jump St Gyvan Z / Carnute
M: R.S. Lorelei (ex La Bomba) / Lord Pezi
K027457 616009540047013
91.

33

LOTOS M. POL 2013 wałach gniada/168 F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
K023828 616006591044713
92.

34

LUCKY MIKE Szlachetna Półkrew POL 2015 wałach gniada/175 F: Vandamme
M: Lorelei ex La Bomba
K033079 ..
93.

117

MAGGIE KUC POL 2010 klacz gniada/kuc:118 F: Nn
M: Nn
brak 616999640108410
94.

127

MAGNAT KUC POL 2017 wałach gniada/kuc:138 F: Trzy Po Trzy
M: Montana
K031919 A0021840S
95.

95

MERLIN WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/165 F: Santos / Guidam
M: Malta / Cajero
K029359 616007610056216
96.

97

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K022871 528003000031116
97.

125

MONTE CARLO KUC POL 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Nando
M: Mona
K022489 POL013640023809
98.

69

MONTGOMERY W KWPN POL 2017 wałach gniada/165 F: DAKAR VDL
M: ERANNA
K030678 528003201707354
99.

72

MYCATOKI VAN HET GEVAHOF Belgisch Warmbloedpaard BEL 2012 klacz kasztanowata/166 F: CATOKI
M: JOY VAN T GEVAHOF
1 056-002-W00313983
100.

76

N-KINAJ KUC FELIŃSKI POL 2006 wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Nowator
M: Kalipso
K033293 013580687906
101.

1

NASTURCJA KONIK POLSKI POL 2009 klacz myszata/kuc:145 F: Halasz
M: Nerba
K033292 616011610247409
102.

96

NESME OLDENBURG POL 2016 klacz gniada/180 F: Numero Uno
M: Esme
brak DE 418180221016
103.

134

NOUGAT NANCY / GER / mare bay// F: /
M: /
/ /
104.

47

ODIGO VAN HET KAPELHOF BWP BEL 2014 ogier gniada/175 F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Prima Donna / Pinkus
K025679 056002W00307591
105.

64

OMEGA M SP POL 2017 klacz kasztanowata/165 F: For Leo
M: Olimpia/Aravel Waro
Brak ///
106.

7

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 wałach gniada/170 F: Lando / Lancier
M: Taylor O / Lux
K010838 5280030509101 103FB85
107.

58

PABLO I OLDBG GER 2004 gelding black/168 F: Pik Labionics
M: Ondra/Cor de Brillant
K008687 DE433330321904
108.

79

PASJONATA POGROMS KUC WALIJSKI POL 2015 wałach siwa/kuc:130 F: Pl Nitro
M: Pasjonata Pollyanna
Brak 616013610201115
109.

66

PASJONATA POGROMS KUC WALIJSKI POL 2015 wałach siwa/kuc:132 F: nn
M: Pasjonata Pollyanna
brak 616013610201115
110.

112

PEREŁKA KUC POL 2015 klacz siwa/kuc:120 F: NN
M: NN
brak 616999661350415
111.

146

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
K020801 616009590104512
112.

73

PILOT STN Belgisch Warmbloedpaard ITA 2015 wałach kasztanowata/173 F: INDOCTRO
M: JENNIFER VAN DE RONEVALLEI
1 056-002-W00310907
113.

168

POMELO TRAKEŃSKA POL 2017 wałach kara/160 F: Nn
M: Nn
Brak -
114.

68

QUICK FLOWER Anglo Europen Studbook POL 2013 klacz gniada/170 F: Quickstar
M: C Flower Z
Brak 826002130871576
115.

74

QUINTESS CHIN WESTF GER 2014 wałach gniada/174 F: Chin Chin
M: Quintessence Z
K028796 441410370714
116.

84

QUITE WESTF POL 2010 wałach siwa/178 F: Quite Capitol
M: Lady Jump II
brak brak
117.

81

RAFAELLO SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Qulester
M: Romana S
K030730 616009590093816
118.

158

RAMZES TYP SZLACHETNY POL 2016 wałach gniada/163 F: NN
M: NN
K033358 616999610068316
119.

42

RAPHAELLA P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz siwa/164 F: Correro
M: Rebella
K018637 POL009610010308
120.

61

REKRUT BUM SP POL 2017 wałach gniada/167 F: Cascadello
M: Rita/Stalypso
Brak Brak
121.

65

RICHELIEU WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Activ
M: Remonta
Brak
122.

35

RÓŻA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz kasztanowata/170 F: Fatim
M: Rawka
K022760 616007540033610
123.

10

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Sekretyna / Special Power
K024556 6160095804684
124.

40

SAMURAI SP POL 2010 wałach kasztanowata/- F: Armitage
M: Sevilla
K019567 616009590204610
125.

51

SANCHITA - POL 2013 klacz gniada/164 F: Stakatto Gold
M: -
K033251 -
126.

120

SHANTUNG SP POL 2010 wałach gniada/172 F: La Calidad
M: Symfonia Waro
Brak 616009610101612
127.

48

SIBILLA PKSP POL 2013 klacz gniada/168 F: BISCAYO / CONTENDRO
M: S EASY FLY EX EASY FLY / SIR SHUTTERFLY
K022579 616009510252913
128.

155

SIMONETTA Deutsches Sportpferd POL 2011 klacz skarogniada/168 F: Simonetti
M: Dacoma
K032389 DE455-8790066-11
129.

104

SIR PAUILLAC SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Szlachta / Luron
K022389 616009590185511
130.

151

STAKKATOLIN OLD GER 2012 wałach siwa/- F: Stakkatol / Stakkato
M: Caretina / Caretano Z
K025737 DE418185020312
131.

46

STARBOY Deutsches Sportpferd POL 2016 wałach gniada/164 F: Scarosso
M: Quibell
- DE456560232316
132.

138

SUNSET SP POL 2016 wałach gniada/166 F: Almanzor L
M: Sunshine / Saganek
K030660 616009600129015
133.

45

SUPER HERO HAN POL 2015 Ogier skarogniada/170 F: -
M: -
K029095 -
134.

124

TACYT SP POL 2015 wałach gniada/165 F: Canabis
M: T Fleur / Tangelo van de Zuuthoeve
K029304 616009510293915
135.

103

TIKAL XX POL 2018 wałach kasztanowata/-- F: Star Poker /Footstepsinthesand
M: Tinca / Saphir
K033329 616POL18010252T
136.

116

TILLY KUC / TINKER POL 2011 klacz srokata/kuc:135 F: nn
M: nn
brak 826069000225699
137.

28

TOP GUN PKSP POL 2014 wałach gniada/167 F: Le Mistral
M: Tulka
Brak 616009610004014
138.

128

TORERO KUC POL 2008 ogier kasztanowata/kuc:148 F: Bolero
M: Totu
K018393 POL013640060608
139.

175

TOTU KUC 2003 klacz kasz F: Domingo / Top Dark Dream
M: Twenty / Mister Man
140.

159

TRACJA SP POL 2013 mare bay/167 F: Spartacus / Stakkato
M: T Chicatora / Triple
K022584 616009510253413
141.

164

ULANO' MS HANN POL 2013 wałach gniada/180 F: Messenger
M: Sacona/ Continue
brak DE 431316786313
142.

108

ULOTKA-K SP POL 2011 klacz siwa/173 F: Cancoon
M: Ulena—K
K018808 616009610009711
143.

172

URANIA MELODY KUC CONNEMARA POL 2006 klacz siwa/kuc:146 F: Ares
M: Utopie Melody
brak 013670022606
144.

119

VALENTINE LALIQUE SP POL 2016 wałach gniada/170 F: La Calidad /
M: Vida Loca / Lambado
K029096 616009670086916
145.

70

VOLTAIRIAN ELECTRA HAN FIN 2014 klacz ciemnogniada/172 F: Marius Claudius / Concorde
M: Anastasia / Amani
K030445 DE431316906514
146.

39

WALKIRIA SP POL 2016 klacz gniada/166 F: Lupicor
M: Weneda
Brak 616009590122716
147.

115

WHAT`S UP TEDDY Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 wałach kasztanowata/kuc:123 F: TJID VLIJT`S CYBER
M: WATKA
brak 616013590034914
148.

106

WIEDŹMIRA M. POL 2013 klacz siwa/165 F: Ramadan/Lirnik
M: Wiedźma/Diabełek
K023441 616006690058213
149.

59

WINCHESTER - L WLKP POL 2016 wałach gniada/170 F: Lasko
M: Werona / Baldram
Brak Brak
150.

105

WYRWIGROSZ M. POL 2013 wałach gniada/165 F: Irches / Chef Supreme
M: Wygrana / Grey
K023443 616006690058613
151.

157

ZITTA PKSP POL 2011 klacz kasztanowata/173 F: Guffi
M: Zagadka
K025394 616009520036511
Rider Club
Competition
Prize
Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny
25
SUM:
25.00
Bernagiewicz Robert St. R&S Stables Kębliny
100
200
SUM:
300.00
Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
25
25
SUM:
50.00
Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
100
100
450
50
300
SUM:
1000.00
Grzesiek Paula brak
50
25
25
100
SUM:
200.00
Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
25
50
SUM:
75.00
Kapszewicz Katarzyna ŁKJ Łódź
200
50
SUM:
250.00
Kowalczyk Hubert KJ Chrobry Warszawa
300
SUM:
300.00
Marczewska Wiktoria KJ Fullmet
25
SUM:
25.00
Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
350
50
25
SUM:
425.00
Milczarek Nina KJ Infernal Team Golesze
50
25
200
SUM:
275.00
Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał
200
25
350
450
SUM:
1025.00
Murdzia Seweryn BPK (PKA)
200
100
200
100
350
SUM:
950.00
Patron Tomasz BPK
25
SUM:
25.00
Shalohin Andrei Fundacja KJ ZBYSZKO Wiączyń Dolny
25
SUM:
25.00
Shalohina Nina FKJ Zbyszko
25
SUM:
25.00
Siwiak Maja bpk
25
150
SUM:
175.00
Sorokina Olga FKJ Zbyszko
100
350
SUM:
450.00
Szczepanik Ewelina KJ Vertus Łódź
50
150
SUM:
200.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
50
100
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
JKS Salio Besiekierz Rudny
ARON (80)
2022-02-19
32
2022-02-19
2022-02-20
20
2022-02-20
14
2022-02-19
21
2022-02-20
35
2022-02-20
29
2022-02-19
31
2022-02-20
8
25
2022-02-20
22
Arendt Agata
Klub Jeździecki Uniglob Gozdów
2022-02-19
22
2022-02-19
2022-02-20
22
2022-02-20
9
SAMURAI (40)
2022-02-19
37
2022-02-19
16
2022-02-20
12
2022-02-20
36
2022-02-19
2
2022-02-19
22
2022-02-20
15
2022-02-20
2022-02-19
35
2022-02-20
34
2022-02-19
13
2022-02-20
5
Bernagiewicz Robert
St. R&S Stables Kębliny
CHACCALL (171)
2022-02-19
3
2022-02-19
2
100
2022-02-20
7
2022-02-20
1
200
Białas Anna
SKJ Mordaka Wąwał
2022-02-19
15
2022-02-19
18
2022-02-20
17
2022-02-20
21
Biczysko Beata
JKS Salio
2022-02-19
37
2022-02-19
Biecka Julia
Brak przynależności klubowej
TOP GUN (28)
2022-02-19
8
2022-02-19
8
2022-02-20
11
2022-02-20
Bilińska Hanna
BPK - MAZ
CELINA (173)
2022-02-19
2022-02-19
2022-02-20
2022-02-20
Bochenek Anna
Łódzki Klub Jeździecki
2022-02-19
3
2022-02-20
18
2022-02-20
Boćkowska Nadia
BPK (MAZ)
2022-02-19
11
2022-02-19
32
2022-02-20
2022-02-20
38
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
2022-02-19
13
2022-02-20
2
2022-02-20
46
Buchcar Weronika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
IKANA (57)
2022-02-19
13
2022-02-19
9
2022-02-20
6
25
2022-02-20
7
25
Ciborowska Marcelina
Klub Jeździecki Chrobry
TORERO (128)
2022-02-19
3
2022-02-19
26
2022-02-20
21
2022-02-20
16
Ciepliński Wojciech
Kielecki Klub Jeździecki
DIAZ XIII (118)
2022-02-19
16
2022-02-19
2022-02-20
44
2022-02-20
16
Cosgrave Elżbieta
KJ Fun Farma
CEZAR (113)
2022-02-20
2022-02-20
Cosgrave Joanna
KJ Fun Farma
CYRKA (114)
2022-02-20
3
2022-02-20
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Stryków
2022-02-19
32
2022-02-19
5
100
2022-02-20
10
2022-02-20
20
JACKPOT (38)
2022-02-19
4
100
2022-02-19
1
450
2022-02-20
6
50
2022-02-20
3
300
SHANTUNG (120)
2022-02-19
18
2022-02-19
15
2022-02-20
9
2022-02-20
19
Deska Maja
Team Róża
RÓŻA (35)
2022-02-19
4
2022-02-19
7
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
DIACENT (144)
2022-02-19
27
2022-02-19
2022-02-20
15
2022-02-20
34
Friedman Maja Bella
St. R&S Stables Kębliny
2022-02-20
14
2022-02-20
9
2022-02-20
19
2022-02-20
14
Gabrysiak Alicja
ŁKJ Łódź
MERLIN (95)
2022-02-19
5
2022-02-19
36
2022-02-20
29
2022-02-20
Gomulska Maria
brak przynależności klubowej
INES (30)
2022-02-19
5
2022-02-19
19
2022-02-20
3
2022-02-20
Grubin Anita
Łódzki Klub Jeździecki
OMEGA M (64)
2022-02-19
21
2022-02-19
2022-02-20
10
2022-02-20
Grzesiek Paula
brak
AKORD (150)
2022-02-19
3
50
2022-02-19
8
25
2022-02-20
5
25
2022-02-20
4
100
Hankus Zofia
KJ Chrobry Warszawa
JASPER (122)
2022-02-19
23
2022-02-19
5
2022-02-20
4
2022-02-20
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
NESME (96)
2022-02-19
11
2022-02-19
2022-02-20
17
2022-02-20
6
2022-02-19
8
25
2022-02-20
4
50
2022-02-20
16
2022-02-19
13
2022-02-19
2022-02-20
19
2022-02-20
2022-02-19
2
2022-02-19
12
2022-02-20
25
2022-02-20
10
Janiec Patrycja
Łódzki KJ
2022-02-19
9
2022-02-19
2022-02-20
16
2022-02-20
Janiszewska Lena
JKS Salio Besiekierz Rudny
CONWAY H (176)
2022-02-20
10
2022-02-20
Jarosińska Karolina
KKJ Fullmet
2022-02-19
16
2022-02-19
35
2022-02-20
5
2022-02-20
12
Jassa Paulina
Łódzki Klub Jeździecki
2022-02-19
10
2022-02-19
2022-02-20
39
2022-02-20
CORDOBA (62)
2022-02-19
29
2022-02-19
2022-02-20
27
2022-02-20
Kapala Julia
KJ Fun Farma
2022-02-20
2022-02-20
Kapszewicz Katarzyna
ŁKJ Łódź
LORELI TK (162)
2022-02-19
14
2022-02-19
2
200
2022-02-20
11
2022-02-20
6
50
Karasińska Karolina
JKS salio
DAKOTA (36)
2022-02-19
27
2022-02-20
43
2022-02-19
Kazana Lena
BPK - MAZ
2022-02-19
24
2022-02-19
21
2022-02-20
13
2022-02-20
Kazimierczyk Patrycja
KJ Chrobry Warszawa
BEN HUR (131)
2022-02-19
7
2022-02-19
26
2022-02-20
7
2022-02-20
21
Kaźmierska Wiktoria
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
KARTOUCHE (153)
2022-02-20
3
2022-02-20
6
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
2022-02-19
8
2022-02-19
2022-02-20
50
2022-02-20
Kopania Oliwia
Klub Jeździecki Chrobry
AMIGO (123)
2022-02-19
15
2022-02-19
2022-02-20
15
2022-02-20
Kosińska Hanna
Stowarzyszenie R&S Stables
JAGON (167)
2022-02-19
2022-02-19
1
2022-02-20
28
2022-02-20
POMELO (168)
2022-02-20
8
2022-02-20
Kowalczyk Hubert
KJ Chrobry Warszawa
TACYT (124)
2022-02-19
13
2022-02-19
3
300
Kozina Maria
TKJ Garbówek
2022-02-19
38
2022-02-19
2022-02-20
31
2022-02-20
Kozłowska Zofia
Konecki KJ Fullmet
MAGGIE (117)
2022-02-19
4
2022-02-19
2022-02-20
1
2022-02-20
Kwiatkowska Ewa
JKS Salio Besiekierz Rudny
2022-02-19
24
2022-02-19
2022-02-20
22
2022-02-20
2022-02-19
2
2022-02-19
21
2022-02-20
30
KODEINA (107)
2022-02-19
7
2022-02-19
2022-02-20
23
2022-02-20
32
Lasoń Zofia
KJ Fun Farma
TILLY (116)
2022-02-20
7
2022-02-20
Leszczyński Mateusz
Łódzki Klub Jeździecki
2022-02-19
33
2022-02-19
2022-02-20
41
2022-02-20
ARMED (83)
2022-02-19
34
2022-02-19
19
2022-02-20
17
2022-02-20
Lewandowska Paulina
ŁKJ Łódź
2022-02-19
2022-02-19
19
2022-02-20
42
2022-02-20
26
HERA (149)
2022-02-19
2022-02-19
9
2022-02-20
4
2022-02-20
Lota Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
COCO BOMB (137)
2022-02-19
25
2022-02-19
30
2022-02-20
2
2022-02-20
18
Łącka Alicja
BPK MAZ)
2022-02-19
28
2022-02-20
19
Malewska Agata
KJ Vertus Łódź
PABLO I (58)
2022-02-19
24
2022-02-19
19
2022-02-20
33
2022-02-20
13
2022-02-19
15
2022-02-19
16
2022-02-20
25
2022-02-20
21
Marciniak Hanna
ŁKJ Łódź
LEON (50)
2022-02-20
45
Marciniak Magdalena
ŁKJ Łódź
SIBILLA (48)
2022-02-20
12
2022-02-20
30
2022-02-20
1
2022-02-20
Marczewska Wiktoria
KJ Fullmet
QUITE (84)
2022-02-19
11
2022-02-19
23
2022-02-20
24
2022-02-20
6
25
Mielcarek Tomasz
JKS Sokóle
2022-02-19
12
2022-02-19
10
2022-02-20
15
2022-02-20
10
CORNAT (152)
2022-02-19
1
350
2022-02-19
6
50
2022-02-20
8
25
Milczarek Nina
KJ Infernal Team Golesze
AMARANT (132)
2022-02-19
11
2022-02-19
6
50
2022-02-20
11
2022-02-20
9
PICASSO (146)
2022-02-19
2022-02-19
2022-02-20
8
25
2022-02-20
4
200
Mordaka Patryk
SKJ Mordaka Wąwał
SUNSET (138)
2022-02-19
2022-02-19
33
2022-02-20
18
2022-02-20
13
2022-02-19
17
2022-02-19
11
2022-02-20
2
200
2022-02-20
7
25
DIATENDRA (140)
2022-02-19
14
2022-02-19
2
350
2022-02-20
1
450
Murdzia Seweryn
BPK (PKA)
2022-02-19
4
200
2022-02-20
5
100
2022-02-19
17
2022-02-19
2022-02-20
40
2022-02-20
EKORNET (53)
2022-02-19
10
2022-02-19
25
2022-02-20
6
2022-02-20
22
ULOTKA-K (108)
2022-02-19
1
200
2022-02-19
20
2022-02-20
2
100
2022-02-20
1
350
Musiał Karolina
KJ Skarb Kozienice
2022-02-19
29
2022-02-19
38
2022-02-20
Niezgoda Weronika
BPK (MAZ)
BROWAR (174)
2022-02-19
2022-02-19
2022-02-20
2022-02-20
Nowak Zuzanna
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
ZITTA (157)
2022-02-19
2022-02-19
22
2022-02-20
2022-02-20
Olczak Marta
KJ Janowice
STARBOY (46)
2022-02-19
14
Osowska Zofia
KJ Janowice
ATOS (9)
2022-02-19
17
2022-02-19
18
2022-02-20
9
2022-02-20
14
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
2022-02-19
6
2022-02-19
40
2022-02-20
2022-02-20
27
SIMONETTA (155)
2022-02-19
39
2022-02-19
2022-02-20
36
2022-02-20
Patron Tomasz
BPK
2022-02-19
31
2022-02-20
13
2022-02-19
34
2022-02-20
27
2022-02-19
2022-02-19
17
2022-02-20
2022-02-20
11
2022-02-19
2022-02-19
30
2022-02-20
12
2022-02-20
8
2022-02-19
10
2022-02-20
20
2022-02-19
27
2022-02-19
7
25
2022-02-20
18
2022-02-19
20
2022-02-19
20
Piaseczna Roksana
SKJ HORSEPROFI
2022-02-19
30
2022-02-19
24
2022-02-20
24
2022-02-20
Pietranek Oliwia
Fundacja Fun Farma
N-KINAJ (76)
2022-02-20
2
2022-02-20
23
Popkowska Apolonia
Klub Jeździecki Chrobry
CUDUŚ (126)
2022-02-19
4
2022-02-19
25
2022-02-20
13
2022-02-20
24
Pronobis Emilia
SKJ HORSEPROFI Łódź
GOGO K (133)
2022-02-19
6
2022-02-19
18
2022-02-20
16
2022-02-20
Sacha Maria
Klub Jeździecki Chrobry
TOTU (175)
2022-02-19
2
2022-02-19
2022-02-20
1
2022-02-20
Sakrajda Hanna
KS Happy Horse
2022-02-19
28
Sakrajda Maria
KS Happy Horse
2022-02-19
28
DECOLA (77)
2022-02-19
2022-02-19
Samson Wiktoria
Konecki KJ Fullmet
COSTELLO (100)
2022-02-19
15
2022-02-19
2022-02-20
3
2022-02-20
23
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
2022-02-19
12
2022-02-19
2022-02-20
2022-02-20
Shalohin Andrei
Fundacja KJ ZBYSZKO Wiączyń Dolny
2022-02-19
4
2022-02-19
5
25
Shalohina Nina
FKJ Zbyszko
2022-02-19
6
25
Sierakowska Michalina
Stow. R&S Stables Kębliny
2022-02-20
21
2022-02-20
32
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
FRIDA (85)
2022-02-19
6
2022-02-19
9
2022-02-20
31
2022-02-19
20
2022-02-19
BAREL (87)
2022-02-19
9
2022-02-19
2022-02-20
47
2022-02-20
24
2022-02-19
1
2022-02-19
2022-02-20
5
2022-02-20
12
EGGI AA (89)
2022-02-19
6
2022-02-19
2022-02-20
9
2022-02-20
20
2022-02-19
9
2022-02-19
2022-02-20
1
2022-02-19
3
2022-02-19
25
2022-02-20
5
2022-02-20
Siucińska Klaudia
ŁKJ Łódź
TIKAL (103)
2022-02-19
14
2022-02-19
2022-02-20
22
2022-02-20
2022-02-19
26
2022-02-19
24
2022-02-20
23
2022-02-20
17
DIDI (121)
2022-02-19
31
2022-02-19
2022-02-20
8
2022-02-20
Siwiak Maja
bpk
TRACJA (159)
2022-02-19
7
25
2022-02-19
3
150
Sorokina Olga
FKJ Zbyszko
IOWA (135)
2022-02-19
21
2022-02-20
5
100
2022-02-20
2
350
Shalohina Nina
FKJ Zbyszko
2022-02-19
12
Stanisławczyk Oliwia
Tyszko Horses
2022-02-19
10
2022-02-19
2022-02-20
18
2022-02-20
Stanisławczyk Wiktoria
Tuszyński KJ Garbówek
BERGS (43)
2022-02-19
2022-02-19
34
2022-02-20
4
2022-02-20
Stanisławska Lena
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
RAMZES (158)
2022-02-19
7
2022-02-19
23
2022-02-20
2022-02-20
Stevens Nel
KJ Fun Farma
PEREŁKA (112)
2022-02-20
6
2022-02-20
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2022-02-20
2022-02-20
48
Studniarek Nikola
Bpk
2022-02-19
33
Szczepanik Ewelina
KJ Vertus Łódź
2022-02-20
3
50
2022-02-20
3
150
2022-02-20
35
Szkiela Marta
SKJ HORSEPROFI Łódź
ACON (156)
2022-02-19
26
2022-02-19
2022-02-20
2
Szubańska Zofia
Brak przynależności klubowej
ATILLA (29)
2022-02-19
10
2022-02-19
20
2022-02-20
19
2022-02-20
Szybka Irmina
LKJ Gabon Walewice
2022-02-19
5
2022-02-19
2022-02-20
7
2022-02-20
4
Teper Zofia
Ciechociński KJ Bonanza
BELLE IRW (109)
2022-02-20
14
2022-02-20
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
2022-02-19
1
2022-02-19
28
2022-02-20
49
2022-02-20
2022-02-19
14
2022-02-19
36
2022-02-20
26
2022-02-20
25
LOTOS (33)
2022-02-19
22
2022-02-19
23
2022-02-20
15
Tutak Dawid
Bpk
2022-02-19
16
Wacławik Kacper
Largo Sp. z o.o. Warszawa
KING (142)
2022-02-19
1
2022-02-19
Wacławik Marek
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2022-02-19
4
50
2022-02-19
22
ULANO' MS (164)
2022-02-19
17
2022-02-19
5
100
Ważyński Marcel
Walewicki KJ Gabon
2022-02-19
18
2022-02-19
29
2022-02-20
20
2022-02-20
28
2022-02-19
19
2022-02-19
2022-02-20
25
2022-02-20
Willamowicz Dagmara
JKS Jantar Stryków
2022-02-19
27
2022-02-19
2022-02-20
17
2022-02-20
Wlaźniak Marika
JKS Salio
KAZAR M (93)
2022-02-19
8
2022-02-19
23
2022-02-20
11
2022-02-20
33
Zając Magdalena
brak
2022-02-19
12
2022-02-19
2022-02-20
26
2022-02-20
37

Number of Riders: 103

Number of Horses: 151

The sum of prizes: 5 950.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl