Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR JKS SALIO
JKS SALIO, 22-23.01.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
166 ACCEPTED 2022-01-20 19:08:40
2022-01-20 17:03:37
Zofia Ferenc ANTYLYA
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
165 ACCEPTED 2022-01-20 19:08:39
2022-01-20 17:03:15
Zuzanna Olawa Vel Olawińska FRENCH BROWNIE
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
164 ACCEPTED 2022-01-20 19:08:37
2022-01-20 17:02:58
Maja Zielińska FIGAROS G
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
163 ACCEPTED 2022-01-20 19:08:36
2022-01-20 17:02:41
Hubert Suchta ESPRI CICERO
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
162 ACCEPTED 2022-01-20 19:08:34
2022-01-20 17:02:24
Hubert Suchta BANQUISE DE RIVERLAND
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
161 ACCEPTED 2022-01-20 19:08:33
2022-01-20 17:02:00
Grzegorz Kubiak GALOPADA
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
160 ACCEPTED 2022-01-20 16:40:41
2022-01-20 16:40:23
Zuzanna Wiśniewska DAPHNE
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
159 ACCEPTED 2022-01-19 22:53:54
2022-01-19 22:51:31
Antonina Książek GIOCONDA
  • 2x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
158 ACCEPTED 2022-01-19 22:53:59
2022-01-19 21:31:05
Michalina Książek NO LIMED
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
157 ACCEPTED 2022-01-19 19:44:31
2022-01-19 17:39:11
Lena Szabała KISS ME W
  • 2x 1/LL/LL50 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
156 ACCEPTED 2022-01-19 19:44:34
2022-01-19 17:27:14
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak KARISSA M
  • 1x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
155 ACCEPTED 2022-01-19 19:44:38
2022-01-19 17:20:05
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak DANCING LADY
  • 2x 1/LL/LL50 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
154 ACCEPTED 2022-01-19 19:44:41
2022-01-19 17:19:33
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak EGGI AA
  • 2x 1/LL/LL50 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
153 ACCEPTED 2022-01-19 19:44:44
2022-01-19 17:18:52
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak BRATINI-PGN
  • 2x 1/LL/LL50 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
152 ACCEPTED 2022-01-19 19:44:46
2022-01-19 17:18:11
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak BRATIHI-PGN
  • 2x 1/LL/LL50 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
151 ACCEPTED 2022-01-19 13:56:11
2022-01-19 13:55:48
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
150 ACCEPTED 2022-01-19 13:54:42
2022-01-19 13:54:21
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
149 ACCEPTED 2022-01-19 12:33:26
2022-01-19 12:24:18
Adam Zieliński LILIENTHAL III
  • 2x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 10/LL/LL 90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
148 ACCEPTED 2022-01-18 15:47:19
2022-01-18 15:44:42
Robert Bernagiewicz CHACCALL
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
147 ACCEPTED 2022-01-18 15:47:34
2022-01-18 15:25:20
Karolina Dryńska BARDO TOP
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
146 ACCEPTED 2022-01-18 15:47:40
2022-01-18 15:14:20
Grażyna Kozłowska JURANT
  • 2x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 10/LL/LL 90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
145 ACCEPTED 2022-01-18 15:47:44
2022-01-18 15:13:54
Hanna Kosińska POMELO
  • 2x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 1x 10/LL/LL 90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
144 ACCEPTED 2022-01-18 15:47:46
2022-01-18 15:12:58
Maja Bella Friedman CORDULA GRUN
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
143 ACCEPTED 2022-01-18 15:47:49
2022-01-18 15:12:33
Maja Bella Friedman CASCADESSA
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
142 ACCEPTED 2022-01-18 15:47:52
2022-01-18 15:12:08
Michalina Sierakowska ESTRELIA MK
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
141 ACCEPTED 2022-01-18 15:47:57
2022-01-18 14:35:36
Wiktoria Głowacka PRIMUS VAN'T VIANAHOF
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
140 ACCEPTED 2022-01-19 22:54:05
2022-01-18 13:33:07
Michalina Dańczak GANGES
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
139 ACCEPTED 2022-01-18 11:43:00
2022-01-18 10:44:19
Wiktor Helbich ESSARO AA
  • 2x 1/LL/LL50 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
138 ACCEPTED 2022-01-18 11:43:03
2022-01-18 10:43:51
Wiktor Helbich ASTUR AA
  • 2x 1/LL/LL50 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
137 ACCEPTED 2022-01-18 10:16:48
2022-01-18 10:06:41
Jacek Dębowski GENTLE KR
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
136 ACCEPTED 2022-01-18 07:35:09
2022-01-17 22:57:34
Aleksandra Wytrykowska WATER QUENN MK
  • 1x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 10/LL/LL 90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
135 ACCEPTED 2022-01-18 07:35:12
2022-01-17 22:54:56
Zofia Chrzanowska DELTA
  • 1x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
134 ACCEPTED 2022-01-18 07:35:14
2022-01-17 22:30:39
Maja Zakrzewska MŁODY JAPE
  • 1x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 1x 10/LL/LL 90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
133 ACCEPTED 2022-01-18 07:35:17
2022-01-17 22:29:49
Pola Nalewajek PEGAZUS
  • 2x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 10/LL/LL 90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
132 ACCEPTED 2022-01-17 20:32:58
2022-01-17 20:20:59
Oliwia Ostrowska ENDLESS LOVE
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
131 ACCEPTED 2022-01-17 20:33:01
2022-01-17 20:20:10
Oliwia Ostrowska LENTOLINA- S
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
130 ACCEPTED 2022-01-17 20:33:05
2022-01-17 20:19:42
Adrianna Ostrowska DOBROSTAN
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
129 ACCEPTED 2022-01-17 20:33:17
2022-01-17 20:19:18
Adrianna Ostrowska J’HALLUCINE DE CANTRAINE
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
128 ACCEPTED 2022-01-17 20:33:25
2022-01-17 20:17:49
Adrianna Ostrowska FERRY
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
127 ACCEPTED 2022-01-17 20:33:36
2022-01-17 20:17:22
Adrianna Ostrowska RAINBOW DE ROULARD
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
126 ACCEPTED 2022-01-17 19:20:34
2022-01-17 19:18:17
Michał Mordzelewski ALO VALERĄ-P
  • 2x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
125 ACCEPTED 2022-01-17 19:20:37
2022-01-17 19:16:23
Michał Mordzelewski POMPADOUR
  • 2x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 1x 10/LL/LL 90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
124 ACCEPTED 2022-01-17 19:20:39
2022-01-17 19:06:43
Michał Mordzelewski LATISSIMUS
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
123 ACCEPTED 2022-01-17 19:20:42
2022-01-17 19:05:34
Michał Mordzelewski MISTRESS
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
122 ACCEPTED 2022-01-19 19:44:50
2022-01-17 14:49:35
Irmina Szybka OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 2x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
121 ACCEPTED 2022-01-19 19:44:52
2022-01-17 14:49:14
Irmina Szybka E-MAIL
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
120 ACCEPTED 2022-01-17 13:52:17
2022-01-17 13:00:05
Aleksandra Hibner HEYDA
  • 2x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
119 ACCEPTED 2022-01-17 13:52:25
2022-01-17 12:59:44
Nadia Synoradzka JEREMIASZ
  • 2x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
118 ACCEPTED 2022-01-17 13:52:28
2022-01-17 12:38:11
Bartosz Gauza ORENA
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
117 ACCEPTED 2022-01-17 11:11:30
2022-01-17 10:35:59
Lena Kazana CLEMENTINE
  • 2x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
116 ACCEPTED 2022-01-17 11:11:33
2022-01-17 10:35:11
Hanna Bilińska CELINA
  • 2x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
115 ACCEPTED 2022-01-17 11:11:36
2022-01-17 09:45:54
Julia Gaszewska CHILI
  • 2x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
114 ACCEPTED 2022-01-17 11:11:39
2022-01-17 09:45:33
Marta Walczak EXEDRO
  • 2x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
113 ACCEPTED 2022-01-17 09:03:45
2022-01-17 08:42:47
Magdalena Ćwik KICKARA TS
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
112 ACCEPTED 2022-01-17 09:03:47
2022-01-17 08:42:13
Magdalena Ćwik COUNTESS
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
111 ACCEPTED 2022-01-17 09:03:49
2022-01-17 08:41:29
Zofia Ćwik IRALSINA
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
110 ACCEPTED 2022-01-17 09:03:51
2022-01-17 08:40:42
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
109 ACCEPTED 2022-01-17 09:03:53
2022-01-17 08:39:54
Jan Grzybowski QUIZ 12
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
108 ACCEPTED 2022-01-17 09:03:55
2022-01-17 08:27:06
Olga Rzycka KROS Z
  • 1x 7/C/Zwykły Art 238.2.1
107 ACCEPTED 2022-01-17 09:03:57
2022-01-17 08:26:12
Olga Rzycka GENTLEMEN
  • 1x 7/C/Zwykły Art 238.2.1
106 ACCEPTED 2022-01-16 22:19:55
2022-01-16 22:05:18
Angelika Szpruch NOSTALGIA
  • 2x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
105 ACCEPTED 2022-01-16 16:13:10
2022-01-16 15:56:54
Natalia Górecka GALOP
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
104 ACCEPTED 2022-01-16 16:13:12
2022-01-16 15:56:42
Natalia Górecka N-CONNIE OF HERITAGE
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
103 ACCEPTED 2022-01-16 15:54:45
2022-01-16 15:04:59
Sylwester Majdziński LITSE PANGAARDENHOF
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
102 ACCEPTED 2022-01-16 15:54:47
2022-01-16 15:04:11
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
101 ACCEPTED 2022-01-16 14:32:45
2022-01-16 12:46:58
Belinda Hercog DISNEY
  • 2x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
100 ACCEPTED 2022-01-16 10:41:52
2022-01-16 02:04:08
Mateusz Tyszko CORAZZI
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
99 ACCEPTED 2022-01-16 10:41:49
2022-01-16 02:03:15
Mateusz Tyszko LACRIMA
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
98 ACCEPTED 2022-01-16 10:41:45
2022-01-16 02:02:25
Mateusz Tyszko RAMATUELLE FDS
  • 2x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
97 ACCEPTED 2022-01-16 10:41:42
2022-01-16 02:01:58
Mateusz Tyszko LEADER ONE
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
96 ACCEPTED 2022-01-16 10:41:38
2022-01-16 02:01:10
Mateusz Tyszko SELLY BLUE
  • 1x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 10/LL/LL 90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
95 ACCEPTED 2022-01-16 10:41:35
2022-01-16 02:00:38
Mateusz Tyszko GLORY OF SPECIAL
  • 2x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 10/LL/LL 90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
94 ACCEPTED 2022-01-16 10:41:31
2022-01-16 01:59:50
Mateusz Tyszko GI-GI STAR
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
93 ACCEPTED 2022-01-16 00:18:54
2022-01-15 21:21:32
Lena Stanisławska RAMZES
  • 2x 1/LL/LL50 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
92 ACCEPTED 2022-01-16 00:18:57
2022-01-15 21:20:59
Zuzanna Nowak ZITTA
  • 2x 1/LL/LL50 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
91 ACCEPTED 2022-01-16 00:19:00
2022-01-15 21:20:25
Tomasz Paradowski SIMONETTA
  • 2x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 10/LL/LL 90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
90 ACCEPTED 2022-01-16 00:19:02
2022-01-15 21:20:01
Tomasz Paradowski JOHNNIE WALKER
  • 2x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 10/LL/LL 90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
89 ACCEPTED 2022-01-16 00:19:05
2022-01-15 21:19:25
Julia Paradowska IRENEUSZ
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
88 ACCEPTED 2022-01-16 00:19:08
2022-01-15 20:52:26
Roksana Piaseczna NASTURCJA
  • 1x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 1x 10/LL/LL 90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
87 ACCEPTED 2022-01-15 15:40:43
2022-01-15 15:21:28
Nel Stevens PEREŁKA
  • 2x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
86 ACCEPTED 2022-01-15 15:40:45
2022-01-15 15:20:54
Julia Kapala WHAT`S UP TEDDY
  • 2x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
85 ACCEPTED 2022-01-15 14:38:32
2022-01-15 11:59:30
Natalia Brzozowska FINISH
  • 2x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
84 ACCEPTED 2022-01-15 08:47:41
2022-01-14 23:39:55
Oliwia Pietranek N-KINAJ
  • 1x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
83 ACCEPTED 2022-01-15 08:47:43
2022-01-14 21:38:33
Ewelina Szczepanik LAOS HIPPICA
  • 2x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
82 ACCEPTED 2022-01-18 10:16:50
2022-01-14 21:38:05
Ewelina Szczepanik CORLANDA VRS
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
81 ACCEPTED 2022-01-18 10:16:58
2022-01-14 21:37:41
Ewelina Szczepanik CARMEN
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
80 ACCEPTED 2022-01-15 08:47:49
2022-01-14 21:35:27
Zofia Lewandowska HEBA
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
79 ACCEPTED 2022-01-14 20:13:23
2022-01-14 19:56:44
Marcel Wiśniewski TOUAREG
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
78 ACCEPTED 2022-01-14 20:13:25
2022-01-14 19:56:02
Marcel Wiśniewski MAROKO
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
77 ACCEPTED 2022-01-14 18:44:15
2022-01-14 18:09:50
Mateusz Leszczyński WINCHESTER - L
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
76 ACCEPTED 2022-01-19 19:44:57
2022-01-14 18:09:26
Mateusz Leszczyński ARMED
  • 2x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
75 ACCEPTED 2022-01-14 18:44:18
2022-01-14 18:08:59
Mateusz Leszczyński OMEGA M
  • 1x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
74 ACCEPTED 2022-01-14 18:44:20
2022-01-14 18:08:19
Mateusz Leszczyński CEREMONIA
  • 2x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
73 ACCEPTED 2022-01-14 07:29:20
2022-01-14 06:42:33
Marta Frukacz L-BRENDA
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
72 ACCEPTED 2022-01-14 07:29:23
2022-01-14 06:39:12
Marta Frukacz MELODIA
  • 2x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
71 ACCEPTED 2022-01-14 07:29:25
2022-01-13 23:09:13
Martyna Smolarek DORA
  • 2x 1/LL/LL50 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
70 ACCEPTED 2022-01-19 22:54:26
2022-01-13 20:08:05
Inga Kloze CORTACCIO
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
69 ACCEPTED 2022-01-13 21:42:42
2022-01-13 19:25:45
Maja Szczepanik DARLING Z
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
68 ACCEPTED 2022-01-14 13:31:26
2022-01-13 16:23:47
Sara Susperregui-Stempkowska KRACK T
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
67 ACCEPTED 2022-01-16 20:14:22
2022-01-13 15:17:17
Nikola Miłoszewska GRAD
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
66 ACCEPTED 2022-01-13 10:39:10
2022-01-13 09:53:26
Łucja Majka AISHA OF HERITAGE Z
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
65 ACCEPTED 2022-01-13 06:59:57
2022-01-12 23:12:13
Lena Janiszewska PRIDE OF BALLYMORE
  • 2x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
64 ACCEPTED 2022-01-13 07:00:00
2022-01-12 23:11:53
Lena Janiszewska CONWAY H
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
63 ACCEPTED 2022-01-18 18:15:29
2022-01-12 22:52:28
Alicja Bigaj LOTOS
  • 2x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
62 ACCEPTED 2022-01-18 18:15:36
2022-01-12 22:49:19
Maciej Bigaj DESPERADOS
  • 1x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
61 ACCEPTED 2022-01-13 07:00:12
2022-01-12 22:48:34
Irena Bigaj LA CORUNA
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
60 ACCEPTED 2022-01-13 07:00:17
2022-01-12 22:48:07
Irena Bigaj CHARYZMA
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
59 ACCEPTED 2022-01-12 15:06:33
2022-01-12 14:22:12
Nadia Boćkowska MYCATOKI VAN HET GEVAHOF
  • 1x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
58 ACCEPTED 2022-01-12 15:06:34
2022-01-12 14:21:20
Olivia Boćkowska PILOT STN
  • 1x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
57 ACCEPTED 2022-01-17 11:11:41
2022-01-12 12:57:09
Alicja Ciarczyńska SILVER OBOLENSKY Z
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
56 ACCEPTED 2022-01-19 13:54:44
2022-01-11 11:03:17
Karina Skorupa LARIX
  • 2x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
55 ACCEPTED 2022-01-11 16:30:50
2022-01-11 11:02:05
Hanna Sakrajda PASJONATA POGROMS
  • 1x 1/LL/LL50 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
54 ACCEPTED 2022-01-11 16:30:54
2022-01-11 11:01:22
Zuzanna Piejek BALTAZAR
  • 1x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
53 ACCEPTED 2022-01-19 12:42:49
2022-01-11 11:00:36
Hanna Lacheta BIG BILLY
  • 1x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
52 ACCEPTED 2022-01-10 17:29:39
2022-01-10 13:06:10
Bartosz Weigel KENIUS RV
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
51 ACCEPTED 2022-01-10 12:16:14
2022-01-10 12:14:18
Kaja Sanokowska ALLUBET
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
50 ACCEPTED 2022-01-19 07:22:19
2022-01-10 12:14:07
Joanna Gardulska DRAKO
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
49 ACCEPTED 2022-01-10 13:01:26
2022-01-10 12:11:42
Joanna Gardulska POLYDETTO
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
48 ACCEPTED 2022-01-09 22:34:41
2022-01-09 21:39:08
Andrzej Głoskowski ARAMIDA
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
47 ACCEPTED 2022-01-09 22:34:38
2022-01-09 21:34:10
Andrzej Głoskowski HERCULES
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
46 ACCEPTED 2022-01-09 22:34:35
2022-01-09 21:30:20
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
45 ACCEPTED 2022-01-09 22:34:32
2022-01-09 21:28:57
Andrzej Głoskowski CARAT GOLD
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
44 ACCEPTED 2022-01-09 15:00:18
2022-01-09 13:03:42
Alicja Szantar KOLUMBIA ZK
  • 2x 1/LL/LL50 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
43 ACCEPTED 2022-01-09 15:00:20
2022-01-09 12:54:47
Nina Shalohina ILLOUCHIN NH
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
42 ACCEPTED 2022-01-09 15:00:26
2022-01-09 12:54:07
Nina Shalohina ASKARIA
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
41 ACCEPTED 2022-01-09 12:15:09
2022-01-09 11:16:40
Izabela Bandura S'TIK TAK
  • 1x 1/LL/LL50 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
40 ACCEPTED 2022-01-09 10:46:37
2022-01-09 00:12:28
Zofia Sztajnert SUBLIEM'S MILANO
  • 1x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
39 ACCEPTED 2022-01-09 10:48:28
2022-01-09 00:11:52
Maja Mirek KILLASPIC LADY
  • 2x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
38 ACCEPTED 2022-01-16 14:32:48
2022-01-09 00:11:30
Maja Głoskowska ROSENBACHS TAJO
  • 2x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
37 ACCEPTED 2022-01-09 10:48:35
2022-01-09 00:10:41
Roksana Frączkowska VENEZIA
  • 1x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
36 ACCEPTED 2022-01-09 10:48:38
2022-01-09 00:10:20
Roksana Frączkowska IMPRESA MISS NANDO
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
35 ACCEPTED 2022-01-09 10:48:41
2022-01-09 00:09:22
Łucja Broniarek CINDERELLA
  • 1x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
34 ACCEPTED 2022-01-09 10:48:44
2022-01-09 00:09:00
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
33 ACCEPTED 2022-01-08 17:55:45
2022-01-08 17:44:11
Diana Hahn NALOU VAN'T NEOHOF
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
32 ACCEPTED 2022-01-08 17:55:48
2022-01-08 17:40:22
Diana Hahn NAOKI 3
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
31 ACCEPTED 2022-01-08 17:55:51
2022-01-08 17:39:57
Diana Hahn NOUGAT NANCY
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
30 ACCEPTED 2022-01-08 17:55:53
2022-01-08 17:39:29
Diana Beyer CALOTTA 42
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
29 ACCEPTED 2022-01-07 18:22:06
2022-01-07 17:33:23
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
28 ACCEPTED 2022-01-07 16:02:18
2022-01-07 13:23:13
Zuzanna Szymańska SZAMAN HIPPICA
  • 1x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
27 ACCEPTED 2022-01-07 16:02:20
2022-01-07 12:50:02
Helena Kraś PARNIKE VAN GODSELBOS
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
26 ACCEPTED 2022-01-07 11:17:19
2022-01-07 11:15:20
Aleksandra Kaszyńska VILLENA
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
25 ACCEPTED 2022-01-07 08:17:24
2022-01-06 21:54:56
Piotr Woźniak OSTEN
  • 2x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 10/LL/LL 90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
24 ACCEPTED 2022-01-07 08:17:27
2022-01-06 21:54:29
Piotr Woźniak CINDYS PURPLE RAIN
  • 2x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 10/LL/LL 90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
23 ACCEPTED 2022-01-16 10:41:21
2022-01-06 21:53:34
Joanna Papis REVERS
  • 2x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
22 ACCEPTED 2022-01-06 21:16:38
2022-01-06 20:46:29
Patryk Mordaka SUNSET
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
21 ACCEPTED 2022-01-06 21:16:43
2022-01-06 20:45:50
Patryk Mordaka DIATENDRA
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły Art 238.2.1
20 ACCEPTED 2022-01-06 21:16:47
2022-01-06 20:45:03
Mateusz Sputowski KILLER BOY
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły Art 238.2.1
19 ACCEPTED 2022-01-06 18:31:47
2022-01-06 16:53:17
Zuzanna Dębowska GENTLE KR
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
18 ACCEPTED 2022-01-21 09:53:09
2022-01-06 10:18:00
Wiktoria Kowalczyk EVO
  • 1x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
17 ACCEPTED 2022-01-06 10:16:16
2022-01-06 07:50:42
Ewa Kwiatkowska KODEINA
  • 2x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
16 ACCEPTED 2022-01-08 17:55:56
2022-01-04 16:55:22
Agata Andrychowska KALIMNOS
  • 2x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
15 ACCEPTED 2022-01-10 23:11:02
2022-01-04 16:55:08
Zuzanna Halczak KARINA
  • 2x 1/LL/LL50 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 8/LL/LL 50cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
14 ACCEPTED 2022-01-10 07:35:34
2022-01-04 07:14:31
Aleksandra Koziarewicz WINDY BOY
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
13 ACCEPTED 2022-01-04 07:56:40
2022-01-03 22:10:28
Roksana Nawrocka PENNY LANE
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły Art 238.2.1
12 ACCEPTED 2022-01-04 07:56:43
2022-01-03 22:10:02
Roksana Nawrocka GENF
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły Art 238.2.1
11 ACCEPTED 2022-01-03 19:01:22
2022-01-03 18:34:21
Lena Stawecka KUBA
  • 2x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 2x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
10 ACCEPTED 2022-01-03 16:54:51
2022-01-03 15:33:22
Weronika Zajkiewicz HOLLY K
  • 2x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 10/LL/LL 90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
9 ACCEPTED 2022-01-03 16:54:53
2022-01-03 15:32:57
Aleksandra Jarosz GRANDA
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
8 ACCEPTED 2022-01-03 16:54:55
2022-01-03 15:32:29
Vladimir Zaytsev POWER BALL
  • 2x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
7 ACCEPTED 2022-01-16 21:51:03
2022-01-03 15:32:04
Anna Woźna BALLANTINE'S
  • 2x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 10/LL/LL 90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
6 ACCEPTED 2022-01-02 16:11:20
2022-01-02 13:20:18
Zuzanna Rachalewska ROZITA
  • 2x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
5 ACCEPTED 2021-12-30 10:17:03
2021-12-30 09:24:06
Dominika Zieniewicz EINSTEIN
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły Art 238.2.1
4 ACCEPTED 2022-01-15 09:05:05
2021-12-29 21:19:20
Agata Malewska PABLO I
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły Art 238.2.1
3 ACCEPTED 2022-01-15 09:05:46
2021-12-29 21:18:59
Agata Malewska BEYASH QUAN
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
2 ACCEPTED 2021-12-29 12:53:39
2021-12-29 12:48:48
Emilia Michalska KURTYNIA HAVBEK
  • 1x 4/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły Art 238.2.1
1 ACCEPTED 2021-12-26 17:23:49
2021-12-26 16:57:17
Dorota Grabarczyk CALINA
  • 1x 2/LL/LL70 cm Towarzyski Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 3/LL/LL90 cm Z trafieniem w norme czasu Dodatek S
  • 1x 9/LL/LL 70cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 1x 10/LL/LL 90cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrychowska Agata brak
2007 (JM.)
brak
2. Bandura Izabela Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bilcza
2011 (Mł.)
O064608
3. Bernagiewicz Robert St. R&S Stables Kębliny
S
O025481
4. Beyer Diana PSV Galgenberghof Müncheberg e.V.
S
883463
5. Bigaj Alicja KS FARUK
2012 (Mł.)
O059676
6. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (JM.)
O049057
7. Bigaj Maciej KS Faruk
S
O007474
8. Bilińska Hanna BPK - MAZ
2009 (JM.)
O064413
9. Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O056635
10. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (J.)
O056635
11. Borzęcka Maja KJ Infernal Team Golesze
2005 (J.)
O042854
12. Broniarek Łucja Kj Infernal Team
2007 (JM.)
O062988
13. Brzozowska Natalia Sp KJ Horseprofi Łódź
2010 (JM.)
O059429
14. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
15. Ciarczyńska Alicja KJ Strzała Krubiczew
S
O020896
16. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
17. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
18. Dańczak Michalina TKJ Garbówek
2007 (JM.)
O047648
19. Dębowska Zuzanna Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O013837
20. Dębowski Jacek Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
brak
21. Dryńska Karolina St. R&S Stables Kębliny
S
O043273
22. Ferenc Zofia BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O054702
23. Frączkowska Roksana KJ Infernal Team Golesze
2009 (JM.)
O059412
24. Friedman Maja Bella St. R&S Stables Kębliny
2003 (MJ.)
O031354
10183554
25. Frukacz Marta KJ Golden Dream Łódź
2012 (Mł.)
O061242
26. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
27. Gaszewska Julia bpk
2007 (JM.)
brak
28. Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O006704
29. Głoskowska Maja KJ Infernal Team Golesze
2014 (Mł.)
O062987
30. Głoskowski Andrzej Infernal Team
S
O001125
31. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (MJ.)
O022648
32. Górecka Natalia INTERHR - JKS Poczernin
2003 (MJ.)
O040147
33. Grabarczyk Dorota KJ Janowice
S
O033388
34. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O040856
35. Hahn Diana Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V.
S
1623147
10160353
36. Halczak Zuzanna brak
2008 (JM.)
brak
37. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O047941
38. Hercog Belinda Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O009507
39. Hibner Aleksandra Stajnia pasat
2009 (JM.)
Brak
40. Janiszewska Lena JKS Salio Besiekierz Rudny
2009 (JM.)
O049333
41. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (J.)
O038818
42. Jarosz Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2020 (Mł.)
O059926
43. Kapala Julia KJ Fun Farma
2012 (Mł.)
brak
44. Kaszyńska Aleksandra Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (J.)
O046520
45. Kazana Lena BPK - MAZ
2008 (JM.)
O063180
46. Kloze Inga KJ Bachmat
S
O020716
47. Kosińska Hanna Stowarzyszenie R&S Stables
2009 (JM.)
O063245
48. Kowalczyk Wiktoria BPK - MAZ
2008 (JM.)
O061232
49. Koziarewicz Aleksandra Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O009874
50. Kozłowska Grażyna Stow. R&S Stables Kębliny
2007 (JM.)
O065595
51. Kraś Helena BPK (MAZ)
2006 (J.)
O050514
52. Książek Antonina KJ Łąck przy SO w Łącku
2008 (JM.)
O057534
53. Książek Michalina KJ Łąck przy SO w Łącku
2008 (JM.)
O057082
54. Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku
S
O000283
55. Kwiatkowska Ewa JKS Salio Besiekierz Rudny
2008 (JM.)
O059631
56. Lacheta Hanna Klub Sportowy Happy Horse
2006 (J.)
brak
57. Lemański Michał Salio
S
O001208
58. Leszczyński Mateusz Łódzki Klub Jeździecki
S
O013303
59. Lewandowska Zofia KJ Vertus Łódź
2006 (J.)
O042827
60. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
61. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
62. Malewska Agata KJ Vertus Łódź
2005 (J.)
O056331
10216844
63. Michalska Emilia Stow. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O046006
64. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O053404
65. Mirek Maja KJ Infernal Team Golesze
2010 (JM.)
O062693
66. Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał
S
O019196
67. Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O001972
68. Nalewajek Pola BPK - MAZ
2010 (JM.)
O064838
69. Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O030887
70. Nawrocka Roksana bpk
2008 (JM.)
O046352
71. Nowak Zuzanna Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2006 (J.)
brak
72. Olawa Vel Olawińska Zuzanna JKS Jantar Stryków
2005 (J.)
O052913
73. Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
S
O009229
74. Ostrowska Oliwia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2006 (J.)
O052862
75. Papis Joanna ŁKJ Łódź
S
O048394
76. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
S
O033511
77. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
78. Piaseczna Roksana SKJ HORSEPROFI
2011 (Mł.)
O067808
79. Piejek Zuzanna KS Happy Horse
2005 (J.)
Brak
80. Pietranek Oliwia Fundacja Fun Farma
2010 (JM.)
O056220
81. Rachalewska Zuzanna Fundacja Zielony Konik - Osiągnąć marzenia
2012 (Mł.)
Brak
82. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
83. Sakrajda Hanna KS Happy Horse
2012 (Mł.)
O062554
84. Sanokowska Kaja KJ Facimiech
S
O051160
85. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Nowosolna
S
O021942
86. Shalohina Nina FKJ Zbyszko
2007 (JM.)
O064439
87. Sierakowska Michalina Stow. R&S Stables Kębliny
2007 (JM.)
O047679
88. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
89. Skorupa Karina Klub Sportowy Happy Horse
2007 (JM.)
O049249
90. Smolarek Martyna Nie przynależy
2007 (JM.)
brak
91. Sputowski Mateusz SKJ Mordaka Wąwał
2006 (J.)
O041775
92. Stanisławska Lena Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2008 (JM.)
brak
93. Stawecka Lena Stow. SKJ Bilcza
2011 (Mł.)
O058804
94. Stevens Nel KJ Fun Farma
2011 (Mł.)
brak
95. Suchta Hubert Stow. KS Chojnów
2002 (MJ.)
O039867
96. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O034160
10179403
97. Synoradzka Nadia Stajnia Pasat Wielki bór
2008 (JM.)
Brak
98. Szabała Lena Stowarzyszenie R&S Stables
2012 (Mł.)
Brak
99. Szantar Alicja Brak
2007 (JM.)
Brak
100. Szczepanik Ewelina KJ Vertus Łódź
S
O010008
101. Szczepanik Maja KJ VERTUS Łódź
2008 (JM.)
O059724
102. Szpruch Angelika BPK
2007 (JM.)
brak
103. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team Golesze
2010 (JM.)
O059242
104. Szybka Irmina LKJ Gabon Walewice
2001 (MJ.)
O044404
105. Szymańska Zuzanna Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (J.)
O063158
106. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
107. Urbańska Natalia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O050219
108. Walczak Marta bpk
2010 (JM.)
O056869
109. Weigel Bartosz KJ Facimiech
S
O052737
110. Wiśniewska Zuzanna JKS Salio
2007 (JM.)
Brak
111. Wiśniewski Marcel SKJ Golden Dream Łódź
2009 (JM.)
O059701
112. Woźna Anna Kj Janowice
S
O006568
113. Woźniak Piotr ŁKJ Łódź
2010 (JM.)
O062371
114. Wytrykowska Aleksandra BPK (MAZ)
2006 (J.)
O049769
115. Zajkiewicz Weronika Brak
S
Bark
116. Zakrzewska Maja BPK - MAZ
2007 (JM.)
O062976
117. Zaytsev Vladimir Kj Janowice
S
O006245
118. Zielińska Maja Stow. KS Chojnów
2004 (J.)
O048249
119. Zieliński Adam brak
S
O058330
120. Zieniewicz Dominika KJ Wiki
2004 (J.)
O037404
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

104

AISHA OF HERITAGE Z ZANG BEL 2015 klacz siwa/170 F: Atlantus Van De Roshoeve / Quickfeuer v Koekshof
M: I-Cassandra / Cassini I
K029951 056015Z55792515
2.

91

ALLUBET SP POL 2014 Wałach siwa/168 F: Carolus I
M: Andora
K027102 616009610076814
3.

156

ALO VALERĄ-P SP POL 2017 ogier ciemnogniada/173 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Aloverien P / Avero
K031505 616009610095617
4.

199

ANTYLYA MŁP POL 2013 klacz kasztanowata/165 F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
K024088 616006580220913
5.

90

ARAMIDA WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Midas
M: Arabika
K028104 A0001679S
6.

38

ARMED SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Dionizos
M: Arwena / Rytm
brak Brak
7.

86

ASKARIA DSP GER 2012 mare grey// F: /
M: /
/ /
8.

172

ASTUR AA MAŁOPOLSKA AA POL 2018 wałach skarogniada/169 F: Ekolog
M: Asteria
brak 616 006 58 02225 18
9.

7

BALLANTINE'S HOLSZTYN POL 2016 wałach gniada/163 F: Baraccuda
M: Biqueen
K029332 ...
10.

96

BALTAZAR SP POL 2007 wałach kasztanowata/164 F: nn
M: Ballada
K018367 pol 009590244507
11.

195

BANQUISE DE RIVERLAND SF FRA 2011 Klacz gniada/176 F: Quatro De Riverland / Diamant De Semilly
M: Nelly De Riverland / Emir Platiere
K018946 25000111460439A
12.

174

BARDO TOP SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Stakkato Top /
M: Balena / Veritas C
K030481 616009590167016
13.

54

BEYASH QUAN SP POL 2016 gelding bay/167 F: Dżentelmen
M: Bacarolla/Graal
K029098 616009610082616
14.

97

BIG BILLY Irish Sport Horse POL 2013 Wałach kasztanowata/167 F: Nn
M: Nn
Brak Gkgsyj
15.

190

BRATIHI-PGN SP POL 2018 wałach ciemnogniada/167 F: Tambourine Red Wine
M: Bramina
- 616009610105818
16.

189

BRATINI-PGN WLKP POL 2018 wałach kasztanowata/172 F: Tambourine Red Wine
M: Brda
- 616007610106418
17.

50

CALINA SP POL 2006 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Callie Z / Calvin Z
K014764 POL009610164306
18.

200

CALISIA SP POL 2015 Klacz gn. F: F-One USA ex Faro / Toulon
M: Caldera / Calico
19.

76

CALOTTA 42 Deutsches Sportpferd GER 2015 mare bay/165 F: Casskeni II
M: Holland
DE456560517015 DE456560517015
20.

87

CARAT GOLD SP POL 2016 ogier kara/170 F: Kannan
M: Conca
K029305 616009661108216
21.

82

CARENZA OLD POL 2009 klacz kara/172 F: Carenzo / Calido
M: Newada / Dido
K018026 DE433331689709
22.

40

CARMEN SP POL 2013 klacz gniada/175 F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
K023061 616009591003312
23.

178

CASCADESSA HOL GER 2017 klacz kasztanowata/165 F: Cascadello I / Casall
M: M-Alessa B / Fiona VIII
K030460 DE421000090817
24.

150

CELINA SP POL 2010 klacz siwa/- F: Eger / Komandor
M: Cudowna / Lubicz
K032161 616009610076710
25.

112

CEREMONIA WLKP POL 2017 klacz gniada/170 F: Dekoder
M: Cesja / Garon
Brak 616007610145317
26.

173

CHACCALL OLD GER 2015 wałach gniada/168 F: Casallco / Casall
M: Chaccizia / Chacco-Blue
K027789 DE418185006015
27.

103

CHARYZMA SP POL 2015 klacz gniada/160 F: Ukato / Stakkato
M: C Dominique / Chin Chin
K030134 616 009 51 02942
28.

151

CHILI KUC POL 2014 klacz gniada/kuc:138 F: NicpoN
M: Cinder Baynet
K030516 616013590136514
29.

81

CINDERELLA HOL POL 2016 klacz gniada/167 F: Connor
M: Z-First Lady
K032626 DE421000751916
30.

68

CINDYS PURPLE RAIN CONNEMARA IRL 2016 klacz siwa/kuc:148 F: Derrada Owen
M: Cregduff Cindy
K033010 372004000033530
31.

149

CLEMENTINE HAN GER 2016 klacz siwa/170 F: Cinsey /
M: Silberminont /
brak DE431310772516
32.

183

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
33.

204

COLE PORTER SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: F-one USA Ex Faro / Toulon
M: C Dalandro-Retto (NLD) / Colandro
K026913 616009510293715
34.

101

CONWAY H WESTF GER 2012 wałach kasztanowata/178 F: Catoki / Cambridge
M: Any Way / Arpeggio
K031075 DE4414107577312
35.

134

CORAZZI SP POL 2016 wałach gniada/170 F: GRAND SLAM VDL
M: CORNELIA
K029684 616009510151816
36.

177

CORDULA GRUN HOL GER 2015 klacz gniada/- F: Cascadello II / Casall
M: Karmina / Corofino I
K028749 DE421000518415
37.

39

CORLANDA VRS AES POL 2016 klacz gniada/165 F: Orlando van de Heffinck
M: Carmen / Pablo
K030105 826002160878409
38.

36

CORTACCIO SP POL 2016 wałach siwa/173 F: Fibonacci S
M: Calabria
Brak 616009670094016
39.

143

COUNTESS SP POL 2014 klacz kara/170 F: Cassilio / Cassini I
M: Cabona / Calido I
K029407 616009610120214
40.

72

DAME KWPN NED 2008 klacz gniada/- F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Jennifer / Capitol I
K021889 528003000809047 105AY42
41.

187

DANCING LADY SP POL 2018 klacz kara/mk:156 F: Sir Europe
M: Denira
- 616009520055218
42.

193

DAPHNE Holsztyńska Gorącokrwista POL 2011 klacz gniada/164 F: Connor
M: Flicka
Brak DE421000135611
43.

106

DARLING Z ZANGERSHEIDE BEL 2010 wałach gniada/168 F: Diamant Z / Diamant de Semilly
M: Nimf Z / Nagano
K020558 056015Z55605910
44.

145

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
45.

167

DELTA TRAKEŃSKA POL 2015 klacz skarogniada/170 F: Emis
M: Delicja/Kaliniec
K032319 POL 732010079515
46.

34

DESPERADOS SP POL 2015 wałach siwa/168 F: Castle Rock
M: Duma
K030442 A0017990S
47.

65

DIATENDRA SP POL 2015 klacz gniada/167 F: Contendro I / Contender
M: Diarada / Diarado
K029364 616009600046615
48.

135

DISNEY AES POL 2017 klacz gniada/173 F: Torado
M: Dżungla
K032312 826002170883780
49.

162

DOBROSTAN SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Qulester / Quinar
M: Demeter / Cantanis
K029029 616009590024315
50.

109

DORA TYP PRYMITYWNY POL 2017 klacz srokata/mk:137 F: NN
M: NN
brak 616999590004117
51.

22

DRAKO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 wałach skarogniada/170 F: Diarado
M: Delavita
K021627 616009670014912
52.

88

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
K017712 DE418180634810
53.

45

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
K005968 009590041800
54.

188

EGGI AA MAŁOPOLSKA POL 2018 wałach gniada/mk:156 F: Ekolog
M: Edna
- 616006580222918
55.

52

EINSTEIN KWPN POL 2009 wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa-A
K020492 528003200903405
56.

160

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
K018683 528003200905392 104TO53
57.

196

ESPRI CICERO SP POL 2016 wałach kasztanowata/172 F: Turbud Cicero / Orlando
M: Eskadra / Corland
K032792 616009670102316
58.

171

ESSARO AA MAŁOPOLSKA AA POL 2018 wałach siwa/169 F: Huzar
M: Essemara
brak 616 006 58 02222 18
59.

179

ESTRELIA MK SP POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: Rasch
M: Echeveria / Landos
K030595 616009600207815
60.

14

EVO KM POL 2012 wałach gniada/kuc:149 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Euforia / Canadian Winter
K022467 616013670113712
61.

152

EXEDRO KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:137 F: Emir
M: Epoka
K029739 616013570081710
62.

164

FERRY NIEM. SPORT. GER 2017 klacz kasztanowata/165 F: Grande /
M: Fiona /
brak DE456560524417
63.

197

FIGAROS G MK POL 2017 wałach gniada/162 F: Faktor / Lord Star
M: Fenicja / Feniks
K031998 A0008918S
64.

118

FINISH SP POL 2014 wałach gniada/167 F: Imequyl/Luron
M: Falanga/Fanimo
K024999 616009591022814
65.

198

FRENCH BROWNIE HOL POL 2013 ogier ciemnogniada/170 F: Frenchfashion / For Fashion
M: Mokka / Caletto I
K027876 DE421000546813
66.

139

GALOP Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach kasztanowata/- F: Libretto
M: Gama
K025104 616009630200109
67.

194

GALOPADA SP POL 2011 klacz gniada/172 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Gospel / Szron
K026644 616009540081311
68.

48

GANGES KUC POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:148 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
K019951 POL 013610240808
69.

203

GEM OF KANNAN SP POL 2016 wałach siwa/170 F: Kannan / Voltaire
M: Gwatemala / Cantanis
K029016 616009590135416
70.

61

GENF BWP POL 2006 wałach gniada/170 F: Cadillac van de helle
M: Kannelle Z
K011089 BEL-W-256905-BWP
71.

63

GENTLE KR KWPN POL 2011 gelding grey/165 F: Corland / Cor de la Bryere
M: Amourette / Heartbreaker
K019358 528210002702731
72.

170

GENTLE KR KWPN POL 2011 wałach siwa/165 F: Corland/ Cor de la Bryere
M: Amourettte/ Heartbreaker
KO19358 528210002702731
73.

148

GENTLEMEN KWPN ESP 2011 wałach jasnokasztanowata/175 F: Indoctro / Capitol I
M: Avalanche R / Chin Chin
K030148 528003201106616
74.

128

GI-GI STAR SP POL 2015 klacz kasztanowata/167 F: E-Star
M: Gejsza L
K030765 616 009 54 00726 15
75.

191

GIOCONDA Aust. Gorącokrwista AUT 2015 klacz kara/160 F: Garibaldi / Grandeur
M: Argentina / Aloube Z
K029420 040018719703615
76.

129

GLORY OF SPECIAL ANGLO EUROPEAN POL 2016 klacz gniada/175 F: I'm Special de Muze
M: Gejsza L
K033014 826002160881425
77.

35

GRAD MŁP POL 22.03.2009 wałach siwa/164 F: Devin Du Maury
M: Grawitacja / Chef Supreme
K014099 616006540115709
78.

57

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski /
M: Grandessa / Sofix
K013498 009530107705
79.

117

HEBA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz kara/165 F: Huzar
M: Herbajka
K027889 616006591044613
80.

89

HERCULES SP POL 2012 wałach gniada/168 F: Clavius
M: Heraja
K022156 Xxx
81.

153

HEYDA MAŁOPOLSKA POL 2004 Klacz gniada/160 F: Dzielżan
M: Haida
Brak 006 59 04155 04
82.

56

HOLLY K SP POL 2016 Klacz siwa/168 F: Alan
M: Hera
K029382 ... ..
83.

85

ILLOUCHIN NH KWPN NED 2013 klacz gniada/Brak F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Tereedom VDL / Baloubet Du Rouet
K023832 528003201309487
84.

80

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:148 F: Nando Super
M: Imka
K026535 POL 013 52 00349 09
85.

144

IRALSINA KWPN NED 2013 klacz ciemnogniada/166 F: Modesto / Grandeur
M: Alsina / Heartbreaker
K031420 528003201301305
86.

125

IRENEUSZ PKSP POL 2016 Wałach siwa/160 F: Tjungske
M: Ira-j
K029284 6160095900087
87.

163

J’HALLUCINE DE CANTRAINE SBS BEL 2015 klacz gniada/168 F: Hunters Scendro / Hunters Scendix
M: Voltera De Cantraine / Ogano Sitte
K031278 056007000J56224
88.

138

JANE VON ROCHERATH BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Cicero / Carthago
M: Gina Von Rocherath / Nonstop
K018829 056002W00292665
89.

154

JEREMIASZ XX POL 2009 Wałach ciemnogniada/160 F: Jam hetman
M: Junona
Brak 09000006219
90.

124

JOHNNIE WALKER PKSP POL 2016 wałach siwa/170 F: Tjungske
M: Juka
K029610 616009590028116
91.

175

JURANT SP POL 2003 wałach siwa F: Diabelek
M: Juma / Ishan
K023907 009590033103
92.

10

KALIMNOS SAKSOŃSKA POL 2000 wałach siwa/183 F: Kordatus
M: Gina
brak 08093
93.

12

KARINA SP POL 2000 klacz kasztanowata/165 F: Graf Quidam
M: Karna
brak 09132
94.

186

KARISSA M SP POL 2016 klacz ciemnogniada/167 F: Stakkato Top
M: laskada
- 61600959016
95.

93

KENIUS RV KWPN NED 2015 wałach gniada/167 F: GENIUS
M: DIAMOND BLUE RV
Brak 528003201507058
96.

142

KICKARA TS KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/166 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Dickara TS / Mr. Blue
K028880 528003201509095
97.

78

KILLASPIC LADY ISH IRL 2013 klacz gniada/kuc:146 F: Killaspic Braveheart
M: Shanacnuck Lady
Brak -
98.

66

KILLER BOY SP POL 2012 wałach gniada/174 F: Imequyl / Luron
M: Kasablanka / Barnaba
K021248 616009550019012
99.

185

KISS ME W KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Nn
M: Nn
Brak
100.

62

KODEINA WIELKOPOLSKA POL 29.06.2015 klacz siwa/163 F: Olympic Star
M: Kadin
K029683 616007670067915
101.

84

KOLUMBIA ZK SP POL 2014 mare black/Brak F: Landino
M: Kalista
K032213 Brak
102.

105

KRACK T KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/- F: Etoulon VDL /
M: Borissa / Indoctro
brak 528003201508982
103.

147

KROS Z ZANG. GER 2014 ogier siwa/174 F: Kannan / Voltaire
M: Fantazja I G / Carrico
K028766 056015Z55733414
104.

59

KUBA KUC FELIŃSKI POL 2009 wałach siwa/kuc:130 F: MORELOS
M: KARINA
K021564 616013610232409
105.

51

KURTYNIA HAVBEK TRK POL 2006 klacz kara/mk:mk:156 F: Havbek / Knecht
M: Kubatura / Kesar
K012848 POL732010029506
106.

107

L-BRENDA KUC POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:138 F: Jasmont / Top Ewita
M: Leksora
K017140 616013680078609
107.

102

LA CORUNA SP POL 2008 klacz jasnogniada/168 F: Corland
M: La Jana
K021550 POL009510208708
108.

133

LACRIMA SP POL 2013 klacz kasztanowata/167 F: Canabis
M: La Callas Z
K028282 616009510252513
109.

116

LAOS HIPPICA SP POL 2016 ogier gniada/165 F: Koh I noor
M: La silla
K030062 1
110.

28

LARIX MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/161 F: Juniperus
M: Lerka
K028021 616006550096015
111.

158

LATISSIMUS SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Chaltaire Z
M: Liwia
K023661 616009670032412
112.

131

LEADER ONE ANGLO EUROPEAN POL 2017 wałach siwa/166 F: NUMBER ONE
M: LAKIRA/ Lord Pezi
K033020 826002170882740
113.

161

LENTOLINA- S KWPN NED 2016 klacz gniada/170 F: Great Blue / Plot-Blue
M: Centolina / Cento
K030831 528003201600159
114.

182

LILIENTHAL III Deutsches Sportpferd POL 2015 wałach gniada/176 F: Limasol
M: Kolchida
brak 2764565603873154
115.

137

LITSE PANGAARDENHOF BWP BEL 2011 wałach gniada F: For Passion D'ive Z / For Pleasure
M: Quandretta Pangaardenhof / Andretti
K024603 056002W00298853
116.

181

LOTOS SP POL 2003 wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
K012890 POL999540168503
117.

202

LUCY LIU KWPN 2016 Klacz gn. F: Fly/Kashmir van Schuttershof
M: Cindy/Coconut Grove
528003201604582
118.

114

MAROKO KUC POL 2013 wałach srokata/kuc:140 F: Tijd Vlit’s Santiago
M: Maja
Brak 6160136101077
119.

108

MELODIA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:130 F: Hornmoor's Davey
M: Mżawka
K020505 616013530059811
120.

159

MISTRESS SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Chaccato / Chacco - Blue
M: Morena / Turbud Tempo
K029885 616009660707015
121.

168

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA) /
M: Młoda Panna / Who Knows
K019250 616POL10007028T
122.

98

MYCATOKI VAN HET GEVAHOF Belgisch Warmbloedpaard BEL 2012 klacz kasztanowata/166 F: CATOKI
M: JOY VAN T GEVAHOF
1 056-002-W00313983
123.

140

N-CONNIE OF HERITAGE BWP BEL 2013 klacz siwa/. F: Caspar 232 (Catriccio) / Berlin (ex Caspar)
M: Azalea / Acorado
K025202 056002W00306165
124.

115

N-KINAJ KUC FELIŃSKI POL 2006 wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Nowator
M: Kalipso
K033293 013580687906
125.

73

NALOU VAN'T NEOHOF Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 mare bay/165 F: Balou du Rouet
M: Siblou
BEL002W00304883 BEL002W00304883
126.

74

NAOKI 3 Holsteiner Warmblut GER 2016 gelding dark bay/172 F: Numero Uno
M: Ellen
none DE421000046816
127.

126

NASTURCJA KONIK POLSKI POL 2009 klacz myszata/kuc:145 F: Halasz
M: Nerba
K033292 616011610247409
128.

192

NO LIMED WLKP POL 2011 wałach siwa/160 F: Falbrus ,
M: Niagara / Lambado
K028212 616007640040611
129.

141

NOSTALGIA SP POL 2005 klacz siwa/180 F: Castilio
M: Niezapominajka
brak POL 009 64 00372 05
130.

75

NOUGAT NANCY Oldenburger Springpferd GER 2014 mare bay/1.65m F: Numero Uno
M: Anny
DE 418180124214 DE 418180124214
131.

111

OMEGA M SP POL 2017 klacz kasztanowata/165 F: For Leo
M: Olimpia/Aravel Waro
Brak ///
132.

155

ORENA SP POL 2013 klacz gniada/174 F: Lenon L / Dream On
M: Olivia Plus-S / Rubin
K024886 616009670029713
133.

44

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 wałach gniada/170 F: Lando / Lancier
M: Taylor O / Lux
K010838 5280030509101 103FB85
134.

67

OSTEN KUC SWE 2011 wałach dereszowata/kuc:148 F: NN
M: NN
K031544 752001000118303
135.

53

PABLO I OLDBG GER 2004 gelding black/168 F: Pik Labionics
M: Ondra/Cor de Brillant
K008687 DE433330321904
136.

71

PARNIKE VAN GODSELBOS BWP POL 2015 klacz gniada/170 F: Kannan
M: Darne
K029795 056002W00312005
137.

95

PASJONATA POGROMS KUC WALIJSKI POL 2015 wałach siwa/kuc:132 F: nn
M: Pasjonata Pollyanna
brak 616013610201115
138.

169

PEGAZUS KUC POL 2013 wałach bułana/mk:152 F: Pasquinel / Pablo V. Berkenbroeck
M: Pela
K024703 616999610072413
139.

60

PENNY LANE HAN GER 2012 klacz jasnokasztanowata/175 F: Perigueux / Perpignon
M: Proconda / Provider
K024572 DE 431314305612
140.

119

PEREŁKA KUC POL 2015 klacz siwa/kuc:120 F: NN
M: NN
brak 616999661350415
141.

99

PILOT STN Belgisch Warmbloedpaard ITA 2015 wałach kasztanowata/173 F: INDOCTRO
M: JENNIFER VAN DE RONEVALLEI
1 056-002-W00310907
142.

92

POLYDETTO WESTFALSKA GER 2006 wałach gniada/170 F: Polytraum
M: Cavallo-Cora
K023300 DE441411812006
143.

176

POMELO TRAKEŃSKA POL 2017 wałach kara/160 F: Nn
M: Nn
Brak -
144.

157

POMPADOUR Szlachetna Półkrew POL 2015 wałach gniada/160 F: Clavius hol.
M: Panna S
KO33335 616009520106615
145.

184

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
K018508 616009600276411 105UA36
146.

58

POWER BALL BW POL 2016 wałach gniada/168 F: Clooney
M: Poleczka
_ _
147.

100

PRIDE OF BALLYMORE ISH POL 2015 klacz siwa/kuc:148 F: nn /
M: nn /
K028298 372414020041055
148.

180

PRIMUS VAN'T VIANAHOF BWP BEL 2015 wałach gniada/163 F: VIGO D ARSOUILLES STX
M: VIANA VAN DE KORNELISHOEVE/CASH
K030069 056002W00309209
149.

146

QUIZ 12 HOL GER 2013 wałach gniada/170 F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Arizona III / Con Air
K026331 DE421000154213
150.

165

RAINBOW DE ROULARD BWP POL 2017 wałach siwa/167 F: Untouchable
M: Canja
Brk 11
151.

132

RAMATUELLE FDS Belgian Warmblood BEL 2017 klacz kara/168 F: Tangelo van du Zuuthoeve
M: Nut'ella ter Maaighem
K031750 056002W00318123
152.

121

RAMZES TYP SZLACHETNY POL 2016 wałach gniada/163 F: NN
M: NN
K033358 616999610068316
153.

127

REVERS SP POL 2017 wałach gniada/166 F: Quartier Latin
M: Rumba
Brak 616009592164417
154.

136

ROSENBACHS TAJO WELSH PONY POL 2015 Wałach izabelowata/kuc:130 F: Moorkieker Tacitius
M: Kinsachtal's Sahara
K029554 Brak
155.

55

ROZITA KUC FELIŃSKI POL 2006 klacz bułana/kuc:135 F: Wiedźmin Ponysport
M: Romina
Brak 0135807114
156.

83

S'TIK TAK KUC WALIJSKI POL 2016 wałach kara/kuc:117 F: NN
M: NN
K033145 616999550068516
157.

130

SELLY BLUE ANGLO EUROPEAN POL 2016 klacz siwa/176 F: Chacoon Blue
M: Selena 12
K033021 826002160881427
158.

29

SILVER OBOLENSKY Z ZANG BEL 2016 wałach siwa/- F: Sir Obolensky Z / Stakatto Gold
M: Ratina / Ritual
K030044 056015Z55849316
159.

123

SIMONETTA Deutsches Sportpferd POL 2011 klacz skarogniada/168 F: Simonetti
M: Dacoma
K032389 DE455-8790066-11
160.

77

SUBLIEM'S MILANO NEW FOREST PONY POL 2014 wałach gniada/kuc:148 F: Reekamp's Slogan
M: Eikenhorst's Stella / Mikel
K030398 528018020141035
161.

64

SUNSET SP POL 2016 wałach gniada/166 F: Almanzor L
M: Sunshine / Saganek
K030660 616009600129015
162.

70

SZAMAN HIPPICA OLDBG POL 2008 wałach skarogniada/165 F: Stakatto / Spartan
M: Metaxa / Metternich
K013615 DE418182394908
163.

113

TOUAREG Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2004 ogier skarogniada/kuc:149 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Tosca / Ardahan
K010253 POL013640007704
164.

201

VALDEMOSA SP 2017 klacz F: Zirocco Blue VDL
M: Valencja
165.

79

VENEZIA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Quality Time / Quantum
M: V Emy / Verdi
K022602 616 009 51 02545 13
166.

69

VILLENA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/169 F: Elvaro
M: V Danneline
K029685 616 009 51 02355 15
167.

166

WATER QUENN MK PKS POL 2014 klacz gniada/165 F: Marino
M: W.Charon
brak 616009600256014
168.

120

WHAT`S UP TEDDY Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 wałach kasztanowata/kuc:123 F: TJID VLIJT`S CYBER
M: WATKA
brak 616013590034914
169.

110

WINCHESTER - L WLKP POL 2016 wałach gniada/170 F: Lasko
M: Werona / Baldram
Brak Brak
170.

9

WINDY BOY WLKP POL 2011 wałach gniada/164 F: Castiglione L
M: Wizja / Cedrus
K019512 616007520002911
171.

122

ZITTA PKSP POL 2011 klacz kasztanowata/173 F: Guffi
M: Zagadka
K025394 616009520036511
Rider Club
Competition
Prize
Bigaj Irena KS FARUK
50
50
100
SUM:
200.00
Borzęcka Maja KJ Infernal Team Golesze
50
100
150
SUM:
300.00
Brzozowska Natalia Sp KJ Horseprofi Łódź
25
100
SUM:
125.00
Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
25
SUM:
25.00
Dębowska Zuzanna Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
25
SUM:
25.00
Ferenc Zofia BPK (MAZ)
25
SUM:
25.00
Friedman Maja Bella St. R&S Stables Kębliny
50
300
SUM:
350.00
Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
200
200
SUM:
400.00
Głoskowski Andrzej Infernal Team
350
SUM:
350.00
Hahn Diana Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V.
100
300
25
SUM:
425.00
Kaszyńska Aleksandra Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
25
SUM:
25.00
Koziarewicz Aleksandra Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
50
SUM:
50.00
Kraś Helena BPK (MAZ)
25
SUM:
25.00
Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku
100
350
SUM:
450.00
Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
25
SUM:
25.00
Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
25
SUM:
25.00
Malewska Agata KJ Vertus Łódź
25
25
SUM:
50.00
Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
25
SUM:
25.00
Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
150
100
100
25
50
SUM:
425.00
Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
200
SUM:
200.00
Nawrocka Roksana bpk
200
200
200
450
350
450
SUM:
1850.00
Olawa Vel Olawińska Zuzanna JKS Jantar Stryków
50
SUM:
50.00
Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
100
SUM:
100.00
Rzycka Olga BPK (MAZ)
25
SUM:
25.00
Sputowski Mateusz SKJ Mordaka Wąwał
350
SUM:
350.00
Szczepanik Ewelina KJ Vertus Łódź
50
25
SUM:
75.00
Weigel Bartosz KJ Facimiech
25
SUM:
25.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrychowska Agata
brak
2022-01-22
5
2022-01-22
2022-01-23
13
2022-01-23
Bandura Izabela
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bilcza
2022-01-22
7
2022-01-22
2022-01-23
1
2022-01-23
Beyer Diana
PSV Galgenberghof Müncheberg e.V.
2022-01-22
14
2022-01-22
11
2022-01-23
8
2022-01-23
13
Bigaj Alicja
KS FARUK
LOTOS (181)
2022-01-22
2022-01-22
14
2022-01-23
11
2022-01-23
Bigaj Irena
KS FARUK
LA CORUNA (102)
2022-01-22
6
50
2022-01-22
6
50
2022-01-23
5
100
2022-01-23
CHARYZMA (103)
2022-01-22
27
2022-01-22
10
2022-01-23
11
2022-01-23
21
Bigaj Maciej
KS Faruk
2022-01-22
2022-01-22
Bilińska Hanna
BPK - MAZ
CELINA (150)
2022-01-22
19
2022-01-22
Boćkowska Nadia
BPK (MAZ)
2022-01-22
12
2022-01-22
34
2022-01-23
8
2022-01-23
15
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
2022-01-22
18
2022-01-22
40
2022-01-23
10
2022-01-23
17
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team Golesze
CARENZA (82)
2022-01-22
3
50
2022-01-22
4
100
2022-01-23
10
2022-01-23
3
150
Broniarek Łucja
Kj Infernal Team
2022-01-22
8
2022-01-22
23
2022-01-23
2022-01-23
Brzozowska Natalia
Sp KJ Horseprofi Łódź
FINISH (118)
2022-01-22
8
25
2022-01-23
2
100
2022-01-22
7
2022-01-23
2
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
DELTA (167)
2022-01-22
22
2022-01-22
2022-01-23
34
2022-01-23
7
Ciarczyńska Alicja
KJ Strzała Krubiczew
2022-01-22
18
2022-01-22
33
2022-01-23
34
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2022-01-22
9
2022-01-22
15
2022-01-23
8
25
COUNTESS (143)
2022-01-22
22
2022-01-22
31
2022-01-23
24
2022-01-23
27
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
IRALSINA (144)
2022-01-22
16
2022-01-22
21
2022-01-23
12
2022-01-23
26
Dańczak Michalina
TKJ Garbówek
GANGES (48)
2022-01-22
12
2022-01-22
35
2022-01-23
1
2022-01-23
25
Dębowska Zuzanna
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2022-01-22
3
2022-01-22
5
25
Dębowski Jacek
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
GENTLE KR (170)
2022-01-23
6
2022-01-23
Ferenc Zofia
BPK (MAZ)
ANTYLYA (199)
2022-01-23
3
2022-01-23
8
25
Frączkowska Roksana
KJ Infernal Team Golesze
VENEZIA (79)
2022-01-22
3
2022-01-22
44
2022-01-23
27
2022-01-23
2022-01-22
2022-01-22
2022-01-23
2022-01-23
43
Friedman Maja Bella
St. R&S Stables Kębliny
2022-01-22
23
2022-01-22
11
2022-01-23
6
50
2022-01-23
3
300
2022-01-22
19
2022-01-22
22
2022-01-23
31
2022-01-23
Frukacz Marta
KJ Golden Dream Łódź
L-BRENDA (107)
2022-01-23
14
2022-01-23
MELODIA (108)
2022-01-23
6
2022-01-23
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
DRAKO (22)
2022-01-22
32
2022-01-22
32
2022-01-23
19
2022-01-23
30
2022-01-22
2022-01-23
41
2022-01-23
Gaszewska Julia
bpk
CHILI (151)
2022-01-23
2022-01-23
Gauza Bartosz
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
QUIZ 12 (146)
2022-01-22
25
2022-01-23
25
2022-01-23
17
ORENA (155)
2022-01-22
1
200
2022-01-22
22
2022-01-23
1
200
2022-01-23
17
Głoskowska Maja
KJ Infernal Team Golesze
2022-01-22
11
2022-01-22
2022-01-23
12
2022-01-23
Głoskowski Andrzej
Infernal Team
2022-01-22
28
2022-01-23
18
DUCATI (88)
2022-01-22
14
2022-01-23
1
350
2022-01-22
18
2022-01-23
13
ARAMIDA (90)
2022-01-22
1
2022-01-22
2022-01-23
16
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
2022-01-22
11
Górecka Natalia
INTERHR - JKS Poczernin
GALOP (139)
2022-01-22
21
2022-01-22
37
2022-01-22
35
2022-01-22
39
Grzybowski Jan
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2022-01-22
23
2022-01-22
29
2022-01-23
23
2022-01-23
28
QUIZ 12 (146)
2022-01-22
49
Hahn Diana
Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V.
NAOKI 3 (74)
2022-01-22
15
2022-01-22
30
2022-01-23
6
2022-01-23
21
2022-01-22
5
100
2022-01-22
3
300
2022-01-23
11
2022-01-23
7
25
Halczak Zuzanna
brak
KARINA (12)
2022-01-22
2
2022-01-22
2022-01-23
9
2022-01-23
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
ESSARO AA (171)
2022-01-22
4
2022-01-22
2022-01-23
4
2022-01-23
ASTUR AA (172)
2022-01-22
9
2022-01-22
2022-01-23
11
2022-01-23
7
Hercog Belinda
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
DISNEY (135)
2022-01-22
10
2022-01-22
2022-01-23
2022-01-23
22
Hibner Aleksandra
Stajnia pasat
HEYDA (153)
2022-01-22
10
2022-01-22
Janiszewska Lena
JKS Salio Besiekierz Rudny
2022-01-22
11
2022-01-22
2022-01-23
2022-01-23
16
CONWAY H (101)
2022-01-22
13
2022-01-22
2022-01-23
24
2022-01-23
15
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
CLICQUOT (183)
2022-01-23
23
PORTOS (184)
2022-01-23
10
Jarosz Aleksandra
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
GRANDA (57)
2022-01-22
8
2022-01-22
2022-01-23
11
2022-01-23
Kapala Julia
KJ Fun Farma
2022-01-23
2022-01-23
Kaszyńska Aleksandra
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
VILLENA (69)
2022-01-22
30
2022-01-22
7
25
2022-01-23
10
2022-01-23
32
Kazana Lena
BPK - MAZ
2022-01-22
13
2022-01-22
Kloze Inga
KJ Bachmat
2022-01-22
42
2022-01-22
2022-01-23
20
Kosińska Hanna
Stowarzyszenie R&S Stables
POMELO (176)
2022-01-22
2022-01-22
17
2022-01-23
8
2022-01-23
18
Kowalczyk Wiktoria
BPK - MAZ
EVO (14)
2022-01-22
7
2022-01-22
31
Koziarewicz Aleksandra
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2022-01-22
23
2022-01-22
2022-01-23
14
2022-01-23
3
50
Kraś Helena
BPK (MAZ)
2022-01-22
4
2022-01-22
26
2022-01-23
4
2022-01-23
7
25
Kubiak Grzegorz
KJ Łąck przy SO w Łącku
GALOPADA (194)
2022-01-23
4
100
2022-01-23
2
350
Lacheta Hanna
Klub Sportowy Happy Horse
2022-01-22
21
2022-01-22
33
Lemański Michał
Salio
VALDEMOSA (201)
2022-01-22
26
2022-01-22
2022-01-23
15
LUCY LIU (202)
2022-01-22
27
2022-01-22
Leszczyński Mateusz
Łódzki Klub Jeździecki
ARMED (38)
2022-01-22
19
2022-01-22
25
2022-01-23
30
2022-01-23
2022-01-22
28
2022-01-22
2022-01-23
36
2022-01-23
OMEGA M (111)
2022-01-22
3
2022-01-22
6
2022-01-23
5
2022-01-23
CEREMONIA (112)
2022-01-22
6
2022-01-22
2022-01-23
18
2022-01-23
Lewandowska Zofia
KJ Vertus Łódź
HEBA (117)
2022-01-22
9
2022-01-22
2022-01-23
35
2022-01-23
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
2022-01-22
11
2022-01-22
6
25
2022-01-22
2022-01-22
6
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
2022-01-22
10
2022-01-23
12
2022-01-23
8
25
Malewska Agata
KJ Vertus Łódź
PABLO I (53)
2022-01-22
34
2022-01-22
7
25
2022-01-23
22
2022-01-23
7
25
2022-01-22
37
2022-01-22
24
2022-01-23
13
2022-01-23
Michalska Emilia
Stow. Warszawski KJ
2022-01-22
5
2022-01-22
40
2022-01-23
Miłoszewska Nikola
KJ Akademia Kucania Dawidy
GRAD (35)
2022-01-22
20
2022-01-22
8
25
2022-01-23
22
Mirek Maja
KJ Infernal Team Golesze
2022-01-22
2022-01-22
2022-01-23
2
2022-01-23
Mordaka Patryk
SKJ Mordaka Wąwał
SUNSET (64)
2022-01-22
43
2022-01-22
19
2022-01-23
31
2022-01-23
2022-01-22
26
2022-01-22
21
2022-01-23
19
2022-01-23
29
Mordzelewski Michał
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2022-01-22
24
2022-01-22
2022-01-23
38
2022-01-23
POMPADOUR (157)
2022-01-22
7
2022-01-22
2022-01-23
19
2022-01-23
2022-01-22
3
150
2022-01-22
5
100
2022-01-23
2022-01-23
5
100
MISTRESS (159)
2022-01-22
20
2022-01-22
7
25
2022-01-23
6
50
Nalewajek Pola
BPK - MAZ
PEGAZUS (169)
2022-01-22
2
2022-01-23
11
2022-01-22
Naruszewicz - Stroińska Julia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
DAME (72)
2022-01-22
25
2022-01-22
9
2022-01-23
18
2022-01-23
4
200
Nawrocka Roksana
bpk
2022-01-22
2
200
2022-01-22
4
200
2022-01-23
2
200
2022-01-23
1
450
GENF (61)
2022-01-22
1
350
2022-01-22
1
450
2022-01-23
30
2022-01-23
Nowak Zuzanna
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
ZITTA (122)
2022-01-22
11
2022-01-22
2022-01-23
2022-01-23
14
Olawa Vel Olawińska Zuzanna
JKS Jantar Stryków
2022-01-23
4
50
2022-01-23
20
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleońska Zagroda
2022-01-22
2
100
2022-01-22
29
2022-01-22
CALISIA (200)
2022-01-22
15
2022-01-22
28
Ostrowska Oliwia
Stow.J. Napoleońska Zagroda
2022-01-22
17
2022-01-22
9
2022-01-22
23
2022-01-22
26
Papis Joanna
ŁKJ Łódź
REVERS (127)
2022-01-22
18
2022-01-22
2022-01-23
19
2022-01-23
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
IRENEUSZ (125)
2022-01-22
2022-01-22
45
2022-01-23
2022-01-23
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
SIMONETTA (123)
2022-01-22
9
2022-01-22
41
2022-01-23
33
2022-01-23
4
2022-01-22
2022-01-22
2022-01-23
42
2022-01-23
3
Piaseczna Roksana
SKJ HORSEPROFI
NASTURCJA (126)
2022-01-22
9
2022-01-22
2022-01-23
10
2022-01-23
17
Piejek Zuzanna
KS Happy Horse
2022-01-22
4
2022-01-22
Pietranek Oliwia
Fundacja Fun Farma
N-KINAJ (115)
2022-01-23
4
2022-01-23
9
Rzycka Olga
BPK (MAZ)
KROS Z (147)
2022-01-22
12
GENTLEMEN (148)
2022-01-22
8
25
Sakrajda Hanna
KS Happy Horse
2022-01-22
2022-01-22
Sanokowska Kaja
KJ Facimiech
ALLUBET (91)
2022-01-22
2022-01-22
19
2022-01-23
28
2022-01-23
25
Hahn Diana
Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V.
2022-01-22
48
Shalohin Andrei
FKJ Zbyszko Nowosolna
2022-01-23
16
2022-01-23
Shalohina Nina
FKJ Zbyszko
2022-01-22
10
2022-01-22
16
2022-01-23
9
2022-01-23
16
ASKARIA (86)
2022-01-22
13
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
KARISSA M (186)
2022-01-22
2
2022-01-22
2022-01-23
15
2022-01-23
2022-01-22
8
2022-01-22
2022-01-23
10
2022-01-23
EGGI AA (188)
2022-01-22
3
2022-01-22
2022-01-23
2022-01-23
2
2022-01-22
12
2022-01-22
2022-01-23
8
2022-01-23
17
2022-01-22
1
2022-01-22
2022-01-23
1
2022-01-23
Skorupa Karina
Klub Sportowy Happy Horse
LARIX (28)
2022-01-22
16
2022-01-22
Smolarek Martyna
Nie przynależy
DORA (109)
2022-01-22
2022-01-22
Sputowski Mateusz
SKJ Mordaka Wąwał
2022-01-22
27
2022-01-22
2
350
2022-01-23
9
2022-01-23
Stanisławska Lena
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
RAMZES (121)
2022-01-22
10
2022-01-22
2022-01-23
13
2022-01-23
Stawecka Lena
Stow. SKJ Bilcza
KUBA (59)
2022-01-22
12
2022-01-22
2022-01-23
5
2022-01-23
3
Stevens Nel
KJ Fun Farma
PEREŁKA (119)
2022-01-23
5
2022-01-23
Suchta Hubert
Stow. KS Chojnów
2022-01-23
26
2022-01-23
40
2022-01-23
35
Synoradzka Nadia
Stajnia Pasat Wielki bór
JEREMIASZ (154)
2022-01-22
1
2022-01-22
Szabała Lena
Stowarzyszenie R&S Stables
KISS ME W (185)
2022-01-22
5
2022-01-22
2022-01-23
7
2022-01-23
Szantar Alicja
Brak
2022-01-22
6
2022-01-22
2022-01-23
2
2022-01-23
3
Szczepanik Ewelina
KJ Vertus Łódź
2022-01-22
16
2022-01-22
12
2022-01-23
9
2022-01-23
20
CARMEN (40)
2022-01-22
4
50
2022-01-22
17
2022-01-23
5
25
2022-01-23
19
2022-01-22
13
2022-01-22
2022-01-23
18
2022-01-23
27
Szczepanik Maja
KJ VERTUS Łódź
DARLING Z (106)
2022-01-22
46
2022-01-22
2022-01-23
37
2022-01-23
Szpruch Angelika
BPK
NOSTALGIA (141)
2022-01-22
2022-01-22
Sztajnert Zofia
KJ Infernal Team Golesze
2022-01-22
17
2022-01-22
35
2022-01-23
2022-01-23
7
Szybka Irmina
LKJ Gabon Walewice
2022-01-22
8
E-MAIL (45)
2022-01-22
38
2022-01-22
Szymańska Zuzanna
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2022-01-22
4
2022-01-22
17
2022-01-23
12
2022-01-23
12
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
2022-01-22
14
2022-01-22
12
2022-01-23
33
2022-01-23
14
2022-01-22
16
2022-01-22
2022-01-23
21
2022-01-23
2022-01-22
20
2022-01-22
2022-01-23
29
2022-01-23
2022-01-23
32
2022-01-23
2022-01-22
2
2022-01-22
LACRIMA (133)
2022-01-22
38
2022-01-22
13
2022-01-23
14
2022-01-23
15
CORAZZI (134)
2022-01-22
18
2022-01-22
24
2022-01-23
29
2022-01-23
24
Walczak Marta
bpk
EXEDRO (152)
2022-01-23
2022-01-23
12
Weigel Bartosz
KJ Facimiech
2022-01-22
10
2022-01-22
36
2022-01-23
6
25
2022-01-23
44
Wiśniewska Zuzanna
JKS Salio
DAPHNE (193)
2022-01-22
Wiśniewski Marcel
SKJ Golden Dream Łódź
TOUAREG (113)
2022-01-23
5
MAROKO (114)
2022-01-23
16
2022-01-23
Woźna Anna
Kj Janowice
2022-01-22
15
2022-01-22
39
2022-01-23
1
2022-01-23
26
Woźniak Piotr
ŁKJ Łódź
OSTEN (67)
2022-01-22
2022-01-22
5
2022-01-23
13
2022-01-23
2022-01-22
25
2022-01-22
2022-01-23
2022-01-23
14
Wytrykowska Aleksandra
BPK (MAZ)
2022-01-22
1
2022-01-22
47
2022-01-23
9
2022-01-23
23
Zajkiewicz Weronika
Brak
HOLLY K (56)
2022-01-22
14
2022-01-22
2022-01-23
6
2022-01-23
28
Zakrzewska Maja
BPK - MAZ
2022-01-22
15
2022-01-22
2022-01-23
20
2022-01-23
Zielińska Maja
Stow. KS Chojnów
FIGAROS G (197)
2022-01-23
39
2022-01-23
Zieliński Adam
brak
2022-01-22
20
2022-01-22

Number of Riders: 120

Number of Horses: 171

The sum of prizes: 6 000.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl