Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR JKS SALIO
JKS SALIO, 18-19.12.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
35 ACCEPTED 2021-12-02 18:20:49
2021-12-02 17:22:06
Roksana Piaseczna NASTURCJA
  • 1x 2/LL/LL 70 cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/LL 90 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/LL 70 cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/LL 90 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
34 ACCEPTED 2021-12-02 18:20:51
2021-12-02 13:04:14
Martyna Piotrowska GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 12/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły Art 238.2.1
33 ACCEPTED 2021-11-30 14:39:59
2021-11-30 12:23:37
Dorota Grabarczyk CALINA
  • 1x 2/LL/LL 70 cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/LL 90 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/LL 70 cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/LL 90 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
32 ACCEPTED 2021-11-30 14:40:01
2021-11-30 11:54:13
Weronika Buchcar IKANA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły Art 238.2.1
31 ACCEPTED 2021-11-30 07:58:07
2021-11-29 23:47:03
Malwina Borkowska KASZMIR
  • 2x 1/LL/LL 50 cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/LL 70 cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 9/LL/LL 50 cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/LL 70 cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
30 ACCEPTED 2021-11-30 14:40:02
2021-11-29 21:14:19
Julia Cegłowska BRAWIA
  • 2x 2/LL/LL 70 cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
29 ACCEPTED 2021-11-29 21:48:22
2021-11-29 21:05:45
Oliwia Reaud LUIGI
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 14/N/Zwykły Art 238.2.1
28 ACCEPTED 2021-11-29 21:48:24
2021-11-29 21:05:22
Alicja Malesa COMIENZO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 12/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły Art 238.2.1
27 ACCEPTED 2021-11-29 21:48:27
2021-11-29 18:10:43
Dominika Pronobis CYMA
  • 2x 9/LL/LL 50 cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
26 ACCEPTED 2021-11-29 21:48:31
2021-11-29 18:09:56
Antonina Ługowska CYMA
  • 1x 1/LL/LL 50 cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/LL 70 cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
25 ACCEPTED 2021-11-29 17:02:10
2021-11-29 15:26:12
Nadia Stasalis AISCHA
  • 1x 1/LL/LL 50 cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 2/LL/LL 70 cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
24 ACCEPTED 2021-11-29 13:06:56
2021-11-29 12:37:00
Ida Gałaszewska-Bogusz HARY
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 12/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły Art 238.2.1
23 ACCEPTED 2021-11-29 13:06:59
2021-11-29 12:35:48
Maja Grabowska HOPPER
  • 1x 2/LL/LL 70 cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/LL 90 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/LL 90 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
22 ACCEPTED 2021-11-29 07:58:32
2021-11-28 20:11:12
Aleksandra Figat RODOS
  • 2x 1/LL/LL 50 cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/LL 70 cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
21 ACCEPTED 2021-11-28 10:57:25
2021-11-28 09:44:00
Vladimir Zaytsev HOLLY K
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
20 ACCEPTED 2021-11-28 10:57:27
2021-11-28 09:42:46
Vladimir Zaytsev BALLANTINE'S
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
19 ACCEPTED 2021-11-28 10:57:30
2021-11-27 21:56:31
Tomasz Paradowski SIMONETTA
  • 2x 2/LL/LL 70 cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/LL 90 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/LL 70 cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/LL 90 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
18 ACCEPTED 2021-11-28 10:57:32
2021-11-27 21:55:59
Marta Szkiela JOHNNIE WALKER
  • 2x 2/LL/LL 70 cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/LL 90 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/LL 70 cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/LL 90 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
17 ACCEPTED 2021-11-28 10:57:35
2021-11-27 21:55:18
Julia Paradowska IRENEUSZ
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 12/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły Art 238.2.1
16 ACCEPTED 2021-11-28 10:57:37
2021-11-27 21:54:50
Julia Kowalska WIKTOR
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 12/L/Zwykły Art 238.2.1
15 ACCEPTED 2021-11-27 15:47:36
2021-11-27 12:25:18
Aleksandra Pacholczyk VIVUS
  • 1x 3/LL/LL 90 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/LL 90 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/L/Zwykły Art 238.2.1
14 ACCEPTED 2021-11-26 08:54:24
2021-11-25 20:48:42
Karolina Karasińska DAKOTA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/P/Zwykły Art 238.2.1
13 ACCEPTED 2021-11-25 16:21:32
2021-11-25 16:04:51
Justyna Banaszewska KLASER
  • 1x 2/LL/LL 70 cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/LL 90 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/LL 90 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/L/Zwykły Art 238.2.1
12 ACCEPTED 2021-11-25 09:10:47
2021-11-24 21:09:42
Agata Malewska PABLO I
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły Art 238.2.1
11 ACCEPTED 2021-11-25 09:10:48
2021-11-24 21:09:18
Agata Malewska BEYASH QUAN
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 12/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły Art 238.2.1
10 ACCEPTED 2021-11-23 13:30:53
2021-11-23 09:53:51
Emilia Pronobis GOGO K
  • 1x 1/LL/LL 50 cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/LL 70 cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/LL 70 cm Towarzyski Z trafieniem w normę czasu dodatek S
9 ACCEPTED 2021-11-22 20:02:34
2021-11-22 17:53:31
Aleksandra Lota COCO BOMB
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły Art 238.2.1
8 ACCEPTED 2021-11-22 12:46:41
2021-11-21 20:46:00
Vladimir Zaytsev POWER BALL
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 12/L/Zwykły Art 238.2.1
7 ACCEPTED 2021-11-28 10:57:40
2021-11-21 20:45:23
Weronika Zajkiewicz HOLLY K
  • 1x 11/LL/LL 90 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/L/Zwykły Art 238.2.1
6 ACCEPTED 2021-11-22 12:46:47
2021-11-21 20:44:52
Aleksandra Jarosz GRANDA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 12/L/Zwykły Art 238.2.1
5 ACCEPTED 2021-11-28 10:57:43
2021-11-21 20:44:26
Anna Woźna BALLANTINE'S
  • 1x 11/LL/LL 90 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/L/Zwykły Art 238.2.1
4 ACCEPTED 2021-11-22 12:46:54
2021-11-21 15:52:40
Magdalena Zając QUINTESS CHIN
  • 1x 3/LL/LL 90 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/LL 90 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 12/L/Zwykły Art 238.2.1
3 ACCEPTED 2021-11-18 12:17:31
2021-11-18 09:44:22
Emilia Trzcińska NIKOLA
  • 2x 3/LL/LL 90 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/LL 90 cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
2 ACCEPTED 2021-11-18 07:18:22
2021-11-18 07:03:39
Agata Bugała LITMANEN HX
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
1 ACCEPTED 2021-11-18 07:18:24
2021-11-18 07:02:55
Agata Bugała EUFRAT
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Banaszewska Justyna ORK Pod Dębem - Czołowo
S
brak
2. Borkowska Malwina Brak
S
Brak
3. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
4. Bugała Agata Tuszyński KJ Garbówek
S
O037388
5. Cegłowska Julia brak
2007 (JM.)
brak
6. Figat Aleksandra Stajnia Pro Horse
S
Brak
Brak
7. Gałaszewska-Bogusz Ida KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (J.)
O050764
8. Grabarczyk Dorota KJ Janowice
S
O033388
9. Grabowska Maja bpk
2005 (J.)
O064738
10. Jarosz Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2020 (Mł.)
O059926
11. Karasińska Karolina JKS salio
S
Brak
12. Kowalska Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2008 (JM.)
O058299
13. Lota Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O035558
14. Ługowska Antonina SKJ HORSEPROFI Łódź
2005 (J.)
brak
15. Malesa Alicja BPK - MAZ
2010 (Mł.)
O057571
16. Malewska Agata SKJ Horseprofi Łódź
2005 (J.)
O056331
10216844
17. Pacholczyk Aleksandra SKJ Horseprofi
S
O012468
18. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
S
O033511
19. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
20. Piaseczna Roksana Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
brak
21. Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek
S
O011296
10208624
22. Pronobis Dominika SKJ Horseprofi Łódź
2006 (JM.)
Brak
23. Pronobis Emilia SKJ HORSEPROFI Łódź
2009 (JM.)
O063668
24. Reaud Oliwia BPK - MAZ
2007 (JM.)
O055548
25. Stasalis Nadia Stajnia pro Horse
2006 (JM.)
brak
26. Szkiela Marta SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O043641
27. Trzcińska Emilia KJ Janowice
S
O024097
28. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
29. Zając Magdalena brak
2005 (J.)
O052767
30. Zajkiewicz Weronika Brak
S
Bark
31. Zaytsev Vladimir SKJ HorseProfi Łódź
S
O006245
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

AISCHA TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz skarogniada/165 F: Arianin
M: Aida
brak 616 999 59 02491 10
2.

3

BALLANTINE'S HOLSZTYN POL 2016 wałach gniada/163 F: Baraccuda
M: Biqueen
K029332 ...
3.

13

BEYASH QUAN SP POL 2016 gelding bay/165 F: Dżentelmen
M: Bacarolla/Graal
K029098 616009610082616
4.

BRAWIA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 klacz gniada/162 F: Kwazar
M: Borowina
brak 009 59 00588 06
5.

CALINA SP POL 2006 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Callie Z / Calvin Z
K014764 POL009610164306
6.

11

COCO BOMB WESTFALSKA POL 2015 klacz ciemnogniada/163 F: Cottonclub
M: Lady Ship /Lancer III
K029417 DE 441411214315
7.

COMIENZO HOL NED 2009 wałach siwa/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Verona XI / Cassini I
K017010 DE421000513409
8.

CYMA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/165 F: Czumak
M: Cyntia
Brak 616007610133214
9.

15

DAKOTA KWPN POL 2009 wałach siwa/173 F: Zurih
M: Irma donna
Brak Brak
10.

6

EUFRAT SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Dresk
M: Euterpe
K020455 POL009630256806
11.

GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z ZANG BEL 2016 wałach siwa/171 F: George Z / Kannan
M: Silvester / Indorado
K030000 056015Z55860416
12.

4

GOGO K KŁUSAK NED 2013 klacz gniada/mk:158 F: Judge Joe
M: Whippet Boshoeve
Brak 138871
13.

9

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski /
M: Grandessa / Sofix
K013498 009530107705
14.

HARY SP POL 2012 gelding chestnut/170 F: Romeo De Vaux / Querdo De Palustra
M: Hiszpanka / Contendus
K026145 616009610149012
15.

2

HOLLY K SP POL 2016 Klacz siwa/168 F: Alan
M: Hera
K029382 ... ..
16.

HOPPER KWPN NED 2012 wałach gniada/170 F: Carrera / Larino
M: Assivona / Numero Uno
K021845 528003201206972
17.

IKANA SP POL 2012 klacz gniada/175 F: Vandamme/Guidam
M: Ikea/Turbud Quirinus
K029734 616009640025512
18.

19

IRENEUSZ PKSP POL 2016 Wałach siwa/160 F: Tjungske
M: Ira-j
K029284 6160095900087
19.

18

JOHNNIE WALKER PKSP POL 2016 wałach siwa/170 F: Tjungske
M: Juka
K029610 616009590028116
20.

KASZMIR MAŁOPOLSKI POL 2015 wałach srokata/169 F: ARTEDY
M: KASABLANKA
BRAK 616006580276715
21.

14

KLASER XX POL 2009 wałach skarogniada/160 F: Kornel
M: Klara / Who Knows
brak 616POL12007524T
22.

5

LITMANEN HX KWPN POL 2016 wałach gniada/177 F: Fly/Kashmir van Schuttershof
M: Halocia/Bustique
K028664 528003201607963
23.

LUIGI HOL. POL 2013 wałach gniada/178 F: Lyjanero / Landos
M: High Light 3 / Sir Shostakov
K027840 DE421000546313
24.

NASTURCJA KONIK POLSKI POL 2009 klacz myszata/145 F: Halasz
M: Nerba
brak 616011610247409
25.

7

NIKOLA Szlachetna Półkrew POL 2005 Klacz gniada F: Pawlin
M: Nicea
K022167 009610180505
26.

12

PABLO I OLDBG GER 2004 gelding black/168 F: Pik Labionics
M: Ondra/Cor de Brillant
K008687 DE433330321904
27.

8

POWER BALL BW POL 2016 wałach gniada/168 F: Clooney
M: Poleczka
_ _
28.

10

QUINTESS CHIN WESTF GER 2014 wałach gniada/174 F: Chin Chin
M: Quintessence Z
K028796 441410370714
29.

21

RODOS KWPN POL 1998 wałach skarogniada/173 F: Karandasj (Kastor)
M: Hesna
Brak 46160214D
30.

17

SIMONETTA Deutsches Sportpferd POL 2011 klacz skarogniada/168 F: Simonetti
M: Dacoma
K032389 DE455-8790066-11
31.

16

VIVUS SP POL 2016 wałach siwa/168 F: Castle Rock
M: Vicky
K032192 616009520080816
32.

20

WIKTOR WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/164 F: Almanzor L
M: Wiki
K027202 616007600053314
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszewska Justyna
ORK Pod Dębem - Czołowo
KLASER (14)
2021-12-18
2021-12-18
2021-12-19
2021-12-19
Bugała Agata
Tuszyński KJ Garbówek
2021-12-18
2021-12-18
EUFRAT (6)
2021-12-18
2021-12-18
2021-12-18
Figat Aleksandra
Stajnia Pro Horse
RODOS (21)
2021-12-18
2021-12-18
2021-12-18
Jarosz Aleksandra
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
GRANDA (9)
2021-12-18
2021-12-18
2021-12-19
2021-12-19
Karasińska Karolina
JKS salio
DAKOTA (15)
2021-12-18
2021-12-18
2021-12-19
Kowalska Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
WIKTOR (20)
2021-12-18
2021-12-18
2021-12-19
2021-12-19
Lota Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
2021-12-18
2021-12-18
2021-12-19
2021-12-19
Malewska Agata
SKJ Horseprofi Łódź
PABLO I (12)
2021-12-18
2021-12-18
2021-12-19
2021-12-19
2021-12-18
2021-12-18
2021-12-19
2021-12-19
Pacholczyk Aleksandra
SKJ Horseprofi
VIVUS (16)
2021-12-18
2021-12-18
2021-12-19
2021-12-19
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2021-12-18
2021-12-18
2021-12-19
2021-12-19
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
2021-12-18
2021-12-18
2021-12-18
2021-12-19
2021-12-19
2021-12-19
Pronobis Emilia
SKJ HORSEPROFI Łódź
GOGO K (4)
2021-12-18
2021-12-18
2021-12-19
2021-12-19
Szkiela Marta
SKJ HORSEPROFI Łódź
2021-12-18
2021-12-18
2021-12-18
2021-12-19
2021-12-19
2021-12-19
2021-12-19
Trzcińska Emilia
KJ Janowice
NIKOLA (7)
2021-12-18
2021-12-18
2021-12-19
2021-12-19
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
2021-12-19
2021-12-19
Zając Magdalena
brak
2021-12-18
2021-12-18
2021-12-19
2021-12-19
2021-12-19
Zajkiewicz Weronika
Brak
2021-12-19
2021-12-19
Zaytsev Vladimir
SKJ HorseProfi Łódź
2021-12-18
2021-12-18
2021-12-18
2021-12-18
2021-12-18
2021-12-18
2021-12-19
2021-12-19

Number of Riders: 31

Number of Horses: 32

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl